• Porady
 • Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne do legalnych bukmacherów, które zapewnią ci najwyższe bonusy na start.

Kody Promocyjne u bukmacherów – Czerwiec 2023

Superbet bukmacher

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
Fortuna - logo

standardowa oferta 620 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
STS Bukmacher - kod

standardowa oferta 1560 PLN
+ 100 PLN więcej

Zobacz kod
forbet logo

standardowa oferta 3000 PLN
+ 350 PLN więcej

Zobacz kod
betX zakłady bukmacherskie

standardowa oferta 800 PLN
+ 300 PLN więcej

Zobacz kod
Betcris logo

standardowa oferta 1400 PLN
+ 30 PLN więcej

Zobacz kod
totalbet logo

standardowa oferta  5230 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
LVBET bukmacher

standardowa oferta 2110 PLN
+ 30 PLN więcej

Zobacz kod
Gobet logo

standardowa oferta 500 PLN
+ 40 PLN więcej

Zobacz kod
Bukmacher Betters

standardowa oferta 1020 PLN
+ 30 PLN więcej

Zobacz kod
logo fuksiarz

standardowa oferta 700 PLN

Zobacz kod
pzbuk logo

standardowa oferta 2000 PLN
+ 23 PLN więcej

Zobacz kod
Totolotek bukmacher

standardowa oferta 0 PLN

Zobacz kod
ETOTO zakłady bukmacherskie

standardowa oferta 2222 PLN

Zobacz kod
betfan

standardowa oferta 300 PLN

Zobacz kod
Betclic logo

standardowa oferta 200 PLN

Zobacz kod
Spis treści

Czym są kody promocyjne i jak je odebrać?

Nasze kody promocyjne zapewnią ci najwyższe oferty powitalne do niemal wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Aby je odebrać, wystarczy kliknąć pole „ZOBACZ KOD” w powyższej tabeli. Wówczas zobaczysz odpowiedni kod przypisany do danego bukmachera oraz bonusy, które otrzymasz po rejestracji.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów internetowych

Poniżej przedstawiamy wszystkie kody promocyjne, które podwyższą wasze bonusy. Wskazaliśmy również jakie bonusy otrzymacie po rejestracji.

Superbet bonus na start

 • Kod promocyjny Superbet
  SBVIP
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebet 35 zł
 • Łączna kwota bonusuów
  3755 zł

Rejestracja z kodem SBVIP zagwarantuje ci najwyższy bonus na start. Otrzymasz dwa freebety na łączną sumę 55 PLN z tylko 1-krotnym wykorzystaniem przed wypłatą. Zgarniesz także bonus od wpłaty do 200 zł, również na korzystnych warunkach. Dodatkowo, jeśli zakończysz tydzień na minusie, to otrzymasz zwrot do 3500 zł.

Superbet kod promocyjny zapewni ci liczne boosty kursowe dla nowych graczy. Dzięki nim będziesz mógł obstawiać wybrane mecze po kursie 100.00/150.00, a nawet 200.00. Wszystkie tego typu promocje znajdziesz w naszej zakładce. Rejestracja z kodem jest zatem bardzo korzystna.

Kod promocyjny SBVIP

Kod promocyjny Fortuna

 • Kod promocyjny Fortuna
  FORTUNAVIP
 • Co Ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebet 15 zł
 • Łączna kwota bonusów
  635 zł

Oferta powitalna w Fortunie jest jedną z najlepszych na rynku. Otrzymujesz aż trzy zakłady bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem w gotówce. Dostajesz także bonus bez depozytu 20 zł, dzięki któremu możesz obstawić zupełnie darmowy kupon. Dodatkowo założenie konta z naszym kodem zagwarantuje ci ekstra freebet! Darmowy zakład wynosi 15 zł i przed wypłatą wystarczy wykorzystać go na dowolny kupon. Wygraną można od razu wypłacić.

Tak prostych warunków wykorzystania bonusu nie znajdziemy u żadnego innego bukmachera. Informujemy również, że wszystkie bonusy poza zakładem bez ryzyka wypłacane są w punktach FKP. Oznacza to, że przy obstawianiu kuponu należy wpisać kwotę zakładu i wybrać opcję wykorzystania punktów.

STS kod promocyjny

 • Kod promocyjny STS
  STSVIP
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Zakład bez ryzyka 100 zł
 • Łączna kwota bonusów
  1660 zł

Największą zaletą oferty powitalnej jest możliwość bezpiecznego początku obstawiania. Zakład bez ryzyka 100 PLN dostępny jest tylko z naszym kodem promocyjnym. Zapewnia on zwrot na konto depozytowe, a więc w przypadku przegranej nie musisz martwić się obrotem. Jest to jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka na rynku.

Rejestracja z kodem dodatkowo zapewni ci atrakcyjne bonusy od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 1500 zł. Wymagają one tylko 2-krotnego obrotu, a więc jest bardzo duża szansa na spieniężenie bonusów. Ponadto, jeśli wypełnisz kilka zadań bukmacherskich, to STS przyzna ci 60 zł. Twój łączny pakiet powitalny wyniesie zatem 1660 zł i jest on dostępny tylko przy rejestracji z kodem STSVIP!

forBET kod promocyjny

 • Kod promocyjny forBET
  FBVIP
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Cashback 1200 zł, Freebet 150 zł
 • Łączna kwota bonusów
  3350 zł

Kod promocyjny forBET jest jednym z najlepszych w naszej ofercie. Kod FBVIP zapewnia wam podwyższony cashback oraz ekskluzywny freebet. Dzięki temu zgarniacie aż o 350 PLN więcej niż w standardowej ofercie. Tak wysokie bonusy możecie odebrać tylko z nami.

Najkorzystniejszy bonus w ofercie na start to cashback 1200 PLN. Zapewnia on zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Wymaga on tylko 1-krotnego obrotu, a więc warunki są bardzo łatwe. Pozostałe bonusy mają nieco mniej przystępne zasady wykorzystania, ale ich kwota daje realną szansę na wypłatę pieniędzy. Jeśli zatem rejestrujecie się w forBET, to wykorzystajcie kod promocyjny!

BetX kod promocyjny

 • Kod promocyjny BetX
  BXVIP
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebety 200 PLN, Cashback 350 PLN
 • Łączna kwota bonusów
  1100 PLN

BetX mocno popracował nad swoją ofertą na start i na ten moment jest ona naprawdę atrakcyjna. Po rejestracji u tego bukmachera możesz odebrać łącznie aż 1000 PLN na start. W skład tych bonusów wchodzą aż 3 ekskluzywne freebety, które otrzymasz wyłącznie po rejestracji z naszym kodem promocyjnym. Chcemy też podkreślić, że każdy z bonusów w BetX ma naprawdę korzystne warunki wykorzystania i jest realna szansa, że uda się je spieniężyć.

Kod promocyjny BXVIP

Betcris kod promocyjny

 • Kod promocyjny Betcris
  BSVIP
 • Co otrzymasz ekstra?
  Freebet 30 zł
 • Łączna kwota bonusów
  1400 zł

Betcris zaproponował graczom freebety, które otrzymujemy za obstawianie odpowiedniego zakładu po 3 pierwszych depozytach. Łącznie możemy zgarnąć 1430 zł freebetów. Nasz kod zapewnia dodatkowy freebet 30 zł, którego nie znajdziecie w standardzie. Szczegółowy opis zdobycia i wykorzystania freebetów znajdziesz w artykule o bonusach Betcris.

TOTALbet bonus z kodem

 • Kod promocyjny TOTALbet
  TBVIP
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebet bez depozytu 40 zł
 • Łączna kwota bonusów
  5240 zł

Ofertę powitalną TOTALbet uznajemy za kompletną. Kod promocyjny TBVIP zagwarantuje wam zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe oraz darmowe bonusy bez depozytu. Dostajesz zatem gwarancję bezpiecznego obstawiania oraz darmowe środki na grę. Jest to wymarzona oferta dla każdego gracza.

Zwłaszcza że bonusy bez depozytu wystarczy wykorzystać przed wypłatą tylko raz na kupony z kursem min. 2.00. Wygraną z takich kuponów można od razu wypłacić. Jakby tego było kod TBVIP uruchomi bardzo wysoki bonus od wpłaty do 5000 PLN. Możesz zgarnąć także liczne boosty kursowe. Wpisanie kodu przy rejestracji jest zatem absolutnie konieczne.

Kod promocyjny TBVIP

LVBET kod promocyjny

 • Kod promocyjny LVBET
  VIPLB
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebet 30 zł
 • Łączna kwota bonusów
  2140 zł

Kod VIPLB uruchamia jedną z najbardziej rozbudowanych ofert powitalnych na rynku. Po założeniu konta macie zagwarantowany m.in. bonus bez depozytu 20 PLN oraz ekstra freebet 30 PLN. Są to dwa najkorzystniejsze bonusy u tego bukmachera, ponieważ mają najłatwiejsze warunki obrotu.

To jednak niejedyne bonusy, które uruchomi nasz kod. Otrzymasz także cashback na aplikację w wysokości 20 zł. Taki bonus to prawdziwa rzadkość wśród bukmacherów. Zgarniesz także bonusy od trzech pierwszych wpłat na maksymalną kwotę 2000 PLN. Podsumowując, możesz odebrać nawet 2140 PLN!

Goplusbet kod promocyjny

 • Kod promocyjny Goplusbet
  GBVIP
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebet 40 zł
 • Łączna kwota bonusów
  540 zł

Goplusbet to nowy bukmacher, który posiada naprawdę ciekawą ofertę na start. Jeśli zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym, otrzymasz najwyższy freebet do tego bukmachera 40 zł oraz dodatkowo 500 PLN cashbacku. Warunki obu bonusów są naprawdę atrakcyjne, a szczegóły ich wykorzystania znajdziesz w naszym artykule z kodem oraz opisem bonusów w Goplusbet.

Betters bonus na start

 • Kod promocyjny Betters
  BTVIP
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebet 20 zł, Cashback 1030 zł
 • Łączna kwota bonusów
  1050 zł

Betters zaproponował graczom na start dwa bonusy i są to bonusy, które zapewniają korzystny start przygody z tym bukmacherem. Freebet startowy otrzymujemy po pierwszym obstawionym zakładzie, bez względu na to, czy będzie wygrany czy przegrany. Wyniesie on dokładnie 20 zł i można go wykorzystać na dowolny kupon z kursem min. 1.14.

Druga część oferty powitalnej, czyli cashback to tak naprawdę 3 bonusy, które wynoszą kolejno 110 zł, 310 zł i 610 zł. Otrzymasz je spełniając wymagane warunki, które znajdziecie w artykule o ofercie na start w Betters. Co istotne Betters zapewnił cashback nie za pierwszy postawiony kupon, ale za pierwszy przegrany. Kolejne cashbacki dotyczą kolejnych przegranych kuponów.

Fuksiarz kod promocyjny

 • Kod promocyjny Fuksiarz
  FKVIP
 • Co otrzymasz z kodem?
  Zakład bez ryzka 500 zł, cashback bez limitu 200 zł 
 • Łączna kwota bonusów
  700 zł

Założenie konta z kodem FKVIP zapewni ci zakład bez ryzyka. Jest to 50% wartości postawionej stawki, którą można otrzymać w przypadku nietrafionego zakładu. Jeśli wpłacisz depozyt, a Twój pierwszy postawiony zakład będzie wynosił min. 50 zł, a na kuponie znajdą się co najmniej 2 zdarzenia z kursem pojedynczym każdego 1.60, to w przypadku przegranej odzyskasz połowę postawionej wartości. Bonusem tym nie trzeba obracać, możesz więc od razu wypłacić środki na konto bankowe.

PZBuk kod bonusowy

 • Kod bonusowy PZBUK
  Niewymagany
 • Co ekstra otrzymasz z kodem?
  Freebet 23 zł
 • Łączna kwota bonusów
  2023 zł

Rejestacja zapewnia cashback 1000 PLN oraz freebet 23 PLN. Aby otrzymać zakład bez ryzyka wystarczy postawić kupon AKO z kursem min. zdarzenia 1.40. Jeśli okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki do 1000 zł. Cashback przysługuje za pierwszy przegrany kupon, a nie jak to zwykle bywa w takich promocjach, za pierwszy postawiony kupon po rejestracji. Zwrot podlega tylko 1-krotnemu obrotowi, a więc warunki są wielce korzystne.

To samo trzeba powiedzieć o freebecie 23 PLN. Dostajesz go za dokonanie depozytu na min. 50 PLN i obstawienie zakładu także za co najmniej taką kwotę. Jeśli wygrasz, zgarniasz i wygraną i freebet, a jeśli przegrasz to tylko freebet. Darmowy zakład również obrócić trzeba tylko raz. Ta wysoki freebet otrzymasz tylko po wpisaniu kodu PZVIP przy rejestracji.

PZBUK kod bonusowy

Bonus w Etoto

 • Kod bonusowy ETOTO
  ETVIP
 • Co otrzymasz z kodem?
  Bonusy od wpłat 2000 zł, freebet 222 zł
 • Łączna kwota bonusów
  2222 zł

Po rejestracji z kodem promocyjnym ETVIP otrzymasz trzy bardzo atrakcyjne bonusy od wpłat oraz freebet na aplikację. Warto skorzystać przede wszystkim właśnie z bonusów od trzech pierwszych depozytów, ponieważ wymagają one tylko 3-krotnego obrotu, a ich kwota jest bardzo wysoka. Plusem jest także wymagana wpłata zaledwie 1 zł.

Bonus 200 % w BETFAN

 • Kod promocyjny Betfan
  Niewymagany
 • Łączna kwota bonusów
  300 PLN

Bukmacher BETFAN oferuje nowym graczom tylko jeden bonus powitalny. To bonus od wpłaty 200 % do 300 PLN. Niewielu bukmacherów decyduje się na wprowadzenie bonusu 200 % do oferty.

Bonus na start ma warunki jakie należy spełnić, aby z niego skorzystać. Wszystkie szczegóły bonusów opisaliśmy w artykule o bonusach w Betfan.

Z którego kodu promocyjnego najlepiej skorzystać?

Naszym zdaniem najlepszy kod promocyjny posiadamy do Superbet. Gwarantuje on najwyższą ofertę powitalną na rynku, w której skład wchodzą m.in. dwa bardzo łatwe w obrocie freebety (łącznie 55 zł), świetny bonus od wpłaty oraz najlepsze na rynku boosty.

Warto zwrócić uwagę również na kody promocyjne do Fortuny, forBET, Betters, BetX czy Goplusbet. Zwiększają one bonusy i sprawiają, że początek przygody z bukmacherami jest bardzo korzystny.

Oto nasz top 3 kodów promocyjnych u bukmacherów:

 1. Superbet kod promocyjny: SBVIP

  Ekstra freebet 35 PLN + cashback 3500 PLN + 200 PLN bonus od depozytu + 20 PLN bonus w aplikacji

 2. Fortuna kod promocyjny: FORTUNAVIP

  Ekstra freebet 15 PLN + 600 PLN zakłady bez ryzyka + bonus bez depozytu 20 PLN

 3. forBET kod promocyjny: FBVIP

  Specjalny zakład bez ryzyka 200 PLN + ekstra freebet 100 PLN + 2200 PLN od wpłat + gra 14 dni bez podatku

Nasze kody promocyjne zapewniają najwyższe oferty na start do bukmacherów. Dzięki nim możesz odebrać podwyższone lub dodatkowe bonusy jak zakłady bez ryzyka, bonusy od wpłat czy ekstra freebety.

Kod promocyjny najczęściej uzupełni się automatycznie po przejściu do rejestracji przez naszą stronę. Zdarza się, że trzeba wpisać go ręcznie. Wszystkie szczegóły znajdziesz w artykule.

Najlepsze kody promocyjne posiadamy do Superbet, Fortuny oraz forBET.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close