Kod promocyjny BETFAN – rejestracja

600625 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym Betfan?
 • 0 25 zł ekstra freebet
 • 600 zł bonus 200% od wpłaty + depozyt

Kod promocyjny

BFVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 30.06.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Kod promocyjny Betfan: BFVIP zapewni ci najwyższy na rynku bonus na start. Otrzymasz freebet 25 zł, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Przy wpłacie 200 zł, odbierzesz też maksymalny bonus 200% od wpłaty do 400 zł. Łącznie będziesz miał 625 zł na grę (depozyt 200 zł + freebet 25 zł + bonus od wpłaty 400 zł).

Kod promocyjnyBFVIP
Łącznie na grę
(Depozyt + freebet + bonus)
600 zł
Freebet z kodem0 25 PLN
Bonus 200% od wpłaty400 PLN
(przy depozycie 200 zł)
Kod promocyjny BETFAN – bonusy

Żaden inny kod promocyjny ani rejestracja bezpośrednio w Betfan nie uruchamia freebetu 25 zł, dlatego nie zapomnij przy rejestracji wpisać kodu BFVIP.

Oferta powitalna zawiera również bonus od wpłaty. Jego kluczową zaletą jest to, że musisz obrócić go tylko raz przed wypłatą. Według mnie jest to ścisła czołówka, jeśli chodzi o bonusy od wpłaty na rynku. Porównanie z innymi tego typu promocjami znajdziesz w zestawieniu bonusów bez depozytu oraz bonusów od wpłaty.

Betfan kod promocyjny Legalni Bukmacherzy

Kod promocyjny Betfan – odbierz ekstra freebet 25 zł

Tak jak wspomniałem na górze artykułu, po założeniu konta przez naszą stronę przysługiwać będzie ci freebet 25 zł. Oto, co należy zrobić, aby taki freebet zdobyć:

 1. Rejestracja i zgody

  Załóż konto z kodem BFVIP i zaznacz zgody marketingowe (SMS, e-mail)

 2. Wpłata

  Dokonaj pierwszej wpłaty – min. 75 zł.

 3. Otrzymanie freebetu

  Po dokonaniu wpłaty, przyznany zostanie ci freebet 25 zł. Będzie on ważny 48 godzin

 4. Kupon za freebet

  Freebet wykorzystaj na dowolny kupon. Aby obstawić za niego zakład kliknij w ikonkę „portfela” w widoku kuponu i w polu „za co chcesz zagrać” zaznacz opcję „Freebet”.

 5. Wygrana

  Wygrana przechodzi na twoje konto główne. Maksymalnie możesz wygrać 2000 zł. Stawka freebetu będzie odjęta od wygranej.

Mega prosty bonus, który nie wymaga większego tłumaczenia. Kluczowa jest wpłata co najmniej 75 zł, ale polecam zdeponować 200 zł, żeby przy okazji zgarnąć maksymalny bonus od wpłaty.

Pamiętaj też, aby z darmowego zakładu skorzystać w ciągu 48 godzin od jego przyznania.

Betfan promka

Betfan kod promocyjny – bonus 200% od wpłaty do 400 zł

Bonus od wpłaty w Betfan ma naprawdę proste warunki. Poniżej na przykładzie rozpiszę wam, co należy zrobić, aby maksymalnie wykorzystać bonus.

 • Krok 1: Rejestrujesz się, używając kod promocyjny Betfan: BFVIP

Najpierw musisz założyć konto przechodząc do rejestracji przez naszą stronę, albo możesz ręcznie wpisać kod w pole „Kod rejestracyjny”, jeśli rejestrujesz się np. przez aplikację.

 • Krok 2: Wpłacasz pieniądze – najlepiej 200 zł

Następnie wpłacasz pieniądze. Najkorzystniej jest wpłacić 200 zł, bo dzięki temu otrzymasz najwyższy bonus 400 zł (200% wpłaconych środków). Bonus otrzymasz natychmiast po dokonaniu wpłaty i będzie on ważny przez 14 dni. Dzięki temu będziesz miał na grę łącznie 600 zł (200 zł + 400 zł bonusu).

Jeśli chciałbyś wpłacić mniej, to również masz taką opcję. Wymagana jest wpłata min. 50 zł. Pamiętaj jednak, że tylko wpłata 75 zł i więcej zapewni ci freebet 25 zł.

 • Krok 3: Aktywacja bonusu

Następnie musisz aktywować bonus. Aby to zrobić, postaw zakłady za równowartość wpłaconych pieniędzy. Czyli jeśli wpłaciłeś 200 zł, to musisz obstawić jeden kupon za 200 zł albo np. dwa za 100 zł. Możesz sobie to dowolnie rozbić. Pamiętaj, że aby aktywować bonus, trzeba obstawiać zakłady za środki depozytowe, czyli za te 200 zł, które wpłaciłeś. Saldo główne i bonusowe możesz przełączać po kliknięciu w swoje inicjały.

Betfan aktywacja bonusu
 • Krok 4: Obrót bonusem

Po aktywacji bonusu przechodzisz do jego obrotu. Wymagany jest tylko 1-krotny obrót bonusem, a więc Betfan zaproponował bardzo dobre warunki. Pamiętaj także, że do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe, zakłady z oferty gier Karcianych oraz zakładów typu Boost. Oto szczegóły:

Obrót1x
Liczba zdarzeńMin. 3
Min. kurs3.00
Czas14 dni

Bonus wykorzystać możesz m.in. na wybory parlamentarne, na które kursy znajdziesz w osobnym artykule.

Betfan bonus od wpłaty – plusy i minusy

Według mnie bonus od wpłaty w Betfan jest jednym z lepszych na rynku. Jego największy atut to tylko 1-krotny obrót przed wypłatą. Kwota 400 zł także wygląda solidnie i te dwa aspekty bardzo wyróżniają bonus w Betfan na tle konkurencji. Dla przykładu zestawiliśmy tę ofertę z bonusami od 1. wpłaty w Superbet oraz LVBET.

BukmacherKwotaObrót
Betfan400 PLN1x
Superbet200 PLN2x
LVBET500 PLN4x

Jak widać Betfan jako jedyny bukmacher z powyżej wymienionej trójki zapewnia bonus od wpłaty z tylko 1-krotnym obrotem. Kwota w moim odczuciu także jest w pełni zadowalająca. Warto też wspomnieć, że podczas testowania bonusu bardzo wygodnie mogłem śledzić ile już obróciłem.

Co zmieniłbym w bonusie od wpłaty w Betfan? Aby kupon był zaliczany do obrotu, muszą znaleźć się na nim 3 zdarzenia z łącznym kursem 3.00. Nie są to wymagania zaporowe, ale konkurencja w tym aspekcie prezentuje się lepiej. Dla przykładu w Superbet wymagany jest kurs 1.80 na dowolnym kuponie.

Jest to jednak jedyna wada i zdecydowanie polecam skorzystać z bonusu. A jeśli chciałbyś porównać ofertę Betfan lub skorzystać z innych bonusów, to pełną rozpiskę znajdziesz w artykule o darmowych bonusach na start.

Betfan zakład bez ryzyka

Niestety na ten moment w ofercie Betfan nie jest dostępny zakład bez ryzyka. Jeśli zależy Ci na takim bonusie, to koniecznie sprawdź zakłady bez ryzyka w Fortunie ze zwrotem w gotówce.

Betfan kod promocyjny – jakie jeszcze promocje uruchamia?

Poza bonusami na start, będziesz mógł skorzystać także z promocji stałych oraz tymczasowych, które zapewnia Betfan. Oto one:

Betfan bonus – freebety na wydarzenia sportowe

Betfan przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych proponuje dedykowane promocje na mecze (najczęściej piłkarskie). Dzięki nim możesz zgarniać dodatkowe freebety, których atutem jest tylko 1-krotne wykorzystanie przed wypłatą. Według mnie dużym plusem jest również brak minimalnego kursu czy też liczby wydarzeń.

Oto przykład jednej z takich promocji specjalnych:

Betfan - promocja

AKO Booster

Świetna promocja na kupony AKO, która zwiększa potencjalną wygraną nawet o 150%! Oczywiście, im więcej selekcji na kuponie, tym wygrana bardziej się powiększa. Jeśli na swój kupon wrzucisz 20 lub więcej wydarzeń, to otrzymasz maksymalne powiększenie, czyli 150%. Pamiętaj, że kurs zdarzenia musi wynosić min. 1.40.

Betfan Ako booster

Urodziny z Betfan

Betfan posiada także promkę urodzinową. Jeśli masz zaznaczone zgody marketingowe, to co roku w dniu twoich urodzin otrzymasz maila z prezentem.

Cashout

W Betfan jest dostępny także cashout, który umożliwia wypłatę części wygranej przed zakończeniem kuponu. Cashout w Betfan dotyczy:

 • Kuponów SOLO
 • Kuponów AKO
 • Zakładów pre-match
 • Zakładów live

Ponadto w zakładce z promocjami w Betfan znajdziecie takie pozycje jak Betbuilder, który umożliwia budowanie swoich własnych zakładów, czy też My Bet, które daje możliwość proponowania bukmacherowi swoich zakładów. Te funkcje trudno nazwać jednak klasycznymi promocjami, dlatego jeśli szukasz klasycznych promocji dla nowych graczy, takich jak np. boosty kursowe, to regularnie sprawdzaj naszą zakładkę z promocjami bukmacherskimi.

Kod promocyjny Betfan – jak wykorzystać przy rejestracji?

Teraz przeprowadzę was przez rejestrację i pokażę jak prawidłowo założyć konto i wykorzystać kod promocyjny BFVIP.

 • Krok 1: Przejdź do rejestracji przez naszą stronę.

Wówczas kod promocyjny Betfan uzupełni się automatycznie. Jeśli jednak rejestrujesz się przez aplikację, to pamiętaj, aby wpisać kod promocyjny ręcznie w pole „Kod rejestracyjny”.

Rejestracja - kod promocyjny
 • Krok 2: Uzupełnij podstawowe dane na pierwszym ekranie

Uzupełnić należy e-mail, hasło i wspomniany kod rejestracyjny. Koniecznie zaznacz także zgody marketingowe, aby otrzymać bonus!

 • Krok 3: Uzupełnij dane na drugim ekranie rejestracyjnym

Na kolejnym ekranie uzupełnij pozostałe wymagane dane. Następnie kliknij w przycisk „wyślij kod” i wpisz kod SMS. Po kliknięciu w przycisk „Otwórz konto”, twoje konto w Betfan zostanie aktywowane.

Betfan - rejestracja - dane
 • Krok 4: Zaloguj się i uzupełnij limity na grę 

Po zalogowaniu na swoje konto gracza, uzupełnij limity na grę.

Założenie konta tymczasowego w Betfan nie sprawia żadnych problemów. Ważną informacją jest to, że na koncie tymczasowym możesz korzystać z bonusu od wpłaty i swobodnie obstawiać zakłady. Aby jednak, móc wypłacić pieniądze wymagane jest założenie konta stałego. Masz na to 30 dni.

Betfan kod bonusowy – jak założyć konto stałe?

Oto co należy zrobić, aby aktywować konto stałe

 • Krok 1: Zaloguj się na swoje konto i w prawym górnym rogu wybierz „Konto tymczasowe – dokończ weryfikację konta”
Betfan - weryfikacja
 • Krok 2: Podaj źródło dochodu
Betfan - dokumenty
 • Krok 3: Wgraj zdjęcia dokumentu i podaj numer dowodu
Rejestracja - Betfan
 • Krok 4: Podaj numer konta bankowego
Betfan - rejestracja

Bukmacher najczęściej w ciągu kilku minut potwierdza twoje konto. W takim przypadku możesz swobodnie dokonywać również wypłat. Pamiętaj, że od momentu rejestracji masz 30 dnia na potwierdzenie swoje konta.

Kod bonusowy Betfan – metody płatności

Podczas moich testów nie było najmniejszych problemów zarówno z wpłatami, jak i wypłatami. Te realizowane są natychmiast, dlatego przy wypłatach pieniądze otrzymasz niezależnie od dnia czy godziny w ciągu kilku minut. Warunkiem jest jednak, aby twój bank obsługiwał przelewy natychmiastowe.

Metody wpłaty:

 • Blik
 • Przelew tradycyjny
 • Płatność kartą
 • Paysafecard

Metody wypłaty:

 • Przelewy natychmiastowe

Działanie pozostałych aspektów Betfan

Opisałem wam szczegółowo jakie bonusy, otrzymacie w Betfan. Po założeniu konta warto jednak zapoznać się z innymi kluczowymi kwestiami, takimi jak jakość działania aplikacji mobilnej, najlepsze dyscypliny do obstawiania, zakłady live, czy też transmisje. Analizę wad i zalet wszystkich najważniejszych aspektów działania znajdziesz w moich opiniach o tym bukmacherze.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close