Lotto opinie

Nasze opinie o Lotto są bardzo pozytywne. Strona działa bez zarzutu, dzięki czemu granie jest bardzo komfortowe. Do dyspozycji mamy bardzo szeroką ofertę gier i gierek, która daje możliwość grania zarówno za małe jak i duże sumy. Nasze opinie o Lotto są bardzo dobre również ze względu na aplikację mobilną oraz bardzo wygodny interfejs, umożliwiający wygodną grę nawet dla mniej zaawansowanych technologicznie użytkowników. W naszym artykule przeczytasz opinie na temat oferty gier, funkcjonowania aplikacji, rejestracji czy płatnościach.

 • Nasza opinia o Lotto: 4,7/5
Lotto opinie

Lotto opinie – oferta gier

Lotto to zdecydowanie największy gracz na polskim rynku gier losowych i liczbowych i potwierdza to pod względem liczby oraz atrakcyjności poszczególnych gier. Dlatego nasza opinie na temat oferty gier w Lotto jest bardzo dobra. Poniżej szczegółowe opinie na temat poszczególnych gier.

Gry liczbowe Lotto

 • Lotto – czyli słynny „Duży Lotek”. Zdecydowanie najpopularniejsza gra liczbowa w naszym kraju. Gracz ma za zadanie wytypować 6 liczb z zakresu od 1 do 49. Wygrane w Lotto liczone są w milionach. Istnieje również możliwość postawienia kupon z tzw. „Plusem”, dzięki czemu gracz zostanie uprawniony do wzięciu udziału w dodatkowym losowaniu 1 miliona złotych. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 22:00. Koszt pojedynczego zakładu to 3 PLN. Lotto to niezniszczalny klasyk, który zawsze zasługuje na uwagę. Nasza opinia na jego temat jest więc jak najbardziej pozytywna.
 • Euro Jackpot – W puli nagród są nagrody pieniężne o wartości nawet pół miliarda złotych. Gracz ma za zadanie wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 12. Wygrane w ramach Euro Jackpot podzielone zostały na 12 stopni. Losowania odbywają się w piątki i wtorki. Koszt pojedynczego zakładu Euro Jackpot to 12,50 PLN. Chociaż wkład w Euro Jackpot jest dość wysoki, ewentualne wygrane i duża liczba stopni wygranych czynią ją najciekawszą grą z całej oferty Lotto.
 • Keno – Losowania Keno odbywają się co 4 minuty, a wygrane sięgają nawet 2 milionów złotych. Gracz ma za zadanie wytypować od 1 do 10 liczby spośród 70 liczb. W ciągu doby odbywa się 261 losowań, co czyni tę grę niezwykle atrakcyjną. Co ciekawe, wygrać w Keno można nawet nie trafiając żadnej z liczb. Gra ta z pewnością możemy polecić mniej cierpliwym graczom, liczącym na wysokie wygrane przy niewielkim wkładzie.
 • Szybkie 600 – jak sama nazwa wskazuje, w przypadku tej gry zdobyć można co najmniej 600 PLN. Co więcej, kwota ta będzie wypłacane zwycięzcom co tydzień przez cały rok. Rozgrywka odbywa się co 4 minuty. Gracza ma za zadanie prawidłowo wytypować 6 z 32 liczby. Dodatkowo, w każdym losowaniu można uzyskać PREMIĘ. Warto odnotować, że zwiększając stawkę można zwiększyć wartość wygranej do nawet 6000 PLN na tydzień. Szybkie 600 to kolejna bardzo ciekawa opcja dla najbardziej aktywnych graczy, którzy liczą na atrakcyjne nagrody.
 • Multi Multi – w przypadku Multi Multi, gracz sam decyduje za jaką stawkę chce zagrać. Co oczywiste, większa stawka równa się możliwie wyższym wygranym. Można typować od 1 do 10 liczb spośród 80, a większa ilość wytypowanych liczb równa się większej wygranej. Istnieje możliwość zagrania zakładu z „Plusem”, który zwiększa nasze szanse i wysokość wygranej. Losowania odbywają się codziennie o godzinie 14:00 i 22:00. Koszt kuponu zaczyna się od 2,50 PLN. Niewielki minimalny wkład to z pewnością duża zaleta Multi Multi, jednak, żeby w przypadku tej gry liczyć na naprawdę wysokie wygrane, trzeba zainwestować nieco więcej.
 • Ekstra Pensja – kolejna gra ciesząca się sporą popularnością. Główna nagroda w niej jest naprawdę kusząca – można zdobyć regularną pensję o wartości 5000 PLN wypłacaną co miesiąc przez całe 20 lat. Można również wygrać jednorazowo 100 000 PLN grając z opcją Ekstra Premia. Gracz obstawia 5 z 35 i 1 z 4 liczb. Przy zwiększeniu stawki można zyskać Ekstra Pensję o wartości nawet 50 000 PLN miesięcznie, oczywiście również przez 20 lat. Losowanie Ekstra Pensji odbywa się codziennie o godzinie 22:00. Minimalna stawka to 5 PLN. Ta kultowa gra z pewnością działa na wyobraźnię graczy, a my z czystym sumieniem rekomendujemy ją, tym bardziej, że losowania odbywają się każdego dnia.
 • Mini Lotto – młodszy brat Lotto, który pozwala wygrać nagrody pieniężne o wartości do 400 000 PLN. Gracz ma za zadanie wytypować 5 z 42 liczb. Losowanie odbywa się codziennie o godzinie 22:00. Koszt pojedynczego zakładu zaczyna się od 1,50 PLN, a zakładów systemowych – od 9 PLN. To właśnie niewysoki koszt systemów zaliczamy jako największą zaletę tej gry – z wyższym wkładem szanse na wysokie wygrane znacznie wzrastają.
 • Kaskada – w ramach tej gry zyskać można nawet 250 000 PLN. Na pojedynczym losie Kaskady znajdują się liczby z zakresu od 1 do 24, które zostały podzielone na dwa 12-liczbowe zestawy, które wybierane są losowo. Losowania w przypadku tej gry odbywają się każdego dnia o godzinie 14:00 i 22:00. Koszt losu z dwoma zestawami to 2 PLN. Kaskadę polecamy graczom nie lubiącym tracić czasu na skreślanie cyfr i chcą tanio kupić los na loterię.

Proste zasady to bez dwóch zdań największa zaleta wszystkich gier największego polskiego operatora gier liczbowych. Która z gier Lotto jest jednak najlepsza? Według nas, najciekawsza gra to Euro Jackpot, ze względu na niewyobrażalnie wysokie wygrane oraz aż 12 stopni wygranych. Co prawda kupony na tę grę są dość drogie, jednak ewentualne wygrane mogą nam wynagrodzić wkład finansowy.

Mniej cierpliwym graczom polecamy Keno. Największą zaletą tej gry jest bez wątpienia częstotliwość losowań, które odbywają się co 4 minuty, a także wysokie wygrane sięgające nawet 2 milionów złotych za pojedyncze losowanie. Równie często odbywają się losowania gry Szybkie 600, które również polecamy graczom nie lubiącym długo czekać.

Najmniej interesującą grą jest według naszej opinii Kaskada. W przypadku tej gry nie mamy możliwości wytypowania własnych numerów, gdyż liczby na losach wybierane są na zasadzie chybił trafił. Wygrane również są znacznie niższe niż w przypadku większości gier Lotto. Zalety Kaskady? Z pewnością cena losu – jedyne 2 PLN.

Jak obstawić Lotto?

Obstawianie kojarzy nam się z zakładami bukmacherskimi. Pamiętaj jednak, że Lotto to nie bukmacher, ale również przeznaczamy tutaj środki na gry losowe. Jeśli z kolei szukasz bukmachera do obstawiania zakładów bukmacherskich, to odsyłamy do naszej listy legalnych bukmacherów 2022. Znajdziesz tam wszystkie firmy, u których możesz typować zakłady sportowe. Teraz przechodzimy do tego jak obstawiać Lotto.

 1. Krok 1

  Wybierz interesującą cię grę – my skorzystaliśmy z popularnego Lotto.

  Lotto krok 1

   

 2. Krok 2

  Ustaw opcje zmienne, takie jak zakład na chybił trafił, gra z „Plusem”, gra na wiele kuponów, system czy liczba zakładów.

  Lotto krok 2

 3. Krok 3

  Możesz również samodzielnie wybrać liczby przez odznaczenie opcji chybił trafił i kliknięcie w pole liczb.

  Lotto krok 3

 4. Krok 4

  Kliknij w banner „GRAM” i potwierdź płatność.

  Lotto plus podsumowanie

Typowanie gier na Lotto.pl jest bardzo proste i nie sprawia problemów nawet mniej zaawansowanym graczom. Wszystkie kroki są bardzo przejrzyście widoczne, a zasady każdej z gier są osobno wyjaśnione. Nasze opinie o obstawianiu gier w Lotto stoją na wysokim poziomie.

Lotto przez internet opinie – gierki

Kolejnym elementem oferty gier Lotto są „Gierki”. W ofercie znajdziemy aż 26 gierek, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze opinie o gierkach Lotto są jak najbardziej pozytywne. Dlaczego? Głównie dlatego, że cechują je proste zasady i możliwość wysokiej wygranej nawet przy niewielkim wkładzie.

Gierki opinie - Lotto 2022

Ponadto zasady gier są tak proste jak to możliwe. Gracz może zagrać za prawdziwe pieniądze, jeśli ma je w „Portfelu” lub zagrać w Demo gry bez ryzyka własnych środków. Kolejną zaletą jest z pewnością możliwość natychmiastowego poznania rezultatu gry. Wynik gry jest za każdym razem losowy, więc gracz tak naprawdę, nie ma na nią większego wpływu, poza manipulowaniem stawką. Niemniej, trzeba przyznać, że Gierki są efektowne, zarówno pod względem wykonania, jak i grywalności. Wygrać można nawet 1 000 000 PLN. Czego chcieć więcej? Nasza opinia na temat Gierek Lotto jest jak najbardziej pozytywna.

Jak grać w Gierki Lotto?

Według nas grywalność Gierek również jest bardzo prosta. Na podstawie gry „Emotki” przedstawiamy jak wygląda to krok po kroku.

 1. Krok 1

  Wybierz interesującą cię Gierkę i kliknij przycisk „Graj”.

  Gierki opinie

 2. Krok 2

  Zapoznaj się z zasadami gry.

  Gierki lotto opinie

 3. Krok 3

  Ustal stawkę

  Emotki lotto

 4. Krok 4

  Graj klikając co rundę przycisk „OBRÓĆ” lub wybierz opcję automatyczną przez kliknięcie przycisku „AUTO”. 

  Lotto emotki

 5. Krok 5

  Zdobądź wygraną

  Lotto gierki

Lotto opinie – zdrapki

Na stronie Lotto można podejrzeć Katalog Zdrapek oraz zestawienie najwyższych wygranych. W Katalogu można posortować ofertę gier według daty premiery, ceny i najwyższej wygranej. Można również podejrzeć możliwe wygrane oraz sprawdzić, ile kuponów z poszczególnymi wygranymi jest jeszcze w grze. Niestety, nie ma możliwości grania w zdrapki w serwisie online Lotto.pl. Dlatego nasze opinie o zdrapkach na Lotto.pl są negatywne.

Lotto opinie zdrapki

Rejestracja Lotto

Żeby móc korzystać z pełni możliwości serwisu Lotto.pl trzeba zarejestrować konto w tym serwisie. Istnieją dwa sposoby na rejestrację konta:

 • przez formularz – wymaga wgrania zdjęć dowodu osobistego,
 • przez usługę bankową MojeID – wymaga potwierdzenia tożsamości poprzez jeden z banków. 

Lotto rejestracja przez MojeID

Lotto opinie rejestracja

Opcja dostępna w następujących bankach:

 • PKO BP,
 • Inteligo,
 • ING,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Pekao,
 • mBank,
 • Getin Bank,
 • BOŚ Bank,
 • BNP Paribas,
 • Credit Agricole,
 • Santander,
 • Alior

Lotto rejestracja przez formularz

Żeby zarejestrować konto przez formularz, należy wykonać kilka niezbędnych kroków:

 1. Krok 1

  Najpierw klikamy w okno „Formularz”,

 2. Krok 2

  Na pierwszej stronie formularza należy podać dane osobowe, które będą później weryfikowane na podstawie dokumentu tożsamości. W tym miejscu podajemy:

  • imię,
  • drugie imię,
  • nazwisko,
  • obywatelstwo,
  • numer PESEL,
  • datę urodzenia,
  • numer dowodu osobistego,
  • numer rachunku bankowego
 3. Krok 3

  Na kolejnej stronie podajemy nasze dane adresowe, a dokładniej:

  • numer telefonu
  • kraj
  • ulicę
  • numer domu i mieszkania
  • kod pocztowy
  • miejscowość
 4. Krok 4

  Na ostatniej stronie formularza należy podać dane do logowania:

  • adres e-mail
  • hasło (8-20 znaków, min. 1 mała litera, min. 1 wielka litera, min. 1 cyfra, bez znaków specjalnych)
  • kod do odzyskiwania hasła (6 cyfr)

  W tym miejscu zaznaczamy również zgody i akceptujemy regulamin i politykę prywatności serwisu, a także oświadczamy skąd pochodzą środki, które przeznaczymy na grę.

 5. Krok 5

  Po wypełnieniu formularza na nasz adres e-mail wysłana zostanie wiadomość z linkiem, za pomocą którego potwierdzamy naszą tożsamość.

  Po utworzeniu konta musimy jeszcze przejść weryfikację poprzez zrobienie zdjęcia naszego dowodu osobistego. Można to zrobić za pomocą kamerki w komputerze lub aparatu w telefonie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nasze konto powinno zostać zweryfikowane od razu po przesłaniu zdjęć.

Według naszej opinii rejestracja przebiega bardzo sprawnie i nie powinna sprawić jakichkolwiek problemów.

Bonusy Lotto – opinie

Jak na operatora gier losowych i liczbowych online przystało, Lotto oferuje swoim klientom możliwość zyskania dodatkowych środków na grę za pomocą bonusów. Co prawda nie znajdziemy tu stałych ofert bonusowych o wartości kilkuset złotych, jak w przypadku legalnych bukmacherów online, jednak od czasu do czasu można zyskać parę złotych na grę.

Udostępniane promocje są zwykle aktywne kilka dni. Można w nich otrzymać drobne kwoty jak 5 zł na grę. Od czasu do czasu pojawiają się też nagrody rzeczowe, jak na przykład bilety do kina.

Nasza opinia na temat bonusów Lotto jest pozytywna. Co prawda, bonusy są niskie w porównaniu do ofert legalnych bukmacherów, jednak otrzymujemy je bez dodatkowych zobowiązań i możemy od razu przeznaczyć na grę. Niemniej, liczymy, że wkrótce Totalizator Sportowy zachwyci swoich graczy wyższą ofertą promocyjną.

Metody płatności w serwisie Lotto

Lotto oferuje kilka różnych form wpłaty depozytu. Dostęp do płatności uzyskujemy przez kliknięciu w button „WPŁAĆ” w menu gracza. Wśród dostępnych metod płatności znalazły się:

 • kody BLIK,
 • portfele elektroniczne Masterpass i VISA Checkout,
 • karty płatnicze MasterCard i VISA,
 • szybkie przelewy z wybranych banków (mBank, Inteligo, PKO BP, Pekao, Santander, ING, Millennium, Alior, Raiffeisen, Toyota Bank, Deutsche Bank, T-Mobile, Pocztowy24, Getin Bank, Volkswagen Bank, Credit Agricole, BGŻ BNP Paribas, e-SKOK).
Lotto płatności online

Wszystkie płatności są błyskawiczne i bezprowizyjne ze strony operatora. Minimalna kwota jednorazowej wpłaty to 10 PLN. Maksymalnie, na Konto Gracza można wpłacić 50 000 PLN.

Wypłaty są realizowane na konto bankowe, którego numer podajemy podczas rejestracji. Numer rachunku można zmienić w menu „WPŁAĆ” lub „PORTFEL”. Lotto nie pobiera również żadnych prowizji za wypłaty na konta bankowe. Niestety, nie ma opcji błyskawicznej wypłaty środków, a przelewy wysyłane są na konto bankowe gracza na ogół w następny dzień roboczy, po zatwierdzeniu przez dział finansowy Lotto. W wyjątkowych przypadkach realizacja przelewu może potrwać do 7 dni.

Nasza opinia odnośnie wpłat i wypłat w Lotto nie jest do końca pozytywna. Z pewnością spodobać mogą się szybkie przelewy z dużej liczby banków, a także dostępność BLIK-ów, kart płatniczych MasterCard i VISA oraz ich portfeli elektronicznych. Niemniej, przydałby się dostęp do innych popularnych metod płatniczych, jak e-wallety PayPal, Neteller i Skrill lub vouchery Paysafecard. Największą wadą Lotto jest jednak brak błyskawicznych wypłat wygranych na konto gracza, czyli czegoś co jest już standardem w przypadku legalnych bukmacherów.

Aplikacja mobilna Lotto – opinie

Lotto aplikacja opinie

Dobrze działająca aplikacja mobilna cechuje wszystkie najlepsze zakłady bukmacherskie. Lotto aplikacja również działa bez zarzutu i podobnie jak aplikacje bukmacherów bardzo ułatwia grę.

Aplikacja mobilna Lotto dostępna jest na urządzeniach z systemem iOS, Android, a także na sprzęt od firmy Huawei. W przypadku telefonów i tabletów z iOS, pobranie aplikacji jest niezwykle proste – wystarczy wejść na sklep App Store i wyszukać ją, a następnie pobrać.

Aplikację na Androida i telefony Huawei można pobrać ze strony lotto.pl z racji tego, że polityka sklepu Google Play nie pozwala na promowanie oprogramowania służącego do uprawiania hazardu.

Żeby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę lotto.pl i wybrać pobieranie aplikacji dla Androida. W następnej kolejności należy wyrazić zgodę na instalację aplikacji spoza sklepu Google Play. Po pobraniu na urządzenie mobilne należy potwierdzić instalację. By korzystać z pełni możliwości aplikacji trzeba oczywiście zalogować się na konto.

Z panelu aplikacji można zalogować się na konto, jeśli już takowe posiadamy albo zarejestrować się. Po zalogowaniu, możemy korzystać z pełni możliwości serwisu – grać w najpopularniejsze gry liczbowe oraz Gierki.

 • Aplikacja Lotto posiada szereg ciekawych funkcji, takich jak:
 • powiadomienia PUSH,
 • logowanie biometryczne,
 • lokalizacja,
 • szybkie płatności, 
 • historię gier i gierek w zakładce „Moje kupony”,
 • dostęp do gier liczbowych,
 • dostęp do ponad 25 Gierek.

Oferta aplikacji nie różni się więc praktycznie w żaden sposób od oferty desktopowej. Aplikacja działa szybko i płynnie, a przy tym jest wolna od widocznych błędów. Bez dwóch zdań należy uznać ją za jedną z najmocniejszych stron serwisu online Lotto.pl. Nasze opinie na temat apki Lotto są więc jak najbardziej pozytywne.

Obsługa klienta w Lotto

Pracownicy działu pomocy są dostępni w godzinach 08:00 – 22:00, od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Klienci Lotto mogą skorzystać z pomocy za pośrednictwem:

 • czatu na żywo,
 • formularza zgłoszeniowego,
 • infolinii BOK pod numerem 459 59 59 00,
 • działu FAQ.

Zanim będzie możliwe połączenie z konsultantem czatu na żywo, będziemy mogli znaleźć rozwiązanie za pośrednictwem wirtualnego asystenta. Jeśli to się nie uda, zostaniemy połączeni z konsultantem. Niestety, czas oczekiwania na kontakt bywa długi – podczas testów wynosił on około 3 minut. Na szczęście, jakość ich pracy stoi na wysokim poziomie – nie mieliśmy problemów z uzyskaniem odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Podsumowując, nasze opinie odnośnie BOK Lotto są pozytywne, jednak trochę szkoda, że konsultanci nie pracują całodobowo.

Lotto opinie – podsumowanie

Podsumowując, serwis online Totalizatora Sportowego Lotto.pl stoi na wysokim poziomie, więc nasza opinia na jego temat jest pozytywna. Strona została wykonana w sposób solidny – działa stabilnie, a przy tym jest bezpieczna. Posiada również kilka innych zalet, do których należą:

 • pełna oferta gier liczbowych,
 • szeroka oferta Gierek,
 • szybkie i bezprowizyjne metody płatności,
 • wygodny interfejs,
 • bardzo dobra aplikacja mobilna,
 • dobry dział pomocy i wysoka jakość pracy konsultantów,
 • miła dla oka szata graficzna,
 • praktyczny Katalog Zdrapek.

Serwis jednak ma również swoje wady, do których zaliczyć należy:

 • brak błyskawicznych wypłat,
 • brak wielu popularnych  metod płatności, jak PayPal, Skrill czy Paysafecard,
 • strona czasami jest offline,
 • konsultanci nie pracują całodobowo,
 • brak zdrapek.

Mimo kilku słabszych punktów, oferta Lotto.pl stoi na wysokim poziomie i możemy z czystym sumieniem polecić ją fanom gier losowych lub jako alternatywa dla obstawiania zakładów bukmacherskich online.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close