Nowy Bukmacher 2020

Nowi bukmacherzy w Polsce w 2019 - eWinner oferta VIP

W tym artykule omawiamy nowe licencje bukmacherskie, sprawdzamy jakość nowych stron i dzielimy się nowinkami z rynku zakładów wzajemnych online w Polsce.

Bukmacherzy 2020

Jacy nowi bukmacherzy wejdą na polski rynek w 2020 roku? Superbet i BetX wystartowali ze swoimi stronami internetowymi w pierwszej połowie roku. Rumuński bukmacher przez prawie dwa lata był dostępny z ofertą w punktach naziemnych. 18 lutego dołączył do go grona bukmacherów online, a jego oferta przedstawia się bardzo ciekawie. Ciekawą ofertę zaprezentował też BetX, na wyróżnienie zasługują dwa elementy: wysokie kursy i ciekawe bonusy powitalne.

Oprócz wspomnianych buków w 2020 roku swoją ofertę online ma zaprezentować także BestBet. Z kolei bukmacher Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jest spora szansa, że otrzyma ją właśnie w 2020 roku.

Superbet – kompletna oferta

Zakłady bukmacherskie Superbet

Długo trzeba było czekać na aktywację strony bukmachera Superbet. Od 18 lutego 2020 roku jest to już możliwe. I co więcej, oferta tego buka jest naprawdę przyzwoita. Wysokie kursy – porównywalne do tych oferowanych przez najlepszych bukmacherów, jak Fortuna czy forBET, szeroki wybór zakładów live, mnóstwo promocji dla graczy, w tym głównie na podwyższone kursy. Bukmacher musi popracować jeszcze nad poszerzeniem dyscyplin, i rynków zdarzeń, które można typować. Na szczęście znalazło się miejsce na ciekawy bonus powitalny. Bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 50 zł, z bardzo atrakcyjnymi warunkami obrotu. Do tego zakład bez ryzyka do 500 zł oraz dla osób, które zarejestrują się przez nasz link freebet 35 zł.

Ogólnie strona jest bardzo przejrzysta i czytelna, łatwa w nawigacji. Bardzo pomocne są funkcje nawigujące oraz aktualne newsy sportowe z analizami i typami, a także rozbudowany FAQ z cennymi informacjami i artykułami związanymi z zakładami bukmacherskimi.

BetX – atrakcyjne kursy i bonus na start

Zakłady bukmacherskie BetX

W maju 2020 swoją stronę z zakładami odpalił BetX. Z początku była niekompletna i sporo elementów było niedopracowanych, ale bukmacher stale pracuje nad ulepszeniem jej. Zacznijmy od plusów. Zdecydowanie na wyróżnienie zasługuje bonus powitalny BetX. Składają się na niego bonus od pierwszej wpłaty do 7777 zł oraz darmowy zakład 30 zł. Warunki obrotu bonusem od wpłaty są co prawda dosyć wymagające, ale zakład bez ryzyka nie wymaga już żadnego obrotu przed wypłatą.

Drugim istotnym elementem, za który chcemy wyróżnić BetX jest wysokość kursów. Porównaliśmy je z najlepszymi bukmacherami na rynku i okazało się, że są one równe, a w wielu przypadkach BetX daje najwyższy kurs.

Trochę gorzej prezentuje się liczba dostępnych dyscyplin do typowania. Jest ich mniej niż 20. Kiepsko wypada również oferta live. Nie najlepiej jest także z obsługą klienta, gdyż dostępny jest tylko email.

Nowy legalny bukmacher 2019

Rok 2019 mocno potrząsnął rynkiem bukmacherskim w Polsce. Do grona 15 legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych dołączył NobleBet, OKbet i BestBet. Co więcej, choć kilka firm bukmacherskich otrzymało zezwolenie od Ministerstwa Finansów już rok wcześniej dopiero w 2019 wyszli ze swoim produktem do graczy, tworząc stronę internetową z ofertą zakładów. Mowa o BETFAN, Betclic i NobleBet. Pierwszy wystartował ze stroną online 25 kwietnia, drugi 1 lipca, a trzeci 19 września.

eWinner – bukmacher z potencjałem

eWinner

Pod koniec września bukmacher eWinner wszedł ze swoją stroną online (prawie równo po 11 miesiącach od otrzymania zezwolenia). Mimo małych braków, jak na początkującego buka oferta prezentuje się bardzo dobrze. Przede wszystkim mamy wysoki i atrakcyjny pakiet powitalny, który w standardowej ofercie składa się z dwóch bonusów do 650 zł. Z naszym kodem promocyjnym do eWinner: EWINVIP wpisanym w czasie rejestracji, otrzymasz łącznie aż 660 PLN bonusu na start (pierwszy zakład bez ryzyka wyniesie bowiem nie 150 PLN, ale 160 PLN).  Nowy bukmacher może pochwalić się również szeroką ofertą na zakłady. Co więcej zaproponował on graczom bardzo ciekawą formę rozrywki, mianowicie custom bet, czyli zakłady własne, które samemu można wymyślić i je postawić.

Strona eWinner jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Do tego bukmacher ma też kilka fajnych funkcji, które ułatwiają typowanie i obstawianie, jak wyszukiwarka kursów, szybki kupon czy rozliczenia zakładów.

Betclic.pl na polskim rynku

Betclic

Na otwarcie strony Betclic Polska trzeba było trochę poczekać. Bukmacher otrzymał zezwolenie pod koniec września, natomiast witryna wystartowała 1 lipca 2019 roku. Na graczy czeka bonus cashback do 550 zł na start. Jednak biorąc pod uwagę prestiż marki, jaką wypracował przez lata i zaufanie graczy z całej Europy, możemy spodziewać się, że w najbliższych tygodniach zaoferuje coś ekstra. Jednym z elementów jego oferty są wysokie kursy, rozbudowane zakłady live i transmisje na żywo, kolejnym promocje dedykowane na urządzenia mobilne, w tym specjalny kod promocyjny do oferty powitalnej VIP na Betclic Polska.

Betclic już na samym początku mocno zaangażował się w działania sponsorskie. Na początku lipca został sponsorem lidera Ekstraklasy w sezonie 2018/2019, czyli drużyny Piast Gliwice oraz sponsorem głównym reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Trzyletnia umowa z PZPS uprawnia bukmachera do  wykorzystania wizerunku zawodników w kampaniach reklamowych, z kolei logo Betclic znajdzie się strojach polskich siatkarzy.

NobleBet – świetny start

NobleBet

Trzeba przyznać, że mało jaki bukmacher ma na samym starcie tak dobry produkt. Przede wszystkim NobleBet zaoferował graczom atrakcyjny pakiet powitalny do 2020 zł, ciekawe zakłady do obstawiania i rozbudowaną ofertę sportów elektronicznych i wirtualnych. Produkt jest skierowany do elitarnego grona – przynajmniej tak pisze na stronie ambasador klubu NobleBet sir Edward Noble. Ma on łączyć tradycję z nowoczesnością, dlatego oprócz szerokiej oferty na e-sporty i virtuale nie zabrakło zakładów na krykieta czy szachy.

Gracz jest poprowadzony w NobleBet od samego początku do końca – znajdzie szczegółowe informacje na temat zasad gry – wyboru zakładu, stawiania kuponu czy zdefiniowania stawki, ale też specjalne zasady dotyczące każdego sportu i rynków zdarzeń. Obstawianie z tym bukmacherem na pewno nie będzie trudne.

BETFAN – rozrywkowy bukmacher

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Prawie równo pół roku po otrzymaniu licencji (29 października 2019 roku) bukmacher BETFAN znalazł się po raz kolejny na ustach graczy i osób związanych z rynkiem zakładów. A to za sprawą strony internetowej, która wystartowała 25 kwietnia 2019.

Nazwaliśmy BETFAN rozrywkowym bukmacherem, ponieważ żaden inny buk nie stworzył tak szerokiej oferty na wydarzenia związane z szeroko pojętą rozrywką (ale też z polityką, ekonomią czy zjawiskami meteorologicznymi). Warto przytoczyć chociaż kilka zakładów, jakie można obstawiać. Np.:

Czy film “Tylko nie mów nikomu”, zostanie wyemitowany w TVP w 2019 roku? Czy prezydent Andrzej Duda zrobi nowelizację Kodeksu Karnego? Jakie kierunki okażą się popularne podczas rekrutacji? Czy Małgorzata Rozenek-Majdan lub Radosław Majdan złoży pozew rozwodowy do końca 2019 roku? W którym miesiącu (w Polsce) uśredniona temperatura dobowa będzie wyższa?

Ciekawie prezentuje się także oferta powitalna z kodem promocyjnym BETFAN. Na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 100PLN, a za trzy pierwsze depozyty można zgarnąć po 1000 zł, czyli łącznie 3000 zł bonusu na start. Niestety warunki obrotu bonusami są bardzo wymagające.

Pozostali nowi bukmacherzy z licencją MF w 2019

NobleBet i OKbet dostali licencję tego samego dnia, bowiem właścicielem obu marek jest jedna firma – Polski Bukmacher. Otrzymał on zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie 3 stycznia 2019 roku. Pierwszy produkt wystartował 19 września. Ofertę bukmachera NobleBet można znaleźć na witrynie www.noblebet.pl. Z kolei na stronę www.okbet.pl trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Kolejnym nowym bukmacherem jest BestBet. Na początku 2019 roku otrzymał on licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych, natomiast 25 maja dostał również zezwolenie na działalność na rynku bukmacherskim online. Wciąż czekamy na jego stronę internetową i ofertę, jaką przygotuje dla graczy.

Bukmacherzy z licencją z 2018 roku

Największy wysyp nowych bukmacherów nastąpił w 2018 roku. Wtedy to licencję MF otrzymało aż 7 firm – TOTALbet, PZBUK, Betclic, BETFAN, eWinner oraz Traf Zakłady Wzajemne. Spośród nich wszystkie już działają. I trzeba przyznać, że radzą sobie bardzo dobrze.

PZBUK i TOTALbet

Ci dwaj bukmacherzy rozpoczęli działalność jeszcze w 2018 roku. Mają już dość ugruntowaną pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Przykładowo TOTALbet może pochwalić się wysokimi kursami i bardzo atrakcyjną ofertą na e-sporty.

Z kolei w PZBUK na uznanie zasługuje oferta zakładów na koszykówkę i hokej. Bukmacher udostępnił też transmisje live na mecze NBA. Ciekawie prezentuje się również jego program lojalnościowy.

Traf – zakłady konne

Ostatnim z bukmacherów, któremu przyznana została licencja MF jest TRAF Zakłady Wzajemne. Jego oferta znacznie różni się od pozostałych buków. Firma specjalizuje się bowiem w zakładach na wyścigi konne, które organizuje od 2010 roku na trzech polskich torach – warszawskim Służewcu, sopockim hipodromie i na wrocławskim torze Partynice. Jednak 27 lipca oficjalnie wystartowała jego strona z zakładami online, dzięki czemu gonitwy koni można obstawiać przez internet.

Pierwsi legalni bukmacherzy, kto i kiedy otrzymał licencję MF

Jako pierwsza zezwolenie MF na prowadzenie zakładów bukmacherskich otrzymała Fortuna. Było to 23 stycznia 2012 roku. Niecały miesiąc później licencję dostało Milenium oraz STS. W 2013 roku do grona legalnych bukmacherów w Polsce dołączył Totolotek. Następne było Etoto (28.11.2014), a po nim forBET i LV BET, którzy to otrzymali zezwolenie na początku maja 2016 roku.

W 2017 roku licencję od MF przyznano tylko jednemu bukmacherowi. Był to Superbet, który jednak jako jedyny ubiegał się o zezwolenie na działalność offline, czyli wyłącznie w punktach naziemnych.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close