• Porady
  • Bukmacherzy bez dowodu – szybka rejestracja

Bukmacherzy bez dowodu – szybka rejestracja

Większość legalnych bukmacherów wprowadziła proces szybkiej rejestracji. U niektórych obowiązuje tylko ona, u innych można wybrać także opcję pełnej rejestracji.

Spis treści

Czy warto skorzystać z szybkiej rejestracji?

Naszym zdaniem tak, umożliwia ona łatwe obstawianie, a w przypadku chęci wypłaty środków zawsze można dokończyć pełną rejestrację.

  • Do największych zalet szybkiej rejestracji z pewnością należy czas, który zyskujemy oraz brak konieczności podawania szczegółowych danych.
  • Szybka rejestracja różni się od pełnej tym, że nie trzeba podawać na starcie numeru konta bankowego czy przesyłać skanu dowodu. Wystarczy kilka danych osobowych oraz danych konta gracza, aby móc korzystać z oferty bukmachera i obstawiać zakłady.
  • Plusem jest jednak to, że po załączeniu odpowiednich dokumentów aktywowane zostanie konto stałe. Można więc skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, a dopiero po jakimś czasie wypełnić wszystkie wymagane dane.
  • Większość bukmacherów nie oferuje graczom z kontem tymczasowym pełnego pakietu bonusów, nałożone są też limity na grę, a co najważniejsze nie można wypłacić zgromadzonych środków na konto bankowe.

Szybka rejestracja u legalnych bukmacherów

Sprawdźmy teraz, jacy legalni bukmacherzy w Polsce oferują opcję szybkiej rejestracji, a także co daje konto tymczasowe, a czego nie.

BukmacherLimit kwotowyBonusy dostępne po szybkiej rejestracjiBonusy niedostępne po szybkiej rejestracjiCzas na rejestrację
STSdo 5000 PLNbonus od wpłaty + zakład bez ryzyka + bonus bez depozytubez limitu
Fortunado 5000 PLNbonus od wpłaty + zakład bez ryzyka bonus bez depozytu28 dni
TOTALbetdo 5000 PLNbonus od wpłaty bonus bez depozytu + freebety90 dni
eWinnerdo 5000 PLNzakład bez ryzyka + bonus od drugiej wpłaty28 dni
PZBukbrak limituzakład bez ryzyka + darmowy bonusbez limitu
Noblebetdo 5200 PLNbonus od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty + freebetbez limitu
LVBETdo 5200 PLNbonus od pierwszej i drugiej wpłaty + zakład bez ryzyka bonus bez depozytubez limitu
Superbetdo 5000 PLNzakład bez ryzyka + bonus od wpłaty + freebet do wpłaty90 dni
BETFANdo 5000 PLNzakład bez ryzyka + bonus od wpłatybez limitu
Etotodo 4000 PLNbonus od wpłatybez limitu
Totolotekdo 5000 PLNbonus od wpłaty + bonus bez depozytu bez limitu
Betclicdo 5000 PLNzakład bez ryzyka90 dni
BetXdo 5000 PLNbonus od depozytu + freebet30 dni

Jak widać powyżej szybka rejestracja działa świetnie w przypadku bukmachera PZBuk, który nie nakłada na gracza żadnych limitów, a do tego oferuje bonus na start. Również w STS i eWinner otrzymamy po szybkiej rejestracji wszystkie bonusy powitalne. Warto też wspomnieć o Fortunie, która umożliwia założenie konta stałego bez wysyłania zdjęcia dowodu dzięki narzędziu mojeID.

Bukmacherzy bez dowodu

Zakłady bukmacherskie, które oferują skrócony proces rejestracji nazywa się potocznie bukmacherami bez dowodu. Załączanie skanu dokumentu tożsamości jest najbardziej czasochłonnym etapem rejestracji, udostępniamy też wtedy najwięcej danych osobowych, co dla niektórych graczy może być dość niekomfortowe. Zdarza się również, że z niektórych powodów zdjęcie zostaje odrzucone, np. jeśli jest czarno-białe, niewyraźne albo lekko przycięte w rogu.

Na pewnym etapie gry wysłanie dowodu będzie jednak konieczne. W końcu każdy z nas będzie chciał wypłacić środki, jakie wygrał u bukmachera. Zaznaczamy jednak, że dane są potrzebne wyłącznie do weryfikacji gracza i są niszczone od razu po przejściu procesu akceptacji. Wysłanie skanu dokumentu tożsamości jest więc w 100% bezpieczne.

Poniżej szczegółowo opisaliśmy cały proces szybkiej rejestracji u legalnych buków.

Rejestracja bez dowodu w Fortunie

Fortuna nałożyła kilka limitów na gracza z kontem tymczasowym. Pierwszy to limit na grę, czyli maksymalnie 5000 zł. Drugi to limit czasu obowiązywania konta tymczasowego. Masz 28 dni, aby po szybkiej rejestracji dokończyć pełną rejestrację. Otrzymasz zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty, który z naszym kodem promocyjnym w Fortunie wyniesie 2150 zł, jednak bonus bez depozytu dostaniesz dopiero po pełnej rejestracji. Plus należy się Fortunie za znakomite transmisje live, które można oglądać po szybkiej rejestracji. Wystarczy wpłacić minimalny depozyt i posiadać dodatnie saldo konta.

Istnieje jednak w Fortunie możliwość założenia konta stałego bez wysyłania zdjęcia dowodu tożsamości. Jest to jedyny bukmacher, który umożliwia taką opcję. Zdajemy sobie sprawę, że dla części osób konieczność wysyłania swojego dowodu przez internet może być niepokojąca. Zapewniamy jednak, że zakładanie konta u legalnych bukmacherów i wysyłanie do nich zdjęcia dowodu jest bezpieczne. Niemniej jednak, jeśli wolisz tego nie robić to rejestracja w Fortunie jest jak najbardziej dla ciebie.

Jak działa rejestracja bez dowodu w Fortunie? Dzięki narzędziu mojeID. Bukmacher nawiązał współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową dzięki czemu możliwa jest szybka weryfikacja tożsamości za pomocą logowania do systemu bankowego. Narzędzie to jest dostępne dla klientów banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS.

Omówmy zatem jak wygląda formularz szybkiej rejestracji, po której dzięki narzedziu mojeID możesz przekształcić je w stałe. Formularz składa się tylko z jednej strony. Musisz podać w nim imię, nazwisko, pseudonim, hasło, obywatelstwo, państwo, województwo, adres zamieszkania, datę urodzenia, PESEL, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PIN kod, który sam ustalasz i kod bonusowy. Zaznacz opcję, że chcesz otrzymać bonusy powitalne i że ukończyłeś 18 lat. To wszystko. Otrzymasz teraz link aktywacyjny, który musisz kliknąć, by zostać posiadaczem konta tymczasowego.

Jeśli twojego banku nie ma na liście tych z funkcją mojeID musisz tradycyjnie przekształcić konto w stałe (by móc otrzymać bonus bez depozytu i wypłacać środki). W celu dokończenia pełnej rejestracji zaloguj się u bukmachera i wejdź w zakładkę “Ustawienia”, a następnie “Twój status konta Fortuna”. Prześlij skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości i wpisz numer Twojego rachunku bankowego. Poczekaj na weryfikację konta, a po jej zakończeniu korzystaj z opcji, jakie daje Ci konto stałe.

PZBuk – szybka rejestracja

Po przejściu z naszego linku na stronę PZBuk kliknij w duży zielony przycisk “Zarejestruj się”. Pojawi się przed Tobą formularz złożony z trzech kroków. W pierwszym wpisujesz nazwę użytkownika, e-mail i hasło, w drugim imię i nazwisko, numer seryjny dokumentu (bez wysyłania jego skanu), miasto, ulicę, kod pocztowy, numer telefonu komórkowego, datę urodzenia, kraj pochodzenia oraz wybierasz walutę, w jakiej chcesz otrzymać wypłatę środków. Na samym dole znajduje się również pole, gdzie należy wpisać kod bonusowy PZBuk. Z naszym kodem otrzymasz wyższy bonus na start, więc warto wpisać go podczas rejestracji. W trzecim kroku musisz jedynie ustawić limity gry i obrotu (dzienny i miesięczny). Następnie kliknij w przycisk “Otwórz konto”.

Otrzymasz na maila link aktywacyjny, który po kliknięciu przeniesie się do strony bukmachera, gdzie po zalogowaniu możesz już korzystać z oferty na zakłady.

Jak widzisz proces rejestracji jest naprawdę szybki. Co więcej, aby wypłacić środki, a więc wykonać jedyną czynność, która nie przysługuje posiadaczom konta tymczasowego, musisz jedynie wysłać dokumenty. Mowa o zdjęciu dokumentu tożsamości i wyciągu z banku (z podaniem numeru konta). Skany należy załączyć w zakładce “Moje konto” – “Wyślij dokumenty”.

Pamiętaj, że z po szybkiej rejestracji i wpłacie depozytu w wysokości zaledwie 1 zł otrzymasz dostęp do transmisji na żywo z meczów NBA. Dostaniesz również cashback na start oraz darmowe bonusy dostępne z kodem. Co ważne PZBuk nie nakłada limitów czasowych na aktywację konta stałego oraz limitów na zakłady po szybkiej rejestracji.

Bonus bez depozytu w STS bez dowodu

STS, jako jeden z dwóch spośród legalnych bukmacherów, oferuje przy skróconej rejestracji także bonus bez depozytu. Z kodem promocyjnym STS otrzymasz bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Bukmacher ten posiada również świetne transmisje live, które możesz oglądać jako posiadacz konta tymczasowego. Aby uruchomić streaming na żywo należy postawić choć jeden zakład w ciągu ostatnich 24h, w STS nie musisz wpłacać na początek żadnych środków, bowiem otrzymasz je w ramach bonusu bez depozytu.

Szybka rejestracja w STS jest naprawdę błyskawiczna. Formularz składa się z dwóch kroków. W pierwszym musisz wpisać e-mail, hasło i numer telefonu. Jest tu również pole do wpisania kodu promocyjnego STS. Jeśli przejdziesz do buka przez nasz link to pole to będzie już uzupełnione naszym kodem. Na koniec pierwszego kroku należy zaznaczyć zgody i oświadczenia. W drugim kroku podajesz imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL oraz kod SMS, który przed chwilą otrzymałeś od bukmachera. Na koniec zaznacz opcję “Chcę otrzymać bonus startowy” i kliknij “Zarejestruj”. Z konta tymczasowego STS można korzystać bez limitu czasowego, jest natomiast limit na zakłady, który wynosi 5000 zł.

Aby zwiększyć limit zawierania zakładów i wypłacić pieniądze z konta gracza zaloguj się w STS i przejdź do zakładki “Dane osobowe” oraz sekcji “Moje konto”. Tam należy załączyć skan dowodu, zweryfikować adres e-mail, podać pseudonim, adres zamieszkania oraz numer rachunku bankowego.

Konto tymczasowe w Totolotku

Szybkiej rejestracji dokonasz także w Totolotku. Formularz składa się z jednego etapu. Podajesz w nim, kolejno: kraj, datę urodzenia, e-mail i hasło, imię, nazwisko, płeć, adres, narodowość, PESEL a także wybierasz z rozwijanej listy opcję „TAK, chcę bonus powitalny!”. Na koniec musisz zaznaczyć zgody i oświadczenia. potwierdzić, że masz ukończone 18 lat, potwierdzić, że zapoznałeś się z regulaminem, polityką prywatności i polityką bezpieczeństwa. Możesz też zaznaczyć opcję, że wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej. Jeśli pełnisz eksponowane stanowisko polityczne to musisz to również zaznaczyć z formularzu rejestracyjnym. Po kliknięciu w przycisk: „Ukończenie rejestracji” otrzymasz na skrzynkę mailową wiadomość od Totolotka. Znajdziesz w niej przycisk, w który należy kliknąć, potwierdzając tym samym, że to ty otwierałeś konto gracza. Następnie otrzymasz kolejnego maila z informacją, że przeszedłeś pomyślnie rejestrację i możesz zalogować się na konto.

Pamiętaj, że wpisując w formularzu nasz kod promocyjny w Totolotku otrzymasz wyższy bonus na start, czyli dodatkowe 25 zł freebetu i 200 zł zakładu bez ryzyka. Jednak należy go wpisać dopiero po przejściu rejestracji. Co ważne, na koncie tymczasowym nie otrzymasz żadnych bonusów na start. Jeśli więc chcesz z nich skorzystać, to po zakończeniu szybkiej rejestracji, zaloguj się i uzupełnij numer konta bankowego oraz wyślij skany dowodu osobistego. Weryfikacja dokumentów zwykle trwa kilkanaście minut, ale w skrajnych przypadkach może to być nawet doba. Gdy przejdziesz weryfikację kliknij w zakładkę Wpłata oraz bonus.cord/Kod bonusowy i wpisz tam kod TTVIP.

Szybka rejestracja w LV BET

LV BET pozwala zdecydować graczowi na starcie, czy chce przejść od razu pełną rejestrację, czy dokończyć ją później i założyć najpierw konto tymczasowe. Możesz więc przejść dwa z trzech kroków, albo trzy. Zarejestruj się w LV BET z naszego linku, bowiem otrzymasz dzięki temu wyższy bonus na start.

Pierwszy krok wymaga podania imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL. Drugi adresu mailowego, loginu, hasła, numeru telefonu i kodu promocji, a także potwierdzenia pełnoletności i politykę prywatności. Jest tu również opcja wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i wysyłanie informacji marketingowych na podany adres e-mail czy numer telefonu. Aby zarejestrować konto trzeba wyrazić zgodę. Na koniec potwierdź, że podane przez ciebie informacje są prawdziwe. Kliknij w przycisk: „Zarejestruj się”. Jeśli wybierzesz tę druga opcję, w trzecim kroku musisz podać adres zamieszkania i numer konta bankowego oraz załączyć skan dokumentu tożsamości. Obojętnie, którą drogę wybierzesz na adres mailowy podany podczas rejestracji otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego twoje konto będzie aktywne.

Jeśli chcesz zwiększyć limit środków, jakie możesz przeznaczyć na zakłady, wypłacić swoje wygrane oraz skorzystać z darmowego bonusu w wysokości 20 zł – polecamy od razu przejść pełną rejestrację. Oczywiście po szybkiej rejestracji możesz w dowolnej chwili załączyć wymagane dane i dokumenty. Limit na zakłady na koncie tymczasowym wynosi 5200 zł.

TOTALbet – załóż konto tymczasowe

Formularz rejestracyjny w TOTALbet jest chyba najkrótszy ze wszystkich. Składa się z jednej strony, na której musisz wypełnić dane konta: login, e-mail, hasło; dane osobowe: imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL i datę urodzenia, a także kod promocyjny. Można również wybrać pytanie bezpieczeństwa. Należy jeszcze zaznaczyć oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności, a także potwierdzić pełnoletność i prawdziwość podanych informacji w formularzu. Można również wyrazić zgodę na wysyłanie informacji marketingowych. Na koniec potwierdź, że chcesz otrzymać bonus na start i kliknij w przycisk “Rejestracja”.

Pamiętaj, że wpisując nasz kod promocyjny otrzymasz bonus bez depozytu. Wymagane jest do tego konto stałe, ale trzeba go wpisać już na etapie szybkiej rejestracji. Również freebety na start otrzymasz tylko po pełnej rejestracji.

Po szybkiej rejestracji w TOTALbet otrzymasz na maila link aktywacyjny. Z kolei w celu przejścia pełnej rejestracji uzupełnij adres zamieszkania, numer konta bankowego, ustaw limity i prześlij skany dowodu tożsamości.

Wymienione dane i dokumenty należy uzupełnić, przechodząc do zakładki “Moje konto”. Pamiętaj, że masz na to 90 dni od założenia konta tymczasowego.

eWinner ze wszystkimi bonusami

Szybka rejestracja w eWinner jest niezwykle prosta. Wystarczy przejść do bukmachera z naszego linku i wypełnić kilka informacji w formularzu. Na pierwszej stronie należy wpisać: email, hasło i numer telefonu. Jest tu również pole do wpisania kodu promocyjnego. Jeśli przeszedłeś do strony eWinner pole to będzie już uzupełnione kodem EWINVIP. Zaznacz na tej stronie opcję „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”, by skorzystać z cashbacku na start. Na koniec zaznacz zgody i oświadczenia. Na drugiej stronie uzupełnij dane osobowe: imię, nazwisko, obywatelstwo, adres i numer PESEL. Na tej stronie jest też pole do wpisania kodu, który otrzymałeś na swój numer telefonu podany w pierwszym kroku rejestracji. Po spełnieniu tych warunków twoje konto tymczasowe będzie aktywne.

Po szybkiej rejestracji u bukmachera eWinner gracze otrzymają wszystkie bonusy, także cashback do 160 zł. Aby jednak nie stracić pakietu powitalnego i możliwości wypłaty środków należy w ciągu 28 dni dokonać pełnej rejestracji. W przypadku tymczasowego konta mamy również limit kwoty, jaką można postawić u bukmachera eWinner. Jest to 5000 zł.

Konto tymczasowe w Betclic

U bukmachera Betclic mamy również opcję założenia konta tymczasowego. Rejestracja trwa dosłownie chwilę, a formularz składa się z krótkich trzech stron. Na pierwszej podaj płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia i adres email. Dalej standardowe zatwierdzenie regulaminu i polityki prywatności oraz potwierdzenie pełnoletności, a także możliwość wyrażenia zgody na wysyłanie informacji marketingowych. Na drugiej stronie wpisujemy PESEL, numer telefonu i adres. Na ostatniej stronie wpisujemy login i hasło oraz kod promocyjny Betclic. Zatwierdzamy limity i gotowe. Po szybkiej rejestracji gracz otrzymuje zakład bez ryzyka na start.

Na takim koncie możesz wpłacać środki i zawierać zakłady. By móc wypłacić środki należy przekształcić konto w stałe wysyłając skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Na koncie tymczasowym możesz przez 90 dni zawierać zakłady do 5000 zł.  Zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym a otrzymasz wyjątkowy, najwyższy na rynku cashback dla nowych graczy.

Konto bez limitu w NobleBet

Aby dokonać pełnej rejestracji w NobleBet należy przejść trzy kroki. W przypadku szybkiej rejestracji są to dwa kroki. W pierwszym podajemy imię, nazwisko, narodowość i PESEL i klikamy w przycisk „Idź dalej”. W drugim kroku zostaniemy poproszeni o adres email, nazwę użytkownika, hasło i numer telefonu. Są również zgody i oświadczenia do zaznaczenia. Potwierdź, że podane przez ciebie informacje są prawdziwe i kliknij „Zakończenie rejestracji”.

Co ważne, dzięki szybkiej rejestracji można otrzymać na start wszystkie trzy bonusy od depozytu. Bukmacher nie nałożył też żadnych limitów dotyczących czasu na aktywację konta, z kolei limit kwoty, do jakiej można stawiać zakłady z kontem tymczasowym wynosi 5200 zł. Pamiętaj, że jeśli chcesz otrzymać dodatkowy freebet od depozytu na start to przejdź do rejestracji Noblebet z naszego linku.

Superbet szybka rejestracja

Bardzo szybko można również założyć konto u bukmachera Superbet. Najpierw przejdź do rejestracji buka przez nasz link (dzięki temu otrzymasz dodatkowy bonus). Formularz rejestracyjny składa się z zaledwie jednej strony, na której należy uzupełnić: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Możesz tu również podać numer punkty stacjonarnego Superbet, w którym stawiałeś lub nadal stawiasz zakłady. Na koniec oczywiście zgody i oświadczenia: regulamin, polityka prywatności i potwierdzenie ukończenia 18 lat. Można też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o akcjach i promocjach. Po kliknięciu w przycisk „Rejestracja” na maila otrzymasz link aktywacyjny. Po szybkiej rejestracji gracz ma dostęp do wszystkich bonusów na start, czyli tygodnia bez ryzyka, bonusu od wpłaty i dodatkowego freebetu dostępnego dla osób, które zarejestrują się przez nasz link.

Niestety istnieje limit depozytów na koncie tymczasowym, który wynosi 5000 zł. Gracz może korzystać z takiego konta przez 90 dni, po upływie tego czasu należy przekształcić je w konto stałe uzupełniając numer konta i wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości.

Konto tymczasowe BetX

Formularz rejestracyjny BetX, umożliwiający założenie konta tymczasowego składa się z czterech kroków: szczegóły konta, dane osobowe, bezpieczeństwo i warunki oraz weryfikacja. W pierwszym uzupełniasz nazwę użytkownika, hasło, email i numer telefonu. W kolejnym: imię, nazwisko, PESEL, płeć, datę urodzenia i adres. W trzecim kroku wybierasz pytanie bezpieczeństwa. Musisz też przejść przez zabezpieczenie captcha. Na koniec oświadczenia i zgody. Gdy przejdziesz do czwartego kroku otrzymasz na maila link aktywacyjny. Gdy w niego klikniesz będziesz mógł się zalogować na swoje konto.

Przejście przez szybką rejestrację nie powinno zająć dłużej niż 5 minut. Tu również mamy limity depozytów do 5000 zł. Co ważne, po szybkiej rejestracji gracz otrzyma dostęp do obu bonusów powitalnych, czyli bonusu od wpłaty oraz darmowego zakładu. Konto tymczasowe BetX jest ważne 30 dni.

Co lepsze pełna czy szybka rejestracja?

Naszym zdaniem warto skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, tym bardziej, że większość bukmacherów nie ma limity czasu na dokończenie pełnej rejestracji. Minusem jest z pewnością brak dostępu do pełnej oferty, a więc ograniczenia co do wysokości stawki, a także brak możliwości otrzymania wszystkich przysługujących bonusów. Należy również pamiętać, że zlecając wypłatę musimy posiadać konto stałe, a co za tym idzie przejść pozytywną weryfikację. Choć zazwyczaj nie czekaliśmy na nią dłużej niż kilkanaście minut, to może się zdarzyć, że otrzymamy takie potwierdzenie dopiero po kilku godzinach. Jeśli więc zależy Ci na szybkiej wypłacie pieniędzy, to może warto przejść na początku przez cały proces rejestracyjny. Tak czy inaczej, doceniamy, że bukmacherzy dają swoim graczom wybór i pozwalają im obstawiać zakłady bez przymusu przesyłania dokumentów i podawania osobistych danych.

Skontaktowaliśmy się również z bukmacherami Etoto i forBET, by dowiedzieć się czy planują wprowadzić szybką rejestrację. Ten pierwszy prężnie pracuje nad kontem tymczasowym Etoto i niebawem ma ono być dostępne. Z kolei forBET nie planuje wprowadzenia szybkiej rejestracji.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close