• typy
  • Fame MMA 17 kursy bukmacherskie

Fame MMA 17 kursy bukmacherskie

ring
Fame MMA 17
Najlepsza promocja na Fame MMA 17
Typuj Fame MMA 17 za darmo w Superbet i zgarnij 100 000 zł!
Typuj w Superbet

Superbet zaproponował specjalną promocję SUPERGAME FEJM na Fame MMA 17. Dzięki niej możesz typować pojedynki Fame MMA 17 zupełnie za darmo. Oto szczegóły:

  1. Zarejestruj się w Superbet z kodem SBVIP
  2. Uzupełnij dane i załóż konto stałe
  3. Następnie wejdź w zakładkę „Promocje” i przejdź do promocji „SUPERGAME: FEJM”
  4. Wytypuj zwycięzców 9 walk Fame MMA 17 (sprawdź typy na pojedynki) oraz jednego meczu piłkarskiego
  5. Jeśli odpowiedziałeś poprawnie na 10 pytań, weźmiesz udział w podziale 100 000 zł w gotówce! 
  6. Jeśli odpowiedziałeś na 8 lub 9 pytań, weźmiesz udział w podziale 25 000 zł
  7. Dodatkowo Superbet dla gracza, który odpowiedział na największą liczbę pytań poprawnie, zorganizuje imprezę ze Sławomirem Peszko!  

3 lutego 2023 roku w Krakowie odbędzie się gala Fame MMA 17. Sprawdź najwyższe kursy bukmacherskie i typy na FAME MMA 17. Dowiedz się także gdzie obstawiać pojedynki.

Fame MMA 17 kursy bukmacherskie (3.02.23)

W tabeli poniżej prezentujemy kursy bukmacherskie na Fame MMA 17. Notowania na walki znajdziemy wyłącznie w Betclic. Pamiętajcie jednak, że walki zupełnie za darmo typować możecie w Superbet!

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Ferrari
2.40 Betclic
1.45 Betclic
Łaszczyk
Wac Toja
4.15 Betclic
1.15 Betclic
Fabijański
Czarmageddon
5.00 Betclic
1.10 Betclic
Gimper
Wiewiór
1.65 Betclic
1.95 Betclic
Alan
Boxdel
1.42 Betclic
2.45 Betclic
P. Jóźwiak
Filipek
1.62 Betclic
2.00 Betclic
Karaś
M. Wrzosek
1.12 Betclic
4.50 Betclic
Szeli
Mixer
4.15 Betclic
1.15 Betclic
Rafonix
Sheeya
1.25 Betclic
3.15 Betclic
Wiki
Fame MMA kursy bukmacherskie (3.02.2023 r.)

Faworyci najciekawszych gal FAME MMA 17 to Kamil Łaszczyk (kurs 1.45), Sebastian Fabijański (kurs 1.15), Gimper (kurs 1.10) oraz Wiewiór (kurs 1.65).

Fame MMA zakłady i typy bukmacherskie

Przechodzimy teraz do typów bukmacherskich na gale Fame MMA 17. Pamiętajcie, że pojedynki najkorzystniej typować w Superbet, ponieważ możecie zrobić to zupełnie za darmo.

Jeśli poprawnie odpowiecie na wszystkie pytania w ramach promocji, to weźmiecie udział w podziale 100 000 zł! Dodatkowo możecie wygrać imprezę ze Sławomirem Peszko oraz mniejsze nagrody finansowe. Wszystko wypłacane jest w gotówce, a więc zdecydowanie warto założyć konto i skorzystać z "SUPERGAME FEJM". Poniżej prezentujemy nasze typy konkursowe.

fame mma kursy legalni bukmacherzy

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej zakładki z typami bukmacherskimi. Znajdziecie tam typy z wysokimi kursami na inne gale MMA jak High League, Prime MMA czy KSW.

Ferrari - Łaszczyk typy bukmacherskie

FerrariKamil Łaszczyk
Łaszczyk wygra
Nasz typ
kurs: 1.45

Walka wieczoru na zasadach MMA w kategorii półśredniej. Zobaczymy w nim jednego z najbardziej doświadczonych polskich freak fighterów – Amadeusza Roślika. Popularny „Ferrari” jest obecnie w gazie. Wygrał 4 swoje ostatnie pojedynki w formule MMA, w międzyczasie notując porażkę w pojedynku bokserskim ze swoim arcyrywalem - Adrianem Polańskim (7-3). Rekord 26-latka w MMA to 5-4. Ma 177 cm wzrostu i 176 cm zasięgu. Od lat trenuje u czołowego polskiego specjalisty od MMA, Mirosława Oknińskiego.

Jego najbliższy rywal to doświadczony i niepokonany bokser – ma na koncie 30 wygranych zawodowych pojedynków, z których 9 zanotował przed czasem. Występuje na co dzień w kategorii piórkowej. Ma 32 lata, 168 cm wzrostu i 164 cm zasięgu. Mimo iż ustępuje swojemu rywalowi warunkami fizycznymi, to jednak ma od niego znacznie większy dorobek sportowy. Spodziewam się, że przewaga siły uderzenia, techniki stójkowej i najpewniej wydolności, zapewni mu wygraną w tym starciu.

Wac Toja - Fabijański

Wac TojaSebastian Fabijański
Pełen dystans: TAK
Nasz typ
kurs: 2.45

Druga walka wieczoru i starcie w K-1 w catchweight 90 kg, pomiędzy dwoma debiutantami. „Alterboy” to oczywiście Sebastian Fabijański – kontrowersyjny aktor i raper. 35-latek ma 185 cm wzrostu. Jak sam twierdzi, w klatce wystąpi jego alter ego i ma to być jego kolejna „kreacja artystyczna”. Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat jego treningów w sportach walki.

„Wac Toja” ma 28 lat i podobnie jak jego rywal zajmuje się tworzeniem rapsów. Wyróżniają go bardzo dobre warunki fizyczne – ma około 190 cm wzrostu, co może dać mu pewien handicap. Mimo to, faworytem bukmacherów jest Fabijański. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zobaczymy pojedynek zawodników nie mających większego doświadczenia w pojedynkach w klatce oraz to, że odbędzie się ona na zasadach kickbokserskich, spodziewam się, że starcie to zakończy się na punkty.

Czarmagedon - Gimper typy

Czarek AbstrachujeGimper
Gimper wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.30

Kolejny medialny pojedynek, tym razem w kategorii -70 kg. Dla znanego z udziału w formacie „Abstrachuje” „Czarmagedona” będzie to debiut w klatce. Z pewnością nie wyróżnia się warunkami fizycznymi – ma ok. 170 cm wzrostu. Nie za wiele wiadomo na temat jego treningów, jednak biorąc pod uwagę jego bliskie relacje z Robertem Pasutem, prawdopodobnie szkoli się w Uniq Fight Clubie.

„Gimper” w swoim debiucie przegrał z „Trombą” (1-1). Mimo iż był w tym pojedynku stawiany w roli underdoga, miał w nim swoje momenty. 28-latek od lat trenuje na siłowni, a swoje umiejętności w MMA szlifuje pod okiem Sebastiana Skrzecza z Akademii Walki. Ma 175 cm wzrostu. To właśnie „Gimper” będzie faworytem tego pojedynku. Spodziewam się, że mając przewagę wzrostu i tężyzny fizycznej, zakończy tę walkę przed czasem.

Wiewiór - Alan - typy

wiewior-glowkaAlan Kwiecieński
Alan wygra
Nasz typ
kurs: 1.95

Pojedynek w K-1. Początkowo, Maksymilian Wiewiórka miał walczyć podczas tej gali o pas z Arkiem Tańculą, jednak jego rywal nabawił się kontuzji. W jego zastępstwo „Potężni Włodarze” powołali doświadczonego kichboksera Alana Kwiecińskiego. Były zawodnik FEN w ostatnim czasie nie ma jednak najlepszej passy – przegrał 3 pojedynki w K-1 z rzędu. Z drugiej strony, jego rywale mieli nad nim znaczną przewagę warunków fizycznych. Warto dodać, w swojej ostatniej walce z „Bandurą” (1-0) pokazał się z dobrej strony, co może sygnalizować jego zwyżkę formy.

Dla „Wiewióra” będzie to dopiero drugi oficjalny występ w K-1. W swoim debiucie w tej formule pokonał na punkty „Ferrariego”. Nie jest jednak tajemnicą, że 25-latek to przede wszystkim parterowiec, który swoje walki wygrywa przez dominację w tej płaszczyźnie. Ponadto, w przeciwieństwie do ostatnich rywali Kwiecińskiego, ma do niego nieco słabsze warunki fizyczne. Tym samym, nie powinno specjalnie dziwić, że bukmacherzy faworyta tej walki widzą w byłym uczestniku „Warsaw Shore”. Zgodzę się z nimi i obstawię wygraną Alana.

Fame MMA typy: Boxdel - Jóźwiak

Team Boxdel kursyPaweł Jóźwiak
Jóźwiak wygra
Nasz typ
kurs: 2.45

Starcie włodarzy dwóch konkurencyjnych federacji, które odbędzie się w klatce rzymskiej, w kategorii open. Dla „Boxdela” będzie to pierwszy występ od listopada 2021 roku, kiedy przegrał z „Don Kasjo” (8-1). W ostatnim czasie mocno zszedł z wagi. Jak sam twierdzi, było to w dużej mierze podyktowane problemami zdrowotnymi. Od kilku miesięcy bardzo ostro trenuje. Jego rekord w MMA to 1-1. Ma 27 lat i 184 cm wzrostu.

Paweł Jóźwiak zadebiutował w sportach walki niedawno – w październiku pokonał przez błyskawiczny nokaut Marcina Najmana (5-6). Ma 48 lat i aż 191 cm wzrostu. Trenuje u Przemysława Szyszki w Unig Fight Clubie. Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają „Boxdelowi”. Osobiście jednak mam wątpliwości, czy po tak długim rozbracie z treningami będzie miał szansę z lepiej prowadzącym się rywalem. Dlatego też, obstawię wygraną włodarza FEN.

Fame MMA typy: Robert Karaś - Filipek

Robert KaraśFilipek
Karaś wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 2.75

Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w catchweight do 68 kg, które odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Dla Roberta Karasia będzie to oficjalny debiut na galach freakowych. Pierwotnie, miał wystąpić na Fame MMA 14 w pojedynku ze znacznie większym od siebie Adamem Josefem (1-0), jednak starcie to ostatecznie nie doszło do skutku. Specjalista od triatlonów z pewnością będzie doskonale przygotowany pod względem kondycyjnym. 34-latek ma 177 cm wzrostu. MMA trenuje od ponad 1,5 roku.

 „Filipek” jest znacznie bardziej doświadczony od swojego rywala. Na Fame MMA stoczył już 5 pojedynków, z których 3 wygrał. Po raz ostatni walczył na gali Fame MMA 16 i wygrał wówczas w 1. rundzie z „Darem Lwem” (1-12), w pojedynku na zasadach K-1. Pozostałe jego pojedynki kończyły się na punkty. Ma 27 lat, 170 cm wzrostu i 169 cm zasięgu. Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają Karasiowi, który ma przewagę warunków fizycznych i kondycji. Spodziewam się, że zwycięży po pojedynku na pełnym dystansie.

Szeli - Wrzosek typy

polish-zombie-glowka
Wrzosek wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 2.85

Kolejne starcie na zasadach K-1 w małych rękawicach. Obydwu zawodników dzieli spora różnica masy – „Polish Zombie” to w końcu naturalny lekki, podczas gdy „Szeli” występował do tej pory w kategorii ciężkiej. Były hokeista z pewnością będzie miał wynikającą z tego przewagę siły uderzenia. Przekonał się o niej m. in. „Arab” (5-1), którego „Szeli” sensacyjnie znokautował podczas Fame MMA 13. 29-latek trenuje u czołowego polskiego kickboksera, Mateusza „Don Diego” Kubiszyna, więc należy spodziewać się, że będzie dobrze przygotowany. Ma 176 cm wzrostu i 179 cm zasięgu.

Jego rywal, Marcin Wrzosek, to niezwykle doświadczony zawodnik MMA, który ma na koncie występy m. in. w KSW i The Ultimate Fighter. We freakach występuje od niedawna, jednak ma na koncie kilka spektakularnych osiągnięć, jak wygrana z niemal dwa razy cięższym Piotrem Kałuskim (1-1). Należy spodziewać się, że w pojedynku z „Szelim” po raz kolejny wykaże się ringową inteligencją i sprytem, tym bardziej, że jego rywal będzie najpewniej polował na decydujący ciosu. „Polish Zombie” najpewniej będzie trzymał go na dystans i punktował w najbardziej odpowiednich momentach, wykorzystując przewagę umiejętności i mobilności. Obstawię, że starcie to potrwa pełen dystans i zakończy się wygraną Marcina Wrzoska.

Fame MMA typy: Mixer - Rafonix

MixerRafonix
Poniżej 1.5 rundy
Nasz typ
kurs: 2.45

Pojedynek, który trafił do karty walk Fame MMA 17 na nieco ponad tydzień przed galą, jako zastępstwo dla odwołanego pojedynku Mandzio vs Karolek. Zarówno Mixer jak i Rafonix mieli już okazję walczyć w MMA. Mixer zadebiutował pojedynkiem z “Popo”, z którym po jednostronnym pojedynku przegrał w 2. rundzie. 28-latek ma 174 cm wzrostu i 178 cm zasięgu. Warto dodać, że ze słynnej “Ekipy” Friza miał zostać wyrzucony za używki.

28-letni Rafonix również znany jest z imprezowego stylu życia. Jest jednak znacznie bardziej doświadczony od swojego rywala. Stoczył do tej pory 4 pojedynki, a jego bilans to 1-3 (1 KO). Wszystkie jego walki kończyły się w 1. rundzie. Warto dodać, że “Hejter” potrzebował zaledwie 7 sekund na znokautowanie go, co do dziś jest rekordem w polskich freak fightach. Biorąc pod uwagę przeciętną wydolność obydwu zawodników, ich dotychczasowe dokonania i fakt, że nie mieli czasu na przygotowania, nie ma co spodziewać się długiego pojedynku. Dlatego też obstawię, że starcie to zakończy się w 1. rundzie.

Fame MMA typy: Sheeya - Wiki

SheeyaWiki
Pełen dystans: TAK
Nasz typ
kurs: 1.60

Pojedynek pań w MMA, który odbędzie się w kategorii -64 kg. Obydwie fighterki to sportsmenki z krwi i kości. Wiki Jaroniewska od lat profesjonalnie uprawia piłkę ręczną. 21-latka prowadzi również Instagrama o tematyce dietetyki i zdrowego trybu życia. W Fame MMA stoczyła dotąd dwa zwycięskie pojedynki, kolejno nad „Lalą Laluną” (0-1) i „Martirenti” (0-3). Ma 173 cm wzrostu i 168 cm zasięgu. MMA trenuje od kwietnia ubiegłego roku u Gracjana Misia.

„Sheeya” miała zadebiutować w sportach uderzanych podczas Fame MMA 14, walką z „Laluną”, jednak nabawiła się kontuzji i jej miejsce zajęła „Wiki”. Może pochwalić się imponującą muskulaturą i siłą, a jej popisowym numerem jest miażdżenie arbuzów udami. MMA trenuje od dłuższego czasu. Bukmacherzy właśnie w „Sheeyi” widzą faworytkę tego pojedynku. Spodziewam się jednak, że bardziej doświadczona Wiki postawi jej trudne warunki. Dlatego też, obstawię, że starcie to potrwa pełen dystans.

Sprawdź kursy na High League
High League kursy bukmacherskie
High League – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Fame MMA 17 karta walk (3.02.2023 r.)

Aby jeszcze lepiej wprowadzić was w klimat obstawiania Fame MMA 17, poniżej prezentujemy pełną kartę walk z uwzględnieniem kolejności oraz godzin pojedynków:

Wac Toja
Wac Toja
Sebastian Fabijański
Sebastian Fabijański
23.02 23:00

Obstawiaj freakfighty bez ryzyka w Fortunie

Kursy na gale Fame MMA znajdziesz u bukmachera Betclic. Jeśli jesteś fanem freak fightów i chcesz zacząć obstawiać pojedynki influencerów, to polecamy również zarejestrować konto w Fortunie. Bukmacher ten jest partnerem federacji High League i Prime MMA, co oznacza, że kursy na ich gale znajdziesz wyłącznie u niego.. Co najważniejsze po rejestracji w Fortunie z naszym kodem promocyjny możecie odebrać aż trzy zakłady bez ryzyka, dzięki którym wasze zakłady będą w 100% bezpieczne!

Fame MMA 17 – gdzie oglądać?

Galę Fame MMA 17 będą mogli obejrzeć widzowie, którzy wykupią dostęp pay-per-view na stronie FAMEMMA.TV. Cena subskrypcji to 34.99 za opcję "basic" i 39.99 za opcję "premium".

Fame MMA - zakłady bukmacherskie

Poniżej w ramach podsumowania prezentujemy komplet informacji dotyczących obstawiania zakładów na Fame MMA 17.

Data galiℹ️ 03.02.2023 r.
Najlepszy bukmacherSuperbet
Ferrari kurs🥊 2.40
Kurs Łaszczyk🥊 1.45
Gdzie oglądaćFAMEMMA.TV

Fame MMA 17 - FAQ

Fame MMA najkorzystniej typować w Superbet, ponieważ można zrobić to za darmo. Drugą najlepszą opcją jest Betclic.

Fame MMA 17 odbędzie się 3 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Walką wieczoru Fame MMA 17 będzie pojedynek Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close