Kod promocyjny Betters

410430 PLN
 • 200 220 zł cashback
 • 400 420 zł freebet
 • 300 320 zł boost bonus 100%
 • 10 zł bonus bez depozytu

Kod promocyjny

BTVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.03.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny to: BTVIP. Przejdź do rejestracji z kodem promocyjnym i odbierz najwyższy bonus powitalny 430 zł. Z kodem otrzymasz freebet bez depozytu 10 zł, a także do wyboru cashback 100% do 220 zł, freebet 420 zł lub bonus boost 100% dla kuponu do 320 zł!

 • Cashback: 200 220 zł
 • Freebet: 400 420 zł
 • Boost bonus: 300 320 zł
 • Bonus bez depozytu 10 zł

Po rejestracji masz zagwarantowany bonus bez depozytu 10 zł. Masz do wyboru także jeden z trzech pozostałych bonusów. Każdy z nich jest podwyższony dzięki kodowi BTVIP o 20 zł. Najwyższy bonus, który możesz wybrać to freebet 420 zł!

Betters kod promocyjny

Betters kod promocyjny – jakie bonusy uruchamia i które są wyższe?

Bezpośrednio po zakończeniu rejestracji tymczaowej zostaniesz przekierowany do strony, gdzie będziesz musiał wybrać jeden z trzech bonusów. Do wyboru masz:

 • Cashback 100% do 220 PLN (standard 200 PLN)
 • Freebet 420 PLN (standard 400 PLN)
 • Bonus boost 100% od kuponu za stawkę do 320 zł (standard 300 PLN)
Betters wybór

Tylko od Ciebie zależy, który z bonusów otrzymasz. Każdy z nich będzie podwyższony o 20 zł, jeśli przy rejestracji wykorzystasz kod promocyjny Betters o treści BTVIP. Trzeba przyznać, że taka oferta powitalna na pewno wyróżnia Betters na tle nowych bukmacherów.

Dodatkowo po rejestracji konta stałego otrzymasz jeden gwarantowany bonus:

 • Bonusu bez depozytu 10 zł

Poniżej opisałem działanie poszczególnych promocji oraz wytłumaczyłem, która z promocji jest według mnie najlepsza.

Betters kod promocyjny – Cashback 100% do 220 PLN

Zacznę od najbezpieczniejszego bonusu, czyli cashbacku 100% do 220 PLN. Jak grać bez ryzyka w Betters?

 • Krok 1: Rejestracja

Zakładasz konto i wpisujesz Betters kod promocyjny: BTVIP. Dzięki temu bonus będzie wyższy o 20 zł.

 • Krok 2: Wybór bonusu

Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto zostaniesz przeniesiony do strony, na której poprzez kliknięcie w przycisk wybierzesz swój bonus. Tam wybierz cashback 100%.

 • Krok 3: Wpłać pieniądze

Następnie musisz dokonać wpłaty. Nie ma minimalnej kwoty. Polecamy wpłatę 220 zł, ponieważ tyle wyniesie maksymalny zwrot w przypadku przegranej

 • Krok 4: Obstaw kupon za środki depozytowe

Czas na obstawienie kuponu. Zakład za cashback musisz postawić do 30 dni od rejestracji. Może być to kupon SOLO lub AKO. Nie ma minimalnego kursu ani liczby zdarzeń. Może być to zakład pre-match lub live. Nie ma zatem ograniczeń. Pamiętaj jednak, że zakłady Betbuilder i karcianki nie biorą udziały w promocji. Warto zagrać za 220 zł, bo tyle wyniesie zwrot w przypadku przegranej.

 • Krok 5: Odebranie cashbacku

Jeśli twój kupon będzie trafiony, to cała wygrana jest do twojej dyspozycji. Jeśli przegrasz otrzymasz pełen zwrot postawionej stawki w formie freebetu do 220 zł. Freebet zostanie ci przyznany do 24 godzin od rozliczenia kuponu.

Cashback 220
 • Krok 6: Wykorzystanie cashbacku

Otrzymany freebet wykorzystaj na dowolny kupon z kursem min. 1.14. Bonus będzie ważny przez 3 dni. Jeśli wygrasz, pieniądze przechodzą na konto depozytowe.

Bonus jest na pewno korzystny i prosty, ale na kilka rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Pamiętaj, że cashback musisz wykorzystać od razu i nie możesz rozbić sobie obrotu na kilka kuponów.

Ponadto kwota cashbacku jest odejmnowana od wygranej. Czyli, jeśli teoretycznie miałbyś wygrać 1000 zł, a twój cashback wyniósł 320 zł, to wygrasz tylko 680 zł. Dodatkowo maksymalna kwota, którą możesz wygrać wynosi 2000 zł.

Betters jest jedynym nowym bukmacherem, który zaproponował swoim nowym użytkownikom grę bez ryzyka. Na podobny manewr zdecydował się także Comeon, który zapewnia zakład bez ryzyka w gotówce. Kwota bonusu jest nieco niższa, ale warunki również świetne.

Betters freebet 420 PLN

Jest to najwyższy możliwy do odebrania freebet w Betters. Do odebrania jest freebet 420 zł za wygrany zakład obstawiony tylko za 100 zł! Oto warunki:

 • Krok 1: Rejestracja i wybór bonusu

Najpierw musisz założyć konto i wpisać Betters kod promocyjny BTVIP. Następnie po zalogowaniu na konto zostaniesz przeniesiony do strony, na której będziesz mógł wybrać freebet 420 PLN.

 • Krok 2: Wpłać pieniądze

Następnie dokonaj wpłaty – dokładnie 100 zł!

 • Krok 3: Obstaw kupon

Następnie obstaw kupon SOLO lub AKO za dokładnie 100 zł z kursem min. 4.00.

 • Krok 4: Otrzymanie i wykorzystanie freebetu

Jeśli kupon okaże się wygrany, to otrzymasz wygraną za kupon w gotówce oraz dodatkowy freebet 400 zł! Bukmacher przyzna ci go w ciągu 24h od zawarcia zakładu. Freebet przed wypłatą wykorzystaj na dowolny kupon z kursem 1.14. Jeśli wygrasz, pieniądze przejdą na konto depozytowe i będą do twojej dyspozycji.

Freebet 420

Na pewno zaletą freebetu jest to, że wynosi on aż 420 zł, a wymagany jest zakład za zaledwie 100 zł! Jest to coś naprawdę wyjątkowego i żaden inny bukmacher nie dysponuje taką promocją. Z reguły otrzymujemy po prostu bonus od wpłaty – tak jest np. w Superbet, czy LVBET. Betters zatem wpadł na naprawdę ciekawy plan!

Zwracam też uwagę, że w przypadku tego bonusu stawka freebetu również odejmowana od potencjalnej wygranej. Maksymalna wygrana może wynieść 2000 zł.

Betters kod promocyjny – Boost bonus 100% (podwój swoją wygraną)!

Trzecia opcja, z której możesz skorzystać, to coś zupełnie nieszablonowego. Betters wprowadza boost, dzięki któremu wygrana za twój kupon zostanie powiększona o 100%! Oto szczegóły:

 • Krok 1: Rejestracja i wybór bonusu

Na początek rzecz jasna musisz założyć konto. Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony do wyboru bonusu i tam wybierasz opcję Boost bonus 100%.

 • Krok 2: Wpłać pieniądze

Następnie dokonaj pierwszego depozytu. Polecam wpłacić 320 zł, aby w pełni skorzystać z buostu. Nie ma jednak minimalnej wpłaty

 • Krok 3: Obstaw kupon

W ciągu 3 dni obstaw dowolny kupon. Nie ma minimalnego kursu ani liczby zdarzeń. Maksymalna stawka zakładu, która zostanie objęta boostem 100% do 320 zł. Właśnie za tyle warto zagrać, ale jeśli chcesz możesz zagrać też za mniej.

Aby aktywować promocję, musisz przy obstawianiu kuponu zaznaczyć pole z napisem „Boost Bonus”!

Boost 320
 • Krok 4: Zboostowana wygrana

Jeśli wygrasz na twoim koncie pojawi się podwojona wygrana! Zostanie ona pomniejszona o stawkę kuponu!

Czyli jeśli obstawiałbyś kupon za 320 zł kupon z kursem np. 3.82, to normalnie wygrałbyś 1075.71. Dzięki boostowi twoja wygrana zostanie podwojona (2 151,42), ale zostanie od niej odjęta stawka zakładu (2 151,42 – 320 = 1831,42). Czyli na twoje konto trafi właśnie kwota 1831, 42 zł!

Ten bonus przypomina nieco promocję MaxiZysk w forBET, która gdy tylko się pojawia jest absolutnym hitem. W przypadku, gdy jesteś graczem, który nie boi się ryzyka i szuka dużego zysku jest to zdecydowanie wybór dla ciebie!

Betters bonus – który wybrać?

Po analizie każdego z powyższych trzech bonusów uważam, że wybór zależy od tego, jakiego typu jesteś graczem.

Jesteś graczem bezpiecznym?

Jeśli zaczynasz przygodę z bukmacherką i nie lubisz ryzyka, to skorzystaj z:

 • Cashbacku 220 zł

Zdecydowanie jest to bonus gwarantuący największe bezpieczeństwo. Bardzo dużym plusem jest to, że w przypadku wygranej otrzymujesz całościowy zwrot. Dla przykładu w Fuksiarz zwracają tylko 50% stawki, a w BetX 75%.

Co prawda nie jest to bonus gotówkowy, ale wymagania obrotu są banalne. Wyłącznie jeden obrót po kursie 1.14. Oczywiście stawka freebetu jest odjęta od wygranej, co jest minusem, ale nie aż tak dużym, abyś był na tym stratny.

Ponandto nie musisz grać aż za 220 zł. Nie ma żadnej minimalnej stawki, a więc możesz sobie puścić kupo nawet za 2 czy 3 dyszki. Z takiej kwoty też można wygrać niezłe pieniądze, a nie musisz kompletnie martwić się w przypadku niepowodzenia.

Jeśli podoba Ci się tego typu promocja, to polecam również skorzystanie z freebetów bez ryzyka w Betcris.

Wolisz zaryzykować?

Jeśli natomiast szukasz wysokiej wygranej i nie boisz się utraty środków, to koniecznie skorzystaj z boostu bonus 100% i zagraj za maksymalną kwotę, którą obejmuje ta promocja – czyli 320 zł.

To jakie ryzyko chcesz podjąć, należy już do ciebie, bo nie ma żadnych minimalnych wymagań, jeśli chodzi o kurs czy liczbę zdarzeń. W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, to nagroda zostanie podwojona i od razu będzie gotowa do wypłaty! Pamiętaj, że od podwojonej wygranej zostanie odjęta kwota zakładu.

Jeśli natomiast kupon okaże się przegrany, to stracisz stawkę zakładu. Tutaj nie obowiązuje żaden cashback, ale gra na pewno jest warta świeczki.

Betters bonus bez depozytu 10 PLN

W ramach standardowej oferty powitalnej, otrzymasz też bonus bez depozytu 10 zł. Oto co należy, zrobić, aby zgarnąć darmowe pieniądze na grę.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się w Betters z kodem BTVIP.

 2. Potwierdź konto

  Zaloguj się, uzupełnij swoje dane i poczekaj na weryfikację.

 3. Otrzymanie freebetu

  Betters bonus bez depozytu 10 zł zostanie dodany od razu po weryfikacji konta.

 4. Wykorzystanie freebetu

  Freebet wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO (live/pre-match). Minimalny kurs kuponu to 1.14. Na wykorzystanie freebetu masz 3 dni od momentu przyznania

 5. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze przejdą na twoje konto depozytowe. Maksymalna wygrana to 300 zł.

Betters to aktualnie jeden z czterech bukmacherów, którzy zapewniają darmowe pieniądze na kupony. Trzeba zatem mocno go pochwalić, zwłaszcza że warunki wykorzystania także są bardzo proste. Poniżej wskazaliśmy kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

 • Betters freebet ważny jest 72 godziny
 • Maksymalna wygrana to 300 zł
 • Bonusu nie możesz wykorzystać na: gry karciane, zakłady łańcuch, systemowe, wirtualne oraz na Betbuilder
 • Kwota freebetu (10 zł) jest odejmowana od potencjalnej wygranej
 • Nie wypłacaj środków, ponieważ nie będziesz mógł skorzystać z kolejnego bonusu
Betters freebet bez depozytu

Najciekawsze wydarzenia do wykorzystania bonusów w Betters (03-04.03)

Przygotowaliśmy też dla was listę najciekawszych sportowych wydarzeń, na które możecie wykorzystać ofertę powitalną, którą otrzyamacie po rejestracji z kodem BTVIP.

 • Poniedziałek (19:00)
  Radomiak – Stal Mielec
 • Poniedziałek (21:00)
  Sheffield – Arsenal
 • Wtorek (18:45)
  Rhein Neckar – Górnik
 • Wtorek (21:00)
  Liga Mistrzów

Promocje bukmacherskie Betters

Promocje w Betters stoją na solidnym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o promocje stałe, które opisujemy poniżej. Nieco gorzej wyglądają oferty krótkoterminowe, ale bukmacher także pracuje nad tym elementem oferty. Promocje mają bardzo duży wpływ na nasz ranking bukmacherów, gdzie zestawiliśmy wszystkie najlepsze firmy na rynku.

Tygodniówka

Najważniejsza promocja w ofercie Betters. Dzięki niej w każdym tygodniu możecie zgarnąć bonusy za regularne obstawianie. Ich wysokość zależy od liczby dni, podczas których postawiliście kupon:

Liczba dniFreebet
4 dni10 PLN
5 dni20 PLN
6 dni3 PLN
7 dni40 PLN

Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji, musisz mieć zatwierdzone konto i wyrażone zgody marketingowe. Oto wymagania kuponu, który liczony będzie do promocji:

 • Kupon AKO (min. 2 zdarzenia)
 • Kurs min. 2.50
 • Stawka min. 25 PLN

Freebet otrzymasz we wtorek do godz 12:00 i będzie on ważny 7 dni. Oto warunki wypłaty:

 • 1-krotny obrót
 • Kurs min. 1.14
 • Na kuponie nie mogą znaleźć się Sporty Wirtualne i gry karciane
Tygodniówka Betters

RaiseBET

W Betters znalazła się również promocja na kupony AKO. Dotyczy ona kuponów z min. 5 zdarzeniami. Kurs każdej selekcji musi wynosić co najmniej 1.25. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej. Przy 5 zdarzeniach Betters bonus wynosi 5 %, przy 6 zdarzeniach 7 % i tak dalej. Maksymalnie można otrzymać 120 % bonusu za wygrany kupon z min. 20 selekcjami.

Raisebet Betters

Bonus Betters 50/50

Promocja dla co 50 zarejestrowanego gracza w Betters. Oto zasady:

 • zarejestruj konto na betters.pl i w ciągu 7 dni zweryfikuj swoje konto
 • wpłać pierwszy depozyt (kwota dowolna)
 • po wpłacie zostaniesz automatycznie zapisany do promocji
 • co 50 gracz, który wpłacił depozyt otrzyma freebet 50 zł
 • freebet zostanie przyznany do 3 dni od spełnienia warunków
 • darmowy zakład przeznacz na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • na wykorzystanie freebetu masz 30 dni

Maksymalna wygrana kuponu postawionego za freebet wynosi 2000 zł. Nie zaliczają się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Otrzymanie freebetu 50 zł jest typowo losowe i nie zależy od gracza. Rejestrując się i wpłacając depozyt nie mamy pewności, że go otrzymamy. Nie jest to zatem zbyt dobra opcja, gdyż większość osób go nie otrzyma.

Znajoma kasa

Promocja zapewniająca bonus za zaproszenie do gry swoich znajomych. Aby otrzymać bonus musisz dokonać depozytów na łączną sumę co najmniej 30 PLN i obrócić tą kwotę na zakładach. Jeśli ci się to udało, możesz wysłać swojemu znajomemu specjalny kod do rejestracji (dostępny w zakładce „Bonusy”). W momencie, gdy twój znajomy założy konto, dokona wpłaty min. 2 PLN i obróci tą kwotą, otrzymacie po 15 PLN freebetu. Na jego wykorzystanie będziecie mieli 7 dni. Maksymalnie zgarnąć możesz nawet 250 zł za zaproszenie 10 znajomych.

Happy Hours

Oferta „Happy Hours” przeznaczona jest wyłącznie dla graczy, którzy mają włączoną subskrypcję SMS. Betters przynajmniej raz w tygodniu proponuje ofertę specjalną, która zapewnia freebety i bonusy.

Serwujemy emocje

Promocja skierowana do graczy obstawiających tenis. Obstaw dowolny kupon na tenis, a jeśli przegrasz dostaniesz zwrot w formie freebetu do 30 zł. Z promocji możesz skorzystać raz w każdy wtorek.

Otrzymany freebet musisz wykorzystać na kupon, na którym znajdą się wyłącznie zakłady z tenisa (kurs min. kuponu 1.14). Freebet ważny jest 7 dni od momentu przyznania.

Betters rejestracja 2024

Proces rejestracji składa się z trzech etapów, w których należy uzupełnić dane konta, dane osobowe i ustalić limity. Poniżej opisujemy rejestrację Betters krok po kroku.

 1. Kliknij przycisk „zarejestruj” na stronie betters.pl
 2. Wypełnij dane konta na pierwszej stronie i wpisz kod.

  Poza wpisaniem adresu email, loginu i hasła należy podać numer telefonu. Otrzymamy na niego kod SMS, który należy wpisać we wskazanym polu. Jest też pole na wpisanie kodu promocyjnego.

 3. Uzupełnij dane osobowe.

  Na drugiej stronie wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Określ skąd pochodzą twoje środki na grę.

 4. Określ limity i zaznacz oświadczenia.

  Ostatnia strona to określenie limitów na grę, podanie daty urodzenia i zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Wyżej opisany proces to szybka rejestracja, po której mamy aktywne konto tymczasowe. Możemy na nim skorzystać z bonusów powitalnych, wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Aby móc wypłacać środki trzeba dokończyć rejestrację przekształcając konto w stałe. Należy wtedy przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta. Jak założyć konto stałe?

 1. Załóż konto tymczasowe w na betters.pl
 2. Zaloguj się na konto gracza
 3. Przejdź do sekcji moje dane – uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego i pozostałe dane, których jeszcze nie uzupełniłeś.
 4. Przejdź do zakładki „dokumenty”. Wybierz na niej rodzaj dokumentu i wyślij jego zdjęcie lub skan.
 5. Poczekaj na weryfikację dokumentów przez bukmachera.

Gdy zakładaliśmy konto stałe wysłaliśmy zdjęcia dokumentów i uzupełniliśmy dane. Niestety po kilku dniach nasze konto nadal nie było zweryfikowane. Skontaktowaliśmy się zatem z konsultantem na czacie. Po podaniu naszego loginu i czterech ostatnich cyfr PESELU sprawdził naszą sytuację i okazało się, że nie podaliśmy numeru mieszkania. Po kilku minutach od uzupełnieniu tej informacji nasze konto było już przekształcone w stałe. Korzystając z naszego doświadczenia zalecamy dokładne sprawdzenie i uzupełnienie wszystkich informacji, gdyż nawet niewielki błąd może wstrzymywać weryfikację.

Wpłaty i wypłaty w Betters

W tej kategorii Betters wypada blado na tle innych bukmacherów, z powodu małej liczby dostępnych metod płatności. Min. wpłata to 2 zł. Wpłat możemy dokonywać za pomocą:

 • przelewy internetowe systemu Przelewy24
 • tradycyjnych przelewów,
 • płatności mobilnych BLIK.

Skorzystaliśmy z wpłaty za pomocą systemu Przelewy24. Proces ten przebiega niezwykle szybko.

 1. Kliknęliśmy w przycisk „wpłata” widoczny w prawym górnym rogu
 2. Potem kliknęliśmy w logo Przelewy24
 3. Pojawiło się okno, w którym wpisaliśmy kwotę jaką chcemy zdeponować, czyli 10 zł
 4. Dalej kliknęliśmy przycisk „zatwierdź”
 5. Zostaliśmy przeniesieni na stronę systemu Przelewy24 gdzie wybraliśmy swój bank (Pekao)
 6. Zalogowaliśmy się i potwierdziliśmy płatność
 7. Następnie wylogowaliśmy się z konta w Betters i ponowne zalogowaliśmy
 8. Nasza wpłata była widoczna na koncie

Wypłaty są realizowane natychmiastowo również przez system Przelewy24 do 17 banków. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty to 100 000 zł. Proces wypłaty środków przebiega niemal identycznie jak wpłata. Z tą różnicą, że dodatkowo podajesz numer IBAN swojego banku. Nasza wygrana znalazła się na koncie bankowym po 10 minutach.

Betters zakłady bukmacherskie

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to firma dokonuje stały progres, choć wciąż są jeszcze rezerwy. Wszystkie szczegóły dotyczące obstawiania u tego bukmachera, znajdziecie w naszych opiniach o Betters. Pomogą wam one lepiej poznać bukmachera i w pełni wykorzystać jego atuty oraz zwrócić uwagę na wady.

Betters kod promocyjny – najważniejsze pytania

Betters kod promocyjny to BTVIP. Wykorzystanie kodu zapewnia bonus bez depozytu 10 zł oraz podwyższony cashback 220 zł, freebet 420 zł lub bonus boost 100%.

Kod uzupełni się automatycznie, jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę. Jeśli będziesz rejestrował się przez aplikację, to wpisz go ręcznie.

Tak, dostaniesz 10 zł za samą rejestrację

Tak, Betters to w pełni legalny bukmacher.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close