Kod promocyjny LVBET – rejestracja 2021

LVBET kod promocyjny

Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza rejestracyjnego

Czy warto wpisać w LVBET kod promocyjny na 2021? Na początku powiedzmy, że wpisanie kodu bonusowego przy rejestracji daje wyższy bonus na start o 30 zł. Nasz unikalny kod aktywuje darmowy freebet od depozytu. Załóż darmowe konto i odbierz od bukmachera także bonus bez depozytu na start, zakład bez ryzyka i do 3000 zł ekstra po wpłaceniu depozytu.

Co istotne, kod możesz wpisać tylko i wyłącznie rejestrując się przez naszą stronę. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz pole z nazwą “kod promocyjny”, gdzie należy wpisać: VIPLB.

LVBET Kod Promocyjny 2021

Przede wszystkim po rejestracji z aktualnym kodem, otrzymasz 30 zł freebetu od wpłaty, 20 zł bez depozytu na start, 333 zł zakład bez ryzyka oraz jeden z najwyższych bonusów powitalnych dostępny na rynku o równowartości 3000 złotych (2000 zł od pierwszej wpłaty i 1000 zł od drugiej wpłaty). Posiadacze karnetów klubów sponsorowanych przez bukmachera, otrzymają dodatkowo darmowy zakład o wartości 50 zł. A na graczy czekają także inne promocje, m.in. bonusy na sporty wirtualne.

 • 20 zł – freebet bez depozytu na start
 • 333 zł – zakład bez ryzyka
 • 30 zł – freebet od wpłaty
 • 2000 zł – bonus za pierwszą wpłatę
 • 1000 zł – bonus za drugą wpłatę
 • 50 zł – darmowy zakład dla kibiców
 • 20 zł – na sporty wirtualne
 • 14 dni – bez podatku

Co daje kod przy rejestracji?

Typ BonusuLVBET Bonus
LV BET Kod Promocyjny:VIPLB
Za rejestrację:20 PLN bez depozytu na start
Freebet na start od 1. wpłaty:0 30 PLN
Bonus od wpłaty:Pakiet powitalny do 3000 PLN
Zakład bez ryzyka:333 PLN cashback
Darmowy zakład:50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców
Gra bez podatku:14 dni bez podatku po rejestracji
Freebet:20 PLN na sporty wirtualne
Bezpieczny kupon:Zwrot do 50 PLN za kupon 5+
Sporty wirtualne:Bonus 20 PLN
GrubyKupon:Kupon z kursem całkowitym +20%
LV Punkty:100 pkt. = 5 PLN
Min. wpłata:1 PLN

Jak odebrać bonusy w LVBET?

Jak już wspomnieliśmy na start możesz otrzymać 3453 zł. 2000 zł bonusu od pierwszej wpłaty, 1000 zł od drugiej wpłaty, 20 zł bonusu bez depozytu, 333 zł zakładu bez ryzyka, 20 zł na sporty wirtualne, a także 50 zł darmowego bonusu, jeśli posiadasz karnet na mecze jednej z kilku drużyn sponsorowanych przez LV BET. Z naszym kodem jest to dodatkowo 30 zł ekstra na start od 1. wpłaty. Sprawdźmy teraz, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać środki bonusowe.

30 PLN freebet od wpłaty

Aby otrzymać ekstra bonus 30 zł musisz dokonać rejestracji w LVBET prez nasz link. Tylko w ten sposób w formularzu pojawi się pole z kodem promocyjnym. Jeśli wpiszesz tam kod: VIPLB aktywujesz promocję na freebet.

Aby otrzymać bonus musisz spełnić kilka warunków.

 • Najpierw należy wpłacić pierwszy depozyt za min. 50 zł. Następnie postawić za tę kwotę zakład KOMBI z kursem kuponu min. 1.75.
 • Gracz otrzyma bonus w wysokości 1 zł. Należy go postawić na kuponie. Wtedy pojawi się opcja postawienia zakładu z mnożnikiem x30. Przykładowo: bonus 1 zł, Stawka po podatku: 0,88 zł, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x30, kurs finalny kuponu: 75, wygrana: 66 zł.
 • Aby wykorzystać bonus należy wybrać na kuponie opcję “Użyj bonusu Wygrane x30”.
 • Bonus z mnożnikiem „x30” można wykorzystać na zakładach kombi składających się z min. 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu co najmniej 2.50 oraz min. kursie jednego zdarzenia 1.25.
 • Jeśli wygrasz środki z kuponu z mnożnikiem należy jeszcze obrócić 2 razy po kursie min. 2.0, na zakład z rynkiem 3-drogowym (w przypadku kuponu KOMBI musi to być min. 1 rynek 3-drogowy z kursem kuponu 1.50)

Ważne:
* Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem
* Bonus będzie dodawany w środę do godz. 17 za zakład postawiony w poprzednim tygodniu
* Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza

3000 PLN od depozytu

Zacznijmy od bonusu od pierwszego depozytu do 2000 zł. Jest on bardzo podobny do klasycznego bonusu od depozytu do 100%, więc nie jest tak skomplikowany jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. LVBET postanowił, że kurs, za jaki zagrają nowi użytkownicy zostanie pomnożony x100, a wartość bonusu wynosić będzie 1% wpłaty. Przykładowo, jeśli wpłacisz 500 złotych, otrzymasz 5 złotych na grę z pomnożonym kursem x100, co łącznie da Ci 500 zł. Bukmacher zastrzega jednak, że użycie bonusu i mnożnika możliwe jest tylko dla kuponu z minimum 3 zdarzeniami, których łączny kurs wyniesie co najmniej 2.50, a minimalny kurs każdego ze zdarzeń to 1.25. Wpłata aktywująca LVBET bonus wynosi 50 PLN. Czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni.

Na podobnych zasadach działa także bonus od drugiego depozytu. Minimalna wpłata również musi wynosić 50 zł. Jednak otrzymasz tym razem 50% wartości wpłaconych środków do kwoty 1000 zł. Warunki kuponu, który aktywuje bonus są takie same jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu.

LV BET nagradza też graczy, którzy nie chcą wpłacać wysokich kwot. Jeśli zdeponujesz środki w przedziale od 10 do 49 zł również otrzymasz bonus z mnożnikiem kursu x10. Oczywiście jeśli kupon będzie się składał z co najmniej 3 zdarzeń, a łączny kurs będzie wynosił 2.50. Aby bonus został Ci przyznany oprócz spełnienia warunków kuponu musisz wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus Powitalny”

Bonus 20 PLN bez depozytu w LVBET

Chcesz postawić swój pierwszy zakład w LVBET za darmo? Jeśli zdecydujesz się założyć konto gracza z naszym specjalnym kodem promocyjnym, otrzymasz bonus bez depozytu na start w wysokości 20 PLN! Pamiętaj, aby zaznaczyć tę opcję podczas zakładania konta u bukmachera. W ciągu 48h dodatkowa kasa zostanie dodana do Twojego portfela w LVBET.

Zakład bez ryzyka 333 PLN

W ofercie powitalnej LVBET pojawił się także zakład bez ryzyka. Może on wynieść maksymalnie 333 zł i jest przyznawany po dokonaniu trzeciej wpłaty. Minimalna wpłata uruchamiająca bonus LVBET to 25 zł. Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z cashbacku musisz podczas dokonywania trzeciej wpłaty zaznaczyć okienko bonusowe “zakład bez ryzyka”. Wtedy na koncie bonusowym pojawią się środki z wpłaty powiększone o 1 %. Maksymalna kwota jaka może znalezć się na koncie bonusowym to 333,3 zł. Kwotę tę można wykorzystać na zakład bez ryzyka. Aby twój zakład był bezpiecznym musi mieć kurs min. 1.75. Liczą się zakłady kombi i pojedyncze. Gracz sam decyduje jaka będzie kwota zakładu bez ryzyka. Jeśli zakład będzie przegrany to gracz otrzyma zwrot stawki zakładu na konto bonusowe. Zwrot podlega wymogowi obrotu, ale jest to zaledwie 1-krotny obrót po kursie min. 1.75.

14 dni bez podatku od stawki

LVBET dorzuca do pakietu powitalnego jeszcze jedną promocję. Osoby, które zarejestrują konto u tego bukmachera mogą przez 14 dni typować bez podatku. W ciągu dwóch tygodni od stawek przeznaczonych na zakłady w LVBET nie będzie odciągany podatek. Do promocji zaliczają się kupony z nim. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.40. Akcja dotyczy zakładów przedmeczowych i na żywo.

Odbierz w LVBET darmowy bonus 50 PLN za karnet na mecze

Niektórzy gracze zakładający konto z kodem promocyjnym, mogą uzyskać w LVBET darmowy bonus. Promocja bez depozytu w wysokości 50 złotych dotyczy wszystkich posiadaczy karnetów Widzewa Łódź i Unii Leszno. Aby otrzymać ekstra środki bonusowe należy wysłać na adres: pomoc@lvbet.pl zdjęcie swojego imiennego karnetu. LVBET bonus jest aktywny przez 30 dni i dotyczy wyłącznie posiadaczy karnetów na rok 2020/2021.

600 PLN na sporty wirtualne na start

Istnieje również alternatywna opcja bonusu powitalnego. Wpłacając po rejestracji depozytu min. 20 zł wybierz opcję “Bonus powitalny 600 PLN wirtualki”. Na twoje konto bonusowe trafi bonus 100% od wpłaty do 600 zł. Skorzystanie z niego oznacza, że zarówno bonus jak i depozyt znajdą się na saldzie bonusowym. By móc wypłacić środki należy obrócić nimi 6-krotnie po kursie min. 1.50. Do obrotu zaliczają się tylko zakłady postawione na sporty wirtualne. Promocja ta wyklucza bonus 100% od wpłaty do 1000 zł i jest aktywna przez 30 dni.

Jak obrócić bonus w LVBET

Typ OfertyOpis
LV BET bonusVIPLB
Freebet od 1. wpłatyobrót 2x bonus, zakład 3-drogowy, min. kurs 2.0
Freebet bez depozytu 20 PLNobrót 2x bonus, 3 zdarzenia, min. kurs 2.0
Bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN:obrót 4x depozyt, min. kurs 2.0
Bonus od drugiej wpłaty 1000 PLN:obrót 3x depozyt, min. kurs 2.0
Zakład bez ryzyka 333 PLNobrót 1x bonus, min. kurs 1.75
Czas na obrótBrak wymogów

Obrót bonusem

Każdy bonus bukmacherski jest objęty jakimiś wymogami obrotowymi. W przypadku LV BET wymogi takie dotyczą zarówno bonus od pierwszego i drugiego depozytu, jak i promocji bez depozytu.

W przypadku bonusu od pierwszej wpłaty (zarówno powyżej, jak i poniżej 50 zł) depozytem należy obrócić 4 razy po kursie 2.0. Drugim depozytem należy obrócić z kolei 3 razy, również z minimalnym kursem na kuponie 2.0. Jeśli zakład jest zakładem typu AKO pojedyncze zdarzenie na kuponie musi wynosić co najmniej 1.50. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne oraz z opcją cash-out.

Freebet od depozytu ma wymóg 2 razy obrotu. Można go postawić na kuponie z zakładem 3-drogowym z kursem 2.00 lub na kuponie KOMBI. Wtedy przynajmniej jeden zakład z kuponu musi być 3-drogowy a łączny kurs 1.50

Wymogi obrotowe bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł są nieco lepsze. Bonus z mnożnikiem „x20” będzie aktywowany jeśli postawisz zakład kombi składających się z co najmniej trzech zdarzeń, o łącznym kursie wynoszącym min. 2.50 oraz min. kursie na jedno zdarzenie 1.25. Natomiast wygrane otrzymane ze środków bonusowych należy obrócić 2 razy po kursie 2.0.

Zakład bez ryzyka wystarczy obrócić raz po kursie minimalnym 1.75.

Aby wypłacić darmowy bonus 50 zł dla posiadaczy karnetów na mecze należy obrócić nim przynajmniej 4 razy po kursie min. 1.75.

Jak wypłacić bonus powitalny?

My wybraliśmy trzy zdarzenia, w tym jedno z większym ryzykiem. Na kuponie umieściliśmy dwie drużyny, których ewentualna wygrana pieczętowała końcowe zwycięstwo w lidze oraz jedno zdarzenie z większym ryzykiem (co jak później się okazało nie wyszło na dobre). Kurs całkowity powinien wynosić powyżej 2.00. My zdecydowaliśmy się na umieszczenie na kuponie trzech wydarzeń z następującymi kursami: 1.97, 1.19 i 1.23, co w rezultacie dało kurs łączny 2.88, czyli dużo powyżej ustalonego minimum. Oczywiście w przypadku bonusu x100 rekomendujemy jednak włączenie do kombi kursu niższego niż 1.97 co wiąże się z mniejszym ryzykiem. W prawym dolnym rogu pola kuponu zobaczysz żółty przycisk „Wykorzystaj bonus”. Klikając w niego na ekranie pojawi się komunikat “Użyj bonusu”, w którym bukmacher informuje ile czasu pozostało do wykorzystania bonusu z kody promocyjnego LV BET (masz na to 30 dni). Jeśli zdecydujesz się wykorzystać mnożnik kliknij w żółte pole z napisem „Aktywuj”.

Jeśli Twój kupon spełnia wszystkie warunki na końcu pola kuponu pojawi się niebieski przycisk „Zakład bonusowy”. Dodatkowo przy informacji o kursie pojawi się żółty napis „mnożnik:100.00”. Jeśli jesteś zdecydowany, aby obstawić kliknij w przycisk zakład bonusowy. Po chwili przetwarzania Twojego kuponu powinno wyskoczyć okno z komunikatem ze szczegółowymi informacjami o kuponie tj. numer kuponu, wybrane zdarzenia, stawka, podatek, mnożnik, kurs całkowity, liczba zakładów i możliwa wygrana.

LVBET Kod Promocyjny - Rejestracja 2021
LVBET Kod Promocyjny – Rejestracja 2021

Rejestracja LVBET kod bonusowy na 2021

W pierwszej kolejności kliknij w baner lub przycisk, znajdujący się w artykule, a zostaniesz przeniesiony do specjalnej promocji na stronie lvbet.pl. Następnie kliknij w przycisk “Zarejestruj się”, widoczny na środku ekranu. Pojawi się formularz rejestracyjny z trzema krokami: Podstawowe dane, Szybka rejestracja, Pełna rejestracja.

LVBET proces rejestracji
LVBET szybka rejestracja
Pełna rejestracja w LVBET

Szybka rejestracja zajęła nam 1 minutę. W formularzu musisz uzupełnić tylko dane osobowe (pole z imieniem, nazwiskiem, nr PESEL), dane konta (login, hasło, e-mailem, nr. telefonu i kod promocyjny). Następnie bukmacher zweryfikuje Twój e-mail i jeśli wszystko będzie się zgadzać już po chwili będziesz mógł korzystać z oferty LVBET na zakłady. Są jednak minusy posiadania konta tymczasowego. Choć po wpłaceniu depozytu przysługuje Ci bonus od wpłaty, to bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł już nie otrzymasz. Nie będziesz mógł też wypłacić wygranych z konta, a limit na zakłady wynosi 5200 zł. Jeśli jednak uzupełnisz wszystkie dodatkowe dane wymagane przy pełnej rejestracji będziesz mógł korzystać z całego pakietu korzyści. Wystarczy, że przejdziesz przez 3 krok rejestracji.

Proces pełnej rejestracji nie jest trudny, ale wymaga podania danych takich jak numer konta czy skan dowodu osobistego. W tym momencie mamy dobrą radę: nie musisz mieć w domu skanera, aby się zarejestrować. Wystarczy zdjęcie przodu i tyłu dowodu. Należy je jednak zrobić przy dobrym świetle i w kolorze w przeciwnym wypadku może zostać odrzucone.

Jeżeli z jakichś powodów LV BET by odrzucił takie zdjęcie (nam odrzucił skan czarno-biały) to szybko otrzymasz o tym informację na maila (zdjęcie poniżej). Następnie można wrzucić poprawione zdjęcie w zakładce moje konto -> moje dokumenty po zalogowaniu się w serwisie.

Skan dowodu w czasie rejestracji na LV BET
Skan dowodu w czasie rejestracji na LV BET

Pamiętaj też o wprowadzeniu kodu promocyjnego przy rejestracji: VIPLB – aktywuje wszystkie bonusy na koncie gracza. Możesz dzięki niemu zgarnąć 20 zł bonusu bez depozytu, zakład bez ryzyka 333 zł, ale też 3000 zł od depozytu i 30 zł ekstra od nas.

Jak szybko wpłacić pieniądze na zakłady online?

Po zalogowaniu się na swoje konto kliknij w przycisk “Wpłata”. W górnej części ekranu wyświetlą się na opcję metod wpłaty. Wśród nich znajdziesz DotPay, tPay.com, Paysafecard, Skrilla, Paymenticon, Przelewy24 oraz płatności za pomocą karty kredytowej i debetowej oraz BLIKa. My wybraliśmy Przelewy24 – naszym zdaniem najłatwiejszą i jedną z najszybszych form zasilenia konta. W tym momencie koniecznie kliknij w baner z napisem bonus powitalny. W przeciwnym wypadku nie otrzymasz bonusu dla nowych graczy.

Bonus od depozytu LV BET

Przed wpłatą konta będziesz musiał jeszcze potwierdzić nr konta bankowego i nazwę banku. Po poprawnym wpisaniu adresu i numeru, wyświetli się właściwy komunikat. Następnie zostaniesz przekierowany do strony Przelewy24, gdzie możesz wejść na stronę banku i zlecić depozyt.

Jeśli jesteśmy już na wpłatach to warto wspomnieć o opcji Blik one Click. Dzięki niej można zasilać konto metodą Blik bez konieczności wpisywania kodu. Wystarczy zrobić to za pierwszym razem i zapamiętać urządzenie. Później wpisywanie kodu nie będzie już konieczne.

Stawianie zakładów bukmacherskich

Zakłady online w LV BET

Przejdźmy zatem do sekcji zakładów sportowych. Najpierw wybierz dyscyplinę i konkretne wydarzenie, które chcesz obstawić. Aby wybrać zakład po prostu kliknij na nazwę drużyny/zawodnika. Otworzy się okno po prawej stronie, gdzie możesz wybrać czy ma to być zakład pojedynczy (singiel) czy zakład wielokrotny (KOMBI). Następnie potwierdź swój zakład klikając na Przycisk “Postaw zakład”.

Rejestracja i postawienie pierwszego zakładu już za nami warto zatem przyjrzeć się jakie jeszcze bonusy możesz otrzymać na grę.

Wymień LV Punkty na prawdziwe pieniądze

Kolejną szansą na zgarnięcie dodatkowej kasy jest program lojalnościowy zwany LV Punktami. Otrzymujesz je po prostu za grę w serwisie, czyli za stawianie zakładów. Każde zagrane 25 złotych to 1 punkt. Następnie LV Punkty można wymieniać na nagrody, przede wszystkim na różnego rodzaju bonusy i tak 100 punktów LV BET warte jest 5 złotych. Dodatkowo warto podkreślić, że środki pochodzące z wymiany punktów nie podlegają obrotowi. To oznacza, że możesz je wypłacić bezpośrednio po zamianie. Oferta dotyczy zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Po wpisaniu kodu promocyjnego LVBET przy rejestracji nastąpi też natychmiastowa aktywacja programu lojalnościowego.

Bonusy okazjonalne i promocje na wybrane mecze

Bądź na bieżąco z bukmacherem i korzystaj z dodatkowych promocji na specjalne wydarzenia. LVBET często oferuje bonusy stałe i okazjonalne.

Bezpieczny kupon 5+

Postaw kupon AKO z minimum 5 zdarzeniami po kursie całkowitym min. 3.0 za co najmniej 20 zł. Jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione otrzymasz zwrot postawionej stawki w postaci bonusu. Maksymalnie możesz otrzymać 50 zł. Warunkiem jest, aby kupon zawierał selekcje z jednego tygodnia, czyli od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23.59. Do promocji wlicza się pierwszy kupon spełniający warunki. Jednak z akcji Bezpieczny kupon 5+ możesz skorzystać co tydzień. Aby wypłacić bonus należy obrócić go co najmniej 3 razy po kursie min. 1.75.

Gruby kupon

Bukmacher LVBET wystawia każdego dnia tzw. gruby kupon, czyli zakład z podwyższonym kursem całkowitym nawet do +20%. Dzięki temu możesz zgarnąć wyższą wygraną. Przejdź w zakładkę “Promocje” i kliknij w ofertę Gruby kupon, a zobaczysz co przygotował dla Ciebie LVBET.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Stawiaj zakłady na sporty wirtualne od poniedziałku do niedzieli i wykonaj obrót za min. 100 zł na zakłady z kursem min. 1.50. Dzięki temu otrzymasz bonus 20 zł na zakłady w poniedziałek w następnym tygodniu. Środki bonusowe należy przeznaczyć na zakłady na sporty wirtualne i obrócić 5 razy.

W przypadku promocji tymczasowych objęte są nimi przede wszystkim mecze kadry narodowej, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, spotkania Ekstraklasy i inne ważne wydarzenia sportowe m.in. słynna gala sztuk walki Fame MMA. Dzięki nim możesz liczyć na dodatkowe bonusy na grę. Czasem są to bonusy za postawienie na strzelca bramki, czasem na najlepszy zakład kombi lub też dodatkowy bonus od wpłaty do wykorzystania w meczach objętych promocją. Dlatego zachęcamy do zaglądania do zakładki promocji, aby sprawdzić czy akurat nie ma dostępnej specjalnej promocji na zakład, który chcesz postawić. Oprócz promocji na wydarzenia sportowe znajdziesz też bonusy na wirtualne sporty czy e-sporty, w tym zakłady bez ryzyka czy freebety LVBET.

LV Kombi BOOST

Ta promocja to szansa na większe wygrane. Dotyczy ona kuponów kombi w min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym każdego z nich min. 1.25. Typując takie zakłady gracz otrzymuje bonus w postaci powiększonego kursu całkowitego kuponu. Przy minimalnej liczbie zakładów na kuponie bonus wynosi +3%. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus kursowy. Maksymalnie można powiększyć kurs całkowity o +75% i jest to możliwe na kuponie z min. 13 zdarzeniami. Do promocji nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i te postawione za środki bonusowe.

Operacja: Esports

Gracze, którzy dokonają obrotu na zakładach kombi za min. 500 zł na wybrane wydarzenia ze świata esportu otrzymają bonus 100 zł. Obrót liczony jest od czwartku od godz. 00:00 do środy do godz. 23:59. W promocji bierze udział większość zdarzeń esportowych (CS:GO, Dota 2, Call of Duty, LoL i inne). Kurs łączny kuponu musi wynosić nie mniej niż 1.75. Bonus 100 zł jest ważny 30 dni od dnia przyznania i należy go obrócić 5 razy na kuponach z kursem min. 1.75.

Varyfikacja w Ekstraklasie

Promocja przygotowana specjalnie na mecze Ekstraklasy. Jeśli w czasie meczu sędzia cofnie bramkę na podstawie użycia systemu VAR bukmacher zwróci stawkę kuponu gracza. Oczywiście w przypadku, gdy taka decyzja spowoduje przegraną. Aby otrzymać zwrot należy wysłać wiadomość na adres: promocje@lvbet.pl z numerem kuponu kwalifikującego się do zwrotu. Bukmacher przyzna bonus w ciągu dwóch dni.

Czy warto wpisać kod promocyjny w LVBET – poznaj opinie

Zdecydowanie warto użyć kodu bonusowego LVBET w formularzu rejestracyjnym. Dzięki niemu aktywujesz najwyższe bonusy i atrakcyjne promocje na zakłady, oraz skorzystasz ze specjalnych ofert dla graczy z Polski. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samej marce LVBET, przeczytać recenzję, zapoznać się z ofertą i naszą oceną poszczególnych elementów serwisu (kursów, limitów, obsługi klientów) to zachęcamy do przeczytania opinii naszych redaktorów o bukmacherze LVBET. Jeżeli natomiast interesuje Cię bardziej porównanie LVBET do pozostałych legalnych bukmacherów działających na polskim rynku to zapoznaj się z naszym rankingiem bukmacherów.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Wrzesień 2021

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 600 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 500 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 500 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLN
+ 270 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta  550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLN
+ 30 PLN więcej
Zobacz kod
Etotostandardowa oferta 1000 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
BETFANstandardowa oferta 1650 PLNZobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
BetXstandardowa oferta 7827 PLNZobacz kod

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest LVBET kod promocyjny?

LVBET kod promocyjny to VIPLB. Wejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Po wpisaniu kodu aktywowane zostaną wszystkie promocje LVBET – w tym bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 333 zł oraz bonus od wpłaty do 3000 zł, a także promocja z kodem, czyli freebet 30 zł od depozytu.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Przy rejestracji znajdziesz specjalne pole, w którym należy wpisać kod promocyjny. Formularz odrzuca nieprawidłowe kody, więc wpisując kod promocyjny: VIPLB masz pewność, że kod działa i jest prawidłowy.

Czy po wpisaniu kodu rabatowego otrzymam freebet?

Tak, rejestrując się z kodem aktywujesz darmowy LVBET bonus na zakłady online w wysokości 30 PLN.

Czy LV BET posiada bonusy dla mieszkańców polskich miast?

Nie tyle mieszkańców, co kibiców wybranych drużyn sponsorowanych przez bukmachera. Posiadacze karnetów na mecze Widzewa Łodzi i Unii Leszno mogą otrzymać bonus w wysokości 50 zł.

Czy można zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem? 

Tak, LV BET posiada opcję cash-out. Jeśli dany zakład objęty jest promocją cashout możesz zamknąć kupon przed jego rozstrzygnięciem. Dotyczy to zakładów pojedynczych i kombi z oferty zakładów prematch i live.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie