NobleBet Kod Bonusowy 2021 – Bonusy VIP + Opinie

Noblebet kod promocyjny 2021

Aby otrzymać ekskluzywny freebet 35 PLN na zakłady w Noblebet, należy dokonać rejestracji przez nasz link, wpłacić min. 50 PLN i postawić zakład kombi za min. 50 zł z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85 – wtedy gracz otrzyma bonus z mnożnikiem x35. Można go wykorzystać na zakład kombi z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00.

NobleBet Kod Bonusowy – Oferta VIP 2021

Kod Bonusowy NobleBet – Styczeń 2021

Typ BonusuNobleBet Bonus
NobleBet Kod Bonusowy:wkrótce
Freebet od depozytu:35 PLN na start
Bonus od 1. depozytu:100% do 1200 PLN
Bonus od 2. depozytu:50% do 600 PLN
Bonus od 3. depozytu:100% do 200 PLN na sporty wirtualne
Po rejestracji:30 dni bez podatku
Program lojalnościowy:Gentleman’s Club
Bonus w aplikacji:20 PLN na start
Zakłady dotowane:20% więcej na AKO, max do 500 PLN
Promocje codzienne:25 PLN na esporty
Cashback na sporty wirtualne:do 100 PLN tygodniowo
Cashout:Zamknięcie zakładu przez rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata:10 PLN

Specjalny Kod Promocyjny aktywujący bonusy VIP

W styczniu 2019 roku licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet otrzymał bukmacher NobleBet. Jego strona wystartowała osiem miesięcy później – a dokładnie 18 września 2019. Nowy bukmacher wywołał spore zamieszanie, bo jego produkt od początku świetnie się prezentuje.

Sprawdźmy co oferuje nowym graczom i przede wszystkim jaki jest aktualny bonus kod do NobleBet? Co wpisać w czasie rejestracji w polu “kod bonusowy”? Czy tak jak w przypadku innych legalnych bukmacherów, po rejestracji z kodem otrzymasz darmowy bonus powitalny wyższy niż standardowy?

Przygotowana już została specjalna oferta powitalna dla naszych graczy. Już wkrótce udostępnimy również specjalny kod bonusowy, który aktywuje VIP bonusy na start w NobleBet.

Jeśli chcesz możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty dla nowych graczy wystarczy, że przejdziesz do bukmachera przez nasz link. Sprawdź poniżej, co takiego przygotowały NobleBet zakłady bukmacherskie.

NobleBet bonus na start – 2055 PLN ekstra

NobleBet zaoferował bardzo ciekawą ofertę powitalną, która składa się z aż czterech bonusów na start.

Noblebet freebet od depozytu 35 PLN

Osoby, które zarejestrują się u bukmachera Noblebet przez nasz link otrzymają ekskluzywny freebet od depozytu 35 zł. Po rejestracji konta należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł. Następnie postawić swój pierwszy zakład kombi za co najmniej 50 zł i z kursem łącznym min. 1.85. Wtedy gracz otrzyma bonus z mnożnikiem x35, który należy wykorzystać na zakład kombi z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00 (kurs poj. 1.30). Kwotę wygranej z otrzymanego freebetu należy przed wypłatą obrócić dwa razy po kursie min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40). Można to zrobić w dowolnym czasie, a bonus zostanie dopisany do Twojego konta w najbliższy piątek po postawieniu zakładu.

Bonusy od depozytów

Pakiet powitalny typu premium, bo tak reklamuje go ambasador Noblebet sir Edward Noble – daje łącznie 2020 zł.

 • Za pierwszy depozyt jest to 100% do 1200 zł
 • Za drugi depozyt – 50% do 600 zł
 • Za trzeci depozyt – 100% do 200 zł na sporty wirtualne
 • Za pierwszy zakład w aplikacji – 20 zł na start
 • 30 dni gry bez podatku

Aby otrzymać bonus od pierwszej wpłaty należy się najpierw zarejestrować. Następnie dokonaj depozytu za min. 10 zł (w przypadku Paysafecard to 20 zł), zaznaczając w zakładce “Wpłata” Bonus powitalny 1200 PLN. Na Twoim koncie pojawi się równowartość Twojej wpłaty, czyli 5% od pierwszego depozytu z mnożnikiem x20. Aktywuj bonus z mnożnikiem i korzystaj z dodatkowych środków na zakłady. Teraz należy postawić kupon kombi (z min. 2 zdarzeniami, z kursem łącznym min. 3.0 i 1.30 na jedną selekcję) z pomnożonym kursem całkowitym.

W przypadku bonusu od drugiego depozytu, dokonaj wpłaty min. 10 zł, a otrzymasz bonus 50 % od wpłaty do maksymalnej kwoty 600 zł.

Wpłacając trzeci depozyt w wysokości min. 10 zł otrzymasz bonus 100% do 200 zł do wykorzystania na sporty wirtualne. Środki bonusowe są ważne przez 30 dni.

Dodatkowe środki w przypadku wszystkich trzech bonusów będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty. Aby móc wypłacić środki z pierwszego depozytu należy obrócić nimi 4 razy po kursie min. 1.85 (i 1.4 na jedną sekcję w przypadku zakładów AKO), z kolei bonus od drugiego depozytu trzeba obrócić 3 razy po takim samym kursie. Bonus od trzeciej wpłaty na sporty wirtualne trzeba obrócić 5 razy.

Dodatkowo Noblebet wprowadził opcję 30 dni gry bez podatku po rejestracji. Do promocji liczą się zakłady KOMBI składające się z co najmniej 3 zdarzeń i łącznym kursem min. 2.20. Gdy kupon spełni te warunki Noblebet doda do wygranej 14 %.

20 PLN na start w aplikacji

Noblebet zakłady

Większość graczy korzysta podczas typowania zakładów z aplikacji mobilnej. Dla nich właśnie Noblebet oferuje promocję od pierwszego zakładu postawionego w aplikacji. Aby go otrzymać należy pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim urządzeniu. Warto dodać, że bukmacher posiada wersję apki na Android i iOS. Następnie korzystając z aplikacji należy postawić zakład za min. 20 zł z kursem minimalnym 2.00. Po rozliczeniu zakładu gracz otrzyma bonus 20 zł. Co ważne, do akcji kwalifikują się wygrane jak i przegrane zakłady postawione za środki z konta depozytowego. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po min. kursie 1.85. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni.

Bonus wirtualny 300 PLN na start

Istnieje również alternatywny bonus powitalny w Noblebet. Po rejestracji wpłacając depozyt min. 10 zł i zaznaczając opcję “Bonus wirtualny 300 PLN” otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do 300 zł. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc razem środki bonusowe, które możesz wykorzystać na sporty wirtualne. Podlegają one 5-krotnemu wymogowi obrotu. Jeśli gracz wybierze ten bonus traci możliwość otrzymania bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 1200 zł. Ma jednak dostęp do wszystkich pozostałych promocji powitalnych.

Freebet bez depozytu

Póki co bukmacher nie wprowadził opcji darmowego bonusu bez depozytu na start. Liczymy, że będzie on dostępny z naszym kodem bonusowym NobleBet, który będzie aktywny już wkrótce.

Opcja cash-out

cashout w noblebet

Dzięki funkcji cashout mamy możliwość zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem kuponu, a co za tym idzie przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeśli wszystkie zakłady na Twoim kuponie są wygrane lub nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład lub zakłady, niwelując tym samym ryzyko przegranej.

Na stronie automatycznie pojawi się ikonka cashout, jeśli dany zakład będzie się kwalifikował do wcześniejszego zamknięcia. Z opcji cash-out w Noblebet skorzystasz w przypadku zakładów pojedynczych i kombi na zakłady przedmeczowe i live. Bukmacher zastrzega jednocześnie, że opcja ta nie jest dostępna dla wszystkich rodzajów zakładów i żeby została aktywowana musi zostać spełnionych kilka warunków.

BetBuilder

Noblebet od początku stawia na innowacje, czego najlepszym dowodem jest opcja Betbuilder. Umożliwia ona łączenie zakładów z pojedynczego wydarzenia na tym samym kuponie. Dostępność tej funkcji obejmuje obecnie wszystkie topowe ligi i rozgrywki piłkarskie (również mecze międzynarodowe), koszykarską ligę NBA, a także, już wkrótce, ligę futbolu amerykańskiego NFL. Udało nam się dowiedzieć, że pokrycie innych lig oraz sportów będzie rozszerzane systematycznie w przyszłości. Betbuilder oferuje możliwość obstawienia większej liczby zakładów dotyczących samego spotkania, drużyn, a nawet poszczególnych zawodników. Funkcja ta jest pod wieloma względami rewolucyjna i z pewnością jest ogromną zaletą tego bukmachera, która wyróżnia go na tle konkurencji. Może okazać się pomocna szczególnie, jeśli mamy dużą wiedzę na temat aktualnej formy uczestników danego pojedynku

Promocje na zakłady – darmowe bonusy do 600 PLN

W NobleBet skorzystamy z kilku promocji. Jedne są stałe, inne tymczasowe. Tradycyjnie znalazły się bonusy na zakłady AKO i na piłkę nożną. Jest też program lojalnościowy.

Gentleman’s Club dla najlepszych graczy

Gentleman's Club w Noblebet

Dla wyjątkowych graczy powstał program lojalnościowy Klub Dżentelmenów. Można do niego dołączyć tylko wtedy, gdy otrzymamy zaproszenie od bukmachera. Kto może liczyć na takie zaproszenie? Wierni gracze, którzy wpłacają wysokie depozyty, grają odważnie i często. Na jakie profity mogą liczyć członkowie klubu? Każdy otrzyma kontakt do swojego indywidualnego opiekuna, który zadba o najwyższy poziom usług. Wszelkie zgłoszenia członków klubu rozpatrywane są w trybie pilnym, również te dotyczące wypłat. Przewidziane są także zaproszenia na wyjątkowe eventy sportowe, dedykowane promocje oraz turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Zakłady dotowane do 500 PLN bonusu dziennie

Obstawiając zakłady na kuponie AKO możesz otrzymać dodatkowy procent do wygranych. Do zgarnięcia jest nawet ekstra 500 zł. Musisz jednak postawić kupon kombi za minimum 50 zł z kursem łącznym co najmniej 2.50. Sprawdźmy jak przedstawia się tabela z ofertą na zakłady wielokrotne.

 • AKO z 3 selekcjami + 5% do wygranych
 • AKO z 4 selekcjami + 10% do wygranych
 • AKO z 5 selekcjami + 15% do wygranych
 • AKO z 6 selekcjami lub więcej + 20% do wygranych

Na kuponie muszą znajdować się zdarzenia, które zostaną rozliczone tego samego dnia do godziny 23.59. Bonus otrzymany z promocji na zakłady dotowane należy obrócić w ciągu 30 dni 3 razy po kursie minimalnym 1.85.

Odzyskaj 20% za sporty wirtualne

Interesują Cię sporty wirtualne? Dzięki promocji Noblebet co tydzień możesz otrzymać 20% zwrotu za przegrane zakłady. W ten sposób odzyskasz od 10 zł do maksymalnie 100 zł. Bonus wypłacisz po 6-krotnym obrocie po kursie minimalnym 1.45. Możesz wykorzystać go na zakłady na sporty wirtualne.

Bonus dla kibiców Śląska

Kibicujesz Śląskowi Wrocław? Noblebet też. Załóż konto w serwisie i potwierdź, że masz karnet na bieżący sezon. Bukmacher doda do Twojego konta bonusowe 50 zł bez depozytu. Bonus musisz obrócić 3 razy po min. kursie łącznym 1.85.

Zwrot za 0:0 w Ekstraklasie

W Noblebet możesz liczyć na zwrot, jeśli Twój kupon na Ekstraklasę przegra z powodu bezbramkowego remisu. Dotyczy to zarówno zakładów pojedynczych jak i AKO, jeśli jedyny przegrany zakład obejmuje mecz z wynikiem 0-0. 50 zł to minimalna stawka zakładu i jednocześnie najwyższy możliwy bonus. Środkami zwróconymi przez buka musisz obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1.85. Promocja obowiązuje do końca sezonu 2020/2021.

Bonus 25 pln na e-sporty

Coś dla fanów e-sportu. Gracze, którzy obrócą w ciągu tygodnia (od piątku do czwartku) 150 zł netto na wydarzenia z oferty e-sportowej otrzymają ekstra bonus 25 zł. W akcji biorą udział tylko wybrane wydarzenia z oferty na e-sport. Ich listę znajdziesz na stronie bukmachera.

Kalendarz ulgi podatkowej

Bardzo ciekawa promocja, która umożliwia grę bez podatku. Na każdy miesiąc Noblebet przygotowuje kalendarz ulgi podatkowej. W poszczególne dni miesiąca można korzystać z gry bez podatku, czasami jest to możliwe od określonej godziny, innym razem można zapłacić tylko połowę podatku. Aby opłacić tylko połowę podatku należy postawić zakład AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.60. Z kolei gra bez podatku możliwa jest na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.20. Aktualny kalendarz znajdziesz w sekcji “Promocje”.

Bonusy i nagrody dla fanów Śląska Wrocław

Typując mecze Śląska Wrocław w Noblebet można wygrać koszulki i bluzy drużyny oraz zdobyć bonusy. Aby skorzystać z promocji należy typować kupony, na których jedną z selekcji jest domowy mecz Śląska Wrocław w Ekstraklasie. Stawka zakładu musi wynosić co najmniej 10 zł. Od wygranych zakładów naliczane są punkty według wzoru: stawka netto x kurs x ilość selekcji na kuponie)/10. Po każdej z rund gracz, którzy uzbiera najwięcej punktów otrzyma bonus i nagrodę rzeczową dotyczącą Śląska Wrocław. Dwie kolejne osoby dostaną bonusy. W sumie cały konkurs składa się z 6 rund, każda zaczyna się we wtorek a kończy w poniedziałek. Po 14 kolejce Ekstraklasy pięć osób, które przez cały okres trwania konkursu uzbiera najwięcej punktów otrzyma dodatkowe gadżety i bonusy.

Jak zacząć obstawiać w NobleBet?

Bukmacher NobleBet umożliwił opcję szybkiej rejestracji i pełnej. Co ważne w obu przypadkach gracz otrzyma możliwość dostępu do pełnego pakietu powitalnego.

W przypadku szybkiej rejestracji należy podać imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. W następnym kroku trzeba wpisać e-mail, nazwę użytkownika, hasło, telefon i kod bonusowy. (Podamy go za kilka dni, warto więc wstrzymać się z rejestracją, gdyż kod uruchomi specjalny bonus na start). Przed kliknięciem w przycisk “Zakończenie rejestracji” zaznacz jeszcze potwierdzenie pełnoletności i zgodności danych z prawdą.

Dzięki opcji szybkiej rejestracji możesz już korzystać z oferty NobleBet. Jeśli jednak będziesz chciał wypłacić pieniądze musisz dokonać pełnej rejestracji. Możesz założyć pełne konto już na początku, wystarczy, że po wypełnieniu powyższych danych klikniesz w button “Pełna rejestracja”. Możesz też dokonać tego w kiedy indziej.

Tak czy inaczej, przed wypłatą środków, musisz uzupełnić dane takie jak: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Do tego należy załączyć zdjęcie lub skan tego dokumentu (przód i tył).

Nowe konto w NobleBet
Pełna rejestracja w NobleBet

Oferta na Zakłady Bukmacherskie Online

Oferta zakładów bukmacherskich również wygląda imponująco. W NobleBet dostępnych jest do obstawiania prawie 50 dyscyplin sportowych. Oprócz najpopularniejszych, jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka czy piłka ręczna znajdziemy też zakłady na biathlon, narciarstwo alpejskie, nascar, podnoszenie ciężarów i surfing. Ciekawe są również zakłady na rozrywkę i politykę, m. in. nagrody Emmy, wybory federalne i stanowe w Australii, wybory prezydenckie w USA czy duński Taniec z gwiazdami. Wybór tego typu wydarzeń jest naprawdę szeroki i pod tym względem NobleBet to branżowa czołówka.

NobleBet zakłady bukmacherskie 2019

Wśród dostępnych klasycznych dyscyplin znajdziemy ponad 1000 wydarzeń na piłkę nożną, 170 na hokej, 160 na tenis, 110 na koszykówkę czy 28 na boks. Cieszy zwłaszcza profesjonalna oferta za hokej, boks, MMA i futbol amerykański, które są nieco pomijane w polskiej bukmacherce.

Jeśli chodzi o rynki na klasyczne dyscypliny sportowe, trzeba przyznać, że ich oferta w NobleBet jest rozbudowana, szczególnie jeśli chodzi o spotkania piłki nożnej z polskiej Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i czołowych krajowych lig europejskich. Gracze znajdą tu m. in. zakłady na połowy, BTTS, liczbę bramek, dokładny wynik, kartki i rzuty rożne. Na szczególną uwagę zasługuje jednak przede wszystkim rozbudowana oferta na handicapy – NobleBet jako jeden z niewielu bukmacherów na rynku oferuje możliwość obstawiania ćwiartkowych zakładów na handicapy, za co należą mu się słowa uznania.

Solidnie prezentuje się także oferta e-sportowa. Co ważne,  NobleBet jako pierwszy bukmacher,  udostępnił zakłady na e-piłkę nożną. Oprócz tego można obstawiać m. in. CS : GO, Dotę 2, Overwatch, LoL, Hearthstone, Starcraft 2 i Rainbow Six. Dostępne są esportowe zakłady na żywo i przedmeczowe. Niemniej, biorąc pod uwagę koneksje istniejące pomiędzy NobleBet a LVBET, byliśmy dość mocno zaskoczeni faktem, że oferta esportowa u młodszego z bukmacherów jest jednak nieco skromniejsza, o czym świadczy m. in. brak dedykowanej sekcji poświęconej sportom elektronicznym. Mimo to, oferta dostępnych rynków na esport w NobleBet prezentuje się imponująco – najpopularniejsze rozgrywki, takie jak majory w CS: GO mają po kilkadziesiąt różnych zakładów, zarówno w formie przedmeczowej, jak i na żywo.

Jak na nowoczesnego bukmachera przystało, Noblebet ma w swojej ofercie również zakłady na sporty wirtualne. Dostawcą technologii dla tego operatora jest znana w branży firma LEAP Gaming. Prezentują się one bardzo dobrze, jeśli chodzi o grafikę – obraz jest duży, a generowane komputerowo spotkania wyglądają jak prawdziwe. Obstawimy mecze piłki nożnej i tenisa oraz kolarstwo, żużel, wyścigi konne, chartów i rydwanów. Warto też dodać, że gracze mogą otrzymać specjalny bonus na virtuale. Każde spotkanie opatrzone jest oczywiście szczegółowymi statystykami a rynki zdarzeń nie ograniczają się tylko do tych najpopularniejszych. Mimo to, virtuale w NobleBet mają również swoje wady – transmisje często wieszają się lub nie ładują, co wpływa na jakość rozgrywki, a przy tym trafią najpewniej przede wszystkim do fanów sportów wyścigowych, tym bardziej, że zakłady na piłkę nożną i tenis nie prezentują się tak efektownie jak u co najmniej kilku konkurentów, na czele z STS, Fortuna i forBET.

Zakłady na żywo

Noblebet posiada wizualizacje i wkrótce powinny pojawić się również transmisje na żywo z wydarzeń sportowych. Bardzo dobrze wyglądają już teraz wizualizacje, które znajdują się na samej górze wydarzenia, jednak mogłoby być ich nieco więcej. Niemniej, oferta zakładów live jest bardzo przyzwoita, możemy typować oczywiście piłkę nożną, koszykówkę, hokeja, tenisa czy siatkówkę, ale również esporty, snookera czy rzutki. Warto dodać, że niektóre zdarzenia posiadają nawet blisko 100 różnych zakładów, co jest wynikiem co najmniej przyzwoitym. Podobnie jak w przypadku zakładów przedmeczowych, najlepiej prezentuje się oferta na piłkę nożną, która jest niezwykle bogata i obejmuje nie tylko najsilniejsze ligi, ale również niższe klasy rozgrywkowe z wielu krajów Co ważne, zakłady live można łączyć z zakładami przedmeczowymi. Z drugiej strony można przyczepić się do opcji cash out na zakłady live, ponieważ aktywuje się ona stosunkowo rzadko.

Płatności

Aby móc stawiać zakład, po założeniu konta należy dokonać wpłaty na konto bukmachera. Zaloguj się i przejdź do zakładki „Płatności”. Wybierz sposób płatności, który najbardziej Ci odpowiada oraz kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na grę.

Noblebet metody płatności

Póki co w NobleBet wpłacisz środki za pomocą takich metod, jak: 

 • Paysafecard
 • Paymenticon
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Dotpay Cards
 • Blik

W przypadku Paysafecard minimalna wpłata wynosi 20 zł, a maksymalna 3000 zł. Minimalna wpłata dla innych metod płatności to 10 zł, a maksymalna 1000 zł. Każda z metod jest błyskawiczna, więc pojawi się na Twoim koncie po kilku sekundach.

U bukmachera możesz też dokonać szybkiej wypłaty wygranych pieniędzy. Opcja ta działa dla banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole oraz Getin Bank. Korzystając z tej opcji środki znajdą się na koncie bankowym w 10 minut. Dodatkowo wypłaty dokonasz również na rachunek bankowy lub na e-wallet Paymenticon. Jeśli twój bank nie znajduje się na liście pieniądze mogą dotrzeć na konto w 2-3 dni robocze.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 zł, natomiast wypłacić można min. 25 zł.

Kursy bukmacherskie

Kursy to z pewnością jedna z najważniejszych rzeczy, którą gracze kierują się podczas wyboru bukmachera. W naszym teście postanowiliśmy sprawdzić jakość jaką prezentują one u bukmachera NobleBet. W tym celu wyliczyliśmy marże na kilka najpopularniejszych lig i dyscyplin, w myśl zasady im niższa marża, tym lepsze kursy bukmacherskie.

Na pierwszy ogień poszły kursy na piłkę nożną, w tym na mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów oraz kilku topowych europejskich lig, w tym ligę angielską, hiszpańską, niemiecką i włoską. Oto jak prezentują się kursy na te rozgrywki:

 • Ekstraklasa 2,50%
 • Liga Mistrzów 2,24%
 • Premier League 3,14%
 • La Liga 2,62%
 • Bundesliga 2,78%
 • Serie A 2,27%

Jak widać, kursy na mecze piłki nożnej są w NobleBet znakomite i można śmiało zaliczyć je do ścisłej krajowej czołówki, szczególnie w przypadku Ligi Mistrzów i Serie A. Najsłabiej wypadły kursy na angielską Premier League, jednak i tak wypadają one świetnie na tle pozostałych legalnych bukmacherów online. Krótko mówiąc, trudno znaleźć na polskim rynku operatora, który wypada lepiej od NobleBet pod względem kursów na piłkę nożną.

W przypadku pozostałych dyscyplin sportowych jest już jednak wyraźnie słabiej. O ile kursy na koszykówkę przy marżach na poziomie 6,57% nie prezentują się najgorzej, to już kursy na hokej na lodzie (marże na poziomie 7,67%), tenis (8,58%) i esport (8,04%) wypadają co najwyżej przeciętnie. 

Podsumowując, kursy na piłkę nożną w NobleBet, to spełnienie marzeń każdego fana obstawiania meczów piłki nożnej, a szczególnie graczy lubujących się w obstawianiu najpopularniejszych rozgrywek. Niestety, fani innych dyscyplin mogą poczuć się nieco rozczarowani i najpewniej będą w stanie znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę na swój ulubiony sport.

NobleBet mobile

Noblebet aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna NobleBet jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. W aplikacji znajdziemy pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dostępne są wszystkie funkcje, które są w wersji desktop. Istnieje możliwość szybkich wpłat, dzięki którym błyskawicznie i bezpiecznie możemy dokonywać depozytów. W apce dostępna jest również opcja cash out umożliwiająca wypłatę środków przed zakończeniem spotkania. Warto przypomnieć, że NobleBet oferuje też bonus za pierwszy zakład postawiony przez aplikację. Sama apka prezentuje się na pierwszy rzut oka bardzo przyzwoicie, jednak niestety korzystanie z niej bywa denerwujące – podstrony wgrywają się dość długo, a czasami nie wgrywają się w ogóle, co budzi jeszcze większą frustrację. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że NobleBet będzie w dalszym ciągu pracował nad tym softem i z czasem apka tego bukmachera stanie się lepsza.

Obsługa klienta

Skontaktować się z bukmacherem NobleBet możesz na kilka sposobów. Najłatwiej zrobić to za pomocą czatu na żywo, który dostępny jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu oraz poprzez formularz kontaktowy, który również jest dostępny 24/7. Możesz wysłać także maila na adres: pomoc@noblebet.pl. My na odpowiedź konsultanta czekaliśmy kilkanaście sekund, z kolei wiadomość z odpowiedzią na pytanie otrzymaliśmy po 12 minutach. Praca konsultantów działu obsługi klienta stoi na bardzo wysokim poziomie i niezależnie od pory dnia i nocy możemy uzyskać szybką i trafną odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie. Co ciekawe, NobleBet umożliwia swoim klientom ocenę jakości pracy konsultantów, co najpewniej działa na nich motywująco. W każdym razie, mogę śmiało stwierdzić, że dział pomocy NobleBet należy do najlepszych wśród legalnych polskich bukmacherów. Jedynym elementem, który wymaga poprawy jest FAQ, który jest nieco zbyt ubogi w treść i umożliwia uzyskanie jedynie podstawowych informacji.

Opinie o bukmacherze NobleBet

Naszym zdaniem bukmacher NobleBet ma duże predyspozycje do tego, aby dołączyć do grona najlepszych buków na rynku. Już na samym starcie pokazał świetny produkt. Wrażenie robi zwłaszcza wysoki bonus powitalny, dobra oferta zakładów (w tym e-sporty i sporty wirtualne), rozbudowany system płatności, atrakcyjne kursy na piłkę nożna oraz intuicyjna, łatwa w obsłudze strona. Dobrze wypadają również rynki zdarzeń, szczególnie jeśli chodzi o zakłady na handicapy, które należą do najlepszych na polskim rynku. Duży plus należy się również za ciekawe promocje dla graczy. Bukmacher powinien popracować jeszcze nad kursami na pozostałe dyscypliny i rozbudować nieco swoją ofertę na wydarzenia esportowe, najlepiej wzorując się na LVBET, a także dopracować swoją aplikację mobilną, w której jednak drzemie naprawdę spory potencjał.

Plusy

 • atrakcyjne kursy na piłkę nożną
 • świetna obsługa klienta
 • dobra oferta rynków
 • błyskawiczne wypłaty

Minusy

 • strona długo się wgrywaj
 • aplikacja wymaga dopracowania
 • niskie kursy na esport i tenis 
 • brak obsługi e-walletów Skrill i Neteller

Co warto wiedzieć o NobleBet

 • Sponsor drużyny piłkarskiej Śląska Wrocław
 • Licencję otrzymał w styczniu 2019 roku, a serwis online ruszył we wrześniu 2019 roku
 • Jest partnerem portalu “Łączy nas pasja”

FAQ

Jakie są opinie o Noblebet?

NobleBet to na tę chwilę jeden z najmłodszych bukmacherów, który jednak szybko zyskuje rozgłos za sprawą odważnej kampanii marketingowej i wysokich kursów. Opinie o Noblebet są bardzo pozytywne. Zarówno nasz serwis ocenia tego buka wysoko, jak i gracze, którzy mieli okazję grać u tego buka.

Czy Noblebet posiada aplikację mobilną?

Tak. Bukmacher ten przygotował wersję swojego oprogramowania mobilnego dla użytkowników urządzeń z oprogramowaniem iOS i Android.

Jaki jest bonus powitalny w Noblebet?

Klienci tego bukmachera mogą skorzystać z aż trzech ofert powitalnych oraz szeregu innych korzyści, jeśli tylko zdecydują się zarejestrować u niego konto. Łączna wartość jaką można otrzymać to 2055 zł.

Czy bukmacher Noblebet ma opcję cash-out?

Tak. NobleBet umożliwia swoim klientom wcześniejsze zamknięcie kuponu, jeśli na kuponie nie ma żadnego nietrafionego zdarzenia.

Czym jest Gentelman’s Club?

Jest to specjalny klub, a właściwie program, do którego trafić mogą najbardziej lojalni i aktywni użytkownicy serwisu NobleBet. Zyskują oni dostęp do szeregu korzyści, takich jak możliwość uzyskania zaproszeń na różnego rodzaju eventy, czy też indywidualne konsultacje z opiekunem klienta.

Czy Noblebet sponsoruje jakieś kluby?

Tak. NobleBet jest sponsorem głównym piłkarskiego zespołu Śląska Wrocław.

Jak mogę uzyskać pomoc w Noblebet?

Pomoc w NobleBet znajdziesz w dziale FAQ, a także przez kontakt z konsultantami na całodobowym czacie na żywo lub drogą mailową.

Czy bukmacher oferuje błyskawiczne wypłaty?

Tak. NobleBet obsługuje błyskawiczne wypłaty w niektórych bankach, takich jak mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole i Getin Bank.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close