Kod Promocyjny Totolotek - Aktywuj maksymalny bonus na start w 2018

Kod Promocyjny Totolotek - Aktywuj maksymalny bonus na start w 2018

Dlaczego warto uzupełnić pole kod promocyjny w Totolotek? Kod bonusowy aktywuje specjalny bonus powitalny dla nowych graczy. W poniższym artykule kompleksowo opiszemy proces rejestracji nowego konta u bukmachera Totolotek z kodem promocyjnym. Zaczniemy od tego co dla wielu użytkowników jest ważne przy zakładaniu konta, czyli opiszemy jak wykorzystać w Totolotek kod promocyjny, aby otrzymać specjalny bonus powitalny freebet 25 PLN bez depozytu na start + 100% bonus od pierwszej wpłaty do 1120 PLN na zakłady bukmacherskie na stronie totolotek.pl. Następnie przejdziemy do opisu linku promocyjnego, wypełnienia formularza rejestracyjnego, później wspomnimy jak dokonać pierwszej wpłaty i jak postawić pierwsze zakłady ze środków z konta głównego oraz konta bonusowego. Na końcu wspomnimy o wypłacie środków z Totolotka.

Kod ważny do 30.11.2018

 

CO ZYSKUJESZ Z WPISANYM KODEM PROMOCYJNYM

Freebet 25 zł zamiast standardowych 20 zł

Bonus od wpłaty do 1120 zł zamiast standardowego do 1000 zł

Możliwość gry bez 14% podatku w wybranych meczach

Rejestracja nowego konta z bonus kodem MAXBONUS wraz z aktywacją zajęła nam niecałe 15 minut co w przypadku legalnego bukmachera jest wynikiem bardzo dobrym. Sama rejestracja konta zajmuje niecałe 5 minut, kolejne dziesięć musimy czekać na aktywację, czyli proces zależny w 100% od operatora zakładów wzajemnych. W tym czasie pracownicy totolotka sprawdzają czy dane podane przez Ciebie podczas rejestracji zgadzają się z załączonymi skanami dokumentów tożsamości oraz czy masz ukończone 18 lat.

0PERCENT
Ocena Oferty Listopad 2018

Maksymalny bonus powitalny w Totolotku

MAXBONUS to aktywny kod promocyjny na 2018 w internetowych zakładach bukmacherskich totolotek, który stanowi ważną część formularza rejestracyjnego. Od 20 lipca 2017 roku podanie kodu bonusowego w formularzu rejestracyjnym totolotka sprawia, że oferty specjalne zostają uruchomione do Twojego konta. Tak też jest w przypadku ekskluzywnego bonusu dla naszych czytelników, którzy dzięki rejestracji nowego konta z kodem otrzymają maksymalny bonus powitalny! Jeśli – po przejściu z naszej strony do bukmachera – na stronie startowej wyświetli Ci się informacja z ekskluzywną ofertą 1120 zł + 25 zł freebet to znaczy że jesteś na dobrej drodze do otrzymania wyższego bonusu na start. A wpisanie specjalnego promo kodu w formularzu rejestracyjnym totolotek zapewni, że extra bonus zostanie uruchomiony na Twoim koncie – standardowy bonus powitalny to 1000 zł + 20 zł freebet. Ponadto kod rejestracyjny powoduje, że zostajesz dopisany do wszystkich ofert specjalnych i dla naszych czytelników, pierwszą z nich jest oczywiście wspomniany bonus 100% od pierwszego depozytu do 1120 złotych, 25 złotych bez depozytu jako freebet. Oprócz tego konto gracza rekomendowanego przez nasz kod bonusowy jest uprawnione do szeregu specjalnych bonusów okresowych jak choćby wyższe kursy na topowe wydarzenia, ale o tym przekonasz się po założeniu darmowego konta ze specjalnym kodem.

Kody Bonusowe Bukmacherzy Online

Bukmacher Bonus Powitalny  Kody Promocyjne
Fortuna 130 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN bez depozytu na start + bonus 100% od wpłaty do 400 PLN Sprawdź kod
LVBET 80 PLN bez depozytu na start + 1500 PLN do wpłaty Sprawdź kod
forBET Bonus 1200 PLN + 100 PLN gratis Sprawdź kod

Jak odebrać wyższy bonus powitalny (krok po kroku)?

Kliknij w baner promocyjny znajdujący się na naszej stronie. To pierwszy etap, dzięki któremu zostaniesz dopisany do wyższego bonusu od standardowego. Samo wpisanie w pole adresu url, nazwy totolotek.pl nie spowoduje, że zostaniesz zarejestrowany przez system jako gracz uprawniony do skorzystania z ekskluzywnego prezentu na start, aby to zrobić musisz przejść na stronę totolotek.pl i wpisać kod MAXBONUS. Dlaczego tak się dzieje? Dzięki plikom cookies totolotek wie, że jesteś typerem poleconym przez nas serwis i to pierwszy krok, dzięki któremu otrzymasz wyższe bonusy. Następnie przejdziesz do karty, na której klikając w pomarańczowe pole potwierdzasz, że skończyłeś 18 lat (zrzut ekranu 1).

Kolejnym oknem, które wyświetli się na Twoim ekranie jest baner z graficznym opisem promocji specjalnej przygotowanej dla czytelników legalnibukmacherzy.pl (zrzut ekranu). Aby przejść do następnego etapu wystarczy, że klikniesz w baner.

 Krok 1 - potwierdzenie pełnoletności

Krok 1 - potwierdzenie pełnoletności

 Krok 2 - oferta specjalna dla nowych graczy

Krok 2 - oferta specjalna dla nowych graczy

Rejestracja konta gracza z bonusem

Przechodzimy do najważniejszej karty i jej poświęcimy więcej czasu. Chociaż sama rejestracja jest skrócona i można powiedzieć, że wręcz ekspresowa. 

Formularz rejestracyjny na stronie totolotek.pl składa się z trzech kroków. Nie musimy podawać ani numeru konta, ani wysyłać zdjęcia dowodu.

W pierwszym kroku wystarczy podać swojego maila i numer telefonu.

W drugim nazwę użytkownika, hasło itp. i co ważne kod promocyjny. To kolumna z danymi konta, czyli danymi jakie będą Ci potrzebne za każdym razem podczas logowania do bukmachera. Zwróć uwagę na to, że pytanie osobiste oraz odpowiedź są obligatoryjne, więc nie możesz pominąć tego punktu. Do wyboru masz trzy warianty pytania pierwsze o ulubiony spot, drugie o ulubioną ligę oraz trzecie o ulubioną drużynę. Kolejnym bardzo ważnym punktem w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocyjny, ale o nim informacje zawarliśmy na początku artykułu w osobnym akapicie. 

 załóż konto z kodem promocyjnym MAXBONUS

załóż konto z kodem promocyjnym MAXBONUS

Najważniejszą – trzecią – rubryką jest ta z danymi osobowymi, ponieważ tę kolumnę będzie później weryfikował bukmacher i od poprawności wpisanych danych zależeć będzie, czy Twoje konto zostanie aktywowane. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe, więc po uzupełnieniu całego formularza nie zapomnij sprawdzić czy nie przeoczyłeś jednego z wymaganych pól. Jeśli okaże się, że jedno z pól zostało wypełnione niezgodnie z instrukcjami to po jego prawej stronie pojawi się czerwone logo „i”. Oprócz podania imienia, nazwiska, adresu z kodem pocztowym powinieneś uzupełnić formularz o numer PESEL.

Ważnym elementem odróżniającym legalnych bukmacherów od nielegalnych jest pole z danymi z dowodu tożsamości. Serwisy, które nie otrzymały licencji na prowadzenie zakładów na terenie Polski zazwyczaj nie wymagają danych z dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość w trakcie zakładania konta. Mimo że totolotek jest legalnym bukmacherem w Polsce jego skrócona wersja rejestracji nie wymaga jednak podawania danych dowodu ani wysyłania jego skanu czy zdjęcia. Tę czynność należy wykonać dopiero przy wypłacie. To samo dotyczy numeru konta, którego również nie trzeba podawać. 

Poufność danych

Poufność danych, które podajesz zapewniona jest poprzez Certyfikat SSL, a potwierdzeniem tego jest między innymi zielona kłódka znajdująca się po lewej stronie adresu strony internetowej. Dodatkowo licencjonowali bukmacherzy, aby oferować usługi internetowe, muszą spełnić rygorystyczne normy. Totolotek na swojej witrynie zapewnia, że dane użytkowników są chronione i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, z ustawą z dnia 16.11.2000 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z stawie z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych. Wszystkie zabezpieczenia mają na celu ochronę Twoich danych, które dzięki odpowiednim programom są szyfrowane i nie powinny zostać wykradzione przez osoby niepożądane.

Regulamin i polityka prywatności

Ostatnią sekcją jest sekcja, w której musisz potwierdzić swój wiek, zapoznanie się z regulaminem gier ze strony totolotka, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamawianych usług oraz potwierdzić zapoznanie się z polityką prywatności. Aby skutecznie ukończyć rejestracje musisz przy każdej informacji zaznaczyć kwadrat znajdujący się po lewej stronie tekstu. Kliknięcie w kwadrat oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem, polityką prywatności, jesteś osoba pełnoletnią oraz wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych. Regulamin totolotka został zatwierdzony przez  Ministra Finansów 20 czerwca 2013 roku. Składa się 29 paragrafów, w którym możesz uzyskać informacje m.in. o maksymalnych wygranych, wypłatach, zwrotach stawek, reklamacjach etc. Klikając na niebieskie pole “polityka prywatności” dowiesz się jakich zabezpieczeń totolotek używa, aby chronić dane swoich graczy. Kolejne dwa pola nie są obowiązkowe, ale naszym zdaniem warto pozostawić je zaznaczone. Jeśli wyrazisz zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych oraz informacji możesz spodziewać się maili od totolotka informujących o specjalnych promocjach. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że ten bukmacher nie nadużywa tej opcji i nie jesteśmy spamowani codzienną dawką informacji. Z obydwu opcji można w każdej chwili zrezygnować. Ostatni etap to przepisanie kodu, który potwierdza, ze nie jesteś robotem. Przepisz znajdujący się w Twoim formularzu rejestracyjnym kod (każde wejście do formularza generuje osobny, unikalny kod) zachowując duże i małe litery. Następnie kliknij “utwórz konto”.

Otwarcie konta w totolotku

Jeśli wykonałeś wszystko prawidłowo to na mailu wyświetli Ci się komunikat, potwierdzający Twoją rejestrację. Przejdź do swojej skrzynki mailowej i otwórz maila wysłanego z adresu rejestracja@totolotek.pl. Wiadomość przysłana przez bukmachera powinna wyglądać tak jak na załączonym poniżej obrazku. Klikając w link potwierdzasz, że to Ty jesteś osobą, która zakładała konto. Jeśli przycisk „Kliknij tutaj” nie działa skopiuj link i wklej w przeglądarce podany link. Jeśli zrobisz to poprawnie na Twoją skrzynkę przyjdzie kolejny mail. Tym razem będzie to potwierdzenie rejestracji (zrzut ekranu) i od tego momentu możesz zalogować się do serwisu Totolotka. Nie przejmuj się jeśli w otrzymanym przez Ciebie mailu zostanie podana informacja o tym, że otrzymałeś bonus 1000 zł + 20 zł. Totolotek nie ma jeszcze specjalnego szablonu maila dla naszych graczy. Na Twoim koncie bukmacherskim pojawi się pełny bonus. Możesz to sprawdzić logując się do serwisu.

 Krok 6 - Sprawdź maila i kliknij w link aktywujący konto gracza

Krok 6 - Sprawdź maila i kliknij w link aktywujący konto gracza

Aktywacja konta totolotek

Skuteczna rejestracja i zalogowanie się na konto nie powoduje, że od razu możesz wpłacić pieniądze na konto. Tak jak pisaliśmy na początku Twoje konto musi zostać zaakceptowane przez pracowników Totolotka. W naszym przypadku cały proces zajął 15 minut, ale Totolotek zastrzega, że weryfikacja i aktywacja konta następuje do 24 godzin od rejestracji, więc czasami musisz uzbroić się w cierpliwość. Mail potwierdzający aktywowanie konta zostanie wysłany z adresu pomoc@totolotek.pl i będzie wyglądał jak w załączonym obrazku. Jeszcze raz uspokajamy, że w mailu dostaniesz informację o uruchomieniu standardowego bonusu, natomiast jeśli wpisałeś aktywny kod promocyjny Totolotek na 2018 to na pewno otrzymasz wyższy bonus, czyli do 1136 PLN na start, czyli aż o 116 PLN więcej niż w standardzie!

Jak odebrać darmowy zakład 25 PLN bez depozytu w totolotku

Po aktywacji konta możesz stawiać pierwsze zakłady. Na przykładzie kuponu na mecz Polska – Portugalia w Lidze Narodów 2018 pokażemy jak to zrobić korzystając ze środków bonusowych. Po wpisaniu stawki zakładu pamiętaj, aby zaznaczyć, że chcesz zagrać za środki bonusowe.

Wystarczy, ze zaznaczysz białe pole po lewej stronie napisu „BONUS – zaznacz by wybrać bonus”. Poniżej będziesz miał do wyboru jaki bonus chcesz wykorzystać. Na załączonym w obrazku kuponie wybraliśmy Freebet 25 zł – czyli specjalną promocję, która uruchamia się po wpisaniu  naszego kodu promocyjnego totolotek.

Wpłata na konto gracza i bonus 100% do 1120 PLN

Po zalogowaniu się na swoje konto zauważysz, że w prawym głównym rogu wyświetli się stan konta głównego oraz bonusowego. Jeśli wszystkie poprzednie kroki wykonałeś prawidłowo na koncie bonusowym powinieneś mieć 25 złotych. Bonus 100% do 1120 PLN zostanie przyznany po dokonaniu przez Ciebie pierwszej wpłaty. Aby to zrobić kliknij na żółty przycisk “wpłaty/wypłaty”, następnie „wpłać na konto”. Na Twoim ekranie powinna pojawić się zakładka (zrzut ekranu), w której wybierzesz metodę płatności. W Totolotku możesz wpłacić pieniądze korzystając z dotpay, tpay, paysafecard, blika, Skrilla i za pomocą karty. Proces wpłaty będzie zależny od tego z jakiej platformy skorzystasz. Wybierając dotpay musisz wpisać kwotę przelewu, następnie kliknij “wpłać”, a następnie na żółty napis “kliknij tu”, który przekieruje Cię do strony z wyborem Twojego banku. Metoda tpay polega na transferowaniu środków i nie musisz w pierwszym etapie wpisywać kwoty jaką chcesz zasilić konto. Po wyborze tpay i kliknięciu “wpłać” zostaniesz przekierowany do strony, na której będziesz mógł utworzyć przelew zdefiniowany.

 Wpłaty i wypłaty online

Wpłaty i wypłaty online

Jak odebrać freebet 5 zł na aplikację mobilną Totolotek

Jak już zarejestrowałeś się w totolotku to pora na odbiór kolejnego bonusu. Aby to zrobić zainstaluj aplikację mobilną na swoim smartfonie. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i Android. Po zainstalowaniu aplikacji naciśnij przycisk „zaloguj” w lewym górnym logu (obrazek) i wpisz podaną przy rejestracji nazwę użytkownika i hasło. Następnie naciśnij przycisk zakłady w lewym dolnym rogu i przejdź do pojedynku, który Cię interesuje. My wybraliśmy spotkanie Barcelona – Juventus w 1/4 finału LM. Wytypuj rozstrzygnięcie. W dolnej części ekranu pojawi się ikona z prezentem, naciśnij na nią. W tym momencie powinien pojawić się komunikat „skorzystaj z bonusu”. Wybierz pomarańczowy przycisk z napisem „potwierdź”. Aby sprawdzić czy postawiłeś kupon skutecznie wybierz ikonę ludzika znajdującą się w prawym górnym rogu obok przycisku „wpłaty. Tym sposobem przejdziesz do historii swoich kuponów. Nam po raz kolejny sprzyjało szczęście. 5 złotych bonusu postawiliśmy na remis (spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0). Po zakończeniu spotkania możesz ponownie wejść w historię kuponów. Jeśli Twój typ okaże się prawidłowy pojawi się na nim zielona ikona „√”, natomiast pregrane kupony oznaczone są czerwonym „x”. Sprawdź szczegóły kuponu. Kupon postawiony za środki z freebetu charakteryzuje się tym, że przy kwocie bonusu widnieje liczna 5.00. Oczywiście środki jakie wygrasz są już do Twojej dyspozycji (w naszym wypadku było to 19.74 zł, które przeznaczyliśmy na kolejne zakłady w totolotku)

Od 17.07.2017 oferta darmowego zakładu mobile – freebet 5 PLN nie jest już dostępna

Jak wypłacić pieniądze w totolotku

Mieliśmy szczęście i nasz kupon okazał się trafiony, więc teraz przejdziemy do opisu wypłaty z konta w Totolotku. Juventus wygrał z Barceloną 3:0, a my stawiając 20 złotych ze środków bonusowych wygraliśmy 44,88 zł. Aby odebrać gotówkę musisz ponownie kliknąć w żółte pole w prawym górnym rogu. Następnie wybrać przycisk „zleć wypłatę środków”. Na ekranie monitora pojawi się okno z metodą wypłaty (przelew), informacją o maksymalnej wypłacie oraz kwocie wypłaty. W to ostatnie pole powinieneś wpisać kwotę jaką bukmacher ma przelać na Twoje konto. Oczywiście kwota nie może być wyższa niż ta znajdująca się w polu „maksymalna wypłata”. Następnie klikasz „wypłać” i od tego momentu liczy się czas, w którym bukmacher musi dostarczyć środki na Twój rachunek bankowy.

Pamiętaj, że w przypadku otrzymania bonusu 100% do 1120 złotych do czasu obrócenia bonusem nie możesz zlecić wypłaty środków. Reguluje to punkt 3.10. Regulaminu promocji „do momentu osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu (pkt 3.3) Klient nie będzie uprawniony do zlecania wypłat środków z głównego salda konta.”  To bardzo ważna wiadomość i musisz o niej pamiętać, ponieważ wielu nieświadomych graczy może przez to stracić środki bonusowe z promocji 100% do 1120 złotych przez co jedynymi środkami za które będą mogli zagrać będzie 25 złotych freebet.

Freebet 30 zł w Totolotku bez depozytu

W Totolotku możesz skorzystać z dwóch ofert powitalnych. O pierwszej już wiesz, druga jest dość zbliżona, jednak zamiast 25 zł możesz otrzymać 30 zł. Twój bonus od wpłaty będzie jednak nieco niższy – zamiast 1120 zł dostaniesz 1050 zł. Jeśli wolisz otrzymać na start wyższy freebet bez depozytu to ta opcja jest dla Ciebie. Podczas rejestracji musisz wpisać w polu kodu promocyjnego Totolotka – FREEBETVIP. Otrzymasz 1050 zł bonusu od wpłaty i 30 zł freebetu. Oczywiście możesz korzystać z wszystkich pozostałych promocji, m. in. na grę bez podatku, czy zbierać punkty w VIP Clubie i Bet Clubie.

Kod ważny do 30.11.2018

 

CO ZYSKUJESZ Z WPISANYM KODEM PROMOCYJNYM?

Freebet 30 zł zamiast standardowych 20 zł

Bonus od wpłaty do 1050 zł zamiast standardowego do 1000 zł

Możliwość gry bez 14% podatku w wybranych meczach

Kod Promocyjny Totolotek – rejestracja 2018
4.8 (96.33%) 60 votes