Kod bonusowy PZBuk – rejestracja 2022

1050 PLN
 • 1000 zł zakład bez ryzyka
 • 50 zł darmowy zakład

Kod promocyjny

Odbierz
 • oferta ważna do 31.07.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Aktualnie kod bonusowy PZBuk nie jest potrzebny. Wystarczy zarejestrować się u bukmachera przez naszą stronę. Wówczas będziesz mógł skorzystać z pełnego pakietu powitalnego, który obejmuje specjalny freebet 50 PLN oraz cashback 1000 zł.

PZBUK Kod Bonusowy 2022

Typ BonusuPZBUK Bonus
Freebet50 PLN za pierwszy zakład
Zakład bez ryzyka1000 PLN cashback
Bonusy na start w PZBuk

Bonusy na start z kodem – krok po kroku

Omówimy teraz jakie działania po kolei należy wykonać by skorzystać z pełni z oferty powitalnej.

 1. Gracz zdecydował się założyć konto w PZBuk. Kliknął w nasz link i został przekierowany do formularza rejestracyjnego i założył konto.
 2. Po rejestracji konta wpłaca pierwszy depozyt min. 50 zł i stawia swój pierwszy zakład wielokrotny za wpłacone środki z kursem łącznym minimum 2.0, o stawce minimum 50 zł.
 3. Niezależnie od tego czy wygrał czy przegrał kupon, to jeśli spełnił powyższe warunki, otrzyma od PZBuk freebet w wysokości 50 PLN do wykorzystania na kupon wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde ze zdarzeń.
 4. Od momentu rejestracji ważna jest również promocja na cashback do 1000 zł. Możną ją wykorzystać na pierwszym kuponie, lecz wówczas trzeba pamiętać o stawce 100 zł aby jednocześnie uruchomić również freebet 50 PLN. Drugim sposobem jest użycie cashbacka do 1000 zł na drugim kuponie. W takiej sytuacji należy obstawić kupon AKO z kursem pojedynczym min. 1,40. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, to otrzymasz zwrot, który będziesz musiał przeznaczyć na kupon AKO z kursem min. na zdarzenie 1.40.

PZBuk darmowy zakład na start 50 PLN

Darmowy zakład na start to nowy element oferty powitalnej PZBuk . Po rejestracji konta gracz musi wpłacić pierwszy depozyt nie mniejszy niż 50 zł. Następnie konieczne jest obstawienie zakładu za co najmniej 50 zł. Tak jak pisaliśmy powyżej, jeśli wygrasz, to otrzymasz swoją wygraną na konto depozytowe oraz freebet 50 PLN, natomiast, jeśli kupon okaże się przegrany, to otrzymasz tylko freebet.

Cashback 1000 PLN dla nowych graczy

Drugim bonusem jaki otrzymuje gracz po rejestracji jest cashback do 1000 zł. Wyróżnia się on spośród innych tego typu promocji dostępnych u legalnych bukmacherów. Dlaczego? Bo może dotyczyć zarówno pierwszego jak i drugiego zakładu i łączy się z ofertą freebet 50 PLN.

Oferta na zakład bez ryzyka PZBuk jest aktywna od momentu rejestracji. Gracz musi spełnić pewne kryteria, by skorzystać z promocji:

 • Stawka minimum 100 PLN
 • Kupon AKO z kursem min. na każde zdarzenie 1,40

Jeśli kupon okaże się przegrany, to otrzymasz zwrot do 1000 PLN, który będziesz musiał wykorzystać na kupon AKO z kursem min. 1,40 na każde zdarzenie.

Otrzymany zwrot można wykorzystać na dowolny zakład wielokrotny z kursem min. zdarzenia 1.40. Wygrane z zakładu postawionego za bonus obejmują tylko kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Gracz może wybrać bonus cashback z rozwijanego menu „wybierz aktywną promocję”, które będzie dostępne na kuponie obok pola ze stawką na kuponie spełniającym wyżej opisane warunki. Od momentu przyznania zakładu bez ryzyka gracz ma 30 dni na jego wykorzystanie.

W naszej opinii PZBuk posiada naprawdę atrakcyjną ofertę powitalną, która realnie zwiększa szanse na zysk dla nowego gracza. Zaproponowanie dodatkowego freebetu na pewno dodatkowo uatrakcyjniło bonusy na start. Ponadto zarówno freebet 50 PLN oraz cashback 1000 PLN nie mają konieczności obrotu, co zdecydowanie wyróżnia PZBuk na tle konkurencji.

Jak obrócić bonus w PZBUK

BonusObrót
Cashback 1000 PLN1 raz, AKO, kurs pojedynczy 1.4
Darmowy zakład 50 PLN1 raz, AKO, kurs pojedynczy 1.4
Czas na obrót30 dni
PZBUK bonus – obrót

Bukmacher PZBuk nie ma wygórowanych warunków obrotu bonusami. Darmowy zakład otrzymany po pierwszym zakładzie wystarczy wykorzystać na kupon AKO (min. 2 zdarzenia na kuponie) z kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.40. Wygraną z tego zakładu można wypłacić. Taki sam wymóg dotyczy zakładu bez ryzyka.

Sklep Gracza – program lojalnościowy PZBuk

W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć o bardzo dobrym programie lojalnościowym bukmachera, który umożliwia graczom zbieranie punktów za różne aktywności. Pierwsze punkty gracz otrzymuje już za rejestrację konta, kolejne za depozyt czy logowanie.

Za co dostaje się punkty w Sklepie Gracza?

 • Rejestracja konta – 600 punktów
 • Każdy zatwierdzony dokument – 500 punktów
 • Codzienne logowanie – 25 punktów
 • Wpłata min. 50 zł – 50 punktów
 • Pierwsza wpłata – 100 punktów

Gracz zbiera punkty, a następnie może je wymieniać w sklepie na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki. Co jakiś czas bukmacher aktywuje również promocję Happy Hours. W jej trakcie podwajane są punkty przyznawane za poszczególne działania.

PZBuk rejestracja krok po kroku

Rejestracja w PZBuk

Proces rejestracyjny w PZBuk jest bardzo szybki. Zajmuje zaledwie chwilę i składa się z trzech kroków. W pierwszym należy podać: nazwę użytkownika, numer telefonu, e-mail i hasło.

Drugi krok jest najważniejszy – podajesz tam najwięcej danych (PESEL, numer dowodu, adres, telefon, itp.) Poniżej znajdziesz regulamin, na który musisz wyrazić zgodę (że zgadzasz się z polityką prywatności oraz masz ukończone 18 lat). Wystarczy postawić znaczek.

Krok 3 to wyłącznie ustalenie limitów czasu gry. Możesz wybrać dowolny limit lub ten zaproponowany przez bukmachera.

To wszystko! Nie podajesz ani numeru konta bankowego, ani nie załączasz dokumentów tożsamości. Jedyne co musisz zrobić, to potwierdzić swój e-mail i numer telefonu.

Skrócona rejestracja to ukłon w stronę graczy. Możesz się zastanawiać czy PZBuk jest na pewno legalnym bukmacherem skoro nie wymaga tylu danych. I masz rację – część bukmacherów chce podczas rejestracji zarówno numeru konta jak i zdjęcia dowodu. Są one wymagane w PZBuk, ale dopiero przy wypłacie środków. Skrócony proces rejestracyjny wprowadził zresztą bukmacher Totolotek, który wymaga jedynie wpisania kodu promocyjnego i kilku podstawowych danych.

Konto bukmacherskie PZBUK

Na maila otrzymasz link aktywacyjny. Klikając na niego zostaniesz przekierowany do formularza i poproszony o potwierdzenie maila. Po jego potwierdzeniu otrzymasz kolejnego maila z linkiem aktywacyjnym, który jest już ostatnim etapem weryfikacji.

Masz już swoje konto gracza i możesz już dokonać depozytu, zbierać punkty w programie i przede wszystkim skorzystać z darmowego bonusu na start.

Jednemu z naszych Czytelników zdarzyło się, że po dokonaniu rejestracji nie mógł dokonać depozytu, a na stronie pojawił się poniższy komunikat. Po zadaniu pytania dlaczego, otrzymał odpowiedź, że „Pełna weryfikacja konta jest obowiązkowa przy wypłacie”.

Jednak w uzasadnionych przypadkach, kiedy system wskaże na konieczność weryfikacji przed depozytem, niezbędne jest wysłanie dowodu tożsamości bądź paszportu do naszego Działu Weryfikacyjnego.

PZBuk - weryfikacja wieku

Jeśli otrzymasz podobny komunikat musisz załączyć zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości – w ten sposób PZBuk weryfikuje Twój wiek. Zdjęcia należy dołączyć w zakładce Moje konta – „wyślij dokumenty”. Po pozytywnej weryfikacji dokumentów możesz już stawiać zakłady online.

Ważne! Walidacja poprawności naszego loginu następuje dopiero w ostatnim kroku, więc jeżeli zaistnieje sytuacja, że nasz login jest już zajęty, dowiemy się dopiero po wypełnieniu całego formularza i ustawieniu limitów. Wówczas należy wrócić do pierwszego kroku rejestracji i wybrać inną nazwę użytkownika. Część wpisanych danych będziemy musieli uzupełnić ponownie, np. wybrać limity w kroku trzecim.

Kody Promocyjne Bukmacherzy – Lipiec 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 1520 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
 • Najwyższe oferty dostępne dla nowych graczy
 • 100% sprawdzone i aktualne
 • Odbierz kod bonusowy i otrzymaj jeszcze więcej na start

Pozostałe promocje PZBuk

PZBuk coraz częściej proponuje graczom promocje. Warto wspomnieć o dwóch atrakcyjnych ofertach tymczasowych. Puchar Typera to konkurs dla graczy, w którym do wygrania do podziału była pula o kwocie 10000 zł. Kolejna promocja dotyczyła turnieju tenisowego, gdzie do zgarnięcia był darmowy zakład o wartości 25 zł. Bukmacher wprowadził też kilkudniową ofertę na zakłady, w których można było otrzymać bonus bez depozytu.

PZBuk przygotował Klub VIP dla wyjątkowych graczy. Zaproszenie do niego otrzymują najaktywniejsi użytkownicy, którzy grają regularnie, typują za wysokie stawki i nie boją się ryzyka. Członkowie klubu mają dostęp do dodatkowych promocji i bonusów, konkursów, specjalnej opieki obsługi klienta i ulepszonego Sklepu Gracza.

U tego bukmachera warto również śledzić akcję Mega Kurs. Bukmacher podwyższa kursy na wybrane spotkania widoczne na banerze na stronie buka. Wystarczy postawić zakład na wskazane spotkanie.

Interesującą promocją są również zakłady Kardio. Takiej akcji nie ma żaden bukmacher. Wystarczy zalogować się na konto, wybrać opcję Kardio i czas, w którym padnie następna bramka w meczu. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny to coraz większa wygrana.

Polecamy również akcję Happy Hours, do której należy się najpierw zapisać. Promocja pojawia się cyklicznie, a informację o tym czy jest aktualnie aktywna znajdziesz na stronie bukmachera. W określonych godzinach wpłacaj depozyty i stawiaj zakłady a twoje punkty z programu lojalnościowego zostaną podwojone.

Wspomnijmy jeszcze o opcji cash-out. To możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. W PZBuk możesz otrzymać zwrot postawionego zakładu jeszcze przed zakończeniem wydarzenia, jakie obstawiłeś. Cachout działa w zakładach przedmeczowych i live oraz pojedynczych i wielokrotnych.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze

Jeśli chcesz wpłacić pieniądze na konto bukmachera wejdź na swoje konto gracza i kliknij w zielony przycisk „Wpłata”. Depozytu w PZBuk możesz dokonać przy pomocy czterech operatorów:

TPay
To szybkie przelewy i płatności internetowe. Po wyborze tej opcji użytkownik zostanie przekierowany na stronę operatora, gdzie może wybrać płatność BLIK lub przejść do swojego banku.

BLIK
To najszybszy sposób. Po wyborze tej opcji należy podać kod BLIK i potwierdzić na telefonie.

Przelewy24
Operator oferuje szybkie przelewy z 23 najpopularniejszych banków oraz opcję BLIK.

PZBUK 2020 depozyt przelewy24

Dotpay
Ta opcja ma najwięcej możliwości. Można wybrać zapłacić kartą (także tymi dodanymi w usłudze Google Pay), tradycyjnym przelewem internetowym, pobrać odpowiednio wypełniony blankiet do zapłaty w placówce Poczty Polskiej lub za pośrednictwem firmy Kantor Polski oraz dokonać płatności za pomocą wirtualnych portfeli.

PZBUK 2020 depozyt dotpay

Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji, jednak minimalna wpłata wynosi 5 zł.

Rejestracja w PZBuk

PZBuk wprowadził opcję szybkich wypłat. Oczywiście przed zleceniem wypłaty, bukmacher musi zweryfikować nasze konto. Musisz więc doliczyć czas potrzebny na weryfikację. Zazwyczaj jest to kilkanaście minut, ale może się zdarzyć, że nawet kilka godzin.

W zakładce konta Wyślij dokumenty załącz obustronne zdjęcie dokumentu tożsamości oraz wyciąg z konta bankowego lub potwierdzenie transakcji bankowej w formie elektronicznej. Wyciąg nie może być starszy niż 3 miesiące i musi zawierać takie dane, jak: imię i nazwisko gracza, numer rachunku, logo banku, datę.

Po pozytywnej weryfikacji możesz zlecić wypłatę środków na swoje konto bankowe. Możesz wybrać jedną z dwóch dostępnych metod płatności – DotPay lub Przelewy24. W jednym i drugim przypadku minimalna kwota wypłaty wynosi 5 zł, różni się jednak czas oczekiwania na przelew.

Jeśli wybierzesz opcję DotPay otrzymasz wypłatę nawet po 10 minutach. Oczywiście wszystko zależy od banku, godziny i dnia zlecenia itp. W przypadku Przelewów24 pieniądze na Twoim koncie powinny pojawić się po 24 godzinach.

FAQ

Aby aktywować cashback musisz i postawić kupon AKO z kursem min. 1.4. Otrzymany zwrot należy przeznaczyć na dowolny kupon AKO z kursem poj. min. 1.40. Jeśli chodzi o darmowy zakład to wystarczy przeznaczyć go na dowolny kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem zdarzenia 1.40. Z kolei bonus na gry karciane wraz z wpłaconym depozytem trzeba obrócić 5 razy na zakładach na gry karciane.

PZBuk punkty to forma wynagrodzenia graczy przez bukmachera. Można je otrzymać praktycznie za wszystko – rejestrację, potwierdzenie dokumentów, złożenie depozytu, postawienie zakładu itp. Za 10 000 punktów można zgarnąć darmowy bonus w wysokości 50 zł lub freebet 5 zł, za 5000 punktów można otrzymać bonus 20 % od wpłaty 50 zł.

Aktualnie kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany. Wystarczy założyć konto u bukmachera, aby skorzystać z pełnej oferty bonusowej.

Tak. PZBuk posiada aplikację mobilną, a jego strona mobilna jest kompatybilna z urządzeniami jak telefon czy tablet. Dokonasz za ich pomocą rejestracji, wpłacisz środki czy postawisz zakład.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close