• typy
 • MMA Attack – kursy bukmacherskie

MMA Attack – kursy bukmacherskie

event background

TOTALbet na galę MMA Attack 4 zaproponował specjalny kurs 100,00 na zwycięstwo Murana tylko dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem TBVIP. Co najważniejsze, wygraną otrzymujecie w gotówce. Oto jak skorzystać z promocji:

Jak obstawić wygraną Murana po kursie 100,00?

 1. Zarejestruj się z kodem TBVIP i wpłać depozyt

 2. Obstaw swój 1. zakład bez ryzyka (propozycja poniżej) z maks 3 zdarzeniami do 200 zł

 3. Postaw drugi kupon za dokładnie 1 PLN na wygraną Murana

 4. Odbierz 100 PLN w gotówce

24 września 2022 roku w Będzinie odbędzie się gala MMA Attack 4. Przeczytaj artykuł i poznaj typy oraz najwyższe kursy bukmacherskie na galę. Sprawdź również gdzie obstawiać i oglądać pojedynki.

MMA Attack kursy bukmacherskie (24.09.22)

Zawodnik 1 Kurs KursZawodnik 2
Młody Muran
100,00 TOTALbet
1,30 Etoto
V. Bakocević
A. Wieczorek
1,20 TOTALbet
5,15 STS
O. Thompson
Zuluzinho
2,15 Fortuna
1,85 Superbet
Bombardier
Kornik
1,18 Superbet
5,70 Etoto
Bubu
Ł. Stanek
1,75 Etoto
2,00 Etoto
H. Fadipe
T. Jakubiec
1,27 Etoto
3,57 Fortuna
D. Ramires 
R. Bryczek
1,15 STS
5,10 TOTALbet
M. Strzelczyk
F. Bątkowski
1,33 TOTALbet
3,94 STS
K. Wilczak
K. Blezień
2,06 TOTALbet
1,90 Etoto
M. Makarowski
Kursy sprawdzone 24.09.2022 r.

Poza promocją kursową na wygraną Murana, po rejestracji z kodem TBVIP będziecie mieli do dyspozycji zakład bez ryzyka do 200 zł. Oznacza to, że zanim postawicie drugi zakład na wygraną Murana po kursie 100,00, najpierw należy wytypować swój pierwszy kupon bez ryzyka (nasza propozycja poniżej). Wszystkie szczegóły zakładu bez ryzyka i innych bonusów znajdziesz w artykule o ofercie na start TOTALbet.

Spis treści

MMA Attack 4 – typy bukmacherskie

Oto propozycja na pierwszy kupon bez ryzyka w TOTALbet i typy na pozostałe walki:

Kupon na MMA Attack 4
Bukmacher
 • Wieczorek wygra przed czasem
  Wieczorek – Thompson
  1,45
 • Walka zakończy się w ciągu 60 sekund
  Bombardier – Zuluzinho
  3,50
 • Sowiński wygra przed czasem
  Sowiński – Ćwik
  1,35
Kurs całkowity 6,85
Stawka 200 PLN
Potencjalna wygrana 1 205,82 PLN

Tak jak napisaliśmy powyżej, zanim skorzystasz z kursu 100,00 na Murana, najpierw należy obstawić swój pierwszy zakład bez ryzyka do 200 zł. My proponujemy AKO na MMA Attack 4 z wysokim kursem 6,85.

Przy postawieniu 200 zł możecie wygrać ponad 1200 zł. Ryzyko jest zerowe, ponieważ w przypadku przegranej dostaniecie zwrot na konto depozytowe, który będziecie mogli od razu wypłacić.

Postaw w TOTALbet

MMA Attack typy: Mateusz Murański – Vaso Bakocević

„Młody Muran” powraca po głośnej walce z Arkadiuszem Tańculą na Fame MMA 15. Mimo porażki, postęp jaki wykonał na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy jest godny podziwu. Jego rekord w MMA to 4-2 (1 KO). Jego rywalem będzie Vaso Bakocević – żywa legenda bałkańskich sportów walki. Czarnogórzanin legitymuje się rekordem 42-23 (25 KO, 9 Sub). Występował na galach topowych europejskich federacji, w tym w KSW, gdzie stoczył 5 walk. 

Starcie z „Psychopatą” będzie dla Mateusza Murańskiego prawdziwym wyzwaniem. Fighter z Bałkanów to zawodowiec, który toczył m. in. pojedynki na gołe pięści. Mimo to, widzę wartościowy zakład w ewentualnej wygranej „Murana”. 28-latek jest 9 cm wyższy i kilkanaście kilogramów cięższy od swojego rywala. Dysponuje przy tym bardzo mocnym uderzeniem z lewej ręki. Należy również pamiętać, że Bakocević był już kilkunastokrotnie nokautowany, więc jego szczęka jest mocno naruszona. Jeśli więc dojdzie do bezpośredniej wymiany, to Murański będzie miał szansę posłać swojego rywala na deski.

Mateusz Murański wygra
Nasz typ
kurs: 100,00
Postaw w TOTALbet

MMA Attack typy: Adam Wieczorek – Oli Thompson

Main eventem MMA Attack 4 będzie starcie w wadze ciężkiej pomiędzy dwoma byłymi zawodnikami UFC. 30-letni Adam Wieczorek miał 4-letni rozbrat z zawodowymi występami. Do klatki miał wrócić w ubiegłym roku, jednak nabawił się kontuzji. Jego pierwszym rywalem po przerwie będzie Oli Thompson. Doświadczony Anglik nie ma ostatnio najlepszej passy – przegrał 3 swoje ostatnie walki, w tym dwie przed czasem.

Polak będzie miał w tym starciu zdecydowaną przewagę warunków fizycznych – jest od „Spartana” o 11 cm wyższy i ma o 15 cm dłuższy zasięg ramion. Jest również 12 lat młodszy. Jego rywal z kolei przyjął w karierze bardzo dużo mocnych ciosów – był 8-krotnie nokautowany – i ma już mocno naruszoną szczękę. Tym samym, typuję, że Adam Wieczorek wygra to starcie, najprawdopodobniej przez KO/TKO.

Wieczorek wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1,45
Postaw w TOTALbet

MMA Attack typy: Bombardier – Zuluzinho 

Starcie w kategorii superciężkiej pomiędzy olbrzymami z Senegalu i Brazylii. Serigne Ousmane Dia stoczył dwa swoje ostatnie pojedynki w Polsce i obydwa trwały poniżej 20 sekund. Jeden z najlepszych senegalskich zapaśników w historii ma 198 cm wzrostu i zasięg wynoszący 200 cm. Waży około 150 kg. Jego rywal, to również żywa legenda sportów walki – walczył m. in. w Vale Tudo i Pride. Profesjonalny rekord Zuluzinho to 14-11 (12 KO, 1 Sub). Ma 206 cm wzrostu i waży ok. 190 kg.

“Bombardier” i Zuluzinho mają już odpowiednio 45 i 44 lata. Obydwaj, z racji swojej masy, nie są długodystansowcami i dążą do jak najszybszego rozstrzygnięcia pojedynku – 3 z 4 walk Senegalczyka trwało mniej niż minutę, natomiast Brazylijczyk ma na koncie co najmniej 5 zawodowych walk rozstrzygniętych w tym czasie. Dlatego też, typuję, że starcie to zakończy się w ciągu 60 sekund.

Walka zakończy się w ciągu 60 sekund
Nasz typ
kurs: 3,50
Postaw w TOTALbet

MMA Attack typy: Artur Sowiński – Piotr Ćwik

Hitowe starcie na zasadach K-1 pomiędzy dwoma znanymi fighterami ze Śląska. Artur Sowiński jest zawodnikiem, którego nikomu przedstawiać nie trzeba – to w końcu były mistrz KSW w dywizji piórkowej. 35-latek należy do najbardziej doświadczonym fighterów w Polsce. Jego rywal, popularny „Bubu”, to były mistrz Śląska w boksie amatorskim. Obecnie, występuje na krwawych galach walk na gołe pięści w federacji Gromda, jednak nie wygrał w jej barwach jeszcze żadnego pojedynku.

Obydwaj zawodnicy są co prawda podobnego wzrostu, jednak będzie ich dzieliła przepaść, jeśli chodzi o masę. Artur Sowiński walczył do tej pory w kategorii do 65 kg, podczas gdy jego rywal w ostatnim pojedynku wniósł do ringu ponad 130 kg. Niemniej, na korzyść „Kornika” z pewnością przemawiać będzie doświadczenie (36 walk w MMA!) i kondycja. Obstawiam, że fighter z Radzionkowa zamęczy swojego rywala i wygra ten pojedynek przed czasem.

Sowiński wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1,35
Postaw w TOTALbet

MMA Attack typy: Tomasz Jakubiec – David Ramires

Polsko-brazylijskie starcie w kategorii średniej. Tomasz Jakubiec dwie swoje ostatnie walki stoczył w barwach KSW, jednak obie przegrał. Mimo to, w dalszym ciągu może pochwalić się dobrym rekordem 10-4 (4 KO, 1 Sub). Dla Davida Ramiresa będzie to drugi pojedynek w Polsce. Brazylijczyk od lat mieszka i trenuje w Holandii, a swoje ostatnie walki stoczył w barwach Levels Fight League.

Obydwaj fighterzy dysponują zbliżonymi warunkami fizycznymi. Przed przejściem do KSW, Polak notował serię 5 wygranych z rzędu, z których wszystkie kończyły się na kartach sędziowskich. Jego rywal z kolei dysponuje mocną szczęką – tylko raz został znokautowany. Walka zakończy się więc najprawdopodobniej na punkty. Większe szanse na wygraną wydaje się mieć Polak, który miał okazję walczyć z mocniejszymi rywalami i najpewniej wyciągnął wnioski ze swoich porażek w KSW.

Jakubiec wygra
Nasz typ
kurs: 1,27
Postaw w STS

MMA Attack typy: Łukasz Stanek – Henry Fadipe

Pojedynek w dywizji średniej. Łukasz Stanek ma na koncie 4 występy na galach federacji Armia Fight Night, w których zanotował 3 wygrane. 90% swoich walk wygrał przed czasem (6 KO, 3 Sub). Ma 28 lat i mierzy 182 cm.

Henry Fadipe również może pochwalić się wysokim wskaźnikiem walk wygranych przed czasem – 8 z 10swoich zwycięskich walk skończył przed czasem. Jego rekord uzupełnia 9 porażek i remis. Występował na galach mocnych brytyjskich federacji. Ma świetne warunki fizyczne – 188 cm wzrostu i 196 cm zasięgu ramion.

Starcie to zapowiada się bardzo ciekawie i chociaż bukmacherzy zdecydowanie większe szanse dają Polakowi, obstawiam, że przewaga warunków fizycznych może dać wygraną reprezentantowi Irlandii. Mój typ to zwycięstwo Henry’ego Fadipe

Fadipe wygra
Nasz typ
kurs: 2,80
Postaw w STS

MMA Attack typy: Robert Bryczek – Mateusz Strzelczyk

Starcie dwóch doświadczonych fighterów, którzy mają na koncie występy w barwach takich federacji jak FEN czy czeski Oktagon. Robert Bryczek w swoim ostatnim pojedynku znokautował w 17 sekund Silasa Robsona de Oliveirę (12-9, 8 KO, 4 Sub). Wygrał 3 ze swoich ostatnich 5 walki i ma dobry rekord 13-5 (7 KO, 1 Sub). Jego rywal legitymuje się ujemnym rekordem 11-12-1 (2 KO, 3 Sub). Na 10 ostatnich walk zanotował zaledwie 3 wygrane.

Patrząc na ostatnie wyniki obydwu fighterów, nie można mieć wątpliwości dlaczego bukmacherzy faworyta tej walki widzą w mocno bijącym Robercie Bryczku. 32-latek jest co prawda 10 cm niższy od swojego rywala, jednak jest w znacznie lepszej formie od niego, a do tego ma na koncie wygrane z wysoko notowanymi rywalami, takimi jak Jacek Jędraszczyk (8-4, 3 KO), Matę Kertesz (11-4, 5 KO) czy Virgillu Frasineac (9-3, 7 KO, 1 Sub). Obstawiam, że bielszczanin wygra to starcie przed czasem, przez KO/TKO.

 • Robert Bryczek wygra przed czasem

MMA Attack typy: Filip Bątkowski – Krystian Wilczak

Na gali MMA Attack 4 zobaczymy również Krystiana Wilczaka, który stoczy swój pojedynek w boksie. Popularny „Krycha UFC” to gwiazdor federacji Fame MMA, w której wygrał 5 walk. W swoim ostatnim starciu zawalczył o pas z „Wiewiórem” (4-1), jednak przegrał na punkty. Jego przeciwnik, Filip Bątkowski, znany jest jako CEO federacji Armia Fight Night. Z powodzeniem występuje również w klatce, gdzie dorobił się rekordu 4-1 (1 KO, 2 Sub). Warto dodać, że obydwaj trenują na co dzień w WCA Fight Teamie.

Znacznie lepsze notowania u bukmacherów ma Filip Bątkowski, który chociaż jest wyraźnie niższy i ma krótszy zasięg ramion, to miał okazję rywalizować i wygrywać z profesjonalistami. „Krycha”, chociaż śmiało nazwać można go solidnym freakiem, to jednak nigdy nie rywalizował na tym samym poziomie co jego rywal. Obstawiam, że „Kwadrat” wykorzysta przewagę doświadczenia i wygra to starcie, jednak biorąc pod uwagę twardą głowę Wilczaka, spodziewam się, że będzie potrzebował do tego decyzji sędziów.

Filip Bątkowski wygra
Nasz typ
kurs: 1,33
Postaw w TOTALbet

MMA Attack typy: Krystian Blezień – Mateusz Makarowski

Pierwszą walką wieczoru będzie starcie w kategorii lekkiej. Obydwu zawodników łączą występy na galach federacji Babilon MMA i TFL. 27-letni Krystian Blezień może pochwalić się rekordem 4-3 (2 KO, 1 Sub). Jego rywal wyraźnie góruje nad nim doświadczeniem – ma na koncie 14 walk, z których 7 wygrał, a wszystkie zwycięstwa zanotował przed czasem (6 KO, 1 Sub).

Starcie to nie ma zdecydowanego faworyta – obydwaj zawodnicy rywalizowali do tej pory na podobnym szczeblu, a przy tym mają zbliżone warunki fizyczne. Ja jednak optuję za wygraną Makarowskiego, który ma na koncie więcej walk od swojego rywala, a do tego trenuje na co dzień w słynnym WCA, pod okiem takich fachowców jak Anzhor Azhiev.

Mateusz Makarowski wygra
Nasz typ
kurs: 1,90
Postaw w STS

MMA Attack 4 kursy bukmacherskie – podsumowanie

Jako podsumowanie, zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące zakładów bukmacherskich na galę MMA Attack 4.

Data gali24.09.2022 r.
Gdzie obstawiać galę?STS, TOTALbet
Gdzie oglądać galę? MMA-ATTACK.PL
Kurs na Murana100,00 – TOTALbet
Kurs na Bakocevica1,25 – TOTALbet

Transmisja z gali MMA Attack 4 dostępna jest wyłącznie dla widzów, którzy wykupią PPV na stronie mma-attack.pl. Cena dostępu wynosi 29,99 PLN.

Gala MMA Attack 4 odbędzie się 24.09.22 r. w hali sportowej Arena Będzin. Początek wydarzenia o godzinie 19:00

Pojedynki MMA Attack 4 najkorzystniej obstawiać w TOTALbet. Bukmacher zaproponował specjalny boost kursowy na wygraną Murana oraz zakład bez ryzyka. Szczegóły znajdziecie w artykule.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close