Kod promocyjny Fortuna

Kod promocyjny Fortuna VIP

Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza rejestracyjnego

Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Wpisanie kodu w formularzu rejestracyjnym daje Ci wyższy bonus. W przypadku Fortuny jest to o 15 zł więcej zakładu bez ryzyka. Oprócz tego otrzymasz także inne bonusy w ramach oferty powitalnej. Naszym zdaniem bonusy w Fortunie są bardzo atrakcyjne. Co najważniejsze – są różnorodne – mamy i bonus od wpłaty i bez depozytu i zakład bez ryzyka. Kwoty bonusów są bardzo przyzwoite. Co prawda znajdziemy bukmacherów, którzy oferują wyższe bonusy, jednak Fortuna ma najlepsze wymogi obrotu, czyli najłatwiej jest wypłacić otrzymane środki z konta.

Typ BonusuFortuna Bonus
Fortuna Kod PromocyjnySprawdź Kod
Bonus za rejestrację20 zł bez depozytu na start
Zakład bez ryzykaZwrot do 215 zł
Bonus od wpłaty100% do 2000 zł

Fortuna Kod Promocyjny 2020

Główną zaletą kodu promocyjnego wpisanego w czasie rejestracji darmowego konta u bukmachera Fortuna w 2020 r. jest darmowy bonus bez depozytu na start w wysokości 20 złotych oraz wyższa kwota pierwszego zakładu bez ryzyka, który otrzymujesz na starcie. Zamiast standardowych 200 złotych po wpisaniu kodu dostaniesz zwrot do 215 zł. Oprócz tego masz też dostęp do bonusu powitalnego 100% do 2000 zł i pozostałych promocji oferowanych przez tego legalnego bukmachera. Poniżej opisaliśmy dokładnie najważniejsze elementy cashbacku Fortuny i bonusu powitalnego.

Bonus bez depozytu 20 zł na start za rejestrację

Po założeniu darmowego konta z kodem bonusowym FORTUNAVIP otrzymasz na start punkty w KLUBIE PLUS. Punkty te wymienisz na bonus bez depozytu! 2800 punktów FKP, które zostaną Ci przyznane po rejestracji wymień w e-shopie. Wystarczy po zalogowaniu na stronie efortuna.pl przejść do sklepu i wymienić otrzymane punkty gracza za zakończoną rejestrację na darmowy zakład o wartości 20 PLN! Czas na wykorzystanie darmowych środków wynosi 7 dni. To całkowicie darmowe środki na start, które przy odrobinie szczęścia zamienisz na prawdziwą wygraną!

Pamiętaj, że promocja 20 zł bez depozytu łączy się z ofertą powitalną na zakład bez ryzyka do 215 zł. Przysługuje Ci także bonus od wpłaty do 2000 zł.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 215 zł – Ekskluzywna Oferta!

Pierwszą ofertą, która zostanie Ci przyznana za założenie konta i wpisanie na efortuna.pl kodu promocyjnego, jest 215 złotych za zakład bez ryzyka (cashback). Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany stracisz jedynie kwotę podatku jaki jest pobierany u każdego legalnego bukmachera. Podatek wynosi 12%, więc jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać bonus powinieneś zagrać za 244,31 złotych. W przypadku zwycięstwa na Twoje konto powędruje pełna kwota, natomiast jeśli Twój zakład okaże się chybiony stracisz jedynie 29 zł. Bonus cashback 215 PLN jest jedną z najwyższych promocji bez ryzyka, jaka jest obecnie dostępna na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Standardowa wersja bonusu dostępna dla nowych użytkowników, którzy nie wpiszą kodu promocyjnego Fortuna wynosi 200 złotych, więc jest o 15 złotych niższa. Pamiętaj jednak, że przed postawieniem pierwszego zakładu należy aktywować bonus. Możesz to zrobić przy pierwszym logowaniu na konto Fortuny, w zakładce „Moje bonusy”.

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 2000 zł

Drugą promocją jest klasyczny bonus od depozytu w wysokości 100% do 2000 PLN. Oznacza to, że Fortuna przeleje na Twoje konto bukmacherskie równowartość Twojego pierwszego depozytu. Najniższa kwota jaką w ten sposób można uzyskać wynosi 10 PLN. My rekomendujemy deponowanie wyższej kwoty, ponieważ bonus 100% do 2000 PLN możesz wykorzystać tylko raz, więc promocja nie będzie wliczana przy Twoich kolejnych wpłatach. Maksymalna kwota bonusu wynosi 2000 złotych, więc jeśli chcesz otrzymać w 2020 r. od Fortuny prezent w takiej wysokości powinieneś wpłacić tyle za pierwszym razem. Do promocji wlicza się każda wpłata z zakresu od 10 do 2000 złotych.

Aby otrzymać ten bonus trzeba pamiętać jeszcze o warunkach czasowych. Otóż po rejestracji należy w ciągu 3 dni zaakceptować bonus w sekcji “Moje Bonusy” i wpłacić depozyt. W ciągu kolejnych 4 dni należy postawić swój pierwszy zakład.

Fortuna zakład bez ryzyka

Warunki obrotu bonusem

Tak jak wspomnieliśmy zakłady bukmacherskie Fortuna mają bardzo korzystne warunki obrotu bonusem. Czym w ogóle jest obrót? To kwota, którą musisz postawić przed wypłatą bonusu. Przedstawmy to na przykładzie. Jeśli po otrzymaniu bonusu musisz go obrócić 4 razy zanim będziesz mógł go wypłacić(takie są warunki w Fortunie), oznacza to, że kwotę, którą otrzymałeś musisz postawić 4 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Powiedzmy, że Twój bonus wynosi 100 zł – kwotę, jaką musisz obstawić to 400 zł (100 zł x 4). Kolejna sprawa to kurs minimalny kuponu. Bukmacher zastrzega sobie pewne warunki, i tak kursy na zdarzenia, jakie wliczają się do obrotu mają określone wymogi. Np. w przypadku bonusu od wpłaty w Fortunie, kurs zdarzenia musi wynosić min. 1.60.

Typ BonusuOpis
Bonus bez depozytu 20 złobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
Czas na obrót7 dni
Zakład bez ryzyka 215 złobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
Czas na obrótbez limitu
Bonus od wpłaty 2000 PLNobrót 4x kupon AKO, min. 3 typy, min. kurs zdarzenia 1.6
Czas na obrót30 dni

Jak widać, w przypadku bonusu bez depozytu i zakładu bez ryzyka wystarczy, że zagrasz za 1-krotność bonusu bez wymogów dotyczących kursu i ilości zdarzeń. Nieco wyższe wymogi obowiązują przy bonusie od wpłaty. Aby wypłacić środki na konto bankowe należy obrócić kwotą bonusu 4 razy po kursie 1.60 na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami.

Pozostałe bonusy i promocje

Warto wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny VIP podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich Fortuna online. Gwarantuje on ekskluzywną ofertę bonusową, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Jednak oprócz oferty na start możesz korzystać także z pozostałych promocji i bonusów, oferowanych przez tego buka.

Typ BonusuFortuna Bonus
Happy Hours14% do wygranych w dni meczowe
Ekspert+Bonus 30 tys. zł do podziału
AKO Bonusy50% do wygranych kuponów AKO
Mistrzostwa Typerów:Do wygrania punkty FKP
Fortuna Klub Plus:Darmowe zakłady i bonusy
Przyprowadź kumpla:100 zł za przyprowadzenie znajomego

Happy Hours

Jedną z najbardziej popularnych promocji bukmachera jest Happy Hours, która w ostatnim czasie zmieniła nieco formułę. Kiedyś obowiązywała tylko na godzinę przed wskazanym w akcji meczem, teraz można z niej korzystać codziennie. Gracz może podwyższyć wygraną każdego kuponu przedmeczowego lub na żywo, który będzie składał się z min. 3 zdarzeń, a każde będzie miało kurs min. 1.30. Jeśli kupon spełni te warunki to wygrana zostanie podwyższona o 14 %.

Przyprowadź kumpla

Za przyprowadzenie znajomego do gry możesz zgarnąć bonus 100 zł. Wystarczy, że wejdziesz w promocję “Przyprowadź kumpla”, podasz imię i adres mailowy swojego kolegi i klikniesz w “Wyślij e-mail”. Jeśli Twój kumpel dokona rejestracji i postawi depozyt otrzymasz bonus od Fortuny. Za 50 zł jest to 10 zł dla Ciebie, za 150 zł – 30 zł, a jeśli Twój znajomy wpłaci w ciągu 30 dni powyżej 600 zł dostaniesz 100 zł w bonusie.

AKO bonusy

Dzięki akcji AKO BOOST możesz skorzystać z naprawdę wysokich kursów. Codziennie Fortuna zbiera najpopularniejsze wydarzenia dnia. Konstruując z nich kupon gracz ma szansę na naprawdę wysokie wygrane, gdyż kursy tych zakładów są znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

Pozostałe promocje

Oprócz powyższych promocji Fortuna regularnie wprowadza promocje na ważne wydarzenia sportowe. Znajdziesz więc ofertę “Miękkie lądowanie” na skoki narciarskie, “Zwycięska Formuła” na wyścigi Formuły 1, “Tylko dla orłów” na mecze polskiej reprezentacji czy “Wirtualne granie” na sporty wirtualne.

Fortuna Klub Plus

Oprócz punktów za rejestrację w postaci 20 zł od depozytu, za zawierane kupony otrzymujesz kolejne punkty w ramach programu Fortuna Klub Plus. Punkty możesz następnie wymienić w e-shop na bonusy i darmowe zakłady. Za każdy postawiony zakład dostaniesz punkty (2 zł to odpowiednik 1 punktu). W ciągu dnia możesz ich zebrać nawet 300. Co więcej, dla graczy, którzy zarejestrują się w FKP bukmacher organizuje specjalne promocje.

Mistrzostwa Typerów

Fortuna nagradza najlepszych typerów. Możesz wziąć udział w rankingu ogólnopolskim i zostać jednym z najlepszych 50 typerów. Dołącz do Fortuna Klub Plus i postaw swój kupon, zaznaczając pole „Zgłoś do Mistrzostw”. Punkty, które zaliczają się do konkursu oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. Dodatkowe punkty zdobędziesz za aktywność, wygrane i kupony, które spełnią specjalne wskaźniki.

Opcja Early Cash-Out

Fortuna early cash-out

Dzięki funkcji Early Cash-out możesz zamknąć kupon, w trakcie trwania spotkania (np. gdy kurs zmienia się na niekorzyść gracza) lub jeśli boisz się, że ostatni zakład na kuponie AKO może okazać się nietrafiony. W Fortunie cashout dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie przedmeczowej i na żywo.

Informację o tym czy dany kupon można wcześniej zamknąć, znajdziesz w zakładce “Moje kupony” i bezpośrednio na kuponie. Jeśli chcesz skorzystać z opcji cash-out, kliknij w przycisk: Wypłać, a wyświetli się okno, w którym możesz potwierdzić wcześniejsze zamknięcie kuponu. W przeglądzie kuponów znajdziesz informację o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie.

Pamiętaj, aby zamknąć zakład:

 • opcja Early Cash-Out musi być wcześniej zaproponowana
 • na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia
 • nierozstrzygnięte zdarzenia na Twoim kuponie muszą być dostępne w ofercie
 • po zamknięciu kuponu nie możesz już go cofnąć

Rejestracja w Fortunie

Aby otrzymać wszystkie opisane wcześniej bonusy, należy dokonać najpierw rejestracji. Do wyboru masz szybką i pełną wersję rejestracji. Poniżej szczegółowo wyjaśnimy, co trzeba zrobić i gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna, aby cieszyć się pełną ofertą powitalną.

Szybka rejestracja

Zanim przejdziemy do pełnego procesu rejestracji, przyjrzyjmy się bliżej opcji szybkiego założenia konta. Otóż w Fortunie możesz dokonać rejestracji, która zajmie Ci dosłownie minutę.

Jeśli chcesz mieć pewność, że przygotowane przez nas oferty zadziałają, kliknij w powyższy baner. Przeniesie Cię on do formularza rejestracyjnego Fortuny. Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za prowadzenie witryny będą miały pewność, że jesteś graczem uprzywilejowanym i będziesz mógł odebrać wyższy bonus na start w przypadku nieprzewidzianych błędów. Przekonasz się o tym, gdyż na dole będzie widniała informacja o tym, że przysługuje Ci zakład bez ryzyka 215 zł (zamiast 200 zł).

Podczas szybkiej rejestracji w Fortunie nie musisz podawać nr swojego konta bankowego czy przesyłać zdjęcia dowodu. Należy wpisać podstawowe dane osobowe i konta, m. in. imię i nazwisko, adres, pseudonim, hasło (musi mieć ono minimum 8 znaków i zawierać przynajmniej jedną wielką literę oraz jedną cyfrę), e-mail, nr telefonu oraz PESEL.Oprócz tego musisz wpisać wybrany przez Ciebie PIN kod, który przyda się do identyfikacji w punkcie naziemnym bukmachera. Pewnie zastanawiasz się gdzie wpisać kod Fortuny. Właśnie tu. W miejscu kod promocyjny Fortuna wpisz: FORTUNAVIP (wielkimi literami). Jednak przechodząc z naszego linku, pole to będzie już za Ciebie uzupełnione. Przy szybkiej rejestracji niestety nie przysługuje bonus bez depozytu 20 zł, który otrzymasz po pełnej rejestracji konta. Otrzymasz jednak bonus od wpłaty.

Ostatnim krokiem, który musisz wykonać na tym etapie jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, a dane które przesłałeś w formularzu są zgodne z prawdą. Oczywiście w tym przypadku również musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Kliknij w przycisk “Zarejestruj”. Jeśli uzupełnisz wszystkie dane otrzymasz link aktywacyjny na swoim mailu. Kliknij w niego, aby Twoje konto w Fortunie było aktywne. To wszystko. Teraz możesz stawiać zakłady i korzystać z oferty bukmachera.

Fortuna Rejestracja 2020
Fortuna Kod Promocyjny VIP – Rejestracja 2020

Jeśli nie wpiszesz numeru pesel i zaznaczysz pole “Nie posiadam numeru PESEL” zostaniesz przekierowany do drugiego etapu rejestracji, w którym to musisz podać datę urodzenia, obywatelstwo, numer paszportu oraz adres zameldowania (państwo, region, ulicę, numer, kod pocztowy).

Jak założyć pełne konto w zakładach Fortuna

Jak widzisz, rejestracja w efortuna.pl nie zajmuje wiele czasu. Aby być właścicielem konta stałego musisz jednak uzupełnić kilka danych. Jak zauważysz możesz już swobodnie poruszać się po serwisie bukmacherskim, ale nie możesz jeszcze wypłacać środków. Aby odblokować tę możliwość musisz dokończyć proces aktywacji konta. Możesz to zrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. My zalecamy oczywiście wersję online, która na pewno będzie szybsza. 

Konto gracza w Fortunie
Email z linkiem aktywującym

Link aktywacyjny przeniesie Cię do panelu, w którym będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokończyć rejestrację. Wejdź w zakładkę “Ustawienia” “Twój status konta Fortuna”. Przygotuj skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz numer rachunku bankowego. Załącz tył i przód skanu dokumentu tożsamości (pamiętaj, że bukmacherzy akceptują tylko dowód osobisty lub paszport, więc jeśli wyślesz np. prawo jazdy aktywacja nie zostanie ukończona). Pamiętaj o tym, żeby skan/zdjęcie dokumentu było wyraźne. Jeśli zdecydowałeś się przesłać zdjęcie to najlepiej wyłącz lampę błyskową, która może uczynić niektóre fragmenty dokumentu nieczytelnymi. Numer rachunku bankowego będzie wykorzystywany jedynie do przelewania wygranych na Twoje konto, więc podając je w formularzu nie narażasz się na żadne niebezpieczeństwo.

Po załączeniu danych poczekaj na weryfikację bukmachera. Po kilku minutach powinieneś otrzymać potwierdzenie, że Twoja rejestracja została pozytywnie zweryfikowana. Dzięki kontu stałemu otrzymasz Fortuna bonus bez depozytu w wysokości 20 zł i wypłacisz środki z konta gracza.

Po wpłaceniu pierwszego depozytu uzyskasz również dostęp do wszystkich funkcjonalności tego serwisu, czyli nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również Fortuna TV, Mistrzostw Typerów, e-sklepu czy okresowych promocji.

Limity na grę

Fortuna jako pierwsza na polskim rynku spełniła wymogi nałożone przez Ustawę hazardową odnośnie zasad odpowiedzialnej gry. W związku z tym będziesz poproszony o ustawienie limitów na grę. Jak tylko dokonasz rejestracji możesz to zrobić w zakładce Moje konto. Zdecyduj sam lub wybierz ustawienia automatyczne. Do limitów wlicza się:

 • dzienny limit czasu gry
 • miesięczny limit czasu gry
 • kwotowy dzienny limit na grę
 • kwotowy miesięczny limit na grę

Fortuna problem z logowaniem

Czasami zdarza się, że gracze mają problem z zalogowaniem się w Fortunie lub też przy stawianiu kuponu zostają wylogowani. Dochodzi do tzw. navipro error 140. W tym przypadku należy zamknąć wszystkie okna przeglądarki i ponownie ją uruchomić. Następnie w w polu adres wpisać: www.efortuna.pl. Jak tylko strona się otworzy należy użyć kombinacji klawiszy CTRL+F5. Przeglądarka zostanie w ten sposób odświeżona, a logowanie powinno wrócić do normy.

Jak wpłacić i wypłacić środki

Fortuna należy do liderów na rynku zakładów bukmacherskich online i jako jedna z pierwszych wprowadziła opcję szybkich płatności. W przypadku wpłat mamy szeroki wybór. Dokonamy depozytu m. in. za pomocą:

 • Skrill
 • tpay.com
 • PayU
 • Mpay
 • BLIK
 • karta płatnicza VISA i Mastercard

Po zalogowaniu na konto bukmachera kliknij w zakładkę Wpłaty i wypłaty i wybierz opcję, która Ci odpowiada. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie dokonasz płatność, wpiszesz kod BLIK z aplikacji banku lub wpiszesz dane z karty płatniczej. Po dokonaniu płatności za pomocą szybkiego przelewu, depozyt pojawił się na naszym koncie gracza po kilku sekundach.

A jak poszła nam wypłata środków? Dzięki temu, że udało nam się obrócić bonus mogliśmy wypłacić 150 zł. Nie mieliśmy żadnego problemu z wypłatą, którą otrzymaliśmy na konto po niecałej godzinie, jednak Fortuna realizuje wypłaty do godz. 12. Jeśli więc zlecisz ją po tej godzinie, pieniądze otrzymasz na koncie następnego dnia. Co ważne, bukmacher nie pobiera żadnych prowizji za dokonanie wpłaty czy wypłaty.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Bukmacher Fortuna ma szeroką ofertę na zakłady online, wysokie kursy, transmisje live czy też profesjonalną aplikację mobilną. Spośród wielu zalet na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoki zakład bez ryzyka, który otrzymasz wpisując Fortuna kod bonusowy. Ma on świetne warunki obrotowe, dzięki czemu łatwo odzyskać wpłacone środki po przegraniu kuponu.

Oferta na zakłady

Fortuna ma około 30 dyscyplin do obstawiania. Oprócz sportów znajdziemy także zakłady na politykę i rozrywkę, zakłady specjalne oraz typy dnia, czyli zakłady z podwyższonymi kursami. Imponująca jest także liczba rynków zdarzeń, zwłaszcza na piłkę nożną i koszykówkę. Dość interesująco wyglądają też e-sporty i sporty wirtualne, zwłaszcza, że te pierwsze można obstawiać na żywo. W porównaniu z ofertą innych bukmacherów zakłady na e-sporty mogły zostać nieco poszerzone o nowe gry. Fortuna oferuje bowiem zakłady na LoL, CS:GO i Dota 2.

Zakłady live

Oferta zakładów live jest w Fortunie bardzo szeroka. Bukmacher posiada ponad 10 tysięcy zakładów miesięcznie. Na żywo można obstawiać m. in. piłkę nożną, tenis, piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, baseball, siatkówkę plażową, tenis stołowy, snooker czy e-sport. Obstawianie jest wygodne, głównie dzięki szybkim informacjom o zmianie kursów oraz możliwość śledzenia kursów kilku spotkań na raz. Do udogodnień należy zaliczyć też cashout dostępny na zakłady na żywo oraz dostęp do chatu online z innymi użytkownikami. Fortuna udostępnia też transmisje lub relacje z wybranych wydarzeń, także w aplikacji mobilnej. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić minimalny depozyt, aby móc oglądać rozgrywki najlepszych drużyn.

Dzięki opcji Livescore znajdziesz szczegółowe statystyki z meczów na żywo, ale też wyniki z rozegranych wydarzeń i zestawienia z nadchodzących rozgrywek. Możesz filtrować je po dacie lub po wybranej dyscyplinie. Fortuna udostępnia wyniki z meczów piłki nożnej, hokeja, tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, baseballa, snookera, bandy i squacha.

Kursy bukmacherskie

To co należy do ogromnych zalet bukmachera Fortuna to zdecydowanie wysokie kursy bukmacherskie. Średnia marża na najważniejsze sporty wynosi u tego bukmachera poniżej 5%. To bardzo dobry wynik, bo jak wiadomo im niższa prowizja, tym wyższe kursy. Najlepiej prezentują się kursy na Ekstraklasę. Jeśli jesteś miłośnikiem najważniejszej polskiej ligi piłkarskiej, to warto obstawiać właśnie u tego buka. Wysokie kursy w Fortunie znajdziemy też na pojedynki tenisowe oraz skoki narciarskie.

Aplikacja mobilna

Powiadomienia i promocje push, błyskawiczne informacje o rozliczonych kuponach i promocjach oraz szybkie płatności. To główne cechy aplikacji Fortuna. Co najważniejsze działa ona bez najmniejszego zacięcia. Przynajmniej nam obsługa apki nie sprawiła najmniejszego problemu. Do plusów należy zaliczyć też wiele metod logowania (hasło, pin lub Face ID), długo trwającą sesję oraz super tutorial o najważniejszych funkcjach po rejestracji. Aplikacja mobilna Fortuny jest dostępna dla urządzeń z oprogramowaniem iOS i Android i łatwa do pobrania.

Obsługa klienta

Bardzo łatwo połączyć się w Fortunie z czatem na żywo. Po drugiej stronie zazwyczaj odpowiadała nam konsultantka Barbara. Za każdym razem odpowiedzi te były merytoryczne i szybkie. Jedyny minus dotyczył wyglądu okienka czatu, który mógłby być nieco nowocześniejszy, a litery większe. Bardzo dużo informacji znaleźliśmy także w zakładce FAQ. Są tam odpowiedzi dotyczące rejestracji, bonusów, jak zacząć grać, jak obstawiać czy jak wypłacić pieniądze. Jeśli interesuje Cię inny rodzaj kontaktu, to możesz skorzystać z formularza mailowego lub skontaktować się za pomocą e-maila.

Jeśli chcesz wiedzieć jak obstawiać, Fortuna przygotowała dla Ciebie ABC Gracza. Dostępne są tu szczegółowe informacje o zakładach i podgrach na poszczególne sporty. To świetne kompendium zakładów nie tylko dla początkujących graczy. W Strefie Kibica znajdziesz z kolei artykuły o nadchodzących wydarzeniach sportowych i analizę przedmeczową.

Sponsoring

Bukmacher Fortuna od kilku lat wiernie sponsoruje piłkarską drużynę Legii Warszawa. Od 2018 roku jest też sponsorem tytularnym Fortuna 1 Ligi, a od sierpnia 2020 Fortuna Pucharu Polski. Bukmacher objął sponsoringiem również Polski Związek Narciarski i czuwa nad Reprezentacją Polski w skokach narciarskich. Do drużyn sponsorowanych przez Fortunę należy także Miedź Legnica, Radomiak Radom, Stomil Olsztyn oraz koszykarska Legia Warszawa. Od 2020 roku Fortuna współpracuje również z federacją KSW. Bukmacher objął także patronatem największe amatorskie rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej w Polsce, czyli Puchar polski Playarena.

FAQ

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny Fortuna na start to FORTUNAVIP. Uprawnia on do otrzymania bonusu bez depozytu 20 zł, zakładu bez ryzyka 215 zł i bonusu od wpłaty do 2000 zł.

Czy mam jakiś czas na dokończenie pełnej rejestracji?

Tak. Od momentu założenia konta tymczasowego masz 28 dni, aby wysłać skan dowodu i numeru konta bankowego.

Przez ile aktywne są bonusy?

Zakład bez ryzyka jest aktywny 3 dni. Bonus od wpłaty należy postawić w ciągu 7 dni od rejestracji. W tym czasie należy postawić zakład. Z kolei w przypadku bonusu bez depozytu trzeba go aktywować w ciągu 3 dni, a w ciągu kolejnych 7 postawić zakład za środki bonusowe.

Wpłaciłem depozyt i nie otrzymałem bonusu od wpłaty. Dlaczego?

Ponieważ Fortuna przyznaje bonusy dopiero po wykonaniu warunków obrotowych. Bonus zostanie wypłacony na Twoje konto jak tylko je spełnisz.

Jak sprawdzę czy mogę już wypłacić moje środki bonusowe?

W zakładce “Moje konto” – “Bonusy” znajdziesz informację o swoich bonusach oraz obroty jakie wykonałeś i ile zostało Ci do otrzymania bonusu.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close