totolotek zakłady bukmacherskie - oferta na 2018

*Najwyższa oferta powitalna łącznie 1136 PLN w bonusach na start

*Ekskluzywna oferta bez depozytu na start 30 PLN

0PERCENT
Bonusy
0PERCENT
Kursy bukmacherskie
0PERCENT
Obsługa klienta
0PERCENT
Metody płatności
0PERCENT
Zakłady na żywo

W środowisku bukmacherskim Totolotek opinie ma bardzo dobrą i od kilku lat jego oferta naziemna i internetowa należy do jednej z najlepszych w Polsce. Naszym zdaniem to bukmacher z bardzo dużym potencjałem i jesteśmy przekonani, że wraz ze wzrostem rynku i zmianami spowodowanymi zmianami w ustawie hazardowej, coraz więcej graczy wybierze ofertę Totolotka i wcale się temu nie dziwimy. Jeśli ze wszystkich serwisów mielibyśmy wybrać te, które z powodzeniem mogłyby startować na zagranicznych rynkach to z pewnością Totolotek mógłby być jednym z nich. Klasycznie naszą recenzję dzielimy na ofertę zakładów i opinie o serwisie. W pierwszej części sprawdzamy co gracz może dostać od totolotka i jak dużo wygrać, a w drugiej czy strona i obsługa jest przyjazna użytkownikowi.

Jeśli wpiszesz adres totolotka korzystając z przeglądarki to na stronie startowej dostaniesz spis wszystkich promocji w ramach oferty totolotka (mowa oczywiście o standartowej ofercie, bo oferta specjalna przygotowana dla czytelników naszego serwisu jest wyższa). Dla osób, które zarejestrują się przez nasz link przygotowaliśmy ekskluzywną ofertę! Przy pierwszej wpłacie otrzymasz dodatkowo 100% do 1111 PLN. Oprócz tego dodajemy bonus bez depozytu czyli promocję na zakład bez ryzyka w postaci freebetu 25 PLN (standardowo totolotek daje 20 PLN). To najwyższa oferta na polskim rynku i do tego oferta, która wykorzystuje chyba wszystkie możliwe bonusy jakie gracz może uzyskać na starcie (bonus od depozytu, freebet bonus bez depozytu). To nie koniec pakietu, ponieważ będąc użytkownikiem Totolotka możesz brać udział we wszystkich promocjach okresowych, a jest ich niemało i piszemy o nich w kolejnych akapitach.

 Specjalna oferta
Bonus powitalny do 1111 PLN +
 freebet 25 PLN
(standard 1000zł + 20zł)
Reload bonus 20% od kolejnej wpłaty do 500 PLN
Gram Grubo – Obstawiaj bez podatku 12%
AKO bonus za zakłady akumulowane
Bet-Club – program lojalnościowy
Poleć przyjaciela – 70 PLN

 Otwórz darmowe konto i odbierz specjalny bonus na start!

Otwórz darmowe konto i odbierz specjalny bonus na start!

Nowe konto w Totolotku

Aby odblokować naszą ekskluzywną promocję musisz przejść do strony rejestracyjnej klikając w baner powyżej lub przycisk znajdujący się pod tą kolumną. Następnie musisz wypełnić wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym. Najwyższą promocję uruchomisz wpisując w polu kod promocyjny Totolotek 2018 hasło MAXBONUS (tak jak w załączonym obrazku). Dla osób, które po raz pierwszy mają do czynienia zakładaniem konta w serwisie bukmacherskim przygotowaliśmy artykuł, w którym przedstawiamy krok po kroku jak wygląda ten proces w Totolotku. Dowiesz się w nim co dzieje się w poszczególnych etapach oraz ile zajmuje cała operacja. Oczywiście zawarliśmy również szczegółowe informacje jak w trakcie rejestracji uzyskać najwyższe promocje w Totolotku. Do artykułu przejdziesz klikając tutaj.

Bonus Powitalny

 Totolotek Bonus Opinie

Totolotek Bonus Opinie

Główny bonus totolotka to doładowanie powitalne, które uzyskasz po złożeniu pierwszego depozytu. Wysokość kwoty jaką możesz dostać od totolotka robi wrażenie, maksymalny bonus  jest wyższy niż u konkurencji i wynosi 1111 PLN. Oczywiście wszystko zależy od sumy wpłaty. Zostanie ona podwojona w przypadku depozytu wynoszącego minimum 20 złotych. Musisz jednak pamiętać, że wpłacając 600 złotych otrzymasz od totolotka max 1111 złotych w ramach prezentu. Dobrą informacją jest jeszcze fakt, że warunki wypłaty bonusu nie są wyśrubowane. Musisz obrócić środkami w kwocie równej 2 x (bonus + kwota pierwszej wpłaty) po stosunkowo niskim minimalnym kursie wynoszącym 2.00.

FreeBet

 Freebet Totolotek

Freebet Totolotek

U nas otrzymasz najwyższy freebet na start w wysokości 25 PLN. Darmowy zakład to taki zakład, w którym Twój pierwszy postawiony kupon nie przegrywa. To oznacza, że jeśli postawisz 25 PLN z konta bonusowego to w przypadku wygranej otrzymasz środki, a w przypadku przegranej nie stracisz swoich pieniędzy. Dodatkowym pozytywnym aspektem freebetu są niskie wymagania obrotu. Wystarczy, że postawisz na jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1.50.

Bonus Totolotek Mobile

5 PLN freebetu otrzymujesz za grę na aplikacji mobilnej totolotka. Pięć złotych to może nie jest szczególnie zawrotna suma, ale przy odrobinie szczęścia można uzyskać z tego kwotę dobrą do dalszego obstawiania. Totolotek jako jeden z trzech bukmacherów posiada aplikację, która dostępna jest zarówno na smartfony z iOSem jak i z Androidem, więc żaden gracz nie będzie pokrzywdzony.

Niestety od 17 lipca oferta freebet mobile 5zł nie jest już dostępna

Poleć Przyjaciela

W totolotku za to, że Twój znajomy zarejestruje się w serwisie, złoży depozyt i zagra dostaniesz 100 PLN. Aby tak się stało, powinieneś w zakładce “moje konto” wpisać adres mailowy swojego znajomego. Następnie musisz liczyć na to, ze znajomy się zarejestruje i będzie aktywnym graczem, ponieważ 100 złotych dostaniesz jeśli Twój znajomy wpłaci 150 zł na swoje konto w terminie 60 dni od momentu rejestracji, postawi minimum trzy kupony Toto-mix z kursem min.2.00 za łączną kwotę o równowartości wpłaty. Kwota Twojego prezentu uzależniona jest od depozytu znajomego tj. 50 PLN otrzymasz jeśli znajomy wpłaci o 150-299,99 zł, 70 zł za depozyt 300-599,99 zł, a 100 za 600 zł lub więcej depozytu. Przy czym musi spełnić też pozostałe warunki.

BetClub

Program lojalnościowy BetClub, w którym zbierasz punkty, które następnie możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody dostępne w katalogu na stronie totolotka. Gracze, którzy zgromadzą najwięcej punktów nagradzani są wycieczką do egzotycznych krajów. Do rankingu zapewniony jest stały dostęp, więc na bieżąco mozesz kontrolować swoje punktu i monitorować stratę do liderów. Tą promocją totolotek wyróżnia się na plus spośród pozostałych legalnych bukmacherów. Nagrody są naprawdę wartościowe (m.in. laptopy, telewizory, smartfony), a system zbierania punktów nie jest skomplikowany (możesz zapoznać się z nim na stronie betclubu Totolotka).

Kursy w totolotku

Najważniejszą sprawą, na jaką trzeba zwracać uwagę grając u legalnych bukmacherów jest wysokość wygranych a nie wysokość kursów.  Wielu typerów nie raz nacięło się na atrakcyjny kurs, szybko przemnożyło go sobie ze stawką zakładu i niejednokrotnie zdziwiło widząc kwotę wygranej. Dzieje się tak dlatego, ze u większości legalnych bukmacherów współczynnik przez który mnoży się stawkę wynosi 0.88 a nie tradycyjne 1. Wynika to z 12 % podatku jakie muszą pobierać legalne zakłady bukmacherskie od każdego postawionego kuponu. Wyjściem z tej sytuacji jest poszukiwanie promocji “graj bez podatku”, w której bukmacherzy dodają 12% do wygranej. W przypadku totolotka takim bonusem objęte są tylko niektóre zakłady i znajdziesz je sprawdzając promocję BonusKing. Jedynym legalnym bukmacherem, który do każdego kuponu dokłada brakującą kwotę podatku jest zwycięzca naszego rankingu czyli forBET. Natomiast jeśli porównamy jedynie wysokość kursów to Totolotek ma jedną z lepszych ofert na rynku i często są wyższe niż u konkurencji.

Opinie o totolotku

Mimo niezbyt korzystnej oceny w pierwszej części naszej recenzji totolotek zdobywa zaufanie i stracone punkty w drugiej części. Na wstępie zaczniemy jednak od krytycznego zdania na tamat wyglądu strony internetowej. Panowie z totolotka, czas najwyższy odświeżyć wygląd strony głównej. Rozumiemy, że zespół pracował przede wszystkim nad aplikacją mobilną (zresztą bardzo dobrą), ale taki wygląd w roku 2018 to za mało, żeby przekonać do siebie wielu nowych graczy. Wyszukiwanie rynków też do najprzyjemniejszych nie należy, a już klikanie w przycisk “pokaż”, żeby zakłady się otworzyły jest zbyt poważnym błędem jak na czołowego bukmachera.

Obsługa klienta

totolotek daje możliwość skorzystania z trzech sposobów kontaktu. Na stronie głównej mamy od razu dostęp do czatu na żywo, wystarczy, że wpiszemy adres mailowy i imię. Odpowiedź otrzymujemy szybko, więc pod tym względem byliśmy zadowoleni. Gorzej jeśli chodzi o merytorykę, ale prawdopodobnie Pani, która nas obsługiwała miała gorszy dzień (Przy okazji pozdrawiamy Panią od akumulatorów ;-)). Oprócz czatu dostajemy możliwość kontaktu przez adres mailowy pomoc@totolotek.pl i zazwyczaj jesteśmy kierowani tam wówczas gdy support czatu nie potrafi odpowiedzieć na nasze wątpliwości. Ostatnią możliwością jest infolinia. Pod numerem telefonu +48 22 321 03 40 możesz połączyć się z przeszkolonym konsultantem. Infolinia czynna jest w godzinach 9:00 – 18:00 w poniedziałek, 9:00-19:30 od wtorku do piątku i w weekendy od 9:00 do 18:30. Zaletą totolotka jest też rozbudowany FAQ, który pomaga znaleźć odpowiedź na większość zadawanych pytań.

Metody płatności

Podobnie jak u większości legalnych bukmacherów totolotek korzysta z systemu DotPay, który jest bardzo wygodną metodą, więc przyznaliśmy w tej kategorii stosunkowo dużo punktów. Szkoda, że firmy działające w Polsce nie przeszły jeszcze na wygodniejsze dla niektórych graczy systemu e-portfeli. Na rynku zdecydowanie brakuje Skrilla i Netellera. Oczywiście plusem jest to, że płatności możemy dokonać 24/7 w tygodniu. Zamieszczamy też film “jak dokonać wpłaty na konto” stworzony przez zespół Totolotka. Może dzięki niemu zrozumiecie dlaczego tak często narzekamy, że niektórzy legalni bukmacherzy nie potrafią – naszym zdaniem – poruszać się w internecie. Taki film instruktażowy byłby dobry jakby był zrobiony z 10 lat temu, obecnie trendy graficzne idą w nieco innym kierunku.

Zakłady na żywo

totolotek nie oferuje najlepszych zakładów  live spośród legalnych bukmacherów. W tej kategorii pierwsze miejsce niewątpliwie należy do STSów. Jednak w tej kateogorii totolotek nie ma się na pewno czego wstydzić. Oferta samych zakładów jest całkiem spora, od piłki nożnej przez tenisa, koszykówkę, hokej na lodzie po baseball i rugby. Kursy bukmacherskie należą też do jednych z wyższych sieci. Dlaczego więc zakłady na żywo totolotka cenimy mniej niż wspomnianych STSów? Przede wszystkim brak transmisji z meczów. W końcu nie wszystkie turnieje można zobaczyć w telewizji. Ten brak zdecydowanie obniża naszą ocenę zakładów live na totolotek.pl

Podsumowanie i ocena

Totolotek trzyma równy wysoki poziom i warto stawiać kuponu u tego bukmachera. Najmocniejszą stroną totolotka jest rozbudowany system bonusów. Warto zwrócić uwagę na to, że w Totolotku otrzymasz wszystkie możliwe bonusy na start i to wielki plus oferty. Kursy w Totolotku wyglądają przyzwoicie, więc czekamy na kolejne ruchy tego bukmachera i jeśli zauważymy lekką poprawę to na pewno Totolotek wskoczy na pierwsze miejsce naszego rankingu legalnych bukmacherów online.

rzeczy, które warto wiedzieć o bukmacherze totolotek

  • Jest sponsorem klubu Lotto Ekstraklasy – Lechii Gdańsk.
  • Oficjalny partnerem Pucharu Polski w sezonie 2017/2018
  • Sponsoruje serwis statystyczny EkstraStats.
  • Jest obecny na rynku od 1992 roku, a od 2005 jest częścią grupy Intralot.
  • Przyjmuje zakłady na wyścigi konne GBI Racing oraz na wyścigi psów.
  • Posiada ponad 350 punktów stacjonarnych na terenie Polski
  • Kod promocyjny ( rejestracja ) aktywujący maksymalne bonusy i promocje: MAXBONUS
Totolotek Zakłady – Opinie
4.2 (84.19%) 62 votes

Leave a Reply