O nas

Rynek bukmacherski rozwija się coraz prężniej. My śledziliśmy go od samego początku i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami. Zaufali nam legalni bukmacherzy, z którymi współpracujemy na co dzień, ale najbardziej zależy nam na zaufaniu graczy. Tłumaczymy zasady rynku bukmacherskiego – jakie są rodzaje zakładów, czym są kursy, jak obstawiać mecze. Informujemy o aktualnych ofertach i kodach rejestracyjnych, dzięki którym skorzystacie z wyższych bonusów na start. Przede wszystkim jednak porównujemy legalnych polskich bukmacherów, tak abyście nie musieli robić tego sami. Staramy się również rozwiązywać Wasze problemy dotyczące rejestracji, depozytów, metod płatności itp. Jesteśmy do waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Nasz zespół

Za stronę legalnibukmacherzy.pl odpowiedzialny jest nasz 4-osobowy zespół redaktorów, ale nad projektem pracuje także dział programistów i grafików. Na naszych łamach goszczą także znani felietoniści sportowi.

Autorzy

  • Anna Bielińska – autorka i redaktorka tekstów. Przez 7 lat pracowała jako dziennikarz i redaktor w Polska Press Grupie. Od 2012 roku pisała dla portali branżowych m.in. bettingexpert.pl, a od 2018 współpracuje z Legalnymi Bukmacherami. To spod jej pióra wychodzą wszystkie specjalistyczne artykuły dotyczące zakładów bukmacherskich, jak i samych bukmacherów. Ania pisze też o nowinkach ze świata bukmacherki i najnowszych ofertach. Ulubiony sport? Tenis! Choć sama gra tylko amatorsko śledzi wszystkie rozgrywki tenisowe.
  • Łukasz Nowicki – autor i redaktor tekstów. Od 7 lat aktywny w branży pisarskiej i tłumaczeniowej. Swoją działalność od dłuższego czasu koncentruje wokół sportu i igamingu. W składzie naszego zespołu jest obecny od 2017 roku i odpowiada głównie za treści związane z typowaniem. W pierwszej kolejność specjalizuje się w piłce nożnej, jednak interesuje się również MMA, boksem, skokami narciarskimi, żużlem, a ostatnio również e-sportem, a dokładniej CS: GO. Prywatnie fan AC Milan.
  • Łukasz Żaguń – autor tekstów, specjalista ds. mediów społecznościowych. Wcześniej przez wiele lat związany z branżą dziennikarską. Pasjonat sportu. Do naszego zespołu dołączył w 2019 roku. Odpowiada głównie za prowadzenie grupy bukmacherskiej na Facebooku, a także redagowanie treści. Jak ryba w wodzie czuje się w tematach dotyczących piłki nożnej, sportów walki czy skoków narciarskich. Prywatnie uwielbia spędzać wolny czas w górach.
  • Adrianna Sulska – autorka i redaktorka tekstów. Przez niemal 11 lat pracowała jako wydawca internetowy w Polska Press Grupie. Od 2020 roku zajmuje się redagowaniem i tworzeniem treści na stronie legalnibukmacherzy.pl. Specjalizuje się w opisywaniu i ocenianiu ofert bukmacherów oraz tworzeniem materiałów poradnikowych. Prywatnie jest wielką fanką siatkówki, szczególnie rozgrywek PlusLigi oraz reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

Felietoniści

  • Adam Godlewski –  Pisze i mówi o piłce od ponad ćwierć wieku. Prawie dekadę przepracował w „Przeglądzie Sportowym”, przez niemal 15 lat zarządzał tygodnikiem „Piłka Nożna”, półtora roku spędził w katowickim „Sporcie”. A po drodze był ekspertem TVP, C+, nSport, Orange Sport, WP, TVPInfo, Sport.pl i radiowej Trójki.

Nasze osiągnięcia

IGB Awords

Nasz produkt zdobył zaufanie graczy, bukmacherów i ludzi z branży igamingowej. Zostaliśmy nominowani do prestiżowej nagrody iGB Awards 2020 w kategorii Best non-English language Affiliate website. iGB Affiliate Awards to najbardziej prestiżowe nagrody w branży, a nominacje przyznaje specjalna komisja, która przez 12 miesięcy obserwuje działania związane z rynkiem bukmacherskim, a także przeprowadza rozmowy z kandydatami. Naszą nominację otrzymaliśmy za uznanie prowadzonych przez nas działań marketingowych. Zostaliśmy docenieni przede wszystkim za podejście do gracza oraz właściwą współpracę z partnerami.

Od dwóch lat jesteśmy również organizatorami własnych Nagród Bukmacherskich. W 2019 roku przyznaliśmy nagrody dla za ubiegły rok w 6 kategoriach (Najlepszy Bukmacher, Najlepszy Bukmacher Live, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepsze Kursy, Najlepszy Affiliate Manager oraz Najlepszy Marketing). W 2020 postanowiliśmy rozszerzyć nasz konkurs o 5 dodatkowych kategorii (Innowacja Roku, Bukmacherski Debiut Roku, Najlepszy Customer Service, Najlepsza Kampania Społeczna oraz Nagroda Użytkowników). Zarówno nominacje, jak i zwycięzców wybraliśmy wspólnie z ekspertami w dziedzinie zakładów wzajemnych. Nieodzowną pomocą były dla nas również opinie graczy na temat bukmacherów. Gale rozdania nagród odbyły się w Warszawie, a zwycięzcy otrzymali od nas statuetki.

Nagrody Bukmacherskie 2018

Nagrody Bukmacherskie 2019

Piszą o nas

Cieszą nas także pozytywne opinie na temat naszej strony, naszego zespołu i naszych produktów. Piszą o nas najlepsze serwisy sportowe i bukmacherskie w Polsce i zagranicą.

Cytują nas także: rp.pl, polityka.pl, dorzeczy.pl, o2.pl, WP.pl, Sport.pl, National Geographic.