Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Rejestracja nowego gracza to wyzwanie dla bukmacherów: oferują rozmaite bonusy, promocje na start i darmowe zakłady. Jednak każdy z legalnych bukmacherów ma to w swojej ofercie. Czym więc jeszcze można się wyróżnić? Wyjątkowe warunki rejestracji uruchamiające ofertę bonusową umożliwiają kody promocyjne.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Październik 2020

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2220 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 549 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 200 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLNZobacz kod
Etotostandardowa oferta 200 PLNZobacz kod
BETFANstandardowa oferta 3100 PLNZobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLNZobacz kod
  • Najwyższe oferty dostępne dla nowych graczy
  • 100% sprawdzone i aktualne
  • Odbierz kod bonusowy i otrzymaj jeszcze więcej na start

Czym są kody promocyjne?

Jest to specjalny rodzaj promocji obok standardowych bonusów na start, które oferuje bukmacher. Dzięki nam oferta powitalna legalnych polskich bukmacherów może być jeszcze większa. To dzięki naszym kodom. Wystarczy kliknąć w baner lub link informujący o promocji, by kod automatycznie wpisał się w formularz rejestracyjny. A co dzięki niemu nowy gracz może uzyskać? Umożliwia on przy rejestracji zwiększenie dotychczasowych bonusów. Najlepiej przedstawić spektrum promocji na konkretnym przykładzie danego bukmachera.

Specjalna oferta Fortuny

FORTUNA kod promocyjny

Fortuna posiada jedną z najkorzystniejszych ofert, jeśli chodzi o kody promocyjne u bukmacherów. Nie ma prostszej drogi ze skorzystania z ekstra bonusu niż kliknięcie baneru z nazwą Fortuna kod promocyjny na naszej stronie lub linku obok. Jest to kod w wersji VIP, który przekierowuje do rejestracji na stronie Fortuny. Uruchamia on najbardziej rozszerzoną ofertę bonusów, ekskluzywny pakiet vipowski! Bonus powitalny może wynieść aż 2235 PLN. Jedyny warunek podwyższenia tej puli od standardowego pułapu to rejestracja online i założenie konta na stronie Fortuny w 2020 roku za pomocą tego unikalnego kodu. A sam proces rejestracji jest banalnie prosty, wystarczy skorzystać z przekierowania z naszej strony (po kliknięciu na baner).

Co wchodzi w skład bonusu na start? Zamiast 200 zł w standardzie, otrzymujemy na zakład bez ryzyka 215 zł. Czy mimo hasła „bez ryzyka” możemy coś stracić przy niefortunnym obstawieniu? Przegrana może oznaczać pobranie jedynie kwoty podatku. Ten wynosi 12%. Stąd łatwa konkluzja i porada, by wykorzystać do cna promocyjny zakład, należy zagrać za wartość 244,31 zł. Obstawianie bez ryzyka to nie koniec wachlarza promocji. Bukmacher proponuje rozpoczęcie gry bez konieczności wpłaty. A mianowicie: Fortuna z okazji nowo założonego konta przekazuje nowemu graczowi bonus bez depozytu w wysokości 20 zł i w postaci punktów do wymiany w KLUBIE PLUS. Kod promocyjny pomnaża także depozyty. Bonus od wpłaty wynosi 100% do 2000 zł. Taki pakiet powitalny to mocna konkurencja dla innych bukmacherów. Fortuna to jeden z legalnych buków w Polsce z najwyższym cashbackiem, który wynosi aż 215 zł (mowa tu o opcji z kodem promocyjnym, standard Fortuny to równowartość 200 zł). Co więcej zakład ten wystarczy obrócić tylko jeden raz.

STS kod promocyjny

Obstawianie w zakładach STS można zacząć od bonusu na start 1200 zł, zakładu bez ryzyka 35 zł i freebetu w wysokości 25 zł. To oferta dostępna dla wszystkich graczy po rejestracji przez naszą stronę i wpisaniu kodu STSVIP. Patrząc jednak na innych bukmacherów online łatwo wydedukować, że oferta STS jest całkiem atrakcyjna. Wymagania tym bardziej, bowiem bonus od wpłaty i freebet należy obrócić 3 razy po kursie minimalnym 1.91. Z kolei zakład bez ryzyka wymaga jedynie 1 obrotu po dowolnym kursie. W standardowej ofercie gracze nie otrzymają bonusu cashback, jest on dostępny wyłącznie z naszym kodem promocyjnym STS.

forBET kod promocyjny

forbet kod promocyjny

forBET to kolejny bukmacher, z którego rozmaitych bonusów można korzystać za pomocą uruchomionych w naszych linkach kodów. Kluczem do wysokich wygranych ponownie jest odpowiednio przeprowadzona rejestracja nowego użytkownika. Tradycyjnie należy jej dokonać z naszej strony. Wtedy aktywowany będzie forBET bonus w wysokości dodatkowych 300 zł na zakłady online.

Bonus powitalny u tego buka wynosi 2000 zł od pierwszej wpłaty i podwojony zysk za kupon z drugiej wpłaty do 200 zł. Nasza promocja to 100 zł ekstra do wykorzystania na zakłady + 200 zł zakładu bez ryzyka. Uruchamia je nasz kod promocyjny forBET – „FORBETVIP”.  Zamiast 2200 otrzymasz 2500 zł. Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się u bukmachera forBET przez nasz link i wpisać podany przez nasz kod w odpowiednie pole w formularzu!

Rejestracja jest bardzo prosta. Należy wpisać tam podstawowe dane osobowe i dane konta. Pamiętaj, że wymagana jest także kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości oraz numer konta. Są to obowiązkowe dane, które jednak nie są przetwarzane nigdzie indziej. Bukmacher jest zobligowany do tego, aby zachowywać je tylko do własnego użytku. Weryfikacja jest bardzo skrupulatna, ale chroni każdego gracza przed oszustwami.

2200 zł to obecnie jeden z najwyższych bonusów na start. Nasz kod daje jeszcze więcej, bo aż 200 zł zakładu bez ryzyka u bukmachera forBET i dodatkowo freebet 100 zł od depozytu. Bonus od depozytu 2000 zł należy obrócić 2 razy, na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, po kursie 2.50 (pojedynczym 1.30), a freebet i zakład bez ryzyka 4 razy po kursie 2.0 (pojedynczym 1.20).

Bonus bez ryzyka w Betclic

Bukmacher Betclic oferuje cashback do 550 zł. Jego warunki obrotowe nie należą do najlepszych, gdyż trzeba obrócić 4 razy z kursem 2.0, jednak wysokość zakładu bez ryzyka jest imponująca. Betclic jest jednak na początku swojej przygody z rynkiem zakładów wzajemnych w Polsce po wprowadzeniu ustawy hazardowej. Jego oferta powitalna na pewno jeszcze się rozrośnie. Co więcej z naszym kodem możesz liczyć na dodatkowe 50 zł. W ofercie standardowej bukmacher daje 500 zł cashbacku, natomiast z nami wynosi on 550 zł.

TOTALbet bonus

totalbet kod promocyjny

Ten legalny bukmacher online zachęca do bonusu powitalnego od wpłaty w wysokości 100% do 5000 zł oraz freebetów do 60 zł. Darmowy bonus bez depozytu otrzymasz jednak tylko z naszym kodem bonusowym TOTALbet. Pierwszy z bonusów wymaga jednak obrotu – 4-krotnego na kuponie AKO z 4 zdarzeniami lub 5-krotnego na kuponie AKO z 5 zdarzeniami po kursie pojedynczym 1.25. O wiele lepsze warunki posiadają freebety. Freebety do 40 zł oraz bonus bez depozytu 20 zł wystarczy postawić tylko jeden raz po kursie 2.0.

Póki co warto odwiedzić stronę bukmachera Totalbet i zapoznać się z tym co oferuje. A znajdziemy tam wysokie kursy, dużo dyscyplin, na które można stawiać zakłady i profesjonalną obsługę klienta.

eWinner z dwoma prezentami

Standardowa oferta bukmachera eWinner to 650 zł. Pierwszy postawiony zakład za min. 20 zł jest ubezpieczony i wynosi do 150 zł. Kolejny depozyt może przynieść kolejny bonus. Od drugiej wpłaty otrzymasz 50% do 500 zł. Z naszym kodem promocyjnym eWinner otrzymasz zamiast 150 zł cashbacku aż 160 zł, czyli o 10 zł więcej. Zwrot trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać przed wypłatą.

Z kolei bonus od drugiego depozytu należy obrócić przed wypłatą 6 razy po min. kursie 2.50. Masz na to 30 dni.

Totolotek ekstra bonus

Rejestracja nowego konta online w Totolotku to również sezam bonusów i promocji. Kod uaktywniający lepsze promocje to: „LEGALNI25”. W odróżnieniu od innych bukmacherów, należy go wpisać już po przejściu pełnej rejestracji.

W standardzie Totolotek oferuje w ramach bonusu na start 100% do 500 zł od depozytu i 49 zł od depozytu na mobile. Z naszym kodem promocyjnym Totolotka można skorzystać z freebetu powiększającego bonus na startJest to 25 zł bonusu od depozytu, a uruchamia go wspomniany kod: LEGALNI25. Jednak aby otrzymać nasz ekstra freebet należy przejść kilka kroków.

Kliknij w nasz link lub baner, który przekieruje Cię do strony Totolotka. Następnie dokonaj pełnej rejestracji klikając w przycisk “Zarejestruj się”.Po aktywacji konta możesz korzystać z wyższych bonusów w Totolotku. Przejdź do zakładki “Wpłata”, a następnie bonus.card/Kod bonusowy i wpisz tam nasz kod. Automatycznie otrzymasz ekstra 25 zł.

Warunki obrotu bonusu od wpłaty nie są najmniejsze, musisz obrócić sumą depozytu i bonusu 3 razy po kursie 1.90. Freebet należy obrócić 2 razy po kursie min. 2.0.

Bardzo prosta, bo szybka rejestracja, pakiet powitalny i darmowe zakłady to wszystko stanowi niezłą konkurencję dla oferty Fortuny czy LV BET.

Kod bonusowy PZBuk

PZBuk również przygotował wyższą ofertę dla naszych graczy. Wystarczy, że dokonasz rejestracji przez nasz link i z naszym kodem, a oprócz 200 zł cashbacku otrzymasz dodatkowe 100 zł. Łącznie będziesz miał więc kwotę do 400 zł do wykorzystania na zakłady. Aby otrzymać bonus 100 zł wystarczy, że postawisz zakład na kuponie AKO z kursem 1.40. Jeśli okaże się on przegrany otrzymasz postawionej kwoty. Z kolei kolejne 100 zł otrzymasz po wymianie punktów, jakie otrzymasz po pierwszym depozycie i postawieniu wspomnianego zakładu. Możesz je zamienić na dwa bonusy po 50 zł. Warunki obrotu to 5 razy (bonus + depozyt) po kursie 2.0.

LV BET kod promocyjny

Ten bukmacher kusi świetnym (jak nie najlepszym) bonusem na start. Aby jeszcze go zwiększyć należy posłużyć się naszym linkiem przekierowującym do rejestracji. Dzięki LV BET kodowi promocyjnemu otrzymasz dodatkowo 20 zł bez depozytu. Jedynym warunkiem jest wysłanie maila z tytułem: „Bonus bez depozytu” na adres: promocje[@l]vbet.pl. Dodatkowe środki na grę otrzymasz w ciągu 48 godzin.

Kod rabatowy uruchamia jeden najwyższych bonusów powitalny wśród dostępnych legalnych bukmacherów. To równowartość 3423 zł. Jakie elementy składają się na taką kwotę? Jak nowy użytkownik powinien zebrać wszystkie bonusy, by wykorzystać w pełni taką kwotę na zakłady?

By uruchomić bonus powitalny (przypominamy, że to aż 2000 zł przy pierwszym depozycie i 1000 zł przy drugim), należy wpłacić depozyt aktywujący bonus, czyli 50 zł. Jest limit na wykorzystanie prezentów z kodu promocyjnego, wynosi on 30 dni. W ofercie powitalnej jest również zakład bez ryzyka do 333 zł i jest on przyznawany po dokonaniu przez gracza trzeciego depozytu. Z kolei zakład o wartości 50 zł otrzyma każdy posiadacz karnetu klubu sponsorowanego przez bukmachera. To bardzo podobne działanie jak w przypadku klasycznego bonusu od depozytu do 100%. A mianowicie: bukmacher ustanowił, że kurs, za który będą grać nowi użytkownicy ma mnożnik x100, co stanowi 1% wpłaty. Fani piłki nożnej uzyskują więc świetny bonus na obstawianie bez wpłacania stawki. Ponownie nie trzeba uciekać się do skomplikowanych procedur, a prozaicznie wysłać maila. Aby uzyskać dodatkowe środki na grę online, należy posłużyć się hasłem „Karnet” w tytule maila wysłanego na adres: promocje[@l]vbet.pl. Aktualnie promocją objęte są karnety Wisły Kraków, Widzewa Łódź i Stali Mielec. By uruchomić bonus zrób zdjęcie karnetu i wyślij wiadomość.

W standardowej ofercie LV BET daje Ci 3000 zł + 50 zł + 333 zł, + 20 zł czyli 3403 zł. My z naszym kodem promocyjnym LV BET dajemy o 20 zł więcej, czyli łącznie 3423 zł!

Bonus w Etoto

Ekskluzywna oferta dla nowych użytkowników Etoto w 2020 roku to 200 zł na start. Zacznij od prostej i darmowej rejestracji. Kod promocyjny Etoto nie jest wymagany, jednak aby skorzystać z ekstra bonusu należy zarejestrować się przez naszą stronę. Po rejestracji i zweryfikowaniu konta przysługuje nowemu użytkownikowi oferta promocyjna. Pierwsza wpłata zostanie powiększona o bonus 200% do kwoty 100 zł. Oznacza to, że możesz otrzymać 200 zł bonusu. Nasz link daje Ci pakiet powitalny o łącznej wartości 300 zł (razem z depozytem będziesz miał 300 zł na zakłady). Dalej możesz skorzystać z promocji tymczasowych uruchamiających kolejne 50 lub 100 zł w postaci freebetów.

Superbet bonus na start

Osoby, które zdecydują się zarejestrować konto w Superbet mogą liczyć na bonusy od pierwszej wpłaty do 50 zł, zakład bez ryzyka do 500 zł oraz freebet 35 zł dla osób, które zarejestrują się przez nasz link. Kwota oferty powitalnej może nie wydaje się duża, ale ma całkiem przyzwoite warunki obrotu. Za pierwszą wpłatę można otrzymać bonus 100 % do 50 zł. Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z promocji to 20 zł. Aby móc wypłacić środki z bonusu należy obrócić nim jeden raz, na kuponie z min. 2 zdarzeniami, kursem łącznym min. 1.80, a kursem pojedynczym min. 1.30. Zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem. Z kolei, aby otrzymać freebet należy wpłacić min. 50 zł depozytu. Bonus ten jest połączony z tym od pierwszej wpłaty, zatem najpierw należy spełnić warunki bonusu od pierwszego depozytu. Następnie należy postawić wpłacone 50 zł na kupony AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.80. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma freebet 35 zł, który można przeznaczyć na kupony SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 1.60. Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka do 500 zł to jest on połączony z pierwszym depozytem. Po wpłaceniu środków rozpoczyna się promocja tydzień bez ryzyka. Superbet od tego momentu przez 7 dni zlicza sumy stawek z przegranych kuponów i zwraca graczowi do 500 zł tych stawek. Cashback należy obrócić cztery razy na kuponach z 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 1.80.

NobleBet z ciekawą ofertą

Jeszcze żaden bukmacher nie oferował specjalnego bonusu na start na sporty wirtualne. W NobleBet możesz zgarnąć taki bonus od trzeciego depozytu. Wynosi on 100% do 200 zł. Za pierwszy depozyt otrzymasz z kolei 100% do 1200 zł, a za drugi 50% do 600 zł. Dodatkowo 20 zł na start w aplikacji. Warunki obrotowe są podobne w przypadku pierwszej i drugiej wpłaty. Oba bonusy należy obrócić po min. kursie 1.85 i pojedynczym 1.40 – pierwszy 4 razy, a drugi 3 razy. Z kolei bonus 50 zł trzeba obrócić 5 razy po dowolnym kursie. Bonus mobile należy obrócić 3 razy po kursie min. 1.85.

BetX bonus powitalny

Aż dwa bonusy powitalne przygotował dla graczy bukmacher BetX. Zacznijmy od bonusu od wpłaty, który wynosi 100 % do 7777 zł. To bardzo wysoka kwota, jednak warunki obrotu nie są już tak atrakcyjne. By otrzymać bonus należy wpłacić min. 10 zł. Po depozycie bonus będzie wstępnie aktywowany. Aby móc go zamienić na prawdziwe pieniądze trzeba obrócić nim 4 razy na kuponach AKO z min. 4 zdarzeniami, po min. kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.44 i kursem pojedynczego zdarzenia nim. 1.25. Zdecydowanie lepsze warunki obrotu dotyczą darmowego zakładu w wysokości 30 zł. Freebet BetX przyznany za rejestrację wystarczy postawić na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.00.

Z którego kodu promocyjnego najlepiej skorzystać?

Zanim przystąpisz do rejestracji porównaj ofertę wszystkich legalnych buków. My polecamy przede wszystkim kod promocyjny do Fortuny i LV BET, ale świetnie prezentuje się też STS, Betclic i Totolotek, które dają dużo więcej niż w standardzie. Najciekawiej przedstawia się sytuacja przy rejestracji u dwóch bukmacherów. Jest to Fortuna i jej zakład bez ryzyka do 215 PLN oraz bonus powitalny 100% do 2000 PLN i 20 PLN bez depozytu. LV BET natomiast nęci bonusem 20 PLN bez depozytu na start, zakładem bez ryzyka 333 zł, a do tego 3000 PLN przy depozycie. Nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z wyższych bonusów dzięki naszym wyjątkowym kodom promocyjnym. Miłośnicy cashbacku powinni natomiast celować w ofertę bukmachera Betclic.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close