Kod promocyjny Fortuna

26202770 PLN
 • 20 zł bez depozytu na start
 • do 600 zł zakład bez ryzyka
 • do 2000 2150 zł bonus od wpłaty
 • +50% wyższa stawka na kupony wielokrotne

Kod promocyjny

Odkryj kod
Kod pojawi się automatycznie po kliknięciu przycisku "ODKRYJ"
 • oferta ważna do 31.01.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Wpisanie naszego kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym da Ci najwyższy bonus. W przypadku Fortuny jest to o 150 zł więcej bonusu od drugiego depozytu do 100%. Oprócz tego otrzymasz także inne bonusy w ramach oferty powitalnej. Bonusy w Fortunie są bardzo atrakcyjne, a co najważniejsze – są różnorodne – mamy bonus od wpłaty, bez depozytu i zakład bez ryzyka. Kwoty bonusów należą do jednych z najwyższych, dodatkowo Fortuna ma najlepsze wymogi obrotu, czyli najłatwiej jest wypłacić otrzymane środki z konta.

Typ BonusuFortuna Bonus
Fortuna Kod PromocyjnySprawdź Kod
Bonus za rejestrację20 zł bez depozytu na start
Zakład bez ryzykaZwrot do 600 zł
Bonus od wpłaty100% do 2150 zł

Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza rejestracyjnego

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Nasz kod promocyjny Fortuna daje najwyższą dostępną ofertę na rynku. Główną zaletą kodu promocyjnego wpisanego w czasie rejestracji darmowego konta u bukmachera Fortuna jest darmowy bonus bez depozytu na start w wysokości 20 złotych oraz wyższa kwota bonusu od drugiego depozytu, który otrzymujesz na starcie. Zamiast standardowych 2000 złotych po wpisaniu kodu dostaniesz bonus do 2150 zł. Oprócz tego masz też dostęp do zakładu bez ryzyka do 600 zł ł i pozostałych promocji oferowanych przez tego legalnego bukmachera. Poniżej opisaliśmy dokładnie najważniejsze elementy cashbacku Fortuny i bonusu powitalnego.

Spis treści

Bonus bez depozytu 20 zł na start za rejestrację

 • zarejestruj konto stałe w Fortunie
 • do 3 dni od zakończenia rejestracji do konta zostanie dodane 2800 punktów FKP
 • postaw dowolny zakład i wybierz na kuponie płatność punktami
 • wygranej z kuponu postawionego za darmowy zakład nie trzeba obracać
 • z promocji wykluczone są zakłady na sporty wirtualne i gry karciane

Po założeniu darmowego konta stałego z kodem bonusowym FORTUNAVIP otrzymasz na start punkty do Fortuna Klub Plus. Można je wykorzystać do obstawienia kuponu. Stawiasz kupon na wybrane zdarzenie bądź zdarzenia. Poniżej stawki na kuponie jest okienko „do zapłaty … punkty”. Wybierz przyznane ci 2800 punktów o wartości 20 zł i postaw zakład. Wygraną z zakładu postawionego za bonus możesz wypłacić. Jeśli nie skorzystasz z bonusu do końca roku kalendarzowego to bonus wygasa (zgodnie z regulaminem programu Fortuna Klub Plus).

Pamiętaj, że promocja 20 zł bez depozytu łączy się z ofertą powitalną na zakład bez ryzyka do 600 zł. Przysługuje Ci także bonus od wpłaty do 2150 zł.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł

 • zarejestruj konto w Fortunie
 • aktywuj bonus w zakładce „moje bonusy”
 • w ciągu 5 dni od rejestracji postaw pierwszy zakład przedmeczowy lub live za środki własne
 • zakład musi być rozstrzygnięty do 30 dni od zawarcia
 • jeśli zakład będzie przegrany gracz otrzyma zwrot do 600 zł (pełna kwota stawki)
 • pierwszego kuponu nie można postawić na: sporty wirtualne, gry karciane, Hit Dnia, Ekspert+, Superoferta
 • zwrot nastąpi do 24 godzin po rozliczeniu zakładu

Pierwszą ofertą, która zostanie Ci przyznana za założenie konta i wpisanie na efortuna.pl kodu promocyjnego, jest 600 złotych za zakład bez ryzyka (cashback). Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany nic nie stracisz, nawet kwoty podatku. Fortuna jako jeden z niewielu bukmacherów bierze na siebie podatek od zakładu bez ryzyka. Zatem jeśli postawisz pierwszy kupon za 600 zł otrzymasz w razie przegranej zwrot pełnej kwoty stawki, czyli 600 zł. Oczywiście w przypadku zwycięstwa na Twoje konto powędruje pełna kwota wygranej. Bonus cashback 600 PLN jest jedną z najwyższych promocji bez ryzyka, jaka jest obecnie dostępna na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Pamiętaj jednak, że przed postawieniem pierwszego zakładu należy aktywować bonus. Możesz to zrobić przy pierwszym logowaniu na konto Fortuny, w zakładce „Moje bonusy”.

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 2150 zł

Ostatnią promocją jest klasyczny bonus od drugiego depozytu do 2000 PLN. Jednak wpisując podczas rejestracji nasz kod możesz otrzymać nawet 2150 zł bonusu. Jak skorzystać z promocji? W ciągu 3 dni od wpłacanie pierwszego depozytu należy aktywować „bonus od drugiego depozytu”, dostępny w zakładce „bonusy”. Następnie w ciągu 5 dni od aktywacji należy wpłacić drugi depozyt. Po wpłacie należy dokonać obrotu:

 • obrócić kwotą będącą 20% wartości drugiego depozytu; obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni na kuponie z kursem min. 1.80; gracz otrzyma bonus w wysokości 20% wartości depozytu, maksymalnie do kwoty 430 zł
 • obrócić kwotą równą 4-krotności drugiej wpłaty; obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni na kuponach z kursem min. 1.80; wtedy gracz otrzyma bonus w wysokości 80% wartości depozytu. maksymalnie do kwoty 1720 zł

Łączna wartość bonusu może wynieść do 2150 zł. Do obrotu nie zaliczają się: kupony anulowane, unieważnione, zwrócone, wypłacone za pomocą opcji Early Cash Out oraz zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Warunki obrotu bonusem

Tak jak wspomnieliśmy zakłady bukmacherskie Fortuna mają bardzo korzystne warunki obrotu. Czym w ogóle jest obrót? To kwota, którą musisz postawić przed wypłatą bonusu. Przedstawmy to na przykładzie. W Fortunie bonus bez depozytu wymaga obrotu przed wypłatą. Należy to zrobić 1 raz na kuponie z dowolnym kursem. Z kolei bonus od drugiej wpłaty jest bardziej skomplikowany. Najpierw należy obrócić 20 % depozytu na kuponie z kursem min. 1.80 (wtedy otrzymamy bonus 20% depozytu). Następnie obracamy kwotą całego depozytu 4 razy na kuponach z kursem min. 1.80 i otrzymujemy bonus w wysokości 80% depozytu.

Typ BonusuOpis
Bonus bez depozytu 20 złobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
Czas na obrótdo końca roku kalendarzowego
Zakład bez ryzyka 600 złobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
Czas na obrótbez limitu
Bonus od wpłaty 2150 PLNobrót 1x 20 % depozytu, kurs min. 1.80 + obrót 4x depozytu, kurs min. 1.80
Czas na obrót14 dni

Jak widać, w przypadku bonusu bez depozytu i zakładu bez ryzyka wystarczy, że zagrasz za 1-krotność bonusu bez wymogów dotyczących kursu i ilości zdarzeń.

Fortuna kod promocyjny – pozostałe bonusy i promocje

Warto wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny VIP podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich Fortuna online. Gwarantuje on ekskluzywną ofertę bonusową, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Jednak oprócz oferty na start możesz korzystać także z pozostałych promocji i bonusów, oferowanych przez tego buka.

Typ BonusuFortuna Bonus
Happy Hours14% do wygranych
Ekspert+Bonus 30 tys. zł do podziału
AKO Bonusy50% do wygranych kuponów AKO
Mistrzostwa Typerów:Do wygrania punkty FKP
Fortuna Klub Plus:Darmowe zakłady i bonusy
Przyprowadź kumpla:100 zł za przyprowadzenie znajomego
 1. Happy Hours
  Promocja Happy Hours w Fortunie działa 24 godziny na dobę, codziennie, ale tylko w przypadku zakładów live. Z kolei do zakładów prematch od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-18:00 i w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-15:00. Na czym polega akcja? Gracz może podwyższyć wygraną kuponu przedmeczowego lub na żywo, który będzie składał się z min. 3 zdarzeń, a każde będzie miało kurs min. 1.30. Jeśli kupon spełni te warunki to wygrana zostanie podwyższona o 14 %. Teraz Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie, który spełni opisane warunki.
 2. Przyprowadź kumpla
  Za przyprowadzenie znajomego do gry możesz zgarnąć bonus 100 zł. Wystarczy, że wejdziesz w promocję „Przyprowadź kumpla”, podasz imię i adres mailowy swojego kolegi i klikniesz w „Wyślij e-mail”. Jeśli Twój kumpel dokona rejestracji i postawi depozyt otrzymasz bonus od Fortuny. Za 50 zł jest to 10 zł dla Ciebie, za 150 zł – 30 zł, a jeśli Twój znajomy wpłaci w ciągu 30 dni powyżej 600 zł dostaniesz 100 zł w bonusie.
 3. AKO bonusy
  Dzięki promocji AKO BONUSY gracze mogą otrzymać premie do wygranych kuponów nawet do +50%. Wystarczy typować zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami. Do wygranej takiego kuponu zostanie doliczony bonus +7%. Za każde kolejne zdarzenie na kuponie bonus będzie powiększany. Za 14 zdarzeń na kuponie będzie to +50%. Promocja AKO zostanie automatycznie dodana do każdego kuponu, który spełni opisane warunki.
 4. Fortuna Klub Plus
  Oprócz punktów za rejestrację w postaci 20 zł od depozytu, za zawierane kupony otrzymujesz kolejne punkty w ramach programu Fortuna Klub Plus. Punkty możesz następnie wymienić w e-shop na bonusy i darmowe zakłady. Za każdy postawiony zakład dostaniesz punkty (2 zł to odpowiednik 1 punktu). W ciągu dnia możesz ich zebrać nawet 300. Co więcej, dla graczy, którzy zarejestrują się w FKP bukmacher organizuje specjalne promocje.
 5. Mistrzostwa Typerów
  Fortuna nagradza najlepszych typerów. Możesz wziąć udział w rankingu ogólnopolskim i zostać jednym z najlepszych 50 typerów. Aby dołączyć do Fortuna Klub Plus postaw swój kupon, zaznaczając pole „Zgłoś do Mistrzostw”. Punkty, które zaliczają się do konkursu oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. Dodatkowe punkty zdobędziesz za aktywność, wygrane i kupony, które spełnią specjalne wskaźniki.
 6. Pozostałe promocje
  Oprócz powyższych promocji Fortuna zakłady bukmacherskie regularnie wprowadza oferty na ważne wydarzenia sportowe. Znajdziesz więc ofertę „Miękkie lądowanie” na skoki narciarskie, „Zwycięska Formuła” na wyścigi Formuły 1, „Tylko dla orłów” na mecze polskiej reprezentacji czy „Wirtualne granie” na sporty wirtualne.

Opcja Early Cash-Out

Fortuna cashout

Dzięki funkcji Early Cash-out możesz zamknąć kupon, w trakcie trwania spotkania (np. gdy kurs zmienia się na niekorzyść gracza) lub jeśli boisz się, że ostatni zakład na kuponie AKO może okazać się nietrafiony. W Fortunie cashout dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie przedmeczowej i na żywo.

Informację o tym czy dany kupon można wcześniej zamknąć, znajdziesz w zakładce „Moje kupony” i bezpośrednio na kuponie. Jeśli chcesz skorzystać z opcji cash-out, kliknij w przycisk: Wypłać, a wyświetli się okno, w którym możesz potwierdzić wcześniejsze zamknięcie kuponu. W przeglądzie kuponów znajdziesz informację o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie.

Pamiętaj, aby zamknąć zakład:

 • opcja Early Cash-Out musi być wcześniej zaproponowana
 • na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia
 • nierozstrzygnięte zdarzenia na Twoim kuponie muszą być dostępne w ofercie
 • po zamknięciu kuponu nie możesz już go cofnąć

Rejestracja w Fortunie

Aby otrzymać wszystkie opisane wcześniej bonusy, należy dokonać najpierw rejestracji. Do wyboru masz szybką i pełną wersję rejestracji. Poniżej szczegółowo wyjaśnimy, co trzeba zrobić i gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna, aby cieszyć się pełną ofertą powitalną.

Szybka rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna

Zanim przejdziemy do pełnego procesu rejestracji, przyjrzyjmy się bliżej opcji szybkiego założenia konta. Otóż w Fortunie możesz dokonać rejestracji, która zajmie Ci dosłownie minutę.

 1. Jeśli chcesz mieć pewność, że przygotowane przez nas oferty zadziałają, kliknij w powyższy baner.
  Przeniesie Cię on do formularza rejestracyjnego Fortuny. Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za prowadzenie witryny będą miały pewność, że jesteś graczem uprzywilejowanym i będziesz mógł odebrać wyższy bonus na start w przypadku nieprzewidzianych błędów. Przekonasz się o tym, gdyż na dole będzie widniała informacja o tym, że przysługuje Ci zakład bez ryzyka 215 zł (zamiast 200 zł).
 2. Szybka rejestracja
  Podczas szybkiej rejestracji w Fortunie nie musisz podawać nr swojego konta bankowego czy przesyłać zdjęcia dowodu. Należy wpisać podstawowe dane osobowe i konta, m. in. imię i nazwisko, adres, pseudonim, hasło (musi mieć ono minimum 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną wielką literę oraz jedną cyfrę), e-mail, nr telefonu oraz PESEL.Oprócz tego musisz wpisać wybrany przez Ciebie PIN kod, który przyda się do identyfikacji w punkcie naziemnym bukmachera. Pewnie zastanawiasz się gdzie wpisać kod Fortuny. Właśnie tu. W miejscu kod promocyjny Fortuna wpisz: FORTUNAVIP (wielkimi literami). Jednak przechodząc z naszego linku, pole to będzie już za Ciebie uzupełnione. Przy szybkiej rejestracji niestety nie przysługuje bonus bez depozytu 20 zł, który otrzymasz po pełnej rejestracji konta. Otrzymasz jednak bonus od wpłaty.
 3. Zgody i potwierdzenia
  Ostatnim krokiem, który musisz wykonać na tym etapie jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, a dane które przesłałeś w formularzu są zgodne z prawdą. Oczywiście w tym przypadku również musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
 4. Ostatni krok rejestracji
  Kliknij w przycisk „Zarejestruj”. Jeśli uzupełnisz wszystkie dane otrzymasz link aktywacyjny na swoim mailu. Kliknij w niego, aby Twoje konto w Fortunie było aktywne. To wszystko. Teraz możesz stawiać zakłady i korzystać z oferty bukmachera.
Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym
Fortuna Kod Promocyjny VIP – Rejestracja 2022
 1. Pole z PESELem
  Jeśli nie wpiszesz numeru pesel i zaznaczysz pole „Nie posiadam numeru PESEL” zostaniesz przekierowany do drugiego etapu rejestracji, w którym to musisz podać datę urodzenia, obywatelstwo, numer paszportu oraz adres zameldowania (państwo, region, ulicę, numer, kod pocztowy).

Jak założyć pełne konto w zakładach Fortuna?

Jak widzisz, rejestracja w efortuna.pl nie zajmuje wiele czasu. Aby być właścicielem konta stałego musisz jednak uzupełnić kilka danych. Jak zauważysz możesz już swobodnie poruszać się po serwisie bukmacherskim, ale nie możesz jeszcze wypłacać środków. Aby odblokować tę możliwość musisz dokończyć proces aktywacji konta. Możesz to zrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. My zalecamy oczywiście wersję online, która na pewno będzie szybsza. 

Szybka rejestracja w Fortunie

Link aktywacyjny przeniesie Cię do panelu, w którym będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokończyć rejestrację. Wejdź w zakładkę „Ustawienia” „Twój status konta Fortuna”. Przygotuj skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz numer rachunku bankowego. Załącz tył i przód skanu dokumentu tożsamości (pamiętaj, że bukmacherzy akceptują tylko dowód osobisty lub paszport, więc jeśli wyślesz np. prawo jazdy aktywacja nie zostanie ukończona).

Pamiętaj o tym, żeby skan/zdjęcie dokumentu było wyraźne. Jeśli zdecydowałeś się przesłać zdjęcie to najlepiej wyłącz lampę błyskową, która może uczynić niektóre fragmenty dokumentu nieczytelnymi. Numer rachunku bankowego będzie wykorzystywany jedynie do przelewania wygranych na Twoje konto, więc podając je w formularzu nie narażasz się na żadne niebezpieczeństwo.

Po załączeniu danych poczekaj na weryfikację bukmachera. Po kilku minutach powinieneś otrzymać potwierdzenie, że Twoja rejestracja została pozytywnie zweryfikowana. Dzięki kontu stałemu otrzymasz Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł i wypłacisz środki z konta gracza.

Po wpłaceniu pierwszego depozytu uzyskasz również dostęp do wszystkich funkcjonalności tego serwisu, czyli nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również Fortuna TV, Mistrzostw Typerów, e-sklepu czy okresowych promocji.

Rejestracja w Fortunie bez wysyłania dowodu

Od lutego 2021 w Fortunie można przejść pełną rejestrację bez wysyłania skanu czy zdjęć dowodu osobistego. Fortuna zakłady bukmacherskie jako pierwsza udostępniła taką opcję. Bukmacher rozpoczął współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i wdrożył usługę mojeID. Dzięki niej można szybko zweryfikować tożsamość za pomocą logowania do systemu bankowego gracza. Usługa dotyczy klientów banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS. Gdy klient będzie chciał zmienić swoje konto w Fortunie z tymczasowego na stałe może wybrać weryfikację przez system mojeID. Ta opcja służy tylko do potwierdzenia tożsamości klienta, a bank nie otrzymuje informacji o usługach z jakich korzysta gracz. Zaś Fortuna nie ma dostępu do danych logowania gracza do banku.

Limity na grę

Fortuna jako pierwsza na polskim rynku spełniła wymogi nałożone przez Ustawę hazardową odnośnie zasad odpowiedzialnej gry. W związku z tym będziesz poproszony o ustawienie limitów na grę. Jak tylko dokonasz rejestracji możesz to zrobić w zakładce Moje konto. Zdecyduj sam lub wybierz ustawienia automatyczne. Do limitów wlicza się:

 • dzienny limit czasu gry
 • miesięczny limit czasu gry
 • kwotowy dzienny limit na grę
 • kwotowy miesięczny limit na grę

Fortuna problem z logowaniem

Czasami zdarza się, że gracze mają problem z zalogowaniem się w Fortunie lub też przy stawianiu kuponu zostają wylogowani. Dochodzi do tzw. navipro error 140. W tym przypadku należy zamknąć wszystkie okna przeglądarki i ponownie ją uruchomić. Następnie w w polu adres wpisać: www.efortuna.pl. Jak tylko strona się otworzy należy użyć kombinacji klawiszy CTRL+F5. Przeglądarka zostanie w ten sposób odświeżona, a logowanie powinno wrócić do normy.

Jak wpłacić i wypłacić środki

Zakłady bukmacherskie Fortuna należą do liderów na rynku zakładów bukmacherskich online i jako jedna z pierwszych wprowadziła opcję szybkich płatności. W przypadku wpłat mamy szeroki wybór. Dokonamy depozytu m. in. za pomocą:

 • Skrill
 • tpay.com
 • PayU
 • Mpay
 • BLIK
 • karta płatnicza VISA i Mastercard

Po zalogowaniu na konto bukmachera kliknij w zakładkę Wpłaty i wypłaty i wybierz opcję, która Ci odpowiada. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie dokonasz płatność, wpiszesz kod BLIK z aplikacji banku lub wpiszesz dane z karty płatniczej. Po dokonaniu płatności za pomocą szybkiego przelewu, depozyt pojawił się na naszym koncie gracza po kilku sekundach.

A jak poszła nam wypłata środków? Dzięki temu, że udało nam się obrócić bonus mogliśmy wypłacić 150 zł. Nie mieliśmy żadnego problemu z wypłatą, którą otrzymaliśmy na konto po niecałej godzinie, jednak Fortuna realizuje wypłaty do godz. 12. Jeśli więc zlecisz ją po tej godzinie, pieniądze otrzymasz na koncie następnego dnia. Co ważne, bukmacher nie pobiera żadnych prowizji za dokonanie wpłaty czy wypłaty.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Bukmacher Fortuna ma szeroką ofertę na zakłady online, wysokie kursy, transmisje live czy też profesjonalną aplikację mobilną. Spośród wielu zalet na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoki zakład bez ryzyka, który otrzymasz wpisując Fortuna kod bonusowy. Ma on świetne warunki obrotowe, dzięki czemu łatwo odzyskać wpłacone środki po przegraniu kuponu.

Oferta na zakłady z kodem promocyjnym Fortuna

Fortuna ma około 30 dyscyplin do obstawiania. Oprócz sportów znajdziemy także zakłady na politykę i rozrywkę, zakłady specjalne oraz typy dnia, czyli zakłady z podwyższonymi kursami. Imponująca jest także liczba rynków zdarzeń, zwłaszcza na piłkę nożną i koszykówkę. Dość interesująco wyglądają też e-sporty i sporty wirtualne, zwłaszcza, że te pierwsze można obstawiać na żywo. W porównaniu z ofertą innych bukmacherów zakłady na e-sporty mogły zostać nieco poszerzone o nowe gry. Fortuna oferuje bowiem zakłady na LoL, CS:GO i Dota 2.

Zakłady live

Oferta zakładów live jest w Fortunie bardzo szeroka. Bukmacher posiada ponad 10 tysięcy zakładów miesięcznie. Na żywo można obstawiać m. in. piłkę nożną, tenis, piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, baseball, siatkówkę plażową, tenis stołowy, snooker czy e-sport. Obstawianie jest wygodne, głównie dzięki szybkim informacjom o zmianie kursów oraz możliwość śledzenia kursów kilku spotkań na raz. Do udogodnień należy zaliczyć też cashout dostępny na zakłady na żywo oraz dostęp do chatu online z innymi użytkownikami. Fortuna udostępnia też transmisje lub relacje z wybranych wydarzeń, także w aplikacji mobilnej. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić minimalny depozyt, aby móc oglądać rozgrywki najlepszych drużyn.

Dzięki opcji Livescore znajdziesz szczegółowe statystyki z meczów na żywo, ale też wyniki z rozegranych wydarzeń i zestawienia z nadchodzących rozgrywek. Możesz filtrować je po dacie lub po wybranej dyscyplinie. Fortuna udostępnia wyniki z meczów piłki nożnej, hokeja, tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, baseballa, snookera, bandy i squacha.

Kursy bukmacherskie

To co należy do ogromnych zalet bukmachera Fortuna to zdecydowanie wysokie kursy bukmacherskie. Średnia marża na najważniejsze sporty wynosi u tego bukmachera poniżej 5%. To bardzo dobry wynik, bo jak wiadomo im niższa prowizja, tym wyższe kursy. Najlepiej prezentują się kursy na Ekstraklasę. Jeśli jesteś miłośnikiem najważniejszej polskiej ligi piłkarskiej, to warto obstawiać właśnie u tego buka. Wysokie kursy w Fortunie znajdziemy też na pojedynki tenisowe oraz skoki narciarskie.

Aplikacja mobilna

Powiadomienia i promocje push, błyskawiczne informacje o rozliczonych kuponach i promocjach oraz szybkie płatności. To główne cechy aplikacji Fortuna. Co najważniejsze działa ona bez najmniejszego zacięcia. Przynajmniej nam obsługa apki nie sprawiła najmniejszego problemu. Do plusów należy zaliczyć też wiele metod logowania (hasło, pin lub Face ID), długo trwającą sesję oraz super tutorial o najważniejszych funkcjach po rejestracji. Aplikacja mobilna Fortuny jest dostępna dla urządzeń z oprogramowaniem iOS i Android i łatwa do pobrania.

Obsługa klienta

Bardzo łatwo połączyć się w Fortunie z czatem na żywo. Po drugiej stronie zazwyczaj odpowiadała nam konsultantka Barbara. Za każdym razem odpowiedzi te były merytoryczne i szybkie. Jedyny minus dotyczył wyglądu okienka czatu, który mógłby być nieco nowocześniejszy, a litery większe. Bardzo dużo informacji znaleźliśmy także w zakładce FAQ. Są tam odpowiedzi dotyczące rejestracji, bonusów, jak zacząć grać, jak obstawiać czy jak wypłacić pieniądze. Jeśli interesuje Cię inny rodzaj kontaktu, to możesz skorzystać z formularza mailowego lub skontaktować się za pomocą e-maila.

Jeśli chcesz wiedzieć jak obstawiać, Fortuna przygotowała dla Ciebie ABC Gracza. Dostępne są tu szczegółowe informacje o zakładach i podgrach na poszczególne sporty. To świetne kompendium zakładów nie tylko dla początkujących graczy. W Strefie Kibica znajdziesz z kolei artykuły o nadchodzących wydarzeniach sportowych i analizę przedmeczową.

Fortuna kod promocyjny – FAQ

Aktualny kod promocyjny Fortuna na start to FORTUNAVIP. Uprawnia on do otrzymania bonusu bez depozytu 20 zł, zakładu bez ryzyka 600 zł i bonusu od drugiej wpłaty do 2150 zł.

Tak. Od momentu założenia konta tymczasowego masz 28 dni, aby wysłać skan dowodu i numeru konta bankowego.

Zakład bez ryzyka jest aktywny 3 dni. Bonus od wpłaty – należy postawić depozyt do 3 dni od wpłaty. W tym czasie należy postawić zakład. Z kolei w przypadku bonusu bez depozytu trzeba go aktywować w ciągu 3 dni, a w ciągu kolejnych 7 postawić zakład za środki bonusowe.

Ponieważ Fortuna przyznaje bonusy dopiero po wykonaniu warunków obrotowych. Bonus zostanie wypłacony na Twoje konto jak tylko je spełnisz.

W zakładce „Moje konto” – „Bonusy” znajdziesz informację o swoich bonusach oraz obroty jakie wykonałeś i ile zostało Ci do otrzymania bonusu.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie