Kod promocyjny Totolotek

Informujemy, że od 13 grudnia 2023 roku nie ma możliwości rejestrowania się w TOTOLOTKU. Również od 13 grudnia gracze nie mogą wpłacać pieniędzy na zakłady. Kod promocyjny do Totolotka oraz oferta bonusowa na start nie jest już aktualna.

Jeśli szukasz bukmachera, u którego mógłbyś założyć konto, to polecamy ci nowego bukmachera Comeon. Po rejestracji z naszym kodem będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka w gotówce!


Najlepsze kody promocyjne u bukmacherów – Lipiec 2024

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortuna

standardowa oferta 325 PLN
+ 10 PLN więcej

Zobacz kod
Superbet

standardowa oferta 3720 PLN
+ 35 PLN więcej

Zobacz kod
STS

standardowa oferta 660 PLN
+ 100 PLN więcej

Zobacz kod

Totolotek Kod Promocyjny

Typ BonusuTotolotek Bonus
Za rejestrację:Freebet 0 » 25 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty:100% do 500 PLN
Bonus KingSize:+66% na AKO
Bet Club:+50% punktów
Cashout:Wcześniejsze zamknięcie zakładu
Min. wpłata:1 PLN

Spis treści

Jak odebrać wyższy bonus powitalny?

Dlaczego warto uzupełnić pole kod bonusowy u bukmachera Totolotek? Aktywuje on ekskluzywny bonus powitalny dla nowych graczy. W poniższym artykule kompleksowo opiszemy proces rejestracji nowego konta w Totolotku z kodem promocyjnym. Wpisz specjalny kod rejestracyjny nowego konta gracza i zgarnij najwyższe możliwe bonusy powitalne na start. Obstawiaj zakłady online za darmowe bonusy u sprawdzonego legalnego bukmachera online. 

 1. Kliknij w baner u góry i przejdź do Totolotka
 2. Dokonaj pełnej rejestracji
 3. Kliknij w zakładkę Menu -> Wpłata
 4. Wybierz opcję bonus.card/Kod bonusowy
 5. Wpisz w pole kodu TTVIP

Jakie bonusy aktywuje Totolotek kod promocyjny?

Totolotek bonusy powitalne na start

Zaczniemy od tego co dla wielu użytkowników jest najbardziej istotne – opiszemy jak wykorzystać w Totolotku kod promocyjny, aby otrzymać specjalny bonus powitalny. Z naszym kodem, który należy wpisać po rejestracji otrzymasz freebet 25 PLN bez depozytu na start i 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 500 PLN, które możesz przeznaczyć na zakłady bukmacherskie na stronie totolotek.pl. Przejdziemy też do opisu linku promocyjnego, wypełnienia formularza rejestracyjnego, później wspomnimy jak dokonać pierwszej wpłaty i jak postawić pierwsze zakłady ze środków z konta głównego oraz konta bonusowego. Na końcu wspomnimy o wypłacie środków z Totolotka.

 • Freebet bez depozytu na start 0 25 zł
 • Bonus od wpłaty do 500 zł
 • Bonusy AKO! +66% do wygranej

Jak obrócić bonus w Totolotku?

Typ OfertyOpis
Freebet bez depozytu 25 PLNobrót 2x bonus, min. kurs 2.0
Bonus od wpłaty 500 PLNobrót 3x bonus + depozyt, min. 3 zdarzenia, min. kurs pojedynczy 1.35
Czas na obrót30 dni

Bonusy powitalne z kodem promocyjnym Totolotek

TTVIP to aktywny kod bonusowy w internetowych zakładach bukmacherskich Totolotek. Podanie kodu bonusowego Totolotka sprawia, że oferty specjalne zostaną uruchomione na Twoim koncie gracza.

Bonus od wpłaty do 500 PLN

Główny bonus Totolotka to doładowanie powitalne, które uzyskasz po złożeniu pierwszego depozytu. Wysokość kwoty jaką możesz dostać od bukmachera robi wrażenie. Jest to obecnie jednak z najwyższych ofert od wpłaty na rynku. Maksymalny bonus wynosi bowiem 500 PLN. Oczywiście wszystko zależy od sumy wpłaty. Zostanie ona podwojona w przypadku depozytu wynoszącego minimum 20 złotych. Warto jednak wpłacić min. 50 zł lub wielokrotność 50 zł, by skorzystać z promocji zakład bez ryzyka.

Musisz jednak pamiętać, że wpłacając więcej niż 500 złotych otrzymasz od Totolotka max 500 złotych w ramach prezentu. Należy także zwrócić uwagę na warunki obrotu. Co prawda bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu, ale sumą depozytu i bonusu, więc kwotą dwa razy większą niż zazwyczaj. Minimalny kurs pojedynczy, jaki musi się znaleźć na kuponie AKO wynosi z kolei 1.35.

Bonus mobile

Przez długi czas w ofercie powitalnej Totolotka był dostępny bonus w aplikacji mobilnej. Wynosił on 100 % do 49 zł od pierwszej wpłaty. Min. depozyt jaki uprawniał do tej promocji wynosił 20 zł. Promocja łączyła się z bonusem powitalnym od depozytu na start. Niestety Totolotek zrezygnował z tego bonusu co uważamy za złe posunięcie. Niewielu bukmacherów oferuje bonus powitalny w aplikacji, więc ta promocja wyróżniała Totolotka spośród innych. Liczymy na to, że ponownie pojawi się u tego bukmachera.

Totolotek kod promocyjny VIP – darmowy bonus 25 PLN bez depozytu

Totolotek w standardowej ofercie nie posiada bonusu bez depozytu. Jednak po kliknięciu w nasz link i wpisaniu po pełnej rejestracji kodu bonusowego otrzymasz 25 zł bez depozytu. Załóż konto z naszego linku aktywacyjnego, przejdź pełną rejestrację, kliknij w zakładkę Wpłata, a następnie Bonus.card/Kod bonusowy i wpisz kod TTVIP.

Dzięki naszej ekskluzywnej ofercie bukmacher Totolotek da Ci bonus bez depozytu w wysokości 25 zł. Dodatkowymi środkami bonusowymi musisz obrócić 2 razy po kursie łącznym 2.0.

Pozostałe promocje

Oprócz oferty powitalnej w Totolotku skorzystasz także z innych promocji na zakłady.

Bonus King Size

Dodatkowo możesz podwyższyć swoje bonusy stawiając zakłady AKO. Bonus King Size daje Ci nawet +66% do wygranych. Wystarczy, że postawisz minimum 5 zdarzeń na kuponie z kursem pojedynczym 1.21. Dzięki temu Twój zakład kombi będzie zaliczał się do promocji i w efekcie otrzymasz 5% ekstra do wygranego zakładu. Do każdego dodatkowego zakładu na kuponie otrzymasz więcej do wygranej. Najwięcej możesz otrzymać nawet 66%, musisz jednak postawić kupon z co najmniej 30 zakładami.

Lucky Loser

O tym, czy promocja jest aktywna dowiesz się ze strony Totolotka i z social media bukmachera. Na czym polega akcja? Należy postawić zakład za wskazaną w promocji kwotę minimalną na określone rozgrywki. Po rozliczeniu kuponu odbierz wygraną lub w przypadku przegranej bonus od Totolotka. Wysokość cashbacku będzie podana na stronie promocji.

Program lojalnościowy BET Club

Każda osoba, która zarejestruje konto w Totolotku zostaje członkiem programu lojalnościowego BET Club. Członkowie zbierają punkty, które są przyznawane za stawiane zakłady. Przyznawane punkty są uzależnione od rodzaju zakładu i stawki. Dodatkowo organizowane są specjalne promocje, w ramach których można zdobywać dodatkowe punkty. Stan punktów można sprawdzić po zalogowaniu na swoje konto gracza w zakładce „moje konto”. Na podstawie zebranych punktów gracze zyskują status:

 • srebrny (od 0 do 5000 punktów)
 • złoty (od 5000 do 20 000 punktów)
 • platynowy (powyżej 20 000 punktów)

Osiągnięty status utrzymuje się przez 3 miesiące od dnia jego osiągnięcia. Otrzymane punkty tracą ważność rok po ich otrzymaniu.

Rejestracja konta gracza z kodem promocyjnym

Przechodzimy do najważniejszej części, więc poświęcimy jej więcej czasu. Chociaż sama rejestracja jest skrócona i można powiedzieć, że wręcz ekspresowa.

Formularz rejestracyjny na stronie totolotek.pl składa się z jednego kroku. Nie musimy podawać ani numeru konta, ani wysyłać zdjęcia dowodu czy innego dokumentu tożsamości.

Rejestracja w Totolotku

W pierwszym kroku wystarczy podać swojego e-maila, hasło (to kolumna z danymi konta, czyli danymi jakie będą Ci potrzebne za każdym razem podczas logowania do bukmachera), kraj, datę urodzenia, imię, nazwisko, adres i PESEL, a w miejscu bonus wybrać: Bonus zakładów sportowych. Najważniejszą rubryką jest ta z danymi osobowymi, ponieważ tę kolumnę będzie później weryfikował bukmacher i od poprawności wpisanych danych zależeć będzie, czy Twoje konto zostanie aktywowane.Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe, więc po uzupełnieniu całego formularza nie zapomnij sprawdzić czy nie przeoczyłeś jednego z wymaganych pól.

Poufność danych

Poufność danych, które podajesz zapewniona jest poprzez Certyfikat SSL, a potwierdzeniem tego są między innymi informacje znajdująca się na stronie internetowej. Dodatkowo licencjonowali bukmacherzy, aby oferować usługi internetowe, muszą spełnić rygorystyczne normy. Totolotek na swojej witrynie zapewnia, że dane użytkowników są chronione i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, z ustawą z dnia 16.11.2000 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z stawie z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych. Wszystkie zabezpieczenia mają na celu ochronę Twoich danych, które dzięki odpowiednim programom są szyfrowane i nie powinny zostać wykradzione przez osoby niepożądane.

Regulamin i polityka prywatności

Ostatnią sekcją jest ta, w której musisz potwierdzić swój wiek, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamawianych usług oraz potwierdzić zapoznanie się z polityką prywatności i regulaminem gier. Aby skutecznie ukończyć rejestrację musisz przy każdej informacji zaznaczyć kwadrat znajdujący się po lewej stronie tekstu. Kliknięcie w kwadrat oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem, polityką prywatności, jesteś osoba pełnoletnią oraz wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych. Regulamin Totolotka został zatwierdzony przez  Ministra Finansów 20 czerwca 2013 roku. Składa się 29 paragrafów, w którym możesz uzyskać informacje m.in. o maksymalnych wygranych, wypłatach, zwrotach stawek, reklamacjach etc. Klikając na niebieskie pole „Polityka prywatności” dowiesz się jakich zabezpieczeń Totolotek używa, aby chronić dane swoich graczy. Kolejne dwa pola nie są obowiązkowe, ale naszym zdaniem warto pozostawić je zaznaczone. Jeśli wyrazisz zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych oraz informacji możesz spodziewać się maili od Totolotka informujących o specjalnych promocjach. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że ten bukmacher nie nadużywa tej opcji i nie jesteśmy spamowani codzienną dawką informacji. Z obydwu opcji można w każdej chwili zrezygnować.

To wszystko. Wystarczy, że klikniesz w przycisk: Ukończenie rejestracji.

Otwarcie konta w Totolotku

Totolotek aktywacja konta
Sprawdź maila i kliknij w link aktywujący konto gracza

Jeśli wykonałeś wszystko prawidłowo to na mailu wyświetli Ci się komunikat, potwierdzający Twoją rejestrację. Przejdź do swojej skrzynki mailowej i otwórz maila wysłanego z adresu Totolotka. Wiadomość przysłana przez bukmachera powinna wyglądać tak jak na załączonym obok obrazku. Klikając w link potwierdzasz, że to Ty jesteś osobą, która zakładała konto. Jeśli przycisk „Kliknij tutaj” nie działa skopiuj link i wklej w przeglądarce podany link. Jeśli zrobisz to poprawnie na Twoją skrzynkę przyjdzie kolejny mail. Tym razem będzie to potwierdzenie rejestracji (zrzut ekranu) i od tego momentu możesz zalogować się do serwisu Totolotka. Nie przejmuj się jeśli w otrzymanym przez Ciebie mailu zostanie podana informacja o tym, że otrzymałeś bonus 500. Totolotek nie ma jeszcze specjalnego szablonu maila dla naszych graczy. Na Twoim koncie bukmacherskim pojawi się pełny bonus. Możesz to sprawdzić logując się do serwisu.

Ten szybki proces daje Ci jednak dostęp tylko do konta tymczasowego. Aby móc otrzymać ekstra bonus bez depozytu 25 zł, musisz przejść pełną rejestrację.

Pełna rejestracja z bonusem

Aby dokonać pełnej rejestracji należy być zalogowanym u bukmachera Totolotek. Następnie należy kliknąć w zakładkę „Menu” -> ” Moje konto” i tam podać numer konta bankowego, źródło finansowania oraz wysłać maila z kopią dowodu osobistego (zdjęcie dwóch stron) na adres mailowy” klient@totolotek.pl

Ważnym elementem odróżniającym legalnych bukmacherów od nielegalnych jest pole z danymi z dowodu tożsamości. Serwisy, które nie otrzymały licencji na prowadzenie zakładów na terenie Polski zazwyczaj nie wymagają danych z dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość w trakcie zakładania konta. Mimo że Totolotek jest legalnym bukmacherem w Polsce jego skrócona wersja rejestracji nie wymaga jednak podawania danych dowodu ani wysyłania jego skanu czy zdjęcia. Tę czynność można wykonać dopiero przy wypłacie. To samo dotyczy numeru konta, którego również nie trzeba podawać przy szybkiej rejestracji.

Aktywacja konta w Totolotku

Skuteczna rejestracja i zalogowanie się na konto nie powoduje, że od razu możesz wpłacić pieniądze na konto. Tak jak pisaliśmy na początku musi zostać zaakceptowane przez pracowników Totolotka. W naszym przypadku cały proces zajął 15 minut, ale Totolotek zastrzega, że weryfikacja i aktywacja konta następuje do 24 godzin od rejestracji, więc czasami musisz uzbroić się w cierpliwość. Mail potwierdzający aktywowanie konta zostanie wysłany z adresu pomoc@totolotek.pl i będzie wyglądał jak w załączonym obrazku. Jeśli po rejestracji i aktywacji konta wpiszesz kod bonusowy Totolotka to na pewno otrzymasz wyższy bonus, czyli do 525 PLN na start, o 25 PLN więcej niż w standardzie!

Po aktywacji konta możesz stawiać pierwsze zakłady. Aby zagrać za bonus najpierw musisz wykorzystać środki z konta depozytowego.

Metody płatności w Totolotku

Po zalogowaniu się na swoje konto zauważysz, że w prawym głównym rogu wyświetli się stan konta głównego oraz bonusowego. Jeśli wszystkie poprzednie kroki wykonałeś prawidłowo na koncie bonusowym powinieneś mieć 25 złotych. Bonus 100% do 500 PLN zostanie przyznany po dokonaniu przez Ciebie pierwszej wpłaty. Aby to zrobić kliknij na żółty przycisk „Wpłata”. Na Twoim ekranie powinna pojawić się zakładka (zrzut ekranu), w której wybierzesz metodę płatności.

W Totolotku możesz wpłacić pieniądze korzystając z DotPay, tpay.com, Paysafecard, Blika, Skrilla i za pomocą karty VISA i Mastercard. Proces wpłaty będzie zależny od tego z jakiej platformy skorzystasz. Wybierając DotPay musisz wpisać kwotę przelewu, następnie kliknij „Kontynuuj”, a zostaniesz przekierowany do strony z wyborem Twojego banku. Metoda tpay.com polega na transferowaniu środków. Po wyborze kwoty zostaniesz przekierowany do strony, na której będziesz mógł utworzyć przelew zdefiniowany.

Płatności w Totolotku

Mieliśmy szczęście i nasz kupon okazał się trafiony, więc teraz przejdziemy do opisu wypłaty z konta w Totolotku. Juventus wygrał z Barceloną, a my stawiając 20 złotych ze środków bonusowych wygraliśmy 44,88 zł. Aby odebrać gotówkę musisz kliknąć w „Menu”, a następnie w pole „Wypłata”. Na ekranie monitora pojawi się okno z informacją o stanie Twoich środków oraz dostępnej kwocie do wypłaty. Następnie wybierz przycisk „Przelew”. W to ostatnie pole powinieneś wpisać kwotę jaką bukmacher ma przelać na Twoje konto. Oczywiście kwota nie może być wyższa niż ta znajdująca się w polu „maksymalna wypłata”. Następnie klikasz „wypłać” i od tego momentu liczy się czas, w którym bukmacher musi dostarczyć środki na Twój rachunek bankowy.

Pamiętaj, że w przypadku otrzymania bonusu 100% do 500 złotych i freebetu 25 zł do czasu obrócenia bonusem nie możesz zlecić wypłaty środków.

Totolotek kod promocyjny – FAQ

Tak. Aby sprawdzić obrót bonusem musisz zalogować się na stronie bukmachera totolotek. W zakładce „Bonusy/zestawienie” znajdziesz informację o obrocie, który wykonałeś i obrocie, jaki musisz jeszcze spełnić, by wypłacić bonus.

Totolotek kod promocyjny to TTVIP. Jeśli wpiszesz go po dokonaniu rejestracji otrzymasz bonus wyższy od standardowego, czyli freebet bez depozytu 25 zł i 500 zł od wpłaty na start. Zarejestruj się z kodem w Totolotku.

Minimalny depozyt wynosi 4 zł. W przypadku Paysafecard jest to 20 zł.

Aby postawić zakład z konta bonusowego zaznacz przycisk „Bonus”, znajdujący się nad kuponem. Następnie wybierz nazwę bonusu (od wpłaty lub freebet), wprowadzić stawkę i kliknąć „Zagraj”.

Nie bukmacher, tylko Skarb Państwa. jak wynika z art. 71 ust. 2 pkt 1 ustawy o grach hazardowych od każdej postawionej kwoty odprowadzany jest podatku od gier w wysokości 12%. Dlatego też gdy wygrasz, Twoja wygrana np. ze 100 zł zostanie dodana do kwoty 88 zł. Totolotek wprowadził jednak promocję Bonus xTreme, dzięki której podatek ten nie jest pobierany – do wygranych zakładów bukmacher dodaje nawet +30%.

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close