Kod promocyjny Fuksiarz

260 PLN
 • 50 zł zakład ZERO ryzyka
 • 10 zł freebet na aplikację
 • 200 zł cashback bez końca

Kod promocyjny

Odbierz
 • oferta ważna do 30.06.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny Fuksiarz to FKVIP. Rejestracja z kodem zapewnia wszystkie bonusy u tego bukmachera – w tym freebet bez depozytu za aplikację 10 PLN oraz zakładu ZERO ryzyka w gotówce 50 PLN. Dodatkowo zgarniesz cashback na ligi hiszpańskie o maksymalnej wartości 50% postawionych stawek.

Kod promocyjny FuksiarzFKVIP 
Zakład ZERO ryzyka50 PLN
Freebet bez depozytu w aplikacji10 PLN
Cashback bez limitu na hiszpańskie ligi200 PLN

Oferta bonusowa Fuksiarza jest skromna na tle pozostałych buków, jeśli chodzi o maksymalną wartość (260 PLN). Z drugiej jednak strony, freebet, zakład bez ryzyka i cashback nie podlegają wymogom dotyczącym obrotu. Jest to spora zaleta tej oferty i mocny powód ku temu, żeby zarejestrować konto u Fuksiarza.

Fuksiarz kod promocyjny
Spis treści

Jak odebrać freebet bez depozytu 10 zł w aplikacji?

Bonus bez depozytu w Fuksiarzu nie jest najważniejszą częścią oferty powitalnej tego buka. Niemniej, zaczynam właśnie od niego, ponieważ postępując zgodnie z podanymi krokami, będziesz mógł wykorzystać maksymalnie ofertę powitalną. Co należy zrobić w tym celu?

 1. Krok 1
 2. Krok 2

  Pobierz aplikację Fuksiarz w AppStore (iOS) lub przez stronę (Android),

 3. Krok 3

  Zarejestruj się przez aplikację mobilną,

 4. Krok 4

  Zweryfikuj swoją tożsamość w menu „Moje dane”, podając swoje dane i numer konta oraz wysyłając skan dwóch stron swojego dowodu tożsamości,

 5. Krok 5

  Zyskaj freebet 10 PLN w ciągu 48 godzin.

48 godzin to maksymalny czas, jaki może zająć bukmacherowi wypłacenie ci freebetu. Podczas moich testów, freebet znalazł się na moim koncie po dokładnie 12 minutach, co zaliczyłem bukowi na spory plus.

Fuksiarz freebet na aplikację

Fuksiarz bonus bez depozytu – analiza freebetu?

Poniżej znajdziecie podsumowanie najważniejszych punktów oferty bez depozytu bukmachera Fuksiarz. Polecam też zajrzenie do artykułu z zestawieniem pozostałych bonusów bez depozytu u bukmacherów.

 • bonus bez depozytu – nie wymaga wpłaty!
 • ważny przez 72 godziny od chwili przyznania,
 • obejmuje zdarzenia z oferty przedmeczowej i live (z wyłączeniem virtuali, zakładów specjalnych, gier karcianych, ofert „Cashback bez limitu” i „Mega kursy boost”
 • kupon musi mieć min. 2 zdarzenia, każde o kursie min. 1.40,
 • brak limitu maksymalnej wygranej,
 • wygrana przyznawana jest w kwocie netto – będzie pomniejszona o wartość freebetu (10 PLN),
 • gracz ma 72 godziny na wykorzystanie freebetu,
 • środki z wygranej można wypłacić ją od razu po rozliczeniu zakładu – nie wymagają one obrotu.

Bonusy bez depozytu nie bez powodu należą do najbardziej pożądanych u buków. W końcu nie trzeba wpłacać kasy, by uzyskać środki na grę. Bonus 10 PLN w Fuksiarzu nie jest jednak najwyższym bonusem tego typu na polskim rynku, co widać po zestawieniu w poniższej tabeli:

BukmacherWartość bonusu bez depozytu
Goplusbet30 PLN z kodem promocyjnym
Fortuna20 PLN
LVBET20 PLN
Fuksiarz10 PLN
Betters10 PLN
TOTALbet5 PLN

Jak widać, bukmacherzy tacy jak Fortuna, LVBET i Goplusbet oferują wyższe bonusy bez depozytu. Warto dodać, że oferta ostatniego z tych buków o wartości 30 PLN, jest dostępna po rejestracji z kodem promocyjnym Goplusbet (w standardowej ofercie wynosi 20 PLN). 

Wracając do Fuksiarza, ma on ofertę o takiej samej wartości co Betters, ale wyższą niż TOTALbet. Niemniej, 10 PLN to i tak jedna z niższych kwot bonusów bez depozytu na polskim rynku.

Drugim elementem, który należy porównać z innymi bukami, są wymagania dotyczące kuponu promocyjnego:

BukmacherWymagania dot. kuponu
FortunaBrak min. liczby zdarzeń i kursu
BettersKupon SOLO lub AKO o kursie min. 1.14
FuksiarzMin. 2 zdarzenia, każde o kursie min. 1.40
TOTALbetKupon SOLO lub AKO o kursie min. 2.00
GoplusbetMin. 3 zdarzenia, każde o kursie min. 1.40
LVBETMin. 3 zdarzenia, każde o kursie min. 1.25, min. kurs łączny 2.50

W tym wypadku Fuksiarz wypada całkiem nieźle na tle konkurencji. Co prawda Fortuna i Betters mają znacznie korzystniejsze wymagania, jednak Fuksiarz prezentuje się na zbliżonym poziomie do TOTALbet, z tą różnicą, że wymaga min. 2 zdarzeń na kuponie przy min. kursie łącznym 1.96. Bonus bez depozytu u Fuksiarza wypada za to znacznie lepiej niż nominalnie wyższe oferty Goplusbet i LVBET.

Na plus bonusu bez depozytu w Fuksiarzu zaliczyć trzeba to, że nie ma górnego limitu wygranej, w przeciwieństwie np. do Betters (300 PLN) czy Goplusbet (200 PLN). Minus z kolei należy się za to, że w przeciwieństwie do np. Fortuny, wartość freebetu jest odliczana od wygranej. Mimo to darmowa dyszka w Fuksiarzu jest ofertą bardzo korzystną z samego faktu jej istnienia.

Zakład bez ryzyka 50 PLN w gotówce – warunki bonusu

Oto, co trzeba zrobić, by zdobyć zakład bez ryzyka 50 PLN w Fuksiarzu:

 1. Rejestracja

  Dokonaj rejestracji w aplikacji przez nasz link.

 2. Wpłata

  Wpłać min. 50 PLN,

 3. Kupon

  Obstaw za min. 50 PLN zakład z min. 2 zdarzeniami, każdym o kursie min. 1.60,

 4. Wygrana lub zwrot

  Ciesz się wygraną lub uzyskaj zwrot 100% stawki w gotówce.

Zasady tego bonusu są bardzo proste i niewymagające, co należy uznać za największą zaletę oferty na start Fuksiarza. Rejestrujesz się, wpłacasz, obstawiasz kupon i zgarniasz wygraną lub zwrot w gotówce. Co ważne – nic nie trzeba obracać.

Fuksiarz zakład zero ryzyka

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu – wady i zalety

Zakład bez ryzyka 50 PLN to główny element oferty powitalnej bukmachera Fuksiarz. Ma on kilka mocnych zalet, które czynią go atrakcyjnym, w tym:

 • jest to bonus 100%,
 • wypłacany w gotówce,
 • sztywna wartość zwrotu – zawsze 50 PLN,
 • oferowany przy wpłacie zaledwie 50 PLN,
 • zwrot dotyczy wyłącznie pierwszego obstawionego zakładu,
 • wygrana ani zwrot nie wymagają obrotu.

Zwrot w formie 100% wkładu w gotówce to jedna z najkorzystniejszych form bonusu, jakie można sobie wyobrazić. Niemniej, bonus ten w Fuksiarzu ma również jedną dużą wadę – jego wartość jest bardzo skromna. Wystarczy przyrównać go do innych ofert zakładów bez ryzyka w gotówce:

BukmacherZwrot w gotówce
TOTALbet333 PLN (3 x 111 PLN)
Fortuna300 PLN (3 x 100 PLN)
STS100 PLN
ComeOn100 PLN
Fuksiarz50 PLN

Z drugiej jednak strony, tylko pięciu wymienionych powyżej bukmacherów oferuje cashbacki bez obrotu i Fuksiarz należy do tego grona. Dla porównania forBET wymaga zagrania środkami 1x po kursie 1.30. Z kolei Betters przyznaje zwrot w formie freebetu, który należy przeznaczyć na zakład z kursem min. 1.14. W obydwu przypadkach oferta Fuksiarza jest korzystniejsza.

Warto porównać również wymagania, jakie kupon musi spełnić, żeby był objęty zwrotem z ofertami innych bukmacherów:

BukmacherWymagania kuponu bez ryzyka
TOTALbetDowolny kurs i liczba zdarzeń
FortunaDowolny kurs i liczba zdarzeń
STSKurs min. 1.85
FuksiarzMin. 2 zdarzenia (min. kurs poj. zd. 1.60)
BetXMin. 2 zdarzenia (min. kurs łączny 2.50)
ComeOnMin. 3 zdarzenia (min. kurs łączny 3.00)

Po raz kolejny niedoścignionymi wzorami w przypadku zakładów bez ryzyka są TOTALbet i Fortuna. 

Bardzo korzystne warunki ma również STS, który nie ma wymagań dot. liczby zdarzeń na kuponie. Fuksiarz natomiast ma korzystniejsze warunki niż BetX i ComeOn. 

Co więcej, zwrot w Fuksiarzu obejmuje 100% obstawionej stawki, a nie tak jak np. w ComeOn stawkę pomniejszoną o podatek. Z kolei w przypadku wygranego kuponu, gotówka trafia na nasze konto, a przy tym nie będzie pomniejszona o wkład i można ją od razu wypłacić.

Podsumowując, chociaż zakład bez ryzyka w Fuksiarzu jest bardzo niski i mało elastyczny, warunki, które należy spełnić, by uzyskać zwrot, są naprawdę korzystne. 

Bukmacher zwraca 100% postawionej stawki w gotówce, co oznacza, że nie trzeba tą kwotą obracać. Ponadto bonus nie jest odliczany od wygranej i nie ma górnego limitu dotyczącego zwycięskiej kwoty. Jest to mocny argument za tym, by założyć konto u tego buka i dać sobie szansę na wygraną bez ryzyka.

Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów – Czerwiec 2024

Zakłady bukmacherskieBonus powitalny VIPKod rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 325 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
STS

standardowa oferta 660 PLN
+ 150 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod

Cashback bez limitu na La Ligę

Ostatnią częścią oferty powitalnej u Fuksiarza jest cashback na La Ligę i inne piłkarskie rozgrywki w Hiszpanii. 

Właściwie to bardziej oferta stała bukmachera, niż część jego oferty na start, jednak Fuksiarz pozycjonuje ją jako zachęta dla nowych graczy. 

Bonus cashback to zwrot postawionych stawek. W przypadku oferty Fuksiarza nie należy tej oferty mylić z zakładem bez ryzyka. Ten cashback to zwrot stawki z obstawionego kuponu do kwoty 200 PLN. Wartość zwrotu jest zależna od liczby postawionych zdarzeń:

Cashback bez limitu

Maksymalna wartość zwrotu to 50% stawki – jest ona dostępna w przypadku kuponów z co najmniej 30 zdarzeniami. Zakłady objęte promocją znajdują się w zakładce Cashback LALIGA.

Fuksiarz cashback bez limitu la liga

Znaleźć tam można oferty na mecze nie tylko najwyższej klasy rozgrywkowej w piłkarskiej Hiszpanii, ale również spotkania z niższych szczebli w tym kraju. Niestety, ograniczenie cashbacku do rozgrywek w Hiszpanii uznać należy za wadę tej oferty.

Z drugiej jednak strony, cashback w Fuksiarzu jest ofertą jedyną w swoim rodzaju. Żaden inny bukmacher nie posiada tego typu oferty stałej.

Kolejną zaletą tego cashbacku jest to, że jest wypłacany w formie gotówki – nie ma więc konieczności obracania środkami – można je od razu wypłacić. Nie ma również ograniczeń dotyczących kursów poszczególnych zdarzeń na kuponie, podczas gdy np. w przypadku tygodnia bez ryzyka w Superbet wymagany jest obrót x3 po kursie min. 1.91.

Podsumowując, cashback na La Ligę nie jest może najlepszą promocją bukmacherską, jednak ma swoje zalety. Na pewno przypadku do gustu fanom hiszpańskiej piłki oraz graczom, którzy nie lubią bawić się w obracanie bonusami. Z drugiej jednak strony, wymagania dotyczące liczby zdarzeń mogłyby być nieco korzystniejsze, a zakres lig – bardziej urozmaicony.

Fuksiarz promocje stałe u bukmachera

Gracze rejestrujący konto z kodem promocyjnym Fuksiarz, zyskują również dostęp do pełnej oferty promocji dla graczy już posiadających konto u tego buka. Poniżej opisałem najważniejsze z nich.

Podwyższona oferta w Mega Kursy Boost

Podobnie jak wielu innych bukmacherów, Fuksiarz oferuje podwyższone kursy na wybrane wydarzenia każdego dnia. Można je znaleźć w zakładce BOOST w ramce oferty wydarzeniowej. 

Fuksiarz boost

Oferta boostowa w Fuksiarzu przypomina nieco Hit Dnia, który można znaleźć w STS i Fortunie. Wśród dostępnych do typowania dyscyplin dostępne są m.in.:

 • piłka nożna,
 • hokej na lodzie,
 • tenis ziemny,
 • koszykówka,
 • baseball,
 • siatkówka,
 • piłka ręczna.

Co ciekawe, lista zdarzenia w ramach oferty Mega Kursy Boost była w dniu moich testów o wiele bogatsza niż w przypadku Hitu Dnia w STS (2 spotkania) i Hitu Dnia+ w Fortunie (5 zdarzeń). W tym samym czasie Fuksiarz oferował kursy na aż 14 spotkań z 5 różnych dyscyplin. Porównałem również marże, jakie czołowi bukmacherzy oferowali na najciekawsze spotkanie tego dnia – mecz barażowy o miejsce w 1. Bundeslidze – Fortuna Dusseldorf – VfL Bochum:

BukmacherMarża boost
STS0,46%
Fortuna1,13%
Superbet1,18%
Fuksiarz4,05%

Jak widać, zboostowana oferta Fuksiarza wypadła marnie w porównaniu do ofert trzech czołowych polskich bukmacherów. Marże na poziomie ok. 4%, są zdecydowanie gorsze od podkręconych ofert topowych buków. Co więcej, np. STS wystawił w swojej standardowej ofercie sportowej na ten mecz zakłady z 4% marżą, co samo w sobie nie najlepiej świadczy o atrakcyjności boostów Fuksiarza. Tym samym, nie oceniam oferty Mega Kursy Boost u tego buka pozytywnie.

Cashback na wirtualną piłkę nożną

Fuksiarz oferuje swoim klientom możliwość uzyskania zwrotu również za zakłady na wirtualną piłkę nożną. Bukmacher reklamuję tę promocję jako jedyną w swoim rodzaju na polskim rynku. Nie sposób nie przyznać mu racji, tym bardziej że poza Fuksiarzem tylko paru buków oferuje promocje na virtuale:

BukmacherPromocja na sporty wirtualne
LVBETBonus 20 PLN co tydzień za obrót 100 PLN na virtualach.
GoplusbetVirtuale bez podatku
FuksiarzZwrot 3% stawki z każdego kuponu

Nawet na ich tle, promocja Fuksiarza jest mocno oryginalna. Oto co wyróżnia cashback na virtuale u tego buka:

 • zwrot 3% wpłaconej stawki,
 • kurs minimalny 1.20,
 • maksymalna stawka pojedynczego kuponu 2000 PLN,
 • zwrot w gotówce,
 • brak ograniczeń odnośnie do liczby zakładów,
 • promocja wyłącznie na piłkę nożną.

Najmocniejszą stroną tej oferty jest to, że cashback obejmuje wszystkie obstawione stawki – nie tylko przegrane. Co więcej, jest on przyznawany w formie gotówki, co oznacza, że nie trzeba nim obracać. Jest więc to oferta całkiem korzystna, biorąc pod uwagę posuchę promocji na virtuale. Z drugiej jednak strony +14% do wygranych w Goplusbet wydaje się atrakcyjniejszą promocją, a do tego obejmuje większą liczbę wirtualnych dyscyplin.

Fuksbox

Było już o stałych częściach oferty promocyjnej, to pora wspomnieć co nieco o promocji tymczasowej Fuksbox. Jest ona dostępna w aplikacji mobilnej Fuksiarz i polega na otwieraniu skrzynek. Wśród nagród w ramach tej promocji, wygrać można:

 • freebety,
 • koszulki piłkarskie,
 • oryginalne piłki.

Promocja ta przypomina nieco promocję Super Spin w Superbet czy SpinOn w ComeOn, z tą różnicą, że u Fuksiarza nie kręcimy kołem, a otwieramy skrzynki. Testując tego bukmachera przez kilka dni, ostatecznie nie udało mi się nic wygrać.

Fuksiarz bukmacher – rejestracja konta

Wiemy już co zrobić, by zdobyć ofertę powitalną w Fuksiarzu, i na jakie promocje możemy liczyć. Żeby jednak móc załapać się na wszystkie te korzyści, trzeba zarejestrować u niego konto. Opisałem cały proces w kilku prostych krokach:

 • Krok 1: Przejdź do rejestracji przez naszą stronę.

Po kliknięciu naszego linku zostaniesz przekierowany do okna pobierania aplikacji w sklepie Apple AppStore w przypadku iPhone’ów i iPadów lub na stronę Fuksiarza skąd będziesz mógł pobrać aplikację na Androida.

Fuksiarz pobieranie aplikacji

UWAGA! Jeśli pobierasz aplikację na Androida, na twoim urządzeniu najpewniej wyświetli się komunikat, że pobierany plik pochodzi z nieznanego źródła. Brzmi groźnie, jednak, by kontynuować pobieranie i instalację wystarczy wyrazić zgodę. Problem wynika z polityki sklepu Google Play, która nie akceptuje aplikacji bukmacherskich.

 • Krok 2: Podaj adres e-mail i numer telefonu

Po otwarciu aplikacji i wybraniu rejestracji, na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego należy podać swój adres email i numer telefonu. Ewentualnie, można również wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez zaznaczenie boksa.

 • Krok 3: Podaj hasło do konta

W kolejnym oknie musisz podać hasło, którym będziesz logował się do swojego konta. Musi ono mieć minimum 8 znaków, co najmniej 1 literę wielką i 1 literę małą oraz minimum 1 cyfrę. W tym miejscu oświadczasz również, że jesteś pełnoletni, ponownie przez zaznaczenie checkboksa.

 • Krok 4: Podaj podstawowe dane i wyraź chęć uzyskania bonusu

W kolejnym oknie podajesz swoje imię, nazwisko, kraj zamieszkania i numer PESEL. Zyskujesz również możliwość aktywacji konta drogą mailową, zamiast SMS-owej. UWAGA: W tym miejscu wyrażasz również chęć otrzymania bonusu powitalnego – niezbędne w tym celu jest zaznaczenie checkboksa.

Fuksiarz rejestracja
 • Krok 5: Ustal limity

Po aktywowaniu konta będziesz mógł zalogować się na swoje konto u bukmachera Fuksiarz. Pierwszą rzeczą, którą będziesz musiał zrobić, będzie ustalenie limitów. Po tym staniesz się właścicielem konta tymczasowego, które umożliwia grę do kwoty 5000 PLN.

 • Krok 6: Przejście na konto stałe

Od momentu rejestracji będziesz miał 30 dni na przejście na konto stałe. W tym celu będziesz musiał wejść do menu „Moje dane” i wykonać następujące czynności:

 • uzupełnić swoje dane teleadresowe,
 • wybrać źródło finansowania,
 • podać numer konta do płatności,
 • podać numer i serię dowodu tożsamości,
 • przesłać zdjęcie przodu i tyłu dowodu tożsamości.

Dodam tylko, że weryfikacja danych w Fuksiarzu przebiega błyskawicznie. Podczas moich testów zajęło to 8 minut, mimo iż weryfikowałem konto u bukmachera w sobotę.

Fuksiarz – wpłaty i wypłaty

Wiesz już jak dostać kasę w Fuksiarzu za darmo, jednak jeśli interesuje cię gra na pełną skalę, najpewniej będziesz musiał, prędzej czy później, wpłacić kolejne depozyty. Jak to zrobić?

 • Krok 1: Kliknij ikonkę „+” w prawym górnym rogu ekranu.

Dzięki temu zostaniesz przekierowany do menu płatności

 • Krok 2: Wybierz interesującą cię metodę wpłaty depozytu.

Fuksiarz oferuje kody BLIK oraz aż trzy bramki i platformy do wykonywania płatności online – PayU, Przelewy24 i tPay.

 • Krok 3: Podaj kwotę depozytu.

W tym celu kliknij okno „Wpisz kwotę” i podaj sumę środków, jakie chcesz przelać do Fuksiarz.

 • Krok 4: Zatwierdź i sfinalizuj transakcję

Zrób to, klikając banner „WPŁAĆ BEZPIECZNIE XXXX PLN”, a następnie dokończ transakcję na stronie operatora

Jak wypłacić pieniądze w Fuksiarzu?

Fuksiarz oferuje, podobnie jak większość legalnych buków, błyskawiczne wypłaty. Są one realizowane za pośrednictwem platformy Przelewy24 do kilkunastu największych polskich banków, takich jak np. mBank, PKO BP, Bank PEKAO S.A., Santander Bank, ING Bank Śląski, BNP Paribas, Bank Millennium i Inteligo.

Bukmacher zaznacza, że dyspozycje przelewów wykonywane są w trakcie pracy jego, tj. w godzinach od 8:00 do 23:00, według kolejności wpłynięcia żądań wypłaty. Bukmacher zaznacza, że pierwszy transfer na konto gracza, z racji potrzeby dodatkowej weryfikacji, może potrwać nieco dłużej i tak też było w moim przypadku – środki trafiły na moje konto na drugi dzień. Z kolei przy drugiej wypłacie, środki pojawiły się na moim koncie po dokładnie 20 minutach.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close