Kod bonusowy PZBuk – rejestracja 2021

550570 PLN
 • Darmowy zakład 20 zł
 • Zakład bez ryzyka 500 zł
 • Bonus 50 zł na gry karciane
 • 25% do wygranych
pzvip
Odbierz kod
 • Kod zostanie automatycznie wpisany do formularza
 • Oferta ważna do 31.10
 • Legalne źródło. Bukmacher z licencją

Co aktywuje kod promocyjny?

Kod bonusowy PZBuk aktywuje ofertę VIP na start. Nasz kod należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Otrzymasz wtedy darmowy zakład o wartości 20 zł, cashback na start do 500 zł i bonus od drugiej wpłaty 50 zł na gry karciane. Łącznie możesz otrzymać do 570 zł bonusu na start. Dodatkowo dzięki promocji Kombo+ możesz zwiększyć wygraną z kuponów AKO o 25 %.

PZBUK Kod Bonusowy 2021

Typ BonusuPZBUK Bonus
Jaki jest PZBUK Kod Bonusowy?PZVIP
Bonus za użycie kodu:20 PLN darmowy zakład
Zakład bez ryzyka na start:500 PLN cashback
Bonus od drugiej wpłaty:100 % do 50 zł na gry karciane
Promocja Kombo+ dla graczy:+25% do wygranych zakładów AKO
Bonusy na start w PZBuk

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Kod bonusowy PZBuk to PZVIP. Należy go wpisać w formularzu rejestracyjnym w odpowiednim polu. Dzięki niemu otrzymasz pakiet bonusów na start składający się z darmowego zakładu , zakładu bez ryzyka, bonusu na gry karciane i będziesz mógł korzystać z promocji na kupony AKO. Tylko wpisanie kodu promocyjnego umożliwia otrzymanie freebetu. Jest to aktualnie najlepszy kod do tego bukmachera.

Jak aktywować kod promocyjny PZBuk?

Jeśli chcesz otworzyć konto w PZBuk skorzystaj z opcji, jaką daje Ci ten legalny bukmacher i powiększ swój bonus powitalny o darmowy zakład dostępny z PZBuk kodem bonusowym. Jak to zrobić?

 • Kliknij w baner na górze artykułu lub w przycisk widoczny poniżej
 • Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego na stronie PZBuk
 • Uzupełnij dane na trzech stronach formularza
 • W drugim kroku rejestracji wpisz w polu „kod bonusowy” kod: PZVIP
 • Zakończ proces rejestracji
PZBUK Bonus - PZVIP
PZBuk Kod Promocyjny – Rejestracja 2021

Wpisanie kodu umożliwia skorzystanie z darmowego zakładu 20 zł. Gracze otrzymają też dostępny w standardowej ofercie cashback za pierwszy przegrany zakład oraz bonus za drugi depozyt na Gry TV.

PZBuk to legalny bukmacher, który działa od 2018 roku, z licencją o numerze PS4.6831.26.2017 i tym samym należy do grona legalnych bukmacherów online. Dlatego gracz nie musi się obawiać gry u niego i może bezpiecznie założyć konto i typować zakłady.

Bonus na start z kodem – krok po kroku

Omówimy teraz jakie działania po kolei należy wykonać by skorzystać z pełni z oferty powitalnej.

 1. Gracz zdecydował się założyć konto w PZBuk. Kliknął w nasz link i został przekierowany do formularza rejestracyjnego. Następnie wypełnił wszystkie wymagane dane i w drugim kroku rejestracji PZBuk wpisał kod bonusowy.
 2. Po rejestracji konta wpłaca pierwszy depozyt min. 20 zł. Po kilku minutach do konta zostanie automatycznie dodany darmowy zakład 20 zł.
 3. Od momentu rejestracji ważna jest również promocja na cashback do 500 zł. Dotyczy on wszystkich zakładów postawionych przez gracza za środki własne. Co ważne, zakład bez ryzyka obejmuje pierwszy przegrany kupon, a nie pierwszy postawiony po rejestracji przez gracza kupon. Oznacza to, że gracz typuje kupony spełniające warunki promocji, jeśli wygrywa to otrzymuje swoją wygraną. Jeśli w którymś momencie noga mu się powinie i wytypuje błędnie wtedy otrzyma zwrot 100 % stawki kuponu do 500 zł.
 4. Gracz wpłaca drugi po rejestracji depozyt min. 25 zł i otrzymuje bonus 100 % do 50 zł do wykorzystania na gry karciane.

PZBuk darmowy zakład na start 20 PLN

Darmowy zakład na start jest dostępny tylko dla osób, które zarejestrują konto w PZBuk z kodem bonusowym PZVIP. Po rejestracji konta gracz musi wpłacić pierwszy depozyt nie mniejszy niż 20 zł. Darmowy zakład o wartości 20 zł zostanie automatycznie dodany do konta gracza już po kilku minutach od dokonania wpłaty.

Otrzymany bonus można wykorzystać na dowolne zakłady przedmeczowe i live na wydarzenia sportowe. Kupon postawiony za środki bonusowe musi zawierać min. 2 zdarzenia, a każde z nich powinno mieć kurs nie mniejszy niż 1.40. Wygrane z zakładu można wypłacić.

Cashback 500 PLN dla nowych graczy

Drugim bonusem jaki otrzymuje gracz po rejestracji jest cashback do 500 zł. Wyróżnia się on spośród innych tego typu promocji dostępnych u legalnych bukmacherów. Dlaczego? Bo dotyczy pierwszego przegranego zakładu, a nie pierwszego postawionego po rejestracji. To znacznie atrakcyjniejsza forma, gdyż jeśli dotyczyłby pierwszego postawionego kuponu to w przypadku wygranej gracz traci już możliwość skorzystania z promocji. Dzięki formie jaką zaproponował PZBuk masz pewność, że na pewno otrzymasz swój bonus.

Oferta na zakład bez ryzyka PZBuk jest aktywna od momentu rejestracji. Gracz musi spełnić pewne kryteria, by skorzystać z promocji:

 • zweryfikować swój numer telefonu podczas rejestracji
 • postawić zakład wielokrotny z min. 2 zdarzeniami z kursem min. zdarzenia 1.40
 • kwota zakładu kwalifikującego się do promocji wynosi nie więcej niż 500 zł

Gracz może typować dowolną ilość kuponów spełniających wyżej wymienione warunki. Zwrot stawki nastąpi dopiero w przypadku przegranego kuponu. Jeśli gracz postawił jednocześnie kilka kuponów to zwrot przysługuje za pierwszy rozliczony przegrany kupon. Co ważne, zwrot nie przysługuje za kupony, na których znajdują się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Otrzymany zwrot można wykorzystać na dowolny zakład wielokrotny z kursem min. zdarzenia 1.40. Wygrane z zakładu postawionego za bonus obejmują tylko kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Gracz może wybrać bonus cashback z rozwijanego menu „wybierz aktywną promocję”, które będzie dostępne na kuponie obok pola ze stawką na kuponie spełniającym wyżej opisane warunki. Od momentu przyznania zakładu bez ryzyka gracz ma 30 dni na jego wykorzystanie.

100 % do 50 PLN na gry karciane

Wśród bonusów powitalnych w PZBuk znalazła się również promocja dedykowana karciankom. Naszym zdaniem to świetne posunięcie, gdyż żaden z bukmacherów nie oferuje póki co promocji na start na gry karciane. Aby z niej skorzystać należy wpłacić drugi po rejestracji depozyt min. 50 zł, a maksymalnie 50 zł. Po wpłacie zostaje przyznany bonus 100 % do maksymalnej kwoty 50 zł. Przyznanymi środkami należy obrócić:

 • obrót 5 razy bonus + depozyt
 • zakłady wyłącznie na gry karciane Gry TV
 • gracz ma 21 dni na obrót

Większe wygrane do 25%

Po rejestracji konta gracz otrzymuje również dostęp do promocji bukmachera. Jedną z nich jest Kombo+, która umożliwia powiększanie wygranych na kuponach wielokrotnych.

W ramach promocji bukmacher dodaje nawet 25% do wygranych zakładów. Należy postawić wielokrotny zakład przedmeczowy po min. kursie 1.3. Jeśli kupon okaże się zwycięski otrzymasz jeszcze więcej. Za zakład potrójny – 2%, 4-krotny – 4%, 5-krotny- 7%, 6-krotny – 14%, 7-krotny i więcej – 25%.

Oferta obejmuje zakłady piłkarskie na: Premier League, Bundesligę, La Ligę, Serie A, Ligue 1, Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Esktraklasę, Superpuchar Polski, a także mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów. A także zakłady na tenisowe turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema. Siatkarską Plus Ligę, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Ligę Mistrzów, Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy. Koszykarską Energa Basket Ligę i NBA. Z piłki ręcznej do promocji zaliczają się zakłady na Super Ligę, Puchar Polski, Bundesligę, Ligę Asobal, Ligę Mistrzów, Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy.

Ekstra wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

Jak obrócić bonus w PZBUK

BonusObrót
Cashback 500 PLN1 raz, AKO, kurs pojedynczy 1.4
Darmowy zakład 20 PLN1 raz, AKO, kurs pojedynczy 1.4
Bonus na gry karciane 50 PLN5 razy bonus + depozyt (tylko zakłady na Gry TV)
Wygrane z promocji Kombo+brak wymogu obrotu
Czas na obrót30 dni
PZBUK bonus – obrót

Bukmacher PZBuk nie ma wygórowanych warunków obrotu bonusami. Darmowy zakład otrzymany po depozycie wystarczy wykorzystać na kupon AKO (min. 2 zdarzenia na kuponie) z kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40. Wygraną z tego zakładu można wypłacić. Taki sam wymóg dotyczy zakładu bez ryzyka. Z kolei wygrane z kuponów wielokrotnych objętych promocją Kombo+ nie wymagają obrotu.

Trochę gorzej sprawa wygląda w kwestii bonusu na gry karciane. Należy w tym przypadku obrócić zarówno bonusem jak i depozytem 5 razy.

Sklep Gracza – program lojalnościowy PZBuk

W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć o bardzo dobrym programie lojalnościowym bukmachera, który umożliwia graczom zbieranie punktów za różne aktywności. Pierwsze punkty gracz otrzymuje już za rejestrację konta, kolejne za depozyt czy logowanie.

Za co dostaje się punkty w Sklepie Gracza?

 • Rejestracja konta – 600 punktów
 • Każdy zatwierdzony dokument – 500 punktów
 • Codzienne logowanie – 25 punktów
 • Wpłata min. 50 zł – 50 punktów
 • Pierwsza wpłata – 100 punktów

Gracz zbiera punkty, a następnie może je wymieniać w sklepie na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki. Co jakiś czas bukmacher aktywuje również promocję Happy Hours. W jej trakcie podwajane są punkty przyznawane za poszczególne działania.

PZBuk rejestracja z kodem bonusowym krok po kroku

Rejestracja w PZBuk

Proces rejestracyjny w PZBuk jest bardzo szybki. Zajmuje zaledwie chwilę i składa się z trzech kroków. W pierwszym należy podać: nazwę użytkownika, numer telefonu, e-mail i hasło.

Drugi krok jest najważniejszy – podajesz tam najwięcej danych (PESEL, numer dowodu, adres, telefon, itp.) i przede wszystkim kod bonusowy. To właśnie w tym polu wpisz aktualny kod bonusowy PZVIP, aby skorzystać z lepszej oferty na start. Znajduje się on dość nisko, więc uważaj, żeby go nie przeoczyć. Poniżej znajdziesz regulamin, na który musisz wyrazić zgodę (że zgadzasz się z polityką prywatności oraz masz ukończone 18 lat). Wystarczy postawić znaczek.

PZBuk rejestracja z kodem promocyjnym

Krok 3 to wyłącznie ustalenie limitów czasu gry. Możesz wybrać dowolny limit lub ten zaproponowany przez bukmachera. Na koniec możesz od razu wpłacić depozyt albo pominąć ten etap. Zachęcamy jednak do wpłaty depozytu i to w kwocie min. 20 zł, by otrzymać darmowy zakład.

To wszystko! Nie podajesz ani numeru konta bankowego, ani nie załączasz dokumentów tożsamości. Jedyne co musisz zrobić, to potwierdzić swój e-mail i numer telefonu.

Skrócona rejestracja to ukłon w stronę graczy. Możesz się zastanawiać czy PZBuk jest na pewno legalnym bukmacherem skoro nie wymaga tylu danych. I masz rację – część bukmacherów chce podczas rejestracji zarówno numeru konta jak i zdjęcia dowodu. Są one wymagane w PZBuk, ale dopiero przy wypłacie środków. Skrócony proces rejestracyjny wprowadził zresztą bukmacher Totolotek, który wymaga jedynie wpisania kodu promocyjnego i kilku podstawowych danych.

Konto bukmacherskie PZBUK

Na maila otrzymasz link aktywacyjny. Klikając na niego zostaniesz przekierowany do formularza i poproszony o potwierdzenie maila. Po jego potwierdzeniu otrzymasz kolejnego maila z linkiem aktywacyjnym, który jest już ostatnim etapem weryfikacji.

Masz już swoje konto gracza i możesz już dokonać depozytu, zbierać punkty w programie i przede wszystkim skorzystać z darmowego bonusu na start.

Jednemu z naszych Czytelników zdarzyło się, że po dokonaniu rejestracji nie mógł dokonać depozytu, a na stronie pojawił się poniższy komunikat. Po zadaniu pytania dlaczego, otrzymał odpowiedź, że „Pełna weryfikacja konta jest obowiązkowa przy wypłacie”.

Jednak w uzasadnionych przypadkach, kiedy system wskaże na konieczność weryfikacji przed depozytem, niezbędne jest wysłanie dowodu tożsamości bądź paszportu do naszego Działu Weryfikacyjnego.

PZBuk - weryfikacja wieku

Jeśli otrzymasz podobny komunikat musisz załączyć zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości – w ten sposób PZBuk weryfikuje Twój wiek. Zdjęcia należy dołączyć w zakładce Moje konta – „wyślij dokumenty”. Po pozytywnej weryfikacji dokumentów możesz już stawiać zakłady online.

Ważne! Walidacja poprawności naszego loginu następuje dopiero w ostatnim kroku, więc jeżeli zaistnieje sytuacja, że nasz login jest już zajęty, dowiemy się dopiero po wypełnieniu całego formularza i ustawieniu limitów. Wówczas należy wrócić do pierwszego kroku rejestracji i wybrać inną nazwę użytkownika. Część wpisanych danych będziemy musieli uzupełnić ponownie, np. wybrać limity w kroku trzecim.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Wrzesień 2021

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 600 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 500 PLN
+ 25 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 550 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLN
+ 270 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
NobleBetstandardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3423 PLN
+ 30 PLN więcej
Zobacz kod
Etotostandardowa oferta 1000 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
BETFANstandardowa oferta 1650 PLNZobacz kod
BetXstandardowa oferta 7827 PLNZobacz kod
Betclicstandardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod
 • Najwyższe oferty dostępne dla nowych graczy
 • 100% sprawdzone i aktualne
 • Odbierz kod bonusowy i otrzymaj jeszcze więcej na start

Pozostałe promocje PZBuk

PZBuk coraz częściej proponuje graczom promocje. Warto wspomnieć o dwóch atrakcyjnych ofertach tymczasowych. Puchar Typera to konkurs dla graczy, w którym do wygrania do podziału była pula o kwocie 10000 zł. Kolejna promocja dotyczyła turnieju tenisowego, gdzie do zgarnięcia był darmowy zakład o wartości 25 zł. Bukmacher wprowadził też kilkudniową ofertę na zakłady, w których można było otrzymać bonus bez depozytu.

PZBuk przygotował Klub VIP dla wyjątkowych graczy. Zaproszenie do niego otrzymują najaktywniejsi użytkownicy, którzy grają regularnie, typują za wysokie stawki i nie boją się ryzyka. Członkowie klubu mają dostęp do dodatkowych promocji i bonusów, konkursów, specjalnej opieki obsługi klienta i ulepszonego Sklepu Gracza.

U tego bukmachera warto również śledzić akcję Mega Kurs. Bukmacher podwyższa kursy na wybrane spotkania widoczne na banerze na stronie buka. Wystarczy postawić zakład na wskazane spotkanie.

Interesującą promocją są również zakłady Kardio. Takiej akcji nie ma żaden bukmacher. Wystarczy zalogować się na konto, wybrać opcję Kardio i czas, w którym padnie następna bramka w meczu. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny to coraz większa wygrana.

Polecamy również akcję Happy Hours, do której należy się najpierw zapisać. Promocja pojawia się cyklicznie, a informację o tym czy jest aktualnie aktywna znajdziesz na stronie bukmachera. W określonych godzinach wpłacaj depozyty i stawiaj zakłady a twoje punkty z programu lojalnościowego zostaną podwojone.

Wspomnijmy jeszcze o opcji cash-out. To możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. W PZBuk możesz otrzymać zwrot postawionego zakładu jeszcze przed zakończeniem wydarzenia, jakie obstawiłeś. Cachout działa w zakładach przedmeczowych i live oraz pojedynczych i wielokrotnych.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze

Jeśli chcesz wpłacić pieniądze na konto bukmachera wejdź na swoje konto gracza i kliknij w zielony przycisk „Wpłata”. Depozytu w PZBuk możesz dokonać przy pomocy czterech operatorów:

TPay
To szybkie przelewy i płatności internetowe. Po wyborze tej opcji użytkownik zostanie przekierowany na stronę operatora, gdzie może wybrać płatność BLIK lub przejść do swojego banku.

BLIK
To najszybszy sposób. Po wyborze tej opcji należy podać kod BLIK i potwierdzić na telefonie.

Przelewy24
Operator oferuje szybkie przelewy z 23 najpopularniejszych banków oraz opcję BLIK.

PZBUK 2020 depozyt przelewy24

Dotpay
Ta opcja ma najwięcej możliwości. Można wybrać zapłacić kartą (także tymi dodanymi w usłudze Google Pay), tradycyjnym przelewem internetowym, pobrać odpowiednio wypełniony blankiet do zapłaty w placówce Poczty Polskiej lub za pośrednictwem firmy Kantor Polski oraz dokonać płatności za pomocą wirtualnych portfeli.

PZBUK 2020 depozyt dotpay

Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji, jednak minimalna wpłata wynosi 5 zł.

Rejestracja w PZBuk

PZBuk wprowadził opcję szybkich wypłat. Oczywiście przed zleceniem wypłaty, bukmacher musi zweryfikować nasze konto. Musisz więc doliczyć czas potrzebny na weryfikację. Zazwyczaj jest to kilkanaście minut, ale może się zdarzyć, że nawet kilka godzin.

W zakładce konta Wyślij dokumenty załącz obustronne zdjęcie dokumentu tożsamości oraz wyciąg z konta bankowego lub potwierdzenie transakcji bankowej w formie elektronicznej. Wyciąg nie może być starszy niż 3 miesiące i musi zawierać takie dane, jak: imię i nazwisko gracza, numer rachunku, logo banku, datę.

Po pozytywnej weryfikacji możesz zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe. Możesz wybrać jedną z dwóch dostępnych metod płatności – DotPay lub Przelewy24. W jednym i drugim przypadku minimalna kwota wypłaty wynosi 5 zł, różni się jednak czas oczekiwania na przelew.

Jeśli wybierzesz opcję DotPay otrzymasz wypłatę nawet po 10 minutach. Oczywiście wszystko zależy od banku, godziny i dnia zlecenia itp. W przypadku Przelewów24 pieniądze na Twoim koncie powinny pojawić się po 24 godzinach.

FAQ

Aby aktywować cashback musisz i postawić kupon AKO z kursem min. 1.4. Otrzymanego zwrotu nie musisz obracać. Jeśli chodzi o darmowy zakład to wystarczy przeznaczyć go na dowolny kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem zdarzenia 1.40. Z kolei bonus na gry karciane wraz z wpłaconym depozytem trzeba obrócić 5 razy na zakładach na gry karciane.

PZBuk punkty to forma wynagrodzenia graczy przez bukmachera. Można je otrzymać praktycznie za wszystko – rejestrację, potwierdzenie dokumentów, złożenie depozytu, postawienie zakładu itp. Za 10 000 punktów można zgarnąć darmowy bonus w wysokości 50 zł lub freebet 5 zł, za 5000 punktów można otrzymać bonus 20 % od wpłaty 50 zł.

Kod bonusowy PZBUK to PZVIP. Wpisując go w formularzu rejestracyjnym otrzymasz darmowy zakład 20 zł. Poza tym dostaniesz też cashback do 500 zł za pierwszy przegrany kupon oraz bonus do 50 zł na gry karciane. Otrzymasz też dostęp do promocji zwiększającej wygrane z kuponów AKO do 25 %.

Tak. PZBuk posiada aplikację mobilną, a jego strona mobilna jest kompatybilna z urządzeniami jak telefon czy tablet. Dokonasz za ich pomocą rejestracji, wpłacisz środki czy postawisz zakład.

Bukmacher nie przygotował dedykowanej oferty na zakłady bez podatku, jednak możesz skorzystać z promocji Kombodo+. Dzięki temu do Twojego wygranego kuponu AKO otrzymasz dodatkowo nawet 25%.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie