• typy
 • Fame MMA kursy bukmacherskie

Fame MMA kursy bukmacherskie

event background
 • donkasjo-glowka
  Don Kasjo
  KURS:2,15
 • polish-zombie-glowka
  Marcin Wrzosek
  KURS:1,58

Przed nami kolejna gala największej organizacji freak fightowej w Polsce – Fame MMA . 12. gala tej federacji odbędzie się 20 listopada 2021 roku w Ergo Arenie w Gdańsku. My stworzyliśmy bukmacherską zapowiedź tego wydarzenia, w której poznacie kursy na Fame MMA 12. Dowiecie się także gdzie możliwe jest obstawianie Fame MMA oraz z jakich zakładów można skorzystać.

Spis treści

Fame MMA 12 kursy

W poniższej tabeli znajdziecie kursy na wszystkie walki w karcie walk gali Fame MMA 12. Niestety poza Betcliciem żaden z legalnych polskich bukmacherów nie ma możliwości wystawienia kursów na walki.

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński2,15Marcin „Polish Zombie” Wrzosek1,58
Kacper „Blonsky” Błoński1,52Mateusz „Fit Lovers” Janusz2,25
Adrian „Polak” Polański2,65Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka1,38
Arkadiusz „Aroy” Tańcula1,22Jacek Murański3,50
Piotr „Bestia” Piechowiak1,60Krzysztof „Radzik” Radzikowski2,10
Kamila „Zusje” Smogulecka1,15Marta „Martirenti” Rentel4,25
Maciej „Szewcu” Szewczyk1,70Krystian „Krycha” Wilczak1,95
Patryk „Ryba” Karaś1,35Kornel „Koro” Regel2,75
Anna „IFBB Pro” Andrzejewska2,40Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk1,45
Jakub „Dragon” Kaczmarski4,25Adrian „Pitbull” Wieliczko1,15
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński1,25Michał „Boxdel” Baron3,30
Kursy sprawdzone 19.11.2021 r.

Kursy Fame MMA jasno pokazują, że większość pojedynków tej gali ma swoich zdecydowanych faworytów. Są wśród nich Kacper Błoński, Maksymilian Wiewiórka, Arkadiusz Tańcula, Piotr Piechowiak, Kamila Smogulecka, Maciej Szewczyk, Patryk Karaś i Kamila Wybrańczyk. Faworytem walki wieczoru jest zdaniem bukmacherów Marcin „Polish Zombie” Wrzosek.

Fame MMA bukmacherzy – którego wybrać?

Bukmacher Betclic posiada wyłączne prawa do zakładów na Fame MMA. To właśnie u tego bukmachera gracze znajdą pełną ofertę na Fame MMA 12.

Jednakże gracze, którzy poszukują obstawiania pozostałych gal MMA (m.in. KSW i UFC) mogą korzystać z ofert innych bukmacherów. Według nas najlepszym bukmacherem do obstawiania MMA jest bukmacher Fortuna. U tego bukmachera będzie można typować m.in. starcie Khalidov – Soldić.

Typuj także
khalidov-soldic-grafika
Khalidov – Soldić – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Fame MMA zakłady i typy

Przejdźmy teraz do zakładów na Fame 12. Niezależnie od dyscypliny rzetelna i rozbudowana analiza to podstawa do wygrywania zakładów, dlatego przygotowaliśmy nasze typy na wszystkie starcia.

Don Kasjo – Polish Zombie kursy i typy bukmacherskie

Na gali Fame MMA 12 po raz kolejny wystąpi „Don Kasjo”. Kontrowersyjny gwiazdor programu „Warsaw Shore” na Fame MMA 10 przegrał z Normanem Parkiem (1-1) w pojedynku pięściarskim. Tym razem, po raz kolejny zmierzy się z zawodnikiem mającym na koncie występy w KSW – Marcinem Wrzoskiem, znanym jako „Polish Zombie”.

„Don Kasjo” uznawany jest za prawdziwą legendę freak fightów w Polsce i wielką gwiazdę Fame MMA. Specjalizuje się przede wszystkim w walce w stójce – zanim został celebrytą osiągał niemałe sukcesy w pięściarstwie. W Fame MMA stoczył 5 pojedynków – 2 walki bokserskie (1-1), 1 walkę kickbokserską (1-0) i 2 walki w formule MMA (2-0). Jego pojedynki z Marcinem Najmanem i Normanem Parkiem były szeroko komentowane w prasie i mediach społecznościowych. Kasjusz Życiński ma 189 cm wzrostu i zasięg wynoszący 198 cm.

Marcin Wrzosek należy do najbardziej charakterystycznych polskich zawodników MMA. 34-latek występował na galach topowych polskich organizacji, w tym w KSW, gdzie zdobył nawet tytuł mistrzowski w wadze piórkowej. Walczył również na galach brytyjskiej organizacji Cage Warriors i wziął udział w programie Ultimate Fighter. Jego zawodowy bilans to 14 wygranych (5 KO, 3 Sub) i 7 porażek. Jak dotąd, nie miał okazji stoczyć oficjalnego pojedynku pięściarskiego, jednak od lat doskonali swoje umiejętności walki w stójce. Ma 175 cm wzrostu i zasięg 178 cm.

Kto będzie faworytem tego starcia? Wydaje się, że więcej atutów ma po swojej stronie „Don Kasjo”, który ma za sobą lata treningów bokserskich i niemałe sukcesy amatorskie. Do tego, w przeciwieństwie do walki z Parkiem, tym razem będzie miał okazję walczyć w rękawicach do boksu, a nie do MMA. Jest również blisko 15 cm wyższy od swojego rywala, ma znacznie dłuższy zasięg ramion, a do tego walka odbędzie się w limicie odpowiadającym jego naturalnej wadze, tj. 87 kg. Z drugiej strony, nie jest tajemnicą, że 29-latek nie prowadzi się najlepiej i może mieć pewne braki kondycyjne. Mimo to, obstawiamy, że to właśnie on wyjdzie z tej walki zwycięsko.

 • Nasz typ: Don Kasjo wygrakurs 2,15 w Betclic

Don Kasjo – Boxder – typy bukmacherskie

event background
 • donkasjo-glowka
  Don Kasjo
  KURS:1,25
 • boxdel-glowka
  Boxdel
  KURS:3,30

Na dwa dni przed rozpoczęciem gali w Ergo Arenie do karty walk włączono sensacyjny pojedynek pomiędzy „Don Kasjo” a Michałem „Boxdelem” Baronem. Gwiazdor „Warsaw Shore” i współwłaściciel Fame MMA od dłuższego czasu dogryzali sobie podczas konferencji prasowych i nie ma co ukrywać, że nie pałają do siebie szczególną sympatią. Do kulminacji ich konfliktu doszło podczas konferencji przed Fame MMA 12, na której Życiński stwierdził, że chce zmierzyć się z „Boxdelem” tuż po walce z Marcinem Wrzoskiem. Na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem gali, ogłoszono, że pojedynek ten odbędzie się, a zawodnicy stoczą go na zasadach bokserskich.

O umiejętnościach pięściarskich „Don Kasjo” zostało powiedziane już bardzo wiele, a my przybliżyliśmy je w zapowiedzi jego pojedynku z „The Polish Zombie”. Dla „Boxdela” będzie to pierwszy oficjalny występ na zasadach boksu. Wcześniej, stoczył dwa pojedynki w formule MMA – w swoim debiucie pokonał Jakuba „Guzika” Szymańskiego (0-1), a w drugim starciu nie sprostał bardzo mocnemu Jakubowi „Kubańczykowi” Flasowi (3-0). Ostatni raz walczył w czerwcu 2019 roku. Ma 26 lat, 184 cm wzrostu. Do ringu wniesie znacznie ponad 100 kilogramów. Z tego co wiadomo, do walki z Kasjuszem Życińskim podejdzie bez wcześniejszego przygotowania.

Bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na triumf w tym pojedynku dają Życińskiemu, co nie powinno specjalnie dziwić – 29-latek jest od dłuższego czasu w cyklu treningowym i nawet, jeśli ma pewne problemy z prowadzeniem się, powinien wyjść do tego starcia znacznie lepiej przygotowany pod względem kondycyjnym. Jest również znacznie bardziej doświadczony i lepszy technicznie od swojego rywala. Co prawda, najpewniej podejdzie do tej walki mimo zmęczony, jednak mimo to, wydaje się, że powinien rozstrzygnąć ją na swoją korzyść. Niewykluczone, że dokona tego przed czasem.

 • Nasz typ: Don Kasjo wygrakurs 1,25 w Betclic

Blonsky – Fit Lovers – typy bukmacherskie

event background
 • blonsy-glowka
  Blonsky
  KURS:1,52
 • fit-lovers-glowka
  Fit Lovers
  KURS:2,25

Drugim najważniejszym wydarzeniem wieczoru będzie starcie pomiędzy cieszącym się ogromną popularność youtuberem i tiktokerem Kacprem Błońskim a Mateuszem Januszem, który jest częścią pary influencerów promujących aktywny styl życia o nazwie „Fit Lovers”.

„Blonsky” ma już na koncie dwa występy w Fame MMA. W swoim debiucie podczas 8. gali tej organizacji wygrał na punkty ze swoim dawnym przyjacielem Marcinem Dubielem (2-1, 1 KO, 1 Sub). W drugim występie zdominował, a następnie poddał Sylwestra Wardęgę (0-1) w 1. rundzie pojedynku na gali Fame MMA 9. Ma 23 lata, 186 cm wzrostu i zasięg wynoszący 190 cm. Na co dzień trenuje pod okiem Anzhora Azhieva (7-2, 1 KO, 1 Sub).

Dla Mateusza Janusza będzie to oficjalny debiut w oktagonie, jednak jak sam twierdzi miał okazję trenować wiele różnych rzeczy, więc sztuki walki najpewniej również nie są dla niego nowością. Sport jest dla niego sposobem na życie i należy spodziewać się, że będzie doskonale przygotowany kondycyjnie i akrobatycznie. Co ciekawe, dwa dni przed galą skończy 30 lat. Pochodzi z Pomorza, więc zawalczy niejako u siebie.

Faworytem tego pojedynku, w dodatku dość zdecydowanym, jest zdaniem bukmacherów „Blonsky”. Były członek nieistniejącego już Team X ma znacznie większe doświadczenie, jeśli chodzi o występy na galach Fame MMA, a do tego w obydwu swoich pojedynkach pokazał, że ma spory talent do mieszanych sztuk walki. Ponadto, będzie górował nad swoim rywalem warunkami fizycznymi, co może mieć kluczowe znaczenie dla losów tego starcia. Podobnie jak bukmacherzy obstawiamy więc triumf Kacpra Błońskiego.

 • Nasz typ: wygrana Blonsky’ego – kurs 1,52 w Betclic

Polak – Wiewiór – typy bukmacherskie

event background
 • polak-glowka
  Polak
  KURS:2,65
 • wiewior-glowka
  Wiewiór
  KURS:1,38

Pojedynek o pas Fame MMA w kategorii półśredniej, który obecnie jest w posiadaniu Adriana Polańskiego.

„Polak” posiada pas Fame MMA od 10. gali, kiedy to ciężko znokautował Malczyńskiego. Legitymuje się rekordem 4-2, (1 KO). Jego obecna seria to 4 zwycięstwa z rzędu. Jedną z nich zanotował przez dyskwalifikację rywala, kiedy to Amadeusz „Ferrari” Roślik (3-4, 2 KO) wymierzył mu nielegalnego soccer-kicka. Adrian Polański ma 25 lat i 176 cm wzrostu.

Pretendent do tytułu, 23-letni „Wiewiór”, uznawany jest za jeden z największych talentów tej organizacji. Mieszane sztuki walki trenuje już od kilku lat. W Fame MMA zadebiutował już na 1. gali. Stoczył wówczas znakomity, lecz przegrany pojedynek, z około 40 kilogramów cięższym strongmanem Michałem Handke (1-0, 1 KO). Od tamtej pory wygrał 3 pojedynki z mocnymi rywalami – dwa z Kamilem „Hassim” Hassanem (1-2, 1 KO) i wspomnianym „Ferrarim”.

Faworytem tego starcia będzie z pewnością pretendent. Maksymilian Wiewiórka góruje nad aktualnym mistrzem doświadczeniem w sportach walki, techniką oraz warunkami fizycznymi. Ma więc zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie.

 • Nasz typ: wygrana Wiewióra – kurs 1,38 w Betclic

Aroy – Muran – kursy i typy bukmacherskie

event background
 • aroy-glowka
  Aroy
  KURS:1,22
 • stary-muran-glowka
  Jacek Murański
  KURS:3,50

Line-up tego pojedynku został zmieniony na tydzień przed galą. Początkowo w klatce mieliśmy zobaczyć syna Jacka Murańskiego, Mateusza, jednak nabawił się on poważnej kontuzji – złamał kość gnykową. Pojedynek ten miał być rewanżem za dramatyczną walkę na gali Fame MMA 10.

Po pojedynku z Marcinem Malczyńskim (1-2) na gali Fame MMA 11, Arkadiusz Tańcula zapowiedział, że musi zrobić sobie przerwę od występów w klatce i zadbać o zdrowie. Zdanie ostatecznie zmienił po tym jak włodarze Fame MMA przedstawili mu lukratywną ofertę finansową. Bilans walk „Aroya” to 4 wygrane (1 KO) i zaledwie 1 porażka, w dodatku na skutek decyzji lekarskiej. Zawodnik z Wieliczki ma 183 cm wzrostu i zasięg ramion wynoszący 197 cm. Na co dzień trenuje w gymie Grappling Kraków 

„Starszy Murański” od dłuższego czasu szykował się do swojego oficjalnego debiutu w sportach walki. Od dłuższego czasu podgrzewany był temat jego pojedynku na gołe pięści z Marcinem Najmanem. Ostatecznie, okazję do pokazania swoich umiejętności otrzyma podczas najbliższej gali Fame MMA. Na co dzień trudni się aktorstwem – występował m. in. w serialu „Na sygnale”. Ma 177 cm wzrostu i waży około 100 kilogramów.

Pojedynek ten odbędzie się w małym małej klatce o wymiarach 3×3 metra. Zakontraktowano ją na 5 rund po 2 minuty. Zawodnicy zawalczą w małych rękawicach i będą mogli wykorzystywać łokcie. Zapowiada się więc prawdziwa wojna, tym bardziej, że obydwaj panowie szczerze się nienawidzą – doszło nawet do tego, że „Aroy” opluł swojego rywala przed drugą konferencją Fame MMA 12. Mimo to, to właśnie on jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

 • Nasz typ: wygrana Aroya – kurs 1,22 w Betclic

Bestia – Radzik – typy bukmacherskie

event background
 • bestia-glowka
  Bestia
  KURS:1,60
 • radzik-glowka
  Radzik
  KURS:2,10

Jedyny tego wieczoru pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy dwoma siłaczami – Piotrem „Bestią” Piechowiakiem i Krzysztofem „Radzikiem” Radzikowskim.

Dla „Bestii” będzie to już trzeci występ na gali tej organizacji. Ma na koncie dwa zwycięstwa – w swoim debiucie szybko rozprawił się z Marcinem Najmanem (3-6, 2 KO, 1 Sub), a następnie poddał Piotra Szeligę (2-1, 2 KO) w 3. rundzie pojedynku na Fame MMA 8. Działa aktywnie jako trener personalny i kulturysta. Ma 40 lat i 174 cm wzrostu.

Z kolei dla „Radzika” walka z Piechowiakiem będzie debiutem w formule MMA. Wcześniej osiągał ogromne sukcesy w zawodach strongmanów – ma na koncie medale z zawodów rangi krajowej, europejskiej i światowej. Ma 40 lat i 186 cm wzrostu. Do występów w klatce mocno zszedł z wagi, jednak i tak jest kilkanaście kilogramów cięższy od swojego rywala.

Ponieważ o umiejętnościach walki w klatce „Radzika” nie można na chwilę obecną powiedzieć za wiele, nie powinno dziwić, że znacznie lepsze notowania u bukmacherów ma „Bestia”. Zawodnik z Sulechowa ma na koncie dwie wygrane walki, w których pokazał się z dobrej strony. Tym razem jednak przyjdzie zmierzyć mu się jednak z rywalem wyraźnie górującym nad nim wzrostem, masą i siłą. Czy to wystarczy, żebyśmy byli w tym wypadku świadkami wygranej underdoga? Spodziewamy się, że taki scenariusz jest całkiem możliwy.

 • Nasz typ: wygrana Radzika – kurs 2,15 w Betclic

Zusje – Martirenti – kursy i typy bukmacherskie

event background
 • zusje-glowka
  Zusje
  KURS:1,15
 • martirenti-glowka
  Martirenti
  KURS:4,25

Kamila „Zusje” Smogulecka, znana wcześniej jako „Luxuria Astaroth” w ostatnim czasie znacznie zwiększyła swoje zasięgi za sprawą wzrostu popularności w krajach Europy Wschodniej.  Viralami okazały się jej efektowne wejścia do klatki, podczas których wręcz roznosiła ją energia. Jej aktualny bilans to 1 wygrana przez TKO z Dagmarą Szewczyk (0-1) i dwie porażki, kolejno z Martą „Linkimaster” Linkiewicz (4-1, 2 KO) i Kamilą Wybrańczyk. Ma 26 lat, 172 cm wzrostu i 172 cm zasięgu ramion. 

O Marcie Rentel stało się w ostatnim czasie bardzo głośno za sprawą sprzedaży swojej wirtualnej miłości przez token NFT, za blisko milion złotych. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim działalnością na Tik Toku, Instagramie i ostatnio również na YouTubie. Jak dotąd, stoczyła jeden pojedynek w MMA – we wrześniu ubiegłego roku przegrała przez TKO w 1. rundzie z „Linkimaster”. „Martirenti” pochodzi ze stolicy. Ma 170 cm wzrostu.

Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest „Zusje”, co zresztą nie powinno specjalnie dziwić – jest od swojej rywalki znacznie bardziej doświadczona i trenuje sztuki walki od dłuższego czasu. Należy spodziewać się, że do swojego najbliższego pojedynku po raz kolejny przystąpi dobrze przygotowana i tradycyjnie niezwykle zmotywowana. Tym samym, obstawiamy, że „Zusje” wygra to starcie przed czasem.

 • Nasz typ: wygrana Zusje – kurs 1,15 w Betclic

Szewcu Krycha – typy bukmacherskie

event background
 • szewcu-glowka
  Szewcu
  KURS:1,70
 • krycha-glowka
  Krycha
  KURS:1,95

Pojedynek, który zapowiada się niezwykle ciekawy ze sportowego punktu widzenia – będzie to starcie solidnego zapaśnika – „Krychy” z mocnym stójkowiczem – „Szewcem”. 

„Krycha” jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników tej organizacji. Jak dotąd, stoczył 5 pojedynków, z których 4 wygrał (2 KO) i 1 przegrał. Po raz ostatni widzieliśmy go w klatce na poprzedniej gali. Pokonał wówczas na punkty nadspodziewanie dobrze dysponowanego Aleksandra „Saszę” Muzheiko (0-1). Jak sam twierdzi, jest w znakomitej formie i częste walki nie są dla niego problemem. Gwiazdor programu „Ex na Plaży” ma 28 lat, 183 cm wzrostu i zasięg 188 cm.

„Szewcu” jak dotąd nie wygrał w MMA żadnego pojedynku, jednak pokazywał się z dobrej strony w walce z mocnymi rywalami. W swoim debiucie przegrał niejednogłośnie na punkty z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem (2-1, 1 Sub), a następnie został pokonany przez świetnego Gamou Falla (1-0, 1 Sub), który poddał go w 2. rundzie walki na gali Fame MMA 8. Ma 27 lat, 183 cm wzrostu i zasięg ramion 185 cm. W przeszłości występował na amatorskich galach ALMMA.

Bukmacherzy większe szanse na wygraną w tym pojedynku dają Maciejowi Szewczykowi, z czym jednak nie możemy się do końca zgodzić. Co prawda jest on naprawdę mocny w stójce, jednak to jego rywal będzie miał przewagę w dwóch pozostałych płaszczyznach, tj. w zapasach i parterze. Ponadto, „Krycha” to stary wyjadacz gal freak fightowych, co powinno dać mu dodatkową przewagę, nawet jeśli jego rywal ma jeszcze na koncie występy na galach amatorskich. Tym samym, typujemy wygraną Krystiana Wilczaka przez decyzję.

 • Nasz typ: wygrana Krychy – kurs 1,95 w Betclic

Ryba – Koro – typy bukmacherskie

event background
 • ryba-glowka
  Ryba
  KURS:1,35
 • koro-glowka
  Koro
  KURS:2,75

Patryk Karaś zanotował już dwie walki w formule MMA, w dodatku obydwie zwycięskie. Podczas Fame Fame MMA 3 wygrał po szalenie zaciętym pojedynku z Filipem „Filipkiem” Marcinkiem (2-2), a następnie na 9. gali poddał przez duszenie Olega Riaszeńczewa (0-2) w 3. rundzie, mimo iż dwie wcześniejsze rundy przegrał. „Ryba” ma 29 lat, 177 cm wzrostu i 179 cm zasięgu.

Dla „Kora” będzie to oficjalny debiut w oktagonie. W przeszłości trenował capoeirę. Podczas konferencji wykazywał się sporą pewnością siebie. Jest wyraźnie wyższy od swojego rywala i prawdopodobnie przystąpi do tego pojedynku kilka kilogramów cięższy. Ma 24 lata. Do walki przygotowuje się w rzeszowskim klubie Artfight.

Kursy bukmacherskie przemawiają, i to dość zdecydowanie, za Karasiem, co nie powinno specjalnie dziwić – na jego korzyść przemawia doświadczenie oraz fakt, że jest niepokonany. Ponadto, o umiejętnościach jego rywala w MMA nie można, póki co. za wiele powiedzieć. Niemniej, biorąc pod uwagę fakt, że „Koro” miał już styczność z trenowaniem sztuk walki oraz to, że wyraźnie przeważa nad „Rybą” warunkami fizycznymi, można pokusić się o typ na zwycięstwo underdoga, po dobrym kursie.

 • Nasz typ: wygrana Koro – kurs 2,75 w Betclic

Anna IFBB PRO – Kamiszka – typy bukmacherskie

event background
 • ifbb-pro-glowka
  Anna IFBB PRO
  KURS:2,40
 • kamiszka-glowka
  Kamiszka
  KURS:1,45

Pierwszy pojedynek pań tego wieczoru, który odbędzie się w limicie wagowym -60 kg. Zoabczymy w nim dwie zawodniczki, które do metalowej klatki powrócą po porażkach.

„Kamiszka”, znana wcześniej w pierwszej kolejności jako partnerka boksera Artura Szpilki, od dłuższego czasu ostro trenuje i zdążyła wyrobić sobie markę zawodniczki co najmniej solidnej. Wystąpiła na 9. i 10. gali tej organizacji – w debiucie pokonała „Zusje” przez poddanie w 2. rundzie, a w drugiej walce przegrała przez niejednogłaśną decyzję z „Linkimaster”, nota bene po świetnym pojedynku. Specjalizuje się w walce w parterze, który trenuje od ponad 5 lat. Ma 35 lat i 162 cm wzrostu.

Anna Andrzejewska zadebiutowała na Fame MMA 9. Nie sprostała wówczas mocnej Karolinie „Way of Blonde” Brzuszczyńskiej (3-0). Mimo to, wykazała się sporą determinacją. „Anna IFBB Pro” wywodzi się ze sportów siłowych – jest trenerką personalną i występowała na zawodach z bodybuildingu. Do występów na Fame MMA już teraz zrzuciła kilkanaście kilogramów i będzie musiała zbić kolejne, by zmieścić się w wadze. Ma 29 lat i 164 cm wzrostu.

Nie jest tajemnicą, że pomysł by walka odbyła się w limicie -60 kg wyszedł od „Kamiszki”, która w ten sposób chciała utrudnić swojej rywalce zadanie. Czynnik ten może okazać się kluczowy dla losów tego pojedynku – Anna Andrzejewska będzie musiał zrzucić jeszcze ok. 7 kilogramów, co może odbić się na jej formie. Tym samym, zgodzimy się z bukmacherami i obstawimy wygraną Kamili Wybrańczyk.

 • Nasz typ: wygrana Kamiszki – kurs 1,45 w Betclic

Dragon – Pitbull – typy bukmacherskie

Pierwszym pojedynkiem tego wieczoru będzie finałowe starcie turnieju Road to Armia. Turniej ten został zorganizowany przez włodarzy Fame MMA, we współpracy z organizacją ALMMA i ma na celu wyszukiwanie utalentowanych zawodników z Polski. Na zwycięzcę tego pojedynku czeka kontrakt na trzy walki z organizacją Armia Fight Night.

Z 16 zawodników, którzy na początku znajdowali się w stawce Road to Armia, pozostało tylko dwóch. Pierwszy z nich, Jakub Kaczmarski, pochodzi z Lubina i legitymuje się amatorskim bilansem 14 zwycięstw (1 KO, 6 Sub) i 5 porażek. Z kolei jego rywal, pochodzący z Koszalina Adrian Wieliczko, z 18 pojedynków aż 17-krotnie wychodził zwycięsko, a do tego 14 razy poddawał swoich przeciwników.

Obydwaj fighterzy mogą pochwalić się nieprzeciętnymi umiejętnościami grapplerskimi, jednak różnią się, jeśli chodzi o warunki fizyczne – „Dragon” jest 11 cm wyższy i ma 8 cm dłuższy zasięg ramion. Mimo to, zdecydowanym faworytem tego starcia jest „Pitbull”, który od 8 walk nie zaznał porażki, a do tego ma znakomity bilans walk zakończonych przed czasem, nota bene głównie w 1. rundzie. Typujemy więc jego wygraną przed czasem.

 • Nasz typ: „Pitbull” wygra – kurs 1,25 w Betclic

Fame MMA 12 PPV – gdzie oglądać?

Transmisja z gali Fame MMA 12 dostępna będzie po wykupieniu dostępu w systemie pay-per-view na stronie FAMEMMA.TV. Koszt tej usługi w momencie pisania tego artykułu nie został jeszcze ustalony, jednak należy spodziewać się, że wyniesie około 20-30 PLN w wersjach podstawowych.

Fame MMA obstawiać można wyłącznie u bukmachera Betclic

Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada o godzinie 19:00 w Ergo Arenie w Gdańsku

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close