Odkryj kod rejestracyjny Fortuna i aktywuj ofertę VIP

Odkryj kod rejestracyjny Fortuna i aktywuj ofertę VIP

Warto wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny vip podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich Fortuna online, aktywuje on ekskluzywną ofertę bonusową VIP, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Odbierz, aż do 540 PLN w bonusach na start. Artykuł powstał z myślą, o graczach, którzy planują założyć internetowe iKonto u bukmachera Fortuna w 2018. W tym celu postanowiliśmy opisać proces rejestracji z wykorzystaniem unikalnego kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz wyższy bonus powitalny.

Kod ważny od 01.10.2018 – 31.12.2018

Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza rejestracyjnego

Co zyskujesz z wpisanym kodem promocyjnym?

  1. Zakład bez ryzyka 130 zł zamiast standardowych 100 zł
  2. Bonus bez depozytu 10 zł
  3. Bonus od wpłaty 100% do 400 zł
 Fortuna Kod Promocyjny - Rejestracja 2018

Fortuna Kod Promocyjny - Rejestracja 2018

0PERCENT
Ocena Oferty Listopad 2018

Fortuna Kod Promocyjny 2018

Typ Bonusu Fortuna Bonus
Fortuna Kod Promocyjny: Sprawdź Kod
Za rejestrację: 10 PLN bez depozytu na start
Zakład bez ryzyka: Zwrot do 130 PLN (oferta VIP)
Bonus od wpłaty: 100% do 400 PLN
Happy Hours: Wygrywaj 14% więcej w dni meczowe Ligi Mistrzów
Ekspert do potęgi: Bonus do 50 000 PLN
Mistrzostwa Typerów: Nagrody rzeczowe (iPhone XR, tablet, PS4),
bony Media Markt 1000 PLN, punkty FKP
Fortuna Klub Plus: Darmowe zakłady
bonusy zwiększające wkład
bonusy kursowe
E-shop: Zakłady bez ryzyka lub bonusy od wkładu do 100 PLN
Min. wpłata: 1 PLN

Przejdź do strony z ekskluzywną ofertą VIP dla nowych graczy bukmachera FORTUNA. Odbierz 10 PLN bez depozytu za rejestrację i postaw pierwszy zakład bez ryzyka do 130 PLN ! bonus od wpłaty do 400 PLN. Aby aktywować specjalny bonus na start przejdź na stronę oferty i postępuj zgodnie ze wskazówkami: “Jak skorzystać z promocji? Pamiętaj, aby uzupełnić pole kod promocyjny.

Rejestracja Fortuna Kod Promocyjny 2018 i Bonusy Powitalne VIP

Główną zaletą kodu promocyjnego wpisanego w czasie rejestracji darmowego konta u bukmachera Fortuna w 2018 r. jest darmowy bonus bez depozytu na start w wysokości 10 złotych oraz wyższa kwota pierwszego zakładu bez ryzyka, który otrzymujesz na starcie. Zamiast standardowych 100 złotych po wpisaniu kodu otrzymujesz zwrot do 130 zł. Oprócz tego masz też standardowo dostęp do bonusu powitalnego 100% do 400 zł i pozostałych promocji oferowanych przez tego legalnego bukmachera. Poniżej opisaliśmy dokładnie najważniejsze elementy cashbacku Fortuny i bonusu powitalnego.

Kody Bonusowe Bukmacherzy Online

Bukmacher Bonus Powitalny Kody Promocyjne
LVBET 80 PLN bez depozytu na start + 1500 PLN do wpłaty Sprawdź kod
Totolotek 30 PLN freebet bez depozytu + VIP bonus do 1145 PLN + 14% Sprawdź kod
forBET Bonus 1200 PLN od depozytu + 1000 PLN gratis Sprawdź kod

Darmowe 10 zł na start za rejestrację

Po założeniu darmowego konta z kodem bonusowym FORTUNAVIP otrzymasz na start punkty w KLUBIE PLUS. Punkty te wymienisz na bonus bez depozytu! Co prawda wystarczy Ci ich jedynie na darmowy zakład o wartości 10 PLN, ale zawsze to całkowicie darmowe środki na start, które przy odrobinie szczęścia zamienisz na prawdziwą wygraną!

Pierwszy zakład bez ryzyka do 130zł – Ekskluzywna Oferta!

Pierwszą ofertą, która zostanie Ci przyznana za założenie konta i wpisanie na efortuna.pl kodu promocyjnego, jest 130 złotych za zakład bez ryzyka (cashback). Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany stracisz jedynie kwotę podatku jaki jest pobierany u każdego legalnego bukmachera. Podatek wynosi 12%, więc jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać bonus powinieneś zagrać za 136 złotych. W przypadku zwycięstwa na Twoje konto powędruje pełna kwota (np. przy kursie 2.00 wygrana wyniesie 220 złotych), natomiast jeśli Twój zakład okaże się chybiony stracisz jedynie 15 złotych. Bonus cashback 130 PLN jest najwyższą jaka jest obecnie dostępna na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Póki co, żaden legalny bukmacher nie przyznaje wyższego zakładu bez ryzyka. Standardowa wersja bonusu dostępna dla nowych użytkowników, którzy nie wpiszą kodu promocyjnego Fortuna wynosi 100 złotych, więc jest o 20 złotych niższa.

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 400 PLN

Drugą promocją jest klasyczny bonus od depozytu w wysokości 100% do 400 PLN. Oznacza to, że Fortuna przeleje na Twoje konto bukmacherskie równowartość Twojego pierwszego depozytu. Najniższa kwota jaką w ten sposób można uzyskać wynosi 10 PLN. My rekomendujemy deponowanie wyższej kwoty, ponieważ bonus 100% do 400 PLN możesz wykorzystać tylko raz, więc promocja nie będzie wliczana przy Twoich kolejnych wpłatach. Maksymalna kwota bonusu wynosi 400 złotych, więc jeśli chcesz otrzymać w 2018 r. od Fortuny prezent w takiej wysokości powinieneś tyle wpłacić za pierwszym razem. Do promocji wlicza się każda wpłata z zakresu od 10 do 400 złotych. Warunki przyznania bonusu nie są skomplikowane.

Jak odebrać bonusy na zakłady w Fortunie?

Wystarczy, że zagrasz za 4 krotność depozytu po kursie minimalnym 1,9 z min. 3 wydarzeniami. Tak niski kurs łączny oznacza, że aby środki bonusowe pojawiły się na koncie możesz obstawiać faworytów.

 Fortuna Specjalny Bonus Powitalny - sprawdź kod promocyjny

Fortuna Specjalny Bonus Powitalny - sprawdź kod promocyjny

Jak założyć konto w zakładach Fortuna – krok po kroku

Rejestracja w efortuna.pl nie zajmuje wiele czasu, więc na nowo utworzone konto będziesz miał możliwość zalogować się po zaledwie kilku minutach od rozpoczęcia procesu rejestracji. Jeśli chcesz mieć pewność, że przygotowane przez nas oferty zadziałają, kliknij w poniższy baner. Przeniesie Cię to do strony fortuny przygotowanej specjalnie dla naszych czytelników. Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za prowadzenie witryny będą miały pewność, że jesteś graczem uprzywilejowanym i będziesz mógł odebrać wyższy bonus na start w przypadku nieprzewidzianych błędów. Znajdując się na specjalnej stronie naszej kampanii bonusowej kliknij w pierwszy tekst pod „Jak skorzystać z promocji”.

Formularz rejestracyjny składa się z czterech kroków. Na pierwszej stronie wypełnij dane, którymi będziesz posługiwał się za każdym razem kiedy odwiedzisz serwis Fortuna. Na początku uzupełnij login, następnie wpisz poprawnie adres e-mail. To ważny punkt, ponieważ w następnym kroku na maila otrzymasz link aktywujący konto. Hasło, którym będziesz logował się na serwis bukmacherski musi mieć minimum 8 znaków i musi zawierać przynajmniej jedną wielką literę oraz jedną cyfrę. Kolejne trzy pola to te, w które powinieneś wpisać swoje dane osobowe. Pamiętaj, żeby były zgodne z danymi jakie później wyślesz wraz ze skanem dokumentu. W miejscu kod promocyjny Fortuna wpisz: FORTUNAVIP, dzięki któremu otrzymasz 100% do 400 PLN i zakład bez ryzyka do 130 PLN. Pole numer Twojego polecającego zostaw puste. Fortuna daje również możliwość wyboru ulubionej polskiej drużyny, jeśli taką masz to uzupełnij również to pole wybierając zespół, któremu kibicujesz z listy rozwijanej. Następnie zaznacz WSZYSTKIE trzy pola znajdujące się na w dolnej części pierwszej strony rejestracyjnej.

 Zakończenie pierwszego etapu rejestracji na stronie efortuna.pl

Zakończenie pierwszego etapu rejestracji na stronie efortuna.pl

 Email z linkiem aktywującym

Email z linkiem aktywującym

Uzupełnienie konta – skan dowodu, nr konta?

Link przeniesie Cię do panelu, w którym będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokończyć rejestrację. Jak zauważysz możesz już swobodnie poruszać się po serwisie bukmacherskim, ale nie możesz jeszcze zawierać zakładów. Aby odblokować tę możliwość musisz dokończyć proces aktywacji konta. Możesz to zrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. My zalecamy oczywiście wersję online, która na pewno będzie szybsza.Na tym etapie przygotuj skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz numer rachunku bankowego. Uzupełnij pola rejestracyjne o następujące dane: obywatelstwo, numer dowodu osobistego/paszportu, numer PESEL, ulica i numer miejsca zamieszkania, kod pocztowy, miasto, Państwo, województwo, numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego. Załącz tył i przód skanu dokumentu tożsamości (pamiętaj, że bukmacherzy akceptują tylko dowód osobisty lub paszport, więc jeśli wyślesz np. prawo jazdy aktywacja nie zostanie ukończona). Pamiętaj o tym, żeby skan/zdjęcie dokumentu było wyraźne. Jeśli zdecydowałeś się przesłać zdjęcie to najlepiej wyłącz lampę błyskową, która może uczynić niektóre fragmenty dokumentu nieczytelnymi. Numer rachunku bankowego będzie wykorzystywany jedynie do przelewania wygranych na Twoje konto, więc podając je w formularzu nie narażasz się na żadne niebezpieczeństwo.

Zakończenie rejestracji u bukmachera

Ostatnim krokiem, który musisz wykonać na tym etapie jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, a dane które przesłałeś w formularzu są zgodne z prawdą. Oczywiście w tym przypadku również musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. To już wszystko, całość nie powinna zabrać więcej niż 5-10 minut aby ukończyć rejestrację. Pamiętaj tylko, żeby wpisać kod promocyjny fortuny już w pierwszym kroku, ponieważ później nie będziesz miał do tego okazji.

Po wpłaceniu pierwszego depozytu uzyskasz również dostęp do wszystkich funkcjonalności tego serwisu, czyli nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również Fortuna TV, Mistrzostw Typerów, e-sklepu czy okresowych promocji.

Fortuna bonus bez depozytu 35 PLN za rejestrację

Jeśli z jakiegoś powodu bonus powitalny w postaci 10 PLN na start i zakładu bez ryzyka do 130 PLN nie przypadł Ci do gustu lub też nie chcesz wpłacać od razu pieniędzy na iKonto u bukmachera Fortuna, mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę. Przejdź do formularza rejestracyjnego, następnie aktywuj kod bonusowy “extrakasa”, dzięki temu prostemu zabiegowi po założeniu i aktywacji konta otrzymasz na start łącznie aż 35 PLN darmowego bonusu bez depozytu za rejestrację.

25 PLN otrzymasz od razu po założeniu konta gracza, aby otrzymać dodatkowe 10 PLN wystarczy po zalogowaniu na stronie efortuna.pl przejść do sklepu i wymienić otrzymane punkty gracza za zakończoną rejestrację na darmowy zakład o wartości 10 PLN! Tak więc wartość bonusowej kasy, którą otrzymasz bez wpłaty, tylko za założenie konta, wyniesie 35 PLN! Czas na wykorzystanie darmowych środków wynosi 7 dni. Życzymy udanych darmowych zakładów u bukmachera Fortuna!

Aby na pewno bonus bez depozytu za rejestrację w wysokości 25 PLN został uruchomiony, należy przejść do bukmachera ze specjalnego linku i następnie wpisać promo kod “ekstrakasa” w polu kod promocyjny. Pamiętaj, że promocja 35zł bez depozytu nie łączy się z ofertą powitalną na zakład bez ryzyka do 130zł. Po wykorzystaniu bonusu 35 PLN bez depozytu nadal przysługuje Ci bonus od wpłaty do 400 zł.

Bonusy okresowe w Fortunie

W Fortunie warto sprawdzić jeszcze inne bonusy. Oprócz wysokiego bonusu powitalnego, czyli zakładu bez ryzyka do 130 zł oraz bonusu powitalnego 100% do 400 zł możesz jeszcze wziąć udział w w okresowych promocjach jak choćby Happy Hours czyli bonus kursowy na godzinę przed meczem czy Przyprowadź kumpla, za co można zgarnąć nawet 100 zł.

Kod promocyjny Fortuna – rejestracja 2018
4.7 (94.32%) 88 votes