Betgames zakłady

Coraz większa liczba graczy oczekuje od bukmacherów czegoś więcej niż tylko atrakcyjnej oferty sportowej. Odpowiedzią na to może być Betgames, czyli gry karciane. Ich obstawianie to ciekawa odskocznia od tradycyjnego sportu. Czym dokładnie są gry karciane oraz, gdzie je obstawiać? Czas się przekonać!

Spis treści

STS Betgames – najlepszy bukmacher

Ocena STS
4.8/5
Postaw w STS
 • Zakład bez ryzyka
  100 zł
 • Poker
  W języku Polskim
 • Specjalna odmiana
  Poker 6+

Jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce, czyli STS odpowiednio zadbał o ofertę na gry karciane. Przechodząc do Betgames z górnego menu przejdziemy do zakładki z intuicyjnym lobby i kilkoma rozgrywkami. Wśród nich znajdują się:

 • Polski Poker,
 • Poker,
 • 6+ Poker,
 • Wojna,
 • Bakarat.

Gracze szczególnie mogą być zadowoleni z polskiego stołu pokerowego. Daje on możliwość gry z krupierem posługującym się w naszym rodzimym języku. Dzięki temu gra staje się zdecydowanie przyjemniejsza. Jest to duża zaleta STS, ponieważ spora liczba innych bukmacherów nie dysponuje polskim pokerem.

Betfames STS oferta

STS jako pierwszy zaoferował swoim klientom pokera 6+. Jest to jego specjalna odmiana, którą często nazywana jest Short-Deck Hold’em. Zasady nieco różnią się od tradycyjnej rozgrywki. Na pierwszy rzut oka wzrasta dynamizm. Dostępność 6+ w STS to potwierdzenie naszej tezy, że STS to doskonały wybór dla fanów obstawiania gier karcianych.

Na uwagę zasługuje też dokładne wyjaśnienie zasad każdej z gier. Warto zapoznać się z nimi, szczególnie gdy dotąd nie mieliśmy do czynienia z Betgames. U dołu znaleźć można dodatkową ikonę z czatem w przypadku chęci uzyskania pomocy.

Istotną zaletą jest możliwość śledzenia okna z krupierem na żywo podczas przeglądania pełnej oferty na wybraną grę. Dzięki temu cały czas mamy wgląd w to, co dzieje się na stole. Jest to rozwiązanie, z którego mogliby czerpać również inni bukmacherzy.

Betgames polski poker

Podsumowując Betgames w STS szybko da się zauważyć, że nie jest to tylko dodatek do tradycyjnej oferty bukmacherskiej. Gry karciane to część portfolio, która może zachęcić wielu graczy do założenia konta u tego popularnego bukmachera.

To, czego może brakować  w STS to Blackjack, który jest bardzo popularny wśród polskich fanów karcianek. Jeśli chcecie dowiedzieć się gdzie obstawiać Blackjacka oraz jak to robić, to skorzystaj z naszego poradnika.

Betgames bonus w STS

Dużym atutem STS jest też to, że możecie przeznaczyć zakład bez ryzyka na Betgames. Nie jest to częsta praktyka, jeśli chodzi o bukmacherów i tutaj STS należy się duży plus.

Ponadto po rejestracji możecie zgarnąć też bonus za zadania bukmacherskie. Jedno z zadań przeznaczonych jest również na gry karciane. Zatem po rejestracji macie do dyspozycji dwa atrakcyjne bonusy na Betgames.

Betgames w Superbet

Ocena Superbet
4.5/5
Postaw w Superbet
 • Bardzo duża liczba gier
  6 betgames
 • Najlepsza oferta
  Blackjack, Indyjski poker

Aby przejść do gier karcianych w Superbet, należy wybrać zakładkę Gry z górnego menu. Zauważymy wtedy jednocześnie Betgames oraz sporty wirtualne. To małe nieudogodnienie jest jednak z reguły szybko zapominane po zapoznaniu się z tym, co oferuje bukmacher.

Jakie gry obstawiamy w Superbet?

 • Polski Poker,
 • Poker,
 • Indyjski Poker, 
 • Wojna,
 • Wojna: Andar Bahar,
 • Blackjack.

Jak widzimy różnicą w stosunku do STS jest zaoferowanie klientom dwóch rodzajów Wojny oraz Blackjacka. Szczególnie ta ostatnia z karcianek może być powodem do tego, by zajrzeć do Superbet. Zaletą bukmachera jest też obszerna oferta rynków. Jest ona bogatsza niż u konkurencji. Dzięki temu nie trzeba skupiać się tylko na typowaniu głównego rezultatu.

Szeroka oferta to także duży atut Superbet, jeśli chodzi o sporty wirtualne. Jeśli chcecie spróbować typowania tego typu zakładów, to Superbet jest bardzo dobrą opcją.

Betgames Superbet - oferta

Otwierając stronę z rozgrywką tak jak u każdego bukmachera od razu przechodzimy do trwającego rozdania. U góry widnieje wygodne menu, które pozwala przemieszczać się pomiędzy kilkoma oknami. Dostępna jest m.in. historia naszych zakładów oraz wyniki. Szkoda jedynie, że nie jest ono przez cały czas podwieszone.

Superbet betgames rynki

Każdy rodzaj gry karcianej wzbogacony został o jasno wytłumaczone zasady z dołączonym filmikiem. Ten może pomóc przejść wirtualnie przez przebieg rozgrywki. Trzeba jednak przyznać, że dla najbardziej przydatne będą zasady wytłumaczone w artykule. 

Musimy przyznać, że Superbet jest świetnym wyborem dla graczy, którzy chcą obstawiać Blackjacka czy Indyjski Poker. Wpływa na to przejrzysty interfejs podstrony i jej szybkie działanie. Po kilku chwilach można odnieść wrażenie, że jednak jeszcze nieco brakuje do poziomu, który zapewnia STS.

Betgames jak grać? 5 porad

Czy obstawiając gry karciane można zarobić? Tak, ale podobnie, jak w przypadku obstawianie zakładów sportowych warto skorzystać z eksperckich porad.

Betgames zasady obstawiaja – zapoznaj się z zasadami gry

Na początku warto zacząć od zapoznania się z zasadami danej gry. Zdarza się, że ogólna znajomość pokera lub blackjacka może być niewystarczająca do obstawiania Betgames. Jest tak ze względu na to, że nie uczestniczymy czynnie w rozgrywce.

Betgames gry karciane

Na szczęście większość bukmacherów prezentuje na swojej stronie i w aplikacji zasady, które mogą pomóc szczególnie na początku. Przydatne mogą być też filmy instruktażowe, które udostępnia np. Superbet.

Betgames jak grać? Obejrzyj kilka rund bez obstawiania

Podczas przyswajania wiedzy o Betgames warto obejrzeć co najmniej kilka rozdań bez uczestniczenia w grze. To pozwoli nam zrozumieć dynamikę rozgrywki. Dodatkowo będziemy mogli spróbować typować na sucho, by przekonać się o naszej skuteczności bez straty naszego budżetu. To idealna metoda na początek. Typuj w ten sposób aż poczujesz, że już w pełni rozumiesz mechanikę danej gry.

Zaczekaj na początek nowego rozdania

Gdy dołączasz do gry zazwyczaj trwa już aktualne rozdanie. Ważne jest, by zaczekać do nowej rozgrywki. Śledzenie jej od samego początku może pomóc nam w skutecznym obstawianiu szczególnie w przypadku pokera czy blackjacka. Zwracaj też uwagę na komunikaty przekazywane przez krupiera. Ten co prawda jawnie nie ułatwia zadania, ale tłumaczy co właśnie dzieje się na stole.

Traktuj Betgames jako pełnoprawną część oferty bukmacherskiej

Dla wielu typerów Betgames i sporty wirtualne to tylko odskocznia od oferty bukmacherskiej. Szczególnie w okresach, gdy brakuje ciekawych zdarzeń. Takie podejście może sprawić, że nie będziemy w stanie typować tak skutecznie, jak byśmy tego oczekiwali. 

Betgames live - Superbet

Na Betgames warto poświęcić tyle samo czasu, co na inne ulubione elementy oferty wybranego bukmachera.

Nie odgrywaj się za porażki

Gry karciane są dostępne przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. To może powodować pewne ryzyko, że będziemy chcieli błyskawicznie odegrać się za niepowodzenie. Każdy doświadczony typer wie, że jest to droga donikąd. 

Jeśli w ostatnim czasie Twoje kupony z Betgames nie okazały się zwycięskie prześledź co poszło nie tak oraz poświęć więcej czasu na obserwację tego, co dzieje się na stole bez impulsywnego obstawiania.

Jakie gry karciane dostępne są u bukmacherów?

U większości bukmacherów zestaw gier karcianych prezentuje się podobnie. Tylko niektórzy jak wspomniany STS decyduje się na dodanie czegoś, co stanowi nowość. Poniżej prezentujemy wszystkie gry, które mogą wchodzić w skład oferty Betgames na rynku legalnych bukmacherów w Polsce.

Poker

Poker nazywany królewską grą to coś, czego żaden bukmacher nie może przeoczyć w swojej ofercie. Odmiana, z którą mamy do czynienia to Texas Hold’em. Typowanie polega na wskazaniu, który z wirtualnych graczy ułoży najmocniejszy układ kart. 

Innym popularnym sposobem na obstawianie jest wskazanie dokładnego układu, który będzie zwycięski. Kursy na ten rynek zmieniają się wraz z każdym ruchem krupiera. Istotne jest zatem analizowanie tego, co dzieje się na stole.

Polski Poker

Różnica pomiędzy standardowym pokerem a polskim stołem to język polski, którym posługuje się krupier. Dzięki temu Polski Poker jest dla wielu typerów niezbędnym czynnikiem podczas wyboru bukmachera.

Indyjski Poker

Indyjski poker nazywany również „trzy karty” to gra, w której uczestniczy dwóch wirtualnych graczy. Jest to zatem pojedynek pomiędzy nimi, który możemy obstawiać. Zazwyczaj więc da się typować zwycięzcę oraz wygrywający układ. Kursy znacznie różnią się od tych w standardowym pokerze ze względu na to, że nie ma tu miejsca dla aż sześciu graczy.

Wojna

Wojna to karcianka, której zasady zna prawie każdy. W Betgames rozgrywka toczy się pomiędzy krupierem a wirtualnym graczem. Rozdanie wygrywa ten, kto wylosuje silniejszą kartę. W przypadku remisu miejsce ma wojna. W Betgames jest ona tylko jednym z rozstrzygnięć i nie jest ona dodatkowo rozgrywana.

Można więc zauważyć, że podstawowy rynek jest trzydrogowy. To jednak nie wszystkie możliwości obstawiania. Typować można dokładne karty wylosowane przez krupiera oraz gracza, a także ich kolor. Najwięcej opcji uświadczymy w Superbet. Mowa tu np. o wartościach, barwach itd.

Wojna: Andar Bahar

Andar Bahar to indyjska wersja wojny. Pierwsza wylosowana karta pełni rolę Jokera. Następne karty krupier przekazuje kolejno na stronę Andar i Bahar. Głównym celem gry jest wskazanie, po której ze stron wylosowana zostanie karta odpowiadająca Jokerowi.

Typować można także, to jaka karta będzie jokerem oraz ile kart znajdzie nie na stole przed zakończeniem rozgrywki. Wojna: Andar Bahar dostępna jest w m.in. w Superbet.

Bakarat

W grze biorą udział tzw. gracz i bankier. Obaj otrzymują w całej rozgrywce po 2 karty. Celem jest zebranie liczby punktów jak najbardziej zbliżonej do 9. Możliwy jest remis, gdy uzyskany zostanie ten sam wynik. 

Karty od dwójki do dziewiątki są punktowane zgodnie z jej cyfrą. Karty figurowe i dziesiątki dają 0 punktów. As to zaś 1 punkt. Bakarat polecamy obstawiać w STS, gdyż tam oprócz podstawowych rynków istnieje wiele ciekawych opcji, które są warte rozpatrzenia.

Blackjack

Choć blackjack czasem jest pomijany przez bukmacherów, to dalej jest jedną z popularniejszych karcianek. Rozgrywka toczy się pomiędzy wirtualnym graczem a krupierem. Celem jest zbliżenie się do 21 punktów. 

Karty od dwójki do dziesiątki punktowane są zgodnie z umieszczoną na niej cyfrą. Reszta kart poza Asem to 10 punktów. As to 1 lub 11 punktów, zależnie co jest korzystniejsze dla gracza. Obstawiać można zwycięzcę, remis oraz poboczne rynki, które najokazalej prezentują się w Superbet.

Poker 6+

Specjalna odmiana pokera, która dostępna jest tylko w STS. Udział w rozgrywce bierze krupier i tylko jeden wirtualny gracz. Talia jest skrócona, bo zaczyna się od szóstek. Cała rozgrywka może wydawać się dynamiczniejsza od standardowego Texas Hold’em.

Dragon&Tiger

To karcianka, która jest łudząco podobna do wojny, ale posiada inne nazewnictwo. Dostępna jest w Fortunie. Jako gracze na stole widnieją tytułowi Dragon i Tiger.

Betgames – najważniejsze pytania

Tak, zakłady Betgames są w pełni legalne.

Betgames najkorzystniej obstawiać w STS i Superbet.

Najlepsze promocje na Betgames znajdziecie w STS. Możecie skorzystać m.in. z zakładu bez ryzyka!

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close