Warto wykorzystać nasz specjalny kod promocyjny podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich Fortuna online, aktywuje on ekskluzywną ofertę bonusową VIP, dzięki której otrzymasz maksymalny bonus powitalny! Odbierz, aż do 530 PLN w bonusach na start. Artykuł powstał z myślą, o graczach, którzy planują założyć internetowe iKonto u bukmachera Fortuna w 2018. W tym celu postanowiliśmy opisać proces rejestracji z wykorzystaniem unikalnego kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz wyższy bonus powitalny.

 Fortuna Kod Promocyjny - Rejestracja 2018

Fortuna Kod Promocyjny - Rejestracja 2018

0PERCENT
Ocena Oferty Styczeń 2018

Fortuna Kod Promocyjny 2018

Typ Bonusu Fortuna Bonus
Fortuna Kod Promocyjny: Sprawdź Kod
Za rejestrację: 10 PLN bez depozytu na start
Zakład bez ryzyka: Zwrot do 120 PLN (oferta VIP)
Bonus od wpłaty: 100% do 400 PLN
Bonusy kursowe: Bonus Plus 10%, 15%, 20% do wygranej
Klub Plus: darmowe zakłady
bonusy zwiększające wkład
bonusy kursowe
licytacje nagród
Maksymalna wygrana: 601 000 PLN
LV Punkty: 100 pkt. = 10 PLN
Min. wpłata: 1 PLN

Przejdź do strony z ekskluzywną ofertą VIP dla nowych graczy bukmachera FORTUNA. Odbierz 10 PLN bez depozytu za rejestrację i postaw pierwszy zakład bez ryzyka do 120 PLN ! bonus od wpłaty do 400 PLN. Aby aktywować specjalny bonus na start przejdź na stronę oferty i postępuj zgodnie ze wskazówkami: „Jak skorzystać z promocji? Pamiętaj, aby uzupełnić pole kod promocyjny.

Rejestracja Fortuna Kod Promocyjny 2018 i Bonusy Powitalne

Główną zaletą kodu promocyjnego wpisanego w czasie rejestracji darmowego konta u bukmachera Fortuna w 2018 r. jest darmowy bonus bez depozytu na start w wysokości 10 złotych oraz wyższa kwota pierwszego zakładu bez ryzyka, który otrzymujesz na starcie. Zamiast standardowych 100 złotych po wpisaniu kodu otrzymujesz zwrot do 120 zł. Oprócz tego masz też standardowo dostęp do bonusu powitalnego 100% do 400 zł i pozostałych promocji oferowanych przez tego legalnego bukmachera. Poniżej opisaliśmy dokładnie najważniejsze elementy cashbacku Fortuny i bonusu powitalnego.

Kody Bonusowe Bukmacherzy

Bukmacher Specjalny Bonus Powitalny Kody Promocyjne
LVBET 20 PLN bez depozytu na start + 1000 PLN do wpłaty Sprawdź kod
Totolotek 25 PLN freebet bez depozytu + bonus 100% od wpłaty do 550 PLN Sprawdź kod
forBET Bonus 100% od wpłaty do 600 PLN + 50 PLN gratis + 12% do wygranej Sprawdź kod

Darmowe 10 zł na start za rejestrację

Po założeniu darmowego konta z kodem bonusowym FORTUNAVIP otrzymasz na start punkty w KLUBIE PLUS. Punkty te wymienisz na bonus bez depozytu! Co prawda wystarczy Ci ich jedynie na darmowy zakład o wartości 10 PLN, ale zawsze to całkowicie darmowe środki na start, które przy odrobinie szczęścia zamienisz na prawdziwą wygraną!

Pierwszy zakład bez zakład do 120zł – Ekskluzywna Oferta!

Pierwszą ofertą, która zostanie Ci przyznana za założenie konta i wpisanie na efortuna.pl kodu promocyjnego, jest 120 złotych za zakład bez ryzyka (cashback). Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany stracisz jedynie kwotę podatku jaki jest pobierany u każdego legalnego bukmachera. Podatek wynosi 12%, więc jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać bonus powinieneś zagrać za 136 złotych. W przypadku zwycięstwa na Twoje konto powędruje pełna kwota (np. przy kursie 2.00 wygrana wyniesie 220 złotych), natomiast jeśli Twój zakład okaże się chybiony stracisz jedynie 15 złotych. Bonus cashback 120 PLN jest najwyższą jaka jest obecnie dostępna na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Póki co, żaden legalny bukmacher nie przyznaje wyższego zakładu bez ryzyka. Standardowa wersja bonusu dostępna dla nowych użytkowników, którzy nie wpiszą kodu promocyjnego Fortuna wynosi 100 złotych, więc jest o 20 złotych niższa.

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 400 PLN

Drugą promocją jest klasyczny bonus od depozytu w wysokości 100% do 400 PLN. Oznacza to, że Fortuna przeleje na Twoje konto bukmacherskie równowartość Twojego pierwszego depozytu. Najniższa kwota jaką w ten sposób można uzyskać wynosi 10 PLN. My rekomendujemy deponowanie wyższej kwoty, ponieważ bonus 100% do 400 PLN możesz wykorzystać tylko raz, więc promocja nie będzie wliczana przy Twoich kolejnych wpłatach. Maksymalna kwota bonusu wynosi 400 złotych, więc jeśli chcesz otrzymać w 2018 r. od Fortuny prezent w takiej wysokości powinieneś tyle wpłacić za pierwszym razem. Do promocji wlicza się każda wpłata z zakresu od 10 do 400 złotych. Warunki przyznania bonusu nie są skomplikowane.

Jak odebrać bonusy na zakłady w Fortunie?

Wystarczy, że zagrasz za 4 krotność depozytu po kursie minimalnym 1,9 z min. 3 wydarzeniami. Tak niski kurs łączny oznacza, że aby środki bonusowe pojawiły się na koncie możesz obstawiać faworytów.

 Fortuna Specjalny Bonus Powitalny - sprawdź kod promocyjny

Fortuna Specjalny Bonus Powitalny - sprawdź kod promocyjny

Jak założyć konto w zakładach Fortuna – krok po kroku

Rejestracja w efortuna.pl nie zajmuje wiele czasu, więc na nowo utworzone konto będziesz miał możliwość zalogować się po zaledwie kilku minutach od rozpoczęcia procesu rejestracji. Jeśli chcesz mieć pewność, że przygotowane przez nas oferty zadziałają, kliknij w poniższy baner. Przeniesie Cię to do strony fortuny przygotowanej specjalnie dla naszych czytelników. Wchodząc w ten sposób na stronę bukmachera, osoby odpowiedzialne za prowadzenie witryny będą miały pewność, że jesteś graczem uprzywilejowanym i będziesz mógł odebrać wyższy bonus na start w przypadku nieprzewidzianych błędów. Znajdując się na specjalnej stronie naszej kampanii bonusowej kliknij w pierwszy tekst pod „Jak skorzystać z promocji”.

Formularz rejestracyjny składa się z czterech kroków. Na pierwszej stronie wypełnij dane, którymi będziesz posługiwał się za każdym razem kiedy odwiedzisz serwis Fortuna. Na początku uzupełnij login, następnie wpisz poprawnie adres e-mail. To ważny punkt, ponieważ w następnym kroku na maila otrzymasz link aktywujący konto. Hasło, którym będziesz logował się na serwis bukmacherski musi mieć minimum 8 znaków i musi zawierać przynajmniej jedną wielką literę oraz jedną cyfrę. Kolejne trzy pola to te, w które powinieneś wpisać swoje dane osobowe. Pamiętaj, żeby były zgodne z danymi jakie później wyślesz wraz ze skanem dokumentu. W miejscu kod promocyjny Fortuna wpisz: FORTUNAVIP, dzięki któremu otrzymasz 100% do 400 PLN i zakład bez ryzyka do 120 PLN. Pole numer Twojego polecającego zostaw puste. Fortuna daje również możliwość wyboru ulubionej polskiej drużyny, jeśli taką masz to uzupełnij również to pole wybierając zespół, któremu kibicujesz z listy rozwijanej. Następnie zaznacz WSZYTKIE trzy pola znajdujące się na w dolnej części pierwszej strony rejestracyjnej.

 Zakończenie pierwszego etapu rejestracji na stronie efortuna.pl

Zakończenie pierwszego etapu rejestracji na stronie efortuna.pl

 Email z linkiem aktywującym

Email z linkiem aktywującym

Uzupełnienie konta – skan dowodu, nr konta?

Link przeniesie Cię do panelu, w którym będziesz mógł zalogować się na swoje konto i dokończyć rejestrację. Jak zauważysz możesz już swobodnie poruszać się po serwisie bukmacherskim, ale nie możesz jeszcze zawierać zakładów. Aby odblokować tę możliwość musisz dokończyć proces aktywacji konta. Możesz to zrobić w punkcie stacjonarnym oraz online. My zalecamy oczywiście wersję online, która na pewno będzie szybsza.Na tym etapie przygotuj skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) oraz numer rachunku bankowego. Uzupełnij pola rejestracyjne o następujące dane: obywatelstwo, numer dowodu osobistego/paszportu, numer PESEL, ulica i numer miejsca zamieszkania, kod pocztowy, miasto, Państwo, województwo, numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego. Załącz tył i przód skanu dokumentu tożsamości (pamiętaj, że bukmacherzy akceptują tylko dowód osobisty lub paszport, więc jeśli wyślesz np. prawo jazdy aktywacja nie zostanie ukończona). Pamiętaj o tym, żeby skan/zdjęcie dokumentu było wyraźne. Jeśli zdecydowałeś się przesłać zdjęcie to najlepiej wyłącz lampę błyskową, która może uczynić niektóre fragmenty dokumentu nieczytelnymi. Numer rachunku bankowego będzie wykorzystywany jedynie do przelewania wygranych na Twoje konto, więc podając je w formularzu nie narażasz się na żadne niebezpieczeństwo.

Zakończenie rejestracji u bukmachera

Ostatnim krokiem, który musisz wykonać na tym etapie jest zaakceptowanie regulaminu i potwierdzenie, że jesteś osobą pełnoletnią, a dane które przesłałeś w formularzu są zgodne z prawdą. Oczywiście w tym przypadku również musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. To już wszystko, całość nie powinna zabrać więcej niż 5-10 minut aby ukończyć rejestrację. Pamiętaj tylko, żeby wpisać kod promocyjny fortuny już w pierwszym kroku, ponieważ później nie będziesz miał do tego okazji.

Po wpłaceniu pierwszego depozytu uzyskasz również dostęp do wszystkich funkcjonalości tego serwisu, czyli nie tylko zakładów bukmacherskich, ale również Fortuna TV, Mistrzostw Typerów, e-sklepu czy okresowych promocji.

Fortuna bonus bez depozytu 25 PLN + 10 PLN za rejestrację

Jeśli z jakiegoś powodu bonus powitalny w postaci 10 PLN na start i zakładu bez ryzyka do 120 PLN nie przypadł Ci do gustu lub też nie chcesz wpłacać od razu pieniędzy na iKonto u bukmachera Fortuna, mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę. Przejdź do formularza rejestracyjnego, następnie aktywuj kod bonusowy „extrakasa”, dzięki temu prostemu zabiegowi po założeniu i aktywacji konta otrzymasz na start łącznie aż 35 PLN darmowego bonusu bez depozytu za rejestrację.

25 PLN otrzymasz od razu po założeniu konta gracza, aby otrzymać dodatkowe 10 PLN wystarczy po zalogowaniu na stronie efortuna.pl przejść do sklepu i wymienić otrzymane punkty gracza za zakończoną rejestrację na darmowy zakład o wartości 10 PLN! Tak więc wartość bonusowej kasy, którą otrzymasz bez wpłaty, tylko za założenie konta, wyniesie 35 PLN! Czas na wykorzystanie darmowych środków wynosi 7 dni. Życzymy udanych darmowych zakładów u bukmachera Fortuna!

Aby na pewno bonus bez depozytu za rejestrację w wysokości 25 PLN został uruchomiony, należy przejść do bukmachera ze specjalnego linku i następnie wpisać promo kod „ekstrakasa” w polu kod promocyjny. Pamiętaj, że promocja 35zł bez depozytu nie łączy się z ofertą powitalną na zakład bez ryzyka do 120zł. Po wykorzystaniu bonusu 35 PLN bez depozytu nadal przysługuje Ci bonus od wpłaty do 400 zł.

Kod promocyjny Fortuna – rejestracja 2018
4.82 (96.44%) 45 votes