Kod promocyjny BetX – rejestracja 2023

800 PLN1000 PLN
Co otrzymasz z kodem promocyjnym BetX?
 • 280 480 zł freebety
 • 250 zł zakład bez ryzyka
 • 250 zł bonus od wpłaty
 • 20 zł bonus na aplikację

Kod promocyjny

BXVIP
Odbierz
 • oferta ważna do 28.02.2023
 • Legalny Polski Bukmacher

Jaki jest BetX kod promocyjny?

BetX kod promocyjny to: BXVIP. Tylko z tym kodem wpisanym przy rejestracji odbierzesz ekskluzywny bonus na start, który wynosi łącznie aż 1000 PLN. Kod promocyjny BetX to dodatkowe 100 PLN w dwóch freebetach oraz specjalny bonus o wartości 100 PLN.

BetX - kod promocyjny

Kod promocyjny Betx to o 200 zł więcej niż wynosi standardowa oferta powitalna tego bukmachera, w której nie znajdziesz dodatkowego freebetu 50 zł od depozytu czy freebetu 50 zł za postawienie zakładu za dowolną kwotę.

Oprócz tego po przejściu przez wszystkie 3 etapy podstawowej oferty powitalnej bukmachera, z naszym kodem BXVIP otrzymasz ekstra bonus w kwocie 100 zł!

BetX kod promocyjny – freebet od depozytu

Freebety w BetX dostępne z kodem BXVIP są nie tylko atrakcyjne kwotowo, ale również mają proste zasady obrotu, co czyni tę ofertę jeszcze lepszą. Co zrobić, żeby odebrać pierwszy z ekskluzywnych freebetów w kwocie 50 zł? 

 1. Rejestracja

  Przy zakładaniu konta użyj naszego kodu promocyjnego BXVIP

 2. Wpłata

  Dokonaj pierwszej wpłaty do bukmachera w kwocie co najmniej 100 zł. To ważne, aby skorzystać z pełnej oferty powitalnej.

 3. Obrót

  Drugim warunkiem skorzystania z freebetu jest zagranie zakładu za całą jego kwotę (50 zł) na jednym kuponie z kursem minimalnym 2.00. Zagranie takiego kuponu jest równoznaczne z jego obrotem.

 4. Wygrana

  Postawiony kupon okazał się trafiony? Pieniądze lądują na koncie depozytowym i możesz je od razu wypłacić lub grać dalej.

Ogólną zasadą przy wypłacaniu jakichkolwiek środków na własny rachunek bankowy jest dokonanie pełnej rejestracji. Warunki odbioru freebetu naprawdę nie są skomplikowane, a minimalny kurs wymagany do obrotu nie jest specjalnie wysoki. Największą zaletą tej promocji jest jednak jednorazowy obrót. 

BetX kod promocyjny – freebet za zakład

Drugi specjalny freebet 50 zł gracz może odebrać jeśli dokonał pierwszego depozytu na min. 100 zł i zagrał dowolny zakład za własne środki. W tym przypadku również trzeba zagrać za całą kwotę freebetu (50 zł) na kuponie po kursie 2.00. 

 1. Krok 1

  Wpłać co najmniej 100 zł depozytu.

 2. Krok 2

  Wykonaj dowolny zakład za całą wpłaconą kwotę. Jeśli wpłaciłeś min. 100 zł, to oprócz freebetu otrzymasz też 50% cashbacku.

 3. Krok 4

  Odbierz drugi freebet w kwocie 50 zł. Freebet zostanie wypłacony po rozliczeniu zakładu, który postawiłeś za gotówkę.

 4. Krok 5

  Zagraj całym freebetem na kuponie z min. kursem 2.00.

Warunki wykorzystania drugiego freebetu są praktycznie takie same jak w przypadku pierwszego. Po wpłacie min. 100 zł depozytu graczowi zostanie tylko zawarcie jednego zakładu za drugi freebet po kursie 2.00. W przypadku korzystnego rozstrzygnięcia można będzie wypłacić pieniądze.

BetX kod promocyjny – bonus 100 zł 

Trzecia część ekskluzywnego bonusu na start dostępnego z kodem BXVIP to dodatkowe 100 złotych do odebrania po przejściu poprawnie trzech etapów standardowego bonusu oferowanego przez bukmachera. Szczegóły standardowej oferty opisujemy poniżej.

Bonusowe 100 zł także trzeba będzie obrócić raz na kuponie z kursem 2.00. I również będzie musiała się tam znaleźć cała kwota bonusu. Do wypłaty każdego z trzech ekskluzywnych bonusów będzie potrzebne zweryfikowane przez bukmachera konto gracza.

BetX bonus 800 PLN

Przechodzimy do standardowej oferty powitalnej BetX. Na uznanie zasługuje łączna kwota bonusów (800 zł), chociaż trzeba przyznać, że przydałby się jakiś bonus bez konieczności wpłaty. W ofertach powitalnych dostępnych z naszymi kodami promocyjnymi znajdziecie też takich operatorów, którzy oferują na start premie bez depozytu.

BetX cashback 50% do 250 zł

Najważniejszą informacją jest jednak to, że aby poprawnie przejść przez trzy etapy promocji powitalnej, gracz przed każdym z nich musi dokonać osobnej wpłaty. Nie można w drugim kroku skorzystać z pieniędzy otrzymanych przy pierwszym.

Co do samych zasad, to można powiedzieć, że warunki potrzebne do skorzystania z cashbacku są podobne do ofert innych bukmacherów. Gracz nie musi wykonywać tutaj żadnych skomplikowanych operacji.

 1. Krok 1

  Wpłać pierwszy depozyt w kwocie od 10 zł do 500 zł. Wpłacając min. 100 zł otrzymasz ekstra freebety.

 2. Krok 2

  Postaw pierwszy zakład po rejestracji za całą wpłaconą kwotę.

 3. Krok 3

  Stwórz kupon AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami.

 4. Krok 4

  Minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50.

 5. Krok 5

  Jeśli twój zakład okaże się przegrany, otrzymasz freebet w postaci 50% postawionej stawki.

 6. Krok 6

  Otrzymany freebet przed wypłatą należy wykorzystać na kupon z kursem 2.00.

W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot pieniędzy w formie freebetu. Freebet zostanie ci przyznany z mnożnkiem (np. 2×125), ale nie martw się – taki mnożnik w żaden sposób nie zmienia kwoty otrzymanego darmowego zakładu. Swój freebet przed wypłatą będziesz musiał wykorzystać na kupon z kursem 2.0. Możliwość wybrania opcji „darmowy kupon/freebet” znajduje się w dolnej części kuponu (po rozwinięciu menu). 

Freebet 50% do 250 zł w BetX

Jeśli na koncie gracza pojawił się cashback, można wtedy skorzystać z kroku drugiego, którym jest freebet 50% do kwoty 250 złotych. Zasady jego odebrania nie różnią się zbytnio od tych obowiązujących przy cashbacku. Co trzeba zrobić?

 • Wpłać depozyt od 10 zł do 500 zł
 • Dwukrotnie obróć środkami z depozytu
 • Kupon zaliczany do obrotu to AKO z min. trzema selekcjami
 • Minimalny kurs kuponu to 2.50

Tutaj również gracz musi mieć na uwadze, że jeśli wypłaci freebet od depozytu, to nie będzie mógł skorzystać z trzeciego kroku oferty powitalnej.

Bonus 50% od depozytu do 250 zł

Ten bonus będzie dostępny tylko po poprawnym wykorzystaniu dwóch poprzednich standardowych bonusów. W trzecim wypadku gracz musi wykonać następujące czynności: 

 • Zarejestrować się z naszym kodem BXVIP
 • Wpłacić od 10 zł do 500 zł depozytu
 • Dokonać trzykrotnego obrotu wpłaconymi środkami
 • Kupon zaliczony do obrotu to AKO z min. 3 zdarzeniami
 • Kurs minimalny każdego kuponu to 2.50
 • Po wykonanym obrocie na konto gracza trafi 50% bonusu do 250 zł w gotówce. 

Dopiero teraz warto wypłacić środki na konto. To jednak nie koniec listy bonusów powitalnych u tego bukmachera.

BetX – freebet 30 zł

W BetX możemy otrzymać też freebet za dokonanie pełnej rejestracji konta i wyrażenie zgody na komunikację przez SMS oraz email. Dokonaj co najmniej 1 wpłaty na konto w kwocie min. 10 PLN i postaw pierwszy zakład też za min. 10 PLN. Gdy Twój zakład zostanie rozliczony, otrzymasz bonus z mnożnikiem (2 PLN x kurs 15.00).

Bonus 20 zł na grę w aplikacji 

BetX oferuje grę przez aplikację i nie zapomniał o graczach preferujących ten sposób typowania. Z kodem promocyjnym BXVIP otrzymasz 20 zł na obstawianie zakładów w aplikacji mobilnej. 

 • Pobierz aplikację
 • Postaw kupon za min. 10 zł
 • Liczba zdarzeń na kuponie może być dowolna
 • Otrzymasz freebet 20 zł
 • Możesz go wykorzystać w ciągu 3 dni od przyznania
 • Wykorzystaj go na kupon z kursem ogólnym min. 2.00

Po rejestracji z naszym kodem promocyjnym BXVIP można skorzystać aż z ośmiu bonusów powitalnych, które łącznie wynoszą aż 1000 zł (o 200 zł więcej niż w standardzie).

BetX kod promocyjny – warunki obrotu

Na koniec jeszcze warto przypomnieć warunki obrotu każdego z tych ośmiu bonusów. W większości przypadków są one podobne, ale szczegółową listę znajdziecie poniżej.

BonusObrótCzas na wykorzystanie
Freebet 50 zł1x, kurs min. 2.003 dni
Freebet 50 zł1x, kurs min. 2.003 dni
Bonus 100 zł1x, kurs min. 2.003 dni
Cashback 50%1x, AKO kurs min. 2.0030 dni
Freebet 50%1x, AKO (min. 3 selekcje), kurs min. 2.5030 dni
Bonus 50%AKO (min. 3 selekcje), kurs min. 2.5030 dni

BetX bonus powitalny – podsumowanie

Nasz kod bonusowy BetX to 1000 zł na start. Oferta powitalna składa się z ośmiu bonusów, dzięki którym łącznie możemy odebrać o 200 zł więcej niż bukmacher oferuje w standardzie. Jeśli szukasz sposobu na podwyższenie standardowych ofert bukmacherów, to w naszej zakładce znajdziesz specjalne kody promocyjne, dzięki którym odbierzesz najwyższe oferty na rynku.

Pamiętaj, że aby skorzystać z pełnego bonusu powitalnego trzeba zarejestrować się z kodem promocyjnym BXVIP. Przed rejestracją, warto dowiedzieć się więcej o bukmacherze BetX. W naszych opiniach znajdziesz analizę m.in. zakładów bukmacherskich, kursów, aplikacji oraz innych najważniejszych elementów działania bukmachera.

BetX kod promocyjnyBXVIP
Freebet od depozytu50 PLN
Freebet za wykonany zakład50 PLN
Bonus za skorzystanie z oferty powitalnej100 PLN
Cashback 50% do 250 PLN
Freebet50% do 250 PLN
Bonus od depozytu50% do 250 PLN
Freebet za zgody marketingowe30 PLN
Bonus na grę w aplikacji20 PLN

Kod promocyjny BetX – promocje

Oprócz bonusów na start, entuzjaści zakładów bukmacherskich będą mogli skorzystać z kilku stałych promocji BetX-a. Nie ma tutaj niczego rewolucyjnego, ale wytrawni gracze na pewno znajdą coś dla siebie. 

Nietrafiony

Jedną z nich jest promocja dotycząca kuponów akumulacyjnych (AKO). Jeśli na takim kuponie zawrzesz co najmniej 8 zakładów, a każdy z nich nie przekroczy kursu 8.00 i kurs ogólny wyniesie co najmniej 200, to gdy jeden zakład nie wejdzie, bukmacher zrewanżuje ci się bonusem.

Kwota bonusu to 10-krotność postawionej stawki pomniejszonejo 12% podatku. Natomiast maksymalny bonus, jaki można w tym przypadku uzyskać wynosi 1000 zł.

Bonus AKO

Klasyczna promocja związana z liczbą zakładów na kuponie. Im więcej zakładów, tym wyższy kurs całkowity. Bonus jest procentowy, czyli przy 3 zakładach na kuponie bukmacher dorzuca 3% bonusu. Przy 6 selekcjach będzie to już dodatkowe 10%. Jeśli chcesz zagrać taśmę z dziesięcioma zdarzeniami, to będziesz mógł liczyć na 30% bonusowych środków. 

Tego typu promocje można spotkać u wielu legalnych operatorów w naszym kraju. Bukmacher zastrzega sobie jednak, że maksymalny bonus w tym przypadku może wynieść 25 000 złotych.

Zakład Łączony

To dobra opcja dla tych, którzy lubią typować kilka rynków w ramach jednego wydarzenia. BetX daje graczom taką możliwość, a warunkiem jest postawienie kuponu za minimum 2 złote bez ograniczeń kursowych. Niestety nie dotyczy to całej oferty, bukmacher wybiera konkretne wydarzenia i sygnalizuje to odpowiednią ikoną łańcucha obok nich. Zakład Łączony działa w ramach jednego meczu, ale gracz może umieścić na tym samym kuponie również kolejne mecze z innych dyscyplin.

Extra Kursy 

Klasyczna promocja, w której wybrane przez operatora spotkania mają specjalnie podwyższone kursy. Gracze mogą skorzystać z Extra Kursów codziennie i mogą obstawiać je na kuponach SOLO, AKO i systemowych. 

Bogata oferta esportowa

W BetX chwali się szeroką ofertą na esporty. Możemy typować tam topowe turnieje z najpopularniejszych gier, takich jak: CS: GO, LoL, Dota 2, Starcraft 2 cz Rainbow Six: Siege, która zdobywa coraz większą popularność na scenie esportowej. Oprócz tego gracze mogą śledzić transmisje na żywo z wybranych zawodów. 

Freebet z boostem

Ta promocja daje graczom możliwosć skorzystania z freebetu z klasyczną stawką 2 złotych podwyższonym za pomocą boostu. Może to być doładowanie dwukrotne, dziesięciokrotne lub nawet pięćdziesięciokrotne. Wszystko zależy od danej promocji, jaką bukmacher postanowi zaprezentować. 

BetX rejestracja z kodem bonusowym

Najważniejsza informacja odnośnie szybkiej rejestracji w BetX jest taka, że po kliknięciu w zielony przycisk kod promocyjny uzupełni się w formularzu automatycznie. Jeśli jednak rejestrujecie się nie przez naszą stronę, to aby zyskać maksymalny bonus na start trzeba będzie wpisać kod BXVIP ręcznie. Szybka rejestracja składa się z dwóch kroków i BetX zadbał o to, aby wymagane było minimum formalności.

 1. Krok 1

  Kliknij w zielony przycisk i przejdź do formularza rejestracyjnego BetX.

 2. Krok 2

  Kod promocyjny BXVIP zostanie wpisany automatycznie. Wpisz login, hasło, e-mail oraz numer telefonu.

 3. Krok 3

  WAŻNE: logując się przez aplikację trzeba wpisać kod promocyjny ręcznie.

 4. Krok 4

  W drugim formularzu wystarczy wpisać tylko imię, nazwisko i PESEL oraz zaznaczyć zgody marketingowe.

 5. Krok 5

  Zostaniesz poproszony o wpisanie kodu z SMS-a, aby konto mogło zostać utworzone.

 6. Krok 6

  Uzupełnij dane potrzebne do utworzenia konta stałego. Podaj numer konta, wyślij zdjęcie dowodu osobistego oraz swój adres zamieszkania.

Rejestracja w Betx
Rejestracja w BetX – krok 1
BetX - Rejestracja
Rejestracja w BetX – krok 2

Przypominamy, że konto stałe potrzebne jest do tego, aby gracz mógł wypłacić środki. Konto tymczasowe wystarczy tylko do wpłaty środków i zawierania zakładów. Na założenie pełnego konta masz 30 dni, co jest standardowym okresem. Lepiej zrobić to jednak od razu, gdybyś chciał szybko wypłacić zarobione pieniądze.

Założenie konta w BetX jest bezproblemowe i szybko możemy w pełni korzystać z usług bukmachera. Ofertę firmy warto porównać z najlepszymi bukmacherami w Polsce. Nasz ranking pomoże ci zestawić BetX z czołówką i zadecydować, u których bukmacherów chcesz obstawiać.

Bukmacher BetX – płatności

Z tego bukmachera będzie zadowolony każdy gracz, który ceni sobie szybkie wpłaty i wypłaty pieniędzy. Liczba dostępnych metod płatności jest w pełni zadowalająca dla przeciętnego typera i BetX nie odbiega w tym aspekcie od liderów polskiego rynku. 

Przy wpłatach środków do BetX można skorzystać z:

 • Dotpay (w tym m.in. Revolut, Visa, MasterCard i przelewy do wielu banków),
 • Przelewy24 (błyskawiczne przelewy do ponad 20 banków),
 • kody BLIK.

Minimalna wpłata musi wynieść 5 zł, zaś maksymalna – 40 000 zł. Klienci BetX, poza kartami płatniczymi i bankowością Revolut w ramach Dotpay, mogą skorzystać z błyskawicznych przelewów oferowanych zarówno w Dotpay, jak i na platformie Przelewy24. Wśród obsługiwanych podmiotów znajdziemy m.in.: Inteligo, PKO BP, Santander, Millennium, ING, Pekao S.A., Alior Bank czy nawet Bank Pocztowy.

Wypłata 

BetX umożliwia również szybkie wypłaty środków za pośrednictwem platformy Przelewy24. Minimalna kwota wypłaty to już 1 zł, natomiast maksymalna – nawet 300 000 zł.

Wśród obsługiwanych w ramach tej usługi banków znalazły się: mBank, Inteligo, iPKO, Santander, ING, Pekao SA, BNP Paribas, Millennium, Pocztowy 24, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, Getin Bank, BOŚ, Credit Agricole, Toyota Bank. Wypłaty do tych instytucji realizowane są na ogół w czasie do 15 minut. W rzeczywistości gracze otrzymają swoje zarobione pieniądze kilka minut od potwierdzenia wypłaty.

Najlepsze Kody Promocyjne – Luty 2023

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 2620 PLN
+ 150 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1540 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
Superbetstandardowa oferta 1520 PLN
+ 35 PLN więcej
Zobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta 5230 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
Bettersstandardowa oferta 345 PLN
+ 30 PLN więcej
Zobacz kod

Betx kod promocyjny to: BXVIP. Podczas rejestracji z naszego linku kod będzie już wpisany. Dzięki niemu otrzymasz bonus na start o wartości 1000 PLN. Zamiast standardowej oferty 800 zł dostaniesz jeszcze 100 PLN w dwóch freebetach oraz specjalny bonus o wartości 100 PLN.

Gracze, którzy zarejestrują się w BetX otrzymają aż 8 bonusów na start. W ramach oferty standardowej jest to 250 zł freebetu, 250 zł cashbacku i 250 zł bonusu od wpłaty, a także 30 zł za dokonanie pełnej rejestracji 20 zł na grę w aplikacji. Z kolei z naszym kodem jest otrzymasz dodatkowo dwa freebety po 50 zł oraz bonus 100 zł.

Tak, bukmacher posiada opcję szybkiej rejestracji, dzięki której można założyć konto tymczasowe. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny składający się z 2 kroków.

Maksymalna kwota wygranej wynosi 264 000 zł. Minimalna kwota zakładu wynosi 2 zł, zaś maksymalna stawka jest zależna od maksymalnej wygranej.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close