• typy
 • Fame MMA kursy bukmacherskie

Fame MMA kursy bukmacherskie

Już 29 września w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się gala Fame Friday Arena 2. Walką wieczoru będzie pojedynek „Prezesa FEN” z „Boxdelem”. Kursy bukmacherskie na Fame Friday Arena 2 i typy znajdziesz w tym artykule.

Spis treści

Fame Friday Arena 2 kursy bukmacherskie (29.09.23)

W tabeli poniżej znajdziesz kursy bukmacherskie na wszystkie pojedynki w karcie walk Fame Friday Arena 2.

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Prezes FEN4.751.12Boxdel
Ostry2.801.35Crusher
Josef Bratan1.502.30Wiewiór
Polak2.451.45Tańcula
Alan4.351.15Zadora
Rafonix4.751.12Xayoo
Brylantynka4.251.15Fagata
Filip Zabielski1.582.15Sutonator
Piotr Lisek1.183.95Daro Lew
Mandzio2.701.38Karolek
Endi3.601.22Roger Salla

Zdecydowanym faworytem walki wieczoru jest „Boxdel” – kurs 1.12 przy kursie 4.75 na Prezea Fen. Faworyci pozostałych najważniejszych walk to Crusher, Josef Bratan, Arkadiusz Tańcula oraz Piotr Lisek.

Fame Friday Betclic
Obstawiaj Clout MMA 2 w Fortunie
Clout MMA 3 kursy bukmacherskie
Clout MMA – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Obstawiaj MMA bez ryzyka w Fortunie

Kursy na galę Fame Friday Arena znajdziesz u bukmachera Betclic. Jeśli jednak lubisz obstawiać również inne gale MMA, w tym gale freakowe, takie jak Prime Show MMA, czy Clout MMA to polecamy usługi Fortuny.

Bukmacher ten ma zdecydowanie najbardziej rozbudowaną ofertę na mieszane sztuki. Co najważniejsze po rejestracji w Fortunie z naszym kodem promocyjnym możecie odebrać zakład bez ryzyka i freebety, dzięki którym Twoje zakłady będą w 100% bezpieczne!

Fame Friday Arena 2 zakłady i typy bukmacherskie

Pora przejść do typów bukmacherskich na galę Fame Friday Arena 2. Przypominam, że pojedynki tej gali możesz typować wyłącznie w Betclic. Zachęcam również do odwiedzenia naszej zakładki z typami bukmacherskimi. Znajdziesz tam typy z wysokimi kursami na inne gale MMA jak Prime MMA, KSW czy UFC.

Fame MMA typy: Prezes FEN vs Boxdel

Paweł JóźwiakTeam Boxdel kursy
Prezes FEN wygra
Nasz typ
kurs: 4.75

Rewanżowe starcie dwóch szczerze nielubiących się włodarzy popularnych federacji. W pierwszym pojedynku lepszy okazał się „Boxdel”, po tym, jak „Prezes FEN” nie wyszedł do 3. rundy. Warto jednak pamiętać, że tamten pojedynek odbył się na zasadach MMA, które znacznie bliższe jest włodarzowi Fame’u. Tym razem, obydwaj zawodnicy zmierzą się na zasadach K-1, notabene po raz pierwszy w oficjalnej walce.

Płaszczyzna ta może w dużej mierze faworyzować „Prezesa FEN”, który jest o 7 cm wyższy od swojego rywala. Ponadto formuła kickbokserska nie jest tak wymagająca kondycyjnie, jak MMA, co również zwiększy szanse 49-latka. Warto również dodać, że Jóźwiak zaimponował doskonałą formą na lipcowej gali Prime, gdy pokonał kolejno „Staergo Murana” i „RED-a”. Spodziewam się, że na piątkowej gali Fame’u również będzie mocny. Dlatego też obstawię jego wygraną, po bardzo korzystnym kursie.

Fame MMA typy: Ostry vs Crusher

Ostry fame MMAblonsy-glowka
Crusher wygra
Nasz typ
kurs: 1.35

Pojedynek, który odbędzie się na zasadach boksu bez limitu czasowego. „Crusher” miał już okazję stoczyć podobny pojedynek, tylko że na zasadach MMA, z Marcinem Dubielem (6-2, 3 KO, 2 Sub). Wówczas Błoński zakończył pojedynek na noszach. Od tamtego czasu walczył jeszcze z faworyzowanym „Ferrarim” (6-7, 4 KO), przegrywając po dobrej walce na kartach sędziowskich. 25-latek ma 186 cm wzrostu i 190 cm zasięgu.

Dla „Ostrego” będzie to z kolei oficjalny debiut w sportach walki. Wiadomo o nim, że potrafi świetnie grać w piłkę, co udowodnił występem na pierwszej gali Move Federation, podczas której został królem strzelców. „Ostry” ma zbliżone warunki fizyczne do Błońskiego, jednak ustępuje mu znacznie doświadczeniem. Dlatego też spodziewam się, że Kacper Błoński wygra ten pojedynek.

Fame MMA typy: Josef Bratan vs Wiewiór

josef-bratanwiewior-glowka
Josef Bratan wygra
Nasz typ
kurs: 1.50

Pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach. Dla „Wiewióra” będzie to już trzeci występ w tej formule. Nie jest jednak tajemnica, że mistrz Fame’u w dwóch kategoriach wagowych specjalizuje się przede wszystkim w walce w parterze. W swoim ostatnim występie na zasadach K-1 został za to bardzo efektownie znokautowany przez Alana Kwiecińskiego. Stójka nie jest więc jego najmocniejszą stroną.Josef Bratan z kolei ma na koncie nadspodziewanie szybką wygraną nad „Maciasem” (0-1), którego znokautował potężnym uderzeniem. W swoim ostatnim występie znokautował również mocnego Kubę Nowaczkiewicza (4-1, 3 KO), tym razem na zasadach MMA. Warszawski raper jest więc zawodnikiem niezwykle groźnym, o bardzo mocnym ciosie, a w dodatku niepokonanym. Spodziewam się, że przedłuży swoją serię wygranych i pokona „Wiewióra”.

Fame MMA typy: Polak – Tańcula

polak-glowkaaroy-glowka
Tańcula wygra przez decyzję
Nasz typ
kurs: 1.85

Kolejny hit w karcie Fame Friday 2. Po pokonaniu „Ferrariego” Arkadiusz Tańcula zmierzy się z byłym mistrzem Fame’u, Adrianem Polakiem. Mówimy tu więc o zawodnikach ze ścisłej czołówki polskiej sceny freakowej. Poza wygranymi z Amadeuszem, obydwu łączą porażki na punkty z „Wiewiórem”. Co więcej, 3 ostatnie walki każdego z nich kończyły się właśnie przez decyzję. Wygrany ich bezpośredniego zbliży się najprawdopodobniej do rewanżowego pojedynku o pas.

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym starciu jest „Aroy”. Nie powinno to specjalnie dziwić – 34-latek ma nad „Polakiem” wyraźną przewagę warunków fizycznych. Ponadto, na co dzień walczył w wyższej kategorii wagowej, więc prawdopodobnie będzie miał przewagę siły, nawet jeśli będzie musiał zbijać kilogramy. Obstawię więc wygraną Arkadiusza Tańculi, prawdopodobnie na kartach sędziowskich. Polański to w końcu zawodnik twardy i mocny kondycyjnie.

Fame MMA typy: Alan – Dominik Zadora

Alan KwiecieńskiJapoński Drwal
Alan wygra
Nasz typ
kurs: 4.35

Pojedynek na zasadach MMA z udziałem zawodników wywodzących się z kickboksingu. Większe sukcesy w tej dyscyplinie osiągał „Japoński Drwal”, który był mistrzem takich federacji jak FEN, DSF Kickboxing Challenge i ISKA. W lipcu z przytupem wszedł do świata freak fightów, nokautując „Don Kasjo” w walce bokserskiej na gali Prime Show MMA 5. Na Fame Friday 2 zadebiutuje w formule MMA.

Znacznie większe doświadczenie w mieszanych sztukach walki ma Alan. 31-latek wystąpił ostatnio na gali Fame MMA 18. Przegrał tam po kontrowersyjnym werdykcie z debiutującym w MMA mistrzem walk na gołe pięści, „Zadymą” (2-0-1, 1 KO). Kwieciński wyraźnie przeważał nad swoim rywalem w zapasach i parterze, jednak przyjął sporo ciosów w stójce. Spodziewam się, że walka z „Japońskim Drwalem” będzie miała podobny przebieg, z tym że tym razem Alan mocniej zaznaczy swoją przewagę. Kurs na jego wygraną ma moim zdaniem dużą wartość.

Fame MMA typy: Rafonix – Xayoo

RafonixXayoo
Xayoo wygra w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 1.52

Hitowe starcie dwóch popularnych streamerów w formule K-1. „Xayoo” jak dotąd nie zaznał smaku porażki na galach freakowych. 26-latek pokonywał kolejno „Nitro” (0-2) przez KO w 1. rundzie, „Konopskyy’ego” (0-1) na punkty i „Frania” (1-1, 1 KO) przez KO w 2. rundzie. Warto dodać, że wszystkie swoje walki stoczył właśnie w K-1. Ma 183 cm wzrostu i tyle samo zasięgu. 

Znany z nagrywania kontrowersyjnego kontentu „Rafonix” powrócił do klatki po blisko dwóch latach przerwy w kwietniu tego roku, błyskawiczną wygraną nad „Mixerem” (0-2). Ma na koncie również zwycięstwo nad „Magicalem” (0-2) i 3 porażki. Wszystkie jego 5 walk kończyły się w 1. rundzie, niezależnie od werdyktu. Spodziewam się, że jego następny występ również rozstrzygnie się w 1. odsłonie. Wygraną „Xayoo” przez KO/TKO.

Fame MMA typy: Brylantynka – Fagata typy

Fagata
Fagata wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 2.40

Pojedynek dwóch popularnych influencerek, który odbędzie się na zasadach K-1. Dla „Fagaty” będzie to już czwarty występ we freakach. Trzeba przyznać, że wykonała w sportach walki spory postęp. Zaczęła co prawda od szybkiej przegranej z „Lexy” (3-1, 2 KO), jednak w kolejnych występach pokonywała na punkty Monikę Kociołek (0-1) i „Natsu” (1-2). Zwycięstwo z ostatnią z nich zostało uznane za dużą niespodziankę. „Fagata” ma 163 cm wzrostu i aż 175 cm zasięgu ramion.

Dla 20-letniej „Brylantynki” będzie to debiut we freakach. Niemniej, treningi nie są jej obce – na co dzień, wraz ze swoim partnerem, promuje zdrowy tryb życia. Jest podobnego wzrostu co „Fagata”, jednak ustępuje jej wyraźnie długością ramion. Spodziewam się, że przewaga w tym elemencie, a także znacznie większe doświadczenie, da wygraną Agacie Fąk, najprawdopodobniej na kartach sędziowskich, z racji niskiej wagi zawodniczek i formuły pojedynku.

Fame MMA typy: Zabielski – Sutonator

Filip ZabielskiSutonator
Sutonator wygra
Nasz typ
kurs: 2.15

Pojedynek na zasadach MMA w limicie wagowym -85 kg. Obydwaj zawodnicy mają na koncie pewne sukcesy na galach freakowych. „Pasut” pokonywał przed czasem „Japczana” (1-1) i „Starego Murana” (0-4). W swoim ostatnim występie został mocno obity przez większego i silniejszego „Dżinolda” (2-0) w walce na zasadach K-1. Mimo to pokazał charakter i wytrwał pełen dystans. Z kolei Zabielski wygrywał w MMA na punkty z „Hejterem” (2-5, 1 KO, 1 Sub), a w K-1 z „Takefunem (0-1). Jego rekord uzupełnia remis z Maksymem Ziółkowskim (0-0-1) w MMA.

Obydwaj zawodnicy zazwyczaj występowali w wyższych dywizjach. Tyczy się to w szczególności Pasuta, który walczył w wadze ciężkiej. Jest on również aż o 9 lat starszy od swojego rywala. W starciu z „Japczanem” pokazał jednak, że taka różnica wieku mu w niczym nie przeszkadza.  Spodziewam się, że „Sutonator” po raz kolejny poradzi sobie z młodszym przeciwnikiem, tym bardziej że Zabielski jest najlżejszym z dotychczasowych rywali twórcy “Abstrachuje”.

Fame MMA typy: Piotr Lisek vs Daro Lew

Piotr Lisek kursyDaro Lew
Piotr Lisek wygra w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 1.65

Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej gali będzie z debiut w MMA znakomitego lekkoatlety Piotra Liska. Utytułowany tyczkarz zawalczy w swoim pierwszym występie z doświadczonym „Darem Lwem”, który w przeżywa najlepsze chwile w karierze – wygrał 2 z 3 swoich ostatnich walk. Po raz ostatni walczył w lipcu, przegrywając z powodu kontuzji nogi z innym byłym sportowcem Piotrem Świerczewskim (2-0, 1 KO). 

Rekord Dara w dalszym ciągu jednak nie powala (3-11). Warto dodać, że wszystkie swoje porażki zanotował w 1. rundzie. 49-latek jest więc idealnym rywalem na debiut dla Piotra Liska. 31-latek jest o 17 cm wyższy od swojego Kaźmierczuka. Będzie miał również przewagę kondycji i siły fizycznej. Spodziewam się, że wykorzysta swoje atuty i wygra to starcie w 1. odsłonie.

Fame MMA typy: Mandzio – Karolek

MandzioKarolek
Pełen dystans: TAK
Nasz typ
kurs: 2.50

Kolejne starcie na zasadach kickboksu w małych rękawicach, tym razem w limicie umownym 95 kg. Dla każdego z nich będzie to debiut na galach freakowych. Ich pojedynek miał odbyć się na Fame MMA 17, jednak ostatecznie został odwołany ze względu na kontuzję „Mandzia”. 27-latek jest postacią niezwykle ciekawą — przeszedł ogromną metamorfozę, schodząc ze 146 kilogramów do około 90. Trenuje w KSW Cross Fight Gymie. Wyróżniają go bardzo dobre warunki fizyczne – ma ok. 190 cm wzrostu. 

„Karolek” bardzo wyraźnie ustępuje swojemu rywalowi pod względem wzrostu — jest od niego o 15 cm niższy. Znany jest głównie z esportowych streamów. Chociaż nie sposób jeszcze ocenić umiejętności obydwu fighterów, wydaje się, że więcej atutów ma znacznie wyższy „Mandzio”, który dodatkowo powinien mieć przewagę wydolności. Spodziewam się, że starcie to potrwa pełen dystans, z uwagi na brak doświadczenia obydwu zawodników i chęć pokazania się jak najlepszej strony w debiucie.

Fame MMA: Endi vs Roger Salla

Roger Salla
Roger Salla wygra przez decyzję
Nasz typ
kurs: 3.10

Gala w Szczecinie rozpocznie się od pojedynku na zasadach MMA pomiędzy Rogerem Sallą a Andrzejem „Endim” Czyszem. Będzie to mocno sportowe starcie – Salla to w końcu były zawodowy piłkarz, natomiast „Endi” z powodzeniem realizuje się jako trener personalny w stolicy Wielkopolski. Drugi z nich nie miał jednak jeszcze okazji stoczyć oficjalnego pojedynku.

Salla z kolei zadebiutował w marcu tego roku efektowną wygraną nad „Haribo” (0-2). Zademonstrował tam sporą moc i umiejętności, które wyniósł podczas treningów ze swoim przyjacielem, Przemkiem Szyszką. Przewaga doświadczenia może okazać się w tym pojedynku decydująca. Niemniej, spodziewam się, że wysportowany „Endi” da z siebie wszystko, by zapewnić sobie dłuższy byt w Fame MMA. Stąd mój ostrożny typ na wygraną Rogera Salli na punkty.

Fame Friday Arena karta walk (29.09.2023)

W tym miejscu znajdziesz kartę walk Fame Friday Arena 19, rozpoczynając od main eventu, a kończąc na pierwszym pojedynku w rozpisce gali.

 • Main event (K-1 w małych rękawicach): Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak – Michał „Boxdel” Baron 
 • Co-main event (boks w małych rękawicach): Kacper „Crusher” Błoński – Daniel „Ostry” Ostaszewski 
 • Co-main event (K-1 w małych rękawicach): Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka — Jose „Josef Bratan” Simao 
 • MMA: Adrian „Polak” Polański – Arkadiusz „Aroy” Tańcula
 • MMA: Alan Kwieciński – Dominik „Japoński Drwal” Zadora
 • K-1 w małych rękawicach: Marcin „Xayoo” Majkut – Marcin „Rafonix” Krasucki
 • K-1 w małych rękawicach: Agata „Fagata” Fąk – Martyna „Brylantynka” Janusz
 • MMA: Filip Zabielski – Robert „Sutonator” Pasut 
 • MMA: Piotr Lisek – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk 
 • K-1 w małych rękawicach: Łukasz „Mandzio” Samoń – Karol „Karolek” Dąbrowski
 • MMA: Roger Salla – Andrzej „Endi” Czysz
Fame Friday Arena - Betclic

Fame Friday Arena – gdzie oglądać?

Galę Fame Friday Arena 2 mogą obejrzeć wyłącznie widzowie, którzy wykupią dostęp na stronie FAMEMMA.TV. Cena PPV nie jest jeszcze znana, jednak należy spodziewać się, że wyniesie, w zależności od pakietu, około 35-40 PLN.

Fame Friday Arena 2 – zakłady bukmacherskie

W tym miejscu znajdziesz najważniejsze informacje na temat gali Fame Friday Arena 2.

Data galiℹ️ 29.09.2023 r.
Kurs na Prezesa FEN🥊 4.75
Kurs na Boxdela🥊 1.15
Gdzie oglądać?FAMEMMA.TV

Fame Friday Arena 2 kursy – FAQ

Gale Fame Friday Arena można obstawiać wyłącznie w Betclic. Zakłady i kursy na inne gale freak fightowe, takie jak Clout MMA czy Prime Show MMA, są dostępne w Fortunie.

 

Gala Fame Friday Arena 2 odbędzie się w piątek 29 września w hali Netto Arena w Szczecinie.

Pojedynkiem wieczoru gali Fame Friday Arena 2 będzie starcie na zasadach K-1 pomiędzy Pawłem „Prezesem FEN” Jóźwiakiem a Michałem „Boxdelem” Baronem.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close