• typy
 • High League – kursy bukmacherskie

High League – kursy bukmacherskie

Prime MMA High League 5
Hassi
Rekordzista – Hassi
Hassi wygra walkę
2.01
Postaw w Fortunie

Nasz typ na High League 5 to wygrana Hassiego z Rekordzistą. Jest on zdeycydowanie bardziej doświadczony w formule MMA. Stawiając nasz typ w Fortunie możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 600 PLN.

Jak typować walki High League 5 bez ryzyka?

 1. Załóż konto w Fortunie przez nasz link.
 2. Wpłać pierwszy depozyt.
 3. Postaw pierwszy kupon na dowolną walkę High League.
 4. Jeśli trafisz otrzymasz wygraną, którą możesz wypłacić.
 5. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot pełnej stawki kuponu do kwoty 600 PLN.

10 grudnia 2022 r. w Atlas Arenie odbędzie się kolejna gala organizowana pod szyldem High League. My tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie kursów bukmacherskich na High League oraz typy wraz z najlepszymi promocjami na zakłady.

High League kursy bukmacherskie (10.12.22)

Kursy na High League 5 znajdziesz tylko u bukmachera Fortuna, który jest sponsorem tej federacji freak fight. Prezentują się one następująco.

Zawodnik 1 Kurs KursZawodnik 2
Rekordzista
1,63
2,01
Hassi
Sequento
1,75
1,85
Andrew
Psychopath
1,75
1,85
Crazy
Diables
2,70
1,35
Leh
Holak
3,79
1,18
Zony
Maja Staśko
1,17
3,90
Masza
Damian Janikowski
1,28
3,03
Don Diego
Muran
1,20
3,60
Scarface
Natsu
1,22
3,43
Fagata
Alberto
3,79
1,18
Tybori
Kursy sprawdzone 29.11.2022 r.

Przypominamy, że kursy na High League 5 znajdziesz wyłącznie w Fortunie. Rejestrując się u tego bukmachera z naszym kodem promocyjnym, będziesz mógł skorzystać z 3 atrakcyjnych bonusów. Mowa tu przede wszystkim o zakładzie bez ryzyka do 600 zł, który w przypadku przegrania pierwszego zakładu zagwarantuje pełny zwrot stawki. Ponadto otrzymasz m.in. bonus bez depozytu 20 zł oraz freebet 15 zł. Bonusy będziesz mógł wykorzystać na kolejne kupony na High League.

High League 5 typy bukmacherskie

Przechodzimy teraz do naszych typów bukmacherskich na High League 5. Poniżej proponujemy także gotowy kupon na galę. Możesz go obstawić, wykorzystując jeden z bonusów, który otrzymasz po rejestracji w Fortunie, o czym pisaliśmy wyżej.

Kupon na High League 5
Bukmacher
 • Leh wygra
  Diables - Leh
  1,35
 • Crazy wygra
  Psychopath - Crazy
  1,85
 • Hassi wygra
  Rekordzista - Hassi
  2,01
Kurs całkowity 5,02
Stawka 600 PLN
Potencjalna wygrana 2 650,55 PLN

Po rejestracji w Fortunie przez naszą stronę będziesz mógł obstawić zakład bez ryzyka do 600 zł. Oznacza to, że nie musisz bać się wprowadzić nieco ryzyka na swój kupon. Dlatego proponujemy kurs 5,02, który może zagwarantować naprawdę konkretną wygraną, ponad 2600 zł. Ponownie podkreślamy, że jeśli kupon okaże się nietrafiony to otrzymasz pełen zwrot stawki aż do 600 zł.

Postaw w Fortunie

High League obstawianie: Damian Janikowski vs Don Diego

Damian Janikowski
Damian Janikowski wygra
Nasz typ
kurs: 1,28
Postaw w Fortunie

Pojedynek dwóch wybitnych sportowców i niewątpliwy hit gali High League 5. Zobaczymy w nim brązowego medalistę IO w zapasach Damiana Janikowskiego oraz utytułowanego kickboksera – Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

Pierwszy z nich występuje w MMA od 2017 roku. Od początku swojej kariery związany jest z federacją KSW, w której dorobił się rekordu 7-5 (5 KO, 1 Sub). Wrocławianin walczył niemal wyłącznie z klasowymi rywalami, żeby wymienić choćby Antoniego Chmielewskiego, Michała Materlę, Szymona Kołeckiego czy Pawła „Plastinho” Pawlaka. Występuje najczęściej w kategorii średniej (-84 kg). Ma 181 cm wzrostu i 180 cm zasięgu. Dysponuje potężnym uderzeniem.

Z kolei popularny „Don Diego” to legenda polskiego kickboksingu i walk na gołe pięści. Ma na koncie medale MP i MŚ. Jest również niepokonany w barwach federacji „Gromda”. W MMA stoczył jeden zwycięski pojedynek nad Denisem Załęckim (0-2). Ważył wówczas 96 kg przy 182 cm wzrostu.

Mimo iż nie wypada podważać umiejętności i dorobku sportowego „Don Diego”, przewaga doświadczenia w MMA i siły fizycznej Damiana Janikowskiego powinny być w tej walce decydujące. „Don Diego” będzie szukał swoich szans w stójce, jednak były zapaśnik będzie najpewniej dominował nad nim w pozostałych aspektavh. Obstawiam, że Janikowski wygra ten pojedynek przed czasem.

High League obstawianie: Natsu vs Fagata

Team Natsu kursy
Natsu wygra
Nasz typ
kurs: 1,22
Postaw w Fortunie

Starcie dwóch niezwykle popularnych influencerek, które mają już za sobą po dwa występy w barwach High League. Natalia „Natsu” Karczmarczyk po raz ostatni walczyła na gali High League 4. Przegrała wówczas w rewanżowym pojedynku z Lexy Chaplin (2-1, 1 KO). Warto dodać, że była gwiazda „Teamu X” w pierwszym pojedynku z Lexy nieoczekiwanie zanotowała wygraną. Ma 160 cm wzrostu.

„Fagata” również miała okazję mierzyć się z Lexy, jednak w starciu z nią wypadła znacznie gorzej – została znokautowana w 1. rundzie. Trzy miesiące później poradziła sobie za to z Moniką Kociołek (0-1), którą wypunktowała na gali Fame MMA 14. Agata Fąk ma 163 cm wzrostu i 175 cm zasięgu ramion.

Mimo iż przewaga warunków fizycznych będzie w tym pojedynku po stronie „Fagaty”, spodziewam się, że to ręka „Natsu” powędruje w górę po ostatnim gongu. 25-latka trenuje dłużej od swojej rywalki i pokazywała już, że Piotr Strus nauczył ją obaleń i dominacji w parterze. Spodziewam się, że wykorzysta przewagę umiejętności technicznych i wygra to starcie na punkty, w podobnym stylu jak w pierwszym pojedynku z „Lexy”.

High League obstawianie: Alberto Simao vs Tybori

Paweł Tyburski
Tybori wygra
Nasz typ
kurs: 1,18
Postaw w Fortunie

Starcie w kategorii ciężkiej, pomiędzy zawodnikami uważanymi za topowych polskich freak fighterów. Dla Alberto Simao będzie to dopiero drugi oficjalny występ, jednak w swoim debiucie pokazał się ze znakomitej strony, absolutnie dominując doświadczonego Marcina Dubiela (4-2, 3 KO, 1 Sub). Warszawski raper wyróżnia się doskonałymi warunkami fizycznymi – ma 197 cm wzrostu. Na co dzień trenuje MMA w jednym z najlepszych polskich klubów – warszawskim WCA.

Paweł Tyburski to były piłkarz, więc nie powinno dziwić, że jedną z jego najmocniejszych broni są kopnięcia, o czym boleśnie przekonał się niedawno Adam Soroko (0-1).

28-latek ma na koncie również wygrane z Arkiem Tańculą (7-1, 2 KO, 1 Sub) i Łukaszem Lupą (2-3, 2 KO) oraz porażkę „Arabem” (5-1, 2 KO). „Tybori” również może pochwalić się świetnymi warunkami – ma 193 cm wzrostu i 195 cm zasięgu. Trenuje pod okiem Przemysława Szyszki w Uniq Fight Clubie.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zdaniem bukmacherów „Tybori”. Nie ulega wątpliwości, że jego największymi atutami będzie przewaga w doświadczeniu oraz potężne kopniaki. Mimo iż Alberto Simao to zawodnik mocny i perspektywiczny, wydaje się, że nie osiągnął jeszcze wystarczającego poziomu, by móc stanąć w szranki z jednym z bliźniaków Tyburskich. W tym prestiżowym starciu wychowanków dwóch topowych klubów MMA, obstawię wygraną adepta trenera Szyszki, przed czasem.

High League obstawianie: Muran vs Scarface

Muran kursy
Muran wygra
Nasz typ
kurs: 1,20
Postaw w Fortunie

Walka w formule K-1, w kategorii wagowej do 85 kg. Mateusza Murański będzie musiał do tego pojedynku zejść mocno z wagi. Mimo to, bukmacherzy widzą w nim zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. Od czasu swojego debiutu na Fame MMA 10, „Młody Muran” poczynił bardzo duży postęp. Znany jest przede wszystkim z nokautującego uderzenia z lewej ręki.

„Scarface”, wbrew buńczucznym zapowiedziom, w swoim ostatnim występie po raz kolejny nie pokazał nic, kończąc pojedynek z „Ferrarim” (5-3, 3 KO) na deskach . Mimo iż trenuje sporty walki od lat, podczas gal najprawdopodobniej zjada go trema. Jego rekord to 0-2, a obydwie porażki zanotował przez szybkie KO. Mimo iż jest o 7 cm wyższy od swojego rywala, nie należy spodziewać się, że tym razem nagle „odpali”. Obstawię więc wygraną mocno bijącego „Murana” przez KO/TKO.

High League obstawianie: Holak vs Zony

Zony
Zony wygra
Nasz typ
kurs: 1,18
Postaw w Fortunie

Hitowo zapowiadający się pojedynek streamerów, którzy mają już za sobą pierwsze występy w formule MMA. „Zony” w swoim debiucie, zdaniem wielu dość nieoczekiwanie, musiał uznać wyższość „Disa”. Od tamtego czasu nie porzucił jednak treningów, a że sport jest mu tematem niezwykle bliskim (w przeszłości z sukcesami trenował pływanie), najpewniej podejdzie do tego starcia dobrze przygotowany. 28-latek ma 181 cm wzrostu.

„Holaka” mogliśmy oglądać podczas poprzedniej gali High League. Mimo iż nie zaprezentował się w najlepszym stylu, pewnie pokonał wyraźnie mniejszego od siebie „Qbiksa”. Tym razem nie będzie jednak faworytem. „Zony” trenuje MMA dłużej od swojego rywala, a na początku roku, dał całkiem niezłą walkę, w której najzwyczajniej zabrakło mu kondycji. Ponieważ jest również nieco większy od „Holaka”, obstawię, że wygra to starcie, prawdopodobnie przed czasem.

High League obstawianie: Maja Staśko – Masza

Maja Staśko
Maja Staśko wygra
Nasz typ
kurs: 1.17
Postaw w Fortunie

Do klatki powróci również Maja Staśko. Kontrowersyjna aktywistka w swoim debiucie na HL4 pokazała się ze znakomitej strony, dominując przez większość pojedynku na „Mrs. Honey” (0-1). Od tamtej pory regularnie trenuje mieszane sztuki walki. Warto dodać, że w przeszłości przez lata uprawiała taniec i gimnastykę artystyczną. Ma 32 lata i 174 cm wzrostu.

Dla jej rywalki będzie to debiut w MMA. „Masza”, bo o niej mowa, znana jest przede wszystkim z wrogich stosunków z „Fagatą”. Wyróżniają ją bardzo dobre warunki fizyczne. Mimo to, nie należy spodziewać się, że postawi trudne warunki Mai Staśko. Poznanianka to była sportsmenka, która wie czym jest ciężka praca na treningach. Spodziewam się, że tym razem wyjdzie do klatki jeszcze mocniejsza i wygra w 1. rundzie.

High League obstawianie: Diables vs Leh

Leh
Leh wygra
Nasz typ
kurs: 1.35
Postaw w Fortunie

Starcie dwóch popularnych twitchowych streamerów na zasadach bokserskich. Każdy z nich ma ponad 200 tysięcy obserwujących na popularnej platformie streamingowej. Paweł „Leh” Lehman ma 24 lata. Wiadomo, że w czerwcu rozpoczął treningi pięściarskie.

O „Diablesie” stało się głośno w zeszłym roku, gdy zarobił milion złotych na ruletce CS: GO. Wiadomo, że trenuje znacznie krócej od „Leha”, przez co i bukmacherzy oceniają jego szanse nieco niżej. Co więcej, Lehmann jest wyraźnie lepiej zbudowany od swojego rywala. Zgodzę się więc z bukmacherami i obstawię jego wygraną.

High League obstawianie: Crazy vs Psycho

Dawid Załęcki
Crazy wygra
Nasz typ
kurs: 1,85
Postaw w Fortunie

Kolejne niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie, które odbędzie się na zasadach K-1. Dla niezwykle doświadczonego Vaso Bakocevica będzie to drugi występ we freak fightach. W swoim ostatnim występie wygrał na punkty z Mateuszem Murańskim. Czarnogórzec ma na koncie blisko 70 oficjalnych pojedynków w najróżniejszych formułach. Ma 170 cm wzrostu i 172 cm zasięgu.

„Crazy” jak dotąd, stoczył tylko jeden oficjalny pojedynek – podczas High League 3 pokonał przed czasem Alana Kwiecińskiego. Ma 42 lata. Mimo iż bukmacherzy faworytą widzą w Bakoceviciu, ja skłaniam się ku typowi na wygraną 14 cm wyższego i znacznie cięższego Torunianina. Dawid Załęcki świetnie wypadł w swoim debiucie, walcząc inteligentnie i korzystając z dystansu. Spodziewam się, że po raz kolejny pokaże się z dobrej strony i wygra na punkty.

High League obstawianie: Sequento vs Andrew

Andrew
Andrew wygra
Nasz typ
kurs: 1,85
Postaw w Fortunie

Starcie dwóch debiutantów. „Sequento” znany jest jako dobry kolega innego freak fightera, Alana Kwiecińskiego (2-5, 1 KO, 1 Sub). Jak sam twierdzi, sporty walki trenuje od kilku tygodni. Na czas przygotowań do występu w klatce odstawił alkohol. Jest dobrze zbudowany, jednak nie jest wysoki i ma dość krótki zasięg ramion. Zapowiada, że swoich szans będzie szukał w parterze.

„Andrew” jest nieco większy od swojego rywala. Rozpoznawalność zyskał za sprawą spektakularnej metamorfozy fizycznej, w ramach której przybrał kilkadziesiąt kilogramów. Jak sam twierdzi, nie stroni od środków wspomagających, w tym sterydów. Spodziewam się, że ze względu na przewagę wzrostu, zasięgu i najprawdopodobniej wydolności „Andrew” wygra ten pojedynek przez dominację w stójce.

High League obstawianie: Hassi vs Rekordzista

Hassi
Hassi wygra
Nasz typ
kurs: 2,01
Postaw w Fortunie

Jeden z ciekawiej zapowiadających się pod względem sportowym pojedynków gali High League 5. „Hassi” powraca do klatki po ponad dwóch latach przerwy. Jego pojedynki z mistrzem Fame MMA, Maksymilianem Wiewiórką (4-1), przeszły do kanonu freak fightów. 21-latek trenuje sporty walki od wielu lat, a ostatnio skupił się na doskonaleniu umiejętności bokserskich. Wyróżnia go efektowny styl walki. Trenuje w WCA, pod okiem Adama Soldaeva i Anzora Azhieva.

Wojciech Sobierajski znany jest z licznych wpisów do Księgi Rekordów Guinessa. W przeszłości przez 10 lat trenował boks, zresztą z niemałymi sukcesami – ma na koncie m. in. wygraną w Pucharze Polski i zwycięstwa nad „Don Kasjo” i Radosławem Paczuskim. Bukmacherzy widzą w nim faworyta tego pojedynku. Ja jednak, z racji tego, że walka odbędzie się w MMA, obstawię wygraną znacznie bardziej doświadczonego w tej formule „Hassiego”.

High League bukmacher - którego wybrać?

High League kursy bukmacherskie są dostępne wyłącznie w Fortunie, która jest oficjalnym bukmacherem federacji. Fortuna to naszym zdaniem najlepszy bukmacher w Polsce i oferuje bogatą ofertę na High League.

Fortuna High League

Fortuna od początku jest oficjalnym partnerem organizacji High League. Ma dzięki temu wyłączność na kursy na to wydarzenie na polskim rynku i nie znajdziemy ich u żadnego innego bukmachera. Gracze, obstawiający pojedynki Fortuna High League 5 mogą korzystać z rynków takich jak:

 • Zakład na zwycięzcę  
 • Sposób zwycięstwa
 • Powyżej/ponizej rund
 • Przedział rund, w który zakończy się walka
 • Zakłady specjalne, w tym zakłady łączone

High League 5 – karta walk

W tym miejscu znajdziecie aktualizowaną kartę walk High League 5. Poniżej prezentujemy już potwierdzone pojedynki.

Natsu
Natsu
Fagata
Fagata
10.12 22:00
Albert Simao
Alberto Simao
Paweł Tyburski
Tybori
10.12 22:30
Damian Janikowski
Damian Janikowski
Don Diego
10.12 21:30
Holak
Holak
Zony
Zony
10.12 21:00
Muran kursy
Muran
Scaeface
Scarface
10.12 21:45
Diables
Diables
Leh
Leh
10.12 20:45
Maja Staśko
Maja Staśko
Masza
Masza
10.12 21:15
Vaso Bakocevic
Psychopath
Dawid Załęcki
Crazy
10.12 20:30
Sequento
Sequento
Andrew
Andrew
10.12 20:15
Rekordzista
Rekordzista
Hassi
Hassi
10.12 20:00

High League 5 - gdzie oglądać?

Galę High League 5 będzie można obejrzeć w usłudze highlive.tv. Cena dostępu to 29.99 PLN. Ponadto, PPV na High League 5 po raz pierwszy dostępne jest również w serwisach Polsat Box i Polsat Box GO.

High League zakłady - podsumowanie

Teraz w ramach podsumowania prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje związane z typowaniem High League 5.

Data gali10 grudnia 2022
Gdzie obstawiać galęFortuna
Gdzie oglądać galęhighlive.tv
Kurs na Damiana Janikowskiego1,28
Kurs na Don Diego3,03

Komplet kursów na High League 5 znajdziesz w naszym artykule.

High League można obstawiać wyłącznie w Fortunie.

Gala High League 5 odbędzie się 10 grudnia 2022 w Szczecinie.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close