Nowy Bukmacher 2018 Totalbet

Nowy Bukmacher 2018 Totalbet

0PERCENT
Bonusy
0PERCENT
Kursy bukmacherskie
0PERCENT
Obsługa klienta
0PERCENT
Metody płatności
0PERCENT
Zakłady na żywo

Najlepsze Oferty na Legalne Zakłady Online w 2018

Bukmacher Internetowy Oferta Specjalna
Fortuna zakłady bukmacherskie VIP oferta na zakład bez ryzyka + wysokie kursy Zagraj
LV BET zakłady bukmacherskie logo Darmowy zakład bez depozytu na start + najszybsze wypłaty Zagraj
Totolotek Zakłady Bukmacherskie Ekskluzywna oferta powitalna + maksymalny bonus na start Zagraj

Oferta zakładów bukmacherskich Totalbet

Początek nowego roku przyniósł sporą niespodziankę na rynku operatorów sportowych zakładów wzajemnych. Sprawcą tego zamieszania jest bukmacher Totalbet, który właśnie otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów i może już legalnie obsługiwać zakłady bukmacherskie. Póki co licencja obejmuje wyłącznie punkty stacjonarne, jednak możemy być niemal pewni, że z czasem Totalbet zagości również w Internecie.

Na tę chwilę nie za wiele wiadomo na temat tej nowej marki, jednak dowiedzieliśmy się, że należy do dużego konsorcjum o nazwie Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, mającego w swoim portfolio marki związane z szeroko rozumianą rozrywką. Do spółki tej należą m. in. tabloid Super Express, popularne radiostacje ESKA i VOX, a także muzyczne stacje telewizyjne Nowa TV i Polo TV. Totalbet będzie miał więc spory potencjał jeśli chodzi o promowanie marki w mediach telewizyjnych i radiowych oraz w prasie.

Czy uda mu się przebić na coraz bardziej nasyconym rynku? Co prawda amatorów zakładów bukmacherskich przybywa niemal z dnia na dzień, jednak wydaje się, że większość z nich korzysta z usług bukmacherów o najlepiej ugruntowanej pozycji, takich jak STS, LV BET, Fortuna, Milenium czy Totolotek. Potencjał rynku wydaje się spory, jednak szanse na zarobienie bardzo dużych pieniędzy ma tak naprawdę tylko kilka firm.

Jak już wspomniałem Totalbet nie posiada jeszcze serwisu internetowego, a swoją działalność będzie na razie skupiał na punktach stacjonarnych. Niestety, nie może zagwarantować mu to sporego sukcesu, ponieważ konkurencja na tym polu jest jeszcze większa, ponieważ jako rywal dochodzi im jeszcze bukmacher Superbet. Muszą więc szybko działać w sprawie licencji na prowadzenie działalności online, ponieważ to właśnie tam drzemie największy potencjał na rozwój.

Jeżeli już będą posiadali serwis online, to warto by zaoferowali jakiś sensowny bonus powitalny. Taktykę tę stosują niemal wszyscy legalni bukmacherzy online, oferując ponusy od kilkudziesięciu do nawet tysiąca złotych. Wysokie bonusy powitalne to na tę chwilę jeden z najskuteczniejszych wabików na nowych klientów. Pozycja obowiązkowa przy promowaniu tego typu serwisów.

Ogólnie rzecz biorą nowy gracz wśród operatorów sportowych zakładów wzajemnych to dobra wiadomość dla fanów obstawiania. Niezależnie od tego czy odniesie sukces, czy nie, gracze na pewno na tym nie stracą. Może to być za to motywacja do jeszcze większych działań promocyjnych ze strony konkurencji, na czym zyskają tylko i wyłącznie potencjalni użytkownicy tych serwisów. My życzymy firmie Totalbet wielu fajnych inicjatyw skierowanych na pozyskanie klienta, a graczom wielu promocji i wysokich wygranych.

Wykorzystaj legalne bonusy bukmacherskie na start

Rynek zakładów wzajemnych cały czas się rozwija. W ostatnim czasie jesteśmy świadkami pojawiania się coraz to nowszych firm bukmacherskich na naszym rodzimym podwórku. Nie wszyscy jednak oferują możliwość grania przez Internet, przynajmniej póki co. Niemniej, jeśli cenisz sobie wygodę, to powinieneś skorzystać z ofert jednego z legalnych polskich bukmacherów mających serwisy online, np. Totolotek, LV BET, Fortuna, Milenium, czy STS. Rejestrując się u nich będziesz mógł zyskać na ich fajnej ofercie powitalnej. Dodatkowo, jeżeli skorzystasz z naszych kodów promocyjnych, będziesz mógł jeszcze zwiększyć wysokość otrzymanych środków bonusowych.

Totalbet Zakłady – Opinie
3.6 (72.63%) 19 votes