Noblebet kod promocyjny

Od 16.01.2023 r. bukmacher Noblebet przestał funkcjonować i połączył się z LVBET. Zamiast założenia konta w Noblebet, rekomendujemy właśnie rejestrację u tego bukmacher. Ofertuje on bardzo korzystną ofertę na start, w której skład wchodzi m.in. bonus bez depozytu, który pozwoli wam na grę za darmo w LVBET! Otrzymasz również bonusy od wpłat oraz zakład bez ryzyka.

Jaki jest Noblebet kod promocyjny?

Noblebet kod promocyjny to: NBVIP. Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji i zgarnij najwyższy bonus na start 1555 PLN. Noblebet kod promocyjny NBVIP zapewnia specjalny freebet 35 zł, 1500 zł bonusów od depozytów oraz freebet 20 zł na aplikację. Dodatkowo przez 30 dni będziesz mógł grać bez podatku.

Noblebet kod bonusowy:NBVIP
Kwota bonusu1555 PLN
Freebet od wpłaty:35 PLN
Bonusy od depozytów1500 PLN
Freebet na aplikacje20 PLN
Noblebet bonus na start

Aby skorzystać z podwyższonej oferty powitalnej do 1555 PLN, musisz przy rejestracji wykorzystać kod bonusowy Noblebet: NBVIP wpłacić min. 50 PLN. Noblebet kod bonusowy sprawi, że zgarniesz freebet 35 PLN, którego nie znajdziesz w podstawowej ofercie Noblebet. Otrzymasz także bonusy od wpłat oraz bardzo korzystny freebet na aplikację. Łącznie możesz odebrać nawet 1555 PLN!

Noblebet kod bonusowy – oferta na start

Poniżej opiszemy jak dokładnie działa Noblebet bonus na start i co trzeba zrobić, aby go otrzymać. Warto podkreślić, że Noblebet zajmuje miejsce w TOP 10 bukmacherów. Ustępuje on niewielu firmom, a znaczący wpływ na tak wysoką pozycję mają opisywane przez nas poniżej bonusy.

Noblebet kod promocyjny

Noblebet kod promocyjny – freebet 35 PLN

Zaczynamy od najatrakcyjniejszego bonusu, który będziesz mógł wykorzystać tylko, jeśli wpiszesz kod bonusowy Noblebet. Oto jak odebrać i wykorzystać freebet 35 PLN.

 1. Osoby, które zarejestrują się z kodem NBVIP otrzymają ekskluzywny Noblebet freebet od pierwszej wpłaty 35 zł.

 2. Po rejestracji konta należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł. Następnie postawić za środki własne swój pierwszy zakład za co najmniej 50 zł i z kursem łącznym min. 1.85.

 3. Otrzymasz następnie freebet 1 zł z mnożnikiem x35.

 4. Freebet można wykorzystać w zakładach kombi składających się z min. 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu co najmniej 3.00 oraz min. kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.30. Bonus ważny jest 30 dni od momentu aktywacji.

 5. Wygraną z bonusu należy obrócić 2 razy na kuponie z kursem nim. 1.85 (kurs poj. w zakładach kombi min. 1.40). Obrót nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym.

Bardzo prosty bonus, który wymaga od nas wpłaty w wysokości tylko 50 zł. Jego dużym plusem jest również tylko dwukrotny obrót wygraną z freebetu. Pamiętaj, że na wykorzystanie freebetu masz 30 dni po jego aktywacji. Ewentualną wygraną możesz obrócić już bez żadnych ograniczeń czasowych.

Noblebet bonus od depozytów

Bonusy od depozytu w Noblebet składają się z trzech bonusów:

 • Za pierwszy depozyt jest to 100% do 500 zł
 • Za drugi depozyt – 50% do 800 zł
 • Za trzeci depozyt – 100% do 200 zł na sporty wirtualne i gry karciane

Noblebet bonus 100% od 1. wpłaty do 500 zł

 • Załóż konto z kodem NBVIP
 • Po rejestracji konta wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł (zalecamy jednak wpłatę min. 50 PLN, abyś otrzymał także freebet 35 PLN)
 • Przy wpłacie zaznacz pole „BONUS POWITALNY 500 PLN”. Wówczas otrzymasz bonus 100% do 500 zł
 • Bonus i depozyt trafią na konto bonusowe
 • Środki bonusowe (bonus + depozyt) należy obrócić 4 razy po kursie min. 1.85
 • Na obrót gracz ma 30 dni od przyznania bonusu
 • Zagranie za środki bonusowe będzie możliwe po zaznaczeniu przycisku „użyj bonusu” na kuponie

Aby otrzymać bonus od pierwszej wpłaty należy dokonać depozytu za min. 10 zł, zaznaczając w zakładce „Wpłata” Bonus powitalny 500 PLN. Po wpłacie bonus i depozyt trafią na konto bonusowe. Przyznane środki będą aktywne 30 dni. W tym czasie musisz dokonać 4-krotnego obrotu sumą bonusu i depozytu po kursie min. 1.85. Nie zaliczają się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Zagranie za środki bonusowe będzie możliwe po uaktywnieniu przycisku „użyj bonusu” na kuponie i potwierdzeniu przyciskiem „bonusowy zakład”. Po dokonaniu obrotu wygrane trafią na konto depozytowe.

Bonus 50% od 2. wpłaty do 800 zł

 • Wpłać drugi depozyt min. 10 zł (Paysfecard 20 zł)
 • Po wpłacie otrzymasz bonus 50% od wpłaty do 800 zł.
 • Bonus zostanie wypłacony w postaci 5% wpłaconego depozytu z mnożnikiem kursu x10
 • Bonus musisz wykorzystać na kupon AKO z kursem min. 3.00 (kurs poj. selekcji 1.31) w ciągu 30 dni
 • Następnie należy obrócić depozyt 3-krotnie na kuponach z kursem min. 1.85 (kurs poj. selekcji min. 1.40) – nie ma żadnego ograniczenia czasowego

Wątpliwości u graczy zawsze budzi kwestia mnożnika x10. Nie należy się jednak martwić, bo finalnie otrzymasz bonus w postaci 50% do 800 zł. Poniżej prezentujemy przykład, który powinien rozjaśnić tę kwestię:

 • Gra bez mnożnika 800 PLN (704 PLN netto ) x 3.00 = 2112 PLN
 • Gra z mnożnikiem 80 PLN (70.4 PLN netto) x 3.00 x 10 = 2112 PLN

Kwota jest więc ta sama, tylko sposób przedstawienia jest inny. Pamiętaj również, że najpierw musisz w całości wykorzystać bonus na zakład AKO z kursem min. 3.00. Następnie należy obrócić depozyt 3-krotnie na kuponach AKO z kursem 1.85. Dopiero wtedy bonus będziesz mógł wypłacić.

Bonus od 3. depozytu 100% do 200 zł na gry i sporty wirtualne

 • wpłać trzeci depozyt min. 10 zł (Paysafecard 20 zł)
 • po wpłacie otrzymasz bonus 100% do 200 zł
 • bonus i depozyt trafia na konto bonusowe
 • środkami bonusowymi (depozyt + bonus) należy obrócić 5 razy po kursie min. 1.85 wyłącznie na zakładach na gry karciane i/lub sporty wirtualne
 • obrotu należy dokonać w ciągu 30 dni

Wpłacając trzeci depozyt w wysokości min. 10 zł otrzymasz bonus do 200 zł do wykorzystania na sporty wirtualne i gry karciane. To ciekawa opcja, gdyż niewielu bukmacherów decyduje się na promocję na start dedykowaną sportom wirtualnym czy karciankom. Minusem jest tylko to, że należy obracać zarówno bonusem, jak i depozytem.

Kod bonusowy Noblebet – 20 PLN na start w aplikacji

Noblebet zakłady

Większość graczy korzysta podczas typowania zakładów z aplikacji mobilnej. Dla nich właśnie Noblebet oferuje promocję od pierwszego zakładu postawionego w aplikacji. Co zrobić, aby z niej skorzystać?

 • zarejestruj konto w Noblebet i pobierz najnowszą wersję aplikacji
 • postaw pierwszy zakład za środki własne w aplikacji za stawkę min. 20 zł i po kursie min. 2.00
 • po rozliczeniu kuponu otrzymasz bonus 20 zł
 • należy nim obrócić 3 razy po kursie min. 1.85
 • by zagrać za bonus należy uaktywnić go na kuponie zaznaczając opcję “użyj bonusu”
 • bonus jest ważny 30 dni

Aby go otrzymać należy pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim urządzeniu. Warto dodać, że bukmacher posiada wersję apki na Android i iOS. Następnie korzystając z aplikacji należy postawić zakład spełniający warunki promocji. Po rozliczeniu zakładu gracz otrzyma bonus 20 zł. Co ważne, do akcji kwalifikują się wygrane jak i przegrane zakłady postawione za środki z konta depozytowego. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu. Nie można go wykorzystać na zakłady systemowe, gry karciane i sporty wirtualne.

Pozostałe bonusy

Noblebet przygotował także kilka innych atrakcyjnych elementów oferty powitalnej. Mowa tu w szczególności o możliwości gry bez podatku i bonusie wirtualnym.

30 dni bez podatku

Dodatkowo Noblebet wprowadził opcję 30 dni gry bez podatku po rejestracji. Do promocji liczą się zakłady KOMBI składające się z co najmniej 3 zdarzeń i łącznym kursem min. 2.20. Gdy kupon spełni te warunki Noblebet doda do wygranej 14 %.

Bonus wirtualny 300 PLN na start

Istnieje również alternatywny bonus powitalny w Noblebet. Po rejestracji wpłacając depozyt min. 10 zł i zaznaczając opcję “Bonus wirtualny 300 PLN” otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do 300 zł. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc razem środki bonusowe, które możesz wykorzystać na sporty wirtualne. Podlegają one 5-krotnemu wymogowi obrotu. Jeśli gracz wybierze ten bonus traci możliwość otrzymania bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 1250 zł. Ma jednak dostęp do wszystkich pozostałych promocji powitalnych.

Opcja cash-out

cashout w noblebet

Dzięki funkcji cashout mamy możliwość zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem kuponu, a co za tym idzie przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeśli wszystkie zakłady na Twoim kuponie są wygrane lub nierozstrzygnięte możesz zamknąć zakład lub zakłady, niwelując tym samym ryzyko przegranej.

Na stronie automatycznie pojawi się ikonka cashout, jeśli dany zakład będzie się kwalifikował do wcześniejszego zamknięcia. Z opcji cash-out w Noblebet skorzystasz w przypadku zakładów pojedynczych i kombi na zakłady przedmeczowe i live. Bukmacher zastrzega jednocześnie, że opcja ta nie jest dostępna dla wszystkich rodzajów zakładów i żeby została aktywowana musi zostać spełnionych kilka warunków.

Promocje na zakłady – darmowe bonusy dla graczy

W NobleBet skorzystamy z kilku promocji. Jedne są stałe, inne tymczasowe. Tradycyjnie znalazły się bonusy na zakłady AKO i sporty wirtualne. Jest też program lojalnościowy.

Gentleman’s Club dla najlepszych graczy

Gentleman's Club w Noblebet

Dla wyjątkowych graczy powstał program lojalnościowy Klub Dżentelmenów. Można do niego dołączyć tylko wtedy, gdy otrzymamy zaproszenie od bukmachera. Kto może liczyć na takie zaproszenie? Wierni gracze, którzy wpłacają wysokie depozyty, grają odważnie i często. Na jakie profity mogą liczyć członkowie klubu? Każdy otrzyma kontakt do swojego indywidualnego opiekuna, który zadba o najwyższy poziom usług. Wszelkie zgłoszenia członków klubu rozpatrywane są w trybie pilnym, również te dotyczące wypłat. Przewidziane są także zaproszenia na wyjątkowe eventy sportowe, dedykowane promocje oraz turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Odzyskaj 20% za sporty wirtualne

Interesują Cię sporty wirtualne? Dzięki promocji Noblebet co tydzień możesz otrzymać 20% zwrotu za przegrane zakłady. W ten sposób odzyskasz od 10 zł do maksymalnie 100 zł. Bonus wypłacisz po 6-krotnym obrocie po kursie minimalnym 1.45. Możesz wykorzystać go na zakłady na sporty wirtualne.

Bonus 25 pln na e-sporty

Coś dla fanów e-sportu. Gracze, którzy obrócą w ciągu tygodnia (od piątku do czwartku) 150 zł netto na wydarzenia z oferty e-sportowej otrzymają ekstra bonus 25 zł. W akcji biorą udział tylko wybrane wydarzenia z oferty na e-sport. Ich listę znajdziesz na stronie bukmachera.

Królewskie Kursy

Codziennie bukmacher przygotowuje co najmniej jedno zdarzenie, które ma najwyższy kurs na rynku. Można je łączyć z innymi zdarzeniami. Z kolei w weekendy Noblebet dorzuca jeszcze więcej zdarzeń z najwyższym kursem. Informacje o zakładach objętych promocją znajdziesz na stronie promocji i w mediach społecznościowych Noblebet.

Luksusowe AKO+

Noblebet zdecydował się również na wprowadzenie popularnej wśród bukmacherów promocji na kupony AKO. Tworząc kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.30 otrzymasz bonus w postaci podwyższonego kursu całkowitego kuponu. W przypadku 3 zdarzeń na kuponie bonus kursowy wynosi +5%. Każde kolejne zdarzenie to wyższy bonus. Typując kupon z 14 zdarzeniami lub więcej twój kurs zostanie powiększony o +100%.

BetBuilder

Noblebet od początku stawia na innowacje, czego najlepszym dowodem jest opcja Betbuilder. Umożliwia ona łączenie zakładów z pojedynczego wydarzenia na tym samym kuponie. Dostępność tej funkcji obejmuje obecnie wszystkie topowe ligi i rozgrywki piłkarskie (również mecze międzynarodowe), koszykarską ligę NBA, a także, już wkrótce, ligę futbolu amerykańskiego NFL. Udało nam się dowiedzieć, że pokrycie innych lig oraz sportów będzie rozszerzane systematycznie w przyszłości. Betbuilder oferuje możliwość obstawienia większej liczby zakładów dotyczących samego spotkania, drużyn, a nawet poszczególnych zawodników. Funkcja ta jest pod wieloma względami rewolucyjna i z pewnością jest ogromną zaletą tego bukmachera, która wyróżnia go na tle konkurencji. Może okazać się pomocna szczególnie, jeśli mamy dużą wiedzę na temat aktualnej formy uczestników danego pojedynku

Noblebet kod bonusowy – rejestracja

Bukmacher Noblebet umożliwił opcję szybkiej rejestracji i pełnej. Pamiętaj jednak, aby przy rejestracji użyć kod bonusowy Noblebet, który podwyższa ofertę powitalną.

 1. Krok 1

  W przypadku szybkiej rejestracji należy podać: imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL.

 2. Krok 2

  W następnym kroku trzeba wpisać e-mail, nazwę użytkownika, hasło, telefon i przede wszystkim w polu „Noblebet kod promocyjny” wpisać kod. Uzupełni się on automatycznie, jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę.

 3. Krok 3

  Przed kliknięciem w przycisk „Zakończenie rejestracji” zaznacz jeszcze potwierdzenie pełnoletności i zgodności danych z prawdą.

Dzięki opcji szybkiej rejestracji możesz już korzystać z oferty Noblebet. Jeśli jednak będziesz chciał wypłacić pieniądze musisz dokonać pełnej rejestracji. Możesz założyć pełne konto już na początku, wystarczy, że po wypełnieniu powyższych danych klikniesz w button „Pełna rejestracja”. Możesz też dokonać tego w kiedy indziej.

Tak czy inaczej, przed wypłatą środków, należy uzupełnić dane takie jak: adres zamieszkania, miasto i kraj, typ i numer dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Do tego należy załączyć zdjęcie lub skan tego dokumentu (przód i tył).

Nowe konto w NobleBet
Rejestracja Noblebet krok 2
Pełna rejestracja w NobleBet

Płatności

Aby móc stawiać zakład, po założeniu konta należy dokonać wpłaty na konto bukmachera. Zaloguj się i przejdź do zakładki „Płatności”. Wybierz sposób płatności, który najbardziej Ci odpowiada oraz kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na grę.

Noblebet metody płatności

Póki co w NobleBet wpłacisz środki za pomocą takich metod, jak: 

 • Paysafecard
 • Paymenticon
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Dotpay Cards
 • Blik

W przypadku Paysafecard minimalna wpłata wynosi 20 zł, a maksymalna 3000 zł. Minimalna wpłata dla innych metod płatności to 1 zł, a maksymalna 1000 zł. Każda z metod jest błyskawiczna, więc pojawi się na Twoim koncie po kilku sekundach.

U bukmachera możesz też dokonać szybkiej wypłaty wygranych pieniędzy. Opcja ta działa dla banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole oraz Getin Bank. Korzystając z tej opcji środki znajdą się na koncie bankowym w 10 minut. Dodatkowo wypłaty dokonasz również na rachunek bankowy lub na e-wallet Paymenticon. Jeśli twój bank nie znajduje się na liście pieniądze mogą dotrzeć na konto w 2-3 dni robocze.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, natomiast wypłacić można min. 10 zł.

Oferta na Zakłady Bukmacherskie Online

Noblebet udowodnił, że po pojawieniu się na rynku, bukmacher może szybko się rozwinąć. Podobną drogą poszli nowi bukmacherzy, tacy jak BetX i Betters.

NobleBet zakłady bukmacherskie

Jeśli chodzi ofertę zakładów w Noblebet trzeba podkreślić bardzo dużą liczbę rynków na piłkę nożną, hokej i koszykówkę. Te dyscypliny objęte są BetBuilderem i Player Bets, dzięki czemu możemy sami kreować zakłady.

Świetnie prezentuje się także oferta e-sportowa. W zakładce e-sportowej bukmachera znajdziemy m.in takie gry jak CS : GO, Overwatch, LoL, Dotę 2, Starcraft 2, Hearthstone czy Rainbow Six. Dostępne są esportowe zakłady na żywo i przedmeczowe.

Noblebet ma w swojej ofercie również zakłady na sporty wirtualne. Prezentują się one bardzo dobrze, jeśli chodzi o grafikę – obraz jest duży, a generowane komputerowo spotkania wyglądają jak prawdziwe. Dodatkowo w Noblebet można typować gry karciane. Aktualnie w ofercie jest tylko wojna, ale z pewnością wkrótce pojawią się kolejne gry.

Oferta zakładów live również jest bardzo przyzwoita, możemy typować piłkę nożną, koszykówkę, hokeja, tenisa czy siatkówkę, ale również esporty, snookera czy rzutki. Warto dodać, że niektóre zdarzenia posiadają nawet blisko 100 różnych zakładów, co jest wynikiem co najmniej przyzwoitym. Noblebet posiada również transmisje na żywo z wydarzeń sportowych.

Kod promocyjny Noblebet to NBVIP. Aktywuje on ekstra bonus 35 zł, co razem z ofertą powitalną daje łącznie 1555 zł na start.

Tak, NobleBet umożliwia swoim klientom wcześniejsze zamknięcie kuponu, jeśli na kuponie nie ma żadnego nietrafionego zdarzenia.

Tak. NobleBet obsługuje błyskawiczne wypłaty w niektórych bankach, takich jak mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole i Getin Bank.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close