• typy
 • Clout MMA – kursy bukmacherskie

Clout MMA – kursy bukmacherskie

ring
Lexy-glowkaLinkimaster
Clout MMA 4
09.03.2024 r.
Obstawiaj Clout MMA 4 bez ryzyka w Fortunie
Lexy
Linki
Postaw w Fortunie

Jak obstawić Clout MMA 4 w Fortunie bez ryzyka? 

 1. Zarejestruj się w Fortunie przez naszą stronę
 2. Po rejestracji otrzymasz aż 3 zakłady bez ryzyka po 100 zł
 3. Wpłać pieniądze – warto wpłacić 300 zł, żeby skorzystać ze wszystkich zakładów bez ryzyka w całości
 4. Wytypuj kupon na Clout MMA 4 za 100 zł
 5. Wygrywasz? Kasa twoja
 6. Przegrywasz? Dostajesz pełen zwrot stawki, który możesz od razu wypłacić!

Ponadto poza 3 zakładami bez ryzyka,  rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym zapewni ci aż 40 zł darmowych pieniędzy na kolejne zakłady.

9 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala Clout MMA 4. Głównym daniem wieczoru będzie pojedynek Lexy Chaplin - Linkimaster. Znajdziesz u nas komplet kursów na walki, typy oraz promocje na Clout MMA 4. Możesz także skorzystać ze specjalnego linku i wykupić transmisję na Clout!

Clout MMA 4 - kursy bukmacherskie (09.03.2024 r.)

Oto kursy na Clout MMA 4. Pamiętajcie, że walki możecie obstawiać wyłącznie w Fortunie!

ZawodnikKursKursZawodnik 2
Lexy ChaplinLinkimaster
NajmanMuran
CrazyWielki Bu
MargaretM. Schreiber
ZBUKUMajor SPZ
A. CiosPrezes FEN
OmielańczukKing Kong
BestiaZtrolowany
LizakSequento
RekordzistaBoro
Aktualizacja co 20 minut

W walce wieczoru murowaną faworytką jest Marta Linkiewicz - kurs niespeła 1.10 przy kursie blisko 4.60 na Lexy. W kolejnych najważniejszych pojedynkach większe szanse na wygraną mają Muran - kurs 1.60, Wielki Bu - kurs ok. 1.30 oraz Marianna Schreiber - nieco ponad 1.10.

Clout MMA kursy Fortuna

Clout MMA 4 typy bukmacherskie bez ryzyka

Poniżej wrzucam moje typy na Clout MMA 4 oraz gotowy kupon bez ryzyka.

Kupon bez ryzyka na Clout MMA 4
Bukmacher
 • Linkimaster wygra przed czasem
  Lexy - Linkimaster
  2.00
 • Cios wygra
  Cios - Prezes FEN
  2.19
 • Wielki Bu wygra na punkty lub tech. decyzję
  Crazy - Wielki Bu
  2.50
Kurs całkowity 10,95
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 963,60 PLN
Postaw w Fortunie

Jeśli moje typy okażą się skuteczne, to zgarniecie prawie 1100 zł. Jeśli nie, to macie zapewniony zwrot w gotówce. Nie ryzykujecie zatem kompletnie nic, a potencjalna wygrana jest konkretna.

Clout MMA typy: Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Lexy-glowkaLinkimaster
Linkimaster wygra przed czasem
Nasz typ

Pojedynek dwóch czołowych obecnie zawodniczek na polskiej scenie freakowej. „Linkimaster” to oczywiście była mistrzyni Fame MMA. Zadebiutowała w 2019 roku na trzeciej gali tej federacji, nie dając szans Monice Godlewskiej (0-3). Pokonywała również m.in. Kamilę Wybrańczyk (1-3, 1 Sub) i „Zusje” (3-3, 2 KO). Jej aktualny rekord to 5-3, a jej jedynymi pogromczyniami były zawodniczki z absolutnego topu – „Lil’ Masti” (dwukrotnie) i Ewa Brodnicka. „Linkimaster” od lat trenuje w warszawskich WCA.

W tym samym klubie szkoli się Lexy. Chociaż jej początki w MMA był trudne – na starcie zanotowała porażkę z filigranową „Natsu” (1-2) – obecnie notuje serię 3 wygranych (2 KO). Nie miała jednak okazji walczyć z tak atletycznie zbudowaną i doświadczoną zawodniczką co Marta Linkiewicz. Mimo iż Lexy wykonała spory progres od czasu swojego debiutu w sierpniu 2021 roku, wydaje się, że „Linkimaster” jest na chwilę obecną poza jej zasięgiem. Dlatego też obstawię wygraną byłej mistrzyni Fame w 1. lub 2. rundzie.

Clout MMA 4 typy: Najman - Muran

 • Typ: Najman wygra na punkty - czekamy na kurs

W co-main evencie Clout 4 zobaczymy dwóch zaawansowanych wiekowo fighterów, którzy zmierzą się na zasadach boksu w małych rękawicach. Bukmacherzy upatrują faworyta tego pojedynku w „Muranie”, co może nieco dziwić. Marcin Najman to w końcu były profesjonalny pięściarz, który na zawodowych ringach dorobił się przyzwoitego rekordu 15-6 (9 KO). Jego rywal ma z kolei na koncie tylko jedną oficjalną walkę w boksie i nawet, jeśli zakończyła się jego wygraną, na pewno doświadczenie nie będzie jego atutem.

„El Testosteron” dysponuje od swojego rywala również lepszymi warunkami fizycznymi – jest od niego o 5 cm wyższy, a przy tym o 11 lat młodszy. Co więcej, Najman od kilku miesięcy nie toczył dłuższych pojedynków, podczas gdy Jacek Murański przewalczył pełen dystans na styczniowej gali Prime. Jeśli dodamy do tego fakt, że były bokser ostatnio wykazywał zwyżkę formy, to wychodzi na to, że to właśnie on jest mocnym kandydatem do wygrania tego pojedynku. Obstawię, że dzięki doświadczeniu wypunktuje wytrzymałego „Murana” i wygra na punkty.

Clout MMA typy: Adrian Cios – Prezes FEN

Adrian CiosPaweł Jóźwiak
Cios wygra
Nasz typ

Pojedynek na zasadach MMA, po raz kolejny z udziałem jednego z freakowych boomerów. Mowa o Pawle Jóźwiaku. 50-latek we wrześniu przegrał przez KO z będącym wówczas w kiepskiej formie fizycznej i psychicznej „Boxdelem” w walce na zasadach K-1. Z kolei w styczniu przegrał niejednogłośnie na punkty ze wspomnianym Jackiem Murańskim. Tym razem czego go teoretycznie jeszcze trudniejsze zadanie, ponieważ zawalczy na zasadach MMA z 25 lat młodszym rywalem.

Adrian Cios, bo o nim mowa, nie ma ostatnio najlepszej prasy. Mimo iż wygrał dwie walki z Marcinem Najmanem, to za każdym razem na skutek dyskwalifikacji rywala. Wcześniej jednak znokautował faworyzowanego „Magicala Juniora” (0-1), przerywając passę trzech porażek. 25-latek wydaje się więc, bądź co bądź, być w gazie. Biorąc pod uwagę niewielkie doświadczenie w MMA jego rywala i przewagę kondycji i technik parterowych, obstawię wygraną underdoga.

Clout MMA typy: Crazy - Wielki Bu

Dawid ZałęckiWielki bu
Wielki Bu wygra na punkty lub przez tech. decyzję
Nasz typ

Po zdemolowaniu Denisa Załęckiego w dziwnej walce na Clout 3, „Wielki Bu” zawalczy tym razem z jego ojcem, po raz kolejny w K-1. Dotychczasowe występy „Crazy’ego” dają duże nadzieje na to, że pojedynek ten będzie dużo ciekawszy. 47-latek wielokrotnie udowadniał, że potrafi walczyć, stawiając czoła m.in. „Don Diego” (przegrana na punkty), Tomaszowi Sararze (remis), Vaso Bakocevicowi (wygrana przed czasem), czy Alanowi Kwiecińskiemu (wygrana przez TKO). Mówimy tu o bardzo mocnych rywalach.

„Wielki Bu” natomiast wszedł do świata sportów walki na pełnej mocy. 190 cm masy mięśniowej z blisko dwumetrowym zasięgiem to prawdziwa maszyna do bitki. 4 z 5 oficjalnych walk wygrywał przed czasem. Wydaje się, że będzie w stanie poradzić sobie ze znacznie starszym rywalem, jednak „Crazy” ma niesamowite serce do walki i wytrzymałość, a do tego walka odbędzie się na bliskich mu zasadach. Spodziewam się więc, że „Bu” wygra tym razem na punkty.

Clout MMA kursy i typy: Omielańczuk - Minda

Daniel OmielańczukMinda
Daniel Omielańczuk wygra przed czasem
Nasz typ

Kolejne starcie bokserskie w wadze ciężkiej, które jednak powinno stać na wysokim poziomie sportowym. W klatce zobaczymy dwóch doświadczonych wojowników MMA. Daniel Omielańczuk to prawdziwa legenda polskich sportów walki – walczył m.in. w UFC, KSW, ACA i ACB. Jego profesjonalny rekord to 26-14 (6 KO, 10 Sub). Ma 41 lat, 183 cm wzrostu i 189 cm zasięgu. W swoim ostatnim występie najpierw zdominował, a następnie wygrał z Denisem Załęckim. Trenuje w WCA.

39-letni Kamil Minda to z kolei adept ASW Wilanów. Walczył m.in. w czeskim Oktagonie, PLMMA, RFA i Babilon MMA. W październiku zadebiutował we freak fightach, jednak przegrał przed czasem z bardzo mocnym Denisem Labrygą w pojedynku na zasadach K-1. Jego rekord to 8-4 (5 KO, 1 Sub). 3-krotnie przegrywał przez KO. Faworytem tego pojedynku wydaje się bardziej doświadczony Omielańczuk, który w swoich ostatnich walkach pokazywał, że mimo wieku dalej potrafi walczyć. Spodziewam się, że pokona Kamila Mindę, jak na wagę ciężką przystało – przed czasem.

Clout MMA 4 typy: Zbuku - Major SPZ

Major SPZ wygra
Nasz typ

Walka w formule MMA z udziałem dwóch raperów. Dla każdego z nich będzie to oficjalny debiut na galach freakowych. 42-letni „Major SPZ” jest od swojego rywala aż o 11 lat starszy. Mimo to, wydaje się, że ze względu na odbytą odsiądkę w więzieniu, będzie bardzo mocny mentalnie. Uważam, że dopóki nie poznamy innych informacji na temat fighterów, atut ten będzie przemawiał za wygraną „Majora SPZ”.

Fortuna Clout MMA kursy na zakłady specjalne

Bliżej gali oferta na Fortuna Clout MMA zawierać będzie również zakłady specjalne. Wówczas wybiorę dla was te najciekawsze i umieszczę tutaj.

Clout MMA obstawianie - karta walk na Clout 4

Poniżej znajdziecie na bieżąco aktualizowaną kartę walk Clout MMA 4. Kilka dni przed galą będzie znany także harmonogram godzinowy, który także uwzględnię poniżej.

Lexy-glowka
Lexy Chaplin
Linkimaster
Linkimaster
10.03 00:00
Marcin Najman
M. Najman
stary-muran-glowka
Muran
09.03 23:30
Dawid Załęcki
Crazy
Wielki bu
Wielki Bu
09.03 23:00
Margaret Magical
Margaret
Marianna Schreiber
M. Schreiber
09.03 22:30
ZBUKU
Major SPZ
09.03 22:00
Adrian Cios
A. Cios
Paweł Jóźwiak
Prezes Fen
09.03 21:30
Daniel Omielańczuk
D. Omielańczuk
Minda
K. Minda
09.03 21:00
bestia-glowka
Bestia
Ztrolowany
Ztrolowany
09.03 20:30

Clout MMA bukmacher - Fortuna

Jedynym bukmacherem, u którego możecie obstawiać Clout MMA jest Fortuna. Zakładając konto u tego bukmachera, będziecie nie tylko mieli dostęp do możliwości typowania Clout MMA, ale także innych federacji freak-fightowych jak np. Prime MMA show.

Fortuna to także według naszych opinii zdecydowanie najlepszy bukmacher do obstawiania sportów walki. Zawsze przy okazji wszelakich gal zapewnia możliwość typowania ok. 30 zakładów. Dostępne są również promocje i zakłady specjalne, pojawiające się bliżej gali.

Nie można zapomnieć także o aż trzech zakładach bez ryzyka oraz darmowych pieniędzach, które otrzymacie na kupony po rejestracji przez naszą stronę. Ekskluzywna oferta na Clout + najlepsza w Polsce oferta powitalna sprawiają, że założenie konta jest absolutną koniecznością.

Clout MMA 3 - wyniki

29 grudnia 2023 roku odbyła się ostatnia gala Clout MMA 3. Oto rezultaty wszystkich pojedynków:

 • Jakub Wawrzyniak - Tomasz Hajto (K-1, małe rękawice) - zwycięstwo Wawrzyniaka przez TKO
 • Adrian Cios - Marcin Najman (MMA) - Cios wygrał przez dyskwalifikację Najmana
 • Denis Załęcki - Marcon (MMA) - walka nieodbyta
 • Wielki Bu - Denis Załęcki - Wielki Bu wygrał przez TKO
 • Zbigniew Bartman - Błażej Augustyn - Bartman wygrał przez TKO
 • Rekordzista - Szuli - Rekordzista wygrał na punkty
 • Schreiber - Laskowska - Schreiber wygrała na punkty
 • Siwy - Wasyl - Siwy wygrał przez TKO
 • Mavs&Świstak - Banersy&Antena - Mavs&Świstak wygrali przez TKO

Największą niespodziankę sprawili Zbigniew Bartman, który okopał Błażeja Augustyna oraz Rekordzista, który wypunktował Szuliego.

Clout MMA kursy bukmacherskie - podsumowanie

Na koniec, krótkie podsumowanie najważniejszych informacji na temat Clout MMA 4.

Kiedy odbędzie się gala Clout MMA 4?9 marca 2024 r.
Gdzie odbędzie się gala Clout MMA 4?Atlas Arena, Łódź
Gdzie można obstawiać Clout MMA 4?Fortuna
Clout MMA 4 kursy bukmacherskie - podsumowanie

W walce wieczoru gali Clout MMA 4 zobaczymy Lexy Chaplin i Linkimaster

Clout MMA 4 odbędzie się 9 marca o 20:00 w Łodzi.

Zakłady znajdziesz wyłącznie w Fortunie

Pełną kartę walk znajdziesz w naszym artykule.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close