• typy
  • KSW 72 – kursy bukmacherskie

KSW 72 – kursy bukmacherskie

event background
analiza:

W walce wieczoru Romanowski – Grzebyk typujemy zwycięstwo Andrzeja Grzebyka przed czasem po kursie 2,25 w Fortunie. Fortuna  zaproponowała korzystny kurs na ten zakład, a co najważniejsze założenie konta i obstawienie tego zakładu w Fortunie daje jeszcze kilka istotnych korzyści:

  • Możliwość obstawienia typu bez ryzyka do 600 zł
  • Opcję skorzystania z bonusu bez depozytu 20 zł (jeśli zakład bez ryzyka chciałbyś przeznaczyć na inny typ)
  • Ekstra freebet 15 zł i bonus od wpłaty

23 lipca w Kielcach odbędzie się gala KSW 72. Zapraszamy na bukmacherską zapowiedź tego wydarzenia.

KSW 72 – kursy bukmacherskie

Oto najkorzystniejsze kursy bukmacherskie na KSW 72:

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Tomasz Romanowski
2,53 Fortuna
1,74 forBET
Andrzej Grzebyk
Patryk Kaczmarczyk
1,70 forBET
2,60 STS
Dawid Śmiełowski
Michał Pietrzak
1,45Superbet
3,15 Fortuna
Brian Hooi
Sara Luzar – Smajić
2,30 Fortuna
1,75 Superbet
Emilia Czerwińska
Omar Sy
1,20 Fortuna
4,56 Etoto
Bartłomiej Gładkowicz
Patryk Surdyn
2,45 STS
1,63 Fortuna
Gustavo Oliveira
Hubert Szymajda
3,16 forBET
1,45 Superbet
Yann Liasse
Robert Maciejowski
1,55 Superbet
2,60 STS
Arkadiusz Kaszuba
Kursy sprawdzone 22.07.2022 r.

Jeśli nie masz jeszcze założonego konta, to walki KSW 72 najbardziej opłaca się obstawiać w Fortunie. Bukmacher posiada bardzo korzystną ofertę powitalną, która pozwoli ci zagrać zakład 600 zł bez ryzyka na KSW 72 oraz skorzystać z innych ekstra bonusów, które opisujemy w naszym artykule o bonusach w Fortunie. Ponadto Fortuna gwarantuje wysokie kursy m.in. na Dawida Śmiełowskiego, czy Omara Sy, których zwycięstwa typujemy. Bukmacher zapewnia również szeroką ofertę rynków.

KSW 72 – typy bukmacherskie

Teraz przechodzimy do typów bukmacherskich na walki KSW 72. Nasz ekspert Piotr Momot przygotował typy na następujące pojedynki:

  • Andrzej Grzebyk – Tomasz Romanowski
  • Patryk Kaczmarczyk – Dawid Śmiełowski
  • Oumar Sy – Bartłomiej Gładkowicz

Ponadto nasz ekspert przygotował propozycję gotowego kuponu. Najkorzystniejszy kurs łączny znajdziecie znajdziecie w forBET, który dla nowych graczy zapewnia możliwość postawienia cashbacku za 100 zł. Jest on możliwy tylko przy rejestracji przez naszą, stronę, a więc jeśli chcesz postawić KSW 72 bez ryzyka w STS, to kliknij w kupon poniżej lub przycisk poniżej.

KSW 72 - typy w STS
KSW 72 – gotowy kupon

Grzebyk – Romanowski – typy bukmacherskie

Obaj zawodnicy dysponują podobnym doświadczeniem – stoczyli po 23 zawodowe walki. Lepszym bilansem może pochwalić się Grzebyk, który wygrał 18 pojedynków i pięć razy wychodził z klatki pokonany. 31-latek to znakomity technik, który dysponuje również mocnym uderzeniem. 11 razy kończył walki przez nokaut, 3 razy przez poddanie, a 4 razy pokonywał swoich oponentów na pełnym dystansie. Romanowski ma na koncie 15 profesjonalnych triumfów. Pomimo, że „Tommy” ma opinię zawodnika walczącego siłowo i opierającego swój styl na naturalnej fizyczności, to tylko 5 walk zwyciężył przez nokaut. Najczęściej wygrywał na punkty – 9 razy, a jeden jego występ zakończył się zwycięskim poddaniem.

Romanowski - Grzebyk - typy

– To będzie starcie dwóch pełnokrwistych zawodników MMA, ale o jakże innych osobowościach i kontrastujących stylach walki. To pojedynek, który nie może być nudny

Martin Lewandowski – współwłaściciel federacji KSW

Andrzej Grzebyk jest naturalnym talentem, który doskonale czuje się w każdej płaszczyźnie. Potrafi walczyć z kontry, ale najlepiej czuje się, kiedy sam dyktuje tempo rywalizacji. Rzeszowianin ma dużą łatwość w wypracowywaniu sobie przewagi sytuacyjnej, a kiedy zostanie zepchnięty do obrony, zachowuje spokój i szuka okazji do przejęcia inicjatywy.

Romanowski jest zupełnie innym typem zawodnika. Wszystko musi wypracować licznymi powtórzeniami oraz konsekwencją. Skala jego talentu wydaje się zdecydowanie mniejsza, jednak nadrabia sercem, charakterem oraz pracowitością. Zawodnik ze Stargardu w ostatnich czterech latach przegrał tylko jedną z jedenastu walk, jednak nie walczył z nikim o takich umiejętnościach jak jego najbliższy rywal.

Grzebyk przegrał dwa z trzech ostatnich pojedynków. W obu przypadkach można mówić o niespodziankach. Najpierw z powodu kontuzji nogi musiał poddać rywalizację z Mariusem Zaromskisem, zaś w lutym został poddany przez Adriana Bartosińskiego. Za pierwszą z tych porażek Grzebyk zdążył już się zrewanżować, zaś za drugą będzie miał okazję na rewanż, jeśli poradzi sobie z Romanowskim. Warto też pamiętać, że to właśnie Bartosiński miał w Kielcach walczyć z Romanowskim, jednak ostatecznie musiał wycofać się z występu podczas tego wydarzenia.

W tym starciu dwóch kompletnie różnych, ale równie zdeterminowanych zawodników z pewnością sporo będzie się działo. Obaj są silni, mają świadomość stawki i będą ryzykować. To skłania do postawienia na zakończenie pojedynku przed czasem.

Romanowski od czasu debiutu w KSW przegrał tylko raz, ale to Grzebyk wydaje się aktualnie zawodnikiem bardziej głodnym wygranej i chcącym udowodnić, że jego ostatnie niepowodzenia były jedynie potknięciami na drodze do upragnionego pasa. W starciu talentu z pracowitością, tym razem razem warto postawić na talent i bardziej wszechstronny repertuar możliwości. Romanowski jest twardzielem, który nie ustępuje i za każdym razem daje z siebie wszystko. W starciu z Grzebykiem do wygranej będzie potrzebne coś ekstra, czego w stylu walki „Tommy’ego” raczej nie ma. Ponadto Grzebyk będzie miał gigantyczną przewagę zasięgu, a więc będzie w stanie kontrować swojego przeciwnika i utrzymywać dystans. Dlatego typuję zwycięstwo Grzebyka przed czasem.

Kaczmarczyk – Śmiełowski – typy bukmacherskie

event background
analiza:

Zwycięstwo Dawida Śmiełowskiego najkorzystniej jest obstawiać w eWinner. Kurs 3,88 wygląda imponująco, zwłaszcza, że przy rejestracji przez naszą stronę możesz zagrać bez ryzyka do 115 zł. Oznacza to, że jeśli obstawisz za 130,69, to albo wygrasz blisko 450 zł, albo otrzymasz 115 zł zwrotu na konto depozytowe.

W wadze piórkowej KSW robi się coraz ciekawiej. Przybycie Dawida Śmiełowskiego do największej polskiej organizacji dodaje sporo świeżych potencjalnych zestawień, a jednym z nich jest właśnie pojedynek z Patrykiem Kaczmarczykiem. Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi. Obaj nie szczędzili sobie uprzejmości podczas wymiany zdań w mediach społecznościowych. Teraz pozostało już jedynie wyjaśnić wszystko w klatce.

Kaczmarczyk od początku swojej przygody w KSW staje przed dużymi jak na swoje możliwości wyzwaniami. W debiucie z trudem pokonał Michała Sobiecha, następnie przegrał z Robertem Ruchałą oraz odbudował się wygraną z Michałem Dominem. Do tej pory radomianin stoczył 9 zawodowych walk, z których przegrał tylko 1. Najczęściej wygrał na punkty – 4 razy. Dwukrotnie zwyciężał także przez nokaut i poddanie. Śmiełowski jest do tej pory niepokonany, jednak na KSW stoczył dotychczas tylko jedną walkę. Wcześniej występował głównie na galach Babilon MMA. 26-latek ma na koncie 9 walk, z których aż siedem zakończył przez nokaut oraz dwukrotnie poddawał swoich oponentów. Świadczy to przede wszystkim o mocnym uderzeniu i dużych umiejętnościach w akcjach ofensywnych.

Kaczmarczyk - Śmiełowski - typy

Kaczmarczyk i Śmierłowski to zawodnicy, którzy wciąż mają wszystko przed sobą, wszystko staje się także stawką walki. Wygra ten, który poradzi sobie z nadmiernym potencjałem, a najlepszym sposobem na to, jest przestać walczyć dla siebie, a zacząć walczyć dla publiczności. Wtedy spektakl staje się najważniejszy – Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW.

Maciej Kawulski – KSW

W co-main evencie gali KSW 72 warto postawić na underdoga. Kaczmarczyk bardzo chciał doprowadzić do tej walki i robił wszystko, żeby ją sprowokować. Plan zakończył się powodzeniem, ale wydaje się, że jest to aktualnie zbyt duże sportowe wyzwanie dla radomianina. Śmiełowski jest niepokonany, silny, pewny siebie i bardzo zmotywowany. Kaczmarczyk nigdy nie słynął z doskonałej obrony, a jeśli pozwoli sobie na chwilę dekoncentracji w tym starciu, to rywalizacja może zakończyć się dla niego bardzo szybko. Dysproporcja warunków fizycznych oraz siły ciosu, wydaje się w tym zestawieniu zbyt duża. Moim zdaniem Śmiełowski wygra, a bardzo prawdopodobne, że zrobi to przed czasem

Sy – Gładkowicz – typy

event background

Podczas gali KSW 72 przed polską publicznością miał zadebiutować Łotysz Hasan Mezhiev, jednak w ostatniej chwili został on zastąpiony przez Bartłomieja Gładkowicza. 26-latek z Bydgoszczy był w treningu, jednak w starciu z Oumarem Sy będzie bardzo dużym underdogiem.

Sy na profesjonalnej macie jest niepokonany i ma za sobą udany debiut w KSW. W październiku już w pierwszej rundzie znokautował Adama Tomasika, a ostatnią walkę stoczył w lutym. Francuz ma na koncie sześć pojedynków, z których 5 zakończyło się jego zwycięstwami przed upływem zakontraktowanego dystansu. Sy jest zawodnikiem wysokim, który bardzo sprawnie porusza się na nogach przy tak okazałych warunkach fizycznych. Jest także uzdolniony zapaśniczo i potrafi płynnie przechodzić z obrony do ataku. Styl jego wygranej z niepokonanym wcześniej Tomasikiem rozbudził nadzieje, że w KSW pojawił się kolejny bardzo ciekawy zawodnik ze sporymi możliwościami oraz aspiracjami.

Gładkowicz jako zawodowiec stoczył 9 walk, wygrał 7 i dwukrotnie schodził z maty pokonany. Jest zawodnikiem, który lepiej radzi sobie w parterze, niż w stójce, ale w starciu z Francuzem ciężko jednak szukać argumentów, które mogłyby przechylić szalę zwycięstwa na jego stronę.

Sy jest silniejszy, ma lepsze warunki fizyczne oraz do tej pory walczył z lepszymi rywalami. Polak większość dotychczasowych pojedynków stoczył w kategorii średniej, a ewentualna wygrana z bardzo groźnym rywalem w wyższej dywizji, wydaje się dla niego zadaniem niemożliwym do wykonania. Potencjał sportowy obu zawodników, a także długość obozu przygotowawczego podpowiadają, że ten pojedynek powinien zakończyć się przed czasem.

KSW 72 – karta walk

Oto karta walk na KSW 72: z uwzględnieniem kolejności i prawdopodobnych godzin pojedynków:

Gdzie obstawiać KSW 72?

Wybierając bukmachera do obstawiania gal KSW trzeba zwrócić uwagę na szerokość rynków, promocje specjalne oraz szybkość pojawiania się kursów. Poniżej przedstawiamy najlepszych bukmacherów do obstawiania KSW 72.

Fortuna

Nasze analizy dotyczące zakładów bukmacherskich na MMA pokazały, że Fortuna pod względem KSW absolutnie nie ma sobie równych. Fortuna zawsze jako pierwsza wystawia szeroki zakres rynków na walki. Już na około 2 tygodnie przed startem gali mamy dostęp do ponad 20 rynków, dzięki czemu możemy śledzić zmiany kursów i wybrać moment, kiedy obstawienie naszego typu jest najkorzystniejsze.

Bukmacher to także gwarancja bezpiecznego obstawiania, co podkreślaliśmy przy naszych typach bukmacherskich. Dzięki ofercie powitalnej tego bukmachera możemy obstawić bez ryzyka i skorzystać z innych bonusów. Również pod względem promocji specjalnych Fortuna zawsze prezentuje się bardzo dobrze i gdy tylko zaproponuje specjalną ofertę na KSW 72, to opiszemy ją poniżej.

Gdzie oglądać KSW 72?

Galę KSW 72 będzie można obejrzeć na żywo na platformie Viaplay. Koszt dostępu to 34 zł miesięcznie. Niestety żaden z bukmacherów nie posiada dostępu do streamingu na żywo.

KSW 72 odbędzie się 23 lipca w Kielcach o godzinie 19:00. Walką wieczoru będzie walka Tomasza Romanowskiego z Andrzejem Grzebykiem.

Gale KSW najkorzystniej jest obstawiać w Fortunie. Znajdziemy tam wysokie kursy, szeroką ofertą i liczne promocje.

Wszystkie gale KSW transmitowane są na żywo w VIAPLAY.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close