Rejestracja nowego gracza to wyzwanie dla bukmacherów: oferują rozmaite bonusy, promocje na start i darmowe zakłady. Jednak każdy z legalnych bukmacherów ma to w swojej ofercie. Czym więc jeszcze można się wyróżnić? Wyjątkowe warunki rejestracji uruchamiające ofertę bonusową umożliwiają kody promocyjne.

 

Jest to specjalny rodzaj promocji obok standardowych bonusów na start, które oferuje bukmacher. Dzięki nam oferta powitalna legalnych polskich bukmacherów może być jeszcze większa. To dzięki naszym kodom. Wystarczy kliknąć w baner lub link informujący o promocji, by kod automatycznie wpisał się w formularz rejestracyjny. A co dzięki niemu nowy gracz może uzyskać? Umożliwia on przy rejestracji zwiększenie dotychczasowych bonusów. Najlepiej przedstawić spektrum promocji na konkretnym przykładzie danego bukmachera.

LV BET kod promocyjny

Ten bukmacher kusi świetnym (jak nie najlepszym) bonusem na start. Aby jeszcze go zwiększyć należy posłużyć się naszym linkiem przekierowującym do rejestracji. Dzięki LV BET kodowi promocyjnemu otrzymasz 30 zł bez depozytu. Jedynym warunkiem jest wysłanie maila z tytułem: „Bonus bez depozytu” na adres: promocje[@l]vbet.pl. Dodatkowe środki na grę otrzymasz w ciągu 48 godzin.

Kod rabatowy uruchamia najwyższy bonus powitalny wśród dostępnych legalnych bukmacherów. To równowartość 1510 zł. Jakie elementy składają się na taką kwotę? Jak nowy użytkownik powinien zebrać wszystkie bonusy, by wykorzystać w pełni taką kwotę na zakłady?

By uruchomić bonus powitalny (przypominamy, że to aż 1500 zł – 1000 zł przy pierwszym depozycie i 500 zł przy drugim i dodatkowe 10 zł na zakłady), należy wpłacić depozyt aktywujący bonus, czyli 100 zł. Jest limit na wykorzystanie prezentów z kodu promocyjnego, wynosi on 30 dni. Zakład o wartości 50 zł otrzyma każdy posiadacz karnetu klubu sponsorowanego przez bukmachera. To bardzo podobne działanie jak w przypadku klasycznego bonusu od depozytu do 100%. A mianowicie: bukmacher ustanowił, że kurs, za który będą grać nowi użytkownicy ma mnożnik x100, co stanowi 1% wpłaty. Fani piłki nożnej uzyskują więc świetny bonus na obstawianie bez wpłacania stawki. Ponownie nie trzeba uciekać się do skomplikowanych procedur, a prozaicznie wysłać maila. Aby uzyskać dodatkowe środki na grę online, należy posłużyć się hasłem „Karnet” w tytule maila wysłanego na adres: promocje[@l]vbet.pl. Aktualnie promocją objęte są karnety Wisły Kraków, Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice i Arki Gdynia. By uruchomić bonus zrób zdjęcie karnetu i wyślij wiadomość.

W standardowej ofercie LV BET daje Ci 1500 zł + 10 zł + 50 zł, czyli 1560 zł. My z naszym kodem promocyjnym LV BET dajemy o 30 zł więcej, czyli łącznie 1590 zł!

 

Ekstra Bonus w LV BET

legalni-bukmacherzy-logoLV BET kod promocyjny sierpień 2018

WYKORZYSTAJ KOD I ODBIERZ

 Bonus 1500 PLN na start

 30 PLN extra za rejestracje z kodem

 50 PLN dla posiadaczy karnetów

Sprawdź Kod »

Specjalna oferta Fortuny

Fortuna posiada jedną z najkorzystniejszych ofert, jeśli chodzi o kody promocyjne u bukmacherów. Nie ma prostszej drogi ze skorzystania z ekstra bonusu niż kliknięcie baneru z nazwą Fortuna kod promocyjny na naszej stronie lub linku bok. Jest to kod w wersji VIP, który przekierowuje do rejestracji na stronie Fortuny. Uruchamia on najbardziej rozszerzoną ofertę bonusów, ekskluzywny pakiet vipowski! Bonus powitalny może wynieść aż 530 PLN. Jedyny warunek podwyższenia tej puli od standardowego pułapu to rejestracja online i założenie konta na stronie Fortuny w 2018 roku za pomocą tego unikalnego kodu. A sam proces rejestracji jest banalnie prosty, wystarczy skorzystać z przekierowania z naszej strony (po kliknięciu na baner).

Co wchodzi w skład bonusu na start?

Zamiast 100 zł w standardzie, otrzymujemy na zakład bez ryzyka 120 zł. Czy mimo hasła „bez ryzyka” możemy coś stracić przy niefortunnym obstawieniu? Przegrana może oznaczać pobranie jedynie kwoty podatku. Ten wynosi 12%. Stąd łatwa konkluzja i porada, by wykorzystać do cna promocyjny zakład, należy zagrać za wartość 136 zł. Obstawianie bez ryzyka to nie koniec wachlarza promocji. Bukmacher proponuje rozpoczęcie gry bez konieczności wpłaty. A mianowicie: Fortuna z okazji nowo założonego konta przekazuje nowemu graczowi bonus bez depozytu w wysokości 10 zł i w postaci punktów do wymiany w KLUBIE PLUS. Kod promocyjny pomnaża także depozyty. Bonus od wpłaty wynosi 100% do 400 zł. Taki pakiet powitalny to mocna konkurencja dla innych bukmacherów. Aktualnie żaden z legalnych bukmacherów w Polsce nie przebija Fortuny i kwoty 120 zł na zakład bez ryzyka (mowa tu o opcji z kodem promocyjnym, standard Fortuny to równowartość 100 zł).

Obok tego pakietu promocji Fortuna umożliwia rejestrację bez początkowego depozytu. Jeśli wolisz obstawiać bez wpłaty, kliknij w nasz baner i wpisz kod: extrakasa. Po rejestracji i aktywacji iKonta na stronie Fortuny otrzymasz pulę na start w wysokości 35 zł w postaci darmowego bonusu za rejestrację. To bardzo prosta procedura. Pierwszą transzę 25 zł bukmacher nalicza nowemu graczowi automatycznie, zaraz po założeniu konta online. Zostaje jeszcze do odebrania 10 zł. Należy je wymienić za pośrednictwem sklepu na stronie efortuna.pl, tam punkty gracza za dokonanie rejestracji zmieniają się na 10 PLN w postaci darmowego zakładu. Łączna pula to 35 zł. Nowy użytkownik bonusy zsumowane z tego kodu promocyjnego musi wykorzystać w ciągu siedmiu dni. Należy pamiętać o dwóch kwestiach: powyższa promocja wyklucza poprzednią opisaną (z rozszerzonym bonusem na start i zakładem bez ryzyka do 120 PLN) oraz o konieczności wpisania kodu przy rejestracji: „ekstrakasa” we właściwym polu. Dobra wiadomość jest taka, że nawet wykorzystując kod bonusowy na zakłady za 35 PLN, użytkownikowi nadal przysługuje bonus 100% od pierwszej wpłaty do 400 zł.

Totolotek ekstra bonus

Rejestracja nowego konta online w Totolotku to również sezam bonusów i promocji. Kod uaktywniający lepsze promocje to: „MAXBONUS”. Bardzo prosta, bo szybka rejestracja, pakiet powitalny i darmowe zakłady to wszystko stanowi niezłą konkurencję dla oferty Fortuny czy LV BET.

W standardzie totolotek oferuje w ramach bonusu na start 1000 zł i 20 zł darmowego zakładu. Z naszem kodem promocyjnym Totolotka można skorzystać z dwóch pakietów powiększających bonus na startPierwsza oferta to 1120 zł od wpłaty oraz 25 zł na freebet. Uruchamia ją wspomniany kod “MAXBONUS”. Druga to freebet 30 zł i bonus 1050 zł od depozytu, z której można skorzystać wpisując w pole kodu bonusowego “FREEBETVIP”.

Kliknij w nasz link lub baner, który przekieruje Cię do tej ekstra oferty. Następnie (jak już sprawdzisz, że wszystko co piszemy jest prawdą) dokonaj rejestracji klikając w przycisk “Zarejestruj się”. Po aktywacji konta możesz korzystać z wyższych bonusów w Totolotku. 

Bukmacher Fortuna

 10 PLN bez depozytu na start
 120 PLN na zakład bez ryzyka
Do 400 PLN bonusu od wpłaty

Sprawdź
Bukmacher Totolotek

 30 PLN bez depozytu na start
 1120 PLN bonusu od wpłaty
 +6% na zakłady mobile

Sprawdź
Bukmacher LV BET

 30 PLN bez depozytu na start
 Do 1500 PLN bonusu za wpłatę
 Liczne promocje bukmacherskie

Sprawdź

Oferta bukmachera Milenium

W Milenium również możesz podwyższyć bonusy za pomocą kodów promocyjnych. Z nami będzie on o 30 zł wyższy od tradycyjnej oferty dostępnej na stronie tego bukmachera. Zamiast 770 zł możesz cieszyć się bonusem w wysokości 800 zł. 

Przejdź do rejestracji klikając w nasz link. Najpierw pojawi się tam baner z lepszą ofertą, czyli dodatkowymi 30 zł, a stamtąd możesz już bezpośrednio zarejestrować się u tego legalnego bukmachera.

Za pomocą naszej strony uzyskasz w bonusu 100% od wpłaty maksymalnie do 760 zł, darmowy zakładu w wysokości 10 zł i 30 zł na zakład bez ryzyka. Pierwszy pojawi się na Twoim koncie jak tylko dokonasz depozytu. A jak skorzystać z bonusu w postaci darmowego zakładu? Wystarczy wyrazić chęć jego uzyskania i potwierdzić to członkostwem Ligi Mistrzów Milenium. Promocja rozszerzona jest również na użytkowników punktów stacjonarnych. Bonus ten wymaga dokonania wpłaty, jednak jeśli zakład zostanie źle obstawiony: Milenium zwraca środki na konto internetowe lub punkty premiowe na konto Ligi Mistrzów Milenium. I nadal pula jest w grze! Kolejny bonus, który aktywuje Milenium kod promocyjny „LEGALNI30” to 30 zł na zakład bez ryzyka. Wymaga on wpłaty depozytu o kwocie nie mniejszej niż 50 zł.

Ekstra Bonus w LV BET

legalni-bukmacherzy-logoforbet kod promocyjny - bonus sierpień 2018

WYKORZYSTAJ KOD I ODBIERZ

 Bonus 1200 PLN 1300 PLN na start
 100 PLN extra za rejestracje z kodem

Sprawdź Kod »

Forbet kod promocyjny

forBET to kolejny bukmacher, z którego rozmaitych bonusów można korzystać za pomocą uruchomionych w naszych linkach kodów. Kluczem do wysokich wygranych ponownie jest odpowiednio przeprowadzona rejestracja nowego użytkownika. Tradycyjnie należy jej dokonać z naszej strony. Wtedy aktywowany będzie forBET bonus w wysokości dodatkowych 100 zł na zakłady online.

Bonus powitalny u tego buka wynosi 1200 zł od pierwszej wpłaty. Nasza promocja to 100 zł ekstra do wykorzystania na zakłady. Uruchamia je nasz kod promocyjny forBET – „FORBETVIP”.  Zamiast 1200 otrzymasz 1300 zł. Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się u bukmachera forBET przez nasz link i wpisać podany przez nasz kod w odpowiednie pole w formularzu!

Rejestracja jest bardzo prosta. Należy wpisać tam podstawowe dane osobowe i dane konta. Pamiętaj, że wymagana jest także kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta. Są to obowiązkowe dane, które jednak nie są przetwarzane nigdzie indziej. Bukmacher jest zobligowany do tego, aby zachowywać je tylko do własnego użytku. Weryfikacja jest bardzo skrupulatna, ale chroni każdego gracza przed oszustwami.

1200 zł od pierwszej wpłaty to obecnie najwyższy bonus. Choć LV BET oferuje pakiet powitalny 1500 zł, to bonus od pierwszego depozytu wynosi 1000 zł, kolejne 500 zł można otrzymać za drugą wpłatę. Nasz kod daje jeszcze więcej, bo aż 1300 zł na zakłady online u bukmachera forBET.

Ekstra 50 PLN w Etoto

Ekskluzywna oferta dla nowych użytkowników Etoto w 2018 roku to 2100 zł na start. Zacznij od prostej i darmowej rejestracji. Kod promocyjny Etoto nie jest wymagany, jednak aby skorzystać z ekstra bonusu należy zarejestrować się przez naszą stronę. Po rejestracji i zweryfikowaniu konta przysługuje nowemu użytkownikowi oferta promocyjna. Pierwsza wpłata zostanie powiększona o bonus 100% do kwoty 700, druga 50% do 700 zł, a trzecia 50% do 700 zł. Nasz link daje Ci pakiet powitalny o łącznej wartości 2100 zł. Dalej możesz skorzystać z promocji uruchamiającej kolejne 50 lub 100 zł w postaci freebetów. 

STS kod promocyjny

Obstawianie w zakładach STS można zacząć od bonusu na start 500 zł i freebetu w wysokości 20 zł. To oferta dostępna dla wszystkich graczy po rejestracji przez naszą stronę. Patrząc jednak na innych bukmacherów online łatwo wydedukować, że oferują oni lepsze – wyższe promocje. Zanim przystąpisz do rejestracji porównaj ofertę wszystkich legalnych buków. My polecamy przede wszystkim kod promocyjny do Fortuny i Totolotka, które dają dużo więcej niż w standardzie. 

Totalbet kod bonusowy

Ten najmłodszy legalny bukmacher online zachęca do bonusu powitalnego od wpłaty w wysokości 100% do 500 zł oraz freebetu 25 zł. To całkiem atrakcyjna oferta. Z naszym Totalbet kodem bonusowym będzie ona jeszcze wyższa. Trochę cierpliwości a niebawem standardowa promocja zamieni się w jeszcze bardziej atrakcyjną. 

Póki co warto odwiedzić stronę bukmachera Totalbet i zapoznać się z tym co oferuje. A znajdziemy tam wysokie kursy, dużo dyscyplin, na które można stawiać zakłady i profesjonalną obsługę klienta.

Z którego kodu promocyjnego najlepiej skorzystać?

Najciekawiej przedstawia się sytuacja przy rejestracji u dwóch bukmacherów. Jest to Fortuna i jej zakład bez ryzyka do 120 PLN oraz bonus powitalny 100% do 400 PLN i 10 PLN bez depozytu. LV BET natomiast nęci bonusem 30 PLN bez depozytu na start, a do tego 1510 PLN przy depozycie. Nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z wyższych bonusów dzięki naszym wyjątkowym kodom promocyjnym.

Legalni Bukmacherzy - Oferty Powitalne 2018
BukmacherBonus na startOferta Specjalna
Fortuna zakłady bukmacherskieOferta standardowa Oferta VIP Sprawdź
LV BET zakłady bukmacherskie logo1500 PLN 1590 PLN Sprawdź
Totolotek Zakłady Bukmacherskie1020 PLN 1045 PLN Sprawdź
Milenium Zakłady Bukmacherskie760 PLN 800 PLN Sprawdź
Kody promocyjne u legalnych bukmacherów
4.7 (93.79%) 29 votes