LVBET Zakłady – Opinie

LVBET Zakłady Bukmacherskie 2020

LVBET to jeden z czołowych legalnych bukmacherów. Charakteryzuje go bardzo szeroka oferta sportowa, liczne promocje i atrakcyjny program lojalnościowy. LVBET otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet 13 maja 2016 r. i z roku na roku regularnie ją rozszerza. Sprawdźmy co ma do zaoferowania, a także jakie są opinie graczy o tym bukmacherze.

Oferta wydarzeń

LV BET ma w ofercie blisko 40 dyscyplin, które można obstawiać. Oprócz tych popularnych, są też te rzadziej typowane, jak biathlon, rzutki, hurling czy piłka wodna.

Starsi typerzy na pewno będą zadowoleni z dostępnych rynków zdarzeń (w przypadku piłki nożnej jest ich około 170, koszykówki – 70, tenisa – 30) natomiast młodszych z pewnością ucieszy szeroka oferta na e-sporty, które w opinii wielu osób z branży uważane są za przyszłość zakładów bukmacherskich. Tym większe wyrazy uznania dla zespołu LVBET, że uruchomił przyjmowanie kuponów na League of Legends, DOTA czy Counter Strike’a. Poza tym nie ma problemu z postawieniem zakładu na bardzo popularne w Polsce skoki narciarskie czy też walki MMA zarówno w ramach UFC jak i polskiego KSW.

Sprawdźmy jeszcze ilość dostępnych lig. W LV BET można typować nawet 7. ligę angielską czy 4 ligę niemiecka. Niestety polskie ligi są tylko dwie. plusem są jednak zakłady specjalne na wydarzenia ligowe (i nie tylko), np. na zwycięzcę Ekstraklasy i poszczególnych lig czy kto wygra European Golden Boot Awards.

Osobną kategorią są zakłady specjalne na wydarzenie niezwiązane ze sportem, a więc m. in. dotyczące polityki, kultury czy rozrywki (np. nagrody Fryderyki, nowy aktor w filmie James Bond, wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii). W LVBET skorzystamy też z opcji cashoutu, co pozwala na zgarnięcie pełnej lub częściowej stawki przez zakończeniem spotkania.Warto też dodać, że bukmacher wprowadził opcję szybkiego zakładu. Wystarczy kliknąć w wybrany kurs lewym przyciskiem myszki i przytrzymać, aby pojawił się pop-up z szybkim zakładem. Należy tylko wpisać kwotę i gotowe!

Sporty wirtualne

Jeśli chodzi o sporty wirtualne w LV BET to nie możemy narzekać. Bukmacher oferuje najwięcej, bo aż siedem wirtualnych dyscyplin, które można obstawiać – piłkę nożną, wyścigi koni, chartów, kłusaków, kolarstwo, żużel i tenis. Również rynki zdarzeń prezentują się bardzo dobrze, jest ich około 15 w meczach piłkarskich i tenisowych i po kilka w przypadku wyścigów.

To co równie istotne to jakość generowanych komputerowo spotkań. Najlepsze animacje bukmacher uzyskał w wyścigach psów i koni, ale przyjemnie – i na dość dużym ekranie – ogląda się też tenisa czy piłkę nożną. Na wczytanie obrazu trzeba poczekać kilka sekund.

Wirtualne sporty w LV BET

E-sporty

lvbet esport

Choć sporty elektroniczne można znaleźć obecnie praktycznie u każdego legalnego bukmachera online w Polsce to LV BET jako pierwszy wprowadził je do swojej oferty. Jako pierwszy w Polsce dodał także transmisje live z wydarzeń e-sportowych. Wspiera również Polską Ligę E-sportową i regularnie uruchamia promocje dla fanów gier. W LVBET postawimy zakłady na CS: GO, DoTA 2, LoL, Hearthstone, Starcraft 2 czy Overwatch, także zakłady specjalne i na żywo.

LVBET stworzył całą dedykowaną zakładkę esportową, dzięki czemu nawet komunikacja e-sportowa jest oddzielona od reszty zakładów. Jest ona dostępna w wersji desktopowej oraz w aplikacji mobilnej. Warto też zwrócić uwagę na aspekt wizualny tej podstrony. W ofercie e-sportowej dorównuje mu tylko bukmacher TOTALbet, który ma więcej dostępnych gier, ale nieco niższe kursy. Co więcej e-sport dostępny jest także w ramach streamingu live.

Nasza ocena: 8/10

Bonusy powitalne

Kolejna mocny element w ofercie bukmachera. LV BET znalazł proporcje między ilością i jakością. Zaproponował dość typowy bonus od depozytu (do 2000 zł), choć wzbogacił go o bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł. Przygotował też darmowy bonus dla fanów piłki nożnej, grę bez podatku i bonus bez depozytu po rejestracji.

Bonus od depozytów

Po pierwszej wpłacie otrzymasz na start 100% od depozytu (1% z mnożnikiem kursu x100), a więc jak wpłacisz 100 zł dostaniesz ekstra 100 zł (czyli łącznie będziesz miał 200 zł). Maksymalny bonus może wynieść 2000 zł. Musisz oczywiście spełnić kilka warunków. Depozyt musi wynosić co najmniej 50 zł, a postawiony przez Ciebie kupon za środki bonusowe mieć przynajmniej 3 zdarzenia z łącznym kursem min. 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję.

Kolejny bonus możesz zgarnąć przy drugiej wpłacie. Twój depozyt również musi wynosić min. 50 zł, a otrzymasz za niego 50% wartości wpłaconych pieniędzy, czyli deponując 100 zł otrzymasz 50 zł ekstra. Maksymalny bonus to 1000 zł. Warunki jakie musi spełniać kupon są identyczne jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu.

Trzeba przyznać, że oferta po wpłacie jest naprawdę atrakcyjna. Tym bardziej, że gracze, którzy wpłacą mniej niż 50 zł również otrzymają bonus. Dokonaj depozytu za kwotę od 10 do 49 zł i wyślij e-maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus Powitalny”. Dostaniesz bonus w wysokości maksymalnie do 100% swojego depozytu, oczywiście jeśli spełnisz warunki kuponu (3 zdarzenia, kurs łączy 2.50, kurs na jedną selekcje 1.25).

Pamiętaj jednak, że wygranych ze środków bonusowych nie możesz ot tak wypłacić. Musisz spełnić warunki obrotowe. Bonus od pierwszej wpłaty należy obrócić 4 razy po kursie min. 2.0, natomiast bonus od drugiego depozytu 3 razy po kursie 2.0).

Bonus bez depozytu 20 PLN na start

Bukmacher LV BET przygotował ofertę bez depozytu w wysokości 20 zł (1 zł z mnożnikiem x20). Przejdź z naszego linku i otwórz darmowe konto z kodem promocyjnym LVBET. Aktywuje on 20 zł bonusu bez depozytu.

Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” jest możliwe tylko w zakładach kombi składających się z co najmniej 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu min. 2.50 oraz min. kursie każdego zdarzenia 1.25. Z kolei wygrane z bonusu bez depozytu musisz obrócić 2 razy po kursie 2.0, aby móc je wypłacić na konto bankowe.

Cashback do 333 PLN

Jeśli wykorzystasz dwie wcześniejsze oferty, przy wpłacie 3. depozytu za min. 25 zł zaznacz “Zakład bez ryzyka 333 PLN”. Pierwszy zakład z min. kursem 1.75 jaki postawisz będzie ubezpieczony. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 333 zł. Aby jednak wypłacić środki z cashbacku należy dokonać 1 obrotu po kursie 1.75.

14 dni bez podatku na start

Rejestrując konto w LVBET można dodatkowo skorzystać z promocji, dzięki której przez dwa tygodnie można typować zakłady bez podatku. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Po pierwsze założyć konto u bukmachera. Następnie typować zakłady z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.40. Od stawki postawionej na zakłady spełniające te warunki nie zostanie odciągnięty podatek. I tak przez 14 dni od rejestracji.

Darmowy zakład 50 PLN dla kibiców

A co z darmowym zakładem o wartości 50 zł? Już tłumaczymy. Dodatkowe 50 zł na zakłady otrzymasz jeśli jesteś posiadaczem karnetu na sezon 2019/2020 jednego z klubów piłkarskich, sponsorowanych przez bukmachera LVBET. Są to: Wisła Kraków, Wisła Płock, Widzew Łódź i Stal Mielec. Co zrobić aby wypłacić darmowy zakład bez depozytu? I tu odpowiedź jest jeszcze lepsza niż sam bonus. Wyjątkowo niskie wymagania jakie należy spełnić powodują, że masz jeszcze większe szanse na powiększenie swojego portfela. Warunkiem wypłaty jest 4-krotny obrót po kursie minimalnym 1.75.

W celu aktywacji bonusu wyślij e-mail ze zdjęciem swojego karnetu na adres promocje@lvbet.pl z tytułem “Karnet [nazwa drużyny]”.

Nasza ocena: 8/10

Pozostałe promocje

To co charakteryzuje bukmachera LVBET to jego oferta promocyjna. Żaden inny buk nie posiada aż tylu ofert dla graczy. Są to promocje stałe i tymczasowe. Wśród stałych należy wymienić:

  • Bezpieczny kupon – to zwrot stawki w przypadku gdy postawisz kupon z co najmniej 5 zdarzeniami, a jedno z nich będzie nietrafione.
  • Multikozak – to bonus do wygranych zakładów kombi. Otrzymasz go już za trafiony kupon z 4 zdarzeniami. Najwyższa promocja to 25% ekstra do wygranych zakładów.
promocje lvbet

Czasowych promocji jest znacznie więcej. Są to bonusy na sporty wirtualne, turnieje e-sportowe, piłkę nożną, ligę NBA, siatkówkę, tenisa czy skoki narciarskie.

Łączy nas pasja

Recenzując LV BET nie sposób nie wspomnieć o projekcie Łączy Nas Pasja, czyli serwisie informacyjnym sponsorowanym przez bukmachera. Łączy nas pasja to de facto poradnik ekspercki, na którym swoje zapowiedzi oraz typy prezentują ludzie związani ze światem sportu. Stałymi felietonistami są znany z MMA Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Krzysztof Ignaczak – ekspert od siatkówki, znany z występów w reprezentacji Polski. Każdy z ekspertów prowadzi w serwisie bloga i regularnie go aktualizuje. Nie jesteśmy przekonani czy tego typu strona się przyjmie, ale za każdą inicjatywę związaną ze światem internetu trzeba doceniać legalnych bukmacherów.

Łączy nas pasja w LV BET

Program lojalnościowy

Jak działa promocja LV Punkty? 1 punkt przyznawany jest za każde 25 złotych na kuponie. Jeśli uzbierasz 100 punktów otrzymasz 5 zł do wykorzystania na zakłady. Regulamin promocji nie jest skomplikowany i nie musisz martwić się o to, że zgromadzone przez Ciebie punkty nagle wygasną, ponieważ na ich wykorzystanie nie ma określonego czasu. LVBET nie wymaga również obrotu środkami przyznanymi w ramach promocji, więc możesz je bez problemu wypłacić. Zakłady LV BET zapewniają również, że od czasu do czasu będą organizowane specjalne promocje, w których będzie można wygrać LV Punkty. Jeśli zapiszesz się do newslettera to bieżący wykaz promocji otrzymasz na swojego maila.

Nasza ocena: 7/10

Szybka rejestracja w LV BET

LV BET dołączył do grona bukmacherów, którzy oferują szybką rejestrację. Zamiast skanowania dowodu i podawania nr konta wystarczy kilka podstawowych danych. Aby założyć konto tymczasowe wystarczy podać imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. LVBET zweryfikuje Twój e-mail, a Ty po kilku minutach możesz już korzystać z oferty tego legalnego bukmachera.

Pamiętaj jednak, że szybka rejestracja pozwala na korzystanie z oferty w sposób ograniczony. Po pierwsze możesz skorzystać z bonusu od wpłaty, ale nie otrzymasz bonusu bez depozytu, który przysługuje graczom po rejestracji z naszej strony. Po drugie maksymalny limit zakładów wynosi 5200 zł. Po trzecie nie możesz dokonać wypłaty środków. Dopiero gdy uzupełnisz dane m. in. o numer konta i skan dowodu otrzymasz ekstra bonus i wypłacisz wygrane z zakładów.

Aby dokonać pełnej rejestracji wystarczy, że klikniesz w zakładkę “Moje konto” i uzupełnisz wymagane dane. Słyszeliśmy opinie, że trzeba było długo czekać na weryfikację konta po dokonaniu rejestracji. Zazwyczaj chodziło o odrzucanie zdjęć dowodu i długi czas odpowiedzi. My jednak nie natrafiliśmy na problemy. Oprócz jednego małego – Aby dobrze wypełnić pole z numerem konta bankowego, należy przed cyframi wpisać najpierw PL.

Szybka rejestracja LV BET

Kursy bukmacherskie

Podobnie jak w przypadku bukmachera STS kursy w LV BET są raczej przeciętne. Marże na piłkarskie ligi europejskie oscylują w granicach 5,0, co daje bukmacherowi środkową pozycję. Najlepsi bukmacherzy mogą pochwalić się marżami wynoszącymi średnio 3,0. Oczywiście wciąż mowa o piłce nożnej. W przypadku polskiej ligi siatkówki czy NFL marże są odpowiednio wyższe, jednak ponownie – najlepsi bukmacherzy mają około 5,5, a LVBET 6,7. Jedynie w przypadku NBA bukmacher może się pochwalić najniższymi marżami (około 5,0).

Oczywiście zdarza się, że bukmacher ma na niektóre wydarzenia czy rynki najwyższe kursy. Porównaliśmy m. in. 22. kolejkę Ekstraklasy w sezonie 2018/19 i okazało się, że LV BET wystawił najwyższe kursy na zwycięstwa i remisy kilku drużyn. Warto dodać też, że oferuje on promocje na grę bez podatku na wybrane wydarzenia sportowe.

Nasza ocena: 7/10

Zakłady na żywo

W LV BET mamy do wyboru trzy możliwości obstawiania na żywo. Pierwszy to widok ogólny – konferencyjny, gdzie dostajemy na żywo wyniki i kursy dla kilkunastu pojedynków, drugi pozwala nam śledzić jeden pojedynek, z kolei trzeci to widok sceniczny. Do tego możemy wejść w kalendarz wydarzeń, w którym znajdziemy plan wizualizacji z tygodniowym wyprzedzeniem. Warto zaznaczyć, że mamy również możliwość wyboru dyscypliny, która nas interesuje, więc żeby znaleźć np. mecz ligi angielskiej nie musimy przebijać się przez golf, koszykówkę, tenis itp. Rynków zdarzeń jest sporo. Przykładowo na mecz U21 Lokomotiv Moskwa – U21 Spartak Moskwa dostępnych zdarzeń jest ponad 50. W przypadku ważniejszych pojedynków jest to nawet 140 rynków.

Bukmacher LV BET umożliwia także oglądanie transmisji live. Oprócz wspomnianych wydarzeń e-sportowych streaming live dostępny jest na tenisa stołowego, badmintona, e-piłkię nożną i e- koszykówkę. Na pochwałę zasługują także wizualizacje na żywo. Po pierwsze jest ich dość sporo i można dzięki nim oglądać nawet drugoligowe mecze piłkarskie, spotkania młodzików czy mecze tenisa, siatkówki, koszykówki czy hokeja. Po drugie jakość wizualizacji stoi na wysokim poziomie, obraz jest duży, więc nie trzeba marszczyć oczu przy oglądaniu. Po trzecie mamy pełen dostęp do statystyk i tabeli ligowej.

Zaklady live

Nasza ocena: 7/10

Aplikacja bukmacherska

Darmowa aplikacja LV BET iOS i Android

Jeśli chodzi o ofertę przystosowaną na telefony i tablety to w aplikacji LVBET można skorzystać z pełnej oferty na zakłady prematch i na żywo. Dzięki opcji rapid pay można dokonać szybkich wpłat i wypłat, a z kolei funkcja match tracker daje Ci możliwość oglądania wizualizacji wydarzeń sportowych. Do tego aplikacja LV BET jest prosta w obsłudze. 

Nie mieliśmy problemu z postawieniem zakładu prematch i live, bez problemu dokonaliśmy depozytu i wypłaciliśmy pieniądze. Podczas korzystania z apki zacięła się nam ona dwa razy, ale tylko na kilka sekund i to podczas pobierania wizualizacji i virtuali. Samo pobranie apki (na iPhona) zajęło nam dosłownie minutę. Jeśli jednak nie wiesz jak to zrobić w zakładce “Mobile” znajdziesz pełny opis jak pobrać aplikację LV BET na urządzenia z systemem iOS i Android.

A jak prezentuje się strona mobilna bukmachera? Jest równie łatwa w obsłudze, szybko można postawić zakład czy wpłacić depozyt. Nie posiada jednak dodatkowych funkcji takich jak powiadomienia push czy match tracker.

Nasza ocena: 7/10

Obsługa klienta

Czat live w LV BET

Czat na żywo, formularz kontaktowy, rozbudowany FAQ. To pakiet, który w LV BET prezentuje się bardzo dobrze. Zacznijmy od czatu. Jest on pod każdym względem profesjonalny. Połączyliśmy się z czatem cztery razy. Za każdym razem konsultant zareagował od razu, a po kilku sekundach otrzymaliśmy kompletną odpowiedź. Dodajmy, że za każdym razem rozmawialiśmy z innym konsultantem, co świadczy, że LVBET nie szczędził środków na zespół obsługi klienta. Co więcej czat na żywo dostępny jest przez całą dobę.

Kolejne forma kontaktu to formularz, który znajduje się w zakładce “Pomoc” na stronie głównej. My otrzymaliśmy odpowiedź na zadane pytanie po 20 minutach.

Jest jeszcze FAQ, czyli zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Został on podzielony tematycznie na kwestie dotyczące rejestracji, płatności, działania konta, sport, informacje techniczne oraz informacje dot. bezpieczeństwa zakładów.

LV BET nie ma i w najbliższym czasie nie planuje uruchamiać infolinii. Jednak rzadko kto korzysta z tej formy kontaktu, tym bardziej jeśli ma do dyspozycji całodobowy czat na żywo.

Nasza ocena: 9/10

Metody płatności

Nie jest źle, a to dużo jak na nasz rynek. Zazwyczaj nie dostajemy pełnej oferty obsługi płatności. W wielu przypadkach brakuje najpopularniejszych platform płatniczych jak Neteller, Skrill, Visa, Mastercard, Przelewy24 itp. A jak jest w przypadku LV BET? Pół na pół. Z e-walletów mamy Skrilla i niezbyt popularnego Paymenticon. Brakuje Netellera, ale mamy nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Oprócz tego mamy również możliwość zasilenia konta przez Przelewy24, Dotpay, tPay.com i Paysafecard, a także dokonać płatności za pomocą karty kredytowej i debetowej oraz BLIKa.

Metody platnosci w LVBET

Nie wszystkie banki umożliwiają jednak płatność kartą. Chcieliśmy dokonać depozytu i kliknęliśmy w ikonkę Mastercard. Wpisaliśmy dane karty i otrzymaliśmy informację, że wystąpił błąd podczas przetwarzania płatności. Skontaktowaliśmy się na czacie z konsultantem, który poinformował nas, że widocznie pojawił się jakiś problem i abyśmy spróbowali dokonać płatności za pomocą opcji DotPay lub Przelewy24. Wybraliśmy DotPay. Zakład postawiliśmy w niecałą minutę i środki od razu pojawiły się na naszym koncie.

Nie mieliśmy żadnego problemu z wypłatą. Jeśli Twój bank znajduje się na liście rapid pay (a nasz był), otrzymasz środki na konto bankowe w mniej niż 10 minut. Błyskawicznej wypłaty dokonasz za pośrednictwem mBanku, Inteligo, PKO, Credit Agricole, Alior Banku, Volkswagen Banku, Nest Banku i Idea Banku. Minimalna wypłata wynosi 25 zł.

Nasza ocena: 8/10

Ocena serwisu

LVBET to jeden z czołowych legalnych bukmacherów. Widać to między innymi na przykładzie strony internetowej. Ciemne kolory nadają stronie elegancji, a żółte i białe dodatki łagodzą cały obraz. Warto dodać, że w połowie 2019 roku bukmacher LV BET poprawił wygląd strony, zmieniając m.in. logo, ale też funkcjonalność serwisu.

Na stronie głównej znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje. Na środku widnieje slajder z aktualnymi promocjami i ciekawymi wydarzeniami. Poniżej “Zakłady na żywo” i “Najlepsze zakłady”, czyli najciekawsze wydarzenia najbliższych dni. Po lewej stronie tradycyjnie znajdziemy listę dyscyplin, na górze “Polecane”, poniżej kilkanaście najczęściej wybieranych sportów, a po kliknięciu w zakładkę “Przejdź do listy” znajdziesz podzielone alfabetycznie dyscypliny z liczbą dostępnych wydarzeń. (Sporym plusem są również grafiki z najpopularniejszymi rynkami w danym dniu, więc chcąc obstawić np. Ligę Mistrzów w dniu rozgrywek na pewno na stronie głównej pojawi się grafika, z której bezpośrednio dostaniesz się na zakłady związane z Champions League). Po prawej stronie znajdziesz button zachęcający do rejestracji, poniżej pusty kupon, gotowy do obstawienia, a jeszcze niżej aktualne promocje. Z kolei na dole umieszczone są informacje o bukmacherze oraz loga drużyn sponsorowanych przez LVBET.

Ze strony głównej przejdziesz bez problemu do podstron o płatnościach, aplikacji, promocjach, zakładach live czy programie lojalnościowym.

LV BET strona online

LVBET opinie

Mimo, że zakłady bukmacherskie LVBET wystartowały w połowie 2016 roku to w tej chwili zasługują na bardzo dobrą ocenę. Naszym zdaniem jest to obecnie jeden z lepszych serwisów oferujący zakłady wzajemne w internecie. Na największą pochwałę zasługuje bonus na start powitalny i dość niskie wymogi obrotowe, a także program lojalnościowy, oferta wydarzeń i obsługa klienta. Dobrze prezentuje się również aplikacja mobilna i metody płatności. LV BET powinien jeszcze popracować nad kursami, tym bardziej, że często wyprzedzają go bukmacherzy z o wiele mniejszym stażem na rynku (TOTALbet i PZBUK). Liczymy też, że doczekamy się transmisji na żywo, czyli tak zwanego live streamingu online.

A jaka jest nasza ogólna opinia o tym bukmacherze? Opinia o LVBET to mocna czwórka. Bukmacher ma bardzo fajny produkt, ale wymaga on dopracowania.

Podsumowanie i ocena

Większość elementów z oferty bukmachera umieściliśmy w akapicie LVBET opinie. Jednak w tym miejscu chcemy napisać kilka zdań o tym, o czym nie wspomnieliśmy w artykule, a co sprawia, że LV BET jest coraz bardziej rozpoznawalną marką. Zacznijmy od sponsoringu. Bukmacher jest sponsorem głównym Wisły Kraków oraz oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź, Wisły Płock, Stali Mielec i RKS Garbarni Kraków. Wspiera również polski e-sport, angażując się w rozgrywki turniejowe sportów elektronicznych (w Polsce i zagranicą).

Rzeczy, które warto wiedzieć o LV BET

  • Oficjalny sponsor 5 drużyn piłkarskich
  • Jest powiązany z LV Power Energy Drink
  • Prowadzi blog sportowo-bukmacherski
  • Sponsor polskiej transmisji Home Sweet Home Cup

FAQ

Ile czasu mogę mieć konto tymczasowe?

LV BET nie wprowadził żadnych ograniczeń czasowych dotyczących posiadania konta tymczasowego. Jednak dopiero pełna rejestracja, a co za tym idzie posiadanie konta stałego, da Ci możliwość wypłaty środków i mocno zwiększy limity kwotowe na zakłady.

Jak będzie rozliczony zakład jeśli wydarzenie zostało przełożone?

Jeśli wydarzenie nie rozpocznie się po kilku godzinach od planowanej daty i godziny, zakład zostanie rozliczony jako anulowany.

Czy LVBET posiada opcję cash out?

Tak. Opcja LV BET cash-out dostępna jest na zakłady pojedyncze i kombi w ramach oferty przedmeczowej i na żywo. Możesz z niej skorzystać w dowolnej chwili przed zamknięciem zdarzenia, pod warunkiem, że zostało ono objęte promocją cashout.

Czy depozyt też należy obrócić?

Niestety tak. Bukmacher LVBET nałożył wymogi obrotowe nie tylko na bonus powitalny, ale także na środki depozytowe. Wymagany obrót to minimum 50% wpłaconej kwoty.

Czy można skorzystać z kilku metod wpłaty środków, czy tylko z jednej?

Można wpłacić depozyt za pomocą kilku metod płatności, jednak jeśli zmienisz sposób wpłacania, możesz zostać poproszony o przesłanie dodatkowego dokumentu.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty na konto LV BET?

Aby dokonać depozytu musisz wpłacić min. 10 zł. Natomiast dziennie wypłacić możesz kwotę w wysokości min. 25 zł.

Czy można anulować zleconą wypłatę?

Można, pod warunkiem, że nie została ona jeszcze zrealizowana. Aby anulować wypłatę należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.

Jakie banki są obsługiwane w ramach oferty Rapid Pay?

Aby skorzystać z opcji Rapid Pay i otrzymać wypłatę w około 10 min należy mieć konto w jednym z ośmiu banków: mBanku, Inteligo, PKO Banku Polskim, Credit Agricole, Alior Banku, Volkswagen Banku, Nest Banku lub Idea Banku.

Jak mogę zbierać LV BET punkty?

W bardzo prosty sposób. Za każdy postawiony zakład otrzymujesz punkty lojalnościowe od LVBET. Za każde 25 zł dostaniesz 1 punkt. Zebrane punkty możesz następnie wymieniać na bonusy i nagrody.

Czy LV BET jest sponsorem jakiegoś wydarzenia sportowego z gwiazdami show biznesu?

Nie. Dawniej, oprócz sponsorowania kilkunastu drużyn piłkarskich LV BET sponsorował również galę FAME MMA, podczas której na ringu walczą ze sobą znani youtuberzy i influenserzy. Teraz sponsorem Fame MMA jest bukmacher Betclic.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close