Kod promocyjny LVBET

21102140 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym LVBET?
 • 0 30 zł freebet z kodem
 • 20 zł bonus bez depozytu
 • 20 zł cashback na aplikację
 • 2000 zł bonusy od wpłat
 • 70 zł ekstra bonusy

Kod promocyjny

VIPLB
Odbierz
 • oferta ważna do 30.04.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest LVBET kod promocyjny?

LVBET kod promocyjny to VIPLB. Wpisz kod i odbierz najwyższy bonus 2140 zł. W jego skład wchodzi ekskluzywny freebet 30 zł. Otrzymasz też bonus bez depozytu 20 zł, cashback na aplikację 20 zł i bonusy od 3 wpłat do 2000 zł!

 • Freebet z kodem: 30 zł
 • Bonus bez depozytu: 20 zł
 • Cashback na aplikację: 20 zł
 • Bonus od 1. wpłaty: 500 zł
 • Bonus od 2. wpłaty: 600 zł
 • Bonus od 3. wpłaty: 900 zł
 • Ekstra bonusy: 70 zł

W dalszej części artykułu znajdziesz dokładny opis wykorzystania bonusów na start. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o obstawianiu u tego bukmachera, to sprawdź nasze opinie o LVBET. Znajdziesz tam recenzję zakładów, aplikacji, transmisji itp.

LVBET kod promocyjny legalni bukmacherzy

LVBET kod promocyjny – jak w pełni wykorzystać bonus na start?

Oferta powitalna LVBET jest mega rozbudowana i można z niej wycisnąć spory zysk. Jest jednak dość skomplikowana, dlatego krok po kroku wytłumaczę ci, co zrobić, aby odebrać każdy bonus. W dalszej części artykułu przeczytasz także o warunkach obrotu.

Czym jest kolejka bonusowa?

Zanim wytłumaczę wam jak odebrać bonusy, to szybko powiem o co chodzi z „kolejką bonusów”. W LVBET możesz otrzymać nawet 7 bonusów.

Obracać możesz tylko jednym, a więc pozostałe po przyznaniu będą czekać w kolejce. Po obróceniu lub utracie aktywnego bonusu będą z tej kolejki wskakiwać do aktywacji kolejne. Kolejkę możesz ustawiać samemu.

LVBET kolejka bonusowa

Po rejestracji zweryfikuj swoje konto, aby otrzymać bonus bez depozytu

Najpierw zajmijmy się bonusem bez depozytu 20 zł. Otrzymasz go po założeniu konta stałego. Jeśli zarejestrowałeś się przez moje ID lub mObywatela, to wystarczy, że zweryfikujesz swój adres e-mail. Jeśli rejestrowałeś się przez klasyczny formularz, to będziesz musiał wysłać dokumenty i poczekać na weryfikację. Bonus powinien zostać przyznany automatycznie:

LVBET bonus bez depozytu

Bonus otrzymasz z mnożnikiem i będzie wyglądał w sposób „1 PLN (X20)” Jest to równowartość 20 zł, a więc nie nie martw się, że tak to wygląda.

Uwaga: Podczas testów zdarzyło się, że pomimo prawidłowej weryfikacji bonus nie został dodany. Wówczas zgłoś się z tym problemem na czacie i konsultant zadba o to, aby bonus znalazł się na twoim koncie.

Bonus bez depozytu LVBET - przyznawanie

Wpłać swój pierwszy depozyt i odbierz bonus od depozytu do 500 PLN

Następnie dokonaj swojej pierwszej wpłaty. Musi ona wynieść min. 50 zł, abyś otrzymał również freebet 30 zł. Pamiętaj, aby przy wpłacie zaznaczyć, że chcesz otrzymać „500 PLN klasyczny bonus powitalny”. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną kwotę bonusu, to wpłać 500 zł.

LVBET klasyczny bonus od wpłaty

Po wpłacie bonus trafi do kolejki bonusowej. Będziesz mógł z niego skorzystać po utraceniu lub obróceniu bonusu bez depozytu 20 zł.

Obstaw kupon za min. 50 zł, aby zgarnąć freebet 30 zł

Po rejestracji z kodem VIPLB przysługuje ci także freebet 30 zł. Otrzymasz go, jeśli wpłaciłeś 50 zł i obstawiłeś kupon AKO za min 50 zł z kursem min 1.75.

Tak jak napisałem powyżej, po wpłacie 50 zł bonus trafi do kolejki. Najpierw wykorzystaj zatem bonus bez depozytu 20 zł. Następnie, gdy bonus od wpłaty będzie już aktywny postaw na kupon AKO z kursem min. 1.75. Dzięki temu w najbliższą środę otrzymasz darmowe 30 zł (niezależnie od tego, czy kupon będzie wygrany, czy nie)

LVBET freebet od wpłaty

Dokonaj drugiej wpłaty min. 10 zł, aby otrzymać bonus od 2. depozytu do 600 PLN

Teraz przechodzimy do bonusu od 2. wpłaty. Swojego drugiego depozytu możecie dokonać, nawet jeśli jeszcze macie w kolejce inne bonusy. Ważne jest to, abyście zaznaczyli przy wpłacie, że chcecie taki bonus otrzymać.

LVBET bonus drugi depozyt

Minimalna wpłata to 10 zł. Bonus wyniesie połowę wpłaconej stawki. Maksymalna kwota to 600 zł, więc jeśli chcesz tyle dostać, to wpłać 1200 zł.

Jeśli masz aktywny inny bonus, to bonus od 2. wpłaty trafi do kolejki bonusowej. Jeśli nie, to będziesz mógł zacząć od razu za niego obstawiać.

Dokonaj trzeciej wpłaty min. 25 zł, aby otrzymać bonus od 3. depozytu do 900 PLN

Taka sama sytuacja jak w przypadku 2. bonusu. Trzeciej wpłaty możesz dokonać kiedy chcesz, ale musi ona wynieść co najmniej 25 zł. Jeśli masz aktywny inny bonus, to trafia on do kolejki. Jeśli nie, to możesz zająć się obrotem.

LVBET bonus - trzeci depozyt

Bonus od 3. wpłaty zostanie dodany z nieszczęsnym mnożnikiem „x25”. Czyli jeśli wpłaciłeś minimalną kwotę 25 zł, to twój bonus będzie wyglądał: „0,5 PLN x25”, co w praktyce oznacza 12.50 zł. Warto jednak podkreślić, że wpłacone środki będziesz miał już na koncie głównym.

Zagraj za środki własne, aby otrzymać cashback na aplikację 20 zł

W ofercie powitalnej znajdziemy także cashback 20 zł za zakład w aplikacji. Z bonusu możesz skorzystać, gdy będziesz obstawiał za środki własne (czyli nie za żadne bonusy). Wtedy wytypuj za co najmniej 2 dyszki kupon z kursem min. 1.75.

LVBET cashback aplikacja kupon

Jeśli przegrasz, to bukmacher zwróci ci 20 zł w formie bonusu. Bonusy są dodawane w poniedziałki, środy i piątki.

Boosty kursowe, czyli co zrobić, gdy chcę skorzystać z promocji specjalnej

W LVBET możemy także korzystać z dodatkowych promocji boostowych, takich jak np. kurs 100.00 na zwycięstwo Igi Świątek w Australian Open. Wtedy proces trochę się zmienia, dlatego w pigułce wrzucam wam, co trzeba zrobić, aby wykorzystać wszystkie bonusy:

 1. Krok 1

  Rejestrujesz konto stałe

 2. Krok 2

  Otrzymujesz bonus bez depozytu

 3. Krok 3

  Wpłacasz min. 50 zł przy zaznaczeniu, że chcesz otrzymać bonus klasyczny. Bonus trafia do kolejki bonusowej.

 4. Krok 4

  Dokonujesz 2. wpłaty min. 10 zł przy zaznaczeniu, że chcesz otrzymać bonus od 2. wpłaty (bonus trafia do kolejki)

 5. Krok 5

  Dokonujesz 3. wpłaty przy zaznaczeniu, że chcesz otrzymać bonus od 3. wpłaty (bonus trafia do kolejki). Trzecia wpłata sprawia, że wpłacone środki przechodzą na konto główne, a bonus z mnożnikiem.

 6. Krok 6

  Za pieniądze na koncie głównym stawiamy sobie kupon za min. 20 zł z kursem min. 1.75, aby otrzymać cashback na aplikację w przypadku przegranej.

 7. Krok 7

  Następnie typujesz za 1 zł zakład objęty promocją (również za środki główne). 

I w taki oto magiczny sposób otrzymujesz wszystkie bonusy powitalne w LVBET. Pamiętaj, że jakbyś czegoś nie rozumiał, to zawsze możesz zgłosić się na czat lub napisać do nas mailowo. W dalszej części artykułu wyjaśniamy szczegółowe działanie każdego bonusu.

LVBET bonus bez depozytu

Pierwszy bonus jaki otrzymasz to LVBET bonus bez depozytu za rejestrację z naszym kodem. Oto warunki:

 1. Akceptacja bonusu przy rejestracji

  Zaznacz w formularzu rejestracyjnym opcję: „chcę otrzymać bonus bez depozytu”

 2. Założenie konta stałego

  Załóż konto stałe. Jeśli zarejestrowałeś się przez moje ID lub mObywatel, to wystarczy, że zweryfikujesz adres e-mail. 

 3. Przyznanie bonusu

  Po weryfikacji konta przez bukmachera bonus bez depozytu zostanie przyznany. Bonus będzie wynosił 1 zł z mnożnikiem x20

 4. Kupon za bonus bez depozytu

  Stwórz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50 (kurs poj. min. 1.25). Na kuponie wybierz opcję „wygrana x20”.

 5. Obrót wygraną

  Wygrana z kuponu z mnożnikiem musi być obrócona 2 razy po kursie min. 2.00 na rynki składające się z min. 3 selekcji.

Świetny bonus, który umożliwia obstawienie zakładu zupełnie za darmo. Nie musisz wpłacać swoich pieniędzy, a bonus otrzymasz, gdy bukmacher potwierdzi Twoje konto stałe. Jeśli chciałbyś więcej grać za darmo, to przyda ci się nasze zestawienie bonusów bez depozytu. Opisaliśmy tam wszystkie bonusy umożliwiające darmową grę.

LVBET bonus bez depozytu

LVBET kod bonusowy – bonus 100% od wpłaty do 500 PLN

Po dokonaniu 1. wpłaty otrzymasz bonus 100% od depozytu. Oto warunki jego wykorzystania:

 1. Wpłata

  Wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł. Warto jednak wpłacić co najmniej 50 zł, aby otrzymać także freebet 30 zł. Przy wpłacie zaznacz, że chcesz otrzymać „500 PLN klasyczny bonus powitalny”

 2. Otrzymanie bonusu

  Bukmacher przyzna bonus 100% od wpłaty do kwoty 500 zł. Czyli jeśli wpłaciłeś 50 zł, to otrzymasz kolejne 50 zł bonusu. Łącznie będziesz miał zatem 100 zł.

 3. Masz aktywny inny bonus?

  Jeśli masz aktywny jeszcze bonus bez depozytu, to bonus od wpłaty trafi do kolejki.

 4. Obrót

  Gdy obrócisz lub utracisz bonus bez depozytu, to będziesz mógł zacząć obracać bonusem od wpłaty. Wymagany jest 4-krotny obrót po kursie min. 1.75

  Pamiętaj, aby obstawić min. 1 kupon AKO za 50 zł z kursem min. 1.75. Wówczas otrzymasz też freebet 30 zł!

Bonus jest naprawdę mega korzystny, bo otrzymujesz równowartość wpłaconych pieniędzy. Zwróć jednak uwagę, że zarówno wpłata, jak i bonus przechodzą na saldo bonusowe i musisz obrócić i tym i tym, co akurat jest delikatny minus. Podkreślam również, że gdy masz jeszcze aktywny bonus bez depozytu, a prawdopdoobnie tak jest, to bonus od wpłaty trafia do kolejki.

LVBET bonus od wpłaty

LVBET kod promocyjny – freebet 30 PLN

Rejestracja z kodem VIPLB oraz pierwsza wpłata min. 50 zł da ci również możliwość odebrania ekstra freebetu 30 zł. Oto szczegóły:

 1. Obstaw odpowiedni kupon

  Gdy będziesz obracał bonusem od wpłaty, o którym pisaliśmy powyżej, wytypuj jeden kupon AKO za min. 50 zł z kursem min. 1.75.

 2. Odebranie freebetu 30 zł

  Niezależnie od tego czy wygrasz czy nie, jeśli spełniłeś powyższy warunek i założyłeś konto z kodem VIPLB, otrzymasz freebet 30 zł. Zostanie ci on przyznany w środę do godz. 17:00 za zakład postawiony w poprzednim tygodniu

 3. Freebet z mnożnikiem

  Freebet dodany zostanie z mnożnikiem 1 PLN (x30), co jest równowartością 30 zł.

 4. Wykorzystanie freebetu

  Aby wykorzystać bonus, należy wybrać na kuponie opcję „Użyj bonusu Wygrane x30”. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 selekcje (każda min. 1.25). Łączny kurs kupon to 2.50.

 5. Obrót wygraną

  Jeśli wygrasz, wygraną z kuponu z mnożnikiem należy jeszcze obrócić 2 razy po kursie min. 2.00, na zakład z rynkiem 3-drogowym (w przypadku kuponu KOMBI musi to być min. 1 rynek 3-drogowy z kursem kuponu 1.50)

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych bonusów, jeśli masz aktywną inną promkę, to freebet trafi do kolejki. Sam obrót jest dość wymagający, ale jeśli się uda, to możesz wyciągnąć sporo dodatkowej wygranej.

Ważne
* Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem
* Bonus będzie dodawany w środę do godz. 17:00 za zakład postawiony w poprzednim tygodniu
* Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza

LVBET freebet od wpłaty

LVBET kod bonusowy – bonus 50% od 2. depozytu 600 PLN

Bonus od 2. depozytu działa bardzo podobnie jak bonus od 1. depozytu. Z tym, że wynosi on 50% do kwoty 600 zł. Oto szczegóły:

 1. Wpłata

  Dokonaj drugiej wpłaty na min. 10 zł. Jeśli chcesz dostać maksymalny bonus 600 zł, to zdeponuj 1200 zł.

  Pamiętaj, aby zaznaczyć przy drugiej wpłacie, że chcesz otrzymać „Klasyczny bonus 600 PLN od drugiego depozytu”

 2. Odebranie bonusu

  Jeśli masz aktywny inny bonus, to ten trafi do kolejki. Gdy wykorzystasz poprzednie bonusy, to będziesz mógł wykorzystać bonus od 2. wpłaty.

   

  Na konto bonusowe trafią zarówno bonus jak i wpłacone środki (wpłaciłeś np. 100 zł, to otrzymałeś 5o zł bonusu. Łącznie 150 zł idzie na konto bonusowe).

 3. Obrót bonusem

  Całością (bonusem i depozytem) obróć 3 razy po kursie min. 1.75. Jak uda ci się obrócić, to pieniądze są twoje

Warto wpłacić wyższą kwotę niż 10 zł, bo warunki obrotu naprawdę nie są zbyt wygórowane. Pamiętaj, że podobnie jak przy promocji po pierwszej wpłacie, zarówno depozyt, jak i bonus trafiają na konto bonusowe. W tym wypadku także do obrotu nie są liczone zakłady systemowe, na sporty wirtualne, na gry karciane oraz typy stworzone za pomocą narzędzia Player Bets.

LVBET bonus drugi depozyt

LVBET kod promocyjny – bonus 50% od 3. wpłaty do 900 PLN

Ostatni bonus, jaki możecie otrzymać w ofercie powitalnej LVBET to bonus od trzeciego depozytu do 900 zł. Bonus jest przyznawany z mnożnikiem, a oto jak dokładnie wygląda jego działanie.

 1. Trzecia wpłata

  Dokonaj trzeciej wpłaty na min. 25 zł. Aby dostać maksymalny bonus 900 zł, zdeponuj 1800 zł.

  Pamiętaj, aby zaznaczyć przy trzeciej wpłacie, że chcesz otrzymać  „Bonus 900 PLN od trzeciego depozytu”

 2. Odebranie bonusu

  Jeśli masz aktywny inny bonus, to ten trafi do kolejki. Gdy wykorzystasz poprzednie bonusy, będziesz mógł wykorzystać bonus od 3. wpłaty.

  Twój bonus wyniesie 2% i zostanie policzony z mnożnikiem kursu na kuponie x25. Jest to równowartość 50% wpłaty. Czyli jeśli wpłaciłeś np. 100 zł, to trafi ona na konto główne, a dodatkowo otrzymasz bonus 50 zł, który zostanie przedstawiony jako: „2PLN x25”.

 3. Obrót depozytem

  Polecamy najpierw obrócić wpłacony depozyt, czyli np. 100 zł. Aby to zrobić, należy dokonać 3-krotnego obrotu (zagrać łącznie za 300 zł) na kuponach z kursem min. 2.00 (kurs selekcji min. 1.50).

 4. Wygrany kupon przy obrocie depozytem

  Jeżeli zagrasz za wpłacone 100 zł i twój kupon będzie wygrany, to do obrotu pozostanie 200 zł, które będziesz obstawić na kolejnych kuponach z wygranych wcześniej środków.

 5. Przegrany kupon przy obrocie depozytem

  Z kolei, gdy twój kupon obstawiony za wpłacone 100 zł okazał się przegrany, to nie musisz dalej obracać. Możesz przejść do wykorzystania bonusu z mnożnikiem.

 6. Wykorzystanie bonusu z mnożnkiem

  Bonus z mnożnikiem wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs łączny min. 2.50, selekcji min 1.25). Jeśli dokonałeś obrotu depozytem lub go utraciłeś, to wygrana z kuponu przejdzie na konto gotówkowe.

Na pewno jest to najbardziej skomplikowany bonus w LVBET i zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo z niego skorzystać. Mam jednak nadzieję, że moja instrukcja okazała się pomocna. W razie co, to zachęcam do zgłaszania się na czat.

LVBET bonus - 3 depozyt

LVBET kod promocyjny – cashback 20 PLN na aplikację

Ostatni bonus, to cashback, który otrzymas za przegrany zakład w aplikacji.

 1. Obstawienie kuponu

  Obstaw kupon za środki gotówkowe w aplikacji za min. 20 zł. Wymagany kurs min. to 1.75.

 2. Cashback

  W przypadku przegranej otrzymasz cashback 20 zł. Otrzymany zwrot przed wypłatą należy obrócić 3-krotnie na kuponach z kursem 1.75 w ciągu 30 dni

Korzystny bonus, który zapewnia bezpieczny zakład na aplikację. LVBET na pewno wyróżnia się nim na tle konkurencji, ponieważ jest jednym z zaledwie trzech bukmacherów z tego rodzaju ofertą. Cashback wypłacany jest w poniedziałki, środy i piątki.

Jeśli chciałbyś jednak skorzystać z klasycznego cashbacku, to zdecydowanie polecamy zakłady bez ryzyka w Fortunie, które zapewniają  zwrot na konto depozytowe.

Jak obrócić bonus w LVBET?

W ramach podsumowania prezentujemy wszystkie warunki obrotu poszczególnych bonusów w LVBET:

 1. Bonus bez depozytu

  Bonus z mnożnikiem „x20” będzie aktywowany jeśli postawisz zakład kombi składających się z co najmniej trzech zdarzeń, o łącznym kursie wynoszącym min. 2.50 oraz min. kursie na jedno zdarzenie 1.25. Natomiast wygrane otrzymane ze środków bonusowych należy obrócić 2 razy po kursie 2.00.

 2. Bonus od pierwszej wpłaty

  W przypadku bonusu od pierwszej wpłaty depozytem i bonusem należy obrócić 4 razy po kursie 1.75. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz te z opcją cash-out.

 3. Freebet 30 PLN

  Freebet od depozytu ma wymóg 2 razy obrotu. Można go postawić na kuponie z zakładem 3-drogowym z kursem 2.00 lub na kuponie KOMBI. Wtedy przynajmniej jeden zakład z kuponu musi być 3-drogowy a łączny kurs 1.50

 4. Bonus od drugiej wpłaty

  Drugim depozytem i bonusem należy obrócić 3 razy, z minimalnym kursem na kuponie 1.75. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz z opcją cash-out.

 5. Bonus od trzeciej wpłaty

  W przypadku bonusu od trzeciej wpłaty wymagany jest 3-krotny obrót depozytem na kuponach z kursem 1.75.

 6. Cashback na aplikację

  Cashback na aplikację podlega 3-krotnemu obrotowi na kuponach z kursem min. 1.75.

LVBET kod bonusowy – co jeszcze możesz otrzymać?

Poza głównymi bonusami, LVBET przygotował również kilka dodatkowych promocji. Poniżej opis każdej z nich.

LVKOMBI Boost

Klasyczna promocja na kupony AKO. Im więcej zdarzeń, tym wyższy boost. Od 15 zdarzeń wzwyż wygrana twojego kuponu wzrasta do 75%. Minimalna liczba selekcji to 3, a min. kurs każdego zakładu 1.25

LVBET kombi boost

Cashback 30 PLN – zwrot codziennie

Ta promka umożliwia ci codzienną grę bez ryzyka. Wystarczy, że danego dnia klikniesz „Biorę udział” i wpłacisz min. 60 zł. Następnie musisz postawić właśnie za tyle dowolny kupon.

Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot 30 zł w formie bonusu. Bonus przed wypłatą wystarczy wykorzystać na kupon składający się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie minimalnym 2.50 oraz kursie każdego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.25. Jak wygrasz, pieniądze są twoje.

NBA Triple-Double – zyskujesz potrójnie!

Promocja, dzięki której dostajesz następujące dodatki na obstawianie NBA:

 • Podwyższenie kursu o 10% na kupon z min. 3 zdarzeniami na NBA (kurs min. pojedynczej selekcji 1.35),
 • 100 PLN bonusu co tydzień, za 3 trafione kupony z NBA (kurs min. 3.00, stawka min. 30 PLN)
 • Co najmniej 10 transmisji z meczów NBA w tygodniu.

Potężne kursy

Jedna z kilku promocji kursowych w LVBET. Dzięki niej codziennie możemy obstawić zakład bez marży.

Esports Full Buy – odblokuj weekend bez podatku

Ta promka skierowana jest do typerów e-sportowych. Należy wykonać obrót w zakładach e-sportowych na min. 1500 PLN na kuponach AKO (od poniedziałku 00:00 do czwartku 23:59).

Jeśli ten warunek zostanie spełniony, odblokujesz możliwość grania bez podatku oferty esportowej – od piątku od 14:00 do niedzieli do 23:59.

LVBET esports full

Kurs+

Kolejna promocja kursowa. Jest to zboostowany o ok. 20-30% kurs na wybrany zakład danego dnia.

Operacja e-sport

Druga bardzo dobra promka e-sportowa. Zapisz się do promocji i od czwartku 00:00 do środy 23:59 dokonaj obrotu za min. 500 zł na kupony AKO na e-sport (kurs min. 1.75). Jeśli spełnisz ten warunek, zgarniesz bonus 100 zł. Otrzymany bonus podlega 5-krotnemu obrotowi, po minimalnym kursie 1.75.

Darmowy bonus 50 PLN za karnet na mecze

Niektórzy gracze zakładający konto z kodem promocyjnym, mogą uzyskać w LVBET darmowy bonus. Promocja bez depozytu w wysokości 50 złotych dotyczy wszystkich posiadaczy karnetów Śląska Wrocław, Piasta Gliwice. Aby otrzymać ekstra środki bonusowe należy wysłać na adres: pomoc@lvbet.pl zdjęcie swojego imiennego karnetu. LVBET bonus jest aktywny przez 30 dni i dotyczy wyłącznie posiadaczy karnetów na sezon 2023/2024.

Varyfikacja w Ekstraklasie

Jeśli przez analizę VAR twój kupon został przegrany, otrzymasz zwrot w postaci stawki obstawionego zakładu. Oto co należy zrobić:

 • Wyślij e-mail na promocje@lvbet.pl z numerem kuponu, który został przegrany przez VAR
 • W ciągu dwóch dni od zakończenia danej kolejki PKOBP Ekstraklasy otrzymasz bonus w wysokości stawki swojego zakładu
 • Najwyższa kwota zwrotu to 100 zł

20 zł na sporty wirtualne

Stawiaj zakłady na sporty wirtualne od poniedziałku do niedzieli i wykonaj obrót za min. 100 zł na zakłady z kursem min. 1.50. Dzięki temu otrzymasz bonus 20 zł na zakłady w poniedziałek w następnym tygodniu. Środki bonusowe należy przeznaczyć na zakłady na sporty wirtualne i obrócić 5 razy.

W przypadku promocji tymczasowych objęte są nimi przede wszystkim mecze kadry narodowej, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, spotkania Ekstraklasy i inne ważne wydarzenia sportowe m.in. słynna gala sztuk walki Fame MMA. Dzięki nim możesz liczyć na dodatkowe bonusy na grę. Czasem są to bonusy za postawienie na strzelca bramki, czasem na najlepszy zakład kombi lub też dodatkowy bonus od wpłaty do wykorzystania w meczach objętych promocją. Dlatego zachęcamy do zaglądania do zakładki promocji, aby sprawdzić, czy akurat nie ma dostępnej specjalnej promocji na zakład, który chcesz postawić. Oprócz promocji na wydarzenia sportowe znajdziesz też bonusy na wirtualne sporty czy e-sporty, w tym zakłady bez ryzyka czy freebety LVBET.

Gruby kupon

Następna promka podwyższająca kurs. Tym razem są to gotowe kupony AKO z 20-30% wyższym kursem.

Player Bets – wygrywasz albo zwrot

Ostatnia stała oferta w LVBET. Twoim zadaniem jest stworzenie kuponu z zakładami z Player Bets za min. 30 zł. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot 30 zł w bonusie. Bonus przed wypłatą trzeba obrócić 3-krotnie na kuponach z kursem min. 1.75. Ważny jest przez 14 dni.

Rejestracja LVBET z kodem bonusowym

Większość z was zapewne będzie zakładało konto przez aplikację mobilną, dlatego pokażę wam jak załozyć konto właśnie przez apkę. Nie sprawi to wam żadnych problemów. Zarejestrować możesz się na dwa sposoby:

LVBET rejestracja

Rejestracja przez mojeID

Pierwszy sposób to rejestracja przez moje ID. Wymaga on potwierdzenia tozsamości przez bankowość internetową. Jest to zdecydowanie najszybsza metoda rejestracji, ponieważ nie musisz potem uzupełniać żadnych danych, czy też wysyłać zdjęć dokumentów. Wszystko uzupełni się automatycznie.

Pamiętaj jednak, aby po przejściu procesu rejestracji przez moje ID w kolejnym kroku uzupełnić pole z kodem promocyjny. Kod promocyjny LVBET, który zapewni ci najwyższy bonus to VIPLB.

Po przejściu przez cały proces i ustawieniu limitów na grę, zaloguj się na swoj konto. Powinno być ono od razu uznane za zweryfikowane. Oznacza to, że możesz korzystać ze wszystkich funkcji bukmachera, włącze z wypłatami.

Rejestracja przez formularz

Druga opcja, to klasyczna rejestracja przez formularz. Oto jak wygląda krok po krok po kroku:

 • Krok 1: Podstawowe dane

Najpierw uzupełniasz podstawowe dane: imię, nazwisko, pesel.

LVBET rejestracja - dane
 • Krok 2: Wpisanie kodu promocyjnego

W kroku numer 2 uzupełniasz kolejne niezbędna dane. Kluczowe jest, abyś na końcu wpisał kod VIPLB. Jeśli przeszedłeś do rejestracji przez naszą stronę, to uzupełni się on automatycznie.

LVBET rejestracja kod
 • Krok 3: Weryfikacja e-mail

W przedostatnim kroku, należy zweryfikować swój adres e-mail. W mailu potwierdzającym znajdziesz czterocyfrowy kod, który musisz wpisać w kratki.

LVBET rejestracja - mail
 • Krok 4: Dokończenie rejestracji

W ostatnim kroku, będziesz musiał ustawić limity na grę. Po spełnieniu tego kroku twoje konto tymczasowe będzie już aktywne. Na koncie tymczasowym przez 30 dni możesz swobodnie wpłacać pieniądze i korzystać ze wszystkich bonusów i promocji, ale nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy.

Pamiętaj jednak, że po 30 dni konto wygaśnie, dlatego lepiej wcześniej zweryfikować swoje dane. Aby to zrobić należy wejść w „ustawienia” i uzupełnić dane. Wymagane będzie również wysłanie zdjęć dowodu w sekcji „moje dokumenty”. Bukmacher zweryfikuje twoje dane w ciągu ok. godziny. Wtedy będziesz mógł również wypłacać pieniądze.

LVBET kod bonusowy – wpłaty i wypłaty

 1. Po zalogowaniu się na swoje konto kliknij w przycisk „Wpłata”.
 2. W górnej części ekranu wyświetlą się na opcję metod wpłaty.

  Wpłacić możesz za pomocą: Przelewy24, Paysafecard, karta płatnicza, PLIX, BLIK, Apple Pay, Google Pay, PayPal.

 3. Przed wpłatą na konto będziesz musiał jeszcze potwierdzić nr konta bankowego i nazwę banku.

  Po poprawnym wpisaniu adresu i numeru, wyświetli się właściwy komunikat. Następnie zostaniesz przekierowany do strony Przelewy24, gdzie możesz wejść na stronę banku i zlecić depozyt.

 4. Jeśli jesteśmy już na wpłatach to warto wspomnieć o opcji Blik one Click.

  Dzięki niej można zasilać konto metodą BLIK bez konieczności wpisywania kodu. Wystarczy zrobić to za pierwszym razem i zapamiętać urządzenie. Później wpisywanie kodu nie będzie już konieczne.

Jak wypłacić pieniądze w LVBET?

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z LVBET, to na wstępie trzeba odnotować bardzo pozytywną kwestię. Otóż bukmacher oferuje szybkie przelewy, co oznacza, że pieniądze trafią na twoje konto bankowe w ciągu kilku minut niezależnie od tego o której godzinie i jakiego dnia dokonujesz wypłaty.

LVBET jak wielu innych bukmacherów ma w regulaminie także jeden ważny dla gracza punkt. Otóż gracz może dokonać wypłaty tylko w momencie, gdy dokonał obrotu co najmniej 50% wpłaconej stawki. Oznacza to, że za każdym razem gdy wpłacisz np 100 zł, będziesz mógł wypłacić pieniądze dopiero w momencie obstawienia zakładów za łączną sumę 50 zł.

LVBET kod promocyjny – najważniejsze pytania

LVBET kod promocyjny to VIPLB. Rejestracja z kodem zapewni ci ekstra freebet 30 zł, bonus bez depozytu 20 zł, bonusy od wpłat do 2000 zł. Cały bonus może wynieść nawet 2140 zł!

Przy rejestracji znajdziesz specjalne pole, w którym należy wpisać kod promocyjny. Formularz odrzuca nieprawidłowe kody, więc wpisując kod promocyjny: VIPLB masz pewność, że kod działa i jest prawidłowy.

Tak, rejestrując się z kodem aktywujesz darmowy LVBET bonus na zakłady online w wysokości 30 PLN.

Tak, LV BET posiada opcję cash-out. Jeśli dany zakład objęty jest promocją cashout możesz zamknąć kupon przed jego rozstrzygnięciem. Dotyczy to zakładów pojedynczych i kombi z oferty zakładów prematch i live.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close