Superbet kod promocyjny

37203755+200 PLN
 • 200 zł bonus na Ekstraklasę
 • 0 35 zł freebet od depozytu
 • 200 zł bonus od depozytu
 • 20 zł freebet za aplikację
 • 3500 zł cashback przez tydzień

Kod promocyjny

SBVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.01.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to: SBVIP. Wpisz go podczas rejestracji w Superbet i odbierz bonus 3755 PLN na start. Superbet kod promocyjny uruchomi freebet 35 zł, którego nie otrzymasz w standardowej ofercie. Otrzymasz także bonus od wpłaty 200 zł, freebet na aplikację 20 zł oraz cashback 3500 zł.

Superbet kod promocyjnySBVIP
Freebet od depozytu0 35 PLN
Bonus od 1. depozytu:100% do 200 PLN
Cashback:3500 PLN
Bonus za aplikację:20 PLN
Superbet kod promocyjny 2023 – bonusy
Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny: 200 PLN na Ekstraklasę (27.01 – 30.01)

Superbet przygotował dodatkowy bonus dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem SBVIP od 27.01 do 30.01. Będziecie mogli zgarnąć ekstra 200 PLN za poprawne wytypowanie dowolnego meczu 18. kolejki Ekstraklasy. Oto szczegóły:

 • Krok 1: Zarejestruj się z kodem SBVIP i zaznacz zgody marketingowe
 • Krok 2: Wpłać min. 50 PLN
 • Krok 3: Następnie postaw co najmniej 2 PLN na zwycięzcę dowolnego meczu 18. kolejki Ekstraklasy
 • Krok 4: Wygrywasz? Zgarniasz 200 PLN bonusu + wygraną rozliczoną po standardowym kursie
 • Krok 5: Bonus przed wypłatą będziesz musiał obrócić 3-krotnie na kuponach z kursem 1.80

Świetna promocja, dzięki której możecie zgarnąć dodatkowe 200 zł na start w Superbet. Oczywiście będziecie mogli w pełni wykorzystać komplet innych bonusów, które opiszemy poniżej.

Superbet kod promocyjny SBVIP – bonusy

Przechodzimy teraz do wyjaśnienia bonusów, które uruchamia nasz Superbet kod promocyjny. Zachęcamy także do sprawdzenia kodów promocyjnych, podwyższających bonusy u pozostałych bukmacherów. Dzięki nim będziecie mogli skorzystać z podwyżsoznych bonusów również u innych firm. Teraz przechodzimy do działania wszystich bonusów w Superbet.

 • Bonus od wpłaty 200 PLN
 • Ekstra freebet 35 PLN
 • Freebet 20 PLN na aplikację
 • Cashback 3500 PLN przez tydzień
Kod promocyjny Superbet

Jak aktywować bonus Superbet 3755 PLN – kolejność

Aby aktywować bonus Superbet należy wpisać Superbet kod promocyjny SBVIP przy rejestracji. Aby w pełni aktywować i wykorzystać wszystkie bonusy należy zachować odpowiednią kolejność, którą przedstawimy poniżej. Niezbędne jest również przestrzeganie warunków obrotu, które także znajdziecie przy opiszcze poszczególnych bonusów w Superbet.

Pamiętaj, że w Superbet możesz mieć aktywny tylko 1 bonus, a więc kolejne bonusy po akceptacji pojawią się w „oczekujących”. Nie zapomnij również zaznaczyć zgód marketingowych. Oto kolejność przyznania bonusów:

Kod promocyjny Superbet – kolejność odbioru bonusu

 1. Superbet bonus od 1. depozytu do 200 zł

 2. Freebet 35 zł (dostępny, jeśli użyjesz Superbet kod promocyjny)

 3. Freebet na aplikację 20 zł

 4. Cashback 3500 zł

Jeśli wpisałeś kod promocyjny Superbet i wpłaciłeś pieniądze, najpierw otrzymasz bonus 100% od depozytu. Gdy uda ci się go obrócić lub go utracisz, będziesz mógł wykorzystać freebet 35 zł. Ten bonus także będziesz musiał obrócić, aby wykorzystać freebet na aplikację, który otrzymasz do 72 godzin po zalogowaniu się do aplikacji. Na koniec, jeśli skończyłeś swój pierwszy tydzień na minusie, otrzymasz kolejny bonus: cashback aż do 3500 PLN.

Superbet kod promocyjny 2023 – bonus od 1. depozytu

Kod promocyjny Superbet na początek uruchamia bonus od 1. depozytu, który otrzymasz po wpłacie co najmniej 20 zł.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się, wpisz Superbet kod promocyjny: SBVIP i wyraź zgody marketingowe. Zaznacz również w formularzu chęć otrzymania bonusów na start

 2. Wpłata

  Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł (do 14 dni od rejestracji). Pamiętaj jednak, że aby otrzymać komplet bonusów należy wpłacić co najmniej 50 zł.

 3. Bonus

  Otrzymasz bonus od wpłaty 100% do 200 zł. Bonus musisz zaakceptować

 4. Obrót

  Bonus obróć 2-krotnie na kuponach z kursem 1,80 w ciągu 10 dni od wpłaty.

Aby otrzymać bonus od wpłaty możesz wpłacić tylko 20 zł, lecz nie otrzymasz wówczas freebetu 35 zł, dlatego rekomendujemy wpłatę 50 zł. Bonus jest aktywny 10 dni od pierwszej wpłaty, a nie od momentu rejestracji konta. Warunki obrotu w przypadku bonusu od wpłaty są bardzo atrakcyjne. Wystarczy otrzymanymi środkami obrócić dwa razy na kuponie, który spełnia warunki:

 • minimalny kurs dla kuponów SOLO 1.80
 • min. kurs dla kuponów AKO 1.80 (min. 2 zdarzenia)
 • min. kurs dla zakładów systemowych 1.80
 • kupon nie zawiera zdarzeń z oferty Super Kursy
Bonus od depozytu w Superbet

Zakłady, które zostaną zagrane ze środków depozytowych oraz stawki z wygranych i przegranych kuponów wliczają się do obrotu. Gracz na obrót ma 10 dni, więc pamiętaj, aby nie stawiać długoterminowych zakładów. Po obrocie środki bonusowe trafią na konto depozytowe. Podobnie jak w przypadku freebetu, nie możesz wypłacić środków z konta depozytowego przed obrotem bonusem, jeśli nie chcesz utracić bonusu.

Min. wpłata20 zł
Obrót2-krotny
Czas na wykorzystanie10 dni od wpłaty
Superbet bonus od wpłaty – podsumowanie

Wielu graczy pyta również o Superbet bonus bez depozytu. Niestety na ten moment nie jest on dostępny, ale gdy tylko pojawi się w ofercie, to opiszemy go w tym miejscu.

Superbet kod promocyjny – Freebet 35 zł

Drugi z bonusów, którzy otrzymasz to Superbet freebet 35 zł. Oto jak działa freebet Superbet:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się i wykorzystaj kod promocyjny Superbet SBVIP, zaznacz zgody marketingowe i opcję „chcę otrzymać bonus”

 2. Wpłata

  Wpłać min. 50 zł

 3. Akceptacja bonusu

  Superbet freebet otrzymasz w ciągu 48 godzin. Zaakceptuj go w ciągu 24 godzin .

 4. Wykorzystanie bonusu

  Freebet będziesz mógł wykorzystać po obrocie lub utracie bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystaj w ciągu 7 dni na dowolny zakład z oferty sportowej.

 5. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić. Pamiętaj jednak, że od twojej wygranej zostanie odjęta kwota freebetu. Oznacza to, że jeśli miałeś wygrać 100 zł, to wygrasz 75 zł, ponieważ tyle wynosi freebet.

Pamiętaj, że aby otrzymać freebet 35 zł musisz użyć kod promocyjny Superbet SBVIP. Bukmacher przyzna ci bonus w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty. Najpierw bonus trafi do kolejki, a uaktywniony zostanie po zakończeniu bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystać musisz w ciągu 7 dni, które liczone są od momentu, w którym pojawi się jako aktywny bonus. Dużą zaletą jest to, że freebet wystarczy wykorzystać na dowolny zakład.

Superbet kod promocyjny - freebet 35 PLN

Dodatkową informacją jest to, że jeśli masz środki na koncie depozytowym i aktywny freebet, to przy obstawianiu zakładu najpierw wykorzystany zostanie freebet, a ewentualnie potem pieniądze z konta depozytowego. Oznacza to, że jeśli masz aktywny freebet 35 zł, a chcesz obstawić za 50 zł, to pobrane zostanie 35 zł freebetu + 15 z konta depozytowego.

Min. wpłata50 zł
Obrót1x
Czas na akcpetację24h
Czas na wykorzystanie7 dni
Freebet 35 zł – podsumowanie

Superbet freebet na aplikację

Superbet oferta powitalna zawiera także freebet na aplikację. Jest to trzeci z bonusów. Oto jak z niego skorzystać

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się , zaznacz zgody marketingowe i wpłać min. 20 PLN

 2. Pobranie aplikacji

  Pobierz aplikację do 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu

 3. Freebet

  72 godziny od zalogowania, otrzymasz bonus 20 zł. Zaakceptuj go w ciągu 7 dni. Będzie on dostępny po wykorzystaniu wcześniejszych bonusów.

 4. Wykorzystanie

  Freebet wykorzystaj na dowolny zakład.

Superbet bonus na aplikację

Freebet będzie aktywny przez 10 dni i należy go wykorzystać na zakłady przedmeczowe lub live w tym okresie czasu. Warunki obrotu są bardzo atrakcyjne, ponieważ freebet wystarczy przed wypłatą wykorzystać tylko raz.

Superbet bonus na aplikację przyznany zostanie do 72 godzin od pierwszego zalogowania w aplikacji po wpłacie depozytu. Musisz go zaakceptować w ciągu 7 dni, a jeśli będziesz miał inny aktywny bonus, to trafi on do kolejki bonusów oczekujących. Obracać będziesz go mógł, gdy trafi on do aktywnych bonusów po zakończeniu wcześniejszego bonusu.

Superbet jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy zapewniają bonus skierowany na aplikację, a więc za to trzeba bukmachera docenić i na pewno warto z niego skorzystać.

Min. wpłata20 zł
Obrót1x
Czas na akceptację7 dni
Czas na wykorzystanie10 dni
Freebet na aplikację – podsumowanie

Superbet bonus powitalny – Cashback przez cały tydzień do 3500 PLN

Superbet oferta powitalna zawiera również tydzień bez ryzyka. Bonus przyznany jest graczom, którzy zakończyli pierwszy tydzień po rejestracji na minusie. Jego wartość wyliczana jest ze wzoru: suma stawek zakładów minus wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy.

 • Superbet bonus bez ryzyka to suma stawek zakładów, pomniejszona o wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy
 • bonus jest zliczany w pierwszym tygodniu po rejestracji i otrzymasz go tylko wtedy, gdy swój pierwszy tydzień zakończyłeś na minusie
 • tydzień bez ryzyka rozpoczyna się po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł (pamiętaj jednak, aby wpłacić 50 zł i zgarnąć wszystkie bonusy)
 • maksymalna kwota bonusu to 3500 zł
 • bonus zostanie dodany do konta gracza do 72 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego
 • cashbackiem należy obrócić 2 razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80
 • czas na obrót to 10 dni

Na pewno tego typu cashback nie jest tak atrakcyjny, jak bezpośredni zwrot stawki po pierwszym składzie. Dlatego, jeśli chcesz obstawiać bez ryzyka, to sprawdź bukmacherów z najlepszymi cashbackami na rynku.

Superbet kod promocyjny – boosty kursowe

Opisane powyżej bonusy nie są jedynymi elementami oferty na start w Superbet. Nasz Superbet kod promocyjny zapewnia także specjalne boosty kursowe dla nowych graczy.

Przynajmniej raz w tygodniu nowi użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnych promocji na najważniejsze wydarzenia sportowe. Promocje te dają możliwość obstawienia zakładów po kursie 100.00, 150.00, a czasem nawet 200.00. Wszystkie oferty specjalne wraz z warunkami zawsze znajdziecie w naszej zakładce z promocjami bukmacherskimi. Te najciekawsze prezentujemy także na górze artykułu.

Superbet kod promocyjny legalni bukmacherzy

Superbet bonus powitalny – jak obrócić?

Ile razy trzeba obrócić bonus w Superbet? To zależy od bonusu, ale wszystkie bonusy w Superbet mają naprawdę korzystne warunki. W tabeli poniżej znajdziecie wszystkie informacje ile razy trzeba obrócić bonus w Superbet:

Superbet bonusObrótCzas
Bonus od wpłaty 200 PLN2x (kurs 1.80)10 dni
Freebet 35 PLN1x (dowolny zakład)7 dni
Freebet 20 PLN1x (dowolny zakład)10 dni
Cashback 3500 PLN2x (kurs 1.80)10 dni
Superbet bonusy powitalne – obrót

Warunki obrotu są bardzo korzystne. Najkorzystniej wypadają dwa freebety, które przed wypłatą wystarczy wykorzystać na dowolny zakład. Pozostałe dwa bonusy także można łatwo spieniężyć.

Kody promocyjne u bukmacherów – Styczeń 2023

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 620 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
TOTALbet

standardowa oferta  5230 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 350 PLN więcej

Zobacz kod

Superbet promocje

Szeroko opisaliśmy już bonusy, które uruchamia kod promocyjny Superbet. Bukmacher nie zapomina także o stałych użytkownikach, którzy mogą korzystać z następujących promocji stałych

 • Super Game Jackpot

Niezwykle atrakcyjna promocja przeznaczona dla graczy posiadających konto stałe. Promocja podzielona jest na rundy, a każda z nich ma osobną pulę nagród. Należy zalogować się na konto i odpowiedzieć na kilka pytań bukmachersko – sportowych. W zależności od tego, na ile pytań odpowiedz dobrze, tyle otrzymasz nagrody w danej rundzie.

 • Superspin 

Każdego dnia gracze Superbet mogą zakręcić kołem i w zależności od tego na jakim polu zatrzyma się wskaźnik otrzymają bonus tej wysokości. Najniższa kwota wygranej do 5 zł. Można wylosować premię na zakłady sportowe, sporty wirtualne, a nawet rozbić jackpota! Co ważne, gracze muszą być zalogowani, aby skorzystać z promocji, bowiem przysługuje ona tylko raz dziennie. 

 • Super Przewaga

Postaw zakład przedmeczowy na wybrane rozgrywki oraz rynki (6 dyscyplin). Jeżeli wynik zdarzenia, spełni w trakcie meczu warunki promocji bukmacher rozliczy twój zakład jako wygrany, bez względu na końcowy wynik. Szczegóły dotyczące warunków dla poszczególnych dyscyplin znajdziesz na poniższej grafice:

Superbet promocje
 • Super Bonus

Superbet bukmacher zaproponował także klasyczną promocję na kupony AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus do wygranej. Promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus wynosi 7 %. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Maksymalnie może on wynieść 100 % i jest to możliwe w przypadku wygranego kuponu z min. 24 zdarzeniami

 • Gry wirtualne bez podatku

Promocja na kupony AKO stawiane na sporty wirtualne Golden Race. Typując kupon z 3 zdarzeniami grasz bez podatku (+14 % do wygranych). Każde kolejne zdarzenie na kuponie to wyższy bonus do wygranej. Stawiając wygrany kupon z 10 zdarzeniami bonus wynosi 40 %

 • Super Kursy

Superbet wybiera codziennie kilka zakładów przedmeczowych, którym podwyższa kursy. Są one znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

 • Bonus Box

Co miesiąc w puli nagród Superbet zapewnia 7 000 000 PLN! Codziennie możesz odebrać swój prezent poprzez kliknięcie „sprawdź swój box” w promocji. Następnie wyświetli ci się bukmacherskie zadanie, które będziesz musiał wykonać, aby zgarnąć swoją nagrodę. Do wygrania są freebety, bezpieczne zakłady oraz inne bukmacherskie nagrody.

Superbet rejestracja z kodem promocyjnym

Jak założyć konto na Superbet.pl? Bardzo prosto, bowiem formularz rejestracyjny bukmachera składa się tylko z jednej strony.

 • Wejdź na stronę Superbet z naszego linku i wykorzystaj Superbet kod promocyjny: SBVIP

Po kliknięciu w nasz link zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Kod promocyjny Superbet zostanie automatycznie uzupełniony. Jeśli znajdzie się tam inny kod to znaczy, że cookies zapamiętało stronę, na której byłeś wcześniej. Wpisz więc w pole Superbet kod bonusowy SBVIP i tyle! Pamiętaj, że nie wszystkie kody oferują takie same bonusy, a z nami masz gwarancję najwyższej oferty.

 • Wypełnij formularz

Wypełnij puste pola w formularzu, czyli imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL oraz kraj zamieszkania. Możesz również zaznaczyć opcję „Czy posiadasz numer punktu Superbet”. Po uzupełnieniu danych należy jeszcze zaznaczyć zgody i oświadczenia (m. in. o pełnoletności)

 • Aktywuj link i stawiaj zakłady

Po dokonaniu rejestracji na mail podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij go, a następnie zaloguj się do bukmachera i obstawiaj zakłady.

 • Pamiętaj!

Dzięki szybkiej rejestracji w Superbet możesz obstawiać zakłady błyskawicznie. Otrzymasz także wszystkie bonusy na start. Jednak aby wypłacić środki musisz dokończyć pełną rejestrację. Należy wysłać skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Masz na to 90 dni od momentu dokonania szybkiej rejestracji.

Superbet rejestracja

Metody płatności w Superbet.pl

Superbet zakłady bukmacherskie gwarantują natychmiastowe wpłaty i wypłaty, a więc z tym elementem nie ma żadnego problemu. Poniżej prezentujemy z jakich metod wpłat i wypłat skorzystamy w Superbet.pl

Wpłaty

 • karty płatnicze VISA i MasterCard (min. 2 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • NETELLER (min. 1 zł)
 • przelew tradycyjny (min. 1 zł)
 • Paypal

Wypłaty

 • Przelewy24 (szybkie wypłaty w 15 minut do 16 banków)
 • Paypal
 • karta kredytowa
 • Paysafecard
 • przelew tradycyjny

Superbet zakłady bukmacherskie

Szczegółową analizę oferty Superbet opisujemy w artykule Superbet opinie. Warto jednak zwrócić uwagę na ciekawe zakłady – zarówno przedmeczowe (w tym dużo zakładów specjalnych), jak i na żywo (oraz dedykowany bonus na live). Dobrze prezentuje się także Superbet oferta na esport i sporty wirtualne. Bukmacher umożliwia również typowanie gier karcianych, takich jak: poker, wojna i blackjack.

Oprócz promocji na podwyższone kursy i niskie marże, Superbet bukmacher ma także atrakcyjną ofertę kursową na wszystkie dyscypliny. Oferuje również szczegółowe analizy spotkań (newsy, statystyki, wyniki) i transmisje na żywo. Łatwo postawić kupon, wpłacić depozyt i wypłacić środki. Oferta powitalna według nas prezentuje się bardzo dobrze, ale Superbet bonus bez depozytu sprawiłby, że byłaby ona w 100% kompletna.

Superbet kod promocyjny – najważniejsze pytania

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Zagwarantuje ci on łącznie 3755 PLN na start. Kod promocyjny Superbet uruchomi specjalny freebet bez depozytu 35 PLN, bonus od wpłaty 200 zł, freebet na aplikację 20 zł oraz cashback 3500 zł.

Aby aktywować kod promocyjny i otrzymać podwyższoną ofertę powitalną należy założyć konto przez naszą stronę internetową. Kod bonusowy Superbet będzie już wpisany w formularzu.

Superbet to bezpieczny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Skorzystanie z freebetu w Superbet możliwe jest tylko przy użyciu naszego kodu promocyjnego SBVIP.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close