Wirtualne sporty to nowa forma rozrywki dostępna u polskich, legalnych bukmacherów. Czym są wirtualne sporty i jak obstawiać, aby przynosiło to zyski? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania oraz dać kilka wskazówek przed rozpoczęciem gry.

Pierwszym i zarazem niezbędnym elementem jest wybór odpowiedniego bukmachera, na razie jedynie Fortuna zdecydowała się na wprowadzenie tego produktu do swojej oferty. Jeśli masz już konto w efortunie to wybierz “wirtualne sporty” z górnego menu i dyscyplinę sportu z menu po lewej. Do wyboru jest: piłka nożna, wyścigi psów, wyścigi konne, samochody, żużel i tenis.

Wszystkie mecze rozgrywane są co 4 minuty, także nie trzeba zbyt wiele czekać na nowe spotkanie. Mecze są niezmiernie dynamiczne, a całość mocno przypomina grę komputerową. Skojarzenia z serią FIFA w przypadku piłki nożnej są zresztą oczywiste, co ciekawe do rozgrywki podłączony jest też komentarz w języku polskim.

Sporty wirtualne – wyniki

Największą zaletą sportów wirtualnych oferowanych przez zakłady bukmacherskie jest krótki czas trwania samego wydarzenia, a co za tym idzie szybko uzyskamy wyniki i rozliczymy zakład. W końcu 4 minuty to naprawdę niewielki czas oczekiwania. Wyniki są dostępne w trybie live, po prostu oglądamy na ekranie zmieniającą się sytuację i rezultat spotkania bądź wyścigu.

Kiedy obstawiać?

Wirtualne sporty to dobra okazja na obstawianie szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy brakuje wydarzeń sportowych a mamy ochotę na odrobinę adrenaliny połączonej z zakładami bukmacherskimi. Na razie w swojej ofercie jedynie Fortuna posiada takie zakłady, ale jeżeli któraś z innych firm zdecyduje się na wprowadzenie tej formy rozrywki do swojego serwisu to na pewno o tym poinformujemy.

Zalety i wady

Główną zaletą wirtualnych sportów jest możliwość obstawiania 24/7 i krótki odstęp pomiędzy kolejnymi wydarzeniami. Oprócz tego szybki czas rozgrywki i sporo emocji związanych ze śledzeniem wirtualnych spotkań i wyścigów.

Jednak i wad można tutaj znaleźć całkiem sporo, przede wszystkim brak znajomości zawodników, drużyn oraz ich formy w poprzednich spotkaniach. Niestety bardziej to przypomina rzut monetą niż prawdziwe obstawianie poprzedzone dogłębną analizą. Dodatkowo mecze są obłożone nieco większą prowizją niż wszystkie inne wydarzenia w Fortunie.

Grać czy nie grać?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, dla ludzi niecierpliwych oraz lubiących adrenalinę sporty wirtualne to z pewnością dobre rozwiązanie. Szybki mecz oraz wynik i w krótkim czasie można trochę zarobić a przy okazji przeżyć wiele emocji. Z kolei dla osób lubiących analizę i spokojne obstawianie sporty wirtualne mogą się okazać zbyt ryzykowne.

Wirtualne sporty – Jak obstawiać? Gdzie zagrać?
3.4 (67.27%) 22 votes

Leave a Reply