Kod promocyjny Superbet – rejestracja 2021

Superbet kod promocyjny VIP

Kod ważny do 30.09.2021

Z naszym kodem otrzymasz u bukmachera Superbet 1555 zł na start. Na bonus składa się:

 • ekskluzywny freebet 35 zł
 • 200 zł od pierwszego depozytu
 • cashback 1300 zł
 • 20 zł za pobranie aplikacji

Aby otrzymać dodatkowy ekskluzywny freebet 35 PLN na zakłady w Superbet, należy dokonać rejestracji przez nasz link i wpisać w formularzu rejestracyjnym kod SBVIP. Następnie wpłacić min. 50 PLN – dodatkowy freebet zostanie dodany po wykorzystaniu bonusu od pierwszej wpłaty.

Kod promocyjny Superbet – Wrzesień 2021

Typ BonusuSuperbet Bonus
Superbet Kod Promocyjny:SBVIP
Freebet od depozytu:35 PLN
Bonus od 1. depozytu:100% do 200 PLN
Cashback:do 1300 PLN
Bonus za aplikację:20 PLN
Bonus AKO:do 150% wyższe wygrane
Cashout:Częściowa wypłata przed rozliczeniem zakładu

Na początku 2020 roku licencjonowany bukmacher Superbet wprowadził swoją ofertę dla graczy online. Strona jest przejrzysta, a oferta atrakcyjna nawet dla wytrawnych typerów. Imponują zakłady live, wysokie kursy, a przede wszystkim ciekawe promocje dla nowych i stałych graczy. Przeczytaj co otrzymasz rejestrując się w Superbet i jak założyć konto.

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Podczas rejestracji w Superbet podaj kod promocyjny SBVIP. Otrzymasz wszystkie bonusy, jakie opisujemy, czyli łącznie 1555 zł. Gracze mogą skorzystać z naszej oferty VIP po przejściu do rejestracji bukmachera z naszej strony. Wtedy pole z kodem bonusowym będzie już uzupełnione. Można też wpisać kod własnoręcznie. Tylko to aktywuje bonus od depozytu, cashback, bonus za aplikację i freebet 35 zł. Poniżej szczegółowo opiszemy jak otrzymać pakiet powitalny oraz pozostałe promocje z oferty tego bukmachera.

Superbet bonus na start do 1555 PLN

Bukmacher postawił na cztery różne bonusy. Choć w ofercie Superbet nie znajdziemy bonusu bez depozytu to możemy powiększyć naszą pierwszą wpłatę o 100%, grać przez pierwszy tydzień bez ryzyka do 1300 zł, zgarnąć bonus mobile i jednocześnie skorzystać z freebetu od depozytu w wysokości 35 zł dostępnego z naszym kodem promocyjnym.

Freebet 35 zł

Aby otrzymać freebet 35 zł należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim należy dokonać rejestracji przechodząc do bukmachera z naszej strony, czyli np. kliknąć w nasz baner i użyć kodu promocyjnego. Jeśli przejdziesz do rejestracji przez nasz link pole to będzie już uzupełnione kodem SBVIP. Kolejny krok to dokonanie depozytu. Należy wpłacić min. 50 zł. Wtedy gracz otrzyma freebet od depozytu 35 zł. Bukmacher aktywuje ten bonus na koncie gracza w ciągu 48 godzin, następnie gracz ma 24 godziny na akceptację środków bonusowych. Freebet można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej i live w ciągu trzech dni od ich przyznania. Aby wypłacić bonus należy obrócić nim jeden raz na kuponie AKO lub SOLO z kursem min. 1.60.

Co ważne! Aby skorzystać z oferty freebetowej musisz najpierw wykorzystać bonus od pierwszej wpłaty! Szczegóły promocji w regulaminie. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymałeś freebetu zgłoś się do Customer Support Superbetu, a otrzymasz informację co musisz zrobić.

Bonus od 1. depozytu

Aby powiększyć swój pierwszy depozyt najpierw musisz przejść rejestrację. Cały proces opisujemy poniżej. Po aktywacji konta i zalogowaniu się można już stawiać zakłady.

Jeśli wpłacisz pierwszy depozyt min. 20 zł do 14 dni od rejestracji i akceptacji oferty powitalnej otrzymasz bonus 100 % od wpłaty. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 200 zł.

Warunki obrotu w przypadku bonusu od wpłaty są bardzo atrakcyjne. Wystarczy otrzymanymi środkami obrócić dwa razy na kuponie, który spełnia warunki:

 • minimalny kurs dla kuponów SOLO 1.80
 • min. kurs dla kuponów AKO 1.80 (min. 2 zdarzenia)
 • min. kurs dla zakładów systemowych 1.80
 • kupon nie zawiera zdarzeń z oferty Super Kursy

Zakłady, które zostaną zagrane ze środków depozytowych i stawki z wygranych i przegranych kuponów wliczają się do obrotu. Gracz ma na to 7 dni. Po obrocie środki bonusowe trafią na konto depozytowe.

Zakład bez ryzyka do 1300 PLN

W ofercie powitalnej Superbet pojawił się także zakład bez ryzyka. Działa on inaczej niż u pozostałych bukmacherów. Zostaje aktywowany po wpłaceniu pierwszego depozytu i po skorzystaniu z bonusu od pierwszej wpłaty. Dokładniej jest to tydzień bez ryzyka Superbet, gdyż przez 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu nie musisz bać się przegranej. Bonus to równowartość sumy stawek zakładów pomniejszona o wygrane, podatek od gier i przyznane i wykorzystane bonusy w pierwszym tygodniu od rejestracji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 1300 zł. Promocja zaczyna się w momencie wpłacenia pierwszego depozytu min. 20 zł.

Przyznany cashback jest aktywny przez 10 dni. W tym czasie należy obrócić bonusem dwa razy na kuponach SOLO lub AKO z min. kursem 1.80 lub zakładach systemowych również z kursem min. 1.80.

Superbet bonus mobile na start

Nowością w ofercie powitalnej Superbet jest bonus przyznawany za pobranie aplikacji mobilnej. Aby skorzystać z promocji należy w ciągu 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu (min. 20 zł) pobrać i zalogować się do aplikacji Superbet. Wtedy gracz otrzyma bonus 20 zł. Zostanie on przyznany do 72 godzin od zalogowania się do aplikacji.

Bonus będzie aktywny przez siedem dni i należy go wykorzystać na zakłady przedmeczowe lub live w aplikacji lub na stronie superbet.pl. Obrót jest taki sam jak w przypadku cashbacku i bonusu od pierwszej wpłaty: 2 razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. Kupon nie może zawierać zakładów z oferty Super Kursy.

Najlepsze Kody Promocyjne – Wrzesień 2021

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny VIP Kod Rejestracyjny
Fortuna standardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STS standardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod

Pozostałe promocje

Choć standardowy bonus powitalny to pakiet do 600 zł od depozytów, to Superbet przygotował także inne promocje i bonusy dla graczy.

 • Super Game Jackpot

Niezwykle atrakcyjna promocja przeznaczona dla graczy posiadających konto stałe. Promocja podzielona jest na rundy, a każda z nich ma osobną pulę nagród. Odpowiedz na pytania w danej rundzie i weź udział w podziale puli. Za wytypowanie dokładnych wyników 5 spotkań Ekstraklasy można zgarnąć nawet 50 000 zł. Dodatkowe 25 000 zł do podziału dla osób, które wytypowały dokładnie 2, 3 lub 4 wyniki.

 • Superspin 

Każdego dnia gracze Superbet mogą zakręcić kołem i w zależności od tego na jakim polu zatrzyma się wskaźnik otrzymają bonus tej wysokości. Najniższa kwota wygranej do 5 zł. Można wylosować premię na zakłady sportowe, sporty wirtualne, a nawet rozbić jackpota! Co ważne, gracze muszą być zalogowani, aby skorzystać z promocji, bowiem przysługuje ona tylko raz dziennie. 

 • Super Game

Super Game to loteria dla aktywnych graczy. W każdej rundzie pula nagród to 50 000 zł. Należy podać odpowiedzi na cztery pytania wybierając jeden z zaproponowanych wariantów. Za poprawne odpowiedzi zostanie przyznany bonus. Za 4 poprawne odpowiedzi przewidziana pula nagród w bonusach równa 20 000 zł, zaś za 3 i 2 dobre odpowiedzi bonus 15 000 zł. W przypadku, gdy więcej graczy odpowie poprawnie na 2, 3 bądź 4 pytania to pula nagród zostanie podzielona po równo na każdego z nich.

 • Super Przewaga

Postaw zakład przedmeczowy na wybrane rozgrywki oraz rynki (6 dyscyplin). Jeżeli wynik zdarzenia, spełni w trakcie meczu warunki promocji bukmacher rozliczy twój zakład jako wygrany, bez względu na końcowy wynik. Szczegóły dotyczące warunków dla poszczególnych dyscyplin znajdziesz na stronie promocji

 • Super Dzień

W środku tygodnia możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 100 zł. Postaw zakład na kwalifikacje Ligi Europy i/lub Ligi Konferencji za min. 20 zł. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci 50 % stawki do 100 zł

 • Mocne uderzenie

Klasyczna promocja na kupony AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus do wygranej. Promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus wynosi 7 %. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Maksymalnie może on wynieść 100 % i jest to możliwe w przypadku wygranego kuponu z min. 24 zdarzeniami

 • Super Poniedziałek – bonus za aktywność

W każdy poniedziałek, będąc aktywnym graczem Superbet można liczyć na bonus 50 zł. W pierwszy dzień tygodnia wpłać depozyt 50 zł. Następnie postaw kupon pojedynczy z kursem min. 1.60 lub kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, a każde ze zdarzeń z kursem min. 1.60. Stawka kuponu musi wynosić 50 zł. Pamiętaj, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w poniedziałek do 23:59. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz bonus 50 zł.

 • Superbets na weekend

Postaw zakład z konta depozytowego za min. 20 zł. Jeśli okaże się on przegrany otrzymasz bonus cashback 20 zł. Do promocji zalicza się pierwszy zakład SOLO lub AKO na SuperBets zagrany od piątku do niedzieli i rozliczony w czasie trwania promocji

 • Gry wirtualne bez podatku

Promocja na kupony AKO stawiane na sporty wirtualne Golden Race. Typując kupon z 3 zdarzeniami grasz bez podatku (+14 % do wygranych). Każde kolejne zdarzenie na kuponie to wyższy bonus do wygranej. Stawiając wygrany kupon z 10 zdarzeniami bonus wynosi 40 %

 • Super Kursy

Superbet wybiera codziennie kilka zakładów przedmeczowych, którym podwyższa kursy. Są one znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

 • Super Live

To promocja na zakłady live. Bukmacher podwyższa kursy na wybrane zdarzenia na żywo. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów live i różnych typów zakładów (nie tylko 1X2).

Superbet rejestracja

Jak założyć konto w Superbet? Bardzo prosto, bowiem formularz rejestracyjny bukmachera składa się tylko z jednej strony.

 • Wejdź na stronę Superbet z naszego linku i uzupełnij formularz rejestracyjny

Po kliknięciu w nasz link zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Będzie w nim już uzupełnione pole z kodem promocyjnym SBVIP.

 • Wypełnij formularz

Wypełnij puste pola w formularzu, czyli imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL oraz kraj zamieszkania. Możesz również zaznaczyć opcję “Czy posiadasz numer punktu Superbet”. Po uzupełnieniu danych należy jeszcze zaznaczyć zgody i oświadczenia (m. in. o pełnoletności)

 • Aktywuj link i stawiaj zakłady

Po dokonaniu rejestracji na mail podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij go, a następnie zaloguj się do bukmachera i obstawiaj zakłady.

 • Pamiętaj!

Dzięki szybkiej rejestracji w Superbet możesz obstawiać zakłady błyskawicznie. Otrzymasz także wszystkie bonusy na start. Jednak aby wypłacić środki musisz dokończyć pełną rejestrację. Należy wysłać skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Masz na to 90 dni od momentu dokonania szybkiej rejestracji.

Superbet rejestracja

Metody płatności

Chcesz wpłacić depozyt i skorzystać z bonusu na start? Dokonałeś pełnej rejestracji? Możesz więc wypłacić wygrane środki. Sprawdźmy jakie opcje wpłaty i wypłaty oferuje bukmacher Superbet.

Wpłaty

 • karty płatnicze VISA i MasterCard (min. 2 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • NETELLER (min. 1 zł)
 • przelew tradycyjny (min. 1 zł)

Wypłaty

 • Przelewy24 (szybkie wypłaty w 15 minut do 16 banków)
 • karta kredytowa
 • Paysafecard
 • przelew tradycyjny

Superbet zakłady bukmacherskie

Szczegółową analizę oferty Superbet opisujemy w artykule Superbet opinie. Warto jednak zwrócić uwagę na ciekawe zakłady – zarówno przedmeczowe (w tym dużo zakładów specjalnych), jak i na żywo (oraz dedykowany bonus na live). Dobrze prezentują się także zakłady na esport i sporty wirtualne. Bukmacher umożliwia również typowanie gier karcianych, takich jak: poker, wojna i blackjack. Oprócz promocji na podwyższone kursy i niskie marże bukmacher ma także atrakcyjną ofertę kursową na wszystkie dyscypliny. Oferuje również szczegółowe analizy spotkań (newsy, statystyki, wyniki) i transmisje na żywo. Łatwo postawić w Superbet kupon, wpłacić depozyt i wypłacić środki. Bukmacher powinien jednak poszerzyć ofertę zakładów na nowe rynki zdarzeń, a także rozszerzyć ofertę powitalną o freebet bez depozytu.

FAQ

Jaki jest bonus powitalny w Superbet?

Każdy gracz, który zarejestruje się u bukmachera Superbet i wpłaceniu min. 20 zł otrzyma bonus od pierwszego depozytu do 200 zł i zakład bez ryzyka do 1300 zł. Po wpłacie min. 50 zł pierwszego depozytu może także otrzymać freebet 35 zł. Za pobranie aplikacji i wpłatę depozytu przyznawany jest też bonus 20 zł.

Czy Superbet posiada szybką rejestrację

Tak, składa się ona wyłącznie z jednej strony formularza. Wystarczy podać kilka podstawowych danych i kliknąć w link aktywacyjny, aby móc stawiać zakłady w Superbet.

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Korzystając z niego podczas rejestracji gracz otrzyma dodatkowy freebet 35 zł na start.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close