• typy
 • Prime MMA 6 – kursy bukmacherskie

Prime MMA 6 – kursy bukmacherskie

Za nami gali Prime MMA 6. Oto komplet wyników:

 • Main event – boks w małych rękawicach: Don Kasjo – Księżniczka – zwycięstwo Księżniczki w 2. rundzie
 • Co-main event – K-1 w małych rękawicach: Stary Muran – Stary Wiewiór – zwycięstwo Murana w 1 . rundzie
 • MMA: Tarzan – Adam Soroko – zwycięstwo Tarzana w 1. rundzie
 • Walka duetów: Skowyra/Ambro – Hellboy/The Bestia – zwycięstwo Skowyry i Ambro
 • Boks w małych rękawicach: Szuli – Rafał Jackiewicz – zwycięstwo Szuliego na punkty
 • MMA: Bagieta 2.0 – Protipper – zwycięstwo Bagiety w 1. rundzie
 • K-1 w małych rękawicach: Patrycja Izydorczyk – Ms. Danielka – zwycięstwo Danielki w 2. rundzie
 • MMA: Rajat – Dzik: zwycięstwo Dzika w 1. rundzie
 • MMA: The Karpi – Czarny Polak – zwycięstwo Karpiego w 1. rundzie
 • K-1 w małych rękawicach: Głuchy – Polish Machine – zwycięstwo Polish Machine na punkty
 • MMA: Erwin Burzyński – Mister Matii – zwycięstwo Erwina na punkty
Spis treści

Prime MMA 7 kursy bukmacherskie

Organizatorzy zapowiedzieli już kolejną galę Prime MMA 7. Zmierzą się na niej Trybson i Erko Jun. Czekamy na kolejne pojedynki oraz na wystawienie kursów. Tymczasem polecamy ci obstawianie Clout MMA 2, które odbędzie się 28 października! Na gali zobaczysz m.in. Denisa Załęckiego, czy Marcina Najmana.


Fortuna Prime MMA – obstaw bez ryzyka kupon Księżniczki, Danielki lub Don Diego

Specjalnie dla naszych czyteników swoje kupony bez ryzyka na Prime MMA 6 przygotowali Księżniczka, Don Diego oraz Danielka. Oto ich typy.

Fortuna Prime MMA – kupon księżniczki

Zaczynamy od kuponu uczestnika walki wieczoru – Pawła „Księżniczki” Tyburskiego.

Księżniczka - kupon bez ryzyka

Księżniczka oczywiście postawił na siebie, a do tego dorzucił 3 pewniaki. Obstawiając jego zakład za 100 zł, macie do zgarnięcia ponad 300 zł. Oczywiście w przypadku przegranej, dostajecie zwrot do 100 zł.

Fortuna Prime MMA – kupon Danielki

Oto kupon zawodniczki Prime MMA 6 – Danielki, która zmierzy się z Patrycją Izydorczyk:

Kupon Danielka - Prime MMA

Danielka podobnie jak Księżniczka bardzo wierzy w swoje zwycięstwo. Do tego dorzuciła na swój kupon wygrane Ambro, Rataja, Księżniczki i Karpiego. NIestety walka Ambro z Hellboyem została zmieniona na walkę w duetach, a więc w miejsce tego typu musicie wrzucić inną walkę. Polecamy zwycięstwo Polish Machine po wysokim kursie!

Fortuna Prime MMA – kupon Don Diego

Na koniec prezentujemy wam propozycję Don Diego, czyli najlepszego freak-fightera w Polsce.

Kupon Don Diego - Prime MMA

Don Diego w przeciwieństwie do poprzedników przewiduje wygraną Don Kasjo. Do tego dorzucił trzy pewniaki.

Prime MMA kursy i typy bukmacherskie

My także przygotowaliśmy dla was typy na Prime MMA 6. Każdy z nich poparliśmy krótką analizą.

Jeśli szukasz większej liczby typów na sporty walki, to zachęcamy do sprawdzenia naszej zakładki z typami bukmacherskimi, gdzie znajdziesz rozbudowane analizy na niemal wszystkie najważniejsze wydarzenia w boksie i MMA.

Prime MMA typy: Don Kasjo – Księżniczka

donkasjo-glowkaPaweł Tyburski
Księżniczka wygra przed czasem
Nasz typ

Hitowe starcie na zasadach boksu w małych rękawicach pomiędzy dwoma czołowymi freak fighterami. Obydwaj to nieprzeciętni sportowcy – „Kasjo” to były reprezentant Polski w boksie na szczeblu amatorskim, natomiast Tyburski grał zawodowo w piłkę nożną. Obydwaj mogą pochwalić się również świetnym rekordem na galach walk influencerów. Rekord „Kasjo” we wszystkich formach sportów walki to 8-2 (2 KO, 1 Sub), natomiast „Księżniczki” – 6-2 (6 KO).

Nie jest tajemnicą, że bardziej doświadczonym bokserem jest „Don Kasjo”, który uprawia tę dyscyplinę od wielu lat. Niemniej, nie jest w niej nie do ruszenia, co ostatnio udowodnił Dominik Zadora, posyłając go na deski. Tym razem, rywalem włodarza Prime MMA będzie zawodnik znacznie większy gabarytowo, przewyższający go wzrostem, co do tej pory zdarzało się rzadko. Pamiętajmy również, że Tyburski boksować potrafi, o czym przekonali się m.in. potężnie zbudowani Denis Załęcki i Alberto Simao. 

Nie sposób również nie zauważyć, że Kasjusz do ostatniego występu wyszedł słabo przygotowany i niewykluczone, że może brakować mu już motywacji do treningów. „Księżniczka” z kolei szuka coraz to nowszych wyzwań i walczy wyłącznie z mocnymi zawodnikami. Dlatego też spodziewam się, że Paweł Tyburski pokona Życińskiego w jego dyscyplinę i dokona tego w swoim stylu – przez KO/TKO.

Prime MMA typy: Stary Muran – Stary Wiewiór

stary-muran-glowkaStary Wiewiór
Stary Muran wygra przed czasem
Nasz typ

Ciekawie zapowiadające się starcie dwóch zaawansowanych wiekowo zawodników – w końcu obydwaj są już po 50-tce. Pojedynek ten wydaje się jednak mieć swoje wyraźnego faworyta w osobie Jacka Murańskiego. Kontrowersyjny aktor jeszcze nie wygrał w karierze żadnego pojedynku (0-4), jednak wielokrotnie udowadniał, że ma serce do walki. Warto odnotować, że 54-latek tylko raz został znokautowany.

„Stary Wiewiór” to z kolei absolutny debiutant w mieszanych sztukach walki. 51-letni ojciec mistrza Fame’u w dwóch dywizjach twierdzi, że nie trenował sportów walki w dorosłym życiu. Należy spodziewać się, że jeśli czymś mógłby zaskoczyć, to prawdopodobnie umiejętnościami parterowymi, z których słynie jego syn. Na Prime 6 zawalczy jednak w K-1, więc nie spodziewam się fajerwerków z jego strony. Dlatego też obstawię wygraną „Murana” przed czasem.

Prime MMA typy: Tarzan – Adam Soroko

TarzanAdam Soroko
Koniec w 1. rundzie: TAK
Nasz typ

Pojedynek dwóch wyjątkowo rosłych zawodników – obydwaj mają po blisko 2 metry wzrostu. Do tej pory, obydwaj startowali w MMA ze zmiennym szczęściem – rekord „Tarzana” to 2-2 (1 KO), natomiast Soroko – 1-1 (1 KO). Co ciekawe, pojedynki tego drugiego za każdym razem kończyły się w 1. rundzie. Z kolei 3 pojedynki „Tarzana” kończyły się przed czasem, w tym jeden ze „Scarfacem” (1-2) w 1. rundzie.

Należy spodziewać się, że bezpośredni pojedynek tych zawodników na Prime 6 również nie potrwa długo. Soroko, najpewniej pójdzie od razu na całość, ponieważ wie, że nie ma najlepszej kondycji. „Tarzan” ma z kolei parę w łapie, co udowodnił, nokautując wspomnianego „Scarface’a” praktycznie jednym uderzeniem. Dlatego też obstawię, że sympatyczny Soroko szybko nadzieje się na cios lepiej zbudowanego rywala i zostanie znokautowany w 1. rundzie.

Prime MMA kursy i typy: Bagieta 2.0 – Olejnik

BagietkaTomasz Olejnik
Koniec w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 1.70
Postaw w Fortunie

Do klatki powróci również „Bagietka”. Kontrowersyjny streamer dorobił się statusu gwiazdy Prime. W swoim dorobku ma trzy wygrane przed czasem, wszystkie najpóźniej w 2. rundzie – kolejno nad Janem Pateckim (0-1), „Robalinim” (0-3) i Jasiem Kapelą (1-2, 1 KO). Jego rekord uzupełnia szybka porażka z rąk niepokonanego „Kamerzysty” (3-0, 3 KO). 

36-latek tym razem zawalczy ze znanym z bardzo szybkich porażek Tomaszem Olejnikiem (1-4, 1 KO). Żadna z walk 24-latka nie wyszła poza pierwszą rundę. Należy spodziewać się, że z całkiem mocnym rywalem będzie podobnie. Obstawię, że w starciu z nową wersją „Bagietki” również nie wytrzyma długo i że ich walka zakończy się w 1. rundzie

Prime MMA typy: Szuli – Jackiewicz

Rafał Jackiewicz
Szuli wygra przed czasem
Nasz typ

Pojedynek dwóch wybitnych zawodników, które odbędzie się na zasadach bokserskich. 46-letni Rafał Jackiewicz to były pretendent do mistrzostwa świata IBF oraz mistrz Europy federacji EBU w pięściarstwie. Jego rekord w boksie to 51-30-3. Ma na koncie również spore doświadczenie w kickboksingu i karate. W 2022 roku zadebiutował w MMA wygraną nad Wojciechem Ochnickim. Warto jednak dodać, że w ostatnich 10 występach w boksie wygrał tylko 2-krotnie i zanotował 1 remis.

„Szuli” to z kolei jeden z najbardziej cenionych trenerów MMA w Polsce. Mimo iż nie miał okazji oficjalnie walczyć w boksie, potrafi skutecznie walczyć w stójce, co było widać w walce z Normanem Parkiem (31-7-1, 5 KO, 12 Sub). Co więcej, jest od Jackiewicza o prawie 10 lat młodszy, a do tego jest 7 cm wyższy i ma o 9 cm dłuższy zasięg. Dlatego też to właśnie w nim upatruje faworyta tego starcia.

Prime MMA obstawianie: Rataj – Dzik

rataj-glowka
Dzik wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 2.75
Postaw w Fortunie

Pojedynek na zasadach MMA pomiędzy dwoma nieprzepadającymi za sobą zawodnikami. Obydwaj wielokrotnie wymieniali się inwektywami, a do tego dochodziło między nimi do rękoczynów na konferencjach. Co ciekawe, mieli oni walczyć ze sobą rok temu podczas gali Prime Show MMA 2, jednak „Dzik” na ostatniej prostej nabawił się kontuzji. Ostatecznie, Rataj zawalczył z „Vandalem” i dość nieoczekiwanie wygrał na punkty.

Rataj, który na co dzień jest trenerem personalnym, wyróżnia się świetną wydolnością. Niestety podczas ostatniej konferencji Prime skręcił kostkę podczas przepychanki z „Hellboyem”, co znacznie zmniejsza jego szanse w tym pojedynku. Obstawię, że bądź co bądź silny fizycznie „Dzik” bezlitośnie wykorzysta ten handicap i wygra przed czasem.  

Typy na Prime MMA 6: Patrycja Izydorczyk – Ms. Danielka

Patrycja IzydorczykMS Danielka
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: TAK
Nasz typ

Pojedynek na zasadach K-1. Zobaczymy w nim zawodniczki, którym sporty walki nie są obce. „Ms. Danielka” walczyła do tej pory w formule bokserskiej na brytyjskich galach Kingpyn. Za każdym razem przegrywała jednak na punkty. Z kolei Patrycja Izydorczyk trenuje od dłuższego czasu w poznańskim Ankosie. Co ciekawe, była niegdyś związana z potężnym włodarzem Fame MMA, Wojciechem Golą. Spodziewam się, że 23-latka może postawić swojej rywalce trudne warunki. Dlatego też dyplomatycznie obstawię, że jej walka z „Ms. Danielką” zakończy się na punkty.

Prime MMA 6 obstawianie: The Karpi – Czarny Polak

The karpi
Koniec w 1. rundzie: TAK
Nasz typ
kurs: 2.20
Postaw w Fortunie

Pojedynek w formule MMA pomiędzy zawodnikami, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki we freak fightach. Obydwaj zaczęli od efektownych wygranych – „The Karpi” znokautował Łukasz Karpińskiego (0-1) w 2. rundzie, natomiast „Czarny Polak” nie dał żadnych szans Olejnikowi (1-4, 1 KO). Nie ulega jednak wątpliwości, że bardziej wymagającego rywala miał Damian Kasprzak. Partner Wiki Jaroniewskiej jest na co dzień trenerem personalnym, a do tego zna się na MMA. Spodziewam się, że szybko pokona Ronaldo Mirandę, prawdopodobnie w 1. rundzie.

Prime MMA obstawianie: Głuchy – Polish Machine

Polish MachineGłuchy
Polish Machine wygra
Nasz typ

Międzypokoleniowy pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach. 22-letni Kacper Miklasz jest jednym z najaktywniejszych polskich zawodników ostatnich lat. Występował w tym czasie w pojedynkach na gołe pięści, sportowych i freakowych galach MMA oraz w pojedynkach kickbokserskich. Ostatni raz walczył w lipcu na Prime 5, dość nieoczekiwanie pokonując „Huntera” w walce kickbokserskiej. Jego najbliższy rywal, 40-letni „Głuchy” nie walczył od 4 lat, co już samo w sobie powinno czynić go underdogiem. Ustępuje Miklaszowi również pod względem wzrostu i zasięgu. Dlatego też obstawię wygraną „The Polish Machine”.

Prime MMA obstawianie: Erwin Burzyński – Mister Matii

Erwin Burzyński wygra
Nasz typ

Pierwszym pojedynkiem gali Prime Show MMA będzie mocno sportowe starcie. Erwin Burzyński to w końcu trener „Lali Laluny” i zawodnik i szkoleniowiec we wrocławskim Artnox Fight Clubie. Ze sportami walki jest blisko związany od lat, więc nie powinno dziwić, że jest faworytem buków. Jego rywal z kolei trenuje w słynnym poznańskim Ankosie, jednak po jego aktywności w mediach społecznościowych można wywnioskować, że różnie u niego z regularnością. Stąd też skłaniam się ku typowi na wygraną Erwina Burzyńskiego.

Typuj także
KSW 89 kursy bukmacherskie
KSW 89 kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Prime MMA bukmacher – którego wybrać?

Tak jak pisaliśmy powyżej, jedynym bukmacherem, u którego znajdziemy zakłady na walki Prime MMA jest Fortuna. Kursy na zwycięzców pojedynków są dostępne już na blisko miesiąc do rozpoczęcia gali, a im bliżej terminu, tym więcej pojawiać się będzie rynków.

Fortuna Prime MMA

Nasza analiza najlepszych bukmacherów do obstawiania MMA wykazała, że właśnie Fortuna jest liderem w tym względzie i posiada najlepszą ofertę na Fortuna Prime MMA. Gracze zarejestrowani u tego bukmachera mogą obstawiać następujące zakłady na Prime Show MMA:

 • Zwycięzca pojedynku (12 i 1X2),
 • Koniec w 1/2/3. rundzie,
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej,
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję,
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy,
 • Zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję,
 • Zawodnik wygra przed czasem.

Jednocześnie Fortuna, jako oficjalny partner organizacji, jako jedyny posiada prawa do kursów na walki. Oznacza to, że obstawianie walk Prime Show MMA jest możliwe wyłącznie u tego bukmachera.

Ponadto, z okazji gal tej federacji, Fortuna wystawia promocje, w tym boosty kursowe na wygrane wybranych zawodników i zawodniczek.

Prime MMA bez ryzyka

Fortuna Prime MMA 6 – specjalna promocja bez ryzyka dla stałych graczy

Wspomnieliśmy wam już o tym, że nowi gracze mogą obstawiać Prime MMA bez ryzyka. Bukmacher wyszedł także na przeciw graczom, którzy mają już konto i również zapewnił im taką możliwość. Oto szczegóły:

 • W sobotę 21.10 od 14:00 do 16:00 wpłacasz 50 zł lub 100 zł. Jeśli chesz wpłacić 50 zł, to przy wpłacie użyj kodu „bonus1”, a jeśli 100 zł to „bonus2”
 • Następnie za wpłacone pieniądze postaw kupon pre-match z co najmniej 5 zdarzeniami
 • Wygrywasz? Pieniądze są twoje
 • Przegrywasz? Dostajesz zwrot połowy stawki w punktach FKP

Promocja jest bardzo korzysta, choć oczywiście nie tak dobra jak dla graczy bez konta. Mimo to warto z niej skorzystać i postawić rozbudowane AKO na Fortuna Prime MMA 6!

Fortuna farciarz

Prime MMA karta walk

Oto karta walk na Prime MMA 6, zgodnie z kolejnością walk.

 • Main event – boks w małych rękawicach: Don Kasjo – Księżniczka
 • Co-main event – K-1 w małych rękawicach: Stary Muran – Stary Wiewiór
 • MMA: Tarzan – Adam Soroko
 • Walka duetów: Skowyra/Ambro – Hellboy/The Bestia
 • Boks w małych rękawicach: Szuli – Rafał Jackiewicz
 • MMA: Bagieta 2.0 – Protipper
 • K-1 w małych rękawicach: Patrycja Izydorczyk – Ms. Danielka
 • MMA: Dominik Skowyra – Thebestia
 • MMA: Ambro – Hellboy
 • MMA: The Karpi – Czarny Polak
 • K-1 w małych rękawicach: Głuchy – Polish Machine
 • MMA: Erwin Burzyński – Mister Matii

Gdzie oglądać Prime MMA?

Prime MMA 6 będzie można obejrzeć wyłącznie w serwisie PRIMEMMA.TV. Cena PPV, w zależności od pakietu, wyniesie prawdopodobnie ok. 35-40 PLN.

Prime MMA kursy bukmacherskie – podsumowanie

W poniższej tabeli znajdziesz najważniejsze informacje na temat gali Prime MMA 6.

Data galiℹ️ 21.10.2023 r.ℹ️
Prime MMA bukmacher💰Fortuna💰
Gdzie oglądać galę? PRIMEMMA.TV
Kurs na Don Kasjo
Kurs na Księżniczkę

Prime MMA 6 odbędzie się w Toruniu, w hali Arena, 21 października 2023 r.

Walki na Prime Show MMA 6 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna.

Pojedynkiem wieczoru na gali Prime MMA 6 będzie starcie pomiędzy Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim a Pawłem „Księżniczką” Tyburskim na zasadach boksu w małych rękawicach.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close