• typy
  • Fame MMA 18 kursy bukmacherskie

Fame MMA 18 kursy bukmacherskie

20 maja 2023 roku w Atlas Arenie w Łodzi, odbędzie się gala Fame MMA 18. Poznaj najwyższe kursy bukmacherskie i typy na FAME MMA 18.

Fame MMA 18 kursy bukmacherskie (20.05.23)

W poniższej tabeli znajdziesz kursy bukmacherskie na galę Fame MMA 18. Wyłączność na zakłady na zakłady na tę galę posiada bukmacher Betclic. 

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
M. Dubiel
1.35 Betclic
2.68 Betclic
Ferrari
K. Błoński
2.50 Betclic
1.38 Betclic
Ferrari
E. Brodnicka
2.68 Betclic
1.35 Betclic
M. Linkiewicz
Pasternak
1.10 Betclic
4.85 Betclic
P. Szeliga
Pierzasty
1.25 Betclic
3.20 Betclic
Daro Lew
Lizi
5.25 Betclic
1.08 Betclic
D. Rybak
M. Spysiński
1.28 Betclic
3.00 Betclic
Paramaxil
Dzinold
1.84 Betclic
1.75 Betclic
Sutonator
Zadyma
1.38 Betclic
2.55 Betclic
Alanik
A. Tańcula
1.50 Betclic
2.25 Betclic
Wiewiór
Fame MMA kursy bukmacherskie (20.05.2023 r.)

Faworyci najciekawszych gal FAME MMA 18 to Marcin Dubiel, na którego analitycy Betclic wystawili kurs 1.35. Kurs na jego przeciwnika Ferrariego wynosi 2.68. W kolejnych najważniejszych pojedynkach faworytami są Ferrari – kurs 1.38, Marta Linkiewicz – kurs 1.35 oraz Wampir – kurs 1.10.

Obstawiaj freakfighty bez ryzyka w Fortunie

Kursy na galę Fame MMA znajdziesz u bukmachera Betclic. Jeśli jesteś fanem freak fightów i chcesz zacząć obstawiać pojedynki influencerów, to polecamy również zarejestrować konto w Fortunie. Bukmacher ten jest partnerem federacji High League i Prime MMA, co oznacza, że kursy na ich gale znajdziesz wyłącznie u niego. Co najważniejsze po rejestracji w Fortunie z naszym kodem promocyjny możecie odebrać aż trzy zakłady bez ryzyka, dzięki którym wasze zakłady będą w 100% bezpieczne!

Fame MMA zakłady i typy bukmacherskie

Przechodzimy teraz do typów bukmacherskich na gale Fame MMA 18. Pamiętajcie, że pojedynki możecie typować wyłącznie w Betclic. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej zakładki z typami bukmacherskimi. Znajdziecie tam typy z wysokimi kursami na inne gale MMA jak High League, Prime MMA czy KSW.

Dubiel – Ferrari typy bukmacherskie

Marcin DubielFerrari
Dubiel wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.65

W ostatnim starciu wieczoru zobaczymy dwie legendy polskich freak fightów – Marcina Dubiela (5-2, 3 KO, 2 Sub) i Amadeusza „Ferrariego” Roślika (5-6, 4 KO). Pierwszego z nich widzieliśmy podczas ostatniej gali High League, gdy sensacyjnie poddał „PashęBicepsa” w 1. rundzie. Ferrari z kolei walczył w lutym na Fame MMA 17 i zanotował porażkę przez TKO z Kamilem Łaszczykiem w ostatnich sekundach ostatniej rundy. Warto dodać, że Roślik miał w tym pojedynku wyraźną przewagę nad niepokonanym pięściarzem.

Obydwu zawodników dzieli duża różnica warunków fizycznych – Dubiel jest o 6 cm wyższy i ma o 12 cm dłuższy zasięg ramion. Może to mieć kluczowe znaczenie dla przebiegu pojedynku, gdyż głównym atutem „Ferrariego” jest walka w stójce. Ponadto, Marcin Dubiel jest wyraźnie lepszym grapplerem. Trzecim atutem podopiecznego Przemysława Szyszki jest świetne przygotowanie mentalne, które było widać m. in. w wyniszczającym boju z Błońskim. 

Podsumowując, spodziewam się, że partner „Natsu” wygra ten pojedynek. Ostatnie zwycięstwo potwierdziło że jest jednym z najlepszych freaków w swojej dywizji. Spodziewam się, że w swoim stylu, zwycięży przed czasem, tym bardziej, że Ferrari podejdzie do tego starcia zmęczony pojedynkiem z „Crusherem”.

Fame MMA typy: Błoński – Ferrari

blonsy-glowkaFerrari
Ferrari wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.75

Zanim “Ferrari” podejdzie do pojedynku z Dubielem, przyjdzie mu zmierzyć się z Kacprem Błońskim. Popularny influencer doskonali swoje umiejętności w MMA już od paru ładnych lat, pod okiem głównego szkoleniowca WCA Fight Teamu, Anzora Azhieva. Jego początki na galach freakowych były imponujące. Błoński zanotował na starcie trzy wygrane z rzędu – kolejno z Dubielem, Sylwestrem Wardęga (0-2) i Mateuszem Januszem z Fit Lovers (1-2). Starcie z tym ostatnim było niezwykle zacięte i zakończyło się niejednogłośną decyzją sędziów.

Na gali Fame MMA 15 stoczył wyniszczającą walkę bez limitu czasowego z Marcinem Dubielem. Ostatecznie przegrał po 18 minutach pojedynku. Na koniec walki stracił przytomność i ostatecznie został wyniesiony z klatki na noszach. Starcie z „Ferrarim” będzie jego pierwszym występem od pół roku. Będzie miał nad swoim rywalem 10 cm przewagi wzrostu i 14 cm zasięgu. 

Z drugiej strony, Amedeo będzie dla „Crushera” jednym z najtrudniejszych przeciwników w karierze – jest od niego znacznie mniej doświadczony i ustępuje mu wyraźnie siłą uderzenia. Ponadto, powróci do klatki po bolesnej porażce. Spodziewam się, że naładowany „Ferrari” zdoła wykorzystać przewagę doświadczenia, siły i mentalu i wygra to starcie przed czasem.

Brodnicka – Linkiewicz – typy

brodnicka-glowkaLinkimaster
Brodnicka wygra
Nasz typ
kurs: 2.68

Obydwie zawodniczki to, po rezygnacji ze startów niepokonanej „Lil’ Masti” (5-0, 1 KO, 2 Sub), obecnie najmocniejsze polskie zawodniczki startujące we freak fightach. Niemniej, starcie to nie będzie typowym pojedynkiem indluencerów. „Kleo” to w końcu jedna z najlepszych polskich bokserek i była mistrzyni świata w tej dyscyplinie. Jej bilans w MMA to 1-1 – ma na koncie przegraną z „Masti” i zwycięstwo nad Kamilą Wybrańczyk

„Linkimaster” to z kolei zawodniczka, która niemal całkowicie poświęciła się treningom, robiąc przy tym ogromne postępy. Było je widać choćby w rewanżowym starciu z „Masti”. Z drugiej jednak strony, jej najbliższa rywalka to sportsmenka z krwi i kości, która również bardzo mocno zaangażowała się w treningi MMA. Należy spodziewać się, że do tego pojedynku “Kleo” wyjdzie znacznie mocniejsza niż w dwóch pierwszych występach i będzie w stanie wykorzystać swoją przewagę w stójce. Dlatego też, obstawię wygraną byłej pięściarki, po atrakcyjnym kursie.

Pasternak – Szeliga typy

WampirPiotr Szeliga
Pasternak wygra w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 2.75

Ciekawie zapowiadające się starcie w K-1, które ma swojego zdecydowanego faworyta. Mowa oczywiście o Michale Pasternaku, który należy do grona najbardziej doświadczonych polskich wojowników, niezależnie od sportu walki. 38-latek ma na koncie 25 pojedynków w formule MMA (16-9, 6 KO, 4 Sub) i 5 pojedynków na galach walk na gołe pięści (5-0). Występował na galach ONE, Octagon, PLMMA i Babilon. Ma znakomite warunki fizyczne – 190 cm wzrostu i 195 cm zasięgu.

„Szeli” jest od swojego rywala o 14 cm niższy i ma o 16 cm krótszy zasięg ramion. Ostatnimi czasy wsławił się wygranymi nad „Arabem” i „The Polish Zombie”, chociaż trzeba przyznać, że w obydwu pojedynkach dopisało mu szczęście. Mimo iż nie można zanegować postępów jakie wykonał pod okiem „Don Diego”, nie należy spodziewać się, że zdoła zagrozić rywalowi tej klasy co „Wampir”. Obstawię więc wygraną zawodowego fightera w 1. rundzie.

Pierzasty – Daro Lew typy

Bóg EstetykiDaro Lew
Pierzasty wygra w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 1.85

Pojedynek w formule MMA, który ma swojego bardzo wyraźnego faworyta. Mowa o Pierzastym, który do tej pory stoczył tylko jeden pojedynek. Starcie z faworyzowanym „Wiejskim Koksem” co prawda przegrał, jednak pokazał się z całkiem niezłej strony. „Pierzasty” imponuje tężyzną fizyczną, a przy tym w pierwszym starciu wyglądał nienajgorzej pod względem kondycyjnym. Ma przy tym bardzo dobre warunki fizyczne – 187 cm wzrostu i blisko 90 kg wagi.

Jego rywal zasłynął jako jeden z najgorszych polskich zawodników MMA. W swoim ostatnim pojedynku wygrał na punkty z mającym znacznie gorsze warunki debiutantem „Ludwiczkiem”. Niemniej, jego rekord to 2-12, a wszystkie swoje porażki zanotował w 1. rundzie. Spodziewam się, że z trzy dekady młodszym rywalem po raz kolejny przegra w pierwszej odsłonie i będzie to najpewniej porażka przez KO/TKO.

Fame MMA typy: Lizi – Dominika Rybak

LiziDominika Rybak
Rybak wygra w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 1.62

Po dwóch występach w barwach federacji Prime Show MMA, do klatki Fame’u zawita Dominika Rybak. Zawodniczka ze Szczecina sportami walki zainteresowała się kilka lat temu i od tamtego czasu doskonali swoje umiejętności w BJJ. Z kolei swoje umiejętności we wszechstylowej walce wręcz szlifuje w słynnych szczecińskich Berserkersach. Trzeba przyznać, że efekty tej pracy widać gołym okiem – w swoich dwóch pierwszych pojedynkach wyraźnie dominowała nad swoimi rywalkami – Klaudią Kapuśniak (0-1) i Dagmarą Szewczyk (0-2).

Dla jej rywali będzie to debiut we freak fightach. O tym, że zobaczymy ją w klatce wiadomo było od sierpnia ubiegłego roku, gdy została zaprezentowana na Fame MMA 15. Od tamtego czasu trenuje w warszawskim WCA. Nie spodziewałbym się jednak, że 23-latka zdoła stawić opór znacznie bardziej doświadczonej rywalce. Z dużą dozą pewności, skłaniam się ku typowi na szybką wygraną Dominiki Rybak, prawdopodobnie już w 1. rundzie i najpewniej przez poddanie.

Fame MMA typy: Spysiński – Paramaxil

Mateusz SpysińskiParamaxil
Spysiński wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.85

Pojedynek na zasadach MMA. Zobaczymy w niej „Paramaxila” i Spysińskiego. Dla pierwszego z nich będzie to drugi występ na galach freakowych. W swoim debiucie szybko przegrał z faworyzowanym „Franiem”, który posłał go na deski w 1. rundzie pojedynku na zasadach MMA. „Paramaxilowi” szybko zabrakło tlenu przez co był bardziej podatny na ataki rywala. Znając jego imprezowy styl życia, nie należy spodziewać się, że tym razem wyjdzie w lepszej formie.

O umiejętnościach Spysińskiego na chwilę obecną nie wiadomo za wiele, podobnie jak na temat jego warunków fizycznych. O debiucie 27-latka w Fame MMA mówiono jednak już na początku ubiegłego roku, więc należy spodziewać się, że trenuje już od dłuższego czasu. Jest wyraźnie lepiej zbudowany od swojego rywala, a przy tym prowadzi się lepiej, więc jest najpewniej mocniejszy kondycyjnie. Z uwagi na te dwa atuty, obstawię, że wygra ten pojedynek przed czasem.

Fame MMA typy: Dzinold – Sutonator

DzinoldSutonator
Sutonator wygra
Nasz typ
kurs: 1.75

Pojedynek w wadze ciężkiej, które odbędzie się na zasadach K-1. Obydwaj zawodnicy nie zaznali jeszcze porażki, jednak warto dodać, że nie mieli zbyt wielu okazji do występów. „Dzinold” w swoim debiucie pokonał Szymona Bessera, w dużej mierze za sprawą wyraźnej przewagi wzrostu i zasięgu, mimo iż zdawał się mieć trochę problemów z kondycją. Z kolei „Sutonator” zaliczył wygrane z „Japczanem” (1-1) i Jackiem Murańskim (0-3), w dodatku obie przed czasem. 

Chociaż „Dzinold” ma nad swoim rywalem 7 cm przewagi wzrostu, wydaje się, że bukmacherzy mogli pomylić się przy ustalaniu kursów na to starcie. Pasut w końcu od dłuższego czasu szkoli się w Uniq Fight Clubie, a w swoich dwóch pierwszych walkach nie dał szans bardziej doświadczonym rywalom, dominując ich w każdej płaszczyźnie. Chociaż w najbliższym starciu po raz pierwszy zawalczy na zasadach K-1, spodziewam się, że wykorzysta czas spędzony na treningach i wygra to starcie.

Fame MMA typy: Zadyma – Alanik

Tomasz Zadyma GromadzkiAlan Kwiecieński
Alanik wygra
Nasz typ
kurs: 2.55

Jeden z najbardziej sportowych pojedynków gali Fame MMA 18. Będzie to jednocześnie debiut we freak fightach jednego z czołowych przedstawicieli boksu na gołe pięści – Tomaszu Gromadzkim. Popularny „Zadyma” to jedna z największych gwiazd federacji „Gromda” oraz utytułowany bokser, kickbokser i karateka. Nie ma jednak oficjalnego doświadczenia w MMA. Mimo dość skromnych gabarytów (172 cm wzrostu) znany jest z wielkiego serca do walki.

Alan Kwieciński to z kolei jeden z najbardziej doświadczonych freaków w kraju, mimo iż ma na koncie również pokaźną liczbę zawodowych pojedynków kickbokserskich. Toczył również boje w formule MMA, m. in. z Arbim Nashkoevem (3-0), Arkiem Tańculą, Piotrem Pająkiem (1-0) czy Mateuszem Murańskim (4-2). Po serii słabszych występów, wrócił do poważnych treningów i spisuje się w klatce coraz lepiej, o czym świadczy ostatnia wygrana nad „Wiewiórem” w K-1. Spodziewam się, że wykorzysta przewagę doświadczenia w MMA nad „Zadymą” i sprawi niespodziankę.

Tańcula – Wiewiór typy bukmacherskie

aroy-glowkawiewior-glowka
Pełen dystans: TAK
Nasz typ
kurs: 1.40

Pojedynek dwóch świetnych freaków. „Aroy” fanom Fame MMA znany jest przede wszystkim za sprawą konfliktu z ś.p. Mateuszem Murańskim i jego ojcem Jackiem. Ma na koncie również wygrane z Alanem Kwiecińskim i Dariuszem Serhejem oraz porażkę z piekielnie mocnym „Tyborim” (3-1, 3 KO). W przeszłości spekulowano o jego możliwym debiucie w KSW, co wiele mówi o jego umiejętnościach. Ma 183 cm wzrostu i aż 197 cm zasięgu.

Jego rywal to mistrz Fame MMA w dywizji półśredniej. Swój ostatni występ zaliczył w K-1 i został brutalnie znokautowany przez Alana Kwiecińskiego. Jego główną specjalizacją jest jednak walka w parterze, w której zwykł zamęczać swoich rywali. „Aroy” będzie dla niego prawdziwym sprawdzianem i jednym z najmocniejszych rywali w karierze. Spodziewam się świetnej walki na pełnym dystansie, która będzie toczona w różnych płaszczyznach. Jako nieznacznego faworyta uznaję bardziej wszechstronnego Arka Tańculę.  

Sprawdź kursy na High League
High League 7 kursy bukmacherskie
High League – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Fame MMA 18 karta walk (20.05.2023 r.)

Aby jeszcze lepiej wprowadzić was w klimat obstawiania Fame MMA 18, poniżej prezentujemy pełną kartę walk z uwzględnieniem kolejności oraz godzin pojedynków:

Fame MMA 18 – gdzie oglądać?

Galę Fame MMA 18 będą mogli obejrzeć widzowie, którzy wykupią dostęp pay-per-view na stronie FAMEMMA.TV. Cena subskrypcji to 34.99 za opcję „basic” i 39.99 za opcję „premium”.

Fame MMA – zakłady bukmacherskie

Poniżej w ramach podsumowania prezentujemy komplet informacji dotyczących obstawiania zakładów na Fame MMA 18.

Data galiℹ️ 20.05.2023 r.
Najlepszy bukmacherBetclic
Kurs na Dubiela🥊 1.35
Kurs na Ferrariego🥊 2.68
Gdzie oglądaćFAMEMMA.TV

Fame MMA 18 – FAQ

Fame MMA 18 można typować wyłącznie w Betclic.

Fame MMA 18 odbędzie się 20 maja 2023 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Walką wieczoru Fame MMA 18 będzie pojedynek Marcina Dubiela z Amadeuszem Ferrarim.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close