Bukmacherzy bez dowodu – szybka rejestracja bez weryfikacji

bukmacherzy bez dowodu

Większość legalnych bukmacherów wprowadziła proces szybkiej rejestracji. U niektórych obowiązuje tylko ona, u innych można wybrać także opcję pełnej rejestracji. Do największych zalet szybkiej rejestracji z pewnością należy czas, który zyskujemy oraz brak konieczności podawania szczegółowych danych.

Szybka rejestracja różni się od pełnej tym, że nie trzeba podawać na starcie numeru konta bankowego czy przesyłać skanu dowodu. Wystarczy kilka danych osobowych oraz danych konta gracza, aby móc korzystać z oferty bukmachera i obstawiać zakłady.

Choć szybka rejestracja z pewnością ułatwia grę w zakładach bukmacherskich, to ma też swoje minusy. Większość bukmacherów nie oferuje graczom z kontem tymczasowym pełnego pakietu bonusów, nałożone są też limity na grę, a co najważniejsze nie można wypłacić zgromadzonych środków na konto bankowe. Plusem jest jednak to, że po załączeniu odpowiednich dokumentów aktywowane zostanie konto stałe. Można więc skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, a dopiero po jakimś czasie wypełnić wszystkie wymagane dane. Co więcej, gracze którzy przejdą proces szybkiej rejestracji mogą oglądać transmisje meczów na żywo u bukmacherów, którzy posiadają opcję live streamingu.

Bukmacherzy bez dowodu

bukmacherzy bez dowodu

Zakłady bukmacherskie, które oferują skrócony proces rejestracji nazywa się potocznie bukmacherami bez dowodu. Załączanie skanu dokumentu tożsamości jest najbardziej czasochłonnym etapem rejestracji, udostępniamy też wtedy najwięcej danych osobowych, co dla niektórych graczy może być dość niekomfortowe. Zdarza się również, że z niektórych powodów zdjęcie zostaje odrzucone, np. jeśli jest czarno-białe, niewyraźne albo lekko przycięte w rogu.

Na pewnym etapie gry wysłanie dowodu będzie jednak konieczne. W końcu każdy z nas będzie chciał wypłacić środki, jakie wygrał u bukmachera. Zaznaczamy jednak, że nasze dane są potrzebne wyłącznie do weryfikacji gracza i są niszczone od razu po przejściu procesu akceptacji. Wysłanie skanu dokumentu tożsamości jest więc w 100% bezpieczne.

Szybka rejestracja u legalnych bukmacherów

Sprawdźmy teraz, jacy legalni bukmacherzy w Polsce oferują opcję szybkiej rejestracji, a także co daje konto tymczasowe, a czego nie.

BukmacherCzas na aktywację konta stałegoJakie bonusy otrzymasz?Limity na zakłady
Fortuna28 dniBonus od wpłaty + zakład bez ryzykaDo 5000 zł
STSBrak limituBonus od wpłaty + zakład bez ryzyka + freebetDo 5000 zł
TotolotekBrak limituŻadnegoDo 5000 zł
LV BETBrak limituBonus od wpłatyDo 5200 zł
PZBUKBrak limituCashback + Darmowy bonusBrak limitu
TOTALbet90 dniBonus od wpłatyDo 5000 zł
eWinner28 dniCashback + bonusy od drugiego depozytuDo 5000 zł
Betclic90 dniZakład bez ryzykaDo 5000 zł
BETFANBrak limituBonus od wpłaty + zakład bez ryzykaDo 5000 zł
NobleBetBrak limituBonusy od trzech depozytówDo 5200 zł
Superbet90 dniBonusy od trzech depozytówDo 5000 zł
BetX30 dniBonus od wpłaty + zakład bez ryzyka + freebetDo 5000 zł

Jak widać powyżej szybka rejestracja działa świetnie w przypadku bukmachera PZBuk, który nie nakłada na gracza żadnych limitów, a do tego oferuje bonus na start. Również w STS, eWinner i Betclic otrzymamy po szybkiej rejestracji wszystkie bonusy powitalne. W przypadku STS jest to bonus bez depozytu, bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka.

Poniżej szczegółowo opisaliśmy cały proces szybkiej rejestracji u legalnych buków.

PZBuk – szybka rejestracja

PZBuk kod bonusowy

Po przejściu z naszego linku na stronę PZBuk kliknij w duży zielony przycisk “Zarejestruj się”. Pojawi się przed Tobą formularz złożony z trzech kroków. W pierwszym wpisujesz nazwę użytkownika, e-mail i hasło, w drugim imię i nazwisko, numer seryjny dokumentu (bez wysyłania jego skanu), miasto, ulicę, kod pocztowy, numer telefonu komórkowego, datę urodzenia, kraj pochodzenia oraz wybierasz walutę, w jakiej chcesz otrzymać wypłatę środków. Na samym dole znajduje się również pole, gdzie należy wpisać kod bonusowy PZBuk. Z naszym kodem otrzymasz wyższy bonus na start, więc warto wpisać go podczas rejestracji. W trzecim kroku musisz jedynie ustawić limity gry i obrotu (dzienny i miesięczny). Następnie kliknij w przycisk “Otwórz konto”.

Otrzymasz na maila link aktywacyjny, który po kliknięciu przeniesie się do strony bukmachera, gdzie po zalogowaniu możesz już korzystać z oferty na zakłady.

Jak widzisz proces rejestracji jest naprawdę szybki. Co więcej, aby wypłacić środki, a więc wykonać jedyną czynność, która nie przysługuje posiadaczom konta tymczasowego, musisz jedynie wysłać dokumenty. Mowa o zdjęciu dokumentu tożsamości i wyciągu z banku (z podaniem numeru konta). Skany należy załączyć w zakładce “Moje konto” – “Wyślij dokumenty”.

Pamiętaj, że z po szybkiej rejestracji i wpłacie depozytu w wysokości zaledwie 1 zł otrzymasz dostęp do transmisji na żywo z meczów NBA.

Bonus bez depozytu w STS bez dowodu

STS, jako jeden z dwóch spośród legalnych bukmacherów, oferuje przy skróconej rejestracji także bonus bez depozytu. Z kodem promocyjnym STS otrzymasz bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Bukmacher ten posiada również świetne transmisje live, które możesz oglądać jako posiadacz konta tymczasowego. Aby uruchomić streaming na żywo należy postawić choć jeden zakład w ciągu ostatnich 24h, w STS nie musisz wpłacać na początek żadnych środków, bowiem otrzymasz je w ramach bonusu bez depozytu.

Szybka rejestracja w STS jest naprawdę błyskawiczna. Formularz składa się z dwóch kroków. W pierwszym musisz wpisać e-mail, hasło i numer telefonu, a po kliknięciu w napis: Masz kod promocyjny? i pojawieniu się dodatkowego pola także nasz kod rejestracyjny. W drugim kroku podajesz imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL oraz kod SMS, który przed chwilą otrzymałeś od bukmachera. Na koniec zaznacz opcję “Chcę otrzymać bonus startowy” i kliknij “Zarejestruj”.

Aby zwiększyć limit zawierania zakładów i wypłacić pieniądze z konta gracza zaloguj się w STS i przejdź do zakładki “Dane osobowe” oraz sekcji “Moje konto”. Tam należy załączyć skan dowodu, zweryfikować adres e-mail, podać pseudonim, adres zamieszkania oraz numer rachunku bankowego.

Rejestracja bez weryfikacji w Fortunie

Rejestracja w fortunie

Niestety Fortuna nałożyła kilka limitów na gracza z kontem tymczasowym. Pierwszy to limit na grę, czyli maksymalnie 5000 zł. Drugi to limit czasu obowiązywania konta tymczasowego. Oznacza to, że masz 28 dni, aby po szybkiej rejestracji dokończyć pełną rejestrację. Otrzymasz co prawda bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka, który z naszym kodem promocyjnym w Fortunie wyniesie 130 zł, jednak bonus bez depozytu dostaniesz dopiero po pełnej rejestracji. Plus należy się Fortunie za znakomite transmisje live, które można oglądać po szybkiej rejestracji. Wystarczy wpłacić minimalny depozyt i posiadać dodatnie saldo konta.

Jeśli jednak chcesz szybko założyć konto i obstawiać zakłady, szybka rejestracja będzie dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że formularz składa się tylko z jednej strony. Musisz podać w nim imię, nazwisko, pseudonim, hasło, obywatelstwo, państwo, województwo, adres zamieszkania, datę urodzenia, PESEL, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PIN kod, który sam ustalasz i kod bonusowy. Zaznacz opcję, że chcesz otrzymać bonusy powitalne i że ukończyłeś 18 lat. To wszystko. Otrzymasz teraz link aktywacyjny, który musisz kliknąć, by zostać posiadaczem konta tymczasowego.

W celu dokończenia pełnej rejestracji zaloguj się u bukmachera i wejdź w zakładkę “Ustawienia”, a następnie “Twój status konta Fortuna”. Prześlij skan dokumentu tożsamości i wpisz numer Twojego rachunku bankowego. Poczekaj na weryfikację konta, a po jej zakończeniu korzystaj z opcji, jakie daje Ci konto stałe.

Konto tymczasowe w Totolotku

Szybkiej rejestracji dokonasz także w Totolotku. Formularz składa się z jednego etapu. Podajesz w nim, kolejno: kraj, datę urodzenia, e-mail i hasło; imię, nazwisko, płeć, adres, narodowość, PESEL a także wybierasz opcję “Bonus zakładów sportowych”. Pamiętaj, że wpisując nasz kod promocyjny w Totolotku otrzymasz wyższy bonus na start, czyli dodatkowe 25 zł freebetu. Jednak należy go wpisać dopiero po przejściu pełnej rejestracji. Jeśli więc zakończysz szybką rejestrację, zaloguj się i uzupełnij numer konta bankowego oraz wyślij skany dowodu osobistego. Następnie kliknij w zakładkę Wpłata oraz bonus.cord/Kod bonusowy i wpisz tam kod LEGALNI25. Co ważne, aby otrzymać bonus od depozytu również trzeba przekształcić konto w stałe.

Szybka rejestracja w LV BET

LV BET pozwala zdecydować graczowi na starcie, czy chce przejść od razu pełną rejestrację, czy dokończyć ją później i założyć najpierw konto tymczasowe. Możesz więc przejść dwa z trzech kroków, albo trzy. Zarejestruj się w LV BET z naszego linku, bowiem otrzymasz dzięki temu wyższy bonus na start.

Pierwszy krok wymaga podania imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL. Drugi adresu mailowego, loginu, hasła, numeru telefonu i kodu promocji, a także potwierdzenia pełnoletności i politykę prywatności. Kliknij w “Zakończenie rejestracji” lub “Pełna rejestracja”. Jeśli wybierzesz tę druga opcję, w trzecim kroku musisz podać adres zamieszkania i numer konta bankowego oraz załączyć skan dokumentu tożsamości.

Jeśli chcesz zwiększyć limit środków, jakie możesz przeznaczyć na zakłady, wypłacić swoje wygrane oraz skorzystać z darmowego bonusu w wysokości 20 zł – polecamy od razu przejść pełną rejestrację. Oczywiście po szybkiej rejestracji możesz w dowolnej chwili załączyć wymagane dane i dokumenty.

TOTALbet – załóż konto tymczasowe

Formularz rejestracyjny w TOTALbet jest chyba najkrótszy ze wszystkich. Składa się z jednej strony, na której musisz wypełnić dane konta: login, e-mail, hasło; dane osobowe: imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL i datę urodzenia, a także kod promocyjny. Zaznacz zgody i potwierdź, że chcesz otrzymać bonus na start i kliknij w przycisk “Rejestracja”.

Pamiętaj, że wpisując nasz kod promocyjny otrzymasz bonus bez depozytu. Wymagane jest do tego konto stałe, ale trzeba go wpisać już na etapie szybkiej rejestracji.

Po szybkiej rejestracji w TOTALbet otrzymasz na maila link aktywacyjny. Z kolei w celu przejścia pełnej rejestracji uzupełnij adres zamieszkania, numer konta bankowego, ustaw limity i prześlij skany dowodu tożsamości.

Wymienione dane i dokumenty należy uzupełnić, przechodząc do zakładki “Moje konto”. Pamiętaj, że masz na to 90 dni od założenia konta tymczasowego.

eWinner ze wszystkimi bonusami

Po szybkiej rejestracji u bukmachera eWinner gracze otrzymają wszystkie bonusy, także cashback do 160 zł. Aby jednak nie stracić pakietu powitalnego i możliwości wypłaty środków należy w ciągu 28 dni dokonać pełnej rejestracji. W przypadku tymczasowego konta mamy również limit kwoty, jaką można postawić u bukmachera eWinner. Jest to 5200 zł.

Szybka rejestracja w BETFAN

W BETFAN szybka rejestracja jest również bardzo prosta, a co więcej nie tracisz żadnego bonusu. Zakładając konto tymczasowe możesz bowiem skorzystać zarówno z oferty powitalnej od wpłaty, jak i z zakładu bez ryzyka BETFAN. Nie ma też określonego czasu, w którym musisz dokonać pełnej rejestracji. Jedyny limit to kwota zawierania zakładów, która wynosi 5000 zł.

Konto tymczasowe w Betclic

U bukmachera Betclic mamy również opcję założenia konta tymczasowego. Rejestracja trwa dosłownie chwilę, a formularz składa się z krótkich trzech stron. Na takim koncie możesz wpłacać środki i zawierać zakłady. By móc wypłacić środki należy przekształcić konto w stałe wysyłając skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Na koncie tymczasowym możesz przez 90 dni zawierać zakłady do 5000 zł.  Zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym a otrzymasz wyjątkowy, najwyższy na rynku cashback dla nowych graczy.

Konto bez limitu w NobleBet

Aby dokonać pełnej rejestracji w NobleBet należy przejść trzy kroki. W przypadku szybkiej rejestracji są to dwa kroki. Podanie imienia, nazwiska, nr PESEL, maila, nazwy użytkownika, hasła, numeru telefonu i opcjonalnie kodu bonusowego wystarczy, aby założyć konto tymczasowe w NobleBet. Dzięki temu można otrzymać na start wszystkie trzy bonusy od depozytu. Bukmacher nie nałożył też żadnych limitów dotyczących czasu na aktywację konta, z kolei limit kwoty, do jakiej można stawiać zakłady z kontem tymczasowym wynosi 5200 zł.

Superbet szybka rejestracja

Bardzo szybko można również założyć konto u bukmachera Superbet. Formularz składa się z zaledwie jednej strony, na której należy uzupełnić: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Niestety istnieje limit depozytów na koncie tymczasowym, który wynosi 5000 zł. Gracz może korzystać z takiego konta przez 90 dni, po upływie tego czasu należy przekształcić je w konto stałe uzupełniając numer konta i wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji użytkownik ma dostęp do bonusów od trzech pierwszych depozytów.

Konto tymczasowe BetX

Formularz rejestracyjny BetX, umożliwiający założenie konta tymczasowego składa się z czterech kroków: szczegóły konta, dane osobowe, bezpieczeństwo i warunki oraz weryfikacja. Przejście przez cały proces nie powinno zająć dłużej niż 5 minut. Tu również mamy limity depozytów do 5000 zł. Co ważne, po szybkiej rejestracji gracz otrzyma dostęp do wszystkich trzech bonusów powitalnych, czyli bonusu od wpłaty, zakładu bez ryzyka oraz darmowego zakładu. Konto tymczasowe BetX jest ważne 30 dni.

Co lepsze – pełna czy szybka rejestracja?

szybka rejestracja u bukmachera

Naszym zdaniem warto skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, tym bardziej, że większość bukmacherów nie ma limity czasu na dokończenie pełnej rejestracji. Minusem jest z pewnością brak dostępu do pełnej oferty, a więc ograniczenia co do wysokości stawki, a także brak możliwości otrzymania wszystkich przysługujących bonusów. Należy również pamiętać, że zlecając wypłatę musimy posiadać konto stałe, a co za tym idzie przejść pozytywną weryfikację. Choć zazwyczaj nie czekaliśmy na nią dłużej niż kilkanaście minut, to może się zdarzyć, że otrzymamy takie potwierdzenie dopiero po kilku godzinach. Jeśli więc zależy Ci na szybkiej wypłacie pieniędzy, to może warto przejść na początku przez cały proces rejestracyjny. Tak czy inaczej, doceniamy, że bukmacherzy dają swoim graczom wybór i pozwalają im obstawiać zakłady bez przymusu przesyłania dokumentów i podawania osobistych danych.

Liczymy też, żę do grona bukmacherów z szybką rejestracją dołączy także forBET i Etoto.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close