Kod promocyjny Betters

310330 PLN
 • 300 320 zł cashback
 • 200 220 zł freebet
 • 200 220 zł 4x freebet 55 zł
 • 10 zł bonus bez depozytu

Kod promocyjny

BTVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.10.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Betters kod promocyjny 2023?

Betters kod promocyjny to: BTVIP. Rejestrując się z tym kodem w Betters otrzymasz najwyższy bonus powitalny 330 zł. Otrzymasz też freebet bez depozytu 10 zł oraz cashback 320 zł, freebet 220 zł lub 4x freebety po 55 zł.

 • Cashback: 300 320 zł
 • Freebet: 200 220 zł
 • Freebet 4×55: 200 220 zł
 • Bonus bez depozytu 10 zł

Jeśli wykorzystasz kod promocyjny BTVIP, to niezależnie od wybranego bonusu, będziesz miał zagwarantowaną najwyższą ofertę powitalną! Masz również zapewniony bonus bez depozytu 10 zł.

Betters kod promocyjny

Betters kod promocyjny – jakie bonusy uruchamia i które są wyższe?

Po rejestracji z kodem promocyjny BTVIP będziesz mógł skorzystać z następujących bonusów:

 • Bonusu bez depozytu 10 zł

Jest to bonus gwarantowany, który otrzymasz za założenie konta stałego. Następnie będziesz mógł sam wybrać bonus, z którego będziesz mógł skorzystać. Do wyboru masz:

 • Cashback 320 PLN (standard 300 PLN)
 • Freebet do 220 PLN (standard 200 PLN)
 • 4x freebety do 55 PLN [ łącznie 220 PLN ] (standard 200 PLN)

Tylko od Ciebie zależy, który z bonusów wybierzesz. Każdy z nich będzie podwyższony o 20 zł, jeśli przy rejestracji wykorzystasz kod promocyjny Betters. Trzeba przyznać, że taka oferta powitalna na pewno wyróżnia Betters na tle nowych bukmacherów.

Poniżej opisałem działanie poszczególnych promocji oraz wytłumaczyłem, jak wybrać jednego z trzech podwyższonych bonusów.

Betters bonus bez depozytu 10 PLN

Pierwszy bonus, jaki otrzymasz w Betters to bonus bez depozytu 10 PLN. Oto co musisz zrobić, aby zgarnąć darmowe pieniądze na grę:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się w Betters z kodem BTVIP.

 2. Potwierdź konto

  Zaloguj się, uzupełnij swoje dane i poczekaj na weryfikację.

 3. Otrzymanie freebetu

  Betters bonus bez depozytu 10 zł zostanie dodany od razu po weryfikacji konta.

 4. Wykorzystanie freebetu

  Freebet wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO (live/pre-match). Minimalny kurs kuponu to 1.14. Na wykorzystanie freebetu masz 3 dni od momentu przyznania

 5. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze przejdą na twoje konto depozytowe. Maksymalna wygrana to 300 zł.

Betters to aktualnie jeden z czterech bukmacherów, którzy zapewniają darmowe pieniądze na kupony. Trzeba zatem bukmachera bardzo pochwalić, zwłaszcza że warunki wykorzystania także są bardzo proste. Poniżej wskazaliśmy kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

 • Betters freebet ważny jest 72 godziny
 • Maksymalna wygrana to 300 zł
 • Bonusu nie możesz wykorzystać na: gry karciane, zakłady łańcuch, systemowe, wirtualne oraz na Betbuilder
 • Kwota freebetu (10 zł) jest odejmowana od potencjalnej wygranej
 • Nie wypłacaj środków, ponieważ nie będziesz mógł skorzystać z kolejnego bonusu

Betters kod promocyjny – wybierz swój bonus

Poza freebetem bez depozytu, będziesz mógł wybrać jeszcze jeden bonus, który będziesz chciał wykorzystać. Do wyboru będziesz miał:

Cashback320 PLN
Freebet220 PLN
4x freebetypo 55 PLN

Jak wybrać Betters bonus?

Po zakończeniu rejestracji tymczasowej zostaniesz przekierowany do osobnej na stronie, na której będziesz musiał wybrać jeden z trzech bonusów. Każdy z nich jest podwyższony o 20 zł z kodem BTVIP. Aby wybrać interesujący cię bonus, będziesz musiał kliknąć jeden z trzech przycisków.

Po dokonaniu wyboru nie będziesz mógł już zmienić zdania. Jeśli nie wybierzesz żadnego bonusu i wpłacisz pieniądze, to automatycznie przydzielony zostanie ci cashback 100% do 300 PLN. Jeśli zastanawiasz się, który bonus wybrać, to moją sugestię znajdziesz poniżej.

Betters kod promocyjny – Cashback 100% do 320 PLN

Zacznę od najwyższego bonusy, czyli cashbacku 100% do 320 PLN. Jak grać bez ryzyka w Betters?

 • Krok 1: Rejestracja

Zakładasz konto i wpisujesz Betters kod promocyjny: BTVIP. Dzięki temu bonus będzie wyższy o 20 zł.

 • Krok 2: Wybór bonusu

Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto zostaniesz przeniesiony do strony, na której poprzez kliknięcie w przycisk wybierzesz swój bonus. Tam wybierz cashback 100%.

 • Krok 3: Wpłać pieniądze

Następnie musisz dokonać wpłaty. Nie ma minimalnej kwoty. Polecamy wpłatę 320 zł, ponieważ tyle wyniesie maksymalny zwrot w przypadku przegranej

 • Krok 4: Obstaw kupon za środki depozytowe

Czas na obstawienie kuponu. Może być to kupon SOLO lub AKO. Nie ma minimalnego kursu ani liczby zdarzeń. Może być to zakład pre-match lub live. Nie ma zatem ograniczeń. Pamiętaj jednak, że zakłady Betbuilder i karcianki nie biorą udziały w promocji.

 • Krok 5: Odebranie cashbacku

Jeśli twój kupon będzie trafiony, to cała wygrana jest do twojej dyspozycji. Jeśli przegrasz otrzymasz pełen zwrot postawionej stawki w formie freebetu do 320 zł. Freebet zostanie ci przyznany do 24 godzin od rozliczenia kuponu

 • Krok 6: Wykorzystanie cashbacku

Otrzymany freebet wykorzystaj na dowolny kupon z kursem min. 1.14. Bonus będzie ważny przez 3 dni. Jeśli wygrasz, pieniądze przechodzą na konto depozytowe.

Bonus jest na pewno korzystny i prosty, ale na kilka rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Pamiętaj, że cashback musisz wykorzystać od razu i nie możesz rozbić sobie obrotu na kilka kuponów.

Ponadto kwota cashbacku jest odejmnowana od wygranej. Czyli jeśli teoretycznie miałbyś wygrać 100 zł, a twój cashback wyniósł 320 zł, to wygrasz tylko 680 zł.

Betters freebet 100% do 220 PLN

Drugą opcją jest freebet 100% do 200 PLN. Jego atutem jest to, że otrzymasz go niezależnie od tego czy wygrałeś swój pierwszy kupon czy przegrałeś. Oto szczegóły.

 • Krok 1: Rejestracja i wybór bonusu

Najpierw musisz założyć konto i wpisać Betters kod promocyjny BTVIP. Następnie po zalogowaniu na konto zostaniesz przeniesiony do strony, na której będziesz mógł wybrać freebet 100% do 220 PLN.

 • Krok 2: Wpłać pieniądze

Następnie dokonaj wpłaty – polecamy wpłacić 220 zł, aby zgarnąć maksymalny freebet.

 • Krok 3: Obstaw kupon

Następnie obstaw kupon SOLO lub AKO. Nie ma stawki minimalnej, ale jeśli chcesz odebrać najwyższy freebet to postaw za 220 zł. Kurs kuponu musi wynieść min. 1.80.

 • Krok 4: Otrzymanie i wykorzystanie freebetu

Freebet otrzymasz niezależnie od tego czy wygrałeś kupon czy przegrałeś i będzie to równowartość postawionego zakładu do 220 zł. Bukmacher przyzna ci go w ciągu 24h od zawarcia zakładu. Freebet przed wypłatą wykorzystaj na dowolny kupon z kursem 1.14. Jeśli wygrasz, pieniądze przejdą na konto depozytowe i będą do twojej dyspozycji.

Na pewno zaletą freebetu jest to, że dostajesz go niezależnie od wyniku pierwszego kuponu. W przypadku tego bonusu stawka freebetu również odejmowana od potencjalnej wygranej. Maksymalna wygrana może wynieść 2000 zł.

Betters kod promocyjny – 4x freebet po 55 PLN

Trzecia opcja, z której możesz skorzystać, to uzyskanie 4 freebetów po 55 PLN. Jest to bardzo ciekawa możliwość, która skierowana jest do graczy, którzy chcę poobstawiać więcej niż tylko 1 lub 2 zakłady. Oto jak zgarnąć freebety:

 • Krok 1: Rejestracja i wybór bonusu

Na początek rzecz jasna musisz założyć konto. Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony do wyboru bonusu i tam wybierasz opcję 4X FREEBET.

 • Krok 2: Wpłać pieniądze

Następnie dokonaj pierwszego depozytu. Polecam 220 zł, bo wtedy będziecie uprawnieni do uzyskania 4 freebetów po 55 zł 

 • Krok 3: Obstawiaj kupony

Następnie obstaw 4 kupony SOLO lub AKO z kursem min 1.80. Za każdy obstawiony kupon otrzymasz freebet w postaci równowartości stawki zakładu. Jeśli zatem obstawisz każdy kupon za 55 PLN, to zgarniesz cztery freebety w wysokości 55 zł.

 • Krok 4: Otrzymanie i wykorzystanie freebetów

Każdy z freebetów otrzymasz 24 godziny po zawarciu danego kuponu. Każdy z nich będzie ważny przez 3 dni. Wykorzystać będziesz je musiał na dowolne kupony z kursem min. 1.14. Wygrane z freebetów przejdą na twoje konto depozytowe.

Maksymalna wygrana za każdy freebet może wynieść 1000 zł. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych bonusów stawka freebetu będzie odjęta od potencjalnej wygranej.

Betters bonus – który wybrać?

Osobiście polecam wybrać opcję 4 freebetów po 55 zł, ponieważ:

 • W przypadku każdego z bonusów stawka freebetu odejmowana jest od potencjalnej wygranej. W przypadku cashbacku byłoby to aż 320 zł, a w przypadku pojedynczego freebetu 220. Zatem, aby wygrać konkretne pieniądze, kurs kuponu musiałby być bardzo wysoki. Jeśli chodzi o freebety 55 zł, to też stawki będą odejmowane od wygranej. Jednakże 55 zł na jednym zakładzie będzie znacznie mniej odczuwalne niż np. 320 czy 220 zł.
 • Uzyskanie 4 freebetów daje większą szansę na wygraną, ponieważ w przypadku dwóch pozostałych bonusów mamy tylko 1 szansę na zwycięstwo. Bonusów nie można bowiem rozbić na kilka zakładów. Tutaj mamy tych szans 4, a stawka 55 zł daje również możliwość wygrana wysokiej kwoty.
 • Freebet dostajemy niezależnie od tego czy kupon był wygrany, czy nie, co nie dotyczy cashbacku

Są to 3 najważniejsze argumenty. Oczywiście wszystkie bonusy mają swoje plusy, ale ja polecam skorzystanie właśnie z tych freebetów.

Promocje bukmacherskie Betters

Promocje w Betters stoją na solidnym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o promocje stałe, które opisujemy poniżej. Nieco gorzej wyglądają oferty krótkoterminowe, ale bukmacher także pracuje nad tym elementem oferty. Promocje mają bardzo duży wpływ na nasz ranking bukmacherów, gdzie zestawiliśmy wszystkie najlepsze firmy na rynku.

Tygodniówka +

Najważniejsza promocja w ofercie Betters. Dzięki niej w każdym tygodniu możecie zgarnąć bonusy za regularne obstawianie. Ich wysokość zależy od liczby dni, w których postawiliście kupon:

Bonus w standardzie
5 dni10 PLN
6 dni20 PLN
7 dni35 PLN

To jednak nie koniec, bo na koniec każdego miesięcznego cyklu „Tygodniówki+” otrzymasz także dodatkowy bonus miesięczny. Jego wysokość zależy od tego, przez ile dni grałeś w poszczególnych tygodniach:

Kwota do bonusu miesięcznego
5 dni10 PLN
6 dni20 PLN
7 dni35 PLN

Oto wymagania kuponu, który liczony będzie do promocji:

 • Kupon AKO (min. 2 zdarzenia)
 • Kurs min. 2.00
 • Stawka min. 20 PLN

Bonus otrzymasz w poniedziałki do godz 12:00. Oto warunki wypłaty:

 • 3-krotny obrót
 • Kupony AKO (min. 3 zdarzenia)
 • Kurs każdego zdarzenia min. 1.40)

RaiseBET

W Betters znalazła się również promocja na kupony AKO. Dotyczy ona kuponów z min. 5 zdarzeniami. Kurs każdej selekcji musi wynosić co najmniej 1.25. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus do wygranej. Przy 5 zdarzeniach Betters bonus wynosi 5 %, przy 6 zdarzeniach 7 % i tak dalej. Maksymalnie można otrzymać 120 % bonusu za wygrany kupon z min. 20 selekcjami.

Kontroferta

Ta promocja pozwala na negocjowanie kursu z bukmacherem i korzystniejsze typowanie singli. Przy wyborze typu pojawi się suwak „kontroferta”, który pozwoli ci na zaproponowanie kursu bukmacherowi. Następnie kupon zostanie przesłany do bukmachera, który może zaakceptować lub odrzucić twoją propozycję. Inną opcją jest kontroferta ze strony Betters, którą możesz przyjąć lub nie.

Zakład łańcuch

Bardzo złożona opcja, pozwalająca na łatwiejsze wygrywanie kuponów wielozdarzeniowych. Twoim zadaniem jest zmontowanie kuponu składającego się z kilku zdarzeń i wybranie rodzaju kuponu – łańcuch. Wówczas będziesz mógł ułożyć zdarzenia według własnych preferencji. Aby łańcuch miał rację bytu, ustawione przez ciebie pierwsze zdarzenie musi być trafione. Dzięki temu wygrana przechodzi na konto łańcuchowe, a stawka zakładu na kolejne zdarzenie. Dokładne zasady zakładu łańcuchowego znajdziecie w regulaminie na stronie bukmachera.

Bonus Betters 50/50

Promocja dla co 50 zarejestrowanego gracza w Betters. Oto zasady:

 • zarejestruj konto na betters.pl
 • wpłać pierwszy depozyt (kwota dowolna)
 • po wpłacie zostaniesz automatycznie zapisany do promocji
 • co 50 gracz, który wpłacił depozyt otrzyma freebet 50 zł
 • freebet zostanie przyznany do 3 dni od spełnienia warunków
 • darmowy zakład przeznacz na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • na wykorzystanie freebetu masz 30 dni

Maksymalna wygrana kuponu postawionego za freebet wynosi 2000 zł. Nie zaliczają się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Otrzymanie freebetu 50 zł jest typowo losowe i nie zależy od gracza. Rejestrując się i wpłacając depozyt nie mamy pewności, że go otrzymamy. Nie jest to zatem zbyt dobra opcja, gdyż większość osób go nie otrzyma.

Znajoma kasa

Promocja zapewniająca bonus za zaproszenie do gry swoich znajomych. Aby otrzymać bonus musisz dokonać depozytów na łączną sumę co najmniej 30 PLN i obrócić tą kwotę na zakładach. Jeśli ci się to udało, możesz wysłać swojemu znajomemu specjalny kod do rejestracji (dostępny w zakładce „Bonusy”). W momencie, gdy twój znajomy założy konto, dokona wpłaty min. 2 PLN i obróci tą kwotą, otrzymacie po 15 PLN freebetu. Na jego wykorzystanie będziecie mieli 7 dni. Maksymalnie zgarnąć możesz nawet 250 zł za zaproszenie 10 znajomych.

Happy Hours

Oferta „Happy Hours” przeznaczona jest wyłącznie dla graczy, którzy mają włączoną subskrypcję SMS. Betters przynajmniej raz w tygodniu proponuje ofertę specjalną, która zapewnia freebety i bonusy.

Serwujemy emocje

Promocja skierowana do graczy obstawiających tenis. Dostępna jest w każdy wtorek i zapewnia freebet 20 PLN. Aby go otrzymać musisz obstawić kupon AKO, a kurs każdej selekcji nie może być niższy niż 1.30. Na kuponie mogą znaleźć się tylko wydarzenia z oferty na tenis. Freebet musisz wykorzystać na kupon, na którym znajdą się wyłącznie zakłady z tenisa (kurs min. kuponu 1.14). Freebet ważny jest 7 dni od momentu przyznania.

eWeekend

Ta oferta dotyczy fanów e-sportu. Od piątku do niedzieli masz za zadanie obstawić 4 kupony AKO z wydarzeniami tylko z e-sportu. Kupony składać się muszą z co najmniej 3 zdarzeń, a stawka wynieść musi przynajmniej 25 PLN. Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz 30 PLN bonusu. Obrócić go trzeba 3-krotnie na zakładach AKO (3 zdarzenia) z kursem 2.0. Obrotu dotyczą tylko wydarzenia e-sportowe.

Betters rejestracja 2023

Proces rejestracji składa się z trzech etapów, w których należy uzupełnić dane konta, dane osobowe i ustalić limity. Poniżej opisujemy rejestrację Betters krok po kroku.

 1. Kliknij przycisk „zarejestruj” na stronie betters.pl
 2. Wypełnij dane konta na pierwszej stronie i wpisz kod.

  Poza wpisaniem adresu email, loginu i hasła należy podać numer telefonu. Otrzymamy na niego kod SMS, który należy wpisać we wskazanym polu. Jest też pole na wpisanie kodu promocyjnego.

 3. Uzupełnij dane osobowe.

  Na drugiej stronie wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL. Określ skąd pochodzą twoje środki na grę.

 4. Określ limity i zaznacz oświadczenia.

  Ostatnia strona to określenie limitów na grę, podanie daty urodzenia i zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Wyżej opisany proces to szybka rejestracja, po której mamy aktywne konto tymczasowe. Możemy na nim skorzystać z bonusów powitalnych, wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Aby móc wypłacać środki trzeba dokończyć rejestrację przekształcając konto w stałe. Należy wtedy przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta. Jak założyć konto stałe?

 1. Załóż konto tymczasowe w na betters.pl
 2. Zaloguj się na konto gracza
 3. Przejdź do sekcji moje dane – uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego i pozostałe dane, których jeszcze nie uzupełniłeś.
 4. Przejdź do zakładki „dokumenty”. Wybierz na niej rodzaj dokumentu i wyślij jego zdjęcie lub skan.
 5. Poczekaj na weryfikację dokumentów przez bukmachera.

Gdy zakładaliśmy konto stałe wysłaliśmy zdjęcia dokumentów i uzupełniliśmy dane. Niestety po kilku dniach nasze konto nadal nie było zweryfikowane. Skontaktowaliśmy się zatem z konsultantem na czacie. Po podaniu naszego loginu i czterech ostatnich cyfr PESELU sprawdził naszą sytuację i okazało się, że nie podaliśmy numeru mieszkania. Po kilku minutach od uzupełnieniu tej informacji nasze konto było już przekształcone w stałe. Korzystając z naszego doświadczenia zalecamy dokładne sprawdzenie i uzupełnienie wszystkich informacji, gdyż nawet niewielki błąd może wstrzymywać weryfikację.

Wpłaty i wypłaty w Betters

W tej kategorii Betters wypada blado na tle innych bukmacherów, z powodu małej liczby dostępnych metod płatności. Min. wpłata to 2 zł. Wpłat możemy dokonywać za pomocą:

 • przelewy internetowe systemu Przelewy24
 • tradycyjnych przelewów,
 • płatności mobilnych BLIK.

Skorzystaliśmy z wpłaty za pomocą systemu Przelewy24. Proces ten przebiega niezwykle szybko.

 1. Kliknęliśmy w przycisk „wpłata” widoczny w prawym górnym rogu
 2. Potem kliknęliśmy w logo Przelewy24
 3. Pojawiło się okno, w którym wpisaliśmy kwotę jaką chcemy zdeponować, czyli 10 zł
 4. Dalej kliknęliśmy przycisk „zatwierdź”
 5. Zostaliśmy przeniesieni na stronę systemu Przelewy24 gdzie wybraliśmy swój bank (Pekao)
 6. Zalogowaliśmy się i potwierdziliśmy płatność
 7. Następnie wylogowaliśmy się z konta w Betters i ponowne zalogowaliśmy
 8. Nasza wpłata była widoczna na koncie

Wypłaty są realizowane natychmiastowo również przez system Przelewy24 do 17 banków. Maksymalna kwota jednorazowej wypłaty to 100 000 zł. Proces wypłaty środków przebiega niemal identycznie jak wpłata. Z tą różnicą, że dodatkowo podajesz numer IBAN swojego banku. Nasza wygrana znalazła się na koncie bankowym po 10 minutach.

Betters zakłady bukmacherskie

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to firma dokonuje stały progres, choć wciąż są jeszcze rezerwy. Wszystkie szczegóły dotyczące obstawiania u tego bukmachera, znajdziecie w naszych opiniach o Betters. Pomogą wam one lepiej poznać bukmachera i w pełni wykorzystać jego atuty oraz zwrócić uwagę na wady.

Betters kod promocyjny – najważniejsze pytania

Betters kod promocyjny to BTVIP. Wykorzystanie kodu zapewnia bonus bez depozytu 10 zł oraz podwyższony cashback 320 zł, freebet 220 zł lub freebety 4×55 zł.

Kod uzupełni się automatycznie, jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę. Jeśli będziesz rejestrował się przez aplikację, to wpisz go ręcznie.

Tak, dostaniesz 10 zł za samą rejestrację

Tak, Betters to w pełni legalny bukmacher.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close