Kod Promocyjny STS – rejestracja 2022

15401640 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym STS?
 • 0 100 zł zakładu bez ryzyka
 • do 1500 zł bonusy od trzech wpłat
 • 20 + 20 zł na sporty wirtualne i betgames

Kod promocyjny

STSVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.05.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest kod promocyjny STS? 

STS kod promocyjny to STSVIP. Przy użyciu kod otrzymasz najwyższą gwarantowaną ofertę powitalną – 1640 PLN na start. W jej skład wchodzą:

 • Zakład bez ryzyka 100 zł (dostępny przy rejestracji przez naszą stronę)
 • Bonusy od trzech depozytów do 1500 zł
 • po 20 zł za BetGames i sporty wirtualne.

STS zajmuje 3. miejsce w zestawieniu najlepszych ofert powitalnych, które skonstruowane zostały przez naszych analityków. Pokazuje to, że zdecydowanie warto zarejestrować się przez naszą stronę i skorzystać z bonusów.

kod promocyjny STS

Bonus STS 2022 – oferta na start 

Opisaliśmy już jakie bonusy na start gracze znajdą w ofercie STS. Teraz czas na wytłumaczenie dokładnych zasad i opis trzech najważniejszych. Wady i zalety bonusów, jak i innych elementów oferty STS znajdziesz w naszej recenzji bukmachera STS. Ułatwi ci ona korzystanie z zakładów oraz wyjaśni na co zwrócić uwagę. Teraz przechodzimy do bonusów powitalnych.

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN (wyłącznie z kodem promocyjnym: STSVIP)
 • Bonusy od trzech wpłat 1500 PLN 
 • Bonusy na Betgames i sporty wirtualne

STS kod promocyjny – zakład bez ryzyka

STS kod promocyjny uruchamia także zakład bez ryzyka. Jak z niego skorzystać? 

 1. Rejestracja
  Zarejestruj konto i użyj nasz STS kod promocyjny
 2. Wpłata
  Wpłać minimum 50 PLN na konto depozytowe
 3. Obstawianie
  Obstaw zakład z konta depozytowego lub bonusowego. Zakład bez ryzyka dotyczy wyłącznie 1. postawionego zakładu. Minimalny kurs to 1,85.
 4. Zwrot
  Jeśli przegrałeś, STS zwróci ci stawkę zakładu pomniejszoną o podatek. Maksymalny zwrot jaki możesz uzyskać to 100 PLN. Jeśli obstawiłeś z konta depozytowego, otrzymasz zwrot, który możesz od razu wypłacić. Jeśli z konta bonusowego, to będziesz musiał bonus obrócić 3x na kuponach z kursem 1,91.

Co istotne zakład bez ryzyka łączy się z bonusem od wpłaty. Oznacza to, że możesz skorzystać z obu bonusów. Pamiętaj jednak, że zakład bez ryzyka dotyczy 1. obstawionego przez ciebie kuponu. Ważną informacją jest także brak możliwości skorzystania z zakładów z promocji:  Cash-out, zakład STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia, Mecz dnia oraz Podwyższony kurs.

STS bonus od wpłaty

STS bonus od wpłaty podzielony został na 3 części. Bonusy dotyczą 1., 2. i 3. wpłaty: Łącznie możesz otrzymać maksymalnie 1500 PLN bonusu od depozytu. Oto jak bonusy zostały podzielone:

 • 1. wpłata – Dostajesz bonus 100% do 300 PLN (jeśli wpłacisz np. 300 PLN, dostajesz 300 PLN bonusu)
 • 2. wpłata – Dostajesz bonus 50% do 500 PLN (jeśli wpłacisz np. 1000 PLN, dostajesz 500 PLN bonusu) 
 • 3. wpłata – Dostajesz bonus 50% do 700 PLN (jeśli wpłacisz 1400 PLN, dostajesz 700 PLN bonusu

Czym jest bonus od wpłaty? Jest to bonus, który otrzymujesz za dokonanie depozytu. Jego wysokość zależy od ustaleń bukmachera. W przypadku STS bonus od wpłaty dotyczy trzech pierwszych wpłat. 

Należy pamiętać o tym, że aby wypłacić depozyty (niezależnie czy 1, 2 czy 3) musisz obrócić nimi 1x po kursie 1,85 Ponadto, aby otrzymać bonusy, musisz dokonać wszystkich 3 depozytów w ciągu 30 dni od rejestracji. 

Bonus od 1. wpłaty 

Teraz wyjaśnimy krok po kroku zasady wszystkich bonusów od depozytu w STS. Na początek zajmiemy się bonusem 100% od 1. wpłaty do 300 PLN. 

 1. Rejestracja
  Zarejestruj konto, przechodząc przez nasz link (STS kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie)
 2. Wpłata
  Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (nie ma minimalnej kwoty, która uprawnia do uzyskania bonusu).
 3. Bonus
  Po wpłacie pierwszego depozytu, automatycznie na twoim koncie bonusowym pojawi się równowartość wpłaty (bonus 100% od depozytu). Maksymalny bonus to 300 PLN (przy wpłacie 300 PLN). Jeśli wpłacisz więcej, także otrzymasz 300 PLN.
 4. Obrót bonusem
  Aby móc wypłacić bonus od 1. wpłaty, musisz obrócić go 3 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów. Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia

Pamiętaj, że na skorzystanie z bonusu masz 30 dni i zostanie on automatycznie przypisany do twojego konta bonusowego (w przypadku 2 i 3 bonusu od wpłaty, bonus musisz zaakceptować samemu). Na obrót bonusu masz 90 dni. Jeśli nie uda ci się obrócić bonusem od 1. wpłaty, to możesz dokonać kolejnego depozytu i skorzystać z bonusu od 2. wpłaty.

Bonus od 2. wpłaty

Bonus 50% od 2. wpłaty do 500 PLN otrzymasz, jeśli dokonałeś 2. depozytu oraz obróciłeś bonus od 1. wpłaty. Jeśli nie udało ci się obrócić 1. bonusu i go straciłeś, to także przysługuje ci bonus od 2. wpłaty. 

 1. Wpłata
  Dokonaj swojego 2. depozytu. Pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu 30 dni od rejestracji. Maksymalny bonus od 2. wpłaty jaki możesz otrzymać to 500 PLN (przy wpłacie 1000 PLN).
 2. Akceptacja
  Kliknij “Odbierz bonus”
 3. Obrót bonusem
  Aby wypłacić bonus od 2. wpłaty, obróć go 3 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów.

Na obrót bonusu masz 90 dni. Jeśli nie uda ci się go obrócić, możesz dokonać 3. wpłaty, która uruchomi kolejny bonus od wpłaty. 

Bonus od 3. wpłaty 

STS Bonus 50% od 3. wpłaty to maks 700 PLN. Otrzymasz go po wpłacie 3. depozytu i obrocie bonusu od 2. wpłaty (jeśli nie uda ci się obrócić, także możesz skorzystać z bonusu). 

 1. Wpłata
  Dokonaj swojego 3. depozytu. Pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu 30 dni od rejestracji. Maksymalny bonus od 3. wpłaty jaki możesz otrzymać to 700 PLN (przy wpłacie 1400 PLN)
 2. Akceptacja
  Kliknij “Odbierz bonus”
 3. Obrót bonusem
  Aby wypłacić bonus od 3. wpłaty, obróć go 3 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91. Jeśli spełnisz ten warunek, możesz wypłacić bonus na konto bankowe. Do obrotu liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów. Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia

Warunki skorzystania z bonusu od 2. i 3. wpłaty są identyczne, a różni się tylko kwota. Na obrót bonusami mamy 90 dni od momentu rejestracji. 

 Innym bukmacherem, który dysponuje bardzo interesującym bonusem od depozytu jest forBET.

STS bonus powitalny – pozostała część oferty

Opisane przez nas powyżej trzy bonusy są według nas zdecydowanie najważniejszymi, ale z kodem bonusowym STS możesz zgarnąć jeszcze więcej bonusów na start.

20 PLN cashback na betgames

Nasza analiza ofert na betgames dowiodła, że te w STS stoją na najwyższym możliwym poziomie. Jednym z ważniejszych czynników jest dodatkowy cashback. Co zrobić aby go otrzymać?

 • Po zalogowaniu na konto zapisz się do promocji klikając przycisk „weź udział”
 • Obstawiaj za własne środki zakłady SOLO z kursem min. 1.90 na gry karciane
 • Minimalna łączna stawka zakładów to 20 zł
 • Czas na zawarcie zakładów liczony jest od momentu postawienia pierwszego po rejestracji zakładu na gry karciane i trwa do godz. 23:59 tego samego dnia 
 • bukmacher zwróci ci na konto depozytowe sumę stawek przegranych kuponów do kwoty 20 zł
 • Zwrotu nie trzeba obracać

Pewne 20 zł na sporty wirtualne

STS jest liderem na rynku jeśli chodzi o gry karciane, ale solidnie prezentuje się również w przypadku zakładów na  sporty wirtualne. Poniżej zasady bonusu “Pewne 20 zł na sporty wirtualne”: 

 • Po zalogowaniu na konto zapisz się do promocji klikając przycisk „weź udział” stawiaj za środki własne zakłady SOLO lub AKO z kursem min. 1.90 na sporty wirtualne.
 • Czas na zawarcie zakładów liczony jest od momentu postawienia pierwszego po rejestracji zakładu na gry karciane i trwa do godz. 23:59 tego samego dnia
 • bukmacher zwróci ci na konto bonusowe sumę stawek przegranych kuponów do kwoty 20 zł
 • Aby wypłacić cashback należy obrócić nim. 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91 na sporty wirtualne

STS bonus na start – jak obrócić? 

Skomplikowane zasady obrotu darmowymi bonusami na start często skutecznie zniechęcają graczy do założenia konta u danego bukmachera. W przypadku STS sytuacja ma się jednak zdecydowanie inaczej i zasady obrotu są bardzo proste. 

STS Bonus na start – zasady obrotu

STS bonusZasady obrotu
Zakład bez ryzyka 100 PLN Brak wymaganego obrotu lub 3x z kursem 1.91
Bonusy od wpłaty 1500 PLNobrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na BetGamesobrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na sporty wirtualneobrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Czas na obrótBez limitu

Jeśli chcesz porównać zasady obrotu bonusami STS z ofertami powitalnymi innych bukmacherów, zobaczysz, że STS naprawdę nie utrudnia sprawy, zwłaszcza, jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, który jest najważniejszym elementem oferty. Nieco trudniej wygląda sprawa z bonusami od wpłaty, lecz tutaj wymogi z reguły są wyższe.

Najlepsze kody do bukmacherów – Maj 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 1520 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 3000 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod

Rejestracja z kodem promocyjnym STS 

Rejestracja w STS z kodem promocyjnym jest bardzo prosta i przebiega sprawnie niezależnie od tego, czy gracz rejestruje się przez aplikację czy przez wersję przeglądarkową. Oto jak krok po kroku założyć konto u bukmachera STS.

 1. Krok 1
  Przejdź do rejestracji przez naszą stronę
 2. Krok 2
  Uzupełnij podstawowe dane (kod promocyjny STS: STSVIP zostanie wpisany automatycznie)
 3. Krok 3
  Po podaniu podstawowych danych i potwierdzeniu adresu e-mail zostanie utworzone konto tymczasowe
 4. Krok 4
  Uzupełnij pozostałe dane konta, takie jak: numer konta bankowego, zdjęcia dowodu osobistego (przód + tył) oraz adres zamieszkania
 5. Krok 5
  Bukmacher w ciągu najczęściej kilku godzin potwierdza dane gracza i tworzy konto tymczasowe. Wtedy gracz może w pełni korzystać z obstawiania w STS
sts-szybka-rejestracja
sts-kod-promocyjny

Czym różni się konto tymczasowe od stałego? Posiadając konto tymczasowe gracz może korzystać z oferty powitalnej, wpłacać pieniądze oraz obstawiać zakłady. Jednakże nie może wypłacić środków na konto bankowe oraz posiada limit stawek – 8000 zł. W momencie, gdy bukmacher zatwierdzi wszystkie dane, gracz może swobodnie obstawiać oraz wypłacać pieniądze. 

Metody wpłaty i wypłaty w STS 

Po wyjaśnieniu procesu rejestracji, przybliżymy również jak wygląda kwestia wpłat i wypłat w STS. Na wstępie trzeba podkreślić, że bukmacher posiada przelewy błyskawiczne, a to oznacza, że niezależnie od godziny i dnia tygodnia możesz wpłacić pieniądze na konto gracza, jak i również wypłacić na konto bankowe. Wpłata zajmuje z reguły około minuty, natomiast wypłacone pieniądze trafiają na konto po kilkunastu minutach. 

 • Oto metody wpłat w STS: 
 • Kody BLIK
 • PayU
 • Dotpay
 • Karty VISA/MasterCard
 • Portfele elektroniczne PayPal, Skrill i Neteller
 • Wpłatę gotówkową w lokalu

Promocje z kodem promocyjnym STS

Naszym zdaniem stojące na wysokim poziomie promocje stałe i tymczasowe sprawiają, że gracze pozostają u danego bukmachera na dłużej. W tym aspekcie STS nie prezentuje się jednak szczególnie bogato. Aktualnie jedyną stałą promocją jest “Zaproś Kumpla”. Zdecydowanie lepiej prezentują się oferty tymczasowe. 

Zaproś kumpli

STS zaproponował bardzo ciekawą ofertę promocyjną dla graczy, którzy zachęcą do założenia konta w STS swoich znajomych. Do zgarnięcia jest aż 340 PLN ekstra na zakłady. Oto, co należy zrobić, aby skorzystać z promocji: 

 1. Krok 1
  Zaloguj się i przejdź do zakładki “Zaproś Kumpla” (w przeglądarce jest ona umiejscowiona w prawym górnym rogu ekranu po najechaniu na ikonkę profilu, natomiast w aplikacji w sekcji “na skróty” – w prawym dolnym rogu ekranu). Następnie kliknij “Zaczynamy”
 2. Krok 2
  Gracz ma za zadanie dokonać depozytu o dowolnej wysokości i wytypuj kupon lub kupony z depozytu z co najmniej 1 zdarzeniem o kursie minimalnym 1.85, za łączną stawkę przynajmniej 25 PLN.
 3. Krok 3
  Po spełnieniu warunków gracz uzyska możliwość zapraszania do gry znajomych: Aby to zrobić musi wejść do sekcji „Zaproś kumpla”, skopiować link do zaproszenia i przesłać go znajomym.
 4. Krok 4
  Gracz i zaproszona osoba otrzymają 50 PLN bonusu, gdy zaproszony gracz przyjmie zaproszenie, zarejestruje się i wpłaci min. 50 PLN na depozyt. Musi również obstawić kupon lub kupony z depozytu z min. jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85 za łączną stawkę przynajmniej 500 PLN.
 5. Krok 5
  Łącznie zapraszający gracz może odebrać nawet 340 PLN – za każdego z sześciu znajomych do otrzymania jest 50 PLN oraz dodatkowo 20 PLN bonusu za trzeciego i szóstego zaproszonego, którzy spełnią warunki promocji.
 6. Krok 6
  Gracz po otrzymaniu bonusu musi go obrócić trzykrotnie na kuponach z kursem minimalnym 1,91. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

Cashout

STS oferuje swoim graczom również opcje CASH-OUT. Polega ona na tym, że gracz może wypłacić swoją wygraną przed zakończeniem kuponu. Promocja dotyczy kuponów zarówno SOLO, jak i AKO. Opcja nie pojawia się jednak zawsze i to bukmacher proponuje graczowi kiedy i ile może wypłacić. Dostępność cash-out gracz może sprawdzić w podglądzie kuponu. 

Promocje krótkoterminowe

O ile promocji stałych jest niewiele, to STS lepiej prezentuje się jeśli chodzi o promocje tymczasowe, które pojawiają się z okazji ważniejszych wydarzeń sportowych, a w szczególności piłkarskich. Jakie promocje krótkoterminowe znajdziemy w ofercie STS?

 • Promocje z okazji meczów reprezentacji Polski – STS jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski i zawsze przy okazji jej meczów publikuje kilka promocji specjalnych. Najczęściej do zgarnięcia są freebety lub częściowe zwroty w przypadku niepowodzenia. 
 • Promocje z okazji europejskich pucharów  – STS regularnie publikuje również promocje na mecze Ligi Mistrzów, czy też Ligi Europy. Często dotyczą one zakładów live, jak i również jest możliwość wygrywania freebetów. 
 • Promocje z okazji najważniejszych gal sportów walki – Promocje na tego rodzaju wydarzenia pojawiają się nieco rzadziej i są dostępne wyłącznie przy największych walkach lub galach. Przykładem są pojedynki Jana Błachowicza w UFC. 

Strefa VIP w STS

Na sam koniec zostawiliśmy Strefę VIP w STS. To program dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy tego bukmachera. Co należy zrobić aby dostać się do tego elitarnego grona?

 1. Krok 1
  Użyj kod promocyjny STS – STSVIP, załóż konto i skorzystaj z bonusów w STS.
 2. Krok 2
  Bądź aktywnym graczem. Jeśli będziesz regularnie obstawiał i korzystał z promocji, to jest realna szansa, że STS dostrzeże to i zaprosi cię do klubu VIP.
 3. Krok 3
  Jeśli jesteś członkiem klubu VIP w STS, bukmacher może zaprosić cię na najważniejsze wydarzenia sportowe, takie jak mecze reprezentacji Polski, czy też gale boksu.

Oprócz Strefy VIP, o której piszemy poniżej, warto dodać, że bukmacher STS nagradza stałych graczy specjalnymi bonusami. Wystarczy podać podczas rejestracji swojego maila i zaznaczyć opcję „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności w celu przedstawiania informacji o promocjach, konkursach i ofertach bonusowych”. Dzięki temu można liczyć na bonusy bukmacherskie niedostępne w standardowej ofercie STS.

STS kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Tak. STS przyznaje wszystkie bonusy już na etapie szybkiej rejestracji. Posiadając konto tymczasowe otrzymasz więc bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka.

Kod promocyjny STS to: STSVIP. Jeśli wpiszesz go podczas rejestracji otrzymasz wyższy bonus na start niż w standardowej ofercie, czyli łącznie aż 1640 zł.

Po rejestracji z STS kodem promocyjnym otrzymasz:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN
 • Bonus od 3 wpłat do 1500 PLN
 • Bonusy po 20 zł na BetGames i sporty wirtualne

Zakład bez ryzyka dostępny jest przy rejestracji przez naszą stronę. Wynosi 100 PLN.

Tak. Pod warunki obrotu podchodzą wszystkie bonusy, poza zakładem bez ryzyka, który można od razu wypłacić.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close