Kod promocyjny BetX – rejestracja 2022

BetX pojawił się na rynku zakładów w 2020 roku. Aktualnie firma stara się przyciągnąć graczy, dzięki ofercie powitalnej, która składa się z bonusu od depozytu 1500 PLN oraz freebetu 25 PLN bez depozytu. Poniżej znajdziecie opis bonusów, promocji i rejestracji w BetX.

BetX kod promocyjny

BetX nie zaproponował jeszcze podwyższonych bonusów z kodem. Jednakże inni nowi bukmacherzy, tacy jak Betters już podwyższają swoją ofertę powitalną. Przy rejestracji przez naszą stronę w Betters, zgarniesz Cashback 710 PLN oraz freebet 40 PLN.

Jaki jest kod promocyjny BetX?

BetX kod promocyjny nie został jeszcze uruchomiony, a więc możliwe jest skorzystanie z podstawowej oferty powitalnej. Składa się ona z następujących bonusów:

 • Bonus od depozytu 1500 PLN
 • Freebet bez depozytu na start 25 PLN

Powyższe 2 bonusy to standardowa oferta, która może przyciągnąć graczy, ale odbiega od czołówki. W naszej ofercie znajdziecie liczne kody promocyjne do najlepszych bukmacherów, które znacząco zwiększają bonusy i zapewniają korzystną ofertę na start.

Kod promocyjny BetX – Wrzesień 2022

Typ BonusuBetX Bonus
BetX Kod Promocyjny:wkrótce
Bonus od depozytu:100% do 1500 PLN
Bonus za weryfikację:25 PLN na start
Min. wpłata:5 PLN

BetX bonus na start do 1525 zł

BetX swego czasu oferował najwyższą ofertę powitalną na polskim rynku, w ramach której do zdobycia było prawie 8000 zł. Warunki obrotowe pozostawiały jednak nieco do życzenia. Bukmacher postarał się nieco udoskonalić swój bonus powitalny, stawiając na jakość bonusu, zamiast na liczbę możliwych do zdobycia środków. Poniżej opisaliśmy jego aktualne promocje dla nowych graczy.

Zgoda buduje – freebet 25 zł bez depozytu 

Nowi gracze BetX mogą liczyć na bonus w postaci freebetu bez depozytu 25 zł. Aby go otrzymać należy wykonać następujące czynności:

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto

 2. Zgody marketingowe

  Wyraź i zaznacz pełne zgody na komunikację marketingową na swoim koncie w drugim kroku procesu rejestracyjnego.

 3. Weryfikacja

  Dokonaj pełnej weryfikacji poprzez przesłanie skanów dowodu tożsamości, podanie numeru konta bankowego i adresu zamieszkania.

Freebet zostanie dodany automatycznie do konta gracza w ciągu 2 dni od spełnienia warunków promocji i będzie ważny przez 3 dni od momentu przyznania. W tym czasie należy wykorzystać go na dowolne zakłady sportowe (nie mogą to być zakłady na esport, sporty wirtualne i gry karciane live bet). Kupon musi mieć kurs min. 2,00. Wygrane z kuponu postawionego za freebet można od razu wypłacić. 

Freebet bez depozytu BetX – podsumowanie:

 • freebet 25 zł
 • bonus bez depozytu
 • kurs min. freebetu – 2,00
 • środki z wygranej można od razu wypłacić

BetX jest w gronie nielicznych bukmacherów, którzy zapewniają bonus od wpłaty i na pewno za to należą się im słowa uznania. W tym gronie wyróżnić warto przede wszystkim TOTALbet, który z naszym kodem zapewnia aż 40 PLN freebetów bez konieczności wpłaty.

Bonus od depozytu do 1500 zł

BetX zaproponował także graczom tradycyjny bonus od depozytu o wartości 100% wpłaconej kwoty. W tym wypadku jest to 1500 zł, więc mówimy o bonusie o solidnej wartości. Proces przyznawania i obrotu bonusem można opisać w kilku prostych krokach.

 1. Rejestracja

  Zarejestruj konto

 2. Depozyt

  Wpłać depozyt o wartości min. 10 zł. Jeśli chcesz otrzymać bonus o maksymalnej wartości, depozyt musi wynieść minimum 1500 zł.

 3. Obrót

  W ciągu maksymalnie 30 dni od wpłaty należy dokonać obrotu bonusem. W tym wypadku jest obrót x6 wartością depozytu, za pomocą kuponów z min. 1 zdarzeniem o minimalnym kursie całkowitym 1,95 i minimalnym kursie zdarzenia 1,30.

Należy pamiętać, że do obrotu nie są wliczane kupony anulowane, zwrócone i unieważnione, a także zdarzenia z oferty na sporty wirtualne i wyścigi wirtualne, e-sport, gry karciane oraz zakłady systemowe.

Bonus powitalny BetX zostanie wypłacony w sześciu równych ratach, każdorazowo po wykonaniu jednokrotnego obrotu środkami. Przykładowo, jeśli wpłacimy 600 zł, przy obrocie x6, na koncie gracza pojawi się 1/6 bonusu, czyli 100 zł, za każdym razem, gdy obróci środkami na kwotę min. 600 zł.

Bonus od depozytu BetX – podsumowanie:

 • bonus do 1500 zł
 • min. depozyt – 10 zł
 • obrót x6 kuponami SOLO lub AKO
 • min. kurs łączny – 1,95
 • min. kurs zdarzenia – 1,30
 • czas na obrót – 30 dni
 • środki uwalniane stopniowo, z każdym pojedynczym obrotem

Najlepsze Kody Promocyjne – Wrzesień 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1540 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 1520 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod

Promocje dla graczy

Niemal każdy bukmacher oferuje zarejestrowanym graczom promocje, w których mogą zdobywać dodatkowe bonusy za grę. Takie akcje przygotował również BetX. 

Pewna 10

Stała promocja cashback w ofercie BetX. Dzięki niej, gracze mogą uzyskać zwrot 10% obstawionych stawek, od 5 do nawet 100 zł. Promocją objęte są przegrane kupony z całej oferty zakładów i gier BetX, obstawione za min. 10 zł między wtorkiem (od 00:01) a czwartkiem (do 23:59). 

Przykładowo, jeśli w dniach promocji zagramy przegrane zakłady na kwotę 550 zł, to otrzymamy freebet na kwotę 55 PLN. Bonus zostanie dodany do konta gracza w ciągu dwóch dni po zakończeniu promocji, a więc najpóźniej w sobotę. Należy przeznaczyć go na zakłady z kursem ogólnym 2,00 lub wyższym, a ewentualna wygrana jest od razu możliwa do wypłaty. Freebet jest ważny przez 3 dni.

Promocja Pewna 10 – podsumowanie:

 • promocja na zakłady obstawione między wtorkiem a czwartkiem
 • bonus cashback 10% od obstawionych stawek
 • min. stawki uprawniające do bonusu – 10 zł
 • bonus o wartości od 5 do 100 zł
 • kurs min. freebetu – 2,00

Autostrada do Freebetu

Drugą cykliczną promocją w ofercie BetX jest Autostrada do Freebetu. Jest ona aktywna w weekend – od piątku (od 00:01) do niedzieli (do 23:59). Gracze, którzy w tym czasie dokonają obrotu za łączną kwotę 90 zł, z kursem min. kuponów 2,00, po dowolnej stawce, otrzymają freebet o wartości 30 zł. Promocja obejmują pełną ofertę zakładów w BetX, w tym również virtuale i gry karciane.

Freebet jest ważny przez 2 dni od momentu przyznania. Należy przeznaczyć go na zakłady o min. kursie łącznym 2,00, z wyłączeniem oferty na virtuale, karcianki i esport. Wygrana nie podlega dodatkowym warunkom obrotu i można ją od razu wypłacić.

Promocja Autostrada do Freebetu – podsumowanie:

 • promocja weekendowa – od piątku do niedzieli
 • łączne stawki min. 90 zł
 • min. kurs kuponu – 2,00
 • obejmuje pełną ofertę zakładów

Virtuale na bogato

BetX przygotował również coś dla fanów sportów i wyścigów wirtualnych. Jeśli gracz obstawi kupon za min. 2 zł, to może uzyskać dodatkowy bonus uzależniony od liczby zdarzeń na kuponie:

 • 2 zdarzenia – bonus 3%,
 • 3 zdarzenia – bonus 5%,
 • 4 zdarzenia – bonus 8%,
 • 5 zdarzeń – bonus 10%,
 • 6 zdarzeń – bonus 15%,
 • 7 i więcej zdarzeń – bonus 20%,

Przykład: Obstawiając kupon z 5 zdarzeniami za stawkę 200 zł z ofert Wirtualny Sport, gracz otrzyma bonus o wartości 20 zł (10% wkładu), niezależnie od rezultatu kuponów.

Bonus zostanie przypisany do konta gracza kolejnego dnia. Co ważne, środki te nie podlegają warunkom obrotu i można je od razu wypłacić. Maksymalna wartość zwrotu to 1000 PLN na tydzień.

Promocja Virtuale na bogato – podsumowanie:

 • promocja na virtuale
 • min. stawka 2 zł
 • min. 2 zdarzenia
 • maksymalny zwrot 1000 zł na tydzień
 • bonus bez wymagań obrotu

BetX rejestracja – jak założyć konto?

Aby móc rozpocząć grę w BetX należy oczywiście zarejestrować konto gracza. Formularz rejestracyjny składa się z dwóch prostych kroków. Istnieje możliwość błyskawicznej rejestracji konta tymczasowego. Żeby zarejestrować konto w BetX za pomocą formularza należy wykonać następujące czynności:

 1. Krok 1

  Kliknij w baner REJESTRACJA, który znajduje się w prawym górnym rogu strony ebetx.pl. Zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego.

 2. Krok 2

  Podaj wymagane dane (nazwa użytkownika, hasło, e-mail, telefon i opcjonalnie kod polecający).

 3. Krok 3

  Na podany przez was numer telefonu wysłany zostanie kod, po tym jak klikniemy w polecenie przesłania go. Kod należy podać w polu, które się pojawi.

 4. Krok 4

  Po podaniu i zatwierdzeniu kodu, klikamy w przycisk DALEJ.

 5. Krok 5

  Na drugiej stronie formularza należy podać następujące dane: imię, nazwisko, numer pesel

 6. Krok 6

  Na podany przez nas adres e-mail wysłany zostanie e-mail z linkiem aktywacyjnym. Należy go otworzyć i kliknąć w banner LINK AKTYWACYJNY.

 7. Krok 7

  Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, to właśnie zostałeś posiadaczem konta tymczasowego u bukmachera BetX.

Rejestracja w Betx
Rejestracja w BetX – krok 1
BetX - Rejestracja
Rejestracja w BetX – krok 2

Założenie konta w BetX jest bezproblemowe i szybko możemy w pełni korzystać z usług bukmachera. Ofertę firmy warto porównać z najlepszymi bukmacherami w Polsce. Nasz ranking pomoże ci zestawić BetX z czołówką i zadecydować, u których bukmacherów chcesz obstawiać.

Metody płatności

Niezwykle istotnym elementem oferty każdego bukmachera są metody, za pomocą których gracze mogą wpłacać i wypłacać środki. W BetX kwestia ta nie wygląda źle. Znajdziemy tu następujące opcje:

 • – Dotpay (w tym Revolut, Visa, MasterCard i szybkie przelewy do ponad 20 banków)
 • – Przelewy24 (szybkie przelewy do 21 banków)
 • – kody BLIK.

Minimalna kwota wpłat to 5 zł, a maksymalna 40 000 zł. Klienci BetX, poza płatnościami kartami płatniczymi i bankowością Revolut w ramach DotPay, mogą skorzystać z błyskawicznych przelewów oferowanych zarówno w Dotpay, jak i na platformie Przelewy24. Wśród obsługiwanych banków znalazły się m. in. Inteligo, PKO BP, Santander, ING, Pekao SA, BGŻ BNP Paribas, Millennium, Bank Pocztowy, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, BOŚ, Getin Bank, Credit Agricole i Toyota Bank.

Wypłata

BetX umożliwia również szybkie wypłaty środków za pośrednictwem platformy Przelewy24. Minimalna kwota kwota wypłaty to już 1 zł, natomiast maksymalna – nawet 300 000 PLN. Wśród obsługiwanych w ramach tej usługi banków znalazły się: mBank, Inteligo, iPKO, Santander, ING, Pekao SA, BNP Paribas, Millennium, Pocztowy 24, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, Getin Bank, BOŚ, Credit Agricole, Toyota Bank. Wypłaty do tych instytucji realizowane są na ogół w czasie do 15 minut

BetX kod promocyjny – podsumowanie

Tak jak pisaliśmy powyżej do skorzystania z bonusów w BetX nie jest konieczny kod promocyjny. Standardowa oferta zapewni nam skorzystanie z 2 bonusów – bonusu od wpłaty do 1500 PLN oraz freebetu bez depozytu 25 PLN. Poza tym BetX zapewnia kilka stałych i tymczasowych promocji, lecz nie są one jakoś szczególnie atrakcyjne.

Przed rejestracją, warto dowiedzieć się więcej o bukmacherze BetX. W naszych opiniach znajdziesz analizę m.in. zakładów bukmacherskich, kursów, aplikacji oraz innych najważniejszych elementów działania bukmachera.

Na razie nie. Trwają prace nad ofertą specjalną ofertą powitalną dla graczy naszego serwisu. Wkrótce udostępnimy kod promocyjny BetX, który uruchomi wyższą ofertę na start.

Gracze, którzy zarejestrują się w BetX otrzymają dwa bonusy na start. Jest to bonus od pierwszej wpłaty do 1500 zł oraz bonus za weryfikację 25 zł.

Tak, bukmacher posiada opcję szybkiej rejestracji, dzięki której można założyć konto tymczasowe. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny składający się z 2 kroków.

Maksymalna kwota wygranej wynosi 264 000 zł. Minimalna kwota zakładu wynosi 2 zł, zaś maksymalna stawka jest zależna od maksymalnej wygranej.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close