Darmowe Bonusy Bukmacherskie na Start w 2021

Darmowe bonusy bukmacherskie 2019

Aktualne darmowe bonusy bukmacherskie na start – Kwiecień 2021

  Bukmacher Darmowe Bonusy na Zakłady Online Oferta Specjalna
1
Fortuna zakłady bukmacherskie logo

Fortuna

20 PLN Bonus bez depozytu
200 PLN 215 PLN Zakład bez ryzyka
Bonus od wpłaty do 2000 PLN
Ekskluzywny zakład bez ryzyka
Obrót 1x (bonus), bez wymogu kursowego
Sprawdź kod promocyjny
2
STS zakłady bukmacherskie logo

STS

25 PLN Freebet bez depozytu
0 PLN 235 PLN Zakład bez ryzyka
Bonus od wpłaty do 1200 PLN
Ekskluzywny zakład bez ryzyka
Brak wymaganego obrotu
Sprawdź kod promocyjny
3
eWinner zakłady bukmacherskie logo

eWinner

150 PLN 160 PLN zakład bez ryzyka

Bonus od wpłaty do 500 PLN
Ekskluzywny zakład bez ryzyka
Brak wymogu obrotu
Sprawdź kod promocyjny
4
forBet zakłady bukmacherskie logo

forBET

0 PLN 200 PLN zakład bez ryzyka na start
Bonus od wpłaty do
2200 PLN
0 PLN 100 PLN freebet na zakłady
Ekskluzywny freebet i zakład bez ryzyka
Obrót 4x bonus po min. kursie 2.0
Sprawdź kod promocyjny
5
TOTALbet zakłady bukmacherskie logo

TOTALbet

0 PLN 20 PLN ekstra
5000 PLN bonus od wpłaty
Freebet 40 PLN
Ekskluzywny bonus bez depozytu
Obrót 1x bonus po min. kursie 2.0
Sprawdź kod bonusowy
6
Superbet zakłady bukmacherskie logo

Superbet

100% do 50 PLN bonus od wpłaty
Zakład bez ryzyka 500 PLN
0 PLN 35 PLN Freebet od depozytu
Ekskluzywny freebet na start
Obrót 1x bonus, kurs łączny 1.60
Sprawdź kod promocyjny
7
Totolotek zakłady bukmacherskie logo

Totolotek

0 PLN 25 PLN bez depozytu
Zakład bez ryzyka 
0 PLN 200 PLN
Bonus od wpłaty 549 PLN
Ekskluzywny zakład bez ryzyka i bonus bez depozytu
Obrót 1x/2x (bonus), po min kursie 2.00
Sprawdź kod rejestracyjny
8
Nobelbet

Noblebet

0 PLN 35 PLN Freebet
 2020 PLN bonus od wpłaty
Ekskluzywny freebet na start
Obrót 2x (bonus), po min. kursie 1.85
Sprawdź kod promocyjny
9
Pzbuk zakłady bukmacherskie logo

PZBuk

0 PLN 200 PLN od depozytu
Cashback 200 PLN
Specjalny bonus od depozytu
Obrót 3x bonus + depozyt po min. kursie 2.0
Sprawdź kod bonusowy
10
LVBet zakłady bukmacherskie logo

LVBET

333 PLN zakład bez ryzyka
Bonusy od wpłaty do 3000 PLN
+ 20 PLN bonus bez depozytu
Wysoki cashback na start
Obrót 1x bonus po min kursie 1.75
Sprawdź kod promocji

Bonusy bukmacherskie online

Bonusy bukmacherskie online

Raporty dotyczące rozwoju branży bukmacherskiej jednoznacznie wskazują na postępujący wzrost zainteresowania zakładami wzajemnymi online. W Polsce dodatkowym czynnikiem wpływającym na zwiększenie znaczenia internetowych bukmacherów jest nowelizacja ustawy bukmacherskiej, która powinna wiązać się z pojawianiem się na polskim rynku nowych podmiotów świadczących usługi z zakresu zakładów wzajemnych. Duża konkurencja wymusza na firmach poszerzenie oferty mającej na celu pozyskanie nowych klientów, stąd większość operatorów posiadających licencję Ministerstwa Finansów kusi nowych graczy bonusem na start od depozytu. Darmowy bonus powitalny to najbardziej popularna promocja i często pierwsza, z którą spotyka się gracz szukający informacji o bukmacherze. W poniższym artykule przedstawimy wszystkie bonusy bukmacherskie online, jakie są dostępne na rynku oraz porównamy ofertę przygotowaną z myślą o polskich graczach.

Jaki bonus startowy wybrać?

Jaki bonus startowy wybrać

Na nowych użytkownikach serwisów bukmacherskich czeka szereg promocji, więc jeśli jeszcze nie założyłeś konta to możesz przebierać w ofertach. Bonus od depozytu u bukmacherów to absolutna podstawa. Znajdziemy go w każdym szanującym się serwisie, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą jak wybrać najlepszy bonus od depozytu i zdarza się, że niektóre firmy bukmacherskie dość sprawnie to wykorzystują. Jeśli jesteś zdecydowany na grę i odbiór bonusu to powinieneś zapoznać się z regulaminem promocji. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na warunki uzyskania bonusu. Po pierwsze sprawdź wymagania dotyczące minimalnego kursu gwarantującego uzyskanie bonusu oraz liczby obrotów kuponem. Dla ułatwienia w tabeli znajdującej się na początku artykułu umieściliśmy aktualnie wymagane kursy do obrotu bonusem. Jeśli dysponujesz niewielką kwotą na start zastanów się nad potencjalnie niższymi ofertami. Oferty powitalne bukmacherów nie kończą się jednak na bonusach bez depozytu. Większość posiada jeszcze freebety, zakłady bez ryzyka, a także bonusy o drugiej i trzeciej wpłaty.

Nie można zapomnieć też o kodach bonusowych. Szczegółowo piszemy o nich w artykule Bonusy bukmacherskie 2021. Praktycznie u każdego legalnego bukmachera otrzymasz wyższy bonus na start po dokonaniu rejestracji przez naszą stronę.

Najlepszy bonus od depozytu

Większość bukmacherów oferuje tradycyjny bonus od wpłaty. Różni się zazwyczaj maksymalna kwota bonusu. I tak, do 2000 zł od wpłaty otrzymasz u bukmachera Fortuna. Do 3000 zł czeka na Ciebie w LVBET. W STS otrzymasz do 1200 zł, w forBET do 2200 zł, w eWinner do 500 zł, w NobleBet bonus do kwoty 2000 zł, w Superbet do 50 zł, w Totolotku do 500 zł, a w Etoto 100% do 1500 zł, w Betfan do 1000 zł. Z kolei w TOTALbet możemy otrzymać najwyższy bonus od wpłaty – 5000 zł.

Warto jednak zwrócić uwagę, że niektórzy bukmacherzy oferują nie tylko bonus od pierwszej wpłaty, ale także od drugiej czy trzeciej. W LV BET za drugi depozyt powyżej 50 zł otrzymasz bonus 50% do 1000 zł (bonus 1% x kurs całkowity x50). W eWinner jest to bonus od drugiego depozytu 50% do 500 zł, zaś w Noblebet 100% do 1200 zł od pierwszej wpłaty, 50% do 600 zł od drugiej wpłaty i 100% do 200 zł od trzeciej wpłaty.

Oczywiście równie ważny, jak nie ważniejszy, jest warunek obrotu bonusem i kursy. Przykładowo, w Totolotku trzeba obrócić sumą bonusu i depozytu 3 razy na kuponach z 3 zdarzeniami i kursem poj. 1.35, a w Etoto 6 razy po kursie 2.20. Z kolei w STS wystarczy obrócić samym bonusem 3 razy po kursie 1.91, w LV BET 4 razy po kursie 2.0, a w TOTALbecie aż 4 lub 5 razy razy na kuponach z 3 lub 4 zdarzeniami po kursie poj. 1.25. W Fortunie obrócić trzeba depozyt – 4 razy po kursie 1.60 na kuponach z min. 3 zdarzeniami.

Jeśli mielibyśmy wybrać najlepszy bonus od pierwszego depozytu to byłaby to oferta bukmachera STS i Fortuny.

Na koniec wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem bonusy na start z podziałem na kwotę jaką chcesz przeznaczyć na pierwszy depozyt. Wpłacając większą kwotę najbardziej opłaca Ci się wybrać ofertę bukmachera z najwyższem bonusem, gdzie otrzymasz 100% do 1000 zł (a nawet więcej). Jeśli chcesz wpłacić kwotę do 100 złotych ciekawy bonus oferuje forBET (otrzymasz 100% od wpłaty oraz nasz ekstra bonus 100 zł).

Freebet bez depozytu na start

Freebet bez depozytu na start

Darmowy bonus to zdecydowanie ulubiona forma promocji wszystkich graczy. Freebet bez depozytu to darmowe środki na grę bez konieczności zasilenia konta. Wszystkie aktualne promocje zebraliśmy w artykule bonus bez depozytu. Poniżej przedstawimy je w skrócie, ale opisując zarówno wysokość bonusu, jak i wymogi obrotu.

Freebet posiadają w swojej ofercie na start tacy bukmacherzy jak Totolotek, STS, Totalbet, Fortuna i LV BET.

W standardowej ofercie Totolotka nie znajdziesz freebetu bez depozytu. Z naszym kodem rejestracyjnym możesz otrzymać bonus 25 zł. Możesz postawić więc darmowe środki w wysokości 25 zł. Freebet należy obrócić 2 razy po kursie 2.0. Kod umożliwia też otrzymanie zakładu bez ryzyka 200 zł. Jest również bonus 100% do 500 zł i 49 zł na mobile.

W STS możesz otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 25 zł. Podobnie jak w przypadku bonusu od wpłaty, freebetem trzeba obrócić 3 razy po kursie 1.91.

TOTALbet ma w standardowej ofercie 40 zł freebetu. Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz jednak 20 zł więcej i to bez depozytu. Wystarczy, że dokonasz rejestracji przez nasz link, a gdy Twoje konto zostanie pozytywnie zweryfikowane dostaniesz 20 zł darmowych środków na grę. Wystarczy, że postawisz kupon pojedynczy lub kombi z min. kursem łącznym 2.0 (i 1.25 na jedno zdarzenie). Wygrana z bonusu nie podlega żadnemu obrotowi.

Kolejnym z bukmacherów z darmowym freebetem bez depozytu jest Fortuna. Daje ona na start 20 zł bonusu za rejestrację przyznawaną w punktach Fortuna Klub Plus. Wystarczy je wymienić w sklepie, a wartość punktów – 2800, odpowiada 20 zł. Jedyny warunek jest taki, że musisz zawrzeć dowolny zakład w ciągu 10 dni od aktywacji konta. Oferta nie jest ograniczona wymaganiami kursowymi.

Choć bonus bez depozytu w LV BET nie jest typowym freebetem, to otrzymasz go bez wpłacania środków. Ofertę aktywuje nasz kod promocyjny i uprawnia do odebrania bonusu 20 zł (1 zł z mnożnikiem x20). Użycie bonusu jest możliwe tylko w zakładach kombi składających się z min. 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu 2.50 oraz kursie na jedno zdarzenie 1.25. Następnie wygraną z kuponu należy obrócić 2 razy po kursie 2.0 i kursem na jedno zdarzenie 1.50.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka jest obok bonusu od depozytu jedną z najbardziej popularnych promocji startowych dla graczy. Obecnie na rynku legalnych bukmacherów internetowych dziesięć firm oferuje zakład bez ryzyka zwany też cashbackiem. Jeśli znajdziesz dobry kurs, a nie masz jeszcze konta u bukmachera to zakład bez ryzyka jest najlepszą opcją od jakiej możesz zacząć. Jednym słowem promocja polega na tym, że pierwszy postawiony przez Ciebie kupon nie będzie rozliczony jeśli okaże się nietrafiony, czyli stawiając np. 120 zł ryzykujesz jedynie stratę kwoty podatku, który w Polsce wynosi 12% – w przypadku kuponu o stawce 120 zł będzie to ok. 16 zł. Natomiast jeśli obstawisz poprawnie rozstrzygnięcie wybranego wydarzenia otrzymasz pełną wygraną. System nie jest skomplikowany, jak widzisz może przynieść wiele korzyści. Cashback jest dostępny u bukmachera STS, forBET, PZBUK, Totolotek, Betclic, BETFAN oraz Fortuna, Superbet, LVBET i eWinner.

Nie ukrywamy, że dzięki umowie jaką podpisaliśmy z Fortuną gracze, którzy zarejestrują się klikając w powyższy baner otrzymają ofertę VIP wyższą od standardowej. W standardzie zakład bez ryzyka wynosi u tego bukmachera 200 zł, z naszym kodem promocyjnym jest to aż 215 zł. Nie zmienia to jednak faktu, że najwyższy cashback znajdziemy w ofercie BETFAN. Wynosi on do 600 zł. Wysoki cashback otrzymamy także u bukmachera Superbet, LVBET, forBET, Totolotek czy PZBUK. U tego pierwszego wynosi on 500 zł, u drugiego 333 zł, a u trzeciego, czwartego i piątego 200 zł. Zakład bez ryzyka w STS wynosi 235 zł i warto nadmienić, że otrzymasz go wyłącznie z naszym kodem (nie jest dostępny w standardowej ofercie). Oprócz niego otrzymasz na start także freebet bez depozytu i bonus od wpłaty.

Najwyższe kursy bukmacherskie

Najwyższe kursy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy online starają się przyciągnąć nowych graczy podwyższaniem kursów na wybrane wydarzenia. Nie jest tajemnicą, że analitycy firm bukmacherskich na bieżąco śledzą kursy konkurencji i między innymi do tego dopasowują swoją ofertę. Osoby śledzące rynek zakładów zapewne zauważyły, że różnice kursowe pomiędzy legalnymi bukmacherami zazwyczaj są niewielkie, więc promocje kursowe mogą być dla graczy łakomym kąskiem. Musisz jednak mieć na uwadze fakt, że nic nie dzieje się przypadkowo i wyższe kursy nie wynikają ze szczególnej hojności firm bukmacherskich, ale często z czystej kalkulacji i znajomości rynku. Niemniej rekomendujemy sprawdzanie specjalnych zakładek, w których zakłady wzajemne informują o ofercie dnia. Zazwyczaj nazywają się one Typ Dnia, Superoferta, Mega Kursy czy Gruby Kupon.

Jeśli chodzi o bukmacherów z najwyższymi kursami to należą do nich Fortuna, forBET i Totalbet. Jednak jeśli jakiś bukmacher zaoferuje grę bez podatku lub dodatkowy procent do wygranych, to taka promocja z pewnością przebije różnicę między wystawionymi kursami.

Jaki bukmacher oferuje darmowe bonusy kursowe? Bukmacherzy posiadają liczne promocje w przypadku kuponów AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy bonus od wygranej. Taką ofertę posiada m. in. Totolotek (Bonus King Size – 66%), TOTALbet (TotalBonus – do 51%), PZBUK (Kombodoładowanie – do 15% więcej), LV BET (Multikozak- do 25% więcej) czy Betclic (Multi+ do 50%).

Okazjonalne promocje bukmacherskie oferuje też Fortuna, forBET czy LV BET. Np. podczas ważnych meczów LM, zmagań pucharowych czy MŚ w skokach narciarskich można liczyć na oferty typu “14% do wygranych zakładów”.

np. 2.34

np. 100

sprawdź swoje szanse na wygraną!

0 zł
0 zł

Bonusy na tablety i smartfony

aplikacje mobile bukmacherzy

Ostatnie badania Gambling Commision pokazały, że użytkownicy serwisów bukmacherskich coraz częściej korzystają z aplikacji mobilnych. W 2020 roku nastąpił 50-procentowy wzrost osób korzystających ze stron bukmacherskich za pomocą smartfona lub tabletu w porównaniu do roku 2019. Pierwszym legalnym bukmacherem, który odpowiedział na ten światowy trend jest Totolotek, który podwyższał wygrane na tablecie i smartfonie o 6% i oferował 5 zł freebetu na wybrane wydarzenia z oferty. Jak obecnie prezentują się promocje mobile? Niestety wciąż dość słabo. Co prawda z większości promocji można skorzystać zarówno na stronie głównej buka, jak i stronie mobilnej oraz w aplikacji, jednak rzadko który dedykuje promocje wyłącznie na telefony i tablety. Wspomniany Totolotek wprowadzili promocję na urządzenia mobilne. Wpłacając pierwszy depozyt na urządzeniu mobilnym można zgarnąć 100% do 49 zł.

Jak dostać bonus u bukmachera online – krok po kroku

1. Kliknij w baner rejestracyjny

Kliknij w link rejestracyjny

2. Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

3. Zasil konto

Zasil konto

4. Postaw kupon

Postaw kupon

Jeśli nie wiesz jak dostać bonus u bukmachera online to zapewniamy Cię, że nie jest to skomplikowane. Jednak, aby otrzymać dostęp do najwyższych promocji należy dokładnie wykonać następujące czynności.

Krok pierwszy
Przejdź do strony rejestrującej bukmachera z naszego specjalnego linku promocyjnego. Dzięki temu otrzymasz dostęp do najwyższych bonusów, które nie są dostępne w standardowej ofercie.

Krok drugi
Wypełnij formularz rejestracyjny. Sporo bukmacherów oferuje szybką rejestrację, po której możesz od razu stawiać zakłady. Jednak u większości buków nie otrzymasz wtedy naszego ekstra bonusu. Konieczna będzie do tego pełna rejestracja. Jednak jeśli założysz konto tymczasowe możesz uzupełnić dane (m.in. o skan dowodu i nr konta) i cieszyć się wyższym bonusem powitalnym.

Krok trzeci
Wpłać pierwszy depozyt. Od jego kwoty zależeć będzie wysokość dodatkowych środków jakie dostaniesz od bukmachera. Szczegółowe informacje umieściliśmy w tabeli na początku artykułu. (Oczywiście w przypadku freebetów bez depozytu otrzymasz je od razu po aktywacji konta).

Krok czwarty
Postaw kupon według wytycznych zawartych w regulaminie na stronie bukmachera.

Który bukmacher ma najlepsze promocje?

Na rynku zakładów istnieje duża konkurencja. Obecnie o miano najlepszego bukmachera walczą – Fortuna, STS, Totolotek, LV BET, forBET, Etoto, TOTALbet, PZBUK, Betclic, eWinner, NobleBet, BETFAN, Superbet i BetX.

Naszym zdaniem najbardziej rozbudowaną ofertę VIP ma Fortuna, u której znajdziemy najciekawsze darmowe bonusy bukmacherskie. Oprócz wysokiego bonusu od depozytu ma bardzo atrakcyjny zakład bez ryzyka, wynoszący aż 215 zł. W ramach bonusu powitalnego oferuje jeszcze 20 zł freebetu. Co ważne ma też korzystne warunki obrotu.

Warto wyróżnić bukmacherów, którzy przyznają po rejestracji freebet bez depozytu, a więc oprócz Fortuny także TOTALbet, LVBET, STS czy Totolotek. Ciekawą ofertę posiada także forBET, u którego po rejestracji z kodem gracz może otrzymać aż 2500 zł w bonusach.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, przed założeniem konta u bukmachera musisz odpowiedzieć sobie na pytanie jaką kwotę planujesz przeznaczyć na pierwsze zakłady i pod tym kątem możesz wybrać legalnego operatora. Warto też wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich i założyć konto na każdej legalnej stronie bukmacherskiej. Wybór pozostawiamy Tobie. Możemy jednak zapewnić, że na stronie legalnibukmacherzy.pl będziemy na bieżąco informować o wszystkich zmianach oferty promocyjnej i regulaminów promocji tak, abyś nie musiał przeskakiwać pomiędzy stronami bukmacherskimi w poszukiwaniu najlepszej promocji. Szczegółowe informacje znajdziesz także w naszym artykule Jak wybrać bukmachera?

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close