• typy
 • Prime MMA 4 – kursy bukmacherskie

Prime MMA 4 – kursy bukmacherskie

event background

Po rejestracji w Fortunie przez naszą stronę możesz postawić zwycięstwo Don Kasjo przed czasem bez żadnego ryzyka do 600 zł i wygrać prawie 1200 PLN Oto szczegóły:

 • Zarejestruj konto w Fortunie przez naszą stronę
 • Wpłać pieniądze
 • Postaw pierwszy kupon na wygraną Don Kasjo przed czasem
 • Jeśli trafisz otrzymasz wygraną, którą możesz wypłacić
 • Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot pełnej stawki kuponu do kwoty 600 PLN
 • Zwrot możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę

26 listopada 2022 roku w Szczecinie, odbędzie się gala Prime Show MMA 4: Królestwo. Znamy już skład wszystkich 10 pojedynków tej gali. Czytaj dalej, by poznać nasze typy i kursy bukmacherskie na Prime MMA. 

Prime MMA 4 kursy (26.11.22)

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 4 można znaleźć wyłącznie w Fortunie. Oto jak prezentują się one przed rozpoczęciem gali:

Zawodnik 1 Kurs KursZawodnik 2
Don Kasjo
1.15 Fortuna
4.73 Fortuna
Popek
Zusje
1.04 Fortuna
8.37 Fortuna
Monika Godlewska
Bagietka
2.55 Fortuna
1.45 Fortuna
Kamerzysta
Adam Okiński
2.25 Fortuna
1.50 Fortuna
Artur „Kornik” Sowiński
Stifler
4.73 Fortuna
1.15 Fortuna
Adam Soroko
IFBB Pro
5.10 Fortuna
1.13 Fortuna
Ewa Piątkowska
Tomasz Olejnik
1.14 Fortuna
4.90 Fortuna
Robalini
Sasha
1.12 Fortuna
5.31 Fortuna
Adrian Cios
Skolim
1.37 Fortuna
2.85 Fortuna
Księciunio
Rafał Gawron
3.21 Fortuna
1.30 Fortuna
Piotr Kałuski
Prime MMA 4 kursy sprawdzone dzisiaj – 26.11.2022 r.

Kursy na faworytów Prime MMA są bardzo niskie. Dlatego zdecydowanie lepiej skorzystać z innych rynków. Nasze typy ze znacznie wyższymi kursami znajdziesz poniżej.

Obstawiaj Prime MMA bez ryzyka i odbierz blisko 2500 PLN!

Poniżej znajdziesz gotowy kupon na Prime MMA. Pamiętaj, że jeśli zarejestrujesz się w Fortunie z naszym kodem promocyjnym, to będziesz mógł postawić swój pierwszy kupon bez ryzyka aż do 600 zł! Oznacza to, że jeśli nasz kupon okaże się skuteczny to zgarniesz blsiko 2500 PLN! Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot, który będziesz mógł od razu wypłacić!

Kupon bez ryzyka na Prime MMA 4
Bukmacher
 • Don Kasjo wygra przed czasem
  Don Kasjo – Popek
  2.25
 • Kamerzysta wygra
  Bagietka – Kamerzysta
  1.45
 • Kałuski przed czasem
  Gawron – Kałuska
  1.40
Kurs całkowity 4,57
Stawka 600 PLN
Potencjalna wygrana 2 411,64 PLN
Postaw w Fortunie

Potencjalna wygrana jest naprawdę wysoka, a nasz kupon wygląda solidnie. Pamiętaj, że jeśli przegrasz, to dostajesz pełen zwrot na konto depozytowe. Możesz więc sporo wygrać, a nie ryzykujesz kompletnie nic. Dodatkowo po rejestracji przez naszą stronę, otrzymasz łącznie 35 zł darmowych zakładów!

Prime MMA 4 typy bukmacherskie

Przechodzimy do typów na wszystkie pojedynki gali Prime MMA. Jeśli szukasz większej liczby typów na sporty walki, to zachęcamy do sprawdzenia naszej zakładki z typami bukmacherskimi, gdzie znajdziesz rozbudowane analizy na niemal wszystkie najważniejsze wydarzenia w boksie i MMA.

Prime MMA typy: Don Kasjo – Popek

donkasjo-glowkaPaweł Popek
Don Kasjo wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 2.25
Postaw w Fortunie

Walka wieczoru Prime MMA 4, która odbędzie się na zasadach boksu w zwykłych rękawicach, na dystansie 3 x 3 minuty. Dla „Popka” będzie to debiut w tej formule, więc nie powinno dziwić, że bukmacherzy stawiają go w roli dość zdecydowanego underdoga. Mimo iż lider „Gangu z Albanii” ostro trenuje, wątpliwe jest, by był w stanie nadrobić braki kondycyjne. Będzie więc bazował głównie na przewadze siły fizycznej – „Popek” to w końcu 120 kilogramów mięśni. 44-latek ma 183 cm wzrostu i 185 cm zasięgu.

Dla „Don Kasjo” będzie to już dziewiąty występ na galach freaków, z których 5 stoczył na zasadach bokserskich. Co więcej, 4 z tych pojedynków wygrał, a jego jedynym pogromcą do tej pory, był Norman Parke. 30-latek jest 6 cm wyższy od swojego najbliższego rywala i ma o 13 cm dłuższy zasięg. W przeszłości, był członkiem polskiej kadry w boksie. Przewaga warunków fizycznych, doświadczenia oraz kondycji, powinna dać wygraną „Don Kasjo”, który zapowiada, że znokautuje swojego rywala. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe dokonania, spodziewam się, że sztuka ta powinna mu się udać.

Obstaw wygraną Popka po mega kursie 50.00

Fortuna przygotowała również specjalną promocję, w której można wytypować zwycięstwo Popka z Don Kasjo na Prime MMA 4 po kursie 50.00. Jak to zrobić?

 1. Zarejestruj się z przez naszą stronę i udziel zgody na komunikację

 2. Wpłać min. 50 zł.

 3. Obstaw min. 4 zł na wygraną Popka z Don Kasjo na Prime MMA 4.

 4. Jeśli kupon będzie trafiony odbierz wygraną i bonus 200 PLN (równowartość kursu 50,00).

 5. Promocja trwa do 26.11 do momentu rozpoczęcia walki Don Kasjo – Popek.

Prime MMA typy: Bagietka – Kamerzysta

BagietkaKamerzysta
Kamerzysta wygra
Nasz typ
kurs: 1.45
Postaw w Fortunie

Starcie na zasadach boksu w małych rękawicach, w limicie wagowym do 75 kg. Obydwaj zawodnicy jak dotąd nie zaznali goryczy porażki, jednak faktem jest, że nie mieli zbyt wymagających rywali – „Bagietka” szybko poradził sobie z „Paciem” (0-1) i „Robalinim” (0-2) (za każdym razem przez duszenie zza pleców), natomiast „Kamerzysta” jeszcze szybciej rozprawił się z „Kruszwilem” (1-1) i Kubą Lasikiem (0-2). Z tym drugim stoczył krótki pojedynek w budce telefonicznej.

Każdy z nich może pochwalić się dobrymi warunkami fizycznymi, jak na tę dywizję, jednak Kamerzysta nieznacznie przeważa pod tym względem. Warto zauważyć, że bukmacherzy początkowo stawiali „Bagietkę” w roli faworyta, jednak kursy te uległy szybkiej weryfikacji przez fanów freak fightów. Obstawiam, że wyraźnie młodszy „Kamuś”, który dodatkowo dysponuje bardzo mocnym uderzeniem, poradzi sobie ze swoim rywalem i przedłuży swoją serię wygranych we freak fightach. Decydujące znaczenie może mieć tutaj kondycja – pamiętajmy, że „Bagietka” nałogowy palacz, a to może mieć wpływ na jego wydolność.

Prime MMA typy: Adam Okniński – Artur Sowiński

Adam Okniński kursyArtur Sowiński
Okiński wygra
Nasz typ
kurs: 2.25
Postaw w Fortunie

Początkowo, w pojedynku tym, obok Adama Oknińskiego, mieliśmy zobaczyć Normana Parke’a, jednak ten wycofał się na kilka dni przed galą, z nie do końca jasnych przyczyn. W ostatniej chwili, rękawice podjął były mistrz KSW w wadze piórkowej (-66 kg), Artur Sowiński. Fighter z Radzionkowa należy do najbardziej doświadczonych zawodników nad Wisłą. Swój profesjonalny debiut zanotował 15 lat temu, a jego rekord to 22-14 (8 KO, 7 Sub). Ma 178 cm wzrostu i 188 cm zasięgu.

Adam Okniński ma na koncie zaledwie 6 zawodowych walk (4-2), jednak wszystkie swoje wygrane zanotował przed czasem. Co więcej, ze sportami walki jest związany od najmłodszych lat, za sprawą swojego ojca i legendarnego trenera, Mirosława. Jest 10 cm wyższy od swojego najbliższego rywala. Mimo iż bukmacherzy większe szanse dają „Kornikowi”, ze względu na ogromną różnicę masy, warunków fizycznych i siły, obstawię wygraną Adama Oknińskiego. 

Prime MMA typy: Zusje – Monika Godlewska

ZusjeMonika Esmeralda Godlewska
Walka zakończy się w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 1.30
Postaw w Fortunie

Starcie dwóch legend polskich freak fightów kobiet. Monika Godlewska to w końcu uczestniczka pierwszego polskiego freak fightu w wydaniu kobiecym – na gali Fame MMA 3 szybko przegrała z późniejszą mistrzynią tej federacji „Linkimaster” (5-2, 2 KO). Kilka miesięcy później, zanotowała drugą, równie szybką porażkę z „Eweloną” (1-0, 1 KO). Od tamtej pory, zmagała się z problemami – m. in. walczyła z depresją.

Jej rywalka należy obecnie do najbardziej znanych polskich zawodniczek i słynie przede wszystkim z bardzo brutalnych walk. Rekord „Zusje” w MMA to 2-2 (1 KO). Swój ostatni pojedynek stoczyła na zasadach boksu lethwei i została bardzo mocno zbita przez „Lil Masti” (4-0, 2 KO, 1 Sub). W starciu z „Esmerdaldą” będzie jednak zdecydowaną faworytką – jest w końcu w lepszej formie fizycznej od swojej rywalki, a do tego góruje nad nią warunkami fizycznymi i doświadczeniem. Typuję, że „Zusje” wygra to starcie w 1. rundzie.

Prime MMA typy: Anna Andrzejewska – Ewa Piątkowska

ifbb-pro-glowkaEwa Piątkowska
Walka potrwa powyżej 2.5 rundy
Nasz typ
kurs: 1.80
Postaw w Fortunie

Kolejne starcie pań w karcie walk Prime MMA 4 i długo wyczekiwany debiut byłej mistrzyni świata w boksie zawodowym. Mowa oczywiście o Ewie Piątkowskiej, która po latach ogromnych sukcesów w ringu, postanowiła spróbować swoich sił w klatce. 38-latka miała wystąpić na gali freaków przeszło rok temu, jednak jej plany pokrzyżowała kontuzja. Ma 175 cm wzrostu i 177 cm zasięgu. Podczas swoich startów w boksie, 4-krotnie posyłała swoje rywalki na deski.

Anna Andrzejewska ma znacznie większe doświadczenie w MMA od Piątkowskieji. Mistrzyni kulturystyki i fitnessu ma na koncie porażkę z „Way of Blonde” (3-1) i wygraną z Kamilą Wybrańczyk (1-3, 1 Sub). Jest 11 cm niższa od swojej najbliższej rywalki, jednak powinna mieć nad nią przewagę siły fizycznej. Wydaje się jednak, że może to być za mało na gwiazdę boksu. Obstawiam, że Ewa Piątkowska zanotuje mocny debiut i dzięki przewadze kondycji, siły ciosu oraz warunków fizycznych, zwycięży w tym pojedynku, najpóźniej w 2. rundzie.

Prime MMA typy: Stifler – Adam Soroko

StiflerAdam Soroko
Poniżej 1.5 rundy
Nasz typ
kurs: 1.65
Postaw w Fortunie

Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w kategorii półciężkiej, które początkowo zaplanowane było na premierową galę Prime MMA. Wówczas, Adam Soroko nie stawił się jednak w ringu – jak sam twierdzi, został przytłoczony skalą wydarzenia. Łodzianin trenuje obecnie codzienne w swoim rodzinnym mieście, w słynnym klubie Zenith. Wyróżniają go znakomite warunki fizyczne – ma równo 2 metry wzrostu. W swoim ostatnim pojedynku został brutalnie pobity przez Pawła Tyburskiego (3-1, 2 KO).

„Stifler” jak dotąd nie wygrał żadnego starcia na galach freakowych – był błyskawicznie pokonywany kolejno przez „Popka” i „Bombardiera” (3-1, 3 KO). Jak sam zapowiada, walka z Soroko ma być jego ostatnią w karierze. Z tego co mówi, podczas przygotowań do tego pojedynku skupia się na tarczach i szlifowaniu kondycji. Wydaje się, że może to być za mało na znacznie bardziej doświadczonego i 10 cm wyższego rywala. Typuję wygraną Soroko przed czasem, prawdopodobnie w 1. rundzie.

Prime MMA typy: Skolim – Księciunio

Konrad SkolimowskiKsięciunio kursy
Księciunio wygra
Nasz typ
kurs: 2.85
Postaw w Fortunie

Starcie dwóch byłych przyjaciół, a jednocześnie gwiazdorów disco polo. „Skolim” miał już okazję zaprezentować się publiczności podczas gali Prime MMA 2. Wygrał wówczas przed czasem z Jasiem Kapelą (1-1), jednak w 1. rundzie miał z nim sporo problemów. Sportami walki interesuje się od dawna – trenował m. in. boks. W swoim debiucie dał się poznać jako zawodnik zawzięty i mocny kondycyjnie. Ma 176 cm wzrostu.

Najbliższy rywal Skolimowskiego jest od niego widocznie wyższy. Ponadto, „Księciunio” twierdzi, że od dłuższego czasu uczęszcza na treningi brazylijskiego ju-jitsu i to właśnie parter jest płaszczyzną, w której planuje rozprawić się ze swoim rywalem. Mimo iż do swojego debiutu podejdzie w roli wyraźnego underdoga, obstawię, że wykorzysta przewagę warunków i wygra ten pojedynek na punkty, tym bardziej, że podczas face to face pokazał, że nie czuje respektu przed „Skolimem”.

Prime MMA typy: Tomasz Olejnik – Robalini

Tomasz OlejnikRobalini
Walka zakończy się w 1. rundzie
Nasz typ
kurs: 1.90
Postaw w Fortunie

Pojedynek zawodników, którzy do tej pory nie zaznali smaku wygranej w metalowej klatce. Co więcej, styl w jakim toczyli dotychczasowe pojedynki pozostawiał wiele do życzenia. Tomasz Olejnik legitymuje się rekordem 0-3, a w swoim ostatnim występie, na zasadach K-1, przegrał w 1. rundzie z „Vandalem” (1-2). Wcześniej, notował błyskawiczne porażki z Dawidem Malczyńskim (6-2, 3 KO, 1 Sub) i „Hejterem” (2-3, 1 KO, 1 Sub). Ma 185 cm wzrostu.

„Robalini” z kolei poniósł porażki z rąk „Bodychrista” (1-2, 1 KO) i „Bagiety”. Starcie z pierwszym z nich miało kuriozalny przebieg – „Robalini” nabawił się kontuzji przy wyprowadzaniu ciosy w 12. sekundzie starcia. 21-latek jest 3 cm niższy od Olejnika, jednak najpewniej będzie od niego cięższy. Waga nie będzie jednak jego atutem – może mieć przez nią problemy kondycyjne. Dlatego też typuję, że walka zakończy się w 1. rundzie.

Prime MMA typy: Sasha – Adrian Cios

Sasha kursyAdrian Cios
Sasha wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.25
Postaw w Fortunie

Starcie doświadczonego Adriana Ciosa z Sashą. Dla drugiego z nich będzie to dopiero drugi występ w oktagonie. Niemniej, w swoim debiucie dał się pokazać z bardzo dobrej strony, stawiając trudne warunki doświadczonemu Krystianowi Wilczakowi (5-2, 3 KO). Dlatego też, bukmacherzy właśnie w nim upatrują zdecydowanego faworyta tego starcia. Sasha ma bardzo dobre warunki fizyczne – 187 cm wzrostu i 189 cm zasięgu. Pierwsze treningi MMA, pod okiem Klemensa Ewalda, rozpoczął blisko 2 lata temu.

Dla Adriana Ciosa będzie to już piąty występ w mieszanych sztukach walki, w tym trzeci dla Prime MMA. Ma na koncie dość nieoczekiwaną wygraną nad „Rolnikiem Zabijaczem” (1-1, 1 KO) i 3 porażki. W ostatnim występie przegrał na punkty z Adrianem Ciosem (1-0), mimo iż był stawiany w roli faworyta. W walce z Sashą znów ciężko może być mu o wygraną, tym bardziej, że jego rywal bardzo wyraźnie przeważa nad nim wzrostem i zasięgiem, a do tego mocno zaangażował się w treningi. Dlatego też, obstawię wygraną zawodnika z Ukrainy przed czasem.

Prime MMA typy: Rafał Gawron – Piotr Kałuski

Rafał GawronPiotr Kałuski kursy
Piotr Kałuski wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.40
Postaw w Fortunie

Pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy dwoma znanymi ochroniarzami. Pierwszy z nich, Piotr Kałuski, rozpoznawalność zdobył za sprawą dokumentu Netflixa, „Oszust z Tindera”. Drugi z nich, Rafał Gawron, znany jest przede wszystkich jako bodyguard Jacka i Mateusza Murańskich, z którymi jednak od pewnego czasu jest mocno skonfliktowany. Dla „Sportowego Świra” będzie to oficjalny debiut w sportach walki.

Przewaga doświadczenia będzie więc po stronie Kałuskiego. 38-latek w swoim debiucie nie sprostał co prawda Marcinowi Wrzoskowi w walce na zasadach K-1, jednak pokazał spore serce do walki. W starciu z Rafałem Gawronem będzie miał również wyraźną przewagę warunków fizycznych – ma w końcu aż 200 cm wzrostu. W ciągu ostatnich miesięcy trenował u Marcina Naruszczki. Obstawiam, że wykonana praca zapewni mu wygraną w starciu z wyraźnie mniejszym rywalem. Walka nie powinna wyjść poza pierwszą rundę.

Prime MMA 4 – karta walk

Poniżej prezentujemy kompletną kartę walk na Prime MMA 4. Pod uwagę wzięliśmy prawdopodobną kolejność oraz godzinę rozpoczęcia poszczególnych starć.

Prime MMA bukmacher – którego wybrać?

Tak jak pisaliśmy powyżej, jedynym bukmacherem, u którego znajdziemy zakłady na walki Prime MMA jest Fortuna. Kursy na zwycięzców pojedynków są dostępne już na blisko miesiąc do rozpoczęcia gali, a im bliżej terminu, tym więcej pojawiać się będzie rynków.

Prime MMA Fortuna

Nasza analiza najlepszych bukmacherów do obstawiania MMA wykazała, że właśnie Fortuna jest liderem w tym względzie i posiada najlepszą ofertę na Fortuna Prime MMA. Gracze zarejestrowani u tego bukmachera mogą obstawiać następujące zakłady na Prime Show MMA:

 • Zwycięzca pojedynku (12 i 1X2),
 • Koniec w 1/2/3. rundzie,
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej,
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję,
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy,
 • Zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję,
 • Zawodnik wygra przed czasem.

Jednocześnie Fortuna, jako oficjalny partner organizacji, jako jedyny posiada prawa do kursów na walki. Oznacza to, że obstawianie walk Prime Show MMA jest możliwe wyłącznie u tego bukmachera.

Ponadto, z okazji gal tej federacji, Fortuna wystawia promocje, w tym boosty kursowe na wygrane wybranych zawodników i zawodniczek.

Prime MMA 4 zakłady bukmacherskie

W ramach podsumowania prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania gali Prime MMA 4.

Data galiℹ️ 26.11.2022 r.ℹ️
Gdzie obstawiać galę?💰Fortuna💰
Gdzie oglądać galę? PRIMEMMA.TV
Walka wieczoruDon Kasjo vs Popek
Don Kasjo przed czasem2.25 – Fortuna
Popek wygra50.00 – Fortuna

Gdzie oglądać Prime MMA?

Prime MMA 4 będzie można oglądać za pośrednictwem platformy PRIMEMMA.TV. Ceny dostępu zaczynają się od 34,99 PLN za podstawowy pakiet.

Gala Prime MMA 4 odbędzie się 26 października w Szczecinie. Początek o godzinie 20:00.

Walki Prime MMA można obstawiać wyłącznie w Fortunie.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close