Kod promocyjny Fortuna

820835 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?
 • 20 zł bez depozytu na start
 • do 600 zł zakład bez ryzyka
 • 0 15 zł freebet z kodem
 • 50% do 200 zł bonus od 2. depozytu

Kod promocyjny

Odbierz
Kod pojawi się automatycznie po kliknięciu przycisku "ODKRYJ"
 • oferta ważna do 30.09.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. Rejestrując się przez nasz link, otrzymasz najwyższe dostępne bonusy na start łącznie do 835 zł! Bonusy z kodem Fortuna to zakład bez ryzyka 600 zł, bonus bez depozytu 20 zł, ekstra freebet 15 zł oraz bonus od wpłaty 200 zł.

 • Bonus bez depozytu 20 zł (w formie punktów FKP)
 • Zakład bez ryzyka do 600 zł
 • Ekstra freebet 15 zł (w formie punktów FKP) – dostępny tylko z kodem
 • Bonus 50% od 2. wpłaty do 200 zł (w formie punktów FKP)
Fortuna kod promocyjny - Legalni Bukmacherzy

W naszym specjalistycznie opracowanym rankingu ofert powitalnych, który został stworzony na bazie szczegółowych porównań oraz analiz matematycznych przeprowadzonych przez specjalistów, Fortuna bonus na start jest najlepszy na rynku.

Kod rejestracyjny Fortuna – kolejność bonusów

Zanim przejdziemy do opisu poszczególnych bonusów prezentujemy kolejność w jakiej należy wykorzystać bonusy w Fortunie

Fortuna bonusy – kolejność

 1. Zakład bez ryzyka 600 zł

 2. Bonus bez depozytu 20 zł

 3. Freebet 15 zł (dostępny tylko, jeśli użyjesz Fortuna kod rejestracyjny)

 4. Bonus 50% od 2. depozytu do 200 zł 

Po rejestracji w Fortunie od razu otrzymasz bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów FKP oraz możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka. Pamiętaj jednak, aby najpierw wpłacić depozyt i obstawić swój pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli najpierw skorzystasz z bonusu bez depozytu, wówczas utracisz możliwość zagrania cashbacka.

Z kolei freebet 15 zł, otrzymasz wyłącznie przy rejestracji przez naszą stronę. W standardowej ofercie Fortuny ten bonus nie jest dostępny.

Fortuna kod promocyjny – zakład bez ryzyka

Według naszych analiz Fortuna cashback jest najlepszy na rynku. Jego bardzo wysoka kwota, brak wymogów kursowych oraz korzystne warunki obrotu sprawiają, że na ten moment żaden bukmacher nie może się z nim równać. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak wykorzystać bonus bez ryzyka Fortuna.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto w Fortunie i użyj nasz Fortuna kod promocyjny

 2. Odbiór bonusu

  Przejdź do zakładki „moje bonusy” i kliknij aktywuj bonus

 3. Wpłata

  Wpłać swój pierwszy depozyt

 4. Zakład

  W ciągu 5 dni od rejestracji postaw zakład za środki depozytowe. Pamiętaj, aby zrobić to przed użyciem bonusu od wpłaty.

 5. Obrót

  Jeśli wygrałeś, pieniądze możesz od razu wypłacić. W przypadku niepowodzenia, bonus podlega 1-krotnemu obrotowi na dowolnym kuponie. Maksymalny zwrot jaki możesz otrzymać to 600 zł. Zwrot nastąpi do 24 godzin od rozliczenia zakładu

 6. Dodatkowe warunki

  Pierwszego kuponu nie można postawić na: sporty wirtualne, gry karciane, Hit Dnia, Ekspert+, Superoferta

Bardzo korzystny i łatwy w użyciu bonus. Dużym plusem jest fakt, że bukmacher Fortuna zwraca pełną kwotę pierwszego zakładu, pokrywając tym samym podatek. Kolejnym ułatwieniem jest to, że nia ma żadnych warunków kursowych czy wydarzeniowych jeśli chodzi o pierwszy zakład.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł

Wyjaśnimy teraz jak otrzymać bonus bez depozytu w Fortunie. Jest to bonus, który otrzymasz bez konieczności wpłacania środków na konto depozytowe.

Jak odebrać Fortuna bonus bez depozytu

 1. Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym.

 2. W ciągu 7 dni zaakceptuj bonus i w ciągu 28 dni dokonaj pełnej rejestracji.

 3. Po rejestracji do twojego konta dodane zostanie 20 PLN w formie punktów FKP.

 4. Postaw dowolny zakład i wybierz na kuponie płatność punktami.

 5. Jeśli wygrasz, pieniądze możesz od razu wypłacić.

Na skorzystanie z promocji po akceptacji masz czas do końca roku kalendarzowego. Pamiętaj, że promocja 20 zł bez depozytu łączy się z ofertą powitalną na zakład bez ryzyka do 600 zł. Przysługuje Ci także bonus od wpłaty do 200 zł oraz specjalny freebet 15 zł.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Kod promocyjny Fortuna – Freebet 15 zł 

Teraz przechodzimy do bonusu, który uzyskasz tylko przy rejestracji przez naszą stronę. Jest to najwyższa dostępna oferta, a w standardzie Fortuna nie wprowadziła tego bonusu.

Jak skorzystać z Ekstra Freebetu w Fortunie?

 1. Zarejestruj się przez nasz link promocyjny

 2. Wpłać swój 1. depozyt i zaakceptuj bonus

 3. Przeznacz freebet na dowolny zakład

 4. Jeśli wygrasz, możesz wypłacić pieniądze

Pamiętaj, że aby otrzymać freebet 15 zł należy użyć kod promocyjny Fortuna FORTUNAVIP. Freebet otrzymasz w postaci punktów FKP. Gdy będziesz chciał je wykorzystać musisz zaznaczyć opcję płatności punktami. Punkty, które otrzymałeś za freebet stracą ważność, jeśli w ciągu kolejnych 12 miesięcy nie zawarłeś żadnego zakładu.

Fortuna kod promocyjny - freebet

Fortuna kod promocyjny – bonus od wpłaty do 200 zł

Teraz czas na ostatni z bonusów w Fortunie – bonus 50% od 2. wpłaty do 200 zł. Bukmacher zmienił jego warunki, dzięki czemu korzystanie z niego jest przejrzyste i łatwiejsze.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto w Fortunie, używając kod promocyjny Fortuna

 2. 1. wpłata

  Dokonaj swojego 1. depozytu i wciągu 2 dni zaakceptuj bonus.

 3. 2. wpłata

  Następnie w ciągu 3 dni dokonaj drugiej wpłaty

 4. Bonus

  Bonus 50% od 2. wpłaty zostanie ci przyznany w punktach FKP. Wykorzystaj go na dowolny zakład. Jeśli wygrasz pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić.

 5. Ważność bonusu

  Punkty za bonus od 2. depozytu stracą ważność, jeśli w ciągu kolejnych 12 miesięcy nie zawarłeś żadnego zakładu

Na pewno bonus od wpłaty jest teraz znacznie łatwiejszy do spieniężenia i stanowi bardzo atrakcyjne uzupełnienie oferty. Cztery tak korzystne oferty zdecydowanie powinny przyciągnąć wielu graczy. Zwłaszcza, że bonus 50% od 2. wpłaty podobnie jak reszta nie ma żadnych wymogów kursowych czy też wydarzeniowych.

Fortuna bonusy – warunki obrotu

Tak jak wspomnieliśmy część promocji przyznawany na start przez Fortunę należy obrócić. W tym miejscu zebraliśmy wszystkie promocje stałe i opisaliśmy co zrobić aby móc wypłacić pieniądze z konta gracza w Fortunie na konto bankowe.

Zacznijmy od najważniejszego: czym w ogóle jest obrót? 

To kwota, którą musisz postawić przed wypłatą bonusu. W przypadku Fortuny warunki obrotu są niezwykle korzystne i poza zakładem bez ryzyka, w innych bonusach wystarczy raz obstawić otrzymany bonus w postaci punktów FKP.

Zakład bez ryzyka 600 PLNBonus bez depozytu 20 PLNFreebet 15 PLN z kodemBonus od 2. wpłaty 2150 PLN
Warunki obrotuobrót 1x bonus, bez wymogu kursowegoobrót 1x bonus, bez wymogu kursowegoobrót 1x bonus, bez wymogu kursowegoobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
Czas na obrótBez limitu12 miesięcy przy braku aktywności12 miesięcy przy braku aktywności12 miesięcy przy braku aktywności
Warunki obrotu bonusów w Fortunie

Jeśli chodzi o czas obrotu, to punkty przyznane za bonus bez depozytu, freebet i bonus od 2. wpłaty są wyzerowane, jeśli w ciągu 12 miesięcy gracz nie obstawił żadnego zakładu.

Fortuna punkty FKP

W opisie oferty powitalnej Fortuny wiele razy pisaliśmy o punkach FKP, czyli punkach Fortuna Klub Plus. Bukmacher przyznaje je za różne aktywności oraz przede wszystkim w ramach oferty powitalnej. Punkty wykorzystuje się przy okazji stawiania zakładów i można również wymieniać je w e-shopie.

Fortuna kod promocyjny 2022 – pozostałe bonusy i promocje

Warto wykorzystać nasz specjalny Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji. Gwarantuje on ekskluzywną ofertę bonusową, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Jednak oprócz oferty na start możesz korzystać zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały dużo innych ciekawych promocji stałych.

Typ BonusuFortuna Bonus
Happy Hours14% do wygranych
Hit dniaPodwyższone kursy na zakłady 1X2 lub 12
Superoferta+Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy kurs na faworyta
Ekspert+Bonus 30 tys. zł do podziału
AKO Bonusy50% do wygranych kuponów AKO
Mistrzostwa Typerów:Do wygrania punkty FKP
Fortuna Klub Plus:Darmowe zakłady i bonusy
Godziny mistrzów – liveZwrot 30 PLN w przypadku porażki
Poleć przyjacielaBonus 20 PLN za każdego przyjaciela
 1. Happy Hours

  Promocja Happy Hours w Fortunie działa 24 godziny na dobę, codziennie, ale tylko w przypadku zakładów live. Z kolei do zakładów prematch od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-18:00 i w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-15:00.
  Na czym polega akcja? Gracz może podwyższyć wygraną kuponu przedmeczowego lub na żywo, który będzie składał się z min. 3 zdarzeń, a każde będzie miało kurs min. 1.30. Jeśli kupon spełni te warunki to wygrana zostanie podwyższona o 14 %. Teraz Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie, który spełni opisane warunki.

 2. Hit dnia

  Hit dnia to specjalny kursowy boost na wybrane wydarzenia z najpopularniejszych dyscyplin sportowych.

 3. Superoferta+

  Jest to promocja, podnosząca kurs na faworytów meczów. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym kurs na faworyta zostanie bardziej wywindowany.

 4. Ekspert +

  Fortuna promocja, polegająca na wytypowaniu zwycięzcy kilku spotkań zaproponowanych przez Fortunę. Dla wygranych do podziału przekazywany jest bonus w wysokości 20-30 tysięcy. Im większa stawka kuponu, tym większa wygrana przysługuje graczowi.

 5. AKO bonusy

  Dzięki promocji AKO BONUSY gracze mogą otrzymać premie do wygranych kuponów nawet do +50%. Wystarczy typować zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. każdego zdarzenia – 1,30). Do wygranej takiego kuponu zostanie doliczony bonus +7%. Za każde kolejne zdarzenie na kuponie bonus będzie powiększany. Za 14 zdarzeń na kuponie będzie to +50%. Promocja AKO zostanie automatycznie dodana do każdego kuponu, który spełni opisane warunki.

 6. Mistrzostwa Typerów

  Fortuna nagradza najlepszych typerów. Możesz wziąć udział w rankingu ogólnopolskim i zostać jednym z najlepszych 50 typerów. Aby dołączyć do Fortuna Klub Plus postaw swój kupon, zaznaczając pole „Zgłoś do Mistrzostw”. Punkty, które zaliczają się do konkursu oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. Dodatkowe punkty zdobędziesz za aktywność, wygrane i kupony, które spełnią specjalne wskaźniki.

 7. Godziny mistrzów – live

  W poniedziałek od 16 do 18 dokonaj 30 zł depozytu, korzystając z kodu: Fortuna. Następnie obstaw kupon na dowolne wydarzenie z oferty live za dowolną stawkę. Jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot do 30 zł w postaci punktów FKP

 8. Poleć przyjaciela

  Za każdego w pełni zarejestrowanego nowego gracza, który założy konto przez wysłany przez ciebie specjalny link, otrzymasz 20 PLN bonusu. Rocznie możesz zgarnąć nawet 400 PLN bonusu w punktach FKP.

Fortuna promocje – Early Cash-Out

Fortuna cashout

Dzięki funkcji Early Cash-out możesz zamknąć kupon, w trakcie trwania spotkania (np. gdy kurs zmienia się na niekorzyść gracza) lub jeśli boisz się, że ostatni zakład na kuponie AKO może okazać się nietrafiony. W Fortunie cashout dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie przedmeczowej i na żywo.

Informację o tym czy dany kupon można wcześniej zamknąć, znajdziesz w zakładce „Moje kupony” i bezpośrednio na kuponie. Jeśli chcesz skorzystać z opcji cash-out, kliknij w przycisk: Wypłać, a wyświetli się okno, w którym możesz potwierdzić wcześniejsze zamknięcie kuponu. W przeglądzie kuponów znajdziesz informację o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie.

Pamiętaj, aby zamknąć zakład:

 • opcja Early Cash-Out musi być wcześniej zaproponowana
 • na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia
 • nierozstrzygnięte zdarzenia na Twoim kuponie muszą być dostępne w ofercie
 • po zamknięciu kuponu nie możesz już go cofnąć

Rejestracja w Fortunie

Aby otrzymać wszystkie opisane wcześniej bonusy, należy dokonać najpierw rejestracji. Do wyboru masz szybką i pełną wersję rejestracji. Poniżej szczegółowo wyjaśnimy, co trzeba zrobić i gdzie wpisać Fortuna kod rejestracyjny, aby cieszyć się pełną ofertą powitalną.

Szybka rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna

Zanim przejdziemy do pełnego procesu rejestracji, przyjrzyjmy się bliżej opcji szybkiego założenia konta. Otóż w Fortunie możesz dokonać rejestracji, która zajmie Ci dosłownie minutę.

 1. Jeśli chcesz mieć pewność, że przygotowane przez nas oferty zadziałają, kliknij w powyższy baner.

  Przeniesie Cię on do formularza rejestracyjnego Fortuny. Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za prowadzenie witryny będą miały pewność, że jesteś graczem uprzywilejowanym i będziesz mógł odebrać wyższy bonus na start w przypadku nieprzewidzianych błędów. Przekonasz się o tym, gdyż na dole będzie widniała informacja o tym, że przysługuje Ci zakład bez ryzyka 215 zł (zamiast 200 zł).

 2. Szybka rejestracja

  Podczas szybkiej rejestracji w Fortunie nie musisz podawać nr swojego konta bankowego czy przesyłać zdjęcia dowodu. Należy wpisać podstawowe dane osobowe i konta, m. in. imię i nazwisko, adres, pseudonim, hasło (musi mieć ono minimum 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną wielką literę oraz jedną cyfrę), e-mail, nr telefonu oraz PESEL.Oprócz tego musisz wpisać wybrany przez Ciebie PIN kod, który przyda się do identyfikacji w punkcie naziemnym bukmachera. Pewnie zastanawiasz się gdzie wpisać kod Fortuny. Właśnie tu. W miejscu kod promocyjny Fortuna wpisz: FORTUNAVIP (wielkimi literami). Jednak przechodząc z naszego linku, pole to będzie już za Ciebie uzupełnione. Przy szybkiej rejestracji niestety nie przysługuje bonus bez depozytu 20 zł, który otrzymasz po pełnej rejestracji konta. Otrzymasz jednak bonus od wpłaty.

 3. Zgody i potwierdzenia

  Ostatnim krokiem, który musisz wykonać na tym etapie jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, a dane które przesłałeś w formularzu są zgodne z prawdą. Oczywiście w tym przypadku również musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

 4. Ostatni krok rejestracji

  Kliknij w przycisk „Zarejestruj”. Jeśli uzupełnisz wszystkie dane otrzymasz link aktywacyjny na swoim mailu. Kliknij w niego, aby Twoje konto w Fortunie było aktywne. To wszystko. Teraz możesz stawiać zakłady i korzystać z oferty bukmachera.

Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym
eFortuna Kod Promocyjny przy rejestracji
 1. Pole z PESELem

  Jeśli nie wpiszesz numeru pesel i zaznaczysz pole „Nie posiadam numeru PESEL” zostaniesz przekierowany do drugiego etapu rejestracji, w którym to musisz podać datę urodzenia, obywatelstwo, numer paszportu oraz adres zameldowania (państwo, region, ulicę, numer, kod pocztowy).

Jak założyć pełne konto w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Jak widzisz, rejestracja w efortuna.pl nie zajmuje wiele czasu. Aby być właścicielem konta stałego musisz jednak uzupełnić kilka danych. Jak zauważysz możesz już swobodnie poruszać się po serwisie bukmacherskim, ale nie możesz jeszcze wypłacać środków. Aby odblokować tę możliwość musisz dokończyć proces aktywacji konta. Możesz to zrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. My zalecamy oczywiście wersję online, która na pewno będzie szybsza. 

Szybka rejestracja w Fortunie

Link aktywacyjny przeniesie Cię do panelu, w którym będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokończyć rejestrację. Wejdź w zakładkę „Ustawienia” „Twój status konta Fortuna”. Przygotuj skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz numer rachunku bankowego. Załącz tył i przód skanu dokumentu tożsamości (pamiętaj, że bukmacherzy akceptują tylko dowód osobisty lub paszport, więc jeśli wyślesz np. prawo jazdy aktywacja nie zostanie ukończona).

Pamiętaj o tym, żeby skan/zdjęcie dokumentu było wyraźne. Jeśli zdecydowałeś się przesłać zdjęcie to najlepiej wyłącz lampę błyskową, która może uczynić niektóre fragmenty dokumentu nieczytelnymi. Numer rachunku bankowego będzie wykorzystywany jedynie do przelewania wygranych na Twoje konto, więc podając je w formularzu nie narażasz się na żadne niebezpieczeństwo.

Po załączeniu danych poczekaj na weryfikację bukmachera. Po kilku minutach powinieneś otrzymać potwierdzenie, że Twoja rejestracja została pozytywnie zweryfikowana. Dzięki kontu stałemu otrzymasz Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł i wypłacisz środki z konta gracza.

Po wpłaceniu pierwszego depozytu uzyskasz również dostęp do wszystkich funkcjonalności tego serwisu, czyli nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również Fortuna TV, Mistrzostw Typerów, e-sklepu czy okresowych promocji.

Rejestracja w Fortunie bez wysyłania dowodu

W Fortunie można przejść pełną rejestrację bez wysyłania skanu czy zdjęć dowodu osobistego. Fortuna zakłady bukmacherskie jako pierwsza udostępniła taką opcję. Bukmacher rozpoczął współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i wdrożył usługę mojeID. Dzięki niej można szybko zweryfikować tożsamość za pomocą logowania do systemu bankowego gracza. Usługa dotyczy klientów banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS. Gdy klient będzie chciał zmienić swoje konto w Fortunie z tymczasowego na stałe może wybrać weryfikację przez system mojeID. Ta opcja służy tylko do potwierdzenia tożsamości klienta, a bank nie otrzymuje informacji o usługach z jakich korzysta gracz. Zaś Fortuna nie ma dostępu do danych logowania gracza do banku.

Limity na grę

Fortuna jako pierwsza na polskim rynku spełniła wymogi nałożone przez Ustawę hazardową odnośnie zasad odpowiedzialnej gry. W związku z tym będziesz poproszony o ustawienie limitów na grę. Jak tylko dokonasz rejestracji możesz to zrobić w zakładce Moje konto. Zdecyduj sam lub wybierz ustawienia automatyczne. Do limitów wlicza się:

 • dzienny limit czasu gry
 • miesięczny limit czasu gry
 • kwotowy dzienny limit na grę
 • kwotowy miesięczny limit na grę

Fortuna problem z logowaniem

Czasami zdarza się, że gracze mają problem z zalogowaniem się w Fortunie lub też przy stawianiu kuponu zostają wylogowani. Dochodzi do tzw. navipro error 140. W tym przypadku należy zamknąć wszystkie okna przeglądarki i ponownie ją uruchomić. Następnie w w polu adres wpisać: www.efortuna.pl. Jak tylko strona się otworzy należy użyć kombinacji klawiszy CTRL+F5. Przeglądarka zostanie w ten sposób odświeżona, a logowanie powinno wrócić do normy.

Fortuna kod promocyjny przy wypłacie

Zakłady bukmacherskie Fortuna należą do liderów na rynku zakładów bukmacherskich online i jako jedna z pierwszych wprowadziła opcję szybkich płatności. W przypadku wpłat mamy szeroki wybór. Dokonamy depozytu m. in. za pomocą:

 • Skrill
 • tpay.com
 • PayU
 • Mpay
 • BLIK
 • karta płatnicza VISA i Mastercard

Po zalogowaniu na konto bukmachera kliknij w zakładkę Wpłaty i wypłaty i wybierz opcję, która Ci odpowiada. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie dokonasz płatność, wpiszesz kod BLIK z aplikacji banku lub wpiszesz dane z karty płatniczej. Po dokonaniu płatności za pomocą szybkiego przelewu, depozyt pojawił się na naszym koncie gracza po kilku sekundach.

W Fortunie bardzo dynamicznie przebiegają także wypłaty, ponieważ bukmacher wprowadził możliwość natychmiastowych wypłat. Oznacza to, że nie będziemy musieli czekać do 2 dni roboczych na wypłatę środków na konto bankowe. Zamiast tego środki znajdą się na naszym koncie po kilku minutach, niezależnie od tego czy jest środek tygodnia czy weekend.

Pamiętaj, że aby otrzymać maksymalny bonus od wypłaty do 2150 zł należy wpisać Fortuna kod promocyjny przy rejestracji.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Bukmacher Fortuna ma szeroką ofertę na zakłady online, wysokie kursy, transmisje live czy też profesjonalną aplikację mobilną. Spośród wielu zalet na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoki zakład bez ryzyka, który otrzymasz wpisując Fortuna kod bonusowy VIP. Ma on świetne warunki obrotowe, dzięki czemu łatwo odzyskać wpłacone środki po przegraniu kuponu.

Oferta na zakłady z kodem promocyjnym Fortuna

Fortuna ma około 30 dyscyplin do obstawiania. Oprócz sportów znajdziemy także zakłady na politykę i rozrywkę, zakłady specjalne oraz typy dnia, czyli zakłady z podwyższonymi kursami. Imponująca jest także liczba rynków zdarzeń, zwłaszcza na piłkę nożną i koszykówkę. Dość interesująco wyglądają też e-sporty i sporty wirtualne, zwłaszcza, że te pierwsze można obstawiać na żywo. W porównaniu z ofertą innych bukmacherów zakłady na e-sporty mogły zostać nieco poszerzone o nowe gry. Fortuna oferuje bowiem zakłady na LoL, CS:GO i Dota 2.

Fortuna High League

Bardzo ważnym punktem zakładów w Fortunie są gale High League. Bukmacher ma wyłącznie prawa do kursów na pojedynki jednej z największych freak fightowych federacji w Polsce i tylko tam możemy obstawiać walki. Ponadto zawsze przy okazji gal zapewnia specjalne promocje dla nowych graczy. Fortuna kod promocyjny zapewnia więc możliwość obstawiania gal bez ryzyka do 600.

Fortuna Prime MMA

Fortuna ma również wyłączne prawa do zakładów na Prime MMA. Kursów na walki tej federacji nie znajdziemy u żadnego innego bukmachera i podobnie jak w przypadku High League, Fortuna przy okazji gal zapewnia specjalne promocje. Nasz Fortuna kod promocyjny będzie więc także bardzo przydatny, jeśli założysz konto przed galą tej federacji. Wówczas również będziesz mógł skorzystać z opisanych przez nas bonusów (m.in. z cashbacku, czy bonusu bez depozytu).

High League kursy bukmacherskie
High League – kursy bukmacherskie
Czytam więcej
Prime MMA - kursy bukmacherskie
Prime MMA – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Zakłady live

Oferta zakładów live jest w Fortunie bardzo szeroka. Bukmacher posiada ponad 10 tysięcy zakładów miesięcznie. Na żywo można obstawiać m. in. piłkę nożną, tenis, piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, baseball, siatkówkę plażową, tenis stołowy, snooker czy e-sport. Obstawianie jest wygodne, głównie dzięki szybkim informacjom o zmianie kursów oraz możliwość śledzenia kursów kilku spotkań na raz. Do udogodnień należy zaliczyć też cashout dostępny na zakłady na żywo oraz dostęp do chatu online z innymi użytkownikami. Fortuna udostępnia też transmisje lub relacje z wybranych wydarzeń, także w aplikacji mobilnej. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić minimalny depozyt, aby móc oglądać rozgrywki najlepszych drużyn.

Dzięki opcji Livescore znajdziesz szczegółowe statystyki z meczów na żywo, ale też wyniki z rozegranych wydarzeń i zestawienia z nadchodzących rozgrywek. Możesz filtrować je po dacie lub po wybranej dyscyplinie. Fortuna udostępnia wyniki z meczów piłki nożnej, hokeja, tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, baseballa, snookera, bandy i squacha.

Aplikacja mobilna

Powiadomienia i promocje push, błyskawiczne informacje o rozliczonych kuponach i promocjach oraz szybkie płatności. To główne cechy aplikacji Fortuna. Co najważniejsze działa ona bez najmniejszego zacięcia. Przynajmniej nam obsługa apki nie sprawiła najmniejszego problemu. Do plusów należy zaliczyć też wiele metod logowania (hasło, pin lub Face ID), długo trwającą sesję oraz super tutorial o najważniejszych funkcjach po rejestracji. Aplikacja mobilna Fortuny jest dostępna dla urządzeń z oprogramowaniem iOS i Android i łatwa do pobrania.

Fortuna kod promocyjny – FAQ

Kod promocyjny Fortuna to: FORTUNAVIP. Jeśli klikniesz w nasz link pojawi się on automatycznie podczas rejestracji. Otrzymasz dzięki temu bonus bez depozytu 20 zł, freebet 15 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od drugiej wpłaty do 200 zł.

Tak. Od momentu założenia konta tymczasowego masz 28 dni, aby wysłać skan dowodu i numeru konta bankowego.

Ponieważ Fortuna przyznaje bonusy dopiero po wykonaniu warunków obrotowych. Bonus zostanie wypłacony na Twoje konto jak tylko je spełnisz.

W zakładce „Moje konto” – „Bonusy” znajdziesz informację o swoich bonusach oraz obroty jakie wykonałeś i ile zostało Ci do otrzymania bonusu.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close