Kod promocyjny Fortuna

325335+300 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?
 • 0 300 zł na Chorwacja – Albania
 • 0 10 zł freebet z kodem
 • 300 zł zakład bez ryzyka
 • 20 zł bez depozytu na start
 • 5 zł bonus za udostępnienie kuponu

Kod promocyjny

Odbierz
 • oferta ważna do 30.06.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Fortuna kod promocyjny na Euro 2024?

Fortuna kod promocyjny to: FORTUNAVIP. Zarejestruj się z kodem i odbierz najwyższy bonus na start 335+300 zł. Otrzymasz freebet 10 zł, którego nie znajdziesz w standardowej ofercie, a także bonus 300 zł na mecz Chorwacja – Albania. Obstawisz też zakłady bez ryzyka w gotówce 3×100 zł i skorzystasz z bonusu bez depozytu 20 zł i bonusu za kupon 5 zł.

Kod promocyjny FortunaFORTUNAVIP
Promo na Chorwacja – Albania0 300 PLN
(Kurs 150.00)
Freebet z kodem0 10 PLN
Zakłady bez ryzyka300 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN
Bonus za kupon5 zł
Fortuna kod promocyjny – bonusy

Przetestowałem wszystkie bonusy powitalne na rynku i Fortuny spodobał mi się najbardziej. Powodem jest połączenie aż 3 gotówkowych zakładów bez ryzyka, wysokiego i łatwego w obrocie bonusu bez depozytu.

Podobną kombinację zapewnia tylko TOTALbet, ale tam bonus bez depo wynosi tylko 5 zł. Dodatkowo w Fortunie otrzymasz 15 zł freebetów z tylko 1-krotnym obrotem.

Ponadto do dyspozycji masz szereg promocji na Euro 2024, które są wypłacane w gotówce. Mowa tu zarówno o tych dla stałych jak i nowych użytkowników. Szczegóły znajdziesz bezpośrednio pod obrazkiem.

Fortuna kod promocyjny Legalni Bukmacherzy

Promocje na Euro 2024 w Fortunie

Poniżej wypunktowałem dla was najlepsze promki w Fortunie na Euro 2024 z podziałem dla nowych i stałych użytkowników. Po więcej promek odsyłam was do artykułu z kursami i najlepszymi promkami na każdy dzień mistrzostw.

Promocja dla nowych graczy – kurs 150.00 na bramkę Chorwacji z Albanią

Nowi gracze mogą skorzystać z wyjątkowej promocji i obstawić bramkę Chorwatów z Albanią po kursie 150.00. Szczegóły poniżej!

koniec promocji:
19.06.2024
Kurs 150.00 (300 PLN) na bramkę Chorwacji z Albanią

Bukmacher Fortuna przygotował promocję na spotkanie Chorwacja – Albania. Dzięki rejestracji przez naszą stronę w Fortunie możesz zgarnąć 300 PLN za wytypowanie gola Chorwacji w meczu.

 1. Zarejestruj się w Fortunie przez naszą stronę, klikając „odbieram” oraz zweryfikuj konto
 2. Wpłać min. 30 zł 
 3. Obstaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 zł z typem na – Chorwacja liczba goli – powyżej 0.5
 4. Jeśli Twój zakład będzie wygrany, otrzymasz 300 PLN (równowartość kursu 150.00) w ciągu 96 godzin od zakończenia promocji. Czas na akceptację bonusu wynosi 5 dni od momentu jego zaproponowania. 
 5. Otrzymane środki można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
Odbieram

Promocje dla stałych graczy na Euro 2024

Dodatkowo Fortuna zadbała też o stałych użytkowników. Oto z czego będziesz mógł skorzystać

 • Niespozakład (18.06)

Postaw kupon na mecze Euro 2024 z kursem całkowitym min. 3.50 za co najmniej 50 zł. Jeśli wygrasz, otrzymasz dodatkowe 50 zł na konto depozytowe.

 • Niespozakład (14.06 – 14.07)

Przez całe Euro 2024 codziennie będzie do odebrania 50 zł w Niespozakładach. Po zalogowaniu będziesz musiał otworzyc skrzynkę, która każdego dnia będzie zawierała prezent w postaci łatwego do wykorzystania bonusu!

 • Zaliczka (14.06 – 14.07)

Jeśli drużyna, na którą postawiłeś, osiągnie 2-bramkowe prowadzenie, zakład jest automatycznie rozliczony jako wygrany. Promka, którą dobrze znacie z Superbetu

 • AKO Master (14.06 – 14.07)

W kolejnych etapach rywalizacji masz za zadanie wygarać tasiemkę: 5, 10, 15 i 20 zdarzeń za min. 10 zł. Dla graczy, którzy wykonają wszystkie zadania przeznaczona została pula 300 000 zł na wszystkich graczy.

Uwaga: Wszystkie bonusy, podczas Euro 2024 wypłacane są w gotówce. Możesz je wypłacić lub grać dalej!

Fortuna kod promocyjny – w jakiej kolejności otrzymasz bonusy?

W tabeli poniżej pokażę wam jaka jest kolejność odebrania i wykorzystania bonusów w Fortunie.

Bonus w Fortunie - zasady

Najpierw po rejestracji otrzymujesz zakłady bez ryzyka 3×100 zł, które musisz obstawić w ciągu 48 godzin. Warto zatem dobrze przemyśleć, kiedy chcesz założyć konto.

Z kolei bonus bez depozytu, zostanie ci przyznany w punktach FKP po tym jak założysz konto stałe. Freebet 10 zł otrzymasz również w punktach po dokonaniu pierwszej wpłaty, natomiast 5 zł za kupon po udostępnieniu jednego ze swoich kuponów w „Strefie Kuponów”.

Fortuna kod promocyjny – zakłady bez ryzyka 300 PLN

Według naszych analiz Fortuna cashback jest najlepszy na rynku. Jest on podzielony aż na 3 zakłady bez ryzyka, za które łącznie możesz otrzymać do 300 zł zwrotu. Oto jak wyglądają kwoty każdego z nich:

Pierwszy zakład bez ryzyka100 PLN
Drugi zakład bez ryzyka100 PLN
Trzeci zakład bez ryzyka100 PLN
Fortuna zaklady bez ryzyka

Kluczowym atutem bonusów jest to, że żadnego z nich nie musisz obracać. Nie ma również żadnych wymagań, jeśli chodzi o minimalny kurs, czy liczbę wydarzeń na kuponie. Masz zatem gwarancję bezpieczeństwa i wolnej ręki przy typowaniu.

Fortuna ZBR - kroki

Jak postawić zakłady bez ryzyka w Fortunie?

Wszystkie zakłady bez ryzyka w Fortunie mają identyczne warunki wykorzystania, a więc sprawa jest prosta. Oto szczegóły:

 • Krok 1: Rejestrujesz się w Fortunie przez naszą stronę

Przede wszystkim najpierw musisz zarejestrować się przez naszą stronę, aby otrzymać najwyższe bonusy powitalne

 • Krok 2: Otrzymujesz zakłady bez ryzyka 3×100 zł

Tak jak wspominałem przy opisywaniu kolejności otrzymania bonusów, zakłady bez ryzyka otrzymasz od razu po rejestracji. Nieistotne, czy masz już konto stałe, czy jeszcze tymczasowe. Od razu zgarniasz pierwszy zakład bez ryzyka, a w kolejnych dwóch minutach automatycznie dostaniesz kolejne dwa.

Fortuna - przegląd bonusów
 • Krok 3: Wpłacasz pieniądze

Następnie wpłać pieniądze. Nie ma minimalnej kwoty wpłaty. Jeśli chcesz postawić trzy zakłady po 100 zł, to wpłać 3 stówki. Jeśli potem uznasz, że chcesz jeszcze coś wpłacić, to też nie będzie problemu.

Fortuna wpłata na zakład bez ryzyka
 • Krok 4: Obstawienie zakładów bez ryzyka

Na wykorzystanie wszystkich zakładów bez ryzyka masz 48 godzin od momentu rejestracji. Jako zakłady bez ryzyka policzone zostaną trzy pierwsze zakłady za maksymalnie 100 zł, które postawisz po rejestracji za środki depozytowe.

Nie musisz obstawiać wszystkich zakładów bez ryzyka za 100 zł, jeśli nie chcesz. Nie ma minimalnej kwoty. Możesz obstawić np. 3 zakłady po 50 zł, albo dowolnie inaczej podzielić kwoty.

Co ważne nie ma żadnych restrykcji kursowych, czy też odnosnie liczby wydarzeń. Pamiętaj jednak, że obstawiony przez ciebie kupon musi rozstrzygnąć się w ciągu 7 dni! Na twoim kuponie bez ryzyka pojawi się informacja, tak jak na obrazku poniżej.

Kupon bez ryzyka - Fortuna
 • Krok 5: Wygrana kuponów

Jeśli dany kupon bez ryzyka okaże się wygrany, to oczywiście pieniądze przechodzą na twoje konto główne.

 • Krok 6: Zwrot za przegrane kupony

Jeśli twój kupon bez ryzyka będzie przegrany otrzymasz zwrot całej stawki w gotówce. Pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Zdecydowanie trzy zakłady bez ryzyka w gotówce to fenomen, który sprawia że oferta powitalna Fortuny jest unikatowa. Chcemy wam jednak polecić także zakład bez ryzyka w Comeon. Również jest to ZBR w gotówce, a jego kwota wynosi 100 zł. Jeśli zatem skorzystaliście już z bonusów w Fortunie, to warto właśnie skierować się w tę stronę.

Zakłady bez ryzyka w Fortunie – dodatkowe informacje

Jest jeszcze kilka dodatkowych informacji, na które warto zwrócić uwagę przy korzystaniu z tego bonusu:

 • Jeśli postawisz za więcej niż 100 zł, to kupon nie będzie liczony jako bez ryzyka.
 • Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady: Superoferty, Ekspert +, Hitu Dnia, Wirtualnych Sportów, Bet On Games
 • Nie możesz skorzystać także z funkcji cash-out

Bonusy są bardzo proste i bez problemu poradzicie sobie z ich wykorzystaniem.

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł

Teraz wytłumaczę wam jak odebrać darmowe 20 zł w Fortunie. Wystarczy, że zarejestrujesz się przez naszą stronę i dokonasz pełnej rejestracji. Wówczas otrzymasz bonus w punktach FKP. Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Krok 1

  Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym. Polecamy rejestrację przez moje ID, ponieważ wówczas twoje konto zostanie automatycznie zweryfikowane

 2. Krok 2

  Jeśli jednak zarejestrowałeś się klasycznie, to musisz uzupełnić brakujące dane i wysłać zdjęcia dowodu.

 3. Krok 3

  Po tym jak twoje konto zostanie zweryfikowane, otrzymasz bonus bez depozytu w punktach FKP. Odpowiednikiem 20 zł będzie 2800 punktów.

 4. Krok 4

  Postaw dowolny zakład i wybierz na kuponie płatność punktami.

 5. Krok 5

  Jeśli wygrasz, pieniądze możesz od razu wypłacić.

Na skorzystanie z promocji po akceptacji masz czas do końca roku kalendarzowego. Pamiętaj, że promocja 20 zł bez depozytu łączy się z ofertą powitalną na zakłady bez ryzyka. Przysługuje Ci także specjalny freebet 10 zł.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Fortuna freebet 10 zł 

Teraz przechodzimy do bonusu, który uzyskasz tylko przy rejestracji przez naszą stronę. Jest to najwyższa dostępna oferta, a w standardzie Fortuna nie wprowadziła tego bonusu.

Jak skorzystać z Ekstra Freebetu w Fortunie?

 1. Zarejestruj się przez nasz link promocyjny

 2. Wpłać swój 1. depozyt i zaakceptuj bonus

 3. Przeznacz freebet na dowolny zakład

 4. Jeśli wygrasz, możesz wypłacić pieniądze

Pamiętaj, że aby otrzymać freebet 10 zł należy użyć kod promocyjny Fortuna FORTUNAVIP. Freebet otrzymasz w postaci punktów FKP. Gdy będziesz chciał je wykorzystać musisz zaznaczyć opcję płatności punktami. Punkty, które otrzymałeś za należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego.

Fortuna freebet 10 zł

Kod promocyjny Fortuna – boosty kursowe

Dodatkowym elementem oferty powitalnej, który uruchamia kod promocyjny Fortuna to boosty kursowe. Są one dostępne przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych w dyscyplinach takich jak piłka nożna, sporty walki czy tenis.

Taki boost podnosi kurs na wybrany przez Fortunę zakład – najczęściej do 50.00. Dzięki temu możemy zgarnąć dodatkowe 200 zł za poprawne obstawienie zakładu. Aktualne boosty kursowe Fortuny oraz innych bukmacherów zawsze znajdziecie w naszej zakładce z promocjami. Są one dostępne wyłącznie przy założeniu konta przez naszą stronę.

Fortuna kod promocyjny - boosty kursowe

Kod promocyjny Fortuna: 5 zł za udostępnienie kuponu

Bardzo łatwo możesz otrzymać kolejne darmowe 5 zł na zakłady za udostępnienie swojego kuponu w Strefie Kuponów. Oto instrukcja:

 • Krok 1: Obstaw dowolny kupon

W dowolnym momencie korzystania ze swojego konta obstawiasz dowolny kupon. Nie ma znaczenia kurs stawka, ani liczba wydarzeń.

 • Krok 2: Udostępnij kupon

Po obstawieniu, udostępnij swój kupon w Strefie Kuponów. Możesz to zrobić od razu po zawarciu zakładu.

Udostępnianie kuponu

Jeśli nie udostępniłeś kuponu od razu, to możesz zrobić to również później. Ważne, abyś zrobił to przed rozpoczęciem pierwszego zdarzenia na kuponie. Kupon możesz udostępnić w sekcji „Kupony” w zakładce „Moje Konto”.

Strefa kuponów

Swój kupoon możesz udostępnić również, obstawiając przez aplikację. Widok nie jest wówczas aż tak przejrzysty. Kliknij w „Kupony” na dole ekranu, a następnie kliknij przycisk „Udostępnij” i wybierz opcję „DYSKUSJA FORUM”.

Strefa kuponów aplikacja
 • Krok 3: Odebranie bonusu

Bonus zostanie przyrzynany w formie punktów FKP (700 punktów) do twojego konta w ciągu 15 minut.

Bonus za kupon Fortuna

 • Krok 4: Wykorzystanie bonusu

Bonus wykorzystaj na dowolny kupon. Aby to zrobić, przy obstawianiu kuponu, wybierz opcję „Zapłać 700 punktów”.

Bardzo prosty bonus, będący uzupełnieniem rozbudowanej oferty na start w Fortunie. Nie zapomnij, że z tej promocji skorzystać możesz tylko raz. Podkreślamy również, że anulowanie udostępnionego kuponu lub skorzystanie z Cashoutu wyklucza otrzymanie bonusu.

Fortuna bonusy – warunki obrotu

Tak jak wspomnieliśmy część promocji przyznawany na start przez Fortunę należy obrócić. W tym miejscu zebraliśmy wszystkie promocje stałe i opisaliśmy co zrobić aby móc wypłacić pieniądze z konta gracza w Fortunie na konto bankowe.

Zakłady bez ryzyka 300 złBez obrotu
Bonus bez depozytu 20 zł1x obrót, dowolny zakład
Freebet 10 zł1x obrót, dowolny zakład
Bonus za kupon 5 zł1x obrót, dowolny zakład

Jeśli chodzi o czas obrotu, to punkty przyznane za bonus bez depozytu i freebet są wyzerowane, jeśli w ciągu 12 miesięcy gracz nie obstawił żadnego zakładu.

Fortuna punkty FKP

W opisie oferty powitalnej Fortuny wiele razy pisaliśmy o punkach FKP, czyli punkach Fortuna Klub Plus. Bukmacher przyznaje je za różne aktywności, przede wszystkim w ramach oferty powitalnej. Punkty wykorzystuje się przy okazji stawiania zakładów i można również wymieniać je w e-shopie.

Fortuna kod promocyjny – podsumowanie bonusów

Podsumowując, co daje Fortuna na start? Otrzymujemy łącznie 335 zł na start. Wchodzą w to aż 3 zakłady bez ryzyka do 300 zł, bonus bez depoztytu 20 zł, ekstra freebet 10 zł i bonus za kupon 5 zł. Zdecydowanie warto skorzystać z każdego z tych bonusów. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze atuty bonusów, które otrzymasz po rejestracji w Fortunie przez naszą stronę.

Fortuna atuty bonusów

Pozostałe bonusy i promocje

Warto wykorzystać nasz specjalny Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji. Gwarantuje on ekskluzywną ofertę bonusową, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Jednak oprócz oferty na start zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały dużo innych ciekawych promocji stałych oraz tymczasowych. Oto one:

Fortuna promocje

Poniżej prezentujemy promocje, które znajdują się w stałej ofercie promocji Fortuny.

Strefa kuponów5 zł za udostępnienie kuponu
Hit dniaPodwyższone kursy na zakłady 1X2 lub 12
Superoferta+Wyższy kurs na faworyta
Ekspert+Bonus 30 tys. zł do podziału
AKO Bonusy70% do wygranych kuponów AKO
Poleć przyjacielaNawet do 500 zł
Zakład bezpiecznyWygrany zakład przy nietrafionym typie
Mistrzowskie boostyPowiększone kursy na najważniejsze mecze
 1. Strefa kuponów

  Za udostępnienie swojego kuponu w „Strefie Kuponów” możesz jednorazowo otrzymać bonus 5 zł.

 2. Hit dnia

  Hit dnia to specjalny kursowy na wybrane wydarzenia z najpopularniejszych dyscyplin sportowych.

 3. Superoferta+

  Jest to promocja, podnosząca kurs na faworytów meczów. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym kurs na faworyta zostanie bardziej wywindowany.

 4. Ekspert +

  Fortuna promocja, polegająca na wytypowaniu zwycięzcy kilku spotkań zaproponowanych przez Fortunę. Dla wygranych do podziału przekazywany jest bonus w wysokości 20-30 tysięcy. Im większa stawka kuponu, tym większa wygrana przysługuje graczowi.

 5. AKO bonusy

  Dzięki promocji AKO BONUSY gracze mogą otrzymać premie do wygranych kuponów nawet do +70%. Wystarczy typować zakłady AKO z min. 4 zdarzeniami (kurs min. każdego zdarzenia – 1,35). Do wygranej takiego kuponu zostanie doliczony bonus +4%.

  Za każde kolejne zdarzenie na kuponie bonus będzie powiększany. Za 18 i więcej zdarzeń na kuponie będzie to +70%. Promocja AKO zostanie automatycznie dodana do każdego kuponu, który spełni opisane warunki.

 6. Poleć przyjaciela

  Jeśli wyślesz przyjacielowi swoje zaproszenie do założenia konta, a ten w przeciągu 10 dni od rejestracji zagra kupony łącznie za min. 200 zł, to zgarniesz bonus 100 zł.

  Jeśli w ciągu 10 dni zagra min. 1 kupon za min. 2 zł, to zgarniesz bonus 50 zł!

  W każdym miesiącu możesz wysłać aż 5 zaproszeń, a więc maksymalnie zgarnąć możesz bonus 500 zł.

 7. Zakład bezpieczny

  Jeśli obstawisz kupon AKO z kursem min. 100.00 i każde zdarzenie będzie miało kurs 3.50, to w przypadku jednego nietrafionego, otrzymasz wygraną w postaci 5-krotności postawionej stawki. Maks stawka to 200 zl.

 8. Mistrzowskie boosty

  Codziennie Fortuna proponuje zakład ze zboostowanym kursem na ważniejsze wydarzenie sportowe.

Fortuna Early Cash-Out

Dzięki funkcji Early Cash-out możesz zamknąć kupon, w trakcie trwania spotkania (np. gdy kurs zmienia się na niekorzyść gracza) lub jeśli boisz się, że ostatni zakład na kuponie AKO może okazać się nietrafiony. W Fortunie cashout dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie przedmeczowej i na żywo.

Informację o tym czy dany kupon można wcześniej zamknąć, znajdziesz w zakładce „Moje kupony” i bezpośrednio na kuponie. Jeśli chcesz skorzystać z opcji cash-out, kliknij w przycisk: Wypłać, a wyświetli się okno, w którym możesz potwierdzić wcześniejsze zamknięcie kuponu. W przeglądzie kuponów znajdziesz informację o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie.

Pamiętaj, aby zamknąć zakład:

 • opcja Early Cash-Out musi być wcześniej zaproponowana
 • na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia
 • nierozstrzygnięte zdarzenia na Twoim kuponie muszą być dostępne w ofercie
 • po zamknięciu kuponu nie możesz już go cofnąć

Rejestracja w Fortunie

Aby otrzymać wszystkie opisane wcześniej bonusy, należy dokonać najpierw rejestracji. Do wyboru masz rejestrację przez bank oraz przez wypełnienie formularzu. Poniżej szczegółowo wyjaśnimy, co trzeba zrobić i gdzie wpisać Fortuna kod rejestracyjny, aby cieszyć się pełną ofertą powitalną.

Rejestracja w Fortunie bez wysyłania dowodu

Fortuna wprowadziła ostatnio zmianę do formularza rejestracyjnego. Gracz ma od pewnego czasu możliwość rejestracji przez bankowość elektroniczną, dzięki czemu nie będzie potrzebował dodatkowej weryfikacji, polegającej na wysyłaniu skanów dokumentu tożsamości. Jest to możliwe dzięki opcji mojeID. Poniżej, opisaliśmy cały proces w kilku prostych krokach:

 1. Kliknij w nasz link do Fortuny.

  Lub wejdź na stronę www.efortuna.pl i kliknij w przycisk „REJESTRACJA”, w prawym górnym rogu ekranu (zalecamy przejście do Fortuny przez nasz link – tylko wtedy kod promocyjny zostanie uwzględniony).

 2. Wybierz sposób rejestracji.

  My wybraliśmy opcję rejestracji przez bank.

 3. Wybierz bank, u którego posiadasz konto i zaloguj się.

  Dostępne opcje to PKO BP, Inteligo, ING, Bank Pekao, SGB i BPS, mBank, VELO Bank, BOŚ Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, Santander Bank i Alior Bank.

 4. Zatwierdź wymagane przez bank zgody.

  Wyświetli się komunikat o wyrażeniu zgody na przekazanie danych bukmacherowi Fortuna. Zatwierdź.

 5. Powrót do formularza Fortuny.

  Po przeprowadzeniu autoryzacji w bankowości elektronicznej, zostaniesz przekierowany do pierwszej strony standardowego formularza na stronie Fortuny. W pierwszym oknie zobaczysz potwierdzenie swoich danych osobowych z banku. Kliknij „DALEJ”.

 6. W kolejnym oknie podajemy swoje dane konta.

  Wpisz: pseudonim, hasło, adres e-mail, numer telefonu, 4-cyfrowy PIN. Po wypełnieniu pól, klikamy w pole „DALEJ”.

 7. Na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego, należy podać dane adresowe.

  Wpisz swój adres zamieszkania, w tym: kraj, miejscowość, adres, kod pocztowy. Kliknij w banner „DALEJ”.

 8. W kolejny polu, masz możliwość podania kodu promocyjnego.

  Jeśli przeszedłeś do Fortuny przez nasz link pole będzie uzupełnione kodem: FORTUNAVIP, dzięki czemu zostaniesz uprawniony do uzyskania maksymalnego bonusu powitalnego, o wartości 640 PLN. Po podaniu kodu i zatwierdzeniu regulaminu, kliknij „DALEJ”.

 9. W kolejnym oknie masz możliwość ustalenia limitów odpowiedzialnej gry.

  Możesz to zrobić teraz lub po zalogowaniu na konto. Przejdź na kolejną stronę poprzez przycisk „DALEJ”.

 10. Zaznacz zgody i podaj źródło dochodu.

  Na ostatniej stronie formularza wyrażasz niezbędne zgody poprzez zaznaczanie checkboksów i podajesz źródło dochodu. Na koniec, klikasz w pole „ZAREJESTRUJ”.

 11. Na twój adres e-mail przesłana zostanie wiadomość weryfikacyjna.

  Żeby dokończyć rejestrację, kliknij w link, który się w niej znajduje.

fortuna rejestracja z kodem

Od tej pory, posiadasz pełny dostęp do konta stałego w Fortunie – możesz wpłacać i wypłacać środki bez konieczności przesyłania dokumentów.

Szybka rejestracja – formularz

Jeśli nie możesz zarejestrować się przez bankowość, ponieważ np. Twój bank nie jest obsługiwany, wybierz rejestrację przez formularz. Jest to opcja szybkiego założenia konta, która zajmuje dosłownie minutę. W tym celu wykonaj następujące kroki:

 1. Wybierz rejestrację przez formularz.

  Przejdź do Fortuny przez nasz link i wybierz rejestrację przez formularz. Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za prowadzenie witryny będą miały pewność, że jesteś graczem uprzywilejowanym i będziesz mógł odebrać wyższy bonus na start.

 2. Uzupełnij dane konta, dane osobowe i adres.

  Na pierwszej stronie wpisz dane konta (hasło, adres e-mail, numer telefonu, 4-cyfrowy PIN). Na kolejnej dane osobowe (imię, nazwisko i PESEL). Następnie adres (kraj, miejscowość, adres, kod pocztowy).

 3. Podaj kod promocyjny na kolejnej stronie.

  Jeśli przeszedłeś do Fortuny przez nasz link pole będzie uzupełnione kodem: FORTUNAVIP, dzięki czemu zostaniesz uprawniony do uzyskania maksymalnego bonusu powitalnego.

 4. Ustal limity, zaznacz zgody i oświadczenia.

  Limity gry możesz ustalić od razu lub później po zalogowaniu na konto. Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, a dane które przesłałeś w formularzu są zgodne z prawdą. Podaj również źródło dochodu.

 5. Ostatni krok rejestracji.

  Kliknij w przycisk „Zarejestruj”. Jeśli uzupełnisz wszystkie dane otrzymasz link aktywacyjny na swoim mailu. Kliknij w niego, aby Twoje konto w Fortunie było aktywne. To wszystko. Teraz możesz stawiać zakłady i korzystać z oferty bukmachera.

 1. Pole z PESELem

  Jeśli nie wpiszesz numeru pesel i zaznaczysz pole „Nie posiadam numeru PESEL” zostaniesz przekierowany do drugiego etapu rejestracji, w którym to musisz podać datę urodzenia, obywatelstwo, numer paszportu oraz adres zameldowania (państwo, region, ulicę, numer, kod pocztowy).

rejestracja w fortunie formularz

Jak założyć pełne konto w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Jak widzisz, rejestracja w efortuna.pl nie zajmuje wiele czasu. Aby być właścicielem konta stałego musisz jednak uzupełnić kilka danych. Jak zauważysz możesz już swobodnie poruszać się po serwisie bukmacherskim, ale nie możesz jeszcze wypłacać środków. Aby odblokować tę możliwość musisz dokończyć proces aktywacji konta. Możesz to zrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. My zalecamy oczywiście wersję online, która na pewno będzie szybsza. 

Link aktywacyjny przeniesie Cię do panelu, w którym będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokończyć rejestrację. Wejdź w zakładkę „Ustawienia” „Twój status konta Fortuna”. Przygotuj skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz numer rachunku bankowego. Załącz tył i przód skanu dokumentu tożsamości (pamiętaj, że bukmacherzy akceptują tylko dowód osobisty lub paszport, więc jeśli wyślesz np. prawo jazdy aktywacja nie zostanie ukończona).

Pamiętaj o tym, żeby skan/zdjęcie dokumentu było wyraźne. Jeśli zdecydowałeś się przesłać zdjęcie to najlepiej wyłącz lampę błyskową, która może uczynić niektóre fragmenty dokumentu nieczytelnymi. Numer rachunku bankowego będzie wykorzystywany jedynie do przelewania wygranych na Twoje konto, więc podając je w formularzu nie narażasz się na żadne niebezpieczeństwo.

Po załączeniu danych poczekaj na weryfikację bukmachera. Po kilku minutach powinieneś otrzymać potwierdzenie, że Twoja rejestracja została pozytywnie zweryfikowana. Dzięki kontu stałemu otrzymasz Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł i wypłacisz środki z konta gracza.

Po wpłaceniu pierwszego depozytu uzyskasz również dostęp do wszystkich funkcjonalności tego serwisu, czyli nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również do wszystkich bonusów, promocji oraz transmisji!

Limity na grę

Fortuna jako pierwsza na polskim rynku spełniła wymogi nałożone przez Ustawę hazardową odnośnie zasad odpowiedzialnej gry. W związku z tym będziesz poproszony o ustawienie limitów na grę. Jak tylko dokonasz rejestracji możesz to zrobić w zakładce Moje konto. Zdecyduj sam lub wybierz ustawienia automatyczne. Do limitów wlicza się:

 • dzienny limit czasu gry
 • miesięczny limit czasu gry
 • kwotowy dzienny limit na grę
 • kwotowy miesięczny limit na grę

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Zakłady bukmacherskie Fortuna należą do liderów na rynku zakładów bukmacherskich online i jako jedna z pierwszych wprowadziła opcję szybkich płatności. W przypadku wpłat mamy szeroki wybór. Dokonamy depozytu m. in. za pomocą:

 • tpay.com
 • PayU
 • Mpay
 • BLIK
 • karta płatnicza VISA i Mastercard

Po zalogowaniu na konto bukmachera kliknij w zakładkę Wpłaty i wypłaty i wybierz opcję, która Ci odpowiada. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie dokonasz płatność, wpiszesz kod BLIK z aplikacji banku lub wpiszesz dane z karty płatniczej. Po dokonaniu płatności za pomocą szybkiego przelewu, depozyt pojawił się na naszym koncie gracza po kilku sekundach.

W Fortunie bardzo dynamicznie przebiegają także wypłaty, ponieważ bukmacher wprowadził możliwość natychmiastowych wypłat. Oznacza to, że nie będziemy musieli czekać do 2 dni roboczych na wypłatę środków na konto bankowe. Zamiast tego środki znajdą się na naszym koncie po kilku minutach, niezależnie od tego, czy jest środek tygodnia czy weekend.

Fortuna zakłady bukmacherskie

W tym artykule opisałem wam jak w pełni wykorzystać bonusy w Fortunie. Jeśli jednak szukacie recenzji tego bukmachera, w takich aspektach jak oferta zakładów sportowych, wysokość kursów, jakość transmisji, czy aplikacji, to wszystkie te elementy zostały poruszone w opiniach o Fortunie.

Podkreślam, że szczególnie zadowoleni będą fani sportów walki. Fortuna ma wyłączne prawa do gali Clout MMA, a kursy na Clout zawsze znajdziesz na naszej stronie. Do tego dochodzi najlepsza oferta na KSW i UFC włącznie z transmisjami na najlepszą federację MMA na świecie.

Fortuna kod promocyjny – FAQ

Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. Wpisując kod podczas rejestracji, otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka do 300 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, a także ekstra freebety 15 zł. Do tego możesz skorzystać z promocji na Chorwacja – Albania i zgarnąć bonus 300 zł!

.

Kod do Fortuny zapewni ci bardzo korzystny freebet 10 zł, którego nie znajdziesz w standardzie. Dodatkowo zgarniesz zakłady bez ryzyka 300 zł, bonus bez depozytu i bonus za udostępnienie kuponu.

Tak. Po rejestracji przez naszą stronę będziesz mógł postawić aż trzy zakłady bez ryzyka do 300 PLN.

Tak. W ofercie powitalnej Fortuny dostępny jest bonus bez depozytu 20 zł. Otrzymasz go za rejestrację przez naszą stronę.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close