Fortuna legalny bukmacher w Polsce

Fortuna legalny bukmacher w Polsce

0PERCENT
Oferta VIP
0PERCENT
Kursy bukmacherskie
0PERCENT
Obsługa klienta
0PERCENT
Metody płatności
0PERCENT
Zakłady na żywo

Zakłady bukmacherskie FORTUNA to naszym zdaniem obok LV BET najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Możemy zagwarantować, że zakładając konto u obu tych bukmacherów otrzymasz dostęp do oferty online stojącej na wysokim europejskim poziomie. Stabilność kapitału zapewnia przynależność do grupy Fortuna Entertainment Group czyli największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne oraz fakt, że akcje FORTUNY notowane są na GPW. Bukmacher ma też jeden z lepszych wizualnie paneli startowych. O tym jak dużą wagę władze tego bukmachera przykładają do działalności online może najlepiej świadczyć informacja, że FORTUNA jako pierwsza w Polsce oferowała możliwość zawierania zakładów online oraz live. Do tego należy dorzucić jeden z najlepszych ofert VIP. Informacje na temat promocji w Fortunie znajdziesz na stronie bukmachera po przejściu z naszego linku. Całkiem dobrze wygląda również oferta aplikacji na smartfony, ale o tym w kolejnych częściach recenzji.

Wielkim plusem FORTUNY jest wygląd strony internetowej. W prawie każdej recenzji bukmacherów funkcjonujących legalnie na rynku online w Polsce mieliśmy problem z wystawieniem dobrej oceny za wygląd i funkcjonalność serwisu. FORTUNA jest w tym przypadku pozytywnym wyjątkiem, jej szata graficzna pod żadnym względem nie odbiega od wysokiego standardu wyznaczonego przez największych zagranicznych graczy. Na starcie otrzymasz najważniejsze informacje dla graczy, czyli wydarzenia dnia, info graficzne ofercie VIP, o koncie dla lojalnych klientów oraz o aplikacji mobilnej. Tym sposobem FORTUNA uniknęła najpoważniejszego błędu pozostałych legalnych bukmacherów, czyli przeładowania treści na samym starcie.

 Fortuna kod rejestracyjny - Oferta VIP

Fortuna kod rejestracyjny - Oferta VIP

Bogate są również rynki oferowane przez FORTUNĘ. Na pewno nie będziesz miał problemów ze znalezieniem wszystkich najpopularniejszych rozgrywek, lig i drużyn. Oczywiście nie zabrakło również zakładów specjalnych na wydarzenia pozasportowe takie jak np. rozdanie nagród Grammy czy ceremonia wręczenia Oscarów. Młodszych typerów zadowoli możliwość obstawiania League of Legends i innych e-sportów.

Fortuna ma również ciekawą ofertę na sporty wirtualne. Znajdziesz wsród nich piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i tenis. Dostępne są także wyniki ze wszystkich wirtualnych spotkań.

Specjalny program powitalny dla nowych graczy

Wraz z FORTUNĄ przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nowych graczy, którą uruchomisz przechodząc do bukmachera z naszego linku i wpisując specjalny kod rejestracyjny. Dzięki temu staniesz się ekskluzywnym graczem otrzymując ofertę wyższą od standardowej. Rejestrując się bez kodu otrzymasz mniej, niż z naszym specjalnym kodem rejestracyjnym. Przy odpowiednim kursie możesz powiększyć znacząco swoją wygraną. To jeszcze nie wszystko. Do tego dochodzi oferta standardowa Fortuny, która również jest dostępna. Promocja z kodem rejestracyjnym Fortuna jest najwyższą na rynku. Szczegółowe informacje o niej znajdziesz na stronie bukmachera. Poniżej prezentujemy screen z prawidłowo wpisanym kodem oraz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

FAQ FORTUNA 

Pytanie: Co daje kod rejestracyjny FORTUNA?

Odpowiedź: Dzięki wpisaniu kodu rejestracyjnego FORTUNAVIP dostajesz jako nasz gracz dostęp do powiększonego programu powitalnego, a co najbardziej istotne możesz również brać udział w specjalnych ofertach okresowych, które nie są na co dzień dostępne na stronie.

Pytanie: Jak wykorzystać kod FORTUNA?

Odpowiedź: Wystarczy, że przejdziesz do bukmachera z naszego linku, a następnie wpiszesz kod w specjalnym polu podczas rejestracji. Pole z kodem rejestracyjnym znajduje się na pierwszej stronie formularza. 

Pytanie: Co to jest PIN kod FORTUNA?

Odpowiedź: W pierwszym kroku rejestracji w Fortunie wymagany jest PIN kod. To pin składający się z 4-8 cyfr, które sam wybierasz. Może się on przydać w punkcie stacjonarnym bukmachera.

Pytanie: Czy FORTUNA posiada funkcję cash out?

Odpowiedź: Tak. To Early Cash-Out, czyli możliwość wypłacenia wygranej z zakładu, który nie został jeszcze rozstrzygnięty. 

Aplikacja mobilna

Legalni bukmacherzy powinni brać przykład z FORTUNY w temacie aplikacji mobilnej. Użytkownicy telefonów z systemem Android oraz Apple iOS mogą zainstalować na swoich smartfonach aplikację mobilną, która wyposażona jest we wszystkie niezbędne funkcjonalności. Widać, że zespół bukmachera włożył dużo pracy, aby nawigacja nie sprawiała problemu, a stawianie kuponów było przyjemne. Live Match Tracker pozwala na śledzenie wyniku meczu na żywo wraz z dostępem do zaawansowanych statystyk uwzględniających np. asy serwisowe, podwójne błędy serwisowe itp. Aplikacja jest kompatybilna ze smartwatchami, więc jeśli włączysz usługę powiadomień to informacje o kuponach będziesz otrzymywał również na wyświetlaczu bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Jeśli chcesz zawrzeć szybki zakład wystarczy, ze przytrzymasz interesujący Cię kurs.

Kursy bukmacherskie

Prowizja bukmacherska w Fortunie jest zbliżona do tej, którą oferują pozostali legalni bukmacherzy w Polsce. Nieco lepsze kursy ma jedynie LV BET i Totolotek – a to i tak tylko na niektóre wydarzenia sportowe. Prowizja wynosi ok. 10% tzn. że w przypadku równych szans drużyn kurs będzie wynosił po 1.80 zamiast 2.00. Jest to raczej europejska średnia. Warto sprawdzać kursy w zakładkach superoferta, hit dnia i pojedynek, ponieważ można trafić tam na najwyższe kursy na rynku legalnych bukmacherów.

Opinie o bukmacherze Fortuna

Fortuna w odróżnieniu od STSów i Totolotka oferuje w dość korzystne rozwiązania pod względem promocji dostępnych na stronie i kursów bukmacherskich, ale w drugiej części naszej recenzji zdecydowanie odstaje od najlepszych legalnych bukmacherów na rynku. Właśnie te niedociągnięcia spowodowały, że Fortunę umieściliśmy na 3 miejscu naszego rankingu. Naszym zdaniem Fortuna wprowadziła bardzo dużo zmian – na lepsze, jednak jeśli chce wpłynąć na rynek zakładów internetowych, może okazać się za słaba jeśli do rynku postanowią dołączyć tacy gracze jak bet365 czy William Hill.

Obsługa klienta

Obsługa Klienta w FortunieW tym miejscu poświęcimy nieco więcej miejsca na ocenę obsługi klienta w Fortunie. Zgodnie z naszym założeniem, podczas pisania recenzji sprawdziliśmy kilka razy jak działa obsługa klienta. Mamy raczej pozytywne opinie o supporcie Fortuny, ale nie jest niestety idealnie. Jeszcze niedawno brakowało możliwości kontaktu za pomocą chatu na żywo i można było skontaktować się jedynie poprzez formularz kontaktowy. Teraz już śmiało można skontaktować się z konsultantem, który odpowie na nasze pytania zaraz po wysłaniu pytania. Czat działa bardzo sprawnie i dostaliśmy kompletne odpowiedzi na zadane przez nas pytania dotyczące stawiania zakładów poza Polską. Za drugim razem zapytaliśmy o obrót i również otrzymaliśmy prostą i zrozumiałą dla nas odpowiedź. Podobnie jak w przypadku STSów brakuje tutaj tylko kontaktu za pomocą telefonu. Taka opcja jest standardem wśród zagranicznych operatorów więc szkoda, że w tym zakresie Fortuna jeszcze nie dorównała do czołówki europejskich bukmacherów. Naszą uwagę zwrócił bardzo rozbudowany FAQ, w którym na pewno znajdziesz odpowiedzi na większość pytań.

Zakłady na żywo

O ile wcześniej napisaliśmy, że szata graficzna to plus Fortuny o tyle szata graficzna zakładów na żywo wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zakłady live to niestety kolejny trochę słabszy punkt w ofercie Fortuny. Brakuje tutaj przede wszystkim większej ilości spotkań transmitowanych na żywo oraz nieco szerszej oferty dostępnych wydarzeń. Przydatną opcją jest multiview, w którym możesz w jednym okienku umieścić kilka wydarzeń. Dzięki temu obstawianie jest znacznie bardziej przejrzyste i wygodne. Na uwagę zasługuje fakt, że w ramach transmisji telewizyjnej masz dostęp do spotkań NBA.

Metody płatności

Najsłabsza część oferty Fortuny to ta dotycząca metod płatności. Na dole strony mamy co prawda znaki wielu banków, za pomocą których możemy wpłacić i wypłacić pieniądze u tego bukmachera lecz próżno tam szukać najbardziej znanych platform płatniczych takich jak Przelewy24 czy DotPay. Fortuna wprowadziła jednak jeden z portfeli elektronicznych – Skrill oraz płatności za pomocą karty debetowej – VISA i Mastercard. Zapłacisz także poprzez Ypay.com i PayU. Konto można też doładować za pomocą przelewu bankowego. Większość wpłat jest wprawdzie księgowanych online, ale samo księgowanie funkcjonuje tylko w godzinach pracy banku, a niestety część platform bankowych jest wyłączona w godzinach nocnych lub w weekendy (w tym bardzo popularny mBank).

Podsumowanie i ocena

Dużym plusem Fortuny jest przejrzysta strona, po której łatwo się porusza. Największy atut to oczywiście wysokie kursy, szeroki wybór na zakłady bukmacherskie i świetna aplikacja mobilna. Zdecydowanie poprawiła się jakość metod wpłat i obsługi klienta. Wciąż czekamy jednak na poprawę zakładów i transmisji na żywo.  

Rzeczy które warto wiedzieć o Fortunie

  • Sponsor tytularny Fortuna 1 Liga.
  • Jest obecna na rynku od 2007 roku.
  • Akcje Fortuny są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • Posiada własny kanał na YouTube.
  • Kod rejestracyjny aktywuje ekskluzywną ofertę VIP.
  • Jest sponsorem głównym klubu Legia Warszawa.
Fortuna Zakłady – Opinie
4 (80.2%) 101 votes

Leave a Reply