• typy
 • High League – kursy bukmacherskie

High League – kursy bukmacherskie

High League 6 odbyło się 18 marca w katowickim Spodku. Oto wyniki pojedynków:

 • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik – zwycięstwo Lexi przez TKO w 2. rundzie
 • Denis vs Tybori – zwycięstwo Tyboriego przez dyskwalifikację
 • Najman vs Jóźwiak – zwycięstwo Najmana na punkty
 • Don Diego vs Crazy – zwycięstwo Don Diego na punkty
 • Denis Labryga vs Konrad Kartwat – zwycięstwo Labrygi w 1. rundzie
 • Daro Lew vs Ludwiczek – zwycięstwo Daro Lwa na punkty
 • Szalony Reporter vs Cichy – zwycięstwo Szalonego Reportera na punkty
 • Roger Salla vs Haribo – zwycięstwo Rogera w 1. rundzie

High League kursy bukmacherskie (18.03.23)

Poniżej prezentujemy najwyższe kursy na wszystkie walki, które odbyły się na High League 6:

Zawodnik 1 Kurs KursZawodnik 2
paszaBiceps
1.32
3.09
Marcin Dubiel
Lexy Chaplin
1.10
5.81
Paulina Hornik
Denis Załęcki
1.85
1.85
Tybori
Paweł Jóźwiak
1.46
2.35
Marcin Najman
Don Diego
1.22
3.83
Crazy
Konrad Karwat
4.04
1.20
Denis Labryga
Daro Lew
1.20
3.60
Ludwiczek
Szalony Reporter
2.70
1.35
Michał Cichy
Roger Salla
1.20
4.04
Haribo
Kursy sprawdzone 18.03.2023 r.

Zdecydowanym faworytem walki paszaBiceps – Dubiel jest Pasza (kurs 1.32) i taka tendencja utrzymuje się od samego początku. Podobnie jest w walce Lexy – Hornik, w której murowaną faworytką jest Lexy. Jeśli chodzi o walkę Denis – Tybori, to kursy na Tyboriego z tygodnia na tydzień spadały i aktualnie w tym pojedynku Fortuna widzi równe szanse (kursy po 1.85). W ostatnich dniach bardzo wyraźnie spadł także kurs na Pawła Jóźwiaka, który zdaniem bukmachera powinien pokonać Najmana.

Typuj High League 6 z Don Diego, Radzikiem, Cichym i Pawłowskim

Specjalnie dla nas gwiazdy sceny freak fightowej na czele z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem zaproponowały swoje typy na pojedynki High League 6. Oto kupon bez ryzyka „Don Diego”

Kupon bez ryzyka „Don Diego”
Bukmacher
 • Pasza wygra
  Pasza – Dubiel
  1.32
 • Tybori wygra
  Denis – Tybori
  1.85
 • Najman wygra
  Jóźwiak – Najman
  2.35
 • Don Diego wygra
  Don Diego – Crazy
  1.22
 • Labryga wygra
  Karwat – Labryga
  1.20
Kurs całkowity 8,40
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 739,33 PLN
Postaw w Fortunie

Jeśli obstawisz z Don Diego swój pierwszy kupon bez ryzyka za 100 zł, to wygrasz ponad 700 zł. Jeśli przegrasz, to dostaniesz pełny zwrot, który będziesz mógł od razu wypłacić. Nie ryzykujesz więc zupełnie nic!

Typy Radzika, Cichego i Pawłowskiego na HL 6

Nie przekonały was typy Don Diego? Możecie skorzystać z propozycji kuponów Radzika, Cichego i Pana Pawłowskiego:

Typy RadzikaTypy CichegoPawłowski
(wysokie ryzyko)
Pasha wygraJóźwiak wygra Reporter wygra
Lexi wygra Diego wygraLudziwczek wygra
Tybori wygraLudwiczek wygraNajman wygra
Diego wygraCichy wygraTybori wygra
Karwat wygraSalla wygra
Kurs kuponu13.2410.3942.26

Gdy zdecydujesz się postawić za 100 zł kupon Radzika, to wygrasz blisko 1200 zł. Z kolei kupon Cichego da ci szansę na zgarnięcie ponad 900 zł. Najbardziej ryzykowny kupon z najwyższą potencjalną wygraną zaproponował Pan Pawłowski. Typując jego kupon, będziesz mógł wygrać prawie 3800 zł! Pamiętaj, że kupony możesz obstawić bez ryzyka po rejestracji przez naszą stronę! 

High League – nasze typy bukmacherskie

Przy okazji każdej gali nasz ekspert również publikuje swoje typy na wszystkie pojedynki. Jeśli chcecie jeszcze mocniej zaangażować się w obstawianie sportów walki, to koniecznie skorzystaj z najwyższych kursów i naszych typów na KSW.

High League obstawianie: Pasha vs Dubiel

Pasha BicepsMarcin Dubiel
Pasha wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 2.00
Postaw w Fortunie

Wyczekiwany powrót do klatki jednego z najlepszych polskich esportowców w historii. Mowa oczywiście o “pashyBicepsie”. 34-latek zadebiutował na drugiej gali High League i było to bez wątpienia jedno z najmocniejszych wejść w annałach polskich freak fightów. Były członek teamu CS: GO bardzo ciężko znokautował |”Owcę WK” (0-1), u którego po walce stwierdzono m. in. pęknięcie oczodołu. Pojedynek ten odbył się na zasadach K-1. “Pasha” trenuje sporty walki od kilku lat, obecnie w warszawskim klubie Aligatores. Ma 182 cm wzrostu.

Jego rywalem będzie doświadczony Marcin Dubiel. Popularny influencer stoczył w MMA już 6 pojedynków, z których 4 wygrał (3 KO, 1 Sub). W ciągu 2 lat od swojego debiutu, 26-latek wykonał ogromny postęp w sferze technicznej, fizycznej i mentalnej. Ma na koncie wygrane m. in. nad Cezarym Nykielem (0-1), Kacprem Błońskim (3-1, 1 Sub) i “Trombą” (1-1, 1 KO). Mierzy 183 cm i ma 188 cm zasięgu.

Mimo iż Dubiel to zawodnik solidny, który ma na koncie znacznie więcej oficjalnych występów od swojego rywala, wyraźnym faworytem tego pojedynku wydaje się być “pashaBiceps”. Mistrz CS: GO w swojej pierwszej walce imponował potężną siłą ciosu, świetnym timingiem i nieprzeciętną techniką, które wypracował przez lata treningów. Chociaż z pewnością nie powinien lekceważyć swojego najbliższego, wydaje się, że atuty te powinny dać mu wygraną. Typuję, że osiągnie ją przez KO/TKO.

High League obstawianie: Lexy vs Hornik

Lexy-glowkaPaulina Hornik
Koniec w 1. rundzie: TAK
Nasz typ
kurs: 1.70
Postaw w Fortunie

Co-main event gali High League 6 i starcie dwóch znanych influencerek. Dla Lexy będzie to już piąty występ w federacji Malika Montany. Jej aktualny bilans to 2-1 (1 KO), a składają się na nią porażka (w debiucie) i wygrana z “Natsu” (1-2), a także szybkie zwycięstwo nad “Fagatą” (1-2). 23-latka od swojej pierwszej walki bardzo mocno zaangażowała się w treningi w warszawskim WCA. Postępy widać gołym okiem – z każdym pojedynkiem coraz lepiej radzi sobie w klatce. Jej firmowym zagraniem są mocne kopnięcia frontowe. Ma dobre warunki fizyczne – ma ponad 170 cm wzrostu.

Jej rywalka walczyła dotąd tylko raz. W pojedynku z “Pysią” pokazała się jednak z dobrej strony. Nie dając żadnych szans znacznie młodszej rywalce, wygrała przez TKO w 1. rundzie. 25-latka treningi rozpoczęła, wraz z “Natsu”, ponad 1,5 roku temu, jeszcze u Piotra Strusa. Obecnie, szkoli się w Uniq Fight Clubie pod okiem Mateusza Sosnowskiego. Faworytką tego starcia będzie jednak Lexy, na której korzyść przemawiać będą doświadczenie i warunki fizyczne, z których nauczyła się skutecznie korzystać. Obstawiam, że wygra to starcie w 1. rundzie.

High League 6 kursy: Denis – Tybori

Denis ZałęckiPaweł Tyburski
Tybori wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 2.50
Postaw w Fortunie

Sportowe starcie dwóch świetnych zawodników w dywizji ciężkiej, które odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach. Dla wywodzącego się z walk na gołe pięści Denisa Załęckiego będzie to czwarty pojedynek we freak fightach. Na jego koncie są dwie porażki – z “Don Diego” i Arturem Szpilką w formule MMA, a także wygraną z Alanem Kwiecińskim w pojedynku na zasadach K-1. Toruński fighter ma 25 lat i 183 cm wzrostu. 

Jego przeciwnikiem będzie “Tybori”, który jest bez wątpienia jednym z najlepszych freaków w Polsce. Jego rekord w sportach walki to 4-1, a na koncie ma wygrane z wysoko notowanymi zawodnikami jak Arkadiusz Tańcula (7-1 , Łukasz Lupa (2-3, 2 KO), czy, ostatnio, Alberto Simao (1-1). Wyróżniają go świetne warunki fizyczne – ma 193 cm wzrostu i 195 cm zasięgu. 

Chociaż w pojedynku z Denisem “Tybori” nie będzie mógł używać swoich potężnych kopnięć, spodziewam się, że wykorzysta znaczną przewagę centymetrów i lepszą wydolność, dzięki czemu zwycięży w tym pojedynku. Co więcej, 29-latek wydaje się z każdą walką wchodzić do klatki silniejszy, podczas gdy Denis notuje serię obecnie 2 porażek z rzędu. Obstawię, że Paweł Tyburski przeczeka swojego rywala i wygra przez KO/TKO w 2. lub 3. rundzie.

High League obstawianie: Jóźwiak vs Najman

Paweł JóźwiakMarcin Najman
Jóźwiak wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.55
Postaw w Fortunie

Starcie z najwyższą średnią wiekową spośród wszystkich wydarzeń w karcie walk HL 6, które odbędzie się na zasadach MMA. Obydwaj mieli okazję mierzyć się ze sobą podczas październikowej gali walk na gołe pięści Wotore 6. Wówczas lepszy okazał się Paweł Jóźwiak, który do znokautowania rywala potrzebował zaledwie 20 sekund. Prezes federacji FEN wystąpił od tamtej pory jeden raz – podczas Fame MMA 17 przegrał z „Boxdelem” (2-2, 1 KO), po tym jak nie wyszedł do 2. rundy. Ma 48 lat i 191 cm wzrostu. Sporty walki trenuje w warszawskim Uniq Fight Clubie.

Marcin Najman to postać, której fanom sportów walki przedstawiać nie trzeba. Samozwańczy „ojciec chrzestny polskich freak fightów” legitymuje się rekordem 4-6 w MMA. 43-latek, jak sam twierdzi, nie jest obecnie w najlepszej formie fizycznej, co spowodowane jest „dużym przebiegiem”, w tym licznymi kontuzjami i operacjami. Spodziewam się, że pojedynek dwóch wiekowych zawodników o bardzo wątpliwej kondycji nie potrwa długo. Obstawię, że, podobnie jak ich pierwsze starcie, pojedynek ten nie potrwa dłużej niż minutę.

High League 6 typy: Don Diego – Crazy

Dawid Załęcki
Don Diego wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 2.00
Postaw w Fortunie

Starcie dwóch świetnych kickbokserów, które odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Dla Dawida Załęckiego będzie to trzeci występ na galach freakowych, a jego bilans zamyka się obecnie w dwóch zwycięstwach przed czasem, kolejno nad Alanem Kwiecińskim (2-5, 1 KO) i Vaso Bakocevicem (43-32-1, 26 KO, 9 Sub). 45-letni Torunianin ma 184 cm wzrostu. Jego największym sukcesem sportowym jest wygranie Pucharu Polski w K-1.

„Don Diego” to postać, której fanom sportów walki w Polsce przedstawiać nie trzeba. Niepokonany mistrz boksu na gołe pięści i multimedalista zawodów kickbokserskich w kraju i zagranicą ma na koncie również dwie walki freakowe w formule MMA – wygraną z Denisem Załęckim (0-2) i porażkę z Damianem Janikowskim (7-5, 5 KO, 1 Sub). Ma 182 cm wzrostu. 

To właśnie 31-letni strażak z Rzeszowa będzie wyraźnym faworytem tego pojedynku. Chociaż Dawid Załęcki to zawodnik solidny, dysponujący dobrą techniką, spokojem i mocnym uderzeniem, znacznie młodszy “Don Diego” to fighter z bardzo wysokiej półki, w dodatku bardzo inteligentny i odporny na ciosy. Obstawiam, że to właśnie on wygra to starcie, prawdopodobnie na kartach sędziowskich.

High League: Karwat vs Labryga

Konrad KarwatDenis Labryga - kursy
Koniec w 1. rundzie: TAK
Nasz typ
kurs: 2.10
Postaw w Fortunie

Starcie w dywizji ciężkiej pomiędzy byłym strongmanem a wyszkolonym fighterem. Pierwszym z nich jest Konrad Karwat. 27-latek ma na koncie dwie szybkie wygrane przez KO/TKO, kolejno z „Tarzanem” (2-2, 1 KO) i Rafałem Słodkiewiczem (0-3). Siłacz z Łowicza ma 178 cm wzrostu. Waży obecnie około 110 kg. Do swoich walk przygotowuje się m. in. w poznańskim Ankosie i łódzkim klubie Zenith.

Dla jego rywala będzie to pierwszy pojedynek we freakach. Ma na koncie sukcesy na szczeblu juniorskim w formule K-1 oraz  zwycięskie występy na galach Wotore. Ma 190 cm wzrostu i około 105 kg wagi. Trenuje w Legionie Głogów. To właśnie w nim bukmacherzy widzą faworyta tego pojedynku i trudno się z nimi nie zgodzić – jest znacznie wyższy i bardziej doświadczony od Karwata. Obstawię, że wygra ten pojedynek przed czasem i to w 1. rundzie.

High League typy: Daro Lew vs Ludwiczek

Daro LewLudwiczek kursy
Daro Lew wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.25
Postaw w Fortunie

49-letni „Daro Lew” kontra popularny dziennikarz zajmujący się tematem freak fightów. Dla pierwszego z nich będzie to już 12 walka. Mimo iż doświadczenia mu nie brakuje, ma na koncie zaledwie 1 zwycięstwo, w dodatku z uważanym za najsłabszego polskiego zawodnika MMA w Polsce, Dawidem „Harnasiem” Harasem (0-20). Daro 10 swoich porażek zanotował w 1. rundzie. Po raz ostatni widzieliśmy go w klatce w listopadzie, podczas Fame MMA 16. Przegrał wówczas przez TKO w 1. rundzie z „Filipkiem” (3-3, 1 KO) w pojedynku na zasadach K-1. Ma 177 cm wzrostu i tyle samo zasięgu.

Dla „Ludwiczka” będzie to oficjalny debiut w mieszanych sztukach walki. 21-latek trafił do karty walk High League 6 jako zastępstwo dla kontuzjowanego „Sequento”. Chociaż mierzy zaledwie 163 cm wzrostu, może pochwalić się sporą wagą, która wynosi w okolicach 100 kilogramów. W starciu ze znacznie starszym rywalem jest wyraźnym underdogiem – poza wyraźnie gorszymi warunkami fizycznymi jest również znacznie mniej doświadczony od swojego przeciwnika. Dlatego też obstawię, że „Daro Lew” wygra ten pojedynek przed czasem.

High League 6 typy: Szalony Reporter – Cichy

Michał Cichy
Cichy wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.55
Postaw w Fortunie

Starcie dziennikarzy, zajmujących się jednak różnymi tematami. Michał Cichy na co dzień pracuje w serwisie MMA.PL. Jak sam twierdzi, za treningi ukochanej dyscypliny zabrał się niedawno, jednak nie przeszkodziło mu to w poradzeniu sobie w debiucie ze znacznie bardziej doświadczonym Adrianem Ciosem (1-4, 1 Sub). Wygraną odniósł po jednogłośnej decyzji. Michał Cichy doskonali swoje umiejętności w Uniq Fight Clubie. Ma 175 cm wzrostu.

Dla jego rywala będzie to oficjalny debiut w mieszanych sztukach walki. Wiadomo, że trenował m. in. z Arkadiuszem Tańculą (7-1, 2 KO, 1 Sub) w klubie Grappling Kraków. Na gali Fame MMA 15 miał stoczyć bój z Jackiem Murańskim (0-3), jednak jego rywal nie był w stanie walczyć. “Szalony Reporter” ma 46, co już samo w sobie stawia go w roli underdoga. Spodziewam się, że może nie wytrzymać trudów walki kondycyjnie, więc obstawię wygraną Michała Cichego przed czasem.

High League obstawianie: Roger Salla vs Haribo

Roger SallaHaribo
Salla wygra przed czasem
Nasz typ
kurs: 1.40
Postaw w Fortunie

Pojedynek w formule mieszanych sztuk walki, pomiędzy aktorem a biznesmenem-celebrytą. Mateusz Gąsiewski ma już za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. Podczas Fame MMA 10 przegrał przez TKO w 2. rundzie z „Ferrarim”. Mimo porażki, pozostawił po sobie dość pozytywne wrażenie –przetrwał 1. rundę ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem, radząc sobie całkiem nieźle, w szczególności w stójce. „Haribo” ma 26 lat, 180 cm wzrostu i 185 cm zasięgu. Trenuje w warszawskim WCA.

Dla Rogera Salli będzie to oficjalny debiut w mieszanych sztukach walki. 29-latek ma jednak spore doświadczenie jako sportowiec – w przeszłości uprawiał piłkę nożną na wysokim poziomie, trenując jako junior m. in. w Hoffenheim oraz w warszawskich klubach – Legii i Polonii. Sporty uderzane trenuje od dłuższego czasu, ostatnio w Uniq Fight Clubie pod okiem Radosława Paczuskiego. Jak sam twierdzi, najlepiej czuje się w stójce. Ma 185 cm wzrostu. To właśnie on jest faworytem bukmacherów. Spodziewam się, że lata treningów różnych dyscyplin zaprocentują i Roger Salla wygra przed czasem.

High League bukmacher – którego wybrać?

High League kursy bukmacherskie są dostępne wyłącznie w Fortunie, która jest oficjalnym bukmacherem federacji. Fortuna to naszym zdaniem najlepszy bukmacher w Polsce i oferuje bogatą ofertę na High League.

Fortuna High League

Fortuna od początku jest oficjalnym partnerem organizacji High League. Ma dzięki temu wyłączność na kursy na to wydarzenie na polskim rynku i nie znajdziemy ich u żadnego innego bukmachera. Gracze, obstawiający pojedynki Fortuna High League 6 mogą korzystać z rynków takich jak:

 • Zakład na zwycięzcę  
 • Sposób zwycięstwa
 • Powyżej/ponizej rund
 • Przedział rund, w który zakończy się walka
 • Zakłady specjalne, w tym zakłady łączone

Ponadto Fortuna zapewnia graczom możliwość typowania High League bez ryzyka i za darmo, o czym szerzej pisaliśmy we wcześniej części artykułu. Polecamy wam przeczytanie artykułu, który poświęciliśmy najlepszym cashbackom u bukmacherów. Dzięki niemu dowiecie się gdzie jeszcze możecie typować sporty walki bez żadnego ryzyka

Fortuna High League 6 konkrus – wygraj 2500 zł!

Obstawianie High League w Fortunie zapewni wam także udział w promocji, dzięki której będziecie mogli wygrać nawet 2500 zł. Oto szczegóły:

 • Krok 1: Zarejestruj się w Fortunie przez naszą stronę i udziel zgód na komunikację
 • Krok 2: Obstaw swój zakład bez ryzyka z przynajmniej 1 walką High League 6 – warto skorzystać z kuponów powyżej
 • Krok 3: Następnie w dniach 20 – 22 marca obstaw kupon z jak największym kursem za min. 2 zł 

500 graczy z wygranym kuponem z najwyższym kursem zgarnie nagrodę w postaci bonusu z tylko 1-krotnym obrotem. Za pierwsze miejsce otrzymacie 2500 zł, a za kolejne miejsca na podium 1000 i 500 zł.

High League 6 – karta walk

W tym miejscu znajdziecie aktualizowaną kartę walk High League 6. Poniżej prezentujemy już potwierdzone pojedynki.

High League 6 – gdzie oglądać?

Transmisję z gali High League 6 oglądać będą mogli widzowie, którzy wykupią PPV na stronie highlive.tv lub w usłudze Polsat Box GO. Cena dostępu wyniesie najprawdopodobniej około 35-40 PLN.

High League zakłady – podsumowanie

Teraz w ramach podsumowania prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje związane z typowaniem High League 6.

High League 618.03.23
Gdzie obstawiać High League 6Fortuna
Gdzie oglądaćhighlive.tv
Kurs na Denisa1.85
Kurs na Tyboriego1.85

Faworytem najciekawiej zapowiadającej się walki Denis – Tybori jest Denis – kurs 1.85. Z kolei kurs na Tyboriego to 1.85. Komplet kursów na High League 6 znajdziesz w artykule.

Specjalnie dla naszych czytelników High League 6 wytypowali Don Diego, Radzik, Cichy i Pan Pawłowski. Ich kupony znajdziesz w artykule.

High League można obstawiać wyłącznie w Fortunie.

Gala High League 6 odbędzie się 18 marca 2023 w Katowicach.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close