Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to jeden z najlepszych bonusów powitalnych u bukmacherów. Stawiamy kupon za środki własne i w razie przegranej otrzymujemy zwrot całości lub części stawki kuponu. Tym samym, ryzyko związane z zagraniem kuponu ograniczone zostaje praktycznie do zera. Poniżej prezentujemy zestawienie bukmacherów z najlepszymi zakładami bez ryzyka.

Najlepsze zakłady bez ryzyka u bukmacherów – TOP 5

Zakłady bez ryzyka znajdziemy u większości czołowych polskich bukmacherów. Spośród nich wybraliśmy 5 najlepszych bonusów cashback. Posiadają je bukmacherzy: Fortuna, Superbet, Betcris, Betters i eWinner.

Zakłady BukmacherskieCashbackObrót bonusemCzas na obrótPodatekKod Rejestracyjny
Fortuna
Fortuna
600 PLN1x z dowolnym kursembez limitupełna stawkaZobacz kod

forbet
forBET
1200 PLN1x z kursem 1.3014 dnipełna stawkaZobacz kod
Superbet
Superbet
1300 PLN2x z kursem 1.8010 dnipomniejszona o podatekZobacz kod

Betcris
200 PLN1x AKO3 7 dnipełna stawkaZobacz kod

Betters
310 PLN1x AKO 3 z kursem 1.4014 dnipomniejszona o podatekZobacz kod

Zakład bez ryzyka ma duży wpływ na zestawienie najlepszych bukmacherów w Polsce. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę wzięliśmy ofertę powitalną u bukmacherów. Zapoznanie się z naszym zestawieniem zdecydowanie ułatwi ci wybór najlepszych bukmacherów.

Cashback 2022 – opis najlepszych bonusów

Aby ułatwić wam skorzystanie z zakładów bez ryzyka, poniżej opisujemy dokładnie jak z nich skorzystać.

Fortuna zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka Fortuny to najlepszy cashback na start. Brak wymagań co do kursu, min. stawki czy liczby zdarzeń. Wysokość bonusu – 600 zł to jedna z najwyższych ofert. Co ważne, Fortuna zwraca 100% stawki postawionego kuponu, nie odejmuje podatku.
Fortuna
Fortuna
Dlaczego 1. miejsce?
 • w ciągu 5 dni od rejestracji postaw pierwszy zakład przedmeczowy lub live za środki własne
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot pełnej stawki do 600 zł (do 24 h od rozliczenia kuponu)
 • cashback wykorzystaj na dowolny zakład, w dowolnym czasie
 • wygraną z zakładu postawionego za cashback można wypłacić

Maksymalna wartość środków, które zostaną zwrócone w przypadku przegranego zakładu to 600 PLN. Należy przy tym pamiętać, że aby zagrać za tę kwotę nie trzeba uwzględniać wartości podatku, a więc jeśli zagramy za 600 zł otrzymamy 600 zł w przypadku przegranej. Zakład musi zostać rozstrzygnięty do 30 dni od jego postawienia.

Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady na gry karciane, na sporty wirtualne oraz te z ofert Hit Dnia, Ekspert+ i Superoferta. Jeżeli zakład okaże się nietrafiony, to zwrot pieniędzy na konto otrzymasz w ciągu trzech 24 godzin. Co istotne, bonus podlega tylko jednemu obrotowi. Nie ma określonego kursu, liczby zdarzeń czy czasu w jakim należy przeznaczyć cashback na zakłady.

Pamiętaj, że cashback w Fortunie łączy się z pozostałymi bonusami, a dzięki ekskluzywnemu kodowi promocyjnemu w Fortunie możesz zgarnąć łącznie 2770 zł na start. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować konto u bukmachera Fortuna przez specjalny link.

forBET zakład bez ryzyka

forBET oferował wcześniej zaledwie 200 zł zakładu bez ryzyka, teraz jest to aż 1200 zł (z czego 200 zł z naszym kodem). Nie dość, że jest to drugi najwyższy cashback w ofercie polskich bukmacherów, to jego warunki są bardzo przystępne. Wystarczy 1-krotny obrót z dość niskim kursem. Co więcej, zwrotowi podlega pełna kwota wpłaconego depozytu.
forbet logo
forBET
Dlaczego 2. miejsce?
 • załóż konto stałe z forbet kodem promocyjnym: FBVIP
 • dokonaj pierwszego depozytu i postaw kupon za środki własne
 • w przypadku niepowodzenia będziesz uprawniony do otrzymania zwrotu stawki do 1200 zł (zwrot pełnej stawki, nie pomniejszonej o podatek)
 • do zwrotu stawki niezbędne jest napisanie e-maila o tytule „zakład bez ryzyka” na adres: marketing@iforbet.pl, w treści maila podając swój login
 • bukmacher odda ci pieniądze w ciągu 48 godzin
 • otrzymanym zwrotem musisz obrócić 1x na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30)

Bukmacher forBET zaproponował naprawdę dobry cashback z wysoką kwotą 1200 PLN i niewielkimi wymaganiami wydarzeniowymi i kursowymi. Oznacza to, że na wstępie przygody z firmą, mamy szansę na szybką i bezpieczną wygraną. Warunki obrotu są bardzo korzystne, bo wystarczy postawić środkami 1 raz po kursie 1.30. Ważne, aby pamiętać o napisaniu e-maila z prośbą o zwrot w przypadku niepowodzenia. Kolejnym plusem jest fakt, że forBET zwraca całą kwotę niepomniejszoną o podatek.

Superbet cashback

Superbet zajął 3. miejsce po pierwsze z powodu wysokości zakładu bez ryzyka. Żaden bukmacher nie oferuje aż tak wysokiego cashbacku. Po drugie doceniamy formę tej promocji, które nie dotyczy tylko pierwszego zagranego kuponu, ale wszystkich przegranych kuponów w ciągu tygodnia od rejestracji. To bardzo atrakcyjna opcja. Minusem jest to, że zwrot należy obrócić dwa razy.
Superbet bukmacher
Superbet
Dlaczego 3. miejsce?
 • zarejestruj konto w Superbet i wykorzystaj bonus od depozytu (po tym możesz skorzystać z cashbacku)
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł ( min. 14 dni od akceptacji bonusu powitalnego), wtedy rozpocznie się promocja „tydzień bez ryzyka”
 • bonus cashback równa się sumie stawek zakładów gracza pomniejszonych o wygrane, podatek i bonusy w pierwszym tygodniu po rejestracji
 • zakład bez ryzyka zostanie przyznany do 72 godzin po zakończeniu okresu rozliczeniowego
 • maksymalny bonus wynosi 1300 zł
 • zwrotem należy obrócić 2 razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80
 • na obrót masz 10 dni od przyznania bonusu

Superbet oferuje zakład bez ryzyka do 1300 zł – to najwyższy taki bonus na rynku. Gracz wpłaca swój pierwszy depozyt min. 20 zł i w tym momencie aktywuje „tydzień bez ryzyka”. Po jego zakończeniu otrzyma zwrot sumy stawek przegranych kuponów. Bonus ten należy obrócić, ale należy pamiętać, że jeśli kupon zostanie rozliczony po czasie jaki bukmacher daje na obrót bonusem to cashback zostanie anulowany. Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z konta depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu bonusem

Nowy gracz otrzyma również na start w Superbet bonus od pierwszego depozytu 100 % do maksymalnie 200 zł, bonus mobile 20 zł oraz freebet 35 zł jeśli zarejestruje się u bukmachera przez nasz link.

Betcris cashback

Zakład bez ryzyka w Betcris uplasowaliśmy na 4. miejscu ze względu na jego wysoką kwotę oraz przystępne warunki skorzystania. Jest to ważna część bardzo dobrej oferty powitalnej.
Betcris logo
Betcris
Dlaczego 4. miejsce?
 • zarejestruj się i załóż konto stałe w Betcris
 • następnie zaznacz zgody marketingowe
 • dokonaj depozytu i postaw pierwszy zakład Singiel lub Kombi za środki depozytowe (min. 2 zł po kursie co najmniej 1,80).
 • jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot w postaci bonusu do 200 PLN.
 • bonus trzeba obrócić 1-krotnie na kuponie AKO z 3 zdarzeniami

Betcris zaproponował kompleksową ofertę powitalną, która dzięki rejestracji przez naszą stronę poza cashbackiem 200 PLN, zapewnia także freebety na kwotę 110 PLN. Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, to uwagę przyciągają przede wszystkim dobre warunki. Umożliwia on naprawdę solidny zysk, a w przypadku porażki otrzymujemy pełny zwrot.

Betters cashback

Betters zasłużył na miejsce w TOP 5, przede wszystkim dzięki temu, że gwarantuje bonus i po przegranym i wygranym kuponie. Ponadto przyciąga bardzo wysoka kwota i korzystne warunki obrotu.
betters logo
Betters
Dlaczego 5. miejsce?
 • zarejestruj konto w Betters
 • cashback w Betters dotyczyć będzie drugiego lub kolejnego zakładu, który obstawisz za co najmniej 30 PLN (pierwszy zakład obejmuje promocja: freebet startowy)
 • jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 310 PLN
 • jeśli wygrasz, a będzie to kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50, poza wygraną otrzymasz bonus 50% stawki do 150 zł
 • niezależnie od tego czy jest to zwrot za przegraną czy wygraną, bonus polega obrotowi: 1x kupon AKO 3 z kursem 1,40

Nasz kod promocyjny dla bukmachera Betters zapewnia najwyższy możliwy zakład bez ryzyka do 710 PLN. Bukmacher zasłużył na tak wysokie miejsce, przede wszystkim dlatego, że dotyczy nie tylko przegranego, ale też wygranego zakładu, co jest wyjątkiem na rynku. Sam bonus nie ma zbyt skomplikowanych warunków obrotu, stąd też tak wysokie miejsce Betters.

Zakład bez ryzyka 2022 – pozostałe oferty

Powyżej przedstawiliśmy 5 najlepszych cashbacków, ale warto wyróżnić jeszcze kilka bardzo atrakcyjnych zakładów bez ryzyka.

TOTALbet

 • dokonaj rejestracji z naszym kodem TBVIP
 • postaw pierwszy zakład za maksymalnie 220 zł z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie
 • otrzymasz zwrot pełnej stawki bez wymogu obrotu

Totalbet ponownie wprowadził do swojej oferty cashback. Ma on bardzo dobre warunki. Po pierwsze wystarczy postawić dowolny zakład z 3 zdarzeniami bez kursu minimalnego. Po drugie zwrot otrzymujemy od razu na konto depozytowe. Po trzecie otrzymamy pełny zwrot wpłaconej kwoty. Bukmacher nie znalazł się w top 5 ze względu na dość niską kwotę cashbacku w porównaniu z innymi bukmacherami, ale na pewno warto skorzystać z oferty przy tak małych wymogach.

eWinner

 • zarejestruj konto z kodem EWINVIP
 • wpłać pierwszy depozyt i postaw pierwszy zakład za stawkę min. 20 zł (dowolny kurs i liczba zdarzeń)
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do kwoty 115 zł (stawka po odjęciu podatku)
 • zwrot trafia na konto depozytowe, można go wypłacić

Gracze, którzy zarejestrują się w eWinner z kodem mogą liczyć na zwrot do 115 zł. Warunki jego otrzymania są niezwykle proste. Zakładasz konto w eWinner z kodem, wpłacasz pierwszy depozyt i stawiasz pierwszy kupon za środki własne. Jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki. Zwrot to stawka minus 12 procent podatku. Aby otrzymać maksymalny zwrot 115 zł należy postawić kupon za 130,69 zł. Najistotniejsza informacja: zwrot za przegrany zakład trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać przed wypłatą.

STS

 • zarejestruj konto z kodem STSVIP
 • wpłać depozyt minimum 50 PLN
 • obstaw zakład z kursem min. 1,85
 • w przypadku niepowodzenia otrzymasz zwrot do 100 PLN
 • cashback można od razu wypłacić

Bukmacher STS również oferuje atrakcyjny zakład bez ryzyka 100 zł, dostępny tylko przy rejestracji przez naszą stronę. Warunki jakie należy spełnić, by skorzystać z promocji są bardzo proste. Wystarczy wpłacić minimum 50 PLN i obstawić z konta depozytowego co najmniej 50 PLN.

PZBUK

 • zarejestruj konto w PZBuk i zweryfikuj numer telefonu
 • typuj kupony AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40 za dowolną stawkę
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot pełnej stawki do kwoty 1000 zł
 • zwrot przysługuje za pierwszy przegrany kupon spełniający warunki promocji, a nie pierwszy kupon postawiony po rejestracji
 • po rozliczeniu kuponu, za który przysługuje cashback na koncie gracza wyskoczy okienko z informacją o zakładzie bez ryzyka, należy zaakceptować bonus
 • otrzymany cashback należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z kursem poj. min. 1.40
 • zwrot będzie dostępny z rozwijanego menu na kuponie spełniającym warunki obrotu
 • gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu

Bardzo ciekawą ofertę na zakład bez ryzyka wprowadził bukmacher PZBUK. Żeby wziąć udział w tej promocji tradycyjnie należy się zarejestrować i postawić zakład, ale to co wyróżnia tego buka od innych, to to, że otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany zakład, a nie tylko za pierwszy postawiony i nietrafiony. Oznacza to, że możesz stawiać zakłady i wygrywać, a jeśli któryś z kolei kupon będzie przegrany – otrzymasz zwrot. To świetna opcja.

Wartość bonusu w PZBUK wynosi maksymalnie 1000 PLN. Gracz zwraca pełną kwotę stawki, nie odejmuje podatku 12 %. Do promocji nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

LVBET

 • wpłać trzeci depozyt po rejestracji konta min. 25 zł
 • podczas wpłacania depozytu zaznacz okienko bonusowe „zakład bez ryzyka”
 • po wpłacie środki zostaną dopisane do konta bonusowego i powiększone o 1 %
 • po wpłacie postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75
 • jeśli będzie przegrany to gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe
 • maksymalny bonus może wynieść 333,3 zł
 • cashback należy obrócić jeden raz po kursie min. 1.75
 • czas na obrót to 30 dni

Działający od wielu lat na polskim rynku LVBET również proponuje nowym graczom zakład bez ryzyka na start do maksymalnej kwoty 333 zł. Jest on ściśle powiązany z trzecim depozytem, gdyż właśnie tyle ile będzie wynosiła trzecia wpłata, taki zakład bez ryzyka zostanie nam przyznany na konto bonusowe. Maksymalnie 333 zł. Jeśli gracz wpłaci większy depozyt to kwota powyżej 333 zł trafi na konto depozytowe. Gracz sam decyduje w jakiej kwocie będzie postawiony zakład bez ryzyka.

Bukmacher powiększy tę wpłatę dodatkowo o 1 %. Minimalna wpłata uprawniająca do bonusu to 25 zł. Środki te możesz przeznaczyć na zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75. Jeśli kupon będzie przegrany to gracz otrzyma zwrot na konto bonusowe. Otrzymanym cashbackiem należy obrócić jeden raz po kursie min. 1.75. LVBET zakład bez ryzyka oceniamy pozytywnie, brakuje nam jednak czegoś wyjątkowego by mógł znaleźć się w pierwszej piątce.

W ofercie powitalnej LVBET jest również bonus od pierwszej wpłaty do 1500 zł, bonus od drugiej wpłaty do 1500 zł, bonus bez depozytu 20 zł oraz 50 zł dla posiadaczy karnetów i 20 zł na sporty wirtualne. I dostępny z naszym kodem freebet od wpłaty 30 zł.

Fuksiarz

 • zarejestruj konto stałe w Fuksiarzu
 • postaw pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.20
 • minimalna stawka zakładu to 50 zł
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki kuponu do kwoty 500 zł
 • cashback trafia na konto depozytowe i można go wypłacić

Cashback w Fuksiarzu ma swoje plusy i minusy. W przypadku przegranej z postawionego pierwszego zakładu otrzymasz tylko 50% stawki. Zwrot będzie pomniejszony o 12 % podatku. Dobra wiadomość jest jednak taka, że bonusem nie trzeba obracać, tak więc środki z przegranego zakładu możesz od razu wypłacić.

BETFAN

 • zarejestruj konto w BETFAN z kodem bonusowym
 • zaznacz zgody marketingowe w formularzu
 • wpłać depozyt min. 50 zł i postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. 50 zł
 • jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany automatycznie do konta bonusowego gracza zostanie dodany zwrot stawki do 600 zł
 • aby przenieść bonus na konto główne należy obrócić nim jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.80
 • na obrót masz 7 dni

Jeden z wyższych zakładów bez ryzyka znajdziemy u bukmachera BETFAN. Niestety, to że jest wysoki nie oznacza, że ma bardzo dobre warunki. Bukmacher umożliwia otrzymanie na start do 600 zł zakładu bez ryzyka. Należy zarejestrować konto w BETFAN z kodem promocyjnym, zaznaczyć w formularzu zgody marketingowe i chęć otrzymania bonusu. Następnie wpłacić pierwszy depozyt i postawić pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany to bukmacher zwróci stawkę zakładu. Zdecydowanie minusem cashbacku jest jego obrót, wymagane aż 3 zdarzenia na kuponie i wysoki kurs. Do tego na obrót mamy zaledwie 7 dni.

Betclic

 • zarejestruj konto w Betclic
 • wpłać pierwszy depozyt i postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14
 • jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki kuponu do kwoty 550 zł
 • cashback jest pomniejszony o podatek 12 %
 • zwrot należy obrócić 8 razy na kuponach z kursem min. 2.00
 • obrót należy wykonać w ciągu 30 dni

Na koniec zostawiliśmy najgorszy naszym zdaniem zakład bez ryzyka. Betclic proponuje cashback do 550 zł i kwota ta jest całkiem niezła. Niestety warunki obrotu są tak wysokie, że naszym zdaniem nie warto korzystać z tej promocji.

Darmowe bonusy u bukmacherów

Jak już wspomnieliśmy, oprócz zakładów bez ryzyka bukmacherzy często oferują freebety bez depozytu czy bonusy od wpłaty. Często możesz je otrzymać dopiero po przejściu do bukmachera z naszej strony i wpisaniu kodu promocyjnego. Przykładowo w TOTALbet otrzymasz 40 zł freebetu jedynie z naszym kodem – w standardowej ofercie wynosi on 30 zł. Podobnie jest w LV BET – tu możesz zgarnąć bonus o wartości 20 zł ekstra, z kolei w Totolotku – 25 zł. Warto dodać, że bukmacherzy którzy proponują cashback, oferują także inne bonusy. Np. w Fortunie czy STS otrzymasz i zakład bez ryzyka, freebet i bonus od wpłaty.

Zakład bez ryzyka zwany inaczej cashbackiem to tzw. zakład ubezpieczony. Oznacza to, że w przypadku przegranej z pierwszego kuponu otrzymasz zwrot postawionej stawki.

Najwyższy cashback znajdziesz u bukmachera Superbet i wynosi on 1300 zł. Wysoką promocję znajdziesz też u bukmachera Fortuna – 600 zł.

U bukmachera Fortuna z naszym kodem promocyjnym możesz wykorzystać cashback do 600 zł. Zwrot stawki wystarczy postawić na dowolny kupon z jednym zakładem po dowolnym kursie. Z kolei w STS zwrot do 100 zł trafia na konto depozytowe i można go wypłacić.

Naszym zdaniem najlepszy cashback znajdziemy u bukmachera Fortuna. Tuż za nią jest: Superbet, Betcris, Betters i  eWinner.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close