NobleBet Kod Bonusowy – rejestracja 2021

Noblebet kod promocyjny bonusy VIP

Aby otrzymać ekskluzywny freebet 35 PLN na zakłady w Noblebet, należy dokonać rejestracji przez nasz link, wpłacić min. 50 PLN i postawić zakład kombi za min. 50 zł z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85 – wtedy gracz otrzyma bonus z mnożnikiem x35. Można go wykorzystać na zakład kombi z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00.
Dodatkowo, jeśli od 16 do 18 kwietnia obrócisz 200 zł na zakładach na żywo, to w poniedziałek otrzymasz 50 zł ekstra.

NobleBet Kod Bonusowy – Oferta VIP 2021

Kod Bonusowy NobleBet – Kwiecień 2021

Typ BonusuNobleBet Bonus
NobleBet Kod Bonusowy:wkrótce
Freebet od depozytu:35 PLN na start
Bonus od 1. depozytu:100% do 1200 PLN
Bonus od 2. depozytu:50% do 600 PLN
Bonus od 3. depozytu:100% do 200 PLN na sporty wirtualne
Po rejestracji:30 dni bez podatku
Program lojalnościowy:Gentleman’s Club
Bonus w aplikacji:20 PLN na start
Promocje codzienne:25 PLN na esporty
Cashback na sporty wirtualne:do 100 PLN tygodniowo
Cashout:Zamknięcie zakładu przez rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata:10 PLN

Specjalny Kod Promocyjny aktywujący bonusy VIP

W styczniu 2019 roku licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet otrzymał bukmacher NobleBet. Jego strona wystartowała osiem miesięcy później – a dokładnie 18 września 2019. Nowy bukmacher wywołał spore zamieszanie, bo jego produkt od początku świetnie się prezentuje.

Sprawdźmy co oferuje nowym graczom i przede wszystkim jaki jest aktualny bonus kod do NobleBet? Co wpisać w czasie rejestracji w polu “kod bonusowy”? Czy tak jak w przypadku innych legalnych bukmacherów, po rejestracji z kodem otrzymasz darmowy bonus powitalny wyższy niż standardowy?

Przygotowana już została specjalna oferta powitalna dla naszych graczy. Już wkrótce udostępnimy również specjalny kod bonusowy, który aktywuje VIP bonusy na start w NobleBet.

Jeśli chcesz możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty dla nowych graczy wystarczy, że przejdziesz do bukmachera przez nasz link. Sprawdź poniżej, co takiego przygotowały NobleBet zakłady bukmacherskie.

NobleBet bonus na start – 2055 PLN ekstra

NobleBet zaoferował bardzo ciekawą ofertę powitalną, która składa się z aż czterech bonusów na start.

Noblebet freebet od depozytu 35 PLN

Osoby, które zarejestrują się u bukmachera Noblebet przez nasz link otrzymają ekskluzywny freebet od depozytu 35 zł. Po rejestracji konta należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł. Następnie postawić swój pierwszy zakład kombi za co najmniej 50 zł i z kursem łącznym min. 1.85. Wtedy gracz otrzyma bonus z mnożnikiem x35, który należy wykorzystać na zakład kombi z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00 (kurs poj. 1.30). Kwotę wygranej z otrzymanego freebetu należy przed wypłatą obrócić dwa razy po kursie min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40). Można to zrobić w dowolnym czasie, a bonus zostanie dopisany do Twojego konta w najbliższy piątek po postawieniu zakładu.

Bonusy od depozytów

Pakiet powitalny typu premium, bo tak reklamuje go ambasador Noblebet sir Edward Noble – daje łącznie 2020 zł.

 • Za pierwszy depozyt jest to 100% do 1200 zł
 • Za drugi depozyt – 50% do 600 zł
 • Za trzeci depozyt – 100% do 200 zł na sporty wirtualne
 • Za pierwszy zakład w aplikacji – 20 zł na start
 • 30 dni gry bez podatku

Aby otrzymać bonus od pierwszej wpłaty należy się najpierw zarejestrować. Następnie dokonaj depozytu za min. 10 zł (w przypadku Paysafecard to 20 zł), zaznaczając w zakładce “Wpłata” Bonus powitalny 1200 PLN. Na Twoim koncie pojawi się równowartość Twojej wpłaty, czyli 5% od pierwszego depozytu z mnożnikiem x20. Aktywuj bonus z mnożnikiem i korzystaj z dodatkowych środków na zakłady. Teraz należy postawić kupon kombi (z min. 2 zdarzeniami, z kursem łącznym min. 3.0 i 1.30 na jedną selekcję) z pomnożonym kursem całkowitym.

W przypadku bonusu od drugiego depozytu, dokonaj wpłaty min. 10 zł, a otrzymasz bonus 50 % od wpłaty do maksymalnej kwoty 600 zł.

Wpłacając trzeci depozyt w wysokości min. 10 zł otrzymasz bonus 100% do 200 zł do wykorzystania na sporty wirtualne. Środki bonusowe są ważne przez 30 dni.

Dodatkowe środki w przypadku wszystkich trzech bonusów będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty. Aby móc wypłacić środki z pierwszego depozytu należy obrócić nimi 4 razy po kursie min. 1.85 (i 1.4 na jedną sekcję w przypadku zakładów AKO), z kolei bonus od drugiego depozytu trzeba obrócić 3 razy po takim samym kursie. Bonus od trzeciej wpłaty na sporty wirtualne trzeba obrócić 5 razy.

Dodatkowo Noblebet wprowadził opcję 30 dni gry bez podatku po rejestracji. Do promocji liczą się zakłady KOMBI składające się z co najmniej 3 zdarzeń i łącznym kursem min. 2.20. Gdy kupon spełni te warunki Noblebet doda do wygranej 14 %.

20 PLN na start w aplikacji

Noblebet zakłady

Większość graczy korzysta podczas typowania zakładów z aplikacji mobilnej. Dla nich właśnie Noblebet oferuje promocję od pierwszego zakładu postawionego w aplikacji. Aby go otrzymać należy pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim urządzeniu. Warto dodać, że bukmacher posiada wersję apki na Android i iOS. Następnie korzystając z aplikacji należy postawić zakład za min. 20 zł z kursem minimalnym 2.00. Po rozliczeniu zakładu gracz otrzyma bonus 20 zł. Co ważne, do akcji kwalifikują się wygrane jak i przegrane zakłady postawione za środki z konta depozytowego. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po min. kursie 1.85. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni.

Bonus wirtualny 300 PLN na start

Istnieje również alternatywny bonus powitalny w Noblebet. Po rejestracji wpłacając depozyt min. 10 zł i zaznaczając opcję “Bonus wirtualny 300 PLN” otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do 300 zł. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc razem środki bonusowe, które możesz wykorzystać na sporty wirtualne. Podlegają one 5-krotnemu wymogowi obrotu. Jeśli gracz wybierze ten bonus traci możliwość otrzymania bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 1200 zł. Ma jednak dostęp do wszystkich pozostałych promocji powitalnych.

Freebet bez depozytu

Póki co bukmacher nie wprowadził opcji darmowego bonusu bez depozytu na start. Liczymy, że będzie on dostępny z naszym kodem bonusowym NobleBet, który będzie aktywny już wkrótce.

Opcja cash-out

cashout w noblebet

Dzięki funkcji cashout mamy możliwość zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem kuponu, a co za tym idzie przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeśli wszystkie zakłady na Twoim kuponie są wygrane lub nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład lub zakłady, niwelując tym samym ryzyko przegranej.

Na stronie automatycznie pojawi się ikonka cashout, jeśli dany zakład będzie się kwalifikował do wcześniejszego zamknięcia. Z opcji cash-out w Noblebet skorzystasz w przypadku zakładów pojedynczych i kombi na zakłady przedmeczowe i live. Bukmacher zastrzega jednocześnie, że opcja ta nie jest dostępna dla wszystkich rodzajów zakładów i żeby została aktywowana musi zostać spełnionych kilka warunków.

BetBuilder

Noblebet od początku stawia na innowacje, czego najlepszym dowodem jest opcja Betbuilder. Umożliwia ona łączenie zakładów z pojedynczego wydarzenia na tym samym kuponie. Dostępność tej funkcji obejmuje obecnie wszystkie topowe ligi i rozgrywki piłkarskie (również mecze międzynarodowe), koszykarską ligę NBA, a także, już wkrótce, ligę futbolu amerykańskiego NFL. Udało nam się dowiedzieć, że pokrycie innych lig oraz sportów będzie rozszerzane systematycznie w przyszłości. Betbuilder oferuje możliwość obstawienia większej liczby zakładów dotyczących samego spotkania, drużyn, a nawet poszczególnych zawodników. Funkcja ta jest pod wieloma względami rewolucyjna i z pewnością jest ogromną zaletą tego bukmachera, która wyróżnia go na tle konkurencji. Może okazać się pomocna szczególnie, jeśli mamy dużą wiedzę na temat aktualnej formy uczestników danego pojedynku

Promocje na zakłady – darmowe bonusy do 600 PLN

W NobleBet skorzystamy z kilku promocji. Jedne są stałe, inne tymczasowe. Tradycyjnie znalazły się bonusy na zakłady AKO i sporty wirtualne. Jest też program lojalnościowy.

Gentleman’s Club dla najlepszych graczy

Gentleman's Club w Noblebet

Dla wyjątkowych graczy powstał program lojalnościowy Klub Dżentelmenów. Można do niego dołączyć tylko wtedy, gdy otrzymamy zaproszenie od bukmachera. Kto może liczyć na takie zaproszenie? Wierni gracze, którzy wpłacają wysokie depozyty, grają odważnie i często. Na jakie profity mogą liczyć członkowie klubu? Każdy otrzyma kontakt do swojego indywidualnego opiekuna, który zadba o najwyższy poziom usług. Wszelkie zgłoszenia członków klubu rozpatrywane są w trybie pilnym, również te dotyczące wypłat. Przewidziane są także zaproszenia na wyjątkowe eventy sportowe, dedykowane promocje oraz turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Odzyskaj 20% za sporty wirtualne

Interesują Cię sporty wirtualne? Dzięki promocji Noblebet co tydzień możesz otrzymać 20% zwrotu za przegrane zakłady. W ten sposób odzyskasz od 10 zł do maksymalnie 100 zł. Bonus wypłacisz po 6-krotnym obrocie po kursie minimalnym 1.45. Możesz wykorzystać go na zakłady na sporty wirtualne.

Bonus 25 pln na e-sporty

Coś dla fanów e-sportu. Gracze, którzy obrócą w ciągu tygodnia (od piątku do czwartku) 150 zł netto na wydarzenia z oferty e-sportowej otrzymają ekstra bonus 25 zł. W akcji biorą udział tylko wybrane wydarzenia z oferty na e-sport. Ich listę znajdziesz na stronie bukmachera.

Królewski BetBuilder

Jak pisaliśmy wyżej, Noblebet posiada narzędzie BetBuilder, które umożliwia tworzenie kombinacji w ramach jednego meczu. W ramach promocji Królewski BetBuilder bukmacher codziennie proponuje specjalną kombinację z lepszym kursem niż w standardowej ofercie. Dzięki niej można wygrywać dużo więcej.

Królewskie Kursy

Codziennie bukmacher przygotowuje co najmniej jedno zdarzenie, które ma najwyższy kurs na rynku. Można je łączyć z innymi zdarzeniami. Z kolei w weekendy Noblebet dorzuca jeszcze więcej zdarzeń z najwyższym kursem. Informacje o zakładach objętych promocją znajdziesz na stronie promocji i w mediach społecznościowych Noblebet.

Luksusowe AKO+

Noblebet zdecydował się również na wprowadzenie popularnej wśród bukmacherów promocji na kupony AKO. Tworząc kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.30 otrzymasz bonus w postaci podwyższonego kursu całkowitego kuponu. W przypadku 3 zdarzeń na kuponie bonus kursowy wynosi +5%. Każde kolejne zdarzenie to wyższy bonus. Typując kupon z 14 zdarzeniami lub więcej twój kurs zostanie powiększony o +100%.

Jak zacząć obstawiać w NobleBet?

Bukmacher NobleBet umożliwił opcję szybkiej rejestracji i pełnej. Co ważne w obu przypadkach gracz otrzyma możliwość dostępu do pełnego pakietu powitalnego.

W przypadku szybkiej rejestracji należy podać imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. W następnym kroku trzeba wpisać e-mail, nazwę użytkownika, hasło, telefon i kod bonusowy. (Podamy go za kilka dni, warto więc wstrzymać się z rejestracją, gdyż kod uruchomi specjalny bonus na start). Przed kliknięciem w przycisk “Zakończenie rejestracji” zaznacz jeszcze potwierdzenie pełnoletności i zgodności danych z prawdą.

Dzięki opcji szybkiej rejestracji możesz już korzystać z oferty NobleBet. Jeśli jednak będziesz chciał wypłacić pieniądze musisz dokonać pełnej rejestracji. Możesz założyć pełne konto już na początku, wystarczy, że po wypełnieniu powyższych danych klikniesz w button “Pełna rejestracja”. Możesz też dokonać tego w kiedy indziej.

Tak czy inaczej, przed wypłatą środków, musisz uzupełnić dane takie jak: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Do tego należy załączyć zdjęcie lub skan tego dokumentu (przód i tył).

Nowe konto w NobleBet
Rejestracja Noblebet krok 2
Pełna rejestracja w NobleBet

Oferta na Zakłady Bukmacherskie Online

Oferta zakładów bukmacherskich również wygląda imponująco. W NobleBet dostępnych jest do obstawiania prawie 50 dyscyplin sportowych.

NobleBet zakłady bukmacherskie

W tym ponad 1000 rynków na piłkę nożną i powyżej 150 na hokej oraz tenis.

Świetnie prezentuje się także oferta e-sportowa. W zakładce e-sportowej bukmachera znajdziemy m.in takie gry jak CS : GO, Overwatch, LoL, Dotę 2, Starcraft 2, Hearthstone czy Rainbow Six. Dostępne są esportowe zakłady na żywo i przedmeczowe.

Noblebet ma w swojej ofercie również zakłady na sporty wirtualne. Prezentują się one bardzo dobrze, jeśli chodzi o grafikę – obraz jest duży, a generowane komputerowo spotkania wyglądają jak prawdziwe.

Oferta zakładów live również jest bardzo przyzwoita, możemy typować piłkę nożną, koszykówkę, hokeja, tenisa czy siatkówkę, ale również esporty, snookera czy rzutki. Warto dodać, że niektóre zdarzenia posiadają nawet blisko 100 różnych zakładów, co jest wynikiem co najmniej przyzwoitym. Noblebet posiada również transmisje na żywo z wydarzeń sportowych.

Płatności

Aby móc stawiać zakład, po założeniu konta należy dokonać wpłaty na konto bukmachera. Zaloguj się i przejdź do zakładki „Płatności”. Wybierz sposób płatności, który najbardziej Ci odpowiada oraz kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na grę.

Noblebet metody płatności

Póki co w NobleBet wpłacisz środki za pomocą takich metod, jak: 

 • Paysafecard
 • Paymenticon
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Dotpay Cards
 • Blik

W przypadku Paysafecard minimalna wpłata wynosi 20 zł, a maksymalna 3000 zł. Minimalna wpłata dla innych metod płatności to 10 zł, a maksymalna 1000 zł. Każda z metod jest błyskawiczna, więc pojawi się na Twoim koncie po kilku sekundach.

U bukmachera możesz też dokonać szybkiej wypłaty wygranych pieniędzy. Opcja ta działa dla banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole oraz Getin Bank. Korzystając z tej opcji środki znajdą się na koncie bankowym w 10 minut. Dodatkowo wypłaty dokonasz również na rachunek bankowy lub na e-wallet Paymenticon. Jeśli twój bank nie znajduje się na liście pieniądze mogą dotrzeć na konto w 2-3 dni robocze.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 zł, natomiast wypłacić można min. 25 zł.

Opinie o bukmacherze NobleBet

Naszym zdaniem bukmacher NobleBet ma duże predyspozycje do tego, aby dołączyć do grona najlepszych buków na rynku. Już na samym starcie pokazał świetny produkt. Wrażenie robi zwłaszcza wysoki bonus powitalny, dobre warunki obrotu, ciekawa oferta zakładów (w tym na e-sporty i sporty wirtualne) i rozbudowany system płatności. Dobrze wypadają również rynki zdarzeń, szczególnie jeśli chodzi o zakłady na handicapy, które należą do najlepszych na polskim rynku. Duży plus należy się również za ciekawe promocje dla graczy. Bukmacher powinien popracować jeszcze nad kursami na niektóre dyscypliny i dopracować swoją aplikację mobilną, w której jednak drzemie naprawdę spory potencjał.

Plusy

 • atrakcyjne kursy na piłkę nożną
 • świetna obsługa klienta
 • dobra oferta rynków
 • błyskawiczne wypłaty

Minusy

 • strona długo się wgrywaj
 • aplikacja wymaga dopracowania
 • niskie kursy na esport i tenis 
 • brak obsługi e-walletów Skrill i Neteller

Co warto wiedzieć o NobleBet

 • Sponsor drużyny piłkarskiej Śląska Wrocław
 • Licencję otrzymał w styczniu 2019 roku, a serwis online ruszył we wrześniu 2019 roku
 • Jest partnerem portalu “Łączy nas pasja”

FAQ

Jaki jest bonus powitalny w Noblebet?

Klienci tego bukmachera mogą skorzystać z aż trzech ofert powitalnych oraz szeregu innych korzyści, jeśli tylko zdecydują się zarejestrować u niego konto. Łączna wartość jaką można otrzymać to 2055 zł.

Czy bukmacher Noblebet ma opcję cash-out?

Tak. NobleBet umożliwia swoim klientom wcześniejsze zamknięcie kuponu, jeśli na kuponie nie ma żadnego nietrafionego zdarzenia.

Czy bukmacher oferuje błyskawiczne wypłaty?

Tak. NobleBet obsługuje błyskawiczne wypłaty w niektórych bankach, takich jak mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole i Getin Bank.

Czym jest Gentelman’s Club?

Jest to specjalny klub, a właściwie program, do którego trafić mogą najbardziej lojalni i aktywni użytkownicy serwisu NobleBet. Zyskują oni dostęp do szeregu korzyści, takich jak możliwość uzyskania zaproszeń na różnego rodzaju eventy, czy też indywidualne konsultacje z opiekunem klienta.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close