• typy
 • KSW kursy bukmacherskie

KSW kursy bukmacherskie

ring KSW 80
Eskijew - typy bukmacherskieRobert Ruchała
Lom-Ali Eskiev – Robert Ruchała
KSW 80
Obstawiaj Eskiev – Ruchała po kursie 100.00!
Eskiev1,85
Ruchała1,85
Postaw w TOTALbet

Na czym polega kurs 100.00 na walkę Eskiev – Ruchała?

 1. Rejestrujesz się w TOTALbet z kodem TBVIP i zaznaczasz zgody marketingowe
 2. Wpłacasz pieniądze – najkorzystniej 201 zł (min. 50)
 3. Obstawiasz swój pierwszy kupon bez ryzyka z maks. 3 zdarzeniami za stawkę od 50 do 200 zł
 4. Jeśli wygrasz pieniądze są twoje, jeśli przegrasz dostajesz pełen zwrot w gotówce
 5. Następnie obstawiasz zwycięzcę walki Eskiev – Ruchała za 1 PLN
 6. Twój zakład zostanie rozliczony po kursie 100.00, a więc w przypadku wygranej zgarniesz 88 PLN w gotówce! 

*Możesz postawić za więcej niż 1 PLN, ale kurs 100.00 będzie dotyczył tylko 1 zł. Reszta zostanie rozliczona po standardowym kursie. 

KSW 80 odbędzie się 17 marca 2023 roku w Lubinie. W artykule znajdziesz najwyższe kursy, typy oraz promocje na walki. Zaproponowaliśmy również kupon za darmo na KSW 80!

KSW kursy bukmacherskie (17.03.23 r.)

Oto komplet najwyższych kursów na galę KSW 80.

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Eskiev
2.08 Fortuna
1.90 forBET
Ruchała
Breese
1.55 forBET
2.69 Fortuna
Leśko
Da Silva
4.00 LVBET
1.35 forBET
Sy
Michalski
1.38 LVBET
3.27 Fortuna
Golubovskis
Czerwińska
1.32 TOTALbet
4.60 Superbet
Guimaraes
Kazieczko
1.35 STS
3.55 Etoto
Tarchila
Piwowarczyk
1.55 Superbet
2.85 LVBET
Gładkowicz
Koziorzębski
1.60 forBET
2.47 LVBET
Borkowski
Szkaradek
1.27 STS
4.60 Superbet
Chrobak
Janur
1.34 Fortuna
3.26 Fortuna
Vrtatić
Kursy sprawdzone 17.03.2023 r. godz. 10:00

W walce o pas faworytem jest Robert Ruchała (kurs 1.90 w forBET). W pozostałych najważniejszych pojedynkach faworytami są Tom Breese (1.55 w forBET), Oumar Sy (1.35 w forBET) oraz Michał Michalski (1.55 w LVBET). Kursy są bardzo wyrównane, a swój kupon na KSW 80 możecie obstawić zupełnie za darmo w Fortunie (szczegóły poniżej).

Typuj KSW 80 za darmo w Fortunie ponad 350 PLN!

Po założeniu konta w Fortunie możecie skorzystać z bonusu bez depozytu 20 zł. Oznacza to, że możecie postawić kupon na KSW 80 bez wpłacania żadnych pieniędzy. Oto szczegóły:

 • Krok 1: Zarejestruj się w Fortunie przez naszą stornę 
 • Krok 2: Zaakceptuj bonus i dokonaj pełnej rejestracji
 • Krok 3: Po zweryfikowaniu konta otrzymasz 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus
 • Krok 4: Następnie postaw swój kupon na KSW 80 (warto skorzystać z naszego kuponu). Aby wykorzystać bonus, wpisz stawkę 20 zł przy kuponie i wybierz opcję "zapłać 2800 punktów" nad przyciskiem zagraj.
 • Krok 5: Jeśli wygrasz, pieniądze będziesz mógł wypłacić lub grać dalej.

Świetny bonus, który daje możliwość darmowego obstawiania. A oto nasza propozycja darmowego kuponu na KSW 80:

Darmowy kupon na KSW 80
Bukmacher
 • Ruchała wygra na punkty lub techniczną decyzję decyzcję
  Eskiev - Ruchała
  2.50
 • Breese wygra na punkty lub techniczną decyzję
  Breese - Leśko
  4.50
 • Sy wygra przed czasem
  Da Silva - Sy
  1.82
Kurs całkowity 20,48
Stawka 20 PLN
Potencjalna wygrana 360,36 PLN
Postaw w Fortunie

KSW typy bukmacherskie

Przechodzimy teraz do analizy typów bukmacherskich na KSW 80. Przygotował je redaktor portalu ringpolska.pl - Piotr Momot.

Eskiev - Ruchała kursy i typy bukmacherskie

Eskijew - typy bukmacherskieRobert Ruchała
Ruchała wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 2.50
Postaw w Fortunie

Na papierze wydaje się, że będzie to najtrudniejszy test w zawodowej karierze 24-letniego Ruchały, jednak zawodnik reprezentujący Niemcy miał wyjątkowo mało czasu na przygotowania do mistrzowskiego pojedynku, który odbędzie się na dystansie pięciu rund. Bukmacherzy w tej walce nie wskazują faworyta, ale według mnie większe szanse na zwycięstwo ma Ruchała, który systematycznie się rozwija i wykorzystuje zbierane doświadczenie w kolejnych występach

Robert Ruchała stoczył do tej pory 8 walk, jest niepokonany, a w ubiegłym roku dwukrotnie pokazywał się na galach KSW. W pierwszym występie sprawdził się z twardym Włochem Michele Baiano, a następnie stoczył widowiskową walkę z doświadczonym Damianem Stasiakiem.

Lom-Ali Eskiev dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem od Polaka. Stoczył 26 zawodowych walk, z których 20 zakończył zwycięsko. Ostatnią porażkę poniósł w grudniu, przegrywając na punkty z Danielem Rutkowskim. W KSW stoczył do tej pory 3 walki, a w poprzednich występach przed polską publicznością wygrywał z Gilberem Ordonezem oraz Damianem Stasiakiem. Jest zawodnikiem wszechstronnym, który dobrze boksuje i prezentuje solidne zapasy.

Jego największym problemem w tym starciu będzie krótki czas na przygotowania oraz bardzo intensywny okres zbijania wagi. Mając w perspektywie pełen dystans, może być to największa przeszkoda Niemca podczas występu w Lubinie. Eskiev nie jest wielkim puncherem, ale wiele swoich walk kończył szybko. 30-latek ma na koncie tylko jedną walkę na mistrzowskim dystansie, a można śmiało założyć, że pojedynek z Ruchałą od początku będzie intensywny. Niemiec pozornie nie ma zbyt wielu słabych stron w swoim wyszkoleniu, jednak nie jest także zawodnikiem, który w jakiejkolwiek płaszczyźnie wyróżnia się.

W tym pojedynku należy spodziewać się pełnego dystansu, szybkiego tempa i wygranej Roberta Ruchały. W pierwszych minutach walka powinna być zacięta, ale w drugiej połowie rywalizacji uwidoczni się przewaga Polaka, który ma za sobą pełen obóz przygotowawczy oraz dobrze radzi sobie z zawodnikami, nad którymi góruje warunkami fizycznymi. Ruchała jest odważnie, ale jednocześnie bardzo rozsądnie prowadzony przez federację KSW. Wydaje się, że zawodnik z Nowego Sącza jest gotowy, aby przejść na kolejny poziom i zmierzyć się z Eskievem. Polak ma trochę szybsze ręce, dobrze czuje się na długich dystansach, a w żadnej płaszczyźnie nie odstaje od swojego najbliższego rywala. Jeśli wygra, stanie się obowiązkowym pretendentem do walki z Salahdinem Paranassem. Stawka jest duża, co dodatkowo powinno zmobilizować młodego i głodnego sukcesów Ruchałę.

Ruchała - Eskiev typy

KSW typy: Breese - Leśko

Tom BreeseBartosz Leśko
Breese wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 4.50
Postaw w Fortunie

Faworytem bukmacherów jest Tom Breese, który ma większe doświadczenie, walczył regularnie przez kilka lat na galach UFC oraz w swoim debiucie w Konfrontacji Sztuk Walki łatwo poradził sobie z Damianem Janikowskim. Następnie w kontrowersyjnych okolicznościach przegrał z Pawłem Pawlakiem. Wydaje się, że po ewentualnym drugim zwycięstwie Brytyjczyka przed polską publicznością, federacja będzie chciała doprowadzić do rewanżu z jego niedawnym pogromcą.

Breese jest zawodnikiem leworęcznym, który bardzo dobrze boksuje oraz jest silnym zapaśnikiem. Posiada szybkie ręce, potrafi celnie i dynamicznie kontrować z lewej ręki oraz dobrze przewiduje poczynania swoich rywali. Stoczył 19 walk, z których wygrał 15. Najczęściej wygrywa przez poddania, ale jest też bardzo solidnym strikerem. Leśko ma na koncie 14 walk, z których wygrał 12. W debiucie w KSW pewnie pokonał Damiana Piwowarczyka, jednak ostatni jego występ miał miejsce blisko rok temu. Brak rytmu startowego może być dużym utrudnieniem w konfrontacji z tak doświadczonym rywalem, który bardzo będzie chciał udowodnić, że kontrowersyjna porażka z Pawlakiem była tylko wypadkiem przy pracy.

Breese jest zawodnikiem silniejszym fizycznie i powinien zdominować w klatce polskiego rywala. Leśko jest ambitny, jednak jego umiejętności w starciu z mocnym Brytyjczykiem najpewniej okażą się niewystarczające. Anglik wydaje się zawodnikiem lepszym w każdej płaszczyźnie, jest bardziej aktywny i powinien rozstrzygnąć tę walkę na punkty po trzech rundach, w których od pierwszego gongu będzie kontrolował tempo oraz przebieg pojedynku.

Typy na KSW: Sy - Da Silva

Oumar SyDe Silva kursy
Sy wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.82
Postaw w Fortunie

Konfrontacja, która ma zdecydowanego faworyta. Niepokonany Francuz Oumar Sy, o którym mówi się, że ma ogromny sportowy potencjał zmierzy się z brazylijskim królem nokautu Henrique da Silvą, który niespodziewanie w ubiegłym roku znokautował Tomasza Narkuna i wydaje się, że może na dłużej zagościć na galach KSW. W tym zestawieniu zdecydowanie większymi umiejętnościami dysponuje Sy, a jedyną szansą na wygraną zawodnika z Ameryki Południowej wydaje się szczęśliwy nokaut w początkowych minutach.

Oumar Sy stoczył do tej pory dwie walki w federacji KSW. W debiucie szybko znokautował Adama Tomasika, zaś w lipcu ubiegłego roku pokonał na punkty Bartłomieja Gładkowicza. Sy, który ma na koncie siedem zawodowych występów, jest zawodnikiem wysokim, który bardzo sprawnie porusza się na nogach oraz posiada dobre warunki fizyczne, jak na kategorię półciężką. Jest także uzdolniony zapaśniczo i potrafi płynnie przechodzić z obrony do ataku. Dysponuje mocnym uderzeniem, a otwarty styl Brazylijczyka powinien stworzyć wiele okazji, żeby Francuz zakończył walkę efektownie przed czasem.

Henrique da Silva to zawodnik jednowymiarowy, który jest silny fizycznie, groźny w stójce, ale nie ma zbyt wielu atutów w innych płaszczyznach. 33-latek w październiku sensacyjnie znokautował Naruka po efektownym frontkicku, ale w starciu z Francuzem trudno szukać dla niego szans na sukces. Brazylijczyk stoczył 27 walk, z których wygrał 19. Większość porażek poniósł przed czasem i po gali w Lublinie ta rubryka w jego CV będzie prawdopodobnie bogatsza o kolejne takie doświadczenie. Sy w tej walce powinien dać się wystrzelać rywalowi, a następnie wykorzysta braki w jego obronie i zakończy pojedynek, budując swoją pozycję w federacji KSW.

Sy - Da Silva typy
Spis treści

KSW 80 - karta walk

Oto pełna karta walk na KSW 80 z uwzględnieniem kolejności oraz zbliżonych godzin pojedynków:

Gdzie obstawiać KSW 80?

Wybierając bukmachera do obstawiania gal KSW, trzeba zwrócić uwagę na szerokość rynków, promocje specjalne oraz szybkość pojawiania się kursów. Warto także obstawić u bukmachera, który oferuje zakład bez ryzyka. Operatorem, który spełnia wszystkie te aspekty jest Fortuna.

Fortuna

Nasze analizy dotyczące zakładów bukmacherskich na MMA pokazały, że Fortuna pod względem KSW zapewnia świetną ofertę wydarzeń. Już na kilka tygodni przed galą mamy do dyspozycji aż 25 rynków. Pozwala to na śledzenie kursów i obstawienie w najkorzystniejszym momencie. Typować możemy:

 • Zwycięzcę walki
 • Sposób zakończenia walki
 • Sposób zwycięstwa zawodnika
 • Rundę, w której zakończy się walka
 • Rundę, w której wygra zawodnik
 • Powyżej/poniżej rund w walce

Do dyspozycji mamy również zakłady specjalne, których nie ma żaden inny bukmacher:

 • Walka wieczoru
 • Nokaut wieczoru
 • Poddanie wieczoru

Żaden z konkurencyjnych bukmacherów nie wystawia równie szybko tak rozbudowanej oferty i tak atrakcyjnych promocji. Ponadto, jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie i założysz je z naszym kodem promocyjnym, to będziesz mógł skorzystać m.in. z aż trzech zakładów bez ryzyka oraz bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł. Cashback da ci gwarancję pełnego zwrotu w przypadku nietrafienia pierwszego zakładu. Z kolei bonus bez depozytu otrzymasz za samą rejestrację z kodem i będziesz mógł go wykorzystać na kolejne kupony na KSW Fortuna.

Gdzie oglądać KSW 80?

Galę KSW 80 będzie można obejrzeć na żywo na platformie Viaplay. Koszt dostępu to 55 zł miesięcznie. Niestety żaden z bukmacherów nie posiada dostępu do streamingu na żywo.

KSW kursy bukmacherskie - podsumowanie

W tabeli poniżej prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania gali KSW 80.

KSW 8017.03.2023 r.
Kurs na Eskieva🥊 100.00 - TOTALbet
Kurs na Ruchałę🥊 100.00 - TOTALbet
Najlepszy bukmacherFortuna, TOTALbet
KSW 80 kursy bukmacherskie (17.03.2023 r.)

KSW 80 odbędzie się 17 marca w Lubinie o godzinie 19:00. Walką wieczoru będzie pojedynek: Lom-Ali Eskiev vs Robert Ruchała.

Najlepsze kursy na KSW 80 znajdziecie w TOTALbet. Możecie tam obstawić walkę Eskiev – Ruchała po kursie 100.00. Szczegóły w artykule.

Gale KSW najkorzystniej jest obstawiać w Fortunie. Znajdziemy tam wysokie kursy, szeroką ofertę i świetne bonusy.

Wszystkie gale, w tym KSW 80 transmitowane są na żywo w VIAPLAY.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close