Cash out co to?

Cash out to funkcjonalność pozwalająca zamknąć zakład przed zakończeniem zdarzenia. Większość legalnych bukmacherów w Polsce posiada cashout w swoich ofertach. Z tego artykułu dowiesz się, u którego bukmachera najlepiej korzystać z tej opcji.

Spis treści

Cash out Superbet – najlepszy na rynku

Przeanalizowałem oferty cashoutu u bukmacherów i według nas najlepszą ofertę cashoutu ma Superbet. Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie są największe zalety u tego operatora.

Najlepszy cashout
Ocena Superbet
5/5
Graj w Superbet
 • Wypłata
  Dowolna w każdym momencie
 • Niska marża
  Daje wysokie wygrane
 • Dobra przejrzystość
  Jasno pokazane kwoty cashoutu

Cash out możliwy w dowolnym momencie

Na początku coś, co mnie najbardziej zaskoczyło, ponieważ Superbet ma dostępny cashout w każdym momencie. Gdy postawisz zakład to możesz wypłacić środki nawet przed rozpoczęciem wydarzeń sportowych. Ta funkcja przydaje się w momencie, gdy zapomniałeś o jakimś zdarzeniu i chcesz je dodać, stracisz co prawda trochę pieniędzy, ale nie będzie to kwota większa niż złotówka.

Cashout superbet - prematch

Jeśli jest przerwa w spotkaniu również możesz skorzystać z early cash out, a kwota jest aktualizowana co jakiś czas w zależności od przebiegu wydarzeń, na które postawiłeś. Superbet to jedyny bukmacher, który na bieżąco aktualizuje kwotę, którą możesz wypłacić w postawionym kuponie prematch.

Idealnie się to sprawdziło w moim kuponie, który zagrałem na początku sezonu w eliminacjach do europejskich pucharów. Zagrałem za trzy dyszki, a większość zdarzeń była już na zielono. Został mi jeden mecz, który śledziłem na żywo i widziałem, że Maribor raczej nie wygra tego spotkania.

cashout superbet

Superbet mimo niekorzystnego rezultatu w meczu na żywo dał mi możliwość early cash out. Skorzystałem z tej opcji w 88 minucie spotkania i nie przegrałem 30 PLN – tylko wypłaciłem kwotę 29,86 PLN.

Niska marża w Superbet

Superbet posiada niską marżę na piłkę nożna, dzięki temu Ty jako gracz możesz na tym skorzystać. Marża na najlepsze rozgrywki klubowe tzn. Liga Mistrzów jest na poziomie 3-4%. Podobnie wygląda to w rozgrywkach ligowych, gdzie próg 5% nie jest przekraczany.

Tak jak wspomniałem jest to wyłącznie na plus dla Ciebie. Nie tylko niska marża jest atutem, ale też wysokie kursy co zauważyłem w momencie, gdy postawiłem 5 takich samych kuponów u różnych operatorów. Kurs był drugi z najwyższych, ale kwota, którą mogłem wygrać była największa.

Przygotowany przeze mnie kupon był zagrany na mecze Ligi Mistrzów, a więc rozgrywki, które mnóstwo ludzi ogląda i jednocześnie obstawia. Bukmacherzy mają bardzo szeroką ofertę na te wydarzenia. Potwierdza się po raz kolejny to o czym pisałem wcześniej, że tylko w Superbet mogłem skorzystać z wcześniejszej wypłaty. Jest to kolejny plus, który wpływa na naszą ogólną ocenę. Nie powinien więc dziwić fakt pierwszego miejsca w naszym rankingu bukmacherów.

Funkcjonalność w Superbet

Większość z nas obstawia w aplikacji mobilnej i przejrzystość apki jest moim zdaniem jednym z kluczowych czynników oceny bukmachera. Aplikacja Superbetu jest najlepsza, o czym więcej przeczytasz w naszym osobnym artykule.

Jeśli stawiasz zakłady jasne jest, które zdarzenia kwalifikują się do cashoutu oraz wynik jest pokazywany na bieżąco. Jest to bardzo istotny aspekt, ponieważ sprawdzając swój kupon widzisz, które zdarzenia już wchodzą lub są już zaznaczone na zielono, a o które niestety trzeba się jeszcze martwić lub zdecydować się na wypłatę środków.

cash out Superbet - Liga Mistrzów

W Superbet jest to wszystko jasne i przejrzyste i według mnie jest to duży plus. Możesz na bieżąco śledzić mecze i patrzeć, jak zmienia się możliwa kwota do wypłaty. Na powyższej grafice widzisz mój kupon, który zdecydowałem się zostawić i w tym momencie było to dobre posunięcie, dzięki temu zgarnąłem całą kwotę kuponu.

Cash out u pozostałych bukmacherów

Po sprawdzeniu ofert i szczegółowej analizie cashoutu u poszczególnych bukmacherów najlepszy okazał się Superbet co pokazałem na powyższych przykładach. Natomiast inni bukmacherzy również posiadają możliwość wcześniejszej wypłaty, może nie na tak dobrych warunkach, ale są pewne alternatywy. W tym fragmencie znajdziesz informację jak to wygląda u pozostałych bukmacherów, jeśli chcesz skorzystać z cashoutu np. w Fortunie lub STS.

Cash out Fortuna

Podobna sytuacja ma miejsce w Fortunie. Podobnie jak w STS, tutaj też niestety kuleje nieco opcja cash-outu na kuponach przedmeczowych. Przeważnie wcześniejszej wypłaty części środków można dokonać tylko pomiędzy wydarzeniami, bo system nie aktualizuje kwoty na bieżąco.

Działa to z kolei na zakładach live – tam wartość cashoutu obliczana jest w czasie rzeczywistym, a Fortuna dodatkowo dopuszcza cashout w obstawianiu na żywo kuponów pojedynczych i akumulacyjnych.

Przy tej okazji chcemy przypomnieć, że przecież cash out to sposób na zminimalizowanie strat. Aby powiększyć środki na zakłady skorzystaj z ekskluzywnej oferty na start z naszym kodem promocyjnym Fortuna. Otrzymasz dzięki temu trzy zakłady bez ryzyka (za 100 zł, 200 zł i 300 zł), dzięki którym będziesz mógł obstawiać za darmo i skorzystać z cash outu, jeśli tylko uznasz to za konieczne.

STS cash out

Sprawa z cash outem w STS ma się dwojako. Cashout na kuponach przedmeczowych jest nieco słabszy niż u wspomnianych wyżej bukmacherów, ale ten dostępny w zakładach na żywo trzyma bardzo wysoki poziom.

 • Cash out na kuponach pre-match. W STS możesz skorzystać z cash outu od razu po zawarciu kuponu, ale opcja ta jest niedostępna pomiędzy meczami. W trakcie trwania jakiegoś spotkania STS nie pozwala na skorzystanie z cash outu.
 • Cashout na kuponach live. Inna sytuacja ma miejsce przy obstawianiu live – tam kwota cash outu jest aktualizowana na bieżąco. Przy tej okazji STS pozwoli nam włączyć automatyczną akceptację zmiany kwoty.

Szkoda, że STS w kontekście cashoutu nie traktuje na równi kuponów przedmeczowych i tych obstawianych na żywo. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni. STS wypada na tym tle nieco gorzej od powyższej dwójki, ale wciąż jest to bardzo dobry bukmacher do korzystania z opcji wcześniejszej wypłaty środków.

Cash out w Go+Bet

Kolejny bukmacher, który poważnie podszedł do kwestii cashoutu to Go+Bet. Tutaj również kwota cash outu aktualizowana jest na bieżąco w oparciu o to, co dzieje się na boisku. Fajnym rozwiązaniem w przypadku Go+Bet jest możliwość wypłaty całego cash outu lub jego części. 

Można to zrobić wpisując odpowiednią dla nas kwotę. Przy okazji gracz może wybrać w jaki sposób ten cash out ma być wypłacany. 

 • Auto. W tym wypadku cash out będzie wypłacany automatycznie, uwzględniając każdą zmianę kwoty. 
 • Ręcznie. Tutaj gracz może wybrać, czy akceptuje tylko wyższe kwoty, każdą zmianę kwoty, czy bukmacher ma go pytać po każdej zmianie kwoty cash outu. 

Go+Bet w swoim systemie oznacza zdarzenia z dostępnym cashoutem za pomocą ikony dolara. U tego bukmachera nie skorzystamy z cash outu w przypadku zakładów za freebety, środki bonusowe oraz w przypadku zakładów systemowych.

Betclic cashout

Dobrze rozwiązaną kwestię cash outu znajdziemy również w Betclicu. Zdarzenia z udostępnioną opcją wcześniejszej wypłaty są oznaczone odpowiednią ikoną, chociaż gracz musi w nią kliknąć, aby dowiedzieć się, co ona oznacza. Tak jak w wielu innych miejscach, również Betclic cashout można zastosować na kuponach przedmeczowych oraz tych na żywo. 

Cash out Betclic aktualizuje się na bieżąco w zakładach na żywo, ale przy obstawianiu kuponów przedmeczowych trzeba obserwować swoje kupony, czy opcja wypłaty się pojawi i w jakiej kwocie. Nie jest to tak udoskonalona funkcjonalność jak w przypadku Superbetu czy Go+Betu, ale Betclic to bardzo dobry bukmacher do korzystania z funkcji wcześniejszego zamknięcia zakładu.

TOTALbet cashout

Do plusów cash outu w TOTALbet na pewno trzeba doliczyć obstawianie na żywo. Tu opcja cashoutu działa bez zarzutu, chociaż gdyby kwoty cash-outu aktualizowały się na bieżąco, to byłoby z jeszcze większym pożytkiem dla graczy. W kontekście cash outu w TOTALbet trzeba wspomnieć o tym, że ten bukmacher może pochwalić się najwyższymi kursami w Polsce, a to jest bardzo ważna kwestia, bo wtedy cash out również może być wyższy niż w innych miejscach.

W TOTALbet cash out dostępny jest zarówno w opcji live, ale i pre-match (kupony SOLO i AKO). Kwota cash outu nie jest aktualizowana na bieżąco, tylko pomiędzy meczami. I właśnie wtedy można dokonać cash outu. Nie można zapominać o ofercie powitalnej z kodem promocyjnym TOTALbet, która jest na tyle ciekawa, że dzięki niej otrzymasz na start m.in. zakład bez ryzyka do 200 złotych. Nawet jeśli będziesz musiał skorzystać z cashoutu to i tak będziesz do przodu, bo bukmacher zwróci ci stawkę zakładu w razie niepowodzenia.

PZBUK cash out

U tego bukmachera jak u większości możesz skorzystać z cashoutu w zakładach live na kuponie SOLO lub AKO. Natomiast cash out w zakładach prematch jest dostępny w wybranych zdarzeniach. Wcześniejsza wypłata jest dostępna w wybranych ramach czasowych ustalanych przez PZBUK. Nie ma możliwości swodobnego early cash outu, jak np w Superbet, gdzie możesz w dowolnym momencie wypłacić pieniądze.

Rejestrując się w w PZBUK przez naszą stronę możesz skorzystać z freebetu od wpłaty do 250 zł z tylko jednokrotnym obrotem. Warunki obrotu to kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00 – zatem szansa na obrót jest całkiem wysoka

Cash out co to jest?

Wielu początkujących typerów słyszało o czymś takim jak cash out, ale jak to wygląda? Jak to naprawdę działa?

Opcja cash out pomaga zabezpieczyć wygraną, o ile jest użyta w odpowiednim momencie. Przykładowo: na kuponie zawarliśmy zakłady na trzy mecze. Dwa z nich zakończyły się dla nas pomyślnie, ale co do ostatniego mamy wątpliwości. Nie chcąc tracić postawionych pieniędzy możemy użyć cash outu, aby odebrać część wygranej.

Chcąc skorzystać z cashoutu trzeba śledzić mecze zawarte na kuponie. Kwota cashoutu może zmieniać się szybko, w zależności od boiskowych wydarzeń. W niektórych sytuacjach korzystanie z cash outu będzie opłacalne, w innych – wręcz przeciwnie.(patrz tutaj)

Cashout zawieszony – dlaczego?

Jeśli grasz regularnie, to zapewne kilka razy zdarzy ci się sytuacja, w której na kuponie trafisz na informację, że cashout jest zawieszony i nie można z niego skorzystać. Dzieje się tak przeważnie dlatego, że w jakimś meczu sytuacja jest tak dynamiczna, że bukmacher nie zdążył jeszcze obliczyć kwoty i czeka na to, aż sytuacja się unormuje. Przeważnie takie sytuacje nie trwają długo, ale wtedy trzeba mieć rękę na pulsie, jeśli chcemy skorzystać z cash outu.

Po analizie z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to Superbet ma najlepszy cash out na polskim rynku. W artykule znajdziesz wyjaśnienie, dlaczego wybór padł na tego bukmachera.

Wszystko zależy czy grasz kupon z wydarzeniami prematch lub live. Na kuponie z wydarzeniami przedmeczowymi tylko Superbet daję Ci możliwość wypłaty w dowolnym momencie. Natomiast w kuponach z zakładami live kilku bukmacherów też daję możliwość cashoutu.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close