Aktualne darmowe bonusy bukmacherskie na start – Listopad 2018

*50 PLN bonus dla kibiców klubów sponsorowanych przez LVBET

Raporty dotyczące rozwoju branży bukmacherskiej jednoznacznie wskazują na postępujący wzrost zainteresowania zakładami wzajemnymi online. W Polsce dodatkowym czynnikiem wpływającym na zwiększenie znaczenia internetowych bukmacherów jest nowelizacja ustawy bukmacherskiej, która powinna wiązać się z pojawianiem się na polskim rynku nowych podmiotów świadczących usługi z zakresu zakładów wzajemnych. Duża konkurencja wymusza na firmach poszerzenie oferty mającej na celu pozyskanie nowych klientów, stąd każdy operator posiadający licencję Ministerstwa Finansów kusi nowych graczy bonusem na start od depozytu. Bonus powitalny to najbardziej popularna promocja i często pierwsza, z którą spotyka się gracz szukający informacji o bukmacherze. W artykule przedstawimy pozostałe najpopularniejsze bonusy bukmacherskie online jakie są dostępne na rynku oraz porównamy ofertę przygotowaną z myślą o polskich graczach.

Najlepszy bonus od depozytu

Na nowych użytkownikach serwisów bukmacherskich czeka szereg promocji, więc jeśli jeszcze nie założyłeś konta to możesz przebierać w ofertach. Bonus od depozytu absolutna podstawa u bukmacherów. Znajdziemy go w każdym szanującym się serwisie, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą jak wybrać najlepszy bonus od depozytu i zdarza się, że niektóre firmy bukmacherskie dość sprawnie to wykorzystują. Jeśli jesteś zdecydowany na grę i odbiór bonusu to powinieneś zapoznać się z regulaminem promocji. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na warunki uzyskania bonusu. Po pierwsze sprawdź wymagania dotyczące minimalnego kursu gwarantującego uzyskanie bonusu oraz liczby obrotów kuponem. Dla ułatwienia w tabeli znajdującej się na początku artykułu umieściliśmy aktualnie wymagane kursy do obrotu bonusem. Jeśli dysponujesz niewielką kwotą na start zastanów się nad potencjalnie niższymi ofertami. Wpłacając większą kwotę najbardziej opłaca Ci się wybrać ofertę FORTUNY. Jeśli chcesz wpłacić kwotę do 100 złotych najbardziej opłaca się bonus oferowany przez LVbet, ponieważ minimalny kurs wynosi jedynie 1.70, więc warunki uzyskania bonusu nie są ciężkie do spełnienia.

Jaki bonus startowy wybrać ?

Wybraliśmy trzy najlepsze naszym zdaniem bonusy na start z podziałem na kwotę jaką chcesz przeznaczyć na pierwszy depozyt. Jaki bonus startowy wybrać ? Podzieliliśmy oferty względem zasobności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś graczem, który nie chce przeznaczyć na start dużego kapitału zagraj w LV BET. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 złotych, maksymalnie możesz zdobyć 100 zł dodatkowych środków na grę. Atutem oferty LV Bet jest najniższy wymagany kurs obrotu wynoszący zaledwie 1.70 co pozwala Ci stosunkowo łatwo powiększyć stan konta. Deponując powyżej tej kwoty zwróć uwagę na oferty FORTUNY i STS, ponieważ ich oferty są podobne pod względem minimalnego kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91) oraz takie same pod względem mnożnika wpłaconego depozytu (100 % od pierwszej wpłaty). Pamiętaj jednak o tym, że maksymalna kwota bonusu w STS wynosi 200 złotych, więc jeśli przeznaczasz na pierwszą grę kwotę powyżej 200 złotych bardziej będzie opłacał Ci się wybór FORTUNY. Dodatkowo u tego bukmachera otrzymasz wyższą od standardowej ofertę powitalną (więcej informacji poniżej). Teraz przechodzimy do graczy, którzy na start chcą przeznaczyć pokaźną gotówkę. W porównaniu do konkurencji bonus powitalny w forBET zaczyna opłacać się jeśli wpłacasz powyżej 800 złotych, ponieważ ten jeden z najmłodszych bukmacherów po spełnieniu warunków obrotu (kurs 1.30) przelewa 100% od pierwszej wpłaty. Co zrobić jeśli planujesz przeznaczyć np. 500 złotych na grę? W takim wypadku mimo wszystko polecamy rozbicie kwoty na założenie konta u dwóch legalnych bukmacherów internetowych. Etoto i Totolotek posiadają co prawda promocje 100% powyżej 1000 PLN, ale warunki otrzymania bonusu są dość wygórowane (kurs odpowiednio 2.00 i 3.60). Możesz jednak skorzystać z kodu promocyjnego Etoto i powiększyć depozyt nawet o 1000 zł.

NAJLEPSI BUKMACHERZY Z ZALEŻNOŚCI OD KWOTY PIERWSZEGO DEPOZYTU:

Bukmacher forBET

 101 PLN – 400 PLN

Sprawdź
Bukmacher Totolotek

 800 PLN i więcej

Sprawdź
Bukmacher LV BET

 20 PLN – 100 PLN

Sprawdź

Freebet bez depozytu na start

Rzadko stosowany przez bukmacherów typ bonusu, w której gracz dostaje darmowe środki na grę bez konieczności zasilenia konta. Trzeba uważnie śledzić rynek bukmacherski, żeby nie przegapić freebetu. Wszystkie aktualne promocje zebraliśmy w artykule bonus bez depozytu. Zazwyczaj promocje związane z darmowym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na powiększeniu swojej bazy graczy. Najlepszym przykładem tego typu bonusu na rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest forBET, który w pierwszych miesiącach działalności czyli od lipca do listopada 2016 oferował 20 PLN bez depozytu. Podobną strategię zastosowały zakłady bukmacherskie Milenium, które w marcu 2017 kusiły graczy identyczna promocją. Freebet otrzymujemy zazwyczaj przy większych zmianach na stronach bukmacherskich lub przy wprowadzaniu nowych produktów – tu z kolei posłużymy się przykładem Totolotka, który przy okazji uruchomienia aplikacji mobilnej wystartował z promocją 5 PLN bonusu bez depozytu. Dla graczy freebet ma niezaprzeczalne zalety, ponieważ bez inwestowania gotówki można zarobić niezłą sumę. Jednak jak wspomnieliśmy na początku bukmacherzy nieczęsto decydują się na promocje związane z bonusem bez depozytu, ponieważ większą wagę przywiązują do stałych klientów.

Obecnie freebet posiada m. in. Milenium i Etoto. Pierwszy z wymienionych bukmacherów daje Ci na start bonus bez depozytu w wysokości 30 zł (nie jest on dostępny w standardowej ofercie Milenium), z kolei bukmacher Etoto przygotował 25 zł freebetu dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych oraz nawet do 100 zł freebetu w ramach promocji na darmowe zakłady online.

Zakład bez ryzyka

 Możesz zagrać jak VIP u bukmachera FORTUNA - sprawdź kod rejestracyjny

Możesz zagrać jak VIP u bukmachera FORTUNA - sprawdź kod rejestracyjny

Zakład bez ryzyka jest obok bonusu od depozytu jedną z najbardziej popularnych promocji startowych dla graczy. Obecnie na rynku legalnych bukmacherów internetowych trzy firmy oferują zakład bez ryzyka zwany też cashbackiem. Jeśli znajdziesz dobry kurs, a nie masz jeszcze konta u bukmachera to zakład bez ryzyka jest najlepszą opcją od jakiej możesz zacząć. Jednym słowem promocja polega na tym, że pierwszy postawiony przez Ciebie kupon nie będzie rozliczony jeśli okaże się nietrafiony, czyli stawiając np. 120 zł ryzykujesz jedynie stratę kwoty podatku, który w Polsce wynosi 12% – w przypadku kuponu o stawce 120 zł będzie to ok. 16 zł. Natomiast jeśli obstawisz poprawnie rozstrzygnięcie wybranego wydarzenia otrzymasz pełną wygraną. System nie jest skomplikowany, jak widzisz może przynieść wiele korzyści. Cashback oferowany jest przez Milenium oraz zakłady FORTUNA. Nie ukrywamy, że dzięki umowie jaką podpisaliśmy z FORTUNĄ gracze, którzy zarejestrują się klikając w powyższy baner otrzymają ofertę VIP wyższą od standardowej (u nas CASHBACK wynosi więcej i nie znajdziesz wyższej oferty na rynku legalnych zakładów bukmacherskich). Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty na zakłady w FORTUNIE!

Najwyższe kursy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy online starają się przyciągnąć nowych graczy podwyższaniem kursów na wybrane wydarzenia. Nie jest tajemnicą, że analitycy firm bukmacherskich na bieżąco śledzą kursy konkurencji i między innymi do tego dopasowują swoją ofertę. osoby śledzące rynek zakładów zapewne zauważyły, że różnice kursowe pomiędzy legalnymi bukmacherami zazwyczaj są niewielkie, więc promocje kursowe mogą być dla graczy łakomym kąskiem. Musisz jednak mieć na uwadze fakt, że nic nie dzieje się przypadkowo i wyższe kursy nie wynikają ze szczególnej hojności firm bukmacherskich, ale często z czystej kalkulacji i znajomości rynku. Niemniej rekomendujemy sprawdzanie specjalnych zakładek, w których zakłady wzajemne informują o ofercie dnia. Staraj się kursy łączyć z promocjami, które zwiększają Twoją ewentualną wygraną. Mamy tu na myśli przede wszystkim promocje forBET “gramy razem”, w której bukmacher powiększa każdą wygraną o 6%, a każdą wygraną z kursem powyżej 2.00 aż o 12%. Dzięki tej promocji forBET oferuje de facto najwyższe kursy bukmacherskie w Polsce.

Bonusy na tablety i smatrfony

Ostatnie badania Gambling Commision pokazały, że użytkownicy serwisów bukmacherskich coraz częściej korzystają z aplikacji mobilnych. W 2016 roku nastąpił 10 procentowy wzrost osób korzystających ze stron bukmacherskich za pomocą smartfona lub tabletu w porównaniu do roku 2015. W tym samym czasie o 6 procent spadła liczba osób stawiających kupony za pomocą laptopa. Pierwszym legalnym bukmacherem, który odpowiedział na ten światowy trend jest Totolotek, który podwyższa wygrane na tablecie i smartfonie o 6% i oferuje 5 PLN freebetu. Obecnie z promocji na urządzenia mobilne można skorzystać u bukmachera Etoto, u którego bonus mobile to freebet w wysokości 25 zł. Pozostali operatorzy nie zdecydowali się jeszcze na promocję przeznaczoną dla gaczy mobilnych, ale jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach nastąpi zmiana podejścia w tym temacie. Polski rynek w tym temacie ma jeszcze wiele wiele do nadrobienia. Spośród siedmiu legalnych operatorów jedynie trzech zdecydowało się na stworzenie aplikacji mobilnej. O ofercie na urządzenia mobilne piszemy więcej w artykule poświęconym wyborze bukmachera, do którego przejdziesz klikając w ten link.

Jak dostać bonus u bukmachera online – krok po kroku

1. Kliknij w baner rejestracyjny

2. Wypełnij formularz

3. Zasil konto

4. Postaw kupon

Jeśli nie wiesz jak dostać bonus u bukmachera online to zapewniamy Cię, że nie jest to skomplikowane. Jednak, aby otrzymać dostęp do najwyższych promocji należy dokładnie wykonać następujące czynności.

Krok pierwszy
Przejść do strony rejestrującej ze specjalnego linku promocyjnego. Na naszej stronie możesz skorzystać ze specjalnych linków do FORTUNY, LV BET i forBET. Dzięki temu otrzymasz dostęp do najwyższych bonusów, które nie są dostępne w standardowej ofercie (np. FORTUNA 120 PLN na zakład bez ryzyka).

Krok drugi
Wypełnić formularz rejestracyjny wraz z przesłaniem skanu pierwszej i drugiej strony dowodu osobistego lub paszportu.

Krok trzeci
Wpłacić pierwszy depozyt. Od wysokości pierwszego depozytu zależeć będzie wysokość dodatkowych środków jakie dostaniesz od bukmachera. Szczegółowe informacje umieściliśmy w tabeli na początku artykułu.

Krok czwarty
Postaw kupon według wytycznych zawartych w regulaminie na stronie bukmachera.

Który bukmacher ma najlepsze promocje ?

Na rynku zakładów istnieje duża konkurencja i skłamalibyśmy wybierając najlepszego bukmachera pod względem bonusów. Naszym zdaniem najbardziej rozbudowaną ofertę VIP mają FORTUNA, forBET, LVbet oraz Etoto. FORTUNA najlepiej wypada pod względem programu powitalnego, forBET wyróżnia się powiększaniem wygranych, LVbet ma wyjątkowo korzystne warunki obrotu bonusem, a ma aż dwie atrakcyjne promocje na start do wyboru. Tak jak pisaliśmy wcześniej, przed założeniem konta u bukmachera musisz odpowiedzieć sobie na pytanie jaką kwotę planujesz przeznaczyć na pierwsze zakłady i pod tym kątem możesz wybrać legalnego operatora. Warto też wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich i założyć konto na każdej legalnej stronie bukmacherskiej. Wybór pozostawiamy Tobie. Możemy jednak zapewnić, że na stronie legalnibukmacherzy.pl będziemy na bieżąco informować o wszystkich zmianach oferty promocyjnej i regulaminów promocji tak abyś nie musiał przeskakiwać pomiędzy stronami bukmacherskimi w poszukiwaniu najlepszej promocji.

Darmowe Bonusy Bukmacherskie na Start w 2018
4.7 (94.14%) 58 votes