Kod Promocyjny STS – rejestracja 2020

Kod promocyjny STS 2020

Zgarnij najwyższy zakład bez ryzyka w STS. W dniach 7 października – 1 listopada 2020 do godz. 12.00 zamiast 200 zł otrzymasz 235 zł cashbacku. Dokonaj rejestracji z kodem STSVIP! Oprócz zwrotu za przegrany zakład otrzymasz także pozostałe bonusy. Postaw pierwszy zakład z konta depozytowego STS i odbierz cashback do 235 zł. Zwrot stawki nie podlega obrotowi przed wypłatą! Szczegóły w regulaminie

Przejdź do strony STS przez nasz link. Dzięki temu skorzystasz z wyższej oferty na start, czyli bonusów do 1300 zł, bezpiecznego zakładu czy oferty w ramach klubu STS. Odbierz 1200 PLN na start od depozytu i dodatkowo 25 zł freebetu bez depozytu, 35 zł zakładu bez ryzyka i inne bonusy. Aby aktywować bonus powitalny przejdź na stronę STS i zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami. W polu kod promocyjny STS będzie już wpisany STSVIP. Aby otrzymać cashback należy postawić środki z konta depozytowego.

STS Kod Promocyjny 2020

Typ BonusuSTS Bonus
STS Kod Promocyjny:STSVIP
Bonus bez depozytu:25 PLN freebet za rejestrację
Zakład bez ryzyka:35 PLN zwrot stawki
Bonus od wpłaty:100% do 1200 PLN
Bonus na BetGames:20 + 25 PLN
Bonus na sporty wirtualne:20 + 25 PLN
Bonus na esport:25 PLN
Zaproś kumpla:50 PLN za przyprowadzenie kumpla
Bonus za AKO:20 PLN codziennie
Klub STS:co miesiąc do 135 000 PLN
Cashout:zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu

Kod Promocyjny VIP – rejestracja w STS

Bukmacher STS reklamuje się, że każdy gracz może otrzymać bonus. To prawda, przygotował ich kilka na każdą okazję. Czy można je powiększyć dzięki naszemu kodowi promocyjnemu STS? Tak – wpisując podczas rejestracji kod STSVIP otrzymasz wyższe środki na start i zaczniesz jak prawdziwy VIP. Możesz także skorzystać z promocji i bonusów przyznawanych już po rejestracji. Bonus powitalny z naszym kodem wynosi maksymalnie 1300 zł (1200 zł od wpłaty + 25 zł freebetu + 35 zł zakładu bez ryzyka + 20 zł na BetGames + 20 zł na sporty wirtualne). Przejdź do strony STS przez nasz link i skorzystaj z promocji tego legalnego bukmachera. Postaw po najwyższym kursie za darmowe bonusy na start i zacznij grę jak VIP.

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na start należy swój pierwszy zakład u bukmachera postawić z konta “gotówkowego”.  Minimalna stawka wynosi 20 PLN kupon SOLO lub AKO.

Jakie bonusy otrzymasz w STS?

  • Freebet 25 zł na start bez depozytu
  • Zakład bez ryzyka 235 zł
  • Bonus od wpłaty 100% do 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 20 zł na BetGames
  • 20 zł na sporty wirtualne

Jak obrócić bonus w STS

Typ Oferty Opis
STS bonus STSVIP
Freebet bez depozytu 25 PLN obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Zakład bez ryzyka 35 PLN brak wymaganego obrotu
Bonus od wpłaty 1200 PLN obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na BetGames obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na sporty wirtualne obrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Czas na obrót Bez limitu
Rejestracja w STS z kodem
STS Kod Promocyjny – Rejestracja 2020
Szybka rejestracja w STS
Potwierdź zgodę na bonus startowy

Ocena Oferty 9,7/10 – Październik 2020

STS bonus na start

Tak jak wspomnieliśmy powyżej bukmacher STS oferuje trzy rodzaje bonusów – bez depozytu, od wpłaty oraz zakład bez ryzyka. Oznacza to, że pierwszy z nich otrzymasz zaraz po rejestracji i weryfikacji konta, a drugi i trzeci po wpłacie pierwszego depozytu. Bonus od wpłaty wynosi 100% do 1200 zł, natomiast freebet bez depozytu 25 zł, a zakład bez ryzyka 35 zł (tylko z naszym kodem). Co więcej dostaniesz także 20 zł zakładu bez ryzyka na zakłady typu BetGames oraz 20 zł jeśli zagrasz w sporty wirtualne.

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 1200 PLN

Bonus od depozytu na start to najchętniej wybierana przez bukmacherów forma promocji. W przypadku bonusu powitalnego w STS jest to 100% do 1200 zł. Dodatkowe środki otrzymasz na swoim koncie gracza jeśli złożysz pierwszy depozyt. Bonus będzie wynosił tyle ile Twoja wpłata. Jeśli wpłacisz 600 zł otrzymasz kolejne 600 zł i będziesz miał do dyspozycji 1200 zł na zakłady w STS.

Bonus STS na start

Aby środki bonusowe przeszły na ekonto musisz je obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.91. Po spełnieniu tych wymogów możesz stawiać zakłady.

Freebet 25 PLN bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy oprócz bonusu od wpłaty oferują także darmowe bonusy czy zakłady bez ryzyka. Także STS daje nowym graczom na start darmowy bonus w postaci freebetu bez depozytu w wysokości 25 zł. Środkami bonusowymi należy obrócić 3 razy po min. kursie 1.91. To dość niski warunek obrotu, a więc kolejny plus dla STS.

Zakład bez ryzyka 35 PLN – oferta tylko z kodem

Gracze, którzy zarejestrują się u bukmachera STS przez nasz link otrzymają dodatkowo 35 zł zakładu bez ryzyka. Wyższy bonus jest aktywny podczas ważnych wydarzeń sportowych, takich jak rozgrywki Ligi Mistrzów, mecze reprezentacji Polski w piłkę nożną, walk KSW i innych. 

Aby go otrzymać należy założyć konto w STS przez nasz link i wpisać kod promocyjny STSVIP. Następnie trzeba wpłacić depozyt, wynoszący min. 20 zł i postawić środki z konta depozytowego na dowolny zakład. Jeśli kupon okaże się przegrany nic nie tracisz, natomiast jeśli wygrasz pieniądze są Twoje. Cashback maksymalnie do 35 zł trafi na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać. Promocja obejmuje także sporty wirtualne.

Wystarczy, że zarejestrujesz się u tego buka przez naszą stronę, a w formularzu rejestracyjnym w polu kod promocyjny wpiszesz STSVIP. Zakład bez ryzyka 35 zł łączy się z promocją powitalną 1200 zł od depozytu, freebetem 25 zł oraz zakładem bez ryzyka 20 zł na BetGames.

Bezpieczne 20 zł na Bet Games

U bukmachera STS można obstawiać zakłady na symulowane gry karciane – pokera, wojnę i bakarata. Rozgrywki BetGames w STS przebiegają w czasie rzeczywistym, a zakłady można stawiać na żywo. Na polskim rynku jest to nowy produkt, ale zdążył już zebrać spore grono miłośników. Jeśli chciałbyś spróbować wytypować wynik jednej z dostępnych w ofercie gier możesz zrobić to nie tracąc żadnych środków. STS przygotował specjalny bonus dla nowych graczy BetGames – zakład bez ryzyka w wysokości 20 zł. Możesz więc postawić zakład, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 20 zł. W przypadku wygranej, przechodzi ona na Twoje konto gracza. Przed wypłatą cashback należy obrócić 3 razy po kursie minimalnym 1.91.

Pewne 20 zł na sporty wirtualne

Oprócz zakładu bez ryzyka na zakłady w STS możesz też otrzymać cashback na sporty wirtualne. Otóż jeśli postawisz kupon na virtuale za min. 20 zł po kursie 1.90, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionej stawki minus podatek do wysokości 20 zł. Otrzymany cashback należy jednak obrócić przed wypłatą 3 razy po kursie min. 1.91.

Oferty dla stałych graczy

Oprócz Strefy VIP, o której piszemy poniżej, warto dodać, że bukmacher STS nagradza stałych graczy specjalnymi bonusami. Wystarczy podać podczas rejestracji swojego maila i zaznaczyć opcję “Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności w celu przedstawiania informacji o promocjach, konkursach i ofertach bonusowych”. Dzięki temu można liczyć na bonusy niedostępne w standardowej ofercie STS.

Promocje tymczasowe

Oprócz oferty powitalnej STS przygotował też specjalne promocje na wydarzenia sportowe, dla miłośników sportów wirtualnych czy nagrody rzeczowe, np. bilety na mecz. Sprawdźmy, jakie są aktualne bonusy w ofercie tego legalnego bukmachera.

Ekstra 25 PLN na virtuale

STS nagradza graczy, którzy regularnie obstawiają. Zaloguj się u bukmachera i kliknij w przycisk “Weź udział” w konkursie. Stawiaj kupony i w ciągu tygodnia (od poniedziałku od godz. 01.00 do niedzieli do 23.59), dokonaj obrotu na koncie depozytowym za min. 200 zł. Do promocji zaliczają się kupony z kursem min. 1.85. Pamiętaj, że do obrotu liczymy tylko kupony z kursem minimalnym: 1.85. Jeśli spełnisz wszystkie warunki akcji, otrzymasz ekstra 30 zł. Środkami bonusowymi należy obrócić 3 razy po kursie całkowitym kuponu 1.91.

E-sportowe 25 zł

Zaloguj się na koncie bukmachera i kliknij w przycisk “Weź udział”. Postaw zakład pojedynczy na wybrane wydarzenie przedmeczowe związane z e-sportem i kursem min. 1.85. Jeśli Twój kupon będzie przegrany, STS doda do Twojego konta bonusowego 10% wartości sumy przegranych zakładów, maksymalnie do kwoty 25 zł. Możesz otrzymać jeden bonus w tygodniu (liczony od poniedziałku do niedzieli do godz. 23.59). Środkami bonusowymi należy obrócić 3 razy po kursie 1.91.

Codziennie 20 zł

Promocja, dzięki której gracze mogą codziennie zdobywać bonusy za grę. Zasady są bardzo proste. Zaloguj się na swoje konto STS i potwierdź chęć udziału w akcji. W ciągu jednego dnia stawiaj kupony AKO za łączną stawkę min. 100 zł z kursem ogólnym nie mniejszym niż 1.85. Pamiętaj, że rozliczenie kuponów musi nastąpić tego samego dnia. Jeśli spełnisz warunki otrzymasz bonus 20 zł. Z promocji można korzystać każdego dnia, zatem w ciągu tygodnia można odebrać nawet 140 zł bonusu. Każdy bonus należy obrócić trzy razy po kursie min. 1.91.

Zaproś przyjaciela i zgarnij 50 zł

I Ty i Twój znajomy możecie otrzymać bonus 50 zł na zakłady online w STS. W zakładce “Zaproś kumpla” możesz wysłać zaproszenie do znajomego. Jeśli ten przyjmie zaproszenie, zarejestruje się u bukmachera STS, a także złoży depozyt w wysokości min. 50 zł i obróci 150 zł po kursie 1.5 – otrzymasz 50 zł w formie vouchera. Tak samo Twój kumpel. Środki te możecie przeznaczyć na dowolne zakłady. Tak jak w przypadku innych promocji STS bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.91.

Bezpieczne 25 zł na Betgames

Zakłady na gry karciane na dobre zagościły w ofercie STS. Bukmacher przygotował specjalną promocję dla osób, które polubiły Betgames. Aby z niej skorzystać należy kliknąć w przycisk: “Weź udział”. Typuj zakłady na Betgames w każdym tygodniu na kuponach z kursem min. 2.00. Na konto bonusowe otrzymasz 10 % sumy stawek wygranych kuponów z danego tygodnia, Maksymalnie można otrzymać bonus 25 zł. Z promocji można korzystać wiele razy.

Nawet 150 zł co miesiąc

Bukmacher STS przygotował promocję także dla graczy punktów stacjonarnych. Otóż jeśli każdego dnia postawisz zakład za minimum 30 zł w dowolnym punkcie STS możesz otrzymać nawet trzy bonusy. Pierwszy przysługuje 10, drugi 20, a trzeci 25 dnia danego miesiąca. Wysokość bonusów będzie zależała od wysokości postawionych stawek. Otrzymasz za każdy bonus 5% sumy stawek ze wszystkich dni. Maksymalnie możesz zgarnąć 100 zł bonusu. Do udziału w promocji potrzebna będzie zweryfikowana karta STS.

Emocje Rządzą w STS

Pod taką nazwą bukmacher prowadzi aż kilka promocji. Dotyczą one meczów piłki nożnej w rozgrywkach ligowych, pucharowych, reprezentacyjnych czy eliminacyjnych. Pula nagród to zazwyczaj około 50 000 zł. Do podziału otrzymają ją osoby, które najlepiej wytypują wybrane mecze z danych rozgrywek.

Jak otrzymać bonusy w STS

Powyżej opisaliśmy bonusy dostępne u bukmachera STS. Jednym – i najważniejszym – z wymogów jest postawienie zakładów za stawkę bonusu, czyli tzw. obrót.

Jak można zauważyć bukmacher STS wymaga w ramach promocji powitalnej obrotu bonusem. Dotyczy to zarówno bonusu od pierwszej wpłaty i zakładu bez ryzyka, jak i freebetu bez depozytu. W przypadku freebetu i bonusu od wpłaty należy obrócić nimi 3 razy po kursie 1.91. Natomiast zakład bez ryzyka wymaga jedynie 1 obrotu po dowolnym kursie.

Jest to raczej standardowa oferta. Praktycznie każdy bonus wymaga obrotu. Oczywiście im mniejszy, tym promocja atrakcyjniejsza, jednak 3-krotność stawki to w miarę przyzwoita liczba, a już jeden obrót to bardzo atrakcyjna oferta.

Aby skorzystać z promocji tymczasowych nie musisz podawać żadnych kodów. Jest on potrzebny, by aktywować bonus powitalny. W przypadku STS jest to 1200 zł od pierwszej wpłaty, freebet w wysokości 25 zł, zakład bez ryzyka o wartości 35 zł, bonus 20 zł na BetGames i 20 zł na virtuale.

Bonusy w STS z kodem promocyjnym
Sprawdź wyjątkowy Bonus Powitalny STS

Jak wpisać STS kod promocyjny?

Nie musisz wpisywać kodu promocyjnego podczas rejestracji. Wystarczy, że klikniesz w baner u góry strony, a zostaniesz przekierowany do formularza z naszego linku aktywacyjnego. Kod będzie już automatycznie wpisany. Ty musisz tylko uzupełnić podstawowe dany, aby cieszyć się wyższym bonusem powitalnym.

Rejestracja u bukmachera STS w 2020

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Bukmacher STS ułatwił nam ten obowiązek wprowadzając szybką rejestrację. W zasadzie wszystko znajduje się na jednej stronie formularza – dane konta, dane osobowe i potwierdzenie rejestracji w STS. W pierwszym punkcie musisz podać e-mail, hasło i wpisać kod promocyjny. W drugim punkcie należy podać podstawowe dane, m. in. imię i nazwisko, pesel oraz kod SMS, który otrzymasz w wiadomości tekstowej. Jak widzisz bukmacher nie wymaga podania ani numeru konta ani dołączenia kopii zdjęcia.

Jak tylko wypełnisz formularz kliknij w przycisk “Zarejestruj”. Teraz musisz poczekać na weryfikację. Otrzymasz maila od STS z informacją o pozytywnej lub negatywnej weryfikacji. Jeśli wypełniłeś wszystkie pola poprawnie to nie musisz się o nic martwić.

Pamiętaj, aby na pierwszej stronie formularzu rejestracyjnego kliknąć w napis “Masz kod promocyjny?”. Dopiero wtedy rozwinie się okienko, gdzie musisz wpisać kod bonusowy STSVIP. Aktywuje ono ekstra bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka w wysokości 35 zł, freebetu 25 zł, cashbacku 20 zł na BetGames oraz bonusu od wpłaty do 1200 zł i 20 zł cashback na sporty wirtualne. Po rejestracji otrzymasz też dostęp do szerokiej oferty bonusowej tego bukmachera.

STS jako jeden z niewielu bukmacherów wprowadził opcję szybkiej rejestracji, dzięki której otrzymamy cały pakiet dostępnych bonusów na start. Co to oznacza? To, że po utworzeniu konta tymczasowego dostaniesz freebet, a po dokonaniu depozytu także bonus od wpłaty. U niektórych buków darmowe bonusy zgarniesz dopiero po pełnej weryfikacji konta, a więc podając swój numer konta bankowego i skan zdjęcia dokumentu tożsamości. W przypadku STS podanie tych danych jest wymagany tylko przy wypłacie. Jeśli więc chcesz wypłacić środki ze swojego konta gracza należy dokonać pełnej rejestracji.

Jak założyć konto w STS?

Szybka rejestracja pozwoli Ci otrzymać bonusy czy stawiać zakłady, jednak są pewne ograniczenia i w jednym i w drugim przypadku, a środki z wygranych zakładów nie mogą zostać wypłacone do czasu pełnej weryfikacji. Zacznijmy od tego co otrzymamy jako posiadacze stałego konta w STS, a następnie jak uzupełnić dane.

  • Po pierwsze w przypadku bonusów na start otrzymasz pełen pakiet nawet po szybkiej rejestracji. Jednak dopiero pełna rejestracja pozwoli Ci na udział w promocjach tymczasowych i dołączenie do klubu STS VIP.
  • Po drugie – możesz stawiać zakłady, ale limit stawek wynosi 5000 zł. Pełna rejestracja pozwoli Ci na stawianie zakładów praktycznie bez ograniczeń.
  • Trzeci i najważniejszy punkt to wypłata środków. Do czasu gdy Twoje konto będzie niepełne środki z wygranych zostaną uziemione. Uwolni je dopiero weryfikacja Twojego konta.

No dobrze. Jak w takim razie uzupełnić dane i ile czasu zajmie pełna rejestracja?

Aby założyć konto stałe należy podać kilka informacji: numer konta bankowego, e-mail, login, adres zamieszkania i dołączyć zdjęcie dokumentu tożsamości.

Zaloguj się w STS i kliknij w zakładkę “Moje konto”, następnie przejdź do sekcji “Dane osobowe”. Tam wystarczy dodać wszystkie wymagane dane. Po krótkiej weryfikacji otrzymasz na maila potwierdzenie, że posiadasz stałe konto gracza STS.

Konto tymczasowe w STS
Uzupełnienie danych w STS

Jak wypłacić środki

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dotyczące bonusu, m. in. wpłacisz depozyt, postawisz zakład w wysokości wymaganej kwoty i dokonasz obrotu bonusem będziesz mógł wypłacić swoje środki z konta gracza na swoje konto bankowe.

Aby wypłacić pieniądze zaloguj się na stronie bukmachera STS. Jeśli dokonałeś szybkiej rejestracji musisz przed tym uzupełnić brakujące dane, m. in. podając nr konta i skan dowodu.

W zakładce “Moje konto” wybierz opcję “Wypłata”. Wystarczy, że podasz kwotę przelewu, jaką chcesz wypłacić oraz hasło do konta STS. Bukmacher obsługuje 12 najpopularniejszych banków, a wypłaty, które dochodzą średnio w 15 min. są wysyłane codziennie w godz. 10-24. Jeśli masz konto w banku innym niż te, które obsługuje STS wypłata zostanie zaksięgowana na Twoim koncie maksymalnie do 2 dni roboczych.

Depozytu dokonasz za pomocą takich metod jak: PayU, DotPay, tpay.com, Skrilla, Netellera i płatności za pomocą karty kredytowej i debetowej VISA i Mastercard.

Jeśli jesteśmy przy płatnościach to warto dodać, że STS ma w ofercie opcję cashout. Daje ona możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu – przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń na kuponie. Funkcja cash-out dostępna jest dla zakładów pojedynczych i kombi.

Strefa VIP

Na sam koniec zostawiliśmy Strefę VIP w STS. To program dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy tego bukmachera. Co należy zrobić aby dostać się do tego elitarnego grona? Po pierwsze – załóż konto. Kliknij w wybrany na tej stronie baner i zarejestruj się. Otrzymasz wyjątkowe bonusy, dzięki którym możesz stawiać zakłady. Jeśli będziesz aktywnym graczem z pewnością otrzymasz zaproszenie od STS do klubu VIP. A co otrzymasz dzięki uczestnictwu? Nagrody rzeczowe, bilety na ciekawe wydarzenia sportowe, a także wyższe limity, szybszą autoryzację i dedykowanego konsultanta. STS przygotował naprawdę atrakcyjna ofertę na zakłady dla lojalnych graczy.

Kody promocyjne u bukmacherów online

Jeśli oferta bukmachera STS nie przypadła Ci do gustu to sprawdź bonusy z kodami promocyjnymi u innych bukmacherów. Znajdziesz tam darmowe zakłady, bonusy bez depozytu i reload bonusy. My polecamy zwłaszcza dwóch bukmacherów online – Fortunę i Totolotka. Pierwszy ma zakład bez ryzyka na start 2020 do 130 zł, a drugi bonus bez depozytu 20 zł (oferty tylko z naszym kodem promocyjnym). Z kolei z kodem bonusowym forBET otrzymasz dodatkowe 100 zł bez ryzyka i 100 zł freebet.

Najlepsze Kody Promocyjne – Październik 2020

Zakłady Bukmacherskie Bonus Powitalny VIP Kod Rejestracyjny
Fortuna standardowa oferta 2220 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STS standardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
Betclic standardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod

FAQ

Czy po szybkiej rejestracji otrzymam wszystkie bonusy?

Tak. Bukmacher STS jako jedyny na rynku przyznaje wszystkie bonusy już na etapie szybkiej rejestracji. Posiadając konto tymczasowe otrzymasz więc freebet, a po wpłaceniu depozytu także bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka do 235 zł na start?

Bukmacher STS wprowadza w ramach różnych wydarzeń wyższy zakład bez ryzyka. Z naszym kodem wynosi on 235 zł. Gracze mogą także skorzystać z cashbacku 20 zł na BetGames i 20 zł na e-sport.

Jaki jest kod promocyjny STS?

STS kod promocyjny to STSVIP. Po wpisaniu go w formularzu oprócz standardowego bonusu 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł oraz freebetu bez depozytu w wysokości 25 zł i 20 zł na virtuale, otrzymasz także 235 zł zakładu bez ryzyka.

Chcę zagrać za środki bonusowe. Jak to zrobić?

Wystarczy, że stawiając zakład klikniesz w przycisk “Bonus”. Gdy zmieni on kolor na pomarańczowy oznacza to, że postawiony zakład zostanie zagrany ze środków bonusowych.

Nie posiadam numeru PESEL, czy jest obowiązkowy przy rejestracji?

Nie. Możesz pominąć ten krok. Wystarczy, że podasz swoje obywatelstwo, a numer PESEL nie będzie wymagany.

Nie wiem czy spełniłem warunki obrotu. Jak to sprawdzić?

Po zalogowaniu na stronie bukmachera STS przejdź do zakładki “Moje konto” – “Obrót bonusu”. Tam znajdziesz informację o kwocie obrotu, jaka pozostała do wypłacenia bonusu. Jeśli widnieje tam liczba 000, oznacza to, że musisz obrócić jeszcze 1 zł.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close