Superbet kod promocyjny

37203755+650 PLN
 • 0 650 zł bonus na Ligę Mistrzów
 • 0 35 zł freebet od depozytu
 • 100 limitowanych czapek
 • 200 zł bonus od depozytu
 • 20 zł freebet za aplikację
 • 3500 zł cashback przez tydzień

Kod promocyjny

SBVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.10.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to: SBVIP. Wpisz kod promocyjny i zgarnij najwyższy bonus w Superbet – 3755 zł + 650 zł. Dostaniesz dwa freebety 35 zł i 20 zł, bonus od wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł + ekstra bonus 650 zł.

 • Freebet 35 zł 
 • Bonus od wpłaty 200 zł
 • Freebet na aplikację 20 zł
 • Cashback 3500 zł
 • Bonus na Ligę Mistrzów 650 zł

Kod promocyjny SBVIP pozwoli Ci zgarnąć dodatkowy bonus 650 zł za poprawne wytypowanie wyniku dowolnego meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów (3-4.10). Możesz łatwo zgarnąć zatem 3755 + 650 zł na start!

Ponadto po wpłacie będziesz mógł odebrać prezent w postaci czapki ze wzorem Bramkarza lub Łącznika (sprawdź szczegóły)!

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod bonusowy: 650 zł na 2. kolejkę Ligi Mistrzów

Oto jak zgarnąć bonus 650 zł na 2. kolejkę Ligi Mistrzów:

koniec promocji dzisiaj
600 PLN za wygrany zakład 1X2 na dowolny mecz 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów + 50 PLN za Superprzewagę

Bukmacher Superbet przygotował promocję na mecze 2. kolejki Ligi Mistrzów. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym w Superbet możesz wygrać 600 PLN za wygrany zakład 1X2 w dowolnym meczu Ligi Mistrzów + 50 PLN za Superprzewagę.

 • Załóż konto z kodem promocyjnym SBVIP + zaznacz zgody marketingowe
 • Dokonaj wpłaty – min. 50 PLN
 • Postaw swój pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN – typ zakładu: dowolny mecz – 1 lub X lub 2.
 • Jeśli Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz bonus 600 PLN oraz wygraną policzoną po standardowym kursie + 50 PLN, jeśli zostanie spełniona Superprzewaga
 • Przed wypłatą obróć bonusem 3 razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.80 (kurs zdarzenia min. 1.30). Bonus będzie aktywny 7 dni od jego przyznania.
Odbieram

Zdecydowanie najlepsza i najwyższa promocja na Ligę Mistrzów. Wytypowanie zwycięzcy jednego z meczów nie powinno sprawić wam problemów, a dodatkowe 50 zł za Super Przewagę jest niemal w 100% gwarantowane.

Superbet Liga Mistrzów - promocja

Jeśli chciałbyś skorzystać np. z innego boostu na piłkę nożną lub inną dyscyplinę, to masz do dyspozycji kilka możliwości. Rozpiskę wszystkich aktualnych boostów znajdziesz poniżej.

Jak aktywować bonus Superbet 3755 PLN – kolejność

Aby aktywować bonus Superbet należy wpisać Superbet kod promocyjny SBVIP przy rejestracji. Aby w pełni aktywować i wykorzystać wszystkie bonusy należy zachować odpowiednią kolejność, którą przedstawimy poniżej. Niezbędne jest również przestrzeganie warunków obrotu, które także znajdziecie przy opisie poszczególnych bonusów w Superbet.

Pamiętaj, że w Superbet możesz mieć aktywny tylko 1 bonus, a więc kolejne bonusy po akceptacji pojawią się w „oczekujących”. Nie zapomnij również zaznaczyć zgód marketingowych. Oto kolejność przyznania bonusów:

Kod promocyjny Superbet – kolejność odbioru bonusu

 1. Superbet bonus od 1. depozytu do 200 zł

 2. Freebet 35 zł (dostępny, jeśli użyjesz Superbet kod promocyjny)

 3. Freebet na aplikację 20 zł

 4. Cashback 3500 zł

Jeśli wpisałeś kod promocyjny Superbet i wpłaciłeś pieniądze, najpierw otrzymasz bonus 100% od depozytu. Gdy uda ci się go obrócić lub go utracisz, będziesz mógł wykorzystać freebet 35 zł. Ten bonus także będziesz musiał obrócić, aby wykorzystać freebet na aplikację, który otrzymasz do 72 godzin po zalogowaniu się do aplikacji. Na koniec, jeśli skończyłeś swój pierwszy tydzień na minusie, otrzymasz kolejny bonus: cashback aż do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny – bonus od 1. depozytu

Kod promocyjny Superbet na początek uruchamia bonus od 1. depozytu, który otrzymasz po wpłacie co najmniej 20 zł.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się, wpisz Superbet kod promocyjny: SBVIP i wyraź zgody marketingowe. Zaznacz również w formularzu chęć otrzymania bonusów na start

 2. Wpłata

  Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł (do 14 dni od rejestracji). Pamiętaj jednak, że aby otrzymać komplet bonusów należy wpłacić co najmniej 50 zł.

 3. Bonus

  Otrzymasz bonus od wpłaty 100% do 200 zł. Bonus musisz zaakceptować

 4. Obrót

  Bonus obróć 2-krotnie na kuponach z kursem 1,80 w ciągu 10 dni od wpłaty.

Aby otrzymać bonus od wpłaty możesz wpłacić tylko 20 zł, lecz nie otrzymasz wówczas freebetu 35 zł, dlatego rekomendujemy wpłatę 50 zł.

Twój bonus od wpłaty będzie ważny przez 10 dni, dlatego nie stawiaj żadnych długoterminowych zakładów. Jeśli nie będziesz miał pomysłu na kupony, to zajrzyj do naszych analiz bukmacherskich z wysokimi kursami.

Warunki obrotu w przypadku bonusu od wpłaty są bardzo atrakcyjne. Wystarczy otrzymanymi środkami obrócić dwa razy na kuponie, który spełnia warunki:

 • minimalny kurs dla kuponów SOLO 1.80
 • min. kurs dla kuponów AKO 1.80 (min. 2 zdarzenia)
 • min. kurs dla zakładów systemowych 1.80
 • kupon nie zawiera zdarzeń z oferty Super Kursy
Bonus od depozytu w Superbet

Zakłady, które zostaną zagrane ze środków depozytowych oraz stawki z wygranych i przegranych kuponów wliczają się do obrotu. Na obrót masz 10 dni, więc pamiętaj, aby nie stawiać długoterminowych zakładów. Po obrocie środki bonusowe trafią na konto depozytowe. Podobnie jak w przypadku freebetu, nie możesz wypłacić środków z konta depozytowego przed obrotem bonusu, jeśli nie chcesz utracić bonusu.

Min. wpłata20 zł
Obrót2-krotny
Czas na wykorzystanie10 dni od wpłaty
Superbet bonus od wpłaty – podsumowanie

Wielu graczy pyta również o Superbet bonus bez depozytu. Niestety na ten moment nie jest on dostępny, ale gdy tylko pojawi się w ofercie, to opiszemy go w tym miejscu.

Kod promocyjny Superbet – freebet 35 zł

Drugi z bonusów, którzy otrzymasz to Superbet freebet 35 zł. Oto jak działa freebet Superbet:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się i wykorzystaj kod promocyjny Superbet SBVIP, zaznacz zgody marketingowe i opcję „chcę otrzymać bonus”

 2. Wpłata

  Wpłać min. 50 zł

 3. Akceptacja bonusu

  Superbet freebet otrzymasz w ciągu 48 godzin. Zaakceptuj go w ciągu 24 godzin .

 4. Wykorzystanie bonusu

  Freebet będziesz mógł wykorzystać po obrocie lub utracie bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystaj w ciągu 7 dni na dowolny zakład z oferty sportowej.

 5. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić. Pamiętaj jednak, że od twojej wygranej zostanie odjęta kwota freebetu. Oznacza to, że jeśli miałeś wygrać 100 zł, to wygrasz 75 zł, ponieważ tyle wynosi freebet.

Pamiętaj, że aby otrzymać freebet 35 zł musisz użyć kod promocyjny Superbet SBVIP. Bukmacher przyzna ci bonus w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty. Najpierw bonus trafi do kolejki, a uaktywniony zostanie po zakończeniu bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystać musisz w ciągu 7 dni, które liczone są od momentu, w którym pojawi się jako aktywny bonus. Dużą zaletą jest to, że freebet wystarczy wykorzystać na dowolny zakład.

Superbet kod promocyjny - freebet 35 PLN

Dodatkową informacją jest to, że jeśli masz środki na koncie depozytowym i aktywny freebet, to przy obstawianiu zakładu najpierw wykorzystany zostanie freebet, a ewentualnie potem pieniądze z konta depozytowego. Oznacza to, że jeśli masz aktywny freebet 35 zł, a chcesz obstawić za 50 zł, to pobrane zostanie 35 zł freebetu + 15 z konta depozytowego.

Min. wpłata50 zł
Obrót1x
Czas na akcpetację24h
Czas na wykorzystanie7 dni
Freebet 35 zł – podsumowanie

Superbet freebet na aplikację

Superbet oferta powitalna zawiera także freebet na aplikację. Superbet to jeden z zaledwie trzech bukmacherów, który zapewnia swoim użytkownikom bonus na aplikację. Oto co musisz zrobić, aby go odebrać:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się , zaznacz zgody marketingowe i wpłać min. 20 PLN

 2. Pobranie aplikacji

  Pobierz aplikację do 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu

 3. Freebet

  72 godziny od zalogowania, otrzymasz bonus 20 zł. Zaakceptuj go w ciągu 7 dni. Będzie on dostępny po wykorzystaniu wcześniejszych bonusów.

 4. Wykorzystanie

  Freebet wykorzystaj na dowolny zakład.

Superbet bonus na aplikację

Freebet będzie aktywny przez 10 dni i należy go wykorzystać na zakłady przedmeczowe lub live w tym czasie. Warunki obrotu są bardzo atrakcyjne, ponieważ freebet wystarczy przed wypłatą wykorzystać tylko raz.

Superbet bonus na aplikację przyznany zostanie do 72 godzin od pierwszego zalogowania w aplikacji po wpłacie depozytu. Musisz go zaakceptować w ciągu 7 dni, a jeśli będziesz miał inny aktywny bonus, to trafi on do kolejki bonusów oczekujących. Obracać będziesz go mógł, gdy trafi on do aktywnych bonusów po zakończeniu wcześniejszego bonusu.

Superbet jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy zapewniają bonus skierowany na aplikację, a więc za to trzeba bukmachera docenić i na pewno warto z niego skorzystać.

Min. wpłata20 zł
Obrót1x
Czas na akceptację7 dni
Czas na wykorzystanie10 dni
Freebet na aplikację – podsumowanie

Superbet bonus powitalny – Cashback przez cały tydzień do 3500 PLN

Superbet oferta powitalna zawiera również tydzień bez ryzyka. Bonus przyznany jest graczom, którzy zakończyli pierwszy tydzień po rejestracji na minusie. Jego wartość wyliczana jest ze wzoru: suma stawek zakładów minus wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy.

 • Superbet bonus bez ryzyka to suma stawek zakładów, pomniejszona o wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy
 • bonus jest zliczany w pierwszym tygodniu po rejestracji i otrzymasz go tylko wtedy, gdy swój pierwszy tydzień zakończyłeś na minusie
 • tydzień bez ryzyka rozpoczyna się po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł (pamiętaj jednak, aby wpłacić 50 zł i zgarnąć wszystkie bonusy)
 • maksymalna kwota bonusu to 3500 zł
 • bonus zostanie dodany do konta gracza do 72 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego
 • cashbackiem należy obrócić 2 razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80
 • czas na obrót to 10 dni

Na pewno tego typu cashback nie jest tak atrakcyjny, jak bezpośredni zwrot stawki po pierwszym składzie. Dlatego, jeśli chcesz obstawiać bez ryzyka, to sprawdź bukmacherów z najlepszymi cashbackami na rynku.

Superbet kod promocyjny – odbierz czapkę!

Wraz z Superbet specjalnie dla naszych graczy przygotowaliśmy prezent do oferty powitalnej. Jeśli założysz konto z kodem SBVIP, zaznaczysz zgody marketingowe i wpłacisz jak najwyższy depozyt, otrzymasz czapkę ze wzorem „Bramkarza” lub „Łącznika”.

Oto, co dokładnie należy zrobić, aby otrzymać w październiku jedną ze 100 czapek (50 Bramkarza i 50 Łącznika):

 • Krok 1: Załóż konto z kodem SBVIP, zaznacz zgody marketingowe i aktywuj konto w ciągu 7 dni
 • Krok 2: Wpłać depozyt: Im wyższy tym większa szansa na otrzymanie czapki
 • Krok 3: Czekaj na wyniki

Czapkę otrzymają gracze, których pierwszy depozyt znalazł się wśród 100 najwyższych we październiku. W sierpniu najmniejsza kwota pierwszego depozytu, która kwalifikowała graczy w TOP 100 i tym samym dawała czapkę, wynosiła 200 PLN. Akcja będzie trwała aż do końca października i co miesiąc będziecie mogli zdobywać czapki ze wzorami bramkarza, skrzydłowego i łącznika! Szczegóły w regulaminie.

Bramkarz i Lacznik Superbet

Superbet promocje – boosty kursowe

Superbet to bezapelacyjny lider na rynku, jeśli chodzi o boosty kursowe. Kod promocyjny SBVIP zapewnia wam dostęp do specjalnych boostów, które dają możliwość obstawiania meczów nawet po kursie 300.00!

Po założeniu konta w Superbet przez naszą stronę będziesz mógł skorzystać z jednego takiego boostu, a w tabeli poniżej zawsze znajdziesz aktualną rozpiskę.

DyscyplinaZakładKurs
Piłka nożnaZwycięzca dowolnego meczu 2. kolejki LM300.00
Piłka nożnaLech wygra PKOPB Ekstraklasę300.00
Piłka nożnaProbierz awansuje na Euro200.00
Piłka nożnaAwans Wisły do Ekstraklasy200.00

Podobają ci się tego typu oferty? Sprawdź zakładkę z boostami i promocjami bukmacherskimi, gdzie zawsze znajdziesz najlepsze boosty u bukmacherów.

Superbet kod promocyjny legalni bukmacherzy

Superbet bonus powitalny – jak obrócić?

Ile razy trzeba obrócić bonus w Superbet? To zależy od bonusu, ale wszystkie bonusy w Superbet mają naprawdę korzystne warunki. W tabeli poniżej znajdziecie wszystkie informacje ile razy trzeba obrócić bonus w Superbet:

Superbet bonusObrótCzas
Bonus od wpłaty 200 PLN2x (kurs 1.80)10 dni
Freebet 35 PLN1x (dowolny zakład)7 dni
Freebet 20 PLN1x (dowolny zakład)10 dni
Cashback 3500 PLN2x (kurs 1.80)10 dni
Boosty3x (kurs 1.80)7 dni
Superbet bonusy powitalne – obrót

Warunki obrotu są bardzo korzystne. Najkorzystniej wypadają dwa freebety, które przed wypłatą wystarczy wykorzystać na dowolny zakład. Pozostałe dwa bonusy także można łatwo spieniężyć.

Superbet kod promocyjny – podsumowanie bonusów

Przedstawiliśmy już wszystkie informacje dotyczące wykorzystania bonusów w Superbet. W ramach podsumowania prezentujemy wszystkie bonusy, które otrzymasz z kodem SBVIP:

Freebet z kodem35
Bonus od wpłaty200 zł
Freebet na aplikację20 zł
Cashback3500 zł
Superbet kod promocyjny

Kody promocyjne u bukmacherów – Październik 2023

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 625 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
TOTALbet

standardowa oferta  5235 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 350 PLN więcej

Zobacz kod

Superbet promocje

Testy, które przeprowadziłem, jasno wskazują, że promocje stałe, to jedna z głównych zalet bukmachera Superbet. Poniżej wskazaliśmy kilka najlepszych ofert.

 • Super Game Jackpot

Niezwykle atrakcyjna promocja przeznaczona dla graczy posiadających konto stałe. Oferta podzielona jest na rundy, a każda z nich ma osobną pulę nagród. Należy zalogować się na konto i odpowiedzieć na kilka pytań bukmachersko – sportowych. W zależności od tego, na ile pytań odpowiedz dobrze, tyle otrzymasz nagrody w danej rundzie.

Super Game Superbet
 • Superspin 

Każdego dnia gracze Superbet mogą zakręcić kołem i w zależności od tego na jakim polu zatrzyma się wskaźnik otrzymają bonus tej wysokości. Najniższa kwota wygranej do 5 zł. Można wylosować premię na zakłady sportowe, sporty wirtualne, a nawet rozbić jackpota! Co ważne, gracze muszą być zalogowani, aby skorzystać z promocji, bowiem przysługuje ona tylko raz dziennie. 

Super Spin Superbet
 • Super Przewaga

Postaw zakład przedmeczowy na wybrane rozgrywki oraz rynki (6 dyscyplin). Jeżeli wynik zdarzenia, spełni w trakcie meczu warunki promocji bukmacher rozliczy twój zakład jako wygrany, bez względu na końcowy wynik. Szczegóły dotyczące warunków dla poszczególnych dyscyplin znajdziesz na poniższej grafice:

Superbet promocje
 • Super Bonus

Superbet bukmacher zaproponował także klasyczną promocję na kupony AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus do wygranej. Promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus wynosi 7 %. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Maksymalnie może on wynieść 100 % i jest to możliwe w przypadku wygranego kuponu z min. 24 zdarzeniami

 • Gry wirtualne bez podatku

Promocja na kupony AKO stawiane na sporty wirtualne Golden Race. Typując kupon z 3 zdarzeniami grasz bez podatku (+14 % do wygranych). Każde kolejne zdarzenie na kuponie to wyższy bonus do wygranej. Stawiając wygrany kupon z 10 zdarzeniami bonus wynosi 40 %

 • Super Kursy

Superbet wybiera codziennie kilka zakładów przedmeczowych, którym podwyższa kursy. Są one znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

 • Bonus Box

Co miesiąc w puli nagród Superbet zapewnia 7 000 000 PLN! Codziennie możesz odebrać swój prezent poprzez kliknięcie „sprawdź swój box” w promocji. Następnie wyświetli ci się bukmacherskie zadanie, które będziesz musiał wykonać, aby zgarnąć swoją nagrodę. Do wygrania są freebety, bezpieczne zakłady oraz inne bukmacherskie nagrody.

Bonus Box - Superbet

Superbet rejestracja z kodem SBVIP

Poniżej pokażę krok po kroku jak założyć konto w Superbet z kodem SBVIP przez aplikację mobilną:

 • Pobierz aplikację mobilną Superbet

Na początku pobierasz aplikację ze strony mobilnej superbet.pl. Aplikacja dostępna jest zarówno na systemu Android i iOS.

Pobieranie aplikacji
 • Przejdź do rejestracji w aplikacji

Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj się lub załóż konto”. Na dole ekranu znajdziesz czerwony przycisk „Dołącz do Superbet”

Superbet logowanie
 • Uzupełnij pierwszą stronę z danymi

W pierwszym kroku rejestracji uzupełnij podstawowe dane, które są widoczne poniżej

Rejestracja Superbet krok 1
 • Uzupełnij drugą stronę z danymi

Uzupełnij pozostałe dane. Pamiętaj, aby na samym dole ręcznie wpisać kod promocyjny Superbet: SBVIP! Podkreślamy także, że musisz udzielić wszystkich zgód marketingowych, aby w pełni odebrać ofertę powitalną i korzystać z promocji!

Rejestracja Superbet krok 2
 • Wyraź chęć dołączenia do SuperSocial

W kolejnym oknie będziesz mógł wyrazić chęć dołączenia do społeczności Super Social. Tam możesz wymieniać się kuponami oraz typami z innymi graczami. Dołączenia do SuperSocial nie jest wymaganie

 • Weryfikacjia e-mail

Na twoją skrzynkę został wysłany specjalny link aktywacyjny. Potwierdź go, aby aktywować swoje konto

Superbet weryfikacja
 • Superbet logowanie na konto

Następnie zaloguj się na swoje konto i ustaw limity na grę.

Superbet limity

I gotowe! Twoje konto tymczasowe jest w pełni aktywne. Możesz na nim swobodnie obstawiać zakłady i korzystać z bonusów. Jednak aby wypłacić środki, musisz dokończyć pełną rejestrację. Należy wysłać skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Masz na to 90 dni od momentu dokonania szybkiej rejestracji.

Metody płatności w Superbet.pl

Superbet zakłady bukmacherskie gwarantują natychmiastowe wpłaty i wypłaty, a więc z tym elementem nie ma żadnego problemu. Poniżej prezentujemy z jakich metod wpłat i wypłat skorzystamy w Superbet.pl

Wpłaty

 • karty płatnicze VISA i MasterCard (min. 2 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • NETELLER (min. 1 zł)
 • przelew tradycyjny (min. 1 zł)
 • Paypal

Wypłaty

 • Przelewy24 (szybkie wypłaty w 15 minut do 16 banków)
 • Paypal
 • karta kredytowa
 • Paysafecard
 • przelew tradycyjny

Superbet zakłady bukmacherskie

Szczegółową analizę oferty Superbet opisujemy w artykule Superbet opinie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Superbet to nie tylko bardzo dobra oferta powitalna. Podczas regularnej gry u tego bukmachera, zwróciłem uwagę na bardzo dobrą aplikacje mobilną, liczne darmowe transmisje oraz rozbudowaną ofertę zakładów na piłkę nożną, koszykówkę, czy tenis.

Rzuciło mi się też w oczy kilka niedoskonałości. Przede wszystkim brakuje klasycznego kreatora zakładów, konsultanci na czacie nie zawsze potrafią wszystko jasno wytłumaczyć i zdarza się, że jest problem z wypłatą niektórych promocji. O wszystkich zaletach i wadach Superbet przeczytasz w moich opiniach o tym bukmacherze.

Superbet kod promocyjny – najważniejsze pytania

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Zagwarantuje ci on łącznie 3755 PLN na start. Kod promocyjny Superbet uruchomi specjalny freebet bez depozytu 35 PLN, bonus od wpłaty 200 zł, freebet na aplikację 20 zł oraz cashback 3500 zł.

Aby aktywować kod promocyjny i otrzymać podwyższoną ofertę powitalną należy założyć konto przez naszą stronę internetową. Kod bonusowy Superbet będzie już wpisany w formularzu.

Superbet to bezpieczny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Skorzystanie z freebetu w Superbet możliwe jest tylko przy użyciu naszego kodu promocyjnego SBVIP.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close