Kod promocyjny Betters

235255 PLN
 • 200 220 zł cashback
 • 10 zł bonus bez depozytu
 • 25 zł freebet na Euro 2024
 • 50% boost do wygranej za kupon

Kod promocyjny

BTVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 30.06.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny to: BTVIP. Zarejestruj się z naszym kodem i zgarnij najwyższy bonus 255 zł. W skład bonusu wchodzą podwyższony cashback 220 zł, freebet bez depozytu 10 zł oraz freebet 25 zł na Euro 2024. Skorzystasz także z boostu, który powiększy twoją wygraną na kuponie o 50%!

 • Cashback: 200 220 zł
 • Freebet bez depozytu 10 zł
 • Freebet na Euro 2024: 25 zł
 • Boost bonus: 50%

Po przetestowaniu każdego z bonusów, jestem naprawdę zadowolony. Po pierwsze dostajemy darmowe pieniądze na grę, co zawsze jest dużym plusem.

Mamy też zabezpieczony pierwszy kupon do 220 zł. W przypadku niepowodzenia, wymagany jest tylko 1-krotny obrót, a więc warunki są banalnie proste.

Na duży plus zapisałam też dwa pozostałe bonusy. Boost zwiększa wygraną za kupon do 50%. Takiej promki nie znalazłam nigdzie u konkurencji. Do tego mamy łatwy w uzyskaniu i w obrocie freebet na Euro 2024. Szczegóły każdego z bonusów w dalszej części artykułu.

Betters kod promocyjny Legalni Bukmacherzy

Betters bonus bez depozytu 10 PLN

Zaczynamy od pierwszego bonusu, który możesz uzyskać po samej rejestracji. Oto jak działa freebet bez depozytu w Betters:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się w Betters z kodem BTVIP.

 2. Potwierdź konto

  Zaloguj się, uzupełnij swoje dane i poczekaj na weryfikację.

 3. Otrzymanie freebetu

  Betters bonus bez depozytu 10 zł zostanie dodany od razu po weryfikacji konta.

 4. Wykorzystanie freebetu

  Freebet wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO (live/pre-match). Minimalny kurs kuponu to 1.14. Na wykorzystanie freebetu masz 3 dni od momentu przyznania

 5. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze przejdą na twoje konto depozytowe. Maksymalna wygrana to 300 zł.

Betters to aktualnie jeden z pięciu bukmacherów, którzy zapewniają darmowe pieniądze na kupony. Trzeba zatem mocno go pochwalić, zwłaszcza że warunki wykorzystania i są dla nas bardzo korzystne. Oto jak bonus Poniżej wygląda na tle konkurencji:

BukmacherKwota bonusuObrót
Goplusbet30 zł1x
AKO3, kurs selekcji 1.40
Fortuna20 zł1x, dowolny kupon
LVBET20 zł2x, kurs min. 2.00
Betters 10 zł1x, kurs 1.14
TOTALbet5 zł1x, kurs min. 2.00

Pod kątem obrotu, Betters jest obok Fortuny najlepszy. Kwotą ustępuje Fortunie, LVBET i Goplusbet, natomiast w przypadku ostatniej dwójki warunki wykorzystania są słabsze. Freebet w Betters został zatem fajnie zbilansowany.

Freebet bez depozytu Betters

Poniżej wypunkowałam również kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę.

 • Betters freebet ważny jest 72 godziny
 • Maksymalna wygrana to 300 zł
 • Bonusu nie możesz wykorzystać na: gry karciane, zakłady łańcuch, systemowe, wirtualne oraz na Betbuilder
 • Kwota freebetu (10 zł) jest odejmowana od potencjalnej wygranej
 • Nie wypłacaj środków, ponieważ nie będziesz mógł skorzystać z kolejnego bonusu

Betters kod promocyjny – Cashback 100% do 220 PLN

Teraz wytłumaczę wam jak zagrać bez ryzyka w Betters.

 • Krok 1: Rejestracja

Zakładasz konto i wpisujesz Betters kod promocyjny: BTVIP. Dzięki temu bonus będzie wyższy o 20 zł.

 • Krok 2: Wpłać pieniądze

Następnie musisz dokonać pierwszej wpłaty. Nie ma minimalnej kwoty. Polecamy wpłatę 220 zł, ponieważ tyle wyniesie maksymalny zwrot w przypadku przegranej.

Uwaga: Z cashbacku musisz skorzystać przed dokonaniem drugiej wpłaty. Jeśli wpłacisz np. od razu drugi depozyt, to utracisz zakład bez ryzyka. Czyli najlepiej wpłacić pieniądze i od razu zagrać kupon.

 • Krok 3: Obstaw kupon za środki depozytowe

Czas na obstawienie kuponu. Zakład za cashback musisz postawić do 30 dni od rejestracji. Może być to kupon SOLO lub AKO. Nie ma minimalnego kursu ani liczby zdarzeń. Może być to zakład pre-match lub live. Nie ma zatem ograniczeń. Pamiętaj jednak, że zakłady Betbuilder i karcianki nie biorą udziały w promocji. Warto zagrać za 220 zł, bo tyle wyniesie zwrot w przypadku przegranej.

 • Krok 4: Odebranie cashbacku

Jeśli twój kupon będzie trafiony, to cała wygrana jest do twojej dyspozycji. Jeśli przegrasz otrzymasz pełen zwrot postawionej stawki w formie freebetu do 220 zł. Freebet zostanie ci przyznany do 24 godzin od rozliczenia kuponu.

Cashback 220
 • Krok 5: Wykorzystanie cashbacku

Otrzymany freebet wykorzystaj na dowolny kupon z kursem min. 1.14. Bonus będzie ważny przez 3 dni. Jeśli wygrasz, pieniądze przechodzą na konto depozytowe.

Bonus jest na pewno korzystny i prosty, ale na kilka rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Pamiętaj, że cashback musisz wykorzystać od razu i nie możesz rozbić sobie obrotu na kilka kuponów.

Ponadto kwota cashbacku jest odejmnowana od wygranej. Czyli, jeśli teoretycznie miałbyś wygrać 1000 zł, a twój cashback wyniósł 320 zł, to wygrasz tylko 680 zł. Dodatkowo maksymalna kwota, którą możesz wygrać wynosi 2000 zł.

Betters nie jest jedynym nowym bukmacherem, który zaproponował swoim nowym użytkownikom grę bez ryzyka. Poniżej przygotowałam tabelę, dzięki której porównasz sobie cashbacki u nowych buków.

BukmacherBonusObrót
BetX300 zł1x
(AKO, 2.00)
Betters220 zł1x
(1.14)
Comeon100 złBez obrotu
Fuksiarz50 złBez obrotu

Na pewno uwagę przyciąga gotówkowy zakład bez ryzyka w Comeon. Betters ponownie jednak fajnie wyważył bonus. Kwota jest wysoka, a warunki obrotu banalne.

Betters kod promocyjny – Boost bonus 50% (powiększ swoją wygraną o połowę)!

Przechodzimy teraz do bonusu, który otrzymasz po dokonaniu drugiej wpłaty. Jest to specjalny boost, który powiększy twoją wygraną na kuponie o połowę! Oto szczegóły

 • Krok 1: Dokonujesz drugiego depozytu

W ciągu 30 dni od rejestracji, wpłacasz drugi depozyt na kwotę co najmniej 25 zł. Warto jednak wpłacić 100 zł, aby w pełni skorzystać z boostu. Boost 50% otrzymasz od razu po dokonaniu drugiej wpłaty na odpowiednią kwotę.

 • Krok 2: Obstaw kupon

W ciągu 3 dni obstaw dowolny kupon. Nie ma minimalnego kursu ani liczby zdarzeń. Maksymalna stawka zakładu, która zostanie objęta boostem 50% do 100 zł. Właśnie za tyle warto zagrać, ale jeśli chcesz możesz zagrać też za mniej.

Aby aktywować promocję, musisz przy obstawianiu kuponu zaznaczyć pole z napisem „Boost Bonus”!

Betters boost bonus
 • Krok 3: Zboostowana wygrana

Jeśli wygrasz na twoim koncie pojawi się kwota powiększona o 50% potencjalnej wygranej! Zostanie ona pomniejszona o stawkę kuponu!

Czyli jeśli obstawiałbyś kupon za 100 zł kupon z kursem np. 3.27, to normalnie wygrałbyś 287.76. Dzięki boostowi twoja wygrana zostanie powiększona o 50% tej kwoty, czyli o 143.88 zł (łącznie da to 431.64 zł). Od tej kwoty zostanie odjęta jednak stawka zakładu (431.64 – 100 zł). Na twoje konto trafi zatem 331.64 zł!

Ten bonus przypomina nieco promocję MaxiZysk w forBET, która gdy tylko się pojawia jest absolutnym hitem. W przypadku, gdy jesteś graczem, który nie boi się ryzyka i szuka dużego zysku jest to zdecydowanie wybór dla ciebie!

Freebet 25 zł na Euro 2024

Ostatnia promocja w ofercie powitalnej powstała z okazji Euro 2024 i potrwa od 4 czerwca do 14 lipca. Dzęki niej zgarniecie darmowy zakład 25 zł.

 • Krok 1: Wyrażenie zgód marketingowych przy rejestracji (e-mail + SMS)

Przy rejestracji muszisz koniecznie zazaczyć wszystkie zgody marketinngowe.

 • Krok 2: Kupon na Euro

Obstaw kupon SOLO lub AKO za dowolną stawkę z dowolnym kursem. Na kuponie mogą znaleźć się wyłącznie mecze Euro 2024. Typy zmontowane w Betbuilderze oraz zboostowane kursy nie biorą udziału w promocji.

 • Krok 3: Odebranie freebetu 25 zł

Jeśli spełnisz warunki, to w ciągu 48h do twojego konta zostanie przypisany freebet 25 zł. Będzie on ważny 72h od momentu przyzania.

 • Krok 4: Wykorzystanie freebetu

Freebet musisz wykorzystać na kupon z kursem min. 1.14, na którym również znajdą się wyłącznie selekcje ze spotkań Euro 2024. Wygrana przechodzi na konto główne, natomiast kwota freebetu zostanie odjęta do wygranej. Maksymalna kwota wygranej to 500 zł. Na kuponie nie możesz także skorzystać z systemów, Betbuildera, sportów wirtualnych i gier karcianych.

Freebet Euro

Promka jest bardzo spoko, choć lepsza dostępna jest w Goplusbet, gdzie możesz otrzymasz łącznie 150 zł za mecze Polaków.

Promocje bukmacherskie Betters

Promocje w Betters stoją na solidnym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o promocje stałe, które opisujemy poniżej. Nieco gorzej wyglądają oferty krótkoterminowe, ale bukmacher także pracuje nad tym elementem oferty. Promocje mają bardzo duży wpływ na nasz ranking bukmacherów, gdzie zestawiliśmy wszystkie najlepsze firmy na rynku.

KomfortBET

To nowa promocja, obowiązująca do pierwszego czerwca bieżącego roku. KomfortBET jest dodatkowym typem przedmeczowego zakładu, który nie może posłużyć do postawienia kuponu z inną promocją i nie może być rozliczony przy pomocy cashoutu. Zasada działania tej oferty jest prosta:  jeśli wytypowany przez Ciebie zwycięzca prowadzi przynajmniej dwoma golami – zakład zostanie rozliczony na Twoją korzyść. Nawet jeśli ostatecznie typowany przez Ciebie zespół nie wygra meczu.

Oto przykład:

 • 1. Inter wygrywa 2:0 z Napoli do 40 minuty, jednak mecz kończy się remisem 2:2 – jeśli typowałeś wygraną Interu, zakład zostanie rozliczony na Twoją korzyść, wygrywają również gracze, którzy obstawili remis.
 • 2. Inter wygrywa do 40 minuty z Napoli 2:0, ale ostatecznie Napoli wygrywa wynikiem 2:3 – wygrywają gracze, którzy obstawili zwycięstwo Interu oraz zwycięstwo Napoli.

KomfortBet obowiązuje wyłącznie na mecze Premier League (1. Anglia), La Liga (1. Hiszpania), Ligue 1 (1. Francja), Serie A (1. Włochy), Bundesliga (1. Niemcy), Ekstraklasa (1. Polska), UEFA Liga Mistrzów, UEFA Liga Europy, UEFA Liga Konferencji Europy, oraz El. EURO 2024 w piłce nożnej rozgrywane w okresie Promocji.

Betters komfortBET

Tygodniówka

Najważniejsza promocja w ofercie Betters. Dzięki niej w każdym tygodniu możecie zgarnąć bonusy za regularne obstawianie. Ich wysokość zależy od liczby dni, podczas których postawiliście kupon:

Liczba dniFreebet
4 dni10 PLN
5 dni20 PLN
6 dni3 PLN
7 dni40 PLN

Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji, musisz mieć zatwierdzone konto i wyrażone zgody marketingowe. Oto wymagania kuponu, który liczony będzie do promocji:

 • Kupon AKO (min. 2 zdarzenia)
 • Kurs min. 2.50
 • Stawka min. 25 PLN

Freebet otrzymasz we wtorek do godz 12:00 i będzie on ważny 7 dni. Oto warunki wypłaty:

 • 1-krotny obrót
 • Kurs min. 1.14
 • Na kuponie nie mogą znaleźć się Sporty Wirtualne i gry karciane

RaiseBET

W Betters znalazła się również promocja na kupony AKO. Dotyczy ona kuponów z min. 5 zdarzeniami. Kurs każdej selekcji musi wynosić co najmniej 1.25. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej. Przy 5 zdarzeniach Betters bonus wynosi 5 %, przy 6 zdarzeniach 7 % i tak dalej. Maksymalnie można otrzymać 120 % bonusu za wygrany kupon z min. 20 selekcjami.

Bonus Betters 50/50

Promocja dla co 50 zarejestrowanego gracza w Betters. Oto zasady:

 • zarejestruj konto na betters.pl i w ciągu 7 dni zweryfikuj swoje konto
 • wpłać pierwszy depozyt (kwota dowolna)
 • po wpłacie zostaniesz automatycznie zapisany do promocji
 • co 50 gracz, który wpłacił depozyt otrzyma freebet 50 zł
 • freebet zostanie przyznany do 3 dni od spełnienia warunków
 • darmowy zakład przeznacz na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • na wykorzystanie freebetu masz 30 dni

Maksymalna wygrana kuponu postawionego za freebet wynosi 2000 zł. Nie zaliczają się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Otrzymanie freebetu 50 zł jest typowo losowe i nie zależy od gracza. Rejestrując się i wpłacając depozyt nie mamy pewności, że go otrzymamy. Nie jest to zatem zbyt dobra opcja, gdyż większość osób go nie otrzyma.

Znajoma kasa

Promocja zapewniająca bonus za zaproszenie do gry swoich znajomych. Aby otrzymać bonus musisz dokonać depozytów na łączną sumę co najmniej 30 PLN i obrócić tą kwotę na zakładach. Jeśli ci się to udało, możesz wysłać swojemu znajomemu specjalny kod do rejestracji (dostępny w zakładce „Bonusy”). W momencie, gdy twój znajomy założy konto, dokona wpłaty min. 2 PLN i obróci tą kwotą, otrzymacie po 15 PLN freebetu. Na jego wykorzystanie będziecie mieli 7 dni. Maksymalnie zgarnąć możesz nawet 250 zł za zaproszenie 10 znajomych.

Happy Hours

Oferta „Happy Hours” przeznaczona jest wyłącznie dla graczy, którzy mają włączoną subskrypcję SMS. Betters przynajmniej raz w tygodniu proponuje ofertę specjalną, która zapewnia freebety i bonusy.

Serwujemy emocje

Promocja skierowana do graczy obstawiających tenis. Obstaw dowolny kupon na tenis, a jeśli przegrasz dostaniesz zwrot w formie freebetu do 30 zł. Z promocji możesz skorzystać raz w każdy wtorek.

Otrzymany freebet musisz wykorzystać na kupon, na którym znajdą się wyłącznie zakłady z tenisa (kurs min. kuponu 1.14). Freebet ważny jest 7 dni od momentu przyznania.

Betters rejestracja 2024

Proces rejestracji składa się z trzech etapów, w których należy uzupełnić dane konta, dane osobowe i ustalić limity. Poniżej opisujemy rejestrację Betters krok po kroku.

 1. Kliknij przycisk „zarejestruj” na stronie betters.pl
 2. Wypełnij dane konta na pierwszej stronie i wpisz kod.

  Poza wpisaniem adresu email, loginu i hasła należy podać numer telefonu. Otrzymamy na niego kod SMS, który należy wpisać we wskazanym polu. Jest też pole na wpisanie kodu promocyjnego.

 3. Uzupełnij dane osobowe.

  Na drugiej stronie wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Określ skąd pochodzą twoje środki na grę.

 4. Określ limity i zaznacz oświadczenia.

  Ostatnia strona to określenie limitów na grę, podanie daty urodzenia i zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Wyżej opisany proces to szybka rejestracja, po której mamy aktywne konto tymczasowe. Możemy na nim skorzystać z bonusów powitalnych, wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Aby móc wypłacać środki trzeba dokończyć rejestrację przekształcając konto w stałe. Należy wtedy przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta. Jak założyć konto stałe?

 1. Załóż konto tymczasowe w na betters.pl
 2. Zaloguj się na konto gracza
 3. Przejdź do sekcji moje dane – uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego i pozostałe dane, których jeszcze nie uzupełniłeś.
 4. Przejdź do zakładki „dokumenty”. Wybierz na niej rodzaj dokumentu i wyślij jego zdjęcie lub skan.
 5. Poczekaj na weryfikację dokumentów przez bukmachera.

Gdy zakładaliśmy konto stałe wysłaliśmy zdjęcia dokumentów i uzupełniliśmy dane. Niestety po kilku dniach nasze konto nadal nie było zweryfikowane. Skontaktowaliśmy się zatem z konsultantem na czacie. Po podaniu naszego loginu i czterech ostatnich cyfr PESELU sprawdził naszą sytuację i okazało się, że nie podaliśmy numeru mieszkania. Po kilku minutach od uzupełnieniu tej informacji nasze konto było już przekształcone w stałe. Korzystając z naszego doświadczenia zalecamy dokładne sprawdzenie i uzupełnienie wszystkich informacji, gdyż nawet niewielki błąd może wstrzymywać weryfikację.

Wpłaty i wypłaty w Betters

W tej kategorii Betters wypada blado na tle innych bukmacherów, z powodu małej liczby dostępnych metod płatności. Min. wpłata to 2 zł. Wpłat możemy dokonywać za pomocą:

 • przelewy internetowe systemu Przelewy24
 • tradycyjnych przelewów,
 • płatności mobilnych BLIK.

Skorzystaliśmy z wpłaty za pomocą systemu Przelewy24. Proces ten przebiega niezwykle szybko.

 1. Kliknęliśmy w przycisk „wpłata” widoczny w prawym górnym rogu
 2. Potem kliknęliśmy w logo Przelewy24
 3. Pojawiło się okno, w którym wpisaliśmy kwotę jaką chcemy zdeponować, czyli 10 zł
 4. Dalej kliknęliśmy przycisk „zatwierdź”
 5. Zostaliśmy przeniesieni na stronę systemu Przelewy24 gdzie wybraliśmy swój bank (Pekao)
 6. Zalogowaliśmy się i potwierdziliśmy płatność
 7. Następnie wylogowaliśmy się z konta w Betters i ponowne zalogowaliśmy
 8. Nasza wpłata była widoczna na koncie

Wypłaty są realizowane natychmiastowo również przez system Przelewy24 do 17 banków. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty to 100 000 zł. Proces wypłaty środków przebiega niemal identycznie jak wpłata. Z tą różnicą, że dodatkowo podajesz numer IBAN swojego banku. Nasza wygrana znalazła się na koncie bankowym po 10 minutach.

Betters zakłady bukmacherskie

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to firma dokonuje stały progres, choć wciąż są jeszcze rezerwy. Wszystkie szczegóły dotyczące obstawiania u tego bukmachera, znajdziecie w naszych opiniach o Betters. Pomogą wam one lepiej poznać bukmachera i w pełni wykorzystać jego atuty oraz zwrócić uwagę na wady.

Betters kod promocyjny – najważniejsze pytania

Betters kod promocyjny to BTVIP. Wykorzystanie kodu zapewnia freebet bez depozytu 10 zł, podwyższony cashback 220 zł, freebet 25 zł na Euro 2024 oraz boost zwiększający wygraną na kuponie o 50%!

Kod uzupełni się automatycznie, jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę. Jeśli będziesz rejestrował się przez aplikację, to wpisz go ręcznie.

Tak, dostaniesz 10 zł za samą rejestrację

Tak, Betters to w pełni legalny bukmacher.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close