Kod Promocyjny Betclic

Betclic Kod Promocyjny 2021 - BCVIPPL

Betclic Kod Promocyjny 2021

Typ BonusuBetclic Bonus
Betclic Kod Promocyjny:BCVIPPL
Cashback:do 550 PLN
Multi+:Do 50% ekstra na zakłady AKO
Bonus Boost:Podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia
Liga BetclicBonus do 50 PLN
Piłkarski JackpotDo wygrania 35 000 PLN
CashoutZamknij kupon przed zakończeniem meczu

Licencja na działalność w Polsce

Po wprowadzeniu nakazu posiadania polskiej licencji na prowadzenie zakładów wzajemnych w naszym kraju strona francuskiego bukmachera została zablokowana. Betclic postanowił jednak wystąpić o zezwolenie i 26 września 2018 roku otrzymał odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. Od tamtej pory należy do grona legalnych bukmacherów online w Polsce.

Choć – jak wspomnieliśmy – bukmacher Betclic posiada licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych od września 2018 roku, z pełną ofertą zakładów wystartował 1 lipca 2019 roku. Sprawdźmy, jaki jest bonus powitalny i kod promocyjny Betclic. Sprawdźcie, co oferuje ten legalny bukmacher!

Co otrzymasz z kodem promocyjnym?

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do 550 PLN
    (extra 50 zł z nami)
  • +50% do wygranych kuponów AKO

Jak obrócić bonus w Betclic

Typ OfertyOpis
Betclic bonusBCVIPPL
Zakład bez ryzyka 550 PLNobrót 8x bonus, min. kurs łączny 2.0
Czas na obrót30 dni

Zakłady bukmacherskie Betclic

Nowo licencjonowany bukmacher Betclic zdecydowanie wie czego oczekują gracze internetowi. Dlatego też położył zdecydowany nacisk na ofertę na urządzenia mobile. Oprócz profesjonalnej aplikacji jak i strony mobilnej wprowadzi również specjalną promocję na telefony i tablety. Gracze mogą również oglądać na stronie buka transmisje z meczów na żywo. Streaming live jest dostępny zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Na pochwałę zasługuje również jego rozbudowana oferta na zakłady, także na żywo i duży wybór dyscyplin. A jak prezentuje się bonus powitalny?

Betclic bonus cashback na start

Bukmacher wprowadzi na start cashback w wysokości do 550 zł. Oprócz tego przygotował też kilka promocji na podwyższenie wygranych.

Minimalna kwota depozytu, która uprawnia do otrzymania bonusu wynosi 1 zł. Oczywiście warto postawić więcej, gdyż za wpłatę 1 zł otrzymamy tylko 1 zł, natomiast gdy dokonamy depozytu za 550 zł i przegramy, nic nie tracimy, a możemy sporo wygrać.

Aby wypłacić środki bonusowe należy jednak dokonać obrotu sumą bonusu 8 razy po kursie min. 2.0. Do obrotu wliczają się zakłady pojedyncze i AKO oraz prematch i live. Należy dokonać tego w ciągu 30 dni od założenia konta.

Liczymy, że Betclic dorzuci coś do bonusu od wpłaty. Przydałby się freebet, czyli dodatkowe środki na grę, bez konieczności dokonywania depozytu. Świetną ofertę na freebet dostępną z naszym kodem bonusowym otrzymasz w STS, a także Fortuna czy LVBET. U każdego z nich otrzymasz wyższy bonus bez depozytu jeśli zarejestrujesz się przez naszą stronę i wpiszesz specjalny kod rejestracyjny. Z naszym bonus kodem Betclic również otrzymasz wyższą ofertę na start!

Betclic cashback

Kod promocyjny Betclic dla nowych graczy

Zacznijmy od tego co z pewnością zainteresuje graczy. Z kodem promocyjnym, nasi gracze otrzymają specjalną ofertę VIP.  Powiększy ona Twój pakiet startowy jak tylko zarejestrujesz się u bukmachera przez naszą stronę.

Kod promocyjny do Betclic aktywuje ofertę Cashback na start aż do 550 PLN. To o 50 PLN więcej niż w standardowej ofercie.

Kod promocyjny należy wpisać na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego. Musisz wypełnić kilka podstawowych danych osobowych (imię, nazwisko, adres, nr. telefonu) oraz danych konta (nick, hasło, e-mail), a na końcu najdziesz również pole kod promocyjny 2021. Co ważne kod uruchomi wyższy bonus również dla nowych graczy rejestrujących się poprzez aplikację.

Pozostałe promocje na zakłady

Oprócz standardowej oferty na start Betclic wprowadził także kilka innych promocji dla graczy.

Liga Betclic

W ofercie promocyjnej bukmachera pojawiła się promocja Liga Betclic. Dzięki niej bardzo łatwo gracze mogą zdobyć bonusy. Najpierw należy się zapisać do promocji, klikając w przycisk “Dołącz” na stronie akcji. Następnie gracz stawia regularnie zakłady na dowolne dyscypliny i zbiera bonusy. Z każdym tygodniem wysokość bonusu może się zwiększać. Min. stawka na kuponie wynosi 20 zł, a kurs musi być nie mniejszy niż 1.50. Min. liczba zakładów wytypowanych w danym tygodniu wynosi 10. Stawiając min. 10 zakładów w kolejnych tygodniach danego miesiąca można powiększać bonus aż do 50 zł.

Totalizator Betclica

Betclic bonus

Możesz wziąć udział w specjalnym konkursie bukmachera Betclic. Dołącz do Totalizatora Betclica i postaw 14 zakładów specjalnych. O co chodzi? Bukmacher przygotował różnego rodzaju zakłady przedmeczowe i jeśli postawisz 14 z nich na jednym kuponie i wygrasz możesz zgarnąć nawet 10 000 zł! Min. stawka kuponu to 10 zł. Pula nagród zostanie podzielona na wszystkich zwycięzców, którzy wzięli udział w Totalizatorze.

Multi+

Betclic promocje

Zastanawialiśmy się, jak bukmacher podejdzie do obowiązującego w naszym kraju podatku 12% od zakładów bukmacherskich. Trzeba przyznać, że jego oferta na zakłady AKO jest bardzo imponująca. Można bowiem zgarnąć dodatkowo +50 do wygranych. Należy poprawnie wytypować co najmniej 13 zakładów na jednym kuponie aby zgarnąć wspomniane ekstra 50%. Za mniej wydarzeń na kuponie przysługuje odpowiednio trochę mniejszy procent. Przykładowo za 5 dobrze wytypowanych zakładów otrzymamy +7%, a za 10 +35%. Tym sposobem już przy 5 zdarzeniach Betclic zwraca połowę podatku, przy 6 cały podatek, a przy 13 zdarzeniach i więcej dodaje 50% ekstra do wygranych zakładów. Do promocji zaliczają się tylko zakłady oznaczone znakiem Multi+

Bonus Boost

Betclic może pochwalić się atrakcyjnymi kursami. Dzięki promocji Boost kursy na najlepsze wydarzenia zostaną jeszcze powiększone. Jeśli zobaczysz obok jakiegoś wydarzenia żółtą ikonkę, oznacza to, że kurs został podwyższony.

Cashout

Opcja cashout to możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu. Oznacza to, że możesz zgarnąć wygraną, nie czekając na ostatni mecz na kuponie. Zakłady z cashout w Betclic oznaczone są specjalnym symbolem. Dotyczy on zarówno kuponów SOLO, jak i AKO.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Styczeń 2021

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2220 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 549 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 200 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLNZobacz kod
Etotostandardowa oferta 200 PLNZobacz kod
BetXstandardowa oferta 7807 PLNZobacz kod
BETFANstandardowa oferta 2931 PLNZobacz kod

Rejestracja w Betclic

Betclic rejestracja

Aby założyć konto gracza w Betclic należy przejść szybkie 3 kroki. W pierwszej części w formularzu należy podać dane osobowe – imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres mailowy. Trzeba również zaznaczyć regulamin i politykę prywatności serwisu oraz potwierdzić skończone 18 lat. Drugi etap to kontynuacja pierwszego. Należy więc podać numer PESEL, telefon i adres zameldowania. W trzecim i ostatnim kroku wypełniasz dane logowania – musisz ustawić login, hasło oraz wprowadzić Betclic kod promocyjny. Jeśli chcesz otrzymać wyższy cashback wpisz BCVIPPL. Po zatwierdzeniu limitów możesz już korzystać z oferty bukmachera.

Pamiętaj jednak, że powyższy proces rejestracji pozwoli Ci co prawda stawiać zakłady, jednak bez podania numeru konta i wysłania skanu dokumentu tożsamości nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy. Konto tymczasowe jest aktywne 90 dni i maksymalnie postawisz zakłady do kwoty 5000 zł. Warto więc uzupełnić niezbędne dane. Aby to zrobić wejdź w zakładkę Moje konto -> Moje dokumenty.

Wypłata środków

Ostatnim procesem jest wypłata środków. Aby otrzymać bonus należy najpierw dokonać rejestracji, wpisując Betclic kod promocyjny w formularzu (i przejść pozytywną weryfikację), a następnie wpłacić depozyt i postawić zakład. Po przegraniu kuponu i obróceniu bonusu można wypłacić cashback. Legalni bukmacherzy oferują tradycyjną formę wypłaty przez szybki przelew. Wpłaty depozytu można dokonać natomiast za pomocą Przelewów24, Skrilla oraz tradycyjnym przelewem i kartą kredytową lub debetową.

Jak działa kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny Betclic to gwarancja wyższego bonusu. Po wpisaniu go w formularzu rejestracyjnym otrzymasz wyższy cashback, czyli zakład bez ryzyka do 550 zł. Betclic kod działa po założeniu konta przez naszą stronę.

FAQ

Co oferuje Betclic w ramach bonusu powitalnego?

W ramach bonusu na start od rejestracji przysługuje Ci zakład bez ryzyka do 550 zł.

Czy otrzymam freebet w Betclic?

Niestety nie. Bukmacher nie oferuje tradycyjnego bonusu od depozytu ani freebetu bez depozytu. W Betclic otrzymasz jednak najwyższy cashback na rynku bukmacherskim w Polsce.

Jaki jest kod promocyjny Betclic i co daje?

Betclic kod promocyjny to BCVIPPL. Jeśli wpiszesz go podczas rejestracji otrzymasz cashback wyższy od standardowego, czyli zakład bez ryzyka do 550 zł.

Jak wpisać Betclic kod promocyjny?

Wystarczy, że klikniesz w nasz baner lub link prowadzący do strony bukmachera. Zostaniesz automatycznie zapisany jako nasz gracz i otrzymasz dzięki temu wyższy bonus na start. Następnie wypełnij poprawnie formularz wpisując w polu nasz kod promocyjny.

Jak wygląda rejestracja w Betclic?

Szybka rejestracja w Betclic składa się z 3 kroków, w których należy podać podstawowe dane osobowe i konta oraz zatwierdzić limity. Pełna rejestracja wymaga już podania numeru konta i skanu dowodu, jednak możesz jej dokonać do 90 dni od założenia konta.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close