Kod Promocyjny STS – rejestracja 2021

STS kod promocyjny

Jaki jest STS kod promocyjny?

Aktualny STS kod promocyjny to: STSVIP. Zarejestruj się u bukmachera przez nasz link, a zostanie on automatycznie uzupełniony. Dzięki temu otrzymasz najwyższą ofertę powitalną na rynku, czyli łącznie do 1504 zł bonusów na start.

W ramach oferty powitalnej w STS otrzymasz 1200 PLN na start od depozytu i dodatkowo 25 zł freebetu bez depozytu, 239 zł zakładu bez ryzyka (dostępny tylko z kodem promocyjnym) i inne bonusy. Aby aktywować STS bonus powitalny przejdź na stronę bukmachera i zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami. Aby otrzymać cashback należy postawić środki z konta depozytowego.

Typ BonusuSTS Bonus
STS Kod Promocyjny:Sprawdź kod
Bonus bez depozytu:25 PLN freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka:200 239 PLN zwrot stawki
Bonus od wpłaty:100% do 1200 PLN
Bonus na BetGames:20 PLN
Bonus na sporty wirtualne:20 PLN
Zaproś kumpla:50 PLN za przyprowadzenie kumpla
Strefa VIP:ekskluzywny klub dla graczy
Cashout:zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu

Kod Promocyjny VIP – rejestracja w STS

Bukmacher STS reklamuje się, że każdy gracz może otrzymać bonus. To prawda, przygotował ich kilka na każdą okazję. Czy można je powiększyć dzięki naszemu kodowi promocyjnemu STS? Tak – wpisując podczas rejestracji kod STSVIP otrzymasz mniejszy niż w standardowej ofercie zakład bez ryzyka i zaczniesz jak prawdziwy VIP. Możesz także skorzystać z promocji i bonusów przyznawanych już po rejestracji. Bonus powitalny z naszym kodem wynosi maksymalnie 1504 zł (1200 zł od wpłaty + 25 zł freebetu + 239 zł zakładu bez ryzyka + 20 zł na BetGames + 20 zł na sporty wirtualne). Przejdź do strony STS przez nasz link i skorzystaj z promocji tego legalnego bukmachera. Postaw po najwyższym kursie za darmowe bonusy na start i zacznij grę jak VIP.

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na start należy swój pierwszy zakład u bukmachera postawić z konta „gotówkowego”. Minimalna stawka wynosi 20 PLN kupon SOLO lub AKO.

Jakie bonusy otrzymasz w STS?

 • Freebet 25 zł na start bez depozytu
 • Zakład bez ryzyka 200 239 zł
 • Bonus od wpłaty 100% do 1200 zł
 • Zakład bez ryzyka 20 zł na BetGames
 • 20 zł na sporty wirtualne

Jak obrócić bonus w STS

Typ Oferty Opis
STS bonus STSVIP
Freebet bez depozytu 25 PLN obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Zakład bez ryzyka 239 PLN brak wymaganego obrotu
Bonus od wpłaty 1200 PLN obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na BetGames obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na sporty wirtualne obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Czas na obrót Bez limitu
Rejestracja w STS z kodem
STS Kod Promocyjny – Rejestracja 2021
Szybka rejestracja w STS
Potwierdź zgodę na bonus startowy STS

STS bonus na start

Tak jak wspomnieliśmy powyżej bukmacher STS oferuje dwa rodzaje bonusów – bez depozytu i od wpłaty. Oznacza to, że pierwszy z nich otrzymasz zaraz po rejestracji i weryfikacji konta, a drugi po wpłacie pierwszego depozytu. Bonus od wpłaty wynosi 100% do 1200 zł, natomiast freebet bez depozytu 25 zł. Dodatkowo rejestrując się przez naszą stronę i używając kodu promocyjnego otrzymasz zakład bez ryzyka 239 zł. Co więcej dostaniesz także 20 zł zakładu bez ryzyka na zakłady typu BetGames oraz 20 zł jeśli zagrasz w sporty wirtualne.

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 1200 PLN

 • zarejestruj konto w STS (może być tymczasowe)
 • zaznacz w formularzu opcję „chcę otrzymać bonus startowy”
 • wpłać pierwszy depozyt na konto
 • otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do kwoty 1200 zł
 • aby przenieść bonus na konto depozytowe musisz obrócić nim 3 razy z kursem kuponu min. 1.91
 • wpłacony pierwszy depozyt można wypłacić po jednokrotnym obrocie po kursie 1.85

Bonus od depozytu na start to najchętniej wybierana przez bukmacherów forma promocji. W przypadku bonusu powitalnego w STS jest to 100% do 1200 zł. Dodatkowe środki otrzymasz na swoim koncie gracza jeśli złożysz pierwszy depozyt. Bonus będzie wynosił tyle ile Twoja wpłata. Jeśli wpłacisz 600 zł otrzymasz kolejne 600 zł i będziesz miał do dyspozycji 1200 zł na zakłady w STS. Do obrotu bonusem i depozytem nie zaliczają się zakłady specjalne Hit Dnia i zakłady na gry karciane, Maxikombi, wypłacone przez cash out

Freebet STS 25 PLN bez depozytu

 • zarejestruj konto w STS z kodem STSVIP
 • do 3 dni od rejestracji z kodem zostanie przyznany bonus bez depozytu 25 zł
 • aby przenieść bonus na konto depozytowe należy obrócić jego kwotą 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91
 • nie ma limitu czasowego na obrót

Najlepsi bukmacherzy oprócz bonusu od wpłaty oferują także darmowe bonusy czy zakłady bez ryzyka. Także STS daje nowym graczom na start darmowy bonus w postaci freebetu bez depozytu w wysokości 25 zł. Środkami bonusowymi należy obrócić 3 razy po min. kursie 1.91. To dość niski warunek obrotu, a więc kolejny plus dla STS. Obrotu nie można dokonać na kuponach Maxikombi, Hit Dnia, Zakład Bezpieczny i tych wypłaconych przez cash out.

Zakład bez ryzyka 239 PLN – oferta tylko z kodem

 • zarejestruj konto z kodem STSVIP
 • po rejestracji wpłać depozyt min. 10 zł i postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za środki własne
 • jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki do kwoty 239 zł
 • cashback trafi na konto gracza do 24 godzin od rozliczenia kuponu jako przegrany
 • zwrot będzie pomniejszony o podatek 12 %
 • zwrot trafia na konto depozytowe i można go wypłacić

Gracze, którzy zarejestrują się u bukmachera STS przez nasz link z kodem STSVIP otrzymają też 239 zł zakładu bez ryzyka. W standardowej ofercie wynosi on 200 zł. Bukmacher nie określa kwoty stawki kuponu jaką należy postawić, by skorzystać z promocji. Zakład bez ryzyka można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Do promocji nie zaliczają się: zakłady anulowane, wypłacone przez cash out, STS Bezpieczny, Maxi Kombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady za środki bonusowe, zakłady rozliczone w części lub w całości jako zwrot po kursie 1.00.

Zakład bez ryzyka 239 zł łączy się z promocją powitalną 1200 zł od depozytu, freebetem 25 zł oraz zakładem bez ryzyka 20 zł na BetGames. Szczegóły w regulaminie.

Bezpieczne 20 zł na Bet Games

 • po zalogowaniu na konto zapisz się do promocji klikając przycisk „weź udział”
 • stawiaj za środki własne zakłady SOLO z kursem min. 1.90 na gry karciane
 • minimalna łączna stawka zakładów to 20 zł
 • czas na zawarcie zakładów liczony jest od momentu postawienia pierwszego po rejestracji zakładu na gry karciane i trwa do godz. 23:59 tego samego dnia
 • bukmacher zwróci ci na konto depozytowe sumę stawek przegranych kuponów do kwoty 20 zł
 • zwrotu nie trzeba obracać

U bukmachera STS można obstawiać zakłady na symulowane gry karciane – pokera, wojnę i bakarata. Rozgrywki BetGames w STS przebiegają w czasie rzeczywistym, a zakłady można stawiać na żywo. Na polskim rynku jest to nowy produkt, ale zdążył już zebrać spore grono miłośników. Jeśli chciałbyś spróbować wytypować wynik jednej z dostępnych w ofercie gier możesz zrobić to nie tracąc żadnych środków. STS przygotował specjalny bonus dla nowych graczy BetGames – zakład bez ryzyka w wysokości 20 zł. Możesz więc postawić zakład, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot sumy stawek przegranych kuponów do 20 zł. W przypadku wygranej, przechodzi ona na Twoje konto gracza.

Pewne 20 zł na sporty wirtualne

 • po zalogowaniu na konto zapisz się do promocji klikając przycisk „weź udział”
 • stawiaj za środki własne zakłady SOLO lub AKO z kursem min. 1.90 na sporty wirtualne
 • czas na zawarcie zakładów liczony jest od momentu postawienia pierwszego po rejestracji zakładu na gry karciane i trwa do godz. 23:59 tego samego dnia
 • bukmacher zwróci ci na konto bonusowe sumę stawek przegranych kuponów do kwoty 20 zł
 • aby wypłacić cashback należy obrócić nim. 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91

Oprócz zakładu bez ryzyka na zakłady w STS możesz też otrzymać cashback na sporty wirtualne. Rzadko kiedy bukmacherzy przygotowują promocje powitalne na sporty wirtualne, zatem za tę akcję należy się STS plus. Co prawda wymagany jest obrót zakładem bez ryzyka, ale na całkiem dogodnych warunkach.

Oferty dla stałych graczy

Oprócz Strefy VIP, o której piszemy poniżej, warto dodać, że bukmacher STS nagradza stałych graczy specjalnymi bonusami. Wystarczy podać podczas rejestracji swojego maila i zaznaczyć opcję „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności w celu przedstawiania informacji o promocjach, konkursach i ofertach bonusowych”. Dzięki temu można liczyć na bonusy bukmacherskie niedostępne w standardowej ofercie STS.

STS promocje tymczasowe

Oprócz oferty powitalnej STS przygotował też specjalne promocje na wydarzenia sportowe, dla miłośników sportów wirtualnych czy nagrody rzeczowe, np. bilety na mecz. Sprawdźmy, jakie są aktualne bonusy w ofercie tego legalnego bukmachera.

Zaproś przyjaciela i zgarnij 50 zł

I Ty i Twój znajomy możecie otrzymać bonus 50 zł na zakłady online w STS. W zakładce „Zaproś kumpla” możesz wysłać zaproszenie do znajomego. Jeśli ten przyjmie zaproszenie, zarejestruje się u bukmachera STS, a także złoży depozyt w wysokości min. 50 zł i obróci 150 zł po kursie 1.5 – otrzymasz 50 zł w formie vouchera. Tak samo Twój kumpel. Środki te możecie przeznaczyć na dowolne zakłady. Tak jak w przypadku innych promocji STS bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.91.

Emocje Rządzą w STS

Pod taką nazwą bukmacher prowadzi aż kilka promocji. Dotyczą one meczów piłki nożnej w rozgrywkach ligowych, pucharowych, reprezentacyjnych czy eliminacyjnych. Pula nagród to zazwyczaj około 50 000 zł. Do podziału otrzymają ją osoby, które najlepiej wytypują wybrane mecze z danych rozgrywek.

Cashback do 50 zł tygodniowo

W każdym tygodniu gracze mogą otrzymać nawet 50 zł zakładu bez ryzyka. Istotne jest to, że aby skorzystać z tej promocji należy się za każdym razem do niej zapisać. Każdy tydzień podzielony jest na dwa etapy: pierwszy od poniedziałku do czwartku, drugi od piątku do niedzieli. Gracz typuje kupony AKO na zakłady przedmeczowe i live. W razie przegranej gracz otrzyma zwrot równy 20 % postawionych stawek, za pierwszy etap maksymalnie 30 zł, zaś za drugi 20 zł. W sumie można zatem otrzymać do 50 zł cashbacku.

Jak otrzymać bonusy w STS

Powyżej opisaliśmy bonusy dostępne u bukmachera STS. Jednym – i najważniejszym – z wymogów jest postawienie zakładów za stawkę bonusu, czyli tzw. obrót.

Jak można zauważyć bukmacher STS wymaga w ramach promocji powitalnej obrotu bonusem. Dotyczy to zarówno bonusu od pierwszej wpłaty, jak i freebetu bez depozytu. W przypadku freebetu i bonusu od wpłaty należy obrócić nimi 3 razy po kursie 1.91. Natomiast zakładu bez ryzyka nie trzeba w ogóle obracać.

Jest to raczej dobra oferta. Zwłaszcza, że cashbacku nie trzeba obracać. Oczywiście im mniejszy obrót, tym promocja atrakcyjniejsza, jednak 3-krotność stawki w przypadku bonusu od wpłaty to w miarę przyzwoita liczba, podobnie jak w przypadku freebetu.

Aby skorzystać z promocji tymczasowych nie musisz podawać żadnych kodów. Jest on potrzebny, by aktywować bonus powitalny. W przypadku STS jest to 1200 zł od pierwszej wpłaty, freebet w wysokości 25 zł, zakład bez ryzyka o wartości 239 zł, bonus 20 zł na BetGames i 20 zł na virtuale.

Bonusy w STS z kodem promocyjnym
Sprawdź wyjątkowy Bonus Powitalny STS

Jak wpisać STS kod promocyjny?

Nie musisz wpisywać kodu promocyjnego podczas rejestracji. Wystarczy, że klikniesz w baner u góry strony, a zostaniesz przekierowany do formularza z naszego linku aktywacyjnego. Kod będzie już automatycznie wpisany. Ty musisz tylko uzupełnić podstawowe dany, aby cieszyć się wyższym bonusem powitalnym.

Rejestracja u bukmachera STS w 2021

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Bukmacher STS ułatwił nam ten obowiązek wprowadzając szybką rejestrację. W zasadzie wszystko znajduje się na jednej stronie formularza – dane konta, dane osobowe i potwierdzenie rejestracji w STS. W pierwszym punkcie musisz podać e-mail, hasło i wpisać kod promocyjny. W drugim punkcie należy podać podstawowe dane, m. in. imię i nazwisko, pesel oraz kod SMS, który otrzymasz w wiadomości tekstowej. Jak widzisz bukmacher nie wymaga podania ani numeru konta ani dołączenia kopii zdjęcia.

Jak tylko wypełnisz formularz kliknij w przycisk „Zarejestruj”. Teraz musisz poczekać na weryfikację. Otrzymasz maila od STS z informacją o pozytywnej lub negatywnej weryfikacji. Jeśli wypełniłeś wszystkie pola poprawnie to nie musisz się o nic martwić.

Pamiętaj, aby na pierwszej stronie formularzu rejestracyjnego kliknąć w napis “Masz kod promocyjny?”. Dopiero wtedy rozwinie się okienko, gdzie musisz wpisać kod bonusowy STSVIP. Aktywuje on ekstra bonus STS na start w postaci zakładu bez ryzyka w wysokości 239 zł, freebetu 25 zł, cashbacku 20 zł na BetGames oraz bonusu od wpłaty do 1200 zł i 20 zł cashback na sporty wirtualne. Po rejestracji otrzymasz też dostęp do szerokiej oferty bonusowej tego bukmachera.

STS jako jeden z niewielu bukmacherów wprowadził opcję szybkiej rejestracji, dzięki której otrzymamy cały pakiet dostępnych bonusów na start. Co to oznacza? To, że po utworzeniu konta tymczasowego dostaniesz freebet, a po dokonaniu depozytu także bonus od wpłaty. U niektórych buków darmowe bonusy zgarniesz dopiero po pełnej weryfikacji konta, a więc podając swój numer konta bankowego i skan zdjęcia dokumentu tożsamości. W przypadku STS podanie tych danych jest wymagany tylko przy wypłacie. Jeśli więc chcesz wypłacić środki ze swojego konta gracza należy dokonać pełnej rejestracji.

Jak założyć konto w STS?

Szybka rejestracja pozwoli Ci otrzymać bonusy czy stawiać zakłady, jednak są pewne ograniczenia i w jednym i w drugim przypadku, a środki z wygranych zakładów nie mogą zostać wypłacone do czasu pełnej weryfikacji. Zacznijmy od tego co otrzymamy jako posiadacze stałego konta w STS, a następnie jak uzupełnić dane.

 • Po pierwsze w przypadku bonusów na start otrzymasz pełen pakiet nawet po szybkiej rejestracji. Jednak dopiero pełna rejestracja pozwoli Ci na udział w promocjach tymczasowych i dołączenie do klubu STS VIP.
 • Po drugie – możesz stawiać zakłady, ale limit stawek wynosi 5000 zł. Pełna rejestracja pozwoli Ci na stawianie zakładów praktycznie bez ograniczeń.
 • Trzeci i najważniejszy punkt to wypłata środków. Do czasu gdy Twoje konto będzie niepełne środki z wygranych zostaną uziemione. Uwolni je dopiero weryfikacja Twojego konta.

No dobrze. Jak w takim razie uzupełnić dane i ile czasu zajmie pełna STS rejestracja?

Aby założyć konto stałe należy podać kilka informacji: numer konta bankowego, e-mail, login, adres zamieszkania i dołączyć zdjęcie dokumentu tożsamości.

Zaloguj się w STS i kliknij w zakładkę „Moje konto”, następnie przejdź do sekcji „Dane osobowe”. Tam wystarczy dodać wszystkie wymagane dane. Po krótkiej weryfikacji otrzymasz na maila potwierdzenie, że posiadasz stałe konto gracza STS.

Konto tymczasowe w STS
Uzupełnienie danych w STS

Jak wypłacić środki

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dotyczące bonusu, m. in. wpłacisz depozyt, postawisz zakład w wysokości wymaganej kwoty i dokonasz obrotu bonusem będziesz mógł wypłacić swoje środki z konta gracza na swoje konto bankowe.

Aby wypłacić pieniądze zaloguj się na stronie bukmachera STS. Jeśli dokonałeś szybkiej rejestracji musisz przed tym uzupełnić brakujące dane, m. in. podając nr konta i skan dowodu.

W zakładce “Moje konto” wybierz opcję “Wypłata”. Wystarczy, że podasz kwotę przelewu, jaką chcesz wypłacić oraz hasło do konta STS. Bukmacher obsługuje 12 najpopularniejszych banków, a wypłaty, które dochodzą średnio w 15 min. są wysyłane codziennie w godz. 10-24. Jeśli masz konto w banku innym niż te, które obsługuje STS wypłata zostanie zaksięgowana na Twoim koncie maksymalnie do 2 dni roboczych.

Depozytu dokonasz za pomocą takich metod jak: PayU, DotPay, Paysafecard, Skrilla, Netellera, PayPal, BLIKA i płatności za pomocą karty kredytowej i debetowej VISA i Mastercard.

Jeśli jesteśmy przy płatnościach to warto dodać, że STS ma w ofercie opcję cashout. Daje ona możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu – przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń na kuponie. Funkcja cash-out dostępna jest dla zakładów pojedynczych i kombi.

Strefa VIP

Na sam koniec zostawiliśmy Strefę VIP w STS. To program dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy tego bukmachera. Co należy zrobić aby dostać się do tego elitarnego grona? Po pierwsze – załóż konto. Kliknij w wybrany na tej stronie baner i zarejestruj się. Otrzymasz wyjątkowe bonusy, dzięki którym możesz stawiać zakłady. Jeśli będziesz aktywnym graczem z pewnością otrzymasz zaproszenie od STS do klubu VIP. A co otrzymasz dzięki uczestnictwu? Nagrody rzeczowe, bilety na ciekawe wydarzenia sportowe, a także wyższe limity, szybszą autoryzację i dedykowanego konsultanta. STS przygotował naprawdę atrakcyjna ofertę na zakłady dla lojalnych graczy.

Kody promocyjne u bukmacherów online

Jeśli oferta bukmachera STS nie przypadła Ci do gustu to sprawdź bonusy z kodami promocyjnymi u innych bukmacherów. Znajdziesz tam darmowe zakłady, bonusy bez depozytu i reload bonusy. My polecamy zwłaszcza dwóch bukmacherów online – Fortunę i Totolotka. Pierwszy ma zakład bez ryzyka na start 2021 do 215 zł, a drugi bonus bez depozytu 25 zł (oferty tylko z naszym kodem promocyjnym). Z kolei z kodem bonusowym forBET otrzymasz dodatkowe 200 zł bez ryzyka i 100 zł freebet.

Najlepsze Kody Promocyjne – Październik 2021

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny VIP Kod Rejestracyjny
Fortuna standardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STS standardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
forBET standardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod

FAQ

Czy po szybkiej rejestracji otrzymam wszystkie bonusy?

Tak. Bukmacher STS jako jedyny na rynku przyznaje wszystkie bonusy już na etapie szybkiej rejestracji. Posiadając konto tymczasowe otrzymasz więc freebet, a po wpłaceniu depozytu także bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka.

Jak otrzymać STS zakład bez ryzyka do 239 zł na start?

Bukmacher STS wprowadza w ramach różnych wydarzeń wyższy zakład bez ryzyka. Z naszym kodem wynosi on 239 zł.

Chcę zagrać za środki bonusowe. Jak to zrobić?

Wystarczy, że stawiając zakład klikniesz w przycisk „Bonus”. Gdy zmieni on kolor na pomarańczowy oznacza to, że postawiony zakład zostanie zagrany ze środków bonusowych.

Nie posiadam numeru PESEL, czy jest obowiązkowy przy rejestracji?

Nie. Możesz pominąć ten krok. Wystarczy, że podasz swoje obywatelstwo, a numer PESEL nie będzie wymagany.

Nie wiem czy spełniłem warunki obrotu. Jak to sprawdzić?

Po zalogowaniu na stronie bukmachera STS przejdź do zakładki „Moje konto” – „Obrót bonusu”. Tam znajdziesz informację o kwocie obrotu, jaka pozostała do wypłacenia bonusu. Jeśli widnieje tam liczba 000, oznacza to, że musisz obrócić jeszcze 1 zł.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close