Bonus bez depozytu na start to rodzaj promocji, który jest najbardziej poszukiwany wśród użytkowników portalów zakładów wzajemnych. To co czyni go niezwykle atrakcyjnym to brak konieczności wkładu własnego, dzięki temu daje możliwość uzyskania dochodu bez nadszarpnięcia własnego budżetu. Oczywiście taka sytuacja powoduje, że bonus bez depozytu jest rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie ze względu na straty jakie może spowodować w bilansie finansowym firmy zajmującej się zakładami wzajemnymi. W znajdującej się poniżej tabeli uszeregowaliśmy bonusy w kolejności od – naszym zdaniem – najbardziej do najmniej atrakcyjnego.

BUKMACHERSKIE BONUSY BEZ DEPOZYTU

LISTOPAD 2018

* bonus dotyczy jedynie posiadaczy karnetów Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec i Piasta Gliwice – aktywny do 31.12.2018.

Na pewno w swoim życiu usłyszałeś zdanie, że nie ma nic za darmo i po części taka sytuacja występuje też w przypadku bonusu bez depozytu. Z jednej strony otrzymujesz środki za samo założenie konta bukmacherskiego, ale z drugiej nie masz możliwości od razu ich wypłacić. To naturalne, że żadna firma bukmacherska nie zdecydowałaby się na wypuszczenie promocji, w której użytkownik mógłby pozyskać gotówkę bez spełnienia warunków obrotu. Dlatego zawsze warto zwracać uwagę na regulaminy promocji, żeby po zalogowaniu się na serwis zakładów wzajemnych nie być zaskoczonym. My zdając sobie sprawę, że nie każdy z Was czyta regulaminy postanowiliśmy zgromadzić w jednym miejscu warunki jakimi obostrzone są bonusu bez depozytu u legalnych polskich bukmacherów. Po pierwsze zwracaj uwagę na liczbę obrotów środkami bonusowymi. To jasne, że łatwiej będzie wypłacić bonus bez depozytu z koniecznością np. 1-krotnego obrotu niż 3-krotnego. Musisz pamiętać, że każdy kolejny obrót zmniejsza Twoje szanse. Po drugie pamiętaj o minimalnym kursie. Jeśli jakiś bukmacher wymaga np. 3-krotnego obrotu z minimalnym kursem 3.0 na kupon pojedynczy to musisz zdawać sobie sprawę, że Twoje szanse na wypłatę tego typu bonusu są niewielkie. Trzecią sprawą jest możliwość obrotu bonusem na kuponach akumulowanych. Mimo, że kupony złożone obarczone są pewnym stopniem ryzyka to warto pamiętać, że czasami istnieją większe szanse, że swoje pojedynki wygra 4 faworytów niż że niespodziankę sprawi drużyna/zawodnik z kursem 3.00.

Najwyższy freebet

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej wielu użytkowników wręcz poluje na bonusy bez depozytu, więc zazwyczaj takie promocje nie trwają długo i ich podstawowym celem jest zachęcenie do zapoznania się z ofertą na danego portalu bukmacherskiego. Stąd tego typu promocja najczęściej pojawia się przy okazjach, w których trzeba rywalizować o klienta. Najlepszym przykładem wykorzystania tego typu promocji do pozyskania jak największej liczby graczy był debiut na rynku legalnych zakładów bukmacherskich forBETu, które od lipca do listopada 2016 rozdawały darmowe 20 PLN dla nowych użytkowników. Sytuacja w tej kategorii promocji zmienia się dość dynamicznie, więc z myślą o tym przygotowaliśmy tabelę z aktualnymi ofertami.

Aktualne bonusy bez depozytu w 2018

TOTOLOTEK

Totolotek – wyjątkowy pakiet zawierający bonus bez depozytu otrzymasz wpisując w miejscu kodu promocyjnego MAXBONUS. Dzięki temu Twoja gra zacznie się z dodatkowymi 25 PLN bez konieczności zasilania konta. Promocja z kodem bonusowym jest wyższa od standardowej. W bonusie bez depozytu od Totolotka zaskakują niskie warunki wypłaty czyli jednokrotny obrót oraz minimalny kurs w wysokości 1.50. 20 PLN zostanie uruchomiony po pozytywnej weryfikacji Twojego konta, czyli po tym jak bukmacher sprawdzi czy dane podane przy rejestracji zgadzają się z danymi zawartymi na skanach dowodu osobistego lub paszportu.

FORTUNA

FORTUNA – wbrew powszechnej opinii FORTUNA również jest bukmacherem, u którego możesz uzyskać wspomnianą ofertę. Jednak jest on skonstruowany w specjalny sposób i nie każdy wie jak z niej skorzystać. Aby otrzymać darmowe środki na grę wystarczy zagrać za punkty FORTUNA KLUB PLUS. Wystarczy, że założysz konto klikając w nasz link, a w miejscu przeznaczonego na kod pola wpisujesz EXTRAKASA. Dzięki temu na Twoim koncie pojawią się dodatkowe środki. Dodatkową kwotę otrzymasz w postaci 1,400 punktów FORTUNA KLUB PLUS. Wystarczy, że stawiając kupon zaznaczysz opcję “Do zapłaty 1,400 punktów FKP”.

MILENIUM

Milenium promuje specjalny freebet, który można uruchomić jedynie po kliknięciu poniższy link promocyjny i zarejestrowaniu nowego konta. Umieściliśmy freebet Milenium w kategorii bonusu bez depozytu choć de facto nie jest nim do końca, mimo wszystko uważamy, że warto bonus Milenium brać pod rozwagę ze względu na stosunkowo niskie warunki wypłaty bonusu. Aby odebrać promocyjne 20 złotych w Milenium należy postawić kupon lub kupony o wartości 50 złotych. Pamiętaj o tym, że pierwszy depozyt w Milenium jest premiowany i możesz uzyskać do 760 złotych, dodatkowo pierwszy zakład jest zakładem bez ryzyka. Wracając do 20 złotych które gracz otrzymuje na start kluczowym promocji atutem jest wymóg jednokrotnego obrotu po dowolnym kursie minimalnym.

LV BET 

LV Bet przyznaje bonus bez depozytu kibicom posiadającym karnet na mecze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Wisły Kraków. Wysokość promocji jest atrakcyjna, ponieważ wynosi aż 50 PLN. Niestety punkty regulaminu są wymagające. Gracz, aby wypłacić pieniądze, zobligowany jest do 4-krotnego obrotu kwotą bonusową po minimalnym kursie 1.75. W tej chwili pod względem obrotu LV BET stawia najwyższe wymagania spośród legalnych bukmacherów. Z drugiej strony nie należy się temu dziwić, ponieważ kwota bonusu jest również najwyższa na rynku. Co ciekawe nie jest to jedyna promocja bonus bez depozytu od LV BET. Drugą jest 30 PLN za założenie konta z kodem promocyjnym VIPLB. W przypadku tego drugiego bonusu trzeba zajrzeć do regulaminu, bo aby wypłacić pieniądze z freebetu trzeba poruszać się w określonych ramach. LV BET wymaga obrotu bonusem na kuponie zawierającego 3 zdarzenia (każde zdarzenie z kursem minimalnym 1.25) z łącznym kursem minimalnym 2.50. To nie wszystko, ponieważ aby wypłacić środku musisz dokonać jeszcze 2-krotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00 na zakłady typu 3 drogowego czyli 1-X-2, ewentualnie możesz jeszcze skorzystać z drugiej opcji wypłaty, czyli 2-krotnego obrotu bonusem z łącznym kursem minimalnym 1.50.

STS

STS nie ma promocji specjalnych i wszystkich użytkowników traktuje na tych samych zasadach, więc z kodem promocyjnym FREEBET dostępna jest jedynie standardowa promocja w wysokości 20 złotych. Warunki bonusu bez depozytu są niestety nieco gorsze i trzeba mieć trochę szczęścia, żeby wypłacić środki. 20 złotych zostanie ulokowane na koncie bonusowym, aby przenieść środki z konta bonusowego na konto depozytowe musisz w terminie 120 dni od zasilenia konta dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania zakładów na stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem 1,91. Możliwość wykorzystania promocji kończy się kiedy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostają rozstrzygnięte, a saldo konta jest mniejsze niż 2,00 zł, co uniemożliwia dalszą grę.

Aplikacja bonus bez depozytu

Innego rodzaju promocją jest specjalny bonus dla graczy korzystających z aplikacji bukmacherskich. Warto obserwować tę gałąź rynku zakładów wzajemnych, ponieważ naszym zdaniem niedługo rozpocznie się rywalizacja o pozyskanie jak największej liczby użytkowników stawiających zakłady z poziomu smartfona i tabletu. Jeśli tak się stanie to bonus bez depozytu będzie jednym z ciekawszych narzędzi wykorzystywanych do zwiększenia zasięgu i rozpoznawalności.

Pozostałe informacje na temat rynku legalnych bukmacherów

Zajmujemy się rynkiem legalnych bukmacherów i staramy się doradzić przy wyborze najlepszych zakładów. W tym celu stworzyliśmy ranking legalnych bukmacherów, w którym sprawdzamy całość oferty od funkcjonalności strony internetowej po obsługę klienta i bonusy bukmacherskie. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą opinią kliknij tutaj. Bonusy bukmacherskie to najczęściej wyszukiwane przez Was informacje, dlatego na ten temat przygotowaliśmy dodatkowe dwa artykuły. W pierwszym na bieżąco wybieramy bukmachera miesiąca, a w drugim podsumowujemy ofertę startową u legalnych polskich bukmacherów. Pozostałe analizy dotyczą sytuacji na polskim rynku zakładów wzajemnych: jak wybrać bukmachera, jak grać legalnie oraz rynek zakładów 2017.

Bonusy bez depozytu na start
4.7 (94.05%) 37 votes

Leave a Reply