Kod promocyjny Betters

345375 PLN
 • 40 60 zł freebet startowy
 • 300 310 zł zakład bez ryzyka
 • 5 zł bonus bez depozytu

Kod promocyjny

BTVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.03.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Betters kod promocyjny 2023?

Betters kod promocyjny to BTVIP. Wpisz go przy rejestracji w Betters i odbierz najwyższy dostępny bonus na start u tego bukmachera. Betters kod promocyjny uruchamia podwyższony cashback 310 PLN, podwyższony freebet startowy oraz bonus bez depozytu 5 zł. Tak wysokiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej.

Kod promocyjny Betters:BTVIP
Cashback310 PLN
Darmowy zakład:60 PLN
Bonus bez depozytu5 PLN
Betters kod promocyjny BTVIP

Kod promocyjny Betters: BTVIP zagwarantuje ci łącznie aż 375 PLN na start. Jest to 30 PLN więcej niż w standardzie. Rejestracja przez naszą stronę zapewni ci również podwyższoną promocję „Tygodniówka+”, dzięki której w każdym miesiącu możesz zgarnąć nawet 400 zł dodatkowych bonusów (szczegóły w dalszej części artykułu).

Betters kod promocyjny

Betters bonus na start

Przechodzimy teraz do szczegółów poszczególnych bonusów w Betters. Porównując ofertę na start Betters z innymi nowymi bukmacherami, zdecydowanie trzeba stwierdzić, że jest ona najlepsza. Aby jednak w pełni ją wykorzystać, należy przestrzegać następującej kolejności wykorzystania bonusów:

Kolejność wykorzystania bonusów w Betters

 1. Bonus bez depozytu

 2. Freebet startowy

 3. Cashback 310 PLN

Betters bonus bez depozytu

Pierwszy bonus jaki otrzymasz to bonus bez depozytu 5 PLN. Zostanie on przyznany od razu po rejestracji konta stałego i weryfikacji przez Betters. Oto szczegóły:

 • Zarejestruj konto w Betters z kodem BTVIP (jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę kod uzupełni się automatycznie)
 • Zatwierdź konto stałe i poczekaj na weryfikację 
 • Po weryfikacji konta otrzymasz 5 PLN freebetu
 • Freebet należy wykorzystać w ciągu 72 godzin od momentu przyznania na dowolny zakład SINGIEL lub KOMBI, z minimalnym kursem łącznym 1.8
 • Jeśli wygrasz, gotówka trafia na twoje konto depozytowe

Wątpliwości może budzić kwestia freebetu startowego, który otrzymujemy po zawarciu pierwszego zakładu. Nie musisz się jednak o to martwić, ponieważ freebet startowy otrzymujesz za pierwszy zakład postawiony za swoje pieniądze. Natomiast bonus bez depozytu otrzymujesz w postaci freebetu od razu po rejestracji konta stałego, a więc po jego postawieniu spokojnie możesz korzystać z dalszej części oferty powitalnej.

Betters kod promocyjny – Freebet startowy – 60 PLN

Przechodzimy teraz do freebetu 200% od postawionej stawki pierwszego zakładu. Dzięki rejestracji z kodem BTVIP freebet wynosi 60 PLN. W standardzie jest on o 20 PLN niższy.

 • Zarejestruj konto w Betters z kodem BTVIP (jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę kod uzupełni się automatycznie)
 • Przy rejestracji zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe
 • Wpłać swój pierwszy depozyt. Polecamy wpłacić co najmniej 30 PLN, aby otrzymać maksymalny freebet
 • Następnie obstaw swój pierwszy dowolny zakład (nie ma znaczenia wysokość kursu ani liczba zdarzeń). Zakłady mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, live lub na sporty wirtualne.
 • Niezależnie czy wygrasz, czy nie, otrzymasz freebet 200% postawionej stawki do 60 PLN. Oznacza to, że aby zgarnąć maks. freebet należy postawić zakład za min. 30 PLN.
 • Freebet wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO o kursie min. 1.14. Czas na wykorzystanie to 3 dni.

Darmowy zakład otrzymasz od razu po postawieniu pierwszego zakładu po rejestracji. Podkreślamy, że kwota freebetu jest odejmowana od wygranej. Jeśli więc twój freebet wyniósł 60 PLN i postawiłeś za niego kupon, za który powinieneś wygrać 300 PLN, to zgarniesz 240 PLN. Jest to klasyka jeśli chodzi o freebety, a na pewno bonus jest bardzo przejrzysty i atrakcyjny. Warto jednak podkreślić, że maksymalna kwota, jaką możemy wygrać za freebet to 2000 PLN.

Betters kod promocyjny – cashback 310 PLN na start

Betters jako jedyny bukmacher zapewnia zwrot pieniędzy nie tylko po przegranym kuponie, ale także po wygranej. Zdecydowanie wyróżnia to bukmachera na tle konkurencji. Oto zasady:

 • Dokonaj drugiego depozytu – min. 5 PLN
 • Następnie postaw zakład za co najmniej 5 PLN. Jeśli chcesz zgarnąć cashback nawet w przypadku wygrania zakładu, to musi być to kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50
 • Jeśli kupon okaże się przegrany, dostaniesz zwrot stawki (pomniejszony o podatek) do 310 PLN .
 • Jeśli kupon będzie wygrany i będzie to kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50, otrzymasz bonus 50% stawki do 155 zł oraz wygraną.
 • Cashback należy obrócić 4-krotnie na kuponach AKO (3 zdarzenia) z kursem każdej selekcji min. 1.40
 • Na wykorzystanie bonusu gracz ma 14 dni od zaakceptowania bonusu

Bonus jest bardzo korzystny, przede wszystkim dlatego, że możesz go dostać także po wygranym zakładzie. Jest jednak kilka aspektów na, które trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Betters cashback – na co zwrócić uwagę?

 • Przede wszystkim pamiętaj, że cashback zostanie uruchomiony w ramach pierwszego zakładu za min. 5 zł po dokonaniu drugiej wpłaty! W ramach pierwszego depozytu możesz odebrać freebet 60 PLN, o którym pisaliśmy powyżej.
 • Kolejna sprawa to minimalna kwota cashbacku, czyli 5 zł. Jeśli postawisz swój pierwszy zakład po dokonaniu drugiej wpłaty za mniej niż 5 zł, to nie będzie on objęty cashbackiem. Natomiast nie utracisz bonusu. Zostanie on uruchomiony dopiero wtedy, gdy obstawisz za min. 5 zł. Możesz zagrać np. 6 kuponów za 2 zł, a dopiero potem np. za 300 zł. Wówczas zostanie on objęty cashbackiem.
 • Cashback możesz dostać zarówno po wygranym jak i przegranym zakładzie, co bardzo wyróżnia Betters. Pamiętaj jednak o spełnieniu warunków opisanych powyżej.
 • Obrót cashbackiem wynosi 4-krotność otrzymanego bonusu. Ważną kwestią jest to, że do obrotu liczą się stawki zarówno z wygranych jak i przegranych kuponów. Nie możesz jednak obracać bonusu na zakładach na sporty wirtualne oraz gry karciane. Nie można także korzystać z funkcji cash-out.
 • Ostatnią kwestią jest to, że kwota środków, które zostaną przesunięte z salda bonusowego po dokonaniu obrotu nie może być większa niż 4-krotność otrzymanego bonusu. Oznacza to, że jeśli twój bonus wyniesie 200 PLN, to maks. kwota, którą przeniesiesz na konto depozytowe to 800 PLN.

Jeśli zwrócisz uwagę na te elementy, to w pełni wykorzystać cashback w Betters.

Promocje bukmacherskie Betters

Promocje w Betters stoją na solidnym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o promocje stałe, które opisujemy poniżej. Nieco gorzej wyglądają oferty krótkoterminowe, ale bukmacher także pracuje nad tym elementem oferty. Promocje mają bardzo duży wpływ na nasz ranking bukmacherów, gdzie zestawiliśmy wszystkie najlepsze firmy na rynku.

Tygodniówka +

Najważniejsza promocja w ofercie Betters, którą podwyższa nasz kod promocyjny BTVIP. Dzięki niej w każdym tygodniu możecie zgarnąć bonusy za regularne obstawianie. Ich wysokość zależy od liczby dni, w których postawiliście kupon:

Bonus z kodem BTVIPBonus w standardzie
5 dni20 PLN10 PLN
6 dni30 PLN20 PLN
7 dni45 PLN35 PLN

Jak widać, dzięki naszemu kodowi promocyjnemu dostajecie 10 zł więcej, niezależnie czy obstawialiście przez 5, 6 czy 7 dni w tygodniu. Maksymalnie możecie zatem zgarnąć nawet 225 PLN, zakładając, że w danym okresie będzie 5 cykli „tygodniówki+” (czasem cykle dotyczą np. końcówki danego miesiąca i całego następnego).

To jednak nie koniec, bo na koniec każdego miesięcznego cyklu „Tygodniówki+” otrzymasz także dodatkowy bonus miesięczny. Jego wysokość zależy od tego, przez ile dni grałeś w poszczególnych tygodniach:

Kwota do bonusu miesięcznego
5 dni10 PLN
6 dni20 PLN
7 dni35 PLN

Zakładając zatem, że w danym cyklu przypadnie 5 „tygodniówek+”, otrzymacie maksymalnie bonusy o wartości 225 PLN ( bo 5 tygodni x 45 PLN ) + bonus miesięczny 175 PLN ( bo 5 tygodni x 35 PLN ) W każdym miesięcznym cyklu tygodniówki możecie otrzymać zatem o 50 PLN więcej niż w standardzie czyli aż do 400 PLN ekstra bonusów za regularne obstawianie.

Brzmi to dość skomplikowanie, ale najlepiej spoglądać na powyższe tabelki. Tam dokładnie widać jaki bonus otrzymasz, za daną liczbę dni, w których obstawiałeś. Oto wymagania kuponu, spełniającego warunki promocji:

 • Kupon AKO (min. 2 zdarzenia)
 • Kurs min. 2.00
 • Stawka min. 20 PLN

Bonus otrzymasz w poniedziałki do godz 12:00. Oto warunki wypłaty:

 • 3-krotny obrót
 • Kupony AKO (min. 3 zdarzenia)
 • Kurs każdego zdarzenia min. 1.40)

RaiseBET

W Betters znalazła się również promocja na kupony AKO. Dotyczy ona kuponów z min. 5 zdarzeniami. Kurs każdej selekcji musi wynosić co najmniej 1.25. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej. Przy 5 zdarzeniach Betters bonus wynosi 5 %, przy 6 zdarzeniach 7 % i tak dalej. Maksymalnie można otrzymać 120 % bonusu za wygrany kupon z min. 15 selekcjami.

Kontroferta

Ta promocja pozwala na negocjowanie kursu z bukmacherem i korzystniejsze typowanie singli. Przy wyborze typu pojawi się suwak „kontroferta”, który pozwoli ci na zaproponowanie kursu bukmacherowi. Następnie kupon zostanie przesłany do bukmachera, który może zaakceptować lub odrzucić twoją propozycję. Inną opcją jest kontroferta ze strony Betters, którą możesz przyjąć lub nie.

Zakład łańcuch

Bardzo złożona opcja, pozwalająca na łatwiejsze wygrywanie kuponów wielozdarzeniowych. Twoim zadaniem jest zmontowanie kuponu składającego się z kilku zdarzeń i wybranie rodzaju kuponu – łańcuch. Wówczas będziesz mógł ułożyć zdarzenia według własnych preferencji. Aby łańcuch miał rację bytu, ustawione przez ciebie pierwsze zdarzenie musi być trafione. Dzięki temu wygrana przechodzi na konto łańcuchowe, a stawka zakładu na kolejne zdarzenie. Dokładne zasady zakładu łańcuchowego znajdziecie w regulaminie na stronie bukmachera.

Bonus Betters 50/50

Promocja dla co 50 zarejestrowanego gracza w Betters. Oto zasady:

 • zarejestruj konto na betters.pl
 • wpłać pierwszy depozyt (kwota dowolna)
 • po wpłacie zostaniesz automatycznie zapisany do promocji
 • co 50 gracz, który wpłacił depozyt otrzyma freebet 50 zł
 • freebet zostanie przyznany do 3 dni od spełnienia warunków
 • darmowy zakład przeznacz na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • na wykorzystanie freebetu masz 30 dni

Maksymalna wygrana kuponu postawionego za freebet wynosi 2000 zł. Nie zaliczają się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Otrzymanie freebetu 50 zł jest typowo losowe i nie zależy od gracza. Rejestrując się i wpłacając depozyt nie mamy pewności, że go otrzymamy. Nie jest to zatem zbyt dobra opcja, gdyż większość osób go nie otrzyma.

Znajoma kasa

Promocja zapewniająca bonus za zaproszenie do gry swoich znajomych. Aby otrzymać bonus musisz dokonać depozytów na łączną sumę co najmniej 30 PLN i obrócić tą kwotę na zakładach. Jeśli ci się to udało, możesz wysłać swojemu znajomemu specjalny kod do rejestracji (dostępny w zakładce „Bonusy”). W momencie, gdy twój znajomy założy konto, dokona wpłaty min. 2 PLN i obróci tą kwotą, otrzymacie po 15 PLN freebetu. Na jego wykorzystanie będziecie mieli 7 dni. Maksymalnie zgarnąć możesz nawet 250 zł za zaproszenie 10 znajomych.

Happy Hours

Oferta „Happy Hours” przeznaczona jest wyłącznie dla graczy, którzy mają włączoną subskrypcję SMS. Betters przynajmniej raz w tygodniu proponuje ofertę specjalną, która zapewnia freebety i bonusy.

Serwujemy emocje

Promocja skierowana do graczy obstawiających tenis. Dostępna jest w każdy wtorek i zapewnia freebet 20 PLN. Aby go otrzymać musisz obstawić kupon AKO, a kurs każdej selekcji nie może być niższy niż 1.30. Na kuponie mogą znaleźć się tylko wydarzenia z oferty na tenis. Freebet musisz wykorzystać na kupon, na którym znajdą się wyłącznie zakłady z tenisa (kurs min. kuponu 1.14). Freebet ważny jest 7 dni od momentu przyznania.

eWeekend

Ta oferta dotyczy fanów e-sportu. Od piątku do niedzieli masz za zadanie obstawić 4 kupony AKO z wydarzeniami tylko z e-sportu. Kupony składać się muszą z co najmniej 3 zdarzeń, a stawka wynieść musi przynajmniej 25 PLN. Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz 30 PLN bonusu. Obrócić go trzeba 3-krotnie na zakładach AKO (3 zdarzenia) z kursem 2.0. Obrotu dotyczą tylko wydarzenia e-sportowe.

Betters rejestracja 2023

Proces rejestracji składa się z trzech etapów, w których należy uzupełnić dane konta, dane osobowe i ustalić limity. Poniżej opisujemy rejestrację Betters krok po kroku.

 1. Kliknij przycisk „zarejestruj” na stronie betters.pl
 2. Wypełnij dane konta na pierwszej stronie i wpisz kod.

  Poza wpisaniem adresu email, loginu i hasła należy podać numer telefonu. Otrzymamy na niego kod SMS, który należy wpisać we wskazanym polu. Jest też pole na wpisanie kodu promocyjnego.

 3. Uzupełnij dane osobowe.

  Na drugiej stronie wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Określ skąd pochodzą twoje środki na grę.

 4. Określ limity i zaznacz oświadczenia.

  Ostatnia strona to określenie limitów na grę, podanie daty urodzenia i zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Wyżej opisany proces to szybka rejestracja, po której mamy aktywne konto tymczasowe. Możemy na nim skorzystać z bonusów powitalnych, wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Aby móc wypłacać środki trzeba dokończyć rejestrację przekształcając konto w stałe. Należy wtedy przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta. Jak założyć konto stałe?

 1. Załóż konto tymczasowe w na betters.pl
 2. Zaloguj się na konto gracza
 3. Przejdź do sekcji moje dane – uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego i pozostałe dane, których jeszcze nie uzupełniłeś.
 4. Przejdź do zakładki „dokumenty”. Wybierz na niej rodzaj dokumentu i wyślij jego zdjęcie lub skan.
 5. Poczekaj na weryfikację dokumentów przez bukmachera.

Gdy zakładaliśmy konto stałe wysłaliśmy zdjęcia dokumentów i uzupełniliśmy dane. Niestety po kilku dniach nasze konto nadal nie było zweryfikowane. Skontaktowaliśmy się zatem z konsultantem na czacie. Po podaniu naszego loginu i czterech ostatnich cyfr PESELU sprawdził naszą sytuację i okazało się, że nie podaliśmy numeru mieszkania. Po kilku minutach od uzupełnieniu tej informacji nasze konto było już przekształcone w stałe. Korzystając z naszego doświadczenia zalecamy dokładne sprawdzenie i uzupełnienie wszystkich informacji, gdyż nawet niewielki błąd może wstrzymywać weryfikację.

Wpłaty i wypłaty w Betters

W tej kategorii Betters wypada blado na tle innych bukmacherów, z powodu małej liczby dostępnych metod płatności. Min. wpłata to 2 zł. Wpłat możemy dokonywać za pomocą:

 • przelewy internetowe systemu Przelewy24
 • tradycyjnych przelewów,
 • płatności mobilnych BLIK.

Skorzystaliśmy z wpłaty za pomocą systemu Przelewy24. Proces ten przebiega niezwykle szybko.

 1. Kliknęliśmy w przycisk „wpłata” widoczny w prawym górnym rogu
 2. Potem kliknęliśmy w logo Przelewy24
 3. Pojawiło się okno, w którym wpisaliśmy kwotę jaką chcemy zdeponować, czyli 100 zł
 4. Dalej kliknęliśmy przycisk „zatwierdź”
 5. Zostaliśmy przeniesieni na stronę systemu Przelewy24 gdzie wybraliśmy swój bank (Pekao)
 6. Zalogowaliśmy się i potwierdziliśmy płatność
 7. Następnie wylogowaliśmy się z konta w Betters i ponowne zalogowaliśmy
 8. Nasza wpłata była widoczna na koncie

Wypłaty są realizowane natychmiastowo również przez system Przelewy24 do 17 banków. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty to 100 000 zł. Proces wypłaty środków przebiega niemal identycznie jak wpłata. Z tą różnicą, że dodatkowo podajesz numer IBAN swojego banku. Nasza wygrana znalazła się na koncie bankowym po 10 minutach.

Betters zakłady bukmacherskie

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to firma dokonuje stały progres, choć wciąż są jeszcze rezerwy. Wszystkie szczegóły dotyczące obstawiania u tego bukmachera, znajdziecie w naszych opiniach o Betters. Pomogą wam one lepiej poznać bukmachera i w pełni wykorzystać jego atuty oraz zwrócić uwagę na wady.

Betters kod promocyjny – podsumowanie

Betters kod promocyjny podwyższa ofertę na start aż o 35 zł i sprawia, że staje się ona jeszcze korzystniejsza. Po rejestracji możesz odebrać trzy bardzo atrakcyjne bonusy, które ułatwią ci początek obstawiania u tego bukmachera. Oferta na start w Betters stała się jeszcze lepsza po dorzuceniu bonusu bez depozytu. Daje on możliwość obstawiania za darmo.

 • Oferta na start: 345 375 PLN
 • Bonus bez depozytu 5 PLN
 • Freebet startowy 40 60 PLN
 • Cashback 300 310 PLN

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close