Kod Promocyjny Betclic

200 PLN
 • 200 zł zakład bez ryzyka

Kod promocyjny

BTVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.03.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Betclic kod promocyjny to: BTVIP. Zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym i odbierz zakład bez ryzyka 200 zł z bardzo łatwym obrotem! Zgarnij także indywidualne freebety, które odbierzesz podczas gry!

 • Kod promocyjny Betclic: BTVIP
 • Kwota bonusu: 200 zł

Betclic bonus nie jest zbyt rozbudowany, ale zakład bez ryzyka jest bardzo korzystny, ponieważ w przypadku niepowodzenia wymagany jest tylko 1-krotny obrót. Ponadto podczas gry w Betclic możesz zdobywać liczne freebety za wykonywanie „Misji”. Szczegóły każdej promocji opisaliśmy w dalszej części artykułu.

Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny – cashback 200 PLN

Cashback 200 PLN to jedyny bonus, który znajdziecie w ofercie na start. Betclic bonus powitalny nie jest zatem rozbudowany, ale cashback jest naprawdę korzystny. Oto jak go odebrać:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się. Kod promocyjny Betclic nie jest wymagany.

 2. Wpłać pieniądze

  Nie ma minimalnej kwoty wpłaty. Polecamy jednak wpłacić 227.30, aby w przypadku przegranego zakładu otrzymać maksymalny zwrot.

 3. Postaw zakład

  Następnie postaw swój pierwszy zakład z min. kursem 1.14. Nie ma żadnych wymagań odnośnie min. liczby wydarzeń

 4. Wygrywasz?

  Jeśli wygrywasz, pieniądze trafiają na twoje konto depozytowe i możesz je wypłacić lub grać dalej.

 5. Przegrywasz?

  Dostajesz zwrot do 200 PLN w formie freebetu.

 6. Obrót

  Otrzymany freebet przed wypłatą wykorzystaj na kupon z min. kursem 2.14. Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady na gry karciane

Bardzo prosty bonus, który zapewnia bezpieczny początek obstawiania w Betclic. Dużym atutem są bardzo łatwe warunki skorzystania bonusu. Wystarczy postawić kupon z dowolną liczbą zdarzeń po kursie 1.14. Jeśli zakład okaże się wygrany, to wygraną będziesz mógł wypłacić lub grać dalej.

Podrzucam wam też zestawienie najlepszych ofert powitalnych, które znajdziecie na naszej stronie. Sprawdźcie je i skorzystajcie po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka w Betclic.

Betclic zakład bez ryzyka

Betclic bonus bez ryzyka – jak obrócić w przypadku przegranej?

Tak jak wspomnieliśmy w powyższych krokach, w przypadku przegranej otrzymasz zwrot w postaci freebetu. Oto najważniejsze aspekty dotyczące obrotu freebetem

 • Ile postawić, aby otrzymać maksymalny zwrot 200 PLN?
  227.30 (bukmacher nie oddaje podatku)
 • Ile razy trzeba obrócić freebet przed wypłatą?
  1x na kuponie z kursem 1.14
 • Co nie może znaleźć się na kuponie?
  Zakłady na gry karciane

Warunki są bardzo proste i sam obrót freebetem nie powinien sprawić problemu. Termin wykorzystania to 5 lat także, pod tym kątem zero zmartwień. Niestety z uwagi na to, że jest to freebet to jest stawka jest odejmowana od wygranej.

Oznacza to, że jeśli postawiłeś za freebet np. 200 PLN na zakład z kursem 3.00, to zamiast wygrać 616 PLN, to wygrasz 416 PLN, ponieważ stawka freebetu zostaje odjęta od wygranej. Taka sytuacja ma miejsce niezależnie od tego ile wynosi twój freebet

Jest to z pewnością minus, ale mimo to cashback w Betclic uznajemy za bardzo solidny. W tym miejscu polecamy także zakład bez ryzyka w STS, który dostępny jest po założeniu konta ze specjalnym kodem. Zapewnia zwrot na konto depozytowe, a więc nie musicie martwić się obrotem. Kwota jest jednak niższa, bo wynosi 100 PLN.

Kod promocyjny Betclic — podsumowanie

W ramach podsumowania oferty powitalnej Betclic, w tabeli poniżej zawarliśmy najważniejsze informacje

Kod promocyjnyNiewymagany
Kwota bonusu200 PLN
Cashback200 PLN
Oferta powitalna Betclic

W Betclic brakuje przede wszystkim bonusu bez depozytu czy od wpłaty. Jeśli chciałbyś skorzystać z bardziej rozbudowanej oferty powitalnej, to zdecydowanie polecamy Fortunę. Znajdziesz tam aż trzy zakłady bez ryzyka, bonus bez depozytu oraz dodatkowy freebet!

Betclic promocje

Poza cashbackiem, który dostępny jest w ofercie powitalnej, Betclic oferuje także kilka stałych promocji dla zarejestrowanych użytkowników.

Betclic freebet – Misje bukmacherskie

Naszym zdaniem najciekawszy stały element promocji w Betclic. Misje bukmacherskie proponowane są przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych. Biorąc w nich udział, możemy zgarniać wysokie freebety bez obrotu. Poniżej prezentujemy przykład jednej z misji o nazwie „Multi-Pol”:

misje Betclic
Betclic misje bukmacherskie

Jeśli chciałbyś mieć zapewnione freebety w ramach oferty powitalnej, to wykorzystaj kod promocyjny Superbet. Otrzymasz dzięki temu dwa freebety 35 i 20 PLN. Oba darmowe zakładu przed wypłatą musisz wykorzystać tylko raz!

Betclic freebet za zebranie drużyny

Betclic zaproponował też mega ciekawą promkę za zebranie drużyny, dzięki której możesz odebrać freebet 100 zł nawet co miesiąc! Oto szczegóły:

 • Jeśli masz zweryfikowane konto i dokonałeś wcześniej co najmniej jednego depozytu min. 20 zł, to przejdź do zakładki „ZBIERZ DRUŻYNĘ”
 • Znajdź swój unikalny kod i udostępnij go znajomym
 • Jeśli twój znajomy założy konto z twoim unikalnym kodem i wpłaci min. 20 zł, to oboje zgarniecie po 20 zł freebetu
 • W miesiącu możesz otrzymać maksymalnie 5 freebetów po 20 zł.

Bardzo fajna promka, która aktualnie jest jedną z popularniejszych na rynku. Zbuduj zatem swoją drużynę i co miesiąc zgarniaj dodatkowy freebet 100 zł!

Zbierz drużynę

Kod promocyjny Betclic – freebet bez obrotu

Betclic na swoich kanałach w social mediach proponuje liczne konkursy, w których nagrodami są freebety. Ponadto gracze przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych mogą brać także udział w misjach bukmacherskich, o których pisaliśmy powyżej i także zgarniać darmowe zakłady. Po odebraniu takiego bonusu wystarczy wykorzystać go na kupon z kursem 2.14 i wygraną można wypłacić. Nie trzeba przejmować się żadnym obrotem!

Multi+

Klasyczna promocja na kupony AKO. Im więcej zdarzeń, tym rośnie twój boost do wygranej na kuponie. Jeśli trafisz taśmę składającą się z 21 zdarzeń, to twoja wygrana wzrośnie aż o 120%. Aby twój kupon został objęty promocją, musisz postawić co najmniej 5 zdarzeń.

Betclic - multi

Super Kursy

Betclic może pochwalić się atrakcyjnymi kursami. Dzięki promocji Super Kursy, kursy na najlepsze wydarzenia zostaną jeszcze powiększone. Jeśli zobaczysz obok jakiegoś wydarzenia żółtą ikonkę, oznacza to, że kurs został podwyższony.

Betclic - superkursy

Betclic Fame MMA

Kluczowym aspektem oferty Betclica są zakłady na MMA. Jest to jedyny bukmacher, który posiada prawa do zakładów na walki tej organizacji. Dlatego przy okazji każdej gali tworzymy artykuł z kursami, typami oraz promocjami, które wystawia Betclic. Warto zapoznać się z nim przed każdą galą.

Obstawiaj Fame MMA w Betclic
Fame MMA kursy bukamcherskie
Fame MMA kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Betclic kod promocyjny – rejestracja

Wielu graczy zastanawia się czy Betclic jest bezpieczny? Uspokajamy Betclic to w pełni legalny bukmacher, a więc założenie konta nie stanowi żadnego problemu. Poniżej krok po kroku przedstawiamy jak założyć konto u tego bukmachera. My założyliśmy konto przez aplikację mobliną, ale możesz zrobić to także przez komputer

 • Podaj podstawowe dane

Po przejściu do rejestracji będą pojawiać się kolejne okna, w których będziesz musiał wpisać podstawowe dane takie jak płeć, imię, nazwisko, data urodzenia, pesel, login, hasło, e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania. Musisz wszystkie te dane uzupełnić

Rejestracja w Betclic
 • Zaznacz zgody

W ostatnim okienku będziesz musiał zaznaczyć zgody. Polecamy również wyrazić zgody na treści marketingowe, ponieważ dzięki temu będziesz częściej mógł korzystać ze specjalnych ofert oraz freebetów.

Betclic rejestracja
 • Załóż konto stałe

Aby założyć konto stałe wejdź w zakładkę „moje dokumenty” i wgraj zdjęcia swojego dowodu osobistego lub paszportu. Po zaakceptowaniu dokumentów twoje konto stałe zostanie aktywowane.

Rejestracja trwa bardzo szybko, a dokumenty zatwierdzane są do 12 godzin, ale najczęściej trwa to znacznie szybciej. Niestety Betclic nie wprowadził możliwości rejestracji przez mojeID.

Betclic bukmacher – metody wpłaty i wypłaty

Przechodzimy teraz do bardzo ważnej kwestii, a więc wpłat i wypłat w Betclic. Najważniejszą informację jest to, że bukmacher obsługuję przelewy natychmiastowe. Dzięki temu niezależnie od dnia ani godziny zlecenia wypłaty, pieniądze powinny znaleźć się na twoim koncie w ciągu kilkunastu minut. Oczywiście wpłacenie środków także przebiega natychmiastowo. Oto metody płatności w Betclic:

 • Kod BLIK
 • Przelew Online
 • Przelew tradycyjny

Brakuje niestety możliwości wpłaty przed PayU, Dotpay, czy inne portfele elektroniczne lub kartę. Minimalna wpłata wynosi 1 zł

Betclic zakłady bukmacherskie

Na koniec chcemy także napisać kilka słów o samym obstawianiu zakładów w Betclic. Przede wszystkim jest to bukmacher, który słynie ze świetnej oferty na piłkę nożną, sporty walki oraz żużel. Te dyscypliny stoją na bardzo wysokim poziomie, zarówno jeśli mówimy o szerokości rynków oraz wysokości kursów.

Kolejnym bardzo znaczącym atutem są transmisje live. Pod względem ilości transmisji Betclic dorównuje liderom w tej dziedzinie, czyli Fortunie, STS oraz Superbetowi. Jakość transmisji także jest w pełni zadowolająca.

Betclic wyróżnia się także świetną aplikacją mobilną, dzięki której bardzo komfortowo obstawiania się zakłady live, czy właśnie ogląda meczu. Szczegółową analizę wymienionych elementów, a także wady Betclica znajdziesz w naszych opiniach o tym bukmacherze.

Kod promocyjny Betclic – pytania i odpowiedzi

Betclic kod promocyjny to BTVIP. Wykorzystanie go przy rejestracji uruchamia zaklad bez ryzyka 200 zł z bardzo łatwym obrotem!

Aby zagwarantować sobie 200 zł w przypadku przegrania pierwszego zakładu, należy założyć konto w Betclic.

Freebet w Betclic uzyskujesz w momencie przegrana pierwszego zakładu. Możesz dostać go także za wypełnienie misji bukmacherskich (szczegóły w artykule).

Betclic to w pełni legalny i bezpieczny bukmacher, działający na licencji numer PS4.6831.11.2017.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close