Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie – Ranking, Bonusy, Opinie

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez smartfonów. Za pomocą aplikacji korzystamy z promocji w restauracjach, z bankowości mobilnej, biegamy, trenujemy, sprawdzamy pogodę. Dlaczego więc nie grać u swojego ulubionego bukmachera internetowego właśnie na telefonie za pomocą aplikacji?

Aplikacja bukmacherska vs strona mobilna

Bukmacherzy prześcigają się między sobą nie tylko w promocjach i pakietach startowych. Coraz bardziej da się zauważyć dbałość o estetykę stron, przejrzystość serwisów, a także dostępność i łatwość obstawiania. I o ten łatwy dostęp do zakładów i własnego konta najbardziej chodzi w przypadku aplikacji na telefon. Sceptyk mógłby zakwestionować: przecież to samo mam na stronie mobilnej bukmachera! Warto jednak sprawdzić, czy dana aplikacja nie uruchamia dodatkowych promocji i udogodnień. Dla użytkowników sprzętów przenośnych właśnie mobilność ma znaczenie.

Strona mobilna to wszystko to (albo mniej) co znajduje się na stronie internetowej bukmachera, dostosowana jest jednak do urządzeń mobilnych. Zazwyczaj strona mobilna jest okrojoną wersją oryginału. Czasem się zacina, czasem coś się urwie (bo np. tabela nie jest responsywna). Aplikacja bukmacherska to już wyższy poziom – ze specjalnymi funkcjami, dedykowanymi tylko jej, bez zacinania, łatwa w obsłudze.

Zakłady BukmacherskieSystemy operacyjneZalety aplikacjiOcena aplikacjiBonus na startKod Rejestracyjny
FORTUNAAndroid, iOSTransmisje meczowe, rozbudowane statystyki, szybkie wpłaty i wypłaty, powiadomienia push, szybkie zakłady 3D Touch, sporty wirtualne, skaner kuponów.9/10standardowa oferta 2220 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STSAndroid, iOSTransmisje meczowe, szybkie wpłaty i wypłaty, powiadomienia push, szybkie zakłady 3D Touch, sporty wirtualne i BetGames9/10standardowa oferta 1265 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
SUPERBETAndroid, iOSTransmisje meczowe,, szybkie wpłaty, powiadomienia push, media społecznościowe SuperSocial, skaner kuponów, liczne opcje personalizacji.8/10standardowa oferta 550 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
FORBETAndroid, iOSTransmisje meczowe, szybkie wpłaty i wypłaty, sporty wirtualne i gry karciane.8/10standardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod
LVBETAndroid, iOSSzybkie wpłaty i wypłaty, sporty wirtualne, rozbudowana sekcja esportowa.8/10standardowa oferta 3423 PLNZobacz kod
NOBLEBETAndroid, iOSSzybkie wpłaty i wypłaty, sporty wirtualne, opcja Betbuilder.7/10standardowa oferta 2020 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALBETAndroidSzybkie wpłaty, rozbudowane statystyki, 
sporty wirtualne, gry karciane TOTAL Games, powiadomienia push.
7/10standardowa oferta 5040 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
EWINNERAndroid,
iOS
Szybkie wpłaty, rozbudowane statystyki, opcja Custom Bet.7/10standardowa oferta 650 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
PZBUKAndroid,
iOS
Transmisje meczowe z NBA, szybkie wpłaty, sporty wirtualne, dedykowane promocje.7/10standardowa oferta 500 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
TOTOLOTEKAndroid,
iOS
Szybkie wpłaty, bardzo dobre zakłady live, skaner kuponów.7/10standardowa oferta 500 PLN
+ 225 PLN więcej
Zobacz kod
BETFANAndroid,
iOS,
Huawei
Szybkie wypłaty,
sporty wirtualne,
szeroka oferta na rozrywkę, zakłady na gry karciane
7/10standardowa oferta 1600 PLNZobacz kod
BETXAndroidSzybkie wpłaty, powiadomienia push, sporty wirtualne, gry karciane.6/10standardowa oferta 7827 PLNZobacz kod
ETOTOAndroid,
iOS
Szybkie wpłaty, sporty wirtualne (wersja BETA).6/10standardowa oferta 1500 PLN
+ 500 PLN więcej
Zobacz kod
BETCLICAndroid,
iOS
Transmisje meczowe,, szybkie wpłaty, powiadomienia push.6/10standardowa oferta 500 PLN
+ 50 PLN więcej
Zobacz kod

Jak pobrać aplikację na telefon?

Aplikacja bukmacherska działa na telefonach komórkowych, smartfonach, palmtopach i tabletach. Pierwsza rzecz, jaką należy sprawdzić, to, czy nasz bukmacher dysponuje aplikacją zgodną z oprogramowaniem na nasze urządzenie. Proporcjonalnie do rosnącej liczby użytkowników sprzętów mobilnych rośnie liczba propozycji obszarów, w jakich działają aplikacje, no i sama liczba oferowanych aplikacji. Urządzenia mobilne różnią się od siebie mobilnym systemem operacyjnym, trzy główne to: Android (na bazie jądra Linux) od Google, iOS (wcześniej znany jako iPhone OS) od Apple oraz Windows 10 Mobile (dawniej Windows Phone) od Microsoft. Aplikacje można pobrać poprzez stronę internetową bukmachera. Dostępne są również na platformach, zwanymi też sklepami z aplikacjami, jednak z powodu różnego podejścia do firmowej polityki, nie w każdym z nich. Przykładowo, w sklepie Google Play nie znajdziemy aplikacji wydawanych przez bukmacherów, ale już w Apple App Store już tak.

Zalety apki mobilnej

Skoro mamy już za sobą wstępne detale techniczne, warto przyjrzeć się atutom aplikacji bukmacherskiej (zanim przejdziemy do zestawień i konkretnych przykładów). Podstawowe zalety to funkcjonalność, dostępność i łatwość obsługi. Aplikacje z założenia mają być intuicyjne. Użytkownik ma dostęp do swojego konta bez konieczności logowania się poprzez konkretną stronę danego bukmachera. Gra się z poziomu pulpitu tabletu czy ekranu telefonu.

 • Zaletą są też szybkie płatności. Można doładować swoje konto za pomocą funkcji w aplikacji, jak również wypłacać wygrane.
 • By grać wystarczy kliknąć – proste i szybkie obstawianie zakładów to ważna cecha aplikacji, w momencie, kiedy decydują sekundy, np. w obstawianiu zakładów live.
 • Niektórzy bukmacherzy umożliwiają za pomocą aplikacji mobilnej oglądanie transmisji na żywo. Dla fanów i kibiców to nie lada gratka, oznacza to brak konieczności szukania po stronach internetowych streamingów z danej rozgrywki czy meczu.
 • Przydatna jest też funkcja sprawdzania swoich kuponów i statystyk w ramach konta.
 • Obstawianie meczy na telefonie staje się bardzo proste, zwłaszcza przy opcji błyskawicznych powiadomień Push. Odczytujesz krótkie informacje o dostępnych bonusach, wygranych, rozliczonych kuponach. Obstawiasz wtedy, kiedy jest to akurat dogodne i jednocześnie wygodne – a informuje Cię o tym Twój smartfon. Nie musisz frustrować się, że przegapiłeś korzystną promocję, bo za późno zasiadłeś przed monitorem komputera.
 • Powszechną opcją aplikacji bukmacherskiej jest też Match Tracker, dzięki któremu można śledzić wizualizacje rozgrywek sportowych na żywo, przejrzeć statystyki i wszystkie akcje meczu.

Co więc różnicuje aplikacje mobilne u poszczególnych bukmacherów? Czy poza funkcjonalnością i mobilnością oferują dodatkowe promocje? Warto przetestować je, porównując nie tylko do opcji na stronie mobilnej, ale też właśnie między bukmacherami online.

Fortuna aplikacja mobilna

Bukmacher Fortuna ma prawdopodobnie najbardziej rozbudowaną aplikację mobilną ze wszystkich legalnych bukmacherów online. Jako jej zalety wymienić należy przede wszystkim kompletną ofertę na zakłady przedmeczowe i live, ale także sporty wirtualne, transmisje na żywo z różnych dyscyplin, niezwykle rozbudowane statystyki i analizy spotkań, możliwość przeglądania postawionych kuponów i dostęp do super oferty z wyższymi kursami.

W przypadku funkcji mobile są to: powiadomienia push (np. o rozstrzygniętych kuponach, o rozpoczęciu meczu), szybki zakład (dzięki funkcji 3D touch można przytrzymać przycisk z kursem), automatyczne logowanie, opcje szukaj (możliwość wyszukiwania interesujących nas informacji, spotkań itp.) i skanuj kupon, a także logowanie za pomocą Face ID.

Jak widać w Fortunie mamy więcej opcji dodatkowych i przede wszystkim możemy oglądać mecze na żywo w ramach Fortuna TV, a transmisji streamingowych jest naprawdę sporo. Przez jakiś czas słyszeliśmy od graczy, że aplikacja Fortuna nie działa. Wydaje nam się jednak, że zmiany jakie zaszły w apce tego buka przez ostatnie kilka miesięcy poprawiły jakość i sprawność jej funkcjonowania. Teraz gracze chwalą głównie szybkie obstawianie kuponu. Aplikacja Fortuny jest dostępna na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Fortuna mobile
 • transmisje na żywo
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • early cash-out
 • rozbudowane statystyki
 • sporty wirtualne
 • zakłady przedmeczowe i live
 • historia kuponów
 • dostęp do super oferty z wyższymi kursami
 • powiadomienia push
 • szybki zakład (3D touch)
 • opcja szukaj i sprawdź kupon

STS mobile

Trzeba przyznać, że Fortuna ma sporą konkurencję w postaci bukmachera STS. Oczywiście jeśli chodzi o aplikację mobile. Oprogramowanie STS to prawdziwy kombajn, który oferuje sporą liczbę funkcji oraz liczne transmisje meczowe online z topowych lig piłkarskich oraz innych prestiżowych rozgrywek, takich jak np. NBA. 

Z poziomu aplikacji tego bukmachera postawimy dowolny zakład z oferty STS – prematch i live, na sporty wirtualne. Nasze typy na kuponie możemy umówić z innymi graczami na czacie, a dzięki opcji Livescore sprawdzać na żywo aktualne wyniki sportowe i statystyki z meczów. Zaletą tej aplikacji są również rozbudowane opcje jej personalizacji, które obejmują m. in. włączanie i wyłączanie powiadomień o rozliczeniu kuponów.

Jeśli chodzi o płatności to wpłaty dokonamy przez platformy PayU, Skrilla i NETELLERa, a wypłaty za pomocą usługi STSpay, a pieniądze pojawią się na naszym koncie błyskawicznie (masz też wgląd w swoją historię operacji płatniczych). Dzięki opcji cash-out możesz wypłacić kupon jeszcze przed zakończeniem spotkania, a dzięki funkcji szybki zakład łatwo postawisz kupon. Do tego masz też możliwość zabezpieczenia aplikacji STS swoim PIN-em, Touch ID lub Face ID. Apka tego bukmachera jest dostępna na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

STS aplikacja mobilna

 • transmisje na żywo
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • cash-out
 • statystyki
 • sporty wirtualne
 • zakłady prematch i na żywo
 • historia kuponów
 • dostęp do oferty z wyższymi kursami
 • powiadomienia push
 • szybki zakład (3D touch)
 • opcja szukaj

Superbet aplikacja mobilna

Bukmacher Superbet posiada naprawdę całkiem dobrą aplikację na urządzenia z systemem Android i iOS. Przy pobieraniu apki nie ma żadnych problemów, podobnie jak z jej instalacją. Wygląd aplikacji jest bardzo przyjemny dla oka, a użytkownicy mogą dodatkowo wybrać spośród dwóch motywów – klasycznego i ciemnego. Na głównej stronie zaproponowane są najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w najbliższym czasie. Wyróżniono też zakłady specjalne i program telewizyjny. Z dolnego menu można wybrać dyscypliny, zakłady na żywo i kupony. Informacje o swoim koncie, opcje wpłaty i wypłaty, ustawienia konta i pomoc dostępne są z menu w lewym górnym rogu. Zaletą tej aplikacji jest również możliwość skorzystania z mediów społecznościowych SuperSocial, w których znajdziesz ciekawe typy od skutecznych typerów, a także dostęp do ciekawych artykułów sportowych i bukmacherskich. Na plus zaliczyć należy również możliwość skorzystania ze skanera kuponów oraz przede wszystkim liczne transmisje meczowe online.

Niestety jest pewien minus i dotyczy on wpłat. Do wyboru mamy tylko dwie opcje: karty MasterCard i Visa lub portfele elektroniczne Skrill i NetellerSuperbet zdecydowanie powinien poprawić ten element, gdyż takie działanie wpłat jest niedopuszczalne. Powinno też pojawić się więcej metod płatności oraz błyskawiczne wypłaty. Niemniej, w oprogramowaniu tym drzemię naprawdę duży potencjał.

Superbet aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • powiadomienia push
 • skaner kuponów
 • media społecznościowe SuperSocial
 • historia kuponów
 • rozbudowane statystyki
 • program TV

Darmowa apka forBET

Aplikacja mobilna forBET to naprawdę solidny kawał softu. Mamy tu dostęp do wszystkich zakładów, zarówno przedmeczowych, jak i live (także live), funkcję Match Tracker, a także opcję Rapid Pay, która daje możliwość szybkiej wypłaty środków. W ostatnim czasie doszła także możliwość obstawiania sportów wirtualnych oraz symulacji gier karcianych, a także opcja cashback – dostępna tylko i wyłącznie w apce i na stronie mobilnej. Do tego forBET wprowadził również funkcję automatycznego logowania i powiadomienia push (np. o rozliczonym kuponie). Trzeba jednak przyznać, że aplikacja bukmacherska forBET jest też bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a przy tym bardzo atrakcyjna dla oka. Dużą zaletą tego oprogramowania są również transmisje meczowe, jednak niestety jest ich niewiele w porównaniu do ofert takich bukmacherów jak STS czy Fortuna. Dostępne jest na urządzeniach z systemem Android i iOS.

forBET mobile
 • match tracker
 • szybkie płatności
 • powiadomienia push
 • sporty wirtualne
 • gry karciane
 • zakłady przedmeczowe i live
 • historia kuponów

Aplikacja Mobilna iOS i Android w LV BET

Na aplikację tego bukmachera trzeba było trochę poczekać, jednak jest ona już dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Aplikację na Android można pobrać tylko przez stronę LVBET (nie ściągniesz jej przez Google Play). Jednak jak tylko wejdziesz na stronę bukmachera i klikniesz zakładkę “Mobile”, znajdziesz tam szczegółowy opis co musisz zrobić, aby pobrać aplikację. Nie powinno Ci to zająć więcej niż 2 minuty. Z kolei aplikację na iOS pobierzesz w sklepie App Store. Jak już ściągniesz apkę możesz korzystać ze specjalnych funkcji, jakie udostępnia bukmacher. 

Match Tracker to możliwość oglądania wizualizacji wydarzeń sportowych z dokładna analizą i statystykami. Z kolei Rapid Pay umożliwia szybkie wpłaty i wypłaty na konto, a cash-out zamknięcie kuponu przed zakończeniem spotkania. LV BET udostępnia także pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, które obstawisz po wcześniejszej rejestracji, także z poziomu telefonu. Ponadto, apka LVBET umożliwia dostęp do dedykowanej sekcji esportowej, która należy do najbardziej rozbudowanych na polskim rynku. Niestety mimo sporych zalet mieliśmy mały problem przy wpłacie środków kartą debetową i klika razy aplikacja się zacięła. Szkoda również, że z panelu aplikacji nie można śledzić transmisji meczowych na żywo.

LV BET mobile
 • match tracker
 • błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • early cash-out
 • sporty wirtualne
 • rozbudowana sekcja esportowa
 • zakłady przedmeczowe i live
 • historia kuponów

Noblebet aplikacja

Tę aplikację oceniamy bardzo dobrze. Nie była ona dostępna od samego początku, ale na szczęście już jest. Dostępna w wersji na systemy Android i iOS. Co w niej znajdziemy? Pełną ofertę zakładów, taką samą jak na stronie buka, a zatem można z jej pomocą typować zakłady przedmeczowe, live i sporty wirtualne. W apce jest dostępna opcja szybkich wypłat, dzięki czemu pieniądze znajdą się na twoim koncie już po 10 minutach od zlecenia. Funkcja cash-out to kolejny plus aplikacji Noblebet, dzięki niej możesz wypłacić środki przed zakończeniem spotkania. Z pomocą opcji match tracker możesz śledzić w swoim telefonie wizualizacje spotkań na żywo. Naszym zdaniem apka jest bardzo czytelna i wygodna, a pobieranie i instalacja nie sprawiają żadnych problemów. Dużą zaletą tego oprogramowania jest również funkcja Betbuilder, która umożliwia tworzenie zakładów łączonych z jednego wydarzenia.

Noblebet aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • funkcja cash-out
 • match tracker
 • dedykowane promocje
 • sporty wirtualne
 • dedykowane promocje
 • opcja Betbuilder

Totalbet apka

Po uruchomieniu strony TOTALbet, początkowo nie można było korzystać z aplikacji mobilnej tego bukmachera, jednak nie trzeba było długo czekać, aby móc obstawiać mecze także na telefonie. Ze strony Totalbetu można pobrać apkę, póki co tylko na urządzenia z systemem Android. Gracze z iPhonami muszą jeszcze chwilę poczekać, jednak prace nad wersją na iOS trwają. 

Aplikacja bukmacherska TOTALbet posiadała ofertę na wszystkie zakłady, także na żywo. Od niedawna można za jej pomocą uzyskać dostęp do sportów wirtualnych oraz gier karcianych TOTAL Games, co należy zaliczyć na spory plus. Do tego można skorzystać z szybkich płatności i profesjonalnych statystyk. Dostępna jest również funkcja powiadomień Push i Match Trackera. Ponadto, bukmacher zapowiedział też w przyszłości dodatkowe promocje w aplikacji mobilnej. Trochę szkoda, że póki co aplikacja nie pozwala na śledzenie transmisji meczowych, które są dostępne w wersji komputerowej.

Totalbet mobile
 • zakłady przedmeczowe i live
 • natychmiastowe wpłaty i wypłaty
 • powiadomienia push
 • historia kuponów
 • match tracker
 • cashout
 • sporty wirtualne
 • gry karciane TOTAL Games

Nowa aplikacja eWinner

Od 2020 roku, aplikację mobilną znajdziemy również w ofercie bukmachera eWinner. Jest to jeden z najmłodszych operatorów na polskim rynku, który jednak od początku wykazuje niezwykle wysokie aspiracje. Dlatego też nie dziwi, że jego aplikacja mobilna prezentuje wysoki poziom. Jedną z największych zalet tej aplikacji jest możliwość skorzystania z funkcji Custom Bet, która pozwala stworzyć swój własny zakład. Użytkownicy apki mogą również skorzystać z opcji błyskawicznej wpłaty środków za pomocą platform Blue Media i Przelewy24. Lista dostępnych zakładów przedmeczowych i na żywo jest imponująca i obejmuje wszystkie zakłady z oferty na urządzenia desktopowe. Nawigację po ofercie ułatwia wygodna wyszukiwarka, a mecze live posiadają opcję match tracker i bardzo fajne statystyki. Niemniej, jest kilka rzeczy, których nam zabrakło, takich jak transmisje czy powiadomienia push, jednak nie zmienia to faktu, że aplikacja eWinner to naprawdę atrakcyjny soft.

ewinner aplikacja
 • zakłady przedmeczowe i live
 • błyskawiczne płatności
 • statystyki
 • match tracker
 • opcja Custom Bet

Promocje na mobile w PZBUK

Początkowo, PZBUK wprowadził aplikację bukmacherską na urządzenia z systemem Android, jednak od pewnego czasu korzystać z niej mogą również użytkownicy sprzętu firmy Apple. Obie wersje łatwo ściągniesz ze strony PZBUK (niestety wersja na Android nie jest dostępna w sklepie Google Play). Dzięki tej apce można łatwo i szybko typować zakłady, zarówno przedmeczowe jak i na żywo. Bukmacher gwarantuje też szybkie wypłaty środków, opcję cashout, powiadomienia PUSH czy Match Tracker. Co jednak najistotniejsze – PZBUK przygotował dla graczy specjalne promocje na urządzenia mobilne. Jedną z nich są zakłady Kardio. Od pewnego czasu, z panelu aplikacji możemy korzystać ze sportów wirtualnych, a także z bonusów, które dostępne są w menu “Sklep”. Apka PZBUK umożliwia również śledzenie transmisji z meczów amerykańskiej ligi koszykówki NBA.

PZBUK mobile
 • szybkie płatności
 • zakłady prematch i live
 • dedykowane promocje
 • cash-out
 • sporty wirtualne
 • transmisje NBA
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • opcja szukaj

Totolotek mobile

Aplikacja mobilna Totolotka posiada pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dzięki apce Totolotka można dokonywać także szybkich płatności i wypłacać wygrane. Wpłaty są dostępne przez DotPay, która obejmuje szybkie e-przelewy 24/7 i obsługę ponad 30 banków. Wypłaty wykonujemy za pośrednictwem przelewu bankowego.

Dzięki opcji QuickBet możesz powierzyć swój kupon Totolotkowi. Zdecyduj jaką stawkę chcesz postawić, ile i kiedy chcesz wygrać. Po chwili otrzymasz propozycję kuponu na zakłady. Z kolei opcja Live Tracker pozwala oglądać na żywo wizualizacje wydarzeń sportowych. Warto odnotować, że funkcja ta została w ostatnim czasie mocno poprawiona, a jej wizualizacje stały się jeszcze przyjemniejsze dla oka.

Dzięki naszym specjalnym kodom promocyjnym otrzymasz w Totolotku wyższy bonus na start. Możesz dzięki nim zagrać bez ryzyka w aplikacji lub postawić darmowy zakład.

Niektórzy gracze narzekają na szybkość ładowania poszczególnych podstron. Faktem jest, że na załadowanie poszczególnych podstron czasami trzeba chwilę poczekać, jednak ogólnie rzecz biorąc nie pogorszyło to naszych wrażeń z korzystania z tego softu.Co ważne apkę ściągną zarówno posiadacze smartfonów z systemem Android, jak i iPhonów.

Totolotek mobile
 • match tracker
 • błyskawiczne płatności
 • opcja quickbet
 • sporty wirtualne
 • opcja ticket scanner
 • zakłady przedmeczowe i live
 • historia kuponów
 • opcja szukaj

BETFAN aplikacja na telefon

Do pobrania aplikacji mobilnej BETFAN zachęcił nas nie byle kto, bo sam Mariusz Pudzianowski, który jest wszechobecny we wszystkich usługach oferowanych przez tego buka. Sama appka oferuje praktycznie wszystkie możliwości dostępne w wersji serwisu na przeglądarki w urządzeniach mobilnych. Jest więc całkiem nieźle: aplikacja jest stabilna, a do tego działa płynnie, chociaż czasami dość uciążliwe jest ładowanie poszczególnych podstron. Użytkownicy zyskują dostęp do pełnej oferty zakładów pre-match i live, a także do efektownych sportów wirtualnych. Aplikacja jest dostępna w trzech wersjach, w zależności od urządzenia na jakie chcemy ją pobrać: Android, iOS lub Huawei. Niby wszystko ok i na miejscu, jednak po raz kolejny zabrakło nam czegoś specjalnego, np. transmisji meczowych na żywo czy specjalnych promocji dla graczy, którzy zdecydują się zainstalować ten soft na swoich urządzeniach mobilnych. Przydałoby się również więcej metod płatności. Jest więc kilka elementów do poprawienia, jednak BETFAN już teraz ma dobrą bazę do dalszego rozwoju.

BETFAN aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • szeroka oferta na rozrywkę
 • zakłady na gry karciane
 • szybkie wypłaty
 • 3 wersje aplikacji: na Android, iOS i Huawei
 • powiadomienia push

Apka Betclic

Trzeba przyznać, że aplikacja Betclic jest dopięta na ostatni guzik. Działa bardzo sprawnie zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i Android. Jest szybka i funkcjonalna, nie zacina się. Obstawimy tu wszystkie zakłady w ofercie bukmachera, w tym ponad 200 różnych zakładów na jeden mecz. Dostępne są tu  szybkie płatności, liczne transmisje live w ramach Betclic TV czy szybka rejestracja. Do minusów zaliczyć należy brak sportów wirtualnych oraz brak możliwości wykonania błyskawicznej wypłaty . Z pozycji telefonu czy tabletu zyskujemy dostęp do swoich kuponów, obsługi klienta czy funkcji cashout.

Betclic mobile
 • zakłady przedmeczowe i live
 • transmisje na żywo
 • cash-out
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • błyskawiczne płatności
 • match tracker

BetX na telefon

Nowy bukmacher BetX również udostępnił na samym początku działalności aplikację bukmacherską. Niestety trzeba ją jeszcze dopracować, gdyż brakuje kilku elementów. Niemniej jednak wygląda ona bardzo dobrze. Proste menu, ciekawa kolorystyka sprawiają, że nawigowanie jest bardzo proste. Póki co dostępna jest wersja tylko na systemy Android. Można typować zakłady przedmeczowe, na żywo i sporty wirtualne, a także gry karciane BetX. Przydałyby się jednak jakieś promocje na mobile i transmisje na żywo.

BetX aplikacja mobilna
 • zakłady przedmeczowe i live
 • powiadomienia push
 • sporty wirtualne
 • match tracker
 • gry karciane

Aplikacja Etoto mobile

Aplikacja Etoto to chyba najbardziej wyczekiwana zmiana, jaką zapowiadał bukmacher. I w końcu się doczekaliśmy. Od listopada 2018 roku można już korzystać z apki na urządzenia mobilne zarówno z systemem iOS jak i Android. Etoto aplikacja z pewnością ułatwiła obstawianie meczy, bowiem łatwo można postawić w niej kupon, dostępne są też wszystkie dyscypliny z oferty. Do tego mamy ułatwienia w postaci szybkich płatności oraz bonusów dedykowanych urządzeniom mobile. Na plus zaliczyć należy również dostępność wirtualnych sportów, które jednak na tę chwilę znajdują się w fazie BETA testów oraz możliwość skorzystania z całkiem niezłej wyszukiwarki. Oczywiście wciąż można korzystać z wersji mobilnej, która dostosowana jest zarówno do telefonów, jak i tabletów. Strona mobilna jest intuicyjna, łatwo się na niej odnaleźć – sprawnie postawisz kupon, wybierzesz zakład, sprawdzisz wyniki meczów itp.

Etoto mobile
 • zakłady przedmeczowe i live
 • sporty wirtualne (wersja BETA)
 • historia kuponów
 • szybkie płatności

Najlepsza polska aplikacja bukmacherska

Jak już pisaliśmy – trudno przebić aplikację mobilną Fortuny i STS. Ogromny plus za możliwość oglądania na telefonie transmisji na żywo i wiele funkcji dodatkowych. To właśnie u tych dwóch bukmacherów najłatwiej jest – naszym zdaniem – obstawiać mecze na telefonie. Aplikację Totolotka, forBETu i LV BET stawiamy trochę niżej. Aplikacja bukmacherska Totalbet ma duże szanse wskoczyć na wysokie miejsce, dlatego też czekamy na jej uruchomienie. No i na koniec Etoto i jego aplikacja na telefon, która stoi pod znakiem zapytania.

Z poziomu aplikacji mobilnej możesz dokonać rejestracji u wybranego bukmachera. Pamiętaj o kodach promocyjnych legalnych bukmacherów, które podwyższą Twój bonus powitalny, oferowany na stronie buka. Sprawdź, jak uzyskać najwyższy bonus u bukmachera Totolotek, forBET, Fortuna, LV BET i Etoto.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close