Bonus powitalny u bukmachera STS

Bonus powitalny u bukmachera STS

0PERCENT
Bonusy
0PERCENT
Kursy bukmacherskie
0PERCENT
Obsługa klienta
0PERCENT
Metody płatności
0PERCENT
Zakłady na żywo

STS to jeden z popularniejszych bukmacherów w Polsce, jeśli nie najpopularniejszy. Znany jest przede wszystkim z bardzo szerokiej oferty sportowej i naprawdę atrakcyjnych kursów. Wśród dostępnych dyscyplin znajdziemy oczywiście najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, żużel czy esport, ale posiada w swojej ofercie kursy także na niszowe sporty na przykład futsal, krykiet, bowls, czy unihokej.

Od czasu do czasu pojawiają się również zakłady na wydarzenia związane z przemysłem rozrywkowym (np. Oscary) czy też wydarzenia polityczne (wybory prezydenckie czy parlamentarne). Znajdziesz je w zakładce Rozrywka. Dostępna jest ogromna ilość wydarzeń na niemal każdą dyscyplinę. Oprócz lig poszczególnych krajów, w ofercie STS znajdziemy również rozrywki europejskie i światowe w dyscyplinach nie tylko popularnych, ale i niszowych. Ofertę uzupełniają zakłady specjalne na najważniejsze wydarzenia, czyli Hit Dnia i Superoferta.

Nowe konto w STS i specjalne bonusy na start

Pole kod promocyjny STS ujrzysz na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego, poniżej prezentujemy screen shot z wpisanym naszym specjalnym kodem VIPLB. Dzięki temu dostaniesz na start nawet do 500 PLN. Jak działa bonus startowy dla nowych graczy? To proste, STS da Ci 100 % od Twojej pierwszej wpłaty. To oznacza, że jeśli przykładowo wpłacisz 150 zł, otrzymasz dodatkowe 150 zł w ramach bonusu. Najwyższy bonus dostaniesz wpłacając 500 zł i więcej np. w przypadku pierwszego depozytu w wysokości 500 zł na Twoim koncie pojawi się specjalne 500 PLN od STS.

Kolejny bonus na STSach dostępny po wpisaniu kodu promocyjnego to bonus poniedziałkowy. Biorą w nim udział wszystkie postawione zakłady w danym tygodniu, a nagrody przyznawane są dla najbardziej lojalnych graczy. Co to dokładnie oznacza? Im większy obrót zrobisz w danym tygodniu tym więcej punktów otrzymasz. Pierwszych 10 graczy w takim rankingu otrzymuje 100 złotych, osoby z miejsc 11-100 zgarniają 50 PLN, a gracze z pozycji 101-200 po 25 złotych. Za 1000 – ostatnie nagradzane miejsce – można otrzymać 20 zł.

Kolejna promocja to Wirtualny Tydzień. Jeśli postawisz na kuponie wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych za trzy pierwsze otrzymasz zwrot w wysokości połowy stawki.

Ostatnią promocją oferowaną przez STS jest “Zaproś kumpla”, w ramach której uzyskujesz 50 zł za to, że osoba zaproszona przez Ciebie zacznie grać w STSach.

Wysokie kursy bukmacherskie

Zanim ocenimy wysokość kursów to spróbujemy pokazać, że w przypadku legalnych bukmacherów wysokość kursu nie powinna być najważniejszym wyznacznikiem oceny. Po prawej strony przedstawiamy dwa zrzuty ekranu kuponów z kursem 2.50 i stawką 50 zł. Pierwszy został zrobiony na stronie STSów, a drugi w serwisie forBET. Jak łatwo zauważyć – pomimo takiej samej stawki i kursu – różnica ewentualnej wygranej wynosi 15 zł. Dzieje się tak dlatego, że legalni bukmacherzy operujący w Polsce mają obowiązek pobierania 12 % podatku od stawki zakładu. Stąd współczynnik procentowy w przypadku STSów wynosi 0.88. Choć forBET nie oferuje już promocji bez podatku, to ma ją bukmacher Totolotek. Najpierw jednak należy postawić zakład, gdzie widoczny będzie współczynnik 0,88, dopiero potem otrzymasz bonus, który będzie wynosił kwotę podatku.

Czy to oznacza, że Totolotek nie płaci podatku i w ten sposób łamie prawo? Nie. Totolotek jako jedyny legalny bukmacher dolicza 12% do zwycięskiego kuponu, a jego współczynnik procentowy wynosi 1.00 i dzięki temu grając u tego bukmachera wygrywasz więcej. Dlatego w pierwszym zdaniu tego akapitu wspomnieliśmy, że wysokość kursu nie powinna być głównym wyznacznikiem. W STSach wygraną w wysokości 125 zł gwarantuje dopiero kurs 2.84, a w Totolotku takie same pieniądze otrzymujemy za zakład z kursem 2.50.

Przejdźmy więc do oceny kursów na STSach i tu naszym zdaniem gracze znający rynek będą rozczarowani. Nie dość, że wygrane są pomniejszane przez podatek od stawki to jeszcze kursy bukmacherskie w większości przypadków rozczarowują. O ile kursy na faworytów nie odbiegają zazwyczaj od średniej jaką dostajemy u innych legalnych bukmacherów o tyle kursy na potencjalnie słabsze drużyny/zawodników potrafią dość znacząco różnić się od konkurencji. Jak to interpretować ? Z jednej strony czasami mamy szansę wygrać więcej (ale tylko w przypadku naprawdę dużej przebitki) ale pamiętaj o tym też wysoki kurs oznacza większe ryzyko i często okazuje się zgubny. Jeśli Twoja strategia nie polega na podejmowaniu dużego ryzyka w co drugim kuponie to naszym zdaniem u pozostałych bukmacherów będzie Ci się grało lepiej. Pamiętaj, że STS to największy gracz na rynku legalnych bukmacherów i czasami mamy wrażenie, że umiejętnie korzysta z tej popularności. Jeśli zdecydujesz się założyć konto u kilku bukmacherów to zawsze przed postawieniem kuponu sprawdź kursy u konkurencji, a przede wszystkim skorzystaj z kalkulatora kursów, który przeliczy za Ciebie potencjalną wygraną.

 kupon STS

kupon STS

 kupon forbet

kupon forbet

Polski legalny bukmacher

21 lutego 2012 roku decyzją Ministra Finansów STS uzyskał licencję na urządzenie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, na okres sześciu lat. STS od lat jest największym bukmacherem działającym w Polsce. Star-Typ Sport Sp. z o.o. została założona w 1997 roku, główna siedziba zlokalizowana jest w Katowicach. Większość kibiców piłkarskich kojarzy logo STSów z działalności sponsoringowej. Od 2013 roku logo spółki widnieje na koszulkach Lecha Poznań, natomiast od 2014 roku STSy są oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. W pierwszej części opisaliśmy ofertę STS, natomiast w drugiej skupimy się na opiniach związanych z działaniem serwisu, obsługi klienta, metod płatności, zakładów na żywo.

Sprawna obsługa klienta

Niestety obsługa klienta nie zasługuje na pochwałę. Nie wystarczy kliknąć w okienko wyskakujące w prawym dolnym ekranie, aby połączyć się z obsługą klienta. Trzeba na to poczekać co najmniej kilka minut. Już kilkakrotnie otrzymaliśmy informację, że jesteśmy 3,4 w kolejce i czas oczekiwania to ok 7-10 minut.

Obsługa klienta w STSPrzeczekaliśmy jednak wyznaczony czas i potem byliśmy już naprawdę zadowoleni. W czasie pierwszego testu zapytaliśmy o obrót bonusem a odpowiedź otrzymaliśmy w ciągu zaledwie kilkunastu sekund, a była ona wsparta przykładem i bardzo merytoryczna. Kolejnym razem zapytaliśmy o kalendarz spotkań na żywo i również szybko zostaliśmy wysłani do odpowiedniego miejsca na stronie internetowej STS. Trzecim razem zapytaliśmy o to odwołane spotkania i krecze. Na pierwszą część pytania znów otrzymaliśmy szybką odpowiedź, jednak na informacje o kreczach musieliśmy poczekać kilka minut.

Jedyną większą wadą obsługi klienta na STS jest brak kontaktu telefonicznego. W nagłych sytuacja telefon bywa bardzo przydatnym narzędziem, tym bardziej że taki sposób kontaktu jest znacznie szybszy. Możemy jednak skorzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Metody płatności w STS

Jak na warunki polskie to STSy oferuje większość najpopularniejszych metod płatności. Przede wszystkim dostępność DotPay i PayU, czyli błyskawicznych przelewów internetowych, ale również Skrilla i Netellera, płatności kartą debetową VISA i Mastercard czy możliwości wpłaty na konto w punkcie STS. Nie da się jednak zapomnieć, że kilku opcji brakuje. Mamy tu na myśli przede wszystkim możliwości użycia karty kredytowej PayPala czy skorzystania z Przelewy24.

Zakłady na żywo i darmowe transmisje online

Pora powiedzieć kilka słów na temat zakładów na żywo w ofercie STS. Jest to chyba najmocniejszy punkt w ich ofercie, a ilość zakładów powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy. Wisienką na torcie są jednak transmisje telewizyjne, które obejmują najlepsze ligi na świecie w tym Bundesligę, NBA, Euroligę czy duże turnieje tenisowe. Całość działa bardzo sprawnie, nie ma żadnego problemu z obstawieniem zakładów w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Każda osoba w naszym zespole jednomyślnie zgodziła się z opinią, że oferta zakładów na żywo to obecnie najmocniejsza broń STSów.

Podsumowanie i ocena

STS najwyższe oceny dostało od nas w kategoriach związanych z metodami płatności, nieco gorzej wypada pod kątem zysków jakie może osiągnąć gracz. Z jednej strony dostajemy produkt, z którego przyjemnie się korzysta (zakłady live, support, e-sporty), a z drugiej strony u innych bukmacherów możemy zgarnąć lepsze bonusy i zagrać na wyższych kursach. Dlatego finalnie STS nie jest naszym zdaniem bukmacherem, u którego zdecydowalibyśmy się grać długofalowo. Owszem, warto założyć konto choćby ze względu na to, że to największy legalny bukmacher i czasami trafimy na wysoki kurs, ale konto w STSach nie byłoby naszym głównym. Na miejscu STS zmienilibyśmy jeszcze wygląd strony głównej, ponieważ obecna jest przeładowana informacjami i przez to stawianie kuponów jest nieco uciążliwe.

rzeczy, które warto wiedzieć o STS

  • Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.
  • Sponsor Główny Jagielonii Białystok.
  • Największy legalny bukmacher.
  • Najlepsze transmisje na żywo.
  • Oficjalny bukmacher Ruchu Chorzów, Pogoni Szczecin, Śląska Wrocław.
STS Zakłady – Opinie
3.3 (66.67%) 42 votes

Leave a Reply