Kod promocyjny Superbet – rejestracja 2022

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Wpisując kod podczas rejestracji w Superbet otrzymasz najwyższy bonus na start dostępny u tego bukmachera, czyli łącznie 3755 PLN.

37203755 PLN
 • 0 35 zł freebet od depozytu
 • 200 zł bonus od depozytu
 • 20 zł freebet za aplikację
 • 3500 zł cashback przez tydzień

Kod promocyjny

SBVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 30.09.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Na bonus na start w Superbet składa się podwyższony freebet od depozytu 35 zł, bonus od wpłaty 200 zł, freebet za aplikację 20 zł i cashback 3500 PLN.

 • 0 35 zł freebet od depozytu
 • 200 zł bonus od depozytu
 • 20 zł freebet w aplikacji
 • 3500 zł zakład bez ryzyka
Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Kod promocyjny Superbet – wrzesień 2022

Aby otrzymać ekskluzywny freebet 35 PLN na zakłady w Superbet, należy dokonać rejestracji przez nasz link (Superbet kod promocyjny SBVIP zostanie wpisany automatycznie). Następnie wpłacić min. 50 PLN – dodatkowy freebet zostanie dodany w ciągu 48h od dokonania pierwszej wpłaty. Oto co otrzymujesz rejestrując się przez naszą stronę:

Typ BonusuSuperbet Bonus
Freebet od depozytu:0 35 PLN
Bonus od 1. depozytu:100% do 200 PLN
Freebet za aplikację 20 PLN
Cashback:do 3500 PLN
Bonus za aplikację:20 PLN

Superbet bonus na start do 3755 PLN

Zanim przejdziemy do opisu poszczególnych elementów oferty powitalnej w Superbet, prezentujemy kolejność w jakiej odbierać będziesz bonusy.

Pamiętaj, że w Superbet możesz mieć aktywny tylko 1 bonus, a więc kolejne bonusy po akceptacji pojawią się w „oczekujących”. Nie zapomnij również zaznaczyć zgód marketingowych. Oto kolejność przyznania bonusów:

Kolejność odbioru bonusów w Superbet

 1. Superbet bonus od 1. depozytu do 200 zł

 2. Freebet 35 zł (dostępny, jeśli użyjesz Superbet kod promocyjny)

 3. Freebet na aplikację 20 zł

 4. Zakład bez ryzyka 3500 zł

Po rejestracji z kodem promocyjnym Superbet i wpłacie, najpierw otrzymasz bonus 100% od depozytu. Gdy uda ci się go obrócić lub go utracisz, będziesz mógł wykorzystać freebet 35 zł. Ten bonus także będziesz musiał obrócić, aby wykorzystać freebet na aplikację, który otrzymasz do 72 godzin po zalogowaniu się do aplikacji. Na koniec, jeśli skończyłeś swój pierwszy tydzień na minusie otrzymasz kolejny bonus w ramach zakładu bez ryzyka aż do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny – bonus od 1. depozytu

Kod promocyjny Superbet na początek uruchamia bonus od 1. depozytu, który otrzymasz po wpłacie co najmniej 20 zł.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się z kodem SBVIP i wyraź zgody marketingowe. Zaznacz również w formularzu chęć otrzymania bonusów na start

 2. Wpłata

  Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł (do 14 dni od rejestracji). Pamiętaj jednak, że aby otrzymać komplet bonusów należy wpłacić co najmniej 50 zł.

 3. Bonus

  Otrzymasz bonus od wpłaty 100% do 200 zł. Bonus musisz zaakceptować

 4. Obrót

  Bonus obróć 2-krotnie na kuponach z kursem 1,80 w ciągu 10 dni od wpłaty.

Aby otrzymać bonus od wpłaty możesz wpłacić tylko 20 zł, lecz nie otrzymasz wówczas freebetu 35 zł, dlatego rekomendujemy wpłatę 50 zł. Bonus jest aktywny 10 dni od pierwszej wpłaty, a nie od momentu rejestracji konta. Warunki obrotu w przypadku bonusu od wpłaty są bardzo atrakcyjne. Wystarczy otrzymanymi środkami obrócić dwa razy na kuponie, który spełnia warunki:

 • minimalny kurs dla kuponów SOLO 1.80
 • min. kurs dla kuponów AKO 1.80 (min. 2 zdarzenia)
 • min. kurs dla zakładów systemowych 1.80
 • kupon nie zawiera zdarzeń z oferty Super Kursy
Bonus od depozytu w Superbet

Zakłady, które zostaną zagrane ze środków depozytowych oraz stawki z wygranych i przegranych kuponów wliczają się do obrotu. Gracz na obrót ma 10 dni, więc pamiętaj, aby nie stawiać długoterminowych zakładów. Po obrocie środki bonusowe trafią na konto depozytowe. Podobnie jak w przypadku freebetu, nie możesz wypłacić środków z konta depozytowego przed obrotem bonusem, jeśli nie chcesz utracić bonusu.

Wielu graczy pyta również o Superbet bonus bez depozytu. Niestety na ten moment nie jest on dostępny, ale gdy tylko pojawi się w ofercie, to opiszemy go w tym miejscu.

Superbet kod promocyjny – Freebet 35 zł

Drugi z bonusów, którzy otrzymasz to Superbet freebet 35 zł. Oto jak z niego skorzystać

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się z kodem SBVIP, zaznacz zgody marketingowe i opcję „chcę otrzymać bonus”

 2. Wpłata

  Wpłać min. 50 zł

 3. Akceptacja bonusu

  Superbet freebet otrzymasz w ciągu 48 godzin. Zaakceptuj go w ciągu 24 godzin .

 4. Wykorzystanie bonusu

  Freebet będziesz mógł wykorzystać po obrocie lub utracie bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystaj w ciągu 7 dni na dowolny zakład z oferty sportowej.

 5. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić. Pamiętaj jednak, że od twojej wygranej zostanie odjęta kwota freebetu. Oznacza to, że jeśli miałeś wygrać 100 zł, to wygrasz 75 zł, ponieważ tyle wynosi freebet.

Pamiętaj, że aby otrzymać freebet 35 zł musisz użyć kod promocyjny Superbet SBVIP. Superbet przyzna ci bonus w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty. Najpierw bonus trafi do kolejki, a uaktywniony zostanie po zakończeniu bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystać musisz w ciągu 7 dni, które liczone są od momentu, w którym pojawi się jako aktywny bonus. Dużą zaletą jest to, że freebet wystarczy wykorzystać na dowolny zakład.

Dodatkową informacją jest to, że jeśli masz środki na koncie depozytowym i aktywny freebet, to przy obstawianiu zakładu najpierw wykorzystany zostanie freebet, a ewentualnie potem pieniądze z konta depozytowego. Oznacza to, że jeśli masz aktywny freebet 35 zł, a chcesz obstawić za 50 zł, to pobrane zostanie 35 zł freebetu + 15 z konta depozytowego.

Superbet kod promocyjny - freebet 35 PLN

Superbet freebet na aplikację

Superbet oferta powitalna zawiera także freebet na aplikację. Jest to trzeci z bonusów. Oto jak z niego skorzystać

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się , zaznacz zgody marketingowe i wpłać min. 20 PLN

 2. Pobranie aplikacji

  Pobierz aplikację do 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu

 3. Freebet

  72 godziny od zalogowania, otrzymasz bonus 20 zł. Zaakceptuj go w ciągu 7 dni. Będzie on dostępny po wykorzystaniu wcześniejszych bonusów.

 4. Wykorzystanie

  Freebet wykorzystaj na dowolny zakład.

Superbet bonus na aplikację

Freebet będzie aktywny przez 10 dni i należy go wykorzystać na zakłady przedmeczowe lub live w tym okresie czasu. Warunki obrotu są bardzo atrakcyjne, ponieważ freebet wystarczy przed wypłatą wykorzystać tylko raz.

Superbet bonus na aplikację przyznany zostanie do 72 godzin od pierwszego zalogowania w aplikacji po wpłacie depozytu. Musisz go zaakceptować w ciągu 7 dni, a jeśli będziesz miał inny aktywny bonus, to trafi on do kolejki bonusów oczekujących. Obracać będziesz go mógł, gdy trafi on do aktywnych bonusów po zakończeniu wcześniejszego bonusu.

Superbet jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy zapewniają bonus skierowany na aplikację, a więc za to trzeba bukmachera docenić i na pewno warto z niego skorzystać.

Superbet bonus powitalny – Cashback przez cały tydzień do 3500 PLN

 • Superbet bonus bez ryzyka to suma stawek zakładów, pomniejszona o wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy
 • bonus jest zliczany w pierwszym tygodniu po rejestracji i otrzymasz go tylko wtedy, gdy swój pierwszy tydzień zakończyłeś na minusie
 • tydzień bez ryzyka rozpoczyna się po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł (pamiętaj jednak, aby wpłacić 50 zł i zgarnąć wszystkie bonusy)
 • maksymalna kwota bonusu to 3500 zł
 • bonus zostanie dodany do konta gracza do 72 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego
 • cashbackiem należy obrócić 2 razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80
 • czas na obrót to 10 dni

Superbet oferta powitalna zawiera również tydzień bez ryzyka. Bonus przyznany jest graczom, którzy zakończyli pierwszy tydzień po rejestracji na minusie. Jego wartość wyliczana jest ze wzoru: suma stawek zakładów minus wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy.

Maksymalny bonus jaki możesz uzyskać to 3500 zł. Aby bonus obrócić konieczny jest 2-krotny obrót na kuponach z kursem 1,80. Czas na obrót wynosi 10 dni.

Kody promocyjne u bukmacherów – Wrzesień 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 820 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 300 PLN więcej

Zobacz kod

Superbet promocje

Oferta powitalna to duży atut Superbet, ale pod względem promocji bukmacher jest zdecydowanie najlepszy na rynku. Mowa tu zarówno o promocjach stałych jak i tymczasowych. Poniżej opisujemy najważniejsze stałe promocje Superbet.pl.

Zwłaszcza jednak skupić się na promocjach tymczasowych. Nasz Superbet kod promocyjny nie tylko podwyższa ofertę powitalną, ale gwarantuje także skorzystanie z promocji specjalnych, które dostępne są w dniu zakładania przez gracza konta. Bukmacher dla zarejestrowanych przez naszą stronę graczy, w zależności od wydarzenia zapewnia bardzo wysokie kursy (nawet 150,00) na mecze piłkarskie czy też walki.

 • Super Game Jackpot

Niezwykle atrakcyjna promocja przeznaczona dla graczy posiadających konto stałe. Promocja podzielona jest na rundy, a każda z nich ma osobną pulę nagród. Odpowiedz na pytania w danej rundzie i weź udział w podziale puli. Za wytypowanie dokładnych wyników 5 spotkań Ekstraklasy można zgarnąć nawet 50 000 zł. Dodatkowe 25 000 zł do podziału dla osób, które wytypowały dokładnie 2, 3 lub 4 wyniki.

 • Superspin 

Każdego dnia gracze Superbet mogą zakręcić kołem i w zależności od tego na jakim polu zatrzyma się wskaźnik otrzymają bonus tej wysokości. Najniższa kwota wygranej do 5 zł. Można wylosować premię na zakłady sportowe, sporty wirtualne, a nawet rozbić jackpota! Co ważne, gracze muszą być zalogowani, aby skorzystać z promocji, bowiem przysługuje ona tylko raz dziennie. 

 • Super Game

Super Game to loteria dla aktywnych graczy. W każdej rundzie pula nagród to 50 000 zł. Należy podać odpowiedzi na cztery pytania wybierając jeden z zaproponowanych wariantów. Za poprawne odpowiedzi zostanie przyznany bonus. Za 4 poprawne odpowiedzi przewidziana pula nagród w bonusach równa 20 000 zł, zaś za 3 i 2 dobre odpowiedzi bonus 15 000 zł. W przypadku, gdy więcej graczy odpowie poprawnie na 2, 3 bądź 4 pytania to pula nagród zostanie podzielona po równo na każdego z nich.

 • Super Przewaga

Postaw zakład przedmeczowy na wybrane rozgrywki oraz rynki (6 dyscyplin). Jeżeli wynik zdarzenia, spełni w trakcie meczu warunki promocji bukmacher rozliczy twój zakład jako wygrany, bez względu na końcowy wynik. Szczegóły dotyczące warunków dla poszczególnych dyscyplin znajdziesz na stronie promocji

 • Super Dzień

W środku tygodnia możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 100 zł. Postaw zakład na kwalifikacje Ligi Europy i/lub Ligi Konferencji za min. 20 zł. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci 50 % stawki do 100 zł

 • Mocne uderzenie

Superbet bukmacher zaproponował także klasyczną promocję na kupony AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus do wygranej. Promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus wynosi 7 %. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Maksymalnie może on wynieść 100 % i jest to możliwe w przypadku wygranego kuponu z min. 24 zdarzeniami

 • Super Poniedziałek – bonus za aktywność

W każdy poniedziałek, będąc aktywnym graczem Superbet można liczyć na bonus 50 zł. W pierwszy dzień tygodnia wpłać depozyt 50 zł. Następnie postaw kupon pojedynczy z kursem min. 1.60 lub kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, a każde ze zdarzeń z kursem min. 1.60. Stawka kuponu musi wynosić 50 zł. Pamiętaj, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w poniedziałek do 23:59. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz bonus 50 zł.

 • Superbets na weekend

Postaw zakład z konta depozytowego za min. 20 zł. Jeśli okaże się on przegrany otrzymasz bonus cashback 20 zł. Do promocji zalicza się pierwszy zakład SOLO lub AKO na SuperBets zagrany od piątku do niedzieli i rozliczony w czasie trwania promocji

 • American Dream

Promocja skierowana na ligi amerykańskie – NBA, NFL, NHL. Twoim zdaniem jest obstawienie zakładu za co najmniej 50 PLN, na którym znajdą się wydarzenia wyłącznie z najbliższej kolejki NBA, NHL lub/i NFL. Minimalny kurs kuponu to 2,00. Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz bonus w wysokości 25 PLN.

 • Tenisowy return

Ta oferta promocyjna skierowana jest do sympatyków typowania zakładów na tenis. Twoim zadaniem jest wytypowanie kuponu za co najmniej 50 PLN  zawierający mecze tenisa z dziennej oferty zakładów pre-match lub live. Jeśli twój pierwszy kupon spełniający warunki okaże się nietrafiony, otrzymasz 25 PLN bonusu.

 • Gry wirtualne bez podatku

Promocja na kupony AKO stawiane na sporty wirtualne Golden Race. Typując kupon z 3 zdarzeniami grasz bez podatku (+14 % do wygranych). Każde kolejne zdarzenie na kuponie to wyższy bonus do wygranej. Stawiając wygrany kupon z 10 zdarzeniami bonus wynosi 40 %

 • Gamingowy Super Czwartek

Obstawiając gry karciane lub gry wirtualne możesz otrzymać 50 PLN lub 100 PLN. Szczegółowe informacje dotyczące każdej promocji podawane będą w czwartki.

 • Super Kursy

Superbet wybiera codziennie kilka zakładów przedmeczowych, którym podwyższa kursy. Są one znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

 • Super Live

To promocja na zakłady live. Superbet Bukmacher podwyższa kursy na wybrane zdarzenia na żywo. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów live i różnych typów zakładów (nie tylko 1X2).

 • Super Szansa

Jest to promocja zabezpieczająca twój kupon w przypadku jednego niepowodzenia. Obstaw na kuponie AKO 11 meczów – każde z kursem min. 1,30. Jeśli jeden typ okaże się nietrafiony, Superbet wypłaci ci 10% wygranej z 10 poprawnie wytypowanych zdarzeń. Wygrana zostaje obliczona z następującego wzoru:

potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10 = twoja wygrana

Superbet rejestracja z kodem promocyjnym

Jak założyć konto na Superbet.pl? Bardzo prosto, bowiem formularz rejestracyjny bukmachera składa się tylko z jednej strony.

 • Wejdź na stronę Superbet z naszego linku i uzupełnij formularz rejestracyjny

Po kliknięciu w nasz link zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Będzie w nim już uzupełnione pole z kodem promocyjnym SBVIP. Jeśli znajdzie się tam inny kod to znaczy, że cookies zapamiętało stronę, na której byłeś wcześniej. Wpisz więc w pole Superbet kod bonusowy SBVIP i tyle! Pamiętaj, że nie wszystkie kody oferują takie same bonusy, a z nami masz gwarancję najwyższej oferty.

 • Wypełnij formularz

Wypełnij puste pola w formularzu, czyli imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL oraz kraj zamieszkania. Możesz również zaznaczyć opcję „Czy posiadasz numer punktu Superbet”. Po uzupełnieniu danych należy jeszcze zaznaczyć zgody i oświadczenia (m. in. o pełnoletności)

 • Aktywuj link i stawiaj zakłady

Po dokonaniu rejestracji na mail podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij go, a następnie zaloguj się do bukmachera i obstawiaj zakłady.

 • Pamiętaj!

Dzięki szybkiej rejestracji w Superbet możesz obstawiać zakłady błyskawicznie. Otrzymasz także wszystkie bonusy na start. Jednak aby wypłacić środki musisz dokończyć pełną rejestrację. Należy wysłać skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Masz na to 90 dni od momentu dokonania szybkiej rejestracji.

Superbet rejestracja

Metody płatności w Superbet.pl

Superbet zakłady bukmacherskie gwarantują natychmiastowe wpłaty i wypłaty, a więc z tym elementem nie ma żadnego problemu. Poniżej prezentujemy z jakich metod wpłat i wypłat skorzystamy w Superbet.pl

Wpłaty

 • karty płatnicze VISA i MasterCard (min. 2 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • NETELLER (min. 1 zł)
 • przelew tradycyjny (min. 1 zł)
 • Paypal

Wypłaty

 • Przelewy24 (szybkie wypłaty w 15 minut do 16 banków)
 • Paypal
 • karta kredytowa
 • Paysafecard
 • przelew tradycyjny

Superbet zakłady bukmacherskie

Szczegółową analizę oferty Superbet opisujemy w artykule Superbet opinie. Warto jednak zwrócić uwagę na ciekawe zakłady – zarówno przedmeczowe (w tym dużo zakładów specjalnych), jak i na żywo (oraz dedykowany bonus na live). Dobrze prezentuje się także Superbet oferta na esport i sporty wirtualne. Bukmacher umożliwia również typowanie gier karcianych, takich jak: poker, wojna i blackjack.

Oprócz promocji na podwyższone kursy i niskie marże, Superbet bukmacher ma także atrakcyjną ofertę kursową na wszystkie dyscypliny. Oferuje również szczegółowe analizy spotkań (newsy, statystyki, wyniki) i transmisje na żywo. Łatwo postawić kupon, wpłacić depozyt i wypłacić środki. Oferta powitalna według nas prezentuje się bardzo dobrze, ale Superbet bonus bez depozytu sprawiłby, że byłaby ona w 100% kompletna.

Superbet kod promocyjny – najważniejsze pytania

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Uruchamia on podwyższoną ofertę na start, w której skład wchodzą m.in. ekstra freebet 35 PLN oraz bonus na aplikację.

Aby aktywować kod promocyjny i otrzymać podwyższoną ofertę powitalną należy założyć konto przez naszą stronę internetową. Kod bonusowy Superbet będzie już wpisany w formularzu.

Superbet to bezpieczny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Skorzystanie z freebetu w Superbet możliwe jest tylko przy użyciu naszego kodu promocyjnego SBVIP.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close