Kod bonusowy ETOTO – rejestracja 2024

Jaki jest Etoto kod bonusowy?

Etoto kod bonusowy nie jest wymagany. Po rejestracji u tego bukmachera otrzymasz następujące bonusy:

 • Bonus 100% od 1. wpłaty do 400 zł
 • Bonus 50% od 2. wpłaty do 600 zł
 • Bonus 50% od 3. wplaty do 1000 zł
 • Freebet na aplikację 222 zł

W ofercie powitalnej Etoto zdecydowanie brakuje takich bonusów jak zakład bez ryzyka, czy bonus bez depozytu, gwarantującego darmowe obstawianie. Takie bonusy gwarantują inni bukmacherzy jak np. TOTALbet, czy Fortuna, która zapewnia trzy zakłady bez ryzyka i darmowe środki na grę.

Etoto bonus powitalny – jak wykorzystać?

Zanim przejdę do opisu poszczególnych bonusów, w prostych krokach pokażę ci, co zrobić, aby w pełni wykorzystać wszystkie bonusy w Etoto.

 • Krok 1: Rejestrujesz się
 • Krok 2: Wpłacasz pieniądze – bonus wyniesie dokładnie tyle, ile wplaciłeś. Maksymalnie możesz otrzymać 400 zł bonusu
 • Krok 3: Obstawiasz kupony i obracasz bonus od 1. wpłaty na kuponach z min 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady za 3-krotność bonusu. Czyli jeśli np. dostałeś bonus 300 zł, to musisz postawić zakłady za 1200 zł.
 • Krok 4: Dokonaj drugiej wpłaty. Tym razem bonus wyniesie połowę tego co wpłaciłeś. Czyli jeśli wpłaciłeś 200 zł, to dostaniesz dodatkowe 100 zł bonusu. Maksymalny bonus może wynieść 600 zł
 • Krok 5: Obstawiasz zakłady i obracasz bonus. Też musisz obrócić go 3 razy na kuponach z 3 meczami z kursem min. 2.50.
 • Krok 6: Wpłacasz pieniądze po raz trzeci. Bonus ponownie wyniesie połowę tego, co wpłaciłeś. Maksymalny bonus może wynieść 1000 zł, ale wtedy musiałbyś wpłacić aż 2 tysiące.
 • Krok 7: Tak samo jak w przypadku poprzednich bonusów, dokonujesz 3-krotnego obrotu na kuponach z 3 meczami i kursem 2.50

W ofercie powitalnej znajdziesz również freebet na aplikację w wysokości 222 zł. Niestety otrzymasz go wyłącznie, jeśli twoja trzecia wpłata wyniosła 2 tysiące, co według mnie jest dużym minusem.

Pozostałe bonusy są jednak znacznie bardziej przystępne i podczas testów nie miałem problemu, aby je skutecznie obrócić. Dlatego polecam wam skorzystanie z oferty powitalnej. A jeśli chciałbyś przetestować oferty innych bukmacherów, to wykorzystaj kody promocyjne, które zapewnią ci najwyższe bonusy na start.

Etoto kod bonusowy – bonus 100% od wpłaty do 400 zł

Przejdę teraz do szczegółowego wyjaśnienia działania każdego bonusu w Etoto. Zaczynam od bonusu od 1. wpłaty do 400 zł.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się w Etoto

 2. Wpłata

  Wpłać pieniądze – minimalna kwota to 1 zł, ale jeśli chciałbyś otrzymać maksymalny bonus, to musisz wpłacić 400 zł.

 3. Otrzymanie bonusu

  Bonus wyniesie 100% twojej wpłaty. Czyli jeśli wpłacisz np. 200 zł, to bonus wyniesie dokładnie tyle samo.

 4. Obrót bonusem

  Bonus przed wypłatą musisz obrócić 3-krotnie na kuponach AKO z 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs poj. zdarzenia 1.30). Masz na to 30 dni.

W moim odczuciu jest to prostu bonus i nie powinien sprawić ci problemu w żadnym momencie. Plusem jest to, że minimalna wpłata wynosi tylko 1 zł, a więc jeśli nie chcesz, nie musisz wpłacać dużych pieniędzy.

Trzykrotny obrót, to także nie jest zbyt wygórowane wymaganie, zwłaszcza, że do obrotu liczą się stawki zarówno z wygranych jak i przegranych kuponów. Pod uwagę nie są natomiast brane zakłady na sporty wirtualne.

Pamiętaj, że na wykorzystanie bonusu masz 30 dni od momentu dokonania depozytu.

Kwota bonusu400 PLN
Min. wpłata1 PLN
Obrót3x (AKO 2.50)

Etoto bonus 50% od 2. wpłaty do 600 PLN

Kolejny bonus otrzymasz po dokonaniu drugiej wpłaty. Wyniesie on połowę wpłaconej stawki do 600 zł. Oto wszystkie szczegóły:

 1. Druga wpłata

  Dokonujesz drugiej wpłaty min. 1 zł. Jeśli chcesz otrzymać maksymalny bonus, to musisz wpłacić 1200 zł.

 2. Otrzymanie bonusu

  Bonus wyniesie 50% wpłaconej stawki. Czyli jeśli np. wpłaciłeś 300 zł, to otrzymasz dodatkowe 150 zł bonusu.

 3. Obrót

  Bonus musisz obrócić 3-krotnie na kuponach AKO z kursem 2.50 (1.30 poj. selekcja). Masz na to 30 dni.

Dokładnie takie same zasady, co w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty. Różni się tylko to, że bonus wynosi połowę wpłaconych środków.

Na obrót bonusem masz 30 od momentu dokonania wpłaty. Ważną informacją jest to, że jeśli otrzymałeś bonus od 2. wpłaty, ale wciąż obracasz bonus od 1. wpłaty, to najpierw będziesz musiał obrócić ten pierwszy bonus. Dopiero potem możliwe będzie obracanie bonusu od 2. depozytu.

Do obrotu będą liczone stawki z kuponów wygranych i przegranych, ale nie zapomnij, że bukmacher nie akceptuje obstawiania sportów wirtualnych.

Kwota bonusu600 PLN
Min. wpłata1 PLN
Obrót3x (AKO 2.50)

Bonus 50% od 3. wpłaty do 1000 PLN

Ostatni bonus od wpłaty, który otrzymasz dotyczy trzeciego depozytu. Wyniesie on połowę wpłaty do 1000 PLN.

 1. Trzecia wpłata

  Dokonujesz trzeciej wpłaty min 1 zł. Jeśli chcesz zgarnąć maksymalny bonus 1000 zł, to wpłać 2000 zł.

 2. Otrzymanie bonusu

  Bonus wyniesie połowę wpłaconej stawki. Czyli jeśli wpłacisz np. 500 zł, to bonus wyniesie 250 zł.

 3. Obrót

  Bonus musisz obrócić 3-krotnie na kuponach AKO z kursem 2.50 (1.30 poj. selekcja). Masz na to 30 dni.

Jeśli jesteś graczem, który gra za wysokie stawki, to wpłata 2000 zł ma w tym przypadku duży sens. Otrzymasz wtedy nie tylko maksymalny bonus 1000 zł, ale również ekstra freebet 222 PLN, o którym piszę poniżej. W przypadku niższej wpłaty zgarniesz tylko bonus od wpłaty.

Zasady wykorzystania są dokładnie takie same jak w przypadku dwóch poprzednich bonusów. Na obrót masz 30 dni i liczą się stawki z wygranych i przegranych kuponów. Nie możesz obstawiać z kolei sportów wirtualnych.

Zwróć także uwagę, że jeśli nie obróciłeś jeszcze bonusu od 2. depozytu, to nie możesz obracać bonusem od 3. wpłaty. Będzie to możliwe dopiero po obróceniu lub utraceniu bonusu od 2. wpłaty.

Kwota bonusu1000 PLN
Min. wpłata1 PLN
Obrót3x (AKO 2.50)

Etoto freebet w aplikacji

W przypadku, gdy twoja 3. wpłata wyniosła 2000 zł, otrzymasz dodatkowy freebet 222 PLN. Bonus jest skierowany typowo do graczy, którzy typują za wysokie stawki, a oto jak wygląda jego działanie:

 • Freebet otrzymujesz po dokonaniu 3. wpłaty na min. 2000 zł
 • Zostanie dodany kilkanaście minut po wpłacie
 • Freebet musisz wykorzystać na dowolny kupon (nie ma wymagań kursowych, czy też odnośnie min. liczby wydarzeń)
 • Darmowy zakład musisz wykorzystać na jednym kuponie – nie możesz rozbić na kilka
 • Jest on ważny 7 dni od momentu przyznania

Niestety ten bonus ma według mnie dwie główne wady. Pierwsza to wymagana bardzo wysoka kwota wpłaty. Druga natomiast to fakt, że stawka freebetu odejmowana jest od wygranej. Czyli jeśli miałbyś wygrać teoretycznie 1000 zł, to wygrasz w praktyce 778 zł. Dlatego, jeśli chodzi o bonus na aplikację, to polecam skorzystanie z bonusu w Superbet, który dostajesz po prostu za pobranie aplikacji i znacznie mniejszą wpłatę.

Kwota freebetu222 PLN
Min. wpłata1000 PLN
Obrót1x (dowolny kupon)

Etoto bonus powitalny – jak wykorzystać?

Jeśli zgubiliście gdzieś warunki obrotu, którymś bonusem, to poniżej zebrałem je w jednym miejscu:

BonusObrót
Bonus od 1. wpłaty3x (AKO 2.50)
Bonus od 2. wpłaty3x (AKO 2.50)
Bonus od 3. wpłaty3x (AKO 2.50)
Freebet na aplikację1x (dowolny kupon)

Nie ma co ukrywać, że nie są to warunki najprostsze. Jeśli zatem szukasz czegoś szybszego i przystępniejszego, to nowy bukmacher Comeon da ci zakład bez ryzyka ze zwrotem w gotówce! Kwota wynosi 100 zł, a więc mniej niż w ofercie powitlanej Etoto, ale masz gwarancję szybkiego cashbacku bez żadnego ryzyka.

Etoto promocje – co jeszcze otrzymasz?

Rejestracja przez nasz link uprawnia do odebrania wyższego bonusu powitalnego, jednak nie jest to jedyna promocja oferowana przez tego bukmachera. Aktualnie obowiązujące promocje to:

 1. Liga VIP

  W ramach tej promocji możesz skorzystać z programu lojalnościowego. Zyskasz dzięki niemu więcej niż przewiduje standardowa oferta. Wyższe bonusy, własnego asystenta, nagrody rzeczowe – to tylko kilka prezentów dla lojalnych graczy.

 2. Mega Kurs

  Promocja Mega Kurs skierowana jest dla nowych graczy, którzy przy rejestracji użyją Etoto kod promocyjny. Są to boosty kursowe, które gwarantują kursy 100.00 lub 150.00 na najważniejsze wydarzenia sportowe. Wszystkie aktualne Mega Kursy znajdziecie w zakładce z promocjami.

Etoto rejestracja

Aby otrzymać najwyższy etoto bonus na start należy zarejestrować się w Etoto. Kod bonusowy nie jest wymagany

W pierwszym etapie rejestracji podajesz: adres e-mail, hasło i kod bonusowy. Tutaj też zaznaczasz oświadczenie, że jesteś pełnoletni i potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności. Jest też zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Warto ją zaznaczyć, gdyż dzięki temu można korzystać ze wszystkich promocji i programów lojalnościowych bukmachera. Na kolejnej stronie musisz wypełnić następujące informacje: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. Jest tu też opcja na zgodę na wykorzystywanie naszego numeru do celów marketingowych. Nie jest konieczne jej zaznaczanie. Na koniec wystarczy kliknąć w przycisk „kontynuuj” i już mamy założone konto tymczasowe.

Na koncie tymczasowym możesz wpłacać depozyty i typować zakłady. Jednak, aby móc wypłacić środki konieczne jest założenie konta stałego. Konto musisz też zweryfikować w celu otrzymania bonusu powitalnego. W tym celu kliknij przycisk „przejdź na konto stałe” na swoim profilu gracza i uzupełnij informacje. Pamiętaj też, aby dołączyć do formularza wyraźne i niezamazane zdjęcie dowodu – będziesz miał wtedy pewność, że twoja rejestracja nie zostanie odrzucona. Aby dokończyć proces rejestracji masz 90 dni.

Jak wypłacić środki bonusowe?

Aby móc w ogóle dokonać wypłaty musisz spełnić warunki wykorzystania bonusu, o których wspominaliśmy powyżej. Jeśli chodzi o czas wypłaty, to nie ma żadnego problemu. Etoto posiada opcję szybkiej wypłaty do większości banków dzięki systemowi Przelewy24. Po zleceniu wypłaty nasze środki znajdą się na koncie po około 8 minutach, również w weekendy. Usługa jest dostępna dla większości banków działających w Polsce. Jednakże, zanim będzie można dokonać wypłaty, należy wpłacić min. 1 PLN tradycyjnym przelewem bankowym.

Warto też wspomnieć o płatnościach na konto bukmachera. Opcji nie jest zbyt wiele. Gracz może wpłacić środki za pomocą kart Visa i Master Card, płatnościami mobilnymi BLIK i przez system Przelewy24. Brakuje chociażby portfeli elektronicznych. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

Etoto zakłady bukmacherskie

Wiecie już jak skorzystać z poszczególnych elementów oferty powitalnej w Etoto. Pozwoli to wam na udane rozpoczęcie przygody z tym bukmacherem. Jeśli jednak chcecie bardziej świadomie korzystać z usług bukmachera Etoto, to odsyłamy do naszych szczegółowo opisanych opinii o Etoto. Znajdziecie tam oceny oferty zakładów, aplikacji i innych najważniejszych elementów, które ułatwią ci poprawne korzystanie z zakładów bukmacherskich Etoto.

Kody promocyjne u bukmacherów – Lipiec 2024

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 325 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 380 PLN więcej

Zobacz kod

Etoto kod bonusowy – pytania graczy

Kod bonusowy Etoto nie jest wymagany. Rejestracja zapewni ci bonusy od trzech wpłat do 2000 PLN. Dodatkowo możesz otrzymać freebet na aplikację 222 zł.

Aby otrzymać bonusy od wpłat wystarczy za każdym razem wpłacać min. 1 zł. Z kolei, by zgarnąć freebet na aplikację, należy wpłacić aż 2000 zł przy 3. depozycie.

Tak. U bukmachera można założyć konto tymczasowe. Proces ten trwa zaledwie 30 sekund.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close