• typy
  • Polska – Andora – kursy bukmacherskie

Polska – Andora – kursy bukmacherskie

event background
analiza:

Zwycięzca tego meczu może być tylko jeden. Spodziewamy się, że Polacy wygrają to spotkanie co najmniej 3 golami.

Extra 30 PLN za gola w meczu Andora – Polska” – Pomiędzy 8 a 12 listopada gracz ma za zadanie założyć konto w Superbet, dokonać 1. depozytu i obstawić mecz Andora – Polska. Stawka kuponu to minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z tego spotkania. Jeśli te warunki zostaną spełnione, to gracz otrzyma od bukmachera 30 PLN za każdą bramkę, która padnie w starciu Andora – Polska, niezależnie od tego czy kupon był trafiony czy nie.

12 listopada o godzinie 20:45 na Estadi Nacional d’Andorra odbędzie się spotkanie eliminacji MŚ 2022 Andora – Polska. My przygotowaliśmy analizę bukmacherską tego spotkania, w której poznacie typy na mecz Andora – Polska, dowiecie się gdzie go obstawiać oraz jakie są najkorzystniejsze kursy na to starcie.

Data i godzina meczu 12 listopada, godzina 20:45
Kursy na Andora – PolskaWygrana Polski: 1,07 – Noblebet
Remis: 17,00 – Noblebet
Wygrana Andory: 95,00 – Noblebet
Gdzie obstawiaćMecz najkorzystniej jest obstawiać w Fortunie i Superbet 
Gdzie oglądaćTransmisje z meczu będzie można obejrzeć na żywo w TVP
Spis treści

Polska – Andora – kursy bukmacherskie

Najważniejszą kwestią przed obstawieniem meczu jest świadomość gracza o tym gdzie znajdzie najwyższe kursy i najciekawsze rynki. My wybraliśmy kilka najważniejszych opcji typowania meczu Polska – Andora i opisaliśmy je poniżej wraz z najatrakcyjniejszymi kursami. 

Andora – Polska – kto wygra mecz? 

Nasz przegląd kursów klasycznie rozpoczynamy od kursów najlepszych legalnych polskich bukmacherów na wynik meczu Andora – Polska. 

BukmacherAndoraRemisPolska
Fortuna24.0013.001.07
STS30.0012.501.07
eWinner37.1911.521.06
forBET60.0013.001.07
TOTALbet40.0012.001.06
Betcris81.0014.001.05
LVBET26.0012.001.07
Superbet66.0013.501.05
Fuksiarz60.0010.001.07
Totolotek46.6913.301.06
Noblebet95.0017.001.07
Etoto41.0012.001.06
Andora – Polska – kursy sprawdzone 12.11.2021

Na ten moment najwyższy kurs na zwycięstwo Polski mają TOTALbet i STS. Na około 2 tygodnie przed meczem tylko powyższa trójka bukmacherów posiada kursy na mecz Andora – Polska, ale gdy tylko pozostałe firmy zaproponują swoją ofertę, zaktualizujemy kursy bukmacherskie na to spotkanie. 

Handicapy

Polska jest oczywiście wyraźnym faworytem w rywalizacji z Andorą. W takich spotkaniach bardzo przydatne dla graczy okazują się handicapy, które pozwalają wyrównać szanse i grać po wyższych kursach. W marcu Polska wygrała z Andorą 3:0. Czy teraz rozmiary zwycięstwa będą jeszcze okazalsze?

Polska -1.5 golaAndora +1.5 golaPolska -2.5 golaAndora +2.5 golaPolska -3.5 golaAndora +3.5 gola
1,284,201,762,142,901,48
STSFortunaSTSBetcrisSTSBetcris
Kursy sprawdzone 12.11.2021 r.

Andora – Polska – liczba bramek

Typowanie liczby bramek w piłce nożnej to niezwykle popularna opcja. W starciach naszej reprezentacji pada w każdym meczu średnio blisko 3,8 gola. Taka średnia sprawia, że ci, którzy lubią typować overy są zdecydowanie usatysfakcjonowani. Oto kursy na powyżej/poniżej w starciu Andora – Polska:

-2.5 gola+2.5 gola-3.5 gola+3.5 gola-4.5 gola+4.5 gola
2,901,391,802,031,343,25
BetcrisFortunaBetcrisSTSBetcrisSTS
Kursy sprawdzone 12.11.2021 r.

BTTS: TAK/NIE

Zostajemy przy zakładach na bramki. Nasza reprezentacja w ostatnich miesiącach poprawiła defensywę, ale statystyki wciąż nie są dla nas zadowalające. Pod wodzą Paulo Sousy rozegraliśmy do tej pory 13 meczów i zachowaliśmy tylko 3 czyste konta. Czy tym razem polski bramkarz będzie musiał wyciągać piłkę z siatki?

BTTS: TAKBTTS: NIE
3,951,38
NoblebetSTS
Kursy sprawdzone 12.11.2021 r.

Kto strzeli gola w meczu Polska – Andora? 

Bukmacherzy umożliwiają graczom obstawiania strzelców bramek. W naszej kadrze nie brakuje skutecznych napastników, a więc dla wielu graczy może być to ciekawy zakład. Oto kilka propozycji:

Robert LewandowskiArkadiusz MilikKarol ŚwiderskiPiotr ZielińskiMatty Cash
1,251,781,902,706,50
BetcrisBetcrisBetcrisBetcris, LVBETBetcris, LVBET
Kursy sprawdzone 12.11.2021 r.
Typuj także
polska-wegry-obrazek
Polska – Węgry – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Polska – Andora typy bukmacherskie 

Poznaliśmy już podstawowe rynki na najbliższy mecz podopiecznych Paulo Sousy. Teraz czas na nasze typy na spotkanie Polska – Andora. Typy podeprzemy kursami, gdy te będą dostępne

Nasz typ:
Bez remisu w obu połowach i więcej goli w 2. połowie
kurs: 3,50
Postaw w Superbet

Andora w meczach z Anglią dwukrotnie traciła więcej goli w 2. połowie niż w 1. Podobnie było w marcowej rywalizacji z naszą kadrą. Wynika to z tego, że póki Andorczycy mają siły, to potrafią bronić naprawdę przyzwoicie. Gdy jednak już z tych sił opadną, to na boisku robi się sporo miejsca i jeśli rywale mają dużą jakość w ataku, a my bez wątpienia takową mamy, to tracą więcej bramek. Nie ulega również wątpliwości, że nasza drużyna pewnie powinna wygrać obie połowy.

Nasz typ:
Polska wygra z handicapem -2.5 gola
kurs: 1,76
Postaw w STS

Polska wygra mecz z Andorą bardzo pewnie – to nie ulega wątpliwości. Nasza drużyna przed 9. kolejką eliminacji MŚ ma 2 punkty przewagi nad Albanią, a ta ma w perspektywie wyjazdowy mecz z Anglią. Jeśli Albańczycy przegrają z Anglią, a trudno wyobrazić sobie inny scenariusz, a my wygramy z Andorą, to będziemy mieli pewne 2. miejsce w grupie i prawo gry w barażach o Mundial. Uważamy, że w takiej sytuacji Lewandowski i spółka będą chcieli z hukiem ograć Andorę i potwierdzić, że zasługują na 2. pozycję w grupie I. Przewidujemy zwycięstwo Polski 5 golami. 

Nasz typ:
Robert Lewandowski strzeli co najmniej 3 gole
kurs: 5,00
Postaw w STS

Gdzie obstawiać mecz Polska – Andora? Najlepsi bukmacherzy

Mecz Polska – Andora typować będzie można u każdego z bukmacherów. Oferty zawsze znacząco się jednak różnią, a my pomożemy wybrać tych najlepszych. Przy okazji meczów reprezentacji Polski pojawia się bardzo dużo promocji specjalnych, które uatrakcyjniają obstawianie i m.in. na tym aspekcie się skupimy. Pod uwagę wzięliśmy również który z bukmacherów oferuje najszerszą ofertę i najwyższe kursy. 

Polska – Andora – Superbet

Superbet zaproponował specjalną promocję na starcie Polska – Andora. Jest ona skierowana wyłącznie do nowych graczy, którzy zarejestrują się przez naszą stronę. Oto zasady promocji:

  • Extra 30 PLN za gola w meczu Andora – Polska” – Pomiędzy 8 a 12 listopada gracz ma za zadanie założyć konto w Superbet, dokonać 1. depozytu i obstawić mecz Andora – Polska. Stawka kuponu to minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z tego spotkania. Jeśli te warunki zostaną spełnione, to gracz otrzyma od bukmachera 30 PLN za każdą bramkę, która padnie w starciu Andora – Polska, niezależnie od tego czy kupon był trafiony czy nie.

Poza opisaną powyżej promocją dostępna będzie oczywiście SUPER PRZEWAGA, czyli stała promocja, która obejmuje mecze reprezentacji, polegająca na tym, że jeśli drużyna, na którą gracz obstawi osiągnie dwubramkowe prowadzenie, to niezależnie od wyniku końcowego, zdarzenie zostanie rozliczone jako wygrane.

Ponadto Superbet jako pierwszy bukmacher wystawił bardziej rozbudowaną ofertę rynkową niż samo 1X2. Gracze mogą skorzystać z kilku specjalnych zakładów łączonych SUPER BETS, które okraszone są naprawdę wysokimi kursami.

Polska – Andora: STS

STS to oficjalny sponsor reprezentacji Polski i bukmacher, który jako jeden z pierwszych wystawił kursy na zwycięzcę meczu Polska – Andora. Ponadto na tę chwilę STS dysponuje obok TOTALbet najwyższym kursem na Polskę. STS przy okazji meczów Polski zawsze proponuje graczom promocje specjalne, które opiszemy w tym miejscu, gdy tylko się pojawią. 

Polska – Andora: Fortuna

Fortuna, podczas meczów reprezentacji słynie ze swoich promocji Ekspert+, których możemy spodziewać się również tym razem. Ponadto ten bukmacher bardzo szybko wystawił rynki na mecz Polska – Andora i dysponuje najwyższym kursem na zwycięstwo Andory.

Fortuna dysponuje także bardzo atrakcyjną ofertą powitalną, z której będziesz mógł skorzystać m.in. przy obstawianiu meczu Polska – Andora. Jeśli zarejestrujesz się przez naszą stronę, to otrzymasz darmowy bonus bez depozytu na start w wysokości 20 złotych oraz zakład bez ryzyka 600 PLN

Eliminacje MŚ 2022 Andora – Polska – analiza meczu

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to po meczach Andora – Polska i Anglia – Albania nasza reprezentacja będzie pewna zajęcia 2. miejsca w grupie I. Dla uporządkowania poniżej prezentujemy tabelę przed listopadowym okienkiem reprezentacyjnym. 

L.p DrużynaBilans meczówBramkiPkt
1.Anglia6-2-024:320
2.Polska5-2-125:817
3.Albania5-0-311:715
4.Węgry3-2-313:1211
5.Andora2-0-67:196
6.San Marino0-0-81:320
Tabela grupy I

3 punkty z Andorą sprawią, że nasza reprezentacja będzie miała 20 punktów i jeśli Albania nie dokona cudu i nie wygra z Anglią na jej terenie, to mecz z Węgrami zdecydowanie nie będzie już tak istotny. Nasza wygrana z Andorą to sprawa raczej oczywista i pytaniem są tylko rozmiary porażki. Historia pokazuje, że oba zespoły trafiały na siebie rzadko, ale zdecydowanie lepiej radzili sobie Biało – Czerwoni. 

Pierwszy mecz eliminacji MŚ 2022 Polska – Andora odbył się 28 marca w Warszawie. Podopieczni Paulo Sousy wygrali wtedy 3:0, a dubletem popisał się Robert Lewandowski. Pomimo dobrego wyniku gra pozostawiała wtedy wiele do życzenia, a Andora potwierdziła, że jest ambitną, choć czasem zbyt agresywnie grającą drużynę. Od tamtego czasu Polacy zrobili jednak bardzo duży progres i teraz na tle dużego słabszego przeciwnika powinni zagrać zdecydowanie efektowniej. Przyjrzyjmy się teraz bliżej obu zespołom. 

Andora

Andora na pewno nie jest takim chłopcem do bicia jak San Marino, ale wciąż jest to półprofesjonalna drużyna. Andorczycy swoje jedyne punkty zdobyli do tej pory pokonując dwukrotnie San Marino, ale nie oznacza to, że we wszystkich meczach zbierali baty. Oto komplet wyników Andory w eliminacjach MŚ 2022:

  • San Marino 0:3 Andora
  • Andora 0:5 Anglia
  • Węgry 2:1 Andora
  • Anglia 4:0 Andora
  • Andora 2:0 San Marino
  • Andora 1:4 Węgry
  • Polska 3:0 Andora
  • Andora 0:1 Albania 

Andorze udało się jak widać postraszyć Albanię czy Węgry. Również z naszym zespołem przez wiele minut grali całkiem przyzwoicie i nasi ofensywni piłkarze nie mieli łatwego życia. Mimo tych kilku przyzwoitych występów Andora poza wygranymi z San Marino ostatni raz wygrała mecz 11.10.2019 roku, kiedy to pokonała Mołdawię. Liczby więc nie powalają, tak samo jak piłkarze, którzy reprezentują Andorę. Lwia część kadry gra w rodzimej lidze andorskiej, bądź w niższych ligach hiszpańskich. Wyjątkiem jest 20-letni bramkarz Iker Alvarez, który jest piłkarzem Villarreal, ale na co dzień gra dla rezerw “Żółtej Łodzi Podwodnej”. Andora piłkarsko nie ma więc żadnych argumentów, aby postraszyć Polskę. 

Polska

O naszej drużynie w 2021 roku mówiło się bardzo dużo i niestety często negatywnie. Narracja zdecydowanie zmieniła się jednak dzięki ostatnim spotkaniom. Nasza drużyna nareszcie zaczęła dobrze grać w defensywie, piłkarze pokazują charakter, a trener Sousa może we względnym spokoju wykonywać swoją pracę. Ponadto dużo pozytywnych aspektów do naszej kadry może wnieść Matty Cash, który prawdopodobnie zadebiutuje, podczas listopadowego okienka. Oto dotychczasowe wyniki Polaków w eliminacjach. 

  • Albania 0:1 Polska
  • Polska 5:0 San Marino
  • Polska 1:1 Anglia
  • San Marino 1:7 Polska
  • Polska 4:1 Albania
  • Anglia 2:1 Polska
  • Polska 3:0 Andora
  • Węgry 3:3 Polska

3 ostatnie mecze, to tylko 1 stracona bramka i to w zremisowanym meczu z Anglią. To na pewno wynik, który napawa kibiców optymizmem, a sytuacja może jeszcze się poprawić, gdy na prawe wahadło zostanie wprowadzony wspominany Cash. Świeżo upieczony Polak w Aston Villi na tej pozycji spisuje się wyśmienicie i nasza obrona może zrobić kolejny krok do przodu. 

Przed meczami z Andorą i Węgrami nasza drużyna ma wszystko w swoich rękach i tylko kataklizm mógłby sprawić, abyśmy nie zajęli 2. miejsca w grupie. To się jednak nie zdarzy, a przed spotkaniem z Andorą w kilku słowach warto podsumować dotychczasowe eliminacje w wykonaniu naszej kadry. 

  • Ofensywa – Nasz zespół w 8 meczach eliminacji trafił do siatki rywali 25 razy, co jest najlepszym wynikiem grupy I. Szczególnie imponujący jest fakt, że Polacy potrafili znaleźć drogę do siatki przeciwnika w każdym z meczów. Ponadto Robert Lewandowski jest z 6 golami 4. najskuteczniejszym strzelcem eliminacji, a Adam Buksa z 5 bramkami plasuje się na 12. miejscu
  • Charakter – Coś czego, bardzo brakowało na Euro 2020. Nasza drużyna w ostatnich meczach nabrała bardzo dużo charakteru. Pokazała to po raz pierwszy w meczu z Anglią, gdzie w końcówce meczu wywalczyła bardzo cenny remis. Potem nasi piłkarze potwierdzili to w Albanii, gdzie z gorącego terenu potrafili wywieźć 3 punkty.
  • Wprowadzenie nowych twarzy –  Karol Świderski, Adam Buksa, Kamil Jóźwiak, Paweł Dawidowicz, Tymoteusz Puchacz i Jakub Moder to młodzi piłkarze, którzy bardzo okrzepli pod wodzą Paulo Sousy. Imponują przede wszystkim napastnicy Świderski i Buksa, lecz pozostali piłkarze także powoli stają się ważnymi zawodnikami reprezentacji. 
  • Obrona – W tym elemencie na pewno jest lepiej, ale tylko 3 czyste konta w 8 meczach to znacznie za mało. Miejmy jednak nadzieję, że poprzednie dobre występy w obronie, to zwiastun zakończenia kłopotów w tej formacji.
  • Problemy liderów – Mowa tu konkretnie o Wojciechu Szczęsnym i Grzegorzu Krychowiaku. Ten duet powinien w każdym meczu ciągnąć za sobą młodych graczy, a zarówno Szczęsny jak i Krychowiak notowali słabsze spotkania. 
  • Powołania  – Paulo Sousa wzbudza swoimi powołaniami sporo kontrowersji. Regularnie brakuje Sebastiana Szymańskiego, a więc jednego z lepszych piłkarzy ligi rosyjskiej.

Na ten moment plusów jest jednak więcej niż minusów i miejmy nadzieje, że ta tendencja zostanie utrzymana po najbliższym meczu z Andorą. 

Gdzie oglądać Polska – Andora? 

Mecz Polska – Andora, który odbędzie się 12 listopada o godzinie 20:45 będzie można zobaczyć na żywo na TVP Sport oraz w internecie na sport.tvp.pl 

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close