Stawiaj zakłady bez podatku

Stawiaj zakłady bez podatku

Prawdopodobnie niewiele dorosłych ludzi w naszym kraju lubi podatki. Zapewne liczba osób darzących je sympatią ta ogranicza się do promila całego społeczeństwa, którzy najczęściej swoje dochody opierają właśnie na tej dziedzinie gospodarki, np. księgowi, pracownicy Urzędu Skarbowego lub po prostu politycy, którzy dzięki nim finansują kolejne mniej lub bardziej racjonalne projekty. Dla statystycznego Kowalskiego podatki to z kolei danina, którą trzeba płacić państwu. Podatki obejmują praktycznie każdą dziedzinę naszego życia, w tym również zakłady bukmacherskie i to o ich kwestię rozbija się bardzo często fakt czy dany bukmacher jest legalny w naszym kraju czy nie. Czy jest jednak możliwość uniknięcia płacenia podatku od wygranych u legalnych polskich bukmacherów?

Oczywiście tak naprawdę nie ma możliwości, by dany buk był w jakiś sposób uprzywilejowany i nie musiał oddawać podatku od kuponów do kasy państwa. Polscy bukmacherzy mogą za to dodawać do wartości kuponów kilka oczek od wysokości podatku. W przypadku gier losowych wynosi on 12% naliczane od stawki. Ponadto, jeżeli wejdzie nam kupon o wartości 2280 PLN i wyższej to dodatkowo będziemy musieli zapłacić podatek wynoszący 10% od wygranej. Tym samym, FISKUS nie szczypie się również z fanami typowania. Dowiedzmy się więc, którzy bukmacherzy starają się nieco ułatwić życie nam, typerom, i refundują zwrot całości lub części podatku od zwartego zakładu.

Dowiedzmy się więc, którzy bukmacherzy oferują tego typu ulgi dla graczy i co należy zrobić, by móc na nich skorzystać.

Totolotek – gra bez podatku

Bukmacher Totolotek oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość zdobycia refundacji pełnej wartości podatku od stawki w wysokości 12% na bardzo prostych zasadach. Umożliwia to promocja „Gram Grubo”. Mimo iż Totolotek od czasu do czasu zmienia formułę w jakiej przyznawany jest dany bonus, to jedna główna zasada pozostaje tak sama. Zakłady na „Gram Grubo w piątki” obejmują kupony Toto-Mix i Live grane po stawce minimum 100 PLN i przy kursie całkowitym wynoszącym co najmniej 2,0. Co ważne, możemy co prawda w tym wypadku obstawiać wszystkie zdarzenia i dyscypliny z oferty, jednak jak sama nazwa wskazuje, promocja ta jest aktywna wyłącznie w piątki.

Totolotek oferuje jeszcze jedną promocję opartą na tej samej filozofii – „Gram Grubo Europejskie Puchary”. W tym przypadku wliczane są również kupony proste na Toto-Mix i Live po minimalnym kursie całkowitym wynoszącym 2,0, jednak minimalna stawka wynosi 20 PLN. Promocja ta, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy europejskich pucharów – czyli Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i stąd też mogą być grane wyłącznie w dni tych rozgrywek. Mimo niższej wymaganej stawki, promocja „Gram Grubo” na mecze w pucharach europejskich również gwarantuje obstawianie bez podatku o wartości 12%.

Happy Hour w Milenium

Milenium od dłuższego czasu oferuje graczom grę bez podatku w ramach promocji Happy Hour. Od sierpnia można z niej korzystać 4 dni w tygodniu – w punktach naziemnych, a także online. Oferta dla graczy korzystających ze strony lub aplikacji bukmachera dotyczy wszystkich lig piłkarskich (zwłaszcza Ekstraklasy) i można z niej skorzystać na godzinę przed pierwszym meczem danego dnia. Jedyny wymóg to taki, że należy postawić zakład AKO z min. 5 zdarzeniami na kuponie po kursie 1.20.

Promocje bez podatku w Fortunie

Od czasu do czasu granie kuponów bez podatku znajdziemy również u bukmachera. Wszystko to prowadzone jest w ramach promocji Happy Hours, która po raz ostatni odbywała się w trakcie Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Na jej zasadzie, na godzinę przed każdym spotkaniem tego turnieju, istniała możliwość obstawiania meczów z bonusem kursowym 1,14, który w pełni refundował wartość podatku od wygranej w przypadku zakładów przedmeczowych. Co ważne, promocja ta dotyczyła wszystkich form zakładów – od zakładów składanych w punktach naziemnych, przez zakłady online, aż po zakłady mobilne, a także od kuponów SOLO, przez AKO, aż po MAXIKOMBI. Minimalna stawka wymagana do zawarcia kuponu w ramach Happy Hours wynosi 20 PLN.

LV BET zakłady bez 12%

LV BET, podobnie jak bukmacher Fortuna, oferuje możliwość uzyskania zwrotu podatku podczas grania wydarzeń specjalnych. W momencie pisania tego artykułu LV BET oferuje bonus pozwalający uzyskać zwrot 6% podatku podczas grania za pomocą aplikacji mobilnej meczów trzeciej kolejki polskiej Ekstraklasy. Aplikacja dostępna jest do pobrania w serwisie tego bukmachera. Co ciekawe, bukmacher ten nie określił minimalnej stawki uprawniającej do uzyskania bonusu. Wyjątkiem są środki bonusowe, których promocja ta nie obejmuje.

Bukmacher Fortuna

 10 PLN bez depozytu na start
 120 PLN na zakład bez ryzyka
Do 400 PLN bonusu od wpłaty

Sprawdź
Bukmacher Totolotek

 30 PLN bez depozytu na start
 1120 PLN bonusu od wpłaty
 +12% na zakłady online

Sprawdź
Bukmacher LV BET

 30 PLN bez depozytu na start
 Do 1500 PLN bonusu za wpłatę
 Liczne promocje bukmacherskie

Sprawdź

Czy warto grać bez podatku?

Pytanie to jest oczywiście retoryczne, a odpowiedź bardziej niż jasna. Gra bez całości podatku lub bez jej części znacznie zwiększa wartość naszej wygranej. Co ważne, w przypadku tego typu promocji nie ma żadnej potrzeby spełniania dodatkowych wymagań obrotowych. Jedynym warunkiem są najczęściej niewysoki kurs minimalny kuponu, a także stawka za jaką ma on zostać zagrany. Co prawda w jakiś sposób ogranicza to pole manewru typera, jednak wymagania te nie są specjalnie wygórowane jak na możliwe korzyści. Dlatego też, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że gra u bukmacherów bez podatku jest jak najbardziej opłacalna.

Typuj u legalnych polskich bukmacherów

Mimo iż gra bez podatku brzmi co najmniej kusząco, to nie jest to jedyna korzyść płynąca z korzystania z usług legalnych polskich bukmacherów, np. Fortuny, Totolotka, Milenium, LV BET czy Etoto. Każda z tych firm oferuje wszystkim swoim nowym użytkownikom możliwość skorzystania z wysokiego bonusu powitalnego lub wielu innych benefitów, takich jak freebety czy zakłady bez ryzyka. Przy wyborze buka dowiedz się również ile zyskasz dzięki naszym specjalnym kodom promocyjnym. Mogą one znacznie zwiększyć wartość bonusu powitalnego, a co za tym idzie, zmaksymalizować Twoje szanse na wysokie wygrane!

Bukmacherzy bez podatku
4.7 (93.33%) 24 votes