Kod promocyjny Superbet – rejestracja 2021

Superbet kod promocyjny VIP

Kod ważny do 30.06.2021

Z naszym kodem otrzymasz u bukmachera Superbet 585 zł na start. Na bonus składa się:

 • ekskluzywny freebet 35 zł
 • 50 zł od pierwszego depozytu
 • cashback 500 zł

Aby otrzymać dodatkowy ekskluzywny freebet 35 PLN na zakłady w Superbet, należy dokonać rejestracji przez nasz link i wpisać w formularzu rejestracyjnym kod SBVIP. Następnie wpłacić min. 50 PLN – dodatkowy freebet zostanie dodany po wykorzystaniu bonusu od pierwszej wpłaty.

Kod promocyjny Superbet – Czerwiec 2021

Typ BonusuSuperbet Bonus
Superbet Kod Promocyjny:SBVIP
Freebet od depozytu:35 PLN
Bonus od 1. depozytu:100% do 50 PLN
Cashback:do 500 PLN
Bonus AKO:do 150% wyższe wygrane
Cashout:Częściowa wypłata przed rozliczeniem zakładu

Na początku 2020 roku licencjonowany bukmacher Superbet wprowadził swoją ofertę dla graczy online. Strona jest przejrzysta, a oferta atrakcyjna nawet dla wytrawnych typerów. Imponują zakłady live, wysokie kursy, a przede wszystkim ciekawe promocje dla nowych i stałych graczy. Przeczytaj co otrzymasz rejestrując się w Superbet i jak założyć konto.

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Podczas rejestracji w Superbet podaj kod promocyjny SBVIP. Otrzymasz wszystkie bonusy, jakie opisujemy, czyli łącznie 585 zł. Gracze mogą skorzystać z naszej oferty VIP po przejściu do rejestracji bukmachera z naszej strony. Wtedy pole z kodem bonusowym będzie już uzupełnione. Można też wpisać kod własnoręcznie. Tylko to aktywuje bonus od depozytu, cashback i freebet 35 zł. Poniżej szczegółowo opiszemy jak otrzymać pakiet powitalny oraz pozostałe promocje z oferty tego bukmachera.

Superbet bonus na start do 585 PLN

Bukmacher postawił na trzy różne bonusy. Choć w ofercie Superbet nie znajdziemy bonusu bez depozytu to możemy powiększyć naszą pierwszą wpłatę o 100%, grać przez pierwszy tydzień bez ryzyka do 500 zł i jednocześnie skorzystać z freebetu od depozytu w wysokości 35 zł dostępnego z naszym kodem promocyjnym.

Freebet 35 zł

Aby otrzymać freebet 35 zł należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim należy dokonać rejestracji przechodząc do bukmachera z naszej strony, czyli np. kliknąć w nasz baner i użyć kodu promocyjnego. Jeśli przejdziesz do rejestracji przez nasz link pole to będzie już uzupełnione kodem SBVIP. Kolejny krok to dokonanie depozytu. Należy wpłacić min. 50 zł. Wtedy gracz otrzyma freebet od depozytu 35 zł. Bukmacher aktywuje ten bonus na koncie gracza w ciągu 48 godzin, następnie gracz ma 24 godziny na akceptację środków bonusowych. Freebet można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej i live w ciągu trzech dni od ich przyznania. Aby wypłacić bonus należy obrócić nim jeden raz na kuponie AKO lub SOLO z kursem min. 1.60.

Co ważne! Aby skorzystać z oferty freebetowej musisz najpierw wykorzystać bonus od pierwszej wpłaty! Szczegóły promocji w regulaminie. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymałeś freebetu zgłoś się do Customer Support Superbetu, a otrzymasz informację co musisz zrobić.

Bonus od 1. depozytu

Aby powiększyć swój pierwszy depozyt najpierw musisz przejść rejestrację. Cały proces opisujemy poniżej. Po aktywacji konta i zalogowaniu się można już stawiać zakłady.

Jeśli wpłacisz pierwszy depozyt min. 20 zł do 14 dni od rejestracji i akceptacji oferty powitalnej otrzymasz bonus 100 % od wpłaty. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 50 zł.

Warunki obrotu w przypadku bonusu od wpłaty są bardzo atrakcyjne. Wystarczy otrzymanymi środkami obrócić jeden raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami. Kurs łączny kuponu musi być nie mniejszy niż 1.80, zaś pojedynczego zdarzenia 1.30. Zakłady, które zostaną zagrane ze środków depozytowych i stawki z wygranych i przegranych kuponów wliczają się do obrotu. Gracz ma na to 7 dni.

Zakład bez ryzyka do 500 PLN

W ofercie powitalnej Superbet pojawił się także zakład bez ryzyka. Działa on inaczej niż u pozostałych bukmacherów. Zostaje aktywowany po wpłaceniu pierwszego depozytu. Dokładniej jest to tydzień bez ryzyka Superbet, gdyż przez 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu nie musisz bać się przegranej. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci ci sumę przegranych stawek z całego tygodnia do 500 zł.

Zakład bez ryzyka podlega czterokrotnemu obrotowi, na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.80 (kurs poj. 1.30). Na wykonanie obrotu gracz ma 14 dni.

Najlepsze Kody Promocyjne – Czerwiec 2021

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny VIP Kod Rejestracyjny
Fortuna standardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STS standardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod

Pozostałe promocje

Choć standardowy bonus powitalny to pakiet do 600 zł od depozytów, to Superbet przygotował także inne promocje i bonusy dla graczy.

 • Superspin 

Każdego dnia gracze Superbet mogą zakręcić kołem i w zależności od tego na jakim polu zatrzyma się wskaźnik otrzymają bonus tej wysokości. Najniższa kwota wygranej do 5 zł. Można wylosować premię na zakłady sportowe, sporty wirtualne, a nawet rozbić jackpota! Co ważne, gracze muszą być zalogowani, aby skorzystać z promocji, bowiem przysługuje ona tylko raz dziennie. 

 • Super Game

Super Game to loteria dla aktywnych graczy. W każdej rundzie pula nagród to 25 000 zł. Należy podać odpowiedzi na cztery pytania wybierając jeden z zaproponowanych wariantów. Za poprawne odpowiedzi zostanie przyznany bonus. Za 4 poprawne odpowiedzi przewidziany jest bonus 10 000 zł, zaś za 3 i 2 dobre odpowiedzi bonus 7500 zł. W przypadku, gdy więcej graczy odpowie poprawnie na 2, 3 bądź 4 pytania to pula nagród zostanie podzielona po równo na każdego z nich.

 • Mocne uderzenie

Klasyczna promocja na kupony AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus do wygranej. Promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus wynosi 7 %. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Maksymalnie może on wynieść 100 % i jest to możliwe w przypadku wygranego kuponu z min. 24 zdarzeniami

 • Bonus za aktywność w każdy poniedziałek

W każdy poniedziałek, będąc aktywnym graczem Superbet można liczyć na bonus 50 zł. W pierwszy dzień tygodnia wpłać depozyt 50 zł. Następnie postaw kupon pojedynczy z kursem min. 1.60 lub kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, a każde ze zdarzeń z kursem min. 1.60. Stawka kuponu musi wynosić 50 zł. Pamiętaj, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w poniedziałek do 23:59. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz bonus 50 zł

 • Wtorkowa aktywność

Typując we wtorki kupony AKO otrzymasz od 15% do 30% w bonusie od stawki do 200 zł. We wtorek postaw kupon AKO za stawkę od 50 d0 199 zł otrzymasz bonus 15%, kupon za stawkę od 200 do 299 zł to bonus 20%, od 300 do 499 zł bonus 25%, zaś od 500 lub więcej otrzymasz bonus 30%. Minimalny kurs kupony zaliczany do promocji to 2.50, zaś min. kurs zdarzenia – 1.60.

 • NBA bez ryzyka w środę i czwartek

Promocja dla miłośników NBA, w której można zdobyć dwa bonusy po 22 zł. Dokonaj wpłaty min. 25 zł. Postaw zakład przedmeczowy z min. 2 meczami NBA za dokładnie 25 zł (grając w środę typujesz mecze czwartkowe, grając w czwartek typujesz mecze piątkowe). Kurs zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.60. Jeśli twój kupon będzie przegrany bukmacher przyzna ci bonus 22 zł. Promocja obowiązuje w środy i czwartki. Co istotne, otrzymany bonus wystarczy obrócić jeden raz.

 • Weekendowy 10% cashback

Każda tura promocji weekendowej trwa od piątku od godziny 00:01 do niedzieli do godziny 23:59. Jak skorzystać z promocji? Typuj kupony AKO w czasie trwania promocji. Kurs całkowity kuponu min. 2.50, zaś kurs pojedynczy min. 1.60. Jeśli łączna kwota przegranych kuponów spełniających warunki promocji będzie wyższa niż 100 zł, gracz kwalifikuje się do otrzymania 10 % cashbacku. Maksymalny cashback może wynieść 150 zł.

 • Gry wirtualne bez podatku

Promocja na kupony AKO stawiane na sporty wirtualne Golden Race. Typując kupon z 3 zdarzeniami grasz bez podatku (+14 % do wygranych). Każde kolejne zdarzenie na kuponie to wyższy bonus do wygranej. Stawiając wygrany kupon z 10 zdarzeniami bonus wynosi 40 %

 • Super Kursy

Superbet wybiera codziennie kilka zakładów przedmeczowych, którym podwyższa kursy. Są one znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

 • Super Live

To promocja na zakłady live. Bukmacher podwyższa kursy na wybrane zdarzenia na żywo. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów live i różnych typów zakładów (nie tylko 1X2).

Superbet rejestracja

Jak założyć konto w Superbet? Bardzo prosto, bowiem formularz rejestracyjny bukmachera składa się tylko z jednej strony.

 • Wejdź na stronę Superbet z naszego linku i uzupełnij formularz rejestracyjny

Po kliknięciu w nasz link zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Będzie w nim już uzupełnione pole z kodem promocyjnym SBVIP.

 • Wypełnij formularz

Wypełnij puste pola w formularzu, czyli imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL oraz kraj zamieszkania. Możesz również zaznaczyć opcję “Czy posiadasz numer punktu Superbet”. Po uzupełnieniu danych należy jeszcze zaznaczyć zgody i oświadczenia (m. in. o pełnoletności)

 • Aktywuj link i stawiaj zakłady

Po dokonaniu rejestracji na mail podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij go, a następnie zaloguj się do bukmachera i obstawiaj zakłady.

 • Pamiętaj!

Dzięki szybkiej rejestracji w Superbet możesz obstawiać zakłady błyskawicznie. Otrzymasz także wszystkie bonusy na start. Jednak aby wypłacić środki musisz dokończyć pełną rejestrację. Należy wysłać skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Masz na to 90 dni od momentu dokonania szybkiej rejestracji.

Superbet rejestracja

Metody płatności

Chcesz wpłacić depozyt i skorzystać z bonusu na start? Dokonałeś pełnej rejestracji? Możesz więc wypłacić wygrane środki. Sprawdźmy jakie opcje wpłaty i wypłaty oferuje bukmacher Superbet.

Wpłaty

 • karty płatnicze VISA i MasterCard (min. 2 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • NETELLER (min. 1 zł)
 • przelew tradycyjny (min. 1 zł)

Wypłaty

 • Przelewy24 (szybkie wypłaty w 15 minut do 16 banków)
 • karta kredytowa
 • Paysafecard
 • przelew tradycyjny

Superbet zakłady bukmacherskie

Szczegółową analizę oferty Superbet opisujemy w artykule Superbet opinie. Warto jednak zwrócić uwagę na ciekawe zakłady – zarówno przedmeczowe (w tym dużo zakładów specjalnych), jak i na żywo (oraz dedykowany bonus na live). Dobrze prezentują się także zakłady na esport i sporty wirtualne. Oprócz promocji na podwyższone kursy i niskie marże bukmacher ma także atrakcyjną ofertę kursową na wszystkie dyscypliny. Oferuje również szczegółowe analizy spotkań (newsy, statystyki, wyniki) i transmisje na żywo. Łatwo postawić w Superbet kupon, wpłacić depozyt i wypłacić środki. Bukmacher powinien jednak poszerzyć ofertę zakładów na nowe rynki zdarzeń, a także rozszerzyć ofertę powitalną o freebet bez depozytu.

FAQ

Jaki jest bonus powitalny w Superbet?

Każdy gracz, który zarejestruje się u bukmachera Superbet i wpłaceniu min. 20 zł otrzyma bonus od pierwszego depozytu do 50 zł i zakład bez ryzyka do 500 zł. Po wpłacie min. 50 zł pierwszego depozytu może także otrzymać freebet 35 zł

Czy Superbet posiada szybką rejestrację

Tak, składa się ona wyłącznie z jednej strony formularza. Wystarczy podać kilka podstawowych danych i kliknąć w link aktywacyjny, aby móc stawiać zakłady w Superbet.

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Korzystając z niego podczas rejestracji gracz otrzyma dodatkowy freebet 35 zł na start.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close