• Porady
 • Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie – Ranking, Bonusy, Opinie

Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie – Ranking, Bonusy, Opinie

Większość graczy bukmacherów korzysta z aplikacji mobilnych do obstawiania zakładów. Są one na bieżąco aktualizowane i uzupełnianie o dodatkowe elementy, które mają ułatwić grę. Przyjrzeliśmy się wszystkim aplikacjom bukmacherskim dostępnym na rynku i sprawdziliśmy, która z nich jest najlepsza.

Spis treści

Najlepsze aplikacje bukmacherskie 2022 – TOP 5

BukmacherOferta zakładówZalety aplikacjiOcena aplikacjiKod Rejestracyjny

STS
– prematch,
– live,
– sporty wirtualne,
– gry karciane
– transmisje meczowe,
– szybkie wpłaty i wypłaty,
– powiadomienia push,
– szybkie zakłady 3D Touch
9,5/10Zobacz kod

FORTUNA
– prematch,
– live
– sporty wirtualne
– transmisje meczowe,
– rozbudowane statystyki,
– szybkie wpłaty i wypłaty,
– powiadomienia push,
– szybkie zakłady 3D Touch,
– skaner kuponów
9/10Zobacz kod

ETOTO
– prematch,
– live,
– sporty wirtualne
– bonus w aplikacji,
– szybkość działania,
– niewielki rozmiar aplikacji,
– bardzo dobrze działające zakłady na żywo
– historia kuponów
9/10Zobacz kod

SUPERBET
– prematch,
– live,
– sporty wirtualne,
– gry karciane
– transmisje meczowe,
– liczne metody płatności,
– powiadomienia push,
– media społecznościowe SuperSocial,
– skaner kuponów,
– liczne opcje personalizacji
9/10Zobacz kod

FORBET
– prematch,
– live,
– sporty wirtualne,
– gry karciane
– szybkie wpłaty i wypłaty,
– skaner kuponów,
– możliwość zmiany motywu
– opcja BetMarket
8,5/10Zobacz kod

Aplikacja bukmacherska vs strona mobilna

W aplikacjach bukmacherskich chodzi o łatwy dostęp do zakładów i własnego konta. Sceptyk mógłby zakwestionować: przecież to samo mam na stronie mobilnej bukmachera! Warto jednak sprawdzić, czy dana aplikacja nie uruchamia dodatkowych promocji i udogodnień. Dla użytkowników sprzętów przenośnych właśnie mobilność ma znaczenie.

Strona mobilna to wszystko to (albo mniej) co znajduje się na stronie internetowej bukmachera, dostosowana jest jednak do urządzeń mobilnych. Zazwyczaj strona mobilna jest okrojoną wersją oryginału. Czasem się zacina, czasem coś się urwie (bo np. tabela nie jest responsywna). Aplikacja bukmacherska to już wyższy poziom – ze specjalnymi funkcjami, dedykowanymi tylko jej, bez zacinania, łatwa w obsłudze. A przynajmniej taka powinna być. Zobaczmy zatem jak wygląda to u poszczególnych bukmacherów.

Jak pobrać aplikację na telefon?

Aplikacja bukmacherska działa na telefonach komórkowych, smartfonach, palmtopach i tabletach. Pierwsza rzecz, jaką należy sprawdzić, to, czy nasz bukmacher dysponuje aplikacją zgodną z oprogramowaniem na nasze urządzenie. Proporcjonalnie do rosnącej liczby użytkowników sprzętów mobilnych rośnie liczba propozycji obszarów, w jakich działają aplikacje, no i sama liczba oferowanych aplikacji. Urządzenia mobilne różnią się od siebie mobilnym systemem operacyjnym, trzy główne to: Android (na bazie jądra Linux) od Google, iOS (wcześniej znany jako iPhone OS) od Apple oraz Windows 10 Mobile (dawniej Windows Phone) od Microsoft.

Pobieranie aplikacji na Android

Zwykle pobieranie aplikacji bukmacherskiej na urządzenia z systemem Android wygląda podobnie u każdego bukmachera. Warto jednak dodać, że apek na Android nie znajdziemy w Google Play. Należy je pobrać ze strony buka. Cały proces opiszemy na przykładzie aplikacji STS.

 1. Zezwól na instalację aplikacji „z innych źródeł”.
  W ustawieniach swojego telefonu wybierz zabezpieczenia i zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Google Play.
 2. Wejdź na stronę mobilną bukmachera przez przeglądarkę w telefonie.
  Wejdź na stronę mobile.sts.pl.
 3. Kliknij w przycisk „Aplikacja”.
  W górnym menu na wersji mobilnej strony znajdziesz przycisk, który przekieruje cię do strony, z której możesz pobrać apkę.
 4. Kliknij przycisk „pobierz aplikację STS na Androida.
 5. Uruchom apkę na swoim telefonie.
  Po pobraniu aplikacji kliknij „otwórz” na swoim telefonie i zainstaluj apkę.

Pobieranie aplikacji na iOS

Pobieranie apki na urządzenia z systemem iOS jest nieco prostsze, gdyż znajdziemy je w Apple App Store.

 1. Wpisz nazwę bukmachera.
  W Apple App Store wpisz nazwę bukmachera, którego apkę chcesz pobrać i pobierz ją.
 2. Potwierdź swoją pełnoletność.
  Przed instalacją pojawi się komunikat, w którym musisz potwierdzić, że masz ukończone 18 lat.
 3. Zainstaluj aplikację.
  Kliknij. przycisk „instaluj” na swoim telefonie i zacznij korzystanie z apki.

Zalety apki mobilnej

Skoro mamy już za sobą wstępne detale techniczne, warto przyjrzeć się atutom aplikacji bukmacherskiej (zanim przejdziemy do zestawień i konkretnych przykładów). Podstawowe zalety to funkcjonalność, dostępność i łatwość obsługi. Aplikacje z założenia mają być intuicyjne. Użytkownik ma dostęp do swojego konta bez konieczności logowania się poprzez konkretną stronę danego bukmachera. Gra się z poziomu pulpitu tabletu czy ekranu telefonu.

 • Zaletą są też szybkie płatności. Można doładować swoje konto za pomocą funkcji w aplikacji, jak również wypłacać wygrane.
 • By grać wystarczy kliknąć – proste i szybkie obstawianie zakładów to ważna cecha aplikacji, w momencie, kiedy decydują sekundy, np. w obstawianiu zakładów live.
 • Niektórzy bukmacherzy umożliwiają za pomocą aplikacji mobilnej oglądanie transmisji na żywo. Dla fanów i kibiców to nie lada gratka, oznacza to brak konieczności szukania po stronach internetowych streamingów z danej rozgrywki czy meczu.
 • Przydatna jest też funkcja sprawdzania swoich kuponów i statystyk w ramach konta.
 • Obstawianie meczy na telefonie staje się bardzo proste, zwłaszcza przy opcji błyskawicznych powiadomień Push. Odczytujesz krótkie informacje o dostępnych bonusach, wygranych, rozliczonych kuponach. Obstawiasz wtedy, kiedy jest to akurat dogodne i jednocześnie wygodne – a informuje Cię o tym Twój smartfon. Nie musisz frustrować się, że przegapiłeś korzystną promocję, bo za późno zasiadłeś przed monitorem komputera.
 • Powszechną opcją aplikacji bukmacherskiej jest też Match Tracker, dzięki któremu można śledzić wizualizacje rozgrywek sportowych na żywo, przejrzeć statystyki i wszystkie akcje meczu.

Co więc różnicuje aplikacje mobilne u poszczególnych bukmacherów? Czy poza funkcjonalnością i mobilnością oferują dodatkowe promocje? Warto przetestować je, porównując nie tylko do opcji na stronie mobilnej, ale też właśnie między bukmacherami online.

Aplikacje mobilne u bukmacherów

W tabeli na górze artykułu wybraliśmy pięciu bukmacherów, którzy naszym zdaniem mają najlepsze aplikacje. Jednak kilku innych buków również ma całkiem dobre apki na telefon. Przetestowaliśmy wszystkie z nich. Poniżej znajdziesz wyniki naszych testów.

STS mobile

Oprogramowanie STS to prawdziwy kombajn, który oferuje sporą liczbę funkcji oraz liczne transmisje meczowe online z topowych lig piłkarskich oraz innych prestiżowych rozgrywek, takich jak np. NBA. 

STS aplikacja mobilna

 • transmisje na żywo
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • cash-out
 • statystyki
 • sporty wirtualne
 • zakłady prematch i na żywo
 • historia kuponów
 • dostęp do oferty z wyższymi kursami
 • powiadomienia push
 • szybki zakład (3D touch)
 • gry karciane Betgames

Z poziomu aplikacji tego bukmachera postawimy dowolny zakład z oferty STS – prematch i live, na sporty wirtualne czy gry karciane. Nasze typy na kuponie możemy umówić z innymi graczami na czacie, a dzięki opcji Livescore sprawdzać na żywo aktualne wyniki sportowe i statystyki z meczów. Zaletą tej aplikacji są również rozbudowane opcje jej personalizacji, które obejmują m. in. włączanie i wyłączanie powiadomień o rozliczeniu kuponów.

Jeśli chodzi o płatności to wpłaty dokonamy przez platformy PayU, Skrilla i NETELLERa, a wypłaty za pomocą usługi STSpay, a pieniądze pojawią się na naszym koncie błyskawicznie (masz też wgląd w swoją historię operacji płatniczych). Dzięki opcji cash-out możesz wypłacić kupon jeszcze przed zakończeniem spotkania, a dzięki funkcji szybki zakład łatwo postawisz kupon. Do tego masz też możliwość zabezpieczenia aplikacji STS swoim PIN-em, Touch ID lub Face ID. Apka tego bukmachera jest dostępna na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

Fortuna aplikacja mobilna

Bukmacher Fortuna ma jedną z najbardziej rozbudowanych aplikacji mobilnych ze wszystkich legalnych bukmacherów online. Jako jej zalety wymienić należy przede wszystkim kompletną ofertę na zakłady przedmeczowe i live, ale także sporty wirtualne, transmisje na żywo z różnych dyscyplin, niezwykle rozbudowane statystyki i analizy spotkań, możliwość przeglądania postawionych kuponów i dostęp do super oferty z wyższymi kursami.

Fortuna mobile
 • transmisje na żywo
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • early cash-out
 • rozbudowane statystyki
 • sporty wirtualne
 • zakłady przedmeczowe i live
 • historia kuponów
 • dostęp do super oferty z wyższymi kursami
 • powiadomienia push
 • szybki zakład (3D touch)
 • opcja szukaj i sprawdź kupon
 • skaner kuponów

Warto też wspomnieć o powiadomienia push (np. o rozstrzygniętych kuponach, o rozpoczęciu meczu), szybki zakład (dzięki funkcji 3D touch można przytrzymać przycisk z kursem), automatyczne logowanie, opcje szukaj (możliwość wyszukiwania interesujących nas informacji, spotkań itp.) i skanuj kupon, a także logowanie za pomocą Face ID.

Jak widać w Fortunie mamy sporo opcji dodatkowych i przede wszystkim możemy oglądać mecze na żywo w ramach Fortuna TV, a transmisji streamingowych jest naprawdę sporo. Przez jakiś czas słyszeliśmy od graczy, że aplikacja Fortuna nie działa. Wydaje nam się jednak, że zmiany jakie zaszły w apce tego buka przez ostatnie kilka miesięcy poprawiły jakość i sprawność jej funkcjonowania. Teraz gracze chwalą głównie szybkie obstawianie kuponu. Aplikacja Fortuny jest dostępna na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Aplikacja Etoto mobile

Bukmacher Etoto zdecydowanie usprawnił funkcjonowanie swojej aplikacji, dzięki czemu znalazł się w czołówce najlepszych aplikacji bukmacherskich. Po dokładnym przetestowaniu apki, trzeba powiedzieć otwarcie, że wad jest bardzo niewiele, natomiast zalet zdecydowanie nie brakuje. Po pierwsze wygląd aplikacji jest bardzo prosty i przejrzysty, dzięki czemu nawet mniej obeznani w temacie bukmacherki gracze bez problemu mogą dotrzeć do interesującego ich rynku lub meczu. Ponadto aplikacja ETOTO zajmuje bardzo mało miejsca w telefonie. Zaledwie 23,2 mb, to znacznie mniej niż w przypadku innych aplikacji (dla przykładu aplikacja Fortuny zajmuje 176 mb).

mobile-etoto
 • Zakłady przedmeczowe i live
 • Szybkie płatności
 • Freebet 20 zł w aplikacji
 • Bardzo dobrze działające zakłady na żywo
 • Powiadomienia push
 • Przejrzysty wygląd
 • Bardzo sprawne funkcjonowanie
 • Szybko rozliczane zakłady
 • Historia kuponów
 • niewielki rozmiar aplikacji

Aplikacja funkcjonuje bez zarzutu. Działa bardzo szybko, dzięki czemu gracze mogą bez problemu przeglądać ofertę i korzystać z zakładu na żywo. Dobra aplikacja to podstawa grania zakładów live i aplikacja Etoto zdecydowanie spełnia oczekiwania. Kursy zmieniają się dynamicznie, a aplikacja nie zacina się, dzięki czemu gracze mogą obstawiać każdą interesującą ich akcję nie martwiąc się, że system zawiedzie ich oczekiwania.

Bez zarzutu działają również wpłaty i wypłaty, które przez aplikacje przebiegają błyskawicznie i są bardzo proste. Logować się można za pomocą palca (biometrycznie), kodu PIN oraz e-mail i hasłem. Nie ma żadnych problemów z logowaniem, niezależnie od wybranej opcji. Sprawdziliśmy także funkcjonowanie czatu i tam również nie dopatrzyliśmy się żadnych błędów ani opóźnień.

Jako jeden z niewielu bukmacherów Etoto wprowadził do oferty bonus w aplikacji mobilnej. Wynosi on 20 zł. Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł, a po zaksięgowaniu wpłaty freebet zostanie dodany do konta.

Jedyny minus jakiego się dopatrzyliśmy to statystyki w aplikacji ETOTO. Są one zbyt mało przejrzyste oraz powinny być bardziej rozbudowane. Nie jest to jednak wada nazbyt rażąca i tylko nieznacznie zaburza bardzo pozytywny odbiór aplikacji.

Superbet aplikacja mobilna

Bukmacher Superbet posiada naprawdę dobrą aplikację na urządzenia z systemem Android i iOS. Przy pobieraniu apki nie ma żadnych problemów, podobnie jak z jej instalacją. Wygląd aplikacji jest bardzo przyjemny dla oka, a użytkownicy mogą dodatkowo wybrać spośród dwóch motywów – klasycznego i ciemnego.

Superbet aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • transmisje na żywo
 • powiadomienia push
 • skaner kuponów
 • media społecznościowe SuperSocial
 • historia kuponów
 • wiele metod płatności (Revolut)
 • rozbudowane statystyki
 • program TV
 • sporty wirtualne
 • gry karciane

Na głównej stronie zaproponowane są najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w najbliższym czasie. Wyróżniono też zakłady specjalne i program telewizyjny. Z dolnego menu można wybrać dyscypliny, zakłady na żywo i kupony. Informacje o swoim koncie, opcje wpłaty i wypłaty, ustawienia konta i pomoc dostępne są z menu w lewym górnym rogu. Zaletą tej aplikacji jest również możliwość skorzystania z mediów społecznościowych SuperSocial, w których znajdziesz ciekawe typy od skutecznych typerów, a także dostęp do ciekawych artykułów sportowych i bukmacherskich. Na plus zaliczyć należy również możliwość skorzystania ze skanera kuponów oraz przede wszystkim liczne transmisje meczowe online.

Dużym plusem jest również różnorodność metod płatności. Wpłacając depozyt mamy do wyboru: BLIKa, portfele elektroniczne Skrill i Neteller, karty płatnicze Visa i MasterCard, system płatności Przelewy24. Jako jedyny bukmacher Superbet umożliwia również wpłaty aplikacją Revolut.

Darmowa apka forBET

Aplikacja mobilna forBET to naprawdę solidny kawał softu. Mamy tu dostęp do wszystkich zakładów, zarówno przedmeczowych, jak i live, sportów wirtualnych i gier karcianych, funkcję Match Tracker, a także opcję Rapid Pay, która daje możliwość szybkiej wypłaty środków. W ostatnim czasie doszła także opcja cashback – dostępna tylko i wyłącznie w apce i na stronie mobilnej.

forBET mobile
 • match tracker
 • szybkie płatności
 • powiadomienia push
 • sporty wirtualne
 • gry karciane
 • zakłady przedmeczowe i live
 • transmisje na żywo
 • historia kuponów
 • skaner kuponów
 • opcja BetMarket

Do tego forBET wprowadził również funkcję automatycznego logowania i powiadomienia push (np. o rozliczonym kuponie). Trzeba jednak przyznać, że aplikacja bukmacherska forBET jest też bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a przy tym bardzo atrakcyjna dla oka. Dużą zaletą tego oprogramowania są również transmisje meczowe, jednak niestety jest ich niewiele w porównaniu do ofert takich bukmacherów jak STS czy Fortuna. To co wyróżnia apkę forBET spośród innych bukmacherów to opcja BetMarket, dzięki której będziesz mógł skorzystać z mnóstwa gotowych kuponów innych graczy.

Aplikacja mobilna iOS i Android w LV BET

Na aplikację tego bukmachera trzeba było trochę poczekać, jednak jest ona już dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Aplikację na Android można pobrać tylko przez stronę LVBET (nie ściągniesz jej przez Google Play). Jednak jak tylko wejdziesz na stronę bukmachera i klikniesz zakładkę “Mobile”, znajdziesz tam szczegółowy opis co musisz zrobić, aby pobrać aplikację. Nie powinno Ci to zająć więcej niż 2 minuty. Z kolei aplikację na iOS pobierzesz w sklepie App Store. Jak już ściągniesz apkę możesz korzystać ze specjalnych funkcji, jakie udostępnia bukmacher. 

LV BET mobile
 • match tracker
 • błyskawiczne wpłaty i wypłaty Rapid Pay
 • early cash-out
 • sporty wirtualne
 • gry karciane
 • rozbudowana sekcja esportowa
 • zakłady przedmeczowe i live
 • historia kuponów
 • wiele metod płatności
 • transmisje na żywo

Match Tracker to możliwość oglądania wizualizacji wydarzeń sportowych z dokładna analizą i statystykami. Z kolei Rapid Pay umożliwia szybkie wpłaty i wypłaty na konto, a cash-out zamknięcie kuponu przed zakończeniem spotkania. LV BET udostępnia pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, sportów wirtualnych i gier karcianych, które obstawisz po wcześniejszej rejestracji, także z poziomu telefonu. Ponadto, apka LVBET umożliwia dostęp do dedykowanej sekcji esportowej, która należy do najbardziej rozbudowanych na polskim rynku. Z panelu aplikacji można śledzić też transmisje na żywo, jednak jest ich stosunkowo niewiele.

Niestety mimo sporych zalet mieliśmy mały problem przy wpłacie środków kartą debetową i klika razy aplikacja się zacięła.

Noblebet aplikacja

Tę aplikację oceniamy bardzo dobrze. Nie była ona udostępniona od samego początku, ale na szczęście już jest. Dostępna w wersji na systemy Android i iOS. Co w niej znajdziemy? Pełną ofertę zakładów, taką samą jak na stronie buka, a zatem można z jej pomocą typować zakłady przedmeczowe, live, gry karciane i sporty wirtualne.

Noblebet aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • funkcja cash-out
 • match tracker
 • dedykowane promocje
 • sporty wirtualne
 • gry karciane
 • opcja Betbuilder
 • transmisje na żywo
 • rozbudowane statystyki

W apce jest dostępna opcja szybkich wypłat, dzięki czemu pieniądze znajdą się na twoim koncie już po 10 minutach od zlecenia. Funkcja cash-out to kolejny plus aplikacji Noblebet, dzięki niej możesz wypłacić środki przed zakończeniem spotkania. Z pomocą opcji match tracker możesz śledzić w swoim telefonie wizualizacje spotkań na żywo. Dodatkowo bukmacher udostępnia też transmisje na żywo z ciekawych meczów. Naszym zdaniem apka jest bardzo czytelna i wygodna, a pobieranie i instalacja nie sprawiają żadnych problemów. Dużą zaletą tego oprogramowania jest również funkcja Betbuilder, która umożliwia tworzenie zakładów łączonych z jednego wydarzenia.

Dodajmy jeszcze, że Noblebet, jaki jeden z niewielu bukmacherów oferuje bonus na start w aplikacji. Są również dedykowane promocje dla graczy, którzy już korzystają z apki.

Totalbet apka

Po uruchomieniu strony TOTALbet, początkowo nie można było korzystać z aplikacji mobilnej tego bukmachera, jednak nie trzeba było długo czekać, aby móc obstawiać mecze także na telefonie. Ze strony Totalbetu można pobrać apkę na urządzenia z systemem Android i iOS.

Aplikacja bukmacherska TOTALbet posiadała ofertę na wszystkie zakłady, także na żywo. Od niedawna można za jej pomocą uzyskać dostęp do sportów wirtualnych oraz gier karcianych TOTAL Games, co należy zaliczyć na spory plus.

Totalbet mobile
 • zakłady przedmeczowe i live
 • transmisje na żywo
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • powiadomienia push
 • historia kuponów
 • match tracker
 • cashout
 • sporty wirtualne
 • gry karciane TOTAL Games
 • wiele metod płatności

Do tego można skorzystać z szybkich płatności i profesjonalnych statystyk. Dostępna jest również funkcja powiadomień Push i Match Trackera. Ponadto, co jakiś czas pojawiają się dodatkowe promocje w aplikacji mobilnej. Aplikacja TOTALbet pozwala również na śledzenie transmisji meczowych, które są dostępne w wersji komputerowej.

Nowa aplikacja eWinner

Od 2020 roku, aplikację mobilną znajdziemy również w ofercie bukmachera eWinner. Jest to jeden z najmłodszych operatorów na polskim rynku, który jednak od początku wykazuje niezwykle wysokie aspiracje. Dlatego też nie dziwi, że jego aplikacja mobilna prezentuje całkiem dobry poziom. Jedną z największych zalet tej aplikacji jest możliwość skorzystania z funkcji Custom Bet, która pozwala stworzyć swój własny zakład.

ewinner aplikacja
 • zakłady przedmeczowe i live
 • błyskawiczne płatności
 • rozbudowane statystyki
 • match tracker
 • opcja Custom Bet
 • sporty wirtualne

Użytkownicy apki mogą również skorzystać z opcji błyskawicznej wpłaty środków za pomocą platform Blue Media i Przelewy24. Lista dostępnych zakładów przedmeczowych i na żywo jest imponująca i obejmuje wszystkie zakłady z oferty na urządzenia desktopowe. Nawigację po ofercie ułatwia wygodna wyszukiwarka, a mecze live posiadają opcję match tracker i bardzo fajne statystyki. Niemniej, jest kilka rzeczy, których nam zabrakło, takich jak transmisje czy powiadomienia push, jednak nie zmienia to faktu, że aplikacja eWinner to naprawdę atrakcyjny soft.

Promocje na mobile w PZBUK

Początkowo, PZBUK wprowadził aplikację bukmacherską na urządzenia z systemem Android, jednak od pewnego czasu korzystać z niej mogą również użytkownicy sprzętu firmy Apple. Obie wersje łatwo ściągniesz ze strony PZBUK (niestety wersja na Android nie jest dostępna w sklepie Google Play). Dzięki tej apce można łatwo i szybko typować zakłady przedmeczowe i na żywo oraz sporty wirtualne i gry karciane.

PZBUK mobile
 • szybkie płatności
 • zakłady prematch i live
 • cash-out
 • sporty wirtualne
 • gry karciane
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • opcja szukaj
 • dedykowane promocje

Bukmacher gwarantuje też szybkie wypłaty środków, opcję cashout, powiadomienia PUSH czy Match Tracker. Co jednak najistotniejsze – PZBUK przygotował dla graczy specjalne promocje na urządzenia mobilne. Jedną z nich są zakłady Kardio. Od pewnego czasu, z panelu aplikacji możemy korzystać ze sportów wirtualnych oraz zakładów na gry karciane.

Niestety sama aplikacja jest przestarzała i przydałaby się jej aktualizacja. Brakuje również transmisji meczowych i większego wyboru metod płatności.

Totolotek mobile

Aplikacja mobilna Totolotka posiada pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dzięki apce Totolotka można dokonywać także szybkich płatności i wypłacać wygrane. Wpłaty są dostępne przez DotPay, która obejmuje szybkie e-przelewy 24/7 i obsługę ponad 30 banków. Wypłaty wykonujemy za pośrednictwem przelewu bankowego.

Totolotek mobile
 • match tracker
 • błyskawiczne płatności
 • opcja quickbet
 • opcja ticket scanner
 • zakłady przedmeczowe i live
 • historia kuponów
 • opcja szukaj
 • dobre wizualizacje

Dzięki opcji QuickBet możesz powierzyć swój kupon Totolotkowi. Zdecyduj jaką stawkę chcesz postawić, ile i kiedy chcesz wygrać. Po chwili otrzymasz propozycję kuponu na zakłady. Z kolei opcja Live Tracker pozwala oglądać na żywo wizualizacje wydarzeń sportowych. Warto odnotować, że funkcja ta została w ostatnim czasie mocno poprawiona, a jej wizualizacje stały się jeszcze przyjemniejsze dla oka.

Niektórzy gracze narzekają na szybkość ładowania poszczególnych podstron. Faktem jest, że na załadowanie poszczególnych podstron czasami trzeba chwilę poczekać, jednak ogólnie rzecz biorąc nie pogorszyło to naszych wrażeń z korzystania z tego softu. Naszym zdaniem w aplikacji brakuje dodatkowych opcji, które wyróżniłyby ją spośród innych. Nie ma transmisji meczowych, sportów wirtualnych czy gier karcianych.

Fuksiarz na telefon

Ze strony fuksiarz.pl możemy pobrać aplikację mobilną. Niestety jest póki co dostępna tylko na urządzenia z systemem Android. To bardzo duży minus, który wyklucza z korzystania z aplikacji wszystkie osoby posiadające iPhony. Skupmy się jednak na tym co jest. Apka jest bardzo podobna do wersji mobilnej strony. Jest bardzo czytelna i łatwa w nawigacji. Brakuje niestety jakiegoś specjalnego bonusu na aplikację.

Fuksiarz aplikacja
 • zakłady przedmeczowe i live
 • zakłady na gry karciane
 • sporty wirtualne
 • szybkie wypłaty
 • historia kuponów
 • Early Payout

Aplikacja Fuksiarz nie wyróżnia się niczym szczególnym. Znajdziemy w niej podstawowe funkcje jak historię kuponów i transakcji czy szybkie wpłaty i wypłaty. Apka momentami działa dosyć wolno, zwłaszcza podczas przechodzenia między podstronami.

BETFAN aplikacja na telefon

Do pobrania aplikacji mobilnej BETFAN zachęcił nas nie byle kto, bo sam Mariusz Pudzianowski, który jest wszechobecny we wszystkich usługach oferowanych przez tego buka. Sama appka oferuje praktycznie wszystkie możliwości dostępne w wersji serwisu na przeglądarki w urządzeniach mobilnych. Jest więc całkiem nieźle: aplikacja jest stabilna, a do tego działa płynnie, chociaż czasami dość uciążliwe jest ładowanie poszczególnych podstron. Użytkownicy zyskują dostęp do pełnej oferty zakładów pre-match i live, a także do efektownych sportów wirtualnych.

BETFAN aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • szeroka oferta na rozrywkę
 • sporty wirtualne
 • szybkie wypłaty
 • 3 wersje aplikacji: na Android, iOS i Huawei
 • powiadomienia push

Aplikacja jest dostępna w trzech wersjach, w zależności od urządzenia na jakie chcemy ją pobrać: Android, iOS lub Huawei. Niby wszystko ok i na miejscu, jednak po raz kolejny zabrakło nam czegoś specjalnego, np. transmisji meczowych na żywo czy specjalnych promocji dla graczy, którzy zdecydują się zainstalować ten soft na swoich urządzeniach mobilnych. Przydałoby się również więcej metod płatności. Jest więc kilka elementów do poprawienia, jednak BETFAN już teraz ma dobrą bazę do dalszego rozwoju.

Apka Betclic

Aplikacja Betclic jest średnia. Zacznijmy jednak od plusów. Działa bardzo sprawnie zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i Android. Jest szybka i funkcjonalna, nie zacina się. Obstawimy tu wszystkie zakłady w ofercie bukmachera, w tym ponad 200 różnych zakładów na jeden mecz. Dostępne są tu  szybkie płatności, liczne transmisje live w ramach Betclic TV czy szybka rejestracja. Z pozycji telefonu czy tabletu zyskujemy dostęp do swoich kuponów, obsługi klienta czy funkcji cashout. Przejdźmy do minusów. Bukmacher oferuje stosunkowo mały wybór metod płatności. Do minusów zaliczyć należy również brak sportów wirtualnych oraz gier karcianych w aplikacji.

Betclic mobile
 • zakłady przedmeczowe i live
 • transmisje na żywo
 • cash-out
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • błyskawiczne płatności
 • match tracker

BetX na telefon

Nowy bukmacher BetX również udostępnił na samym początku działalności aplikację bukmacherską. Niestety trzeba ją jeszcze dopracować, gdyż brakuje kilku elementów. Niemniej jednak wygląda ona bardzo dobrze. Proste menu, ciekawa kolorystyka sprawiają, że nawigowanie jest bardzo proste. Dostępne są wersje na systemy Android i iOS. Można typować zakłady przedmeczowe, na żywo i sporty wirtualne, a także gry karciane BetX. Przydałyby się jednak jakieś promocje na mobile i transmisje na żywo.

BetX aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • powiadomienia push
 • sporty wirtualne
 • match tracker
 • gry karciane
 • płatność Revolutem

Najlepsza polska aplikacja bukmacherska

Jak już pisaliśmy – trudno przebić aplikację mobilną Fortuny i STS. Ogromny plus za możliwość oglądania na telefonie transmisji na żywo i wiele funkcji dodatkowych. To właśnie u tych dwóch bukmacherów najłatwiej jest – naszym zdaniem – obstawiać mecze na telefonie. Aplikację Totolotka, forBETu i LV BET stawiamy trochę niżej. Aplikacja bukmacherska Totalbet ma duże szanse wskoczyć na wysokie miejsce, dlatego też czekamy na jej uruchomienie. No i na koniec Etoto i jego aplikacja na telefon, która stoi pod znakiem zapytania.

Z poziomu aplikacji mobilnej możesz dokonać rejestracji u wybranego bukmachera. Pamiętaj o kodach promocyjnych legalnych bukmacherów, które podwyższą Twój bonus powitalny, oferowany na stronie buka. Sprawdź, jak uzyskać najwyższy bonus u bukmachera Totolotek, forBET, Fortuna, LV BET i Etoto.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close