Kod Promocyjny STS – rejestracja 2022

15601675 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym STS?
 • 0 115 zł zakładu bez ryzyka
 • do 1500 zł bonusy od trzech wpłat
 • 60 zł bonus za zadania

Kod promocyjny

STSVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.12.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest STS kod promocyjny?

STS kod promocyjny to STSVIP. Wpisz go podczas rejestracji i odbierz najwyższy bonus STS – 1675 PLN. STS kod promocyjny uruchamia specjalny zakład bez ryzyka 115 zł, który nie jest dostępny w standardzie. Użycie kodu zagwarantuje ci także bonusy od depozytów 1500 zł oraz bonus za zadania 60 zł.

STS kod promocyjnySTSVIP
Zakład bez ryzyka115 zł
Bonusy od wpłat1500 zł
Bonusy za zadania60 zł
STS bonus na start

Kod promocyjny STS zapewni ci bardzo atrakcyjny zakład bez ryzyka 115 zł, którego nie otrzymasz w standardowej ofercie. Dzięki temu STS zajmuje miejsce w czołówce zestawienia najlepszych ofert powitalnych. Pokazuje to, że zdecydowanie warto wykorzystać STS kod promocyjny, zarejestrować się na przez naszą stronę i obstawiać Mundial oraz inne wydarzenia sportowe!

STS kod do bonusu – oferta na start 

Opisaliśmy już jakie bonusy na start gracze znajdą w ofercie STS. Teraz czas na wytłumaczenie dokładnych zasad bonusów. Wady i zalety bonusów, jak i innych elementów oferty STS znajdziesz w naszej recenzji bukmachera STS. Ułatwi ci ona korzystanie z zakładów oraz wyjaśni, na co zwrócić uwagę. Teraz przechodzimy do bonusów powitalnych.

STS kod promocyjny

STS kod promocyjny – zakład bez ryzyka

STS kod promocyjny 2022 uruchamia zakład bez ryzyka do 115 zł. Jak z niego skorzystać? 

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto i użyj nasz STS kod promocyjny vip

 2. Wpłata

  Wpłać minimum 50 PLN na konto depozytowe

 3. Obstawianie

  Obstaw zakład z konta depozytowego lub bonusowego. Zakład bez ryzyka dotyczy wyłącznie 1. postawionego zakładu. Minimalny kurs to 1,85.

 4. Zwrot

  Jeśli przegrałeś, STS zwróci ci stawkę zakładu pomniejszoną o podatek. Maksymalny zwrot jaki możesz uzyskać to 115 PLN. Jeśli obstawiłeś z konta depozytowego, otrzymasz zwrot, który możesz od razu wypłacić. Jeśli z konta bonusowego, to będziesz musiał bonus obrócić 2x na kuponach z kursem 1,91.

Zakład bez ryzyka w STS

Co istotne zakład bez ryzyka łączy się z bonusem od wpłaty. Oznacza to, że możesz skorzystać z obu bonusów. Pamiętaj jednak, że zakład bez ryzyka dotyczy 1. obstawionego przez ciebie kuponu. Ważną informacją jest także brak możliwości skorzystania z zakładów z promocji:  Cash-out, zakład STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia, Mecz dnia oraz Podwyższony kurs.

STS bonus od wpłaty

sts bonus od wpłaty

STS bonus od wpłaty podzielony został na 3 części. Bonusy dotyczą 1., 2. i 3. wpłaty: Łącznie możesz otrzymać maksymalnie 1500 PLN bonusu od depozytu. Oto jak bonusy zostały podzielone:

 • 1. wpłata – Dostajesz bonus 100% do 300 PLN (jeśli wpłacisz np. 300 PLN, dostajesz 300 PLN bonusu)
 • 2. wpłata – Dostajesz bonus 50% do 500 PLN (jeśli wpłacisz np. 1000 PLN, dostajesz 500 PLN bonusu) 
 • 3. wpłata – Dostajesz bonus 50% do 700 PLN (jeśli wpłacisz 1400 PLN, dostajesz 700 PLN bonusu

Czym jest bonus od wpłaty? Jest to bonus, który otrzymujesz za dokonanie depozytu. Jego wysokość zależy od ustaleń bukmachera. W przypadku STS bonus od wpłaty dotyczy trzech pierwszych wpłat. 

Należy pamiętać o tym, że aby wypłacić depozyty (niezależnie czy 1, 2 czy 3) musisz obrócić nimi 1x po kursie 1,85. Do obrotu liczą się tylko zakłady obstawione za środki bonusowe. Ponadto, aby otrzymać bonusy, musisz dokonać wszystkich 3 depozytów w ciągu 30 dni od rejestracji. 

Bonus od 1. wpłaty 

Teraz wyjaśnimy krok po kroku zasady wszystkich bonusów od depozytu w STS. Na początek zajmiemy się bonusem 100% od 1. wpłaty do 300 PLN. 

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto, przechodząc przez nasz link (STS kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie)

 2. Wpłata

  Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (nie ma minimalnej kwoty, która uprawnia do uzyskania bonusu).

 3. Bonus

  Po wpłacie pierwszego depozytu, automatycznie na twoim koncie bonusowym pojawi się równowartość wpłaty (bonus 100% od depozytu). Maksymalny bonus to 300 PLN (przy wpłacie 300 PLN). Jeśli wpłacisz więcej, także otrzymasz 300 PLN.

 4. Obrót bonusem

  Aby móc wypłacić bonus od 1. wpłaty, musisz obrócić go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów. Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia

Pamiętaj, że na skorzystanie z bonusu masz 30 dni i zostanie on automatycznie przypisany do twojego konta bonusowego (w przypadku 2 i 3 bonusu od wpłaty, bonus musisz zaakceptować samemu). Na obrót bonusu masz 90 dni. Jeśli nie uda ci się obrócić bonusem od 1. wpłaty, to możesz dokonać kolejnego depozytu i skorzystać z bonusu od 2. wpłaty.

Bonus od 2. wpłaty

Bonus 50% od 2. wpłaty do 500 PLN otrzymasz, jeśli dokonałeś 2. depozytu oraz obróciłeś lub przegrałeś bonus od 1. wpłaty.

 1. Wpłata

  Dokonaj swojego 2. depozytu. Pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu 30 dni od rejestracji. Maksymalny bonus od 2. wpłaty jaki możesz otrzymać to 500 PLN (przy wpłacie 1000 PLN).

 2. Akceptacja

  Kliknij “Odbierz bonus”

 3. Obrót bonusem

  Aby wypłacić bonus od 2. wpłaty, obróć go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów.

Na obrót bonusu masz 90 dni. Jeśli nie uda ci się go obrócić, możesz dokonać 3. wpłaty, która uruchomi kolejny bonus od wpłaty. 

Bonus od 3. wpłaty 

STS Bonus 50% od 3. wpłaty to maks 700 PLN. Otrzymasz go po wpłacie 3. depozytu i obrocie bonusu od 2. wpłaty (jeśli nie uda ci się obrócić, także możesz skorzystać z bonusu). 

 1. Wpłata

  Dokonaj swojego 3. depozytu. Pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu 30 dni od rejestracji. Maksymalny bonus od 3. wpłaty jaki możesz otrzymać to 700 PLN (przy wpłacie 1400 PLN)

 2. Akceptacja

  Kliknij “Odbierz bonus”

 3. Obrót bonusem

  Aby wypłacić bonus od 3. wpłaty, obróć go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów. Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia

Warunki skorzystania z bonusu od 2. i 3. wpłaty są identyczne, a różni się tylko kwota. Na obrót bonusami mamy 90 dni od momentu rejestracji. 

 Innym bukmacherem, który dysponuje bardzo interesującym bonusem od depozytu jest forBET.

STS kod promocyjny – bonus za zadania

Zakład bez ryzyka i bonusy od wpłat to najważniejsza część oferty powitalnej w STS. To jednak nie wszystko, bo bukmacher wprowadził również bonus za wykonywanie zadań, który może osiągnąć nawet 60 zł. Bonus podzielony został na 3 części i dotyczy pierwszych 3 wpłat. Oto jak go odebrać:

Zadania po 1. depozycie

 • Wytypuj zakład w aplikacji za min. 15 zł. po kursie min. 1,91
 • Zagraj kupon z co najmniej 1 zdarzeniem z zakładów przedmeczowych za co najmniej 15 zł po kursie min. 1,91.

Zadania po 2. depozycie

 • Obstaw kupon live za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
 • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91.

Zadania po 3. depozycie

 • Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za min. 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1.91
 • Obstaw zakład z min. 1 zdarzeniem e-sportowym za min. 15 zł po kursie co najmniej 1,91.

Pozostałe ważne informacje:

 • Kwota bonusu przy wypełnieniu wszystkich zadań wynosi 60 zł. Nie ma możliwości, aby otrzymać część bonusu po wykonaniu zadań z wyłącznie 1. lub 2. wpłaty. Albo wykonamy wszystkie zadania i otrzymamy 60 zł, albo bonus przepadnie.
 • Jeśli dokonałeś 3 depozytów od razu, to możesz wykonać je w dowolnej kolejności.
 • Nie ma minimalnej kwoty depozytu, którą musisz wpłacić, aby móc wykonać zadania.
 • W przypadku zadań brane są uwagę tylko zakłady obstawione z konta depozytowego.
 • Od momentu rejestracji masz 30 dni na wykonanie zadań i odbiór bonusu
 • Otrzymany bonus musisz obrócić 2-krotnie na kuponach z kursem min. 1,91. Masz na to 90 dni

Pamiętaj również, że jeśli wpłacisz 3 depozyty od razu, to będziesz mógł wykonywać wszystkie zadania w dowolnej kolejności, ale bonusy od wpłaty zostaną dodane do kolejki. Najpierw otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty, a po jego obrocie lub utracie drugi, a następnie trzeci.

STS bonus na start – jak obrócić? 

Skomplikowane zasady obrotu darmowymi bonusami na start często skutecznie zniechęcają graczy do założenia konta u danego bukmachera. W przypadku STS sytuacja ma się jednak zdecydowanie inaczej i zasady obrotu są bardzo proste. 

STS Bonus na start – zasady obrotu

STS bonusZasady obrotu
Zakład bez ryzyka 115 PLN Brak wymaganego obrotu lub 2x z kursem 1.91
Bonusy od wpłaty 1500 PLNobrót 2x bonus, min. kurs 1.91
Bonus za zadaniaWykonanie 6 zadań

Jeśli chcesz porównać zasady obrotu bonusami STS z ofertami powitalnymi innych bukmacherów, zobaczysz, że STS naprawdę nie utrudnia sprawy, zwłaszcza, jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, który jest najważniejszym elementem oferty. Obrót jest konieczny tylko w przypadku obstawienia za środki bonusowe, dlatego rekomendujemy wytypowanie pierwszego zakładu bez ryzyka za środki z konta depozytowego. Nieco trudniej wygląda sprawa z bonusami od wpłaty, lecz tutaj wymogi z reguły są wyższe.

Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów – Grudzień 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 620 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 350 PLN więcej

Zobacz kod

Rejestracja z kodem promocyjnym STS 

Rejestracja w STS z kodem promocyjnym jest bardzo prosta i przebiega sprawnie niezależnie od tego, czy gracz rejestruje się przez aplikację czy przez wersję przeglądarkową. Oto jak krok po kroku założyć konto u bukmachera STS.

 1. Krok 1

  Przejdź do rejestracji przez naszą stronę

 2. Krok 2

  Uzupełnij podstawowe dane (kod promocyjny STS: STSVIP zostanie wpisany automatycznie)

 3. Krok 3

  Po podaniu podstawowych danych i potwierdzeniu adresu e-mail zostanie utworzone konto tymczasowe

 4. Krok 4

  Uzupełnij pozostałe dane konta, takie jak: numer konta bankowego, zdjęcia dowodu osobistego (przód + tył) oraz adres zamieszkania

 5. Krok 5

  Bukmacher w ciągu najczęściej kilku godzin potwierdza dane gracza i tworzy konto tymczasowe. Wtedy gracz może w pełni korzystać z obstawiania w STS

sts-szybka-rejestracja
sts-kod-promocyjny

Czym różni się konto tymczasowe od stałego? Posiadając konto tymczasowe gracz może korzystać z oferty powitalnej, wpłacać pieniądze oraz obstawiać zakłady. Jednakże nie może wypłacić środków na konto bankowe oraz posiada limit stawek – 8000 zł. W momencie, gdy bukmacher zatwierdzi wszystkie dane, gracz może swobodnie obstawiać oraz wypłacać pieniądze. 

STS zakłady bukmacherskie – metody wpłaty i wypłaty

Po wyjaśnieniu procesu rejestracji, przybliżymy również jak wygląda kwestia wpłat i wypłat w STS. Na wstępie trzeba podkreślić, że bukmacher posiada przelewy błyskawiczne, a to oznacza, że niezależnie od godziny i dnia tygodnia możesz wpłacić pieniądze na konto gracza, jak i również wypłacić na konto bankowe. Wpłata zajmuje z reguły około minuty, natomiast wypłacone pieniądze trafiają na konto po kilkunastu minutach. 

 • Oto metody wpłat w STS: 
 • Kody BLIK
 • PayU
 • Dotpay
 • Karty VISA/MasterCard
 • Portfele elektroniczne PayPal, Skrill i Neteller
 • Wpłatę gotówkową w lokalu

STS kod bonusowy – promocje stałe

Naszym zdaniem stojące na wysokim poziomie promocje stałe i tymczasowe sprawiają, że gracze pozostają u danego bukmachera na dłużej. W tym aspekcie STS nie prezentuje się jednak dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o promocje stałe.

Zaproś kumpli

STS zaproponował bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla graczy, którzy zachęcą do założenia konta w STS swoich znajomych. Do zgarnięcia jest aż 340 PLN ekstra na zakłady. Oto, co należy zrobić, aby skorzystać z promocji: 

 1. Krok 1

  Zaloguj się i przejdź do zakładki “Zaproś Kumpla” (w przeglądarce jest ona umiejscowiona w prawym górnym rogu ekranu po najechaniu na ikonkę profilu, natomiast w aplikacji w sekcji “na skróty” – w prawym dolnym rogu ekranu). Następnie kliknij “Zaczynamy”

 2. Krok 2

  Gracz ma za zadanie dokonać depozytu o dowolnej wysokości i wytypuj kupon lub kupony z depozytu z co najmniej 1 zdarzeniem o kursie minimalnym 1.85, za łączną stawkę przynajmniej 25 PLN.

 3. Krok 3

  Po spełnieniu warunków gracz uzyska możliwość zapraszania do gry znajomych: Aby to zrobić musi wejść do sekcji „Zaproś kumpla”, skopiować link do zaproszenia i przesłać go znajomym.

 4. Krok 4

  Gracz i zaproszona osoba otrzymają 50 PLN bonusu, gdy zaproszony gracz przyjmie zaproszenie, zarejestruje się i wpłaci min. 50 PLN na depozyt. Musi również obstawić kupon lub kupony z depozytu z min. jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85 za łączną stawkę przynajmniej 500 PLN.

 5. Krok 5

  Łącznie zapraszający gracz może odebrać nawet 340 PLN – za każdego z sześciu znajomych do otrzymania jest 50 PLN oraz dodatkowo 20 PLN bonusu za trzeciego i szóstego zaproszonego, którzy spełnią warunki promocji.

 6. Krok 6

  Gracz po otrzymaniu bonusu musi go obrócić dwukrotnie na kuponach z kursem minimalnym 1,91. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

Cashout

STS oferuje swoim graczom również opcje CASH-OUT. Polega ona na tym, że gracz może wypłacić swoją wygraną przed zakończeniem kuponu. Promocja dotyczy kuponów zarówno SOLO, jak i AKO. Opcja nie pojawia się jednak zawsze i to bukmacher proponuje graczowi kiedy i ile może wypłacić. Dostępność cash-out gracz może sprawdzić w podglądzie kuponu. 

Promocje krótkoterminowe

O ile promocji stałych jest niewiele, to STS lepiej prezentuje się jeśli chodzi o promocje tymczasowe, które pojawiają się z okazji ważniejszych wydarzeń sportowych, a w szczególności piłkarskich. Jakie promocje krótkoterminowe znajdziemy w ofercie STS?

 • Promocje z okazji meczów reprezentacji Polski – STS jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski i zawsze przy okazji jej meczów publikuje kilka promocji specjalnych. Najczęściej do zgarnięcia są freebety lub częściowe zwroty w przypadku niepowodzenia. 
 • Promocje z okazji europejskich pucharów  – STS regularnie publikuje również promocje na mecze Ligi Mistrzów, czy też Ligi Europy. Często dotyczą one zakładów live, jak i również jest możliwość wygrywania freebetów. 
 • Promocje z okazji najważniejszych gal sportów walki – Promocje na tego rodzaju wydarzenia pojawiają się nieco rzadziej i są dostępne wyłącznie przy największych walkach lub galach. Przykładem są pojedynki Jana Błachowicza w UFC. 

STS zakłady bukmacherskie – strefa VIP

Na sam koniec zostawiliśmy Strefę VIP w STS. To program dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy tego bukmachera. Co należy zrobić aby dostać się do tego elitarnego grona?

 1. Krok 1

  Użyj kod promocyjny STS – STSVIP, załóż konto i skorzystaj z bonusów w STS.

 2. Krok 2

  Bądź aktywnym graczem. Jeśli będziesz regularnie obstawiał i korzystał z promocji, to jest realna szansa, że STS dostrzeże to i zaprosi cię do klubu VIP.

 3. Krok 3

  Jeśli jesteś członkiem klubu VIP w STS, bukmacher może zaprosić cię na najważniejsze wydarzenia sportowe, takie jak mecze reprezentacji Polski, czy też gale boksu.

Oprócz Strefy VIP, o której piszemy poniżej, warto dodać, że bukmacher STS nagradza stałych graczy specjalnymi bonusami. Wystarczy podać podczas rejestracji swojego maila i zaznaczyć opcję „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności w celu przedstawiania informacji o promocjach, konkursach i ofertach bonusowych”. Dzięki temu można liczyć na bonusy bukmacherskie niedostępne w standardowej ofercie STS.

STS kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Tak. STS przyznaje wszystkie bonusy już na etapie szybkiej rejestracji. Posiadając konto tymczasowe otrzymasz więc bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka.

STS kod promocyjny to: STSVIP. Jeśli wpiszesz go podczas rejestracji STS otrzymasz wyższy bonus na start niż w standardowej ofercie, czyli łącznie aż 1675 zł.

Po rejestracji z STS kodem promocyjnym otrzymasz:

 • Zakład bez ryzyka 115 PLN
 • Bonus od 3 wpłat do 1500 PLN
 • Bonusy 60 zł za wykonanie zadań

Zakład bez ryzyka otrzymasz z kodem promocyjnym STS. Wynosi on 115 PLN.

Tak. Pod warunki obrotu podchodzą wszystkie bonusy, poza zakładem bez ryzyka, który można od razu wypłacić, jeśli obstawiłeś go za konto depozytowe.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close