Kod promocyjny Fortuna

620635+300 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?
 • 0 300 zł bonus na KSW 83
 • 0 15 zł freebet z kodem
 • 600 zł zakład bez ryzyka
 • 20 zł bez depozytu na start

Kod promocyjny

Odbierz
 • oferta ważna do 30.06.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Fortuna kod promocyjny to: FORTUNAVIP. Kod promocyjny zapewni ci aż trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Według nas największym atutem bonusów jest zwrot bez konieczności obrotu! Rejestracja z kodem uruchomi także bonus bez depozytu 20 zł i freebet 15 zł, dzięki którym będziesz mógł obstawić darmowe kupony. Łącznie możesz uzyskać do 635 zł i jest to najwyższa oferta na rynku!

Kod promocyjny FortunaOdbierz
Bonus na KSW 83300 PLN
Freebet z kodem0 15 PLN
Zakład bez ryzyka600 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN
Fortuna kod promocyjny - KSW 83
Fortuna kod promocyjny

Fortuna kod na KSW 83: 300 PLN za zwycięstwo Pudziana, Szpilki lub Mameda!

Dzięki rejestracji z naszym kodem promocyjnym będziesz mógł odebrać dodatkowe 300 zł za obstawienie zwycięstwa Pudziana, Szpilki lub Khalidova na KSW 83. Wystarczy, że po rejestracji wpłacisz min. 30 zł i zagrasz za 2 zł kupon SOLO na zwycięstwo jednego z tych zawodników. Typy naszego eksperta na te pojedynki znajdziesz w artykule na KSW 83.

Jak otrzymać bonus w Fortunie – kolejność

Fortuna według naszych analiz posiada najlepszą ofertę powitalną na rynku, dlatego warto skorzystać ze wszystkich bonusów. Aby to zrobić, należy przestrzegać poniższej kolejności.

Fortuna bonusy – kolejność

 1. Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN

 2. Drugi zakład bez ryzyka 200 PLN

 3. Trzeci zakład bez ryzyka 300 PLN

 4. Bonus bez depozytu 20 zł

 5. Freebet 15 zł (dostępny tylko, jeśli użyjesz Fortuna kod rejestracyjny)

Po rejestracji konta w Fortunie od razu otrzymasz aktywowany pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN. Następnie możesz skorzystać z kolejnych zakładów bez ryzyka 100 PLN i 200 PLN. Do grania bez ryzyka wystarczy konto tymczasowe.

Gdy uzupełnisz swoje dane i założysz konto stałe otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN w punktach FKP. Możesz z niego skorzystać w dowolnym momencie.

Z kolei freebet 15 zł, otrzymasz po dokonaniu pierwszej wpłaty. Pamiętaj, że freebet otrzymasz wyłącznie przy rejestracji przez naszą stronę.

Fortuna kod promocyjny – zakład bez ryzyka 600 PLN

Według naszych analiz Fortuna cashback jest najlepszy na rynku. Jest on podzielony aż na 3 zakłady bez ryzyka, za które łącznie możesz otrzymać do 600 zł zwrotu. Oto jak wyglądają kwoty każdego z nich:

Pierwszy zakład bez ryzyka100 PLN
Drugi zakład bez ryzyka200 PLN
Trzeci zakład bez ryzyka300 PLN
Fortuna zaklady bez ryzyka

Najważniejszą kwestią jest to, że każdy z zakładów bez ryzyka w przypadku przegranej zapewnia zwrot na konto depozytowe.

Pamiętaj jednak, że na kuponie bez ryzyka nie mogą znaleźć się zakłady na gry karciane, na sporty wirtualne oraz te z ofert Hit Dnia, Ekspert+ i Superoferta. Poniżej krok po kroku wytłumaczymy wam jak skorzystać z każdego z trzech zakładów bez ryzyka.

Fortuna zakład bez ryzyka

Fortuna zakład bez ryzyka 100 PLN

Zaczynamy od pierwszego zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Oto co należy zrobić, aby z niego skorzystać:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się w Fortunie przez naszą stronę (wystarczy konto tymczasowe).

 2. Aktywacja bonus

  Bonus w postaci zakładu bez ryzyka zostanie automatycznie aktywowany na twoim koncie gracza od razu po rejestracji.

 3. Wpłata

  Dokonaj swojej pierwszej wpłaty. Najkorzystniej 100 PLN lub więcej.

 4. Zakład

  W ciągu 72h od rejestracji postaw swój pierwszy zakład. Pamiętaj, że zakład musi rozstrzygnąć się w ciągu 7 dni. Nie ma żadnych wymogów, jeśli chodzi o kursy czy liczbę zdarzeń. Nie ma też minimalnej ani maksymalnej stawki, ale maksymalny zwrot jaki możesz otrzymać to 100 PLN.

 5. Wygrana

  Jeśli wygrałeś, pieniądze są twoje

 6. Przegrana

  Jeśli przegrałeś, otrzymasz pełen zwrot stawki do 100 PLN. Pieniądze będziesz mógł wypłacić lub grać dalej.

Bardzo korzystny i łatwy w użyciu bonus. Największym plusem jest to, że w przypadku porażki zwrot możemy od razu wypłacić na konto bankowe. Ponadto Fortuna zwraca całą kwotę, włącznie z podatkiem. Nie ma również żadnych wymagań odnośnie liczby wydarzeń czy minimalnego kursu.

Fortuna zakład bez ryzyka 200 PLN

Drugi zakład bez ryzyka wynosi 200 PLN i także jego warunki są bardzo proste. Oto jak wykorzystać go krok po kroku:

 1. Aktywacja bonusu

  Po 72 godzinach (3 dniach) po rejestracji otrzymasz automatycznie aktywowany drugi zakład bez ryzyka.

 2. Zakład

  Następnie w ciągu 3 dni postaw dowolny zakład. Maksymalny zwrot, jaki możesz otrzymać to 200 zł. Pamiętaj, że twój kupon musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni od momentu postawienia.

 3. Wygrana

  W przypadku wygranej, zgarniasz cała kasę.

 4. Przegrana

  Jeśli przegrasz, dostajesz zwrot do maksymalnie 200 zł. Jeśli postawiłeś za więcej, to twój zwrot także wyniesie 200 zł.

Tutaj też nie ma żadnych komplikacji. Ewentualny zwrot dostajemy bezpośrednio na konto depozytowe, a więc pieniądze możemy wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Nie zapomnij, że drugi zakład bez ryzyka ważny jest 3 dni od momentu postawienia.

Fortuna zakład bez ryzyka 300 PLN

Ostatni zakład bez ryzyka jest najkorzystniejszy, ponieważ gwarantuje najwyższy zwrot aż do 300 PLN. Jego warunki są takie same jak w przypadku drugiego zakładu bez ryzyka:

 1. Aktywacja bonusu

  Po 6 dniach od rejestracji (144 h) automatycznie aktywowany zostanie trzeci zakład bez ryzyka.

 2. Zakład

  W ciągu 3 kolejnych dni postaw dowolny kupon. Maks. zwrot, jaki możesz otrzymać to 300 zł. Twój kupon musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni od rejestracji.

 3. Wygrana

  W przypadku wygranej cała suma jest twoja.

 4. Przegrana

  W przypadku przegranej otrzymujesz pełen zwrot stawki do 300 zł.

W przypadku trzeciego zakładu bez ryzyka też nie ma żadnych niejasności. Zwrot przechodzi na konto depozytowe, a więc środki możemy od razu wypłacić. Pamiętaj, że na postawienie zakładu masz 3 dni od otrzymania bonusu.

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł

Jak odebrać darmowe 20 zł w Fortunie? Wystarczy, że zarejestrujesz się przez naszą stronę i dokonasz pełnej rejestracji. Wówczas otrzymasz bonus w punktach FKP. Oto instrukcja krok po kroku:

Jak odebrać Fortuna bonus bez depozytu

 1. Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym.

 2. W ciągu 7 dni zaakceptuj bonus i w ciągu 28 dni dokonaj pełnej rejestracji.

 3. Po rejestracji do twojego konta dodane zostanie 20 PLN w formie punktów FKP.

 4. Postaw dowolny zakład i wybierz na kuponie płatność punktami.

 5. Jeśli wygrasz, pieniądze możesz od razu wypłacić.

Na skorzystanie z promocji po akceptacji masz czas do końca roku kalendarzowego. Pamiętaj, że promocja 20 zł bez depozytu łączy się z ofertą powitalną na zakłady bez ryzyka. Przysługuje Ci także specjalny freebet 15 zł.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Fortuna freebet 15 zł 

Teraz przechodzimy do bonusu, który uzyskasz tylko przy rejestracji przez naszą stronę. Jest to najwyższa dostępna oferta, a w standardzie Fortuna nie wprowadziła tego bonusu.

Jak skorzystać z Ekstra Freebetu w Fortunie?

 1. Zarejestruj się przez nasz link promocyjny

 2. Wpłać swój 1. depozyt i zaakceptuj bonus

 3. Przeznacz freebet na dowolny zakład

 4. Jeśli wygrasz, możesz wypłacić pieniądze

Pamiętaj, że aby otrzymać freebet 15 zł należy użyć kod promocyjny Fortuna FORTUNAVIP. Freebet otrzymasz w postaci punktów FKP. Gdy będziesz chciał je wykorzystać musisz zaznaczyć opcję płatności punktami. Punkty, które otrzymałeś za freebet stracą ważność, jeśli w ciągu kolejnych 12 miesięcy nie zawarłeś żadnego zakładu.

Fortuna kod promocyjny - freebet

Kod promocyjny Fortuna – boosty kursowe

Dodatkowym elementem oferty powitalnej, który uruchamia kod promocyjny Fortuna to boosty kursowe. Są one dostępne przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych w dyscyplinach takich jak piłka nożna, sporty walki, czy tenis.

Taki boost podnosi kurs na wybrany przez Fortunę zakład – najczęściej do 50.00. Dzięki temu możemy zgarnąć dodatkowe 200 PLN za poprawne obstawienie zakładu. Aktualne boosty kursowe Fortuny oraz innych bukmacherów zawsze znajdziecie w naszej zakładce z promocjami. Są one dostępne wyłącznie przy założeniu konta przez naszą stronę.

Fortuna kod promocyjny - boosty kursowe

Fortuna bonusy – warunki obrotu

Tak jak wspomnieliśmy część promocji przyznawany na start przez Fortunę należy obrócić. W tym miejscu zebraliśmy wszystkie promocje stałe i opisaliśmy co zrobić aby móc wypłacić pieniądze z konta gracza w Fortunie na konto bankowe.

Zacznijmy od najważniejszego: czym w ogóle jest obrót? 

To kwota, którą musisz postawić przed wypłatą bonusu. W przypadku Fortuny warunki obrotu są niezwykle korzystne. Zakładu bez ryzyka w ogóle nie trzeba obracać, a pozostałe dwa bonusy wystarczy wykorzystać raz na dowolny kupon.

Zakłady bez ryzykaBonus bez depozytu 20 PLNFreebet 15 PLN z kodem
Warunki obrotuBrak obrotuobrót 1x bonus, bez wymogu kursowegoobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
Czas na obrótBrak obrotu 12 miesięcy przy braku aktywności12 miesięcy przy braku aktywności
Warunki obrotu bonusów w Fortunie

Jeśli chodzi o czas obrotu, to punkty przyznane za bonus bez depozytu i freebet są wyzerowane, jeśli w ciągu 12 miesięcy gracz nie obstawił żadnego zakładu.

Fortuna punkty FKP

W opisie oferty powitalnej Fortuny wiele razy pisaliśmy o punkach FKP, czyli punkach Fortuna Klub Plus. Bukmacher przyznaje je za różne aktywności oraz przede wszystkim w ramach oferty powitalnej. Punkty wykorzystuje się przy okazji stawiania zakładów i można również wymieniać je w e-shopie.

Fortuna kod promocyjny – podsumowanie bonusów

Podsumowując, co daje Fortuna na start? Otrzymujemy łącznie 635 zł na start. Wchodzą w to aż 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł, bonus bez depoztytu 20 zł oraz ekstra freebet 15 zł. Zdecydowanie warto skorzystać z każdego z tych 3 bonusów. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze atuty bonusów, które otrzymasz po rejestracji w Fortunie przez naszą stronę.

Fortuna kod promocyjny 2023 - legalni bukmacherzy

Pozostałe bonusy i promocje

Warto wykorzystać nasz specjalny Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji. Gwarantuje on ekskluzywną ofertę bonusową, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Jednak oprócz oferty na start zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały dużo innych ciekawych promocji stałych oraz tymczasowych. Oto one:

Fortuna promocje

Poniżej prezentujemy promocje, które znajdują się w stałej ofercie promocji Fortuny.

Happy Hours14% do wygranych
Hit dniaPodwyższone kursy na zakłady 1X2 lub 12
Superoferta+Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy kurs na faworyta
Ekspert+Bonus 30 tys. zł do podziału
AKO Bonusy50% do wygranych kuponów AKO
Mistrzostwa Typerów:Do wygrania punkty FKP
Fortuna Klub Plus:Darmowe zakłady i bonusy
Godziny mistrzów – liveZwrot 30 PLN w przypadku porażki
Poleć przyjacielaBonus 20 PLN za każdego przyjaciela
 1. Happy Hours

  Promocja Happy Hours w Fortunie działa 24 godziny na dobę, codziennie, ale tylko w przypadku zakładów live. Z kolei do zakładów prematch od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-18:00 i w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-15:00.
  Na czym polega akcja? Gracz może podwyższyć wygraną kuponu przedmeczowego lub na żywo, który będzie składał się z min. 3 zdarzeń, a każde będzie miało kurs min. 1.30. Jeśli kupon spełni te warunki to wygrana zostanie podwyższona o 14 %. Teraz Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie, który spełni opisane warunki.

 2. Hit dnia

  Hit dnia to specjalny kursowy t na wybrane wydarzenia z najpopularniejszych dyscyplin sportowych.

 3. Superoferta+

  Jest to promocja, podnosząca kurs na faworytów meczów. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym kurs na faworyta zostanie bardziej wywindowany.

 4. Ekspert +

  Fortuna promocja, polegająca na wytypowaniu zwycięzcy kilku spotkań zaproponowanych przez Fortunę. Dla wygranych do podziału przekazywany jest bonus w wysokości 20-30 tysięcy. Im większa stawka kuponu, tym większa wygrana przysługuje graczowi.

 5. AKO bonusy

  Dzięki promocji AKO BONUSY gracze mogą otrzymać premie do wygranych kuponów nawet do +50%. Wystarczy typować zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. każdego zdarzenia – 1,30). Do wygranej takiego kuponu zostanie doliczony bonus +7%. Za każde kolejne zdarzenie na kuponie bonus będzie powiększany. Za 14 zdarzeń na kuponie będzie to +50%. Promocja AKO zostanie automatycznie dodana do każdego kuponu, który spełni opisane warunki.

 6. Mistrzostwa Typerów

  Fortuna nagradza najlepszych typerów. Możesz wziąć udział w rankingu ogólnopolskim i zostać jednym z najlepszych 50 typerów. Aby dołączyć do Fortuna Klub Plus postaw swój kupon, zaznaczając pole „Zgłoś do Mistrzostw”. Punkty, które zaliczają się do konkursu oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. Dodatkowe punkty zdobędziesz za aktywność, wygrane i kupony, które spełnią specjalne wskaźniki.

 7. Godziny mistrzów – live

  W poniedziałek od 16 do 18 dokonaj 30 zł depozytu, korzystając z kodu: Fortuna. Następnie obstaw kupon na dowolne wydarzenie z oferty live za dowolną stawkę. Jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot do 30 zł w postaci punktów FKP

 8. Poleć przyjaciela

  Za każdego w pełni zarejestrowanego nowego gracza, który założy konto przez wysłany przez ciebie specjalny link, otrzymasz 20 PLN bonusu. Rocznie możesz zgarnąć nawet 400 PLN bonusu w punktach FKP.

Fortuna Early Cash-Out

Fortuna cashout

Dzięki funkcji Early Cash-out możesz zamknąć kupon, w trakcie trwania spotkania (np. gdy kurs zmienia się na niekorzyść gracza) lub jeśli boisz się, że ostatni zakład na kuponie AKO może okazać się nietrafiony. W Fortunie cashout dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie przedmeczowej i na żywo.

Informację o tym czy dany kupon można wcześniej zamknąć, znajdziesz w zakładce „Moje kupony” i bezpośrednio na kuponie. Jeśli chcesz skorzystać z opcji cash-out, kliknij w przycisk: Wypłać, a wyświetli się okno, w którym możesz potwierdzić wcześniejsze zamknięcie kuponu. W przeglądzie kuponów znajdziesz informację o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie.

Pamiętaj, aby zamknąć zakład:

 • opcja Early Cash-Out musi być wcześniej zaproponowana
 • na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia
 • nierozstrzygnięte zdarzenia na Twoim kuponie muszą być dostępne w ofercie
 • po zamknięciu kuponu nie możesz już go cofnąć

Rejestracja w Fortunie

Aby otrzymać wszystkie opisane wcześniej bonusy, należy dokonać najpierw rejestracji. Do wyboru masz rejestrację przez bank oraz przez wypełnienie formularzu. Poniżej szczegółowo wyjaśnimy, co trzeba zrobić i gdzie wpisać Fortuna kod rejestracyjny, aby cieszyć się pełną ofertą powitalną.

Rejestracja w Fortunie bez wysyłania dowodu

Fortuna wprowadziła ostatnio zmianę do formularza rejestracyjnego. Gracz ma od pewnego czasu możliwość rejestracji przez bankowość elektroniczną, dzięki czemu nie będzie potrzebował dodatkowej weryfikacji, polegającej na wysyłaniu skanów dokumentu tożsamości. Jest to możliwe dzięki opcji mojeID. Poniżej, opisaliśmy cały proces w kilku prostych krokach:

 1. Kliknij w nasz link do Fortuny.

  Lub wejdź na stronę www.efortuna.pl i kliknij w przycisk „REJESTRACJA”, w prawym górnym rogu ekranu (zalecamy przejście do Fortuny przez nasz link – tylko wtedy kod promocyjny zostanie uwzględniony).

 2. Wybierz sposób rejestracji.

  My wybraliśmy opcję rejestracji przez bank.

 3. Wybierz bank, u którego posiadasz konto i zaloguj się.

  Dostępne opcje to PKO BP, Inteligo, ING, Bank Pekao, SGB i BPS, mBank, VELO Bank, BOŚ Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, Santander Bank i Alior Bank.

 4. Zatwierdź wymagane przez bank zgody.

  Wyświetli się komunikat o wyrażeniu zgody na przekazanie danych bukmacherowi Fortuna. Zatwierdź.

 5. Powrót do formularza Fortuny.

  Po przeprowadzeniu autoryzacji w bankowości elektronicznej, zostaniesz przekierowany do pierwszej strony standardowego formularza na stronie Fortuny. W pierwszym oknie zobaczysz potwierdzenie swoich danych osobowych z banku. Kliknij „DALEJ”.

 6. W kolejnym oknie podajemy swoje dane konta.

  Wpisz: pseudonim, hasło, adres e-mail, numer telefonu, 4-cyfrowy PIN. Po wypełnieniu pól, klikamy w pole „DALEJ”.

 7. Na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego, należy podać dane adresowe.

  Wpisz swój adres zamieszkania, w tym: kraj, miejscowość, adres, kod pocztowy. Kliknij w banner „DALEJ”.

 8. W kolejny polu, masz możliwość podania kodu promocyjnego.

  Jeśli przeszedłeś do Fortuny przez nasz link pole będzie uzupełnione kodem: FORTUNAVIP, dzięki czemu zostaniesz uprawniony do uzyskania maksymalnego bonusu powitalnego, o wartości 635 PLN. Po podaniu kodu i zatwierdzeniu regulaminu, kliknij „DALEJ”.

 9. W kolejnym oknie masz możliwość ustalenia limitów odpowiedzialnej gry.

  Możesz to zrobić teraz lub po zalogowaniu na konto. Przejdź na kolejną stronę poprzez przycisk „DALEJ”.

 10. Zaznacz zgody i podaj źródło dochodu.

  Na ostatniej stronie formularza wyrażasz niezbędne zgody poprzez zaznaczanie checkboksów i podajesz źródło dochodu. Na koniec, klikasz w pole „ZAREJESTRUJ”.

 11. Na twój adres e-mail przesłana zostanie wiadomość weryfikacyjna.

  Żeby dokończyć rejestrację, kliknij w link, który się w niej znajduje.

fortuna rejestracja z kodem

Od tej pory, posiadasz pełny dostęp do konta stałego w Fortunie – możesz wpłacać i wypłacać środki bez konieczności przesyłania dokumentów.

Szybka rejestracja – formularz

Jeśli nie możesz zarejestrować się przez bankowość, ponieważ np. Twój bank nie jest obsługiwany, wybierz rejestrację przez formularz. Jest to opcja szybkiego założenia konta, która zajmuje dosłownie minutę. W tym celu wykonaj następujące kroki:

 1. Wybierz rejestrację przez formularz.

  Przejdź do Fortuny przez nasz link i wybierz rejestrację przez formularz. Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za prowadzenie witryny będą miały pewność, że jesteś graczem uprzywilejowanym i będziesz mógł odebrać wyższy bonus na start.

 2. Uzupełnij dane konta, dane osobowe i adres.

  Na pierwszej stronie wpisz dane konta (hasło, adres e-mail, numer telefonu, 4-cyfrowy PIN). Na kolejnej dane osobowe (imię, nazwisko i PESEL). Następnie adres (kraj, miejscowość, adres, kod pocztowy).

 3. Podaj kod promocyjny na kolejnej stronie.

  Jeśli przeszedłeś do Fortuny przez nasz link pole będzie uzupełnione kodem: FORTUNAVIP, dzięki czemu zostaniesz uprawniony do uzyskania maksymalnego bonusu powitalnego.

 4. Ustal limity, zaznacz zgody i oświadczenia.

  Limity gry możesz ustalić od razu lub później po zalogowaniu na konto. Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, a dane które przesłałeś w formularzu są zgodne z prawdą. Podaj również źródło dochodu.

 5. Ostatni krok rejestracji.

  Kliknij w przycisk „Zarejestruj”. Jeśli uzupełnisz wszystkie dane otrzymasz link aktywacyjny na swoim mailu. Kliknij w niego, aby Twoje konto w Fortunie było aktywne. To wszystko. Teraz możesz stawiać zakłady i korzystać z oferty bukmachera.

 1. Pole z PESELem

  Jeśli nie wpiszesz numeru pesel i zaznaczysz pole „Nie posiadam numeru PESEL” zostaniesz przekierowany do drugiego etapu rejestracji, w którym to musisz podać datę urodzenia, obywatelstwo, numer paszportu oraz adres zameldowania (państwo, region, ulicę, numer, kod pocztowy).

rejestracja w fortunie formularz

Jak założyć pełne konto w zakładach bukmacherskich Fortuna?

Jak widzisz, rejestracja w efortuna.pl nie zajmuje wiele czasu. Aby być właścicielem konta stałego musisz jednak uzupełnić kilka danych. Jak zauważysz możesz już swobodnie poruszać się po serwisie bukmacherskim, ale nie możesz jeszcze wypłacać środków. Aby odblokować tę możliwość musisz dokończyć proces aktywacji konta. Możesz to zrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. My zalecamy oczywiście wersję online, która na pewno będzie szybsza. 

Link aktywacyjny przeniesie Cię do panelu, w którym będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokończyć rejestrację. Wejdź w zakładkę „Ustawienia” „Twój status konta Fortuna”. Przygotuj skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz numer rachunku bankowego. Załącz tył i przód skanu dokumentu tożsamości (pamiętaj, że bukmacherzy akceptują tylko dowód osobisty lub paszport, więc jeśli wyślesz np. prawo jazdy aktywacja nie zostanie ukończona).

Pamiętaj o tym, żeby skan/zdjęcie dokumentu było wyraźne. Jeśli zdecydowałeś się przesłać zdjęcie to najlepiej wyłącz lampę błyskową, która może uczynić niektóre fragmenty dokumentu nieczytelnymi. Numer rachunku bankowego będzie wykorzystywany jedynie do przelewania wygranych na Twoje konto, więc podając je w formularzu nie narażasz się na żadne niebezpieczeństwo.

Po załączeniu danych poczekaj na weryfikację bukmachera. Po kilku minutach powinieneś otrzymać potwierdzenie, że Twoja rejestracja została pozytywnie zweryfikowana. Dzięki kontu stałemu otrzymasz Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł i wypłacisz środki z konta gracza.

Po wpłaceniu pierwszego depozytu uzyskasz również dostęp do wszystkich funkcjonalności tego serwisu, czyli nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również Fortuna TV, Mistrzostw Typerów, e-sklepu czy okresowych promocji.

Limity na grę

Fortuna jako pierwsza na polskim rynku spełniła wymogi nałożone przez Ustawę hazardową odnośnie zasad odpowiedzialnej gry. W związku z tym będziesz poproszony o ustawienie limitów na grę. Jak tylko dokonasz rejestracji możesz to zrobić w zakładce Moje konto. Zdecyduj sam lub wybierz ustawienia automatyczne. Do limitów wlicza się:

 • dzienny limit czasu gry
 • miesięczny limit czasu gry
 • kwotowy dzienny limit na grę
 • kwotowy miesięczny limit na grę

Fortuna problem z logowaniem

Czasami zdarza się, że gracze mają problem z zalogowaniem się w Fortunie lub też przy stawianiu kuponu zostają wylogowani. Dochodzi do tzw. navipro error 140. W tym przypadku należy zamknąć wszystkie okna przeglądarki i ponownie ją uruchomić. Następnie w w polu adres wpisać: www.efortuna.pl. Jak tylko strona się otworzy należy użyć kombinacji klawiszy CTRL+F5. Przeglądarka zostanie w ten sposób odświeżona, a logowanie powinno wrócić do normy.

Fortuna kod promocyjny przy wypłacie

Zakłady bukmacherskie Fortuna należą do liderów na rynku zakładów bukmacherskich online i jako jedna z pierwszych wprowadziła opcję szybkich płatności. W przypadku wpłat mamy szeroki wybór. Dokonamy depozytu m. in. za pomocą:

 • tpay.com
 • PayU
 • Mpay
 • BLIK
 • karta płatnicza VISA i Mastercard

Po zalogowaniu na konto bukmachera kliknij w zakładkę Wpłaty i wypłaty i wybierz opcję, która Ci odpowiada. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie dokonasz płatność, wpiszesz kod BLIK z aplikacji banku lub wpiszesz dane z karty płatniczej. Po dokonaniu płatności za pomocą szybkiego przelewu, depozyt pojawił się na naszym koncie gracza po kilku sekundach.

W Fortunie bardzo dynamicznie przebiegają także wypłaty, ponieważ bukmacher wprowadził możliwość natychmiastowych wypłat. Oznacza to, że nie będziemy musieli czekać do 2 dni roboczych na wypłatę środków na konto bankowe. Zamiast tego środki znajdą się na naszym koncie po kilku minutach, niezależnie od tego, czy jest środek tygodnia czy weekend.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Bukmacher Fortuna ma szeroką ofertę na zakłady online, wysokie kursy, transmisje live czy też profesjonalną aplikację mobilną. Spośród wielu zalet na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoki zakład bez ryzyka, który otrzymasz wpisując Fortuna kod bonusowy VIP. Ma on świetne warunki obrotowe, dzięki czemu łatwo odzyskać wpłacone środki po przegraniu kuponu.

Oferta na zakłady z kodem promocyjnym Fortuna

Fortuna ma około 30 dyscyplin do obstawiania. Oprócz sportów znajdziemy także zakłady na politykę i rozrywkę, zakłady specjalne oraz typy dnia, czyli zakłady z podwyższonymi kursami. Imponująca jest także liczba rynków zdarzeń, zwłaszcza na piłkę nożną i koszykówkę. Dość interesująco wyglądają też e-sporty i sporty wirtualne, zwłaszcza, że te pierwsze można obstawiać na żywo. W porównaniu z ofertą innych bukmacherów zakłady na e-sporty mogły zostać nieco poszerzone o nowe gry. Fortuna oferuje bowiem zakłady na LoL, CS:GO i Dota 2.

Fortuna High League

Bardzo ważnym punktem zakładów w Fortunie są gale High League. Bukmacher ma wyłącznie prawa do kursów na pojedynki jednej z największych freak fightowych federacji w Polsce i tylko tam możemy obstawiać walki. Ponadto zawsze przy okazji gal zapewnia specjalne promocje dla nowych graczy. Wszystkie kursy, typy i promocje na każdą galę High League znajdziecie w osobnym artykule.

Fortuna KSW

Fortuna jako najlepszy bukmacher do sportów walki zapewnia też świetną ofertę na gale KSW. Wyróżnia się przede wszystkim najszybciej wystawianą ofertą, wysokimi kursami oraz licznymi zakładami specjalnymi. Ponadto przy okazji najciekawszych gali, nowi gracze mają do dyspozycji specjalne promocje, dzięki którym mogą zgarniać wysokie wygrane w gotówce! Fortuna nie zapomina również o stałych graczach i również zapewnia dla nich dodatkowe promocje.

Fortuna Prime MMA

Fortuna ma również wyłączne prawa do zakładów na Prime MMA. Kursów na walki tej federacji nie znajdziemy u żadnego innego bukmachera i podobnie jak w przypadku High League, Fortuna przy okazji gal zapewnia specjalne promocje. Nasz Fortuna kod promocyjny będzie więc także bardzo przydatny, jeśli założysz konto przed galą tej federacji. Wówczas również będziesz mógł skorzystać z opisanych przez nas bonusów (m.in. z zakładów bez ryzyka, czy bonusu bez depozytu).

Fortuna zaklady live

Oferta zakładów live jest w Fortunie bardzo szeroka. Bukmacher posiada ponad 10 tysięcy zakładów miesięcznie. Na żywo można obstawiać m. in. piłkę nożną, tenis, piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, baseball, siatkówkę plażową, tenis stołowy, snooker czy e-sport. Obstawianie jest wygodne, głównie dzięki szybkim informacjom o zmianie kursów oraz możliwość śledzenia kursów kilku spotkań na raz. Do udogodnień należy zaliczyć też cashout dostępny na zakłady na żywo oraz dostęp do chatu online z innymi użytkownikami. Fortuna udostępnia też transmisje lub relacje z wybranych wydarzeń, także w aplikacji mobilnej. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić minimalny depozyt, aby móc oglądać rozgrywki najlepszych drużyn.

Dzięki opcji Livescore znajdziesz szczegółowe statystyki z meczów na żywo, ale też wyniki z rozegranych wydarzeń i zestawienia z nadchodzących rozgrywek. Możesz filtrować je po dacie lub po wybranej dyscyplinie. Fortuna udostępnia wyniki z meczów piłki nożnej, hokeja, tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, baseballa, snookera, bandy i squacha.

Aplikacja mobilna

Powiadomienia i promocje push, błyskawiczne informacje o rozliczonych kuponach i promocjach oraz szybkie płatności. To główne cechy aplikacji Fortuna. Co najważniejsze działa ona bez najmniejszego zacięcia. Przynajmniej nam obsługa apki nie sprawiła najmniejszego problemu. Do plusów należy zaliczyć też wiele metod logowania (hasło, pin lub Face ID), długo trwającą sesję oraz super tutorial o najważniejszych funkcjach po rejestracji. Aplikacja mobilna Fortuny jest dostępna dla urządzeń z oprogramowaniem iOS i Android i łatwa do pobrania.

Fortuna kod promocyjny – FAQ

Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. Wpisując kod podczas rejestracji otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka do 600 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN oraz ekstra freebet 15 PLN. Ten ostatni nie jest dostępny w standardowej ofercie.

Kod do Fortuny zapewni ci bardzo korzystny freebet 15 zł, którego nie znajdziesz w standardzie. Dodatkowo zgarniesz zakład bez ryzyka 600 zł oraz bonus bez depozytu.

Tak. Po rejestracji przez naszą stronę będziesz mógł postawić aż trzy zakłady bez ryzyka do 600 PLN.

Tak. W ofercie powitalnej Fortuny dostępny jest bonus bez depozytu 20 zł. Otrzymasz go za rejestrację przez naszą stronę.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close