Kod promocyjny Betcris – rejestracja 2022

250310 PLN
 • 0 60 zł darmowy zakład
 • 200 zł zakład bez ryzyka
 • 50 zł freebet powitalny

Kod promocyjny

BSVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 31.07.2022
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest kod promocyjny Betcris 2022?

Kod promocyjny Betcris to BSVIP. Gwarantuje on skorzystanie z najwyższej możliwej oferty powitalnej do tego bukmachera. Maksymalna kwota bonusów jaką możesz odebrać to 260 PLN. W skład oferty powitalnej wchodzi:

 • Darmowy zakład 60 PLN (dostępny wyłącznie z kodem promocyjnym do Betcris)
 • 200 PLN zakład bez ryzyka
 • 50 PLN freebet powitalny

Betcris już teraz gwarantuje bardzo korzystny pakiet powitalny, a przecież jest na rynku do niedawna. Warunki bonusów są przystępne, o czym przeczytacie w dalszej części artykułu. Jeśli chcecie jednak bliżej poznać bukmachera, odsyłamy do naszych opinii o bukmacherze Betcris.

Betcris kod promocyjny

Jak odebrać kod promocyjny do Betcris?

W formularzu rejestracyjnym bukmachera Betcris znajduje się pole, w którym można wpisać kod promocyjny. Standardowy bonus powitalny w postaci cashbacku 200 zł oraz freebetu powitalnego 50 zł nie wymaga wpisywania kodu. Jednak jeśli chcesz otrzymać ekstra bonus 60 zł na start użyj kodu promocyjnego podczas rejestracji. Wystarczą cztery proste kroki.

 1. Krok 1
  Przejdź do formularza rejestracyjnego Betcris przez nasz link
 2. Krok 2
  Wpisz kod: BSVIP w pole „kod promocyjny” na pierwszej stronie
 3. Krok 3
  Uzupełnij dane na trzech stronach formularza
 4. Krok 4
  Zakończ proces rejestracji
 5. Krok 5
  Przekształć konto w stałe wysyłając zdjęcie lub skan dowodu tożsamości

To bardzo dobre posunięcie, że Betcris zdecydował się na wprowadzenie kodu promocyjnego umożliwiającego otrzymanie freebetu. Większość legalnych bukmacherów oferuje kody promocyjne dla graczy powiększających pakiety na start, dzięki czemu mogą zachęcić użytkowników do rejestracji. Pamiętaj jednak, że musisz założyć konto stałe, by otrzymać freebet dostępny z kodem promocyjnym.

Bonus Betcris na start

Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w swoich ofertach bonusy powitalne przyznawane graczom, którzy założą konto. Często są to całe pakiety bonusów umożliwiające otrzymanie darmowych zakładów, bonusów od wpłaty czy zakładów bez ryzyka. Poniżej opisujemy krok po kroku jak odebrać bonusy powitalne w Betcris.

Freebet Betcris 60 PLN z kodem promocyjnym

Warunki otrzymania freebetu 60 zł z kodem są niezwykle proste i nie w nich żadnych zawiłości, które mogłyby wzbudzić wątpliwości. Wygląda to następująco:

 • gracz rejestruje konto stałe z kodem BSVIP
 • stawia pierwszy kupon SOLO lub AKO za środki własne
 • min. stawka zakładu wynosi 100 zł, zaś min. kurs całkowity to 1.80
 • kupon może zawierać dowolne zdarzenia
 • nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany
 • po zawarciu i rozliczeniu kuponu spełniającego warunki promocji bukmacher przyzna freebet 60 zł
 • freebet należy wykorzystać na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym pojedynczego zdarzenia min. 1.30
 • freebetu nie można wykorzystać na sporty wirtualne
 • darmowy zakład należy wykorzystać do 3 dni od przyznania

Naszym zdaniem promocja na freebet 60 zł na start w Betcris jest naprawdę atrakcyjna. Kwota pierwszego zakładu 100 zł nie jest wysoka podobnie jak wymagany kurs (1.80). Co istotne, wygrane z kuponu postawionego za freebet trafiają na konto depozytowe. Ważne jest również to, że jeśli wpłacisz co najmniej 100 PLN, wówczas otrzymasz kolejny freebet ze standardowej oferty powitalnej do 50 PLN. Łącznie zgarniesz więc 110 PLN freebetu!

Freebet powitalny do 50 PLN

Druga część oferty powitalnej to freebet powitalny do 50 PLN. Tak jak wspomnieliśmy powyżej ten darmowy zakład łączy się z naszym specjalnym freebetem 60 PLN, pod warunkiem, że dokonasz pierwszego depozytu 100 PLN. Zapewni ci to 110 PLN freebetu (50 PLN ze standardowej oferty + 60 PLN z Betcris kodem promocyjnym). Jakie są zasady skorzystania z freebetu?

 • Dokonaj pełnej rejestracji przez naszą stronę i zaakceptuj zgody marketingowe
 • Wpłać depozyt (jeśli chcesz skorzystać z obu freebetów – 100 PLN, jeśli tylko z freebetu powitalnego – 50 PLN)
 • Obstaw pierwszy zakład SOLO lub AKO (za 100 PLN – jeśli chcesz zgarnąć 2 freebety lub za 50 PLN – jeśli chcesz skorzystać tylko z jednego)
 • Minimalny kurs kuponu to 1,8, a pojedynczej selekcji 1,30
 • Przyznany freebet, podobnie jak nasz freebet 60 PLN, należy wykorzystać na dowolny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym pojedynczego zdarzenia min. 1.30

Bardzo korzystna oferta, która zapewnia nam dodatkową możliwość typowania. Ważne, że oba freebety łączą się, co daje pakiet 110 PLN darmowego zakładu. Bez wątpienia jest jedna z najlepszych ofert powitalnych.

Betcris zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to zawsze dobra opcja, która przyciąga graczy. Dzięki niej można wytypować zakład i nie martwić się w razie przegranej. Jak orzymać cashback 200 zł w Betcris?

 • zarejestruj konto stałe w Betcris (maksymalnie 14 dni od postawienia pierwszego zakładu)
 • zaznacz zgody marketingowe
 • postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO za środki własne za stawkę min. 2 zł i kursem min. 1.80
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100 % stawki do 200 zł na konto bonusowe
 • aby wypłacić środki z zakładu bez ryzyka postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem poj. min. 1.30
 • na wykorzystanie bonusu gracz ma 7 dni

Kolejny bonus Betcris z niezwykle prostymi warunkami. Główne jego plusy to możliwość wyboru, czy chcemy postawić kupon SOLO czy AKO. Drugi plus, to zwrot do 200 zł bez obciążenia podatkiem od zakładu. Należy jednak pamiętać o wymogu obrotu, który jest konieczny do wypłaty środków.

Jak obrócić bonus Betcris?

Przyznawane przez bukmacherów bonusy powitalne zwykle wymagają dokonania obrotu przed wypłatą, czyli postawienia środków na zakłady na określonych warunkach. Oto one:

Freebet powitalny do 50 PLNFreebet Betcris 60 PLN z kodem promocyjnymBetcris zakład bez ryzyka
Warunki obrotuobrót 1x bonus, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs poj. selekcji – min. 1.30obrót 1x bonus, kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs poj. selekcji – min. 1.30obrót 1x bonus AKO z 3 zdarzeniami na każdym i kursie poj. zdarzenia 1.30
Czas na obrót7 dni7 dni7 dni

Promocje dla graczy Betcris

Betcris może pochwalić się kilkoma interesującymi pozycjami, jeśli chodzi o promocje tymczasowe i długoterminowe. Dokładnie przejrzeliśmy każdą z nich i prezentują się one następująco:

 1. American Dream
  Jeśli gracz obstawi kupon AKO (min. 3 zdarzenia) zawierający co najmniej jedno zdarzenie z oferty na mecze w ramach rozgrywek NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA za co najmniej 10 PLN (min. kurs kuponu 2.5, min. kurs pojedynczej selekcji 1,25), otrzyma freebet w wysokości 100% zapłaconego podatku od wszystkich wygranych zakładów, które spełniły warunki promocji. Maksymalny zwrot to 100 PLN.
 2. Kursowy Boost
  Betcris wprowadził specjalną zakładkę “Kursowy Boost”, gdzie przy okazji różnych wydarzeń sportowych w różnych dyscyplinach gracze mogą skorzystać ze specjalnych podbić kursów. Promocja jest skierowana dla wszystkich graczy w Betcris Polska.
 3. Tuesday Cashback
  Co wtorek Betcris wypłaca swoim graczom specjalny freebet do 100 zł. Ze specjalnego wzoru: SUMA STAWEK – WYGRANE – OTRZYMANE BONUSY oblicza się bilans gracza z danego tygodnia i wypłaca mu się odpowiedni freebet. Przyznany freebet gracz musi wykorzystać na zakład SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1,85.
 4. Europejskie Puchary – trzy dni, trzy freebety
  Promocja pojawiająca się regularnie w związku z meczami europejskich pucharów w piłce nożnej. Trwa ona przez 3 dni trwania meczów i gracz może codziennie raz z niej skorzystać. W wybrany dzień lub dni ma za zadanie wpłacić 100 zł i postawić kupon AKO za minimum 100 zł składający się z min. 3 zdarzeń, zawierający co najmniej 1 zdarzenie z oferty na mecze Ligi Mistrzów/Ligi Europy/Ligi Konferencji o łącznym kursie min. 2.50 oraz kursem pojedynczej selekcji min. 1.25. Jeśli te warunki zostaną spełnione, gracz niezależnie od tego czy kupon jest trafiony czy nie otrzyma od Betcris freebet w wysokości 50 zł. Jeśli skorzysta z promocji w każdy z 3 dni, to otrzyma łącznie 150 zł freebetu.
 5. Betcris+
  Jest to bonus, który polega na powiększeniu ewentualnej wygranej, w zależności od liczby wydarzeń na kuponie. Minimalna liczba selekcji, która uprawnia do zwiększenia wygranej to 5. Wtedy gracz otrzyma od Betcris 5% do wygranej. Jeśli na kuponie pojawi się np. 20 zdarzeń, to wygrana zostanie zwiększona o 80%. Od 24 wydarzeń wzwyż jest to 100%.
 6. 25 zł dla fanów esportu
  Betcris nie zapomniał również o zakładach na esport. Gracz w ciągu tygodnia ma za zadanie zagrać co najmniej 5 kuponów o kursie minimalnym 1.85 za łączną sumę minimum 100 PLN na zakłady esportowe. Jeśli te warunki zostaną spełnione, to otrzyma na 25 PLN freebetu. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO z minimalnym kursem całkowitym 2.50, który zawierać będzie co najmniej trzy zdarzenia wyłączone z oferty esportowej.
 7. Europejskie ligi bez podatku
  Gracz ma za zadanie zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń, z czego co najmniej 1 musi pochodzić z 5 najlepszych lig piłkarskich (Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1). Ponadto kupon musi być zagrany za minimum 10 zł, kurs łączony musi wynieść minimum 2,50, a kurs pojedynczej selekcji co najmniej 1,25. Jeżeli te warunki zostaną spełnione, a kupon zostanie wygrany, to Betcris zapewni graczowi zwrot podatku w formie freebetu.
 8. Predictor Betcris
  Promocja skierowane na mecze piłki nożnej. Twoim zadaniem jest wpłata co najmniej 10 PLN. Następnie typujesz rozstrzygnięcia 8 spotkań zaproponowanych przez Betcris. Za każde skuteczne wytypowanie zbierasz punkty, za które zdobywasz odpowiedni freebet.

Najlepsze Kody Promocyjne – Lipiec 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 820 PLN
+ 15 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1465 PLN
+ 39 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 1520 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod

Rejestracja Betcris – jak założyć konto?

Wszelkie promocje u bukmachera Betcris są dostępne dla graczy, którzy mają aktywne konto. Zobaczmy zatem jak przebiega proces rejestracji. Formularz składa się z trzech kroków:

 1. Krok 1
  Na pierwszej stronie zostaniesz poproszony o podanie adresu email, loginu, hasła, numeru telefonu i kodu weryfikacyjnego (aby otrzymać kod na podany w rejestracji numer kliknij przycisk: „pobierz kod”); na tej stronie znajduje się również pole do wpisania kodu promocyjnego BSVIP.
 2. Krok 2
  Kolejna strona wymaga podania: imienia, nazwiska, obywatelstwa i numeru PESEL; należy również określić skąd pochodzą nasze środki na grę (wynagrodzenie za pracę, samozatrudnienie, spadek, itp.)
 3. Krok 3
  Na ostatniej stronie ustalasz indywidualne limity na grę (limit stawek oraz limit czasu poświęconego na grę); na tej stronie podajemy również datę urodzenia, wyrażamy bądź nie chęć otrzymywania powiadomień o akcjach bukmachera, oraz oświadczamy, że jesteśmy pełnoletni i akceptujemy regulamin i politykę prywatności

Większość promocji, również freebet na start Betcris, wymagają założenia konta stałego. W tym celu w swoim profilu, w sekcji „dokumenty” dodaj zdjęcie dokumentu tożsamości.

Wpłaty i wypłaty

Szalenie istotnym elementem w ofertach bukmacherów są metody płatności. Graczom zależy na tym, aby szybko wpłacić środki i móc zacząć grę. Ważne jest również, aby mogli natychmiastowo wypłacić swoje wygrane. Aktualnie kwestia ta w Betcris wygląda bardzo kiepsko. Z metod wpłaty mamy do wyboru Przelewy24 oraz BLIK. To zdecydowanie za mało. Przydałby się jeszcze jeden system płatności online, jakiś portfel elektroniczny oraz płatności kartami. Minimalny depozyt wynosi 10 zł, zaś maksymalny 10 000 zł.

Wypłaty są również realizowane przez system Przelewy24. Personel bukmachera zatwierdza wypłaty codziennie w godzinach: 9:00-17:00. Zlecone do wypłaty pieniądze znajdą się na koncie bankowym natychmiastowo, w zależności od godzin księgowania danego banku. Minimalna wypłata wynosi 20 zł, zaś maksymalna jednorazowa wypłata 100 000 zł.

Betcris zakłady bukmacherskie

Mimo, iż zakłady w Betcris można typować w Polsce od sierpnia 2021 to sam bukmacher nie jest nowy. Działa na rynku bukmacherskim w innych krajach od 2006 roku. Jego główna siedziba znajduje się na Kostaryce. Betcris to jeden z największych bukmacherów w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Posiada również ponad 100 punktów stacjonarnych w całej Ameryce Łacińskiej.

Miesięcznie Betcris oferuje średnio 45 000 zakładów live w ciągu miesiąca. U bukmachera można typować zakłady na około 50 dyscyplin. Posiada sprawnie działający czat na żywo, gdzie można uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące zakładów. W ofercie znajdują się również sporty wirtualne, które stoją na naprawdę wysokim poziomie. Czekamy jeszcze na kod promocyjny Betcris, który będzie zwiększał pakiet powitalny dla graczy.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close