• Bonusy
 • Darmowe Bonusy Bukmacherskie na start w 2023

Darmowe Bonusy Bukmacherskie na start w 2023

Poniżej znajdziesz wszystkie darmowe bonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów. Wyróżniliśmy także aktualne bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka czy bonusy od wpłaty.

Darmowe bonusy bukmacherskie online

1
Freebet z kodem015 PLN
Bonus bez depozytu:20 PLN
Zakład bez ryzyka:600 PLN
Bonus za kupon5 PLN
Odbieram kod
2 Superbet bukmacher
Freebet od depozytu:0 PLN35 PLN
Bonus od wpłaty:200 PLN
Freebet na aplikację 20 PLN
Zakład bez ryzyka:3500 PLN
Odbieram kod
3 STS Bukmacher - kod
Zakład bez ryzyka:0 PLN100 PLN
Bonusy od depozytu:1500 PLN
Bonusy za aktywność:60 PLN
Odbieram kod
4 forbet logo
Zakład bez ryzyka:1000 PLN1200 PLN
Freebet od wpłaty:0 PLN150 PLN
Bonus od 2. depozytu:2000 PLN
Odbieram kod
5 LVBET bukmacher
Freebet od depozytu0 PLN30 PLN
Cashback na apkę:20 PLN
Bonusy od wpłaty:2000 PLN
Bonus bez depozytu:20 PLN
Ekstra bonusy70 PLN
Odbieram kod
6 betX zakłady bukmacherskie
Freebety z kodem0 PLN100 PLN
Cashback za 1 zakład300 PLN450 PLN
Freebety400 PLN450 PLN
Cashback od 3. wpłaty300 PLN
Odbieram kod
7 Betters logo
Cashback300 PLN320 PLN
Freebet200 PLN220 PLN
4xFreebet4×50 PLN4×55 PLN
Bonus bez depozytu10 PLN
Odbieram kod
8 Betcris logo
Freebety1400 PLN 1430 PLN
Odbieram kod
9 Gobet logo
Bonus bez depozytu20 PLN30 PLN
Bonus od wpłaty300 PLN
Cashback500 PLN
Freebet100 PLN
Odbieram kod
10 totalbet logo
Freebety:35 PLN45 PLN
Zakład bez ryzyka:200 PLN
Bonus od wpłaty:5000 PLN
Odbieram kod
11 Betfan logo bukmachera
Bonus od wpłaty300 PLN
Odbieram kod
12 logo fuksiarz
Zakład bez ryzyka:500 PLN
Freebet na aplikację50 PLN
Freebet na La Ligę20 PLN
Cashback bez limitu200 PLN
Odbieram kod
13 PZBuk bukmacher
Freebet od wpłaty:0 PLN23 PLN
Bonusy od wpłat:2000 PLN
Odbieram kod

Jaki darmowy bonus na start wybrać?

Wyróżniliśmy trzy najkorzystniejsze darmowe bonusy bukmacherskie na start. Są to:

 • Bonusy bez depozytu
 • Zakłady bez ryzyka
 • Boosty kursowe

Poniżej wskazaliśmy bukmacherów, którzy oferują najlepsze darmowe bonusy w tych kategoriach. Zwróciliśmy także uwagę na bonusy od wpłat, czy też bonusy na aplikację. Darmowe bonusy bukmacherskie są dodatkowo podwyższane przez nasze kody bonusowe. Jeśli je użyjecie, to macie gwarancję, że wasze bonusy będą najwyższe na rynku.

Najlepszy bonus bez depozytu

Zaczynamy od bonusów bez depozytu, które gwarantują darmowe obstawianie po rejestracji. Są to bardzo popularne bonusy, ponieważ gracz może obstawić kupon bez wpłacania swoich pieniędzy. Naszym zdaniem najlepszy bonus bez depozytu posiada Fortuna.

Bonus bez depozytu
Ocena Fortuna
4.5/5
Odbierz bonus
 • Kwota
  20 PLN
 • Obrót
  1x
 • Czas
  7 dni
 • Jak odebrać i wykorzystać bonus?
  • Zarejestruj się w Fortunie przez naszą stronę
  • W ciągu 7 dni załóż konto stałe
  • Bonus otrzymasz w punktach FKP
  • Bonus wykorzystaj na dowolny kupon. Przy obstawianiu wpisz kwotę 20 zł i zaznacz przy kuponie płatność punktami
  • Wygraną możesz od razu wypłacić

Darmowy bonus w Fortunie jest bardzo prosty w odbiorze i nie wymaga żadnej wpłaty. Ogromnym atutem jest fakt, że potencjalną wygraną możemy od razu wypłacić, a od wygranej nie jest zabierana kwota bonusu, co często zdarza się u innych bukmacherów.

Fortuna to jednak niejedyny bukmacher, który oferuje atrakcyjny bonus bez depozytu. W tabeli poniżej wskazaliśmy pozostałych

BukmacherBonus bez depozytu
TOTALbet45 zł
Goplusbet30 zł
LVBET20 zł
Betters10 zł

Zdecydowanie polecamy bonusy bez depozytu w TOTALbet. Bukmacher zapewnia aż trzy takie bonusy na łączną sumę 40 zł. Warunki wykorzystania także są bardzo przystępne. Każdy z bonusów wystarczy wykorzystać na dowolny kupon z kursem min. 2.00. Wygraną można wypłacić!

Darmowy bonus bez ryzyka

Zakład bez ryzyka polega na tym, że jeśli twój pierwszy kupon okaże się nietrafiony, to otrzymasz zwrot stawki. W zależności od bukmachera zwrot jest od razu możliwy do wypłaty lub też trzeba go obrócić.

Poniżej wskazaliśmy najlepszy zakład bez ryzyka. Ponownie wyróżniamy Fortunę, która zapewniła aż 3 tego typu bonusy bukmacherskie.

Bonus bez ryzyka
Ocena Fortuna
4.8/5
Odbierz bonus
 • Kwota
  600 PLN
 • Zwrot
  Pełna stawka
 • Obrót
  Brak
 • Na czym polega gra bez ryzyka w Fortunie?

  W Fortunie możemy skorzystać z aż 3 zakładów bez ryzyka. Ich łączna kwota wynosi 600 zł:

  • Pierwszy ZBR: 100 zł
  • Drugi ZBR: 200 zł
  • Trzeci ZBR: 300 zł

  Każdy z zakładów zapewnia zwrot na konto depozytowe. Nie musicie zatem obracać bonusów.

Trzy darmowe bonusy bez ryzyka w ofercie na start Fortuny to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie. Zwłaszcza że każdy ZBR zapewnia zwrot bez obrotu. Kwoty są także wysokie, dzięki czemu Fortuna gwarantuje w pełni bezpieczny początek obstawiania.

Na rynku jest jednak znacznie więcej cashbacków, które warto wykorzystać. Poniżej wskazaliśmy TOP 5:

BukmacherZBRObrót
Fortuna600 złBrak
TOTALbet200 złBrak
forBET1200 zł1x, kurs 1.30
STS100 zł Brak

Szczegółowy opis wykorzystania każdego z powyższych cashbacków znajdziesz w osobnym artykule. Chcemy jednak szczególnie pochwalić zakład bez ryzyka w TOTALbet. Jego kwota jest wysoka i wynosi 200 zł. Zwrot otrzymujesz w gotówce, a więc nie musisz martwić się obrotem. Warto też podkreślić, ze bukmacher oddaje całą kwotę włącznie z podatkiem. Rekomendujemy zatem wykorzystanie tego bonusu.

Darmowy bonus – boost kursowy

Boosty kursowe to bardzo popularny sposób na przyciągnięcie nowych graczy. Boost pozwala na obstawienie danego wydarzenia po podwyższonym kursie. Dzięki temu nowi gracze mogą korzystać z kursów 100, 200, a czasem nawet 300.00! Najlepsze boosty wraz z warunkami zawsze znajdziesz w naszych promocjach bukmacherskich.

Bukmacherem, który wiedzie prym, jeśli chodzi o boosty kursowe zdecydowanie jest Superbet. To właśnie u tego bukmachera możemy korzystać ze specjalnych kursów:

 • 100.00
 • 150.00
 • 200.00
 • 300.00

Warunki tego typu boostów zawsze są bardzo atrakcyjne. Niejednokrotnie zdarzało się, że bukmacher nie wymagał nawet wygrania zakładu, a wystarczyło postawić np. na gola FC Barcelony, aby zgarnąć bonus 300 zł. Wymagana stawka najczęściej wynosi 2 zł, a więc z obstawionych 2 zł można łatwo zgarnąć nawet 600 PLN. Jest to kapitalny sposób na rozpoczęcie przygody z obstawianiem w Superbet.

Superbet to niejedyny bukmacher zapewniający tego typu bonusy bukmacherskie. Bardzo dobrze pod tym kątem wypadają również TOTALbet, Fortuna, czy forBET. Boosty zapewnione przez tych operatorów znajdziesz także w podlinkowanej wyżej zakładce z promocjami.

Darmowy boost Superbet

Najlepsze bonusy bukmacherskie od wpłat

Bonusy od wpłat to bardzo częsty element ofert powitalnych u bukmacherów. W zależności od oferty darmowe bonusy otrzymujemy od jednej, dwóch, a czasem nawet trzech wpłat. Ich warunki wykorzystania bardzo się jednak różnią. Według nas najlepszy bonus od wpłaty oferuje Superbet.

Bonus od wpłaty
Ocena Superbet
4.5/5
Odbierz bonus
 • Kwota
  200 PLN
 • Obrót
  2x
 • Czas
  10 dni
 • Jak wykorzystać bonus od wpłaty?
  • Zarejestruj się z kodem SBVIP
  • Wpłać pieniądze – polecamy 200 zł
  • Otrzymasz bonus 100% od wpłaty – jeśli wpłaciłeś 200 zł, to dostaniesz także 200 zł bonusu
  • Bonus przed wypłatą obróć 2-krotnie na kuponach z kursem 1.80
  • Masz na to 10 dni

Ogromną zaletą bonusu od wpłaty w Superbet jest to, że do obrotu liczą się zakłady postawione za środki depozytowe oraz bonusowe. Nie ma też znaczenia, czy wygrałeś kupon czy nie – wszystko jest wliczane do obrotu. Bonus to 100% wpłaty do 200 zł, co także jest dużym atutem. Na ten moment jest to najlepszy bonus od depozytu na rynku.

Atrakcyjnych bonusów od wpłat jest jednak znacznie więcej. Pożniej prezentujemy trzy najlepsze bonusy od wpłat z wyłączeniem Superbet.

BukmacherBonus od wpłaty
STS1500 PLN
LVBET2000 PLN
forBET2000 PLN

Bardzo dobrze wyglądają bonusy od wpłat w STS. Otrzymujemy je po trzech pierwszych depozytach. Warunki obrotu są bardzo korzystne, a łączna kwota także robi wrażenie.

Bonusy bukmacherskie na aplikacje

Przechodzimy teraz do bonusów bukmacherskich na aplikację. Na ten moment na taką promocję zdecydowali się następujący bukmacherzy:

BukmacherBonus na aplikację
Fuksiarz50 PLN
Superbet20 PLN
LVBET20 PLN
Etoto222 PLN

Najkorzystniejszy darmowy bonus na aplikację zapewnia Fuksiarz. Jego kwota jest wyższa niż w Superbet. Warunki wykorzystania bardzo łatwe, ponieważ wystarczy wykorzystać go raz na kuponie AKO. Z kolei, aby go uzyskać wymagany jest dowolny zakład przez aplikację za min. 25 zł. Dla porównania w Etoto, aby zgarnąć freebet na aplikację należy wpłacić aż 2000 zł!

Jak dostać bonus u bukmachera online – krok po kroku

Jeśli nie wiesz jak dostać bonus u bukmachera online to zapewniamy Cię, że nie jest to skomplikowane. Jednak, aby otrzymać dostęp do najwyższych promocji należy dokładnie wykonać następujące czynności.

 1. Krok pierwszy

  Przejdź do strony rejestrującej bukmachera z naszego specjalnego linku promocyjnego. Dzięki temu otrzymasz dostęp do najwyższych bonusów bukmacherskich, które nie są dostępne w standardowej ofercie.

 2. Krok drugi

  Wypełnij formularz rejestracyjny lub zarejestruj się przez moje ID. U większości bukmacherów możesz skorzystać z bonusów na koncie tymczasowym, ale do wypłaty środków niezbędne będzie konto stałe.

 3. Krok trzeci

  Wpłać pierwszy depozyt. Od jego kwoty zależeć będzie wysokość dodatkowych środków jakie dostaniesz od bukmachera. Szczegółowe informacje umieściliśmy w tabeli na początku artykułu. (Oczywiście w przypadku freebetów bez depozytu otrzymasz je od razu po aktywacji konta).

 4. Krok czwarty

  Postaw kupon według wytycznych zawartych w regulaminie na stronie bukmachera.

Darmowe bonusy bukmacherskie – gdzie najlepsze?

Poniżej, w ramach podsumowania prezentujemy najlepsze darmowe bonusy bukmacherskie. Najbardziej polecamy skorzystać z ofert powitalnych Fortuny i Superbet, ponieważ znajdziecie tam najważniejsze bonusy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Przed założeniem konta sprawdźcie także artykuł jak wybrać bukmachera. Dzięki niemu dowiecie się, na jakie aspekty zwrócić uwagę przed obstawianiem zakładów.

Najlepsze bonusy Superbet, Fortuna
Bonus bez depozytuFortuna
Zakład bez ryzykaFortuna
BoostySuperbet
Bonus od wpłatySuperbet

Najwyższą kwotę, jaką można otrzymać w ramach oferty powitalnej to bonus przygotowany przez bukmachera TOTALbet. Oferuje on aż 5245 zł na start. Bonusy bukmacherskie w TOTALbet są bardziej zróżnicowane, a z kodem promocyjnym wyższe niż w standardzie.

Zdecydowanie Fortuna i TOTALbet. W Fortunie zakłady bez ryzyka wynoszą aż 600 zł i mają świetne warunki. TOTALbet zapewnia nieco niższy zakład bez ryzyka – 200, ale także na bardzo korzystnych warunkach.

Obecnie jest 3 bukmacherów, którzy oferują bonus w aplikacji. Są to Superbet, LVBET i Etoto.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close