Kod promocyjny BETFAN – rejestracja

BETFAN kod promocyjny

Betfan kod promocyjny to BFVIP. Aby aktywować bonus powitalny przejdź na stronę bukmachera i zarejestruj się zgodnie z naszymi wskazówkami. W polu “kod promocyjny” wpisz: BFVIP. Otrzymasz bonusy na start do 1650 zł – 600 zł zakładu bez ryzyka, do 1000 zł bonusu od wpłaty, 50 zł freebetu i promocje bukmacherskie BETFAN.

BETFAN kod promocyjny 2021

Zacznijmy od najważniejszego. BETFAN posiada kod promocyjny, który uruchamia specjalny bonus powitalny na start. Najpierw sprawdźmy jednak, jaką ofertę powitalną dla graczy przygotował bukmacher.

Typ bonusuBETFAN bonus
BETFAN kod promocyjny:BFVIP
Zakład bez ryzyka: 600 PLN cashback
Freebet:50 PLN na start
Bonus od wpłaty:100% do 1000 PLN
Simply the BET:10 000 PLN co tydzień
Simply the GAME:2000 PLN co tydzień
Min. wpłata:1 PLN

Co aktywuje kod promocyjny BETFAN?

Aby aktywować bonus na start, podczas rejestracji wpisz w pole kod promocyjny: BFVIP (powinno być ono już uzupełnione). Otrzymasz dzięki temu pakiet powitalny 600 zł zakładu bez ryzyka, 50 zł freebetu i do 1000 zł od drugiej wpłaty. Po rejestracji będziesz miał również dostęp do wszystkich promocji dla graczy. Wpisując kod będziesz miał 100% pewności, że oferta powitalna zostanie aktywowana. W dalszej części tekstu opiszemy krok po kroku rejestrację BETFAN, omówimy jak bezproblemowo i szybko założyć konto gracza.

BETFAN bonus na start

Podobnie jak inni bukmacherzy online, również BETFAN przygotował ofertę powitalną dla nowych graczy. Pakiet na start składa się z zakładu bez ryzyka oraz bonusu od drugiej wpłaty. W sumie gracz może zgarnąć 1650 zł na start. Poniżej opiszemy szczegółowo oba bonusy i co należy zrobić, aby z nich skorzystać.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Omawianie bonusów powitalnych w BETFAN zaczniemy od zakładu bez ryzyka do 600 zł. Gracz rejestruje konto z użyciem kodu BFVIP. Aby otrzymać bonus należy również w formularzu zaznaczyć zgody marketingowe oraz chęć otrzymania bonusu powitalnego. Co ważne, zaznaczenie zgód marketingowych po wpłaceniu depozytu sprawia, że bonus nie zostanie przyznany. Po rejestracji wpłacasz swój pierwszy depozyt min. 50 zł. Następnie zawierasz pierwszy zakład za stawkę nie mniejszą niż 50 zł. Może to być kupon SOLO lub AKO. Jeśli wygrasz otrzymasz swoją wygraną na konto. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci ci stawkę pierwszego kuponu do maksymalnej kwoty 600 zł.

Zwrot trafia na konto bonusowe automatycznie po rozliczeniu kuponu. By przenieść go na saldo depozytowe należy obrócić kwotą bonusu jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.80. Gracz ma 7 dni na dokonanie obrotu.

Freebet 50 PLN na start

Nowością w ofercie powitalnej BETFAN jest freebet 50 zł. Jak go otrzymać? Zarejestruj konto z kodem BFVIP. Dokonaj pierwszej wpłaty min. 50 zł. To wystarczy, aby do twojego konta został dopisany freebet 50 zł. Możesz go wykorzystać na dowolne zakłady SOLO lub AKO. Tworząc kupon zaznacz niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu. Będzie to oznaczało, że chcesz wykorzystać te środki bonusowe na swój kupon. Wygrana trafia na konto główne i można ją wypłacić. Z promocji wyłączone są zakłady na gry karciane, zakłady systemowe i MATCHDAY BOOST. Na wykorzystanie freebetu masz 30 dni.

BETFAN bonus powitalny

Drugą promocją na jaką mogą liczyć nowi gracze BETFAN jest bonus 100 % do 1000 zł od drugiego depozytu. Aby skorzystać z tej promocji należy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym i wyrazić zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Jak działa promocja? Gracz wpłaca drugi depozyt po rejestracji nie mniejszy niż 100 zł. Wartość bonusu to 100 % wpłaty do maksymalnej kwoty 1000 zł. Po wpłacie przyznany bonus jest zablokowany. By go odblokować należy obrócić depozytem jeden raz na kuponie z kursem min. 2.50. Bonus zostanie odblokowany po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie postawionym za depozyt. Gracz ma 14 dni na obrót depozytem od momentu przyznania bonusu.

Aby przenieść środki bonusowe na konto depozytowe należy obrócić nimi 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.30. Kurs całkowity kuponu musi wynosić min. 2.50. Na dokonanie obrotu gracz ma 14 dni.

W przypadku bonusu od wpłaty i zakładu bez ryzyka do obrotu nie zaliczają się zakłady na gry karciane.

Bonus bez depozytu

Oferta bez depozytu to najchętniej wybierana przez graczy forma bonusu. Otrzymują oni bowiem na start darmowe środki, za które mogą stawiać zakłady. Niestety bukmacher BETFAN nie posiada bonusu bez depozytu. Polecamy zatem pakiet powitalny Fortuny i STS, gdzie oprócz bonusu od wpłaty oraz zakładu bez ryzyka otrzymasz także bonus bez depozytu. Liczymy jednak na to, że BETFAN zdecyduje się na wprowadzenie freebetu na start.

Jak obrócić bonus w BETFAN

Typ OfertyOpis
BETFAN bonusBFVIP
Zakład bez ryzyka 600 PLNobrót 1x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 3.80
Freebet 50 PLNobrót 1x, SOLO lub AKO, dowolny kurs
Bonusy od drugiego depozytu 1000 PLNobrót 3x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 2.50, kurs poj. 1.30
Czas na obrót7/30/14 dni
BETFAN – obrót bonusem

Rejestracja BETFAN

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, bonus powitalny w BETFAN otrzymasz po rejestracji konta z kodem. Napiszmy więc kilka słów jak założyć konto w BETFAN.

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i szybki. Bukmacher wprowadził bowiem szybką rejestrację, dzięki czemu nie musimy podawać na starcie naszego numeru konta bankowego czy wysyłać skan dowodu tożsamości. Wystarczy kilka podstawowych danych.

  • Pierwszy krok: Dane konta (e-mail, hasło, numer telefonu)
  • Drugi krok: Dane osobowe (imię, nazwisko, numer PESEL, kod promocyjny).

Pamiętaj również o zaznaczeniu opcji “Chcę otrzymać bonus powitalny”, potwierdzeniu, że Twoje dane są prawdziwe i zaznaczeniu zgód marketingowych. Jest to konieczne w celu otrzymania bonusu na start.

To wszystko. Teraz otrzymasz na podanego e-maila link aktywacyjny. Kliknij w niego w celu potwierdzenia, że założyłeś konto w BETFAN. Możesz już korzystać z oferty bukmachera. Posiadając konto tymczasowe limit na zakłady wynosi 5000 zł, jeśli chcesz grać za więcej zweryfikuj konto.

W celu podwyższenia limitów i wypłaty środków musisz uzupełnić swoje dane. Możesz to zrobić od razu po szybkiej rejestracji, albo później. Po zalogowaniu na stronę BETFAN wejdź w zakładkę “Mój profil”, a pojawi się informacja o tym, że możesz dokończyć pełną rejestrację. Wypełnij tam nastepujące dane:

  • Wybierz żródło, z jakiego pochodzą Twoje środki przeznaczone na grę (np. umowa o pracę, działalność gospodarcza)
  • Zrób zdjęcie kamerą (wymaga włączonej kamery na Twoim urządzeniu) lub wgraj dokument tożsamości (przód i tył).

Nie musisz podawać numeru konta, bowiem po dokonaniu pierwszego depozytu, Twój numer zostanie zapisany w bazie.

Promocje w BETFAN

Poza bonusem powitalnym BETFAN przygotował również promocje dla zarejestrowanych graczy. Można w nich otrzymać dodatkowe bonusy lub skorzystać z podwyższonych kursów na wybrane zdarzenia.

Rankingi Simply the BET i GAME

W ramach oferty promocyjnej bukmacher BETFAN wprowadził ranking Simply the BET. Bukmacher prowadzi dwie promocje pod podobną nazwą. Pierwsza odbywa się w cyklu tygodniowym i w każdym cyklu pula wynosi 10 000 zł, które jest dzielone na 50 najlepszych graczy. Aby wziąć udział w promocji należy się do niej zapisać. Punkty naliczane są za wygrane i przegrane kupony AKO postawione na zakłady sportowe prematch i live. Nagroda za 1. miejsce wynosi 150 zł, za drugie 80 zł, za trzecie 65 zł i tak dalej. Za miejsca od 40 do 50 bonus wynosi 5 zł. Aby przenieść środki na saldo główne należy obrócić nimi 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50. Po spełnieniu tych warunków środki bonusowe trafią na saldo główne i zostanie uruchomiony mnożnik x10. Z promocji można korzystać co tydzień.

Druga akcja pod nazwą Simply the GAME jest bardzo podobna, z tą różnicą, że dotyczy zakładów na gry karciane i sporty wirtualne. Co tydzień bukmacher rozdaje 2000 zł podzielone na 30 najlepszych graczy. Punkty otrzymują osoby, które typują zakłady SOLO lub AKO na virtuale i/lub gry karciane. Nagroda za pierwsze miejsce wynosi 700 zł, za drugie 300 zł, za trzecie 150 zł i tak dalej. Nie obowiązuje tu mnożnik, jak w przypadku pierwszej promocji.

MATCHDAY BOOST – podwyższone kursy

Codziennie bukmacher w kategorii “specjalne” dodaje ofertę MATCHDAY BOOST. Znajdziesz tam zdarzenia, które są aktualnie bardzo popularne. Mają one specjalne, podwyższone kursy, z których może korzystać każdy gracz. Postaw zakład i zgarnij wyższą wygraną dzięki podwyższonemu kursowi.

Metody płatności

Płatności w BETFAN możesz dokonać póki co za pomocą pięciu metod:

  • Karta płatnicza VISA i Mastercard
  • mobilne płatności BLIK
  • system Przelewy24
  • Revolut
  • Paysafecard

Jeśli skorzystasz z którejś z tych metod wpłacane środki znajdą się na twoim koncie natychmiast. Minimalna kwota depozytu to 2 zł. Wszystkie opcje dostępne są całą dobę.

Uwaga! Pierwsza wpłata musi zostać zrobiona za pomocą Przelewy24. Każdą kolejną będzie można realizować za pomocą innych kanałów. Nie mieliśmy jednak problemu z wpłatą. Nasz depozyt pojawił się na koncie od razu.

Jeśli chodzi o wypłaty to BETFAN dysponuje opcją szybkiej wypłaty, która jest realizowana dla 20 banków. Średnio wypłaty trwają 15 minut i są realizowane 7 dni w tygodniu od godz. 7:00 do 23:00.

Opcja cashout

Funkcja cashout to świetna opcja dla graczy, którzy nie chcą stracić postawionych na kuponie pieniędzy. Dzięki niej gracz ma możliwość zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem umieszczonych na kuponie zdarzeń. Z cashoutu w BETFANie możesz skorzystać w przypadku kuponów solo oraz kombi z oferty zakładów przedmeczowych i live. Oczywiście dotyczy to kuponów, które nie mają przegranych zdarzeń, a więc jeśli np. trzy zdarzenia są wygrane, a dwa wciąż nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład i tym samym zgarnąć wygraną z trzech zakładów na kuponie.

Kody Promocyjne Bukmacherzy

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 800 PLN
+ 74 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 200 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLNZobacz kod
Etotostandardowa oferta 1000 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
BETFANstandardowa oferta 1650 PLNZobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
BetXstandardowa oferta 7807 PLNZobacz kod

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close