Kod bonusowy ETOTO – rejestracja 2022

300380 PLN
 • 300 360 zł 200% bonusu od depozytu
 • 0 20 zł bonus w aplikacji

Kod promocyjny

ETVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.01.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Szukasz kodu promocyjnego Etoto? Zarejestruj się do tego bukmachera przez nasz link, a w formularzu rejestracyjnym wpisz kod: ETVIP. Dzięki temu otrzymasz najwyższy bonus od wpłaty dostępny u tego bukmachera, czyli 200% od depozytu do 240 zł. Wpłacając 120 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 240 zł bonusu co w połączeniu z depozytem daje w sumie 360 zł na grę. Dodatkowo osoby rejestrujące się z kodem otrzymają freebet 20 zł na start w aplikacji.

ETOTO Kod Bonusowy 2022

Typ BonusuEtoto Bonus
ETOTO kod bonusowy:ETVIP
Bonus powitalny:200% 300 360 PLN
Bonus w aplikacji:0 20 PLN
Cashout:Tak (kuponu AKO i SOLO, live i prematch)
Min. wpłata:1 PLN
Spis treści

Kod aktywuje ofertę bonusową na start

Jak otrzymać bonus Etoto?

Jeśli dokonałeś już rejestracji przez nasz link i wpisałeś kod bonusowy Etoto musisz teraz spełnić kilka warunków. Aby otrzymać bonus 200 % do 240 zł:

 • Dokonaj depozytu u bukmachera min. 1 zł
 • Otrzymasz bonus od wpłaty 200 % do maksymalnej kwoty 240 zł co w połączeniu z depozytem w sumie daje ci 360 zł na grę
 • Aby móc wypłacić bonus obróć jego kwotą 6 razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 2.20 (kurs poj. min. 1.30).
 • na dokonanie obrotu masz 30 dni

Freebet Etoto w aplikacji

Osoby rejestrujące się z naszym kodem promocyjnym Etoto otrzymają również drugi bonus powitalny, niedostępny w standardowej ofercie. Jest to freebet 20 zł w aplikacji mobilnej. Jak go otrzymać?

 • zarejestruj konto z kodem ETVIP
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • po prawidłowym zaksięgowaniu wpłaty do konto zostanie przypisany freebet 20 zł
 • freebet wykorzystaj w aplikacji mobilnej na dowolne zdarzenia
 • freebetu nie można wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne
Wysokość bonusuMin. wpłata uprawniająca do otrzymania bonusuWarunki obrotu bonusemCzas na obrót
200 % do 240 zł1 złobrót 6x, kurs min. 2.20 30 dni
20 zł w aplikacji50 złbrak wymogu obrotu30 dni

Jakie jeszcze bonusy otrzymasz w ETOTO?

Rejestracja przez nasz link uprawnia do odebrania wyższego bonusu powitalnego, jednak nie jest to jedyna promocja oferowana przez tego bukmachera. Aktualnie obowiązujące promocje to:

 1. Zaproś znajomych
  za polecenie bukmachera znajomemu ETOTO przyzna Ci 50 zł bonusu. Polecony gracz musi dokonać pełnej weryfikacji konta i przeznaczyć na zakłady co najmniej 300 zł. Gdy otrzymasz bonus, musisz obrócić nim 5 razy na zakładzie pojedynczym z kursem min. 2.20 lub na zakładzie wielokrotnym z łącznym kursem min. 2.20, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.
 2. Liga VIP
  w ramach tej promocji możesz skorzystać z programu lojalnościowego. Zyskasz dzięki niemu więcej niż przewiduje standardowa oferta. Wyższe bonusy, własnego asystenta, nagrody rzeczowe – to tylko kilka prezentów dla lojalnych graczy.

Rejestracja w Etoto

Aby otrzymać ekstra bonusy bukmacherskie należy zarejestrować się przez nasz link i wpisać specjalny kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym. Zakładając w ten sposób konto aktywujesz bonus 200% do 240 zł oraz bonus mobile 20 zł.

Przez długi czas Etoto nie posiadało szybkiej rejestracji. W końcu jednak bukmacher zdecydował się na wprowadzenie jej i jak zapewnia Etoto, cały proces nie zajmie dłużej niż 30 sekund. Składa się on z 2 kroków.

W pierwszym etapie podajesz: adres e-mail, hasło i kod bonusowy. Tutaj też zaznaczasz oświadczenie, że jesteś pełnoletni i potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności. Jest też zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Warto ją zaznaczyć, gdyż dzięki temu można korzystać ze wszystkich promocji i programów lojalnościowych bukmachera. Na kolejnej stronie musisz wypełnić następujące informacje: imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. Jest tu też opcja na zgodę na wykorzystywanie naszego numeru do celów marketingowych. Nie jest konieczne jej zaznaczanie. Na koniec wystarczy kliknąć w przycisk „kontynuuj” i już mamy założone konto tymczasowe.

Na koncie tymczasowym możesz wpłacać depozyty i typować zakłady. Jednak, aby móc wypłacić środki konieczne jest założenie konta stałego. Konto musisz też zweryfikować w celu otrzymania bonusu powitalnego. W tym celu kliknij przycisk „przejdź na konto stałe” na swoim profilu gracza i uzupełnij informacje. Pamiętaj też, aby dołączyć do formularza wyraźne i niezamazane zdjęcie dowodu – będziesz miał wtedy pewność, że twoja rejestracja nie zostanie odrzucona. Aby dokończyć proces rejestracji masz 90 dni.

Jak wypłacić środki bonusowe?

Aby móc w ogóle dokonać wypłaty musisz spełnić warunki obrotowe bonusu, o których wspominaliśmy powyżej. Jeśli chodzi o czas wypłaty to nie jest źle. Etoto posiada opcję szybkiej wypłaty do większości banków dzięki systemowi Przelewy24. Po zleceniu wypłaty nasze środki znajdą się na koncie po około 8 minutach, również w weekendy. Usługa jest dostępna dla większości banków działających w Polsce.

Warto też wspomnieć o płatnościach na konto bukmachera. Opcji nie jest zbyt wiele. Gracz może wpłacić środki za pomocą kart Visa i Master Card, płatnościami mobilnymi BLIK i przez system Przelewy24. Brakuje chociażby portfeli elektronicznych. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

Zakłady bukmacherskie Etoto

Skoro już wiesz co zrobić, by otrzymać wyższy bonus na start w Etoto i ile możesz zyskać, warto przyjrzeć się ofercie tego buka. Strona buka przeszła pod koniec 2020 roku metamorfozę. Odświeżono interfejs, wprowadzono więcej zakładów na stronę główną i ułatwiono opcję typowania zakładów AKO. Jeśli chodzi o wysokość kursów bukmacherskich to Etoto jest w ścisłej czołówce. Nie można też narzekać na aplikację mobilną, która posiada sporo udogodnień i co więcej skorzystamy dzięki niej z darmowych freebetów. Mogłoby być do wyboru nieco więcej metod płatności. Liczymy też na rozbudowanie sekcji promocji. Ogólnie na plus, choć z małymi niedociągnięciami.

Kody promocyjne u bukmacherów – Styczeń 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 600 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 500 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 500 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta 5040 PLN
+ 270 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLN
+ 30 PLN więcej
Zobacz kod
Etotostandardowa oferta 1000 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
BETFANstandardowa oferta 1650 PLNZobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
BetXstandardowa oferta 7827 PLNZobacz kod

Pytania graczy o kod bonusowy Etoto

Najmniejsza kwota jaką możesz wpłacić to 1 zł, nie ma natomiast minimalnej kwoty wypłaty.

Tak. U bukmachera można założyć konto tymczasowe. Proces ten trwa zaledwie 30 sekund.

Kod bonusowy Etoto to ETVIP. Należy go wpisać na pierwszej stronie formularzu rejestracyjnego. Uruchamia on bonus od wpłaty 200 % do 240 zł i bonus w aplikacji 20 zł.

Nie. Zwrot za przegrany zakład otrzymasz od razu na konto depozytowe.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie