• typy
 • Gamrot – Dos Anjos kursy bukmacherskie

Gamrot – Dos Anjos kursy bukmacherskie

Mateusz Gamrot
Foto z 400mm.pl

Oto pojedynek, który bez wątpienia będzie prawdziwym widowiskiem! 10 marca w Miami na UFC 299 Mateusz Gamrot zmierzy się z byłym mistrzem wagi lekkiej – Rafaelem Dos Anjosem. W artykule znajdziesz nasz typ na to starcie, kursy, a także informacji o transmisji. Możecie także skorzystać z promocji, której szczegóły wyjaśniamy poniżej!

ring
gamrot-glowkaRafael Dos Anjos główka
Mateusz Gamrot – Rafael Dos Anjos
Sobota, 10.03., godz. ok. 2:00
Kurs 300.00 na wygraną Gamrota
Gamrot1,22
Obstawiaj walkę w forBET!

Jak obstawić zwycięstwo Gamrota po kursie 300.00 w forBET?

 1. Pierwszy krok to rejestracja z naszym kodem FBVIP
 2. Następnie należy wpłacić min. 50 PLN
 3. Potem musicie postawić kupon SOLO za min. 1 PLN na zwycięstwo Gamrota po zwykłym kursie. Jeżeli zagracie za min. 20 PLN – to w przypadku przegranego kuponu otrzymacie zwrot całej stawki na konto. Maksymalna kwota objęta cashbackiem to 1200 PLN
 4. Jeśli kupon będzie wygrany, wasz kurs zostanie podbity do 300.00 i dostaniecie bonus 300 PLN (równowartość kursu 300.00 przy postawieniu za 1 zł). Jeśli postawiłeś za więcej, to reszta stawki zostanie policzona po zwykłym kursie.
 5. Bonus pojawi się w ciągu 48 godzin roboczych od zakończenia walki. Ostatni krok to 2-krotne obrócenie bonusem na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, o całkowitym kursie min. 2.00.  (kurs zdarzenia min. 1.20).
 6. Czas obrotu bonusem wynosi 7 dni od jego przyznania
Spis treści

Gamrot – Dos Anjos kursy bukmacherskie (10.03.2024)

Oto jak prezentują się aktualizowane na bieżąco, oferowane przez Fortunę kursy na walkę Gamrot – Dos Anjos:

 • Gamrot – - Fortuna
 • Dos Anjos – - Fortuna

Zdaniem analityków Mateusz Gamrot jest wyraźnym faworytem walki, na co wskazuje kurs ok. 1.25 (prawie 81% szans na zwycięstwo). Wygrana Dos Anjosa byłaby dużą niespodzianką, co potwierdza kurs ponad 4.00 i tylko niespełna 20% na wygraną. Tak wysoki kurs na Dos Anjosa jest spowodowany m.in. tym, że toczył swoje ostatnie walki w wadze średniej, nie lekkiej.

Fortuna kursy Gamrot – Anjos

Jeśli szukacie więcej bukmacherskich propozcji na sporty walki, to koniecznie zapoznajcie się też z naszym artykułem dedykowanym Clout MMA 4, czyli gali, która odbędzie się kilka godzin przed starciem Gamrota z Dos Anjosem!

Gamrot – Dos Anjos kursy na najważniejsze rynki

Jeśli jesteście przekonani o zwycięstwie Polaka, ale ze względu na niski kurs nie zamierzacie stawiać kuponów na wygraną Gamrota, to sprawdźcie pozostałe rynki na tę walkę. Kursy pochodzą z oferty Fortuny i są aktualizowane na bieżąco.

ZdarzenieGamrotDos Anjos
Wygra przez K.O., T.K.O, poddanie lub dyskwalifikację
Wygra przez K.O., T.K.O, bądź dyskwalifikację
Wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
Wygra przez poddanie
Wygra całą walkę w pierwszej rundzie
Wygra całą walkę w drugiej rundzie
Wygra całą walkę w trzeciej rundzie
Kursy aktualizowane co 20 minut

Jeżeli kurs na Gamrota jest dla Was zbyt niski, ale szukacie w miarę bezpiecznej opcji, to możecie wytypować zwycięstwo Polaka na punkty lub przez techniczną decyzję z kursem 1.60. To już zdecydowanie korzystniejszy rynek.

Dlaczego warto postawić właśnie na takie zdarzenie? Uzasadnienie znajdziecie w kolejnym akapicie. Przy okazji podrzucam wam też artykuł na piątkową walkę Joshuy z Ngannou, w którym znajdziecie kursy, typy i promocje na to starcie.

Fortuna typy na walkę Gamrota

Gamrot – Dos Anjos: nasz typ na starcie

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Mateusz Gamrot i to na niego warto stawiać w tym pojedynku. Będzie to zestawienie zawodników o podobnej charakterystyce. Obaj świetnie czują się w parterze, nie są spejclanie aktywni w stójce, jeśli nie są do tego zmuszani oraz są silnymi zapaśnikami, których niełatwo skontrolować na macie.

W każdej z tych płaszczyzn przewagę ma Gamrot, który jest młodszy, ma mniej wyeksploatowany organizm, a także wygrywał w ostatnim czasie z lepszymi rywalami. Dlatego nasz typ na ten pojedynek to: Gamrot wygra na punkty lub przez techniczną decyzję.

Gamrot
Gamrot wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
Nasz typ
kurs: 1.60
Typuj w Fortunie!

Gamrot – Dos Anjos: statystyki

Oto jak przedstawia się porównanie statystyk obu fighterów z ostatnich 10 walk.

gamrot-glowkapolska
Gamrot
#6 wagi lekkiej
Rafael Dos Anjos główkaBrazylia
Dos Anjos
#11 wagi lekkiej
StatystykiGamrotDos Anjos
Wygrane walki80%60%
Obrona przed sprowadzeniami:90%56%
Wygrane przez KO/TKO35%16%
Wygrane przez poddanie22%34%
Wygrane przez decyzję techniczną43%50%

Gamrot w UFC poniósł dwie porażki – w debiucie z Guramem Kutateladze, kiedy górę wzięła gorąca głowa Polaka i brak doświadczenia oraz z Beneilem Dariushem, z którym zawodnik z Wielkopolski dobrał złą taktykę. "Gamer" występuje w jednej z najmocniejszych kategorii z Ultimate Fighting Championship i, pomimo że aktualnie zajmuje szóste miejsce w rankingu wagi lekkiej, to jego pojedynek z Dos Anjosem (11. pozycja w rankingu), nie będzie jedną z głównych atrakcji gali UFC. Dojście do walki mistrzowskiej z pewnością będzie dla Polaka ogromnym wyzwaniem, ale z Brazylijczykiem powinien wyraźnie wygrać.

Gamrot – Dos Anjos: uzasadnienie naszego typu

Gamrot jest dzisiaj młodszą wersją Dos Anjosa, który miał swój wielki moment, zdobył mistrzowski pas, jednak wygrał tylko 60% z ostatnich 10 walk. Cały czas dysponuje ogromnym doświadczeniem, które zbiera w UFC od 15 lat, ale jego forma jest coraz słabsza. W ostatnim występie z Vicentem Luque dał się obalić aż 8 razy, a jego skuteczność obrony przed sprowadzeniami to aktualnie zaledwie 56%. W konfrontacji z tak świetnym parterowcem jak Gamrot, z pewnością zostanie to wykorzystane.

Jeśli Polak nie zawali przygotowań, a to bardzo mało prawdopodobne, to wygra z Brazylijczykiem. Dos Anjos raczej nie przegrywa przed czasem, zwłaszcza na dystansie trzech rund. Gamrot nie jest wybitnym strikerem, a wypracowanie poddania z byłym czempionem UFC będzie bardzo trudne i nie udało się to jeszcze nikomu. Te czynniki wskazują na wygraną Gamrota na punkty, a co za tym idzie umocnienie pozycji Polaka w gronie pretendentów do mistrzowskiego tytułu.

Fortuna sposób zakończenia walki Gamrota

Dos Anjos pełni dzisiaj rolę testera dla młodych zawodników, którzy aspirują do najcenniejszych trofeów, a intensywny styl Gamrota oparty na zapasach i fizyczności, wyklucza jakąkolwiek szansę Brazylijczyka na sukces w tej konfrontacji. Warto też pamiętać, że większość ostatnich występów zawodnika z Ameryki Południowej miało miejsce w kategorii półśredniej. Zbijanie kilogramów do limitu dywizji lekkiej, z pewnością osłabi jego zaawansowany wiekowo organizm. Polak miał sporo czasu na przygotowania, jeśli więc właściwie wykorzystał ten czas na rozwój to bez wątpienia zamęczy w klatce Dos Anjosa.

Gamrot – Dos Anjos: kupon bez ryzyka w Fortunie

Typując to starcie, warto obstawić również inne walki, które odbędą się na tej gali. Korzystając z oferty Fortuny, możecie postawić kupon bez ryzyka! Więcej na temat oferty powitalnej tego bukmachera dowiecie się, czytając nasz dedykowany artykuł. Tymczasem sprawdźcie naszą propozycję kuponu na walkę Gamrota z Dos Anjosem i pozostałe starcia stoczone podczas tej gali UFC.

Kupon bez ryzyka
Bukmacher
 • Michael Perreira wygra walkę
  Michał Oleksiejczuk – Michael Perreira
  1.67
 • Gamrot wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
  Gamrot – Dos Anjos
  1.60
 • Sean O'Malley wygra starcie
  Sean O'Malley - Marlon Vera
  1.35
Kurs całkowity 3,61
Stawka 100 PLN
Potencjalna wygrana 317,43 PLN
Obstaw walki w Fortunie!

Za obstawienie 3 walk możecie wygrać ponad 300 zł! Poniżej znajdziecie szczegółowe analizy typów, wraz z ich uzasadnieniem. Zapoznajcie się też z naszym artykułem, w którym podpowiadamy, jak typować UFC!

Michał Oleksiejczuk – Michael Perreira: analiza typu

Michał OleksiejczukMichel Pereira
Michael Perreira wygra walkę
Nasz typ
kurs: 1.67
Typuj w Fortunie!

To walka w kategorii półciężkiej, która może zwycięzcy dać miejsce w czołowej piętnastce rankingu UFC. To będzie pojedynek dwóch stójkowiczów, którzy posiadają mocny cios i najlepiej czują się w ataku. Bukmacherzy w roli nieznacznego faworyta wskazali Brazylijczyka, który jest bardziej wszechstronny, ma lepszą defensywę i nie przegrał żadnej walki od ponad 4 lat. Perreira na papierze posiada przewagę niemal w każdym elemencie, a jego jedynym minusem jest nieduża aktywność w ostatnich dwóch latach spowodowana komplikacjami zdrowotnymi.

StatystykaOleksiejczukPerreira
Procent wygranych w ostatnich 5 walkach60%100%
Skuteczność obrony przed obaleniami48%94%

Oleksiejczuk przegrał 2 z ostatnich 5 walk. W obu przypadkach były to konfrontacje ze strikerami, którzy okazali się zbyt silni dla Polaka, który na galach UFC występuje regularnie od siedmiu lat. Dotychczasowe występy "Hussara" wyznaczyły jego sufit i pokazały, że bardzo ciężko będzie mu wygrywać z rywalami z czołówki. Perreira jest zawodnikiem, który swoim stylem wychodzi poza sportowe możliwości Oleksiejczuka. Polak jest fighterem bardzo określonym i jednowymiarowym:

 • 74% swoich zawodowych walk zakończył przez nokaut. Jeśli 29-latek nie trafi w pierwszych minutach mocnym ciosem, to z każdą minutą jego szanse na wygraną maleją. Oleksiejczuk jest także bardzo statyczny w obronie i nie dysponuje imponującą szybkością. Potrafi przetrwać kryzys i zaatakować w drugie tempo, ale zawodnik o klasie Perreiry nie powinien dać się w ten sposób zaskoczyć.

Brazylijczyk jest urodzonym strikerem z bardzo dobrą pracą nóg i dużą swobodą składania kombinacji ciosów. Jego pochodzenie wymusza na nim także całkiem przyzwoity parter, a Polak nie jest mistrzem obron przed sprowadzeniami (48% skuteczności defensywy przed obaleniami). Perreira ma w ręku wszystkie atuty do zwycięstwa - jest dużo bardziej wszechstronny w stójce, a przy okazji może chcieć zaskoczyć Oleksiejczuka i zejść do parteru. Bez względu na ostateczny wybór taktyki, Brazylijczyk powinien wygrać ten pojedynek przed czasem i wykorzystać styl rywala, który mu świetnie pasuje.

Sean O'Malley – Marlon Vera

Sean O'MalleyMarlon Vera
Sean O'Malley wygra starcie
Nasz typ

To pojedynek o mistrzowski pas UFC wagi koguciej, który jest rewanżem za walkę z sierpnia 2020 roku. W pierwszej konfrontacji lepszy był Vera, który upolował przeciwnika mocnym niskim kopnięciem, a następnie wykorzystał jego kryzys i zakończył rywalizację po ciosach łokciem. Była to pierwsza i jednocześnie jedyna dotychczas porażka panującego czempiona UFC. Od tego czasu O'Malley zaliczył serię 6 pojedynków bez porażki (5 wygranych i 1 no contest), pokonując m.in. Petra Yana i Aljamaina Sterlinga, którzy klasyfikowani są w czołowej piątce rankingu UFC.

StatystykaO'MalleyVera
Celne ciosy na rundę7,254,37
Ciosy przyjmowane na rundę3,515,16

O'Malley wydaje się zawodnikiem dosyć wątłym fizycznie, jednak posiada wybitny talent do znajdowania idealnego momentu, w którym jest w stanie zadać nokautujący cios. Amerykanin rozstrzygnął przez nokaut 4 na 5 ostatnich walk, a mierzył się wyłącznie z najlepszymi w swojej kategorii wagowej. Vera jest zawodnikiem silnym fizycznie, ale wolno wchodzi w walkę. Często wrzuca wyższy bieg dopiero pod koniec drugiej rundy, a gonienie wyniku oraz odkrywanie się w starciu z tak precyzyjnym strikerem jak O'Malley to bardzo ryzykowna taktyka, która najczęściej przynosi odwrotny skutek.

Vera prawdopodobnie nie otrzymałby tej szansy mistrzowskiej gdyby nie walka sprzed 4 lat, w której niespodziewanie wygrał z aktualnym mistrzem. O'Malley ma dodatkową motywację, żeby zrewanżować się za tamtą przegraną, zaś w międzyczasie zbudował dużą pewność siebie, rozwinął się w każdej płaszczyźnie i pokazał, że jest w stanie wygrać z każdym na świecie w swojej dywizji. Vera w marcu ubiegłego roku przegrał z Corym Sandhagenem i była to już jego druga porażka od momentu pierwszej walki z O'Malleyem. Biorąc pod uwagę dyspozycję z ostatnich walk, style obu zawodników oraz okoliczności, które dają dużo pozytywnej motywacji panującemu mistrzowi, nie sposób postawić przeciwko niemu. O'Malley na pewno będzie musiał być cierpliwy, ponieważ Vera nigdy nie przegrał przed czasem, ale Amerykanin posiada wszystkie atrybuty, aby zostać pierwszym zawodnikiem, który tego dokona.

Gamrot – Dos Anjos: transmisja online za darmo

Tę niepowtarzalną walkę będziecie mogli obejrzeć za darmo u takich bukmacherów jak Fortuna, STS czy Superbet. Aby móc uruchomić transmisję, musicie oczywiście spełnić wymagania stawiane przez konkretnego bukmachera. Z naszego artykułu dowiecie się, co to za wymagania i gdzie najlepiej oglądać sporty walki za darmo.

Gamrot – Dos Anjos kursy bukmacherskie: podsumowanie

Poniżej przedstawiamy podsumowanie informacji na temat nadchodzącego starcia.

Walka odbędzie się 10 marca 2024 roku, w Miami, o godzinie 2:00 w nocy.

Kurs na zwycięstwo Gamrota jest dość niski i wynosi tylko ok. 1.25.

Walkę tę możecie obejrzeć, korzystając z oferty trzech bukmacherów: STS, Superbet i Fortuny.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close