Kod promocyjny forBET – rejestracja 2022

30003300 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym Forbet?
 • 1000 1200 zł zakład bez ryzyka
 • 0 100 zł freebet ekstra
 • 2000 zł bonus od 2. depozytu
 • 30 dni bez podatku

Kod promocyjny

FBVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 30.09.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Co aktywuje kod promocyjny forBET?

Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny forBET otrzymasz wyższy bonus powitalny oraz taki, którego nie ma w standardowej ofercie powitalnej. Są to:

 • zakład bez ryzyka do 1000 1200 zł
 • ekstra bonus 100 zł od drugiej wpłaty

Poza tym otrzymasz również pozostałe bonusy powitalne, czyli 100 % od drugiej wpłaty do 2000 zł oraz 30 dni gry bez podatku. Możesz w sumie otrzymać 3300 zł na start w forBET.

forBET Kod Promocyjny 2022

Typ BonusuforBET Bonus
forBET Kod Promocyjny:FBVIP
Zakład bez ryzyka z kodem:1000 1200 PLN cashback
Bonus od wpłaty:2-ga 100% do 2000 PLN
Freebet VIP z kodem:100 PLN extra bonus
Gra bez podatku:+14% do wygranych przez 30 dni od rejestracji
Bonus urodzinowy:Niespodzianka
Cashout:Zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Sprawdź kupon:Sprawdź kupon online
Szybki kupon:Stwórz szybki zakład
Min. wpłata:1 PLN

Dlaczego warto wpisać kod promocyjny w forBET? Ponieważ kod bonusowy aktywuje specjalną ofertę na start, wyższą od standardowej o 300 zł. Zakłady bukmacherskie forBET to jedna z tych firm, u których na rejestrację nie musisz poświęcać dużo czasu. Oprócz tego to jeden z tych bukmacherów, u którego możesz otrzymać bonusy wyższe od standardowych. Wystarczy tylko, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym specjalny kod, a już na starcie poczujesz się jak prawdziwy VIP i otrzymasz dodatkowy darmowy freebet i zakład bez ryzyka w forBET.

Jak obrócić bonus w forBET

Typ OfertyOpis
forBET bonusFBVIP
Zakład bez ryzyka 1200 PLNobrót 1x bonus, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
Bonus od drugiego depozytu do 2000 PLNAktywacja – obrót 1x depozyt, min. kurs 2.0; Obrót – 2x bonus, AKO, min. 3 zdarzenia, min. kurs 2.50
Freebet 100 PLNobrót 4x bonus, min. kurs łączny 2.0, pojedynczy 1.20
Czas na obrót14 dni
Kod promocyjny forBET bonus na start
forBET Kod Promocyjny – Rejestracja 2022

Rejestracja nowego konta gracza z kodem promocyjnym na iforbet.pl zajęła nam łącznie kilka minut. Pamiętaj o przygotowaniu skanów (przód i tył) dowodu osobistego przed rozpoczęciem procesu rejestracyjnego. Oferta internetowych zakładów bukmacherskich na forBET przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Specjalna oferta na start

Wpisując FBVIP w miejscu “kod promocyjny” otrzymasz zakład bez ryzyka do 1200 PLN, bonus od drugiego depozytu do 2000 PLN i dodatkowe 100 PLN po postawieniu zakładów o wartości 100 PLN oraz 30 dni gry bez podatku. W standardzie masz tylko zakład bez ryzyka do 1000 zł, bonus od wpłaty i grę bez podatku. O warunkach obrotu naszymi ekstra bonusami oraz promocjami ze standardowej oferty forBET piszemy poniżej.

Zakładając konto w tym serwisie z ofertą promocyjną na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 1200 PLN

 • zarejestruj konto stałe z kodem: FBVIP
 • wpłać depozyt i postaw pierwszy kupon za środki własne za min. 20 zł
 • jeśli przegrasz będziesz uprawniony do otrzymania zwrotu stawki do 1200 zł (zwrot pełnej stawki, nie pomniejszonej o podatek)
 • zwrot zostanie przyznany automatycznie po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie
 • otrzymanym cashbackiem należy obrócić 1 raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30)
 • nie zaliczają się zakłady na gry karciane, sporty wirtualne i zakłady systemowe
 • czas na obrót to 14 dni

Z naszym kodem bonusowym otrzymasz na start wyższy zakład bez ryzyka. Postaw swój pierwszy zakład i odbierz zwrot stawki do 1200 PLN w przypadku przegranej. Cashback zostanie przyznany w formie bonusu. Warunki jego obrotu są niezbyt wymagające, co czyni tę opcję promocyjną na start bardzo atrakcyjną.

forBET bonus od wpłaty do 2000 PLN + 100 PLN ekstra

 • zarejestruj konto stałe z kodem FBVIP
 • wpłać drugi depozyt po rejestracji (aby skorzystać ze 100 zł ekstra na start wpłać min. 100 zł)
 • maksymalna kwota bonusu to 100 % od wpłaty do 2000 zł + 100 zł ekstra za rejestrację z kodem (ekstra bonus przyznawany do 48 godzin od wpłaty)
 • po wpłacie bonus zostaje automatycznie dodany do konta i zablokowany do momentu obrotu depozytem
 • bonus można odblokować obracając jeden raz kwotą depozytu po kursie całkowitym 2.00 (dowolna liczba kuponów)
 • bonus 100 % do 2000 zł należy obrócić 2 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. 1.30; kurs całkowity 2.50)
 • ekstra bonus 100 zł należy obrócić 4 razy na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami (kurs poj. 1.20; kurs całkowity 2.00)
 • nie zaliczają się zakłady na gry karciane, sporty wirtualne i zakłady systemowe

Po wpłaceniu drugiego depozytu powyżej 100 zł otrzymasz standardowe 100% od wpłaty oraz dodatkowe 100 zł od nas. Powiedzmy, że wpłaciłeś 200 zł. Dostaniesz kolejne 200 zł w ramach bonusu od depozytu i 100 zł z kodem promocyjnym.

Przedstawmy to na przykładzie. Powiedzmy, że Twój drugi depozyt będzie wynosił 400 zł. Na saldzie głównym będziesz miał wpłacone 400 zł, a na saldzie bonusowym 500 zł: 400 zł bonusu od pierwszej wpłaty + 100 zł bonusu z kodem. Jeśli obrócisz środkami z konta bonusowego przejdą one na saldo główne.

Warunki obrotowe bonusu 100 % i ekstra bonusu 100 zł są średnie, ale przy rozważnym typowaniu można sobie z nimi poradzić.

30 dni bez podatku po rejestracji

Osoby, które zarejestrują konto w forBET mogą skorzystać również z możliwości gry bez podatku przez miesiąc od momentu założenia konta. Do promocji liczą się kupony z minimum 3 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.30. Możliwość gry bez podatku zostanie uruchomiona na koncie gracza w ciągu 24 godzin od rejestracji.

Spis treści

Promocje w forBET

forBET, razem z bukmacherem LV BET i TOTALbet, zdecydowanie przoduje jeśli chodzi o promocje tymczasowe dla graczy. Przynajmniej raz w tygodniu możemy liczyć na specjalną ofertę z jakiejś okazji czy też bez okazji.

Do promocji najczęściej oferowanych przez forBET należy zaliczyć przede wszystkim te, które podwyższają wygrane o 14%, dodatkowy procent do zakładów AKO czy tez zakłady bez ryzyka, a więc możliwość odzyskania stawki nawet przy przegranym kuponie. Oprócz tego można liczyć na oferty typu szybki kupon, gdzie w prosty sposób stworzyć kupon według wybranych kryteriów. Poza promocjami związanymi z bonusami, bukmacher oferuje także wyjazdy na mecze (np. Serie A) czy inne nagrody rzeczowe.

forBET bonus urodzinowy

Masz urodziny? Świetnie. forBET da Ci z tej okazji specjalny bonus. Jeśli w ciągu ostatnich miesięcy od dnia poprzedzającego Twoje urodziny wpłaciłeś min. 100 zł depozytu i dokonałeś 1 obrotu albo też zarejestrowałeś się u bukmachera na 7 dni przed albo do 7 dni po dacie swoich urodzin – otrzymasz 20 zł ekstra. Środki bonusowe należy obrócić 2 razy po kursie min. kuponu 2.0 i pojedynczym 1.20. Masz na to 14 dni od ich przyznania.

Wygrywaj 40% więcej w sportach wirtualnych

Nie ulega wątpliwości, że forBET posiada jedną z najlepszych na rynku ofert na sporty wirtualne. Dla miłośników tego rodzaju zakładów przygotował promocję, w której można zwiększyć wygraną nawet o 40 %. Akcja dotyczy oferty Wirtualne II, w której możemy typować piłkę nożną, wyścigi psów, wyścigi konne, żużel i  wyścigi motocyklowe. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższy bonus do wygranej. Przy 2. zdarzeniach jest to 5%, zaś przy 10. i więcej aż 40 %.

Europejskie puchary bez podatku

W forBET możesz wygrać o 14% więcej na Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Promocja obowiązuje w dni meczów w ramach europejskich pucharów. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 spotkania, w tym zdarzenie specjalne z kursem 1.14. Kurs pozostałych spotkań to minimum 1.30.

Cashout w forBET

Jeśli chodzi o promocje dodatkowe to możemy skorzystać m.in. z funkcji cashout, czyli możliwości zamknięcia zakładu przed jego rozstrzygnięciem. Jest ona dostępna na urządzeniach mobilnych i w aplikacji.

Szybki kupon

Nie wiesz na co postawić? Skorzystaj z opcji szybki kupon. Podaj kilka kryteriów – kwotę, jaką chciałbyś wygrać, kwotę, jaką chcesz postawić, kurs za jaki chciałbyś zagrać oraz i zakres oferty (np. dziś lub jutro). Kliknij szukaj, a otrzymasz propozycje kuponu, który następnie możesz postawić.

BetArchitekt

Bukmacher jako jeden z pierwszych uruchomił narzędzie, które pozwala stworzyć swój własny zakład. Nazywa się ono BetArchitekt pozwala na stworzenie kombinacji zakładów z jednego meczu w jeden pojedynczy zakład z większym kursem. Póki co narzędzie jest dostępne tylko na stronie internetowej forBET.

Rejestracja konta gracza

Niestety forBET jako jeden z niewielu legalnych bukmacherów online w Polsce nie wprowadził opcji szybkiej rejestracji. Jednak proces pełnej rejestracji to wypełnienie jedynie trzech kart, więc pod tym względem to jeden z mniej skomplikowanych formularzy. Po kliknięciu w nasz link promocyjny przejdziesz bezpośrednio na pierwszą stronę, w której musisz wypełnić pola z danymi logowania. Dane logowania powinieneś zapamiętać lub zapisać, ponieważ będą niezbędne za każdym razem, za którym będziesz chciał wejść na swoje konto i postawić zakład. Pierwsze pole to adres e-mail, którego bukmacher użyje między innymi do tego, aby wysłać Ci potwierdzenie otwarcia konta. Następnie wpisz nazwę użytkownika. Nazwa użytkownika musi składać się z co najmniej czterech znaków. Kolejne dwa pola to miejsce na hasło. forBET bada siłę Twojego hasła – jeśli ta będzie zbyt niska zostaniesz o tym poinformowany komunikatem na stronie i nie będziesz mógł przejść do kolejnej karty. Minimalna liczba znaków w haśle wynosi 8. Jeśli pole po prawej stronie zostanie oznaczone na zielono oznacza to, że Twoje zabezpieczenie jest wystarczające. Następnie musisz zaakceptować regulamin i politykę prywatności. Zgodnie z zapisami ustawy regulamin oraz zmiany w nim muszą zostać zaakceptowane przez Ministra Finansów.

Rejestracja w forbet
Krok 1 – dane logowania
Uzupełnienie danych w formularzu
Krok 2 – dane użytkownika
forBET rejestracja z kodem
Krok 3 – dane konta i kod promocyjny

Dane użytkownika forBET

Jedynie obywatele polscy mogą zarejestrować konto na legalnej stronie bukmacherskiej, dlatego przy pierwszym polu nie możesz zmienić kraju i musisz zostawić opcję „Polska”. Kolejne pola uzupełniasz wpisując imię, nazwisko, telefon komórkowy, miasto, adres oraz kod pocztowy. Jeśli posiadasz inny adres zameldowania inny niż adres zamieszkania to doradzamy wpisanie adresu zameldowania. Ostatnie pole również nie jest wybieralne i jedyną walutą akceptowaną przez forBET jest polski złoty.

Trzecim, a zarazem ostatnim etapem formularza rejestracyjnego jest karta z danymi konta. To najważniejsza część w przypadku zakładania nowego konta, ponieważ od poprawności wypełnienia pól w kroku 3. zależeć będzie wysokość bonusu jaki otrzymasz na starcie oraz aktywacja konta. Na tym etapie ważne jest, żebyś przygotował zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości. Do wyboru masz jedynie paszport i dowód osobisty. Spotykamy się z pytaniami czy zamiast tego można przesłać skan prawa jazdy. Odpowiedź jest jednoznaczna. Jedynymi dokumentami uznawanymi przez zakłady bukmacherskie w procesie rejestracji jest paszport lub dowód osobisty. Każdy legalny bukmacher ma obowiązek zweryfikować Twoje dane z przesłanym przez Ciebie skanem dowodu osobistego. W ten sposób zakłady bukmacherskie upewniają się, że konto będzie prowadzone przez osobę pełnoletnią. Do formularza mówisz również wpisać serie i numer wybranego przez Ciebie dokumentu. O prawidłowo zamieszczonym skanie poinformuje Cię zielony znak „√” oraz komunikat „OK” po prawej stronie pola. Musisz również pamiętać o wypełnieniu pola z numerem konta bankowego, który służyć będzie do wypłat wygranych.

Pole kod promocyjny w formularzu

Ostatnim polem jest kod promocyjny forBET, o którym wspominamy na początku. W odróżnieniu od pozostałych pól tutaj nie zostaniesz poinformowany o prawidłowym wypełnieniu pola. Niemniej możemy zapewnić, że wpisanie kodu bonusowego FBVIP zapewnia uruchomienie specjalnej oferty bonusowej o wartości 1200 PLN bez ryzyka, 2000 PLN od drugiej wpłaty oraz dodatkowych 100 PLN za drugą wpłatę.

Do zakończenia procesu rejestracji pozostało Ci jeszcze zaakceptowanie dwóch oświadczeń. Pierwsze dotyczy transakcji bankowych. Musisz potwierdzić, że pieniądze które wpłacisz na konto nie będą pochodzą z nielegalnych źródeł oraz nie będą wykorzystywane do celów sprzecznych z prawem. W kolejnym oświadczeniu potwierdzasz, że jesteś pełnoletni, a dane które przesłałeś są aktualne, zgodne z prawdą i prawidłowe. Jeśli możesz zaakceptować obydwa oświadczenia możesz zakończyć proces rejestracji klikając w niebieski przycisk zarejestruj się, który znajduje się w prawym dolnym rogu. Na ekranie pojawi się komunikat informujący, że na podany przez Ciebie adres e-mail została wysłana wiadomość.

Aktywacja konta w forBET

Weryfikacja konta w forBET
Weryfikacja adresu email w forBET – kliknij w link aktywujący

Przejdź na swoją skrzynkę i wyszukaj maila wysłanego z adresu rejestracja@iforbet.pl. w przesłany przez bukmachera link. Tym samym Twoje konto zostało skutecznie założone. Niestety nie możesz od razu zasilić konta i postawić kuponu. Musisz jeszcze poczekać na to aż pracownicy forBET sprawdzą podane przez Ciebie dane z załączonym dokumentem tożsamości. W odróżnieniu od innych legalnych bukmacherów, forBET nie wysyła mailem powiadomienia o aktywacji konta. Z doświadczenia jednak wiemy, że zazwyczaj po ok. 30 minutach możesz korzystać ze swojego konta na pełnych warunkach!

Pierwsze logowanie i wpłata

Zaloguj się na swoje konto wpisując nazwę użytkownika oraz hasło. Kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj”. Aby dokonać wpłaty kliknij w zielony przycisk „Wpłać” znajdujący się w prawym górnym rogu strony głównej. W forBET do wyboru masz kilka form płatności, m. in. DotPay, t.pay.com oraz PayU. Wszystkie działają sprawnie, więc nie będziemy doradzali, którą masz wybrać. W każdym przypadku po kliknięciu w zielony przycisk z napisem „Wybierz” wyskoczy pole, w którym powinieneś wpisać kwotę jaką chcesz przeznaczyć na pierwsze zakłady. Oprócz tego za pomocą DotPay zapłacisz także przez Paysafecard, SkyCash czy Blik.

Pamiętaj, że od wysokości wpłat zależeć będzie kwota bonusów jakie uzyskasz na start, a minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu wynosi 20 PLN. Dzięki kodowi promocyjnemu FBVIP maksymalnie możesz w tej sposób otrzymać 3300 PLN. Klikając „wpłać”, raz jeszcze pojawi się informacja o kwocie, którą chcesz zdeponować. Jeśli zgadza się z tą wpisaną wcześniej kliknij „Akceptuj”. Transakcji zostanie nadany numer ID. Klikając „Przejdź do płatności zostaniesz przeniesiony na podstronę wybranej metody płatności, na której wybierzesz swój bank.

Pierwsza wpłata na forportfel w forBET
Pierwsza wpłata na forportfel w forBET

Po zrealizowaniu przelewu i potwierdzeniu płatności wysłane przez bank pieniądze pojawią się na Twoim koncie (zazwyczaj potwierdzenie transakcji trwa mniej więcej tyle ile podczas zakupów w sklepie internetowym).

Na Twoim koncie głównym saldo powinno wynosić tyle ile zdecydowałeś się przelać ze swojego banku. Natomiast po drugiej wpłacie na koncie bonusowym powinieneś mieć równowartość drugiej wpłaty, a także – jeśli wpłaciłeś depozyt min. 100 zł, ekstra 100 zł.

Aby uruchomić darmowe środki o łącznej kwocie 100 zł musisz je obrócić 4 razy. A dokładniej, na kuponach po kursie pojedynczym min. 1.20 i łącznym 2.0. Sprawdź czy skutecznie obstawiłeś mecze, klikając w przycisk „Moje konto”. Tym samym otworzysz kartę z historią swoich zakładów. forBET bonus pojawi się na Twoim koncie po zakończeniu spotkań, które obstawiałeś.

Wypłata środków

Wpłacając depozyt środki znajdą się na naszym koncie gracza błyskawicznie. A jak jest z wypłatami? Bukmacher forBET posiada usługą Quick Pay, która umożliwia szybką wypłatę środków. Ta metoda to przekaz pieniędzy w czasie rzeczywistym. Usługa działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 23:00. Wypłaty środków na konto bankowe gracza realizowane są w ciągu 30 minut. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł.

Najlepsze kody do bukmacherów – Wrzesień 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 820 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 300 PLN więcej

Zobacz kod

forBET kod promocyjny to FBVIP. Wystarczy, że zarejestrujesz się przez nasza stronę i wpiszesz kod w specjalnym polu podczas rejestracji. Dzięki temu otrzymasz 1200 zł zakładu bez ryzyka i 100 zł ekstra bonusu od wpłaty. Promocja łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi. Pole z kodem promocyjnym znajduje się na trzeciej stronie rejestracyjnej.

Dzięki wpisaniu kodu bonusowego dostajesz jako nasz gracz dostęp do wyższego bonusu na start. Oprócz 3000 zł otrzymasz dodatkowo 300 zł. Możesz również brać udział w specjalnych promocjach okresowych, które nie są na co dzień dostępne na stronie.

Nie. Należy odkryć imię, nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL, a także numer i datę ważności dokumentu. Pozostałe informacje można zakryć, także zdjęcie.

Każdy legalny bukmacher zobowiązany jest działać zgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych. Rozbudowany system rejestracji zapewnia pełne bezpieczeństwo Twojego konta oraz Twoich danych. Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają specjalne licencje i zezwolenia wydane przez Ministra Finansów, dzięki którym mogą organizować zakłady w internecie zgodnie z obowiązującym prawem. To najwyższa gwarancja dla zakładów jaką w danym kraju można uzyskać.

To kwota 200 000 zł.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close