• typy
 • High League – kursy bukmacherskie

High League – kursy bukmacherskie

Federancja High League aktualnie nie będzie organizowała żadnych gal. Na szczęście fani freak-fightów mogą być spokojnie, bo cały czas obstawiać mogą Prime MMA oraz Clout MMA

Obstawiaj freak-fighty
Prime MMA 8 kursy bukmacherskie
Prime MMA 8 – kursy bukmacherskie
Czytam więcej
Clout MMA 4 kursy bukmacherskie
Clout MMA – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

High League kursy bukmacherskie (17.06.23)

Poniżej prezentujemy najwyższe kursy bukmacherskie na galę High League 7. Kursy dostępne są wyłącznie u bukmachera Fortuna.

Zawodnik 1 Kurs KursZawodnik 2
Kubańczyk
1.53
2.25
Alberto Simao
Kuba Nowaczkiewicz
1.86
1.86
Josef Bratan
Edzio
2.25
1.53
Koro
Denis Labryga
1.38
2.67
Crazy
Tomasz Sarara
1.62
2.08
Michał Pasternak
Kursy sprawdzone 26.05.2023 r.

Na ten moment potwierdzone zostało pięć walk na High League 7. Zdaniem analityków faworytami tych pojedynków są Kubańczyk (kurs 1.45), Kuba Nowaczkiewicz (kurs 1.70) oraz Mini Majk (kurs 1.45). Tak jak wspomnieliśmy, walki możecie typować wyłącznie w Fortunie, która ma wyłączne prawa do zakładów na High League!

Kursy na High League 7

High League 7 kursy bukmacherskie – turniej Grand Prix

Poza stałą kartą walk, na High League 7 będzie można obstawiać pojedynki w ramach turnieju Grand Prix. Weźmie w nim udział 8 zawodników. Oto kursy na zwycięzcę High League Grand Prix:

 • Kurs na Lizaka: 3.00 w Fortunie
 • Kurs na Najmana: 4.50 w Fortunie
 • Kurs na Murana: 5.00 w Fortunie
 • Kurs na Super Mario: 7.00 w Fortunie
 • Kurs na Daro Lwa: 7.00 w Fortunie
 • Kurs na Japczana: 7.00 w Fortunie
 • Kurs na Szalonego Reportera: 10.00 w Fortunie
 • Kurs na Ludwiczka: 17.00 w Fortunie
Grand Prix High League kursy

Faworytami turnieju Grand Prix High League są Lizak (kurs 3.00) i Marcin Najman (kurs 4.50). Zwycięzcy ćwierćfinałów stoczą pojedynki półfinałowe na gali High League 8. Finał zaplanowany został na High League 9. Łącznie, w ramach tego turnieju, stoczonych ma zostać 7 pojedynków w drabince, z której do kolejnych rund awansują wyłącznie zwycięzcy walk.

High League obstawianie – typy bukmacherskie

Przy okazji każdej gali nasz ekspert również publikuje swoje typy na wszystkie pojedynki. Jeśli chcecie jeszcze mocniej zaangażować się w obstawianie sportów walki, to koniecznie skorzystaj z najwyższych kursów i naszych typów na KSW. Oto propozycja kuponu bez ryzyka na High League 7:

Kupon bez ryzyka w Fortunie
Bukmacher
 • Nowaczkiewicz wygra
  Nowaczkiewicz – Josef Bratan
  1.86
 • Alberto Simao wygra
  Kubańczyk – Alberto Simao
  2.05
 • Pasternak wygra
  Mini Majk – Likkleman
  2.08
Kurs całkowity 7,93
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 697,93 PLN
Graj bez ryzyka

High League typy: Nowaczkiewicz vs Bratan

Kuba Nowaczkiewiczjosef-bratan
Nowaczkiewicz wygra
Nasz typ
kurs: 1.86
Postaw w Fortunie

Bardzo ciekawe pod względem sportowym starcie na HL 7. Zobaczymy w nim dwóch niepokonanych zawodników z dywizji półśredniej, od początku związanych z federacją Malika Montany. Kuba Nowaczkiewicz, do tej pory, zanotował 3 wygrane przed czasem. Jego rywal z kolei ma na koncie 2 zwycięstwa (1 KO, 1 Sub). W przypadku Bratana, na szczególną uwagę zasługuje efektowna wygrana nad „Maciasem” (0-1).

Większe doświadczenie i warsztat MMA ma z pewnością Nowaczkiewicz, który w dodatku zawalczy przed własną publicznością. Adept Szkoły Walki Drwala trenuje od lat i ma na koncie pojedynki na galach ALMMA. Josef Bratan miał za to w przeszłości toczyć boje na ulicy, a obecnie trenuje pod okiem najlepszych fachowców z WCA Fight Teamu. Jego atutem w tym starciu będą z pewnością warunki fizyczne – jest o 13 cm wyższy od swojego rywala.

Mimo to, wydaje mi się, że lata treningów pod okiem legendarnego Tomasza Drwala i występy na amatorskich galach MMA powinny, dać wygraną Kubie Nowaczkiewiczowi. Spodziewam się, że wykorzysta swoją przewagę w technice i będzie starał się zdominować Bratana w parterze. Dodatkowej motywacji powinni dodać mu krakowscy kibice. Dlatego też, obstawię wygraną Kuby na punkty.

High League obstawianie: Kubańczyk vs Alberto

KubańczykAlbert Simao
Alberto wygra
Nasz typ
kurs: 2.05
Postaw w Fortunie

Pojedynek dwóch zaprawionych w bojach zawodników, którzy uznawani są za ścisłą czołówkę na polskiej scenie freak fightowej. Obydwaj znani są z mocnego charakteru, co najpewniej przełoży się na ostre dymy na konferencjach. Do tego każdy z nich specjalizuje się w walce w stójce, co powinno zapewnić ogromne emocje w klatce.

Dla Kubańczyka będzie to debiut w High League – do tej pory występował wyłącznie w barwach Fame MMA, gdzie dorobił się mistrzostwa w dywizji średniej. Jego bilans to 3 zwycięstwa – wszystkie przez TKO w 1. rundzie. Jego rywalami byli kolejno „Boxdel” (2-2), „L-Pro” (0-1) i Marcin Malczyński (1-2). Swój ostatni pojedynek stoczył ponad 2 lata temu. 

Alberto Simao ma na koncie 2 występy w klatce – wygraną na punkty z Marcinem Dubielem (5-2, 3 KO, 2 Sub) i porażkę przez TKO w 2. rundzie z „Tyborim” (5-1, 5 KO). Rywalizował więc z rywalami z absolutnego topu. Wyróżniają go również świetne warunki fizyczne – ma 197 cm wzrostu, a więc aż o 16 cm więcej od „Kubańczyka”. 

Biorąc pod uwagę różnicę w warunkach fizycznych oraz klasę dotychczasowych rywali, wyraźnego faworyta tego pojedynku widzę w Alberto. Ponadto, „Kubańczyk” miał długą przerwę od startów, podczas której rzekomo nie stronił od używek, a obecnie, jak sam twierdzi, zmaga się ze skutkami ubocznymi ich odstawiania. Jego rywal w tym czasie ostro trenował w WCA, wykonując spory progres. Dlatego też, obstawię wygraną Alberto Simao przed czasem.

High League obstawianie: Mini Majk – Likkleman

Mini MajkLikkleman
Mini Majk wygra
Nasz typ
kurs: 1.45
Postaw w Fortunie

Pojedynek o pas High League w dywizji zawodników niskorosłych. Tytuł należy obecnie do „Mini Majka” (2-1, 1 KO), który ma na koncie wygrane nad „Big Jackiem” (2-1, 1 KO) i Salimem Chiboubem (0-1). Za każdym razem wyraźnie dominował nad swoimi rywalami, a na pokonanie Salima potrzebował zaledwie 34 sekund. „Mini Majk” trenuje MMA od 2019 roku, kiedy przygotowywał się do głośnej walki z „Kruszwilem” (1-1, 1 KO). Ma 131 cm wzrostu.

Dla 8 cm wyższego „Likklemana” będzie to debiut w formule MMA. Brytyjczyk, do tej pory, startował wyłącznie w boksie, w którym nie zaznał goryczy porażki (bilans 4-0). Znokautował m. in. wspomnianego Salima. MMA to jednak zupełnie inny sport, a historia pokazywała wielokrotnie, że bokserzy nie są do niego stworzeni. Dlatego też, spodziewam się, że „Mini Majk” wykorzysta przewagę doświadczenia oraz umiejętności i wygra z Brytyjczykiem przed czasem.

Typy na High League: Denis Labryga – Dawid „Crazy” Załęcki

Denis Labryga - kursyDawid Załęcki
Denis Labryga wygra
Nasz typ
kurs: 1.38
Postaw w Fortunie

Kolejne starcie dwóch świetnych sportowców, tym razem, na zasadach K-1 w małych rękawicach. Denis Labryga jest równe 20 lat starszy od swojego rywala. Nie powinno więc specjalnie dziwić, że bukmacherzy i eksperci wyraźnego faworyta tego starcia widzą właśnie w zawodniku wywodzącym się z walk na gołe pięści. Dodajmy również, że Labryga ma już za sobą debiut we freak fightach – podczas gali High League 6 nie dał żadnych szans byłemu strongmanowi – Konradowi Karwatowi (2-1, 2 KO).

Denis będzie miał również wyraźną przewagę warunków fizycznych nad Dawidem Załęckim – jest od niego o 6 cm wyższy i waży kilkanaście kilogramów więcej. Mimo iż „Crazy” ma na koncie kilka spektakularnych sukcesów w K-1, na czele z efektownymi wygranymi nad Vaso Bakoceviciem (43-23-1, 26 KO, 9 Sub) i Alanem Kwiecińskim (4-7, 3 KO), będzie w tym razem wyraźnym underdogiem. Labryga to w końcu rywal znacznie młodszy, większy gabarytowo i silniejszy fizycznie. Spodz

High League typy: Tomasz Sarara – Michał Pasternak

Tomasz SararaWampir
Pasternak wygra
Nasz typ
kurs: 2.08
Postaw w Fortunie

Najbardziej sportowe starcie tego wieczoru, w którym zobaczymy dwóch wybitnych polskich atletów. Zmierzą się oni ze sobą w pojedynku bokserskim w małych rękawicach. Dla Tomasza Sarary będzie to powrót do klatki po nieoczekiwanej porażce Errolem Zimmermanem (1-1, 1 KO) na KSW 81. Sarara to jeden z najwybitniejszych polskich kickbokserów (rekord 41-7). Mimo iż ma na karku już 38 lat, cały czas startuje w różnych formułach sportów uderzanych. Najlepsze lata wydaje się jednak mieć za sobą, co było widać bo brakach kondycyjnych w jego ostatnim występie. Ma 190 cm wzrostu i 192 cm zasięgu.

Rok starszy Michał Pasternak wystąpił ostatnio w walce na zasadach K-1 – podczas Fame MMA 18 wygrał z Piotrem Szeligą (2-1, 2 KO), po tym jak jego narożnik go poddał. Popularny Wampir to przede wszystkim zawodnik MMA, jednak dysponujący mocnym uderzeniem, o czym świadczy 9 wygranych przez KO/TKO w różnych formułach. Wbrew przewidywaniom buków, to właśnie w „Wampirze” widzę faworyta tego starcia, a o jego wygranej zadecydować może przewaga wydolności. Sararę posiada jednak twardą szczękę i ciężko będzie go posłać na deski. Dlatego też, obstawię, że Pasternak wygra na punkty.

Edzio – Koro typy bukmacherskie

Starcie dwóch cenionych freestylowców, którzy tym razem sprawdzą się w formule MMA. Obydwaj mają na koncie po 1 zwycięskiej walce – „Edzio” bez problemu rozprawił się z mało utalentowanym „Czuuxem” (0-1), natomiast „Koro”, dość nieoczekiwanie, wygrał na punkty z Patrykiem „Rybą” Karasiem (2-1, 1 KO). Warto dodać, że bukmacherzy szanse obydwu z nich oceniają praktycznie 50-50.

Jeśli jednak przyjrzymy się bliżej danym na ich temat, zobaczymy, że dość wyraźną przewagę warunków ma „Koro”, który jest 9 cm wyższy od swojego rywala, a przy tym walczył w wyższej dywizji wagowej. Ma na koncie również znacznie cenniejszą wygraną – „Ryba” to w końcu pogromca bardzo solidnego „Filipka” (2-2). Z drugiej strony, „Edzio” to były nauczyciel WF-u, więc sport z pewnością nie jest mu obcy. Dlatego też, biorąc pod uwagę atuty każdego z nich, zamiast typować zwycięzcę walki, zdecyduję się na tym na zakończenie walki na punkty. 

High League Grand Prix – nasz typ

Lizak
Lizak wygra
Nasz typ
kurs: 3.00
Postaw w Fortunie

Chociaż Piotr Lizakowski jest zdecydowanie najlżejszym zawodnikiem w stawce turnieju High League Grand Prix, to właśnie od wydaje się głównym faworytem do jego wygrania. 23-latek trenuje sporty walki od 14. roku życia u czołowych fachowców od kickboksingu i MMA. Od 3 lat szkoli się pod okiem legendarnego Mirosława Oknińskiego w Akademii Sztuk Walki Wilanów. 

Youtuber ze składu Ebe Ebe startuje również w amatorskich zawodach MMA, w dodatku z niemałymi sukcesami. Można więc o nim mówić jako najbardziej doświadczonym zawodniku z całej stawki turnieju Grand Prix, nawet jeśli jeszcze nie miał okazji startować na galach freakowych. Obstawię, że wykorzysta przewagę umiejętności, triumfując we wszystkich swoich pojedynkach.

High League bukmacher – którego wybrać?

High League kursy bukmacherskie są dostępne wyłącznie w Fortunie, która jest oficjalnym bukmacherem federacji. Fortuna to naszym zdaniem jeden z dwóch najlepszych bukmacherów w Polsce i oferuje bogatą ofertę na High League.

Fortuna High League

Fortuna od początku jest oficjalnym partnerem organizacji High League. Ma dzięki temu wyłączność na kursy na to wydarzenie na polskim rynku i nie znajdziemy ich u żadnego innego bukmachera. Gracze, obstawiający pojedynki Fortuna High League 7 mogą korzystać z rynków takich jak:

 • Zakład na zwycięzcę  
 • Sposób zwycięstwa
 • Powyżej/ponizej rund
 • Przedział rund, w który zakończy się walka
 • Zakłady specjalne, w tym zakłady łączone

Ponadto Fortuna zapewnia graczom możliwość typowania High League bez ryzyka i za darmo, o czym szerzej pisaliśmy we wcześniej części artykułu. Polecamy wam przeczytanie artykułu, który poświęciliśmy najlepszym cashbackom u bukmacherów. Dzięki niemu dowiecie się gdzie jeszcze możecie typować sporty walki bez żadnego ryzyka

High League 7 – karta walk

W tym miejscu znajdziecie aktualizowaną kartę walk High League 7. Poniżej prezentujemy już potwierdzone pojedynki.

High League 7 – gdzie oglądać?

Transmisję z gali High League 7 znajdziesz jak zwykle na stronie HIGHLEAGUE.TV. Koszt dostępu najprawdopodobniej wyniesie około 35-40 PLN, w zależności od pakietu – BASIC lub PREMIUM.

High League zakłady – podsumowanie

Na koniec jako podsumowanie, przygotowaliśmy tabelę z najważniejszymi informacjami na temat gali High League 7.

High League 717.06.23
Gdzie obstawiać High League 7Fortuna
Gdzie oglądaćhighlive.tv
Kurs na Kubańczyka1.53
Kurs na Alberto2.25

Regularnie aktualizowane kursy na High League 7 znajdziesz w naszym artykule.

Naszymi typami na dwa główne wydarzenia wieczoru jest wygrana Alberto przed czasem i zwycięstwo Kuby Nowaczkiewicza na punkty.

Gale High League 7 można obstawiać wyłącznie u oficjalnego partnera tej federacji – bukmachera Fortuna.

Gala High League 7 odbędzie się 17 czerwca 2023 roku w krakowskiej hali Tauron Arena.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close