Sprawdź najlepszych bukmacherów online

Sprawdź najlepszych bukmacherów online

O miano najlepszego legalnego bukmachera walczy w Polsce kilku czołowych graczy. Jednym z elementów, które przekłada się na jakość oferty są metody płatności. Czasami chcemy złożyć depozyt, ale żaden z proponowanych sposobów nas nie interesuje. Albo decydujemy się na wypłatę pieniędzy, a okazuje się, że może to zająć nawet dwa tygodnie.

Dlatego właśnie postanowiliśmy sprawdzić jak wpłacić i wypłacić pieniądze u legalnego bukmachera internetowego.

Sposoby płatności różnią się od siebie nie tylko czasem zaksięgowania czy łatwością dokonania wpłaty, ale też wysokością prowizji czy minimalną kwotą jaką trzeba wpłacić i wypłacić. Ważne, aby można było ich dokonać 24/h, także za pomocą smartfona.

Niektórzy bukmacherzy mają w swojej ofercie nawet kilkanaście metod płatności, inni zaledwie 4 czy 5. Wymieńmy jednak najważniejsze:

Karty kredytowe i debetowe

To jedna z najprostszych metod płatności. Wystarczy podać kilka informacji z naszej karty, aby pieniądze już po chwili znalazły się na naszym koncie u wybranego bukmachera.

platnosci kartaNależy podać imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty oraz jej datę ważności, a także tzw. kod CVC. Teraz wystarczy podać tylko kwotę, jaką chcemy wpłacić u bukmachera.

Transakcje kartami płatniczymi są bezpieczne i natychmiastowe. Niestety obciążone są one również prowizją wahającą się w okolicach 2%. Warto to sprawdzić przed wpłatą pieniędzy, gdyż czasem taka opłata wynosi więcej, a czasem w ogóle jej nie ma.

Nie da się ukryć, że możliwość płatności kartami debetowymi i kredytowymi powinien posiadać każdy internetowy bukmacher. To najczęściej wybierany środek płatniczy, do którego jesteśmy przyzwyczajeni i z którego chętnie korzystamy. Jeżeli już nie wszystkie karty to bukmacherzy powinni posiadać w ofercie chociażby płatności za pomocą kart VISA i Mastercard. Sporo z nich udostępnia też opcję płatności Entropay.

 

Przelewy bankowe

Choć znajdą się pewnie pojedyncze osoby, które korzystają z przelewów bankowych, ale powoli trzeba uznać je za przeżytek. O ile na paczkę można poczekać kilka dni to już na przelew środków na konto bukmacherskie już nie. Jeżeli chcemy grać to już, zaraz, a nie za 2, 3 czy nawet 4 dni.

Przelewy bankowe mają też inne minusy, jak brak anonimowości (bank ma wgląd w nasze transakcje) czy koszty związane z przewalutowaniem w przypadku gdy np. dokonujemy przelewu na konto zagraniczne.

Portfele elektroniczne

Coraz więcej graczy skłania się do korzystania z jednego z występujących na rynku e-portfeli. Nic dziwnego. W odróżnieniu od kart płatniczych wystarczy tylko raz założyć konto, a następnie wpłacać pieniądze za pomocą identyfikatora, który podaliśmy podczas rejestracji. Pieniądze na naszym e-wallecie trafią na konto bukmachera dosłownie po kilkunastu sekundach.

portfel elektronicznyCo ważne portfele elektroniczne są anonimowe, informacje o naszych przelewach nie są udostępniane, nie ma żadnego wykazu transakcji. My jednak mamy wgląd na wszelkie płatności jakich dokonaliśmy. Możemy więc kontrolować wszystkie transakcje.

Bukmacherzy nie pobierają też żadnych prowizji. Drobne prowizje mogą co prawda pobierać operatorzy portfeli elektronicznych, ale nie są to duże sumy i nie wszędzie obowiązują.

Musimy mieć jednak na względzie, że w przypadku e-portfeli nałożone są minimalne i maksymalne kwoty wpłat i wypłat. Czasami, jeżeli chcemy wpłacić nieduży depozyt być może będziemy musieli skorzystać z innej metody płatności. To samo w przypadku wypłaty środków z konta. Jeżeli nie jest to suma wystarczająco wysoka nie będziemy mogli dokonać transakcji za pomocą e-walleta.

Do najpopularniejszych portfeli elektronicznych należą: PayPal, ecoPayz, Skrill i Neteller. Przy czym dwa ostatnie znajdują się w ofercie bukmacherów najczęściej.

Internetowe systemy płatności

Jeżeli jednak przyzwyczailiście się do przelewów proponujemy,no cóż – odzwyczaić się. Aby nie było to jednak zbyt bolesne warto przerzucić się na internetowe systemy płatności. Jest w czym wybierać gdyż należą do nich popularne: Przelewy24, PayU czy Dotpay.

Sporo banków ma w swojej ofercie płatności, dzięki czemu na przelanie pieniędzy do bukmachera zamiast kilku dni czekamy zaledwie kilka minut. Ta metoda płatności uwzględnia nie tylko transakcje kartami (m.in. VISA i Mastercard), ale też za pomocą e-portfeli czy płatności mobilne (za pomocą kodu Blik). Szybkość to główna zaleta internetowych płatności, warto wspomnieć jednak o całodobowej dostępności, niskiemu progowi wpłat i wypłat oraz braku prowizji.

Metody wpłaty i wypłaty u legalnych bukmacherów

Jak już wspomnieliśmy metody płatności są istotnym elementem, który nie tylko może zaważyć na pozycji danego bukmachera na rynku, ale przede wszystkim na to czy gracze będą go odwiedzali. Nic dziwnego, że wprowadzają oni do oferty nowe formy płatności. Poniżej przedstawimy jakie. Należy jednak zaznaczyć, że o ile metody wpłat mogą się sporo różnić, tak wypłaty można dokonać w Polsce praktycznie tylko za pomocą przelewu bankowego.

 

Bukmacher LVBET

Karty debetowe i kredytowe

Przelewy bankowe

Portfele elektroniczne

Internetowe systemy płatności

Sprawdź
Bukmacher STS

Karty debetowe i kredytowe

Przelewy bankowe

Portfele elektroniczne

Internetowe systemy płatności

Sprawdź
Bukmacher Totolotek

Karty debetowe i kredytowe

Przelewy bankowe

Portfele elektroniczne

Internetowe systemy płatności

Sprawdź
Bukmacher Forbet

Karty debetowe i kredytowe

Przelewy bankowe

Internetowe systemy płatności

Sprawdź
Bukmacher Fortuna

Przelewy bankowe

Internetowe systemy płatności

Sprawdź
Bukmacher Milenium

Przelewy bankowe

Internetowe systemy płatności

Sprawdź

Najszybsze wpłaty i wypłaty w LVBET – 10 min. na koncie

Było dobrze, a od niedawna jest bardzo dobrze. LVBET wprowadził bowiem do metod płatności karty płatnicze VISA i Mastercard. Oprócz tego oferuje też dwa portfele elektroniczne – Skrill i Paymenticon oraz Przelewy24 i Dotpay. Z mniej popularnych, ale coraz częściej wybieranych opcji wpłaty dysponuje również możliwością płatności za pomocą Paysafecard, y-pay.com i Blika.

LVBET nie rozmienia się na drobne. Jedyny minus tego bukmachera to bowiem dość wysoki próg wpłaty.

Wróćmy jednak do plusów. Bukmacher posiada funkcję LVBET Rapid, za pomocą której możemy wypłacić pieniądze w błyskawicznym czasie, bo w zaledwie kilkanaście minut. Jest to możliwe jednak w przypadku niektórych banków.

 

Natychmiastowe wpłaty w STS wypłaty w 15 min.

Bukmacher STS prezentuje szeroki wachlarz metod płatności. Od płatności kartą, przez portfele elektroniczne (Skrill i Neteller), po sposoby płatności online (PayU, Dotpay, t-pay.com). Oczywiście wpłaty dokonamy też w każdym naziemnym punkcie tego bukmachera. Właściwie nie skorzystamy tu jedynie z Paysafecard i PayPal. To jednak dobra i dość wszechstronna oferta.

Warto dodać, że na przelewy bankowe w przypadku wypłaty środków z konta bukmachera mogą wpłynąć tego samego dnia.

Wpłacaj paysafecard Totolotek i wypłacaj na konto

Totolotek nie przoduje w tym rankingu, ale też nie zostaje w tyle. Doładujemy u niego konto za pomocą kart płatniczych (VISA i Mastercard), Dotpay i Paysafecard, a także przez najpopularniejszego z e-walletów – Skrilla.

Oczywiście można by wpisać na listę oczekująco np. Netellera czy Przelewy24, ale cieszy różnorodność metod płatności.

Wpłaty i wypłaty w forBET

Ten bukmacher od jakiegoś czasu mocno pnie się w górę. Co prawda w przypadku metod płatności jeszcze mu trochę brakuje, ale chce wprowadzić możliwość wpłaty przez SMS. To świetne posunięcie!

Póki co oferuje natomiast płatności przelewem bankowym i kartą kredytową. Zapłacimy u niego dzięki PayU i Dotpay oraz Paysafecard i skycash. Brakuje tu portfeli elektronicznych, albo przynajmniej jednego. No i czekamy na wprowadzenie płatności przez telefon.

Fortuna wpłaty i wypłaty

Mało kto oferuje równie wysokie kursy co Fortuna, jednak metody płatności to pięta achillesowa tego bukmachera. Oferuje on jedynie za pomocą przelewu, PayU, tPay i Blika. Brak tu przede wszystkim portfeli elektronicznych i możliwości płatności kartą kredytową. Nie zapłacimy też Przelewami24, które są jedną z najczęściej wybieranych metod płatności.

Jak widać nie poszalejemy przy wpłacie pieniędzy w Fortunie. Liczymy, że bukmacher zmieni co nie co w swojej ofercie.

Metody płatności w Milenium

Ten bukmacher w odróżnieniu od swojego imiennika – banku Millennium – nie przyłożył się zbytnio do kwestii finansów. W jego ofercie znajdziemy zaledwie dwie metody płatności – PayU oraz tradycyjny przelew bankowy. Nie trzeba chyba wymieniać sposobów płatności, których tu brakuje. Czekamy na poprawę.

Metody wypłaty u legalnych bukmacherów

Jak pisaliśmy wcześniej przelew bankowy to praktycznie jedyna dostępna opcja wypłaty pieniędzy na nasze konto. Podczas wypłaty środków należy jednak pamiętać o kilku ważnych aspektach.

wyplata u bukmacheraPieniądze, które chcesz wypłacić muszą zostać obrócone. W regulaminie każdego bukmachera znajdziesz zasady obrotu.

Przy wypłacie zostaniesz również poproszony o podanie Twoich danych. Jest to etap konieczny do weryfikacji potrzebny dla Twojego bezpieczeństwa, a w zasadzie bezpieczeństwa Twoich pieniędzy. Zazwyczaj należy podać podstawowe informacje, niekiedy też potrzebny będzie skan dowodu lub innego dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość.

Najlepsze metody wpłaty u bukmachera

Wiemy już jak wpłacić i wypłacić pieniądze u legalnego bukmachera. Pytanie teraz jakim sposobem i u jakiego buka zrobić to najlepiej. Naszym zdaniem najlepszą metodą płatności są portfele elektroniczne i internetowe sposoby płatności typu przelewy24, PayU czy Dotpay. W rankingu bukmacherów oferujących najlepsze, a więc najbezpieczniejsze, najszybsze i najtańsze metody płatności przoduje na pewno LVBET i STS. Coraz lepiej radzi sobie Forbet i Totolotek. Ranking zamykają natomiast Milenium i Fortuna.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze u legalnego bukmachera?
5 (99.05%) 21 votes