Zakład bez ryzyka

Spis treści

Zakład bez ryzyka to jeden z najlepszych bonusów powitalnych u bukmacherów. Stawiamy kupon za środki własne i w razie przegranej otrzymujemy zwrot całości lub części stawki kuponu. Tym samym, ryzyko związane z zagraniem kuponu ograniczone zostaje praktycznie do zera. Cashback może trafić na konto bonusowe lub depozytowe.

W naszym artykule przyjrzymy się bliżej zakładom bez ryzyka. Dowiemy się, którzy bukmacherzy mają najlepszą ofertę na tego typu zakłady, a także poznamy sposoby żeby zmaksymalizować ich wartość.

Najlepsze zakłady bez ryzyka u bukmacherów – TOP 5

Zakłady bez ryzyka znajdziemy u większości czołowych polskich bukmacherów. Spośród nich wybraliśmy 5 najlepszych bonusów cashback. Posiadają je bukmacherzy: STS, Fortuna, Superbet, eWinner i TOTALbet.

Zakłady BukmacherskieCashbackObrót bonusemCzas na obrótPodatekKod Rejestracyjny

Fortuna
600 PLN1x z dowolnym kursembez limitupełna stawkaZobacz kod

STS
239 PLNbrak wymogówpomniejszona o podatekZobacz kod

Superbet
1300 PLN2x z kursem 1.8010 dni pomniejszona o podatekZobacz kod

TOTALbet
250 PLNbrak wymogówpomniejszona o podatekZobacz kod

eWinner
115 PLNbrak wymogówpomniejszona o podatekZobacz kod

Cashback 2022 – opis najlepszych bonusów

Zakład bez ryzyka każdego z wyżej wymienionych bukmacherów wyróżnia coś innego. W Fortunie mamy wysoką kwotę i zwrot pełnej stawki, w STS brak wymogu obrotu, w Superbet najwyższą kwotę cashbacku, w TOTALbet, to że bonus jest przyznawany z kodem jako dodatkowa promocja, zaś eWinner nie wymaga obrotu. Przeczytaj jak skorzystać z tych cashbacków.

Fortuna zakład bez ryzyka

 • w ciągu 5 dni od rejestracji postaw pierwszy zakład przedmeczowy lub live za środki własne
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot pełnej stawki do 600 zł (do 24 h od rozliczenia kuponu)
 • cashback wykorzystaj na dowolny zakład, w dowolnym czasie
 • wygraną z zakładu postawionego za cashback można wypłacić

Zakład bez ryzyka w Fortunie to jeden z dwóch głównych bonusów powitalnych u tego buka. Maksymalna wartość środków, które zostaną zwrócone za ten zakład to 600 PLN. Należy przy tym pamiętać, że aby zagrać za tę kwotę nie trzeba uwzględniać wartości podatku, a więc jeśli zagramy za 600 zł otrzymamy 600 zł w przypadku przegranej. Zakład musi zostać rozstrzygnięty do 30 dni od jego postawienia. Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady na gry karciane, na sporty wirtualne oraz te z ofert Hit Dnia, Ekspert+ i Superoferta. Jeżeli zakład okaże się nietrafiony, to zwrot pieniędzy na konto otrzymasz w ciągu trzech 24 godzin. Co istotne, bonus podlega tylko jednemu obrotowi. Nie ma określonego kursu, liczby zdarzeń czy czasu w jakim należy przeznaczyć cashback na zakłady.

Pamiętaj, że cashback w Fortunie łączy się z pozostałymi bonusami, a dzięki ekskluzywnemu kodowi promocyjnemu w Fortunie możesz zgarnąć łącznie 2770 zł na start. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować konto u bukmachera Fortuna przez specjalny link.

Zakład bez ryzyka Fortuny to najlepszy cashback na start. Brak wymagań co do kursu, min. stawki czy liczby zdarzeń. Wysokość bonusu – 600 zł to jedna z najwyższych ofert. Co ważne, Fortuna zwraca 100% stawki postawionego kuponu, nie odejmuje podatku.
Fortuna
Fortuna
Dlaczego 1. miejsce?

STS zakład bez ryzyka

 • zarejestruj konto z kodem STSVIP
 • wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł i postaw dowolny kupon SOLO lub AKO za własne środki
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do kwoty 239 zł (stawka po odjęciu podatku)
 • zwrot trafia na konto depozytowe w ciągu 24 h od rozliczenia kuponu, można go wypłacić

Bukmacher STS również oferuje atrakcyjny zakład bez ryzyka 239 zł, który otrzymasz wyłącznie z naszym kodem. Warunki jakie należy spełnić, by skorzystać z promocji są niezwykle proste. Nie ma określonego kursu, liczby zdarzeń czy stawki. Minimalna wpłata to 10 zł, ale stawka kuponu nie musi być równa kwocie depozytu.

Dodatkowo możesz też skorzystać z zakładu bez ryzyka na BetGames i esporty, które wynoszą po 20 zł. Oprócz cashbacków bukmacher daje na start także 25 zł freebetu bez depozytu oraz bonus od wpłaty do 1200 zł. Tak jak wspomnieliśmy, wszystkie te środki otrzymasz jedynie po wpisaniu podczas rejestracji naszego kodu promocyjnego STS.

Bukmacher nie określa minimalnej stawki czy liczby zdarzeń. Co prawda kwota zakładu bez ryzyka STS jest niższa niż w Fortunie i do tego bukmacher odejmuje od stawki podatek 12 %, jednak ma pewną przewagę. Zwrot trafia na konto depozytowe, co oznacza, że nie trzeba nim obracać, tylko można od razu wypłacić.
logo sts
STS
Dlaczego 2. miejsce?

Superbet cashback

 • zarejestruj konto w Superbet i wykorzystaj bonus od depozytu (po tym możesz skorzystać z cashbacku)
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł ( min. 14 dni od akceptacji bonusu powitalnego), wtedy rozpocznie się promocja „tydzień bez ryzyka”
 • bonus cashback równa się sumie stawek zakładów gracza pomniejszonych o wygrane, podatek i bonusy w pierwszym tygodniu po rejestracji
 • zakład bez ryzyka zostanie przyznany do 72 godzin po zakończeniu okresu rozliczeniowego
 • maksymalny bonus wynosi 1300 zł
 • zwrotem należy obrócić 2 razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80
 • na obrót masz 10 dni od przyznania bonusu

Superbet oferuje zakład bez ryzyka do 1300 zł – to najwyższy taki bonus na rynku. Gracz wpłaca swój pierwszy depozyt min. 20 zł i w tym momencie aktywuje „tydzień bez ryzyka”. Po jego zakończeniu otrzyma zwrot sumy stawek przegranych kuponów. Bonus ten należy obrócić, ale należy pamiętać, że jeśli kupon zostanie rozliczony po czasie jaki bukmacher daje na obrót bonusem to cashback zostanie anulowany. Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z konta depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu bonusem

Nowy gracz otrzyma również na start w Superbet bonus od pierwszego depozytu 100 % do maksymalnie 200 zł, bonus mobile 20 zł oraz freebet 35 zł jeśli zarejestruje się u bukmachera przez nasz link.

Superbet otrzymał miejsce na podium po pierwsze z powodu wysokości zakładu bez ryzyka. Żaden bukmacher nie oferuje aż tak wysokiego cashbacku. Po drugie doceniamy formę tej promocji, które nie dotyczy tylko pierwszego zagranego kuponu, ale wszystkich przegranych kuponów w ciągu tygodnia od rejestracji. To bardzo atrakcyjna opcja. Minusem jest to, że zwrot należy obrócić dwa razy.
Superbet bukmacher
Superbet
Dlaczego 3. miejsce?

TOTALbet zakład bez ryzyka

 • zarejestruj konto z kodem TBVIP
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO2 za środki własne; kurs min. kuponu 1.20
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 88 % (stawka po odjęciu podatku) stawki do kwoty 250 zł
 • zwrot trafia na konto depozytowe, można go wypłacić

Należy pamiętać, że zakład bez ryzyka w TOTALbet przyznawany jest tylko wtedy, jeśli przy rejestracji użyjemy kodu TBVIP. Warunki są niezwykle proste. Wpłacasz depozyt, stawiasz zakład i w razie przegranej otrzymujesz zwrot stawki minus podatek. Maksymalny cashback wynosi 250 zł. Promocja nie obejmuje sportów wirtualnych.

Wyróżniliśmy TOTALbet za całkiem przyzwoitą kwotę zakładu bez ryzyka oraz niskie wymogi kursowe kuponu objętego promocją. Ponadto zwrot trafia na konto depozytowe, czyli można go przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić. Szkoda, że cashback jest pomniejszony o podatek, ale niestety jest tak u większości bukmacherów.
totalbet logo
TOTALbet
Dlaczego 4. miejsce?

eWinner cashback

 • zarejestruj konto z kodem EWINVIP
 • wpłać pierwszy depozyt i postaw pierwszy zakład za stawkę min. 20 zł (dowolny kurs i liczba zdarzeń)
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do kwoty 115 zł (stawka po odjęciu podatku)
 • zwrot trafia na konto depozytowe, można go wypłacić

Gracze, którzy zarejestrują się w eWinner z kodem mogą liczyć na zwrot do 115 zł. Warunki jego otrzymania są niezwykle proste. Zakładasz konto w eWinner z kodem, wpłacasz pierwszy depozyt i stawiasz pierwszy kupon za środki własne. Jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki. Zwrot to stawka minus 12 procent podatku. Aby otrzymać maksymalny zwrot 115 zł należy postawić kupon za 130,69 zł. Najistotniejsza informacja: zwrot za przegrany zakład trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać przed wypłatą.

eWinner nie stawia wymagań co do minimalnego kursu czy liczby zdarzeń kuponu objętego promocją. Ponadto zwrot trafia na konto depozytowe i można go wypłacić. Niestety kwota cashbacku jest niezbyt wysoka.
eWinner logo
eWinner
Dlaczego 5. miejsce?

Zakłady bez ryzyka 2022

Jak wspomnieliśmy na początku artykułu, całkiem sporo bukmacherów posiada w ofercie powitalnej zakład bez ryzyka. To, że nie znalazły się one w pierwszej piątce naszego rankingu nie oznacza, że są złe. Po prostu wzięliśmy pod uwagę najważniejsze elementy i na tej podstawie wytypowaliśmy bukmacherów, którzy wyróżniają się cashbackiem. Zobacz jednak jeszcze jak prezentują się pozostałe takie bonusy, z których również warto korzystać.

forBET

 • zarejestruj konto z kodem promocyjnym FBVIP
 • postaw pierwszy kupon za środki własne
 • jeśli przegrasz będziesz miał prawo do zwrotu stawki do 200 zł
 • aby otrzymać zwrot napisz na adres: marketing@forbet.pl (tytuł maila:”Zakład bez ryzyka”, treść: twój login)
 • bonus zostanie przyznany do 48 godzin od wysłania wiadomości
 • cashback trafia na konto depozytowe i trzeba nim obrócić 4 razy na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami
 • min. kurs zdarzenia to 1.20, a min. kurs łączny to 2.00
 • gracz otrzymuje zwrot pełnej stawki, nie pomniejszonej o podatek

Ofertę na zakład bez ryzyka zaproponował bukmacher forBET. Z naszym kodem promocyjnym przysługuje Ci cashback w wysokości 200 zł. Otrzymasz go jeśli postawisz pierwszy zakład i okaże się on przegrany. Po przyznaniu bonusu należy go obrócić i to jest minus. Nie sam obrót, ale to, że trzeba obrócić bonusem 4 razy. Na plus dodajmy jednak, że zwrot to pełna stawka, bez odliczania podatku.

Betcris

 • zarejestruj konto stałe w Betcris
 • postaw pierwszy po rejestracji kupon SOLO lub AKO za stawkę min. 20 zł
 • min. kursy całkowity 1.80
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki do kwoty 50 zł
 • zwrot trafia na konto depozytowe, można go wypłacić

Niezwykle prosta promocja nowego bukmachera Betcris. Stawiasz pierwszy kupon, jeśli będzie przegrany otrzymujesz zwrot 50 % stawki. Minusem jest niestety niska kwota cashbacku (maksymalnie 50 zł) i to że otrzymujemy zwrot tylko połowy stawki. Plusem jest natomiast fakt, że zakład bez ryzyka Betcris trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać.

PZBUK

 • zarejestruj konto w PZBuk i zweryfikuj numer telefonu
 • typuj kupony AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40 za dowolną stawkę
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot pełnej stawki do kwoty 1000 zł
 • zwrot przysługuje za pierwszy przegrany kupon spełniający warunki promocji, a nie pierwszy kupon postawiony po rejestracji
 • po rozliczeniu kuponu, za który przysługuje cashback na koncie gracza wyskoczy okienko z informacją o zakładzie bez ryzyka, należy zaakceptować bonus
 • otrzymany cashback należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z kursem poj. min. 1.40
 • zwrot będzie dostępny z rozwijanego menu na kuponie spełniającym warunki obrotu
 • gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu

Bardzo ciekawą ofertę na zakład bez ryzyka wprowadził bukmacher PZBUK. Żeby wziąć udział w tej promocji tradycyjnie należy się zarejestrować i postawić zakład, ale to co wyróżnia tego buka od innych, to to, że otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany zakład, a nie tylko za pierwszy postawiony i nietrafiony. Oznacza to, że możesz stawiać zakłady i wygrywać, a jeśli któryś z kolei kupon będzie przegrany – otrzymasz zwrot. To świetna opcja.

Wartość bonusu w PZBUK wynosi maksymalnie 1000 PLN. Gracz zwraca pełną kwotę stawki, nie odejmuje podatku 12 %. Do promocji nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

LVBET

 • wpłać trzeci depozyt po rejestracji konta min. 25 zł
 • podczas wpłacania depozytu zaznacz okienko bonusowe „zakład bez ryzyka”
 • po wpłacie środki zostaną dopisane do konta bonusowego i powiększone o 1 %
 • po wpłacie postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75
 • jeśli będzie przegrany to gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe
 • maksymalny bonus może wynieść 333,3 zł
 • cashback należy obrócić jeden raz po kursie min. 1.75
 • czas na obrót to 30 dni

Działający od wielu lat na polskim rynku LVBET również proponuje nowym graczom zakład bez ryzyka na start do maksymalnej kwoty 333 zł. Jest on ściśle powiązany z trzecim depozytem, gdyż właśnie tyle ile będzie wynosiła trzecia wpłata, taki zakład bez ryzyka zostanie nam przyznany na konto bonusowe. Maksymalnie 333 zł. Jeśli gracz wpłaci większy depozyt to kwota powyżej 333 zł trafi na konto depozytowe. Gracz sam decyduje w jakiej kwocie będzie postawiony zakład bez ryzyka.

Bukmacher powiększy tę wpłatę dodatkowo o 1 %. Minimalna wpłata uprawniająca do bonusu to 25 zł. Środki te możesz przeznaczyć na zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75. Jeśli kupon będzie przegrany to gracz otrzyma zwrot na konto bonusowe. Otrzymanym cashbackiem należy obrócić jeden raz po kursie min. 1.75. LVBET zakład bez ryzyka oceniamy pozytywnie, brakuje nam jednak czegoś wyjątkowego by mógł znaleźć się w pierwszej piątce.

W ofercie powitalnej LVBET jest również bonus od pierwszej wpłaty do 1500 zł, bonus od drugiej wpłaty do 1500 zł, bonus bez depozytu 20 zł oraz 50 zł dla posiadaczy karnetów i 20 zł na sporty wirtualne. I dostępny z naszym kodem freebet od wpłaty 30 zł.

Fuksiarz

 • zarejestruj konto stałe w Fuksiarzu
 • postaw pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.20
 • minimalna stawka zakładu to 20 zł
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki kuponu do kwoty 500 zł
 • cashback trafia na konto depozytowe i można go wypłacić

Cashback w Fuksiarzu ma swoje plusy i minusy. W przypadku przegranej z postawionego pierwszego zakładu otrzymasz tylko 50% stawki. Zwrot będzie pomniejszony o 12 % podatku. Dobra wiadomość jest jednak taka, że bonusem nie trzeba obracać, tak więc środki z przegranego zakładu możesz od razu wypłacić.

BETFAN

 • zarejestruj konto w BETFAN z kodem bonusowym
 • zaznacz zgody marketingowe w formularzu
 • wpłać depozyt min. 50 zł i postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. 50 zł
 • jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany automatycznie do konta bonusowego gracza zostanie dodany zwrot stawki do 600 zł
 • aby przenieść bonus na konto główne należy obrócić nim jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.80
 • na obrót masz 7 dni

Jeden z wyższych zakładów bez ryzyka znajdziemy u bukmachera BETFAN. Niestety, to że jest wysoki nie oznacza, że ma bardzo dobre warunki. Bukmacher umożliwia otrzymanie na start do 600 zł zakładu bez ryzyka. Należy zarejestrować konto w BETFAN z kodem promocyjnym, zaznaczyć w formularzu zgody marketingowe i chęć otrzymania bonusu. Następnie wpłacić pierwszy depozyt i postawić pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany to bukmacher zwróci stawkę zakładu. Zdecydowanie minusem cashbacku jest jego obrót, wymagane aż 3 zdarzenia na kuponie i wysoki kurs. Do tego na obrót mamy zaledwie 7 dni.

Betclic

 • zarejestruj konto w Betclic
 • wpłać pierwszy depozyt i postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14
 • jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki kuponu do kwoty 550 zł
 • cashback jest pomniejszony o podatek 12 %
 • zwrot należy obrócić 8 razy na kuponach z kursem min. 2.00
 • obrót należy wykonać w ciągu 30 dni

Na koniec zostawiliśmy najgorszy naszym zdaniem zakład bez ryzyka. Betclic proponuje cashback do 550 zł i kwota ta jest całkiem niezła. Niestety warunki obrotu są tak wysokie, że naszym zdaniem nie warto korzystać z tej promocji.

Darmowe bonusy u innych buków

Jak już wspomnieliśmy, oprócz zakładów bez ryzyka bukmacherzy często oferują freebety bez depozytu czy bonusy od wpłaty. Często możesz je otrzymać dopiero po przejściu do bukmachera z naszej strony i wpisaniu kodu promocyjnego. Przykładowo w TOTALbet otrzymasz 60 zł freebetu jedynie z naszym kodem – w standardowej ofercie wynosi on 40 zł. Podobnie jest w LV BET – tu możesz zgarnąć bonus o wartości 20 zł ekstra, z kolei w Totolotku – 25 zł. Warto dodać, że bukmacherzy którzy proponują cashback, oferują także inne bonusy. Np. w Fortunie czy STS otrzymasz i zakład bez ryzyka, freebet i bonus od wpłaty.

Zakład bez ryzyka – FAQ

Zakład bez ryzyka zwany inaczej cashbackiem to tzw. zakład ubezpieczony. Oznacza to, że w przypadku przegranej z pierwszego kuponu otrzymasz zwrot postawionej stawki.

Najwyższy cashback znajdziesz u bukmachera Superbet i wynosi on 1300 zł. Wysoką promocję znajdziesz też u bukmachera Fortuna – 600 zł.

U bukmachera Fortuna z naszym kodem promocyjnym możesz wykorzystać cashback do 600 zł. Zwrot stawki wystarczy postawić na dowolny kupon z jednym zakładem po dowolnym kursie. Z kolei w STS zwrot do 239 zł trafia na konto depozytowe i można go wypłacić.

Naszym zdaniem najlepszy cashback znajdziemy u bukmachera Fortuna. Tuż za nią jest: STS, Superbet, TOTALbet i eWinner.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close