Bonusy bez depozytu na start

Bonus bez depozytu na start to rodzaj promocji, który jest najbardziej poszukiwany wśród użytkowników portali zakładów wzajemnych. To co czyni go niezwykle atrakcyjnym to brak konieczności wkładu własnego, dzięki temu daje możliwość uzyskania dochodu bez nadszarpnięcia własnego budżetu. Oczywiście taka sytuacja powoduje, że bonus za rejestrację bez depozytu jest rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie ze względu na straty jakie może spowodować w bilansie finansowym firmy zajmującej się zakładami wzajemnymi. W znajdującej się poniżej tabeli uszeregowaliśmy darmowe bonusy bez depozytu w kolejności od – naszym zdaniem – najbardziej do najmniej atrakcyjnego.

BUKMACHERSKIE BONUSY BEZ DEPOZYTU

GRUDZIEŃ 2021

Bukmacher Bonusu bez depozytu Kurs minimalny Obrót bonusu Kod promocyjny Oferta Specjalna
1 Fortuna zakłady bukmacherskie logo
FORTUNA
20 PLN
standard: 20 PLN
nie ma wymogu 1-krotny FORTUNAVIP aktywna ✓
2 Totalbet zakłady bukmacherskie logo
TOTALbet
20 PLN + 40 PLN
standard: 40 PLN
2.0
(min. 3 zdarzenia)
1-krotny TBVIP aktywna ✓
3 Totolotek zakłady bukmacherskie logo
TOTOLOTEK
25 PLN
standard: 21 PLN
2.0 2-krotny TTVIP aktywna ✓
4 STS zakłady bukmacherskie logo
STS
25 PLN
standard: 25 PLN
1.91 3-krotny STSVIP aktywna ✓
5 LVBet zakłady bukmacherskie logo
LVBET
20 PLN + 50 PLN*
standard: 0 PLN
2.0
(min. 3 zdarzenia)
2-krotny VIPLB aktywna ✓

* bonus dotyczy jedynie posiadaczy karnetów Śląska Wrocław, Unii Leszno i Stali Mielec.

Jaki jest najlepszy bonus bez depozytu u bukmacherów?

Najlepszym bonusem bez depozytu jest ten oferowany przez Fortunę. Wystarczy przeznaczyć go na dowolny zakład bez wymogu kursowego.

Mimo, iż bonus ten nie jest najwyższy z dostępnych na rynku to możliwość wykorzystania go jest zdecydowanie najprostsza. Darmowy zakład wystarczy przeznaczyć na dowolny kupon z dowolnym kursem. Oznacza to, że typując na tzw. pewniaka mamy naprawdę dużą szansę na wygraną i wypłacenie bonusu.

Który bukmacher ma najwyższy freebet na start?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej wielu użytkowników wręcz poluje na darmowe bonusy bez depozytu, więc zazwyczaj takie promocje nie trwają długo i ich podstawowym celem jest zachęcenie do zapoznania się z ofertą danego portalu bukmacherskiego. Zdarzają się jednak tego typu bonusy w stałych ofertach bukmacherów. Najlepszym przykładem wykorzystania tego typu promocji do pozyskania jak największej liczby graczy są zakłady bukmacherskie TOTALbet.

TOTALbet proponuje najwyższy bonus dostępny dla wszystkich nowych graczy rejestrujących się z kodem promocyjnym. Może on maksymalnie wynieść 60 zł.

Pierwsze 20 zł otrzymuje się za darmo dzięki wpisaniu kodu. Pozostałe bonusy otrzymuje się za konkretne działania, jak na przykład zaznaczenie zgód marketingowych czy za pierwszy zakład postawiony z salda głównego. Nie wymieniliśmy tutaj LVBET, u którego można otrzymać nawet 70 zł freebetu, gdyż 50 zł tej kwoty jest dostępna tylko dla kibiców dwóch drużyn, zatem nie skorzystają z niej wszyscy gracze.

Na co zwracać uwagę szukając bonusu bez depozytu?

Czy bonus bez depozytu naprawdę otrzymasz za darmo? Z jednej strony otrzymujesz środki za samo założenie konta bukmacherskiego, ale z drugiej nie masz możliwości od razu ich wypłacić. To naturalne, że żadna firma bukmacherska nie zdecydowałaby się na wypuszczenie promocji, w której użytkownik mógłby pozyskać gotówkę bez spełnienia warunków obrotu. Dlatego zawsze warto zwracać uwagę na regulaminy promocji, żeby po zalogowaniu się na serwis zakładów wzajemnych nie być zaskoczonym. My zdając sobie sprawę, że nie każdy z Was czyta regulaminy postanowiliśmy zgromadzić w jednym miejscu warunki jakimi obostrzone są bonusy bez depozytu u legalnych polskich bukmacherów.

 1. Zwracaj uwagę na liczbę obrotów środkami bonusowymi. To jasne, że łatwiej będzie wypłacić bonus bez depozytu z koniecznością np. 1-krotnego obrotu niż 3-krotnego. Musisz pamiętać, że każdy kolejny obrót zmniejsza Twoje szanse.
 2. Pamiętaj o minimalnym kursie. Jeśli jakiś bukmacher wymaga np. 3-krotnego obrotu z minimalnym kursem 3.0 na kupon pojedynczy to musisz zdawać sobie sprawę, że Twoje szanse na wypłatę tego typu bonusu są niewielkie.
 3. Możliwość obrotu bonusem na kuponach akumulowanych. Mimo, że kupony złożone obarczone są pewnym stopniem ryzyka to warto pamiętać, że czasami istnieją większe szanse, że swoje pojedynki wygra 4 faworytów niż że niespodziankę sprawi drużyna/zawodnik z kursem 3.00.

Aktualne bonusy bez depozytu w 2021

Ofertę powitalną na bonusy bez depozytu 2021 ma kilku legalnych bukmacherów. Najczęściej łączą się one z promocjami od depozytu, a dzięki naszym kodom bonusowym są wyższe od opcji standardowej. Sprawdźmy, jakie bonusy są najwyższe i mają najlepsze wymogi obrotu.

Fortuna – 20 zł bez depozytu

Warunki:

 • dołącz do Fortuna Klub Plus
 • otrzymasz 2800 punktów FKP o wartości 20 zł
 • wymień punkty na darmowy zakład
 • wykorzystaj zakład na dowolny kupon SOLO lub AKO z dowolnym kursem

Fortuna jest bukmacherem, u którego możesz uzyskać freebet bez depozytu. Jest on skonstruowany w nieco inny sposób, niż u pozostałych bukmacherów, gdyż jest przyznawany w formie punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Aby otrzymać darmowe środki na grę wystarczy dołączyć zarejestrować konto, a następnie dołączyć do programu FORTUNA KLUB PLUS. Po rejestracji online otrzymasz 2,800 punktów, które odpowiadają kwocie 20 zł i które możesz wymienić m. in. na darmowe zakłady.

60 PLN bez obrotu w Totalbet

Warunki:

 • przejdź pełną rejestrację
 • wpisz kod promocyjny: TBVIP podczas rejestracji
 • udziel zgód marketingowych
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw pierwszy zakład z konta głównego
 • postaw pierwszy zakład na sporty wirtualne
 • bonusy przeznacz na dowolne kupony AKO lub SOLO z kursem min. 2.00

Kolejnym bukmacherem ze świetnym freebetem bez depozytu jest Totalbet. Choć jego bonus od wpłaty ma wysokie warunki obrotu, to już freebet wypada znacznie lepiej. W standardzie otrzymasz 40 zł (20 zł za rejestrację konta stałego i po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego i za zakład na sporty wirtualne). Dodatkowo z naszym kodem Totalbet zgarniesz darmowy bonus bez depozytu 20 zł. Łącznie będziesz miał 60 zł darmowych środków na grę. Aby otrzymać bonus z kodem należy postawić kupon solo lub kombi z kursem minimalnym 2.0 i z widocznej na kuponie listy wybrać freebet 20 zł. Wygranej z tego zakładu nie musisz obracać – możesz wypłacić środki albo obstawiać dalej.

Totolotek – freebet 25 PLN

Warunki:

 • zarejestruj konto stałe u bukmachera i zaznacz opcję „chcę otrzymać bonus”
 • zaloguj się na konto, przejdź do zakładki „wpłata” i wpisz kod promocyjny TTVIP
 • wyślij skan dowodu na adres: klient@totolotek.pl
 • po weryfikacji otrzymasz bonus
 • obróć bonusem bez depozytu 2 razy na kuponach z kursem min. 2.00

Wyjątkowy pakiet Totolotka zawierający bonus bez depozytu otrzymasz wpisując w miejscu kodu bonusowego TTVIP. Dzięki temu Twoja gra zacznie się z dodatkowymi 25 PLN bez konieczności zasilania konta. W bonusie bez depozytu od Totolotka zaskakują niskie warunki wypłaty, czyli dwukrotny obrót oraz minimalny kurs w wysokości 2.0. 25 PLN zostanie uruchomiony po pozytywnej weryfikacji Twojego konta, czyli po tym jak bukmacher sprawdzi czy dane podane przy rejestracji zgadzają się z danymi zawartymi na skanach dowodu osobistego lub paszportu, a także po wpisaniu w miejsce: bonus.card/Kod bonusowy (w zakładce Wpłata) naszego specjalnego kodu.

STS – 25 PLN bonusu

Warunki:

 • zaznacz w formularzu rejestracyjnym opcję „chcę otrzymać bonus startowy”
 • wpisz kod promocyjny STSVIP
 • obróć bonusem 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91
 • masz 120 dni na obrót

STS również uruchomił promocję specjalną na bonus bez depozytu dla nowych użytkowników. Na start dostaniesz 25 zł freebetu. (Dodajmy, że z naszym kodem STSVIP dostępna jest także promocja na zakład bez ryzyka w wysokości 239 złotych). Warunki bonusu bez depozytu są niestety nieco gorsze i trzeba mieć trochę szczęścia, żeby wypłacić środki. 25 złotych zostanie ulokowane na koncie bonusowym, aby przenieść środki z konta bonusowego na konto depozytowe musisz w terminie 120 dni od zasilenia konta dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania zakładów na stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem 1,91. Możliwość wykorzystania promocji kończy się kiedy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostają rozstrzygnięte, a saldo konta jest mniejsze niż 2,00 zł, co uniemożliwia dalszą grę.

20 PLN na start w LV BET

Warunki:

 • załóż konto w LVBET
 • wpisz kod VIPLB w formularzu
 • zaloguj się na konto i dokończ rejestrację klikając w przycisk „pełna rejestracja”
 • zaznacz opcję „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”
 • aktywuj bonus z mnożnikiem na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs poj. 1.25)
 • wybierz na kuponie opcję „użyj bonusu wygrane x20”
 • obróć wygraną z kuponu 2 razy na kuponach z kursem min. 2.00
 • 50 zł za karnety przyznawane po wysłaniu zdjęcia karnetu na Unię Leszno lub Widzew Łódź na adres: promocje@lvbet.pl

LV Bet przyznaje bonus bez depozytu kibicom posiadającym karnet na mecze Widzewa Łódź i Unii Leszno. Wysokość promocji jest atrakcyjna, ponieważ wynosi aż 50 PLN. Niestety punkty regulaminu są wymagające. Gracz, aby wypłacić pieniądze, zobligowany jest do 4-krotnego obrotu kwotą bonusową po minimalnym kursie 1.75. W tej chwili pod względem obrotu LV BET stawia najwyższe wymagania spośród legalnych bukmacherów. Z drugiej strony nie należy się temu dziwić, ponieważ kwota bonusu jest również najwyższa na rynku. Co ciekawe nie jest to jedyna promocja bonusu bez depozytu od LV BET. Drugą jest 20 PLN za założenie konta. Po wpisaniu kodu promocyjnego VIPLB aktywujesz darmowe środki. LV BET wymaga obrotu bonusem na kuponie zawierającego 3 zdarzenia (każde zdarzenie z kursem minimalnym 1.25) z łącznym kursem minimalnym 2.50. To nie wszystko, ponieważ aby wypłacić środki musisz dokonać jeszcze 2-krotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00 na zakłady typu 3 drogowego czyli 1-X-2, ewentualnie możesz jeszcze skorzystać z drugiej opcji wypłaty, czyli 2-krotnego obrotu bonusem z łącznym kursem minimalnym 1.50.

Bukmacher bez depozytu – czy warto skorzystać?

Przedstawiliśmy już wszystkie najważniejsze informacje na temat bonusów bez depozytu, pojawia się zatem pytanie: czy warto z nich korzystać? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Choć ich kwoty nie są wysokie to jednak wciąż darmowe środki, które otrzymujemy za samą rejestrację. Warunki ich obrotu też nie są wygórowane, zatem uważamy, że to najlepszy bonus powitalny jaki można otrzymać u bukmachera. U buków znajdziesz również inne rodzaje bonusów na start, dlatego przygotowaliśmy dodatkowy artykuł, w którym podsumowujemy ofertę startową u legalnych polskich bukmacherów. Przeprowadziliśmy też analizy dotyczące sytuacji zakładów wzajemnych na polskim rynku i na tej podstawie stworzyliśmy ranking legalnych bukmacherów, w którym sprawdzamy całość oferty: od funkcjonalności strony internetowej, po obsługę klienta i bonusy bukmacherskie.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close