Kod Promocyjny Betclic

50 PLN
 • 50 zł zakład bez ryzyka
 • Gra bez podatku na wszystko

Kod promocyjny

BTVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.07.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Betclic kod promocyjny?

Kod promocyjny Betclic to BTVIP. Zarejestruj się z naszym kodem i odbierz gotówkowy zakład bez ryzyka 50 zł! Betclic jako jedyny na rynku gwarantuje również grę bez podatku na wszystkie dyscypliny, bez wymogu liczby zdarzeń!

Kod promocyjny BetclicBTVIP
Zakład bez ryzyka50 PLN
Gra bez podatkuna wszystko
Betclic kod promocyjny – bonusy

Większość bukmacherów przygotowuje pakiet bonusów powitalnych na start. Inną strategię obrał Betclic, który w swojej ofercie ma jedynie zakład bez ryzyka do 50 PLN.

Na minus trzeba zaliczyć brak pakietu bonusów oraz to, że zwrot otrzymujemy w formie freebetu, gdzie w STS, Fortunie czy TOTALbet mamy zwrot na konto główne z możliwością wypłaty pieniędzy. Jednak to co bardzo podoba nam się w ofercie Betclick to właśnie gra bez podatku.

Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny – zakład bez ryzyka do 50 PLN

Tak jak wspomniałem, jedyną dostępną promocją na start jest zakład bez ryzyka do 50 PLN, który otrzymujemy za pierwszy postawiony kupon. Zasady tej oferty są bardzo proste i opisuję je poniżej.

 1. Załóż konto

  Zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym BTVIP

 2. Zrealizuj pierwszy depozyt

  Wpłać dowolną kwotę, choć w tym przypadku najlepiej zdecydować się na 50 PLN, by maksymalnie skorzystać z promocji.

 3. Postaw kupon

  Betclic przygotował bardzo przyjemne warunki pierwszego kuponu. Wystarczy postawić zakład z kursem min. 1.14. Nie trzeba spełniać żadnych wymogów związanych z liczbą zdarzeń czy kursem pojedynczego zdarzenia.

 4. Zwrot do 50 PLN

  W przypadku niepowodzenia otrzymasz zwrot za pierwszy kupon do 50 PLN w formie freebetów.

 5. Warunki freebetów

  Freebety można wykorzystać na kupony z kursem min. 2.14. Nie trzeba spełniać wymogu liczby zdarzeń, natomiast freebetu nie można wykorzystać na gry karciane.

Niestety w moim przypadku pierwszy kupon po rejestracji zakończył się niepowodzeniem, dlatego otrzymałem freebet o wartości 50 PLN.

Freebet w Betclic

Przy korzystaniu z freebetu warto pamiętać, że z ewentualnej wygranej potrącona jest stawka kuponu. Betclic gwarantuje jednak grę bez podatku również podczas używania freebetów.

Betclic zakład bez ryzyka – plusy i minusy

Jak u każdego bukmachera w przypadku konkretnej promocji można znaleźć plusy oraz minusy danej promocji. Pozytywnie oceniam przede wszystkim warunki pierwszego kuponu, gdyż szanse na powodzenie przy kursie 1.14 wydają się bardzo duże. Nie musimy również martwić się o skomplikowane warunki obrotu. Wystarczy postawić kupon z kursem 2.14.

Minusów również znalazłem sporo. Przede wszystkim mowa o maksymalnej kwocie bez ryzyka. Na tle konkurencji oferta Betclic wygląda po prostu bardzo przeciętnie. W Fortunie dla przykładu otrzymujemy aż trzy zakłady bez ryzyka o wartości 100 PLN, co daje 300 PLN. To spora różnica.

BukmacherKwota
TOTALbet333 PLN
Fortuna300 PLN
STS150 PLN
Betclic50 PLN

Dodatkowo każdy z powyższych bukmacherów gwarantuje zwrot na konto główne z możliwością wypłaty, natomiast w Betclic musimy zadowolić się freebetem. Warto szczególnie sprawdzić gotówkowy zakład bez ryzyka w STS

Minusem promocji Betclic jest również zasada freebetu związana z potrąceniem stawki przy zawieraniu zakładu. Jeżeli chcemy liczyć na większą wygraną musimy zdecydować się na wyższy kurs.

Betclic – gra bez podatku

Choć Betclic nie zachwyca w kontekście oferty powitalnej oraz bonusów na wydarzenia sportowe, nie można przejść obojętnie obok najistotniejszej promocji, która jednocześnie jest najlepszą propozycją na rynku. Mowa o grze bez podatku.

Betclic gra bez podatku

Betclic gwarantuje grę bez podatku na najkorzystniejszych zasadach:

 • Bez wymogu liczby zdarzeń
 • Na wszystkie dyscypliny
 • Prematch oraz live
 • Minimalny kurs zdarzenia 1.14

W porównaniu z TOTALbet, nie musimy martwić się o liczbę zdarzeń. Oferta dotyczy zarówno zakładów prematch, jak i live, gdzie np. Fortuna gwarantuje tylko grę bez podatku na live.

Bukmacherzy bez podatkuWarunki
BetclicKurs min. kuponu 1.14
TOTALbetMin. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.30
FortunaOferta live, min. AKO 3, kurs każdego zdarzenia min. 1.30

Warto zaznaczyć, że początkowo Betclic czasowo udostępnił grę bez podatku, jednakże po dobrym przyjęciu oferty przez graczy zmienił obowiązywanie promocji do odwołania.

Promocje w Betclic

Strategia bukmachera dotycząca promocji przekłada się również na bonusy skierowane do stałych graczy. Gdy wszedłem w zakładkę „Promocję”, nie zauważyłem żadnej oferty związanej z konkretnym wydarzeniem jak ma to miejsce chociażby w Superbet, Fortunie czy STS. Są natomiast promocje stałe.

Misje w Betclic

Główna oferta Betclic skierowana do aktywnych graczy. Zasady promocji są dość proste. Należy wygrać określoną liczbę kuponów z konkretną minimalną stawką oraz kursem kuponu. Jeżeli uda nam się zrealizować zadanie w odpowiednim terminie, otrzymamy freebety.

Misje w Betclic

Co bardzo istotne, Misje w Betclic są przyznawane dość indywidualnie. U graczy mogą się różnić wymagania oraz nagroda.

Zbierz drużynę w Betclic

Promocja, która ma zachęcić graczy do zapraszania swoich znajomych. Po założeniu konta otrzymamy swój indywidualny kod. Należy przesłać go znajomemu, a jeżeli kolega zarejestruj się i wykorzysta nasz kod, otrzymamy po 20 PLN we freebetach.

Miesięcznie możemy otrzymać 100 PLN we freebetach. Dodatkowe środki na grę trafią na nasze konta, jeżeli gracz zweryfikuje dane.

Anuluj zakład w Betclic

Jedna z ciekawszych promocji, którą nie zauważyłem u konkurencji. Betclic umożliwia anulowanie zakładu do dwóch minut po postawieniu kuponu. Sam niejednokrotnie pomyliłem się przy stawianiu i musiałem wykorzystywać cashout, tracąc część stawki.

Betclic opcja anulowania kuponu

Betclic zwraca 100% zainwestowanych pieniędzy. Co bardzo istotne, oferta dotyczy tylko zakładów przedmeczowych. W ciągu jednego dnia możemy anulować 5 kuponów, a konkretne zdarzenie może zostać anulowane tylko raz.

Opinia o promocjach w Betclic

Jeżeli szukasz promocji związanych z konkretnym meczem, to Betclic nie jest odpowiednim wyborem. Bukmacher obrał konkretną strategię już jakiś czas temu i niezmiennie przy niej pozostaje. Pewnym zamiennikiem są Misje, które czasem dotyczą konkretnych rozgrywek lub wydarzenia.

Najlepszą promocją Betclic jest oczywiście gra bez podatku. To oferta, która z pewnością zainteresuje wielu graczy i może być czynnikiem, który zadecyduje, że Betclic będzie bukmacherem, u którego gracz będzie regularnie obstawiać.

Bardzo pozytywnie oceniam również możliwość anulowania kuponu. Z perspektywy bukmachera nie jest to raczej dość kosztowna promocja, natomiast gwarantuje nam pewne bezpieczeństwo w przypadku pomyłki.

W moim odczuciu Betclic nie do końca wykorzystuje opcję freebetów dostępną w swojej ofercie. Znacznie lepiej wygląda to w Superbet, gdzie freebety otrzymujemy z promocji za konkretny mecz. Dodatkowo w Superbet na start z naszym kodem promocyjnym otrzymujecie freebet w wysokości 35 PLN.

Jak zarejestrować się w Betclic?

Zmiana aplikacji mobilnej Betclic widoczna jest również podczas rejestracji. Pod względem graficznym, proces zakładania konta jest bardzo przyjemny i wyróżnia się na tle konkurencji.

 • Na samym początku musimy odpowiedzieć na pytanie wprowadzające dotyczące płci.
 • W kolejnym etapie uzupełniamy rubrykę z imieniem i nazwiskiem
 • Następnie należy podać datę urodzenia
 • Tradycyjnie przy zakładaniu konta u bukmachera bardzo istotny jest PESEL.

W tym momencie nadszedł czas, by uzupełnić dane dotyczące dokumentu tożsamości. Możemy wybrać trzy opcje:

 • dowód osobisty
 • paszport
 • zezwolenie na pobyt

Nie ominie nas również moment stworzenia nazwy użytkownika. Betclic zasugeruje kilka nazw, które nawiązują do imienia oraz nazwiska lub daty urodzenia.

Trzeba również stworzyć hasło, które musi spełnić następujące reguły:

 • co najmniej jedna mała litera
 • co najmniej jedna wielka litera
 • minimum jedna liczba
 • hasło musi zawierać od 8 do 20 znaków

Nie musimy zatem wykorzystywać znaku specjalnego.

Do założenia konta potrzebny jest również adres email oraz numer telefonu.

W przedostatnim etapie rejestracji należy uzupełnić adres zamieszkania. Należy wpisać następujące dane:

 • adres (czyli ulica oraz numer)
 • kod pocztowy
 • miasto

Ostatni krok dotyczy uzupełnienia regulaminu i wyrażenia zgody na treści marketingowe.

Na sam koniec należy uzupełnić pole z kodem promocyjnym. Wpisując kod BTVIP otrzymasz najwyższy dostępny bonus na rynku. Kod jest też gwarancją gry bez podatku.

Betclic rejestracja etap 11

O ile sam proces rejestracji konta jest przyjemni i nie powinien sprawić żadnych problemów, niektórzy gracze mogą nie być entuzjastami dotyczącymi dość mocnego podziału kroków. Z pewnością uzupełnienie imienia i nazwiska czy adresu email i telefonu można połączyć w jeden etap. Dla mnie osobiście nie sprawia to większego problemu.

Betclic – pierwsze logowanie

Bukmacher dba o bezpieczeństwo naszego konta, dlatego przy pierwszym logowaniu z nowego urządzenia zostaniemy poproszeni o podanie daty urodzenia.

Betclic stara się tym samym zmniejszyć ryzyko włamań na konto. To z pewnością mogę ocenić na plus.

Sposoby płatności w Betclic

Zdaję sobie sprawę, że dla wielu graczy metody wpłat oraz wypłat odgrywają kluczowe znaczenie w kontekście korzystania z usług bukmachera. Sam preferuję grę u firm, gdzie depozyt działa błyskawicznie oraz nie muszę czekać kilku godzin lub nawet dni na wypłatę środków. Jak wygląda to w Betclic?

Wpłaty w Betclic

W Betclic znajdziemy najważniejsze metody płatności, które umożliwią nam dokonanie błyskawicznego depozytu.

Możemy skorzystać ze standardowych opcji jak Przelew24 czy Blik. Jest również propozycja dotycząca portfela elektronicznego, czyli Skrill. Poniżej wypisałem wszystkie metody:

 • Przelewy24
 • Blik
 • Apple Pay
 • Karta kredytowa
 • Skrill
 • Paysafecard

Sposobów jest sporo, natomiast brakuje kilku opcji dostępnych u innych bukmacherów jak chociażby Neteller czy PayPal. Nie powinno to jednak stanąć na przeszkodzie, by dokonać wpłaty.

Co bardzo ważne, gdy dokonałem depozytów za pośrednictwem blika oraz Przelewy24, środki momentalnie trafiły na moje konto.

Wypłaty w Betclic

Betclic ma opcję szybkich metod wypłat. W moim przypadku, gdy zleciłem wypłatę, środki momentalnie trafiły na konto. Dodatkowo dostałem maila z informacją, że moja wypłata została zatwierdzona.

Na stronie bukmachera możemy przeczytać, że dział płatności akceptuje wypłatę w ciągu 48 godzin, natomiast bank przetwarza prośbę od 1 do 5 dni roboczych, oznacza to, że w niektórych przypadkach musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż wypłata potrwa dłużej.

Potwierdza to również komunikat, który zauważyłem na stronie bukmachera.

Betclic wypłata w weekendy

Wypłaty zlecone w piątki oraz weekendy mogą być przetwarzane nieco dłużej.

Betclic Fame MMA

Betclic jako jedyny legalny bukmacher w Polsce oferuje zakłady na najpopularniejszą federację freak-fightową w Polsce, czyli Fame MMA. Przeważnie podstawowa oferta pojawia się w dniu pierwszej konferencji lub od razu po ogłoszeniu karty walk przez organizację.

Na dodatkowe zakłady z reguły musimy poczekać do tygodnia, w którym odbywa się gala. Wtedy pojawia się możliwość obstawiania momentu zakończenia walki czy sposobu zwycięstwa pojedynku przez wybranego zawodnika.

Promocje Betclic na Fame MMA

W ramach swojej zakładki „Misje”, bukmacher Betclic z reguły udostępnia zadanie, które związane jest z galą Fame MMA. Przeważnie zasady wykonania misji są dość proste i podzielone na dwa etapy. Pierwszy z nich dotyczy postawienia dowolnego kuponu na piłkę nożną, drugi na wygranie kuponu na Fame MMA po określonym kursie i stawce.

Betclic – nowa aplikacja mobilna

Na początku czerwca Betclic wprowadził zmiany w aplikacji mobilnej. Choć bukmacher pozostał przy swoich głównych kolorach, czyli białym i czerwonym oraz nie wprowadził większych zmian w interfejsie, zauważyłem nowości przy obstawianiu i wygranych zakładach.

Betclic animacja wygranej

Mowa przede wszystkim o nowej animacji wygranego kuponu. Jest to chyba pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku. W pierwszym kroku otrzymujemy komunikat o wygranym kuponie, jednakże gracz musi kliknąć kilka razy w ekran, by zobaczyć zakład.

Betclic wygrany kupon

Przy drugim kroku dostajemy podgląd wygranego kuponu.

Betclic udostępnienie kuponu

Ostatni etap to możliwość udostępnienia wygranego kuponu. Na innowacjach przy zwycięskim zakładach nie kończą się zmiany w Betclic. Sam odczułem na własnej skórze zmianę przy obstawieniu kuponu oraz dokonywaniu depozytu. Przy włączonych opcjach, doświadczamy wibracji urządzenia mobilnego.

Dlaczego warto zarejestrować się w Betclic?

Głównym argumentem, który przekonał mnie do zarejestrowania konta w Betclic jest aktualna promocja, czyli gra bez podatku na najlepszych warunkach na rynku. Z kolei Betclic bonus powitalny jest dobrym urozmaiceniem na start, jednakże trudno go porównywać z pakietami, jakie gwarantują inni bukmacherzy.

W Betclic przekonuje sam interfejs, który jest przyjemny dla oka, a także aplikacja mobilna działająca bez zarzutów. Dodając do tego opcję anulowania zakładu, nie dziwią mnie pozytywne opinie graczy o tym bukmacherze.

Z pewnością Betclic zwiększyłby swoją atrakcyjność, gdyby zakładka „Promocje”, a konkretniej oferta dla stałych graczy, została urozmaicona o dodatkowe bonusy. W szczególności, że bukmacher ma dobrze funkcjonującą opcję freebetów, którą szkoda nie wykorzystywać.

Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółową analizą oferty, zachęcam do sprawdzenia artykułu Betclic opinie.

Kod promocyjny Betclic – podsumowanie

Kod, który uruchamia najwyższą ofertę powitalną w Betclic jest BTVIP. Wykorzystanie go przy rejestracji uruchamia zakład bez ryzyka oraz grę bez podatku.

Aby zagwarantować sobie 50 zł w przypadku przegrania pierwszego zakładu, należy założyć konto w Betclic. Jeśli pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot w formie freebetu.

Betclic to w pełni legalny i bezpieczny bukmacher, działający na licencji numer PS4.6831.11.2017.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close