• typy
  • Usyk – Dubois kursy bukmacherskie

Usyk – Dubois kursy bukmacherskie

Usyk - Dubois
Fot: 400mm.pl

26 sierpnia na stadionie we Wrocławiu odbędzie się walka o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej pomiędzy Oleksandrem Usykiem i Danielem Dubois. Sprawdźcie kursy i typy na ten pojedynek

ring
Oleksandr UsykDaniel Dubois - kursy bukmacherskie
Oleksandr Usyk – Daniel Dubois
Promocja dostępna tylko z kodem SBVIP
Kurs 300.00 na zwycięstwo Usyka przed czasem
TAK1,42 300.00
Postaw w Superbet

Jak obstawić zwycięstwo Usyka z Dubois po kursie 300.00 w Superbet?

  1. Zarejestruj się z kodem promocyjnym SBVIP i zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać min. 50 PLN
  3. Obstaw kupon SOLO za min. 2 PLN z typem: Oleksadr Usyk przed czasem (metoda zwycięstwa)
  4. Jeśli wygrasz, dostaniesz bonus 600 PLN (równowartość kursu 300.00 przy postawieniu za 2 zł) f
  5. Przed wypłatą obróć bonusem 3 razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem całkowitym min. 1.80 – kurs zdarzenia min. 1.30
Spis treści

Usyk - Dubois kursy bukmacherskie (26.08.2023 r.)

Oto najwyższe kursy na walkę Oleksandr Usyk - Daniel Dubois:

  • Kurs na Usyka: 150.00 - STS
  • Kurs na Dubois: 150.00 - STS
  • Kurs na Usyka przed czasem: - Fortuna
  • Kurs na Usyka na punkty: - Fortuna

Zwycięzcę walki Dubois - Usyk możesz obstawić po promocyjnym kursie 150.00! Według analityków murowanym faworytem jest Usyk - kurs 1.14 w standardowej ofercie, przy kursie 6.10 na Dubois. Ukrainiec ma ponad 90% szans na zwycięstwo, a więc warto postawić na Usyka.

Warto dodać, że dzięki rejestracji z kodem promocyjnym STSVIP, w przypadku przegranej dostaniesz pełen zwrot stawki do 100 zł!

Usyk - Dubois - Ukraina

Usyk - Dobuis - kursy na najciekawsze zakłady

Oczywiście na walkę Usyka z Dubois bukmacherzy wystawili bardzo dużo innych zakładów. Ciekawe propozycje z wysokimi kursami znajdziecie w Fortunie. Oto notowania na powyżej/poniżej liczb rund.

Poniżej 6.5 rundy
Powyżej 6.5 rundy
Poniżej 7.5 rundy
Powyżej 7.5 rundy
Poniżej 8.5 rundy
Powyżej 8.5 rundy
Poniżej 9.5 rundy
Powyżej 9.5 rundy
Poniżej 10.5 rundy
Powyżej 10.5 rundy

Niezależnie od tego, jaki zakład wybierzecie, to będziecie mogli obstawić go w Fortunie zupełnie za darmo. Po rejestracji konta stałego otrzymacie 20 zł i będziecie mogli przeznaczyć je na walkę Usyk - Dubois. Na kupon możecie wrzucić także inne typy.

Walka zakończy się w 1-4 rundzie
Walka zakończy się w 1-6 rundzie
Walka zakończy się w 7-9 rundzie
Walka zakończy się w 7-12 rundzie
Walka zakończy się w 9-12 rundzie

Obstawianie walki przez ukraińskich graczy

Przy okazji przedstawiania kursów w Fortunie, chcemy podkreślić, że jest to jeden z najlepszych bukmacherów dla ukraińskich graczy. Walka Oleksandra Usyka może wzbudzić ogromne zainteresowanie właśnie wśród Ukraińców, a Fortuna zapewnia pomoc przy rejestracji i szybkie założenie konta.

Szczegóły obstawiania u polskich bukmacherów przez graczy zza granicy znajdziesz w artykule o legalnych zakładach dla obcokrajowców.

Usyk - Dobuis typ (analiza eksperta)

Nasz ekspert - Piotr Momot przewiduje, że Oleksander Usyk wygra pojedynek w przedziale rund 7-12. Poniżej znajdziecie szczegółową analizę typu. Tak jak wspomnieliśmy warto wrzucić go na darmowy kupon w Fortunie.

Oleksandr Usyk
Usyk wygra w przedziale rund 7-12
Nasz typ

Ogromne doświadczenie Usyka i wielcy pięściarze na rozkładzie

Oleksandr Usyk to były niekwestionowany mistrz świata wagi junior ciężkiej oraz aktualny zunifikowany czempion kategorii ciężkiej. Ukrainiec ma na koncie także złoty medal olimpijski i śmiało można powiedzieć, że jest już sportowcem spełnionym.

Na zawodowych ringach nie znalazł jeszcze swojego pogromcy, a po dwóch wygranych nad Anthonym Joshuą, jego pozycja w globalnej hierarchii sportowej mocno urosła. Styl Usyka opiera się na znakomitej pracy nóg, płynności zadawanych ciosów, szybkości oraz technice. 36-latek posiada także doskonałe umiejętności defensywne oraz jest trudnym do trafienia zawodnikiem. Potrafi znakomicie unikać ciosów rywala, a także bardzo precyzyjnie kontrować. Jego wysoka inteligencja bokserska i umiejętność czytania rywala czynią go pięściarzem, z którym nikt nie potrafił jeszcze wygrać.

Usyk typ

Usyk ma też niezwykle mocną psychikę i znakomicie reaguje na duże sportowe wyzwania. Można odnieść wrażenie, że Ukrainiec jest tym lepszy, im groźniejszy jest jego przeciwnik. W dwóch walkach z Joshuą udowodnił, że fizycznie jest gotowy na każdego w kategorii ciężkiej oraz rozwiał wszelkie wątpliwości, które można było mieć po jego pierwszych występach w tej dywizji. Ukrainiec w "królewskiej" kategorii nie jest i nie będzie królem nokautu, ale jego czyste uderzenia robią wrażenie i wzbudzają respekt w przeciwnym narożniku.

Najwięksi rywale pokonani przez Usyka

Zdecydowane ograniczenia Duboisa i wątpliwy mental

Dorobek Daniela Duboisa jest zdecydowanie skromniejszy. Na zawodowych ringach stoczył 20 walk, z których wygrał 19. Niemal wszystkie jego profesjonalne triumfy zakończyły się przed czasem, co wskazuje na jego największy atut - mocne uderzenie z prawej ręki.

Brytyjczyk jest tymczasowym mistrzem federacji WBA, chociaż nikt w pięściarskim środowisku nie traktuje go, jak prawowitego mistrza świata. Anglik dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, które w tej walce mogą być jednak dla niego przeszkodą, ponieważ przez większość czasu przeciwnik będzie w bliskim dystansie, a w takich warunkach, długie ręce najczęściej bywają przeszkodą.

Jedyną porażkę na zawodowych ringach poniósł w starciu z twardym Joe Joycem, który przetrzymał jego atak i pokazał, że Dubois jest zawodnikiem, którego można mentalnie złamać, a przy okazji zdrowie Brytyjczyka nie jest żelazne. Przegraną z Joycem, 25-latek okupił poważną kontuzją kości oczodołu.

Walkę z Usykiem stoczy po ponad półrocznej przerwie i zabiegu prawego kolana. Powrót na ring po tak poważnej kontuzji oraz podjęcie tak dużego wyzwania, bez żadnego pośredniego testu, jest pomysłem bardzo ryzykownym.

Mankamentów w boksie Brytyjczyka jest z kolei sporo. Ciężko porusza się na nogach, nie jest zbyt odporny na trafienia rywala, nie czuje się zbyt dobrze w półdystansie, a jego boks jest dosyć jednowymiarowy. Dubois nie miał też okazji sprawdzić się na zawodowym ringu z rywalem tej klasy, a w starciu z dużo bardziej surowym pięściarsko Joycem, wypadł nie najlepiej, przegrywając przed upływem zakontraktowanego dystansu. Przed najbliższym występem, pięściarz z Wysp zdecydował się również na zmianę trenera. To kolejna niezbyt rozsądna decyzja przed konfrontacją z przeciwnikiem tej klasy.

Usyk - Dubois typy

Usyk wygra w 2. połowie walki

Walka o trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej we Wrocławiu ma zdecydowanego faworyta i warto na niego postawić. Wiele wskazuje, że Usyk wygra ten pojedynek w przedziale rund 7-12, wykorzystując przewidywalność Brytyjczyka. oraz boksując na dodatkowej motywacji, którą powinna być obchodzone kilka dni wcześniej święto niepodległości Ukrainy, a także wsparcie kilkudziesięciu tysięcy rodaków siedzących na trybunach.

Ukrainiec ma swoich rękawicach wszystkie atuty i chociaż nie jest puncherem, to w tym starciu warto postawić na nokaut. Usyk jest zdecydowanie szybszy, bardziej wszechstronny, lepiej znosi walki kondycyjnie i rozkręca się w drugich połowach rywalizacji i to właśnie w przedziale rund 7-12 spodziewam się zakończenia pojedynku. Taki scenariusz w walkach Usyka oglądaliśmy wielokrotnie, co pokazuje grafika poniżej.

Dubois pod tym względem jest jego totalnym przeciwieństwem. W ringu przewaga Ukraińca powinna rosnąć z każdą minutą, a bezradność Duboisa z każdą rundą będzie coraz bardziej widoczna. Walka prawdopodobnie nie zakończy się po pojedynczym celnym ciosie, ale przerwanie tego pojedynku nastąpi w wyniku jednostronnego przebiegu, który w końcowych rundach może zagrażać zdrowiu Anglika.

Największy atut Duboisa, czyli mocne ciosy z prawej ręki, powinny zostać łatwo zneutralizowane przez Usyka, który wielokrotnie radził sobie z tego typu rywalami. Walka będzie przebiegać na warunkach Ukraińca, długimi momentami rywalizacja toczyć się będzie w półdystansie, a coraz bardziej zmęczony Dubois, który współpracując z nowym narożnikiem może czuć się między linami zagubiony, będzie popełniał coraz więcej błędów.

Warto także pamiętać, że będzie to pierwszy profesjonalny występ Anglika poza Wyspami Brytyjskimi i pierwszy, w którym będzie skazywany na pożarcie. Jak na zawodnika, który nie wyglądał dotychczas na mentalnego potwora, to zdecydowanie zbyt wiele wyzwań w jednym czasie.

Usyk statystyki zwycięstw

Typy na inne najciekawsze pojedynki

Nasz ekspert przygotował dla was typy z analizą na dwie inne ciekawie zapowiadające się walki na gali Usyk - Dubois. Możecie wrzucić je np. na swój kupon bez ryzyka. W górnej części tekstu sugerowaliśmy już Fortunę i STS, ale jeśli szukacie alternatyw, to sprawdźcie zestawienie najlepszych cashbacków.

Czerkaszyn - Ngamissengue

Fiodor CzerkaszynAnauel Ngamissengue
Czerkaszyn wygra na punkty
Nasz typ
kurs: 1.80
Graj w STS

We Wrocławiu kolejny zawodowy pojedynek stoczy także niepokonany pięściarz wagi średniej Fiodor Czerkaszyn. Polsko-ukraiński talent sprawdzi się z Anauelem Ngamissengue, który także nie zaznał jeszcze smaku porażki. W tym zestawieniu zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie ma Czerkaszyn, który jest szybszy, bardziej wszechstronny oraz boksował ze zdecydowanie lepszymi pięściarzami. Dodatkowo w ostatnich tygodniach zawodnik grupy KnockOut Promotions przygotowywał się razem z trenerami Oleksandra Usyka, zatem powinien być w doskonałej dyspozycji. Wcześniej z kolei spędził kilkanaście miesięcy w Stanach Zjednoczonych.

Ngamissengue jest zawodnikiem silnym, twardym, ale jednowymiarowym. Posiada mocne uderzenie z prawej ręki, nie jest zbyt dynamiczny, ale potrafi być niebezpieczny w półdystansie, gdzie poluje na pojedyncze trafienia. Będzie to jego pierwszy pojedynek z rywalem tej klasy oraz na tak dużej gali, co z pewnością przełoży się na nerwowość między linami. Zawodnik mieszkający we Francji nie boksuje zbyt regularnie, a dodatkowo kilka tygodni temu startował w afrykańskich mistrzostwach amatorów, więc jego przygotowania to najpoważniejszego występu w zawodowej karierze nie były idealne.

Czerkaszyn ma przewagę we wszystkich aspektach pięściarskiego rzemiosła i powinien łatwo wypunktować rywala, który nie będzie w stanie za nim nadążyć. Najprawdopodobniej będzie to pojedynek rozegrany na pełnym dystansie, ponieważ walka została zakontraktowana jedynie na osiem rund. Czerkaszyn nie jest puncherem i bardzo rzadko kończy swoje pojedynki wcześnie. W tym przypadku zmierzy się z rywalem sporo wolniejszym, jednak jeszcze nie rozbitym fizycznie, zatem pełny dystans jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.

Hamzah Sheeraz - Dmytro Mytrofanov

Hamzah SheerazDmytro Mytrofanov
Sheeraz wygra
Nasz typ
kurs: 1.60
Postaw w STS

Pojedynek o pas WBC Silver wagi średniej pomiędzy dwoma niepokonanymi zawodnikami. Mytrofanov po wybuchu wojny w Ukrainie stracił regularność startów i będzie to jego drugi występ na gali organizowanej w Polsce. Sheeraz jest wysoko klasyfikowany w światowych rankingach, promuje go bardzo doświadczony Frank Warren i już wkrótce może przystąpić do walki o mistrzostwo świata.

W tym pojedynku nieznacznym faworytem bukmacherów jest Sheeraz, ale czysto sportowo jego przewaga wydaje się bardzo duża. Anglik ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne i jest blisko 20 cm wyższy od Ukraińca. Brytyjczyk przy swoich gabarytach lekko porusza się na nogach, posiada szybkie ręce i bardzo łatwo składa kombinacje ciosów z obu rąk. Jest także zawodnikiem, który dysponuje mocnym uderzeniem z prawej ręki, dzięki czemu zdecydowaną większość ostatnich walk zakończył przed czasem. Bardzo sprawnie operuje też lewym prostym i dobrze wykorzystuje swoje warunki fizyczne. Pomimo długich rąk, nie unika też półdystansu, gdzie także czuje się komfortowo.

Mytrofanov wydaje się dla Sheeraza idealnym rywalem. Jest słabszy fizycznie, nie posiada ciężkiej ręki oraz nie miał okazji mierzyć się jeszcze z tak mocnymi przeciwnikami. Ukrainiec największe sukcesy odnosił dekadę temu w boksie olimpijskim, ale po podpisaniu zawodowego kontraktu, nie imponował formą, ani poziomem pokonywanych rywali. Sheeraz nie powinien mieć problemów, żeby wygrać ten pojedynek i umocnić swoją pozycję w oczekiwaniu na naprawdę duże walki.

Usyk - Dubois kursy bukmacherskie - podsumowanie

Poniżej w ramach podsumowania prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące obstawiania walki Usyk - Dubois.

Data i miejsce26.08.2023 r., Wrocław
Kurs na Usyka150.00 - STS
Kurs na Duboisa150.00 - STS
Kurs na Usyka przed czasem300.00 - Superbet
Najlepszy bukmacherSTS, Superbet, Fortuna

Najwyższe kursy zapewnia Superbet. Możecie obstawić tam walkę po kursie 300.00, dzięki rejestracji przez naszą stronę!

Tak, pojedynek Usyk – Dubois odbędzie 26.08 we Wrocławiu.

Według nas Usyk wygra w przedziale rund 7-12. Odbierz wysoku kurs na nasz typ w artykule.

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close