• typy
 • Głowacki – Riakporhe – kursy bukmacherskie

Głowacki – Riakporhe – kursy bukmacherskie

21 stycznia na gali w Manchesterze, Krzysztof Głowacki zmierzy się z Richardem Riakporhe’em. W naszym artykule znajdziesz aktualne kursy i typy bukmacherskie na ten pojedynek. Przygotowaliśmy dla Ciebie również gotowy kupon bez ryzyka w Fortunie na kilka walk w ramach tej gali.

Kupon na Riakporhe – Głowacki
Bukmacher
 • Riakporhe wygra przed czasem
  Riakporhe – Głowacki
  1.22
 • Chris Eubank Jr wygra
  Chris Eubank Jr – Liam Smith
  1.36
 • Parker wygra na punkty
  Joseph Parker – Jack Massey
  3.00
Kurs całkowity 4,98
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 438,03 PLN
Typuj w Fortunie

Głowacki – Riakporhe – kursy bukmacherskie

Zobaczmy najpierw, jakie kursy na obu pięściarzy proponują polscy bukmacherzy. Poniżej prezentujemy zestawienie trzech operatorów z najwyższymi kursami na starcie Riakporhe’a z Głowackim.

BukmacherRiakporheGłowacki
Etoto
1.10
7.00
STS
1.12
6.25
Fortuna
1.12
5.72
Kursy sprawdzone 20.01.2023 – godzina 16:00

Najwyższy kurs na zwycięstwo Richarda Riakporhe’a proponują Fortuna i STS – 1.12. Wygraną Krzysztofa Głowackiego można obstawiać po najwyższym kursie w Etoto – wynosi on 7.00. Polak nie jest faworytem, więc jego ewentualną wygraną można ustrzelić przy wysokim przeliczniku.

Typuj wygraną Głowackiego i potrój swoją wygraną

Nasz ekspert typuje co prawda zwycięstwo Anglika, ale jeśli wydaje ci się, że Głowacki może sprawić niespodziankę, to możesz postawić na niego w Etoto. dzięki czemu przy okazji potroisz swoją ewentualną wygraną. Jak to możliwe? Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym Etoto i skorzystaj ze specjalnej promocji.

 • Krok 1: Załóż konto z kodem ETVIP
 • Krok 2: Wpłać depozyt – najlepiej 120 zł.
 • Krok 3: Otrzymasz dzięki temu bonus 200% od wpłaty.
 • Krok 4: Czyli jeśli wpłacisz 120 zł, to dostaniesz jeszcze 240 zł na grę. Łącznie zgarniesz więc 360 zł.
Krzysztof Głowacki - kursy bukmacherskie
Krzysztof Głowacki wygra
Nasz typ
kurs: 7.00
Obstaw w STS

Głowacki – Riakporhe – typy na walkę

W tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Anglik, który na zawodowych ringach nie znalazł jeszcze swojego pogromcy. Richard Riakporhe stoczył 15 walk, wszystkie wygrał, a 11 pojedynków zakończył przed czasem. Posiada świetne warunki fizyczne (196 cm wzrostu i zasięgu ramion), bardzo mocno bije z prawej ręki oraz jest między linami cierpliwy. Boksuje w sposób bezpieczny, przemyślany i nie podejmuje zbędnego ryzyka.

Przeważnie czeka na błędy swojego przeciwnika, korzysta z nich i dopiero wtedy otwiera się w ofensywie. Krzysztof Głowacki ma zdecydowanie większe doświadczenie – stoczył 35 walk, z których przegrał zaledwie 3. Dwa razy sięgał po tytuł mistrza świata, a kiedy znajdował się w szczytowym momencie fizycznej formy, imponował silnym uderzeniem z lewej ręki, intensywnością, dobrą pracą nóg oraz wyczuciem dystansu. Problem w tym, że ostatnią dobrą walkę Polak stoczył ponad cztery lata temu.

Przebieg tej walki nie powinien być wielkim zaskoczeniem. Głowacki będzie pięściarzem idącym do przodu, szukającym półdystansu i próbującym zepchnąć przeciwnika do obrony. Riakporhe odda swojemu przeciwnikowi pole, pozwoli mu atakować, popełniać błędy oraz będzie szukał okazji do kontrataków. Brytyjczyk będzie walczył przed własną publicznością, co da mu komfort psychiczny.

Riakporhe nie jest zawodnikiem tak dobrym jak Lawrence Okolie, który znokautował Głowackiego, ale również jest bardzo niebezpieczny. Krzysiek na pewno będzie chciał wykorzystać w tej walce swój moment, wejść w awanturę i trafić mocno, ale szanse, że to się wydarzy są bardzo małe. Riakporhe jest zdecydowanym faworytem tej walki, a dodatkowo boksuje u siebie. Krzysiek bardzo mocno dążył do tego pojedynku, chociaż wydaje się, że wyzwanie jest dla niego ogromne

Maciej Miszkiń, były zawodowy pięściarz i komentator gal telewizyjnych
Spis treści

Polak z pewnością poszuka swojej szansy na wygraną, jednak jego dużym problemem w tej konfrontacji będzie mocno już obniżona odporność na ciosy. Głowacki przegrał przed czasem dwa z trzech ostatnich pojedynków, a przez ostatnie pięć lat niemal w każdym występie miał momenty, w których wydawało się, że jest bardzo blisko wizyty na deskach. Riakporhe bije bardzo precyzyjnie, ma lepsze warunki fizyczne i tradycyjnie przyjmie postawę zawodnika, który czeka na otwarcie ze strony rywala.

Pięściarz z Wałcza zapowiada, że będzie bardzo aktywny od pierwszego gongu oraz postara się zdominować przeciwnika. Wydaje się, że jest to idealny scenariusz dla Anglika, który w takim wypadku będzie miał wiele okazji do trafień kontry. Riakporhe jest dzisiaj zawodnikiem silniejszym fizycznie, zdecydowanie mniej wyeksploatowanym i mającym za sobą lokalnych organizatorów.

W tej walce warto postawić na zwycięstwo Riakporhe’a, który najpewniej zakończy ten pojedynek przed czasem. Brytyjczyk z każdym występem rozwija się, nokautował swoich trzech ostatnich przeciwników i teraz również wszystko wskazuje na jego kolejne efektowne zwycięstwo.

Richard Riakporhe - kursy bukmacherskie
Riakporhe wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.22
Typuj w Fortunie

Jeśli jesteś fanem nie tylko boksu, ale również innych sportów walki, być może zainteresują cię kursy i typy bukmacherskie na najbliższą galę KSW.

Sprawdź także kursy i typy na sobotnią galę KSW 78
Artur Szpilka KSW
KSW 94 kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Chris Eubank Jr – Liam Smith – typy na walkę

Pojedynek na szczycie brytyjskiej wagi średniej będzie główną atrakcją gali organizowanej w Manchesterze. Walka, która początkowo była planowana na końcowe tygodnie ubiegłego roku, wzbudza wśród lokalnych kibiców sporo emocji, a całe wydarzenie będzie pokazywane w systemie Pay-Per-View.

Chris Eubank Jr to syn byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych i jednej z legend brytyjskiego boksu. Smith w przeszłości był mistrzem świata w kategorii super półśredniej i ma świadomość, że jeśli wygra, to mistrzowska szansa w drugiej kategorii wagowej będzie bardzo blisko. Doświadczenie obu zawodników jest zbliżone. Obaj stoczyli ponad 30 pojedynków, z których zdecydowaną większość wygrali. W ringu prezentują jedna zupełnie inne atuty.

Smith jest zawodnikiem, który uwielbia półdystans. Wywiera presję, narzuca wysokie tempo i stara się zamęczać swoich przeciwników. Eubank jest pięściarzem zdecydowanie bardziej wszechstronnym. Potrafi walczyć z kontry, ale dobrze się czuje także w sytuacji, kiedy to on inicjuje ataki. Obaj są w podobnym wieku, ale organizm Smitha jest dużo mocniej wyeksploatowany ringowymi wojnami.

Eubank w ostatnich pięciu latach nie boksował zbyt często, a cały czas zachowywał status gwiazdy i zawodnika ze ścisłej światowej czołówki. Wydaje się, że to Eubank jest w zdecydowanie lepszym momencie swojej kariery i to on jest zdecydowanym faworytem tej walki. 33-latek wciąż czeka na moment, w którym będzie mógł sięgnąć po tytuł mistrza świata i nawiązać w jakimkolwiek stopniu do sukcesów swojego ojca.

Eubank jest silniejszy i jego forma w ostatnich walkach była zdecydowanie lepsza. Kibice zaczynają go naprawdę lubić, a on sam rozwija się. Kiedy zobaczyłem to zestawienie, to pomyślałem sobie, że to będzie łatwa walka dla Eubanka. Jeśli będzie boksował na swoim poziomie, to Smith niczym mu nie zagrozi. Czas działa na korzyść Eubanka.

George Groves, były mistrz świata wagi super średniej

Nie ma wątpliwości, że Smith będzie od pierwszej rundy naciskał na Eubanka i postara się przełamać jego obronę. W kategorii średniej jego ciosy nie ważą tak dużo, jak w dywizji super półśredniej, gdzie boksował przez większość zawodowej kariery. Trzeba też pamiętać, że Eubank przez lata walczył w kategorii super średniej, gdzie także spotykał się z rywalami, którzy próbowali go w ringu stłamsić, a byli przy tym dużo silniejsi fizycznie.

Pierwsze rundy tego pojedynku mogą być wyrównane, ale z każdym przeboksowanym starciem przewaga Eubanka powinna rosnąć. Smith to twardziel, a Eubank nigdy nie był wielkim puncherem, dlatego najbardziej prawdopodobny scenariusz to rozstrzygnięcie punktowe. Czysto boksersko Smith nie będzie miał zbyt wielu argumentów, żeby zagrozić najbliższemu rywalowi. Eubank powinien zwyciężyć i pozytywnie rozpocząć nowy rok.

Chris Eubank Jr - kursy bukmacherskie
Chris Eubank Jr zwycięży
Nasz typ
kurs: 1.35
Obstaw w STS

Joseph Parker – Jack Massey – typy na walkę

Ciekawy i niespodziewany pojedynek w wadze ciężkiej. Parker to były mistrz świata, który spróbuje odbudować się po ubiegłorocznej porażce przed czasem z Joe Joycem. Massey to zawodnik kategorii junior ciężkiej, który zirytowany czekaniem na duży pojedynek w swojej kategorii wagowej, postanowił przenieść się do wyższej dywizji. Oczywistym faworytem jest Parker, który ma większe doświadczenie, wygrywał z lepszymi zawodnikami, a do tego wie, jak smakuje rywalizacja na najwyższym poziomie w „królewskiej” kategorii wagowej.

Obaj pięściarze boksują w podobny sposób, opierając swój boks na pracy nóg, trzymaniu rywala na dystans oraz lewym prostym. Silniejszy fizycznie jest Parker, jednak po tym jak jesienią został znokautowany przez Joe Joyce, a wcześniej wziął udział w dwóch wojnach z Derekiem Chisorą, Nowozelandczyk nie będzie zawodnikiem polującym na wygraną przed czasem. 30-latek powinien postawić na bezpieczny boks oraz niezbyt szybkie tempo walki. Potencjał Masseya w wadze ciężkiej jest niewiadomą, co jeszcze mocniej skłania Parkera do asekuracyjnej postawy i defensywnego nastawienia.

Waga ciężka zwykle kojarzy się z dużymi emocjami i efektownymi nokautami. W tym przypadku nie należy się spodziewać ani jednego, ani drugiego. To będzie starcie dwóch zawodników, którzy bardziej od wygranej przed czasem, będą myśleli o własnym bezpieczeństwie. W tej próbie sił zdecydowanie więcej sportowych argumentów ma Parker, który powinien wygrać po niezbyt pasjonującym występie z twardym, ale ograniczonym boksersko Masseyem.

Joseph Parker - kursy bukmacherskie
Joseph Parker wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 3.00
Obstaw w Fortunie

Głowacki – Riakporhe – gdzie oglądać?

Gdzie będzie można śledzić na żywo starcie Richarda Riakporhe’a z Krzysztofem Głowackim? Transmisję z sobotniej gali przeprowadzi Telewizja Polska. W sobotę 21 stycznia na antenie TVP Sport będzie można oglądać galę w Manchesterze już od godziny 19:00.

Głowacki – Riakporhe kursy bukmacherskie (podsumowanie)

W tabeli poniżej, w ramach podsumowania prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania walki Krzysztof Głowacki – Richard Riakporhe:

Data i godzina21.01.23 – 19:00
Kurs na Riakporhe’a1.12 – Fortuna
Kurs na Głowackiego7.00 – Etoto
Gdzie obstawiaćFortuna, Etoto
Gdzie oglądać?? TVP Sport ?
Kursy zaktualizowane 19.01.2023 – godzina 14:30

Najwyższy kurs na Głowackiego to 7.00.  W artykule znajdziesz bukmachera z tak wysokimi notowaniami.

Zdecydowanym faworytem pojedynki jest Richard Riakporhe.

Pojedynek będziemy mogli obejrzeć na żywo w TVP i sport.tvp.pl.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close