• Porady
 • Revolut u bukmacherów

Revolut u bukmacherów

Cyfrowe technologie cały czas się rozwijają i stale przybywa nam alternatyw, jeśli chodzi o dostępne metody transferowania naszych środków. Jedną z nich jest Revolut, czyli system, na który składa się karta pre-paid i aplikacja umożliwiająca dostęp do szeregu opcji często nieosiągalnych dla innych form transferowania pieniędzy. Revolut zagościł także wśród metod płatności oferowanych przez bukmacherów online.

Spis treści

Revolut u bukmacherów

Sprawdziliśmy, jak sytuacja z obsługą płatności Revolut wygląda u legalnych polskich bukmacherów. Temat wpłat i wypłat poruszyliśmy z działami obsługi klienta – łączyliśmy się z konsultantami na czacie lub kontaktowaliśmy się mailowo. Z zebranych informacji wynika, że tylko jeden bukmacher oferuje na ten moment zarówno opcję depozytu jak i wypłaty przy użyciu karty Revolut (Superbet). Pięciu innych operatorów daje możliwość wyłącznie wpłaty tą ścieżką. Poniżej prezentujemy tabelę, która obrazuje omawianą sytuację na polskim rynku i odpowiedzi na pytanie „Czy można wpłacać i wypłacać kartą Revolut?” jakich udzielili nam konsultanci poszczególnych firm:  

BukmacherWpłataWypłata
SuperbetTAKTAK
FortunaTAKNIE
eWinnerTAKNIE
BetXTAKNIE
TOTALbetTAKNIE
STSTAKNIE
LVBETNIENIE
NobleBETNIENIE
TotolotekNIENIE
forBETNIENIE
PZBUKNIENIE
EtotoNIENIE
FuksiarzNIENIE
BetcrisNIENIE
Stan na dzień 30.11.2021
 1. Fortuna
  Agata: Wpłaty może Pan dokonać za pomocą każdej karty płatniczej, zatem również kartą Revolut. Co do wypłat, konto bankowe musi być prowadzone w banku działającym na terenie Polski, w walucie PLN. Wypłaty na konto w Revolut nie są zatem możliwe.
 2. STS
  Damian: Jeśli konto należy do Pana to wpłatę może Pan jak najbardziej dokonać. Wypłaty może Pan realizować tylko i wyłącznie na rachunek należący do Polskiego banku oraz którego jest Pan właścicielem. Na konto Revolut wypłaty Pan nie zrealizuje.
 3. forBET
  Hubert: Nie uznajemy rachunków Revolut. Wpłacać pieniądze na konto gracza można tylko i wyłącznie z konta bankowego wykorzystując dostępny na naszej stronie system DOTPAY, PAYU albo TPAY.
 4. Superbet
  Paweł: Można wpłacać i wypłacać za pomocą Revoluta.
 5. eWinner
  Czarek: Uprzejmie informuję, że może Pan wpłacać środki za pomocą Revolut, natomiast nie doda Pan tej karty do wypłat ponieważ nie jest to Polska spółka.
 6. TOTALbet
  Kamil: Niestety nie ma możliwości wypłat na konto Revolut. Wpłaty są dostępne z dowolnych kont, w zależności od operatora płatności. Wpłacać można.
 7. LV BET
  Kamila: Nie ma możliwości wpłaty, ani wypłaty z użyciem karty Revolut.
 8. Noblebet
  Borys: Nie akceptujemy wpłat poprzez Revolut. Wypłaty realizujemy wyłącznie na konta bankowe oraz PayPal.
 9. PZBUK
  Basia: W tym momencie wpłaty możliwe są jedynie poprzez szybki transfer bankowy (w wyborze banków niestety nie ma Revolut) oraz przez Blik. Wypłaty natomiast można zlecić jedynie na rachunek bankowy, który posiada IBAN PL+26 cyfr. Konta Revolut w tym momencie nie spełniają takiego warunku i wypłaty na konto Revolut nie są możliwe.
 10. Etoto
  Wiktoria: Uprzejmie informujemy, że wpłaty są możliwe wyłącznie z kart i rachunków bankowych przypisanych do polskich banków. Ponadto wypłata może zostać zrealizowana wyłącznie na osobisty rachunek bankowy posiadacza konta ETOTO.
 11. Fuksiarz
  Adrian: Obecnie nie ma możliwości dokonywania transakcji poprzez karty Revolut na naszym portalu.
 12. Betcris
  Weronika: Aktualnie nie obsługujemy płatności przy użyciu karty Revolut, jednak z pewnością w niedługim czasie w naszym serwisie pojawią się nowe metody płatności.
 13. Totolotek
  Maciej: Konta Revolut nie można przypisać do konta gracza w naszym serwisie.
 14. BetX
  Magda: Oferujemy możliwość wpłat Revolut. Wypłata możliwa jest u nas jedynie na konto bankowe założone w Polsce i musi mieć polski iban PL.

Revolut – rejestracja

Mimo iż Revolut oferuje swoim klientom naprawdę duże możliwości, zakładanie konta w tym serwisie jest niezwykle proste.

 • W celu rejestracji należy wejść na ich stronę internetową (http://www.revolut.com) i wpisać swój numer telefonu, na który przesłany zostanie SMS z linkiem do appki Revolut. Następnie należy zainstalować aplikację na naszym urządzeniu mobilnym.
Revolut- pulpit
 • Kolejnym krokiem będzie otwarcie zainstalowanej właśnie appki i ponowne podanie numeru telefonu. Wszystko potwierdzamy klikając „Kontynuuj”. W kolejnym oknie podajemy czterocyfrowy kod PIN. Następnie musimy podać 6-cyfrowy kod autoryzacyjny, przesłany do nas sms-em z poleceniem byśmy nigdy nikomu go nie udostępniali.
Revolut - statystyki
 • Następnym krokiem będzie podanie naszych danych osobowych (imię, nazwisko, data urodzenia). Po podaniu ich klikamy „Kontynuuj”. W następnym oknie musimy podać swój dokładny adres zamieszkania (kraj, ulicę i numer domu, kod pocztowy, miejscowość i województwo) i zatwierdzić je klikając w banner. Na kolejnych podstronach formularza podajemy swój adres e-mail oraz główny powód, dla którego będziemy korzystać z tego serwisu. Możemy jeszcze włączyć powiadomienia z appki.
 • Kolejnym krokiem będzie zasilenie konta kwotą 20 PLN lub większą. Nie ma jednak co się obawiać – środki pozostaną na naszym koncie do naszej dyspozycji i będziemy mogli wykorzystać je w dowolny sposób. Zanim jednak uzyskamy dostęp do pełni możliwości appki, musimy przejść weryfikację. Wiąże się to z przesłaniem skanu dokumentu tożsamości w formie cyfrowej i zrobieniem sobie zdjęcia.
 • Po przejściu procesu weryfikacji będziemy mogli zamówić kartę płatniczą w formie fizycznej i wirtualnej. Pierwsza z nich to standardowa plastikowa karta, którą możemy schować w portfelu. Żeby jednak ją uzyskać będziemy musieli zapłacić 9,90 PLN za wysyłkę. Z kolei do karty wirtualnej będziemy mieli zawsze dostęp z panelu aplikacji i jest całkowicie bezpłatna.

Czym jest Revolut?

Karta Revolut

Fintech Revolut oferuje swoim klientom wielowalutową kartę pre-paid oraz aplikację o możliwościach do tej pory niedostępnych dla innych platform płatniczych. Wśród najważniejszych opcji Revolut wymienić należy z pewnością tanie i szybkie przelewy zagraniczne z przeliczaniem walut (jest ich łącznie ponad 140, w tym PLN) po kursie międzybankowym. Służą nam do tego 24 subkonta w różnych walutach.

Z kolei karta Revolut może być z kolei używana w 31 krajach, w tym w Austrii, Belgii, Chorwacji, na Cyprze, w Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Łotwie, Liechtensteinie, na Litwie, w Luksemburgu, na Malcie, w Niemczech, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Poza przelewami i wymianą walut, Revolut oferuje również m. in. płatności pomiędzy użytkownikami, ubezpieczenia podróżne i telefonu, obsługę kryptowalut. Wszystko to dostępne na wyciągnięcie telefonu!

Dużą zaletą karty płatniczej Revolut jest fakt, że w podstawowej wersji jest ona bezpłatna. Klienci tej firmy nie płacą nic za założenie konta, obsługę subkont walutowych oraz za samo korzystanie z karty. Niemniej, jak to często bywa w przypadku darmowych usług, musimy liczyć się z limitami. Oto jak wyglądają płatności za usługi Revolut:

 1. Wymiana walut i przelewy walutowe
  jedna z kluczowych funkcji tej karty jest darmowa do kwoty 5 000 PLN miesięcznie. Jeśli kwota ta zostanie przekroczona, wówczas od pozostałych transakcji pobierane będą prowizje w wysokości 0,5% wartości transakcji. Limity nie dotyczą klientów Revolut posiadających konto Premium.
 2. Wypłata pieniędzy z bankomatu
  w tym wypadku limity wynoszą odpowiednio 800 PLN lub 5 transakcji. Po przekroczeniu tej kwoty, od każdej kolejnej wypłaty naliczana jest prowizja w wysokości 2% transakcji (ale minimalnie 5 PLN).
 3. Zasilanie konta środkami
  Revolut pozwala klientom z Polski bezpłatnie zasilić konto na sumę 100 000 euro w skali rocznej. Trzeba przyznać, że jest to poważna suma, która powinna zadowolić zdecydowaną większość klientów. Limit ten i tak można zwiększyć.

Aktualny stan swoich limitów możesz sprawdzić w dowolnym momencie w zakładce „Profil” na aplikacji mobilnej.

Zalety Revolut

1. Łatwa kontrola wydatków

Jest rzeczą oczywistą, że kontrolowanie swoich wydatków na grę w zakładach bukmacherskich jest niezwykle ważne. Przypominamy, że zakłady wzajemne mają być wyłącznie rozrywką i nie prowadzić do żadnych negatywnych konsekwencji. Dzięki opcjom jakie daje aplikacja Revolut, możesz łatwo sprawdzić swoje wydatki.  Każdy depozyt na konto firmy zajmującej się zakładami wzajemnymi, kategoryzowany jest bowiem jako „Rozrywka”. 

2. Bezpieczeństwo

Revolut ma wszelkie powody ku temu, aby uchodzić za bezpieczną metodę płatności. Firma chwali się, że korzysta z najnowszych technologii zabezpieczeń transakcji bezgotówkowych. Co więcej, ten stosunkowo młody serwis jest zdania, że w wielu aspektach, stosowane zabezpieczenia są lepsze niż te, z których korzystają banki. Revolut stosuje m.in. algorytmy, które natychmiast wykrywają budzące wątpliwości działania i automatycznie blokują dostęp do karty i konta. 

3. Po prostu alternatywa

Nawet jeżeli na co dzień korzystasz z kilku kont bankowych i to za ich pomocą dokonujesz wpłat w zakładach bukmacherskich, warto mieć pod tym względem pewną alternatywę. Banki również miewają awarie i od czasu do czasu prowadzą prace techniczne. Wówczas, idealna opcją wydaje się konto w Revolut.

4. Dogodności, których nie dają banki

Korzystając z Revolut masz możliwość posiadania wielu subkont, w różnych walutach. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której chcesz dokonać wpłaty z konta złotówkowego, a nie będziesz miał tam zadeklarowanej kwoty pieniędzy, bank przewalutuje środki z innego subkonta i sfinalizuje transakcję. Czy jakikolwiek bank proponuje takie udogodnienia? Niestety nie. 

5. Brak konieczności podpinania do konta innej karty

Wiemy, że część graczy unika skojarzenia swojej głównej karty debetowej z kontem w zakładach bukmacherskich. Częściowo wynika to z chęci kontroli kosztów, a poniekąd ze zwykłej chęci oddzielenia zakładów bukmacherskich od codziennych wydatków. Dzięki koncie w Revolut, możemy zrealizować taką zachciankę. 

6. Przygotowanie się do zmian w zakresie form płatności

Wśród bukmacherów toczy się walka na polu marketingowym, dotycząca niemal każdego aspektu działania. Co oczywiste, front form płatności jest jednym z najważniejszych. Ponieważ bukmacherzy, starając się o względy klienta chcą dla niego jak największej wygody, można przypuszczać, że płatności Revolut już niedługo na stałe wejdą na kanonu usług legalnych polskich bukmacherów. Zadbaj o to, aby już teraz dobrze poznać mechanizmy dotyczące konta w tej firmie. 

Wady Revolut

Podstawową wadą Revolut z punktu widzenia gracza zakładów bukmacherskich jest dostępność tej formy płatności u polskich bukmacherów. Wciąż niewielu z nich decyduje się na uczynienie jej elementem swojej oferty. Jako pewną przeszkodę wskazywano do niedawna brak możliwości blokady karty po utracie telefonu i dostępu do aplikacji. Aktualnie, można to uczynić na infolinii pod numerem: +44 20 3322 8352 lub na stronie internetowej operatora.  

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close