STS kod promocyjny

660760 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym STS?
 • 0100 zł zakład bez ryzyka (STSVIP)
 • 600 zł bonusy od wpłat (oba kody)
 • 60 zł bonus za zadania (oba kody)

Kod promocyjny

STSVIP
Kod pojawi się automatycznie po kliknięciu przycisku "Odbierz"
Odbierz
 • oferta ważna do 31.07.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest STS kod promocyjny?

STS kod promocyjny to: STSVIP. Wykorzystaj kod i zgarnij zakład bez ryzyka w gotówce 100 PLN, bonusy od trzech pierwszych wpłat do 600 PLN, a także bonus za zadania 60 PLN. Łącznie zapewni ci to aż 760 PLN na start.

BonusKodKwota
Zakład bez ryzykaSTSVIP0 100 PLN
Bonus od wpłatSTSBOOST
STSVIP
600 PLN
Bonus za zadaniaSTSBOOST
STSVIP
60 PLN
STS kod promocyjny – bonusy

Do rejestracji zachęcił mnie przede wszystkim zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne i możliwością wypłaty. Sam preferuję czasem niższy bonus, ale bez konieczności obrotu.

Bonusy od wpłat nie są dla mnie najważniejszą promocją, gdyż wiążą się z obrotem bonusu, natomiast ciekawie wyglądają dodatkowe środki na grę za wykonanie dość prostych zadań.

Niestety STS w porównaniu z innymi bukmacherami nie zdecydował się na wprowadzenie bonusu bez depozytu w swojej ofercie powitalnej. Jeśli szukasz tego typu promocji, to sprawdź nasze zestawienie najlepszych bonusów bez depozytu.

STS kod promocyjny Legalni Bukmacherzy
Spis treści

STS Bonus powitalny – najważniejsze informacje

Przed omówieniem konkretnych bonusów w pakiecie powitalnym bukmachera zachęcam do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi promocji na start w STS.pl.

Najwyższa oferta na start
STS bonus powitalny
Ocena STS
4.7/5
Zarejestruj się w STS
 • Zakład bez ryzyka
  100 PLN
  Zwrot na konto depozytowe
 • Bonusy od wpłat
  600 PLN
  Bonusy od trzech wpłat
 • Bonus za zadania
  60 PLN
  Bonusy za wykonanie zadań
 • STS zakład bez ryzyka 100 PLN

  Najlepszy bonus STS w ofercie powitalnej, który otrzymasz tylko przy rejestracji z kodem STSVIP.

  • Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład po rejestracji, otrzymasz zwrot do 100 zł.
  • Otrzymany zwrot będziesz mógł od razu wypłacić lub grać dalej
  • Jedyne wymagania to kurs 1.85 i minimalna wpłata 50 zł
 • Bonusy od wpłat 600 PLN

  Za dokonanie trzech pierwszych wpłat w STS otrzymasz bonusy:

  • 1. wpłata: 100% do 100 PLN (wpłacasz 100 zł, dostajesz ekstra 100 zł bonusu)
  • 2. wpłata: 50% do 200 PLN (wpłacasz 400 zł, dostajesz ekstra 200 zł bonusu)
  • 3. wpłata: 50% do 300 PLN (wpłacasz 600 zł, dostajesz ekstra 300 zł bonusu)
 • Bonus za zadania 60 PLN

  Dodatkowo STS dorzuci ci 60 zł bonusu, jeśli wykonasz zadania bukmacherskie. Ich opis znajdziesz poniżej.

STS kod promocyjny – zakład bez ryzyka do 100 PLN

Najlepszą promocją w pakiecie powitalnym STS jest dla mnie zakład bez ryzyka na start do 100 PLN. Co najważniejsze w tym bonusie, przy ewentualnym niepowodzeniu otrzymujemy zwrot na konto główne z możliwością wypłaty środków. W jaki sposób otrzymać zakład bez ryzyka? Wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

 • Krok 1: Zarejestruj się w STS z kodem STSVIP

Założenie konta w STS jest bardzo proste. Sam nie napotkałem żadnych problemów w trakcie rejestracji, jednakże cały proces opiszę w dalszym fragmencie artykułu. Wspomnę tutaj, że możemy skorzystać z bankowości elektronicznej, która przyspiesza zakładanie konta. Warto pamiętać, że chęć otrzymania promocji zaznaczamy na samym końcu rejestracji.

 • Krok 2: Zrealizuj pierwszy depozyt. Najkorzystniej wpłacić 100 PLN

Po etapie zakładania konta nadszedł czas na pierwszy depozyt. Najkorzystniej wpłacić 100 PLN, gdyż to maksymalna kwota, jaką otrzymamy w zakładzie bez ryzyka.

STS zakład bez ryzyka 100 PLN

Dostępność zakładu bez ryzyka możemy sprawdzić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wejście w wiadomości i sprawdzenie informacji o pakiecie powitalnym, gdzie zostaniemy przekierowany do powyższego panelu. Druga opcja to kliknięcie w zakładkę „Promocje” i wybranie oferty powitalnej.

 • Krok 3: Postaw pierwszy kupon

Po upewnieniu się, że promocja jest dostępna na naszym koncie, możemy przejść do tworzenia kuponu. Przed tym nie musimy potwierdzać żadnej aktywacji bonusu.

Kupon STS

O ile brak konieczności aktywacji zakładu bez ryzyka oceniłbym na plus, gdyż może zdarzyć się, że zapomnimy to zrobić przed postawieniem kuponu, tak STS mógłby wprowadzić opcję, w której dostalibyśmy informację na kuponie, że korzystamy z zakładu bez ryzyka. Sam rzadko decyduję się na takie kwoty w momencie stawiania, dlatego wolałbym upewnić się, że biorę udział w promocji.

Błąd w zakładzie bez ryzyka STS

Ponadto, gdy zagrałem kupon, promocja zniknęła z mojego konta i pojawił się powyższy błąd. Nie wiem, czy dotyczył on tylko mojego konta, jednakże tym bardziej informacja o zakładzie bez ryzyka w momencie tworzenia pierwszego kuponu byłaby wskazana.

Co bardzo ważne, należy pamiętać, by obstawić pierwszy kupon za depozyt. Jeżeli zagramy za saldo bonusowe to zwrot będzie podlegał warunkom trzykrotnego obrotu. Dodatkowo zakłady wypłacone przy użyciu cash-out, zakłady STS bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia czy Mecz dnia nie podlegają promocjom powitalnym.

 • Krok 4: Ciesz się ze zwrotu

Finalnie mój kupon okazał się niestety przegrany, ale środki szybko trafiły na konto główne. Kupon zagrałem we wtorkowe popołudnie na zdarzenia rozgrywane wieczorem, a zwrot środków sprawdziłem następnego dnia w godzinach porannych i już były na moim koncie.

STS zakład bez ryzyka – plusy i minusy

Największym plusem zakładu bez ryzyka STS jest fakt, że środki od razu trafiają na konto główne z możliwością wypłaty, bez konieczności obrotu. To sprawia, że bukmacher przygotował jedną z najatrakcyjniejszych promocji na rynku, choć mimo wszystko znajdziemy jeszcze lepsze propozycje.

Pod uwagę wziąłem bukmacherów, którzy proponują większe zakłady bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. Oczywiście na rynku są promocje z oszałamiającymi kwotami, ale przeważnie podlegają warunkom obrotu. Często dość trudnym do zrealizowania.

BukmacherKwota
TOTALbet333 PLN
Fortuna300 PLN
STS100 PLN

Zarówno TOTALbet, jak i Fortuna na start gwarantują aż trzy zakłady bez ryzyka o wartości 111 PLN (TOTALbet) i 100 PLN (Fortuna) każdy. Jeżeli chcesz zarejestrować się u bukmachera z najlepszym zakładem bez ryzyka to w tym przypadku polecamy ofertę powitalną TOTALbet.

W przypadku STS sam nie miałem większych zastrzeżeń co do czasu otrzymania zwrotu. Bukmacher mógłby natomiast pomyśleć o nieco lepszej komunikacji w sprawie tego zakładu. W szczególności, że przy kolejnym bonusie nie miałem już takich obaw.

STS kod promocyjny – bonus od trzech wpłat do 600 PLN

W momencie dokonywania pierwszego depozytu w STS uruchomił się u mnie również pakiet bonusów od trzech pierwszych wpłat.

BonusSzczegółyKwota
Od 1. wpłaty100% kwoty depozytu100 PLN
Od 2. wpłaty50% kwoty depozytu200 PLN
Od 3. wpłaty50% kwoty depozytu300 PLN

Łącznie w ramach pakietu powitalnego możemy otrzymać bonus 600 PLN za trzy pierwsze wpłaty, przy czym warto pamiętać, że 100% kwoty depozytu obowiązuje tylko podczas pierwszej wpłaty. Przy pozostałych dwóch to 50%, czyli musimy wpłacić łącznie 1100 PLN, jeżeli chcemy skorzystać z maksymalnego bonusu.

Najkorzystniej wypadają oczywiście warunki pierwszego depozytu, gdzie niestety maksymalna kwota jest najmniejsza. Co istotne, wszystkie trzy wpłaty należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji.

Bonus od pierwszego depozytu 100% do 100 PLN w STS

Muszę przyznać, że sam pakiet przy pierwszym depozycie w STS wygląda bardzo dobrze. Po dokonaniu wpłaty na kwotę 100 PLN miałem nie tylko zakład bez ryzyka, ale również bonus 100 PLN, który mogłem od razu aktywować.

STS bonus od wpłaty na start

W porównaniu z zakładem bez ryzyka, tutaj musimy aktywować bonus. Należy wykonać następujące kroki.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się w STS z kodem STSVIP

 2. Depozyt

  Zrealizuj pierwszy depozyt

 3. Bonus na koncie

  W zakładce „Moje bonusy” pojawi się bonus za pierwszą wpłatę. Czas na aktywację wynosi 7 dni.

 4. Graj z konta bonusowego

  Po aktywacji bonusu w górnym rogu (aplikacja mobilna) lub po prawej stronie (strona www) kilknij „Graj z bonusu”.

  Postaw kupon/kupony z salda bonusowego. Bonus należy obrócić dwukrotnie na zakładach SOLO lub AKO z kursem minimalnym kupon 1.91. Co ważne, do obrotu zaliczają się zarówno wygrane, jak i przegrane kupony. Kupony wykluczone z gry: Betgames, Zakład bezpieczny oraz oferta wykluczona z gry: hit dnia i superoferta

 5. Status bonusu

  W zakładce Moje bonusy znajdzie również aktualny status obrotu.

Bonus od pierwszej wpłaty w STS

Bonus od drugiej wpłaty do 200 PLN

W przypadku bonusu od drugiej wpłaty sam proces otrzymania dodatkowych środków na grę wygląda podobnie:

 1. Depozyt

  Wykonaj drugi depozyt

 2. Aktywacja bonusu

  W zakładce „Moje Bonusy” pojawi się bonus do aktywacji w wysokości 50% depozytu do 200 PLN. Po aktywacji bonusu można obstawiać kupony z salda bonusowego

 3. Obrót

  Bonus należy obrócić dwukrotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem kuponu m.in. 1.91. Do obrotu zaliczają się zarówno wygrane jak i przegrany kupony.

 4. Wypłata bonusu

  Po wykonaniu obrotu środki trafią na konto główne, które będziesz mógł wypłacić.

Zasadniczą różnicą w przypadku bonusu od drugiej wpłaty jest wysokość otrzymanych środków na grę. W tym przypadku dostajemy już 50% wpłaty, jednakże możemy zgarnąć większą kwotę, bo aż 200 PLN. Aby tak się stało należy wpłacić 400 PLN.

Bonus od trzeciej wpłaty do 300 PLN

Nadszedł czas na ostatni bonus od depozytu, czyli od trzeciej wpłaty. W tym przypadku możemy otrzymać największą kwotę, bo aż 300 PLN.

 1. Depozyt

  Zrealizuj trzeci depozyt

 2. Aktywacja bonusu

  Dodatkowe środki na grę znajdziesz w zakładce „Moje bonusy”. Należy aktywować bonus. Pamiętaj, że w STS tylko jeden bonus może być aktywny

 3. Obrót

  Bonus należy obrócić dwukrotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem kuponu m.in. 1.91. Do obrotu zaliczają się wygrane oraz przegrane kupony

 4. Wypłata bonusu

  Po zrealizowanym obrocie środki trafią na konto główne, które można wypłacić.

Jeżeli chcemy otrzymać maksymalny bonus, czyli 300 PLN przy trzecim depozycie należy wpłacić 600 PLN.

Opinia o bonusach od depozytu do 600 PLN

Na wstępie wspomniałem, że najistotniejsza była dla mnie promocja z zakładem bez ryzyka, natomiast ofertę na bonusy od depozytów bardziej traktuje jako dodatek.

Dużym plusem tej promocji jest fakt, że przy pierwszym depozycie tak naprawdę otrzymujemy bonus 100 PLN bez większego ryzyka ze względu na towarzyszącą promocję z bezpiecznym zakładem.

Nie zaskakuje specjalnie fakt, że w momencie gdy rośnie możliwy bonus, warunki depozytu stają się nieco gorsze, gdyż mowa o 50% od wpłaty.

STS nie wymaga od nas uciążliwego obrotu, gdyż możemy stawiać kupony AKO nawet poniżej kursu 2.00. Szanse na wypłatę dodatkowych środków wydają się zatem spore.

Jak natomiast wygląda bonus od depozytów w STS na tle konkurencji?

BukmacherBonusObrót
forBET2000 PLNdwukrotny
LV BET2000 PLN czterokrotny i trzykrotny
STS600 PLNdwukrotny
BETFAN300 PLNjednokrotny

STS nie przygotował bonusu, który tak jak w przypadku zakładu bez ryzyka możemy sklasyfikować w samej czołówce. Przede wszystkim mowa o samej kwocie, gdzie dla przykładu w forBET możemy otrzymać 100% od drugiej wpłaty aż do 2000 PLN, a obrót bonusem również jest dwukrotny.

Z kolei dla przykładu BETFAN przygotował mniejszą kwotę, gdyż mowa o 300 PLN, ale jest to 200% od jednej wpłaty i obrót zaledwie jednokrotny.

Misje w STS

Na zakładzie bez ryzyka oraz bonusach od depozytu nie kończą się promocje przygotowane na start przez STS. Warte uwagi są również Misje. To możliwość zdobycia dodatkowych 60 PLN na grę, które otrzymujemy dzięki wykonaniu sześciu zadań.

Charakterystyczną cechą Misji w STS są bardzo proste warunki. W praktyce bukmacher gwarantuje nam bonusy za przetestowanie oferty w aplikacji czy sprawdzenie produktów STS takich jak Betgames czy sporty wirtualne.

 • 1 Misja: Aplikacja STS

W pierwszej misji należy postawić kupon w aplikacji mobilnej po kursie min. 1.91.

STS wykonana Misja

Gdy wykonany zadanie w zakładce bonusy przy konkretnej misji pojawi się zielona ramka. Zasada ta dotyczy każdej zrealizowanej misji.

 • 2 Misja: Zakład przedmeczowy

W drugiej misji należy postawić kupon na minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej za min. 15 PLN po kursie minimalnym 1.91.

Misja zakłady przedmeczowe STS

Gdy zrealizujemy dwie misje na naszym koncie pojawi się bonus 10 PLN.

 • 3 Misja: Betgames

Trzecia misja dostępna będzie dopiero, gdy dokonamy drugiego depozytu na koncie.

Trzecia misja w STS

W tym przypadku mowa o zakładzie na ofertę Betgames. Wystarczy kupon SOLO z konta depozytowego za min. 15 PLN z kursem minimalnym 1.91.

 • 4 Misja: STS oferta live

Przy czwartej misji musimy skierować naszą uwagę na ofertę live. W tym przypadku należy postawić kupon AKO z konta depozytowego za min. 15 PLN z kursem minimalnym 1.91.

STS bonus za misje 3. i 4.

Po wykonaniu czwartej misji otrzymamy bonus 20 PLN.

 • 5 Misja: Sporty wirtualne

Po dokonaniu trzeciej wpłaty otrzymamy możliwość wykonania piątej misji, która poświęcona jest sportom wirtualnym.

STS zasady na misję sporty wirtualne

Należy postawić kupon SOLO na sporty wirtualne z konta depozytowego za min. 15 PLN i kursem zdarzenia 1.91.

 • 6 Misja: Esport

Ostatnia misja poświęcona jest ofercie na Esport. Należy postawić kupon SOLO za min. 15 PLN z konta depozytowego z kursem 1.91. Gdy wykonamy zadanie otrzymamy bonus 30 PLN, kończąc tym samym misje.

Bonus za 5. i 6. misję

Misje w STS śmiało można traktować jako dodatek do zapoznania się z całą ofertą bukmachera. Jeżeli zdecydujemy się od razu wykonać trzy depozyty, możemy realizować zadania w dowolnej kolejności. Mamy na to 30 dni od momentu rejestracji.

Co ważne, otrzymany bonus podlega warunkom dwukrotnego obrotu na kuponach z kursem minimalnym 1.91.

Wykonane zadania w STS

Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka, bonusów od trzech pierwszych depozytów, a także zrealizowaniu wszystkich sześciu zadań, gdy wejdziemy w panel promocji powitalnej zobaczymy statystykę wykonania dziewięciu zadań.

Jaki bonus jest najkorzystniejszy?
221 użytkowników już oddało swój głos Ankieta
 • Zakład bez ryzyka
 • Akcja specjalna
 • Bonusy od wpłat
 • Bonus za zadania
 • Zakład bez ryzyka
  149 głosów
 • Akcja specjalna
  38 głosów
 • Bonusy od wpłat
  22 głosów
 • Bonus za zadania
  12 głosów
Wczytywanie…

Sprawdź kody promocyjne do innych bukmacherów

Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne podwyższające bonusy u wszystkich najlepszych bukmacherów. STS jest w ich gronie, ale świetne oferty znajdziecie także w Fortunie, Superbet i forBET. Nasze kody promocyjne podwyższą wasze bonusy u każdego z tej trójki, zatem zachęcamy do kliknięcia link w tabeli.

BukmacherBonus powitalnyKod promocyjny
Fortuna

standardowa oferta 325 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 3000 PLN
+ 380 PLN więcej

Zobacz kod

Promocje w STS

W STS znajdziemy również propozycje skierowane do stałych klientów. Moją uwagę zwróciły przede wszystkim dwie promocje: Odkrywca i Wizjoner.

Odkrywca

Bardzo prosta i jasna promocja, która nie wymaga od nas żadnego depozytu. Wystarczy wejść w zakładkę, by następnie odkryć kartę, na której znajduje się typ.

Kwota bonusu oczywiście nie powala na łopatki, gdyż przeważnie jest to 2 zł, czasem więcej, jednakże w tej sytuacji typ wydaje się mniej prawdopodobny (np. więcej goli, dokładny wynik etc.) Co ważne, promocja przeznaczona jest dla graczy, którzy zweryfikowali konto.

Wizjoner

Kolejna propozycja od STS, która nie wymaga od nas żadnego depozytu. Tym razem polega na wytypowaniu dokładnych wyników sześciu zdarzeń w danej kolejce. Jeżeli uda nam się trafić wszystkie weźmiemy udział w podziale puli 150 000 PLN.

 • 6 poprawnych 150 000 PLN
 • 5 poprawnych 500 PLN
 • 4 poprawne 100 PLN
 • 3 poprawne 10 PLN
 • 2 poprawne 5 PLN
 • 1 poprawne 2 PLN

Przy mniejszej liczbie poprawnych typów nagrody są znacznie mniejsze. Za 5 właściwych rezultatów otrzymujemy już 500 złotych, a przy 4 poprawnych typach 100 złotych.

Ponownie promocja skierowana jest do użytkowników, którzy zweryfikowali konto. Przyznany bonus należy obrócić dwukrotnie z kursem minimalnym 1.91.

Bonu$eria

Promocja skierowana przede wszystkim do aktywnych graczy. Otrzymujemy bonus 60 PLN za każdą 7-dniową serię stawiania kuponów.

Do promocji zaliczane są kupony za min. 20 PLN z kursem min. 20 PLN, co oznacza, że musimy zainwestować łącznie minimum 140 PLN.

Otrzymane środki należy obrócić jednokrotnie z min. kursem kuponu 1.91, przy czym do obrotu zaliczane są tylko wygrane zakłady, co jest niewątpliwym minusem.

Rankingi w STS

Oferta bazując na zasadach rywalizacji z innymi graczami i rankingiem. Dotyczy zakładów na Betgames. Do rankingu zaliczane są zarówno wygrane, jak i przegrane kuponu.

Za pierwsze miejsce gracz otrzymuje 1000 PLN w bonusie. STS wynagradza sporą liczbę osób, gdyż mowa o 500. najlepszych graczach. Za najsłabsze lokaty są symboliczne nagrody w postaci 5 PLN w bonusie.

Promocje krótkoterminowe

Podczas korzystania z oferty STS natknąłem się również na promocje krótkoterminowe. Niektóre z nich związane były z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi jak np. finałowy mecz Ligi Europy, czyli starcie Atalanta – Bayer Leverkusen.

 • Bonus od zakładu BetBuilder – na finał Ligi Europy w postaci 50% stawki do 150 PLN
 • Zwrot stawki 100% do 100 PLN za kupony min. AKO 5

W obu przypadkach do obrotu otrzymanego bonusu wchodziły tylko wygrane kuponu, co wielu graczy, w tym również mnie, nie do końca zachęca do wzięcia udziału.

Bonus ALL IN

W zakładce Promocje w STS widnieje również oferta Bonus ALL IN, która w pewien sposób powiązana jest z innymi bonusami.

Przy niektórych promocjach dostępny będzie bonus ALL-IN. Ułatwi nam on proces obrotu dodatkowymi środkami. Gdy postawimy kupon za całą kwotę bonusu i wygramy to środki wylądują na naszym koncie głównym.

Pewny Bonus

Promocja, która jest ukłonem w stronę graczy wybierających tradycyjną formę zawierania zakładów, czyli obstawiania w punkcie.

STS gwarantuje bonus za regularne stawianie w lokalach po 15 PLN na dzień, używając przy tym karty STS. Możemy odebrać nawet 100 PLN.

Opinia o promocjach stałych w STS

Spoglądając na zakładkę Promocje w STS na plus oceniłbym z pewnością wprowadzenie przez bukmachera takich opcji jak Odkrywca oraz Wizjoner. Obie propozycje nie wymagają od nas wpłaty depozytu. W przypadku Odkrywcy mamy szansę na zyskanie skromnej kwoty do wykorzystania na jakiś rozbudowany kupon AKO lub ryzykowniejszy typ.

W przypadku Wizjonera zyskujemy już szansę na zgarnięcie większego bonusu. Myślę, że STS mógłby postarać się o nieco atrakcyjniejsze promocje związane z najważniejszymi wydarzeniami. W szczególności, że konkurencja nie śpi. Superbet gwarantuje często bonus 20+20 PLN, gdzie niezależnie od wyniku kuponu otrzymujemy freebet.

Z kolei Fortuna regularnie udostępnia promocje, pozwalając graczom na zyskanie sporego bonusu przy niewielkim nakładzie. Taką propozycję jest chociażby Snajper czy Pewny Tydzień.

Największym minusem w przypadku promocji STS, gdzie musimy zagrać kupon z własnego depozytu są warunki obrotu. Osobiście niechętnie spoglądam na oferty, gdzie do obrotu zaliczane są tylko wygrane kuponu. Dość wyraźnie zmniejsza to nasze szanse na pomyślny obrót bonusem.

Jak zarejestrować się w STS?

Dla wielu graczy proces rejestracji jest sprawą oczywistą, natomiast sam pamiętam jak po raz pierwszy zakładem konto u bukmachera, dlatego podzielę się z wami procesem, jaki musimy przejść przed postawieniem swojego premierowego kuponu w STS.

Na samym początku mamy możliwość wyboru metody rejestracji. Od pewnego czasu u wielu bukmacherów możliwa jest opcja założenia konta za pomocą banku. Taką opcję w ofercie ma również STS.

Osobiście wybrałem rejestrację przez bankowość elektroniczną, która przyspiesza proces i rozwiązuje kwestię weryfikacji konta.

Na samym początku musimy podać nasze podstawowe dane, a także uzupełnić rubrykę z adresem e-mail.

STS poprosi nas również o wpisanie numeru telefonu, który w kolejnym etapie zostanie zweryfikowany za pośrednictwem kodu, który dotrze do nas w wiadomości SMS.

Podczas zakładania konta musimy również uzupełnić rubrykę dotyczącą źródła dochodu. W opcjach pojawią się takie możliwości jak:

 • wynagrodzenie za pracę
 • wynagrodzenie umów cywilnoprawnych
 • oszczędności
STS rejestracja zgody marketingowe

Pod koniec rejestracji wyskoczą również rubryki dotyczące zgód, oferty czy warunków gry. Pierwsza z nich mnie najbardziej zainteresowała, gdyż związana była z ofertą powitalną STS z kodem STSVIP.

Bukmacher podkreśla, że należy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać bonus startowy do 660 zł i 100 zł na Zakład bez ryzyka”. Inaczej nie otrzymamy bonusu.

STS logowanie – weryfikacja konta

Przy tradycyjnej formie rejestracji w postaci wypełnienia całego formularza, zaraz po zalogowaniu się na konto wyskoczy nam komunikat o koncie tymczasowym i konieczności uzupełnienia danych w ciągu 30 dni.

Jeżeli w tym czasie nie dokonamy weryfikacji, STS zawiesi nasze konto. Do uzupełnienia danych konieczny będzie jeden z dokumentów tożsamości:

 • dowód osobisty
 • paszport
 • karta stałego pobytu

Ponadto musimy przygotować numer konta bankowego do wypłat. Sam proces weryfikacji jest krótki. Do kilkunastu minut powinniśmy otrzymać dostęp do wszystkich funkcji dostępnych u bukmachera.

Dlaczego weryfikacja konta w STS jest ważna?

Jeżeli decydujemy się na założenie konta w STS, to trzeba pamiętać, że weryfikacja jest konieczna, by korzystać ze wszystkich opcji dostępnych u bukmachera. Jako gracz z kontem tymczasowym nie możemy:

 • dokonywać wypłat środków
 • mamy ustalony limit wpłat (w STS to 8000 PLN)
 • konto jest ważne przez 30 dni

STS umożliwia przetestowanie oferty i co najważniejsze, skorzystanie z promocji powitalnej. Pamiętajmy jednak, że bez weryfikacji nie uda nam się wykonać najistotniejszej dla nas kwestii, czyli wypłacić pieniędzy.

Sposoby płatności w STS

Podczas przeglądania grup dyskusyjnych związanych z zakładami bukmacherski, STS często otrzymywał pozytywne opinie dotyczące depozytów oraz wypłat środków. Sprawdziłem, czy faktycznie można mówić o jednym z najlepszych bukmacherów w tym zakresie.

Wpłaty w STS

Proces dokonywania depozytu w STS jest bardzo prosty. Po zalogowaniu się na konto wystarczy kliknąć swój profil, a wyskoczy nam możliwość zrealizowania wpłaty.

Liczba metod płatności jest spora, gdyż możemy zrealizować transakcję za pomocą szybkich wpłat czy nawet portfeli elektronicznych. Tak prezentuje się lista:

 • blik
 • szybki przelew
 • visa
 • Apple Pay
 • PayPal
 • Play
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Wpłata w lokalu

Sam zdecydowałem się na wpłatę za pośrednictwem blika. Po chwili depozyt trafił na konto. W momencie korzystania z bonusu powitalnego miałem również informację o bonusie, jaki otrzymamy przy drugim depozycie (górny róg przy metodzie płatności).

Wypłaty w STS

Na stronie bukmachera możemy przeczytać, że wypłata środków trwa zaledwie 15 minut. Faktycznie środki szybko trafiły na konto, a to dlatego, że bank z którego korzystam jest w gronie 24 firm objętych system STSpay.

Przed dokonaniem pierwszej wypłaty warto sprawdzić, czy nasz bank również znajduje się na liście, by później nie martwić się o dłuższy czas trwania przelewu.


Dlaczego warto zarejestrować się w STS?

Po zarejestrowaniu się w STS, skorzystaniu z bonusów powitalnych bukmachera, a także z oferty na zakłady sportowe, wirtualne oraz BetGames, mogę wyciągnąć pewne wnioski i podzielić się spostrzeżeniami.

Proces założenia konta zadziałał bez zastrzeżeń. Moje konto zostało sprawnie zweryfikowane, a pierwszy depozyt szybko trafił na saldo główne, podobnie jak bonus od wpłaty. Ciekawym urozmaiceniem wprowadzonym przez STS są „Misje”, które nie mają żadnych skomplikowanych zapisków. W praktyce są opcją, dzięki której możemy przetestować ofertę bukmachera, zyskując przy tym dodatkowe środki na grę.

STS mógłby pomyśleć o bonusie bez wymogu depozytu, chociażby w postaci 10 PLN za zgody marketingowe. To zawsze pewne urozmaicenie oferty powitalnej, a gracze, w tym także ja, często zerkają na to, czy bukmacher gwarantuje jakiś darmowy bonus. Jeżeli jesteś zainteresowany bukmacherami, którzy gwarantują darmowy bonus na start to zachęcam do sprawdzenia artykułu.

Dużym atutem STS są wypłaty. Faktycznie środki momentalnie trafiają na konto, jeżeli posiadamy konto w banku, które znajduje się na liście szybkich wypłat.

O ile Wizjoner czy Odkrywca to bardzo dobre rozwiązania pozwalające nam zgromadzić drobny bonus, tak STS mógłby nieco bardziej otworzyć się na regularnych graczy, oferując atrakcyjniejsze promocje z freebetami zamiast bonusami podlegającymi obrotowi.

Szczegółową recenzję na temat oferty STS znajdziesz w naszych opiniach, gdzie pod lupę wzięliśmy mocne oraz słabe strony bukmachera.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close