Kod promocyjny BETFAN – rejestracja

BETFAN bonusy powitalne
Poniższa recenzja opisuje wybrane, naszym zdaniem najciekawsze, elementy oferty bukmachera. W celu zapoznania się ze wszystkimi informacjami, regulaminami i promocjami odsyłamy do strony Betfan.

Bonus powitalny u bukmachera Betfan jest naszym zdaniem dość przeciętny. Brak bonusu bez depozytu i bardzo wysokie wymogi obrotu zarówno bonusem od wpłaty, jak i cashbackiem zdecydowanie obniżają ocenę tego buka. Poniżej przedstawiliśmy tabelę z najlepszymi ofertami na start u legalnych bukmacherów, tak abyś mógł porównać, co możesz zyskać u każdego z nich.

Kody Promocyjne Bukmacherzy

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2220 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 549 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 200 PLN
+ 200 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLNZobacz kod
Etotostandardowa oferta 200 PLNZobacz kod
BetXstandardowa oferta 7807 PLNZobacz kod
BETFANstandardowa oferta 2931 PLNZobacz kod

Bukmacher BETFAN dołączył do grona legalnych bukmacherów online, którzy posiadają ofertę dla graczy. Choć licencję otrzymał w październiku 2018 roku, a  jego strona, którą znajdziemy pod adresem www.betfan.pl, wystartowała w 2019 roku. Czy był to udany start? Tak, jednak naszym zdaniem bukmacher ma spore braki i pozostaje w tyle jeśli chodzi o grono najlepszych.

Co aktywuje kod promocyjny BETFAN?

Aby aktywować bonus na start, podczas rejestracji wpisz w pole kod promocyjny: BETFAN (powinno być ono już uzupełnione). Otrzymasz dzięki temu pakiet powitalny do 2331 zł od wpłaty, 600 zł zakładu bez ryzyka i 15 darmowych zakładów. Wpisując kod będziesz miał 100% pewności, że oferta powitalna zostanie aktywowana. Warto jednak przejrzeć oferty pozostałych bukmacherów. Tak jak wspomnieliśmy na wstępie – choć wysokość bonusu Betfan jest atrakcyjna, to zniechęcają warunki obrotowe. Przykładowo w Fortunie musisz obrócić środkami z cashbacku zaledwie 1 raz, zaś w STS nie trzeba tego w ogóle robić. 

BETFAN Kod Promocyjny 2021

Zacznijmy od najważniejszego. BETFAN posiada kod promocyjny, który uruchamia specjalny bonus powitalny na start. Najpierw sprawdźmy jednak, jaką ofertę powitalną dla graczy przygotował bukmacher.

Typ BonusuBETFAN Bonus
BETFAN kod promocyjnyBETFAN
Zakład bez ryzyka600 PLN
Mega pakiet2331 PLN na start
Darmowe zakłady15 zakładów do wykorzystania na GRY, ESPORT i SPORT
Bez podatku 14%AKO 3 typy min. kurs poj. 1.35
Simply the BETRanking – pula 10 000 PLN co tydzień
BET Friends100 PLN za zaproszenie znajomego
Min. wpłata:1 PLN
Bonusy BETFAN

BETFAN bonus powitalny

Mega Pakiet, bo tak reklamuje swój bonus na start bukmacher BETFAN, może wynieść nawet w sumie 2931 zł. Pakiet ten składa się po pierwsze z trzech bonusów od depozytu.

 • Bonus od pierwszej wpłaty: 10% do kwoty 77,70 zł
 • Bonus od drugiej wpłaty: 10% do kwoty 77,70 zł
 • Bonus od trzeciej wpłaty: 10% do kwoty 77,70 zł.

Oznacza to, że wpłacając pierwszy, drugi i trzeci depozyt np. w wysokości 100 zł otrzymasz bonus 10 zł. Oczywiście możesz wpłacić mniej, jednak minimalny pierwszy depozyt uprawniający do skorzystania z bonusu wynosi 20 zł, min. drugi depozyt to 40 zł, zaś min. trzeci depozyt to 100 zł.

Aby aktywować bonus należy postawić min. 1 kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym 2.0. Należy to zrobić w ciągu 7 dni od wpłaty. Z kolei otrzymane środki bonusowe należy obrócić 3 razy na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem łącznym kuponu min. 2.00.

Może się wydawać, że promocja powitalna BETFAN nie należy do najlepszych, jednak jak tylko wpłacisz depozyt, otrzymasz bonus i go obrócisz, bukmacher powiększy Twoją wygraną x10. Tak więc pierwsze trzy bonusy od depozytu mogą wynieść nawet 777 zł, czyli łącznie dać Ci 2331 zł na start.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Przejdź do strony internetowej bukmachera BETFAN. Znajdziesz na niej szczegółowe informacje na temat bonusu jaki przysługuje Ci z kodem promocyjnym. Oprócz pakietu za trzy pierwsze depozyty otrzymasz także do 600 zł zakładu bez ryzyka. Jest on również podzielony na trzy pierwsze depozyty.

 • 100 zł bez ryzyka po pierwszym depozycie (min. wpłata 20 zł)
 • 200 zł bez ryzyka po drugim depozycie (min. wpłata 40 zł)
 • 300 zł bez ryzyka po trzecim depozycie (min. wpłata 100 zł)

Po pierwszej wpłacie zawierasz zakład za min. 20 zł. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci ci stawkę do 100 zł. Po drugiej wpłacie stawiasz zakład za min. 40 zł i w razie niepowodzenia otrzymujesz zwrot stawki do 200 zł. I po trzeciej wpłacie postaw zakład za min. 100 zł. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot do 300 zł. Cashbacki trafiają na konto bonusowe. Aby przenieść je na saldo główne należy obrócić nimi 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00.

15 darmowych zakładów w BETFAN

Nowością w ofercie powitalnej BETFAN jest możliwość otrzymania darmowych zakładów. Ta promocja jest również uzależniona od trzeci pierwszych wpłat gracza.

 • Pierwsza wpłata – 5 darmowych zakładów o wartości 2 zł każdy na wydarzenia z kategorii sporty wirtualne (min. wpłata 20 zł)
 • Druga wpłata – 5 darmowych zakładów o wartości 2 zł każdy na wydarzenia z kategorii ESPORT (min. wpłata 40 zł)
 • Trzecia wpłata – 5 darmowych zakładów o wartości 2 zł każdy na wydarzenia z kategorii SPORT (min. wpłata 100 zł)

Aby skorzystać z każdej z trzech promocji należy po wpłacie obrócić jej kwotą jednokrotnie. Aby postawić darmowy zakład otrzymany po pierwszej wpłacie należy stworzyć kupon z kursem całkowitym min. 2.50 na sporty wirtualne. Na wykorzystanie darmowych zakładów gracz ma 7 dni.

Darmowy zakład otrzymany po drugiej wpłacie jest do wykorzystania na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.50. Tu również gracz ma 7 dni na wykorzystanie darmowych zakładów na esport.

Aby postawić darmowy zakład otrzymany po trzeciej wpłacie należy stworzyć kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem łączym nie mniejszym niż 5.00. Gracz ma tydzień na wykorzystanie pięciu darmowych zakładów na sport.

Wszystkie wygrane z darmowych zakładów trafiają na saldo główne.

Musimy przyznać, że warunki jakie trzeba spełnić, aby skorzystać z darmowych zakładów są bardzo wymagające, zwłaszcza te otrzymane po drugim i trzecim depozycie.

Bonus bez depozytu

Oferta bez depozytu to najchętniej wybierana przez graczy forma bonusu. Otrzymują oni bowiem na start darmowe środki, za które mogą stawiać zakłady. Niestety bukmacher BETFAN nie posiada bonusu bez depozytu. Polecamy zatem pakiet powitalny Fortuny i STS, gdzie oprócz bonusu od wpłaty oraz zakładu bez ryzyka otrzymasz także bonus bez depozytu. 

Jak obrócić bonus w BETFAN

Typ OfertyOpis
BETFAN bonusBETFAN
Zakład bez ryzyka 100 PLNbrak wymogów obrotu
Zakład bez ryzyka 100 PLN, 200 PLN i 300 PLNobrót 3x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 2.00
Bonusy od depozytów 3x 777 PLNobrót 3x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 2.00
Darmowe zakłady brak wymogów obrotu
Czas na obrót14 dni
BETFAN – obrót bonusem

Rejestracja

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, bonus powitalny w BETFAN otrzymasz po rejestracji konta z kodem. Napiszmy więc kilka słów jak założyć konto w BETFAN.

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i szybki. Bukmacher wprowadził bowiem szybką rejestrację, dzięki czemu nie musimy podawać na starcie naszego numeru konta bankowego czy wysyłać skan dowodu tożsamości. Wystarczy kilka podstawowych danych.

 • Pierwszy krok: Dane konta (e-mail, hasło, numer telefonu)
 • Drugi krok: Dane osobowe (imię, nazwisko, numer PESEL, kod promocyjny.

Pamiętaj również o zaznaczeniu opcji “Chcę otrzymać bonus powitalny” oraz potwierdzeniu, że Twoje dane są prawdziwe itp.

To wszystko. Teraz otrzymasz na podanego e-maila link aktywacyjny. Kliknij w niego w celu potwierdzenia, że założyłeś konto w BETFAN. Możesz już korzystać z oferty bukmachera. Posiadając konto tymczasowe limit na zakłady wynosi 5000 zł, jeśli chcesz grać za więcej zweryfikuj konto.

W celu podwyższenia limitów i wypłaty środków musisz uzupełnić swoje dane. Możesz to zrobić od razu po szybkiej rejestracji, albo później. Po zalogowaniu na stronę BETFAN wejdź w zakładkę “Mój profil”, a pojawi się informacja o tym, że możesz dokończyć pełną rejestrację. Wypełnij tam nastepujące dane:

 • Wybierz żródło, z jakiego pochodzą Twoje środki przeznaczone na grę (np. umowa o pracę, działalność gospodarcza)
 • Zrób zdjęcie kamerą (wymaga włączonej kamery na Twoim urządzeniu) lub wgraj dokument tożsamości (przód i tył).

Nie musisz podawać numeru konta, bowiem po dokonaniu pierwszego depozytu, Twój numer zostanie zapisany w bazie.

Promocje w BETFAN

Gra bez podatku w BETFAN

Oprócz bonusu powitalnego możesz skorzystać także z promocji na grę bez podatku. Możesz dzięki niej zyskać do 14% ekstra do wygranych. Co istotne, oferta jest ważna przez 24 godziny na dobę, a nie jak u większości bukmacherów w wybrane dni tygodnia, bądź na wybrane wydarzenia.

Postaw kupon z min. 3 zdarzeniami z kursem na pojedyncze zdarzenie nie mniejszym niż 1.35. Bukmacher zamieni Twój współczynnik na 1,14 tak więc Twoja wygrana zostanie powiększona o 14%.

Z promocji wkluczone są sporty wirtualne.

Rankingi Simply the BET i GAME

W ramach oferty promocyjnej bukmacher BETFAN wprowadził ranking Simply the BET. Bukmacher prowadzi dwie promocje pod podobną nazwą. Pierwsza odbywa się w cyklu tygodniowym i w każdym cyklu pula wynosi 10 000 zł, które jest dzielone na 50 najlepszych graczy. Aby wziąć udział w promocji należy się do niej zapisać. Punkty naliczane są za wygrane i przegrane kupony AKO postawione na zakłady sportowe prematch i live. Nagroda za 1. miejsce wynosi 150 zł, za drugie 80 zł, za trzecie 65 zł i tak dalej. Za miejsca od 40 do 50 bonus wynosi 5 zł. Aby przenieść środki na saldo główne należy obrócić nimi 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50. Po spełnieniu tych warunków środki bonusowe trafią na saldo główne i zostanie uruchomiony mnożnik x10. Z promocji można korzystać co tydzień.

Druga akcja pod nazwą Simply the GAME jest bardzo podobna, z tą różnicą, że dotyczy zakładów na gry karciane i sporty wirtualne. Co tydzień bukmacher rozdaje 2000 zł podzielone na 30 najlepszych graczy. Punkty otrzymują osoby, które typują zakłady SOLO lub AKO na virtuale i/lub gry karciane. Nagroda za pierwsze miejsce wynosi 700 zł, za drugie 300 zł, za trzecie 150 zł i tak dalej. Nie obowiązuje tu mnożnik, jak w przypadku pierwszej promocji.

BET Friends – bonus za zaproszenie przyjaciela

Jeśli jesteś graczem BETFAN możesz otrzymać bonus za polecenie znajomym tego bukmachera. Będąc zalogowanym na swoim koncie wygeneruj kod. Wyślij go znajomemu i niech wpisze go podczas rejestracji. Następnie kumpel musi zrobić depozyt min. 100 zł. Następnie jeśli kumpel obróci na swoim koncie min. 300 zł grając kupony o kursie nie mniejszym niż 1.80, wtedy ty i twój znajomy otrzymacie bonusy o równowartości 100 zł. Aby przenieść bonus na saldo główne należy obrócić nim 5 razy na kuponach z min. 2 zdarzeniami, a każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.45.

MATCHDAY BOOST – podwyższone kursy

Codziennie bukmacher w kategorii “specjalne” dodaje ofertę MATCHDAY BOOST. Znajdziesz tam zdarzenia, które są aktualnie bardzo popularne. Mają one specjalne, podwyższone kursy, z których może korzystać każdy gracz. Postaw zakład i zgarnij wyższą wygraną dzięki podwyższonemu kursowi.

Metody płatności

Płatności w BETFAN możesz dokonać póki co za pomocą czterech metod:

 • Karta płatnicza VISA i Mastercard
 • mobilne płatności BLIK
 • system Przelewy24
 • Revolut

Jeśli skorzystasz z którejś z tych metod wpłacane środki znajdą się na twoim koncie natychmiast. Minimalna kwota depozytu do 2 zł. Wszystkie opcje dostępne są całą dobę.

Uwaga! Pierwsza wpłata musi zostać zrobiona za pomocą Przelewy24. Każdą kolejną będzie można realizować za pomocą innych kanałów. Nie mieliśmy jednak problemu z wpłatą. Nasz depozyt pojawił się na koncie od razu.

Jeśli chodzi o wypłaty to BETFAN dysponuje opcją szybkiej wypłaty, która jest realizowana dla 19 banków. Średnio wypłaty trwają 15 minut i są realizowane 7 dni w tygodniu od godz. 7:00 do 23:00.

Opcja cashout

Funkcja cashout to świetna opcja dla graczy, którzy nie chcą stracić postawionych na kuponie pieniędzy. Dzięki niej gracz ma możliwość zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem umieszczonych na kuponie zdarzeń. Z cashoutu w BETFANie możesz skorzystać w przypadku kuponów solo oraz kombi z oferty zakładów przedmeczowych i live. Oczywiście dotyczy to kuponów, które nie mają przegranych zdarzeń, a więc jeśli np. trzy zdarzenia są wygrane, a dwa wciąż nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład i tym samym zgarnąć wygraną z trzech zakładów na kuponie.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close