STS kod promocyjny

15601660 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym STS?
 • 0100 zł zakład bez ryzyka
 • 1500 zł bonusy od wpłat
 • 60 zł bonus za zadania

Kod promocyjny

Odbierz
 • oferta ważna do 31.10.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest i co daje STS kod promocyjny?

STS kod promocyjny to: STSVIP. Rejestracja z kodem zapewni ci najwyższy bonus STS 1660 zł. Otrzymasz zakład bez ryzyka 100 zł, bonusy od wpłat 1500 zł i bonus za zadania 60 zł.

 • Kod promocyjny STS: STSVIP
 • Zakład bez ryzyka: 100 zł
 • Bonus od wpłat: 1500 zł
 • Bonus za zadania: 60 zł

Zakład bez ryzyka da ci zwrot do 100 zł w gotówce (na konto depozytowe). Otrzymasz również łatwe w obrocie bonusy od 3 wpłat, bonus za wykonanie zadań. Warto zatem założyć konto z kodem STSVIP!

STS kod promocyjny

Bonusy z kodem promocyjnym STS

Nasz kod promocyjny STS zapewni ci dostęp do trzech bonusów na start. Poniżej zebraliśmy kwoty i wszystkie najważniejsze informacje dotyczące każdego z nich.

Najwyższa oferta na start
STS bonus powitalny
Ocena STS
4.7/5
Zarejestruj się w STS
 • Zakład bez ryzyka
  100 PLN
  Zwrot na konto depozytowe
 • Bonusy od wpłat
  1500 PLN
  Bonusy od trzech wpłat
 • Bonus za zadania
  60 PLN
  Bonusy za wykonanie zadań
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN

  Najlepszy bonus w ofercie powitalnej, który otrzymasz tylko przy rejestracji z kodem STSVIP.

  • Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład po rejestracji, otrzymasz zwrot do 100 zł.
  • Otrzymany zwrot będziesz mógł od razu wypłacić lub grać dalej
  • Jedyne wymagania to kurs 1.85 i minimalna wpłata 50 zł
 • Bonusy od wpłat 1500 PLN

  Za dokonanie trzech pierwszych wpłat w STS otrzymasz bonusy:

  • 1. wpłata: 100% do 300 PLN (wpłacasz 300 zł, dostajesz ekstra 300 zł bonusu)
  • 2. wpłata: 50% do 500 PLN (wpłacasz 1000 zł, dostajesz ekstra 500 zł bonusu)
  • 3. wpłata: 50% do 700 PLN (wpłacasz 1400 zł, dostajesz ekstra 700 zł bonusu)
 • Bonus za zadania 60 PLN

  Dodatkowo STS dorzuci ci 60 zł bonusu, jeśli wykonasz zadania bukmacherskie. Ich opis znajdziesz poniżej.

Powyższe informacje wystarczą ci do poprawnego wykorzystania bonusów w STS. Jeśli chcesz poznać dokładniejszą instrukcję wykorzystania oferty na start, to szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zachęcamy też do sprawdzenia darmowych bonusów u pozostałych bukmacherów online. Kilku z nich zapewnia jeszcze korzystniejszą ofertę niż STS, który nie posiada bonusu bez depozytu.

STS zakład bez ryzyka 100 PLN

Zakład bez ryzyka w STS wynosi 100 zł i w pełni zabezpiecza twój pierwszy zakład. W przypadku przegranej dostaniesz zwrot na konto depozytowe. Pamiętaj, że ten bonus otrzymasz wyłącznie przy rejestracji przez naszą stronę i z naszym STS kodem promocyjnym. Oto wyjaśnienie krok po kroku jak zagrać bez ryzyka:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto i wpisz STS kod promocyjny: STSVIP. Do skorzystania z bonusu wystarczy konto tymczasowe.

 2. Wpłata

  Wpłać minimum 50 PLN na konto depozytowe

 3. Kupon

  Obstaw zakład z konta depozytowego. Zakład bez ryzyka dotyczy wyłącznie pierwszego postawionego zakładu. Minimalny kurs to 1,85.

 4. Zwrot

  Jeśli przegrałeś, STS zwróci ci stawkę zakładu pomniejszoną o podatek. Maksymalny zwrot, jaki możesz uzyskać to 100 PLN. Jeśli obstawiłeś z konta depozytowego, otrzymasz zwrot, który możesz od razu wypłacić.

Warunki skorzystania z zakładu bez ryzyka są bardzo proste. Kluczowe jest to, że w przypadku przegranej, dostajesz zwrot i nie musisz martwić się o żaden obrót. STS to jeden z trzech bukmacherów, którzy zapewniają zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe. To zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji.

Min. wpłata50 PLN
Min. kurs1.85
Zwrot100 PLN
ObrótBrak
STS zakład bez ryzyka – podsumowanie

Zakład bez ryzyka – dodatkowe warunki

Zakład bez ryzyka w STS online pomimo tego, że jest bonusem bardzo prostym, to jest kilka dodatkowych aspektów, na które należy uważać, aby poprawnie z bonusu skorzystać. Oto one:

 • Zakład dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu postawionego po rejestracji
 • Pamiętaj, aby obstawić swój pierwszy zakład z konta depozytowego. Tutaj należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ po wpłacie środków, dostaniecie także bonus od pierwszej wpłaty. Obstawiając kupon, musicie zatem zwrócić uwagę, aby środki były stawiane z konta depozytowego. Jest to bardzo proste, wystarczy, że w prawym górnym rogu ekranu będziecie mieli zaznaczony „DEPOZYT”.
 • Jeśli postawicie z konta bonusowego, to również otrzymacie zwrot, ale na konto bonusowe. Wówczas przed wypłatą będziecie musieli obrócić go 2-krotnie na kuponach z kursem 1.91.
 • Na kuponie NIE mogą znaleźć się zakłady z promocji:  Cash-out, zakład STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia, Mecz dnia oraz Podwyższony kurs
 • Bonus jest ważny przez kilka la po założeniu konta, pamiętaj jednak, że dotyczy on wyłącznie pierwszego postawionego zakładu
 • Pamiętaj, że aby wypłacić pieniądze, musisz mieć założone konto stałe
STS zakład bez ryzyka
Przykładowy zakład bez ryzyka w STS

Bonusy od wpłat do 1500 PLN

STS bonus powitalny od wpłaty podzielony został na trzy części. Bonusy dotyczą 1., 2. i 3. wpłaty: Łącznie możesz otrzymać maksymalnie 1500 PLN bonusu od depozytu. Oto jak bonusy zostały podzielone:

Bonus od 1. wpłaty300 PLN
Bonus od 2. wpłaty500 PLN
Bonud od 3. wpłaty700 PLN

Ważną kwestią jest to, że aby otrzymać komplet bonusów, musisz dokonać pierwszych trzech depozytów w ciągu 30 dni od rejestracji. Łączna kwota na pewno robi wrażenie i jak przekonacie się z opisu poniżej, warunki wykorzystania także są przystępne. Patrząc na bonusy od wpłat u innych bukmacherów, to STS znajduje się w TOP 3 obok Etoto i forBET.

Jak obrócić bonusy od wpłat?

Wszystkie trzy bonusy od wpłat w STS mają te same warunki obrotu, a więc mocno ułatwia to sprawę. Oto zasady obrotu bonusami:

 • Bonusy przed wypłatą należy obrócić 2-krotnie. Oznacza to, że jeśli twój bonus wyniósł np. 200 zł, to musisz postawić wygrane zakłady za łączną stawkę min. 400 zł.
 • Do obrotu bonusami od wpłat liczą się wyłącznie wygrane kupony postawione za środki z konta bonusowego. Oznacza to, że jeśli postawiłeś kupon za 100 zł, a wygrałeś 350 zł, to do obrotu zaliczane jest 100 zł
 • Minimalny kurs na kuponie musi wynosić 1.91. Nie ma żadnych wymogów odnośnie minimalnej liczby zdarzeń.
 • Bonus jest bezterminowy, a więc nie musisz spieszyć się z obrotem.
 • Bonus utracisz w momencie, gdy przez 30 dni nie zagrasz ani razu lub na twoim koncie bonusowywm będzie mniej niż 2 zł, a żaden kupon nie będzie w grze.
 • Pamiętaj, że na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady z oferty na cash-out i Hit Dnia

Zasady są czytelne i takie same dla każdego z trzech bonusów od wpłat. Pamiętaj, że jeśli nie uda ci się obrócić bonusem od 1. wpłaty, to możesz dokonać kolejnego depozytu i skorzystać z bonusu od 2. wpłaty. Jeśli dany bonus obrócisz, to pieniądze będziesz mógł wypłacić.

STS warunki obrotu
Warunki obrotu bonusami od wpłat

STS bonus 100% od 1. wpłaty do 300 zł

Aby jeszcze lepiej wyjaśnić wam działanie bonusów od wpłat, opiszemy krok po kroku jak działa każdy z nich. Na początek zajmiemy się bonusem 100% od 1. wpłaty do 300 PLN. Będzie to równowartość wpłaconych środków, czyli

Wpłacasz 300 zł, dostajesz ekstra 300 zł bonusu – łącznie masz 600 zł na grę.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto, przechodząc przez nasz link (kod promocyjny STS zostanie wpisany automatycznie).

 2. Wpłata

  W ciągu 30 dni dokonaj swojej pierwszej wpłaty. Polecamy wpłacić min. 50 zł, aby móc skorzystać z zakładu bez ryzyka

 3. Bonus

  Po wpłacie pierwszego depozytu, w sekcji „Moje Bonusy” należy aktywować bonus.  Maksymalny bonus to 300 PLN (przy wpłacie 300 PLN). Jeśli wpłacisz więcej, także otrzymasz 300 PLN.

 4. Wypłata (obrót bonusem)

  Aby móc wypłacić bonus od 1. wpłaty, musisz obrócić go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów. Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia.

Bonus zostanie automatycznie przypisany do twojego konta bonusowego. Jest bezterminowy, a więc nie musisz spieszyć się z dokonaniem obrotu. Pamiętaj jednak, że jeśli przez 30 dni nie zagrasz ani razu, to utracisz swój bonus. Będziesz mógł go wypłacić po dokonaniu dwukrotnego obrotu. Czyli jeśli twój bonus wyniósł np. 100 zł, to musisz postawić wygrane zakłady na łączną sumę 200 zł.

STS bonus od wpłaty

Przykład obrotu bonusem: Obstawiasz kupon za 50 zł z konta bonusowego. Wygrywasz 200 zł, ale do obrotu liczone jest wyłącznie 50 zł. Jeśli przegrasz, stawka nie zostanie policzona do obrotu.

Jeśli nie uda ci się obrócić bonusem od 1. wpłaty, to możesz dokonać kolejnego depozytu i skorzystać z bonusu od 2. wpłaty.

STS bonus wpłata

Bonus od 2. wpłaty do 500 zł

Bonus 50% do 500 zł od 2. wpłaty dostaniesz po dokonaniu swojej drugiej wpłaty oraz po obróceniu lub utraceniu bonusu od 1. wpłaty. Wyniesie on połowę wpłaconego depozytu do 500 zł, czyli:

Wpłacasz np. 1000 zł i dostajesz bonus od 2. wpłaty 500 zł (możesz wpłacić mniej).

 1. Wpłata

  Po obróceniu lub przegraniu bonusu od 1. wpłaty, dokonaj swojego 2. depozytu.  Maksymalny bonus od 2. wpłaty jaki możesz otrzymać to 500 PLN (przy wpłacie 1000 PLN). Pamiętaj, aby dokonać wpłaty w ciągu 30 dni od założenia konta

 2. Akceptacja

  W sekcji „Moje Bonusy” aktywuj swój bonus.

 3. Obrót bonusem

  Aby wypłacić bonus od 2. wpłaty, obróć go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów.

Zasady obrotu są dokładnie takie same jak w przypadku bonusu od 1. wpłaty. Również jest to bonus bezterminowy. Jeśli nie uda ci się go obrócić, możesz dokonać 3. wpłaty, która uruchomi kolejny bonus od wpłaty. 

Bonus 50% od 3. wpłaty do 700 zł

Ostatni bonus od wpłaty, otrzymasz po obróceniu lub przegraniu bonusu od drugiej wpłaty. Bonus od 3. depozytu wyniesie połowę wpłaty do 700 zł, czyli:

Wpłacasz np. 1400 zł i dostajesz 700 zł bonusu. Możesz wpłacić też mniej

 1. Wpłata

  Dokonaj swojego 3. depozytu. Pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu 30 dni od rejestracji. Maksymalny bonus od 3. wpłaty jaki możesz otrzymać to 700 PLN (przy wpłacie 1400 PLN)

 2. Akceptacja

  Aktywuj bonus w sekcji „Moje Bonusy”.

 3. Obrót bonusem

  Aby wypłacić bonus od 3. wpłaty, obróć go 2 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów. Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia

Warunki skorzystania z bonusu od 2. i 3. wpłaty są identyczne, a różni się tylko kwota. Również jest to bonus bezterminowy.

Dlaczego warto grać w STS? Sprawdź opinie
STS opinie 2023
STS opinie
Czytam więcej

STS bonus za zadania 60 PLN

Ostatni element oferty powitalnej to bonus, który możesz uzyskać za wykonanie zadań bukmacherskich. Wynosi on 60 zł i aby go zdobyć, musisz wykonać wszystkie zadania, które opisujemy poniżej.

Zadania po 1. depozycie

 • Wytypuj zakład w aplikacji za min. 15 zł. po kursie min. 1,91
 • Zagraj kupon z co najmniej 1 zdarzeniem z zakładów przedmeczowych za co najmniej 15 zł po kursie min. 1,91.

Zadania po 2. depozycie

 • Obstaw kupon live za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
 • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91.

Zadania po 3. depozycie

 • Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za min. 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1.91
 • Obstaw zakład z min. 1 zdarzeniem e-sportowym za min. 15 zł po kursie co najmniej 1,91.

Pozostałe ważne informacje

Poza wskazaniem zadań po poszczególnych depozytach zebraliśmy dla was również garść informacji, które przydadzą wam się do zdobycia bonusu:

 • Kwota bonusu przy wypełnieniu wszystkich zadań wynosi 60 zł. Nie ma możliwości, aby otrzymać część bonusu po wykonaniu zadań z wyłącznie 1. lub 2. wpłaty. Albo wykonamy wszystkie zadania i otrzymamy 60 zł, albo bonus przepadnie.
 • Jeśli dokonałeś 3 depozytów od razu, to możesz wykonać je w dowolnej kolejności.
 • Nie ma minimalnej kwoty depozytu, którą musisz wpłacić, aby móc wykonać zadania.
 • W przypadku zadań brane są uwagę tylko zakłady obstawione z konta depozytowego.
 • Od momentu rejestracji masz 30 dni na wykonanie zadań i odbiór bonusu
 • Otrzymany bonus musisz obrócić 2-krotnie na kuponach z kursem min. 1,91. Masz na to 90 dni

Pamiętaj również, że jeśli wpłacisz 3 depozyty od razu, to będziesz mógł wykonywać wszystkie zadania w dowolnej kolejności, ale bonusy od wpłaty zostaną dodane do kolejki. Najpierw otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty, a po jego obrocie lub utracie drugi, a następnie trzeci.

Nie ma wątpliwości, że ten bonus trzeba traktować raczej jako uzupełnienie oferty powitalnej niż jej szczególnie istotny element. W porównaniu z bonusem od wpłaty i zakładem bez ryzyka, bonus za zadania jest trudny do spieniężenia.

Obrót bonusami w STS – podsumowanie

Aby jeszcze lepiej zobrazować wam wykorzystanie poszczególnych bonusów w STS, w tabeli poniżej zebraliśmy warunki obrót wszystkich bonusów na start. Pod tym kątem zakłady bukmacherskie STS wypadają naprawdę solidnie.

STS bonus na startZasady obrotu
Zakład bez ryzyka 100 PLN Brak wymaganego obrotu lub 2x z kursem 1.91
Bonusy od wpłaty 1500 PLNobrót 2x bonus, min. kurs 1.91
Bonus za zadaniaWykonanie 6 zadań

Warunki bonusów nie są wygórowane, a najlepiej wypada zakład bez ryzyka, którego nie musimy obracać. Jeśli jednak szukasz bonusów z jeszcze lepszymi warunkami obrotu, to polecamy ofertę powitalną TOTALbet. Otrzymasz tam bonusy bez depozytu oraz zakład bez ryzyka bez konieczności żadnego obrotu!

Sprawdź kody promocyjne do innych bukmacherów

Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne podwyższające bonusy u wszystkich najlepszych bukmacherów. STS jest w ich gronie, ale świetne oferty znajdziecie także w Fortunie, Superbet i forBET. Nasze kody promocyjne podwyższą wasze bonusy u każdego z tej trójki, zatem zachęcamy do kliknięcia link w tabeli.

BukmacherBonus powitalnyKod promocyjny
Fortuna

standardowa oferta 625 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 350 PLN więcej

Zobacz kod

Jakie promocje jeszcze otrzymasz w STS?

STS bukmacher poza ofertą powitalną zapewnia swoim graczom także promocje stałe. Są one dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Oto z jakich ofert możecie skorzystać:

Promocje kursowe

STS zapewnia dwie promocje kursowe, które zwiększają potencjalną wygraną na waszych kuponach:

 • Superoferta: Każdego dnia znajdziesz najciekawsze zakłady z podwyższonymi kursami na faworytów. Możesz zawierać je na kuponach SOLO lub AKO.
 • Hit dnia: Są to codzienne zakłady o podwyższonym kursie. STS wybiera je dla najbardziej wyrównanych spotkań. Możesz używać je na kuponach SOLO lub AKO.

Zaproś kumpli

STS zaproponował bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla graczy, którzy zachęcą do założenia konta w STS swoich znajomych. Do zgarnięcia jest aż 340 PLN ekstra na zakłady. Oto, co należy zrobić, aby skorzystać z promocji: 

 1. Krok 1

  Zaloguj się i przejdź do zakładki “Zaproś Kumpla” (w przeglądarce jest ona umiejscowiona w prawym górnym rogu ekranu po najechaniu na ikonkę profilu, natomiast w aplikacji w sekcji “na skróty” – w prawym dolnym rogu ekranu). Następnie kliknij “Zaczynamy”

 2. Krok 2

  Gracz ma za zadanie dokonać depozytu o dowolnej wysokości i wytypuj kupon lub kupony z depozytu z co najmniej 1 zdarzeniem o kursie minimalnym 1.85, za łączną stawkę przynajmniej 25 PLN.

 3. Krok 3

  Po spełnieniu warunków gracz uzyska możliwość zapraszania do gry znajomych: Aby to zrobić musi wejść do sekcji „Zaproś kumpla”, skopiować link do zaproszenia i przesłać go znajomym.

 4. Krok 4

  STS zakłady bukmacherskie wypłacą graczowi i zaproszonej osobie 50 PLN bonusu, gdy zaproszony gracz przyjmie zaproszenie, zarejestruje się i wpłaci min. 50 PLN na depozyt. Musi również obstawić kupon lub kupony z depozytu z min. jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85 za łączną stawkę przynajmniej 500 PLN.

 5. Krok 5

  Łącznie zapraszający gracz może odebrać nawet 340 PLN – za każdego z sześciu znajomych do otrzymania jest 50 PLN oraz dodatkowo 20 PLN bonusu za trzeciego i szóstego zaproszonego, którzy spełnią warunki promocji.

 6. Krok 6

  Gracz po otrzymaniu bonusu musi go obrócić dwukrotnie na kuponach z kursem minimalnym 1.91. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

STS zakłady bukmacherskie – promocje krótkoterminowe

Poza promocjami stałymi dostępne są także specjalne oferty krótkoterminowe. Pojawiają się one przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych. Głównie są to oferty na piłkę nożną:

 • Promocje z okazji meczów reprezentacji Polski – STS jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski i zawsze przy okazji jej meczów publikuje kilka promocji specjalnych. Najczęściej do zgarnięcia są freebety lub częściowe zwroty w przypadku niepowodzenia. 
 • Promocje z okazji europejskich pucharów  – STS regularnie publikuje również promocje na mecze Ligi Mistrzów, czy też Ligi Europy. Często dotyczą one zakładów live, jak i również jest możliwość wygrywania freebetów. 

STS wystawia również oferty specjalne przy okazji turniejów wielkoszlemowych w tenisie oraz turniejów rangi mistrzowskiej w siatkówce, koszykówce czy piłce ręcznej.

Jak założyć konto w STS z kodem promocyjnym?

STS rejestracja z kodem promocyjnym jest bardzo prosta i przebiega sprawnie niezależnie od tego, czy gracz rejestruje się przez aplikację, czy przez wersję przeglądarkową. Oto jak krok po kroku założyć konto u bukmachera STS.

 1. Krok 1

  Przejdź do rejestracji przez naszą stronę

 2. Krok 2

  Następnie uzupełnij podstawowe dane. Jeśli przeszedłeś do rejestracji przez naszą stronę, STS kod promocyjny uzupełni się automatycznie. Jeśli nie, to pamiętaj aby wpisać kod „STSVIP” w pole o nazwie „KOD PROMOCYJNY”

 3. Krok 3

  Podaj podstawowe dane i kod SMS.

 4. Krok 3

  Następnie zaznacz chęć otrzymania pełnego pakietu bonusowego, który umożliwia nasz kod (sprawdź obrazek poniżej). Po zaakceptowaniu, twoje konto tymczasowe zostanie uruchomione. Umożliwia ono korzystanie z pełnej oferty powitalnej, ale aby wypłacać pieniądze, musisz potwierdzić konto stałe.

 5. Krok 4

  Aby założyć konto stałe, które umożliwi ci wypłacanie pieniędzy, uzupełnij pozostałe dane konta, takie jak: numer konta bankowego, zdjęcia dowodu osobistego (przód + tył) oraz adres zamieszkania. Dane te należy podać w sekcji „Dane osobowe” w „Ustawieniach”.

 6. Krok 5

  Bukmacher w ciągu kilku godzin potwierdza dane gracza i tworzy konto stałe. Wtedy gracz może w pełni korzystać z obstawiania w STS. W naszym przypadku konto zostało zweryfikowane natychmiast.

STS rejestracja STSVIP

Czym różni się konto tymczasowe od stałego? Posiadając konto tymczasowe gracz może korzystać z oferty powitalnej, wpłacać pieniądze oraz obstawiać zakłady. Jednakże nie może wypłacić środków na konto bankowe oraz posiada limit stawek – 8000 zł. W momencie, gdy bukmacher STS zatwierdzi wszystkie dane, gracz może swobodnie obstawiać oraz wypłacać pieniądze. 

Logowanie w STS jest zabezpieczone hasłem, a wszelki dostęp do danych jest ściśle pilnowany.

sts-szybka-rejestracja

Metody wpłaty i wypłaty w STS

Po wyjaśnieniu procesu rejestracji, przybliżymy również jak wygląda kwestia wpłat i wypłat w STS. Na wstępie trzeba podkreślić, że STS bukmacher posiada przelewy błyskawiczne, a to oznacza, że niezależnie od godziny i dnia tygodnia możesz wpłacić pieniądze na konto gracza, jak i również wypłacić na konto bankowe. Wpłata zajmuje z reguły około minuty, natomiast wypłacone pieniądze trafiają na konto po kilkunastu minutach. 

 • Oto metody wpłat w STS: 
 • Kody BLIK
 • PayU
 • Dotpay
 • Karty VISA/MasterCard
 • Portfele elektroniczne PayPal, Skrill i Neteller
 • Wpłatę gotówkową w lokalu

STS kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Tak. STS przyznaje wszystkie bonusy już na etapie szybkiej rejestracji. Posiadając konto tymczasowe otrzymasz więc bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka.

STS kod promocyjny to: STSVIP. Jeśli wpiszesz go podczas rejestracji STS otrzymasz wyższy bonus na start niż w standardowej ofercie, czyli łącznie aż 1660 zł.

Po rejestracji z STS kodem promocyjnym otrzymasz:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Bonus od 3 wpłat do 1500 PLN
 • Bonusy 60 zł za wykonanie zadań

Zakład bez ryzyka otrzymasz z kodem promocyjnym STS. Wynosi on 100 PLN.

Zakładu bez ryzyka nie musimy obracać. Obrotu wymagają jednak bonusy od depozytu oraz bonusy za zadania.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close