• typy
  • Ngannou – Gane – kursy bukmacherskie

Ngannou – Gane – kursy bukmacherskie

event background

Niezwykle wyrównanie i pasjonująco zapowiadająca się walka. Zarówno Ngannou jak i Gane mają w tej walce swoje argumenty i typowanie wyniku jest bardzo trudne. Uważamy jednak, że zwierzęca siła Mistrza ostatecznie przełamie Francuza i to Ngannou obroni tytuł.

W nocy z 22 na 23 stycznia dojdzie dojdzie do walki o mistrzowski pas UFC w wadze ciężkiej pomiędzy Francisem Ngannou i Cirylem Gane. Będzie to wielkie wydarzenie bukmacherskie, dlatego sporządziliśmy artykuł, w którym m.in. znajdziecie kursy i typy bukmacherskie na pojedynek Ngannou – Gane. Ponadto opisaliśmy też kursy i typy na drugą mistrzowską walkę na UFC 270 – Brandon Moreno vs Deiveson Figueiredo

Spis treści

Ngannou – Gane – zakłady bukmacherskie

Na wstępie w tabeli prezentujemy wszystkie niezbędne informacje, które gracz musi wiedzieć przed obstawianiem starcia Ngannou – Gane.

Data i godzinaℹ️ 22/23 stycznia, ok. 4/5:00ℹ️
Gdzie obstawiać walkę??Fortuna, STS?
Gdzie oglądać walkę? Polsat Sport, Fortuna TV, STS TV
Kurs na Ngannou2,28 – Betcris
Kurs na Gane1,70 – forBET

Ngannou – Gane – kursy bukmacherskie

Teraz czas przejść do kluczowej kwestii jaką są kursy na walkę Francis Ngannou vs Ciryl Gane u czołowych legalnych polskich bukmacherów.

BukmacherFrancis NgannouCiryl Gane
Fortuna2,281,63
STS2,251,65
TOTALbet2,201,62
Superbet2,251,65
eWinner2,171,62
LVBET2,171,60
forBET2,151,70
Betcris2,251,65
Fuksiarz2,031,80
Etoto2,151,70
Kursy sprawdzone 21.01.2022 r.

Jak widać zdaniem bukmacherzy skłaniają się nieco w stronę pretendenta, ale cenią też Mistrza, a to oznacza, że niezależnie od tego, na którego z zawodników obstawimy, będziemy mieli szanse na znaczącą wygraną. Z pewnością starcie o pas wagi ciężkiej będzie wielkim bukmacherskim świętem.

Obstawiaj także
High League 7 kursy bukmacherskie
High League – kursy bukmacherskie
Czytam więcej
Cieślak - Okolie - kursy bukmacherskie
Cieślak – Okolie – kursy bukmacherskie
Czytam więcej

Ngannou – Gane – typy bukmacherskie

Przedstawiliśmy już kursy bukmacherskie na zwycięzcę walki Ngannou – Gane. Teraz czas na profesjonalne typy bukmacherskie, które ułatwią obstawianie walki.

To będzie prawdziwe starcie siły z techniką. Nie można oczywiście powiedzieć, że Ngannou jest osiłkiem bez techniki, a Gane nie posiada mocnego uderzenia, ale obaj zawodnicy mają bardzo wyraziste cechy, które wyróżniają ich na tle pozostałych czołowych zawodników wagi ciężkiej. W ostatnich latach Gane i Ngnannou są zdecydowanie najlepszymi zawodnikami tej dywizji w UFC, a ich starcie jest mocno wyczekiwane na całym świecie.

Przebieg tego pojedynku jest bardzo trudny do przewidzenia. Jednym ze scenariuszy, których nie można wykluczyć jest błyskawiczne zwycięstwo Ngannou. Kameruńczyk miał długą przerwę, ponieważ po raz ostatni walczył blisko rok temu, ale w jego przypadku nie powinno być to problemem. W ostatnich latach toczy jedną walkę rocznie, która trwa zaledwie kilka minut, ale nie wpływa to na jego dyspozycję. Zawsze wychodzi do walki skupiony, nie poświęca pierwszych rund, żeby się rozkręcić i od pierwszego gongu jest szalenie niebezpieczny. Z ostatnich pięciu walk tylko jeden jego rywal wyszedł poza otwierającą rundę. Bokserskie umiejętności Ngannou są na bardzo wysokim poziomie, a on z walki na walkę staje się coraz bardziej kompletnym zawodnikiem. Lepiej broni się także przed sprowadzeniami, zaś dynamika jego ataków zwłaszcza w pierwszych minutach są wielkim wyzwaniem dla każdego po przeciwnej stronie klatki.

Piotr Momot – ringpolska.pl

Gane jest zawodnikiem, który bardzo skutecznie się broni. Świetnie pracuje na nogach, znakomicie czuje dystans i celnie kontruje. Francuz ma świadomość, że w pierwszych minutach Ngannou będzie najgroźniejszy dlatego w pierwszych dwóch rundach będzie szczególnie ostrożny. Niewykluczone, że od początku Gane będzie polował na sprowadzenie, próbując zmęczyć przeciwnika i przeczekać fragment walki, w którym Kameruńczyk jest szczególnie niebezpieczny. Zawodnik z Francji w pierwszej fazie walki będzie chciał dać się wystrzelać Ngannou, a kiedy ten wytraci impet swoich ataków, postara się przejąć inicjatywę. Przy tym scenariuszu nie można wykluczyć, że jeśli Ngannou poczuje, że ma problemy ze złapaniem odpowiedniego dystansu ciosami, zacznie trochę mocniej kalkulować, a tempo walki spadnie. Gane wydaje się być typem nowoczesnego i kompletnego zawodnika wagi ciężkiej, który dobrze czuje się w każdej płaszczyźnie.

Francuz powinien do tego pojedynku podejść z podobnym planem, jak do ostatniej walki z Derrickiem Lewisem. Wtedy również musiał zmierzyć się z mocno bijącym i silniejszym fizycznie rywalem. Ngannou ma jednak inną charakterystykę. Jest szybszy, bardziej nieprzewidywalny oraz przede wszystkim lepiej przygotowany wydolnościowo od Lewisa. Gane na swojej drodze nie spotkał jeszcze zawodnika, który byłby w stanie mu tak mocno zagrozić. Wydaje się jednak, że w starciu z Ngannou zmierzy się z rywalem z zupełnie innej półki niż wcześniej. Ciężko przewidywać, że nawet biorąc poprawkę na duże umiejętności Francuza, będzie w stanie unikać przez 5 rund uderzeń Kameruńczyka, który stał się w ostatnich latach w pełni świadomą i doskonale wykorzystującą swoje największe atuty dobrze zaprogramowaną maszyną do nokautowania rywali. 

Ngannou przed czasem
Nasz typ
kurs: 2,50
Postaw w STS
Poniżej 3.5 rundy
Nasz typ
kurs: 1,69
Postaw w forBET

Moreno – Figueiredo – kursy bukmacherskie

event background

Moreno jest dość wyraźnym faworytem walki i według nas ma wszystkie argumenty, aby ponownie pokonać Figueiredo.

Podczas gali UFC 270 czeka nas także dopełnienie trylogii, której stawką będzie tytuł mistrzowski UFC w wadze muszej. Oto kursy na walkę Brandon Moreno – Deiveson Figueiredo:

BukmacherBrandon MorenoDeiveson Figueiredo
Fortuna1,552,45
STS1,572,40
TOTALbet1,552,40
Superbet1,572,40
eWinner1,522,36
LVBET1,502,40
forBET1,602,35
Betcris1,532,50
Fuksiarz1,552,45
Etoto1,602,35
Kursy sprawdzone 21.01.2022 r.

Do pierwszej walki tych zawodników doszło w grudniu 2020 roku, kiedy do pięciu rundach sędziowie wypunktowali remis. W czerwcu ubiegłego roku odbył się rewanż – Moreno wygrał przez duszenie w trzeciej rundzie, odnosząc największy sukces w zawodowej karierze. Dotychczasowe walki były znakomitym widowiskiem, dlatego w trzecim starciu także należy spodziewać się dużych emocji.

Moreno – Figueiredo – typy bukmacherskie

Wygląda na to, że kariery Moreno i Figueiredo zaczynają zmierzać w odwrotnych kierunkach. Ten pierwszy przeżywa najlepszy okres w swojej przygodzie ze sportami walki, rozwija się z każdym występem i zaczyna rządzić kategorią muszą w Ultimate Fighting Championship. Brazylijczyk z kolei w ostatnich występach prezentował się jak zawodnik, który najlepsze lata ma już za sobą, a jego fizyczny szczyt możliwości przeminął. Wydaje się również, że to Moreno jest bardziej inteligentnym zawodnikiem z tej dwójki. Meksykanin uczy się swoich rywali wraz z kolejnymi rundami, a po dwóch pojedynkach z Figueiredo doskonale zna już wszystkie atuty oraz słabości najbliższego przeciwnika.

W drugim starciu Moreno od początku wiedział w jaki sposób neutralizować atuty Figueiredo, sprowadzając walkę do parteru w każdej rundzie. Ciężko sobie wyobrazić, aby po dwóch trudnych dla siebie walkach, Brazylijczyk przystąpił do trzeciego pojedynku z zupełnie nowym planem taktycznym, którym będzie w stanie zaskoczyć Meksykanina. Przebieg tej walki powinien być podobny do tego co wydarzyło się latem. Moreno będzie wywierał presję, przejmował inicjatywę i męczył Figueiredo ciągłymi obaleniami. Na macie to zawodnik z Meksyku ma więcej argumentów. Nie bez znaczenie jest także ogromny zastrzyk pewności siebie, który przyjął Moreno po ostatnim triumfie. Tym występem powinien potwierdzić, że w dywizji muszej to on aktualnie jest numerem jeden. Prawdopodobnie po raz kolejny wygra z Brazylijczykiem przed czasem.

Piotr Momot – ringpolska.pl
Moreno przed czasem
Nasz typ
kurs: 2,60
Postaw w STS

UFC bukmacher. Gdzie obstawiać walki?

Przy wyborze najlepszych firm bukmacherskich do typowania UFC 270 wzięliśmy pod uwagę takie aspekty jak:

  • Szerokość oferty zakładów
  • Szybkość pojawiania się rynków
  • Transmisje na żywo
  • Promocje specjalne

Naszym zdaniem najlepsi bukmacherzy do typowania walk UFC 270 to Fortuna, STS oraz Superbet.

Fortuna

Wybierając najlepszego bukmachera do obstawiania MMA musisz zwrócić uwagę na ofertę zakładów, transmisje live czy też promocje specjalne. Fortuna wszystkie te elementy posiada na bardzo wysokim poziomie. Gracze, którzy typują tam gale UFC mogą oglądać na żywo transmisje ze wszystkich eventów. Aby móc korzystać z transmisji, bilans konta musi być dodatni oraz na koncie musi znajdować się zawarty kupon danego dnia.

Ponadto ten bukmacher słynie z bardzo szerokiej oferty zakładów, która zawiera rynki takie jak:

  • Liczba rozpoczętych rund (under/over)
  • Runda w której zakończy się walka
  • Sposób zakończenia walki (punkty/ k.o./ dyskwalifikacja/punkty/poddanie)
  • Czy walka zakończy się w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy
  • Wygrana zawodnika w 1./2./3. rundzie

Kolejną istotną kwestią jest fakt, że Fortuna właściwie zawsze jako pierwsza dysponuje tak obszerną ofertą, która poparta jest naprawdę korzystnymi kursami. Nie inaczej jest w przypadku pojedynków na UFC 270. Bukmacher nie zapomina również o promocjach specjalnych, które dostępne są na kilka dni przed rozpoczęciem walki. Gdy tylko się pojawią, opiszemy je w tym miejscu.

STS

STS podobnie jak Fortuna na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim transmisjami live ze wszystkim gal UFC. Bukmacher stosunkowo szybko wystawia także kilka podstawowych rynków, choć w tym względzie na pewno ustępuje Fortunie. Kursy stoją jednak na bardzo wysokim poziomie, szczególne na starcie Francisa Ngannou z Cirylem Gane.

Ponadto STS dysponuje bardzo interesującą ofertą powitalną. Jeśli zarejestrujesz się z naszym specjalnym kodem promocyjnym, będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka 239 PLN, freebetu 25 PLN oraz bonusu od 1. depozytu do 1200 zł. Bonusy można również wykorzystać na galę UFC 270.

Gdzie oglądać UFC 270

Transmisje na żywo z gali UFC 270 przeprowadzi Polsat Sport. Ponadto galę oglądać będzie live w Fortuna TV i STS TV.

Na gali zobaczymy dwa mistrzowskie pojedynki. O pas w wadze ciężkiej zawalczą Francis Ngannou i Ciryl Gane. Z kolei w wadze muszej Brandon Moreno i Deiveson Figueiredo.

Najszerszą ofertę zakładów oraz transmisje z gali posiadają Fortuna i STS.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close