forBET oferta bukmacherska 2018

0PERCENT
Bonusy
0PERCENT
Kursy bukmacherskie
0PERCENT
Obsługa klienta
0PERCENT
Metody płatności
0PERCENT
Zakłady na żywo

forBET to jedna z najmłodszych firm bukmacherskich w Polsce. Pierwsze miesiące działalności forBET rozpoczął z rewelacyjnym bonusem 20 zł bez depozytu, ale wiadomo było, że taki stan rzeczy nie potrwa długo. Od listopada 2016 bonus bez depozytu dla nowych graczy zastąpiono na wysoką promocję od depozytu, więc był to kolejny z argumentów, aby docenić ofertę forBET. Czas więc sprawdzić co jeszcze przygotował bukmacher forBET, aby przekonać do siebie nowych graczy.

forBET legalnym bukmacherem działającym w Polsce został 4 maja 2016 roku na podstawie licencji nr PS4.6831.10.2016. Strategia oferty forBET zakłada działalność jedynie w internecie, więc w przeciwieństwie do konkurencji próżno szukać stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów pod szyldem tej marki. Takie podejście przekłada się na wysokość bonusów i promocji dostępnych w forBET. Są one obecnie zdecydowanie najwyższe na rynku i naszym zdaniem również najlepsze. Wciąż mamy nadzieję, że w pełni internetowa oferta spowoduje, że pozostali legalni bukmacherzy zdecydowanie poprawią wygląd i funkcjonalność swoich serwisów, bo pod tym względem odstają od propozycji, które otrzymują typerzy w państwach Europy Zachodniej. Strona główna forBET pod tym względem nie ma się czego wstydzić. Serwis jest niezwykle przejrzysty, wyszukanie odpowiedniego sportu, ligi, rozgrywek nie sprawia żadnego problemu. Na stronie głównej umieszczone są zakłady na żywo, polskie rozgrywki oraz najpopularniejsze zakłady, więc forBET jako jeden z nielicznych bukmacherów nie popełnia błędu przerostu treści. W prawej części panelu umieszczono kalkulator, na którym można przeliczyć wartość kuponu, a jeśli jest się zdecydowanym na zawarcie zakładu to od razu z tego poziomu można to zrobić. Na pochwałę zasługuje również slider z aktualnymi promocjami. W ramach oferty gracz dostaje szeroki pakiet do wyboru. Do ideału brakuje jeszcze jednak możliwości obstawiania e-sportów i nad tym elementem zespół forBETu powinien jeszcze popracować.

Rejestracja w forBET i specjalny bonus powitalny z kodem promocyjnym

Kod bonusowy forBET to oferta skierowana specjalnie dla czytelników legalnibukmacherzy.pl. Rejestrując się w forBET z naszym kodem bonusowym odblokujesz najwyższą promocję na rynku czyli 1200 PLN + 100 PLN. Dla graczy rejestrujących się bez kodu bonusowego, forBET przewiduje promocje niższą o 100 PLN.

Flagowymi promocjami forBET były oferty: graj bez podatku oraz ako friendly, czyli premie za grę na akumulatorach. Niestety bukmacher chwilowo zrezygnował z tej promocji. Obecnie można skorzystać z okazjonalnych bonusów, m.in. w postaci freebetu na specjalne wydarzenia sportowe.

Jak można zauważyć bonusy skonstruowane są w ten sposób, żeby zarówno nowi jak i lojalni gracze mieli stałą satysfakcję z wyższych wygranych. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem forBET i zastanawiasz się jak uruchomić wszystkie bonusy startowe oraz okresowe to poniżej krótka informacja. Rejestracja wymaga trzech kroków klikając w ten link wejdziesz bezpośrednio na stronę rejestracyjną, następnie musisz wypełnić formularz składający się z:

  1. Dane logowania – adres e-mail, nazwa użytkownika, hasło
  2. Dane użytkownika – obywatelstwo, imię, nazwisko, telefon komórkowy, miasto, adres, kod pocztowy, waluta.
  3. Dane konta – data urodzenia, typ dokumentu, seria i numer dokumentu, numer pesel, skan dokumentu (może być też zdjęcie w dobrej rozdzielczości), nr konta bankowego, kod promocyjny (tu wpisz tak jak na przykładzie FORBETVIP)

FAQ bukmacher forBET

Pytanie: Dlaczego przy rejestracji muszę podać tak dużo danych ?

Odpowiedź: Każdy legalny bukmacher zobowiązany jest działać zgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych. Rozbudowany system rejestracji zapewnia pełne bezpieczeństwo Twojego konta oraz Twoich danych. Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają specjalne licencje i zezwolenia wydane przez Ministra Finansów, dzięki którym mogą organizować zakłady w internecie zgodnie z obowiązującym prawem. To najwyższa gwarancja dla zakładów jaką w danym kraju można uzyskać.

Pytanie: Co daje kod promocyjny forBET ?

Odpowiedź: Dzięki wpisaniu w kodu bonusowego FORBETVIP dostajesz jako nasz gracz dostęp do pełnych wyższych niż standardowe pakietów bonusowych, a co najbardziej istotne możesz również brać udział w specjalnych promocjach okresowych, które nie są na co dzień dostępne na stronie.

Pytanie: Jak wykorzystać kod forBET ?

Odpowiedź: Wystarczy, że wpiszesz go specjalnym polu podczas rejestracji. Pole z kodem promocyjnym znajduje się na trzeciej stronie rejestracyjnej. Poniżej prezentujemy screen z prawidłowo wpisanym kodem.

Promo kod FORBETVIP

Najwyższe kursy bukmacherskie

Cechą charakterystyczną legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce są niższe wygrane niż u nielegalnej części rynku. Taka sytuacja spowodowana jest 12 % podatkiem od stawki zakładu, który każdy legalnie działający podmiot w zakresie zakładów wzajemnych ma obowiązek pobierać zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Finansów. Mówiąc jaśniej od każdego postawionego przez Ciebie kuponu odliczane jest 12 % czyli grając przykładowo za 10 zł grasz de facto za 8,80 zł, grając za 100 zł grasz za 88 zł itd. W ramach promocji “graj bez podatku” forBET dolicza do każdego zwycięskiego kuponu 12 %, więc automatycznie znika różnica powstała w wyniku podatku. Poniżej porównujemy kupony u czterech najpopularniejszych legalnych bukmacherów z kursem 2.50 oraz ze stawkę 50 zł. Jak widać jedynie w forBET ewentualna wygrana wynosi 125 zł, natomiast w sts, fortunie i totolotku jedynie 110 zł. Jeśli przełożyć to na kurs to w forBET grając za 50 zł po kursie 2.50 masz taką samą wygraną jak u reszty grając po kursie 2.84. Realna stawka zakładu w wysokości 50 PLN przy podatku 12% to 44 PLN. Jeśli przyjrzeć się kusom na podobne wydarzenia to forBET nie próbuje sobie odbić różnicy na kursach i w większości przypadków kursy są porównywalne z legalną konkurencją. Oczywiście zdarzają się przypadki, że u pozostałych firm będzie się opłacało postawić kupon, ale z doświadczenia wiemy, że to zdarza się sporadycznie.

Niestety promocja “Graj bez podatku” nie jest już aktualna.

 forBET

forBET

 STS

STS

 Fortuna

Fortuna

 Totolotek

Totolotek

Opinie o bukmacherze

Druga część recenzji poświęcona jest opiniom o działaniu serwisu, obsługi klienta, sposobów płatności i zakładów na żywo, a więc wszystkiego co wpływa na satysfakcję z codziennego funkcjonowania typerów w serwisie. Stronie głównej poświęciliśmy już kilka słów na samym początku tekstu to tylko pokrótce powtórzymy: wygląd i łatwość obsługi serwisu stoi na najwyższym poziomie. Zaczynamy od sprawdzenia supportu.

Support

W lewej dolnej części serwisu masz stały dostęp do zakładki “skontaktuj się z nami”, a w niej trzy możliwości kontaktu. Pierwsza chyba najbardziej popularna opcja to czat na żywo. Na potrzeby naszego testu zadaliśmy trzy standardowe pytania jakie zadajemy badając pracę supportu. Pierwsze dotyczyło obrotów bonusami, drugie planowanego kalendarza zakładów na żywo, a trzecie odwołanych spotkań i kreczy (test przeprowadzany w czasie US Open). Musimy przyznać, że odpowiedzi były merytoryczne, a do czasu oczekiwania nie można było się przyczepić. Najdłużej czekaliśmy na odpowiedź dotyczącą odwołanych spotkań, ale tak też było u konkurencji. Nie powinno to dziwić, ponieważ osoby siedzące w dziale obsługi klienta powinny przede wszystkim orientować się w ofercie bukmachera, a trzecie pytanie wykracza poza te ramy.

Kolejnym sposobem kontaktu, który proponuje forBET jest wiadomość, którą możesz wysłać korzystając z formularza kontaktowego. Wystarczy zostawić swój adres mailowy i czekać na odpowiedź, która zazwyczaj przychodzi w mniej niż 24 godziny. Ostatnia forma przeznaczona jest dla osób preferujących kontakt telefoniczny. Dzwoniąc na numer +48 22 765 64 74 połączysz się z konsultantem, który pomoże Ci rozwiązać problemy związane z działaniem Twojego konta w serwisie.

Metody płatności

W tej kategorii forBET odstaje od konkurencji. Możliwość płatności kartą, i poprzez DotPay Tpay, PauU, Paysafecard, mPay i Skycash to zdecydowanie duży krok do przodu. Brakuje jedynie portfeli elektronicznych i oczekujemy rozwoju serwisu w tym kierunku. Co prawda nie mieliśmy jeszcze żadnych kłopotów z wypłatą bonusu oraz wygranych kuponów, ale rozumiemy, że niektórzy gracze wolą korzystać z e-walletów, więc z niecierpliwością czekamy na skrilla lub netellera. Złożone zlecenia wypłaty realizowane są w kolejnym dniu roboczym. Jeśli zdecydujesz się jednak zostawić środki na koncie to masz na to 8 godzin od momentu złożenia zlecenia. Nie spotkaliśmy się z sytuacją, że przy wypłacie pojawiły się jakieś ukryte koszty, więc nie ma tu żadnych pułapek. Jeśli chodzi o wpłaty to sytuacja jest prosta. Środki pojawiają się na koncie od razu po zleceniu wpłaty, więc możesz w każdej chwili zagrać.

Zakłady na żywo

Serwis zakładów na żywo jest podobnie poprowadzony jak zakłady przedmeczowe, więc nie przewidujemy kłopotów z orientacją. Wadą zakładów na żywo w forBET jest jednak brak transmisji on-line, które dostaniesz między innymi w stsach. Co prawda na niektóre spotkania forBet udostępnia podgląd wydarzeń, ale jak wiemy to nie to samo co oglądanie meczu na żywo. Jednak wszystko rekompensuje strona mobilna oraz aplikacja bukmacherska forBETu i chyba przez to zdecydowaliśmy się przyznać wysoką ogólną ocenę zakładów na żywo. Jeśli oglądasz mecz na telewizorze lub na komputerze to wystarczy, że odpalisz na smartfonie świetnie działającą zakładkę zakładów live. Liczba zdarzeń też powinna satysfakcjonować typerów. Tak jak u większości bukmacherów terminarz zakładów na żywo udostępniany jest na tydzień przed wydarzeniem.

Aplikacja mobilna forBET

Forbet aplikacja mobilnaTak jak wspomnieliśmy powyżej, w aplikacji mobilnej dostępna jest cała oferta zakładów na żywo, oczywiście postawimy na telefonie takżę zakłady przedmeczowe. Jednak dzięki funkcji match tracker, czyli wizualizacji meczów sprawia, że obstawianie live jest o wiele prostsze. Dzięki aplikacji szybko doładujesz też konto. Bez problemu dokonasz także rejestracji, postawisz kupon, sprawdzisz kalendarz rozgrywek. Aplikacja mobilna forBet dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. Pobranie jej zajmuje dosłownie dwie minuty.

Podsumowanie i ocena

Najwyższe wygrane, świetne bonusy to elementy oferty, dzięki którym forBET zdecydowanie wyprzedził całą szóstkę legalnych bukmacherów. Nieco gorzej wypadła ocena drugiej części tekstu, ale po pierwsze wydaje nam się, że wynika to z faktu, że wciąż jest on stosunkowo nowym bukmacherem. Niemniej wszystkie niedociągnięcia nie wpływają znacząco na grę u tego buka. Najlepiej to widać na przykładzie płatności. Brak e-walletów jest problemem, ale z drugiej strony forBET to legalny bukmacher, więc każdy z graczy posiada kartę debetową, którą może wykorzystać na grę. No i świetna nieprzeładowana strona. Jak już wspominaliśmy wcześniej to jeden z największych błędów pozostałych serwisów. forBET doszedł do wniosku, że mniej znaczy więcej i tym sposobem otrzymaliśmy najbardziej wygodny w obsłudze portal bukmacherski.

rzeczy które warto wiedzieć o forBET

  • Jest sponsorem Plus Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce mężczyzn w Polsce.
  • Licencję uzyskał 4 maja 2016 roku co spowodowało, że obok LV Bet jest najmłodszym legalnym bukmacherem.
  • Jest sponsorem głównym Śląska Wrocław i sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa
  • Pierwszy legalny bukmacher, który oferował bonus bez depozytu.
  • Właścicielem firmy jest spółka Casino Games Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
  • Kod Promocyjny (rejestracja) aktywujący wyższy bonus powitalny i promocje: FORBETVIP
forBET Zakłady – Opinie
3.8 (76.38%) 116 votes

Leave a Reply