Kod promocyjny Betters

Spis treści

W Betters nowy gracz może otrzymać pakiet bonusów na start maksymalnie do 350 zł. Składają się na niego zakład bez ryzyka 300 zł oraz darmowy zakład 50 zł. Tego drugiego bonus nie otrzymają jednak wszyscy gracze, jest bowiem przyznawany co 50 osobie, która założy konto. Aktualnie nie jest dostępny Betters kod promocyjny, który powiększyłby pakiet powitalny.

Większość bukmacherów online posiada specjalne kody, które umożliwiają otrzymanie dodatkowych bonusów na start. Często są to bonusy od depozytu czy bonusy bez depozytu jak w przypadku TOTALbet czy STS.

Porównaj ofertę nowego buka z innymi promocjami na start u legalnych bukmacherów i wybierz najlepszą dla siebie!

Jaki jest Betters kod promocyjny 2021?

Betters jak dotąd nie zdecydował się na wprowadzenie kodu promocyjnego. Nie ma zatem aktualnie możliwości otrzymania wyższego bądź dodatkowego bonusu powitalnego. W formularzu rejestracyjnym znajduje się jednak pole na Betters kod promocyjny, co świadczy o tym, że jest w planach wprowadzenie takiej promocji. Gdy tylko się pojawi poinformujemy o tym w naszym artykule.

Betters bonus na start

Typ bonusuBonus Betters
Kod promocyjny Betters:brak
Zakład bez ryzyka na start:300 PLN cashback
Darmowy zakład:50 PLN dla co 50-tego zarejestrowanego gracza
RaiseBET:+50 % do wygranych kuponów AKO

Bukmacher Betters przewidział dla nowych graczy dwie promocje. Pierwsza to cashback do 300 zł, zaś druga to freebet 50 zł dla co 50 osoby, która założy konto w Betters. Jest to w sumie bardzo mała kwota jaką można otrzymać za rejestrację konta. Dla porównania, Fortuna proponuje na powitanie 2770 zł, STS 1504 zł, a TOTALbet 5310 zł. Co istotne, wszyscy ci bukmacherzy mają zróżnicowane rodzaje promocji, takie jak: bonusy od wpłaty, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Wróćmy jednak do bonusów Betters i warunków jakie trzeba spełnić, by je otrzymać.

Cashback 300 PLN na start

 • zarejestruj konto na betters.pl
 • postaw kupon SOLO lub AKO za min. 30 zł
 • jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki do 300 zł
 • jeśli kupon będzie wygrany i będzie to kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 gracz otrzyma bonus 50 % stawki do 150 zł
 • cashback należy wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • na wykorzystanie bonusu gracz ma 72 godziny od jego przyznania

Warto pamiętać jeszcze o kilku sprawach. Maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 2000 zł. Trafia ona na konto główne i można ją wypłacić. Na kuponach nie mogą znaleźć się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Zasady tej promocji są bardzo proste i nie ma tu ukrytych haczyków. Zdecydowanie plus należy się za to, że zarówno wygrane, jak i przegrane kupony otwierają drogę do bonusów. Zdziwił nas jednak nieco krótki czas na wykorzystanie bonusu.

Bonus Betters 50/50

 • zarejestruj konto na betters.pl
 • wpłać pierwszy depozyt (kwota dowolna)
 • po wpłacie zostaniesz automatycznie zapisany do promocji
 • co 50 gracz, który wpłacił depozyt otrzyma freebet 50 zł
 • freebet zostanie przyznany do 3 dni od spełnienia warunków
 • darmowy zakład przeznacz na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • na wykorzystanie freebetu masz 30 dni

Maksymalna wygrana kuponu postawionego za freebet wynosi 2000 zł. Nie zaliczają się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Otrzymanie freebetu 50 zł jest typowo losowe i nie zależy od gracza. Rejestrując się i wpłacając depozyt nie mamy pewności, że go otrzymamy. Nie jest to zatem zbyt dobra opcja, gdyż większość osób go nie otrzyma.

Promocje bukmacherskie Betters

Po rejestracji konta u bukmachera gracze zwykle mają dostęp do promocji bukmacherskich. Betters przygotował takie akcje, ale jest ich bardzo mało. Trudno zatem będzie Bettersowi utrzymać graczy przy sobie.

Jednym z liderów w kategorii promocji bukmacherskich jest TOTALbet. Posiada w ofercie kilka stałych akcji, takich jak: Total Bonus, Bezpieczny Zakład, Freebet Urodzinowy i wiele innych. Do tego tymczasowe promocje na rozgrywki najpopularniejszych lig piłkarskich czy rankingi gier karcianych i sportów wirtualnych.

Tygodniówka

W ciągu tygodnia typuj zakłady na AKO z min. kursem 2.00 za stawkę nie mniejszą niż 20 zł. Na koniec tygodnia otrzymasz freebet. Jego kwota jest zależna od ilości dni, w które grałeś:

 • Freebet 10 PLN jeśli grałeś 5 dni
 • Freebet 20 PLN jeśli grałeś 6 dni
 • Freebet 35 PLN jeśli grałeś 7 dni

Bonus przyznawany jest w poniedziałek do godz. 12:00. Można go wykorzystać w ciągu 7 dni na kupony SOLO lub AKO z kursem min.1.80.

RaiseBET

W Betters znalazła się również promocja na kupony AKO. Dotyczy ona kuponów z min. 5 zdarzeniami. Kurs każdej selekcji musi wynosić co najmniej 1.25. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej. Przy 5 zdarzeniach Betters bonus wynosi 5 %, przy 6 zdarzeniach 7 % i tak dalej. Maksymalnie można otrzymać 50 % bonusu za wygrany kupon z min. 15 selekcjami.

Betters rejestracja 2021

Proces rejestracji składa się z trzech etapów, w których należy uzupełnić dane konta, dane osobowe i ustalić limity. Poniżej opisujemy rejestrację Betters krok po kroku.

 1. Kliknij przycisk „zarejestruj” na stronie betters.pl
 2. Wypełnij dane konta na pierwszej stronie i wpisz kod.
  Poza wpisaniem adresu email, loginu i hasła należy podać numer telefonu. Otrzymamy na niego kod SMS, który należy wpisać we wskazanym polu. Jest też pole na wpisanie kodu promocyjnego.
 3. Uzupełnij dane osobowe.
  Na drugiej stronie wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Określ skąd pochodzą twoje środki na grę.
 4. Określ limity i zaznacz oświadczenia.
  Ostatnia strona to określenie limitów na grę, podanie daty urodzenia i zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Wyżej opisany proces to szybka rejestracja, po której mamy aktywne konto tymczasowe. Możemy na nim skorzystać z bonusów powitalnych, wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Aby móc wypłacać środki trzeba dokończyć rejestrację przekształcając konto w stałe. Należy wtedy przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta. Jak założyć konto stałe?

 1. Załóż konto tymczasowe w na betters.pl
 2. Zaloguj się na konto gracza
 3. Przejdź do sekcji moje dane – uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego i pozostałe dane, których jeszcze nie uzupełniłeś.
 4. Przejdź do zakładki „dokumenty”. Wybierz na niej rodzaj dokumentu i wyślij jego zdjęcie lub skan.
 5. Poczekaj na weryfikację dokumentów przez bukmachera.

Gdy zakładaliśmy konto stałe wysłaliśmy zdjęcia dokumentów i uzupełniliśmy dane. Niestety po kilku dniach nasze konto nadal nie było zweryfikowane. Skontaktowaliśmy się zatem z konsultantem na czacie. Po podaniu naszego loginu i czterech ostatnich cyfr PESELU sprawdził naszą sytuację i okazało się, że nie podaliśmy numeru mieszkania. Po kilku minutach od uzupełnieniu tej informacji nasze konto było już przekształcone w stałe. Korzystając z naszego doświadczenia zalecamy dokładne sprawdzenie i uzupełnienie wszystkich informacji, gdyż nawet niewielki błąd może wstrzymywać weryfikację.

Wpłaty i wypłaty w Betters

W tej kategorii Betters wypada blado na tle innych bukmacherów, z powodu małej liczby dostępnych metod płatności. Min. wpłata to 2 zł. Wpłat możemy dokonywać za pomocą:

 • przelewy internetowe systemu Przelewy24
 • tradycyjnych przelewów,
 • płatności mobilnych BLIK.

Skorzystaliśmy z wpłaty za pomocą systemu Przelewy24. Proces ten przebiega niezwykle szybko.

 1. Kliknęliśmy w przycisk „wpłata” widoczny w prawym górnym rogu
 2. Potem kliknęliśmy w logo Przelewy24
 3. Pojawiło się okno, w którym wpisaliśmy kwotę jaką chcemy zdeponować, czyli 100 zł
 4. Dalej kliknęliśmy przycisk „zatwierdź”
 5. Zostaliśmy przeniesieni na stronę systemu Przelewy24 gdzie wybraliśmy swój bank (Pekao)
 6. Zalogowaliśmy się i potwierdziliśmy płatność
 7. Następnie wylogowaliśmy się z konta w Betters i ponowne zalogowaliśmy
 8. Nasza wpłata była widoczna na koncie

Wypłaty są realizowane natychmiastowo również przez system Przelewy24 do 17 banków. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty to 100 000 zł. Proces wypłaty środków przebiega niemal identycznie jak wpłata. Z tą różnicą, że dodatkowo podajesz numer IBAN swojego banku. Nasza wygrana znalazła się na koncie bankowym po 10 minutach.

Betters zakłady bukmacherskie

Bukmacher Betters nie wyróżnia się raczej niczym specjalnym od konkurencji. Oferuje zakłady na około 30 dyscyplin sportowych, esporty i sporty wirtualne. Liczba rynków zdarzeń w przypadku najpopularniejszych meczów piłki nożnej jest zadowalająca, jest ich około 150. Można oczywiście również typować zakłady na żywo, mamy około 10 dyscyplin do wyboru. Nie możemy niestety wypowiedzieć się o aplikacji mobilnej Betters bo jej jeszcze nie ma. Co do wyglądu strony internetowej to nie jesteśmy nią zachwyceni, wygląda raczej przestarzale.

Ambasadorem bukmachera został Bożydar Iwanow, znany komentator sportowy. Jego wizerunek znajdziemy na stronie każdej promocji bukmachera. Betters zakłady bukmacherskie działają też prężnie w social mediach i prowadzi blog, w którym można znaleźć gorące informacje ze świata sportu, zapowiedzi meczów, typy ekspertów i wiele więcej.

Bonus Betters opinie

Ocena bonusu na start Betters nie jest trudna. Naszym zdaniem to średnia opcja. Porównując go do innych bukmacherów online to wypada blado zarówno pod względem różnorodności bonusów, jak i ich wysokością.

Minusy:

 • niska suma bonusów na start
 • brak kodu promocyjnego Betters
 • losowe przyznawanie bonusu 50/50

Plusy:

 • nieskomplikowane warunki przyznawania bonusów
 • niewysokie stawki kuponów, za które przyznawany jest bonus

Spośród wszystkich pakietów powitalnych bukmacherów jest to najniższa kwota ze wszystkich. Niemniej jednak wypłata tych środków nie jest trudna co nieco uatrakcyjnia bonusy Betters.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close