• Porady
 • Bukmacherzy bez dowodu – szybka rejestracja

Bukmacherzy bez dowodu – szybka rejestracja

Bukmacherzy oferują błyskawiczną rejestrację nowym graczom, ale każdy z operatorów rozumie ją nieco inaczej. W niektórych miejscach gracze mogą wpłacać kwoty bez limitu, w innych mogą liczyć na odebranie pełnej oferty powitalnej. Co naszym zdaniem decyduje o tym, że szybka rejestracja bez dowodu jest godna polecenia?

 • Dostępność bonusów po szybkiej rejestracji
 • Minimum formalności
 • Czas na dokonanie pełnej rejestracji

W takim razie jacy bukmacherzy zasługują na szczególne wyróżnienie pod względem szybkiej rejestracji?

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu

Szybka rejestracja w Fortunie
Ocena Fortuna
5/5
Zarejestruj się z kodem
 • Bonus po rejestracji
  Pełny pakiet (335 zł)
 • Limit wpłat
  5000 zł
 • Czas na rejestrację
  28 dni
 • Jaki bonus jest dostępny po szybkiej rejestracji?

  W Fortunie skorzystasz z pełnej oferty powitalnej jeszcze przed weryfikacją konta. Przy okazji rejestracji bez dowodu wpisz kod promocyjny dostępny na naszej stronie. Zdobędziesz dzięki temu zakład bez ryzyka (300 zł), specjalny freebet (10 zł) i bonus bez depozytu (20 zł).

 • Czy mogę od razu wypłacić pieniądze?

  Nie, do tego będziesz potrzebował konta stałego. Możesz to jednak zrobić bardzo szybko za pomocą funkcjonalności mojeID. Nie trzeba wtedy skanować i przesyłać zdjęć dowodu osobistego, co jeszcze przyspiesza proces pełnej rejestracji.

Szybka rejestracja w STS
Ocena STS
4.9/5
Zarejestruj się z kodem
 • Bonus po rejestracji
  Pełny pakiet (760 zł)
 • Limit wpłat
  8000 zł
 • Czas na rejestrację
  30 dni
 • Jaki bonus jest dostępny po szybkiej rejestracji?

  Po zakończeniu procesu szybkiej rejestracji w STS możesz cieszyć się pełnym bonusem powitalnym, który z naszym kodem jest jeszcze wyższy niż w standardzie. Łącznie otrzymasz 760 zł, na co składa się: 600 zł bonusów od 3 wpłat, 100 zł zakład bez ryzyka i 60 zł za wykonanie zadań.

 • Czy mogę od razu wypłacić pieniądze?

  Jeśli chcesz wypłacić zarobione pieniądze, będziesz musiał w pełni zweryfikować swoje konto gracza. W STS masz na to 30 dni.

Szybka rejestracja w forBET
Ocena Forbet
4.8/5
Zarejestruj się z kodem
 • Bonus po rejestracji
  Pełny pakiet (5350 zł)
 • Limit wpłat
  6000 zł
 • Czas na rejestrację
  30 dni
 • Jaki bonus jest dostępny po szybkiej rejestracji?

  W czasie rejestracji wpisz kod promocyjny FBVIP, a jeszcze przed weryfikacją konta będziesz mógł ze wszystkich dostępnych bonusów: cashbacku do 1200 zł, freebetu 150 zł, 2000 zł bonusu od drugiego depozytu.

  Aby jednak odebrać dodatkowe 2000 zł na Euro 24, musisz założyć konto stałe.

 • Czy mogę od razu wypłacić pieniądze?

  Nie. Żeby dokonać wypłaty na prywatny rachunek bankowy będziesz musiał dokonać pełnej weryfikacji konta. W forBET masz na to 30 dni.

Fortuna rejestracja bez dowodu

Wielką zaletą Fortuny jest to, że gracz z kontem tymczasowym może skorzystać z podwyższonej oferty powitalnej. Dostaje zakład bez ryzyka do kwoty 300 PLN. Wyróżnikiem na tle innych operatorów jest to, że otrzymuje on również bonus bez depozytu, co w przypadku innych bukmacherów jest możliwe dopiero po pełnej rejestracji.

Rejestrację w Fortunie należy pochwalić za jeszcze jedno ułatwienie – mojeID, dzięki czemu nie trzeba wysyłać skanu zdjęcia dowodu osobistego. To stanie się pewnie wkrótce standardem, ale Fortuna wyciąga do graczy pomocną dłoń już teraz. Bukmacher jako jeden z niewielu współpracuje z Krajową Izbą Rozliczeniową i weryfikuje tożsamość poprzez logowanie do systemu bankowego. To jeden z powodów, dzięki którym ten operator znajduje się tak wysoko w rankingu polskich bukmacherów. Kwota maksymalnego depozytu na koncie tymczasowym wynosi 5000 PLN. Klient ma 28 dni, aby dokonać pełnej rejestracji.

Szybka rejestracja w Fortunie

 • Pełna oferta powitalna 
 • Rejestracja przez mojeID
 • Maksymalny depozyt: 5000 PLN
 • 28 dni na pełną rejestrację

STS rejestracja – wysoki limit i cały bonus

W STS rejestracja bez dowodu jest możliwa, a gracz nie posiadający konta stałego może skorzystać z pełnej oferty powitalnej (do 760 zł) i wpłacać środki na grę do kwoty aż 8000 złotych. To naprawdę bardzo korzystne warunki po rejestracji bez dowodu osobistego. Po 30 dniach gracz jednak będzie musiał zweryfikować konto, ale miesiąc to raczej standardowy okres, jaki bukmacherzy wymagają do założenia konta stałego.

Bonus powitalny w STS składa się z zakładu bez ryzyka do 100 zł (w razie porażki bukmacher wypłaca zwrot w formie gotówki), 600 złotych łącznie w bonusach od 3 depozytów i 60 zł za wykonanie konkretnych zadań. Na taką ofertę możesz liczyć tylko po wpisaniu przy rejestracji naszego specjalnego kodu promocyjnego STS.

Pełna rejestracja w STS to zaledwie dwa kroki, w których wpisujesz kilka podstawowych danych. Dopiero po ukończeniu pełnej rejestracji i zweryfikowaniu konta zarobione pieniądze gracz będzie mógł wypłacić na własny rachunek bankowy (co dzieje się bardzo szybko).

Aby zwiększyć limit zawierania zakładów i wypłacić pieniądze z konta gracza zaloguj się w STS i przejdź do zakładki „Dane osobowe” oraz sekcji „Moje konto”. Tam należy załączyć skan dowodu, zweryfikować adres e-mail, podać pseudonim, adres zamieszkania oraz numer rachunku bankowego.

Rejestracja bez dowodu w STS

 • Pełna oferta powitalna
 • Limit kwot do 8000 zł
 • Czas 30 dni na pełną rejestrację

Szybka rejestracja forBET – pełen pakiet na start

To bukmacher, który jako jeden z ostatnich dołączył do grona operatorów oferujących szybką rejestrację bez dowodu osobistego. W forBET można zarejestrować się w kilka minut, a co więcej – po szybkiej rejestracji można skorzystać z całej oferty powitalnej, która z naszym kodem promocyjnym daje łącznie 5350 PLN zł na start.

Bukmacher wprowadził jednak dodatkowy pakiet na Euro 2024. W jego skład wchodzi bonus od wpłaty 2000 zł na fazę pucharową oraz gra bez podatku na mecze grupowe. Do tego niezbędne jest konto stałe.

Jeśli obrócisz bonus powitalny i będziesz chciał wypłacić pieniądze na własny rachunek bankowy, to będzie już potrzebna pełna rejestracja, co jest zrozumiałe i stosowane u wszystkich operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. Na dokonanie pełnej rejestracji, czyli przesłanie m.in. skanu dowodu osobistego będziesz mieć 30 dni. Limit kwot, które możesz wpłacić na grę do tego czasu to 6000 zł.

Podsumowanie szybkiej rejestracji w forBET

 • Dostępna oferta powitalna (poza pakietem na Euro)
 • Możliwa gra bez podatku
 • Maksymalny depozyt: 6000 PLN
 • 30 dni na założenie konta stałego

Bukmacher bez dowodu – plusy szybkiej rejestracji

Nie jest prawdą, że zakłady bukmacherskie bez dowodu nie pozwalają na testowanie swoich usług. Przekształcenie konta tymczasowego w stałe jest oczywiście potrzebne do wypłaty środków, ale bukmacherzy coraz częściej pozwalają graczom na korzystanie z niemal całego pakietu udogodnień dla nowych klientów. 

Szybka rejestracja jest skróconą wersją pełnego procesu. Została ona wprowadzona, aby gracze jak najszybciej mogli otrzymać bonus za rejestrację, obstawiać zakłady i testować funkcjonalności konta. Nietrudno zatem dojść do wniosku, że ma szereg zalet:

 • Oszczędność czasu – nie trzeba podawać szczegółowych danych, skraca do minimum proces jaki gracz musi przejść, aby zacząć obstawiać zakłady
 • Brak konieczności przesyłania skanów dowodu – gracz nie jest zobligowany do załączenia dokumentów, podobnie jak do podania na starcie numeru konta bankowego
 • Możliwość korzystania ze streamingu – przejście pełnego procesu rejestracji i przekształcenia konta tymczasowego w stałe nie jest konieczne, aby oglądać transmisję live z wydarzeń sportowych
 • Sposób, aby odebrać bonus za rejestrację – coraz więcej bukmacherów umożliwia korzystanie z choćby części bonusów bez potrzeby posiadania konta stałego

Załączanie skanu dokumentu tożsamości jest najbardziej czasochłonnym etapem rejestracji, udostępniamy też wtedy najwięcej danych osobowych, co dla niektórych graczy może być dość niekomfortowe. Zdarza się też, że z niektórych powodów zdjęcie zostaje odrzucone, np. jeśli jest czarno-białe, niewyraźne albo lekko przycięte w rogu.

Na pewnym etapie gry wysłanie dowodu będzie jednak konieczne. W końcu każdy z nas będzie chciał wypłacić środki, jakie wygrał u bukmachera. Zaznaczamy, że dane potrzebne są wyłącznie do weryfikacji gracza i są niszczone od razu po przejściu procesu akceptacji. Wysłanie skanu dokumentu tożsamości jest więc w 100% bezpieczne.

Bonusy bukmacherskie po szybkiej rejestracji

Powyżej mogliście przeczytać o trzech najlepszych bukmacherach z błyskawiczną rejestracją bez dowodu. Poniżej przedstawiamy zestawienie bukmacherów, którzy również proponują pełen bonus powitalny po szybkiej rejestracji.

Bukmacher100% bonusuLimit wpłatWeryfikacja
forBETTAK6000 zł30 dni
FuksiarzTAK5000 zł90 dni
SuperbetTAK5000 zł30 dni
BetXTAK5000 zł30 dni
EtotoTAK4000 zł30 dni
PZBukTAKBez limituBez limitu
BetclicTAK5000 zł90 dni
Bukmacherzy bez dowodu – bonus po szybkiej rejestracji

Fuksiarz – pełen bonus po szybkiej rejestracji

Dwa etapy szybkiej rejestracji dzielą gracza od posiadania konta tymczasowego w Fuksiarzu. To z kolei pozwala mu na skorzystanie z pełnej oferty powitalnej bez konieczności weryfikacji konta, która składa się m.in. z zakładu bez ryzyka.

Fuksiarz daje graczom dużo czasu na dokonanie pełnej rejestracji – jest to aż 90 dni. W trakcie tego okresu możesz maksymalnie wpłacić do bukmachera 5000 złotych, ale wypłacić cokolwiek będziesz mógł dopiero po pełnej weryfikacji konta.

Rejestracja w Superbet – pełna oferta powitalna

Rejestracja w Superbet to również błyskawiczny proces. Najpierw przejdź do rejestracji buka przez nasz link (dzięki temu otrzymasz dodatkowy bonus). Formularz rejestracyjny składa się z zaledwie jednej strony, na której należy uzupełnić kilka podstawowych informacji.

Po kliknięciu dokończeniu procesu na maila otrzymasz link aktywacyjny. Po szybkiej rejestracji gracz ma dostęp do wszystkich bonusów na start, w tym dodatkowego freebetu dostępnego dla osób, które zarejestrują się przez nasz link (łącznie to 3755 zł w bonusach).

Istnieje oczywiście limit depozytów, ale kwota jest taka sama, jak w wielu innych miejscach i wynosi 5000 zł. Gracz może korzystać z takiego konta przez 30 dni, po upływie tego czasu należy przekształcić je w konto stałe, uzupełniając numer konta i wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości.

Rejestracja w BetX z bonusem

Wpisując przy rejestracji nasz kod promocyjny do BetX, dzięki któremu możesz otrzymać 200 zł więcej na start, upoważni cię do skorzystania z pełnej oferty powitalnej jeszcze przed weryfikacją konta. To bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy lubią grać od razu, a niezbędne formalności zostawiają na później.

Oprócz skorzystania z bonusu powitalnego możesz wpłacić do BetX maksymalnie 5000 złotych przez pierwsze 30 dni. Potem weryfikacja konta będzie już obowiązkiem. To kolejny przykład dobrego podejścia do klienta. Oczywiście, żeby wypłacić jakąkolwiek wygraną musisz mieć zweryfikowane konto gracza i podać swój prywatny rachunek bankowy.

Rejestracja w Etoto – pełna oferta powitalna

Etoto to kolejny bukmacher, u którego po szybkiej rejestracji skorzystasz z pełnej oferty powitalnej. Zakładając konto z naszym kodem możesz otrzymać wyższy o 60 zł bonus od depozytu, a łączna wartość premii na start to aż 1400 zł. W Etoto nieznacznie mniejszy jest limit kwot, które możesz wpłacić na grę bez skanowania dowodu osobistego – wynosi on 4000 zł. Na dokonanie pełnej rejestracji masz 30 dni.

PZBuk – szybka rejestracja

Po rejestracji bez dowodu PZBuk nie nakłada na gracza limitu wpłat, jakich ten może dokonać. Bukmacher nie wymaga również pełnej rejestracji po 30, 60 bądź 90 dniach. Można zrobić to w dogodnym dla siebie momencie. Szybka rejestracja upoważnia graczy do skorzystania z bonusu powitalnego, który jest raczej standardową ofertą i nie wyróżnia się niczym szczególnym. 

Betclic – rejestracja bez dowodu

W Betclic rejestracja bez dowodu również jest możliwa, a gracze, którzy zdecydują się na taki krok mogą korzystać z promocji na start. Bonus powitalny Betlic nie jest jednak zbyt wysoki. Bukmacher proponuje na początek przygody tylko cashback w kwocie 200 zł.

Na koncie tymczasowym możesz wpłacać środki i zawierać zakłady. By móc wypłacić środki należy przekształcić konto w stałe wysyłając skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Na koncie tymczasowym możesz przez 90 dni zawierać zakłady do 5000 zł.

Bukmacherzy bez dowodu – część bonusu

Czy są bukmacherzy, u których można zarejestrować się bez dowodu, a którzy proponują tylko część bonusu powitalnego? Tak, to LVBET i TOTALbet.

BukmacherBonus bez dowoduLimit wpłatWeryfikacja
LVBET3333 zł z 3453 zł5000 zł30 dni
TOTALbet5000 zł z 5245 złBez limitu30 dni

LVBET – szybka rejestracja bez bonusu

LVBET pozwala zdecydować graczowi na starcie, czy chce przejść od razu pełną rejestrację, czy dokończyć ją później i założyć najpierw konto tymczasowe. Możesz więc przejść dwa z trzech kroków albo od razu wszystkie. Rejestracja w LVBET z naszego linku da ci wyższy bonus na start.

Łącznie z naszym kodem możesz otrzymać 3454 zł na start, ale przy rejestracji bez dowodu będziesz mógł skorzystać tylko z bonusu do 1500 zł od 1. wpłaty, bonusu do 1500 zł od 2. wpłaty oraz z zakładu bez ryzyka do 333 zł. Bez weryfikacji konta nie będziesz mógł zatem skorzystać ze specjalnego freebetu 30 zł i bonusu bez depozytu w kwocie 20 zł.

TOTALbet – obrót po rejestracji bez dowodu

Dla chcących rejestrować się z wykorzystaniem bankowości elektronicznej w TOTALbet czeka miła niespodzianka, bo ten bukmacher również udostępnił graczom taką możliwość. Jeśli nie korzystacie z tej opcji, to klasyczny formularz szybkiej rejestracji jest krótki i wymaga podania minimum danych. 

Tym co może najbardziej przyciągnąć graczy do zakładania konta bez dowodu jest brak nałożonego przez bukmachera limitu obrotu dla konta tymczasowego. Na podobne rozwiązanie nie zdecydował się żaden z innych czołowych bukmacherów w Polsce.

Bonus powitalny jaki można otrzymać po szybkiej rejestracji ogranicza się do bonusu od 1. wpłaty, dlatego polecamy jak najszybsze przejście pełnego procesu rejestracji. Z naszym kodem promocyjnym można bowiem zyskać nawet 5245 PLN, w skład którego wchodzą nie tylko bonusy od kolejnych wpłat, ale i zakład bez ryzyka (200 PLN) i freebety bez depozytu (45 PLN). W TOTALbet będziemy mieli 30 dni na weryfikację konta. 

Szybka rejestracja bez bonusu

Na polskim rynku mamy też grupę bukmacherów, którzy nie pozwalają skorzystać ze swoich ofert powitalnych przed pełną weryfikacją konta. Wciąż możesz u nich grać i wpłacać nawet do 8000 złotych własnych środków przed przejściem pełnej rejestracji.

BukmacherBonus bez dowoduLimit wpłatWeryfikacja
BetcrisNIE8000 zł30 dni
GoplusbetNIE5000 zł90 dni
BettersNIE5000 zł30 dni

Rejestracja w Goplusbet bez dowodu

Po rejestracji w Goplusbet z naszym kodem promocyjnym otrzymasz podwyższoną ofertę powitalną, ale nie będziesz mógł z nich skorzystać po szybkiej rejestracji. Bukmacher zastrzega sobie, że bonus powitalny będzie dostępny dla graczy po przejściu pełnej rejestracji. 

Po rejestracji bez dowodu w Go+bet będziesz mógł zawierać zakłady za własne pieniądze – limit wpłat u tego operatora wynosi 5000 złotych. Go+bet pozwala grać na koncie tymczasowym aż przez 90 dni. Tylko co z tego, skoro nie można w tym czasie skorzystać z oferty powitalnej?

Betcris – bonus po weryfikacji konta

W Betcrisie nie skorzystasz z bonusu powitalnego bez pełnej weryfikacji swojego konta. W tym przypadku lepiej od razu przejść proces całej rejestracji, żeby na start skorzystać z pięciu freebetów na łączną kwotę 1400 złotych. Warty zaznaczenia jest fakt, że w Betcrisie możesz wpłacić aż 8000 złotych zanim zweryfikujesz konto, na co masz 30 dni.

Rejestracja bez dowodu w Betters

Zakładanie konta w Betters składa się z trzech krótkich etapów, ale najważniejszą informacją jest ta, że po przebrnięciu przez szybką rejestrację nie możesz od razu cieszyć się grą za bonusowe środki tego bukmachera na start. Do tego nie wystarczy konto tymczasowe i będziesz musiał przejść pełną weryfikację.

Szybka rejestracja w Betters nie wyróżnia się niczym szczególnym. Przez pierwsze 30 dni, do czasu weryfikacji konta, gracz może maksymalnie wpłacić 5000 złotych depozytu.

Bukmacher bez dowodu – najważniejsze pytania

Każdy obecny na polskim rynku bukmacher dysponuje szybką rejestracją bez dowodu.

Z pełnej oferty powitalnej po szybkiej rejestracji możesz skorzystać w Fortunie, STS, Noblebet, Superbet, forBET, Fuksiarzu i BetX.

Dzięki szybkiej rejestracji u bukmacherów masz dostęp do bonusów powitalnych, możesz oglądać transmisję live i obstawiać zakłady.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close