• typy
 • Superbet Poland Darts Masters kursy i typy bukmacherskie

Superbet Poland Darts Masters kursy i typy bukmacherskie

Superbet - dart
Fot: 400mm.pl

W dniach 07-08.07.2023 r. odbędzie się świetnie obsadzony turniej w popularne lotki – Superbet Poland Darts Master. Kursy i typy bukmacherskie na to wydarzenie znajdziesz w naszym artykule.

Rzutki tło
Micahel Van GerwenKrzysztof Ratajski
Zwycięzca turnieju
Superbet Poland Darts Masters
600 PLN za zwycięzcę turnieju
Postaw w Superbet

Jak obstawić zwycięzcę turniej i zgarnąć 600 PLN? 

 • Zarejestruj się z kodem SBVIP i zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać pieniądze – min. 50 PLN
 • Postaw pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięzcę turnieju. Zakład znajdziesz w zakładce SPECJALNE – LOTKI – SPDM – ZWYCIĘZCA
 • Jeśli Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz bonus 600 PLN oraz standardową wygraną
 • Przed wypłatą obróć bonusem 3 razy. Na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 1,80 (kurs zdarzenia min. 1.30)

Kod SBVIP zapewni ci także dwa freebety 55 zł, bonus od wpłaty 200 zł oraz tygodniowy cashback.

Spis treści

Superbet Poland Darts – typy bukmacherskie

Poniżej znajdziesz nasze typy na turniej w lotki.

Gerwyn Price – Nathan Aspinall – typy bykmacherskie

Price I Aspinall zgodnie z oczekiwaniami awansowali do ćwierćfinałów. Pierwszy z nich rozprawił się z Łukaszem Wacławskim w 9 legach, a drugi pokonał Chorwata Krcmara w 8. Obydwaj rywalizowali ze sobą sześciokrotnie podczas tegorocznego Premier League Darts. Czterokrotnie z ich bezpośrednich pojedynków zwycięsko wychodził Price, który w Warszawie ponownie będzie faworytem. Spodziewam się, że Walijczyk wygra minimum 2 legami.

 • Nasz typ: Gerwyn Price wygra w handicapie -1,5 – kurs 1.75 @Superbet

Krzysztof Ratajski – Dimitri Van den Bergh - typy bykmacherskie

Po wyeliminowaniu faworyzowanego Roba Crossa w 9 legach, najlepszy polski zawodnik zmierzy się ze swoim pogromcą z grudniowych mistrzostw świata. Belg w 1/8 finału, nie bez problemów, pokonał Czecha Karela Sedlacka. Pierwsza runda pokazała, że Ratajski jest w świetnej dyspozycji. Spodziewam się więc, że to weźmie rewanż za grudniową porażkę on awansuje do półfinału.

 • Nasz typ: Krzysztof Ratajski wygra – kurs 2.10 @Superbet

Michael Smith – Danny Noppert – typy bukmacherskie

Na papierze najmniej wyrównany ćwierćfinał tego turnieju. Aktualny mistrz świata zmierzy się w nim ze światową „ósemką” Dannym Noppertem. W 1/8 finału, obydwaj bez większych problemów rozprawili się z zawodnikami z Polski. W czterech bezpośrednich pojedynkach tych dwóch zawodników, trzykrotnie góra był Smith, ostatnio w styczniu tego roku, gdy wygrał 10:5. Obstawię, że tym razem ponownie zwycięży różnicą minimum 3 legów.

 • Nasz typ: Michael Smith wygra w handicapie -2,5 – kurs 2.10 @Superbet

Michael van Gerwen – Luke Humphries – typy bukmacherskie

Hitowe starcie zawodników ze ścisłej światowej czołówki. Holender z Anglikiem rywalizował w ciągu ostatnich kilku miesięcy czterokrotnie. Trzy ich ostatnie pojedynki padły łupem van Gerwen, który triumfował podczas PDC Players Championship (11:5), UK Open (10:4) i belgijskiego European Touru (8:6). Dlatego też spodziewam się kolejnej przekonującej wygranej wicelidera światowego rankingu.

 • Nasz typ: Michael vanFerwen wygra w handicapie -1,5 – kurs 2.00 @Superbet

Superbet Poland Darts – kursy bukmacherskie

Bukmacher Superbet wystawił kursy na zakłady terminowe i przedmeczowe na ten turniej.

ZawodnikKurs
M. Van Gerwen2.75
G. Price3.50
M. Smith4.00
L. Humphries10.00
R. Cross15.00
D. Van den Bergh 18.00
N. Aspinall18.00
D. Noppert20.00
K. Ratajski40.00
B. Krcmar75.00
A. Gawlas125.00
K. Sedlacek150.00

Wyraźnym faworytem do wygrania turnieju jest Holender Michael van Gerwen. Wysokie notowania ma również tegoroczny mistrz świata i lider światowych rankingów Michael Smith. Największe szanse spośród zawodników z Polski ma zdaniem bukmacherów Krzysztof Ratajski.

Superbet darts masters kursy bukmacherskie


Superbet Poland Darts – nasz typ na zwycięzcę turnieju

Bukmacherzy wyraźnie największe szanse na wygraną dają Michaelowi van Gerwenowi. Wicelider światowych rankingów w ostatnich miesiącach zdominował zmagania podczas serii 2023 Premier League Darts. Holedner wygrał podczas serii 3 z 16 turniejów, nie dając rywalom szans w szczególności w pierwszej fazie rozgrywek. 

Najlepsze zostawił jednak na koniec, podczas fazy play-off. W półfinale pokonał lidera światowych rankingów, Michaela Smitha, w stosunku 10-8, a następnie w finale nie dał szans Gerwynowi Price’owi, pokonując go 11-5. Podczas tych zawodów zaliczył aż 12 rund z maksymalnym wynikiem 180 punktów. Spodziewam się, że trzykrotny mistrz świata ponownie błyśnie formą i zwycięży podczas turnieju w Warszawie.

Micahel Van Gerwen
Van Gerwen wygra
Nasz typ
kurs: 2.75
Postaw w Superbet

Superbet Poland Darts – typy na 1/8 finału

Sprawdziłem również zakłady przedmeczowe na zwycięzców meczów 1/8 finału, które odbędą się w piątkowy wieczór. 

Rob Cross – Krzysztof Ratajski – typy bukmacherskie 

Fani polskiego darta z niecierpliwością wyczekują przede wszystkim występu Krzysztofa Ratajskiego. Nasz najlepszy lotkarz największe sukcesy święcił w 2021 roku, gdy zaszedł m. in. do ćwierćfinału MŚ i do półfinału World Matchplay. W obecnym sezonie nie wiedzie mu się tak dobrze – pod koniec grudnia odpadł z MŚ już w 3. rundzie, po porażce z Van den Berghiem. Turniej w Warszawie rozpocznie od meczu z byłym MŚ, Robem Crossem. Nasz zawodnik znany jest z dramatycznych bojów, dlatego też, obstawię, że starcie z Anglikiem zamknie się w min. 10 legach.

Krzysztof Ratajski
Powyżej 9.5 lega
Nasz typ
kurs: 1.90
Postaw w Superbet

Dimitri Van den Bergh – Karel Sedlacek – typy bukmacherskie

Pojedynek belgijsko - czeski z wyraźnym faworytem. Jest nim oczywiście Dimitri van den Bergh, czyli najwyżej notowany zawodnik w swojej ojczyźnie. 29-latek wystąpił podczas ostatniego turnieju Premier League Darts i udało mu się awansować do finału trzeciego wieczoru serii, w którym po zaciętym boju musiał uznać wyższość Michaela Smitha. Ponadto, wyeliminował Krzysztofa Ratajskiego podczas ostatnich MŚ.

W boju z zamykającym czołową setkę rankingu Sedlackiem, Van den Bergh powinien zaliczyć pewną wygraną. Dlatego też obstawię, że wygra w handicapie -2,5, po atrakcyjnym kursie.

 • Nasz typ: Van den Bergh wygra w handicapie -2,5 – kurs 2.15 - Superbet

Danny Noppert – Radek Szagański – typy bukmacherskie

Przed piekielnie trudnym zadaniem stanie notowany na 4. miejscu w krajowych rankingach Radek Szagański. Polak, na co dzień mieszkający w Irlandii, zmierzy się w bezpośrednim starciu o ćwierćfinał z Dannym Noppertem. Ubiegłoroczny zwycięzca prestiżowego UK Open zajmuje obecnie ósme miejsce w światowych rankingach i jego ewentualna porażka byłaby sensacją. Spodziewam się jednak, że doświadczony Polak postawi mu trudne warunki i jeśli przegra, to nie więcej niż 2 legami.

 • Nasz typ: Radek Szagański w handicapie +2,5 – kurs 1.95 - Superbet

Luke Humphries – Nandor Major – typy bukmacherskie

Kolejnym spotkaniem będzie pojedynek angielsko-węgierski. 6. w światowych rankingach Luke Humphries to świeżo upieczony zwycięzca mocno obsadzonego turnieju w Trierze. Należy więc spodziewać się, że w Warszawie będzie naładowany pozytywną energią. Jego rywalem będzie kwalifikant z Węgier, który jest notowany dopiero w trzeciej setce rankingu WDF. Faworyt tego starcia może więc być tylko jeden i dlatego też obstawię wygraną Humphriesa w wysokim handicapie.

 • Nasz typ: Luke Humphries wygra w handicapie -4,5 – kurs 1.90 - Superbet

Nathan Aspinall – Boris Krcmar – typy bukmacherskie

Jeden z ciekawiej zapowiadających się pojedynków 1. rundy Superbet Poland Darts.Nathan Aspinall to zawodnik z top 10 światowego rankingu. 31-latek to m. in. zwycięzca UK Open z 2019 roku. Obecny sezon nie przebiega jednak do końca po jego myśli. Podczas MŚ nieoczekiwanie przegrał w 3. rundzie ze znacznie niżej notowanym Joshem Rockiem, natomiast podczas niedawnego Premier League Darts grał bardzo nierówno. 

Spodziewam się więc, że doświadczony Chorwat może postawić mu trudne warunki, tym bardziej, że miewał w tym sezonie przebłyski - udało mu się m. in. awansować do 3. rundy UK Open. Dlatego też obstawię powyżej 8,5 lega w tym meczu.

 • Nasz typ: powyżej 8,5 lega w meczu – kurs 1.68 - Superbet

Gerwyn Price – Łukasz Wacławski – typy bukmacherskie 

Prawdziwe mission impossible stoi przed Łukaszem Wacławskim. Dla popularnego „Ogara” będzie to dopiero drugi występ na turnieju rangi PDC. Awans uzyskał po pokonaniu w finale kwalifikacji Krzysztofa Chmielewskiego. Jego rywalem będzie żywa legenda darta – Gerwyn „Iceman” Price. Mistrz Świata z 2021 roku, trzykrotny zwycięzca turnieju Grand Slam i tegoroczny wicemistrz Premier League, będzie jednym z głównych do wygrania zawodów w Warszawie. Spodziewam się, że rozpocznie swoje zmagania od pewnej wygranej nad niżej notowanym Polakiem. Niestety, na chwilę obecną nie ma kursów na ten zakład.

Michael van Gerwen – Adam Gawlas – typy bukmacherskie 

Bardzo trudne zadanie stoi również przed Czechem Adamem Gawlasem. Utalentowany 21-latek w tym sezonie awansował do półfinału UK Open oraz do 1/64 finału MŚ. Z pewnością jest to zawodnik, który miałby szansę zajść w warszawskim turnieju, gdyby nie to, że trafił w 1. rundzie na holenderską maszynę – Michaela van Gerwena. Mimo iż nie widzę możliwości, by Adam Gawlas pokonał wicelidera światowych rankingów, spodziewam się świetnego spotkania, w którym Czech nie przegra wysoko.

 • Nasz typ: Adam Gamlas w handicapie +3,5 – kurs 1.85 - Superbet

Michael Smith – Krzysztof Kciuk – typy bukmacherskie

W ostatnim meczu piątkowych zmagań zobaczymy Polaka Krzysztofa Kciuka i aktualnego Mistrza Świata, Michaela Smitha. Doświadczony “The Thumb” startuje jako zawodowiec od 2000 roku, a jego największym sukcesem do tej pory jest półfinał Players Championship w 2021 roku. 10-lat młodszy Smith obecnie wyraźnie przewodzi światowym rankingom i przyjechał do Warszawy walczyć o zwycięstwo w całym turnieju. Spodziewam się, że pierwszą rundę turnieju wygra bez większych problemów i obstawię jego wygraną w handicapie -3,5.

 • Nasz typ: Michael Smith wygra w handicapie -3,5 – kurs 1.70 - Superbet

Superbet Poland Darts kursy – podsumowanie

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat turnieju Superbet Poland Darts.

Gdzie i kiedy odbędzie się Superbet Poland Darts?07-08.07.2023 r. w COS Torwar w Warszawie
Superbet Poland Darts - gdzie obstawiać? Superbet - kurs 300,00 na zwycięzcę
Superbet Poland Darts - kurs na faworytaMichael van Gerwen - kurs 2.75 - Superbet
Superbet Poland Darts - gdzie oglądać?ViaPlay, Superbet TV

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close