Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez smartfonów. Za pomocą aplikacji korzystamy z promocji w restauracjach, z bankowości mobilnej, biegamy, trenujemy, sprawdzamy pogodę. Dlaczego więc nie grać u swojego ulubionego bukmachera internetowego właśnie na telefonie za pomocą aplikacji?

Bukmacherzy prześcigają się między sobą nie tylko w promocjach i pakietach startowych. Coraz bardziej da się zauważyć dbałość o estetykę stron, przejrzystość serwisów, a także dostępność i łatwość obstawiania. I o ten łatwy dostęp do zakładów i własnego konta najbardziej chodzi w przypadku aplikacji na telefon. Sceptyk mógłby zakwestionować: przecież to samo mam na stronie mobilnej bukmachera! Warto jednak sprawdzić, czy dana aplikacja nie uruchamia dodatkowych promocji i udogodnień. Dla użytkowników sprzętów przenośnych właśnie mobilność ma znaczenie.

Strona mobilna to wszystko to (albo mniej) co znajduje się na stronie internetowej bukmachera, dostosowana jest jednak do urządzeń mobilnych. Zazwyczaj strona mobilna jest okrojoną wersją oryginału. Czasem się zacina, czasem coś się urwie (bo np. tabela nie jest responsywna). Aplikacja bukmacherska to już wyższy poziom – ze specjalnymi funkcjami, dedykowanymi tylko jej, bez zacinania, łatwa w obsłudze.

Ranking Aplikacji Bukmacherskich - Najlepsze apki na zakłady mobile 2018
Bukmacher Bonus na Start
w aplikacji
Oferta w aplikacji Specjalna oferta kursowa Kod Promocyjny
Fortuna zakłady bukmacherskie
FORTUNA
8/10
Oferta VIP

10/10
Andorid Apk bukmacherska Totolotek iOS Apk bukmacherska Totolotek
✓ transmisje na żywo
✓ natychmiastowe wpłaty i wypłaty
✓ early cash-out
✓ sporty wirtualne
✓ zakłady przedmeczowe i live
✓ historia kuponów
✓ dostęp do super oferty z wyższymi kursami
✓ powiadomienia push
✓ szybki zakład (3D touch)
✓ opcja szukaj
+14%
do wygranych kuponów na wybrane wydarzenia
Totolotek Zakłady Bukmacherskie
TOTOLOTEK
9/10
1145 PLN
standard: 1020 PLN
8/10
Andorid Apk bukmacherska Totolotek iOS Apk bukmacherska Totolotek
✓ match tracker
✓ błyskawiczne płatności
✓ opcja quickbet
✓ sporty wirtualne
✓ zakłady przedmeczowe i live
✓ historia kuponów
✓ opcja szukaj
+14%
do wygranych kuponów w ofercie "Gram Grubo"
forBET zakłady bukmacherskie
FORBET
9/10
1300 PLN
standard: 1200 PLN
8/10
Andorid Apk bukmacherska Totolotek iOS Apk bukmacherska Totolotek
✓ match tracker
✓ szybkie płatności
✓ powiadomienia push
✓ sporty wirtualne
✓ zakłady przedmeczowe i live
✓ historia kuponów
brak
LV BET zakłady bukmacherskie
LVBET
8/10
1580 PLN
standard: 1500 PLN
8/10
Andorid Apk bukmacherska Totolotek iOS Apk bukmacherska Totolotek
✓ match tracker
✓ błyskawiczne płatności
✓ early cash-out
✓ sporty wirtualne
✓ zakłady przedmeczowe i live
✓ historia kuponów
+14%
do wygranych kuponów na wybrane wydarzenia
Milenium zakłady bukmacherskie
MILENIUM
8/10
800 PLN
standard: 760 PLN
8/10
Andorid Apk bukmacherska Totolotek iOS Apk bukmacherska Totolotek
✓ sporty wirtualne
✓ zakłady przedmeczowe i live
✓ powiadomienia push
✓ historia kuponów
+12%
do wygranych kuponów

Jak pobrać aplikację na telefon

Aplikacja bukmacherska działa na telefonach komórkowych, smartfonach, palmtopach i tabletach. Pierwsza rzecz, jaką należy sprawdzić, to, czy nasz bukmacher dysponuje aplikacją zgodną z oprogramowaniem na nasze urządzenie. Proporcjonalnie do rosnącej liczby użytkowników sprzętów mobilnych rośnie liczba propozycji obszarów, w jakich działają aplikacje, no i sama liczba oferowanych aplikacji. Urządzenia mobilne różnią się od siebie mobilnym systemem operacyjnym, trzy główne to: Android (na bazie jądra Linux) od Google, iOS (wcześniej znany jako iPhone OS) od Apple oraz Windows 10 Mobile (dawniej Windows Phone) od Microsoft. Aplikacje można pobrać poprzez stronę internetową bukmachera. Dostępne są również na platformach, zwanymi też sklepami z aplikacjami.

Zalety apki mobilnej

Skoro mamy już za sobą wstępne detale techniczne, warto przyjrzeć się atutom aplikacji bukmacherskiej (zanim przejdziemy do zestawień i konkretnych przykładów). Podstawowe zalety to funkcjonalność, dostępność i łatwość obsługi. Aplikacje z założenia mają być intuicyjne. Użytkownik ma dostęp do swojego konta bez konieczności logowania się poprzez konkretną stronę danego bukmachera. Gra się z poziomu pulpitu tabletu czy ekranu telefonu.

  • Zaletą są też szybkie płatności. Można doładować swoje konto za pomocą funkcji w aplikacji, jak również wypłacać wygrane.
  • By grać wystarczy kliknąć – proste i szybkie obstawianie zakładów to ważna cecha aplikacji, w momencie, kiedy decydują sekundy, np. w obstawianiu zakładów live.
  • Niektórzy bukmacherzy umożliwiają za pomocą aplikacji mobilnej oglądanie transmisji na żywo. Dla fanów i kibiców to nie lada gratka, oznacza to brak konieczności szukania po stronach internetowych streamingów z danej rozgrywki czy meczu.
  • Przydatna jest też funkcja sprawdzania swoich kuponów i statystyk w ramach konta.
  • Obstawianie meczy na telefonie staje się bardzo proste, zwłaszcza przy opcji błyskawicznych powiadomień Push. Odczytujesz krótkie informacje o dostępnych bonusach, wygranych, rozliczonych kuponach. Obstawiasz wtedy, kiedy jest to akurat dogodne i jednocześnie wygodne – a informuje Cię o tym Twój smartfon. Nie musisz frustrować się, że przegapiłeś korzystną promocję, bo za późno zasiadłeś przed monitorem komputera.
  • Powszechną opcją aplikacji bukmacherskiej jest też Match Tracker, dzięki któremu można śledzić wizualizacje rozgrywek sportowych na żywo, przejrzeć statystyki i wszystkie akcje meczu.

Co więc różnicuje aplikacje mobilne u poszczególnych bukmacherów? Czy poza funkcjonalnością i mobilnością oferują dodatkowe promocje? Warto przetestować je, porównując nie tylko do opcji na stronie mobilnej, ale też właśnie między bukmacherami online.

Fortuna aplikacja mobilna

Fortuna aplikacja mobilnaBukmacher Fortuna ma chyba najbardziej rozbudowaną aplikację mobilną. Wymienić należy przede wszystkim kompletną ofertę na zakłady przedmeczowe i live, ale także sporty wirtualne, transmisje na żywo z różnych dyscyplin, statystyki i analizy spotkań, możliwość przeglądania postawionych kuponów i dostęp do super oferty z wyższymi kursami.

W przypadku funkcji mobile są to: powiadomienia push (np. o rozstrzygniętych kuponach, o rozpoczęciu meczu), szybki zakład (dzięki funkcji 3D touch można przytrzymać przycisk z kursem), automatyczne logowanie i opcja szukaj (możliwość wyszukiwania interesujących nas informacji, spotkań itp.)

Jak widać w Fortunie mamy więcej opcji dodatkowych i przede wszystkim możemy oglądać mecze na żywo. Przez jakiś czas słyszeliśmy od graczy, że aplikacja Fortuna nie działa. Wydaje nam się jednak, że zmiany jakie zaszły w apce tego buka przez ostatnie kilka miesięcy poprawiły jakość i sprawność jej funkcjonowania. Teraz gracze chwalą głównie szybkie obstawianie kuponu.

Totolotek Mobile

Totolotek aplikacja mobilnaAplikacja mobilna Totolotka posiada pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Ostatnio ulepszona została funkcja Match Tracker, która jest dokładniejsza od wersji poprzedniej, a wizualizacje przyjemniejsze do śledzenia. Dzięki apce Totolotka można dokonywać także szybkich płatności i wypłacać wygrane. Wpłaty są dostępne przez DotPay, w tym szybkie e-przelewy 24/7 i ponad 30 banków. Wypłaty oczywiście za pośrednictwem przelewu bankowego.

Dzięki opcji QuickBet możesz powierzyć swój kupon Totolotkowi. Zdecyduj jaką stawkę chcesz postawić, ile i kiedy chcesz wygrać. Po chwili otrzymasz propozycję kuponu na zakłady. Z kolei opcja Live Tracker pozwala oglądać na żywo wizualizacje wydarzeń sportowych.

Przez aplikację bukmacherską możesz też postawić zakład w ramach promocji Gram Grubo, dzięki której nie jest pobierany podatek 12% od wygranych. Dokonasz też oczywiście rejestracji, a dzięki naszym specjalnym kodom promocyjnym otrzymasz w Totolotku wyższy bonus na start.

Niektórzy gracze narzekają na szybkość ładowania. My tego nie zauważyliśmy, choć przy “odpalaniu” live trackera faktycznie musieliśmy poczekać kilka sekund na wgranie. Co ważne apkę ściągną zarówno posiadacze smartfonów, jak i iPhonów.

Aplikacja Mobilna iOS i Android w LV BET

Na aplikację tego bukmachera trzeba było trochę poczekać. Wreszcie, w 2018 roku zdecydował się wprowadzić ją dla swoich graczy. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android, a od sierpnia 2018 także na iOS.

Aplikację na Android można pobrać tylko przez stronę LVBET (nie ściągniesz jej przez Google Play). Jednak jak tylko wejdziesz na stronę bukmachera i klikniesz zakładkę “Mobile”, znajdziesz tam szczegółowy opis co musisz zrobić, aby pobrać aplikację. Nie powinno Ci to zająć więcej niż 2 minuty. Z kolei aplikację na iOS pobierzesz w sklepie App Store. Jak już ściągniesz apkę możesz korzystać ze specjalnych funkcji, jakie udostępnia bukmacher.

Match Tracker to możliwość oglądania wizualizacji wydarzeń sportowych z dokładna analizą i statystykami. Z kolei Rapid Pay umożliwia szybkie wpłaty i wypłaty na konto, a cash-out zamknięcie kuponu przed zakończeniem spotkania. LV BET udostępnia także pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, które obstawisz po wcześniejszej rejestracji, także z poziomu telefonu.

Darmowa apka forBET

Mamy tu dostęp do wszystkich zakładów (także live), funkcję Match Tracker i Rapid Pay, czyli szybkiego doładowania konta. W ostatnim czasie doszła także możliwość obstawiania sportów wirtualnych i oglądania transmisji wirtuali na telefonie.  Do tego forBET wprowadził również funkcję automatycznego logowania i powiadomienia push (np. o rozliczonym kuponie).

Trzeba jednak przyznać, że aplikacja bukmacherska forBET jest też bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dostępna jest na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Aplikacja Milenium na telefon

Także ten bukmacher ma całkiem dobrą apkę, jeśli chodzi o funkcje na telefon. Jednak nie wyróżnia się ona na tle innych. Jest dostępna na Androida (przez stronę bukmachera Milenium) oraz iOS. Dzięki niej masz szybki dostęp do swojego konta, pełnej oferty zakładów i live, możliwość łatwego sprawdzenia postawionych kuponów, wyników spotkań na żywo, a także powiadomień o promocjach i ważnych wydarzeniach sportowych.

Minusem jest brak możliwości wpłaty i wypłaty środków na konto i sporadyczne błędu przy logowaniu. Widać jednak poprawę i to, że Milenium dba o ulepszenie swojej aplikacji mobilnej.

STS mobile

Trzeba przyznać, że Fortuna ma sporą konkurencję w postaci bukmachera STS. Oczywiście jeśli chodzi o aplikację mobile. Na sam początek zaznaczmy, że jako jedyni bukmacherzy posiadają opcję oglądania transmisji na żywo właśnie z poziomu telefonu.

Postawimy dowolny zakład z oferty STS – prematch i live, na sporty wirtualne. Dzięki czatowi możemy dyskutować z innymi graczami, a dzięki opcji Livescore sprawdzać na żywo aktualne wyniki sportowe i statystyki z meczów.  

Jeśli chodzi o płatności to dokonamy wpłaty przez PayU, Skrilla i NETELLERa, a wypłaty za pomocą usługi STSpay pojawią się na naszym koncie błyskawicznie (masz też wgląd w swoją historię operacji płatniczych).

Dzięki opcji cash-out możesz wypłacić kupon jeszcze przed zakończeniem spotkania, a dzięki funkcji szybki zakład łatwo postawisz kupon. Do tego masz też możliwość zabezpieczenia aplikacji STS swoim PIN-em lub Touch ID.

Aplikacja Etoto mobile

Aplikacja Etoto to chyba najbardziej wyczekiwana zmiana, jaką zapowiadał bukmacher. I w końcu się doczekaliśmy. Od listopada 2018 roku można już korzystać z apki na urządzenia mobilne zarówno z systemem iOS jak i Android. Etoto aplikacja z pewnością ułatwiła obstawianie meczy, bowiem łatwo można postawić w niej kupon, dostępne są też wszystkie dyscypliny z oferty. Do tego mamy ułatwienia w postaci szybkich płatności oraz bonusów dedykowanych urządzeniom mobile. Oczywiście wciąż można korzystać z wersji mobilnej, która dostosowana jest zarówno do telefonów, jak i tabletów. Strona mobilna jest intuicyjna, łatwo się na niej odnaleźć – sprawnie postawisz kupon, wybierzesz zakład, sprawdzisz wyniki meczów itp.

Totalbet apk

Totalbet aplikacja bukmacherskaPo uruchomieniu strony Totalbet początkowo nie można było korzystać z aplikacji mobilnej tego bukmachera, jednak nie trzeba było długo czekać, aby móc obstawiać mecze także na telefonie. Ze strony Totalbetu można pobrać apkę póki co tylko na urządzenia z systemem Android. Gracze z iPhonami muszą jeszcze chwilę poczekać. 

Aplikacja bukmacherska Totalbet posiadała ofertę na wszystkie zakłady, także na żywo. Do tego można skorzystać z szybkich płatności i profesjonalnych statystyk. Dostępna jest również funkcja powiadomień Push i Match Trackera. Bukmacher zapowiedział też w przyszłości dodatkowe promocje w aplikacji mobilnej.

Najlepsza polska aplikacja bukmacherska

Jak już pisaliśmy – trudno przebić aplikację mobilną Fortuny i STS. Ogromny plus za możliwość oglądania na telefonie transmisji na żywo i wiele funkcji dodatkowych. To właśnie u tych dwóch bukmacherów najłatwiej jest – naszym zdaniem – obstawiać mecze na telefonie. Aplikację Totolotka, forBETu i LV BET stawiamy trochę niżej. O krok dalej jest Milenium, ale prawie na równi z pozostałą trójką. Aplikacja bukmacherska Totalbet ma duże szanse wskoczyć na wysokie miejsce, dlatego też czekamy na jej uruchomienie. No i na koniec Etoto i jego aplikacja na telefon, która stoi pod znakiem zapytania.

Z poziomu aplikacji mobilnej możesz dokonać rejestracji u wybranego bukmachera. Pamiętaj o kodach promocyjnych legalnych bukmacherów, które podwyższą Twój bonus powitalny, oferowany na stronie buka. Sprawdź, jak uzyskać najwyższy bonus u bukmachera Totolotek, forBET, Fortuna, LV BET, Milenium i Etoto.

Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie – Ranking TOP5, Bonusy, Opinie
4.7 (94.4%) 25 votes