STS kod promocyjny 2018

Bukmacher STS reklamuje się, że każdy gracz może otrzymać bonus. To prawda, przygotował ich kilka na każdą okazję. Czy można je powiększyć dzięki naszemu kodowi promocyjnemu STS? Istnieje coś takiego, jednak nie daje on większych środków na start. Możesz jednak skorzystać z promocji i bonusów przyznawanych już po rejestracji. Łącznie z bonusem powitalnym 1000 zł wynoszą one 1180 zł. Przejdź do strony STS przez nasz link i skorzystaj z promocji tego legalnego bukmachera.

Co zyskujesz rejestrując się w STS?

  1. Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł
  2. Bonus do 100 zł za aktywność
  3. 30 zł na wirtualne sporty
  4. 50 zł za rejestrację znajomego
 STS Kod Bonusowy - Rejestracja 2018

STS Kod Bonusowy - Rejestracja 2018

0PERCENT
Ocena Oferty Grudzień 2018

STS Kod Promocyjny 2018

Typ Bonusu STS Bonus
STS Kod Promocyjny: wkrótce
Bonus od wpłaty: 100% do 1000 PLN
Darmowy bonus: 20-100 PLN w każdy poniedziałek
Zakład bez ryzyka: 30 PLN na sporty wirtualne
Bonusy dodatkowe: 50 PLN za przyprowadzenie kumpla
Klub STS: co miesiąc do 135 000 PLN
Cashout: wyplata przed rozstrzygnięciem kuponu
Bezpieczny zakład: wygrana x10
Min. wpłata: 1 PLN

Przejdź do strony STS przez nasz link. Dzięki temu skorzystasz z powyższej oferty, czyli bonusów do 1180 zł, bezpiecznego zakładu czy klubu STS. Odbierz 1000 PLN na start od depozytu! i skorzystaj z promocji na zakłady online. Aby aktywować specjalny bonus powitalny przejdź na stronę STS i zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami. Pole kod promocyjny STS zostaw puste. Nie jest ono aktywne. 

Rejestracja 2018 u bukmachera STS

Proces rejestracji jest bardzo prosty. W zasadzie wszystko znajduje się na jednej stronie formularza – dane osobowe, dane konta i potwierdzenie rejestracji w STS. W pierwszym punkcie musisz podać podstawowe dane, m. in. imię i nazwisko, pesel i zdjęcie dokumentu tożsamości. W drugim punkcie musisz wybrać swój login i hasło i m. in.podać nr konta bankowego. W trzecim punkcie należy natomiast zaznaczyć wymagane oświadczenia. Także w tym miejscu zaznacz pole “Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

Jak tylko wypełnisz formularz kliknij w przycisk “Zarejestruj się”. Teraz musisz poczekać na weryfikację. Otrzymasz maila od STS z informacją o pozytywnej lub negatywnej weryfikacji. Jeśli wypełniłeś wszystkie pola poprawnie to nie musisz się o nic martwić. Czasem bukmacher wymaga jednak bardziej wyraźnego skanu dowodu czy zdjęcia w kolorze.

Pole STS kod promocyjny zostaw puste. Nie aktywuje ono ekstra bonusów na start. Dopiero po rejestracji masz dostęp do szerokiej oferty bonusowej tego bukmachera. Podczas samej rejestracji otrzymasz natomiast bonus powitalny 1000 zł od depozytu.

Kody Bonusowe Bukmacherzy Online

Bukmacher Bonus Powitalny Kody Promocyjne
LVBET 30 PLN bez depozytu na start + 1500 PLN do wpłaty Sprawdź kod
Totolotek 25 PLN freebet bez depozytu + bonus 100% od wpłaty do 1120 PLN Sprawdź kod
forBET Bonus 1200 PLN od depozytu + 1000 PLN gratis Sprawdź kod
 Sprawdź wyjątkowy Bonus Powitalny STS

Sprawdź wyjątkowy Bonus Powitalny STS

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 1000 PLN

Bonus od depozytu na start to najchętniej wybierana przez bukmacherów forma promocji. W przypadku bonusu powitalnego w STS jest to 100% do 1000 zł. Dodatkowe środki otrzymasz na swoim koncie gracza jeśli złożysz pierwszy depozyt. Bonus będzie wynosił tyle ile Twoja wpłata. Jeśli wpłacisz 500 zł otrzymasz kolejne 500 zł i będziesz miał do dyspozycji 1000 zł na zakłady w STS.

Aby środki bonusowe przeszły na ekonto musisz go obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.91. Po spełnieniu tych wymogów możesz stawiać zakłady, jednak aby wypłacić kwotę, jaką otrzymałeś na koncie gracza należy ją jeszcze obrócić 1 raz po kursie wynoszącym min. 1.5.

Darmowy bonus 30 zł na sporty wirtualne

Postaw kupon, na którym znajdą się wyłącznie zakłady ze sportami wirtualnymi i graj przez cały tydzień. Jeśli trzy pierwsze kupony będą przegrane otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki. Wirtualny tydzień to promocja, dzięki której możesz w ciągu jednego tygodnia otrzymać nawet 30 zł bonusu na zakłady online w STS. Z oferty możesz skorzystać także w kolejnym i kolejnym tygodniu. Pod warunkiem oczywiście, że spełnisz wszystkie warunki. Warunkiem jest obrót bonusu, który wynosi jego 3-krotność, po kursie min. 1.91.

Polubisz poniedziałek, czyli bonus do 100 zł za aktywność

Czemu poniedziałek? Bowiem wtedy zaczyna się pierwszy etap rankingu (od godz. 00.01 do niedzieli do godz. 23.59). Ranking ten punktuje najbardziej aktywnych graczy STS. Aby znaleść się na jak najwyższym miejscu i w związku z tym otrzymać ekstra bonus należy stawiać zakłady na stronie STS lub przez aplikację mobilną. Aby zakłady zaliczały się do rankingu muszą być rozliczone w czasie trwania danego etapu. im wyższy obrót zakładu, tym wyższe szanse na wygraną.

Gracze, którzy zajmą 300 pierwszych miejsc otrzymają nagrody. Jeśli spełnisz warunki promocji Polubisz Poniedziałek otrzymasz voucher z kodem promocyjnym, dzięki któremu będziesz mógł doładować swoje konto bonusowe. Im wyższe miejsce w rankingu zajmiesz, tym większy otrzymasz voucher.

Miejsce od 1 do 10 –  100 złBonus STS co poniedziałek

Miejsca od 11 do 100 – 50 zł

Miejsca od 101 do 200 – 25 zł

Miejsca od 201 do 300 – 20 zł

Aby móc wypłacić bonus należy go obrócić 3-krotnie po min. kursie 1.91.

Zaproś przyjaciela i zgarnij 50 zł

I Ty i Twój znajomy możecie otrzymać bonus 50 zł na zakłady online w STS. W zakładce “Zaproś kumpla” możesz wysłać zaproszenie do znajomego. Jeśli ten przyjmie zaproszenie, zarejestruje się u bukmachera STS, a także złoży depozyt w wysokości min. 50 zł i obróci 150 zł po kursie 1.5 – otrzymasz 50 zł w formie vouchera. Tak samo Twój kumpel.

Środki te możecie przeznaczyć na dowolne zakłady. Tak jak w przypadku innych promocji STS bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie min. 1.91.

Jak otrzymać bonusy w STS

Powyżej opisaliśmy bonusy dostępne u bukmachera STS. Jednym – i najważniejszym – z wymogów jest postawienie zakładów za stawkę bonusu, czyli tzw. obrót.

Jak można zauważyć bukmacher STS wymaga w ramach promocji obrotu bonusem 3 razy po kursie 1.91. W dalszej kolejności może on już ulec zmianie, ale na samym początku to właśnie taki obrót i taki kurs uruchamia bonusy.

Jest to raczej standardowa oferta. Praktycznie każdy bonus wymaga obrotu. Oczywiście im mniejszy, tym promocja atrakcyjniejsza, jednak 3-krotność stawki to w miarę przyzwoita liczba.

Kolejny aspekt to STS kod promocyjny. Nie musisz wpisywać go podczas rejestracji, ale pamiętaj o zaznaczeniu opcji “Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

Strefa VIP

Na sam koniec zostawiliśmy Strefę VIP w STS. To program dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy tego bukmachera. Co należy zrobić aby dostać się do tego elitarnego grona? Po pierwsze – załóż konto. Kliknij w wybrany na tej stronie baner i zarejestruj się. Otrzymasz wyjątkowe bonusy, dzięki którym możesz stawiać zakłady. Jeśli będziesz aktywnym graczem z pewnością otrzymasz zaproszenie od STS do klubu VIP. A co otrzymasz dzięki uczestnictwu? Nagrody rzeczowe, bilety na ciekawe wydarzenia sportowe, a także wyższe limity, szybszą autoryzację i dedykowanego konsultanta. STS przygotował naprawdę atrakcyjna ofertę na zakłady dla lojalnych graczy.

Kody promocyjne u bukmacherów online

Jeśli oferta bukmachera STS nie przypadła Ci do gustu to sprawdź bonusy z kodami promocyjnymi u innych bukmacherów. Znajdziesz tam i darmowe zakłady, bonusy bez depozytu i reload bonusy. My polecamy zwłaszcza dwóch bukmacherów online – Fortunę i Totolotek. Pierwszy ma zakład bez ryzyka na start 2018 do 120 zł (oferta tylko z naszym kodem bonusowym), a drugi freebet 30 zł. Z kolei z kodem bonusowym forBET otrzymasz dodatkowe 100 zł na start!

STS Kod Promocyjny – rejestracja 2018
4.6 (91.89%) 37 votes