Kod promocyjny Fuksiarz

500540 PLN
 • 0 40 zł Pakiet Polsat Box Go Sport
 • 500 zł zakład bez ryzyka 50%
 • do 500 zł cashback bez końca na każdym kuponie

Kod promocyjny

Odbierz
 • oferta ważna do 31.05.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Na rynku pojawił się nowy legalny bukmacher online. Zakłady można obstawiać na stronie fuksiarz.pl. Nowy bukmacher oferuje graczom bonus powitalny w postaci cashbacku 50% do 500 PLN. Sprawdziliśmy jaki jest Fuksiarz kod promocyjny i jakie bonusy można z nim otrzymać. Zobacz jak założyć konto u bukmachera i korzystać z promocji dla graczy.

Kod promocyjny Fuksiarz – Maj 2022

Typ BonusuFuksiarz Bonus
Fuksiarz kod promocyjny: FUKSVIP
Zakład bez ryzyka na start:50 % do 500 PLN cashback
Pakiet do Polsat Box Go Sport:miesięczny pakiet o wartości 40 PLN
Cashback bez limitu:zwrot do 500 PLN za kupon
Mega Kursy Boost:wyższe kursy na zdarzenia
Early Payout:wcześniejsza wypłata za dwie bramki

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz kod promocyjny to FUKSVIP. Uruchamia on bonus powitalny – 50% do 500 zł oraz pakiet powitalny Polsat Box Go Sport. Wystarczy zarejestrować konto u bukmachera przez nasz link.

 1. Zarejestruj konto w Fuksiarzu przez nasz link i użyj kodu FUKSVIP
 2. W ciągu 48 godzin od rejestracji wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł.
 3. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz miesięczny pakiet Polsat Box Go Sport o wartości 40 zł.
  Zostanie on przyznany drogą mailową w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków promocji.
 4. Wpłaconym depozytem należy obrócić jeden raz przed wypłatą.
 5. Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka na start do 500 zł.

Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza rejestracyjnego

Fuksiarz bonus na start

Konkurencja na rynku bukmacherskim w Polsce jest bardzo duża. Część firm działa od wielu lat i zdobyło już duże grono wiernych graczy. Gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher musi on zachęcić graczy do gry u siebie. Jak to zrobić? Oczywiście bardzo istotna jest oferta na zakłady, aplikacja mobilna czy obsługa klienta. Nie da się jednak ukryć, że równie ważny jest bonus powitalny. Fuksiarz o tym nie zapomniał i zaproponował całkiem spory cashback na start.

Cashback Fuksiarz do 500 PLN

 • zarejestruj konto stałe w Fuksiarzu
 • postaw pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.60
 • minimalna stawka zakładu 20 zł
 • jeśli pierwszy kupon będzie przegrany bukmacher przyzna zwrot 50 % stawki
 • minimalny cashback wynosi 10 zł, maksymalny 500 zł
 • zwrot trafia na konto depozytowe, można go wypłacić
 • zwrot jest pomniejszony o 12 % podatku

Jedną z najbardziej lubianych przez graczy promocją bukmacherską jest zakład bez ryzyka nazywany też cashbackiem. Gracz typuje zakład i w razie niepowodzenia bukmacher zwraca część lub całość postawionej stawki. Taką właśnie promocję zaproponował na start bukmacher Fuksiarz.

Osoby, które zarejestrują konto na fuksiarz.pl, zaznaczą w formularzu opcję „chcę otrzymać bonus powitalny” i ich numer telefonu zostanie zweryfikowany przez bukmachera mają prawo do skorzystania z promocji Prawdziwy Cashback na start. Po rejestracji należy wpłacić depozyt i postawić swój pierwszy kupon spełniający wyżej opisane warunki. Promocja nie obejmuje zakładów systemowych. Jeśli przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie będzie przegrane to bukmacher zwróci graczowi 50 % stawki. Cashback zostanie przypisany do konta bonusowego gracza od razu po rozliczeniu zakładu. Co ważne, środki bonusowe można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić. Nie jest konieczne obracanie nimi.

Pakiet Polsat Box Go Sport na start

Osoby, które zdecydują się założyć konto w Fuksiarzu przez nasz link oraz użyją w formularzu kod promocyjny FUKSVIP mogą otrzymać dodatkowy bonus powitalny. Jest to miesięczny pakiet dostępu do Polsat Box Go Sport o wartości 40 zł. Wystarczy w ciągu 48 godzin od rejestracji wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł. Wtedy na adres mailowy gracz otrzyma kod dostępu do platformy. Wpłaconym depozytem należy obrócić jeden raz na dowolnych kuponach.

Od dnia otrzymania kodu do pakietu gracz ma 3 miesiące na jego aktywację. Aby go zrealizować należy założyć/posiadać konto w serwisie Polsat Box Go i wpisać kod na stronie: https://polsatboxgo.pl/panel/mamkod.

Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów – Maj 2022

Zakłady bukmacherskieBonus powitalny VIPKod rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 1520 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod

Promocje dla graczy

Aby gracze chcieli zostać u bukmachera na dłużej warto przygotowywać dla nich promocje, dzięki którym będą mieli szanse na zdobywanie dodatkowych bonusów, grę bez podatku czy bonusy do kuponów AKO. Fuksiarz przygotował kilka propozycji dla zarejestrowanych użytkowników.

Cashback na sporty wirtualne

To jedyna taka promocja dostępna u bukmacherów online. Jeśli kupon gracza na wirtualną piłkę nożną będzie przegrany to otrzymasz zwrot części postawionych środków. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższy cashback. Do promocji zaliczają się zdarzenia z kursem min. 1.20 i tylko na wirtualną piłkę nożną. Środki z przegranego zakładu trafiają na specjalne konto, gdzie będą się kumulowały. Środki te gracz może przenieść na konto główne w każdej chwili i przeznaczyć je na dalszą grę lub wypłacić. Maksymalna stawka kuponu zaliczanego do promocji to 2000 zł. Przy jednym zdarzeniu na kuponie zwrot wynosi 3 % stawki, przy dwóch 5 % i zwiększa się z każdym kolejnym zdarzeniem. Maksymalnie może wynieść 14 % przy kuponie z 6 lub więcej zdarzeniami.

Cashback bez limitu

Bardzo ciekawa stała promocja w Fuksiarz, która dotyczy zwrotu za przegrane kupony. Do promocji zaliczają się wszystkie kupony AKO z minimum dwoma zdarzeniami – kurs każdego z nich musi wynosić min. 1.6. Na konto graczy wraca 10% postawionej stawki do 100 zł z możliwością natychmiastowej wypłaty, od każdego przegranego kuponu, który spełnił warunki promocji.

Mega kursy BOOST

Nad listą dostępnych dyscyplin do typowania w Fuksiarzu znajdziesz zakładkę BOOST. Znajdują się tam zdarzenia z wyższym kursem niż w regularnej ofercie. To dobra okazja do podniesienia kursu ogólnego zakładu i większej wygranej. Codziennie w ofercie nowe zakłady z wyższym kursem.

Early Payout

To promocja jakiej nie znajdzie się u innego bukmachera. Jeśli w trakcie meczu typowana przez ciebie do zwycięstwa drużyna będzie miała dwa gole przewagi nad przeciwnikiem bukmacher Fuksiarz rozliczy twój zakład przed końcowym gwizdkiem. Nie ma znaczenia końcowy wynik meczu. Nawet jeśli ostatecznie twoja drużyna przegra wydarzenie będzie rozliczone jako wygrane. Promocja dotyczy kuponów SOLO i AKO i zakładów 1X2. Early Payout obowiązuje na następujące ligi: Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga.

Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto gracza?

Bukmacher Fuksiarz posiada opcję szybkiej rejestracji. Dzięki temu konto założysz dosłownie w kilkadziesiąt sekund. Formularz składa się z dwóch prostych kroków.

Kliknij w przycisk „rejestracja” widoczny na górze, po prawej stronie. W pierwszym kroku podaj:

 • email,
 • hasło,
 • numer telefonu.

Na tej stronie musisz również zaznaczyć oświadczenie, że ukończyłeś 18 lat i zaakceptować regulaminy. Możesz też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od bukmachera. Następnie przejdź do drugiej strony formularza.

Drugi krok to uzupełnienie danych osobowych. Należy uzupełnić:

 • imię,
 • nazwisko,
 • kraj pochodzenia,
 • numer PESEL,
 • kod SMS.

Po przejściu na drugą stronę formularz otrzymasz na swój numer telefonu wiadomość SMS z czterocyfrowym kodem, który należy wpisać w ostatnim polu. Masz też opcję, aby wybrać wiadomość email zamiast SMSa. Wtedy na adres podany w pierwszym kroku otrzymasz wiadomość i w ten sposób będziesz mógł aktywować konto. Ostatnim elementem na tej stronie jest zaznaczenie opcji „chcę otrzymać bonus powitalny”. Po kliknięciu przycisku „zarejestruj” twoje konto gracza będzie aktywne. Zaraz po tym zostaniesz poproszony o ustalenie limitów dziennych i miesięcznych.

Wpłaty i wypłaty

Gdy już założysz konto i będziesz chciał zacząć zabawę z zakładami musisz wpłacić pierwszy depozyt. Metody płatności to ważny element u każdego bukmachera, ważne aby zawierały co najmniej kilka opcji, aby gracz miał wybór.

Wpłaty w Fuksiarzu można dokonać za pomocą:

 • szybkich przelewów Przelewy24,
 • płatności mobilnych BLIK,
 • płatności internetowych Tpay,
 • systemu DotPay.

Wszystkie powyższe opcje działają błyskawicznie i po zleceniu wpłaty środki znajdą się na twoim koncie od razu. Naszym zdaniem brakuje tu jeszcze co najmniej jednego portfela elektronicznego, kart płatnicznych VISA i MasterCard i kart pre-paid, takich jak chociażby Paysafecard.

Przejdźmy teraz do wypłat. W Fuksiarzu mamy opcje szybkich wypłat do 12 banków. Są one realizowane w średnio 15 minut. Co istotne, gdy wpłacisz jakieś środki na konto u bukmachera nie możesz ich od razu wypłacić. Należy nimi obrócić. Takie działania zapobiegają praniu pieniędzy.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Sprawdziliśmy już jak założyć konto, jakie są bonusy powitalne i promocje dla graczy, wiemy jak wpłacić i wypłacić środki. Ale co wiemy o samym bukmacherze Fuksiarz? Jak wspomnieliśmy rozpoczął działalność w marcu 2021. Bukmacherowi wystarczyło zaledwie kilka miesięcy od otrzymania licencji na uruchomienie strony z zakładami. Operator, który otrzymał licencję MF jest spółka Bukmacherska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W zarządzie spółki zasiadają osoby od wielu lat związane z branżą bukmacherską co doskonale widać po ofercie.

Można tu typować zakłady na ponad 20 dyscyplin sportowych. Z tych mniej popularnych w naszym kraju można wymienić krykieta, bandy czy futsal. Liczba rynków zdarzeń nie powala, w przypadku najpopularniejszych meczów piłki nożnej mamy ich maksymalnie 140. Kiepsko wygląda też oferta na zakłady live. Można typować piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, snookera, tenis stołowy i footbal. Tu również nie ma zbyt wielu rynków zdarzeń. W ofercie Fuksiarza brakuje również zakładów na esporty oraz sportów wirtualnych. Znalazły się natomiast zakłady na gry karciane (poker, blackjack).

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close