NobleBet Kod Bonusowy 2020 – Bonusy VIP + Opinie

NobleBet Kod Bonusowy

NobleBet Kod Bonusowy – Oferta VIP 2020

Kod Bonusowy NobleBet – Październik 2020

Typ BonusuNobleBet Bonus
NobleBet Kod Bonusowy:wkrótce
Bonus od 1. depozytu:100% do 1200 PLN
Bonus od 2. depozytu:50% do 600 PLN
Bonus od 3. depozytu:100% do 200 PLN na sporty wirtualne
Po rejestracji:30 dni bez podatku
Program lojalnościowy:Gentleman’s Club
Bonus w aplikacji:20 PLN na start
Zakłady dotowane:20% więcej na AKO, max do 500 PLN
Promocje codzienne:50 PLN ekstra za obrót powyżej 1000 PLN
Cashout:Zamknięcie zakładu przez rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata:10 PLN

Specjalny Kod Promocyjny aktywujący Bonusy VIP

W styczniu 2019 roku licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet otrzymał bukmacher NobleBet. Jego strona wystartowała osiem miesięcy później – a dokładnie 18 września 2019. Nowy bukmacher wywołał spore zamieszanie, bo jego produkt od początku świetnie się prezentuje.

Sprawdźmy co oferuje nowym graczom i przede wszystkim jaki jest aktualny bonus kod do NobleBet? Co wpisać w czasie rejestracji w polu “kod bonusowy”? Czy tak jak w przypadku innych legalnych bukmacherów, po rejestracji z kodem otrzymasz darmowy bonus powitalny wyższy niż standardowy?

Aktualnie trwają prace nad specjalną ofertą powitalną dla naszych graczy. Już wkrótce udostępnimy specjalny kod bonusowy, który aktywuje VIP bonusy na start w NobleBet.

Jeśli chcesz możesz skorzystać ze standardowej oferty dostępnej na stronie bukmachera, pole kodu bonusowego w takim wypadku pozostaw puste. Sprawdź poniżej, co takiego przygotowały NobleBet zakłady bukmacherskie.

NobleBet Bonus na Start – 2020 PLN ekstra

NobleBet zaoferował bardzo ciekawą ofertę powitalną, która składa się z aż trzech bonusów na start.

NobleBet - bonusy i promocje

Bonusy od depozytów

Pakiet powitalny typu premium, bo tak reklamuje go na stronie sir Richard McCavin – daje łącznie 2020 zł.

  • Za pierwszy depozyt jest to 100% do 1200 zł
  • Za drugi depozyt – 50% do 600 zł
  • Za trzeci depozyt – 100% do 200 zł na sporty wirtualne
  • Za pierwszy zakład w aplikacji – 20 zł na start
  • 30 dni gry bez podatku

Aby otrzymać bonus od pierwszej wpłaty należy się najpierw zarejestrować. Następnie dokonaj depozytu za min. 10 zł (w przypadku Paysafecard to 20 zł, a Skrilla – 40 zł), zaznaczając w zakładce “Wpłata” Bonus powitalny 1200 PLN. Na Twoim koncie pojawi się równowartość Twojej wpłaty, czyli 5% od pierwszego depozytu z mnożnikiem x20. Aktywuj bonus z mnożnikiem i korzystaj z dodatkowych środków na zakłady. Teraz należy postawić kupon kombi (z min. 2 zdarzeniami, z kursem łącznym min. 3.0 i 1.30 na jedną selekcję) z pomnożonym kursem całkowitym.

W przypadku bonusu od drugiego depozytu, dokonaj wpłaty min. 10 zł, a otrzymasz bonus 50 % od wpłaty do maksymalnej kwoty 600 zł.

Wpłacając trzeci depozyt w wysokości min. 10 zł otrzymasz bonus 100% do 200 zł do wykorzystania na sporty wirtualne. Środki bonusowe są ważne przez 30 dni.

Dodatkowe środki w przypadku wszystkich bonusów będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty. Przed wypłatą bonus od pierwszego depozytu należy obrócić 4 razy po kursie min. 1.85 (i 1.4 na jedną sekcję w przypadku zakładów AKO), a drugiego 3 razy po takim samym kursie. Bonus od trzeciej wpłaty na sporty wirtualne trzeba obrócić 5 razy.

Dodatkowo Noblebet wprowadził opcję 30 dni gry bez podatku po rejestracji. Do promocji liczą się zakłady KOMBI składające się z co najmniej 3 zdarzeń i łącznym kursem min. 2.20. Gdy kupon spełni te warunki Noblebet doda do wygranej 14 %.

20 PLN na start w aplikacji

Większość graczy korzysta podczas typowania zakładów z aplikacji mobilnej. Dla nich właśnie Noblebet oferuje promocję od pierwszego zakładu postawionego w aplikacji. Aby go otrzymać należy pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim urządzeniu. Warto dodać, że bukmacher posiada wersję apki na Android i iOS. Następnie korzystając z aplikacji należy postawić zakład za min. 20 zł z kursem minimalnym 2.00. Po rozliczeniu zakładu gracz otrzyma bonus 20 zł. Co ważne, do akcji kwalifikują się wygrane jak i przegrane zakłady postawione za środki z konta depozytowego. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po min. kursie 1.85. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni.

Bonus wirtualny 300 PLN na start

Istnieje również alternatywny bonus powitalny w Noblebet. Po rejestracji wpłacając depozyt min. 10 zł i zaznaczając opcję “Bonus wirtualny 300 PLN” otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do 300 zł. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc razem środki bonusowe. Podlegają one 5-krotnemu wymogowi obrotu. Jeśli gracz wybierze ten bonus traci możliwość otrzymania bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 800 zł. Ma jednak dostęp do wszystkich pozostałych promocji powitalnych.

Freebet bez depozytu

Póki co bukmacher nie wprowadził opcji darmowego bonusu bez depozytu na start. Liczymy, że będzie on dostępny z naszym kodem bonusowym NobleBet, który będzie aktywny już wkrótce.

Opcja cash-out

cashout w noblebet

Dzięki funkcji cashout mamy możliwość zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem kuponu, a co za tym idzie przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia.Jeśli wszystkie zakłady na Twoim kuponie są wygrane lub nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład lub zakłady, niwelując tym samym ryzyko przegranej.

Na stronie automatycznie pojawi się ikonka cashout, jeśli dany zakład będzie się kwalifikował do wcześniejszego zamknięcia. Z opcji cash-out w Noblebet skorzystasz w przypadku zakładów pojedynczych i kombi na zakłady przedmeczowe i live.

Promocje na zakłady – darmowe bonusy do 600 PLN

W NobleBet skorzystamy z kilku promocji. Jedne są stałe, inne tymczasowe. Tradycyjnie znalazły się bonusy na zakłady AKO i na piłkę nożną. Jest też program lojalnościowy.

Gentleman’s Club dla najlepszych graczy

Dla wyjątkowych graczy powstał program lojalnościowy Klub Dżentelmenów. Można do niego dołączyć tylko wtedy, gdy otrzymamy zaproszenie od bukmachera. Kto może liczyć na takie zaproszenie? Wierni gracze, którzy wpłacają wysokie depozyty, grają odważnie i często. Na jakie profity mogą liczyć członkowie klubu? Każdy otrzyma kontakt do swojego indywidualnego opiekuna, który zadba o najwyższy poziom usług. Wszelkie zgłoszenia członków klubu rozpatrywane są w trybie pilnym, również te dotyczące wypłat. Przewidziane są również zaproszenia na wyjątkowe eventy sportowe. Są również dedykowane promocje oraz turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Zakłady dotowane do 500 PLN bonusu dziennie

Obstawiając zakłady na kuponie AKO możesz otrzymać dodatkowy procent do wygranych. Do zgarnięcia jest nawet ekstra 500 zł. Musisz jednak postawić kupon kombi za minimum 50 zł z kursem łącznym co najmniej 2.50. Sprawdźmy jak przedstawia się tabela z ofertą na zakłady wielokrotne.

  • AKO z 3 selekcjami + 5% do wygranych
  • AKO z 4 selekcjami + 10% do wygranych
  • AKO z 5 selekcjami + 15% do wygranych
  • AKO z 6 selekcjami lub więcej + 20% do wygranych

Na kuponie muszą znajdować się zdarzenia, które zostaną rozliczone tego samego dnia do godziny 23.59. Bonus otrzymany z promocji na zakłady dotowane należy obrócić w ciągu 30 dni 3 razy po kursie minimalnym 1.85.

NobleBet zakład bez ryzyka

Odzyskaj 20% za sporty wirtualne

Interesują Cię sporty wirtualne? Dzięki promocji Noblebet co tydzień możesz otrzymać 20% zwrotu za przegrane zakłady. W ten sposób odzyskasz od 10 zł do maksymalnie 100 zł. Bonus wypłacisz po 6-krotnym obrocie po kursie minimalnym 1.45. Możesz wykorzystać go na zakłady na sporty wirtualne.

Bonus dla kibiców Śląska

Kibicujesz Śląskowi Wrocław? Noblebet też. Załóż konto w serwisie i potwierdź, że masz karnet na bieżący sezon. Bukmacher doda do Twojego konta bonusowe 50 zł bez depozytu. Bonus musisz obrócić 3 razy po min. kursie łącznym 1.85.

Zwrot za 0:0 w Ekstraklasie

W Noblebet możesz liczyć na zwrot, jeśli Twój kupon na Ekstraklasę przegra z powodu bezbramkowego remisu. Dotyczy to zarówno zakładów pojedynczych jak i AKO, jeśli jedyny przegrany zakład obejmuje mecz z wynikiem 0-0. 50 zł to minimalna stawka zakładu i jednocześnie najwyższy możliwy bonus. Środkami zwróconymi przez buka musisz obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1.85. Promocja obowiązuje do końca sezonu 2019/2020.

Bonus 25 pln na e-sporty

Coś dla fanów e-sportu. Gracze, którzy obrócą w ciągu tygodnia (od piątku do czwartku) 150 zł netto na wydarzenia z oferty e-sportowej otrzymają ekstra bonus 25 zł. W akcji biorą udział tylko wybrane wydarzenia z oferty na e-sport. Ich listę znajdziesz na stronie bukmachera.

Kalendarz ulgi podatkowej

Bardzo ciekawa promocja, która umożliwia grę bez podatku. Na każdy miesiąc Noblebet przygotowuje kalendarz ulgi podatkowej. W poszczególne dni miesiąca można korzystać z gry bez podatku, czasami jest to możliwe od określonej godziny, innym razem można zapłacić tylko połowę podatku. Aby opłacić tylko połowę podatku należy postawić zakład AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.60. Z kolei gra bez podatku możliwa jest na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.20. Aktualny kalendarz znajdziesz w sekcji “Promocje”.

Bonusy i nagrody dla fanów Śląska Wrocław

Typując mecze Śląska Wrocław w Noblebet można wygrać koszulki i bluzy drużyny oraz zdobyć bonusy. Aby skorzystać z promocji należy typować kupony, na których jedną z selekcji jest domowy mecz Śląska Wrocław w Ekstraklasie. Stawka zakładu musi wynosić co najmniej 10 zł. Od wygranych zakładów naliczane są punkty według wzoru: stawka netto x kurs x ilość selekcji na kuponie)/10. Po każdej z rund gracz, którzy uzbiera najwięcej punktów otrzyma bonus i nagrodę rzeczową dotyczącą Śląska Wrocław. Dwie kolejne osoby dostaną bonusy. W sumie cały konkurs składa się z 6 rund, każda zaczyna się we wtorek a kończy w poniedziałek. Po 14 kolejce Ekstraklasy pięć osób, które przez cały okres trwania konkursu uzbiera najwięcej punktów otrzyma dodatkowe gadżety i bonusy.

Jak zacząć obstawiać w NobleBet?

Bukmacher NobleBet umożliwił opcję szybkiej rejestracji i pełnej. Co ważne w obu przypadkach gracz otrzyma możliwość dostępu do pełnego pakietu powitalnego.

W przypadku szybkiej rejestracji należy podać imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. W następnym kroku trzeba wpisać e-mail, nazwę użytkownika, hasło, telefon i kod bonusowy. (Podamy go za kilka dni, warto więc wstrzymać się z rejestracją, gdyż kod uruchomi specjalny bonus na start). Przed kliknięciem w przycisk “Zakończenie rejestracji” zaznacz jeszcze potwierdzenie pełnoletności i zgodności danych z prawdą.

Dzięki opcji szybkiej rejestracji możesz już korzystać z oferty NobleBet. Jeśli jednak będziesz chciał wypłacić pieniądze musisz dokonać pełnej rejestracji. Możesz założyć pełne konto już na początku, wystarczy, że po wypełnieniu powyższych danych klikniesz w button “Pełna rejestracja”. Możesz też dokonać tego w kiedy indziej.

Tak czy inaczej, przed wypłatą środków, musisz uzupełnić dane takie jak: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Do tego należy załączyć zdjęcie lub skan tego dokumentu (przód i tył).

Nowe konto w NobleBet
Pełna rejestracja w NobleBet

Płatności

Aby móc stawiać zakład, po założeniu konta należy dokonać wpłaty na konto bukmachera. Zaloguj się i przejdź do zakładki „Płatności”. Wybierz sposób płatności, który najbardziej Ci odpowiada oraz kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na grę.

Póki co w NobleBet wpłacisz środki za pomocą takich metod, jak: Paysafecard, Paymenticon, Przelewy24, Dotpay, Dotpay Cards, Tpay i Blik. Wpłata pojawi się na Twoim koncie gracza po kilku sekundach.

Z kolei wypłaty dokonasz na rachunek bankowy lub na Paymenticon. Otrzymasz ją nawet w 10 min, jeśli Twój bank znajduje się na liście RapidPay. W niektórych przypadkach trzeba jednak poczekać trochę dłużej (ok 2-3 dni roboczych).

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 zł, natomiast wypłacić można min. 25 zł.

Oferta na Zakłady Bukmacherskie Online

Oferta zakładów bukmacherskich również wygląda imponująco. W NobleBet dostępnych jest do obstawiania prawie 50 dyscyplin sportowych. Oprócz najpopularniejszych, jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka czy piłka ręczna znajdziemy też zakłady na biathlon, narciarstwo alpejskie, nascar, podnoszenie ciężarów i surfing. Ciekawe są również zakłady na rozrywkę i politykę, m. in. nagrody Emmy, wybory federalne i stanowe w Australii czy duński Taniec z gwiazdami.

NobleBet zakłady bukmacherskie 2019

Znajdziemy ponad 1000 wydarzeń na piłkę nożną, 170 na hokej, 155 na tenis, 100 na koszykówkę czy 28 na boks. Cieszy zwłaszcza profesjonalna oferta za hokej, boks, MMA i futbol amerykański, które są nieco pomijane w polskiej bukmacherce.

Sprawdźmy jeszcze rynki zdarzeń. W przypadku Ligi Mistrzów jest ich prawie 300, w tym mnóstwo handicapów, sumę azjatycką i kombinacje wyniku. Niestety znacznie mniejszą liczbę rynków znajdziemy w przypadku innych dyscyplin, jadnak i tak jest dość przyzwoicie.

Bardzo dobrze prezentuje się także oferta e-sportowa. Po pierwsze jako pierwszy bukmacher, NobleBet udostępnij zakłady na e-piłkę nożną. Oprócz tego można obstawiać m. in. CS : GO, Dotę 2, Overwatch, LoL, Hearthstone, Starcraft 2 i Rainbow Six.

Sporty wirtualne w NobleBet

Duży plus należy się za jakość sportów wirtualnych. Obraz jest duży, a generowane komputerowo spotkania wyglądają jak prawdziwe.  Obstawimy mecze piłki nożnej i tenisa oraz kolarstwo, żużel, wyścigi konne, chartów i rydwanów. Warto też dodać, że gracze mogą otrzymać specjalny bonus na virtuale. Każde spotkanie opatrzone jest oczywiście szczegółowymi statystykami a rynki zdarzeń nie ograniczają się tylko do tych najpopularniejszych.

Zakłady na żywo

Póki co NobleBet nie posiada ani transmisji meczowych ani wizualizacji na żywo. Już niebawem ma się to zmienić. Poszerzona zostanie również oferta zakładów live. Narazie można typować na żywo mecze piłkarskie, koszykówki, tenisa, siatkówki, hokeja, golfa, badmintona i krykieta. Warto dodać, że niektóre zdarzenia posiadają nawet blisko 100 różnych zakładów.

Kursy bukmacherskie

Nad kursami NobleBet musi jeszcze popracować. Nie jest źle, ale do Fortuny, która przoduje w rankingach dotyczących wysokości kursów bukmacherskich, jeszcze daleko. Porównaliśmy kursy NobleBet i Fortuny na dwa mecze Ekstraklasy (Lech – Jagiellonia i Piast – Raków). W zakładzie 1X2 za każdym razem lepsze okazywała się Fortuna.

NobleBet mobile

Aplikacja mobilna NobleBet jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. W aplikacji znajdziemy pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dostępne są wszystkie funkcje, które są w wersji desktop. Istnieje możliwość szybkich wpłat, dzięki którym błyskawicznie i bezpiecznie możemy dokonywać depozytów. W apce dostępna jest również opcja cash out umożliwiająca wypłatę środków przed zakończeniem spotkania.

Obsługa klienta

Skontaktować się z bukmacherem NobleBet możesz na kilka sposobów. Najłatwiej zrobić to za pomocą czatu na żywo, który dostępny jest codziennie w godz. 8.00-22.00. Możesz wysłać także maila na adres: pomoc@noblebet.pl. My na odpowiedź konsultanta czekaliśmy kilkanaście sekund, z kolei maila z odpowiedzią na pytanie otrzymaliśmy po 12 minutach.

Bardzo fajnie prezentuje się również FAQ. Znajdziemy tu szczegółowe informacje na temat rejestracji, konta gracza, płatności czy zakładów.

Opinie o bukmacherze NobleBet

Naszym zdaniem bukmacher NobleBet ma duże predyspozycje do tego, aby dołączyć do grona najlepszych buków na rynku. Już na samym starcie pokazał świetny produkt. Wrażenie robi zwłaszcza wysoki bonus powitalny, dobra oferta zakładów (w tym e-sporty i sporty wirtualne), rozbudowany system płatności oraz intuicyjna, łatwa w obsłudze strona. Bukmacher powinien popracować jeszcze nad kursami, a jak tylko uruchomi aplikację mobilną, rozszerzy rynki zdarzeń i wprowadzi transmisje z meczów może się mierzyć z najlepszymi.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close