Bwin kod promocyjny

Wkrótce

Kod promocyjny

Wkrótce
 • oferta ważna do 30.04.2024
 • Legalny Polski Bukmacher

Niestety start Bwin w Polsce przedłuża się i jest spory znak zapytania przy pytaniu, czy w ogóle bukmacher rozpocznie działania w Polsce pod tą marką. Dlatego polecam innego nowego bukmachera. W Goplusbet zgarniesz świetną ofertę powitalną z podwyższonym bonusem bez depozytu oraz cashbackiem.

Jaki jest Bwin kod promocyjny?

Bwin kod bonusowy już wkrótce będzie dostępny na łamach naszego serwisu. Ta marka bukmacherska znana jest na całym świecie i już niedługo stanie się kolejnym legalnym polskim bukmacherem, po tym jak jego włodarze zdecydowali się odkupić licencję od Totolotka.

Bwin Kod Bonusowy 2024

Jaki jest Bwin kod bonusowy 2024? Jego treść nie jest jeszcze znana, jednak, gdy tylko bukmacher ten trafi na polski rynek, kod promocyjny Bwin szybko pojawi się na łamach naszego serwisu. Jeśli wówczas wpiszesz go podczas rejestracji u bukmachera, zostaniesz uprawniony do dodatkowych korzyści, którymi będzie Bwin bonus. Może to być na przykład zakład bez ryzyka Bwin, jeśli bukmacher wystawi takowy w swojej ofercie na start.

Być może bukmacher spróbuje zaczerpnąć inspiracji od Totolotka i zaproponuje Bwin bonus bez depozytu za kod promocyjny. Taki freebet mogli otrzymać gracze, którzy rejestrowali się w Bwin z naszym kodem promocyjnym.

Bwin bonus – pakiet na start

Chociaż jeszcze nie wiemy, jak wyglądać będzie oferta powitalna Bwin, możemy domyślać się, że mogą się w niej znaleźć następujące bonusy:

 • bonus od depozytu,
 • bonus bez depozytu,
 • zakład bez ryzyka,
 • freebety.

Nie jest nam znana również wartość poszczególnych bonusów, jednak należy spodziewać się, że takowe będą dostępne dla graczy z Polski. Warto zauważyć, że jedną z promocji Bwin w innych krajach jest tzw. „Back Up Bet”, w ramach którego gracz uzyska zwrot części swojej potencjalnej wygranej w formie freebetu, nawet jeśli, któreś ze zdarzeń na jego kuponie okaże się nietrafione.

Bwin kod bonusowy – zakład bez ryzyka

Biorąc pod uwagę politykę bonusową Bwin w krajach, w których działa on legalnie od dłuższego czasu, niewykluczone, że głównym elementem jego oferty powitalnej może być właśnie zakład bez ryzyka Bwin. Żeby móc z niego skorzystać, najpewniej będzie trzeba wykonać kilka niezbędnych kroków:

 1. Rejestracja

  Rejestrujemy konto z kodem promocyjnym z naszej strony lub przez link.

 2. Wpłata

  Dokonujemy pierwszej wpłaty na kwotę określoną w wymaganiach bonusu.

 3. Skorzystanie bonusu

  Korzystamy z bonusu poprzez obstawienie zakładu o określonych wymaganiach. Jeśli to konieczne, dokonujemy również obrotu nim.

 4. Wypłata

  Po spełnieniu wymogów dotyczących kuponu i obrotu bonusem, wypłacamy przysługujące nam środki lub przeznaczamy je na dalszą grę.

Bwin bonus powitalny będzie dostępny dla graczy z Polski po tym jak bukmacher ten uruchomi swój serwis z polską domeną „.PL”.

Bwin kod promocyjny – freebet

Freebety będą, być może, ważną częścią oferty promocyjnej bukmachera Bwin. Na chwilę obecną ciężko jest określić jaka będzie ich wartość i na jakiego typu zakłady będzie można je przeznaczyć. Jak już wspomniałem, freebety są przyznawane w ramach flagowej oferty Back Up Bet jako zwrot od przegranych kuponów bukmacherskich w Bwin.

Przyznane bonusy można przeznaczyć na zakłady z oferty sportowej, na którą składa się kilkadziesiąt dyscyplin. W Bwin, gracze mogą obstawiać:

 • zakłady sportowe,
 • sporty wirtualne (koszykówka, futbol amerykański, tenis).

Poza tym, w innych krajach Bwin oferuje również kasyno online i poker online, jednak już teraz wiadomo, że te opcje nie będą dostępne dla graczy z Polski, po tym, jak bukmacher Bwin uzyska licencję na prowadzenie legalnej działalności w naszym kraju. Niewykluczone jednak, że Bwin będzie oferował gry karciane, podobnie jak większość polskich buków.

Bwin kod promocyjny – bonus od depozytu

Bonusy od depozytu swego czasu były najpopularniejszym typem promocji powitalnych oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów online. W dzisiejszych czasach, coraz więcej legalnych operatorów odchodzi od nich lub oferuje w ich miejsce zakłady bez ryzyka oraz freebety. Niewykluczone jednak, że Bwin bonus od depozytu będzie dostępny w jego ofercie. Żeby z niego skorzystać, najpewniej będzie trzeba wykonać kilka prostych kroków, takich jak:

 1. Rejestracja konta

 2. Podanie kodu promocyjnego

 3. Wpłata depozytu

 4. Obrót bonusem i/lub depozytem

 5. Wypłata bonusu

Wymagania dotyczące kuponów promocyjnych i obrotu bonusem powitalnym w BWin nie są jeszcze znane, jednak należy spodziewać się, że nie będą one specjalnie odstawać od tego, do czego przyzwyczaili nas legalni bukmacherzy.

Bwin promocje bukmacherskie – co jeszcze otrzymasz?

Gracze z innych krajów, którzy korzystają z usług tego bukmachera legalnie, mogą korzystać z wielu ciekawych promocji bukmacherskich. Niewykluczone, że gracze z Polski zyskają dostęp do takich ofert jak:

 • Program lojalnościowy – jedną z największych zalet tego bukmachera, przynajmniej w krajach, w których do tej pory działał legalnie, jest jego program lojalnościowy. W ramach tej promocji, gracze zbierają punkty i awansują w statusie gracza. Zdobyte punkty mogą przeznaczyć na nagrody rzeczowe i bonusy.
 • Promocje kursowe – tak duża i znana marka jak BWin najpewniej przyszykuje dla graczy z Polski promocje kursowe typu AKO Boost. Możliwe, że swoje dedykowane promocje uzyskają również fani zakładów pojedynczych i zakładów live.
 • Gra bez podatku – promocja znana z ofert takich bukmacherów jak Fortuna, TOTALbet czy GO+Bet. Można spodziewać się, że po spełnieniu określonych wymagań dotyczących kuponu, z gry bez podatku skorzystać będą mogli również klienci bukmachera Bwin.
 • Promocje typu cashback – legalni bukmacherzy coraz chętniej oferują promocje typu cashback. Być może i bukmacher BWin wystawi u siebie częściowy lub całościowy zwrot stawki za zakłady rozliczone jako przegrane.
 • Cash out – opcja cash out stała się niejako standardem u wszystkich legalnych bukmacherów online. Chociaż nie jest to typowa promocja, faktem jest, że znacznie zwiększa szanse graczy na wygranie kuponu. Cashout w BWin z pewnością będzie dostępny od początku funkcjonowania tego buka w Polsce.

Jakie promocje będą w Bwin? Tego jeszcze nie sposób przewidzieć. Znając jednak rozmach z jakim bukmacher ten działa na rynkach zagranicznych, należy spodziewać się, że jego oferta bonusowa będzie naprawdę konkretna.

Być może zainspiruje się Totolotkiem, od którego Bwin odkupił licencję i zaproponuje bardzo dobry program lojalnościowy dla wszystkich graczy lub promocję na kupony AKO, w której będzie można podwyższyć wygraną o kilkadziesiąt procent.

Bwin rejestracja

Rejestracja u bukmachera Bwin najpewniej nie będzie różnić się specjalnie od tego co znamy z ofert pozostałych legalnych buków. Tradycyjnie, będziemy więc musieli podać nasze dane osobowe i teleadresowe, wpisać kod bonusowy Bwin (opcjonalnie)  i przejść weryfikacje poprzez przesłanie skanów naszego dowodu tożsamości, na przykład, poprzez dowód osobisty lub paszport.

Tradycyjnie, rejestrację zacząć trzeba będzie od podania swojego adresu e-mail. Następnie, najpewniej będzie trzeba podać podstawowe dane do logowania. Mogą to być między innymi:

 • login,
 • hasło,
 • PIN.

Kolejnymi wymaganymi danymi będą nasze dane teleadresowe. Gracze rejestrujący konto w BWin będą najprawdopodobniej musieli podać takie informacje jak: imię, nazwisko, datę urodzenia, płeć, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu.

Obowiązkowo, będą musieli również określić swoje źródło dochodu, ponieważ tego wymagają zapisy ustawy hazardowej. Niezbędne będzie również określenie limitów na grę. Opcjonalnie, gracz będzie mógł podać również kod bonusowy Bwin, który będziesz mógł wziąć z naszego serwisu. Rekomendujemy wykonanie tego kroku, gdyż w ten sposób zwiększysz wartość bonusu powitalnego w Bwin.

Gracz będzie musiał również obowiązkowo przejść weryfikację tożsamości w Bwin. Czynność ta będzie niezbędna, by móc legalnie korzystać z możliwości tego bukmachera. Na razie nie wiemy czy bukmacher ten będzie oferował również możliwości weryfikacji konta poprzez usługę MojeID w bankowości elektronicznej, tak jak pozwala na to między innymi bukmacher Fortuna.

Bwin wypłata – jak wypłacić środki bonusowe?

Możemy domyślać się, że aby móc wypłacić środki z bonusu w Bwin, będzie trzeba spełnić określone wymogi dotyczące obrotu bonusem. Nie zostały one, póki co, określone przez bukmachera, jednak należy spodziewać się, że może to być obrót x2 lub x3 po wymaganym kursie.

Po przejściu środków na konto depozytowe, gracz będzie mógł wypłacić je za pomocą jednej z opcji płatności. Wśród nich znajdą się najpewniej:

 • Dotpay,
 • PayU,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • karty Visa i MasterCard.

Gracze, którzy już z niecierpliwością wyczekują bukmachera Bwin w Polsce szukają również informacji na temat płatności Revolut w Bwin. Część bukmacherów umożliwia korzystanie z tej metody i jest duże prawdopodobieństwo, że będzie tak również w tym przypadku.

Kody promocyjne 2024

Oczekując na cesję licencji z Totolotka na BWin, warto zainteresować się ofertami innych legalnych bukmacherów online, takich jak Fortuna, Superbet czy forBET. Nowi klienci tych buków mogą już teraz skorzystać z oferty powitalnej, której wartość znacznie wzrośnie, jeśli zarejestrujesz konto z jednym z naszych kodów promocyjnych.

BukmacherBonus powitalnyKod rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 325 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
forBET

standardowa oferta 5000 PLN
+ 350 PLN więcej

Zobacz kod

Bwin kod promocyjny – FAQ

Kod bonusowy Bwin jeszcze nie jest dostępny dla graczy z Polski. Możesz być jednak pewien, że gdy tylko bukmacher ten uruchomi stronę z polską domeną, znajdziesz go w naszym serwisie.

Kod promocyjny Bwin będzie uprawniał gracza do zwiększenia wartości bonusu powitalnego u tego bukmachera. Dlatego też, rekomendujemy rejestrować się w Bwin z kodem.

Bukmacher Bwin już wkrótce dołączy do listy legalnych polskich bukmacherów online. Będzie to możliwe po przejęciu licencji od bukmachera Totolotek.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close