Kod promocyjny Betcris – rejestracja 2022

250310 PLN
 • 0 60 zł darmowy zakład
 • 50 zł zakład bez ryzyka
 • 200 zł freebet powitalny
 • 20 zł bonus urodzinowy

Kod promocyjny

BSVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.01.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Odbierz dodatkowy freebet 60 PLN na start w Betcris! Zarejestruj konto stałe u bukmachera z kodem BSVIP. Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. stawkę 100 zł za środki własne, z min. kursem całkowitym 1.80. Spełniając te warunki otrzymasz freebet o wartości 60 zł. Bonusy będą przyznawane po rozliczeniu kuponu. Freebet wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.30. Masz na to 7 dni. Promocja łączy się z pozostałymi bonusami na start. Szczegóły w regulaminie.

Spis treści

Kod promocyjny Betcris – Styczeń 2022

Typ bonusuBetcris bonus
Betcris kod promocyjny:BSVIP
Freebet na start z kodem:0 60 PLN darmowy zakład
Zakład bez ryzyka:50 PLN zwrot na konto główne
Freebet powitalny:200 PLN na start
Bonus urodzinowy:20 PLN

Jaki jest kod promocyjny Betcris 2022?

W formularzu rejestracyjnym bukmachera Betcris znajduje się pole, w którym można wpisać kod promocyjny. Standardowy bonus powitalny w postaci freebetu 200 zł i cashbacku 50 zł nie wymaga wpisywania kodu. Jednak jeśli chcesz otrzymać ekstra bonus 60 zł na start użyj kodu promocyjnego podczas rejestracji. Wystarczą cztery proste kroki.

 1. Krok 1
  Przejdź do formularza rejestracyjnego Betcris przez nasz link
 2. Krok 2
  Wpisz kod: BSVIP w pole „kod promocyjny” na pierwszej stronie
 3. Krok 3
  Uzupełnij dane na trzech stronach formularza
 4. Krok 4
  Zakończ proces rejestracji
 5. Krok 5
  Przekształć konto w stałe wysyłając zdjęcie lub skan dowodu tożsamości

To bardzo dobre posunięcie, że Betcris zdecydował się na wprowadzenie kodu promocyjnego umożliwiającego otrzymanie freebetu. Większość legalnych bukmacherów oferuje kody promocyjne dla graczy powiększających pakiety na start, dzięki czemu mogą zachęcić użytkowników do rejestracji. Pamiętaj jednak, że musisz założyć konto stałe, by otrzymać freebet dostępny z kodem promocyjnym.

Bonus Betcris na start

Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w swoich ofertach bonusy powitalne przyznawane graczom, którzy założą konto. Często są to całe pakiety bonusów umożliwiające otrzymanie darmowych zakładów, bonusów od wpłaty czy zakładów bez ryzyka.

Betcris zdecydował się na dwa podstawowe bonusy powitalne, czyli:

 • zakład bez ryzyka 50 PLN,
 • freebet na start 200 PLN.

Ponadto, jak wspomnieliśmy wyżej, jest możliwość otrzymania jeszcze jednego bonusu, jeśli zarejestrujesz się z kodem BSVIP. Jest to:

 • freebet 60 PLN.

Przyjrzymy się teraz jakie warunki (poza wpisaniem kodu), należy spełnić, aby otrzymać wszystkie bonusy powitalne.

Freebet Betcris 60 PLN z kodem promocyjnym

Warunki otrzymania freebetu 60 zł z kodem są niezwykle proste i nie w nich żadnych zawiłości, które mogłyby wzbudzić wątpliwości. Wygląda to następująco:

 • gracz rejestruje konto stałe z kodem BSVIP
 • stawia pierwszy kupon SOLO lub AKO za środki własne
 • min. stawka zakładu wynosi 100 zł, zaś min. kurs całkowity to 1.80
 • kupon może zawierać dowolne zdarzenia
 • nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany
 • po zawarciu i rozliczeniu kuponu spełniającego warunki promocji bukmacher przyzna freebet 60 zł
 • freebet należy wykorzystać na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym pojedynczego zdarzenia min. 1.30
 • freebetu nie można wykorzystać na sporty wirtualne
 • darmowy zakład należy wykorzystać do 3 dni od przyznania

Naszym zdaniem promocja na freebet 60 zł na start w Betcris jest naprawdę atrakcyjna. Kwota pierwszego zakładu 100 zł nie jest wysoka podobnie jak wymagany kurs (1.80). Co istotne, wygrane z kuponu postawionego za freebet trafiają na konto depozytowe.

Betcris zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to zawsze dobra opcja, która przyciąga graczy. Dzięki niej można wytypować zakład i nie martwić się w razie przegranej. Jak orzymać cashback 50 zł w Betcris?

 • zarejestruj konto stałe w Betcris (maksymalnie 14 dni od postawienia pierwszego zakładu)
 • postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO za środki własne za stawkę min. 20 zł i kursem min. 1.80
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki postawionego zakładu do kwoty 50 zł
 • zwrot trafia na konto depozytowe

Kolejny bonus Betcris z niezwykle prostymi warunkami. Główne jego plusy to możliwość wyboru, czy chcemy postawić kupon SOLO czy AKO. Drugi plus, to zwrot, który trafia na konto depozytowe. Zatem można go od razu wypłacić. Oczywiście promocja byłaby jeszcze lepsza, gdyby wynosiła 100 % stawki, ale i tak uważamy ją za bardzo dobrą.

Freebet 200 PLN na start

Ostatnia promocja powitalna, na jaką mogą liczyć nowi gracze Betcris to freebet do maksymalnej kwoty 200 zł. Oto co trzeba zrobić, aby go otrzymać:

 • zarejestruj konto stałe w Betcris (maksymalnie 14 dni od postawienia pierwszego zakładu)
 • postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO za środki własne za stawkę min. 20 zł i kursem min. 1.80
 • spełniając powyższe warunki gracz otrzyma freebet o wartości 50 % stawki pierwszego postawionego kuponu
 • min. kwota freebetu to 10 zł, zaś maksymalna to 200 zł
 • freebet zostanie przyznany bez względu na to, czy kupon będzie wygrany czy przegrany
 • bonus wykorzystaj na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50 (kurs poj. 1.25)
 • freebetu nie można wykorzystać na sporty wirtualne
 • darmowy zakład należy wykorzystać do 7 dni od przyznania

Jak obrócić bonus Betcris?

Przyznawane przez bukmacherów bonusy powitalne zwykle wymagają dokonania obrotu przed wypłatą, czyli postawienia środków na zakłady na określonych warunkach. W przypadku freebetu Betcris wystarczy freebety 60 zł i 200 zł przeznaczyć na kupony AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30. Wygranych z kuponów postawionych za freebety nie trzeba obracać.

Z kolei zakład bez ryzyka trafia od razu na konto depozytowe, co oznacza, że można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Najlepsze Kody Promocyjne – Styczeń 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 2200 PLN
+ 300 PLN więcej
Zobacz kod

Promocje dla graczy Betcris

Betcris może pochwalić się kilkoma interesującymi pozycjami, jeśli chodzi o promocje tymczasowe i długoterminowe. Dokładnie przejrzeliśmy każdą z nich i prezentują się one następująco:

 1. American Dream
  Jeśli gracz obstawi kupon AKO (min. 3 zdarzenia) zawierający co najmniej jedno zdarzenie z oferty na mecze w ramach rozgrywek NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA za co najmniej 10 PLN (min. kurs kuponu 2.5, min. kurs pojedynczej selekcji 1,25), otrzyma freebet w wysokości 100% zapłaconego podatku od wszystkich wygranych zakładów, które spełniły warunki promocji. Maksymalny zwrot to 100 PLN.
 2. Kursowy Boost
  Betcris wprowadził specjalną zakładkę “Kursowy Boost”, gdzie przy okazji różnych wydarzeń sportowych w różnych dyscyplinach gracze mogą skorzystać ze specjalnych podbić kursów. Promocja jest skierowana dla wszystkich graczy w Betcris Polska.
 3. Tuesday Cashback
  Co wtorek Betcris wypłaca swoim graczom specjalny freebet do 100 zł. Ze specjalnego wzoru: SUMA STAWEK – WYGRANE – OTRZYMANE BONUSY oblicza się bilans gracza z danego tygodnia i wypłaca mu się odpowiedni freebet. Przyznany freebet gracz musi wykorzystać na zakład SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1,85.
 4. Europejskie Puchary – trzy dni, trzy freebety
  Promocja pojawiająca się regularnie w związku z meczami europejskich pucharów w piłce nożnej. Trwa ona przez 3 dni trwania meczów i gracz może codziennie raz z niej skorzystać. W wybrany dzień lub dni ma za zadanie wpłacić 100 zł i postawić kupon AKO za minimum 100 zł składający się z min. 3 zdarzeń, zawierający co najmniej 1 zdarzenie z oferty na mecze Ligi Mistrzów/Ligi Europy/Ligi Konferencji o łącznym kursie min. 2.50 oraz kursem pojedynczej selekcji min. 1.25. Jeśli te warunki zostaną spełnione, gracz niezależnie od tego czy kupon jest trafiony czy nie otrzyma od Betcris freebet w wysokości 50 zł. Jeśli skorzysta z promocji w każdy z 3 dni, to otrzyma łącznie 150 zł freebetu.
 5. Betcris+
  Jest to bonus, który polega na powiększeniu ewentualnej wygranej, w zależności od liczby wydarzeń na kuponie. Minimalna liczba selekcji, która uprawnia do zwiększenia wygranej to 5. Wtedy gracz otrzyma od Betcris 5% do wygranej. Jeśli na kuponie pojawi się np. 20 zdarzeń, to wygrana zostanie zwiększona o 80%. Od 24 wydarzeń wzwyż jest to 100%.
 6. 25 zł dla fanów esportu
  Betcris nie zapomniał również o zakładach na esport. Gracz w ciągu tygodnia ma za zadanie zagrać co najmniej 5 kuponów o kursie minimalnym 1.85 za łączną sumę minimum 100 PLN na zakłady esportowe. Jeśli te warunki zostaną spełnione, to otrzyma na 25 PLN freebetu. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO z minimalnym kursem całkowitym 2.50, który zawierać będzie co najmniej trzy zdarzenia wyłączone z oferty esportowej.
 7. Europejskie ligi bez podatku
  Gracz ma za zadanie zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń, z czego co najmniej 1 musi pochodzić z 5 najlepszych lig piłkarskich (Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1). Ponadto kupon musi być zagrany za minimum 10 zł, kurs łączony musi wynieść minimum 2,50, a kurs pojedynczej selekcji co najmniej 1,25. Jeżeli te warunki zostaną spełnione, a kupon zostanie wygrany, to Betcris zapewni graczowi zwrot podatku w formie freebetu.

Rejestracja Betcris – jak założyć konto?

Wszelkie promocje u bukmachera Betcris są dostępne dla graczy, którzy mają aktywne konto. Zobaczmy zatem jak przebiega proces rejestracji. Formularz składa się z trzech kroków:

 1. Krok 1
  Na pierwszej stronie zostaniesz poproszony o podanie adresu email, loginu, hasła, numeru telefonu i kodu weryfikacyjnego (aby otrzymać kod na podany w rejestracji numer kliknij przycisk: „pobierz kod”); na tej stronie znajduje się również pole do wpisania kodu promocyjnego BSVIP.
 2. Krok 2
  Kolejna strona wymaga podania: imienia, nazwiska, obywatelstwa i numeru PESEL; należy również określić skąd pochodzą nasze środki na grę (wynagrodzenie za pracę, samozatrudnienie, spadek, itp.)
 3. Krok 3
  Na ostatniej stronie ustalasz indywidualne limity na grę (limit stawek oraz limit czasu poświęconego na grę); na tej stronie podajemy również datę urodzenia, wyrażamy bądź nie chęć otrzymywania powiadomień o akcjach bukmachera, oraz oświadczamy, że jesteśmy pełnoletni i akceptujemy regulamin i politykę prywatności

Większość promocji, również freebet na start Betcris, wymagają założenia konta stałego. W tym celu w swoim profilu, w sekcji „dokumenty” dodaj zdjęcie dokumentu tożsamości.

Wpłaty i wypłaty

Szalenie istotnym elementem w ofertach bukmacherów są metody płatności. Graczom zależy na tym, aby szybko wpłacić środki i móc zacząć grę. Ważne jest również, aby mogli natychmiastowo wypłacić swoje wygrane. Aktualnie kwestia ta w Betcris wygląda bardzo kiepsko. Z metod wpłaty mamy do wyboru Przelewy24 oraz BLIK. To zdecydowanie za mało. Przydałby się jeszcze jeden system płatności online, jakiś portfel elektroniczny oraz płatności kartami. Minimalny depozyt wynosi 10 zł, zaś maksymalny 10 000 zł.

Wypłaty są również realizowane przez system Przelewy24. Personel bukmachera zatwierdza wypłaty codziennie w godzinach: 9:00-17:00. Zlecone do wypłaty pieniądze znajdą się na koncie bankowym natychmiastowo, w zależności od godzin księgowania danego banku. Minimalna wypłata wynosi 20 zł, zaś maksymalna jednorazowa wypłata 100 000 zł.

Betcris zakłady bukmacherskie

Mimo, iż zakłady w Betcris można typować w Polsce od sierpnia 2021 to sam bukmacher nie jest nowy. Działa na rynku bukmacherskim w innych krajach od 2006 roku. Jego główna siedziba znajduje się na Kostaryce. Betcris to jeden z największych bukmacherów w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Posiada również ponad 100 punktów stacjonarnych w całej Ameryce Łacińskiej.

Miesięcznie Betcris oferuje średnio 45 000 zakładów live w ciągu miesiąca. U bukmachera można typować zakłady na około 50 dyscyplin. Posiada sprawnie działający czat na żywo, gdzie można uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące zakładów. W ofercie znajdują się również sporty wirtualne, które stoją na naprawdę wysokim poziomie. Czekamy jeszcze na kod promocyjny Betcris, który będzie zwiększał pakiet powitalny dla graczy.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close