Kod promocyjny Fuksiarz

720 PLN
 • 500 zł zakład bez ryzyka 50%
 • 20 zł freebet na La Ligę
 • 200 zł cashback bez końca

Kod promocyjny

Odbierz
 • oferta ważna do 31.03.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Fuksiarz kod promocyjny to: FKVIP. Wpisz kod i odbierz najwyższy bonus powitalny 720 zł. Kod promocyjny Fuksiarz zapewnia zakład bez ryzyka w gotówce 50% do 500 zł lub 100% do 50 zł. Otrzymasz też freebet na La Ligę 20 zł oraz cashback bez limitu 200 zł.

Fuksiarz kod promocyjnyFKVIP
Zakład bez ryzyka 50%500 PLN
Zakład bez ryzyka 100%50 PLN
Freebet na La Ligę20 PLN
Cashbak bez limitu200 PLN
Fuksiarz kod promocyjny

Po rejestracji w Fuksiarzu przez naszą stronę będziesz mógł skorzystać z jednego z dwóch zakładów bez ryzyka. Jeden z nich zapewnia zwrot połowy postawionej stawki do 500 zł.

Drugi zaś to owoc współpracy bukmachera z Kanałem Zero i jest to zwrot pełnej stawki do 50%. Jeśli chcesz skorzystać z tego bonus, to koniecznie przejdź do rejestracji przez specjalny link rejestracyjny.

Ponadto masz zagwarantowany freebet 20 zł na La Ligę oraz cashback bez limitu. W dalszej części artykułu znajdziesz opis działania każdego bonusu.

Fuksiarz kod promocyjny

Zakłady bez ryzyka w Fuksiarzu

Opis bonusów zacznę od wyjaśnienia działania dwóch zakładów bez ryzyka w Fuksiarzu. Przypominam, że do wyboru masz:

 • Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł
 • Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł

Jeśli wolisz grać za wyższe stawki, to zdecydowanie opcja numer 1 będzie dla ciebie korzystniejsza. Jeśli jesteś graczem bezpiecznym, to polecamy opcję numer 2.

Fuksiarz kod promocyjny – zakład bez ryzyka 50% do 500 zł

Oto jak skorzystać z zakładu bez ryzyka w wysokości 50% do 500 zł:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się i wpisz Fuksiarz kod promocyjny: FKVIP. Po zalogowaniu, uzupełnij pozostałe dane, aby bukacher aktywował ci konto stałe.

 2. Wpłata

  Wpłać środki. Minimalna kwota to 50 PLN

 3. Kupon

  Potem postaw pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.60 za co najmniej 50 PLN.

  Pamiętaj, aby na kuponie zaznaczyć opcję „Obstaw za bonus”.

 4. Wygrana

  Jeśli wygrasz, cała wygrana jest twoja.

 5. Przegrana

  Jeśli pierwszy kupon będzie przegrany, bukmacher przyzna zwrot 50% stawki. Minimalny zwrot to 10 PLN, a maksymalny 500 PLN.

 6. Zwrot

  Zwrot trafia na konto depozytowe. Oznacza to, że możesz go od razu wypłacić lub grać dalej. Zwrot jest pomniejszony o podatek.

Bardzo dobry cashback, który zapewnia zwrot na konto depozytowe. W przypadku przegranej otrzymujemy co prawda połowę postawionej stawki, ale fakt, że zwrotu nie musimy obracać, zdecydowanie rekompensuje tę kwestię.

Maksymalny zwrot, jaki możemy obstawić to 500 PLN i aby takowy zwrot otrzymać, trzeba postawić zakład za dokładnie 1137 PLN. Pamiętaj, aby przy obstawianiu kuponu zaznaczyć opcję „Obstaw za bonus”.

Fuksiarz cashback

Jeśli spodobało wam się granie bez ryzyka i chcecie sprawdzić gdzie jeszcze znajdziecie taki bonus, to odsyłamy was do naszego artykułu o zakładach bez ryzyka. Znajdziecie tam najlepsze cashbacki oraz instrukcję jak z nich skorzystać.

Fuksiarz cashback

Zakład „Zero ryzyka” 100% do 50 zł

Drugi wariant gry bez ryzyka zapewnia zwrot całej postawionej stawki do 50 zł. Promocja pojawiła się dzięki wpsółpracy Fuksiarza z „Kanałem Zero”. Oto, co należy zrobić, aby z tej opcji skorzystać

 1. Rejestracja

  Zarejestruj się w Fuksiarzu. Koniecznie załóż konto przez specjalny link rejestracyjny.

 2. Wpłata

  Wpłać pieniądze – co najmniej 50 zł, aby skorzystać z maksymalnego zakładu bez ryzyka

 3. Kupon

  Obstaw pierwszy kupon AKO. Każda selekcja musi wynieść min. 1.60. Warto postawić za dokładnie 56.85, bo wtedy w przypadku przegranej otrzymasz maks. zwrot 50 zł.

 4. Wygrana

  Jeśli wygrasz, pieniądze są twoje.

 5. Przegrana

  W przypadku przegranej otrzymujesz pełen zwrot stawki, który możesz od razu wypłacić!

Świetna oferta skierowana do użytkowników nie lubiących ryzyka. Aby odebrać ten bonus niezbędna jest rejestracja przez kliknięcie przycisku powyżej lub w obrazek poniżej. Pamiętaj, aby przy obstawianiu kuponu zaznaczyć pole „Obstaw za bonus”!

Podkreślam też, że promocja nie obejmuje zakladów systemowych. Nie możesz skorzystać też z funkcji cash-out!

Fuksiarz kod promocyjny - Stanowski

Kod promocyjny Fuksiarz – freebet 20 PLN na La Ligę

Fuksiarz został oficjalnym sponsorem La Liga w Polsce, dzięki czemu nowi gracze będą mogli odebrać specjalny freebet 20 zł. Zasady są bardzo proste:

 • Wpłać min. 50 zł, aby skorzystać także z zakładu bez ryzyka
 • Do twojego konta zostanie dodany freebet 20 zł – będzie on ważny przez 3 dni
 • Freebet wykorzystaj na kupon AKO (kurs selekcji min 1.40). Na kuponie mogą znaleźć się wyłącznie zakłady na mecze La Ligi. Pamiętaj, aby przy obstawieniu zaznaczyć pole „Obstaw za freebet”.
 • Jeśli wygrasz, pieniądze są twoje!

Bardzo prosta promocja, z której bez wątpienia ucieszą się fani ligi hiszpańskiej. Przy tej okazji polecamy wam także przeczytanie naszego poradnika dotyczącego obstawiania La Ligi. Znajdziecie tam m.in. porady, które pomogą wam zmontować skuteczny kupon na La Ligę.

Fuksiarz freebet

Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów – Marzec 2024

Zakłady bukmacherskieBonus powitalny VIPKod rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 325 PLN
+ 15 PLN więcej

Zobacz kod
STS

standardowa oferta 1560 PLN
+ 100 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod

Fuksiarz bonus – pozostałe promocje

Aby gracze chcieli zostać u bukmachera na dłużej warto przygotowywać dla nich promocje, dzięki którym będą mieli szanse na zdobywanie dodatkowych bonusów, grę bez podatku czy bonusy do kuponów AKO. Fuksiarz przygotował kilka takich propozycji dla zarejestrowanych użytkowników.

Fuksiarz Cashback bez końca

Bardzo ciekawa stała promocja w Fuksiarzu, która dotyczy zwrotu za przegrane kupony. Oto na czym polega promocja:

 • Typuj zakłady z sekcji „cashback” dostępnej na stronie bukmachera z oferty na mecze La Liga i pozostałych lig hiszpańskich
 • Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy zwrot w przypadku przegranej. Maksymalny zwrot jaki możesz otrzymać to 200 zł
 • Środki, które otrzymasz za przegrany kupon możesz wypłacać bez konieczności obrotu lub grać nimi dalej
 • Za jedno zdarzenie na kuponie zwrot wynosi 1% stawki, ale za 30 zdarzeń jest to aż 50%. Oto dokładna tabela z kwotami zwrotu:
Fuksiarz cashback

Jest to promocja, która zdecydowanie wyróżnia Fuksiarza na tle konkurencji. Bardzo dużym plusem jest fakt, że otrzymanego zwrotu nie trzeba obracać.

Fuksiarz Cashback na sporty wirtualne

To jedyna taka promocja dostępna u bukmacherów online. Jeśli kupon gracza na wirtualną piłkę nożną będzie przegrany to otrzymasz zwrot części postawionych środków. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższy cashback. Do promocji zaliczają się zdarzenia z kursem min. 1.20 i tylko na wirtualną piłkę nożną. Środki z przegranego zakładu trafiają na specjalne konto, gdzie będą się kumulowały. Środki te gracz może przenieść na konto główne w każdej chwili i przeznaczyć je na dalszą grę lub wypłacić. Maksymalna stawka kuponu zaliczanego do promocji to 2000 zł. Przy jednym zdarzeniu na kuponie zwrot wynosi 3 % stawki, przy dwóch 5 % i zwiększa się z każdym kolejnym zdarzeniem. Maksymalnie może wynieść 14 % przy kuponie z 6 lub więcej zdarzeniami.

Fuksiarz promocje – mega kursy BOOST

Nad listą dostępnych dyscyplin do typowania w Fuksiarzu znajdziesz zakładkę BOOST. Znajdują się tam zdarzenia z wyższym kursem niż w regularnej ofercie. To dobra okazja do podniesienia kursu ogólnego zakładu i większej wygranej. Codziennie w ofercie znajdziesz nowe zakłady z wyższym kursem.

Fuksiarz bukmacher – rejestracja z kodem

W fuksiarz.pl możemy skorzystać z szybkiego założenia konta. Dzięki temu fuksiarz rejestracja przebiega bez żadnego problemu. Kliknij w przycisk „rejestracja” widoczny na górze, po prawej stronie. W pierwszym kroku podaj:

 • email,
 • hasło,
 • numer telefonu.

Na tej stronie musisz również zaznaczyć oświadczenie, że ukończyłeś 18 lat i zaakceptować regulaminy. Możesz też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od bukmachera. Następnie przejdź do drugiej strony formularza.

Drugi krok to uzupełnienie danych osobowych. Należy wpisać:

 • imię,
 • nazwisko,
 • kraj pochodzenia,
 • numer PESEL,
 • kod SMS.

Po przejściu na drugą stronę formularz otrzymasz na swój numer telefonu wiadomość SMS z czterocyfrowym kodem, który należy wpisać w ostatnim polu. Masz też opcję, aby wybrać wiadomość email zamiast SMSa. Wtedy na adres podany w pierwszym kroku otrzymasz wiadomość i w ten sposób będziesz mógł aktywować konto. Ostatnim elementem na tej stronie jest zaznaczenie opcji „chcę otrzymać bonus powitalny”. Po kliknięciu przycisku „zarejestruj” twoje konto gracza będzie aktywne. Zaraz po tym zostaniesz poproszony o ustalenie limitów dziennych i miesięcznych, a twoja fuksiarz rejestracja zostanie zakończona.

Fuksiarz bukmacher – wpłaty i wypłaty

Gdy już założysz konto i będziesz chciał zacząć zabawę z zakładami musisz wpłacić pierwszy depozyt. Metody płatności to ważny element u każdego bukmachera, ważne aby zawierały co najmniej kilka opcji, aby gracz miał wybór.

Wpłaty w Fuksiarzu można dokonać za pomocą:

 • szybkich przelewów Przelewy24,
 • płatności mobilnych BLIK,
 • płatności internetowych Tpay,
 • systemu DotPay.

Wszystkie powyższe opcje działają błyskawicznie i po zleceniu wpłaty środki znajdą się na twoim koncie od razu. Naszym zdaniem brakuje tu jeszcze co najmniej jednego portfela elektronicznego, kart płatnicznych VISA i MasterCard i kart pre-paid, takich jak chociażby Paysafecard.

Przejdźmy teraz do wypłat. W Fuksiarzu mamy opcje szybkich wypłat do 12 banków. Są one realizowane w średnio 15 minut. Co istotne, gdy wpłacisz jakieś środki na konto u bukmachera nie możesz ich od razu wypłacić. Należy nimi obrócić. Takie działania zapobiegają praniu pieniędzy.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Sprawdziliśmy już jak założyć konto, jakie są bonusy powitalne i promocje dla graczy, wiemy jak wpłacić i wypłacić środki. Teraz po krótce opiszemy czym charakteryzują się fuksiarz zakłady bukmacherskie. Jak wspomnieliśmy rozpoczął działalność w marcu 2021. Bukmacherowi wystarczyło zaledwie kilka miesięcy od otrzymania licencji na uruchomienie strony z zakładami. Operator, który otrzymał licencję MF jest spółka Bukmacherska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W zarządzie spółki zasiadają osoby od wielu lat związane z branżą bukmacherską co doskonale widać po ofercie.

Można tu typować zakłady na ponad 20 dyscyplin sportowych. Z tych mniej popularnych w naszym kraju można wymienić krykieta, bandy czy futsal. Liczba rynków zdarzeń nie powala, w przypadku najpopularniejszych meczów piłki nożnej mamy ich maksymalnie 140. Kiepsko wygląda też oferta na zakłady live. Można typować piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, snookera, tenis stołowy i footbal. Tu również nie ma zbyt wielu rynków zdarzeń. W ofercie Fuksiarza brakuje również zakładów na esporty oraz sportów wirtualnych. Znalazły się natomiast zakłady na gry karciane (poker, blackjack). Wszystkie szczegóły dotyczące fuksiarz.pl znajdziecie w opiniach o tym bukmacherze.

Najlepsze Kody Promocyjne do nowych bukmacherów- Marzec 2024

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Betters

standardowa oferta 410 PLN
+ 20 PLN więcej

Zobacz kod
Betcris

standardowa oferta 1400 PLN
+ 30 PLN więcej

Zobacz kod
BetX

standardowa oferta 1000 PLN
+ 1300 PLN więcej

Zobacz kod
Goplusbet

standardowa oferta 920 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close