• typy
 • High League – kursy bukmacherskie

High League – kursy bukmacherskie

event background
analiza:

Don Diego to zawodnik, który ma zdecydowanie chłodniejszą głowę, lepszą kondycje i znacznie bardziej rozbudowane umiejętności. Nie ulega wątpliwości, że Kubiszyn ma niemal wszystkie atuty w swoich rękach i naszym zdaniem odniesie zwycięstwo przed czasem.

20 czerwca o godzinie 20:00 w ramach High League 3: Extra odbędzie się przełożona walka wieczoru High League 3 pomiędzy Don Diego i Denisem. Sprawdźcie kursy i typy na ten pojedynek.

Don Diego – Denis – kursy bukmacherskie

Obstawianie walki Don Diego z Denisem będzie możliwe wyłącznie w Fortunie. Jeśli zarejestrujesz tam konto, otrzymasz m.in. 600 zł zakładu bez ryzyka do wykorzystania na walkę. Oto kursy na starcie Don Diego vs Denis:

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
Denis2,25Don Diego1,50
Kursy sprawdzone 20.06.2022 r.

Don Diego – Denis – typy bukmacherskie

Przechodzimy teraz do typów na walkę Don Diego – Denis. Przed galą High League 3 specjalnie dla nas swoje typy i analizę przedstawili Kuba Nowaczkiewicz, Tromba i Żeton. Cała trójka była zgodna – walkę powinien wygrać Don Diego.

Również my przygotowaliśmy typy na walkę Don Diego z Denisem. Oto nasze propozycje:

Nasz typ:
Don Diego wygra przed czasem
kurs: 1,75
Postaw w Fortunie
Nasz typ:
Walka zakończy się w 2. rundzie
kurs: 4,00
Postaw w Fortunie

„Don Diego” jest obecnie najwyżej notowanym zawodnikiem rankingu federacji BKB „Gromda”. Ma na koncie ogromne sukcesy w kickboksingu, w tym złote medale Mistrzostw Polski, wygrane na Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata, czy krążki różnego kruszcu z Pucharu i Mistrzostw Europy. Zdobywał również medale MP w boksie amatorskim. Pokazuje to jak wysokiej jakości jest to sportowiec i w walce z Denisem będzie miał całą masę atutów.

Zwłaszcza, że jego rywal poza agresją i siłą fizyczną jest pod względem technicznym bardzo surowy. Kondycja także nie jest atutem mocno „nabitego” Denisa. Jeśli już szukać szans torunianina, to może być to jakiś „Lucky Punch” w pierwsze fazie walki. Naszym zdaniem taki scenariusz nie będzie miał jednak miejsca, ponieważ Don Diego nawet w przypadku tarapatów potrafi wyjść z opresji. Przewidujemy, że w 2. rundzie Don Diego rozbije zmęczonego rywala i wygra przed czasem.

Obstawiaj także
Prime MMA - kursy bukmacherskie
Prime MMA – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Denis vs Don Diego – gdzie oglądać?

Pojedynek Denis vs „Don Diego” będą mogli obejrzeć widzowie, którzy wykupili dostęp PPV lub bilety na galę High League 3. Ponadto będzie można wykupić transmisję za 9,99.

High League bukmacher – którego wybrać?

Bukmacherzy coraz częściej starają się na wyłączność pozyskać prawa do poszczególnym gal sportów walki. Tak jest w przypadku High League. Starcia tej gali obstawiać można wyłącznie u jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce – Fortunie.

Fortuna High League

Fortuna od początku jest oficjalnym partnerem organizacji High League. Ma dzięki temu wyłączność na kursy na to wydarzenie na polskim rynku i nie znajdziemy ich u żadnego innego bukmachera. Gracze, obstawiający pojedynki Fortuna High League mogą korzystać z rynków takich jak:

 • Zakład na zwycięzcę  
 • Sposób zwycięstwa
 • Powyżej/ponizej rund
 • Przedział rund, w który zakończy się walka

Ponadto bukmacher zapewnia specjalne promocje na gale High League. Są one dostępne bliżej pojedynków i gdy tylko się pojawią, opiszemy je w tym miejscu.

High League obstawianie – karta walk

W tym miejscu znajdziecie aktualizowaną kartę walk High League 3. Poniżej prezentujemy już potwierdzone pojedynki.

High League 3 – zakłady

Teraz w ramach podsumowania prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje związane z typowanie walki Denis vs Don Diego.

Data pojedynku20 czerwca 2022 r.
Gdzie obstawiać galęFortuna
Gdzie oglądać galęhighlive.tv
Kurs na Don Diego1,55
Kurs na Denisa2,15

High League – typy

Poniżej przedstawiamy typy naszych ekspertów na zakończone walki High League 3. Na zielono zaznaczyliśmy skuteczne typy, a na czerwono typy nietrafione.

WalkaNasz TypKubaTrombaŻeton
Alberto Simao – Marcin DubielMarcin DubielAlberto SimaoAlberto SimaoAlberto Simao
Robur WK – Hardkorowy KoksuRobur WKRobur WKRobur WKRobur WK
Lil Masti – ZusjeLil MastiLil MastiLil MastiLil Masti
Alanik – Dawid ZałęckiDawid ZałęckiAlanikDawid ZałęckiDawid Załęcki
Ewa Brodnicka – KamiszkaEwa BrodnickaKamiszkaKamiszkaEwa Brodnicka
Lukas TV – Kamil KossakowskiKamil KossakowskiKamil KossakowskiKamil KossakowskiKamil Kossakowski
Scarface – TarzanScarfaceScarfaceScarfaceTarzan
Kolar – Alan CzłowiekuKolarKolarAlan CzłowiekuKolar
5/84/86/87/8

Najskuteczniejszym typerem okazał się Żeton, który otarł się o komplet. Bardzo skutecznie obstawiał również Tromba.

Alberto Simao – Marcin Dubiel – typy

event background

Alberto Simao to urodzony w Moskwie, jednak związany z Polską od najmłodszych lat twórca z wytwórni Malika Montany, GM2L. Mimo iż jak dotąd nie miał okazji stoczyć oficjalnego pojedynku, to wydaje się być naturalnie predysponowany do mieszanych sztuk walki – 28-latek ma ok. 2 metrów wzrostu, sportową sylwetkę i twardy uliczny charakter, który może zaprocentować w klatce. Ma na koncie również sparingi z Kacprem Błońskim (3-0, 1 Sub), podczas których ponoć wypadał bardzo korzystnie. Co ciekawe, występ na gali High League zaliczył już jego brat Josef Bratan (1-0), który w swoim debiucie pokonał Gabriela „Cesarza Narcyza” Bystrzyckiego (0-1).

Marcin Dubiel był do tej pory związany z organizacją Fame MMA, dla której stoczył 3 pojedynki. W swoim debiucie musiał co prawda uznać wyższość Kacpra „Blonsky’ego” Błońskiego (3-0, 1 Sub), jednak w dwóch swoich kolejnych występach nie pozostawił swoim rywalom, Cezaremu „Czarowi” Nyklowi (0-1) i Wojciechowi „WIP Brosowi” Przeździckiemu (0-1), żadnych złudzeń. Marcin Dubiel ma dobre warunki fizyczne – ma 183 cm wzrostu i 188 cm zasięgu. Do tej pory występował w kategorii półśredniej. Ma 26 lat. Trenuje od blisko dwóch lat pod okiem cenionego trenera, Przemysława Szyszki.

Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają Simao. Biorąc pod uwagę jego świetne warunki fizyczne nie powinno to specjalnie dziwić. Pamiętajmy jednak, że Marcin Dubiel to zawodnik doświadczony, który od dłuższego czasu regularnie trenuje mieszane sztuki walki, czyniąc przy tym widoczne postępy. Tym samym, z dużą dozą ostrożności przy ustalaniu stawki, skłaniam się ku obstawieniu wygranej byłego członka youtubowego Teamu X.

 • Nasz typ: Marcin Dubiel wygra – kurs 3,60 w Fortunie

Robur WK – Hardkorowy Koksu – typy

event background

34-letni Robert Orzechowski to oczywiście jedna czwarta składu „WK”. Przez ostatnie miesiące miał okazję brać czynny udział w przygotowaniach do występów w klatce swoich kolegów – Pawła „Ponczka” Sikory (1-1) i Michała „Owcy” Owczarzaka (0-1), a w Internecie nie brakuje filmików prezentujących jego umiejętności. „Robur WK” trenuje również w 5D Gym Clubie u słynnego Norberta Daszkiewicza. Z tego co wiadomo, cechuje go znakomita wydolność. Ma również bardzo dobre warunki fizyczne – mierzy 190 cm wzrostu i waży około 90 kilogramów. Należy jednak spodziewać się, że do walki z najbliższym rywalem nabierze trochę masy.

Robert Burneika to człowiek-instytucja, jeśli chodzi o kulturystykę. Kilka lat temu cieszył się ogromną popularnością. Był jednocześnie jednym z pierwszych freak fighterów w Polsce – w klatce zadebiutował w 2012 roku, a więc lata przed powstaniem formatów typu Fame MMA czy High League. Znokautował wówczas błyskawicznie Marcina „El Testosterona” Najmana (5-6, 4 KO, 1 Sub). Na koncie ma również dyskusyjną wygraną z Marcinem Ozdobą (0-3) oraz szybką porażkę z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem (4-5, 3 KO, 1 Sub) na gali KSW 39 w 2017 roku. Był to jego ostatni występ w MMA. „Hardkorowy Koksu” mierzy 175 cm i waży grubo ponad 100 kg.

Mimo iż Robert Burneika będzie miał w tym starciu przewagę doświadczenia, masy i najprawdopodobniej również siły, wydaje się, że ciężko będzie mu pokonać młodszego rywala z lepszą kondycją. „Robur WK” trenuje MMA od miesięcy i należy spodziewać się, że już teraz bardzo wiele potrafi. Jeśli podejdzie do tego starcia z odpowiednim nastawieniem mentalnym, to powinien poradzić sobie ze znacznie starszym przeciwnikiem, zakładając, że szanse „Hardkorowego Koksa” w tym pojedynku będą z każdą minutą maleć. Tym samym, typuję wygraną Roberta Orzechowskiego przed czasem.

 • Nasz typ: Robur WK wygra – kurs 1,25 w Fortunie

Lil Masti – Zusje – typy

event background

Aniela Bogusz uznawana jest za najbardziej utalentowaną polską freak fighterkę. Jej rekord w MMA to 3-0 (2 KO, 1 Sub). W swoim ostatnim występie pokonała utytułowaną bokserkę, Ewę „Kleo” Brodnicką (0-1). Ma na koncie również wygrane z Martą „Linkimaster” Linkiewicz (5-1, 2 KO) i Adą Śledź (0-1). W przeszłości, „Lil Masti” z sukcesami trenowała zapasy. Bardzo dobrze radzi sobie również w technikach grapplerskich. Na galach freaków występuje od 2019 roku. Ma 32 lata i 170 cm wzrostu. Trenuje w gymie Uniq Fight Club.

Kamila Smogulecka, znana obecnie jako „Zusje” Astefiewa, należy do najpopularniejszych polskich Influencerek – ma ponad 3 miliony followersów na Instagramie. 26-latka rozpoczęła swoją przygodę z MMA w 2020 roku. Ma na koncie wygrane z Dagmarą Szewczyk (0-1) i Martą „Martirenti” Rentel (0-2) oraz porażki z Martą Linkiewicz i Kamilą Wybrańczyk (1-2, 1 Sub). Łodzianka ma 172 cm wzrostu i 170 cm zasięgu ramion. Miała okazję trenować m. in. z Pawłem Bombą i Bartoszem Cyrkiem.

Pojedynek ten zapowiada się ciekawie nie tylko ze względu na zasady na jakich zostanie stoczony. Obydwie zawodniczki udowadniały już, że walczyć potrafią, jednak zdecydowaną faworytką tego starcia będzie „Lil Masti”. Nawet jeśli nie będzie mogła skorzystać ze swoich ulubionych technik, wydaje się mieć znacznie więcej atutów również w stójce. Jej rywalce nie powinno co prawda zabraknąć motywacji, jednak obstawiam, że „królowa freak fightów” zdoła zakończyć ten pojedynek przed czasem.

 • Nasz typ: Lil Masti wygra – kurs 1,15 w Fortunie

Kleo – Kamiszka – typy

event background

Pojedynek dwóch mocnych zawodniczek w MMA. Obydwie dzieli przepaść, jeśli chodzi o doświadczenie w sportach walki, jednak ze względu na odmienne style, które reprezentują, wynik tego starcia wydaje się być sprawą otwartą.

Ewa Brodnicka to legenda polskiego boksu kobiet i jedna z najbardziej utytułowanych pięściarek znad Wisły. W MMA zadebiutowała niedawno, bo w sierpniu ubiegłego roku. Nie sprostała wówczas Anieli Bogusz chociaż przed walką bukmacherzy właśnie w niej upatrywali faworytkę tego pojedynku. Była zapaśniczka bezlitośnie obnażyła braki parterowe „Kleo” i wygrała przez TKO w 3. rundzie. Była mistrzyni świata WBO nie zrezygnowała jednak z dalszych treningów mieszanych sztuk walki. 37-latka ma 173 cm wzrostu i 179 cm zasięgu.

Kamila Wybrańczyk również powraca do klatki po bolesnej i dość niespodziewanej porażce. Partnerka boksera Artura Szpilki nie sprostała mocniejszej fizycznie Annie Andrzejewskiej (1-1) podczas listopadowej gali Fame MMA 12. Wcześniej, zanotowała wygraną z „Zusje” i porażkę przez niejednogłośną decyzją w walce o tytuł Fame MMA z „Linkimaster”. W przeciwieństwie do swojej najbliższej rywalki specjalizuje się w walce w parterze, a swoje umiejętności doskonali pod okiem wybitnego grapplera Jędrka Loski. „Kamiszka” ma 35 lat i 162 cm wzrostu. 

Faworytką bukmacherów w tym starciu zawodniczek reprezentujących zupełnie odmienne style jest Ewa Brodnicka. Chociaż jej rywalka góruje nad nią doświadczeniem w MMA i najpewniej również umiejętnościami walki parterowej, należy spodziewać się, że była bokserka odrobiła lekcje po dotkliwej porażce z „Lil Masti” i tym razem nie pozwoli tak łatwo sprowadzić się do pozycji leżącej. Należy spodziewać się, że „Kleo” będzie starała się dyktować warunki w stójce i punktować „Kamiszkę”. Biorąc pod uwagę fakt, że jest sportsmenką z krwi i kości, a do tego wyraźnie góruje nad rywalką warunkami fizycznymi, typuję, że zaliczy swoją pierwszą wygraną w formule MMA.

 • Nasz typ: Kleo wygra – kurs 1,25 w Fortunie

Lukas TV – Kamil Kossakowski – typy

event background

Bezpośredni pojedynek dwóch uczestników „walki trzech”, która miała miejsce na pierwszej gali tej federacji. Ich pierwsze starcie wywołało spore kontrowersje, a obydwaj zawodnicy mają sobie sporo do wyjaśnienia.

Łukasz Wdowiak znany jest przede wszystkim ze swojej działalności na kanale „Lukas TV”. Specjalizuje się w nagrywaniu pranków na przypadkowych osobach, a jego kanał subskrybuje ponad 800 tysięcy widzów. Swój pierwszy i jak dotąd jedyny pojedynek stoczył na premierowej gali HL. Pokonał wówczas „Bunia” i Kossakowskiego, jednak wygrana nie przyniosła mu chluby, a on sam nie wypadł w niej najlepiej. „Lukas TV” ważył wówczas nieco ponad 72 kg. Ma 28 lat. Pochodzi z Lublina.

Kamil Kossakowski to członek discopolowego zespołu Disco Boys. Mieszane sztuki walki trenuje już od dłuższego czasu w Black Belt Academy pod okiem znanego specjalisty od krav magi, Kamila Panka. W swoim debiucie MMA pokazał się z bardzo dobrej strony, zaskarbiając sobie sympatię widzów, mimo iż pojedynek przegrał. Warto odnotować, że miał mniej czasu na przygotowania od swoich rywali. Ma 172 cm wzrostu.

W pierwszym starciu tych fighterów „Lukas TV” połączył siły z „Buniem” i wspólnie zaatakowali Kossakowskiego. W zasadzie był to więc pojedynek dwóch na jednego, przy czym warto zauważyć, że para youtuberów miała spore problemy z tym, by pokonać gwiazdora disco polo, przy okazji wywołując negatywny odzew ze strony widowni. Ostatecznie, sędzia ogłosił niezdolność do dalszej walki Kossakowskiego w drugiej rundzie, mimo iż on sam stał na nogach i był mocno niezadowolony z werdyktu. Na HL3 będzie miał okazję potwierdzić swoją wyższość na Łukaszem Wdowiakiem, tym razem na uczciwych zasadach. Tym samym, typuję wygraną Kamila Kossakowskiego, najprawdopodobniej przed czasem.

 • Nasz typ: Kamil Kossakowski wygra – kurs 1,18 w Fortunie

Alanik – Dawid Załęcki – typy

event background

Pojedynek ten trafił do karty walk High League 3 jako ostatni. Zobaczymy w nim wyjątkowo aktywnego w ostatnich miesiącach Alana Kwiecińskiego i Dawida Załęckiego, który jest tatą Denisa, nota bene niedawnego rywala „Alanika”. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Alan Kwieciński wraca do klatki po sensacyjnej porażce z Mateuszem Murańskim (4-1, 1 KO) na majowej gali Fame MMA 14. W lutym stoczył dwa pojedynki na zasadach K-1 – przegrany z Denisem Załęckim i wygrany z dwoma rywalami – Jakubem Lasikiem i Rafałem Pazikiem. Można więc śmiało nazwać go najaktywniejszym polskim freak fighterem tego roku. „Alanik” ma na koncie występy na zawodowych galach. Walczył m. in. na FEN i Armia Fight Night. 30-latek ma 181 cm wzrostu i 183 cm zasięgu. Trenuje w WCA Fight Teamie.

Dla Dawida Załęckiego będzie to oficjalny debiut na freakowych galach. Od lat jest mocno zaangażowany w rozwój kariery swojego syna, który zresztą również zawalczy na tej gali. 45-latek twierdzi, że od 10 lat systematycznie trenuje kickboksing. Ma na koncie jeden oficjalny pojedynek w kickbokserskim Pucharze Polski. Warto dodać, że był to pojedynek wygrany. Ponadto, jak sam twierdzi, stoczył liczne pojedynki na ulicy. „Crazy” to zawodnik wagi ciężkiej.

Faworytem bukmacherów jest Dawid Załęcki. Faktem jest, że „Alanik” nie ma ostatnio najlepszej passy, a do tego do występu na High League 3 podejdzie kilka tygodni po dotkliwej porażce z „Muranem”, co może negatywnie wpłynąć na jego dyspozycję, zarówno fizyczną, jak i mentalną. Zgodzę się więc z bukmacherami i obstawię wygraną debiutanta, Dawida Załęckiego.

 • Nasz typ: Crazy wygra – kurs 1,50 @Fortuna

Scarface – Tarzan – typy

event background

Jeden z cięższych pojedynków w karcie walk tej gali z udziałem debiutanta i zawodnika, który ma na koncie jeden stoczony pojedynek w MMA. 

Dla „Scarface’a” będzie to pierwszy oficjalny występ, jednak nie jest on nowicjuszem, jeśli chodzi o sporty walki – niedawno miał wystąpić na gali RWC, jednak jego pojedynek został ostatecznie odwołany. Brał udział w przygotowaniach „Zusje” do walk w Fame MMA, nota bene będącej jego ex-partnerką, o czym sama zainteresowana poinformowała wszystkich podczas gali. Przyjaźni się z raperem Żabsonem i jest członkiem ekipy Internaziomale. Trenuje w słynnym trójmiejskim klubie „Mighty Bulls”. Jak sam twierdzi, specjalizuje się w walce w stójce.

„Tarzan” wystąpił podczas poprzedniej gali High League. Do karty walk wskoczył wówczas na ostatnią chwilę, zastępując kontuzjowanego Mariusza Sobczaka. Znany jest z występów w TTV-owskim formacie „Królowe Życia”. Mieszane sztuki walki trenuje od kilku miesięcy i jak sam twierdzi pomogły mu radzić sobie z problemami alkoholowymi – od 7 miesięcy żyje w trzeźwości. 31-latek wyróżnia się znakomitymi warunkami fizycznymi – ma 198 cm wzrostu i waży ponad 100 kilogramów.

Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają debiutantowi. Jak już wspomniałem, sztuki walki nie są dla Pawła Bomby nowością – miał w końcu w planach mierzyć się z zawodowcami, z którymi zresztą od dawna trenuje na co dzień. Obstawiam, że chociaż ustępuje swojemu przeciwnikowi wyraźnie pod względem warunków fizycznych, to zdoła wykorzystać umiejętności nabyte podczas treningów do pokonania go. Tym samym, mój typ to wygrana „Scarface’a” przed czasem.

 • Nasz typ: Scarface wygra – kurs 1,80 w Fortunie

Kolar – Alan Człowieku – typy

event background

Pojedynek dwóch młodych zawodników, którzy kilkukrotnie „startowali” do siebie podczas konferencji. Wzajemna niechęć najpewniej zostanie przeniesiona do oktagonu, gdzie obydwaj będą mogli wyjaśnić swój konflikt.

„Kolar” zadebiutował podczas pierwszej gali High League. Przegrał wówczas przed czasem z Kubą Nowaczkiewiczem (2-0, 2 KO), po tym jak lekarz nie dopuścił go do dalszej walki na skutek kontuzji kolana. Od tamtego czasu trenuje i występuje w różnego rodzaju formatach – ostatnio mogliśmy widzieć go podczas gali Alkomaster. Znany jest z ciętego języka i prowokowania swoich rywali w trakcie konferencji. Jest wysoki jak na swoją wagę – mierzy 186 cm.

„Alan Człowieku” na co dzień zajmuje się tworzeniem muzyki rapowej, jednak szerszy rozgłos zdobył za sprawą incydentu, podczas którego umyślnie przejechał człowieka. Jak dotąd, nie miał okazji występować w formule MMA. Przygotowania rozpoczął od rzucania palenia i zbijania wagi – obecnie waży 79 kilogramów, podczas gdy docelowo do walki ma stanąć w limicie 72 kg. Mieszane sztuki walki trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki. 

Biorąc pod uwagę fakt, że Alan Godziński musi sporo zrzucić do tego pojedynku w krótkim czasie, a także przewagę warunków fizycznych i doświadczenie u jego rywala, obstawiam, że „Kolar” ma duże szanse na swoje premierowe zwycięstwo w MMA. Tym samym, podobnie jak bukmacherzy, typuję wygraną kontrowersyjnego 23-letniego aktora.

 • Nasz typ: Kolar wygra – kurs 1,45 w Fortunie

High League można obstawiać wyłącznie w Fortunie

Pojedynek Denis Załęcki vs Don Diego odbędzie się 20 czerwca 2022 roku o godzinie 20:00.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close