Kod bonusowy ETOTO – rejestracja 2021

Etoto kod bonusowy

ETOTO Kod Bonusowy 2021

Typ BonusuEtoto Bonus
ETOTO kod bonusowy:ETVIP
Bonus od 1. depozytu:100% do 1500 PLN
Freebety na start:do 16 freebetów o wartości 1000 PLN
Program bonusowy:Etotomania
Cashout:Zamknij zakład przed zakończeniem zdarzenia
Min. wpłata:1 PLN

Oferta ważna do 31.07.2021

Link aktywuje ofertę bonusową na start

Specjalny bonus na start z kodem

Szukasz kodu promocyjnego Etoto? Zarejestruj się do bukmachera przez nasz link, a w formularzu rejestracyjnym wpisz kod: ETVIP. Dzięki temu otrzymasz bonus od wpłaty i freebety na start. Dowiedz się z naszego artykułu co dokładnie zrobić, aby uzyskać najwyższą możliwą promocję w zakładach bukmacherskich ETOTO.

Jakie bonusy otrzymasz w ETOTO?

  • do 16 freebetów o łącznej wartości 1000 zł
  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1500 zł
  • Darmowe bonusy na zakłady

Jak obrócić bonus w Etoto

Typ OfertyOpis
Freebety do 500 PLNobrót zależny od freebetu
Bonus od wpłaty 100% do 1500 PLNobrót 6x bonus, min. kurs 2.20
Czas na obrót30 dni

Skorzystaj z ekskluzywnej ofertą dla nowych graczy u bukmachera ETOTO. Weź udział w promocji powitalnej 100% od pierwszego depozytu do 1500 PLN i skorzystaj z darmowych freebetów o łącznej wartości do 1000 PLN. Aby aktywować specjalny bonus przejdź do bukmachera z naszej strony.

Ocena Oferty  8,2/10 – Lipiec 2021

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Lipiec 2021

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 800 PLN
+ 74 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 200 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLNZobacz kod
Etotostandardowa oferta 1500 PLN
+ 1000 PLN więcej
Zobacz kod
BETFANstandardowa oferta 1600 PLNZobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
BetXstandardowa oferta 7807 PLNZobacz kod
  • Najwyższe oferty dostępne dla nowych graczy
  • 100% sprawdzone i aktualne
  • Zarejestruj się przez link i otrzymaj jeszcze więcej na start

Promocje w Etoto z kodem bonusowym

Powyżej znajdziesz baner Etoto, który przekieruje Cię do strony szybkiej rejestracji Etoto. Wystarczy uzupełnić kilka danych i zaznaczyć zgody. Cały proces zajmie nie więcej niż 30 sekund. Na stronie formularza znajdziesz też pole Etoto kod bonusowy, należy wpisać tam ETVIP, by otrzymać wyższy bonus na start. Pamiętaj jednak, że bonus powitalny przysługuje graczom, którzy zweryfikowali swoje konto, czyli przesłali zdjęcie lub skan dowodu tożsamości.

Bonus powitalny od wpłaty do 1500 PLN

Bonus na start wynosi 100% do 1500 złotych za pierwszy depozyt. Co to dokładnie oznacza? Mniej więcej tyle, że ETOTO podwoi Twój pierwszy depozyt w środkach bonusowych. Wpłacając np. 50 złotych – 100% tej kwoty dostaniesz jako pieniądze bonusowe i do dyspozycji będziesz miał 100 zł. Maksymalna kwota bonusu jaką możesz uzyskać to 1500 złotych – jeżeli wpłacisz więcej np. 1600 złotych to na Twoim koncie i tak znajdzie się 1500 zł środków bonusowych. Pamiętaj, że aby uzyskać bonus musisz wpłacić swój pierwszy depozyt min. 1 zł w ciągu 7 dni od daty rejestracji.

Obrót bonusem

W przypadku bonusu od depozytu należy w ciągu 30 dni obrócić sumą bonusu 6 razy. Na kuponie SOLO lub AKO muszą pojawić się zakłady przedmeczowe lub live. Zakłady muszą mieć kurs wynoszący co najmniej 2.20 (w przypadku zakładu kombi kurs na jedno zdarzenie musi mieć min. 1.30).

Freebety do 1000 PLN za rejestrację

Jak wspomnieliśmy wyżej osoby, które zarejestrują się w Etoto z naszego linku mogą liczyć na dodatkowy bonus na start, którymi są freebety o łącznej wartości do 1000 zł. Jak działa ta promocja?

Etoto prowadzi program lojalnościowy dla swoich graczy – Etotomania. Rejestrując konto u bukmachera tradycyjną drogą gracz zyskuje status Brązowy w tym programie i może korzystać z bonusów przeznaczonych dla graczy z tego statusu. Jest ich tam zdecydowanie mniej niż na wyższych poziomach. Jednak osoby, które zarejestrują się przez nasz link otrzymują od razu po założeniu konta status Złoty. Dzięki niemu gracz jest uprawniony do 16 freebetów w miesiącu o łącznej wartości 1000 zł.

Rejestracja w Etoto

Aby otrzymać ekstra bonus bukmacherski należy zarejestrować się przez nasz link i wpisać specjalny kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym. Zakładając w ten sposób konto dostaniesz bonus 100 % do 1500 zł od wpłaty oraz możliwość zgarnięcia 16 freebetów o łącznej wartości 1000 zł.

Przez długi czas Etoto nie posiadało szybkiej rejestracji. W końcu jednak bukmacher zdecydował się na wprowadzenie jej i jak zapewnia Etoto, cały proces nie zajmie dłużej niż 30 sekund. Składa się on z 2 kroków.

W pierwszym etapie podajesz: adres e-mail, hasło i kod bonusowy. Tutaj też zaznaczasz oświadczenie, że jesteś pełnoletni i potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności. Jest też zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Warto ją zaznaczyć, gdyż dzięki temu można korzystać ze wszystkich promocji i programów lojalnościowych bukmachera. Na kolejnej stronie musisz wypełnić następujące informacje: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. Jest tu też opcja na zgodę na wykorzystywanie naszego numeru do celów marketingowych. Nie jest konieczne jej zaznaczanie. Na koniec wystarczy kliknąć w przycisk “kontynuuj” i już mamy założone konto tymczasowe.

Na koncie tymczasowym możesz wpłacać depozyty i typować zakłady. Jednak, aby móc wypłacić środki konieczne jest założenie konta stałego. Konto musisz też zweryfikować w celu otrzymania bonusu powitalnego. W tym celu kliknij przycisk “przejdź na konto stałe” na swoim profilu gracza i uzupełnij informacje. Pamiętaj też, aby dołączyć do formularza wyraźne i niezamazane zdjęcie dowodu – będziesz miał wtedy pewność, że twoja rejestracja nie zostanie odrzucona. Aby dokończyć proces rejestracji masz 90 dni.

Pozostałe promocje

Rejestracja przez nasz link uprawnia do odebrania wyższego bonusu powitalnego, jednak nie jest to jedyna promocja oferowana przez tego bukmachera. Kiedyś Etoto mogło się pochwalić naprawdę wieloma akcjami. Można w nich było zdobywać freebety, cashbacki czy podwyższyć wygrane. Oferta promocyjna została niestety znacznie ograniczona. Aktualnie obowiązujące promocje to:

  • Etotomania – to program bonusowy, w którym gracze są nagradzani za swoją aktywność. Użytkownicy zbierają punkty, które warunkują atrakcyjność i częstotliwość nagród jakie otrzymują od Etoto. Do zdobycia są freebety, bonusy i środki bonusowe.
  • Zaproś znajomych – za polecenie bukmachera znajomemu ETOTO przyzna Ci 50 zł bonusu. Polecony gracz musi dokonać pełnej weryfikacji konta i przeznaczyć na zakłady co najmniej 300 zł. Gdy otrzymasz bonus, musisz obrócić nim 5 razy na zakładzie pojedynczym z kursem min. 2.20 lub na zakładzie wielokrotnym z łącznym kursem min. 2.20, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Jak widać, promocji nie jest zbyt dużo, ale dodatkowo w ramach Ligi VIP możesz skorzystać z programu lojalnościowego. Zyskasz dzięki niemu więcej niż przewiduje standardowa oferta. Wyższe bonusy, własnego asystenta, nagrody rzeczowe – to tylko kilka prezentów dla lojalnych graczy.

Jak wypłacić środki bonusowe?

Aby móc w ogóle dokonać wypłaty musisz spełnić warunki obrotowe bonusu, o których wspominaliśmy powyżej. Jeśli chodzi o czas wypłaty to nie jest źle. Etoto posiada opcję szybkiej wypłaty do większości banków dzięki systemowi Przelewy24. Po zleceniu wypłaty nasze środki znajdą się na koncie po około 8 minutach, również w weekendy. Usługa jest dostępna dla większości banków działających w Polsce.

Warto też wspomnieć o płatnościach na konto bukmachera. Opcji nie jest zbyt wiele. Gracz może wpłacić środki za pomocą kart Visa i Master Card, płatnościami mobilnymi BLIK i przez system Przelewy24. Brakuje chociażby portfeli elektronicznych. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

Zakłady bukmacherskie Etoto

Skoro już wiesz co zrobić, by otrzymać wyższy bonus na start w Etoto i ile możesz zyskać, warto przyjrzeć się ofercie tego buka. Strona buka przeszła pod koniec 2020 roku metamorfozę. Odświeżono interfejs, wprowadzono więcej zakładów na stronę główną i ułatwiono opcję typowania zakładów AKO. Jeśli chodzi o wysokość kursów bukmacherskich to Etoto jest w ścisłej czołówce. Nie można też narzekać na aplikację mobilną, która posiada sporo udogodnień i co więcej skorzystamy dzięki niej z darmowych freebetów. Mogłoby być do wyboru nieco więcej metod płatności. Liczymy też na rozbudowanie sekcji promocji. Ogólnie na plus, choć z małymi niedociągnięciami.

FAQ

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Najmniejsza kwota jaką możesz wpłacić to 1 zł, nie ma natomiast minimalnej kwoty wypłaty.

Czy Etoto posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. U bukmachera można założyć konto tymczasowe. Proces ten trwa zaledwie 30 sekund.

Jaki jest kod bonusowy Etoto?

Kod bonusowy Etoto to ETVIP. Należy go wpisać na pierwszej stronie formularzu rejestracyjnego. Uruchamia on ofertę 1500 zł bonusu od wpłaty oraz 1000 zł freebetów.

Gdy stracę środki bonusowe to dalej muszę wykonywać obrót?

Nie. Jeśli stracisz środki bonusowe, Twój następny depozyt nie będzie obciążony wymogami obrotu.

Gdzie znajdę informacje o bonusach i ile zostało mi obrotu do wykonania?

Po zalogowaniu się na stronie Etoto, wejdź w zakładkę „Moje konto” – „Historia” – „Bonusy”. Znajdziesz tam informację o aktywnych bonusach, historię bonusów i kwotę, jaka pozostała Ci do obrotu.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close