• typy
 • KSW 94 kursy bukmacherskie

KSW 94 kursy bukmacherskie

Artur Szpilka KSW
Zdjęcie: Robert Jankowski/REPORTER

Już 11 maja w Gdańsku odbędzie się gala KSW 94! Walką wieczoru będzie emocjonujące starcie Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Sprawdźcie kursy na ten i pozostałe pojedynki, a także nasz typ na trzy najważniejsze walki tego wydarzenia.

Możecie też skorzystać z promki, dzięki której zgarniecie aż 300 zł za wytypowanie zwycięzcy w walce Szpilki z Wrzoskiem. Szczegóły poniżej!

Prime MMA
Arkadiusz WrzosekArtur Szpilka
Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka
Podczas KSW 94
Kurs 150.00 na wygraną Wrzoska lub Szpilki
Wrzosek1,30
Szpilka3,55
Obstaw w Fortunie!

Sprawdźcie, co musicie zrobić, aby obstawić zwycięzcę tej walki po kursie 150.00!

 1. Zarejestrujcie się przez naszą stronę w Fortunie, zaznaczcie zgody marketingowe i dokonajcie pełnej rejestracji 
 2. Wpłaćcie min. 30 PLN
 3. Postawcie kupon SOLO za min. 2 PLN i zagrajcie po standardowym kursie typ: Zwycięzca – 1 lub 2
 4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, otrzymacie bonus 300 PLN (równowartość kursu 150.00) w punktach FKP. Bonus otrzymasz do 96h od momentu rozliczenia zakładu
 5. Przed wypłatą należy obrócić nim tylko 1 raz. Nie ma wymagań, jeśli chodzi o kursy i liczbę zdarzeń
Spis treści

KSW 94 kursy bukmacherskie (11.05.2024 r.)

Poniżej prezentujemy aktualizowane na bieżąco, dostępne w ofercie Fortuny kursy bukmacherskie na galę KSW 94.

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
A. WrzosekA. Szpilka
A. BartosińskiI. Michaliszyn
R. RuchałaP. Kaczmarczyk
A. VilaK. Formela
M. MichalskiB. Leśko
R. PraselS. Vojcak
D. TarchilaD. Kareta
F. StawowyI. Vitasovic
P. TołkaczewskiM. Turczyński
A. KreftM. Carmona
KSW 94 kursy bukmacherskie aktualizowane co 20 minu

W walce wieczoru zdecydowanym faworytem jest Arkadiusz Wrzosek – kursy na tego zawodnika wynosi tylko około 1.30, w porównaniu do kursu na Szpilkę wynoszącego powyżej 3.50. W kolejnym ciekawym starciu zmierzą się Bartosiński z Michaliszynem. Kurs na pierwszego z nich to ok. 1.35, podczas gdy kurs na drugiego wynosi mniej więcej 3.20.

Fortuna kursy bukmacherskie na KSW 94

KSW 94 typy bukmacherskie bez ryzyka

Dlaczego warto obstawić KSW 94 w Fortunie? Między innymi dlatego, że po rejestracji będziecie mogli skorzystać z aż 3 zakładów bez ryzyka po 100 zł w gotówce. Poniżej moja propozycja gotowego kuponu bez ryzyka.

Kupon bez ryzyka w Fortunie
Bukmacher
 • Wrzosek wygra przed czasem
  Wrzosek – Szpilka
  1.50
 • Bartosiński wygra przed czasem
  Bartosiński – Michaliszyn
  1.55
 • Stefan Vojcak wygra
  Stefan Vojcak – Ricardo Prasel
  1.53
Kurs całkowity 3,56
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 313,04 PLN

Jeśli kupon okaże się wygrany, zgarniesz prawie 300 zł. Szansa na to jest bardzo wysoka, o czym więcej przeczytasz w analizie każdego z moich typów na KSW 94. Jeśli jednak kupon nie wejdzie, to otrzymasz pełen zwrot stawki w gotówce.

Ponadto będziesz miał do dyspozycji jeszcze dwa zakłady bez ryzyka, bonus bez depozytu oraz freebet! Szczegóły oferty znajdziesz w tym artykule.

Nasz typ na walkę Artur Szpilka – Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek
Nasz typ
Arkadiusz Wrzosek wygra przez KO, TKO, DQ
KURS:1.70
Superbet bukmacher

W walce wieczoru gali KSW 94 dojdzie do starcia dwóch głośnych nazwisk, które doświadczenie w MMA zbierają dopiero od niedawna. Była gwiazda kickboxingu – Arkadiusz Wrzosek – zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu zawodowego mistrza świata w boksie, czyli Arturem Szpilką.

Faworytem jest Wrzosek, na razie niepokonany w czterech walkach na KSW. Szpilka ma mniejsze doświadczenie – póki co stoczył tylko dwa pojedynki oraz zaliczył jeden występ na freakowej gali MMA, gdzie wygrał przez kontuzję rywala, w ostatnich miesiącach sam leczył kolejny już uraz.

Szpilka w ostatnim występie niespodziewanie wygrał z Mariuszem Pudzianowskim, doskonale wykorzystując jego braki bokserskie oraz eksploatację organizmu. Teraz zmierzy się z rywalem, który w stójce posiada zdecydowanie więcej atutów oraz jest dużo silniejszy fizycznie.

Wrzosek w KSW stoczył w tym roku już jedną walkę i regularnie występuje w klatce co kilka miesięcy. Z każdym występem zawodnik z Warszawy jest lepszy oraz pokazuje naprawdę widoczne postępy, także w płaszczyźnie parterowej.

Dla Szpilki będzie to powrót na matę po rocznej przerwie, a jego kłopoty ze zdrowiem są w ostatnich latach regularne. Do tego pojedynku miało dojść już kilka miesięcy temu, jednak były pięściarz doznał urazu.

Kolejny w ostatnich latach zabieg, przymusowa przerwa i rehabilitacja z pewnością nie pomogły w ciągłości treningów MMA, którego Szpilka wciąż dopiero się uczy. Dodatkowo Szpilka nie był w stanie sprawdzić swojego organizmu po tak długiej przerwie z mniej wymagającym rywalem.

Artur Szpilka
Szpilka
Arkadiusz Wrzosek
Wrzosek
Statystyki:
Walki w MMA24
Walki w MMA od 2023 roku13
Wzrost193 cm200 cm
Waga100 kg107 kg

Oceniając szanse w tej walce trzeba bazować na bardzo skromnym dorobku obu zawodników w MMA oraz ich doświadczeniu w poprzednich formułach. W klatce większe doświadczenie ma Wrzosek i to on miał już okazję przetestować się z groźnymi strikerami. Wrzosek w odróżnieniu od Szpilki, nie przeszedł także do KSW ponieważ stracił szanse na duże walki w swojej dyscyplinie.

Wrzosek zadebiutował w nowej formule w swojej najlepszej formie, nie tracąc wcześniej zbyt dużo zdrowia. Szpilka w dwóch na cztery ostatnich występach w zawodowym boksie był szybko nokautowany, a jego ostatnia pewna wygrana w boksie miała miejsce 5 lat temu. Oceniając umiejętności, potencjał sportowy oraz siłę fizyczną obu zawodników, w tym pojedynku trzeba postawić na Wrzoska.

Należy pamiętać o niewielkiej odporności Szpilki na przyjmowane ciosy oraz kategorii wagowej, w której zakontaktowany jest ten pojedynek, co sprawia, że warto postawić na zakończenie starcia przed czasem. Wrzosek bardzo mocno kopie, a najbardziej oczywisty sposób na walkę z pięściarzem to właśnie kopnięcia. Zakończenie starcia według tego scenariusza jest najbardziej prawdopodobne.

Adrian Bartosiński – Igor Michaliszyn: nasz typ

Adrian BartosińskiIgor Michaliszyn
Nasz typ
Bartosiński wygra przed czasem
KURS:1.50
totalbet logo

Pojedynek o mistrzowski pas KSW wagi półśredniej, który został zorganizowany w ostatniej chwili. Bartosiński początkowo podczas gali KSW 94 miał stoczyć rewanżową walkę z Andrzejem Grzebykiem, jednak kłopoty zdrowotne sprawiły, że "Double Champ" wycofał się z tej rywalizacji. Jego miejsce zajął Igor Michaliszyn, który też często miewa problemy z kontuzjami, a teraz po raz pierwszy w karierze przystąpi do walki o mistrzowski pas KSW.

Adrian Bartosiński
Bartosiński
Igor Michaliszyn
Michaliszyn
Statystyki:
Walki mistrzowskie w KSW20
Wygrane walki w KSW62

Michaliszyn jest bardzo utalentowanym i wszechstronnym zawodnikiem, który ma duży potencjał, ale w tych warunkach nie będzie w stanie przeciwstawić się "Bartosowi". Trapiony kontuzjami 28- latek ostatni pojedynek stoczył ponad rok temu.

Dotychczas Michaliszyn stoczył w KSW dwie walki, które zakończyły się szybkimi zwycięstwami, jednak cały czas kibice nie mogą doczekać się na eksplozję jego talentu. Co prawda był w przygotowaniach do gali KSW 95, jednak miał tam się zmierzyć z Brianem Hooiem, który nie ociera się nawet o sportowy poziom Bartosińskiego i miała być to walka na dystansie trzech rund.

Zawodnik z Dąbrowy Górniczej nie stoczył żadnej walki na mistrzowskim dystansie pięciu rund, a walkę zaakceptował z 10-dniowym wyprzedzeniem. To oznacza, że od tego momentu niemal porzucił przygotowania i zajął się ekspresowym ścinaniem wagi, co osłabi jego organizm oraz będzie wycieńczające w perspektywie ewentualnych późniejszych rund.

Bartosiński jest zdecydowanie silniejszy fizycznie, ma większe doświadczenie, lepszych zawodników na rozkładzie oraz mocno urósł mentalnie po wygranej z Saladinem Parnassem. W pełni przygotowany Michaliszyn mógłby stoczyć z Bartosińskim ciekawy pojedynek, ale bez przygotowania nie ma szans na przetrwanie pełnego dystansu.

Typ na pojedynek Stefan Vojcak - Ricardo Prasel

Stefan VojcakRicardo Prasel
Nasz typ
Stefan Vojcak wygra
KURS:1.60

Walka w kategorii ciężkiej pomiędzy zawodnikami, którzy na razie są bardzo daleko od mistrzowskiego pasa. Prasel wraca do klatki po blisko dwóch latach i szybkiej czasowej porażce z Philipem De Friesem. Vojcak w KSW stoczył dwie walki, z których wygrał jedną.

Faworytem bukmacherów jest Słowak, który ma zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie. 34-latek walczy z odwrotnej pozycji, jest w rytmie startowym i dobrze czuje się w każdej płaszczyźnie. W debiucie w KSW co prawda przegrał z Darko Stosicem, ale zawodnik z Bałkanów jest w ostatnich latach niemal nie do zatrzymania.

Prasel przegrał 3 z ostatnich 6 walk i jest zawodnikiem jednowymiarowym. Świetnie czuje się w parterze, ale bardzo łatwo zagrozić mu w stójce. Ma też problemy z fizycznie walczącymi rywalami, a Vojcaka można do takich zaliczyć. Długa przerwa mieszkającego w Niemczech Brazylijczyka na pewno nie wpłynie dobrze na jego formę, a Prasel nigdy nie słynął z wybitnej kondycji.

Aż 15 z 17 jego profesjonalnych występów zakończyły się przed czasem, a jeśli Brazylijczyk nie podda szybko przeciwnika, to najczęściej w jego poczynaniach nie widać alternatywnej taktyki.

Stefan Vojcak
Vojcak
Ricardo Prasel
Prasel
Statystyki
Liczba walk w ciągu ostatnich 18 miesięcy30
Ostatnie 5 walk 4 wygrane3 wygrane

Vojcak jest dosyć szczelny w obronie, płynnie pracuje na nogach i groźnie kontruje. Jest zawodnikiem bardziej wszechstronnym od Prasela i to on powinien wygrać tę walkę. Jeśli tylko przetrwa pierwszą rundę, to w kolejnych minutach powinno być już coraz łatwiej. Po wygranej z niepokonanym Kamilem Gawryjolkiem, teraz Słowak powinien dopisać kolejne zwycięstwo do swojego bilansu.

KSW 94 - karta walk

Oto pełna karta walk na KSW 94.

Zawodnik 1Zawodnik 2
Adrian Bartosiński
(14-0, 11 KO, 1 Sub)
Igor Michaliszyn
(10-2, 4 KO, 3 Sub)
Arkadiusz Wrzosek
(4-0, 2 KO, 1 Sub)
Artur Szpilka
(3-0, 3 KO)
Robert Ruchała
(9-1, 1 KO, 3 Sub)
Patryk Kaczmarczyk
(11-2, 3 KO, 2 Sub)
Ahmed Vila
(12-4-1, 6 Sub)
Kacper Formela
(17-4, 7 KO, 3 Sub)
Michał Michalski
(11-5, 6 KO, 1 Sub)
Bartosz Leśko
(13-4-2, 2 KO, 7 Sub)
Ricardo Prasel
(13-4, 4 KO, 9 Sub)
Stefan Vojcak
(7-1, 3 KO, 3 Sub)
Daniel Tarchila
(7-2, 2 KO, 3 Sub)
Dawid Kareta
(5-3, 1 KO, 2 Sub)
Filip Stawowy
(10-4, 8 KO, 1 Sub)
Ivan Vitasovic
(12-6-1, 9 KO, 2 Sub)
Adrianna Kreft
(5-1, 1 KO, 2 Sub)
Mafalda Carmona
(5-2, 3 KO, 1 Sub)
Patryk Tołkaczewski
(0-1)
Michał Turyński
(0-0)
KSW 94 karta walk

Gdzie obstawiać KSW 94?

Wybierając bukmachera do obstawiania gal KSW, trzeba zwrócić uwagę na szerokość rynków, promocje specjalne oraz szybkość pojawiania się kursów. Warto także obstawić u bukmachera, który oferuje zakład bez ryzyka. Operatorem, który spełnia wszystkie te aspekty jest Fortuna.

Fortuna

Nasze analizy dotyczące zakładów bukmacherskich na MMA pokazały, że Fortuna pod względem KSW zapewnia świetną ofertę wydarzeń. Już na kilka tygodni przed galą mamy do dyspozycji aż 25 rynków. Pozwala to na śledzenie kursów i obstawienie w najkorzystniejszym momencie. Typować możemy:

 • Zwycięzcę walki
 • Sposób zakończenia walki
 • Sposób zwycięstwa zawodnika
 • Rundę, w której zakończy się walka
 • Rundę, w której wygra zawodnik
 • Powyżej/poniżej rund w walce

Do dyspozycji mamy również zakłady specjalne, których nie ma żaden inny bukmacher:

 • Walka wieczoru
 • Nokaut wieczoru
 • Poddanie wieczoru

Żaden z konkurencyjnych bukmacherów nie wystawia równie szybko tak rozbudowanej oferty i tak atrakcyjnych promocji. Ponadto, jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie i założysz je z naszym kodem promocyjnym, to będziesz mógł skorzystać m.in. z aż trzech zakładów bez ryzyka oraz bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł. Cashback da ci gwarancję pełnego zwrotu w przypadku nietrafienia pierwszego zakładu. Z kolei bonus bez depozytu otrzymasz za samą rejestrację z kodem i będziesz mógł go wykorzystać na kolejne kupony na KSW Fortuna.

KSW kursy bukmacherskie – podsumowanie

W tabeli poniżej prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania gali KSW 94.

KSW 9411.05.2024 r.
Kurs na Wrzoska
Kurs na Szpilkę
Najlepszy bukmacherFortuna
KSW 94 kursy bukmacherskie (11.05.2024 r.)

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close