Superbet kod promocyjny

37203755+300 PLN
 • 300 zł na Pudzian – Szpilki
 • 0 35 zł freebet od depozytu
 • 200 zł bonus od depozytu
 • 20 zł freebet za aplikację
 • 3500 zł cashback przez tydzień

Kod promocyjny

SBVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 30.06.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Superbet kod promocyjny Czerwiec 2023

Użyj kodu promocyjnego Superbet: SBVIP, aby otrzymać najwyższą dostępną ofertę powitalną – aż do 3755 zł. Rejestracja z tym kodem pozwala na otrzymanie dwóch freebetów, o wartości 35 zł i 20 zł, z łatwymi do spełnienia warunkami obrotu. Dodatkowo, dzięki kodowi SBVIP, zyskasz bonus 100% od wpłaty do 200 zł oraz cashback aż do 3500 zł. To więcej, niż oferuje jakikolwiek konkurencyjny kod!

 • Freebet 35 zł z kodem
 • Bonus od wpłaty 200 zł
 • Bonus na aplikację 20 zł
 • Cashback 3500 zł
 • 300 PLN za zwycięstwo Pudziana lub Szpilki na KSW 83 (sprawdź szczegóły)
Superbet kod promocyjny

Jak wykorzystać Superbet bonus powitalny – szybka instrukcja

Rejestracja z kodem SBVIP zapewni ci 4 bonusy na start + ekstra boost kursowy. Teraz pokażę ci, co musisz zrobić, aby otrzymać każdy bonus i w pełni go wykorzystać:

 • Krok 1: Rejestrujesz się z kodem SBVIP i zaznaczasz zgody marketingowe
 • Krok 2: Wpłacasz pieniądze – najlepiej 200 zł
 • Krok 3: Najpierw otrzymujesz bonus od wpłaty 200 zł – czyli łącznie masz na granie 400 zł
 • Krok 4: Obstawiasz zakłady. Jeśli uda ci się obrócić bonusem dwukrotnie (czyli postawić zakłady za łączną sumę 400 zł), to bonus przechodzi na twoje konto depozytowe (czyli możesz go wypłacić, ale to dopiero po wykorzystaniu kolejnych bonusów – bo inaczej je stracisz)
 • Krok 5: Po 2 dniach od założenia dostaniesz freebet 35 zł. Wykorzystaj go na dowolny zakład – jak wygrasz, to nie musisz nic więcej obracać 
 • Krok 6: Potem po 3 dniach od ściągnięcia apki, dostaniesz kolejny freebet 20 zł. Też musisz wykorzystać go na dowolny zakład, a jak wygrasz, to kasa jest twoja.
 • Krok 7: Dodatkowo, jeśli spełniłeś warunki specjalnej aktualnej promocji boostowej (np. 300 PLN na mecze Ligi Mistrzów, czy Ligę Europy), to w ciągu 3 dni, Superbet przyzna ci odpowiedni bonus. Będziesz musiał obrócić go 3-krotnie na kuponach z kursem 1.80. Warunki najlepszej aktualnej promocji zawsze znajdziesz tutaj
Bonus odbiór Superbet

W ofercie powitalnej znajdziesz także cashback, ale otrzymasz go tylko jeśli swój pierwszy tydzień typowania skończysz na minusie.

Powyższe kroki pokazują ci, co należy zrobić, aby skorzystać z bonusów. Warto jednak przeczytać dalszą część artykułu, aby poznać wszystkie szczegóły działania bonusów, które odnotowałem, podczas moich testów bonusów w Superbet

Największe atuty oferty powitalnej Superbet

Bonus 200 zł od wpłaty – jak działa?

Teraz szczegółowo wyjaśnię ci jak działają bonusy w Superbet. Zacznę od bonusu, który otrzymasz najpierw, czyli od bonusu od wpłaty.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się, wpisz Superbet kod promocyjny: SBVIP i wyraź zgody marketingowe. Zaznacz również w formularzu chęć otrzymania bonusów na start

 2. Wpłata

  Wpłać pierwszy depozyt – min. 50 zł. Taka suma uruchomi pełen pakiet powitalny w Superbet.

 3. Bonus

  Otrzymasz bonus od wpłaty 100% do 200 zł. Bonus musisz zaakceptować

 4. Obrót

  Bonus obróć 2-krotnie na kuponach z kursem 1,80 w ciągu 10 dni od wpłaty.

Polecam ci wpłatę min. 50 zł, ponieważ wówczas otrzymasz wszystkie bonusy. Jeśli jednak jest to dla ciebie za duża kwota, to bonus otrzymasz za wpłatę co najmniej 20 zł, ale wtedy Superbet nie wypłaci ci dodatkowego darmowego zakładu.

Bonus od wpłaty - Superbet

Twój bonus od wpłaty będzie ważny przez 10 dni, dlatego nie stawiaj żadnych długoterminowych zakładów. Jeśli nie będziesz miał pomysłu na kupony, to zajrzyj do naszych analiz bukmacherskich z wysokimi kursami.

W moim odczuciu bardzo dużym plusem tego bonusu są łatwe warunki obrotu. Wystarczy otrzymanymi środkami obrócić dwa razy na kuponie, który spełnia warunki:

 • minimalny kurs dla kuponów SOLO 1.80
 • min. kurs dla kuponów AKO 1.80 (min. 2 zdarzenia)
 • min. kurs dla zakładów systemowych 1.80
 • kupon nie zawiera zdarzeń z oferty Super Kursy
Wpłata50 zł
Obrót2-krotny
Czas na wykorzystanie10 dni od wpłaty
Superbet bonus od wpłaty

Bonus od wpłaty w Superbet – co mi się podobało, a czego zabrakło?

Głównym atutem, który według mnie sprawia, że bonus od wpłaty w Superbet jest naprawdę korzystny, to proste warunki obrotu. Dwukrotny obrót, to naprawdę niewiele, zwłaszcza, że do obrotu brane są pod uwagę stawki z kuponów wygranych i przegranych, co wyróżnia Superbet np. na tle STS, gdzie liczą się stawki tylko z wygranych kuponów.

Podczas wykorzystywania bonusu zwróciłem także uwagę na bardzo czytelny widok, ile jeszcze zostało mi do obrotu. Dzięki temu dokładnie widzisz, ile jeszcze musisz obrócić.

Obrót bonusem od wpłaty

Minimalny kurs kuponu – 1.80, również uznałem za plus. Dla porównania w Etoto minimalny kurs wynosi 2.50. Podobnie jest w forBET, a więc Superbet zapewnia lepsze warunki.

Co Superbet mógłby poprawić w przypadku bonusu od wpłaty? Na pewno wyższa stawka byłaby plusem, bo porównując z 2000 zł w forBET, czy 1500 zł w STS, różnica jest bardzo znacząca. Pozostałe elementy działają jednak bez zarzutu, a ja polecam wykorzystanie tego bonusu.

Bonus od wpłaty największe atuty

Superbet kod promocyjny – freebet 35 zł 

Teraz wytłumaczę ci jak odebrać i wykorzystać freebet 35 zł. W moim odczuciu jest to najlepszy bonus, który znajdziesz w ofercie powitalnej Superbet. Pamiętaj, że dostępny jest tylko przy rejestracji z kodem SBVIP.

 1. Rejestracja i wpłata

  Oczywiście na początku musisz założyć konto z kodem SBVIP i wpłacić min. 50 zł.

 2. Akceptacja bonusu

  Freebet otrzymasz w ciągu 48 godzin. Zaakceptuj go w ciągu 24 godzin .

 3. Wykorzystanie bonusu

  Freebet będziesz mógł wykorzystać po obrocie lub utracie bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystaj w ciągu 7 dni na dowolny zakład z oferty sportowej.

 4. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić. Pamiętaj jednak, że od twojej wygranej zostanie odjęta kwota freebetu. Oznacza to, że jeśli miałeś wygrać 100 zł, to wygrasz 75 zł, ponieważ tyle wynosi freebet.

Bukmacher przyzna ci bonus w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty. Najpierw bonus trafi do kolejki, a uaktywniony zostanie po zakończeniu bonusu od wpłaty. Freebet wykorzystać musisz w ciągu 7 dni, które liczone są od momentu, w którym pojawi się jako aktywny bonus.

Freebet 35 Superbet

Dodatkową informacją jest to, że jeśli masz środki na koncie depozytowym i aktywny freebet, to przy obstawianiu zakładu najpierw wykorzystany zostanie freebet, a ewentualnie potem pieniądze z konta depozytowego. Oznacza to, że jeśli masz aktywny freebet 35 zł, a chcesz obstawić za 50 zł, to pobrane zostanie 35 zł freebetu + 15 z konta depozytowego.

Min. wpłata50 zł
Obrót1x
Czas na akcpetację24h
Czas na wykorzystanie7 dni
Freebet 35 zł – podsumowanie

Na co zwróciłem uwagę przy wykorzystywaniu freebetu 35 zł?

To, co najbardziej podoba mi się w tym freebecie, to brak obrotu! Wystarczy obstawić freebet na dowolny zakład i w przypadku wygranej pieniądze przechodzą na konto depozytowe.

Jest to ogromny atut, zwłaszcza jeśli porównamy warunki wykorzystania freebetu w Superbet do podobnych bonusów u innych bukmacherów.

BukmacherFreebetObrót
Superbet35 PLN1x
LVBET30 PLN2x
forBET150 PLN4x

Jak widać wymagane zaledwie 1-krotne wykorzystanie wyróżnia Superbet na tle takich bukmacherów jak LVBET i forBET. Według mnie freebet ma jednak jedną wadę. Jego kwota w przypadku wygranej jest odejmowana. Czyli jeśli obstawiłeś kupon, za który normalnie wygrałbyś 200 zł, to tak naprawdę wygrasz 165 zł.

W moim odczuciu trzeba zwrócić także uwagę na łatwość zdobycia freebetu. Jedynym wymogiem jest wpłata min. 50 zł. Dla porównania, aby zgarnąć freebet w Goplusbet trzeba wpłacić min. 100 zł. Podobne wymagania ma Betcris.

Freebet 35 PLN największe atuty

Superbet freebet 20 PLN za pobranie aplikacji

Trzeci z bonusów, który otrzymasz po założeniu konta to freebet 20 PLN na aplikację. Superbet to jeden z zaledwie trzech bukmacherów, który zapewnia swoim użytkownikom bonus na aplikację. Dlatego należy za to bukmachera pochwalić. Oto co musisz zrobić, aby go odebrać:

 1. Pobranie aplikacji

  Pobierz aplikację do 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu.

 2. Freebet

  72 godziny od zalogowania, otrzymasz bonus 20 zł. Zaakceptuj go w ciągu 7 dni. Będzie on dostępny po wykorzystaniu wcześniejszych bonusów.

 3. Wykorzystanie

  Freebet wykorzystaj na dowolny zakład.

Freebet będzie aktywny na twoim koncie przez 10 dni i musisz go wykorzystać na zakłady przedmeczowe lub live w tym okresie czasu. Warunki obrotu są bardzo proste, ponieważ freebet wystarczy przed wypłatą wykorzystać tylko raz.

Superbet bonus na aplikację

Pamiętaj, że freebet musisz zaakceptować w ciągu 7 dni. Jeśli będziesz w trakcie obracania innym bonusem, to trafi on do kolejki oczekujących. Minimalna wpłata, która uruchomi bonus to 20 zł, ale ponownie podkreślam, że lepiej, żebyś wpłacił 50 zł, aby otrzymać komplet bonusów.

Min. wpłata50 zł
Obrót1x
Czas na akceptację7 dni
Czas na wykorzystanie10 dni
Freebet na aplikację – podsumowanie

Bonus na aplikację w Superbet – zalety i wady

W mojej opinii, jeśli bukmacher w ofercie powitalnej zapewnia bonus na aplikację, to jest to bardzo duży atut. Zwłaszcza, że bonus na apkę w Superbet jest mega prosty.

Aby go wypłacić, wystarczy obrócić go raz na dowolnym kuponie lub kuponach. Po spełnionym obrocie, pieniądze przechodzą na konto depozytowe. Mi akurat nie udało się go obrócić, ale ty możesz mieć więcej szczęścia.

Freebet aplikacja 20 PLN

Jeśli chodzi o kwotę bonusu, to oczywiście mogłaby być ona wyższa. Etoto oferuje wyższy freebet na aplikację w wysokości 222 zł, ale aby go otrzymać, trzeba wpłacić aż 2000 PLN! LVBET zaproponował identyczną kwotę co Superbet. Reszta konkurencji w ogóle nie dedykowała bonusu na aplikację, a więc cała trója zasługuje na słowa uznania.

Co zmieniłbym w bonusie na aplikację w Superbet? Niestety podobnie jak w przypadku wszystkich freebetów u tego bukmachera, kwota bonusu odejmowana jest od potencjalnej wygranej. Czyli jeśli normalnie z 20 zł wygrałbyś 150 zł, to realnie otrzymasz 130 zł. Jest to jedyny minus, na który zwróciłem uwagę przy tym bonusie.

Freebet 20 PLN największe atuty

Boosty kursowe w Superbet – aktualna oferta

Boosty kursowe dają ci możliwość uzyskania dodatkowego bonusu, który skierowany jest na najważniejsze wydarzenia sportowe. W tym miejscu znajdziesz zawsze aktualny i najlepszy boost. Na ten moment jest on skierowany na zakład na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka na KSW 83 (03.06.2023 r.)

300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka na KSW 83 (zasady):

 • Krok 1: Podczas rejestracji z kodem SBVIP zaznacz zgody marketingowe
 • Krok 2: Wpłać min. 50 PLN
 • Krok 3: Postaw kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka
 • Krok 4: Jeśli wygrasz, zgarniesz bonus 300 PLN.
 • Krok 5: Bonus przed wypłatą obróć 3-krotnie na kuponach AKO z kursem 1.80

Bonus pojaw się na twoim koncie w ciągu 72 godzin. Będziesz musiał go zaakceptować, a jeśli będziesz w trakcie obracania innym bonusem, to ten trafi do kolejki. Do obrotu liczą się stawki kuponów wygranych oraz przegranych.

Pudzian wbije Szpilę

Podobają ci się tego typu oferty? Sprawdź zakładkę z boostami i promocjami bukmacherskimi, gdzie zawsze znajdziesz najlepsze boosty u bukmacherów.

Dlaczego boosty w Superbet są tak dobre?

Superbet to według mojej opinii bezapelacyjny lider na rynku, jeśli chodzi o boosty kursowe. Na ten moment pod względem liczby boostów, wysokości kursów oraz zakresu dyscyplin żaden inny bukmacher nie jest w stanie się z nim równać.

W moim odczuciu dużym atutem jest także obrót, ponieważ do obrotu liczone są stawki zarówno wygranych i przegranych kuponów. Dla porównania, w STS liczą się wyłącznie stawki wygranych kuponów. Wymagany kurs min. 1.80 na kuponie także nie stanowi problemu.

Ponadto w przypadku tego bonusu, stawka zakładu NIE JEST odliczana od potencjalnej wygranej, co odnotowałem w przypadku freebetu 35 zł oraz freebetu na aplikację.

Boosty kursowe największe atuty

Superbet bonus powitalny – Cashback przez cały tydzień do 3500 PLN

Superbet oferta powitalna zawiera również tydzień bez ryzyka. Bonus przyznany jest graczom, którzy zakończyli pierwszy tydzień po rejestracji na minusie. Jego wartość wyliczana jest ze wzoru: suma stawek zakładów minus wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy.

 • Superbet bonus bez ryzyka to suma stawek zakładów, pomniejszona o wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy
 • Bonus jest zliczany w pierwszym tygodniu po rejestracji i otrzymasz go tylko wtedy, gdy swój pierwszy tydzień zakończyłeś na minusie
 • Tydzień bez ryzyka rozpoczyna się po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł (pamiętaj jednak, aby wpłacić 50 zł i zgarnąć wszystkie bonusy)
 • Maksymalna kwota bonusu to 3500 zł
 • Bonus zostanie dodany do konta gracza do 72 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego
 • Cashbackiem należy obrócić 2 razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80
 • Czas na obrót to 10 dni

Na pewno tego typu cashback nie jest tak atrakcyjny, jak bezpośredni zwrot stawki po pierwszym składzie. Dlatego, jeśli chcesz obstawiać bez ryzyka, to sprawdź bukmacherów z najlepszymi cashbackami na rynku.

Superbet bonus powitalny – jak obrócić? (podsumowanie)

Poniżej, w ramach podsumowania prezentujemy warunki obrotu wszystkich opisanych powyżej bonusów w Superbet

Superbet bonusObrót
Bonus od wpłaty 200 PLN2x (kurs 1.80)
Freebet 35 PLN1x (dowolny zakład)
Freebet 20 PLN1x (dowolny zakład)
Boosty kursowe3x (kurs 1.80)
Cashback 3500 PLN2x (kurs 1.80)
Superbet bonusy powitalne – obrót

Warunki obrotu są bardzo korzystne. Najkorzystniej wypadają dwa freebety, które przed wypłatą wystarczy wykorzystać na dowolny zakład. Pozostałe dwa bonusy także można łatwo spieniężyć.

Kody promocyjne u bukmacherów – Czerwiec 2023

BonusKod promocyjny
Fortuna

standardowa oferta 620 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
TOTALbet

standardowa oferta  5230 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 350 PLN więcej

Zobacz kod

Promocje w Superbet

Testy, które przeprowadziłem, jasno wskazują, że promocje stałe, to jedna z głównych zalet bukmachera Superbet. Poniżej wskazaliśmy kilka najlepszych ofert.

 • Super Game Jackpot

Niezwykle atrakcyjna promocja przeznaczona dla graczy posiadających konto stałe. Promocja podzielona jest na rundy, a każda z nich ma osobną pulę nagród. Należy zalogować się na konto i odpowiedzieć na kilka pytań bukmachersko – sportowych. W zależności od tego, na ile pytań odpowiedz dobrze, tyle otrzymasz nagrody w danej rundzie.

Super Game Superbet
 • Superspin 

Każdego dnia gracze Superbet mogą zakręcić kołem i w zależności od tego na jakim polu zatrzyma się wskaźnik otrzymają bonus tej wysokości. Najniższa kwota wygranej do 5 zł. Można wylosować premię na zakłady sportowe, sporty wirtualne, a nawet rozbić jackpota! Co ważne, gracze muszą być zalogowani, aby skorzystać z promocji, bowiem przysługuje ona tylko raz dziennie. 

Super Spin Superbet
 • Super Przewaga

Postaw zakład przedmeczowy na wybrane rozgrywki oraz rynki (6 dyscyplin). Jeżeli wynik zdarzenia, spełni w trakcie meczu warunki promocji bukmacher rozliczy twój zakład jako wygrany, bez względu na końcowy wynik. Szczegóły dotyczące warunków dla poszczególnych dyscyplin znajdziesz na poniższej grafice:

Superbet promocje
 • Super Bonus

Superbet bukmacher zaproponował także klasyczną promocję na kupony AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus do wygranej. Promocja zaczyna się od kuponów z 5 zdarzeniami, wtedy bonus wynosi 7 %. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Maksymalnie może on wynieść 100 % i jest to możliwe w przypadku wygranego kuponu z min. 24 zdarzeniami

 • Gry wirtualne bez podatku

Promocja na kupony AKO stawiane na sporty wirtualne Golden Race. Typując kupon z 3 zdarzeniami grasz bez podatku (+14 % do wygranych). Każde kolejne zdarzenie na kuponie to wyższy bonus do wygranej. Stawiając wygrany kupon z 10 zdarzeniami bonus wynosi 40 %

 • Super Kursy

Superbet wybiera codziennie kilka zakładów przedmeczowych, którym podwyższa kursy. Są one znacznie wyższe niż w standardowej ofercie.

 • Bonus Box

Co miesiąc w puli nagród Superbet zapewnia 7 000 000 PLN! Codziennie możesz odebrać swój prezent poprzez kliknięcie „sprawdź swój box” w promocji. Następnie wyświetli ci się bukmacherskie zadanie, które będziesz musiał wykonać, aby zgarnąć swoją nagrodę. Do wygrania są freebety, bezpieczne zakłady oraz inne bukmacherskie nagrody.

Bonus Box - Superbet

Jak zarejestrować się w Superbet z kodem SBVIP?

Poniżej pokażę ci krok po kroku jak założyć konto w Superbet z kodem SBVIP przez aplikację mobilną:

 • Pobierz aplikację mobilną Superbet

Na początku pobierasz aplikację ze strony mobilnej superbet.pl. Aplikacja dostępna jest zarówno na systemu Android i iOS.

Pobieranie aplikacji
 • Przejdź do rejestracji w aplikacji

Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj się lub załóż konto”. Na dole ekranu znajdziesz czerwony przycisk „Dołącz do Superbet”

Superbet logowanie
 • Uzupełnij pierwszą stronę z danymi

W pierwszym kroku rejestracji uzupełnij podstawowe dane, które są widoczne poniżej

Rejestracja Superbet krok 1
 • Uzupełnij drugą stronę z danymi

Uzupełnij pozostałe dane. Pamiętaj, aby na samym dole ręcznie wpisać kod promocyjny Superbet: SBVIP! Podkreślamy także, że musisz udzielić wszystkich zgód marketingowych, aby w pełni odebrać ofertę powitalną i korzystać z promocji!

Rejestracja Superbet krok 2
 • Wyraź chęć dołączenia do SuperSocial

W kolejnym oknie będziesz mógł wyrazić chęć dołączenia do społeczności Super Social. Tam możesz wymieniać się kuponami oraz typami z innymi graczami. Dołączenia do SuperSocial nie jest wymaganie

 • Weryfikacjia e-mail

Na twoją skrzynkę został wysłany specjalny link aktywacyjny. Potwierdź go, aby aktywować swoje konto

Superbet weryfikacja
 • Superbet logowanie na konto

Następnie zaloguj się na swoje konto i ustaw limity na grę.

Superbet limity

I gotowe! Twoje konto tymczasowe jest w pełni aktywne. Możesz na nim swobodnie obstawiać zakłady i korzystać z bonusów. Jednak aby wypłacić środki, musisz dokończyć pełną rejestrację. Należy wysłać skan dowodu lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta bankowego. Masz na to 90 dni od momentu dokonania szybkiej rejestracji.

Metody płatności w Superbet.pl

Superbet zakłady bukmacherskie gwarantują natychmiastowe wpłaty i wypłaty, a więc z tym elementem nie ma żadnego problemu. Poniżej prezentujemy z jakich metod wpłat i wypłat skorzystamy w Superbet.pl

Wpłaty

 • karty płatnicze VISA i MasterCard (min. 2 zł)
 • Paysafecard (min. 2 zł)
 • tPay (min. 1 zł)
 • NETELLER (min. 1 zł)
 • przelew tradycyjny (min. 1 zł)
 • Paypal

Wypłaty

 • Przelewy24 (szybkie wypłaty w 15 minut do 16 banków)
 • Paypal
 • karta kredytowa
 • Paysafecard
 • przelew tradycyjny
Wpłaty Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie – oferta

Superbet to nie tylko bardzo dobra oferta powitalna. Podczas regularnej gry u tego bukmachera, zwróciłem uwagę na bardzo dobrą aplikacje mobilną, liczne darmowe transmisje oraz rozbudowaną ofertę zakładów na piłkę nożną, koszykówkę, czy tenis.

Rzuciło mi się też w oczy kilka niedoskonałości. Przede wszystkim brakuje klasycznego kreatora zakładów, konsultanci na czacie nie zawsze potrafią wszystko jasno wytłumaczyć i zdarza się, że jest problem z wypłatą niektórych promocji. O wszystkich zaletach i wadach Superbet przeczytasz w moich opiniach o tym bukmacherze.

Superbet opinie
Superbet Opinie
Czytam więcej

Superbet kod promocyjny – najważniejsze pytania

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Zagwarantuje ci on łącznie 3755 PLN na start. Kod promocyjny Superbet uruchomi specjalny freebet bez depozytu 35 PLN, bonus od wpłaty 200 zł, freebet na aplikację 20 zł oraz cashback 3500 zł.

Aby aktywować kod promocyjny i otrzymać podwyższoną ofertę powitalną należy założyć konto przez naszą stronę internetową. Kod bonusowy Superbet będzie już wpisany w formularzu.

Superbet to bezpieczny bukmacher, który posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Skorzystanie z freebetu w Superbet możliwe jest tylko przy użyciu naszego kodu promocyjnego SBVIP.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close